Horoskop tygodniowy 22-28.09.2014

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu nie będziesz musiał liczyć tylko na siebie. Słońce wkracza w znaki Wagi, co sprzyja dogadywaniu się z ludźmi i pomaganiu sobie nawzajem.

W poniedziałek 22.09 Mars w kwadraturze z Neptunem, a ta konfiguracja sprzyja duchowym sprawom, kontaktowi z innymi rzeczywistościami i rozmowom z aniołami i duchami. Medytuj, ćwicz jogę i nie poddawaj się pędowi poniedziałku, bo możesz przegapić coś tak cennego, jak rozmowa z bliską osobą lub nowy pomysł na siebie.

We wtorek 23.09 Słońce wkracza do znaku Wagi i w środę 24.09 utworzy z Księżycem nów w znaku Wagi. To dobry czas na miłość, znalezienie partnera czy wybranie kogoś odpowiedniego, jeśli zastanawiasz się, z kim umówić się na randkę w tym tygodniu. Nów w Wadze sprzyja też pracy w grupie i wspieraniu tego, co robią inni. 23.09 Pluton wychodzi z retrogradacji i zacznie poruszać się ruchem prostym, co będzie sprzyjać rozwojowi duchowemu, medytacji i zajmowaniu się psychologią.

W czwartek 25.09 Jowisz w trygonie z Uranem pomoże ci w szybkiej obsłudze sprzętu elektronicznego, kupowaniu komputerów lub sprzętu AGD, a także umożliwi cie lepsze dogadanie się z młodszymi osobami.

W niedzielę 28.09 Merkury wkracza do znaku Skorpiona, co sprzyja sprawom finansowym i dogadywaniu się z bankami. Tajemnice i ukryte sprawy teraz łatwiej będzie wyjaśnić i zobaczyć w innym świetle.

a20140922_450

22.09.2014, poniedziałek
Księżyc w znaku Panny
Zabierz się do pracy, a odniesiesz sukces. Uda się coś zmienić na lepsze, dzięki czemu zaoszczędzimy czas, siły i pieniądze. Księżyc sprzyja zakładaniu konta w banku i upominaniu się o to, co nam się należy. Randki i zakupy będą udane. Zajmij się gotowaniem. Rób małe naprawy, ceruj, przyszywaj guziki, zrób przegląd garderoby.
Aspekty planet: 5:07 Księżyc w kwadraturze z Marsem, 5:09 Księżyc w opozycji z Neptunem, 5:41 Mars w kwadraturze z Neptunem, 16:05 Księżyc w trygonie z Plutonem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja zgodzie, bo czyni ludzi bardziej romantycznymi i uprzejmymi. Kto jest samotny, temu łatwiej będzie dzisiaj pokonać nieśmiałość i zawrzeć nowe znajomości.

Karta dnia: As Buław
Nadrabiaj zaległości, podsuwaj innym dobre pomysły, szukaj sprzymierzeńców do walki o podwyżkę lub dodatkowe zlecenie.

23.09.2014, wtorek
Księżyc w znaku Panny
Dzisiaj będziemy planować wyjazdy i organizować imprezy. Znajdź czas na odpoczynek i chwilę wyciszenia. Rozum podpowie ci dzisiaj najlepsze rozwiązania. Udadzą się randki oraz towarzyskie spotkania, ale trzymaj się z dala od plotek i ludzi, którzy lubią się kłócić o drobiazgi. Jedz warzywa i owoce, pij soki. Unikaj dużych zakupów, wykorzystaj zapasy ze spiżarni.
Aspekty planet: 2:34 Pluton wychodzi z retrogradacji, 4:30 Słońce wkracza do znaku Wagi, 9:42 Księżyc w sekstylu z Saturnem, 14:16 Księżyc w koniunkcji z Wenus.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprawi, że poczujemy przypływ optymizmu. Dzieci i artyści będą dzisiaj tworzyć zaskakujące i niezwykłe dzieła. Popołudnie to idealny dzień na towarzyskie spotkania lub randki.

Karta dnia: Piątka Mieczy
Nie poddawaj się jeszcze atmosferze wakacji. Czeka cię ważna rozmowa, która może zdecydować o twojej zawodowej przyszłości.

24.09.2014, środa
Księżyc w znaku Panny i Wagi (od 6:00)
Księżyc w znaku Wagi to dobry czas na spotkania towarzyskie, kończenie starych zadań, szukanie pomocników, współpracę, zasięganie porady. Księżyc sprzyja sympatycznej atmosferze i załatwianiu spraw tak, aby wszyscy byli zadowoleni. Po pracy znajdź czas na zabawę i miłość, szkoda dziś czasu na porządki. Ćwicz koordynację, rób analizy, idź do lekarza.
Aspekty planet: 8:15 Księżyc w koniunkcji ze Słońcem, 20:32 Księżyc w sekstylu z Marsem.

Wibracja dnia: 4
Czwórka przypomina o pieniądzach i zakupach. Dzisiaj wszyscy będą patrzeć na swoje zyski, więc lepiej być ostrożnym podczas zawodowych spotkań, samemu pilnować swoich interesów.

Karta dnia: 0 Głupiec
Nie planuj niczego, bądź spontaniczny i nie ograniczaj się w niczym. Rób to, na co masz ochotę i nie oglądaj się na plany innych.

25.09.2014, czwartek
Księżyc w znaku Wagi
Księżyc sprzyja załatwianiu ważnych spraw w miłej i pozytywnej atmosferze. Po południu możesz zmienić plany i zamiast zakupami czy pracami w domu, wybrać się do znajomych lub krewnych. Aura bardzo sprzyja zgodzie, miłości i randkom. Bez problemów zakończysz różne stare i niepotrzebne konflikty. Unikaj jedzenia w fast foodach i produktów z konserwantami. Zapisuj się do lekarza, idź na spacer lub potańczyć.
Aspekty planet: 3:40 Księżyc w kwadraturze z Plutonem, 11:22 Księżyc w sekstylu z Jowiszem, 11:31 Księżyc w opozycji z Uranem, 20:18 Jowisz w trygonie z Uranem.

Wibracja dnia: 5
Piątka to wibracja miłości. Sprzyja szalonym randkom, nowym znajomościom, kreatywnym pomysłom. Kto zajmuje się sztuką, ten może liczyć na przypływ natchnienia.

Karta dnia: Ósemka Buław
Nie będziesz miał głowy do domowych spraw i obowiązków. Zrzuć je więc na innych domowników, a będziesz spokojny, że dom nie pogrąża się w chaosie.

26.09.2014, piątek
Księżyc w znaku Wagi i Skorpiona (od 16:30)
Księżyc sprzyja sprawom, które wymagają współpracy i uzgadniania szczegółów z innymi ludźmi. Będziesz życzliwy i wyrozumiały dla innych. Warto załatwiać sprawy na mieście, odwiedzać krewnych, podejmować wspólnie potrzebne decyzje. Dziś możesz wpaść na bardzo dobre pomysły, zarobić więcej pieniędzy i przyspieszyć swoją karierę. Także zakupy będą udane.
Aspekty planet: 14:40 Księżyc w koniunkcji z Merkurym.

