Horoskop tygodniowy 18-24.07.2022

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

Słońce przyniesie ci dobre pomysły na rozwiązanie finansowych kłopotów. Uważnie słuchaj, co inni mają do powiedzenia, ucz się od starszych i mądrzejszych od siebie. Inwestycje przyniosą ci szybki zysk. Księżyc zmierza do pełni, a tu wraz z nim będziesz chętniej zabierać się za trudne, ale ciekawe zajęcia. Dobry czas, aby pogodzić się z kimś, z kim od dawna się kłócisz i naprawić trudne relacje rodzinne.

W poniedziałek 18.07 opozycja Merkurego z Plutonem sprzyja zdobywaniu poufnych informacji. Nie komentujmy zachowania innych, bo możemy przez to stracić czyjeś zaufanie. Uważajmy na słowa, a nic nas nie zaskoczy. Trygon Słońca z Neptunem nastroi nas nostalgicznie i romantycznie. Chętnie będziemy pomagać innym, warto zaangażować się w akcje charytatywne. Dobry dzień na jogę i medytację. Wenus wejdzie do znaku Raka i zacznie sprzyjać organizowaniu przyjęć, proszonych wizyt i uroczystych obiadów.

We wtorek 19.07 Merkury wejdzie do znaku Lwa i i pomoże ci dotrzeć do wartościowych ludzi, ważnych informacji i zdobyć potrzebne dokumenty lub poparcie wpływowych ludzi. W tym tygodniu możesz zrobić coś, co pozytywnie zmieni twoje życie.

W środę 20.07 opozycja Słońca z Plutonem zapewni ci dużo energii, ale i spowoduje wiele zmian dookoła. Pomoże ci również poprawić fizyczną formę. W piątek 21.07 Słońce wejdzie do znaku Lwa i doda ci animuszu i pozwoli rozwinąć kreatywność.

W sobotę 23.07 trygon Merkurego z Jowiszem sprzyja udanym randkom i towarzyskim spotkaniom, zwróci twoją uwagę na sprawy rodziny i domu. Warto już teraz zaplanować jesienne wydatki i inwestycje.

18.07.2022, poniedziałek
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 13.17)
Czas płynąć będzie bardzo szybko, a finansowe sukcesy i planowane zakupy będą najważniejszym tematem do rozmów. Ludzie będą sobie życzliwi, chętnie podzielą się swoimi sposobami na radzenie sobie z trudnościami. Księżyc ostrzega jednak przed finansowymi oszustami. Udadzą się randki i spotkania z przyjaciółmi. Rób rachunki, odwiedzaj urzędy.
Aspekty planet: 00.55 trygon Słońca i Neptuna, 03.32 Wenus wchodzi do znaku Raka, 05.06 koniunkcja Księżyca i Neptuna, 05.25 trygon Księżyca ze Słońcem, 08.39 trygon Księżyca z Merkurym, 08.42 sekstyl Księżyca z Plutonem, 09.00 opozycja Merkurego i Plutona, 14.14 kwadratura Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprawi, że będziemy w bardziej refleksyjnym nastroju. To dobry dzień na szukanie inspiracji w książkach i filmach, medytację i oczyszczenie naszych myśli.

Karta dnia: XII Wisielec
Powiedzmy jasno natarczywym osobom, jakie mamy wątpliwości. W ten sposób unikniemy zarzutów, że nie wywiązujemy się ze swoich obietnic.

19.07.2022, wtorek
Księżyc w znaku Barana
Bądź dokładny i unikaj pośpiechu, bo łatwo będzie coś ważnego przegapić. Ludzie będą energiczni, ale też niecierpliwi i mniej wyrozumiali dla innych. Dobry dzień na wizytę u lekarza lub kosmetyczki. Farbuj i podcinaj włosy. Bierz witaminy i suplementy. Pij dużo wody i używaj częściej krem do rąk. Księżyc ostrzega przed zbyt szybkimi decyzjami. Aura sprzyja osobom, które szukają partnera.
Aspekty planet: 04.34 koniunkcja Księżyca z Jowiszem, 14.34 Merkury wchodzi do znaku Lwa.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki doda nam sił. Dziś wiele spraw uda się załatwić szybko. Jeśli wciąż zwlekasz z rozpoczęciem diety lub zapisaniem się na siłownię, wreszcie podejmij decyzję.

Karta dnia: VI Kochankowie
Karta zwraca naszą uwagę na relacje z ludźmi, współpracę i negocjacje. W pracy nie działajmy w pojedynkę, praca w grupie da o wiele lepsze rezultaty.

20.07.2022, środa
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 20.22)
Potrzebujesz więcej snu i odpoczynku. Zajmij się sztuką, poświęć czas swojemu hobby. Lepiej nie zaczynać wielkich porządków, bo trudno będzie je dokończyć. Warto poczytać książkę, obejrzeć film. Rano rób zakupy, po południu zajmij się gotowaniem lub sprzątaniem. Księżyc sprzyja nadrabianiu zaległości.
Aspekty planet: 03.38 opozycja Słońca z Plutonem, 08.28 sekstyl Księżyca z Saturnem, 15.20 kwadratura Księżyca z Plutonem, 16.18 kwadratura Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinie. Pomagajmy innym, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Także sąsiedzkie sprawy znajdą się w centrum uwagi. Uda się zawrzeć zgodę lub wreszcie coś ważnego wspólnie postanowić.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Postaraj się być bezstronny, a zapewnisz sobie spokój na długie tygodnie. Dziś zajmij się swoim hobby, upiększ swoje otoczenie.

