Horoskop tygodniowy 20-26.04.2015

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W poniedziałek 20.04 Słońce wkracza do znaku Byka. Uwierzmy w siebie! Nie reagujmy nerwowo na trudne sytuacje i bądźmy wyrozumiali dla innych. Możemy spokojnie czekać, a sytuacja obróci się na naszą korzyść.

We wtorek 21.04 wysyłaj CV, ubiegaj się o awans! Merkury w kwadraturze z Jowiszem sprawi, że szybciej dotrzesz do ludzi i przykujesz ich uwagę. Wysyłaj ważne listy, wykonuj telefony, dziś każdy cię wysłucha, dlatego gwarantowany sukces w sprawach zawodowych.

W środę 22.04 podaruj sobie odrobinę luksusu, zrób sobie prezent, umów się na wymarzoną randkę, daj szansę komuś, kto chce ci zaimponować i zdobyć twoje względy. Wenus w sekstylu z Jowiszem zapewni nam powodzenie w sprawach towarzyskich. Pomoże też w sprawach finansowych, warto ubiegać się o pożyczkę czy kredyt.

W czwartek 23.04 uważaj na słowa, bo dziś łatwo o awanturę i narobienie sobie wrogów. Merkury w koniunkcji z Marsem sprawi, że będziemy nieostrożni i nieuważni, przez co ktoś może wytknąć nam błędy lub źle ocenić naszą pracę. Za kierownicą samochodu zachowajmy daleko idącą ostrożność, układ planet skłania do niebezpiecznej jazdy.

W niedzielę 26.04 Wenus w sekstylu z Uranem zapewni nam wiele nowych okazji towarzyskich i zawodowych. Wyswobodzimy się z niewygodnej dla sytuacji, a nasza reputacja zostanie ocalona. Nie brońmy się przed zmianami, bo wyjdą nam tylko na dobre.

a20150420_450

20.04.2015, poniedziałek
Księżyc w znaku Byka
Przed nami udany dzień. Będziemy szybko podejmować decyzje, a obowiązki uda się wykonać prędko i łatwo. Dzisiaj możesz wpaść na dochodowe pomysły. Księżyc sprzyja zakładaniu konta w banku, interesom i rozmowom na tematy finansowe. W wolnym czasie zajmiemy się modą, chętnie wybierzemy do kina. Rób rachunki, sprzątaj szafę i garderobę.
Aspekty planet: 1:06 Księżyc w trygonie z Plutonem, 11:41 Słońce wkracza do znaku Byka.

Wibracja dnia: 5
Piątka zachęca do zwierzeń, pomaga zadbać o innych ludzi. Uda się współpracować bez kłótni i podejrzeń. Randki będą udane. To dobry dzień na zawieranie nowych znajomości.

Karta dnia: As Mieczy
Osoby, które szukają pracy, mogą otrzymać dobre wiadomości i dużo uzyskać dzięki pośrednictwu znajomych.

21.04.2015, wtorek
Księżyc w znaku Byka i Bliźniąt (od 1:27)
Warto zainteresować się, co dzieje się u znajomych. Ktoś może potrzebować dobrej rady. Podziel się dzisiaj swoją wiedzą, a zdobędziesz szacunek i sympatię otoczenia. Udadzą się też randki, porządki, ale podczas zakupów uważaj, bo łatwo będzie wydać zbyt wiele na promocjach. Merkury w kwadraturze z Jowiszem radzi oszczędzać pieniądze. Mars w trygonie z Plutonem sprzyja pracy fizycznej.
Aspekty planet: 6:15 Merkury w kwadraturze z Jowiszem, 7:59 Księżyc w opozycji z Saturnem, 17:10 Księżyc w kwadraturze z Neptunem, 21:52 Księżyc w koniunkcji z Wenus, 23:34 Mars w trygonie z Plutonem, 23:43 Księżyc w sekstylu z Jowiszem.

Wibracja dnia: 6
Szóśtka zachęca do dbania o dom i całą rodzinę. Dzisiaj uda się ustalić plan działania lub podziału obowiązków tak, aby wszyscy na tym skorzystali. Zakupy i porządki uda się zrobić szybko i sprawnie.

Karta dnia: XII Wisielec
Wisielec ostrzega przed spóźnieniami, ale i zwykłym lenistwem, które mogą mieć negatywne konsekwencje dla kariery.

22.04.2015, środa
Księżyc w znaku Bliźniąt
Dzień sprzyja zdobywaniu nowych umiejętności i wiadomości. Dzisiaj możesz wpaść na dobre pomysły, bo Księżyc sprzyja ciekawym odkryciom, nauce i potrzebnym w życiu rewolucjom. Merkury w trygonie z Plutonem sprzyja nauce i relekcji. Wenus w sekstylu z Jowiszem pomaga w interesach. Merkury w koniunkcji z Marsem radzi uważać w podróży.
Aspekty planet: 7:37 Księżyc w sektylu z Uranem, 15:26 Merkury w trygonie z Plutonem, 20:40 Wenus w sekstylu z Jowiszem.

Wibracja dnia: 7
Siódemka pomaga w nauce i podejmowaniu ważnych decyzji zawodowych. Dobry dzień do nauki, szukania ciekawych informacji, dyskutowania o ważnych sprawach. Narady i spotkania będą konkretne. Załatwiaj też sprawy urzędowe.

Karta dnia: 10 Kielichów
Mamy szansę na zdobycie zaufania pewnej grupy czy osób, które pomogą nam zobaczyć pewne sprawy z nowej, świeżej perspektywy.

