Horoskop tygodniowy 30.01-5.02.2023

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu Słońce ustawi się w trygonie z Marsem i w kwadraturze z Uranem, co wprowadzi nerwowość i niepokój w nasze codzienne sprawy. Przez cały tydzień energia pełni Księżyca będzie nas rozpierać, a niektórzy będą bardziej skłonni do kłótni i obrażania się. Warto pozytywnie wykorzystać ten nadmiar energii.

W poniedziałek 30.01 trygon Słońca i Marsa obudzi w tobie determinacje i siłę woli do działania. Warto podejmować się cięższych prac fizycznych, ćwiczyć, być wytrwałym, bo szybko czekać cię będzie nagroda. Trygon Merkurego z Uranem zapewni ci więcej rozrywki i dużo odkrywczych pomysłów, które ułatwią ci codzienne życie. Pewna dobra wiadomość zmieni twoje nastawienie do pracy na lepsze.

W sobotę 4.02 kwadratura Słońca z Uranem. Bądź ostrożny w kontaktach z nieznajomymi, ktoś może być zbyt wścibski i wypytywać cię o pieniądze lub trudne sprawy, unikaj plotkarzy.

W niedzielę 5.02 pełnia Księżyca w znaku Lwa sprzyja nabieraniu sił, zdobywaniu nowych umiejętności, testowaniu przepisów czy kuracji odmładzających. Warto zacząć regularnie ćwiczyć, teraz uda ci się wytrwać w naszym postanowieniach.

30.01.2023, poniedziałek
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 09.36)
Za domowe obowiązki trudno się będzie zabrać. W sprawach finansowych bądź ostrożny, dzisiaj krewni patrzą na własne korzyści, a ludzie mogą być zazdrośni. Księżyc w Bliźniętach zaleca sprawdzić pocztę i odpowiedzieć szybko na listy.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy. Dziś możesz zarobić na cudzych pomysłach lub podzielić się czymś z innymi. Dobry dzień na randki, a także zawieranie nowych znajomości.

Karta dnia: XXI Świat
Zakończysz pewną trudną sprawę i pokonasz największe trudności. Nowa osoba, która pojawi się w twoim życiu, wniesie wiele radości i szczęścia. Możliwa niespodzianka z zagranicy.

31.01.2023, wtorek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Nie będziemy mieli ochoty na wysiłek i męczące obowiązki. Ludzie mogą być nerwowi i reagować na wszystko bardzo emocjonalnie, dlatego unikaj dziś krytykowania i oceniania innych. Po południu poprawa aury, niektórzy przeproszą za dąsy i zabiorą się za wyjaśnianie różnych nieporozumień.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja ambitnym pomysłom, twórczym dyskusjom i szybkiej nauce. Zadawaj dzisiaj odważne pytania, szukaj nowych możliwości, poznawaj nowych przyjaciół.

Karta dnia: IV Cesarz
Realizuj swoje ambicje, przedstawiaj przełożonym lub partnerowi ambitne plany, załatwiaj szybko urzędowe sprawy. Dobrze dogadasz się z dziećmi i młodszymi członkami rodziny.

1.02.2023, środa
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 21.13)
Dzień sprzyja dobrym pomysłom na odzyskanie równowagi, także w sprawach finansowych. Bądź skrupulatny, a naprawisz jakiś błąd lub znajdziesz rozwiązanie trudnego problemu. Uważaj na to, co jesz. Warto dzisiaj przebywać z ludźmi, nawiązywać nowe znajomości.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja radości, miłości. Znajdź też chwilkę na swoje hobby, bo właśnie wtedy mogą ci przyjść do głowy wspaniałe pomysły, dzięki którym pokonasz trudności.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Znajdź czas, aby pójść na spacer, zadbać o wygląd i dobre samopoczucie. Ktoś będzie się chciał się z tobą zaprzyjaźnić lub zdobyć twoje serce.

