Horoskop tygodniowy 31.10-6.11.2022

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Słońce w znaku Skorpiona skieruje twoją uwagę na sprawy uczuć, rodziny i silnych emocji. Warto wybaczać, odpuszczać trudne sprawy i nie rozdrapywać ran. To dobry czas, aby zacieśnić bliskie relacje. W sobotę 5.11 opozycja Wenus z Uranem zapewni ci dużą dawkę romantyzmu. Warto starać się o czyjąś uwagę, spotykać się z ludźmi, umawiać się na randki i wysyłać miłosną korespondencję.

31.10.2022, poniedziałek
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 16.42)
Rano rób cięższe prace fizyczne, a w domu większe porządki. Potem rozwiązuj problemy finansowe i urzędowe, szukaj wyjścia z różnych zaległości i kłopotów. Księżyc sprzyja sprawdzianom, kontrolom, reperowaniu różnych rzeczy. Zadbaj o zdrowie, pielęgnuj urodę, odwiedź lekarza. Na randkach i imprezach sztywna atmosfera. Organizm dobrze przyswaja witaminy i składniki mineralne.
Aspekty planet: 04.51 sekstyl Księżyca z Neptunem, 10.22 koniunkcja Księżyca z Plutonem, 16.14 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 22.36 kwadratura Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: Dwójka
Wibracja Dwójki sprzyja mądrym rozmowom. Będziemy otwarci na cudze potrzeby. Chętnie podzielimy się z innymi, mądrze doradzimy w trudnych sprawach.

Karta dnia: VIII Siła
Bądź w formie, postaraj się utrzymać swoją wakacyjną kondycję i figurę. Dobrze się odżywiaj i chodź na spacery, a jesienna chandra i przeziębienia nie będą ci straszne.

1.11.2022, wtorek
Księżyc w znaku Wodnika
Ten refleksyjny dzień warto spędzić w gronie rodziny i przyjaciół. Spotkania i spacery będą okazją do wspomnień i zamykania ważnych etapów życia. Łatwo będzie zawierać nowe znajomości, udadzą się też zakupy i podróże. Księżyc przyniesie dobre pomysły na rozwiązanie kłopotów.
Aspekty planet: 07.37 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 12.04 kwadratura Księżyca z Wenus, 21.53 kwadratura Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: Dziewiątka
Wibracja Dziewiątki pomaga zakończyć zaległe sprawy, uporządkować papiery i biurko. W miłości ostrożnie, dziś łatwo zerwać z byle powodu.

Karta dnia: IX Pustelnik
Masz szansę się czegoś ważnego nauczyć, przeczytać zaległe czasopisma i książki, obejrzeć mądry film. Nie pozwól, aby w relacjach z ludźmi emocje i żal przysłoniły ci zdrowy rozsądek!

2.11.2022, środa
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 19.46)
Ludzie będą towarzyscy i weseli. Księżyc sprzyja zabawie, współpracy i nawiązywaniu nowych przyjaźni. Przełamuj bariery, zdobywaj nowe informacje, zadawaj ważne pytania. Dzisiaj udadzą się randki, podróże, wyjścia do kina lub teatru. Warto odnowić kontakt ze znajomymi. Unikaj dużych zakupów, wykorzystaj zapasy ze spiżarni.
Aspekty planet: 00.22 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 12.08 trygon Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: Jedynka
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy optymistyczni i życzliwi. Warto dodawać otuchy innym, poczytać dobra książkę, odpocząć z rodziną.

Karta dnia: XVI Wieża
Pilnuj praw mieszkaniowych, zrób mały remont, napraw wszystkie usterki, bo jeśli będziesz zwlekał, możesz ponieść większe szkody.

3.11.2022, czwartek
Księżyc w znaku Ryb
Dobry dzień na układanie ambitnych planów, naukę, szukanie rozwiązania trudnych spraw. Załatwiaj zaległe sprawy w urzędach i na mieście, bo ludzie będą pomocni i wyrozumiali. Szukaj inspiracji, ucz się od innych i dyskutuj z przyjaciółmi. Organizm potrzebuje więcej węglowodanów i wody.
Aspekty planet: 08.43 trygon Księżyca z Merkurym, 15.00 trygon Księżyca ze Słońcem, 20.42 trygon Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: Dwójka
Wibracja Dwójki sprzyja ciekawym dyskusjom z innymi ludźmi. Na problemy popatrz pod innym niż zwykle kątem. Dzisiaj poszukuj głębszego sensu w tym, co się wszystkim przydarza.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Odkryjesz w sobie nowy talent, który warto będzie rozwijać, Zapisz się na kurs, kup podręcznik, obejrzyj film instruktażowy i od razu zabierz się do pracy. Unikaj konfliktów i sporów.