23.04.2015, czwartek
Księżyc w znaku Bliźniąt i Raka (od 6:25)
Bardzo dobry dzień. Zastanów się, jak awansować lub zdobyć pieniądze. Czas sprzyja dobrym pomysłom jak pokonać przeciwników i postawić na swoim w różnych trudnych sprawach. Także randki, spotkania z przyjaciółmi, zajęcia związane ze sztuką i zakupy bardzo dobrze się udadzą. Regeneruj siły, zażywaj witaminy i suplementy.
Aspekty planet: 1:03 Merkury w koniunkcji z Marsem, 11:48 Księżyc w sekstylu ze Słońcem, 23:22 Księżyc w trygonie z Neptunem.

Wibracja dnia: 8
Ósemka pomaga rozmawiać o pieniądzach, sprzyja udanym zakupom i zyskownym umowom. Dzisiaj zakładaj konto w banku, ale też zadbaj o pieniądze i zrób porządki w portfelu.

Karta dnia: Piątka Kielichów
Bądźmy punktualni i zdyscyplinowani, nie bagatelizujmy początkowych trudności. Weźmy się w garść i nie zwalniajmy kroku.

24.04.2015, piątek
Księżyc w znaku Raka
Księżyc sprzyja zabawie, uprawianiu sportu i zdobywaniu nowych umiejętności. Zastanów się, jak zerwać z nudą i poprawić sobie humor. Dzisiaj możesz wpaść na dobre pomysły, aura sprzyja spotkaniom towarzyskim i ciekawym dyskusjom. Nakładaj maseczki, unikaj farbowania włosów i malowania paznokci.
Aspekty planet: 11:21 Księżyc w opozycji z Plutonem, 14:59 Księżyc w sekstylu z Marsem, 15:02 Księżyc w kwadraturze z Uranem, 19:03 Księżyc w sekstylu z Merkurym.

Wibracja dnia: 9
Dziewiątka pomaga w nauce, sprzyja refleksji i dobrym pomysłom. Czytaj książki i prasę, wyciągaj wnioski, bo dzisiaj możesz zmienić swoje spojrzenie na trudne sprawy.

Karta dnia: XIII Śmierć
Zadbaj o swoje zdrowie, nie przemęczaj się i dbaj o kondycję, a weekendy będziesz mógł spędzić aktywnie.

25.04.2015, sobota
Księżyc w znaku Raka i Lwa (od 15:12)
Dzień sprzyja zakupom, podróżom i współpracy z innymi ludźmi. Będziemy otwarci na nowe znajomości i łatwo się nauczymy czegoś nowego. Kto czuje się samotny, ten zdobędzie nowych znajomych. Warto organizować ciekawe spotkania, zwiedzać nowe miejsca, planować podróże. Zapraszaj gości, ustawiaj wiosenne dekoracje, zaczynaj remont.
Aspekty planet: 22:08 Księżyc w trygonie z Saturnem.

Wibracja dnia: 1
Jedynka pomaga w organizacji rodzinnych podróży i spotkań. Będziemy kreatywni i pomysłowi. Podczas rodzinnego spotkania wpadniemy na dobre pomysły, jak rozwiązać różne kłopoty.

Karta dnia: VI Kochankowie
Korzystaj z życia. Odnajdziesz spokój u boku ukochanej osoby, dogadasz się z kimś, kto ma trudny charakter.

26.04.2015, niedziela
Księżyc w znaku Lwa
Pierwsza kwadra Księżyca w znaku Lwa sprzyja randkom, sztuce, dobrej zabawie i szukaniu natchnienia. Nie martw się niczym i po prostu odpocznij. Księżyc nie sprzyja cięższym domowym pracom, praniu czy prasowaniu, ale gotowanie uda się wspaniale. Pamiętaj o relaksie, nie przeciążaj się dzisiaj dodatkowymi obowiązkami. Zadbaj o włosy, farbuj je i przycinaj.
Aspekty planet: 1:55 Księżyc w kwadraturze ze Słońcem, 17:03 Księżyc w koniunkcji z Jowiszem, 23:31 Wenus w sekstylu z Uranem.

Wibracja dnia: 2
Dwójka sprzyja spotkaniom z krewnymi, pomaga zakończyć rodzinne spory. Pomaga skupić się na ważnych relacjach, sprzyja miłości i wzajemnemu zrozumieniu.

Karta dnia: XX Sąd
Korzystaj z doświadczeń starszych osób, zabiegaj o poradę specjalisty, a łatwiej ci będzie rozwiązać pewien trudny problem.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 29 º 36´ Barana – 06 º 25´ Byka
Księżyc 16 º 05´ Byka – 17 º 33´ Lwa
Merkury 10 º 28′ – 23 º 37′ Byka
Wenus 9 º 42´ – 17 º 43´ Bliźniąt
Mars 14 º 10´ – 19 º 13´ Byka
Jowisz 12 º 47´ – 13 º 06′ Lwa
Saturn 3 º 53´ – 3 º 28´ Strzelca w retrogradacji
Uran 17 º 13´ – 17 º 36´ Barana
Neptun 9 º 04´ – 9 º 15´ Ryb
Pluton 15 º 33´ – 15 º 31´ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
20.04 od g. 01:06 do 21.04 do g. 01:27.
22.04 od g. 07:37 do 23.04 do g. 06:25.
24.04 od g. 15:02 do 25.04 do g. 15:12.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 13-19.04.2015

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu dbajmy o dobre relacje z ludźmi i pilnujmy spraw finansowych. Wenus w opozycji z Saturnem może przynieść problemy w dogadaniu się z innymi ludźmi.