21.07.2022, czwartek
Księżyc w znaku Byka
Ciekawe wydarzenia i imprezy sprawią, że trudno nam będzie skupić się na nudnych obowiązkach. Nie miejmy do siebie pretensji, bo więcej niż zwykle ujdzie nam na sucho. Nie zapomnijmy jednak o ważnym spotkaniu, ktoś liczy na naszą pomoc. Przestrzegajmy regulaminów i przepisów prawa, a nic nie zmąci naszego spokoju. Uda się załatwić wreszcie pewną trudną sprawę.
Aspekty planet: 02.18 kwadratura Księżyca z Merkurym, 03.16 sekstyl Księżyca z Wenus, 18.06 koniunkcja Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki nastroi nas pozytywnie do nauki, negocjowania i współpracy z innymi ludźmi. To dobry dzień, aby poważnie porozmawiać z bliskimi o podziale obowiązków lub kogoś o coś ważnego poprosić.

Karta dnia: VIII Siła
Nie poddawaj się naciskom, stań do walki o swoje, ale nie używaj przemocy czy gróźb. Dzień sprzyja pozytywnym zmianom i szczęśliwym zbiegom okoliczności.

22.07.2022, piątek
Księżyc w znaku Raka
Za sprawą Księżyca wiele może się dziś zmienić. Przygotujmy się na niespodzianki i nagłą odmianę losu. Unikajmy inwazyjnych zabiegów kosmetycznych. Różne zawodowe sprawy uda się szybko załatwić, bo aura sprzyja współpracy i zarabianiu pieniędzy. Udadzą się randki i towarzyskie imprezy.
Aspekty planet: 08.13 koniunkcja Księżyca z Uranem, 18.18 kwadratura Księżyca z Saturnem, 21.45 sekstyl Księżyca z Neptunem, 22.06 Słońce wchodzi do znaku Lwa.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprzyja udanym inwestycjom i zakupom. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień także na randkę lub większą imprezę.

Karta dnia: VII Rydwan
Nie zwlekaj, szybko działaj, a uda ci się osiągnąć to, o co zabiegasz od jakiegoś czasu. W weekend możliwy wyjazd lub dłuższa wycieczka.

23.07.2022, sobota
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 07.10)
Poczujesz przypływ ambicji i chęci do działania. Na urlopie zwiedzaj zabytki, nawiązuj znajomości, zapisuj swoje pomysły, bo już niedługo mogą się okazać bardzo dochodowe. Nawadniaj organizm i chroń głowę przed słońcem.
Aspekty planet: 01.44 trygon Księżyca z Plutonem, 07.57 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 19.52 trygon Merkurego z Jowiszem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki pomaga szybko zakończyć różne stare sprawy. Pod jej wpływem będziemy w refleksyjnym nastroju. To dobry dzień na poważne przemyślenia, medytację i oczyszczenie naszych myśli. Nie bądź tylko dla siebie zbyt surowy.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Znajdź czas dla siebie, nie goń wciąż za nowinkami. Potrzebujesz więcej opieki i spokoju. Bliska osoba cię doceni.

24.07.2022, niedziela
Księżyc w znaku Bliźniąt
Księżyc nastroi nas optymizmem, poczuciem humoru i chęcią do działania. Dziś liczą się przedsięwzięcia wymagające rozmachu, reklamy i działań na wielką skalę. Dzień sprzyja przyjęciom, galom, wizytacjom i działaniom wymagającym przywództwa. Nowe znajomości i przedsięwzięcia dotyczące sztuki okazują się korzystne. Organizm potrzebuje dużo białka i uzupełnienia mikroelementów.
Aspekty planet: 00.38 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 01.35 sekstyl Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy otwarci na ryzykowne pomysły. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach. Jedynka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: III Cesarzowa
Pamiętaj o rocznicach, imieninach i urodzinach, a zyskasz sympatię ludzi. Łap okazję, pewna finansowa propozycja może rozwiązać twoje kłopoty.

Pozycje planet:
Słońce 25 º 22´ Raka – 02 º 03´ Lwa
Księżyc 23 º 33´ Ryb – 21 º 12´ Bliźniąt
Merkury 26 º 47′ Raka – 11 º 10′ Lwa
Wenus 29 º 55′ Bliźniąt – 08 º 23′ Raka
Mars 08 º 48′ – 13 º 29′ Byka
Jowisz 08 º 31′ – 08 º 42′ Barana
Saturn 23 º 51′ – 23 º 24′ Wodnika w retrogradacji
Uran 18 º 21´ – 18 º 32´ Byka
Neptun 25 º 20′ – 25 º 15′ Ryb w retrogradacji
Pluton 27 º 24′ – 27 º 14′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
18.07 od g. 08.42 do g. 13.17.
20.07 od g. 16.18 do g. 20.22.
23.07 od g. 01.44 do g. 07.10.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>