Horoskop dla Byka na Słońce w Byku od 19.4.2021 do 20.5.2021

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Więcej sił

Słońce w koniunkcji do twojego znaku sprzyja aktywnemu działaniu. Staniesz się ciekawski i bardzo spostrzegawczy. Ucz się i szukaj własnej drogi. Odkryjesz nowe zainteresowania, nabierzesz pewności siebie i optymizmu. Od 14.05 Jowisz w sekstylu sprzyja szybkim sukcesom.

MIŁOŚĆ
Pamiętaj o randkach i czułych wyznaniach, nawet jeśli masz mnóstwo innej pracy. Jeśli zapomnisz op spotkaniu lub rocznicy, to partner zacznie marudzić, że nie dbasz i może już nie kochasz. Nie żałuj czasu czy pieniędzy na romantyczną kolację, bo wspólnie spędzony czas nie będzie stracony. W kwietniu Wenus w koniunkcji pomoże Wam wspólnie działać, ale w maju unikajcie towarzystwa znajomych, którzy lubią wtrącać się w cudze sprawy. Kolejne pytanie na temat wakacji, inwestycji czy waszej przyszłości wyprowadzi któreś w was z równowagi. Samotne Byki mają szansę poznać kogoś interesującego w banalnej sytuacji - w pracy lub urzędzie, a nawet w przychodni zdrowia. Unikaj tylko dyskusji na temat swojej miłosnej przeszłości, a randki będą całkiem udane.
 
RODZINA I PRZYJACIELE
Nie słuchaj narzekania starszych krewnych, bo możesz zupełnie niepotrzebnie na kogoś się zdenerwować. Saturn w kwadraturze sprawi, że możesz być skory do kłótni o drobiazgi i słowa. Ppanuj pokusę rewanżu za różne urazy, bo dyskusje popsują ci dobry humor. Ne wypominaj bliskim, co nie tak zrobili, bo też masz swoje grzeszki. Zwłaszcza Lew i Wodnik mogą być uparci i wyjątkowo drażliwi. Zrozumie Cię za to Panna i Koziorożec, a jeśli trzeba, to staną po Twojej stronie. W maju zrobi się spokojniej, a od 14.05 Jowisz w sekstylu sprzyja większym inwestycjom. Zajmiesz się mieszkaniem, będzie ci zależało na wygodzie i dobrym humorze wszystkich wokoło. Twoje starania zostaną docenione.
 
PRACA I PIENIĄDZE
Kwadratura Saturna sprawi, że w pracy chwilami może być nerwowo. Mimo tego działaj aktywnie, bo właśnie Ty opanujesz różne trudne sytuacje. Twoja kariera może przyspieszyć, bo szefowie nie obejdą się bez Ciebie. Nie zrażaj się tym, co sądzą inni ludzie, tylko słuchaj swojej intuicji, a więcej zarobisz. Do 3.05 Merkury w twoim znaku przynosi ci wyjątkowo dobre pomysły. Do 8.09 także Wenus przyciąga pieniądze, więc śmiało podejmuj ambitne działania. Od 14.05 Jowisz w sekstylu pomoże w negocjacjach, a także w nadrabianiu zaległości w rachunkach i papierologii. Coś ważnego może się właśnie teraz zacząć, więc bądź dobrej myśli.
 
ZDROWIE
Nie daj się namówić na męczący sport i inne wyczyny. Saturn w kwadraturze sprawi, że możesz być podatny na drobne kontuzje czy stłuczenia. Pamiętaj, aby brać witaminy, a podczas majówki unikaj ciężkostrawnych potraw. Na szczęście Wenus do 8.05 jest w twoim znaku, pomoże wyspać się i porządnie zrelaksować. Dbaj też o swoją urodę, bo to doskonały miesiąc na różne kuracje upiększające. Śmiało eksperymentuj z fryzurą czy stylem, bo będziesz się wszystkim bardzo podobać.
 
URODZENI 20.04 – 30.04
Masz przed sobą aktywny miesiąc. Słońce w koniunkcji przyniesie nowe pomysły, ale też zapowiada ważne rozmowy. Bądź uparty i szukaj tak długo, aż znajdziesz rozwiązanie różnych zagadek. Spotkania z ludźmi i służbowe zebrania przysporzą Ci popularności.
 
URODZENI 1.05 – 10.05
Zaczniesz tropić w swoim otoczeniu spiski i tajemnice. Decyzje dotyczące rodziny mogą okazać się ważniejsze niż przypuszczasz, bądź czujny! Saturn w kwadraturze sprzyja porządkom, także w finansach.
 
URODZENI 11.05 – 20.05
Neptun w sekstylu sprawi, że staniesz się dla wszystkich bardziej niż zwykle wyrozumiały, Pamiętaj, że ktoś bliski czeka na spełnienie obietnicy, ale nie poświęcaj się i jednak miej 
 


Więcej horoskopów dla Byka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer