Horoskop tygodniowy 2-8.01.2023

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W poniedziałek 2.01 sekstyl Merkurego z Neptunem sprawi, że będziesz mógł skorzystać z pomocy kogoś, kto wie więcej od ciebie. Nie obawiaj się, że inni przejrzą twoje plany. W finansach poprawa dzięki zapobiegliwości i sprytowi.

We wtorek 3.01 Wenus wchodzi do znaku Wodnika i pozwoli na relaks, hobby i odpoczynek od trudów minionych dni. Wenus na początku roku bardzo sprzyja rozwijaniu romantycznych znajomości.

W środę 4.01 sekstyl Wenus z Jowiszem zapewnia dobrą passę. Przygotuj się na pozytywne niespodzianki od losu. Zwolnij tempa, ciesz się każdą chwilą, korzystaj z życia i bądź hojny i życzliwy dla innych.

W czwartek 5.01 trygon Słońca z Uranem sprzyja refleksji, odpoczynkowi, medytacji i zatrzymaniu się na chwilę, aby pomyśleć o sprawach duchowych i przeżyć coś, czego na co dzień nie dostrzegamy.

W nocy z piątku na sobotę 6/7.01 pełnia Księżyca w znaku Raka zapewni ci dużą dawkę emocji. Będziesz chciał zrobić dużo rzeczy naraz, warto zrobić dobry plan pracy i spraw na ten dzień, żeby się nie pogubić.

W sobotę 7.01 koniunkcja Słońca z Merkurym zmotywuje nas do odnowienia kontaktu z tymi, których dawno nie widzieliśmy. Słuchaj starszych i bardziej doświadczonych osób, a dobrze na tym wyjdziesz.

2.01.2022, poniedziałek
Księżyc w znaku Byka
Dzień może przynieść dobre pomysły na rozstrzygnięcie wielu trudnych spraw i wyjaśnienie męczących nas problemów. Machnij ręką na kłopoty i po prostu zacznij wszystko od nowa. Po południu aura będzie spokojniejsza, warto poćwiczyć lub wybrać się na dłuższy spacer. Wieczór spędźmy w gronie bliskich osób.

Karta dnia: II Kapłanka
Na każdy temat będziesz miał własne zdanie, a opinie innych ludzi raczej nie będą wpływać na twoje decyzje i postępowanie.

3.01.2022, wtorek
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 2.45)
Dzień sprzyja dobrym pomysłom na odzyskanie równowagi, także w sprawach finansowych. Bądź skrupulatny, a naprawisz jakiś błąd lub znajdziesz rozwiązanie trudnego problemu. Uważaj na to, co jesz. Dzisiaj węglowodany tuczą podwójnie. Warto dzisiaj przebywać z ludźmi, nawiązywać nowe znajomości.

Karta dnia: VII Rydwan
Uważaj, aby rewolucyjna postawa nie zakończyła się konfliktem z kimś, kto lubi wszystkich pouczać i kontrolować. Wieczorem miła niespodzianka.

4.01.2022, środa
Księżyc w znaku Bliźniąt
Poczujemy przypływ optymizmu i chętniej zabierzemy się za różne domowe prace lub naukę. Popołudnie sprzyja spotkaniom z przyjaciółmi i znajomymi. Udadzą się zakupy, podróże i rozwijanie swoich zainteresowań. Zakończysz zaległe sprawy i uporządkujesz otoczenie.

Karta dnia: XX Sąd
Rodzinne i domowe sprawy zaczną się układać po twojej myśli, nie warto więc wciąż oglądać się za siebie. Miłe spotkanie zażegna rodzinny spór.

