Horoskop tygodniowy 16-22.01.2023

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

W tym tygodniu Słońce przemierza ostatnie stopnie znaku Koziorożca i napotka na swojej drodze Plutona, który obudzi nasze ambicje i doda nam energii. W sobotę 21.01 Słońce wejdzie do znaku Wodnika i utworzy się nów Księżyca w tym znaku.

W środę 18.01 koniunkcja Słońca z Plutonem pozwoli ci zdobyć ciekawe informacje i przeprowadzić owocne rozmowy. Merkury zaczyna poruszać się ruchem prostym i zacznie sprzyjać podpisywaniu umów, nawiązywaniu ważnych znajomości, szukaniu pracy i dogadywaniu się z ludźmi.

W sobotę 21.01 Słońce wchodzi do znaku Wodnika sprzyja dalekim wyjazdom, znajdowaniu nowego hobby i zacieśnianiu relacji z przyjaciółmi. Nów Księżyca w znaku Wodnika pomoże ci uwolnić się od nudnych spraw. Bądź niezależny w swoich sądach, nie idź na kompromis w ważnych dla siebie sprawach.

20-23.01 koniunkcja Wenus z Saturnem sprzyja roboczym i zawodowym spotkaniom, ustalaniu ważnych szczegółów, tropieniu błędów i pomyłek. Warto zasięgnąć rady specjalisty (prawnika, księgowej, dietetyka), żeby uniknąć niepotrzebnych kosztów czy wyrzeczeń.

16.01.2023, poniedziałek
Księżyc w znaku Skorpiona
Od rana będziemy pełni energii i chęci do rywalizacji z innymi. W pracy przedstawiaj swoje pomysły, spotykaj się z ważnymi osobami i staraj się jak najwięcej zrobić. Można zabrać się za prace, które wymagają mnóstwo siły i zdecydowania. Udadzą się trudne negocjacje i współpraca z ludźmi. Unikajmy plotkarzy i brania na siebie cudzych kłopotów.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom, a także odpoczynkowi z dala od hałasu i pośpiechu. Nawet dla złośliwców i maruderów będziemy dziś życzliwi i wyrozumiali.

Karta dnia: Czwórka Kielichów
Początek tygodnia będzie na tyle pełen wrażeń, że zdążysz zapomnieć o nudzie. Przestaniesz marudzić i zajmiesz się nowymi sprawami.

17.01.2023, wtorek
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 18.34)
Zaplanuj na dziś wizyty w urzędach lub administracji. Trudno będzie usiedzieć spokojnie, dlatego dużo się ruszaj, tańcz, spaceruj. Łatwo się nauczymy czegoś nowego. Kto czuje się samotny, dzisiaj nabierze więcej odwagi i optymizmu. Udadzą się szkolenia i zakupy, zapisywanie się na kursy, organizowanie spotkań i wyjazdów. Dobry dzień dla sprzedawców, dzisiaj planuj reklamy swoich usług i produktów.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja zdobywaniu ciekawych informacji. Ucz się dzisiaj i odkrywaj nowe zainteresowania. Nie bój się zadawać pytań, nie żałuj czasu na ważne dyskusje i naukę.

Karta dnia: Ósemka Buław
Zaczniesz być doceniany i chwalony. Twój zapał i energia do pracy bardzo wzrosną. Popołudnie przeznacz na porządki i spotkania z ważnymi osobami.

18.01.2022, środa
Księżyc w znaku Strzelca
Nabierzesz ochoty na podróże, wizyty u znajomych i kulturalne rozrywki. Łatwiej będzie zerwać ze schematami, odkryć nowe zainteresowania. To dobry dzień na spacer, ale nie męczące ćwiczenia. Zadbaj o swoich bliskich, odezwij się do krewnych, którzy mieszkają daleko.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprzyja udanym negocjacjom. Łatwiej przekonać kogoś, że musi się liczyć także z tym, co ty masz do powiedzenia. Walcz o swoje zyski.

Karta dnia: Czwórka Denarów
W miłości bądź ostrożniejszy i mniej odważny. Uspokój się i zacznij żyć własnym rytmem. Nie wydzwaniaj do partnera lub rodziny co pięć minut, daj mu odpocząć.