4.11.2022, piątek
Księżyc w znaku Ryb
Dzisiaj emocje będą ważniejsze od logiki. Zwracaj większą uwagę na to czego potrzebują inni ludzie. Różne przeczucia i przewidywania mogą okazać się prawdziwe, ale unikaj ryzyka i nigdzie się nie spiesz. Lepiej zwolnić i po pracy znaleźć czas na hobby. Przed snem wywietrz pokój i nie oglądaj strasznych filmów, bo trudno ci będzie zasnąć. Merkury wkracza do znaku Strzelca, sprzyja podróżom i ciekawym dyskusjom.
Aspekty planet: 01.28 sekstyl Księżyca z Uranem, 11.33 koniunkcja Księżyca z Neptunem, 16.02 kwadratura Księżyca z Marsem, 17.33 sekstyl Księżyca z Plutonem, 23.05 koniunkcja Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: Trójka
Wibracja Trójki otwiera nas na nowe pomysły i nieznane idee. Dzisiaj chętnie zwiedzimy nieznane miejsca, skosztujemy egzotycznych potraw i łatwo znajdziemy sympatycznych znajomych.

Karta dnia: XI Sprawiedliwość
Zrób porządki w papierach i dokumentach, zapłać rachunki i podatki w terminie, bo ktoś może się czepiać lub nawet wlepić ci karę. Przestrzegaj przepisów, bo inaczej możesz mieć problemy.

5.11.2022, sobota
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 00.06)
Dzień sprzyja niezwykłym pomysłom, dlatego słuchaj, co ludzie mają do powiedzenia, tylko bądź samodzielny. Działaj dyplomatycznie, a łatwo pozbędziesz się niechcianych spraw. Po południu wybierz się na spacer, odpocznij, zacznij uprawiać sport. Księżyc przestrzega przed chciwością i zazdrością.
Aspekty planet: 23.21 opozycja Wenus z Uranem.

Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki sprzyja dobrym pomysłom na oszczędzanie i lepsze gospodarowanie tym, co posiadasz. Dzisiaj zabierz się za rachunki i porządki.

Karta dnia: XII Wisielec
Zwolnij i nie rób wszystkiego na ostatnią chwilę. Organizm może być słabszy i bardziej podatny na przeziębienie i grypę. W weekend zregeneruj siły, czytaj, oglądaj filmy.

6.11.2022, niedziela
Księżyc w znaku Barana
Dziś będziemy mieli ochotę ruszyć się na dłuższy spacer, odkrywać nowe zainteresowania, dyskutować o niezwykłych sprawach. Będziemy rozmowni i ciekawscy. Unikaj tylko marudzących krewnych. Warto wybrać się na spacer, uprawiać sport lub na przekór jesieni pojechać na wycieczkę. Organizm potrzebuje potraw z dużą zawartością białka. Księżyc pomoże nabrać optymizmu.
Aspekty planet: 09.43 sekstyl Księżyca z Saturnem, 21.29 sekstyl Księżyca z Marsem, 23.29 kwadratura Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki sprzyja miłości. Dzisiaj nieśmiali nabiorą więcej odwagi, a zakochani będą mieli doskonałe pomysły na randki.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Sprawdź korespondencję, odpisuj na listy i oddzwaniaj, bo ktoś przekaże ci ważne i cenne informacje. Warto zadzwonić do przyjaciela sprzed lat!

Pozycje planet i świateł:
Słońce 07 o 32´ – 14 o 33´ Skorpiona
Księżyc 20 o 40´ Koziorożca – 27 o 09´ Barana
Merkury 02 o 00′ – 13 o 31′ Skorpiona
Wenus 09 o 37′ – 18 o 23′ Skorpiona
Mars 25 o 37′ – 25 o 13′ Bliźniąt w retrogradacji
Jowisz 29 o 46′ – 29 o 18′ Ryb w retrogradacji
Saturn 18 o 38′ – 18 o 47′ Wodnika
Uran 17 o 18´ – 17 o 00´ Byka w retrogradacji
Neptun 22 o 58′ – 22 o 51′ Ryb w retrogradacji
Pluton 26 o 14′ – 26 o 19′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
31.10 od g. 16.14 do g. 16.42.
2.11 od g. 12.08 do g. 19.46.
4.11 od g. 23.05 do 5.11 do g. 00.06.
6.11 od g. 23.29 do 7.11 do g. 06.14.
Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>