W środę 15.04 Merkury wkracza do znaku Byka i zacznie sprzyjać osobom, które handlują sztuka, są kreatywne i mają bogatą wyobraźnię. 15.04 Wenus w opozycji z Saturnem ostrzega nas przed nierozsądnymi wydatkami. Dziś ludzie mogą nie być dla nas przychylni i wyrozumiali, musimy liczyć tylko na siebie. Strzelce podejmą ważną partnerską decyzję.

W piątek 17.04 Pluton wchodzi w retrogradację i w relacjach radzi, abyśmy w tym tygodniu pamiętali o wszystkich rocznicach lub innych wydarzeniach, które są ważne dla bliskich nam osób i przełożonych.

W sobotę 18.04 nów Księżyca w znaku Barana sprawi, że chętniej będziemy podejmować nowe decyzje czy realizować śmiałe plany.  Bądźmy pewni siebie i nie odpuszczajmy, a wreszcie dopniemy swego. 18.04 Mars w kwadraturze z Jowiszem sprawia, że poczujemy, że możemy wszystko. Walczmy o siebie i swoje plany, teraz mamy na to najwięcej sił i okazji.

W niedzielę 19.04 Wenus w kwadraturze z Neptunem sprawi, że będziemy podatni na wzruszenia. Wysłuchajmy uważnie tego, co ma do powiedzenia partner, wspólnik lub dziecko. Nie podejmuj sami decyzji, która dotyczy związku lub grupy. 19.04 Merkury w sekstylu z Neptunem sprzyja romantycznym randkom i artystycznym rozrywkom.

Horoskop tygodniowy

13.04.2015, poniedziałek
Księżyc w znaku Wodnika
Będziemy niecierpliwi i pomysłowi. Zamiast siedzieć w kąciku, odważ się dzisiaj walczyć o swoje sprawy i zyski. Pozbądź się kompleksów i uwierz, że masz szansę na sukces. Po południu czas na pozytywne zmiany. Zajmij się hobby, modą, zadbaj o wygląd. Nie przejmuj się tym, co mówią inni, rób swoje.
Aspekty planet: 2:58 Księżyc w sekstylu z Saturnem, 11:43 Księżyc w kwadraturze z Marsem, 17:14 Księżyc w opozycji z Jowiszem.

Wibracja dnia: 7
Siódemka pomaga w nauce, sprzyja refleksji i dobrym pomysłom. Czytaj książki i prasę, wyciągaj wnioski, bo dzisiaj możesz zmienić swoje spojrzenie na trudne sprawy.

Karta dnia: XII Wisielec
Powiedzmy jasno natarczywym osobom, jakie mamy wątpliwości. W ten sposób unikniemy zarzutów, że nie wywiązujemy się ze swoich obietnic.

14.04.2015, wtorek
Księżyc w znaku Wodnika i Ryb (od 22:11)
Ludzie będą niespokojni, będą zmieniać zdanie. Mogą wycofywać się z wcześniejszych ustaleń. Wykorzystaj okoliczności i szybko zmieniaj to, co ci się nie podoba. Można dzisiaj podjąć decyzję o odchudzaniu i oszczędzaniu, a także wreszcie skończyć różne męczące zadania. Uprawiaj sport, wykonuj cięższe prace.
Aspekty planet: 00:23 Księżyc w sekstylu z Uranem, 12:32 Księżyc w sekstylu ze Słońcem, 21:44 Księżyc w sekstylu z Merkurym.

Wibracja dnia: 8
Układajmy plany, a potem do dzieła! To, co wprowadzimy w życie, będzie przynosiło dochód. Warto zarejestrować firmę, zaczynać szkolenie, otwierać sklep, kupować samochody lub maszyny. Dziś mamy gwarancję finansowego sukcesu.

Karta dnia: VI Kochankowie
Karta zwraca naszą uwagę na relacje z ludźmi, współpracę i negocjacje. W pracy nie działajmy w pojedynkę, praca w grupie da o wiele lepsze rezultaty.

15.04.2015, środa
Księżyc w znaku Ryb
Dzień sprzyja zawieraniu zgody i naprawie relacji z ważnymi osobami. Zajmij się dzisiaj swoim życiem towarzyskim i miłosnym, dowiedz się co możesz zrobić dla innych. Wieczór bardzo sprzyja randkom. Regeneruj siły, odpoczywaj, porządnie się wyśpij. Unikaj farbowania włosów i malowania paznokci. Merkury wkracza do znaku Byka i pomaga robić rachunki oraz sprzyja interesom.
Aspekty planet: 00:51 Merkury wkracza do znaku Byka, 4:51 Księżyc w kwadraturze z Wenus, 4:59 Księżyc w kwadraturze z Saturnem, 6:24 Wenus w opozycji z Saturnem, 12:51 Księżyc w koniunkcji Neptunem, 16:08 Księżyc w sekstylu z Marsem, 23:36 Księżyc w sekstylu z Plutonem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki skieruje naszą uwagę na sprawy związane ze sztuką, pięknem, mistyką. Do pracy i pieniędzy nie będziemy mieli cierpliwości. Zamiast sprzątać i gotować, pogrążymy się w lekturze i marzeniach.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Postaraj się być bezstronny, a zapewnisz sobie spokój na długie tygodnie. Dziś zajmij się swoim hobby, upiększ swoje otoczenie.

16.04.2015, czwartek
Księżyc w znaku Ryb i Barana (od 22:59)
Załatwiaj ważne sprawy, a po pracy zajmij się sztuką lub hobby. Sam jednak nie daj się wykorzystać osobom, które marudzą i udają nieporadnych, żeby ktoś wykonał ich obowiązki. Wieczór sprzyja medytacji, rozwojowi duchowemu, układaniu strategii na przyszłość.
Aspekty planet: Brak dużych aspektów.

