Horoskop tygodniowy 26.01-1.02.2015

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Tym tygodniu bądźmy wytrwali w realizowaniu swoich marzeń, szczególnie osobistych. Wenus i Neptun będą bardzo aktywne na niebie, a to oznacza, że samotni mają szansę na miłość!

We wtorek 27.01 Wenus wkracza do znaku Ryb i zacznie sprzyjać wszystkim tym, którzy szukają romantycznej miłości i swojej idealnej połówki. Staniemy się bardziej wyrozumiali dla innych, a także zapragniemy głębszych, duchowych przeżyć. Uruchomi się nasza intuicja, co zapewni nam ochronę podczas trudnych i ważnych spotkań.

W piątek 30.01 na niebie aż trzy ważne układy planet, przez co w ten dzień może się bardzo dużo dziać, bądźmy aktywni i gotowi na zmiany. Słońce w koniunkcji z Merkurym sprzyja ważnym spotkaniom, rozmowom o pracę, podróżom i wykonywaniu ważnych telefonów. Mimo że Merkury wciąż jest w retrogradacji, to podczas koniunkcji ze Słońcem warto załatwiać ważne sprawy i podpisywać umowy, unikajmy jednak zakupu komputerów czy sprzętu elektronicznego. Mars w sekstylu z Plutonem zapewni nam dobrą kondycję i obudzi w nas siłę woli do pokonywania trudności. To dobry układ planet, aby zrobić życiowy rekord na siłowni czy bieżni. Wenus w kwadraturze z Saturnem zapewni nam dystans do świata i obiektywne spojrzenie na sprawy uczuć i trudnych relacji. Pomoże nam również zacząć oszczędzać lub uwolnić się od pokusy nowych wydatków.

W niedzielę 1.02 Wenus w koniunkcji z Neptunem zapewni romantyczny nastrój na każdym spotkaniu. Warto też godzić się z ludźmi i zabiegać o uwagę czy względy tych osób, na których nam bardzo zależy. Zwracajmy uwagę na niezwykłe zbiegi okoliczności i okazje, które pojawią się dziś na naszej drodze. Dziś cały świat może się zmienić na lepsze dzięki jednej rozmowie czy spotkaniu.

a20150126_450

26.01.2015, poniedziałek
Księżyc w znaku Barana i Byka (od 17:37)
Dziś unikaj konfliktów, bo wszyscy będą nerwowi i przewrażliwieni na swoim punkcie. Postaraj się rzucić nałogi, zmienić styl życia. Wprowadzaj nowe plany i rozwiązania. Czas zerwać ze schematami, które nie przynoszą ci już żadnych korzyści. Zrób porządek ze sprzętem sportowym i zabawkami. Jedz więcej potraw z przewagą białka.
Aspekty planet: 15:23 Księżyc w sekstylu z Wenus.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprzyja ważnym decyzjom na temat finansów, zakupów i inwestycji. Rób rachunki, układaj plan ważnych zadań. Wpadniesz na pomysł, jak opanować problemy i mieć więcej gotówki.

Karta dnia: IV Cesarz
W pracy może pojawić się rywal, który sprowokuje dyskusję na temat twoich poglądów. Nie bagatelizuj tego wydarzenia i szybko podejmij odpowiednie kroki.

27.01.2015, wtorek
Księżyc w znaku Byka
Dziś pierwsza kwadra Księżyca o godz. 5.50 w znaku Byka. Dobry czas na pracę w domu, gotowanie, urządzanie mieszkania, zapraszanie gości, organizowanie kulturalnych wydarzeń. Słuchaj swojej intuicji, zwracaj uwagę na przeczucia i rozwiązuj zagadki. Wieczór sprzyja randkom, bo będziemy namiętni, pewni siebie i swoich uczyć.
Aspekty planet: 4:28 Księżyc w sekstylu z Neptunem, 5:49 Księżyc w kwadraturze ze Słońcem, 14:34 Księżyc w sekstylu z Marsem, 15:59 Wenus wkracza do znaku Ryb, 17:55 Księżyc w kwadraturze z Merkurym, 18:36 Księżyc w trygonie z Plutonem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja porządkom i nauce. Dzisiaj wyciągniemy wnioski ze starych błędów, coś naprawimy i zmienimy na lepsze. Nadrabiaj zaległości, reperuj różne urządzenia.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Powinieneś się skoncentrować, bo będziesz żyć w świecie wspomnień i marzeń. Aura nie sprzyja  poważnym i trudnym sprawom.

28.01.2015, środa
Księżyc w znaku Byka i Bliźniąt (od 23:36)
Bądź dokładny i unikaj pośpiechu, bo łatwo będzie coś ważnego przegapić. Ludzie będą energiczni, ale też niecierpliwi i mniej wyrozumiali dla innych. Dobry dzień na wizytę u lekarza lub kosmetyczki. Farbuj i podcinaj włosy. Łykaj witaminy i suplementy. Pij dużo wody i stosuj częściej krem do rąk.
Aspekty planet: 3:18 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem, 6:02 Merkury w sekstylu z Uranem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja nowym pomysłom i szybkim decyzjom. Sprawy, jakie dzisiaj poruszysz, przyniosą ci zysk i uznanie. Możesz zaczynać nowe przedsięwzięcia, ryzyko się opłaci.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Nie oceniaj kogoś po pozorach. Porozmawiaj, poznaj argumenty obu stron, zanim opowiesz się po którejś stronie konfliktu. Szybko znajdziesz rozwiązanie trudnej sprawy.