Wibracja dnia: 6
Szóstka to wibracja zgodnej współpracy. Dziś warto zakończyć konflikty, w spokojny sposób wyjaśnić różne rodzinne lub sąsiedzkie nieporozumienia.

Karta dnia: Piątka Kielichów
Dzień przyniesie wyjaśnienie pewnej rodzinnej sprawy związanej z młodszymi dziećmi lub krewnymi.

27.09.2014, sobota
Księżyc w znaku Skorpiona
Postaraj się odpocząć od trudnych spraw i nie bierz na siebie zbyt wielu obowiązków. Lepiej trzymać się z dala od ryzyka. Posprzątaj dom, a znajdzie się coś, czego szukałeś lub o czym zapomniałeś. W domu unikaj mycia i prania. Dobry czas na porządki w spiżarni i lodówce, a także wyrzucaniu starych rzeczy z szafy i różnych schowków.
Aspekty planet: 2:54 Księżyc w trygonie z Neptunem, 13:26 Księżyc w sekstylu z Plutonem, 21:40 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem.

Wibracja dnia: 7
Siódemka to wibracja intelektualnych poszukiwań. Znajdź dzisiaj czas na sprawy ducha, odprawiaj oczyszczające rytuały, szukaj wyjaśnienia zagadek i tajemnic.

Karta dnia: VIII Siła
Dzień sprzyja uprawianiu sportów i zabawie na świeżym powietrzu. Ośmiel się i spróbuj poćwiczyć sporty, o których zawsze marzyłeś, ale brakowało ci odwagi.

28.09.2014, niedziela
Księżyc w znaku Skorpiona
Dzisiaj lepiej zachować dystans do ryzykownych propozycji i dziwnych znajomości. Każdy będzie dbać o swój własny interes, ktoś nawet może oszukiwać. Nie daj się poganiać i uważaj podczas rozmów na temat pieniędzy. Warto zadbać dzisiaj o skórę, włosy i zdrowie. Nawilżaj skórę i dobrze podlej rośliny doniczkowe.
Aspekty planet: 00:40 Merkury wkracza do znaku Skorpiona,6:47 Księżyc w koniunkcji z Saturnem, 22:32 Księżyc w sekstylu z Wenus.

Wibracja dnia: 8
Ósemka sprzyja ambitnym i odważnym, uczy patrzeć na własne korzyści. Dzisiaj podejmuj odważne decyzje, rezygnuj z tego, co nie przynosi ci ani pożytku, ani radości.

Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki sprzyja nabieraniu dystansu do przelotnych kłopotów. Zamiast się spieszyć i denerwować, poszukaj mądrości i cierpliwości. Dziś odzyskasz wigor i energię.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 28 º 55´ Panny – 5 º 46´ Wagi
Księżyc 4 º 00´ Panny – 0 º 37´ Strzelca
Merkury 25 º 11´ Wagi – 0 º 39´ Skorpiona
Wenus 20 º 11´ – 28 º 54´ Panny
Mars 5 º 27´ – 10 º 17´ Strzelca
Jowisz 14 º 18′ – 15 º 34´ Lwa
Saturn 19 º 40´ – 20 º 19´ Skorpiona
Uran 15 º 08´ – 14 º 52´ Barana w retrogradacji
Neptun 5 º 33´ – 5 º 23´ Ryb w retrogradacji
Pluton 10 º 59´ – 11 º 00´ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
23.09.2014 od g. 14:16 do 24.09.2014 do g. 6:00.
26.09.2014 od g. 14:40 do g. 16:30.
28.09.2014 od g. 22:32 do 29.09.2014 do g. 00:51.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 15-21.09.2014

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu na niebie nie będzie się wiele działo, spokojnie będziemy podchodzić do wielu codziennych spraw. Słońce przemierza ostatnie stopnie znaku Panny, co sprzyja porządkom, robieniu przetworów i rozpoczynaniu nauki oraz kursów.

We wtorek 16.09 kwadra Księżyca w znaku Bliźniąt skieruje naszą uwagę na sprawy kontaktów z ludźmi. Można będzie szybciej dogadać się z ludźmi, przeprowadzić ważne rozmowy, umówić się na spotkania, które mogą odmienić nasze życie. Warto wysyłać listy i e-maile, bo jest szansa, że szybciej dotrą do adresatów.

W niedzielę 21.09 Wenus w sekstylu z Saturnem sprzyja rozmowom o pieniądzach, szukaniu korzystnych ofert w bankach, wdrażaniu w życie planów oszczędzania. Zyskamy wiele na kontaktach ze starszymi ludźmi – ktoś może nać nam cenną poradę, podzielić się sprawdzonym przepisem lub polecić nas osobie, która wiele pomoże.

a20140915

15.09.2014, poniedziałek, Księżyc w znaku Bliźniąt
Będziemy kreatywni i otwarci na nowe pomysły. Dzień sprzyja rozrywce i sztuce, a także miłości. Szukaj okazji do zabłyśnięcia, nie bądź zbyt skromny, odważnie proś o to, co ci się należy. Sprzątaj rano, po południu zajmij się gotowaniem. Jedz więcej białka i węglowodanów. Ćwicz koordynację, regeneruj siły, unikaj ryzyka. Reguluj brwi, farbuj włosy.
Aspekty planet: 6:17 Księżyc w kwadraturze z Wenus, 8:46 Księżyc w sekstylu z Jowiszem, 13:14 Księżyc w sekstylu z Uranem, 18:53 Księżyc w trygonie z Merkurym.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki pomaga zapanować nad chaosem w domowym budżecie. Dzisiaj możesz oszczędzać, dzielić pieniądze i szukać tańszych taryf telefonu lub Internetu.

Karta dnia: Czwórka Kielichów
Początek tygodnia będzie na tyle pełen wrażeń, że zdążysz zapomnieć o nudzie. Przestaniesz marudzić i zajmiesz się nowymi sprawami.

16.09.2014, wtorek, Księżyc w znaku Bliźniąt i Raka (od 17:25)
Spróbuj dzisiaj czegoś nowego. Zapisz się na ciekawy kurs, wybierz na intrygujący wykład. Możesz liczyć na udaną współpracę. Pytaj innych o zdanie, spotykaj się z ważnymi osobami. W domu wyrzucaj stare rzeczy, przestawiaj meble, walcz ze szkodnikami. Zapisz się na badania, szukaj dobrego lekarza. Kładź hennę na brwi i rzęsy, nałóż maseczkę na dłonie.
Aspekty planet: 4:06 Księżyc w kwadraturze ze Słońcem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki uczy odpoczywać i cieszyć się życiem. Będziemy energiczni i życzliwie nastawieni do całego świata.