Wibracja dnia: 1
Jedynka pomaga szybko i łatwo zaczynać nowe sprawy, sprzyja twórczym dokonaniom i nauce Pod jej wpływem możesz zacząć studiować nieznane dziedziny, zgłębiać tajemnice i układać plany na przyszłość.

Karta dnia: VIII Siła
Nie poddawaj się naciskom, stań do walki o swoje, ale nie używaj przemocy czy gróźb. Miesiąc sprzyja pozytywnym zmianom i szczęśliwym zbiegom okoliczności.

17.04.2015, piątek
Księżyc w znaku Barana
Wszyscy będą się spieszyć. Chętnie zmienimy stare plany, zajmiemy się czymś zupełnie nowym i ambitnym. Szukaj nowych wyzwań. Dzień sprzyja uprawianiu sportu, zapisywaniu się na ciekawe zajęcia. W internecie znajdziesz dzisiaj ciekawe informacje lub nowych znajomych.
Aspekty planet: 5:29 Księżyc w trygonie z Saturnem, 5:54 Pluton wchodzi w retrogradację, 9:38 Księżyc w sekstylu z Wenus, 19:30 Księżyc w trygonie z Jowiszem.

Wibracja dnia: 2
Dwójka sprzyja sympatycznym spotkaniom i randkom. Będziemy otwarci na cudze potrzeby. Chętnie podzielimy się z innymi, mądrze doradzimy w trudnych sprawach. Dobry dzień na współpracę i ważne spotkania.

Karta dnia: VII Rydwan
Nie zwlekaj, szybko działaj, a uda ci się osiągnąć to, o co zabiegasz od jakiegoś czasu. W weekend możliwy wyjazd lub dłuższa wycieczka.

18.04.2015, sobota
Księżyc w znaku Barana i Byka (od 23:31)
Nów w znaku Barana to dobry czas na podejmowanie osobistych decyzji, zaczynanie nowych spraw. Dzień minie nam w spokojnej i miłej atmosferze. Zajmij się dzisiaj swoim wyglądem i zdrowiem, przekonaj bliską osobę do zmiany trybu życia na zdrowszy. Unikaj inwazyjnych zabiegów i ostrych peelingów. Mars w kwadraturze z Jowiszem pomaga w nauce i podróżach.
Aspekty planet: 00:04 Księżyc w kwadraturze z Plutonem, 2:28 Mars w kwadraturze z Jowiszem, 2:35 Księżyc w koniunkcji z Uranem, 20:56 Księżyc w koniunkcji ze Słońcem.

Wibracja dnia: 3
Trójka zachęca do randek, miłości i żartowania z przyjaciółmi. Dziś łatwo będzie zawrzeć sympatyczne znajomości. Fantazja, kreatywność i dobre pomysły okażą się najlepszym sposobem na uznanie i sukces.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Znajdź czas dla siebie, nie goń wciąż za nowinkami. Potrzebujesz więcej opieki i spokoju. Bliska osoba cię doceni.

19.04.2015, niedziela
Księżyc w znaku Byka
Będziemy kreatywni i otwarci na nowe pomysły, a poranek sprzyja sympatycznym niespodziankom. Dziś łatwo odzyskasz wiarę w siebie i optymizm. Dlatego nie pozwól, aby ktoś popsuł ci humor. Księżyc sprzyja randkom, nowym znajomościom i odpoczynkowi. Zrób porządek w rachunkach, odpisz na zaległe listy, oddaj długi. Wenus w kwadraturze z Neptunem sprzyja sztuce, zabawie i randkom.
Aspekty planet: 9:12 Merkury w sekstylu z Neptunem, 12:29 Wenus w kwadraturze z Neptunem, 14:21 Księżyc w sekstylu z Neptunem, 15:11 Księżyc w koniunkcji z Merkurym, 20:31 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem, 22:38 Księżyc w koniunkcji z Marsem.

Wibracja dnia: 4
Czwórka zachęca do dbania o zdrowie i równowagę. Sprzyja ważnym przemyśleniom. Dzisiaj uda się osiągnąć zgodę i spokój, a trudne sytuacje okażą się łatwiejsze do zrozumienia i uporządkowania.

Karta dnia: III Cesarzowa
Pamiętaj o rocznicach, imieninach i urodzinach, a zyskasz sympatię ludzi. Łap okazję, pewna finansowa propozycja może rozwiązać twoje kłopoty.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 22 o 45´ – 29 o 36´ Barana
Księżyc 03 o 39´ Wodnika – 16 o 05´ Byka
Merkury 25 o 54′ Barana – 10 o 28′ Byka
Wenus 01 o 35´ – 9 o 42´ Bliźniąt
Mars 9 o 04´ – 14 o 10´ Byka
Jowisz 12 o 37′ – 12 o 47´ Lwa
Saturn 4 o 14´ – 3 o 53´ Strzelca w retrogradacji
Uran 16 o 49´ – 17 o 13´ Barana
Neptun 8 o 52´ – 9 o 04´ Ryb
Pluton 15 o 32´ – 15 o 33´Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
14.04 od g. 21:44 do g. 22:11.
15.04 od g. 23:36 do 16.04 do g. 22:59.
18.04 od g. 20:56 do g. 23:31.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 6-12.04.2015

Przygotujmy się na wiele niespodzianek. Uran, planeta nowości i podejmowania szybkich decyzji, będzie bardzo aktywny na niebie w tym tygodniu, bo utworzy aspekty ze Słońcem i Merkurym. Bądźmy gotowi na zmiany, słuchajmy rad młodszych od nas i dostosujmy się do nowych okoliczności w każdej dziedzinie życia.