29.01.2015, czwartek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Spróbuj czegoś nowego. Zapisz się na ciekawy kurs, wybierz na intrygujący wykład. Możesz liczyć na udaną współpracę. Pytaj innych o zdanie, spotykaj się z ważnymi osobami. Wyrzucaj stare rzeczy, przestawiaj meble, walcz ze szkodnikami. Dzisiaj bądź na lekkiej, oczyszczającej diecie, dopraw sałatkę oliwą.
Aspekty planet: 2:57 Księżyc w kwadraturze z Wenus, 5:43 Księżyc w opozycji z Saturnem, 11:10 Księżyc w kwadraturze z Neptunem, 17:06 Księżyc w trygonie ze Słońcem, 20:35 Księżyc w trygonie z Merkurym.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy. Dziś możesz zarobić na cudzych pomysłach lub podzielić się czymś z innymi. Dobry dzień na randki, a także zawieranie nowych znajomości.

Karta dnia: XXI Świat
Przekonasz się, że jesteś o wiele więcej wart, niż sam przypuszczasz. Powiadom wszystkich o swoim sukcesie. Stań do konkursu, zagraj w totka, wypróbuj swoje szczęście.

30.01.2015, piątek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Potrzebujesz więcej snu i odpoczynku. Zajmij się sztuką, poświęć czas swojemu hobby. Lepiej nie zaczynać wielkich porządków, bo trudno będzie je dokończyć. Warto poczytać książkę, obejrzeć film. Rano rób zakupy, po południu zajmij się gotowaniem lub sprzątaniem. zadbaj o dłonie, idź na aerobik lub jogę.
Aspekty planet: 00:13 Księżyc w sekstylu z Uranem, 01:12 Księżyc w kwadraturze z Marsem, 9:22 Wenus w kwadraturze z Saturnem, 10:24 Księżyc w sekstylu z Jowiszem, 14:39 Mars w sekstylu z Plutonem, 14:45 Słońce w koniunkcji z Merkurym.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja ambitnym pomysłom, twórczym dyskusjom i szybkiej nauce. Zadawaj dzisiaj odważne pytania, szukaj nowych możliwości, poznawaj nowych przyjaciół.

Karta dnia: IX Pustelnik
W miłości czeka cię chwilowa rozłąka, spowodowana nadmiarem obowiązków. Wolne chwile przeznacz na dobrą lekturę lub film.

31.01.2015, sobota
Księżyc w znaku Bliźniąt i Raka (od 08:08)
Uwolnij swoją fantazję, zastanów się nad marzeniami, jakie możesz spełnić. Dziś możesz wpaść na innowacyjne pomysły, które w przyszłości przyniosą ci awans i większe pieniądze. Dobry dzień na randki i spotkania towarzyskie. Sny mogą podpowiedzieć ci, jak rozwiązać problem. Węglowodany dzisiaj tuczą, wybierz zdrowe, ciemne pieczywo. Regeneruj siły, idź na basen lub masaż.
Aspekty planet: 17:55 Księżyc w trygonie z Wenus, 20:20 Księżyc w trygonie z Neptunem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprawi, że możemy narzekać na brak pieniędzy. Lepiej unikać zakupów i raczej spokojnie skupić się na własnych sprawach. To dobry dzień na domowe sprawy, porządki i gotowanie.

Karta dnia: XI Siła
Zrób porządki, wykorzystaj wolne chwile do uporządkowania papierów, ubrań w szafie i do wyrzucenia niepotrzebnych rzeczy z domu.

1.02.2015, niedziela
Księżyc w znaku Raka
Dzień sprzyja randkom i sztuce, a nie zakupom czy domowym porządkom. Dlatego nie planuj na dziś zbyt wielu obowiązków, bo zabraknie ci na nie siły i ochoty. Zajmij się swoim hobby, czytaj, wyjdź do kina lub na wystawę. Unikaj prania i pastowania podłogi, bo zostaną smugi. Piecz ciasta, pij więcej wody mineralnej, ogranicz kawę.
Aspekty planet: 9:51 Księżyc w kwadraturze z Uranem, 11:41 Księżyc w opozycji z Plutonem, 14:36 Księżyc w trygonie z Marsem, 18:35 Wenus w koniunkcji z Neptunem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja zgodzie, bo czyni ludzi bardziej romantycznymi i uprzejmymi. Kto jest samotny, temu łatwiej będzie dzisiaj pokonać nieśmiałość i zawrzeć nowe znajomości.

Karta dnia: I Mag
Twoja wiedza i umiejętności przydadzą się w rozwiązaniu trudnej sprawy rodzinnej. W miłości masz szansę nawiązać bardzo namiętny flirt, a nawet romans.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 5 o 41´ – 11 o 47´ Wodnika
Księżyc 20 o 25´ Barana – 8 o 44´ Raka
Merkury 15 o 18´ – 8 o 34′ Wodnika w retrogradacji
Wenus 27 o 59´ Wodnika – 5 o 27´ Ryb
Mars 10 o 37´ – 15 o 17´ Ryb
Jowisz  19 o 10´ – 18 o 24′ Lwa w retrogradacji
Saturn 3 o 05´ – 3 o 30´ Strzelca
Uran 13 o 06´ – 13 o 17´ Barana
Neptun 6 o 07´ – 6 o 20´ Ryb
Pluton 14 o 01´ – 14 o 13´ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
26.01 od g. 15:23 do g. 17:37.
28.01 od g. 3:18 do g. 23:36.
30.01 od g. 10:24 do 31.01 do g. 08:08.
1.02 od g. 14:36 do 2.02 do g. 18:40.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 19-25.01.2015

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu ludzie będą nam przychylni, a my bardziej skłonni do pomagania i wspólnego działania. W miłości nadchodzi czas wyjątkowych randek i korzystnych zbiegów okoliczności. W sprawach finansowych ryzykujmy, a zyskamy dużo więcej niż się spodziewaliśmy.