Karta dnia: Ósemka Buław
Zaczniesz być doceniany i chwalony. Twój zapał i energia do pracy bardzo wzrosną. Popołudnie przeznacz na porządki i spotkania z ważnymi klientami.

17.09.2014, środa, Księżyc w znaku Raka
Będziemy otwarci na nowe pomysły i wyrozumiali dla innych. Służbowe spotkania miną szybko i w dobrej atmosferze. Odwiedzaj urzędy, załatwiaj trudne sprawy. Dobry dzień na randki. Unikaj sztucznych słodzików i gotowych dań z proszku. Wieczorem regeneruj siły, porządnie się wyśpij. Unikaj manicure i farbowania włosów.
Aspekty planet: 4:35 Księżyc w trygonie z Neptunem, 15:06 Księżyc w opozycji z Plutonem, 23:13 Księżyc w sekstylu z Wenus, 23:40 Księżyc w kwadraturze z Uranem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki pomaga zapomnieć o dawnych nieporozumieniach, wprowadza w rodzinne życie więcej wyrozumiałości i harmonii. Będziemy towarzyscy i bardziej wyrozumiali dla innych.

Karta dnia: Czwórka Denarów
W miłości bądź ostrożniejszy i mniej odważny. Uspokój się i zacznij żyć własnym rytmem. Nie wydzwaniaj do partnera lub rodziny co pięć minut, daj mu odpocząć.

18.09.2014, czwartek, Księżyc w znaku Raka
Dobry dzień na ważne przemyślenia i decyzje dotyczące rodziny a także na ustalenia dotyczące obowiązków i wspólnych zobowiązań. Po południu zajmij się swoim hobby, zadzwoń do przyjaciół, poradź się prawnika lub  specjalisty w ważnej sprawie. Unikaj prania i pastowania podłogi, zostaną smugi. Pij więcej wody mineralnej, ogranicz kawę, unikaj alkoholu i nieznanych przypraw.
Aspekty planet: 7:45 Księżyc w trygonie z Saturnem, 12:01 Księżyc w kwadraturze z Merkurym, 20:39 Księżyc w sekstylu ze Słońcem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja rachunkom, ciekawym dyskusjom i nauce. Posiedź nad książkami, łatwo zapamiętasz trudne informacje. Możesz też załatwiać urzędowe sprawy.

Karta dnia: Piątka Mieczy
Wypatruj nowych wiadomości, przygotuj się na zmianę planów. Pewna cenna informacja pomoże ci dostosować się do zmieniających się okoliczności.

19.09.2014, piątek, Księżyc w znaku Raka i Lwa (od 5:11)
Dziś potrzebujemy więcej snu i odpoczynku. Zajmij się miłymi rzeczami, poświęć czas swojemu hobby. Lepiej nie zaczynać wielkich porządków, bo trudno będzie je dokończyć. Warto poczytać książkę, obejrzeć film. Rano rób zakupy, po południu zajmij się gotowaniem. Unikaj sosów i gazowanych napojów, bo przytyjesz.
Aspekty planet: 12:42 Księżyc w trygonie z Marsem.

Wibracja dnia: 8
Ósemka to wibracja zdobywania większej gotówki. Dlatego dzisiaj szukaj pomysłów na inwestycje, oszczędności i lokaty. Także w pracy warto rozmawiać o podwyżce i różnych przywilejach.

Karta dnia: Rycerz Kielichów
Ktoś przypomni ci o dawnej miłości lub znajomości, która była dla ciebie bardzo ważna. Zadzwoń, rozmowa pomoże zagoić rany.

20.09.2014, sobota, Księżyc w znaku Lwa
Będziemy zmienni i niespokojni. Lepiej unikać dyskusji, bo ktoś może wycofać się z wcześniejszych ustaleń. Warto zająć się nauką, prywatnymi sprawami, hobby lub odpocząć. Unikaj prania i wietrzenia pościeli, zrób porządek w lodówce. Po południu farbuj włosy, rób trwałą. Chwal się swoimi osiągnięciami, a dużo na tym zyskasz.
Aspekty planet: 9:30 Księżyc w koniunkcji z Jowiszem, 11:58 Księżyc w trygonie z Uranem, 20:48 Księżyc w kwadraturze z Saturnem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja ważnym przemyśleniom. Okaże się, że jest wyjście z kłopotów i są możliwości zaoszczędzenia pieniędzy. Nie daj się komuś przekonać, że coś się może źle skończyć.

Karta dnia: Dziewiątka Denarów
Nawet wyprawa pod namiot wyda ci się wyśmienitą letnią przygodą. Odpoczywaj na słońcu, a powrócą dawne siły.

21.09.2014, niedziela, Księżyc w znaku Lwa i Panny (od 17:55)
Będziemy ciekawi informacji, jakimi mogą się  z nami podzielić znajomi i sąsiedzi. Warto wybrać się do kina, teatru lub na wystawę. Dobry dzień na randki i większe imprezy. Kontroluj ciśnienie, unikaj rywalizacji i wyścigów, szczególnie, jeśli masz problemy ze zdrowiem. Dobieraj dodatki i biżuterię.
Aspekty planet: 6:35 Księżyc w sekstylu z Merkurym, 15:04 Wenus w sekstylu z Saturnem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja trafnym decyzjom i dobrym pomysłom. Bądź samodzielny i nie bój się marzeń, bo kiedyś uda się je spełnić.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Nie ryzykuj, nie wydawaj za dużo, zajmij się domowymi sprawami i ciesz się ostatnim dniem weekendu. Ktoś sprawi ci miłą niespodziankę.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 22 º 05´ – 28 º 55´ Panny
Księżyc 9 º 26´ Bliźniąt – 4 º 00´ Panny
Wenus 11 º 30´ – 20 º 11´ Panny
Mars 0 º 43´ – 5 º 27´ Strzelca
Jowisz 12 º 58´ – 14 º 18′ Lwa
Saturn 19 º 04´ – 19 º 40´ Skorpiona
Uran 15 º 24´ – 15 º 08´ Barana w retrogradacji
Neptun 5 º 44´ – 5 º 33´ Ryb w retrogradacji
Pluton 11 º 00´ – 10 º 59´ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
16.09.2014 od g. 4:06 do g. 17:25.
18.09.2014 od g. 20:39 do 19.09.2014 do g. 5:11.
21.09.2014 od g. 6:35 do g. 17:55.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 8-14.09.2014

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu będziemy się ze wszystkim spieszyć, bo pełnia Księżyca skłania nas do szybkiego załatwiania nawet najtrudniejszych spraw. Mars przemierza ostatnie stopnie znaku Skorpiona i sprzyja wybaczaniu oraz odkrywaniu prawdziwych emocji.

