Horoskop tygodniowy 9-15.05.2022

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

Kwadratura Słońca z Saturnem, która uściśli się w niedzielę 15.05, sprawi, że w tym tygodniu będziemy bardziej obowiązkowi, powinniśmy pilnować terminów i płatności. Błąd może nas wiele kosztować, zastanówmy się więc, zanim coś zrobimy. Oprócz tego czekają nas dwa ważne astro wydarzenia. We wtorek Merkury zacznie poruszać się pozornym ruchem wstecznym na niebie, a w środę Jowisz opuści znak Ryb i wejdzie do Barana.

We wtorek 10.05 Merkury wchodzi w retrogradację i ostrzega, że powinniśmy być bardziej ostrożni i oszczędni. Działajmy zgodnie z planem, nie poddawajmy się intuicji czy przeczuciom.

W środę Jowisz wchodzi do znaku Barana, gdzie pozostanie do 28 października 2022 roku. Nie poddawajmy się, gdzieś na pewno są fundusze lub oszczędności, które możemy wykorzystać. Szybko zdobędziemy środki lub pieniądze, aby zrealizować najpilniejsze potrzeby i zacząć nowe projekty. Inwestycje przyniosą szybki zysk.

W niedzielę 15.05 sekstyl Słońca z Neptunem sprawi, że będziemy z wielkim sukcesem medytować. Ktoś wokół potrzebuje twojej pomocy, wsłuchaj się w jego prośby i szybko działaj. Kwadratura Słońca i Saturna przypomni o ważnych zobowiązaniach rodzinnych.

9.05.2022, poniedziałek
Księżyc w znaku Lwa
Możesz narzekać na problemy żołądkowe, dlatego bardzo uważaj, co jesz. Nie szarżuj na rowerze lub nie chodź na długie spacery, bo twój organizm będzie mniej odporny na zmiany pogody. Unikaj słodyczy, szczególnie wieczorem, bo możesz przybrać na wadze. Idź na spacer, odpocznij, unikaj stresu.
Aspekty planet: 02.21 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 14.38 opozycja Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: Dwójka
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy z innymi ludźmi, ale też pomaga jasno określić, z kim czujemy się dobrze, a z kim nie warto dłużej się spotykać. Samotni będą dzisiaj bardziej niż zwykle śmiali i odważni.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Wyswobodzisz się z niewygodnej dla ciebie sytuacji, a twoja reputacja zostanie ocalona. Nie broń się przed zmianami, bo wyjdą ci tylko na dobre.

10.05.2022, wtorek
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 00.53)
Dobry czas na pozbywanie się niepotrzebnych rzeczy, wypowiadanie umów, szukanie oszczędności i zrywanie niechcianych znajomości. Unikajmy ciężkich obowiązków, bo nie znajdziemy do nich pomocników. Organizm potrzebuje białka, przypraw potrawy słodką papryką, jedz rośliny strączkowe. Księżyc sprzyja regeneracji sił.
Aspekty planet: 10.09 kwadratura Księżyca z Merkurym, 13.47 Merkury wchodzi w retrogradację.

Wibracja dnia: Trójka
Wibracja Trójki sprzyja kreatywnym pomysłom. Dlatego pozwól sobie dzisiaj na więcej żartów i fantazji, znajdź czas na sztukę i rozrywkę. Dobry dzień na zakładanie bloga, robienie zdjęć, twórczość artystyczną.

Karta dnia: XIII Transformacja
Nie odkładaj na później ważnych spraw. Poczujesz, że czas na poważną rozmowę z partnerem lub współpracownikiem. Od jej wyniku może zależeć twoja przyszłość.

11.05.2022, środa
Księżyc w znaku Panny
Księżyc sprawi, że poczujesz, że masz wszystkiego dość. Postaraj się odpocząć od trudnych spraw i nie bierz na siebie zbyt wielu obowiązków. Posprzątaj swoje miejsce pracy, a znajdzie się coś, czego szukałeś lub o czym zapomniałeś. Jowisz wejdzie do Barana, co sprzyja niespodziewanym wizytom.
Aspekty planet: 01.22 Jowisz wchodzi do znaku Barana, 05.27 trygon Księżyca z Uranem, 14.17 opozycja Księżyca z Marsem, 16.01 trygon Księżyca ze Słońcem, 23.16 opozycja Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki sprzyja nabieraniu sił życiowych i dbaniu o zdrowie. Koniecznie znajdź czas na to, co lubisz, a odzyskasz wewnętrzną równowagę. Zadbaj o bliskich, unikaj kłótni, zajmuj się domem.

Karta dnia: XX Sąd Ostateczny
Nie bądź sam ze swoimi problemami. Poproś o pomoc lub radę znajomych i rodzinę. Ktoś na pewno będzie miał pomysł, jak załatwić pewną trudną sprawę.