W poniedziałek 19.01 nastaw się na to, że może cię coś dobrego spotkać od ludzi. Wenus w opozycji z Jowiszem zapewni co powodzenie w miłości, pomocników w pracy i korzystne okazje finansowe. Warto umawiać się na spotkania, podpisywać ważne umowy, zagrać w lotto, zaryzykować i zawalczyć o więcej.

We wtorek 20.01 dużo się będzie działo na niebie. Mars ustawi się w koniunkcji z Neptunem, Słońce wkroczy do znaku Wodnika oraz utworzy się nów w tym znaku zodiaku. Bądźmy ostrożni wobec tych, którzy obiecują nam złote góry i chcą zmienić nasz świat, bo dziś możemy być podatni na wpływ oszustów i naciągaczy. Uważajmy na drodze, omijajmy pokryte lodem chodniki, bo dziś łatwo o kontuzję. Nów w Wodniku sprzyja nauce, znajdywaniu rozwiązań trudnych spraw oraz spotkaniom z przyjaciółmi.

W środę 21.01 Merkury wchodzi w retrogradację, w której będzie do 11.02. Ta pozycja Merkurego nie sprzyja podpisywaniu ważnych umów, zakupom sprzętu elektronicznego i AGD ani organizowaniu skomplikowanych wyjazdów i wycieczek. Zrelaksuj się, częściej sprawdzaj, czy rzeczywiście zrealizowałeś plan dnia, bądź wyrozumiały dla błędów i pomyłek innych, staraj się nie spóźniać na spotkania, a dzień upłynie ci w miłej atmosferze.

W piątek 23.01 Słońce w sekstylu z Saturnem pomoże nam w załatwieniu urzędowych i oficjalnych spraw. To dobry dzień na wysyłanie ważnych maili, telefony do przełożonych, wprowadzanie w życie noworocznych postanowień.

a20150119

19.01.2015, poniedziałek
Księżyc w znaku Koziorożca
Postaraj się odpocząć od trudnych spraw i nie bierz na siebie zbyt wielu obowiązków. Dzień nie sprzyja zaczynaniu nowych spraw, na zakupach ludzie będą niezdecydowani i krytyczni. Udadzą się za to wizyty w urzędach i robienie rachunków. Unikaj większych zakupów, możesz gotować i piec ciasta. Wsiądź na rower stacjonarny, na nartach uważaj na kolana. Rób depilację i peeling.
Aspekty planet: 10:24 Księżyc w kwadraturze z Uranem, 11:51 Księżyc w koniunkcji z Plutonem, 14:44 Wenus w opozycji z Jowiszem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja ryzykownym decyzjom i odważnym wystąpieniom. Łatwo będzie wycofać się z czegoś lub nagle coś zmienić. Szukaj nowych wyzwań, nie oglądaj się w przeszłość.

Karta dnia: VI Kochankowie
Negocjuj, umawiaj się na spotkania, weź pod uwagę racje i argumenty partnera, wspólnika lub dziecka. Doceń to, że niektóre rzeczy robią za ciebie inni, a świat stanie się piękniejszy.

20.01.2015, wtorek
Księżyc w znaku Koziorożca i Wodnika (od 13:59)
Dziś o godz. 14.15 nów Księżyca w znaku Wodnika. To dobry czas na naukę, odkrywanie sekretów, poszukiwanie odpowiedzi na ważne pytania. Sny i przeczucia mogą się sprawdzić. Unikaj dużych zakupów, wykorzystaj zapasy. Odpocznij, wyśpij się, spaceruj i poprawiaj kondycję. Rób depilację i peeling. Skorzystaj z rady doświadczonej osoby lub specjalisty.
Aspekty planet: 01:08 Mars w koniunkcji z Neptunem, 10:43 Słońce wkracza do znaku Wodnika, 14:13 Księżyc w koniunkcji ze Słońcem, 18:15 Księżyc w sekstylu z Saturnem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy i dogadywaniu się z ludźmi. Łatwiej przekonasz kogoś, że musi się liczyć także z tym, co ty masz do powiedzenia. Dobry dzień na imprezy i randki.

Karta dnia: I Mag
Wykorzystaj swój urok osobisty i przekonaj kogoś do siebie lub swoich pomysłów. Nie musisz wszystkiego o sobie opowiadać, w miłości zachowaj aurę tajemniczości.

