Horoskop tygodniowy 26.09-2.10.2022

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

Niespodzianki!
W tym tygodniu opozycja Słońca z Jowiszem zapewni sukces tym, którzy od dawna na niego pracowali. Wenus przyniesie niespodzianki w sprawach partnerskich i uczuciowych.

W poniedziałek 26.09 opozycja Słońca z Jowiszem zapowiada dobry dzień na załatwianie ważnych spraw. Czas sprzyja współpracy, negocjacjom, dogadywaniu się i korzystaniu z dóbr kultury. Warto dziś umówić się na ważne spotkanie. Wenus ustawi się w trygonie z Plutonem, w czwartek 29.09 Wenus wejdzie do znaku Wagi. Negocjuj, rozwiązuj konflikty i problemy wspólnie – w gronie rodziny czy współpracowników, a wszyscy na tym skorzystają. Koniunkcja Merkurego z Wenus patronuje intensywnej pracy i dyscyplinie umysłowej. Warto być dociekliwym i nie zadowalać się byle odpowiedzią na poważne pytania.

We wtorek 27.09 trygon Merkurego z Plutonem sprawi, że ktoś lub coś zainspiruje nas do zdobycia przewagi lub zwyciężenia w trudnej sprawie. Bądźmy kreatywni, uwolnijmy wyobraźnię, zróbmy burzę mózgów, a dużo zyskamy.

W środę 28.09 trygon Marsa z Saturnem zapewni nam wiele emocjonujących wrażeń. W naszym życiu uczuciowym wiele się zacznie dziać, możemy stać się zazdrośni, zaborczy i bardzo namiętni.

W sobotę 1.10 opozycja Wenus z Jowiszem sprzyja szybkiemu nawiązywaniu znajomości i rozwiązywaniu problemów towarzyskich. Jednocześnie ostrzega cię przed niepotrzebnymi wydatkami na ubrania, kosmetyki i wygląd.

W niedzielę 2.10 Merkury wychodzi z retrogradacji i zacznie znów sprzyjać kupowaniu sprzętu elektronicznego.

26.09.2022, poniedziałek
Księżyc w znaku Wagi
Dzień sprzyja nauce i poszukiwaniu nowych znajomości. Bądź wyrozumiały dla innych, bo dzisiaj ludzie szukają zgody i zrozumienia. Dobry dzień na nowe znajomości, negocjacje, ważne spotkania. Warto też zająć się swoim hobby lub nauką. Uporządkuj książki i pliki w komputerze, szukaj ciekawych informacji. Jowisz zachęca do inwestowania.
Aspekty planet: 01.44 opozycja Księżyca z Jowiszem, 07.45 trygon Wenus z Plutonem, 19.58 koniunkcja Merkurego z Wenus, 21.33 opozycja Słońca z Jowiszem.

Wibracja dnia 5
Wibracja Czwórki sprawi, że będziemy chcieli załatwić mnóstwo spraw. Jednak urzędnicy i ważne osoby mogą być uparci lub nie mieć dla nas czasu. Lepiej zachować spokój i dystans, a najlepiej zająć się swoim hobby.

Karta dnia: XXII Głupiec
Poczujesz, że wszystko jeszcze przed tobą. Zawieraj nowe znajomości, szukaj lepszej pracy, bo masz szansę na szybko sukces.

27.09.2022, wtorek
Księżyc w znaku Wagi
To dobry dzień na randkę, ważne przemyślenia dotyczące związków i relacji, zajmowanie się sztuką, rozwój wewnętrzny. Machnij ręką na kłopoty i po prostu zacznij wszystko od nowa. Księżyc może przynieść rozstrzygnięcie wielu trudnych spraw i wyjaśnienie męczących nas problemów. Warto poćwiczyć lub wybrać się na dłuższy jesienny spacer. Merkury pomaga w podróżach i zakupach.
Aspekty planet: 04.54 trygon Księżyca z Marsem, 05.44 trygon Księżyca z Saturnem, 14.56 trygon Merkurego z Plutonem, 18.20 kwadratura Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinie. Pomagajmy innym, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Także sąsiedzkie sprawy znajdą się w centrum uwagi. Uda się zawrzeć zgodę lub wreszcie coś ważnego wspólnie postanowić.

Karta dnia: VI Kochankowie
Nie rób wszystkiego sam, znajdź pomocników lub wspólnika, razem będzie raźniej i łatwiej pokonywać trudności i wyzwania, jakie może przed tobą postawić los.

28.09.2022, środa
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 01.14)
Będziemy uprzejmi i ciekawscy, ale na obowiązkach trudno się będzie skupić. Dzień nie sprzyja zaczynaniu nowych spraw. Łatwo będzie przekonać się do pomysłów, które mogą nie wyjść nam na dobre. Unikaj kłótni, nie daj się wplątać w zawodowe intrygi. Gorszy dzień na randki i towarzyskie spotkania.
Aspekty planet: 07.48 trygon Marsa z Saturnem.

Wibracja dnia 7
Wibracja Siódemki sprzyja rozwojowi duchowemu. Poczujemy się znudzeni codziennymi obowiązkami i chętnie od nich uciekniemy. Szukaj dzisiaj nowego hobby, nowej inspiracji i towarzystwa ludzi, którzy cię pozytywnie inspirują.

Karta dnia: XII Wisielec
Czas odpocząć i przestać się wszędzie spieszyć. Zacznij cenić swój czas, nie rozmieniaj go na drobne. Bądź cierpliwy, a uzyskasz to, czego pragniesz.

