Horoskop tygodniowy 26.12.2022-1.01.2023

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

Ostatni tydzień 2022 roku upłynie na ciekawych spotkaniach, udanych zakupach i snuciu ambitnych planów.

W środę 28.12 sekstyl Wenus z Neptunem nastroi cię pogodnie do świata. Nie odmawiaj sobie przyjemności, znajdź czas na odpoczynek i rozrywki. Neptun zachęca do zajęcia się sprawami artystycznymi i duchowymi, da nam inspirację i będzie sprzyjać nawiązywaniu nowych znajomości.

W czwartek 29.12 koniunkcja Merkurego z Wenus sprawi, że chętnie spędzimy wolny czas z przyjaciółmi, możliwe, że przyjdą nam do głowy wyjątkowo dziwne i zaskakujące pomysły, które będzie można o dziwo szybko realizować. Merkury wchodzi w retrogradację i aż do 18.01 odradza kupować sprzęt elektroniczny.

W piątek 30.12 kwadra Księżyca w znaku Barana twój rytm dnia zwolni, zaczniesz doceniać codzienne radości codziennego życia.

Sylwester 31.12 upłynie nam w miłej atmosferze. Księżyc w znaku Byka sprzyja romantycznym spotkaniom, zabawie do białego rana i miłemu spędzaniu czasu. Odezwie się w nas dusza artysty, chętnie nauczymy się nowych kroków tanecznych lub weźmiemy udział w sylwestrowym koncercie.

W niedzielę 1.01 koniunkcja Wenus z Plutonem wskazuje, że w życiu uczuciowym nastąpi dobra passa. Samotni mają szansę poznać kogoś interesującego, a osoby w stałym związku znajda więcej czasu dla partnera. W ten wyjątkowy dzień roku warto zrobić coś pożytecznego dla innych i spędzić go tak, jak byśmy chcieli, żeby wyglądały cały Nowy Rok.

26.12.2022, poniedziałek
Księżyc w znaku Wodnika
Będziemy otwarci na nowe pomysły i wyrozumiali dla innych. Rodzinne spotkania miną szybko i w dobrej atmosferze. Regeneruj siły, porządnie się wyśpij.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprzyja rodzinnym sprawom, a także poważnym decyzjom. Co dziś sobie postanowisz, tego będziesz się trzymać. Ale warto też odpocząć, żeby odzyskać równowagę.

Karta dnia: I Mag
Ktoś zaintryguje cię na tyle, że będziesz w stanie zmienić swoje plany, żeby się do niego dostosować. W miłości zachowaj aurę tajemniczości, nie zdradzaj swoich sekretów.

27.12.2022, wtorek
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 08.33)
Księżyc sprzyja domowym porządkom i podróżom. Wszystko uda się zrobić szybko i sprawnie, rodzina nie będzie narzekać. Pamiętaj, aby po pracy zadbać o urodę. W sklepach unikaj zakupów ubrań lub kosmetyków, bo możesz tanio kupić coś, z czego nie będziesz zadowolony.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja porządkom. Bądź skrupulatny, a naprawisz jakiś błąd lub znajdziesz rozwiązanie trudnego problemu. Dzisiaj kończ stare sprawy, pozbywaj się niechcianych znajomości, zamykaj niepotrzebne konta w serwisach.

Karta dnia: V Papież
Sprawy duchowe będą w centrum twojej uwagi. Znajdź swojego duchowego opiekuna lub miejsce, które cię zainspiruje i przywróci wewnętrzną równowagę.

28.12.2022, środa
Księżyc w znaku Ryb
Zabierz się energicznie do pracy, ktoś zmobilizuje cię do większej aktywności, a nawet rywalizacji, która na dobre ci wyjdzie. Postaraj się jeść tylko zdrowe rzeczy. Wietrz mieszkanie, spaceruj i wycieraj kurze, a szybko uporasz się z porządkami. Nawilżaj skórę i zadbaj o ręce.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki pomaga zaczynać nowe przedsięwzięcia. Pod jej wpływem uda się zrobić w życiu trochę porządków i zrezygnować z niezdrowych przyzwyczajeń. Dobry dzień na podróże, nowe znajomości, pierwsze randki.

Karta dnia: VII Rydwan
Stań do walki o swoje, nie daj się spychać zawodowym lub miłosnym rywalom na drugi plan. Sposobem bez problemu rozwiążesz trudną sprawę.

