Horoskop tygodniowy 29.06-5.07.2015

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu Wenus i Jowisz zapewnią nam powodzenie w miłości, a Merkury sprzyja podróżom

W pierwszej połowie tygodnia będziemy pod silnym i beneficznym wpływem planety Wenus, która sprzyja budowaniu silnych relacji, szybkiemu zarabianiu pieniędzy i zawieraniu ugód i sojuszy. W środę 1.07 Wenus w koniunkcji z Jowiszem i Słońce w trygonie z Neptunem zapewni nam powodzenie i w finansach, i w miłości. To dobry dzień na udane zakupy, wyjątkowe randki i ważne spotkania.

W drugiej połowie tygodnia Merkury sprzyja podróżom i transakcjom handlowym. W czwartek 2.07 Merkury w sekstylu z Uranem zapewni nam świetne pomysły, niekonwencjonalne podejście do trudnych spraw, a także krótkim wyjazdom. Jeśli od dawna chcesz do kogoś dotrzeć lub starasz się o pracę, to jest najlepszy dzień, aby znowu wysłać swoje CV lub umówić się na rozmowę. W sobotę 4.07 Merkury w sekstylu z Jowiszem zapewni nam ciekawe towarzyskie czy kulturalne propozycje i szczęście w podróży. W niedzielę 5.07 Merkury w sekstylu z Wenus wesprze tych, którzy występują, zajmują się teatrem czy koncertują. Nawet jeśli planujesz tylko przemówienie podczas rodzinnego obiadu, planety zapewnią ci sukces. Osoby, które szukają swojej drugiej połówki, dziś będą miały dużo szczęścia w szukaniu w internecie i na spotkaniach ze znajomymi.

29.06.2015, poniedziałek
Księżyc w znakach Skorpionie i Strzelca (od 5:21)
Rano będziemy senni, uważajmy na drodze. Potem dzień sprzyja nowatorskim pomysłom i ambitnym zadaniom.  Nowe pomysły szybko realizuj. Zdobywaj informacje, zadawaj ważne pytania sobie i innym. Możesz odkryć sekrety, pozbyć się niechcianych spraw i znajomości. Po południu wybierz się na spacer, odpocznij, zacznij uprawiać sport. Organizm dobrze przyswaja białko. Wenus w trygonie do Urana zachęca do randek i zabawy.
Aspekty planet: 3:50 Księżyc w koniunkcji z Saturnem, 8:26 Wenus w trygonie z Uranem, 23:11 Księżyc w kwadraturze z Neptunem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki nastroi nas pozytywnie do nauki, negocjowania i współpracy z innymi ludźmi. To dobry dzień, aby poważnie porozmawiać z bliskimi o podziale obowiązków lub kogoś o coś ważnego poprosić.

Karta dnia: Piątka Mieczy
Nie poddawaj się jeszcze atmosferze wakacji. Czeka cię ważna rozmowa, która może zdecydować o twojej zawodowej przyszłości.

30.06.2015, wtorek
Księżyc w znaku Strzelca
Od rana będziemy mieli ochotę ruszyć się z miejsca, odkrywać nowe zainteresowania, a także dyskutować o niezwykłych sprawach. Będziesz rozmowny i ciekawski, zamiast sprzątać gdzieś się wybierzesz. Unikaj tylko marudzących krewnych i  postaraj się nie spóźniać. Łatwo będzie zawierać nowe znajomości. Zażywaj witaminy i suplementy.
Aspekty planet: 12:20 Księżyc w opozycji z Merkurym, 18:01 Księżyc w trygonie z Uranem, 19:46 Księżyc w trygonie z Wenus, 20:17 Księżyc w trygonie z Jowiszem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprzyja udanym inwestycjom i zakupom. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień także na randkę lub większą imprezę.

Karta dnia: As Buław
Nadrabiaj zaległości, podsuwaj innym dobre pomysły, szukaj sprzymierzeńców do walki o podwyżkę lub dodatkowe zlecenie.

1.07.2015, środa
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 11:10)
Przed nami niespokojny dzień, bo wszyscy będą bardzo nerwowi i zmienni w swoich zachciankach. Aura nie sprzyja podejmowaniu ważnych decyzji czy też zaczynaniu dyskusji z rodziną. Możliwe nagłe zmiany sytuacji i inne niespodzianki. Lepiej odpocznij i zajmij się dzisiaj swoimi prywatnymi sprawami. Jedz więcej warzyw, nie przesadzaj z przyprawami i solą. Wenus w koniunkcji do Jowisza zapewnia powodzenie we wszystkich dziedzinach życia.
Aspekty planet: 9:50 Wenus w koniunkcji z Jowiszem, 19:32 Księżyc w opozycji z Marsem, 23:09 Słońce w trygonie z Neptunem.

Karta dnia: 0 Głupiec
Nie planuj niczego, bądź spontaniczny i nie ograniczaj się w niczym. Rób to, na co masz ochotę i nie oglądaj się na plany innych.