W poniedziałek wielkanocny 6.04 Słońce w koniunkcji z Uranem zapewni nam dużo energii, dlatego spacery i świąteczne wizyty będą bardzo udane. Trzeba jednak uważać za kółkiem i ostrożnie uprawiać sporty, ponieważ mogą nam grozić kontuzje lub przeziębienie.

W środę 8.04 Merkury w koniunkcji z Uranem i w kwadraturze z Plutonem zwróci naszą uwagę na wiadomości oraz plotki, którymi podzielą się z nami zaufane osoby. Jeśli coś cię niepokoi, szybo wyjaśnij nieporozumienia, bo dziś przez nieuwagę możesz niepotrzebnie narobić sobie wrogów.  8.04 Jowisz wychodzi z retrogradacji i wykorzystaj jego dobroczynną siłę. Z niczym nie zwlekaj i śmiało realizuj swoje plany. Nadchodzi czas konkretnych, udanych interesów, pytaj, dzwoń, odnawiaj znajomości.

W piątek 10.04 Słońce w koniunkcji z Merkurym sprzyja ważnym spotkaniom, krótkim i dalekim podróżom oraz wykonywaniu ważnych telefonów czy wysyłaniu listów. Dzisiaj zostaniesz wysłuchany, a twoja wiadomość szybko dotrze do adresata. Osoby, które szukają nowej pracy, powinny dziś wysyłać swoje CV i umawiać się na spotkania o pracę.

W sobotę 11.04 Wenus wkracza do znaku Bliźniąt, gdzie będzie przebywać do 7 maja. Nadchodzi czas flirtów, zawierania nowych obiecujących znajomości i podróży, które mogą ułatwić nam spotkanie tej wyjątkowej osoby.

W niedzielę 12.04 Mars w sekstylu z Neptunem może sprawić, że ktoś wytknie ci brak doświadczenia lub nieznajomość faktów. Nie unoś się honorem, tylko zabierz się do pracy i nauki. Pomogą ci mężczyźni i starsi członkowie rodziny.

Horoskop tygodniowy

6.04.2015, poniedziałek
Księżyc w znaku Skorpiona
Dzień sprzyja randkom, odpoczynkowi i zabawie, a nie obowiązkom lub porządkom. Dlatego nie planuj na dziś zbyt wielu wizyt i zadań, bo zabraknie ci na nie siły i ochoty. Idź na spacer, zajmij się swoim hobby. Merkury w trygonie z Jowiszem sprzyja podróżom. Słońce w koniunkcji z Uranem przynosi rewolucyjne pomysły.
Aspekty planet: 4:58 Księżyc w opozycji do Marsa, 14:04 Księżyc w trygonie z Neptunem, 15:25 Merkury w trygonie z Jowiszem, 16:07 Słońce w koniunkcji z Uranem, 21:42 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem.

Wibracja dnia: 9
Przynosi dobre pomysły na pomnożenie gotówki. Jednak uważajmy i nie inwestujmy pod wpływem emocji, bo nawet rewolucyjne plany wymagają dokładnego przemyślenia.

Kata dnia: XX Sąd Ostateczny
Sprawy rodzinne zajmą ci więcej czasu niż planowałeś. Działaj w grupie, a szybciej osiągniesz cele na ten tydzień.

7.04.2015, wtorek
Księżyc w znaku Skorpiona
Czeka nas spokojny i nieco senny dzień. Nie będziemy mieli ochoty na wysiłek czy zakupy. Zamiast sprzątać i wszystkich poganiać, zwolnij i zadbaj o siebie i bliskich. Popołudnie sprzyja uprawianiu sportu, poprawie kondycji i odzyskiwaniu dobrego humoru. Pij więcej wody mineralnej, ogranicz cukier.
Aspekty planet: 3:23 Księżyc w sekstylu z Plutonem, 22:41 Księżyc w opozycji z Wenus.

Wibracja dnia: 1
Będziemy otwarci na ryzykowne pomysły. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach! Jedynka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: IX Pustelnik
Będziesz potrzebował więcej ciszy i samotności. Działaj sam, polegaj tylko na autorytetach, dokształć się, a dużo zyskasz.

8.04.2015, środa
Księżyc w znaku Skorpiona i Strzelca (od 7:08)
Będziemy w buntowniczych nastrojach i chętnie zmienimy coś w rozkładzie dnia lub domowych obowiązkach. Uważaj, bo rozbrykane dzieci mogą wymknąć się spod kontroli. Aura sprzyja wizytom u znajomych, uprawianiu sportu, większym towarzyskim imprezom. Łatwo będzie zawierać nowe znajomości. Merkury w kwadraturze z Plutonem pomaga odkrywać tajemnice. Merkury w koniunkcji z Uranem sprzyja szybkiej nauce.
Aspekty planet: 2:06 Merkury w kwadraturze z Plutonem, 14:19 Merkury w koniunkcji z Uranem, 15:29 Księżyc w koniunkcji z Saturnem, 18:56 Jowisz wychodzi z retrogradacji, 23:37 Księżyc w kwadraturze z Neptunem.

Wibracja dnia: 2
Sprzyja udanym randkom i szalonej miłości. To wibracja zgody i porozumienia. Przyniesie szczęście zakochanym i pomoże porozumieć się z ludźmi. Dzisiaj rozmawiaj o uczuciach.

Karta dnia: XI Sprawiedliwość
Warto się zmobilizować i załatwić urzędowe sprawy, nie czekaj do ostatniej chwili z wypełnieniem zeznania rocznego, bo przez pośpiech możesz popełnić błąd.