29.12.2022, czwartek
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 11.36)
Będziemy kreatywni i otwarci na nowe pomysły. Dzień sprzyja rozrywce i sztuce, a także miłości. Szukaj okazji do zabłyśnięcia, nie bądź zbyt skromny, odważnie proś o to, co ci się należy. Zrównoważ w diecie białko i węglowodany, nie przesadzaj z tuczącym deserem. Ćwicz koordynację, regeneruj siły, unikaj ryzyka.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja zawieraniu zgody i powodzeniu w sprawach towarzyskich. Będziemy wyrozumiali i ciekawi, co dzieje się u innych ludzi. Warto podróżować, rozmawiać, a także uczyć się od innych.

Karta dnia: XII Wisielec
Czas odpocząć i przestać się wszędzie spieszyć. Zacznij cenić swój czas, nie rozmieniaj go na drobne. Bądź cierpliwy, a uzyskasz to, czego pragniesz.

30.12.2022, piątek
Księżyc w znaku Barana
Księżyc w znaku Byka sprzyja sprawnej organizacji Sylwestra. Panuj nad nerwami, a wszystko się uda. Zakupy i domowe porządki uda się zrobić szybko. Wieczorem Księżyc przyniesie nam ciekawe spotkania i nowe inspiracje. Koniec roku 2022 będzie optymistyczny i udany. Oczyszczaj organizm, jedz więcej warzyw i owoców.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja korzystnym zmianom. Zastanawiaj się, jak spełnić marzenia i żyć trochę bardziej wesoło. Randki i imprezy będą bardzo udane. Samotni mogą znaleźć nowych przyjaciół.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Rozważ wszystkie za i przeciw, zanim podejmiesz ważną decyzję. Nie spiesz się z podjęciem trudnej decyzji, sprawa może się obrócić na twoją korzyść.

31.12.2022, sobota
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 18.08)
Za domowe obowiązki trudno się będzie zabrać. Wybierz się na wystawę, czytaj inspirujące książki, spotykaj się z przyjaciółmi i nie martw się niczym na zapas. Księżyc sprzyja nowym znajomościom. Sylwestrowa zabawa upłynie dostojnie i wykwintie pod patronatem znaku Byka Zjedź dzisiaj więcej jajek i chudego mięsa lub soi.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprzyja rodzinnym sprawom, odpoczynkowi, ważnym spotkaniom. Zrób to, co konieczne, aby wszyscy byli zadowoleni i nie zadręczaj się, że Sylwester nie jest idealny, bo i tak czeka nas dobra zabawa.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Poczujesz się doceniony i podziwiany, jeśli tylko wyjedziesz do ludzi, pokażesz się i zaczniesz chwalić swoimi osiągnięciami. Zasłużyłeś na urlop lub krótki wyjazd.

1.01.2022, niedziela
Księżyc w znaku Byka
Warto zebrać siły i szybko uporać się z domowymi obowiązkami. Dzień sprzyja gotowaniu, zapraszaniu przyjaciół, oglądaniu filmów. Po południu podróże przebiegną szybko i sprawnie. Zrób sobie masaż lub przygotuj sobie kąpiel w solance. Zamiast cukierków i reszek po Sylwestrze jedz jabłka i surówki. Zrób plan na cały rok.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja refleksji. Pomaga znaleźć dobre sposoby na uporanie się z kłopotami. Pod jej wpływem wyswobodzisz się z toksycznych relacji i pozbędziesz się starych schematów myślowych.

Karta dnia: III Cesarzowa
Odpocznij i niczym się nie martw, niech inni zabiegają o twoją uwagę czy względy. Poczuj, że zasługujesz na odrobinę luksusu, nie żałuj sobie na przyjemności.

Pozycje planet:
19.12.2022-1.01.2023
Słońce 27 o 02´ Strzelca – 11 o 18´ Koziorożca
Księżyc 28 o 03´ Waga – 16 o 13´ Byka
Merkury 16 o 50′ – 23 o 05′ Koziorożca w retrogradacji
Wenus 11 o 05′ – 28 o 38′ Koziorożca
Mars 12 o 14′ – 08 o 54′ Bliźniąt w retrogradacji
Jowisz 29 o 52′ Ryb – 01 o 18′ Barana
Saturn 21 o 12′ – 22 o 31′ Wodnika
Uran 15 o 27´ – 15 o 07´ Byka w retrogradacji
Neptun 22 o 43′ – 22 o 53′ Ryb
Pluton 27 o 16′ – 27 o 41′ Koziorożca
Próżny kurs Księżyca:
26.12 od g. 19.19 do 27.12 do g. 08.33
29.12 od g. 07.20 do g. 11.36
31.12 od g. 13.43 do g. 18.08
Udanego tygodnia i szczęśliwego Nowego Roku!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>