We wtorek 9.09 pełnia w znaku Ryb skłoni nas do większego zadbania o zdrowie.  Warto poświęcić więcej czasu na pielęgnację urody, planety sprzyjają poprawie samopoczucia. Zrób też magiczne porządki w uczuciach. Wyrzuć z serca tych, którzy cię kiedyś skrzywdzili lub działali na twoją szkodę.

W środę 10.09 Merkury w kwadraturze z Plutonem i w sekstylu z Jowiszem sprzyja nauce, zdobywaniu tajnych informacji oraz mądrym i przemyślanym zakupom czy inwestycjom. Uważaj na słowa, dziś ktoś może wyciągnąć od ciebie tajemnicę lub plotki, które mogą ci zaszkodzić.

W czwartek 11.09 Słońce w sekstylu z Saturnem sprzyja wizytom w urzędach, składaniu dokumentów i wyjaśnianiu spraw księgowych. Ktoś starszy lub bardziej doświadczony może pomóc ci w trudnej finansowej sprawie.

W sobotę 13.09 Mars wkracza do znaku Strzelca, dlatego weekend jest dobry na znalezienie faceta, który będzie jednocześnie przyjacielem. Osoby, które są aktywne, uprawiają sport i dużo podróżują, mogą liczyć na wiele przygód i wrażeń.

W niedzielę 14.09 Wenus w trygonie z Plutonem zapewni nam dobrą zabawę, inteligentną rozrywkę i wsparcie bliskich osób. Warto zacieśniać relacje z bliskimi, spotykać się w gronie przyjaciół. Nie ryzykuj jednak za kierownicą, prowadź pojazd spokojnie.

a20140908
8.09.2014, poniedziałek
Księżyc w znaku Wodnika i Ryb (od 1:48)
Warto ruszyć się w odwiedziny, do kina lub na letnią wycieczkę. Księżyc sprzyja nowym znajomościom, dobrej zabawie, aktywnemu odpoczynkowi. Łatwo będzie zawierać nowe znajomości. Wytrzep dywany i wycieraczkę, unikaj prania i pastowania. Unikaj cukru i przetworzonych tłuszczów. Zadbaj o stopy, idź na pedicure.
Aspekty planet: 6:39 Księżyc w opozycji z Wenus, 11:09 Księżyc w koniunkcji z Neptunem, 19:17 Księżyc w sekstylu z Plutonem.

Wibracja dnia: 6
Szóstka sprawi, że będziemy serdeczni dla innych ludzi. Każdy będzie ciekawy tego, co dzieje się u innych ludzi. Dziś można zadzwonić do starych znajomych, z sukcesem odnowić zapomniane kontakty.

Karta dnia: XII Wisielec
Nie pośrednicz w sprawach, które cię nie dotyczą. Ktoś może źle odebrać twoje intencje. Zmęczenie i brak ruchu mogą dać ci się we znaki.

9.09.2014, wtorek
Księżyc w znaku Ryb
Warto zastanowić się nad zmianami, które ułatwią wszystkim życie. Rzucaj palenie, zmieniaj się na lepsze. Ostrożnie z rywalizacją! To zły dzień na wyścigi lub sporty zespołowe. Zrób porządki w biblioteczce, wyrzuć stare gazety i opakowania. Organizm potrzebuje białka, jedz chude mięso i ryby. Kontroluj ciśnienie, nie pij dużo kawy.
Aspekty planet: 3:39 Księżyc w opozycji ze Słońcem, 7:19 Księżyc w trygonie z Saturnem, 21:11 Księżyc w trygonie z Marsem.

Wibracja dnia: 7
Siódemka to wibracja dobrych pomysłów, ale w sprawach prywatnych lepiej dzisiaj zachować ostrożność, trudno nam będzie dzielić się i rozumieć cudze racje. Nie prośmy dzisiaj krewnych o pożyczki.

Karta dnia: XXI Świat
Masz dobrą rękę do spraw sąsiedzkich. Jeśli musisz coś załatwić lub omówić, to uda się to zrobić w miłej i raczej zgodnej atmosferze.

10.09.2014, środa
Księżyc w znaku Ryb i Barana (od 1:34)
Dziś unikaj konfliktów, bo wszyscy będą nerwowi i przewrażliwieni na swoim punkcie. Postaraj się rzucić nałogi, zmienić styl życia. Wprowadzaj nowe plany i rozwiązania. Czas zerwać ze schematami, które nie przynoszą ci już żadnych korzyści. Zrób porządek ze sprzętem sportowym i zabawkami. Pij więcej kefiru i maślanki. Zadbaj o włosy, wetrzyj w nie odżywkę.
Aspekty planet: 12:52 Wenus w opozycji z Neptunem, 19:32 Księżyc w kwadraturze z Plutonem, 20:38 Merkury w sekstylu z Jowiszem, 21:23 Księżyc w trygonie z Jowiszem, 21:27 Księżyc w opozycji z Merkurym.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprawi, że z troską pochylimy się nad domowymi potrzebami. Dzisiaj warto omawiać plany remontów lub większych zakupów.

Karta dnia: IX Pustelnik
Odwiedzaj urzędu lub lekarzy, bo uda ci się wiele załatwić w krótkim czasie. Wieczorem nie daj się sprowokować do rodzinnej awantury.

11.09.2014, czwartek
Księżyc w znaku Barana
Bądź dzisiaj dokładny i unikaj pośpiechu, bo łatwo będzie coś ważnego przegapić. Ludzie będą energiczni, ale też niecierpliwi i mniej wyrozumiali dla innych. Dobry dzień na wizytę u lekarza lub kosmetyczki. Rano zabierz się za zakupy lub porządki, po południu rób pranie, przesadzaj rośliny. Jedz warzywa i owoce, ogranicz tłuszcz i cukier.
Aspekty planet: 2:59 Księżyc w koniunkcji z Uranem, 17:05 Słońce w sekstylu z Saturnem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki wyciągnąć wnioski z ważnych wydarzeń i zmienić strategię postępowania. Dzisiaj każdy może zmienić się na lepsze.

Karta dnia: XVIII Księżyc
W rodzinie łatwo wyjaśnisz nieporozumienia i podejmiecie wspólne decyzje. O pewnych sekretach i problemach lepiej jednak nie rozmawiać.

12.09.2014, piątek
Księżyc w znaku Barana i Byka (od 3:18)
Dobry czas na pracę w domu, gotowanie, urządzanie mieszkania, zapraszanie gości, organizowanie imprez. Słuchaj swojej intuicji, zwracaj uwagę na przeczucia i rozwiązuj zagadki. Wieczór sprzyja randkom, bo będziemy namiętni, pewni siebie i swoich uczyć. Przesadzaj i przycinaj rośliny. Zrób analizy, odwiedzaj lekarza, kupuj suplementy. Nawilżaj skórę, rób trwałą, farbuj włosy.
Aspekty planet: 13:17 Księżyc w sekstylu z Neptunem, 18:10 Księżyc w trygonie z Wenus, 22:22 Księżyc w trygonie z Plutonem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprawi, że z optymizmem zabierzemy się za trudne i ważne sprawy. Zacznij dzisiaj coś nowego, postaraj się spełnić choć jedno swoje marzenie.

