Horoskop tygodniowy 9-15.01.2023

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

W tym tygodniu planety dodadzą ci sił. Warto zaplanować więcej ruchu i wysiłku fizycznego, żeby rozładować napięcie. Dobry czas na wielkie porządki.

W poniedziałek 9.01 trygon Wenus z Marsem pomoże ci zreformować nasze domowe finanse. Warto przejrzeć domowe rachunki, zaplanować wydatki na luty, a także pomyśleć o oszczędzaniu. Trygon Merkurego z Uranem pomaga tym, którzy są w podróży lub zdają egzaminy.

W czwartek 12.01 Mars zaczyna poruszać się ruchem prostym. Pozbywaj się zbędnych rzeczy i spraw w swoim życiu, znajdź czas na odpoczynek w gronie bliskich i przyjaciół, zabierz się za poprawę formy i zdrowia.

W piątek 13.01 sekstyl Słońca z Neptunem sprzyja uczuciowym sprawom. Na randce unikaj wracania do przeszłości, opowiadania o swoich byłych partnerach, nie jest to dobry moment na szczere i trudne wyznania, bo mogą nie zostać przyjęte z wyrozumiałością.

W niedzielę 15.01 kwadratura Wenus z Uranem sprzyja zdobywaniu ważnych informacji i nowych umiejętności. Warto spotykać się z ludźmi i załatwiać rodzinne sprawy, bo wszyscy będą chętni do rozmowy. Kwadra Księżyca w znaku Wagi przypomni ci o zaległych towarzyskich spotkaniach.

09.01.2023, poniedziałek
Księżyc w znaku Lwa
Znajdziemy dziś różne ciekawe zawodowe oferty i możliwości. Księżyc sprzyja wizytom w bankach i urzędach, ułatwia ważne negocjacje i dyplomatyczne zabiegi. Przypomnimy sobie o starych znajomych. Dzień sprzyja wysyłaniu ważnych e-maili i wiadomości. Bardzo dobry dzień na jogę, basen, gimnastykę.

Wibracja 8
Wibracja Ósemki sprzyja dobrym pomysłom na rozwiązanie finansowych problemów. Bądź samodzielny i odważny, a osiągniesz więcej niż zwykle. Zakładaj biznes, otwieraj konto, inwestuj pieniądze.

Karta dnia: VI Kochankowie
Negocjuj, umawiaj się na spotkania, weź pod uwagę racje i argumenty partnera, wspólnika lub dziecka. Doceń to, że niektóre rzeczy robią za ciebie inni, a świat stanie się piękniejszy.

10.01.2023, wtorek
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 16.16)
Zorganizuj dzisiaj randkę lub karnawałowe spotkanie: wspólne robienie dekoracji czy pieczenie ciast uda się znakomicie. Unikaj tylko marudzących krewnych i materialistów, którzy mają za nic sztukę i piękno. Wspaniała aura dla zakochanych i odnawianie kontaktów.

Wibracja 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja nabieraniu dystansu do przelotnych kłopotów. Zamiast się spieszyć i denerwować, poszukaj mądrości i cierpliwości. Na spacerze odzyskasz wigor i energię.

Karta dnia: I Mag
Wykorzystaj swój urok osobisty i przekonaj kogoś do siebie lub swoich pomysłów. Nie musisz wszystkiego o sobie opowiadać, w miłości zachowaj aurę tajemniczości.

11.01.2023, środa
Księżyc w znaku Panny
Dzisiaj będziemy romantyczni i niezdecydowani, dlatego zajmij się nadrabianiem zaległości i nie zaczynaj nowych spraw. Łatwo nam będzie porzucić nudną pracę i zmienić niewygodne przyzwyczajenia. Zadbajmy o zdrowie, medytujmy, znajdźmy więcej czasu dla bliskich ci osób. Księżyc sprzyja dalekim podróżom. Jeśli gdzieś się wybierasz, pamiętaj o zabraniu mapy.

Wibracja 1
Wibracja Jedynki sprzyja radości, miłości i wielkiej kreatywności. Znajdź czas na swoje pasje i hobby. Mogą ci przyjść do głowy wspaniałe pomysły, dzięki którym pokonasz trudności.

Karta dnia: XIII Transformacja
Nie odkładaj na później ważnych spraw. Poczujesz, że czas na poważną rozmowę z partnerem lub współpracownikiem. Od jej wyniku może zależeć twoja przyszłość.

12.01.2023, czwartek
Księżyc w znaku Panny
Staniemy się bardziej niż zwykle podatni na emocje. Ludzie staną się dociekliwi, ale też obrażalscy. Nie proś o podwyżkę czy pożyczkę, bo nikt nie będzie chciał dzisiaj rozstać się z pieniędzmi. Sprzyja nam szczęście w miłości, choć na randce lepiej nie rozmawiać z partnerem o pieniądzach i polityce. Udadzą się rodzinne spotkania, randki, medytacja.