21.01.2015, środa
Księżyc w znaku Wodnika
Dzień przyniesie nam nowe wyzwania, którym bez problemu sprostamy. Będziemy weseli i towarzyscy. Wieczór bardzo sprzyja randkom, a samotnym łatwiej będzie zawrzeć nowe znajomości. W domu wietrz pokoje, zmieniaj firanki, ścieraj kurze. Organizm domaga się więcej węglowodanów. Oszczędzaj nogi, masuj łydki, rób ćwiczenia rozciągające mięśnie.
Aspekty planet: 10:39 Księżyc w sekstylu z Uranem, 16:54 Merkury wchodzi w retrogradację, 17:13 Księżyc w koniunkcji z Merkurym, 21:20 Księżyc w opozycji z Jowiszem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja kreatywnym pomysłom, uprawianiu sportu i zabawie. Coś się dzisiaj uda zmienić na lepsze. Pozbędziesz się kompleksów i niepotrzebnych problemów.

Karta dnia: XIII Śmierć
Nie odkładaj na później ważnych spraw. Poczujesz, że czas na poważną rozmowę z partnerem lub współpracownikiem. Od jej wyniku może zależeć twoja przyszłość.

22.01.2015, czwartek
Księżyc w znaku Wodnika i Ryb (od 13:47)
Warto zebrać siły i szybko uporać się z trudnymi zadaniami. Licz jednak na siebie, bo ludzie nie będą dzisiaj szczególnie życzliwi czy wyrozumiali dla innych. Podróże przebiegną szybko i sprawnie. Pastuj buty, ceruj ubrania, przyszywaj guziki, dokładnie sprzątaj. Wybierz się na masaż lub przygotuj sobie kąpiel w solance.
Aspekty planet: 2:45 Księżyc w koniunkcji z Wenus, 18:19 Księżyc w kwadraturze z Saturnem, 23:26 Księżyc w koniunkcji z Neptunem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprzyja ważnym przemyśleniom. Dzisiaj możesz odkryć tajemnice, rozszyfrować spiski. Pytaj o wszystko, co tylko cię interesuje i nie daj się zbyć byle argumentem.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Zadbaj o siebie, zwróć uwagę na swój wygląd. Idź do fryzjera, kup nowe ubranie, zacznij zadziwiać innych swoją urodą. W pracy ktoś wyciągnie do ciebie pomocną dłoń.

23.01.2015, piątek
Księżyc w znaku Ryb
Warto ruszyć się w odwiedziny, do kina lub na zimową wycieczkę. Księżyc sprzyja nowym znajomościom, dobrej zabawie, aktywnemu odpoczynkowi. Karnawałowe wydarzenia mogą ci przynieść nową miłość lub ciekawe przygody. Łatwo będzie zawierać nowe znajomości. Unikaj cukru i przetworzonych tłuszczów. Kontroluj ciśnienie, nie pij za dużo kawy.
Aspekty planet: 3:10 Księżyc w koniunkcji z Marsem, 6:23 Słońce w sekstylu z Saturnem, 12:12 Księżyc w sekstylu z Plutonem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki doda nam wiary w świat i ludzi. Warto bywać, dyskutować. Udadzą się dzisiaj podróże i większe zakupy. Dobry dzień na randkę, imprezę, publiczne prezentacje i wystąpienia.

Karta dnia: VIII Siła
Pomóż osobie, która sama nie daje sobie rady z codziennymi sprawami. Twoje domowe zwierzę zapewni ci wiele rozrywek. Zrób badania okresowe, nie bagatelizuj osłabienia organizmu.

24.01.2015, sobota
Księżyc w znaku Ryb i Barana (od 14:31)
Warto zastanowić się nad zmianami, które ułatwią wszystkim życie. Rzucaj palenie, zmieniaj się na lepsze. Ostrożnie z rywalizacją! To zły dzień na wyścigi lub sporty zespołowe. Zrób porządki w biblioteczce i biurku, wyrzuć stare papiery i opakowania. organizm potrzebuje więcej białka, przygotuj chude mięso i ryby.
Aspekty planet: 19:29 Księżyc w trygonie z Saturnem, 22:05 Księżyc w sekstylu ze Słońcem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom. Chętnie pomożesz, doradzisz, a w razie potrzeby pocieszysz swoich bliskich. Dzisiaj możesz gotować i piec ulubione przysmaki lub zająć się upiększaniem domu.

Karta dnia: XXI Świat
Przekonasz się, że jesteś o wiele więcej wart, niż sam przypuszczasz. Powiadom wszystkich o swoim sukcesie. Stań do konkursu, zagraj w totka, wypróbuj swoje szczęście.

25.01.2015, niedziela
Księżyc w znaku Barana
Niedziela sprzyja towarzyskim i artystycznym atrakcjom. Warto ruszyć się w odwiedziny, do kina lub na zimową wycieczkę. Księżyc sprzyja odwiedzaniu znajomych, kuligom i zabawie. Łatwo i szybko uporasz się z cięższymi domowymi pracami. Dbaj o zatoki, jeśli wychodzisz, nie zapomnij o nakryciu głowy. Podcinaj i farbuj włosy, układaj nową fryzurę.
Aspekty planet: 12:26 Księżyc w koniunkcji z Uranem, 14:01 Księżyc w kwadraturze z Plutonem, 16:40 Księżyc w sekstylu z Merkurym, 22:51 Księżyc w trygonie z Jowiszem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki nie sprzyja ryzykownym decyzjom. Bądźmy dziś ostrożni, unikajmy kłótni. Zajmij się nauką, wyjaśniaj różne trudne sprawy. Dobry dzień na zmianę stylu życia na bardziej zdrowy.