Karta dnia: XI Siła
Poczujesz się na siłach, aby podjąć trudne wyzwania i wreszcie coś w swoim życiu zawodowym zmienić.

13.09.2014, sobota
Księżyc w znaku Byka
Dzień sprzyja towarzyskim i artystycznym atrakcjom. Warto ruszyć się w odwiedziny, do kina lub na zimową wycieczkę. Księżyc sprzyja odwiedzaniu znajomych, odpoczynkowi i zabawie. Łatwo uporasz się z cięższymi pracami. Podcinaj i farbuj włosy, układaj nową fryzurę. Dbaj jednak o finanse i swoją własność, nie pożyczaj osobom niegodnym zaufania.
Aspekty planet: 1:07 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem, 10:17 Merkury w opozycji z Uranem, 12:25 Księżyc w opozycji z Saturnem, 15:32 Księżyc w trygonie ze Słońcem, 23:58 Mars wchodzi do znaku Strzelca.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki pomaga nawiązywać nowe znajomości i przyjaźnie. Nie żałuj pieniędzy na kawę i kino.

Karta dnia: IV Cesarz
Zainteresujesz się sprawami, na które do tej pory brakowało ci czasu. Będziesz pomagać krewnym i rozsądzać spory.

14.09.2014, niedziela
Księżyc w znaku Byka i Bliźniąt (od 8:27)
Za domowe obowiązki trudno się będzie zabrać. Wybierz się na wystawę, czytaj inspirujące książki i nie martw się niczym na zapas. Księżyc sprzyja nowym znajomościom. Idź potańczyć lub ćwicz na piłce. Zadbaj o dłonie, maluj paznokcie. Rób wszystko powoli, spotykaj się z krewnymi i znajomymi, spędź czas miło i przyjemnie.
Aspekty planet: 8:55 Księżyc w opozycji z Marsem, 16:34 Wenus w trygonie z Plutonem, 19:05 Księżyc w kwadraturze z Neptunem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja artystycznym dokonaniom. Wymyślaj nowe dekoracje, planuj remont i pozytywne zmiany.

Karta dnia: I Mag
Dzień sprzyjać będzie nawiązywaniu ciekawych znajomości i zdobywaniu umiejętności, które choć nie są przydatne, to dają wiele radości.

Pozycje planet:
Słońce 15 o 16´ – 22 o 05´ Panny
Księżyc 0 o 07´ Ryb – 9 o 26´ Bliźniąt
Merkury 8 o 22´ – 17 o 30´ Wagi
Wenus 2 o 49´ – 11 o 30´ Panny
Mars 26 o 05´ Skorpiona – 0 o 43´ Strzelca
Jowisz 11 o 35′ – 12 o 58´ Lwa
Saturn 18 o 31´ – 19 o 04´ Skorpiona
Uran 15 o 38´ – 15 o 24´ Barana w retrogradacji
Neptun 5 o 55´ – 5 o 44´ Ryb w retrogradacji
Pluton 11 o 03´ – 11 o 00´ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
7.09.2014 od g. 19:20 do 8.09.2014 do g. 1:48.
9.09.2014 od g. 21:11 do 10.09.2014 do g. 1:34.
11.09.2014 od g. 2:59 do 12.09.2014 do g. 3:18.
13.09.2014 od g. 15:32 do 14.09.2014 do g. 8:27.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 25-31.08.2014

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel i Miłosława Krogulska

Bądź odważny!

Przed nami ekscytujący tydzień. Nów w znaku Panny zapewni nam wiele atrakcji i popchnie do przejęcia inicjatywy. Czekasz na telefon, ktoś nie odpowiada na twój list, ktoś się waha w sprawie współpracy? Pierwszy zrób krok, a wyprzedzisz konkurencję i zyskasz dodatkowe punkty czy w miłości, czy w sprawach finansowych.

W poniedziałek 25.08 spodziewajmy się zmiany kierunku w wielu dziedzinach. Nów w znaku Panny sprawi, że ktoś lub coś zainspiruje nas do zdobycia przewagi lub zwyciężenia w trudnej sprawie. Bądźmy kreatywni, uwolnijmy wyobraźnię, zróbmy burzę mózgów, a dużo zyskamy. To dobry dzień na kontakt z dziećmi i młodszymi krewnymi. Mars w koniunkcji z Saturnem ostrzega przed pomyłkami w rachunkach i zaleca drobiazgowe wypełnianie obowiązków. Osoby pracowite zostaną dziś docenione. Merkury w sekstylu z Saturnem sprzyja intensywnej pracy i dyscyplinie umysłowej. Warto być dociekliwym i nie zadowalać się byle odpowiedzią na poważne pytania. Wenus w trygonie z Uranem sprzyja szybkiemu nawiązywaniu znajomości i rozwiązywaniu problemów towarzyskich. Merkury w sekstylu z Marsem pomoże rozwikłać trudne zagadki i doda nam animuszu. Odważnie upomnimy się o swoje, warto przypominać o długach czy obietnicach.

We wtorek 26.08 Wenus w kwadraturze z Saturnem skieruje naszą uwagę na sprawy pielęgnacji urody i finansów. Nie warto składać dokumentów o dotację, dofinansowanie czy pożyczkę, bo decyzja może być odmowna. Ktoś starszy może pomóc nam w rozwiązaniu trudnej sprawy. Warto posłuchać jego rad.

W piątek 29.08 Słońce w opozycji z Neptunem nastroi nas refleksyjnie i leniwie. Trudno będzie nam skupić się na trudnych i żmudnych sprawach. Rachunki i wypełnianie druków czy dokumentów przełóżmy na inny dzień. Potrzebować będziemy odskoczni od prozy codziennego życia. Popołudnie warto spędzić w miłym gronie, iść na jogę, medytować, pójść do kina czy teatru, obejrzeć ulubiony serial. Sny mogą być wyjątkowo kolorowe, a nawet jest szansa dostrzec w nich rozwiązanie trudnego problemu.

a20140825_450

25.08.2014, poniedziałek
Księżyc w znaku Lwa i Panny (od 11:34)
Zabierz się za obowiązki. Dzień sprzyja konkretnym ustaleniom, których wszyscy będą przestrzegać. Odwiedzaj urzędy, rób rachunki, załatwiaj sprawy w administracji. Zabierz się prasowanie, cerowanie, większe porządki, myj podłogę.  Wykonuj ćwiczenia wytrzymałościowe, ćwicz jogę lub aerobik. Zadbaj o włosy, nakładaj odżywkę, podcinaj końcówki.
Aspekty planet: 10:47 Merkury w sekstylu z Marsem, 11:39 Wenus w trygonie z Uranem, 14:31 Merkury w sekstylu z Saturnem, 16:14 Księżyc w koniunkcji ze Słońcem, 21:31 Mars w koniunkcji z Saturnem.