2.02.2023, czwartek
Księżyc w znaku Raka
Od rana będziemy mieli ochotę ruszyć się z miejsca, odkrywać nowe zainteresowania, a także dyskutować o niezwykłych sprawach. Będziesz rozmowny i ciekawski, zamiast sprzątać gdzieś się wybierzesz. Unikaj tylko marudzących krewnych i postaraj się nie spóźniać. Łatwo będzie zawierać nowe znajomości.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja miłości, a także pomaga w naprawie relacji z ludźmi. Zapytaj też sąsiadów i krewnych, w czym możesz im doradzić lub pomóc, a zyskasz wdzięczność.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Przypomnij sobie o przyjaciołach, którzy wiele dla ciebie znaczą. Dogaduj się z ludźmi, negocjuj, zbijaj ceny w dół. Odpocznij i nie pracuj za dużo.

3.02.2023, piątek
Księżyc w znaku Raka
Nigdzie i z niczym się dzisiaj nie spiesz, bo możesz czegoś zapomnieć lub zgubić. Za cięższe prace w domu trudno się będzie zabrać. Unikaj zakupów, rachunków i dalekich podróży, bo podczas jazdy samochodem trudno się będzie skoncentrować. Jeśli nie chcesz przytyć, jedz jabłka i surówki. Szybko załatwisz sprawy urzędowe.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja ambitnym pomysłom i intelektualnym dociekaniom. Zadawaj odważne pytania, szukaj nowych rozwiązań i możliwości. Rodzina chętnie o tym podyskutuje.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Zaryzykuj, bo szczęście ci sprzyja. Szukaj lepszej pracy, kup kupon totolotka, weź udział w loterii, zgłoś się do konkursu, bo masz szansę polepszyć swój los.

4.02.2023, sobota
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 09.50)
Księżyc nie sprzyja zaczynaniu nowych spraw. Skrywane konflikty mogą dziś nagle wybuchnąć. Większość ludzi będzie myśleć głównie o pieniądzach i przyziemnych sprawach. Daj nerwom odpocząć, zajmij się rozrywką i sztuką.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprzyja rodzinnym sprawom, a także odpoczynkowi w dobrej atmosferze. Nawet dla złośliwców i maruderów będziemy dziś życzliwi i wyrozumiali.

Karta dnia: VI Kochankowie
Spotykaj się ze znajomymi, sobotnie spotkania będą miłe i owocne w nowe znajomości. W uczuciach bardzo dobra passa, oczekuj pomyślnych wiadomości.

5.02.2023, niedziela
Księżyc w znaku Lwa
Dziś będziemy niecierpliwi i pomysłowi. Księżyc sprzyja zmianie spojrzenia na sytuację, dlatego odważ się dzisiaj walczyć o swoje sprawy i zyski. Pozbądź się kompleksów i uwierz, że masz szansę na spełnienie marzeń. Pełnia Księżyca w Lwie sprawi, że wszyscy będą reagować nerwowo, nie wdaj się więc w konflikty.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprzyja przyjaźni i sympatii. Zadzwoń do przyjaciół, ciesz się bliskością. Dobry dzień na randkę, także przez Internet. Zakładaj konto w serwisach randkowych, dyskutuj na forach.

Karta dnia: XIX Słońce
Nie siedź sam w domu w weekend, zorganizuj zabawę dla znajomych lub wyjedź gdzieś choćby na jeden dzień.

Pozycje planet:
Słońce 09 o 48´ – 16 o 54´ Wodnika
Księżyc 25 o 34´ Byka – 19 o 24´ Lwa
Merkury 14 o 59′ – 22 o 48′ Koziorożca
Wenus 03 o 36′ – 12 o 17′ Ryb
Mars 09 o 52′ – 11 o 27′ Bliźniąt
Jowisz 05 o 40′ – 07 o 00′ Barana
Saturn 25 o 36′ – 26 o 26′ Wodnika
Uran 14 o 57´ – 15 o 01´ Byka
Neptun 23 o 32′ – 23 o 45′ Ryb
Pluton 28 o 35′ – 28 o 49′ Koziorożca
Próżny kurs Księżyca:
30.01 od g. 06.53 do g. 09.36.
1.02 od g. 12.59 do g. 21.13.
4.04 od g. 07.20 do g. 09.50.
Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>