9.04.2015, czwartek
Księżyc w znaku Strzelca
Dzień sprzyja pozytywnym zmianom i rewolucyjnym pomysłom. Będziemy chcieli wszystko robić z wielkim rozmachem. Wszystko się uda, ale postaraj się nie obiecywać innym zbyt wiele. Wieczorem zajmij się nauką i czytaniem książek. Zastanów nad kierunkiem, w jakim zmierzasz, rób plany na przyszłość. Zabierz się za cięższe prace, zadbaj o samochód.
Aspekty planet: 6:48 Księżyc w trygonie z Jowiszem, 14:17 Księżyc w trygonie z Uranem, 18:40 Księżyc w trygonie z Merkurym, 19:41 Księżyc w trygonie ze Słońcem.

Wibracja dnia: 3
Zachęca do zabawy, rozrywki i sztuki. W pracy sprzyja twórczym dyskusjom, sztuce i niezwykłym spostrzeżeniom. Dzisiaj możesz zmienić zdanie w ważnej sprawie, a także przeżyć nowe doświadczenia.

Karta dnia: XIX Słońce
W sprawach finansowych i zawodowych czeka cię dobra passa, bądź tylko gotów na wyzwania. Upomnij się o to, co ci się należy.

10.04.2015, piątek
Księżyc w znaku Strzelca i Koziorożca (od 14:46)
Powstrzymaj swoją ciekawość i unikaj trudnych tematów do dyskusji. Ludzie będą zwracać większą uwagę na szczegóły i drobiazgi. Możliwa kontrola, sprawdzian lub inny test. Lepiej unikać dzisiaj randek i wizyt, a zająć się uprawianiem sportu i poprawą kondycji. Pokonaj lenistwo, idź na rower lub nordic – walking. Słońce w koniunkcji z Merkurym sprzyja ważnym spotkaniom, negocjacjom, nauce i podróżom.
Aspekty planet: 6:00 Słońce w koniunkcji z Merkurym.

Wibracja dnia: 4
Nie sprzyja ryzykownym pomysłom. Na szczęście już piątek, a więc wcale nie musimy przejmować się humorami szefa. Można spokojnie zająć się domem i odpoczynkiem.

Karta dnia:  0 Głupiec
Porzucisz strach i obawy, odsłonisz swoje prawdziwe uczucia. Poczujesz się wolny, szczęśliwy i gotowy na nowe doświadczenia. Będziesz mieć dobry kontakt z dziećmi.

11.04.2015, sobota
Księżyc w znaku Koziorożca
Jeśli rano zabierzesz się do za domowe obowiązki, to szybko nadrobisz różne zaległości. Ostrożnie z uczuciami, bo w nastrojach i uczuciach będziemy zmienni i niespokojni. Unikaj rozmów na tematy, które irytują, bo skończy się kłótnią. Zakupy będą dzisiaj szybkie, ale podróże mogą okazać się męczące. Zadbaj o kręgosłup. Wenus wkracza w znak Bliźniąt, sprzyja nowym znajomościom io towarzyskiej aktywności.
Aspekty planet: 4:35 Księżyc w trygonie z Marsem, 6:37 Księżyc w sekstylu z Neptunem, 17:28 Wenus wkracza do znaku Bliźniąt, 18:32 Księżyc w koniunkcji z Plutonem, 20:40 Księżyc w kwadraturze z Uranem.

Wibracja dnia: 5
Zachęca do zajmowania się nauką, sztuką, hobby. Pomoże pokonać nudę i rutynę. Będziemy szukać nowych pomysłów, chętnie spotkamy się z ludźmi, którzy mają inspirujące pomysły.

Karta dnia: XXI Świat
Nie licz tylko na siebie korzystaj z pomocy, jaką ofiarują ci współpracownicy czy rodzina. W weekend czeka cię miła uczuciowa niespodzianka.

12.04.2015, niedziela
Księżyc w znaku Koziorożca i Wodnika (od 19:43)
Ostatnia kwadra Księżyca sprzyja ważnym przemyśleniom i podsumowaniom. To dobry czas na większe porządki, oszczędności, kończenie trudnych spraw i wypowiadanie umów, które nie przynoszą korzyści. Większe domowe porządki uda się dzisiaj przeprowadzić szybko i sprawnie. Mars w sekstylu do Neptuna sprzyja pomaganiu innym.
Aspekty planet: 5:44 Księżyc w kwadraturze ze Słońcem, 10:14 Księżyc w kwadraturze z Merkurym, 19:22 Mars w sekstylu z Neptunem, 22:07 Księżyc w trygonie z Wenus.

Wibracja dnia: 6
Pomaga odzyskać wewnętrzną równowagę. Sprzyja zajmowaniu się własnym hobby, ucieczce od gwaru i zamieszania. To dobry dzień na ciekawe rozmowy z bliskimi, randki, odpoczynek w pięknym miejscu.

Karta dnia: II Kapłanka
Czeka cię wiele towarzyskich atrakcji. Zasłużyłeś na odpoczynek i miłe chwile wśród rodziny i znajomych. Jeśli coś ci dolega, szybko wyzdrowiejesz.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 15 º 52´ – 22 º 45´ Barana
Księżyc 02 º 30´ Skorpiona – 03 º 39´ Wodnika
Merkury 11 º 29′ – 25 º 54′ Barana
Wenus 23 º 22´ Byka – 01 º 35´ Bliźniąt
Mars 03 º 56´ – 9 º 04´ Byka
Jowisz  12 º 36´ – 12 º 37′ Lwa
Saturn 4 º 31´ – 4 º 14´ Strzelca w retrogradacji
Uran 16 º 25´ – 16 º 49´ Barana
Neptun 8 º 39´ – 8 º 52´ Ryb
Pluton 15 º 31´ – 15 º 32´ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
7.04 od g. 22:41 do 8.04 do g. 7:08.
9.04 od g. 19:41 do 10.04 do g. 14:46.
12.04 od g. 10:14 do g. 19:43.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 30.03-5.04.2015

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Czeka nas tydzień pełen emocji i towarzyskich atrakcji. Na niebie ustawi się pełnia w znaku Wagi i korzystny dla spraw finansowych trygon Słońca z Jowiszem. Mimo przygotowań do Wielkanocy znajdź czas, aby pomóc swojemu szczęściu, nadaj kupon, odezwij się do ważnej osoby, wyślij CV.