Wibracja dnia: Cztery
Wibracja Czwórki przypomina o tym, co ważne. Dzisiaj wszyscy będą patrzeć na swoje zyski, więc lepiej pilnować swoich spraw i interesów. Dobry dzień na pracę, szukanie nowych możliwości, rachunki i zakupy.

Karta dnia: Szóstka Kielichów
Możesz być niecierpliwy i niespokojny. Weź głęboki oddech i zastanów się, czy warto sobie i innym psuć humor, uśmiechnij się.

26.08.2014, wtorek
Księżyc w znaku Panny
Dzień będzie cichy i spokojny. Księżyc sprzyja uprawianiu sportu i spacerom, a wieczorem kameralnym spotkaniom. Warto szukać rozwiązania różnych problemów prawnych i urzędowych. Prasuj i układaj w szafie ubrania, rób zakupy, porządkuj kuchnię. Pij ziołową herbatę, stosuj oczyszczające kuracje. Zadbaj o włosy, wcieraj balsam i odżywkę.
Aspekty planet: 00:16 Księżyc w opozycji z Neptunem, 10:09 Księżyc w trygonie z Plutonem, 20:23 Wenus w kwadraturze z Saturnem, 23:21 Księżyc w sekstylu z Saturnem.

Wibracja dnia: Pięć
Wibracja Piątki sprzyja randkom, nowym znajomościom, kreatywnym pomysłom. Pod jej wpływem będzie wesoło! Uda się też współpraca z ludźmi,  wprowadzanie w życie  nowych pomysłów.

Karta dnia: IV Cesarz
Postanowisz od nowa zorganizować kilka spraw. Komuś może się to nie spodobać, dlatego lepiej zapytać o zgodę przed wprowadzeniem zmian.

27.08.2014, środa
Księżyc w znaku Panny i Wagi (od 23:55)
Zabierz się szybko za obowiązki. Dzień sprzyja konkretnym ustaleniom, których wszyscy będą przestrzegać. Odwiedzaj urzędy, rób rachunki, załatwiaj sprawy w administracji. Ludzie będą punktualni i dokładni. Księżyc sprzyja prasowaniu, cerowaniu i większym porządkom. Ćwicz jogę lub aerobik, łykaj witaminy.
Aspekty planet: 4:30 Księżyc w koniunkcji z Merkurym, 17:47 Wenus w kwadraturze z Marsem.

Wibracja dnia: Sześć
Wibracja Szóstki sprawi, że będziemy wyrozumiali i w dobrych humorach. Warto współpracować z innymi, pytać ludzi o zdanie. Relacje z krewnymi lub sąsiadami mogą się dzisiaj bardzo poprawić.

Karta dnia: As Denarów
Wpadniesz na nowe pomysły, które zapewnią ci więcej pieniędzy i uznania. Porzuć stare schematy i pozbądź się uprzedzeń, a szczęście będzie ci sprzyjać.

28.08.2014, czwartek
Księżyc w znaku Wagi
Będziemy towarzyscy, optymistyczni i ciekawi tego, co dzieje się u innych ludzi. Wszyscy będą bardziej rozmowni niż zwykle, różne spotkania będą się przeciągać. Wieczorem poczujemy zmęczenie, warto przełożyć trudne sprawy na następny dzień. Jedz białko, warzywa i owoce, unikaj fasoli i ciężkich zup. Zamykaj naczynka u kosmetyczki, rób manicure.
Aspekty planet: 18:45 Księżyc w sekstylu z Jowiszem, 22:04 Księżyc w kwadraturze z Plutonem.

Wibracja dnia: Siedem
Wibracja Siódemki sprawi, że będziemy dociekliwi. To dobry dzień na poważne przemyślenia, medytację i oczyszczenie naszych myśli. Nie bądź tylko dla ludzi zbyt surowy, potrzeba nam dzisiaj więcej optymizmu.

Karta dnia: 0 Głupiec
Pomysł wyjazdu lub zawodowego ułatwienia teraz stanie się bardzo aktualny i możliwy do zrealizowania. Odważ się i ruszaj na podbój świata.

29.08.2014, piątek
Księżyc w znaku Wagi
Dobry czas na spotkania towarzyskie, współpracę i ustalanie, z kim odnosimy korzyści, a kto nie jest życzliwy. Będziemy kreatywni i optymistyczni. Łatwo będzie zdobyć nowe wiadomości i umiejętności. Zabierz się do nauki lub załatwiaj sprawy w urzędach, wszystko pójdzie o wiele sprawniej, niż zwykle. Myj podłogę, ustawiaj bibeloty, przestawiaj meble, wieszaj obrazy.
Aspekty planet: 7:31 Księżyc w opozycji z Uranem, 16:34 Słońce w opozycji z Neptunem, 18:01 Księżyc w sekstylu z Wenus.

Wibracja dnia: Osiem
Wibracja Ósemki sprzyja finansom i karierze. Pod jej wpływem możesz wpaść na zyskowny pomysł, a także spotkać się z kimś, kto pomoże ci zrealizować ambitne pomysły. Dobry dzień na załatwianie spraw w banku, podpisywanie umów.

Karta dnia: XIV Wieża
Zanim zabierzesz się za przemeblowanie lub remont, lepiej zapytaj bliskich o zdanie. Dzień sprzyja porządkom, a w uczuciach zaczynaniu od nowa.

30.08.201, sobota
Księżyc w znaku Skorpiona
Bądź czujny, a odkryjesz sekrety. To dobry dzień na obserwację otoczenia, łączenie faktów, wyciąganie ważnych wniosków. Różne skrywane tajemnice i tajne układy mogą dzisiaj wyjść na światło dzienne. Unikaj prania, dzisiaj wszystko długo schnie. Regeneruj siły, odpoczywaj. Unikaj farbowania włosów i depilacji, nie maluj paznokci.
Aspekty planet: 22:43 Księżyc w trygonie z Neptunem.

Wibracja dnia: Dziewięć
Wibracja Dziewiątki sprzyja prywatnym sprawom, nauce, medytacji. Będziemy jednak mieli trochę mniej cierpliwości do cudzych słabości. Unikaj krytykowania innych, rozmawiania o trudnych sprawach. Odpocznij i szukaj równowagi.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Będziesz pragnąć odpoczynku, ale i rozwoju własnych umiejętności. Zapomnij o nieśmiałości, otwórz się na nowe sposoby spędzania wolnego czasu.