Karta V Papież
Medytuj, odpoczywaj i zajmuj się ważnymi duchowymi sprawami. Postępuj zgodnie ze swoimi przekonaniami, nie naginaj reguł czy moralności do sytuacji, bo możesz stracić reputację.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 28 º 34´ Koziorożca – 5 º 41´ Wodnika
Księżyc 7 º 10´ Koziorożca – 20 º 25´ Barana
Merkury 16 º 26′ – 15 º 18´ Wodnika w retrogradacji
Wenus 19 º 14´ – 27 º 59´ Wodnika
Mars 5 º 08´ – 10 º 37´ Ryb
Jowisz 20 º 01′ – 19 º 10´ Lwa w retrogradacji
Saturn 2 º 31´ – 3 º 05´ Strzelca
Uran 12 º 54´ – 13 º 06´ Barana
Neptun 5 º 53´ – 6 º 07´ Ryb
Pluton 13 º 47´ – 14 º 01´ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
19.01 od g. 11:52 do 20.01 do g. 14:00.
22.01 od g. 2:46 do g. 13:48.
23.01 od g. 12:13 do 24.01 do g. 14:32.

Udanego tygodnia!

Horosop tygodniowy 12-18.01.2015

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu musisz ćwiczyć cierpliwość, wytrzymałość i pewność siebie. Mars i Saturn będą na niebie działać ze zdwojoną siłą, a to znak, że możesz zostać wystawiony na wiele prób.

W poniedziałek 12.01 Mars wkracza do znaku Ryb, gdzie pozostanie do 20.03. Zacznij słuchać się swojej intuicji i nie bagatelizuj jej ostrzeżeń, bo teraz bardziej niż w inne dni roku będziesz miał wyostrzony szósty zmysł. Zapisuj sny, bo dzięki nim możesz znaleźć odpowiedź na dręczące cię pytania. Uważaj jednak na osoby, które chcą coś od ciebie uzyskać. Będziesz teraz bardziej wrażliwy na prośby i skłonny do pomagania, zachowaj jednak równowagę we wszystkim co robisz, żeby problemy innych ni wypełniły ci całego dnia.

We wtorek i środę 13-14.01 Wenus i Merkury, które znajdują się w znaku Wodnika, utworzą sekstyl z nieprzewidywalnym Uranem. Bądź otwarty na nowe znajomości, nie zamykaj się w domu czy w sobie, poznane w te dni osoby mogą odmienić twoje życie. Osoby samotne mają szansę na miłość od pierwszego wejrzenia lub chociaż  niezwykle interesujący flirt czy randkę.

W czwartek 15.01 Mars utworzy kwadraturę z Saturnem. To aspekt wytrwałej pracy i wysiłku, który warto wykonać, aby przepracować pewne problemy czy pokonać trudności. Warto dziś zrealizować ambitne plany, zabrać się za porządki, nie unikać odpowiedzialności. Energia tych dwóch planet pomoże ci skoncentrować się, skutecznie medytować i rozwinąć praktykę jogi.

a20150112_450

12.01.2015, poniedziałek
Księżyc w znaku Wagi
Zabierz się za obowiązki. Dzień sprzyja konkretnym ustaleniom, których wszyscy będą przestrzegać. Odwiedzaj urzędy, rób rachunki, załatwiaj sprawy w administracji. Ludzie będą punktualni i dokładni. Gotuj warzywa i pij soki; nie przesadzaj z solą. Ćwicz jogę lub aerobik, uzupełnij dietę o witaminy.
Aspekty planet: 9:59 Księżyc w trygonie z Merkurym, 11:11 Księżyc w trygonie z Wenus, 11:20 Mars wkracza do znaku Ryb, 14:41 Księżyc w opozycji z Uranem, 16:17 Księżyc w kwadraturze z Plutonem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja ambitnym pomysłom, twórczym dyskusjom i nauce. Zadawaj  odważne pytania, szukaj nowych rozwiązań i możliwości.

Karta dnia: As Buław
Nadrabiaj zaległości, podsuwaj innym dobre pomysły, szukaj sprzymierzeńców do walki o podwyżkę lub dodatkowe zlecenie.

13.01.2015, wtorek
Księżyc w znaku Wagi
Dziś ostatnia kwadra Księżyca w znaku Wagi. Możesz mieć kłopot z pogodzeniem obowiązków z przyjemnościami. Dobry czas na spotkania towarzyskie, współpracę i ustalanie, z kim odnosimy korzyści, a kto nie jest życzliwy. Będziemy kreatywni i optymistyczni. Łatwo będzie zdobyć nowe wiadomości i umiejętności. Zabierz się do nauki lub załatwiaj sprawy w urzędach, wszystko pójdzie o wiele sprawniej, niż zwykle.
Aspekty planet: 6:24 Księżyc w sekstylu z Jowiszem, 10:46 Księżyc w kwadraturze ze Słońcem, 21:12 Wenus w sekstylu z Uranem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki pomaga walczyć o ważne sprawy. Bądź uparty, a dostaniesz to, czego chcesz. Dobry dzień na zakupy, inwestycje, urządzanie domu lub ogrodu. Dzisiaj praca aż tak nie męczy.

Karta dnia: 0 Głupiec
Nie planuj niczego, bądź spontaniczny i nie ograniczaj się w niczym. Rób to, na co masz ochotę i nie oglądaj się na plany innych.