Wibracja 2
Wibracja Dwójki sprzyja randkom i miłości, a także pomaga w naprawie relacji z ludźmi. Zapytaj sąsiadów i krewnych, w czym możesz im doradzić lub pomóc, a zyskasz wdzięczność.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Zadbaj o siebie, zwróć uwagę na swój wygląd. Idź do fryzjera, kup nowe ubranie, zacznij zadziwiać innych swoją urodą. W pracy ktoś wyciągnie do ciebie pomocną dłoń.

13.01.2023, piątek
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 3.58)
Będziemy pomysłowi, otwarci na nowe idee, a nawet zbuntowani. Jeśli zajmujesz się sztuką, stworzysz dzisiaj niezwykłe dzieło. Licz przede wszystkim na swoje siły. Sport dostarczy nam wiele emocji i pozytywnej energii, odwróci naszą uwagę od kłótni. Udadzą się podróże, zakupy i ważne zawodowe rozmowy. Nasz organizm potrzebuje dziś więcej białka i witaminy C.

Wibracja 3
Wibracja Trójki sprzyja ambitnym pomysłom, twórczym dyskusjom i nauce. Zadawaj odważne pytania, szukaj nowych rozwiązań i możliwości.

Karta dnia: VIII Siła
Pomóż osobie, która sama nie daje sobie rady z codziennymi sprawami. Twoje domowe zwierzę zapewni ci wiele rozrywek. Zrób badania okresowe, nie bagatelizuj osłabienia organizmu.

14.01.2023, sobota
Księżyc w znaku Wagi
Sobota sprzyja kameralnym spotkaniom z bliskimi znajomymi lub przyjaciółmi. Niektórzy mogą być ostrożni i nieufni do naszych pomysłów. Jeśli jednak zajmujesz się swoim hobby czy rozrywką, odczujesz poprawę nastroju. Za domowe obowiązki nadal trudno się będzie zabrać, lepiej odpocząć i znaleźć czas dla dzieci. Możesz dzisiaj odkryć nowe hobby lub znaleźć nowe niezwykłe zainteresowania.

Wibracja 4
Wibracja Czwórki pomaga walczyć o ważne sprawy. Bądź uparty, a dostaniesz to, czego chcesz. Dobry dzień na urządzanie domu lub zakupy, żeby wszystkim było wygodniej.

Karta dnia: XXI Świat
Przekonasz się, że jesteś o wiele więcej wart, niż sam przypuszczasz. Powiadom wszystkich o swoim sukcesie. Stań do konkursu, zagraj w totka, wypróbuj swoje szczęście.

15.01.2023, niedziela
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 13.09)
Czas płynąć będzie niezwykle szybko. Znów każdy będzie chciał być pierwszy i w czymś od innych lepszym. Ludzi trudno będzie nakłonić do współpracy. Lepiej unikać sporów, bo nie doprowadzą do rozstrzygnięcia, a tylko podzielą ludzi, ale po południu uda się znaleźć dobre rozwiązanie. To, co ważne, zróbmy rano. Wieczorem dobry czas na randki i wyjścia do kina lub teatru.

Wibracja 5
Wibracja Piątki sprzyja randkom, zabawie, hobby i uprawianiu sportu. Szukaj towarzystwa przyjaciół, odważ się zawierać nowe znajomości. Będzie wesoło i kreatywnie.

Karta V Papież
Medytuj, odpoczywaj i zajmuj się ważnymi duchowymi sprawami. Postępuj zgodnie ze swoimi przekonaniami, nie naginaj reguł czy moralności do sytuacji, bo możesz stracić reputację.

Pozycje planet 9-22.01.2023:
Słońce 18 o 26´ Koziorożca – 02 o 41´ Wodnika
Księżyc 10 o 32´ Lwa – 18 o 52´ Wodnika
Merkury 14 o 59′ – 09 o 21′ Koziorożca
Wenus 07 o 23′ – 24 o 52′ Wodnika
Mars 08 o 13′ – 08 o 45′ Bliźniąt
Jowisz 02 o 14′ – 04 o 26′ Barana
Saturn 23 o 14′ – 24 o 47′ Wodnika
Uran 15 o 01´ – 14 o 56´ Byka w retrogradacji
Neptun 23 o 00′ – 23 o 20′ Ryb
Pluton 27 o 54′ – 28 o 22′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
10.01 od g. 02.54 do g. 16.16.
13.01 od g. 00.07 do g. 03.58.
15.01 od g. 09.41 do g. 13.09.
17.01 od g. 15.28 do g. 18.34.
19.01 od g. 11.10 do g. 20.13.
21.01 od g. 16.53 do g. 19.30.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>