31.08.2014, niedziela
Księżyc w znaku Wagi i Skorpiona (od 10:54)
Obowiązki rodzinne uda się szybko wykonać, a ludzie nabiorą optymizmu. Dzień sprzyja szybkiej nauce, a także podróżom, sztuce, randkom. Dzisiaj możesz wpaść na niezwykłe i  kreatywne pomysły. Organizm potrzebuje więcej białka. Wykonuj ćwiczenia siłowe, idź na rolki, kijki lub długi spacer, więcej się ruszaj.
Aspekty planet: 1:18 Księżyc w sekstylu ze Słońcem, 6:01 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem, 8:10 Księżyc w sekstylu z Plutonem, 21:11 Księżyc w koniunkcji z Saturnem.

Wibracja dnia: Jeden
Wibracja Piątki sprawi, że będziemy towarzyscy i serdeczni. Wysłuchajmy, co mają nam do powiedzenia, razem wpadniemy na dobre pomysły. Ostatni dzień wakacji sprzyja też imprezom i aktywnemu odpoczynkowi.

Karta dnia: VI Kochankowie
Masz dzisiaj powodzenie w miłości, będziesz czarować wszystkich swoim wyjątkowym urokiem. Wieczorem czas na relaks i ulubione zajęcie.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 1 º 44´ – 8 º 29´ Panny
Księżyc 25 º 16´ Lwa – 20 º 36´ Skorpiona
Merkury 16 º 46´ – 28 º 06´ Panny25.08
Wenus 15 º 33´ – 24 º 10´ Lwa
Mars 17 º 10´ – 21 º 34´ Skorpiona
Jowisz 8 º 41′ – 10 º 09´ Lwa
Saturn 17 º 37´ – 18 º 02´ Skorpiona
Uran 16 º 03´ – 15 º 52´ Barana w retrogradacji
Neptun 6 º 18´ – 6 º 07´ Ryb w retrogradacji
Pluton 11 º 11´ – 11 º 06´ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
24.08.2014 od g. 10:27 do 25.08.2014 do g. 11:34.
27.08.2014 od g. 17:47 do g. 23:55.
29.08.2014 od g. 18:01 do 30.08.2014 do g. 10:54.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 18-24.08.2014

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Korzystaj z korzystnego wpływu planet i z lata, póki możesz. Umawiaj się na randki, choć na spotkania towarzyskie, wybierz się na piknik lub plenerową wycieczkę. Słońce przemierza ostatnie stopnie znaku Lwa, wykorzystaj jego siłę i pozytywną energię!

W poniedziałek 18.08 dzięki Wenus w koniunkcji z Jowiszem wszyscy samotni mają szansę na miłość i szczęście. Nie tylko poniedziałek, ale cały tydzień sprzyja znajdywaniu wymarzonej połówki, a także rozrywkom i beztroskiemu wypoczynkowi. Uważajmy tylko, żeby nie wydać wszystkich oszczędności, bo będziemy mieli skłonność do szastania pieniędzmi i nie liczenia się z wydatkami. Osoby w związkach mają szansę przeżyć rozkwit uczuć i piękne, romantyczne chwile. Zapomnijmy o urazach i codziennych problemach i po prostu cieszmy się życiem!

We wtorek 19.08 Merkury w opozycji z Neptunem ostrzega nas przed błędami, pomyłkami i niedociągnięciami, bo mogą one mieć nieprzyjemne dla nas skutki w niedalekiej przyszłości. To dobry dzień, aby naprawiać zepsute rzeczy, szukać zguby, skupić się na jednej rzeczy i nie rozdrabniać na zbyt wiele spraw. Unikajmy dalekich podróży i podpisywania ważnych umów czy zobowiązań.

W czwartek 21.08 Merkury w trygonie z Plutonem zachęca do zajęcia się sprawami technicznymi, ułatwi nam rozwiązywanie zagadek i sprzyja znajdywaniu tanich wycieczek, przejazdów i przelotów. Warto kupować sprzęt elektroniczny, samochody czy materiały do nauki.

W sobotę 23.08 Słońce wkracza do znaku Panny i staniemy się bardziej metodyczni, słowni i będziemy chcieli uporządkować świat wokół siebie. Weekend sprzyja połączeniu zabawy z nauką. Warto wybrać się na zwiedzanie okolicznych atrakcji turystycznych lub zalec z książką na trawie.

a20140818

18.08.2014, poniedziałek
Księżyc w znaku Byka i Bliźniąt (od 00:42)
Będziesz dzisiaj bardzo zajęty i zabiegany. Telefony będą dzwonić bez przerwy, a ciekawym spotkaniom nie będzie końca. Nie przegap interesującej propozycji szkolenia lub wyjazdu. W pracy omów z szefem pomysły, które zapewnią ci popularność i przypływ gotówki. Jedz więcej węglowodanów, pij dużo wody, długi spacer dobrze ci zrobi.
Aspekty planet: 7:22 Wenus w koniunkcji z Jowiszem, 10:07 Księżyc w kwadraturze z Merkurym, 13:01 Księżyc w kwadraturze z Neptunem, 14:34 Księżyc w sekstylu z Jowiszem, 15:13 Księżyc w sekstylu z Wenus.

Wibracja dnia: Sześć
Wibracja Szóstki sprzyja pracy, dlatego warto skupić się na sprawach zawodowych. Zebrania i spotkania z ludźmi będą udane, każdy będzie pilnować swoich spraw. Także w bankach i urzędach więcej dzisiaj załatwisz.

Karta dnia: Siódemka Mieczy
Dzisiaj bądź ostrożny i uprzejmy dla ludzi. Możliwe są zaskakujące i nieprawdopodobne zbiegi okoliczności. Wieczorem miłe spotkanie.

19.08.2014, wtorek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Możesz dziś mieć trudności z przedstawianiem innym swoich pomysłów i planów. Ludzie mogą cię nie zrozumieć, a twoje polecenia wykonać na opak. Zamiast złościć się na innych, lepiej osobiście pilnować dziś ważnych spraw. Poradź się kogoś zaufanego przed podjęciem trudnej decyzji lub idź po poradę do specjalisty.
Aspekty planet: 5:42 Merkury w opozycji z Neptunem, 7:43 Księżyc w sekstylu z Uranem.

Wibracja dnia: Siedem
Wibracja Siódemki sprzyja nauce. Możesz zdobyć ciekawe informacje, dlatego pobuszuj w Internecie, zadzwoń do starych znajomych. Warto poświęcić popołudnie na porządki w ważnych papierach.

Karta dnia: V Papież
Przypomni sobie o tobie ktoś ważny, a ty będziesz zastanawiać się nad planami, jakie dotyczą dalszej przyszłości. Ktoś pomoże ci podjąć decyzję.