14.01.2015, środa
Księżyc w znaku Wagi i Skorpiona (od 00:43)
Bądź czujny, a odkryjesz sekrety. To dobry dzień na obserwację otoczenia, łączenie faktów, wyciąganie ważnych wniosków. Różne skrywane tajemnice i tajne układy mogą dzisiaj wyjść na światło dzienne. Rezygnuj z prania, dzisiaj wszystko długo schnie. Jedz w domu, unikaj złej jakości fast foodów. Unikaj farbowania włosów i depilacji, nie maluj paznokci.
Aspekty planet: 3:15 Księżyc w trygonie z Marsem, 11:24 Merkury w sekstylu z Uranem, 11:50 Księżyc w trygonie z Neptunem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprzyja randkom, zabawie, imprezom i wyjazdom. Szukaj towarzystwa przyjaciół, odważ się zawierać nowe znajomości. Będzie wesoło i kreatywnie.

Karta dnia: Piątka Kielichów
Dzień przyniesie wyjaśnienie pewnej rodzinnej sprawy związanej z młodszymi dziećmi lub krewnymi.

15.01.2015, czwartek
Księżyc w znaku Skorpiona
Postaraj się odpocząć od trudnych spraw i nie bierz na siebie zbyt wielu obowiązków. Posprzątaj swoje miejsce pracy, a znajdzie się coś, czego szukałeś lub o czym zapomniałeś. Rano podlej domowe rośliny. Uważaj na tuczące słodycze, postaraj się mniej słodzić. Unikaj depilacji i inwazyjnych zabiegów kosmetycznych.
Aspekty planet: 2:30 Księżyc w kwadraturze z Merkurym, 2:52 Księżyc w sekstylu z Plutonem, 4:18 Księżyc w kwadraturze z Wenus, 7:10 Mars w kwadraturze z Saturnem, 15:28 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom, a także odpoczynkowi z dala od hałasu i pośpiechu. Nawet dla złośliwców i maruderów będziemy dziś życzliwi i wyrozumiali.

Karta dnia: Piątka Mieczy
Wypatruj nowych wiadomości, przygotuj się na zmianę planów. Pewna cenna informacja pomoże ci dostosować się do zmieniających się okoliczności.

16.01.2015, piątek
Księżyc w znaku Skorpiona i Strzelca (od 9:00)
Obowiązki uda się szybko wykonać, a ludzie nabiorą optymizmu. Dzień sprzyja szybkiej nauce, a także podróżom, sztuce, randkom. Dzisiaj możesz wpaść na niezwykłe i  kreatywne pomysły. Rób ćwiczenia siłowe, idź na narty lub łyżwy, więcej się ruszaj. W domu zabierz się za cięższe prace, szybko się z nimi uporasz.
Aspekty planet: 00:51 Księżyc w sekstylu ze Słońcem, 13:11 Księżyc w koniunkcji z Saturnem, 14:50 Księżyc w kwadraturze z Marsem, 19:26 Księżyc w kwadraturze z Neptunem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja zdobywaniu ciekawych informacji. Ucz się dzisiaj i odkrywaj nowe zainteresowania. Nie bój się zadawać pytań, nie żałuj czasu na ważne dyskusje i naukę.

Karta dnia: Ósemka Buław
Zaczniesz być doceniany i chwalony. Twój zapał i energia do pracy bardzo wzrosną. Popołudnie przeznacz na porządki i spotkania z ważnymi klientami.

17.01.2015, sobota
Księżyc w znaku Strzelca
Będziemy towarzyscy i otwarci na problemy innych. Łatwo będzie zawierać nowe znajomości, uczyć się, podróżować. Randki i kulturalne wydarzenia miną w dobrej atmosferze. Zakupy będą bardzo udane, upolujesz coś na przecenach. Nie przemęczaj się, na spacerze nie zazięb się. Odkurzaj i pal kadzidełka.
Aspekty planet: 7:49 Księżyc w trygonie z Uranem, 12:27 Księżyc w sekstylu z Merkurym, 15:53 Księżyc w sekstylu z Wenus, 20:25 Księżyc w trygonie z Jowiszem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprzyja udanym negocjacjom. Łatwiej przekonać kogoś, że musi się liczyć także z tym, co ty masz do powiedzenia. Walcz o swoje zyski!

Karta dnia: Ósemka Buław
Nie będziesz miał głowy do domowych spraw i obowiązków. Zrzuć je więc na innych domowników, a będziesz spokojny, że dom nie pogrąża się w chaosie.

18.01.2015, niedziela
Księżyc w znaku Strzelca i Koziorożca (od 13:04)
Przejrzyj rachunki, poszukaj korzystnych ofert, bo dziś uda ci się pozbyć niepotrzebnych kosztów. Na zakupach warto zainwestować w dobry krem i maseczkę, a także zaplanować wizytę u kosmetyczki. Oczyszczaj organizm, jedz kaszę jaglaną. Zrób peeling i depilację, unikaj trwałej i farbowania. Oszczędzaj siły, wyśpij się, idź do sauny.
Aspekty planet: 21:25 Księżyc w sekstylu z Marsem, 22:51 Księżyc w sekstylu z Neptunem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja wszystkim, którzy walczą z zaległościami w nauce lub z domowymi porządkami. Dzisiaj uda się nam wreszcie skończyć różne trudne i męczące zadania.