5.01.2022, czwartek
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 15.16)
Trudno będzie skoncentrować się na czymkolwiek, bo ludzie będą sobie przeszkadzać i komentować swoje zachowanie. Zdobędziemy ciekawe wiadomości. Warto wybierać się z oficjalną wizytą. Przyjemności i słodycze będą dzisiaj kusić dwa razy mocniej, dlatego kontroluj dietę. Popołudnie sprzyja dobrym pomysłom na zimowe wyjazdy, organizację imprez i spełnianie marzeń. Uda się coś zaoszczędzić i odzyskać pożyczonych rzeczy.

Karta dnia: IV Cesarz
Karta przestrzega przed bałaganem w papierach i chaosem wśród komputerowych plików. Dbaj o porządek i nie spóźniaj się na spotkania, a unikniesz błędów.

6.01.2022, piątek
Księżyc w znaku Raka
Będziemy towarzyscy i weseli, ale na obowiązkach trudno się będzie skupić. Zapomnij o kompleksach i starych kłótniach, a dzień będzie udany. Nie siedźmy w domu, dziś warto pobyć wśród ludzi. Unikaj kłótni ze starszymi osobami, bo konsekwencje mogą być poważne. Będziemy mieli większe zapotrzebowanie na ciepłe i ostre potrawy.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Odkryjesz w sobie potrzebę artystycznej działalności, zainteresujesz się nieznanym ci gatunkiem muzyki. Weź udział w warsztatach rozwijających twórcze myślenie.

7.01.2022, sobota
Księżyc w znaku Raka
Będziemy dzisiaj mniej rozmowni, a bardziej pracowici i punktualni. Szybko nadrobimy różne zaległości, zdążymy na pocztę i do urzędu. Lepiej jednak nie prosić innych o pomoc, bo wszyscy będą bardzo oficjalni i zajęci swoimi sprawami. Unikajmy wielkich zakupów, pierwszych randek i plotek. Jeśli chcesz kogoś ukarać lub pouczyć, nie bądź zbyt surowy. Zadbaj dzisiaj i skórę, a szybko zobaczysz pozytywne efekty.

Karta dnia: XII Transformacja
Zainteresujesz się rodzinnymi tajemnicami. Coś nie będzie dawało ci spokoju i niespodziewanie odkryjesz, że ktoś coś przed tobą ukrywa. Szybko wyjaśnij nieporozumienie.

8.01.2022, niedziela
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 3.41)
Dzień sprzyja aktywnemu odpoczynkowi. Za trudne obowiązki trudno się będzie nam zabrać, dlatego nie obiecuj sobie, że uporasz się ze wszystkimi planami. Lepiej udadzą się randki, spacery i zajmowanie się sztuką czy rozrywką. W sprawach rodzinnych bądź ostrożny, dzisiaj starsze osoby będą niechętne rewolucyjnym rozwiązaniom i nie dadzą się łatwo przekonać do nowych pomysłów. Rozpocznij odchudzanie i oczyszczanie organizmu.

Karta dnia: VI Kochankowie
Dzięki czyjejś pomocy nawiążesz kontakt z osobą, na której radzie i pomocy bardzo ci zależy. Bądź otwarty na nowe propozycje.

Pozycje planet:
Słońce 11 o 18´ – 18 o 26´ Koziorożca
Księżyc 16 o 13´ Byka – 10 o 32´ Lwa
Merkury 23 o 05′ – 14 o 59′ Koziorożca w retrogradacji
Wenus 28 o 38′ Koziorożca – 07 o 23′ Wodnika
Mars 08 o 54′ – 08 o 13′ Bliźniąt w retrogradacji
Jowisz 01 o 18′ – 02 o 14′ Barana
Saturn 22 o 31′ – 23 o 14′ Wodnika
Uran 15 o 07´ – 15 o 01´ Byka w retrogradacji
Neptun 22 o 53′ – 23 o 00′ Ryb
Pluton 27 o 41′ – 27 o 54′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
2.01 od g. 23.17 do 3.01 do g. 03.45
5.01 od g. 01.09 do g. 15.16
7.01 od g. 23.24 do 8.01 do g. 03.41
Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>