20.08.2014, środa
Księżyc w znaku Bliźniąt i Raka (od 10:46)
Powinieneś dzisiaj uważać, bo będziesz zdekoncentrowany i osłabiony. Jakaś tajemnica lub sekret mogą wyjść na jaw. Nie podejmuj ważnych decyzji i nie angażuj się w nowe przedsięwzięcia. Lepiej odpocznij i zbierz siły na jutro. Dogaduj się z ludźmi, negocjuj, znajdź lepsze rozwiązanie sprawy, z którą od dawna trudno ci się uporać.
Aspekty planet: 4:55 Księżyc w sekstylu ze Słońcem, 23:31 Księżyc w trygonie z Neptunem.

Wibracja dnia: Osiem
Ósemka sprawi, że będziemy w nastroju do pracy i ważnych zadań. Dobry dzień dla finansów, negocjacji i podpisywania umów. Po pracy nabierzemy ochoty na poważne przemyślenia, medytację i oczyszczenie naszych myśli.

Karta dnia: VII Rydwan
Karta dnia da ci wiele energii, ale i mało cierpliwości. Nie szalej za kierownicą, bądź ostrożny podczas gotowania i uprawiania sportów.

21.08.2014, czwartek
Księżyc w znaku Raka
Będziesz dziś liczyć pieniądze i wyceniać swoje pomysły. Aura sprzyja trafnym decyzjom finansowym i mądrym pomysłom na zdobycie gotówki. Swoimi planami nie dziel się ze wszystkimi, bo ktoś może pierwszy skorzystać z twoich pomysłów. Wieczorem odpocznij i zamiast liczyć kalorie, ugotuj swoje ulubione danie!
Aspekty planet: 7:00 Księżyc w sekstylu z Merkurym, 9:08 Księżyc w opozycji z Plutonem, 16:49 Księżyc w trygonie z Marsem, 18:56 Księżyc w kwadraturze z Uranem, 21:20 Merkury w trygonie z Plutonem, 21:35 Księżyc w trygonie z Saturnem.

Wibracja dnia: Dziewięć
Dziewiątka to wibracja, która pomaga odsunąć od siebie niepotrzebne kłopoty. Pod jej wpływem uda się odzyskać siły i spokój ducha. Unikaj ryzyka, regeneruj siły. Dobry dzień na porządki i kończenie starych spraw.

Karta dnia: Dziewiątka Kielichów
Masz przed sobą dzień bez większych trosk. Sprawy uczuć i miłości będą dziś najważniejsze. Ktoś powierzy ci sekret, który trudno będzie zachować dla siebie.

22.08.2014, piątek
Księżyc w znaku Raka i Lwa (od 22:50)
Czekają cię ważne spotkania. Pomyśl dwa razy, zanim podejmiesz decyzję. To dobry dzień na przeprosiny i nawiązywanie lepszych stosunków z bliskimi. Wieczorem bądź ostrożny za kierownicą i nie pozwól, aby ktoś wplątał cię w rodzinne nieporozumienia. Panuj nad nerwami, codzienne obowiązki pójdą ci bardzo sprawnie i szybko.
Aspekty planet: Brak dużych aspektów.

Wibracja dnia: Jeden
Wibracja Jedynki doda nam odwagi. Łatwo będzie zawrzeć sympatyczne znajomości. Fantazja, kreatywność i dobre pomysły będą nam towarzyszyć przez cały piątek. Dobry dzień na randki i imprezy.

Karta dnia: VI Kochankowie
Ktoś sprawi, że ten dzień będzie dla ciebie wyjątkowy. Czeka cię ważne spotkanie, niesamowity zbieg okoliczności i romantyczna randka.

23.08.2014, sobota
Księżyc w znaku Lwa
Warto zebrać siły i szybko uporać się z domowymi obowiązkami. Dzień sprzyja gotowaniu, zapraszaniu przyjaciół, oglądaniu filmów. Po południu podróże przebiegną szybko i sprawnie. Pastuj buty, ceruj ubrania, przyszywaj guziki, unikaj sprzątania i wyrzucania rzeczy. Wybierz się na masaż lub przygotuj sobie kąpiel w solance.
Aspekty planet: 6:47 Słońce wkracza do znaku Panny, 15:48 Księżyc w koniunkcji z Jowiszem.

Wibracja dnia: Dwa
Wibracja Dwójki sprawia, że ludzie stają się bardziej romantyczni i podatni na prośby. Kto jest samotny, temu łatwiej będzie pokonać nieśmiałość i zawrzeć nowe znajomości. Dobry dzień na imprezy i wakacyjne rozrywki.

Karta dnia: Czwórka Denarów
Jeśli lubisz gotować, to masz dziś szansę odnieść wielki sukces kulinarny. Pyszna kolacja pozwoli załagodzić rodzinne lub przyjacielskie spory.

24.08.2014, niedziela
Księżyc w znaku Lwa
Pamiętaj o rodzinnych wizytach, zadzwoń do krewnych i znajomych. Dzień sprzyja odnawianiu kontaktów, ciekawym rozmowom i przypadkowym spotkaniom. Udadzą się podróże i zakupy. Organizm potrzebuje więcej białka, zadbaj o jajka w diecie. Zacznij ćwiczyć jogę lub tai-chi albo zapisz się na aerobik. Randki będą bardzo namiętne.
Aspekty planet: 4:02 Księżyc w koniunkcji z Wenus, 7:23 Księżyc w trygonie z Uranem, 8:41 Księżyc w kwadraturze z Marsem, 10:27 Księżyc w kwadraturze z Saturnem.

Wibracja dnia: Trzy
Wibracja Trójki sprzyja relaksowi, randkom, towarzyskim spotkaniom. Będziemy bardzo zainteresowani rodzinnych i sąsiedzkimi sprawami, odkryjemy różne sekrety. Dobry dzień na sztukę, randki i podróże.

Karta dnia: Dwójka Denarów
Lepiej dzisiaj uważaj abyś niczego nie zgubił lub nie zapomniał. Zadbaj o spokój i porządek, trzymaj się z dala od cudzych konfliktów, a dzień będzie udany.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 24 o 59´ Lwa – 1 o 44´ Panny
Księżyc 0 o 41´ Bliźniąt – 25 o 16´ Lwa
Merkury 4 o 20´ – 16 o 46´ Panny
Wenus  6 o 57´ – 15 o 33´ Lwa
Mars 12 o 54´ – 17 o 10´ Skorpiona
Jowisz 7 o 11´ – 8 o 41′ Lwa
Saturn 17 o 16´ – 17 o 37´ Skorpiona
Uran 16 o 13´ – 16 o 03´ Barana w retrogradacji
Neptun 6 o 30´ – 6 o 18´ Ryb w retrogradacji
Pluton 11 o 18´ – 11 o 11´ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
17.08.2014 od g. 14:27 do 18.08.2014 do g. 00:42.
20.08.2014 od g. 4:55 do g. 10:46.
21.08.2014 od g. 21:35 do 22.08.2014 do g. 22:50.
24.08.2014 od g. 10:27 do 25.08.2014 do g. 11:34.

Udanego tygodnia!