Karta dnia: Dziewiątka Denarów
Dzień przeznacz na delektowanie się wolnym czasem. Dobre jedzenie w towarzystwie przyjaciół i rodziny to luksus, na który nie zawsze możesz sobie pozwolić.

Pozycje planet:
Słońce 21 o 56´ – 28 o 34´ Koziorożca
Księżyc 5 o 57´ Wagi – 7 o 10´ Koziorożca
Merkury 9 o 57´ – 16 o 26′ Wodnika
Wenus 10 o 29´ – 19 o 14´ Wodnika
Mars 29 o 39´ Wodnika – 5 o 08´ Ryb
Jowisz 20 o 47´ – 20 o 01′ Lwa w retrogradacji
Saturn 1 o 55´ – 2 o 31´ Strzelca
Uran 12 o 46´ – 12 o 54´ Barana
Neptun 5 o 40´ – 5 o 53´ Ryb
Pluton 13 o 32´ – 13 o 47´ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
13.01 od g. 10:47 do 14.01 do g. 00:43.
16.01 od g. 00:52 do g. 9:01.
17.01 od g. 20:26 do 18.01 do g. 14:05.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 5-11.01.2015

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

5.01 Merkury w sekstylu z Saturnem zapewni nam pomoc osób kompetentnych i specjalistów od internetu oraz spraw technicznych. Warto się pytać i prosić o pomoc, żeby samemu nic nie popsuć. Pełnia Księżyca w znaku Raka uwrażliwi nas na sprawy dzieci i najbliższej rodziny. Warto poświęcić im więcej wolnego czasu. Wizyta dalekich krewnych może zmusić nas do zmiany planów, ale na pewno będzie to miłe wydarzenie. Merkury wkracza do znaku Wodnika i zapewni nam energię i optymizm podczas wykonywania trudnych zadań. Warto szukać w Internecie potrzebnych informacji, robić porządki, a na wyjazdach zwiedzać nieznaną okolicę.

a20150105_450

5.01.2015, poniedziałek
Księżyc w znaku Raka
Dziś pełnia Księżyca w znaku Raka. Dobry czas na ważne przemyślenia i decyzje dotyczące rodziny a także na ustalenia dotyczące obowiązków i wspólnych zobowiązań. Po południu zajmij się sztuką, wyjdź do kina lub na wystawę. Unikaj prania i pastowania podłogi, bo zostaną smugi. Pij więcej wody mineralnej, ogranicz kawę, unikaj alkoholu i ostrych przypraw.
Aspekty planet: 2:07 Merkury wkracza do znaku Wodnika, 2:18 Księżyc w kwadraturze z Uranem, 3:33 Księżyc w opozycji z Plutonem, 5:54 Księżyc w opozycji ze Słońcem, 23:21 Merkury w sekstylu z Saturnem.

Wibracja dnia: 5. Wibracja Piątki sprzyja kreatywnym pomysłom. Od razu wprowadzaj je w życie. Randki i spotkania z ludźmi miną w życzliwej atmosferze, uda się zakończyć różne spory.

Karta dnia: II Kapłanka
Na każdy temat będziesz miał własne zdanie, a opinie innych ludzi raczej nie będą wpływać na  twoje decyzje i postępowanie.

6.01.2015, wtorek
Księżyc w znaku Raka i Lwa (od 12:02)
Będziemy zmienni i niespokojni. Lepiej unikać dyskusji, bo ktoś może wycofać się z wcześniejszych ustaleń. Warto zająć się nauką, prywatnymi sprawami, hobby lub odpocząć. Regeneruj siły, wymocz stopy w wodzie z solą, natrzyj ciało balsamem. Po południu farbuj włosy lub rób trwałą. Organizm potrzebuje dużo białka.
Aspekty planet: 14:49 Księżyc w trygonie z Saturnem, 16:53 Księżyc w opozycji z Merkurym, 19:51 Księżyc w opozycji z Wenus.

Wibracja dnia: 6. Wibracja Szóstki sprawi, że staniemy się wyrozumiali i ciekawi tego, co słychać u innych ludzi. Zadbajmy o bliskich, szanujmy starsze osoby.

Karta dnia: VII Rydwan
Uważaj, aby rewolucyjna postawa nie zakończyła się konfliktem z kimś, kto lubi wszystkich pouczać i kontrolować. Wieczorem miła niespodzianka.

7.01.2015, środa
Księżyc w znaku Lwa
Zabierz się do pracy, a odniesiesz sukces. Uda się coś zmienić na lepsze, dzięki czemu zaoszczędzimy czas, siły i pieniądze. Księżyc sprzyja zakładaniu konta w banku. Randki i zakupy będą udane. Regeneruj siły, nie ryzykuj i dbaj o bezpieczeństwo. Zadbaj o kręgosłup, nie przeciążaj go ciężkimi zakupami.
Aspekty planet: 13:09 Księżyc w trygonie z Uranem.

Wibracja dnia: 7. Wibracja Siódemki sprawi, że będziemy myśleć o ciekawych książkach, filmach i o rozwoju duchowym. Bardzo dobry dzień, aby zdobyć nowe umiejętności.

Karta dnia: XX Sąd
Rodzinne i domowe sprawy zaczną się układać po twojej myśli, nie warto więc wciąż oglądać się za siebie. Miłe spotkanie zażegna rodzinny spór.