29.09.2022, czwartek
Księżyc w znaku Skorpiona
Dzisiaj licz na siebie, a nie na pomoc współpracowników lub rodziny. Wszyscy będą chadzali swoimi drogami, każdy będzie chciał mieć więcej od innych. Możesz za to zabrać się za drobne domowe prace, gotowanie czy porządki w spiżarni. Gorzej udadzą się randki, bo dzisiaj będziemy zazdrośni i niepewni swoich zalet.
Aspekty planet: 09.49 Wenus wchodzi do znaku Wagi, 09.49 opozycja Księżyca z Uranem, 10.57 kwadratura Księżyca z Saturnem, 19.02 trygon Księżyca z Neptunem, 20.57 sekstyl Księżyca z Merkurym, 23.19 sekstyl Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia 8
Wibracja Ósemki może przynieść doskonałe pomysły na pomnożenie kapitału. W miłości uważajmy, Ósemka to wibracja namiętności, ale też zazdrości.

Karta dnia: XIX Słońce
Uwolnij twórczą energię, bądź odważny i forsuj swoje rozwiązania, zadziw bliskich i współpracowników swoimi pomysłami, a osiągniesz powodzenie.

30.09.2022, piątek
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 6.03)
Rano możemy być nerwowi, ale poczujemy przypływ sił i odwagi do uporania się z zaległościami. Dzień może przynieść rozstrzygnięcie trudnych spraw i wyjaśnienie problemów. Machnij ręką na kłopoty i po prostu zacznij wszystko od nowa. Po południu warto poćwiczyć lub wybrać się na dłuższy spacer, nerwy koniecznie muszą dziś odpocząć.
Aspekty planet: 08.03 sekstyl Księżyca z Wenus, 11.38 trygon Księżyca z Jowiszem, 19.05 sekstyl Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia 9
Wibracja Dziewiątki sprawi, że dziś ludziom trudno będzie docenić nowe pomysły. Dzień nie sprzyja rozpoczynaniu nowych przedsięwzięć. Warto za to znaleźć sposób na oszczędności lub pozbycie się tego, co przynosi nam straty.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Staraj się być obiektywny, nie ulegaj zbyt łatwo ani pozytywnym, ani negatywnym emocjom. Wprowadź w swoje życie więcej porządku.

01.10.2022, sobota
Księżyc w znaku Strzelca
Warto spędzić dzień w ruchu. Będziemy zawierać nowe znajomości, uczyć się, odkrywać nowe zainteresowania. Warto wybierać się na spacery i wizyty, organizować towarzyskie spotkania. W domu zabierz się za dekorowanie, ale nie za większe porządki. Spotkania towarzyskie, wyjścia do kina czy teatru będą bardzo udane. Uporządkuj torby, sprzęt sportowy i garderobę, zrób szybkie porządki.
Aspekty planet: 14.47 sekstyl Księżyca z Saturnem, 17.03 opozycja Księżyca z Marsem, 20.11 opozycja Wenus z Jowiszem, 22.44 kwadratura Księżyca z Neptunem, 23.46 kwadratura Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia 8
Wibracja Ósemki przynosi dobre pomysły na pomnożenie gotówki. Jednak uważajmy i nie bierzmy kredytów pod wpływem emocji, bo plany wymagają dokładnego przemyślenia.

Karta dnia: III Cesarzowa
Odpocznij i niczym się nie martw, niech inni zabiegają o twoją uwagę czy względy. Poczuj, że zasługujesz na odrobinę luksusu, nie żałuj sobie na przyjemności.

02.10.2022, niedziela
Księżyc w znaku Strzelca i Koziorożca (od 09.37)
Księżyc w znaku Strzelca sprzyja uprawianiu sportu. Zainteresujemy się także tym, co słychać u znajomych. Udadzą się randki i imprezy, które związane są z sportem i hobby. We wszystkim będziemy szybcy i zdecydowani, bardziej pewni siebie i weseli. W kuchni testuj nowe smaki, nieznane przyprawy i egzotyczne przepisy.
Aspekty planet: 11.07 Merkury wychodzi z retrogradacji, 14.36 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 16.35 kwadratura Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy z innymi ludźmi, a także godzeniu się z wrogami. Staniemy się otwarci na prośby i sugestie. Dobry dzień na zabawę, imprezy i spotkania towarzyskie.

Karta dnia: I Mag
Ktoś zaintryguje cię na tyle, że będziesz w stanie zmienić swoje plany, żeby się do niego dostosować. W miłości zachowaj aurę tajemniczości, nie zdradzaj swoich sekretów.

Pozycje planet:
Słońce 02 o 53´ – 09 o 46´ Wagi
Księżyc 03 o 57´ Wagi – 09 o 39´ Koziorożca
Merkury 27 o 28′ – 24 o 14′ Panny w retrogradacji
Wenus 25 o 51′ Panny – 04 o 35′ Wagi
Mars 18 o 15′ – 20 o 45′ Bliźniąt
Jowisz 03 o 48′ – 02 o 52′ Barana w retrogradacji
Saturn 19 o 12′ – 18 o 56′ Wodnika w retrogradacji
Uran 18 o 30´ – 18 o 18´ Byka w retrogradacji
Neptun 23 o 47′ – 23 o 35′ Ryb w retrogradacji
Pluton 26 o 09′ – 26 o 07′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
27.09 do g. 18.20 do 28.09 do g. 01.14.
29.09 od g. 23.19 do 30.09 do g. 06.03.
1.10 od g. 23.46 do 2.10 do g. 09.37.
Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>