12.05.2022, czwartek
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 08.34)
Zabierz się za porządki i rachunki, szukaj oszczędności. Zadbaj o zdrowie. Coś może narazić cię na kontuzję, unikaj więc ryzykownych działań. Na randce unikaj pretensji i zazdrości. Księżyc sprzyja kończeniu starych spraw. Wyjaśniaj miłosne nieporozumienia. Regeneruj siły, unikaj ryzyka.
Aspekty planet: 05.59 trygon Księżyca z Plutonem, 09.01 opozycja Księżyca z Jowiszem, 16.54 trygon Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki sprzyja dobrej zabawie. Idź na imprezę, spotkaj się z przyjaciółmi. Dobry dzień na randkę, także przez Internet. Zakładaj konta w serwisach randkowych, dyskutuj na forach.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Zadbaj o siebie, zwróć uwagę na swój wygląd. Idź do fryzjera, kup nowe ubranie, zacznij zadziwiać innych swoją urodą. W pracy ktoś wyciągnie do ciebie pomocną dłoń.

13.05.2022, piątek
Księżyc w znaku Wagi
Księżyc sprawi, że będziemy towarzyscy i otwarci na problemy innych. Łatwo będzie zawierać nowe znajomości, uczyć się, podróżować. Randki i kulturalne wydarzenia miną w dobrej atmosferze. Zakupy będą udane. Odkurz dom, pal kadzidełka. Nadmiar energii wyładuj w sporcie lub robiąc drobne domowe porządki.
Aspekty planet: 05.49 opozycja Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: Szóstka
Wibracja Szóstka sprzyja rozmowom z rodziną, a także poprawie relacji z dalszymi krewnymi. Jeśli chcesz się czegoś dowiedzieć, pytaj śmiało i proś innych o radę.

Karta dnia: XXI Świat
Warto planować dalekiej podróże, umawiać się z przyjaciółmi, poszerzać swoje horyzonty. Uda się doprowadzić trudną sprawę do szczęśliwego końca.

14.05.2022, sobota
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 12.33)
Czeka cię pracowity dzień. Zdobędziesz uznanie znajomych i rodziny dzięki punktualności i przestrzeganiu zasad. Uważaj jednak, aby nie być zbyt krytycznym wobec nowych pomysłów. Popołudnie sprzyja trosce o kondycję i zdrowie. Tematów do poważnych przemyśleń dostarczy ci rozmowa z dietetykiem, prawnikiem lub lekarzem.
Aspekty planet: 03.53 trygon Księżyca z Saturnem, 10.07 kwadratura Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: Siódemka
Wibracja Siódemki sprzyja nadrabianiu zaległości w pracy. Skoncentrujemy się na ważnych sprawach i zadaniach. Łatwo będzie skończyć różne nudne projekty i rachunki.

Karta dnia: XIX Słońce
Ktoś dostarczy ci wiele radości i dużo wrażeń. Bądź odważny i śmiało realizuj ryzykowne plany. Dla samotnych szansa na gorący romans.

15.05.2022, niedziela
Księżyc w znaku Skorpiona
Księżyc nie sprzyja nowym zadaniom. Lepiej odpoczywaj i trzymaj się sprawdzonych planów. Uważaj podczas podróży czy rachunków, bo możliwe są zguby i pomyłki. Gorszy dzień na randki i towarzyskie spotkania. Ludie nie będą dla siebie wyrozumiali, dlatego nie proś dzisiaj o pożyczki czy przysługi.
Aspekty planet: 14.04 opozycja Księżyca z Uranem, 20.48 kwadratura Słońca z Saturnem, 21.15 sekstyl Słońca z Neptunem.

Wibracja dnia: Ósemka
Wibracja Ósemki sprzyja rodzinnym obowiązkom, a także poważnym decyzjom. Co dziś sobie postanowisz, tego będziesz się trzymać. Ale warto też odpocząć, żeby odzyskać równowagę.

Karta dnia: XV Diabeł
Coś lub ktoś może zmącić twój spokój, ale i pomóc wyjść z marazmu. Odrobina rozrywki poprawi ci humor!

Pozycje planet:
Słońce 18 º 22´ – 25 º 07´ Byka
Księżyc 18 º 12´ Lwa – 22 º 41´ Skorpiona
Merkury 04 º 46′ – 03 º 42′ Bliźniąt w retrogradacji
Wenus 07 º 14′ – 15 º 19′ Barana
Mars 18 º 02′ – 23 º 17′ Ryb
Jowisz 29 º 37′ Ryb – 00 º 58′ Barana
Saturn 24 º 40′ – 24 º 56′ Wodnika
Uran 15 º 01´ – 15 º 25´ Byka
Neptun 24 º 47′ – 24 º 57′ Ryb
Pluton 28 º 35′ – 28 º 32′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
9.05 od g. 14.38 do 10.05 do g. 00.53.
12.05 od g. 05.59 do g. 08.34.
14.05 od g. 10.07 do g. 12.33.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>