8.01.2015, czwartek
Księżyca w znaku Lwa i Panny (od 23:57)
Będziemy ciekawi informacji, jakimi mogą się  z nami podzielić znajomi i sąsiedzi. Warto wybrać się do kina, teatru lub na wystawę. Odkurzaj dywany, pierz zasłony, ustawiaj bibeloty. Kontroluj ciśnienie, unikaj rywalizacji i wyścigów czy samochodem, czy na nartach. Zadbaj o włosy, nakładaj odżywkę, podcinaj końcówki.
Aspekty planet: 6:07 Księżyc w koniunkcji z Jowiszem, 18:04 Księżyc w opozycji z Marsem.

Wibracja dnia: 8. Wibracja Ósemki sprzyja dobrym pomysłom na rozwiązanie finansowych problemów. Bądź samodzielny i odważny, a osiągniesz więcej niż zwykle. Zakładaj biznes, otwieraj konto, inwestuj pieniądze.

Karta dnia: IV Cesarz
Karta przestrzega przed bałaganem w papierach  i chaosem wśród komputerowych plików. Dbaj o porządek i nie spóźniaj się na spotkania, a unikniesz błędów.

9.01.2015, piątek
Księżyc w znaku Panny
Zabierz się za obowiązki. Dzień sprzyja konkretnym ustaleniom, których wszyscy będą przestrzegać. Odwiedzaj urzędy, rób rachunki, załatwiaj sprawy w administracji. Rób ćwiczenia wytrzymałościowe, ćwicz jogę lub aerobik. Świetny dzień na wizyty u lekarza, w aptece lub u dietetyka. Zacznij zdrowiej się odżywiać, zrezygnuj ze słodyczy.
Aspekty planet: 3:18 Księżyc w kwadraturze z Saturnem, 11:19 Księżyc w opozycji z Neptunem.

Wibracja dnia: 9. Wibracja Dziewiątki sprzyja nabieraniu dystansu do przelotnych kłopotów. Zamiast się spieszyć i denerwować, poszukaj mądrości i cierpliwości. Na spacerze odzyskasz wigor i energię.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Odkryjesz w sobie potrzebę artystycznej działalności, zainteresujesz się nieznanym ci gatunkiem muzyki. Weź udział w warsztatach rozwijających twórcze myślenie.

10.01.2015, sobota
Księżyc w znaku Panny
Dzień będzie cichy i spokojny. Księżyc sprzyja uprawianiu sportu i spacerom, a wieczorem kameralnym spotkaniom. Warto szukać rozwiązania różnych problemów prawnych i urzędowych. Prasuj i układaj w szafie ubrania, rób zakupy, porządkuj kuchnię. Pij ziołową herbatę, stosuj oczyszczające kuracje. Wcieraj kremy i odżywki, zadbaj o włosy.
Aspekty planet: 3:20 Księżyc w trygonie z Plutonem, 16:45 Księżyc w trygonie ze Słońcem.

Wibracja dnia: 1. Wibracja Jedynki sprzyja radości, miłości i wielkiej kreatywności. Znajdź czas na swoje pasje i hobby. Mogą ci przyjść do głowy wspaniałe pomysły, dzięki którym pokonasz trudności.

Karta dnia: XII Śmierć
Zainteresujesz się rodzinnymi tajemnicami. Coś nie będzie dawało ci spokoju i niespodziewanie odkryjesz, że ktoś coś przed tobą ukrywa. Szybko wyjaśnij nieporozumienie.

11.01.2015, niedziela
Księżyc w znaku Panny i Wagi (od 12:56)
Będziemy towarzyscy, optymistyczni i ciekawi tego, co dzieje się u innych ludzi. Wszyscy będą bardziej rozmowni niż zwykle, różne spotkania będą się przeciągać. Wieczorem poczujemy zmęczenie. Rób porządki i większe zakupy, wieczorem odpocznij. Unikaj przeciągów, nie chodź na szpilkach, zadbaj o nogi.
Aspekty planet: 16:46 Księżyc w sekstylu z Saturnem.

Wibracja dnia: 2. Wibracja Dwójki sprzyja randkom i miłości, a także pomaga w naprawie relacji z ludźmi. Zapytaj sąsiadów i krewnych, w czym możesz im doradzić lub pomóc, a zyskasz wdzięczność.

Karta dnia: VI Kochankowie
Dzięki czyjejś pomocy nawiążesz kontakt z osobą, na której radzie i pomocy bardzo ci zależy. Bądź otwarty na nowe propozycje.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 14 º 18´ – 21 º 56´ Koziorożca
Księżyc 11 º 58´ Raka – 5 º 57´ Wagi
Merkury 29 º  55′ Koziorożca – 9 º 57´ Wodnika
Wenus 1 º 43´ – 10 º 29´ Wodnika
Mars 24 º 10´ – 29 º 39´ Wodnika
Jowisz 21 º 26′ – 20 º 47´ Lwa w retrogradacji
Saturn 1 º 15´ – 1 º 55´ Strzelca Uran 12 º 39´ – 12 º 46´ Barana
Neptun 5 º 29´ – 5 º 40´ Ryb
Pluton 13 º 18´ – 13 º 32´Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
5.01 od g. 5:54 do 6.01 do g. 12:04.
8.01 od g. 18:06 do g. 23:59.
10.01 od g. 16:46 do 11.01 do g. 12:57.

Udanego tygodnia!