W poniedziałek 30.03 Wenus w trygonie z Plutonem pomoże nam zyskać poparcie i przychylność osób, które więcej mogą i więcej wiedzą. Jeśli ktoś jest co coś winien, to dobry dzień, aby upominać się o zwrot długu i samemu spłacać finansowe zobowiązania, bo ten aspekt zapewni nam dogadanie się i polubowne załatwienie wielu trudnych spraw.

We wtorek 31.03 dwie planety zmieniają znak: Mars wkracza do Byka, a Merkury do Barana. Poczujemy, że skończył się czas samotnej walki, a zaczyna okres współpracy i zdobywania względów i dogadywania się nawet z tymi, którzy kiedyś byli przeciwko nam. Merkury w Baranie zapewni nam szybką komunikację, okazję do krótkich i owocnych podróży oraz spotkań.

W czwartek 02.04 Merkury w trygonie z Saturnem i Słońce w trygonie z Jowiszem dodadzą nam sił i optymizmu, a także zapewnią dobrą passę zawodową i finansową. Warto wykonać ważny telefon, nadać upon lotto, zapisać się na warsztaty, zacząć nowy projekt, zakładać firmę, bo wszystko, co w ten zień rozpoczniemy, przyniesie szybki sukces.

W sobotę 04.04 pełnia Księżyca w znaku Wagi pozwoli szybko uporać się z przygotowaniami do świąt. Będziemy również bardzo towarzysko nastawieni do świata i ludzi, mimo zabiegania warto zrobić coś dla siebie, spotkać się w kameralnym gronie, znaleźć czas na lekturę lub ulubiony film.

W niedzielę 05.04 Słońce w kwadraturze z Plutonem ostrzega nas przed wchodzeniem w konflikty i upieraniem się przy swoim. Świąteczny stół nie jest dobrym miejscem na spory i decydujące rozmowy. Odłóżmy trudne sprawy na później, cieszmy się atmosferą świąt i wiosny.

Horoskop tygodniowy

30.03.2015, poniedziałek
Księżyc w znaku Lwa
Dzień przyniesie nam dobre pomysły na współpracę z innymi ludźmi. Wykorzystaj różne znajomości, reklamuj się i pokaż z najlepszej strony. Łatwo pokonywasz stare kłopoty i popatrzysz na życie z innej niż zwykle perspektywy. Organizm potrzebuje więcej białka, zjedz dzisiaj porządny obiad. Kontroluj ciśnienie, nie obciążaj serca.
Aspekty planet: 1:40 Księżyc w trygonie ze Słońcem, 9:14 Księżyc w koniunkcji z Jowiszem, 9:47 Wenus w trygonie z Plutonem, 15:18 Księżyc w kwadraturze z Wenus, 15:56 Księżyc w trygonie z Uranem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprawi, że będziemy otwarci na ryzykowne pomysły. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach! Piątka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: I Mag
Ucz się nowych rzeczy, Ktoś dostrzeże twój wysiłek i zostaniesz doceniony za to, co robisz i w czym jesteś najlepszy.

31.03.2015, wtorek
Księżyc w znaku Lwa i Panny (od 20:12)
Czeka nas bardzo dobry dzień. Załatwiaj dzisiaj ważne sprawy finansowe i zawodowe. Wieczór bardzo sprzyja randkom, z zawarte dzisiaj związki lub umowy okażą się szczęśliwe. Idź do fryzjera, podcinaj i farbuj włosy, rób trwałą. Regeneruj siły, idź na basen lub masaż, chroń płuca przed dymem tytoniowym.
Aspekty planet: 3:43 Merkury wkracza do znaku Barana, 18:26 Mars wkracza do znaku Byka, 20:19 Księżyc w trygonie z Marsem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinie. Pomagajmy innym, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Także sąsiedzkie sprawy znajdą się w centrum uwagi. Uda się zawrzeć zgodę lub wreszcie coś ważnego wspólnie postanowić.

Karta dnia: XII Wisielec
Będziesz mieć mniejszy wpływ na wiele spraw. Zamiast się złościć, wykorzystaj wolne chwile na dopracowanie pomysłów czy poszerzenie swoich wpływów.

1.04.2015, środa
Księżyc w znaku Panny
Dzień bardziej sprzyja dbaniu o własne zdrowie i spokój, niż współpracy z innymi ludźmi. Szef może się dzisiaj czepiać każdego szczegółu. Warto za to podjąć mądre postanowienia i zacząć zdrową dietę, odwiedzić lekarza i zrobić kontrolne badania. Jedz więcej warzyw, zażywaj suplementy, pij dużo wody mineralnej.
Aspekty planet: 5:42 Księżyc w kwadraturze z Saturnem, 13:30 Księżyc w opozycji z Neptunem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprzyja domowym porządkom, zakupom i rachunkom. Także cięższe prace fizyczne, jak remonty czy porządki w ogrodzie, okażą się łatwiejsze do wykonania. Dzisiaj możesz układać plany na Wielkanoc.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Twój los się odmieni na lepsze, jeśli wykorzystasz okazję, która nagle pojawi się na horyzoncie. Graj w totka, możesz wygrać.

