Horoskop tygodniowy 30.05-5.06.2022

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu Słońce w znaku Bliźniąt zapewni nam wiele dobrych pomysłów na spędzanie wolnego czasu i rozwój osobisty. Będziemy pomysłowi i kreatywni, coś ważnego nie ujdzie naszej uwadze, dzięki czemu zyskamy w sprawach zawodowych.

W poniedziałek 30.05 nów Księżyca w znaku Bliźniąt sprawi, że będziemy działać na najwyższych obrotach, ale będziemy też wrażliwi na krytykę czy niesprawiedliwe oceny. Uważajmy na zakupach, możemy za dużo wydać pod wpływem impulsu czy zachcianki.

W piątek 3.06 Merkury zaczyna poruszać się ruchem prostym. Bądź otwarty na ludzi, zbieraj informacje i nie przegap ważnego spotkania, bo od niego może zależeć twoja zawodowa lub finansowa przyszłość.

W sobotę 4.06 Saturn wchodzi w retrogradację. Nie lekceważmy wrogów i dbajmy o przyjaciół. Postarajmy się, aby ważne wiadomości i plotki szybko do nas docierały. W ten sposób unikniemy niespodzianek i będziemy wiedzieli, jak właściwie zachować się w nowej sytuacji.

30.05.2022, poniedziałek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Przypomnij sobie o zaległych badaniach, odwiedź lekarza, przejdź na warzywną dietę. Nawet małym nakładem sił i środków możesz teraz poprawić swój wygląd, a szczególnie stan włosów i skóry. Księżyc przestrzega przed chaosem i dekoncentracją.
Aspekty planet: 02.12 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 02.54 sekstyl Księżyca z Marsem, 13.30 koniunkcja Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki sprzyja każdemu, kto szuka nowych pomysłów na życie i karierę. Dziś można wpaść na innowacyjne pomysły. Zapisuj swoje przemyślenia, bo w przyszłości przyniosą ci zyski.

Karta dnia: XXII Głupiec
Poczujesz, że wszystko jeszcze przed tobą. Zawieraj nowe znajomości, szukaj lepszej pracy, bo masz szansę na szybko sukces.

31.05.2022, wtorek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Księżyc sprzyja dobrym relacjom z ludźmi, wyrażaniu emocji i opiekowaniu się innymi. Ludzie będą uczynni, ale też wrażliwi i skłonni do bronienia słabszych. To dobry dzień na ważne spotkania, randki, podpisywanie umów i zawieranie zgody. Warto zabrać się za różne ważne przedsięwzięcia. Planety sprzyjają osobom cierpliwym i pracowitym.
Aspekty planet: 22.10 kwadratura Księżyca z Neptunem i trygon Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: Szóstka
Wibracja Szóstki sprawi, że będziemy dzisiaj skoncentrowani na swoich rodzinnych sprawach. Warto wybrać się razem do kina lub teatru, omówić ważne sprawy i ułożyć plany na kolejny miesiąc.

Karta dnia: VI Kochankowie
Nie rób wszystkiego sam, znajdź pomocników lub wspólnika, razem będzie raźniej i łatwiej pokonywać trudności i wyzwania, jakie może przed tobą postawić los.

1.06.2022, środa
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 07.48)
Księżyc sprzyja ambitnym zadaniom. Wydarzenia biec będą szybko, a ludzie będą często zmieniać zdanie, bo dzisiaj liczy się prezencja i pozycja społeczna. Ważne będą dobre maniery, odpowiednia oprawa. To dobry dzień na hobby i artystyczne wydarzenia, a także większe imprezy lub spotkania towarzyskie.
Aspekty planet: 15.34 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 17.23 sekstyl Księżyca z Wenus, 19.30 kwadratura Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki sprzyja dobrym pomysłom na oszczędzanie i lepsze gospodarowanie tym, co posiadasz. Dzisiaj zabierz się za rachunki i porządki.

Karta dnia: XII Wisielec
Czas odpocząć i przestać się wszędzie spieszyć. Zacznij cenić swój czas, nie rozmieniaj go na drobne. Bądź cierpliwy, a uzyskasz to, czego pragniesz.

2.06.2022, czwartek
Księżyc w znaku Raka
Czas minie dzisiaj szybko, a popołudnie sprzyja odpoczynkowi i zabawie, a nie zakupom czy domowym porządkom. Dlatego nie planuj na dziś zbyt wielu prac i rodzinnych spotkań, bo zabraknie ci na nie siły i ochoty. Zdobywaj nowych znajomych. Uważaj tylko na plotki! Organizm dobrze przyswaja węglowodany. Księżytc radzi unikać pośpiechu i ryzyka.
Aspekty planet: 17.04 sekstyl Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki sprzyja randkom, zabawie, imprezom i wyjazdom. Szukaj towarzystwa przyjaciół, odważ się zawierać nowe znajomości. Będzie wesoło i kreatywnie.