19.01.2023, czwartek
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 20.13)
Spotykaj się z krewnymi, omawiaj ważne sprawy i rodzinne podróżom. Będziesz spokojny, zgodny i wyrozumiały dla innych. Łatwo będzie zawrzeć nowe znajomości lub pogodzić się z kimś obrażonym. Odkurzaj, trzep dywany, wietrz pościel. Regeneruj siły, unikaj ryzyka.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja wszystkim, którzy walczą z zaległościami w nauce lub z domowymi porządkami. Dzisiaj uda się nam wreszcie skończyć różne trudne i męczące zadania.

Karta dnia: Piątka Mieczy
Wypatruj nowych wiadomości, przygotuj się na zmianę planów. Pewna cenna informacja pomoże ci dostosować się do zmieniających się okoliczności.

20.01.2023, piątek
Księżyc w znaku Koziorożca
Uporaj się szybko z pracą, a potem oddaj się atrakcjom. Będziemy wrażliwi i chętni do kontaktu, dzień sprzyja ciekawym spotkaniom. Księżyc ostrzega przed wścibskimi osobami. Unikaj ważnych decyzji, spotkań i podpisywania umów, bo dzisiejsze decyzje mogą być zbyt pochopne.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja ryzykownym decyzjom i odważnym wystąpieniom. Łatwo będzie wycofać się z czegoś lub nagle coś zmienić. Szukaj nowych wyzwań, nie oglądaj się w przeszłość.

Karta dnia: Rycerz Kielichów
Ktoś przypomni ci o dawnej miłości lub znajomości, która była dla ciebie bardzo ważna. Zadzwoń, rozmowa pomoże zagoić rany.

21.01.2023, sobota
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 19.30)
Będziesz bardzo opiekuńczy i wyrozumiały, ale też skoncentrowany na rodzinnych i domowych sprawach. Bardzo dobry dzień na medytację, porządki, zajęcia związane ze sztuką. Unikaj dalekich podróży i wielkich zakupów, dziś wszystko musi być kameralne. Ostrożnie, łatwo skusić się na tuczące dania. Dobry dzień na jogę, basen, pilates.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy i dogadywaniu się z ludźmi. Łatwiej przekonasz kogoś, że musi się liczyć także z tym, co ty masz do powiedzenia. Dobry dzień na randki.

Karta dnia: 0 Głupiec
Nie planuj niczego, bądź spontaniczny i nie ograniczaj się w niczym. Rób to, na co masz ochotę i nie oglądaj się na plany innych.

22.01.2023, niedziela
Księżyc w znaku Wodnika
Dzień przyniesie nam dobre pomysły na współpracę z innymi ludźmi. Wykorzystaj różne znajomości, reklamuj się i pokaż z najlepszej strony. Łatwo pokonasz stare kłopoty i popatrzysz na życie z innej niż zwykle perspektywy. Kontroluj ciśnienie, nie obciążaj serca.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja kreatywnym pomysłom, uprawianiu sportu i zabawie. Coś się dzisiaj uda zmienić na lepsze. Pozbędziesz się kompleksów i niepotrzebnych problemów.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Nie ryzykuj, nie wydawaj za dużo, zajmij się domowymi sprawami i ciesz się ostatnim dniem weekendu. Ktoś sprawi ci miłą niespodziankę.

Pozycje planet 9-22.01.2023
Słońce 18 o 26´ Koziorożca – 02 o 41´ Wodnika
Księżyc 10 o 32´ Lwa – 18 o 52´ Wodnika
Merkury 14 o 59′ – 09 o 21′ Koziorożca
Wenus 07 o 23′ – 24 o 52′ Wodnika
Mars 08 o 13′ – 08 o 45′ Bliźniąt
Jowisz 02 o 14′ – 04 o 26′ Barana
Saturn 23 o 14′ – 24 o 47′ Wodnika
Uran 15 o 01´ – 14 o 56´ Byka w retrogradacji
Neptun 23 o 00′ – 23 o 20′ Ryb
Pluton 27 o 54′ – 28 o 22′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
17.01 od g. 15.28 do g. 18.34.
19.01 od g. 11.10 do g. 20.13.
21.01 od g. 16.53 do g. 19.30.
Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>