Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu dużo spraw przyspieszy za sprawą Słońca i Jowisza, które utworzą na niebie sekstyl w znakach Wodnika i Barana. Nadejdzie dobry czas na zakupy, podpisywanie umów, wyjazdy i ważne spotkania.

W środę 25.01 sekstyl Słońca z Jowiszem dodadzą ci energii i zapewni sukces w dziedzinach związanych z techniką i nowoczesnymi mediami. Warto wysyłać listy i e-maile, bo jest szansa, że szybciej dotrą do adresatów.

W piątek 27.01 Wenus wchodzi do znaku Ryb i sprawi, że będziesz rozdarty między rodzinnymi obowiązkami i sprawami a towarzyskimi zaproszeniami na karnawałowe spotkania i imprezy. Spróbuj znaleźć kompromis, warto odnowić stare znajomości.

W sobotę 28.01 kwadra Księżyca w znaku Byka nie sprzyja pożyczaniu pieniędzy, zadłużaniu się czy wydawaniu pieniędzy na głupstwa czy niepotrzebne rzeczy. Medytuj, wycisz się, idź na basen, a szybko zregenerujesz siły.

23.01.2023, poniedziałek
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 18.37)
Przypomnimy sobie o przyjemnościach i marzeniach. Zamiast poświęcać się dla innych, choć przez chwilę pomyśl o sobie. Wieczorem chętnie zaprosimy gości, bo Księżyc uczyni nas hojnymi i serdecznymi, a także skłonnymi do popisywania się tym, co mamy. Udadzą się randki, zakupy, twórczość, nauka.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprzyja ważnym przemyśleniom. Dzisiaj możesz odkryć tajemnice, rozszyfrować spiski. Pytaj o wszystko, co tylko cię interesuje i nie daj się zbyć byle argumentem.

Karta dnia: II Kapłanka
Odpocznij, zdystansuj się do świata i znajdź czas tylko dla siebie. Dzięki temu inaczej spojrzysz na życiowe problemy i ze spokojem dasz radę większości z nich.

24.01.2023, wtorek
Księżyc w znaku Ryb
W ciągu dnia zabierz się za trudne i zaległe sprawy, ale omijaj urzędy lub osoby, które mogłyby ci zaszkodzić lub które czepiają się drobiazgów. Dzisiaj Księżyc sprzyja nauce, podróżom i oszczędnym zakupom. Udadzą się wizyty lekarskie, a także spotkania z prawnikami czy innymi specjalistami. Organizm potrzebuje więcej witamin.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki doda nam wiary w świat i ludzi. Warto bywać, dyskutować. Udadzą się dzisiaj większe zakupy. Dobry dzień na hobby, publiczne prezentacje i wystąpienia.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Pewna urzędowa lub oficjalna sprawa będzie wymagać szybkiej reakcji i szczegółowych wyjaśnień. Nie zwlekaj z działaniem.

25.01.2023, środa
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 19.49)
Ludzie będą krytyczni i uparci. Ktoś może wymagać od ciebie o wiele, niż robisz zwykle. Ułóż dobry plan dnia i nie daj się poganiać, a ze wszystkim sobie poradzisz. Randki mogą okazać się o wiele mniej namiętne i udane, niż sobie tego życzyliśmy.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom. Chętnie pomożesz, doradzisz, a w razie potrzeby pocieszysz swoich bliskich. Dzisiaj możesz gotować i piec ulubione przysmaki lub zająć się upiększaniem domu.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
W sprawach finansowych bądź nieugięty i zdecydowany. Nie pożyczaj niczego osobie, która zawiodła cię w przeszłości.