2.04.2015, czwartek
Księżyc w znaku Panny
Ludzie będą krytyczni i trochę marudni. Mimo tego masz szansę uporać się z większą ilością zajęć niż zwykle. Zamiast się chwalić i dekoncentrować, z samego rana zabierz się do pracy. Warto też więcej się ruszać, bo dzisiaj idealny dzień na rozpoczęcie diety lub ćwiczeń lub zakupy modnych ubrań. Słońce w trygonie do Jowisza pomaga układać biznesowe plany, sprzyja ambitnym zadaniom.
Aspekty planet: 3:41 Księżyc w trygonie z Plutonem, 11:00 Księżyc w trygonie z Wenus, 14:20 Merkury w trygonie z Saturnem, 19:20 Słońce w trygonie z Jowiszem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprzyja kreatywnym pomysłom. Rób wielkanocne dekoracje, szykuj dom na święta. Randki i spotkania z ludźmi miną w życzliwej atmosferze, uda się zakończyć różne spory.

Karta dnia:  XVI Wieża
Zrób gruntowne wiosenne porządki. Napraw zepsute sprzęty, zrób miejsce na nowe rzeczy, powyrzucaj stare graty. Wykup ubezpieczenie.

3.04.2015, piątek
Księżyc w znaku Panny i Wagi (od 9:07)
Ludzie będą w dobrych humorach. Masz szansę szybko uporać się z większą ilością domowych obowiązków niż zwykle. Udadzą się także podróże. Warto też więcej się ruszać, nie tylko na wielkanocne zakupy. Zadzwoń do krewnych, odnawiaj ważne kontakty. Jedz więcej produktów zawierających węglowodany, nie odchudzaj się na siłę.
Aspekty planet: 18:23 Księżyc w sekstylu z Saturnem, 23:56 Księżyc w opozycji z Merkurym.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom. Chętnie pomożesz, doradzisz, a w razie potrzeby pocieszysz swoich bliskich. Dzisiaj możesz gotować i piec ulubione przysmaki lub zająć się upiększaniem domu na Wielkanoc.

Karta dnia: V Kapłan
Rozmowa z kimś, kto jest dla ciebie autorytetem, przyniesie zaskakujące decyzje i wnioski.

4.04.2015, sobota
Księżyc w znaku Wagi
Pełnia Księżyca w znaku Wagi sprzyja przyjemnościom. Dobry czas na spotkania z ludźmi i na uczestniczenie w artystycznych i kulturalnych wydarzeniach. Będziemy się cieszyć wielkanocną atmosferą, chętnie spotkamy się w krewnymi. Dobry czas na spacery, robienie wielkanocnych dekoracji. Warto iść na wiosenny spacer, odetchnąć świeżym powietrzem.
Aspekty planet: 10:31 Księżyc w sekstylu z Jowiszem, 14:05 Księżyc w opozycji ze Słońcem, 16:17 Księżyc w kwadraturze z Plutonem, 17:58 Księżyc w opozycji z Uranem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja zdobywaniu ciekawych informacji. Warto zadzwonić do krewnych, wyjaśnić różne ważne sprawy. Nie bój się zadawać pytań, nie żałuj czasu na ważne dyskusje i naukę.

Karta dnia: IV Cesarz
Zrób plan, bądź konsekwentny, szukaj oszczędności. Uporządkuj rodzinne sprawy, pomóż znajomym, a szybko znajdziesz czas na swoje hobby.

5.04.2015, niedziela
Księżyc w znaku Wagi i Skorpiona (od 21:04)
Wielkanocna niedziela sprzyja relaksowi. Dzień minie nam na rodzinnych spotkaniach, wyjazdach i odpoczywaniu. Warto więcej rozmawiać z bliskimi, okazać ludziom więcej zainteresowania i czułości. Uda się zapomnieć o kłopotach i problemach, bo ludzie będą mili dla siebie. Po obiedzie idź na świąteczny spacer. Słońce w kwadraturze z Plutonem radzi unikać konfliktów i spotkań z nieżyczliwymi osobami.
Aspekty planet: 17:07 Słońce w kwadraturze z Plutonem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprawi, że Wielkanoc będzie spokojna i udana. Odpocznij, ciesz się rodziną i nabieraj pozytywnej energii. Przy okazji rodzinnego obiadu uda się też załatwić kilka finansowych spraw.

Karta dnia:  XVII Gwiazda
Dzięki przychylnej ci osobie pozujesz się lepiej i twoje sprawy ruszą do przodu. Wykorzystaj swój urok i czar.  Dzięki wiosennej pogodzie będziesz się lepiej czuć.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 08 º 58´ – 15 º 52 ´Barana
Księżyc 09 º 07´ Lwa – 02 º 30´ Skorpiona
Merkury 28 º 01′  Ryb – 11 º 29′ Barana
Wenus 15 º 05´ – 23 º 22´ Byka
Mars 28 º 45´ Barana – 03 º 56´ Byka
Jowisz 12 º 44′  – 12 º 36´ Lwa w retrogradacji
Saturn 4 º 44´ – 4 º 31´ Strzelca w retrogradacji
Uran 16 º 01´ – 16 º 25´ Barana
Neptun 8 º 26´ – 8 º 39´ Ryb
Pluton 15 º 28´ – 15 º 31´ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
30.03 od g. 15:56 do 31.03 do g. 20:12.
02.04 od g. 11:00 do 03.04 do g. 09:07.
04.04 od g. 17:58 do 05.04 do g. 21:04.

Udanego tygodnia!