Karta dnia: XIX Słońce
Uwolnij twórczą energię, bądź odważny i forsuj swoje rozwiązania, zadziw bliskich i współpracowników swoimi pomysłami, a osiągniesz powodzenie.

3.06.2022, piątek
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 20.37)
Księżyc sprzyja pracy i organizacji. Wydarzenia toczyć się będą swoim rytmem, bez pośpiechu. Dziś warto zabrać się za większe porządki, rachunki i inne trudne prace. Dobry dzień na wizyty u lekarza, dentysty lub kosmetyczki. Merkury sprzyja kontaktom z przełożonymi i starszymi od nas osobami.
Aspekty planet: 10.00 Merkury wychodzi z retrogradacji, 11.04 trygon Księżyca z Neptunem, 12.43 sekstyl Księżyca z Merkurym, 17.14 opozycja Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: Szóstka
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom, a także odpoczynkowi z dala od hałasu i pośpiechu. Nawet dla złośliwców i maruderów będziemy dziś życzliwi i wyrozumiali.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Staraj się być obiektywny, nie ulegaj zbyt łatwo ani pozytywnym, ani negatywnym emocjom. Wprowadź w swoje życie więcej porządku.

4.06.2022, sobota
Księżyc w znaku Lwa
Księżyc sprzyja sprawom towarzyskim i aktywności intelektualnej. Wydarzenia biec będą bardzo szybko, ludzie będą ciekawscy i zmienni. Dzisiaj liczą się dobre i sympatyczne relacje z innymi. Warto umawiać się na spotkania i załatwiać sprawy, które zależą od czyjegoś uznania. Organizm potrzebuje więcej białka.
Aspekty planet: 05.09 trygon Księżyca z Jowiszem, 12.15 trygon Księżyca z Marsem, 12.46 kwadratura Księżyca z Wenus, 23.46 Saturn wchodzi w retrogradację.

Wibracja dnia: Siódemka
Wibracja Siódemki nie sprzyja ryzykownym decyzjom. Bądźmy dziś ostrożni, unikajmy kłótni. Zajmij się hobby i rozwojem osobistym. Dobry dzień na zmianę stylu życia na bardziej zdrowy.

Karta dnia: III Cesarzowa
Odpocznij i niczym się nie martw, niech inni zabiegają o twoją uwagę czy względy. Poczuj, że zasługujesz na odrobinę luksusu, nie żałuj sobie na przyjemności.

5.06.2022, niedziela
Księżyc w znaku Lwa
Znajdź czas dla siebie, zrób porządek w swoim otoczeniu. Zajmij się dzisiaj domowymi sprawami, rozwijaj swoje hobby. Dobry dzień na porządki, większe pranie czy prasowanie. Szukaj oszczędności i nie pozwól, aby inni ludzie cię wykorzystywali. Księżyc sprzyja sztuce i rozrywce.
Aspekty planet: 01.22 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 05.46 kwadratura Księżyca z Uranem, 23.03 opozycja Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: Ósemka
Wibracja Ósemki sprzyja udanym negocjacjom. Łatwiej przekonać kogoś, że musi się liczyć także z tym, co ty masz do powiedzenia. Walcz o to, co uważasz za słuszne.

Karta dnia: I Mag
Ktoś zaintryguje cię na tyle, że będziesz w stanie zmienić swoje plany, żeby się do niego dostosować. W miłości zachowaj aurę tajemniczości, nie zdradzaj swoich sekretów.

Pozycje planet:
Słońce 08 º 35´ – 15 º 18´ Bliźniąt
Księżyc 03 º 19´ Bliźniąt – 26 º 44´ Lwa
Merkury 26 º 45′ – 26 º 21′ Byka w retrogradacji
Wenus 01 º 37′ – 09 º 51′ Byka
Mars 03 º 45′ – 08 º 55′ Barana
Jowisz 03 º 25′ – 04 º 30′ Barana
Saturn 25 º 13′ – 25 º 15′ Wodnika w retrogradacji
Uran 16 º 12´ – 16 º 34´ Byka
Neptun 25 º 13′ – 25 º 18′ Ryb
Pluton 28 º 23′ – 28 º 17′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
31.05 od g. 22.10 do 1.06 do g. 07.48.
3.06 od g. 17.14 do g. 20.37.
Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>