26.01.2023, czwartek
Księżyc w znaku Barana
Uda się rozwiązać zawodowe i techniczne problemy. W uczuciach będziesz zbyt krytyczny, uważaj, żeby kogoś nie obrazić. Udadzą się też zakupy i służbowe podróże. Rano bądź wieczorem spaceruj, biegaj lub uprawiaj nordic walking.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki nie sprzyja ryzykownym decyzjom. Bądźmy dziś ostrożni, unikajmy kłótni. Zajmij się nauką, wyjaśniaj różne trudne sprawy. Dobry dzień na zmianę stylu życia na bardziej zdrowy.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Nie dyskutuj na tematy, które irytują starszych krewnych, bo ktoś może się obrazić. Nie reaguj dziecinnie na kłopoty.

27.01.2023, piątek
Księżyc w znaku Barana
Księżyc sprzyja sprawom, które wymagają współpracy i uzgadniania szczegółów z innymi ludźmi. Będziesz życzliwy i wyrozumiały dla innych. Warto załatwiać sprawy na mieście, odwiedzać krewnych, podejmować wspólnie potrzebne decyzje. Dziś możesz wpaść na bardzo dobre pomysły, zarobić więcej pieniędzy i przyspieszyć swoją karierę. Także zakupy będą udane.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprzyja ważnym decyzjom na temat finansów, zakupów i inwestycji. Rób rachunki, układaj plan ważnych zadań. Wpadniesz na pomysł, jak opanować problemy i mieć więcej gotówki.

Karta dnia: XIX Słońce
Jeśli czujesz się stłamszony i spychany na drugi plan w związku, teraz nadszedł czas przebudzenia i działania.

28.01.2023, sobota
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 00.44)
Księżyc sprzyja zabawie, sztuce i randkom. Lepiej zachować dystans do ryzykownych propozycji, bo ludzie będą wszystkie wydarzenia reagować zbyt emocjonalnie. Zadbaj za to o kondycję i urodę, dziś warto przekonać się do zdrowych nawyków. Dobry dzień na randki, imprezy, większe towarzyskie spotkania. Zrób porządek ze sprzętem sportowym i domowymi urządzeniami.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja porządkom i nauce. Dzisiaj wyciągniemy wnioski ze starych błędów, coś naprawimy i zmienimy na lepsze. Nadrabiaj zaległości, reperuj różne urządzenia.

Karta dnia: XXI Świat
Zasłużysz na nagrodę i przekonasz się, że jesteś o wiele więcej wart, niż sam przypuszczasz. Powiadom wszystkich o swoim sukcesie.

29.01.2023, niedziela
Księżyc w znaku Byka
Czeka nas spokojny i nieco senny dzień. Nie będziemy mieli ochoty na wysiłek czy zakupy. Zamiast sprzątać i wszystkich poganiać, zwolnij i zadbaj o siebie i bliskich. Popołudnie sprzyja uprawianiu sportu, poprawie kondycji i odzyskiwaniu dobrego humoru.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja nowym pomysłom i szybkim decyzjom. Sprawy, jakie dzisiaj poruszysz, przyniosą ci zysk i uznanie. Możesz zaczynać działania, ryzyko się opłaci.

Karta dnia: IV Cesarz
Poradź się kogoś z większym doświadczeniem, a szybko rozwiążesz swoje problemy. Sam też będziesz pomagać krewnym i rozsądzać spory.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 02 o 41´ – 09 o 48´ Wodnika
Księżyc 18 o 52´ Wodnika – 25 o 34´ Byka
Merkury 09 o 21′ – 14 o 59′ Koziorożca
Wenus 24 o 52′ Wodnika – 03 o 36′ Ryb
Mars 08 o 45′ – 09 o 52′ Bliźniąt
Jowisz 04 o 26′ – 05 o 40′ Barana
Saturn 24 o 47′ – 25 o 36′ Wodnika
Uran 14 o 56´ – 14 o 57´ Byka
Neptun 23 o 20′ – 23 o 32′ Ryb
Pluton 28 o 22′ – 28 o 35′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
23.01 od g. 11.20 do g. 18.37.
25.01 od g. 17.12 do g. 19.49.
27.01 od g. 22.02 do 28.01 do g. 00.44
Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>