2.07.2015, czwartek
Księżyc w znaku Koziorożca
Pełnia o godz. 4.21 w znaku Koziorożca. Dobry czas na ważne przemyślenia i obserwacje, medytację, zmianę schematów, zwracanie uwagi na duchowe potrzeby. Unikaj ryzykownych decyzji i przestrzegaj regulaminów, bo ludzie mogą być bardzo nerwowi. Zadbaj o włosy, nakładaj odżywkę, podcinaj końcówki, unikaj farbowania. Merkury w sekstylu do Urana sprzyja nauce i podróżom.
Aspekty planet: 3:58 Księżyc w sekstylu z Neptunem, 4:19 Księżyc w opozycji ze Słońcem, 11:55 Księżyc w koniunkcji z Plutonem, 20:50 Merkury w sekstylu z Uranem, 21:57 Księżyc w kwadraturze z Uranem.

Karta dnia: Ósemka Buław
Nie będziesz miał głowy do domowych spraw i obowiązków. Zrzuć je więc na innych domowników, a będziesz spokojny, że dom nie pogrąża się w chaosie.

3.07.2015, piątek
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 14:20)
W pracy szybko zrób to, co ważne, a potem układaj weekendowe plany. Chętnie wybierzemy się z wizytą, do kina lub do teatru. Szkoda dzisiaj siedzieć samotnie w domu, bo ludzie będą sobie życzliwi i staną się też bardziej niż zwykle rozmowni. Idealny dzień na zakupy, wizyty, a także zawieranie nowych znajomości.
Aspekty planet: 12:37 Księżyc w sekstylu z Saturnem.

Karta dnia: Piątka Kielichów
Dzień przyniesie wyjaśnienie pewnej rodzinnej sprawy związanej z młodszymi dziećmi lub krewnymi.

4.07.2015, sobota
Księżyc w znaku Wodnika
Sobota sprzyja aktywnemu odpoczynkowi. Warto wyjechać lub wybrać się na dłuższy spacer i jak najdalej uciekać od nudy. Będziemy optymistyczni, energiczni. Nie denerwuj się na tych, którzy rozbrykają się za bardzo, dzisiaj wszyscy chcą żartować. Spotkania towarzyskie dostarczą wszystkim wielu wrażeń. Merkury w sekstylu do Jowisza sprzyja podróżom i towarzyskim imprezom.
Aspekty planet: 2:53 Merkury w sekstylu z Jowiszem.

Karta dnia: VIII Siła
Dzień sprzyja uprawianiu sportów i zabawie na świeżym powietrzu. Ośmiel się i spróbuj poćwiczyć sporty, o których zawsze marzyłeś, ale brakowało ci odwagi.

5.07.2015, niedziela
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 16:22)
Czas minie dzisiaj szybko, a Księżyc sprzyja odpoczynkowi i zabawie, a nie męczącej pracy w kuchni czy w ogrodzie. Dlatego nie planuj na dziś zbyt wielu domowych obowiązków, bo zabraknie ci na nie siły i ochoty. Zajmij się sztuką, miłością, szukaj owych inspiracji. Warto uprawiać sport lub wybrać się na wakacyjną wycieczkę. Merkury w sekstylu do Wenus zapewnia powodzenie na randce, sprzyja rozrywkom.
Aspekty planet: 00:15 Księżyc w sekstylu z Uranem, 3:36 Księżyc w opozycji z Jowiszem, 6:13 Księżyc w trygonie z Merkurym, 6:31 Księżyc w opozycji z Wenus, 10:18 Merkury w sekstylu z Wenus, 14:31 Księżyc w kwadraturze z Saturnem.

Karta dnia: As Denarów
As Denarów sprzyja nabieraniu dystansu do przelotnych kłopotów. Zamiast się spieszyć i denerwować, poszukaj mądrości i cierpliwości. Dziś odzyskasz wigor i energię.
Pozycje planet i świateł:
Słońce 06 º 58´ – 13 º 38´ Raka
Księżyc 28 º 12´ Skorpiona – 05 º 46´ Ryb
Merkury 15 º 15′ – 25 º 14′ Bliźniąt
Wenus 20 º 01´ – 24 º 34´ Lwa
Mars 02 º 59´ – 07 º 40´ Raka
Jowisz 21 º 12′ – 22 º 30´ Lwa
Saturn 29 º 11´ – 28 º 52´ Skorpiona w retrogradacji
Uran 20 º 12´ – 20 º 20´ Barana
Neptun 09 º 45´ – 09 º 40´ Ryb w retrogradacji
Pluton 14 º 27´ – 14 º 17´ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
29.06 od g. 03:50 do g. 05:21.
30.06 od g. 20:17 do 1.07 do g. 11:10.
3.07 od g. 12:37 do g. 14:20.
5.07 od g. 14:31 do g. 16:22.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 22-28.06.2015

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Jowisz i Uran pomogą nam się rozkręcić, a Mars zadba o nasze bezpieczeństwo

Na początku tygodnia wiele się będzie działo. Możemy nawet nie nadążać za zmianami. W poniedziałek 22.06 Jowisz w trygonie z Uranem pomoże rozwiązać trudną sprawę lub problem, z jakim nie mogliśmy sobie poradzić od dłuższego czasu. Nauka będzie dziś szła szybciej niż zwykle. Warto inwestować, robić szybkie zakupy, szukać promocji wakacyjnych wycieczek.

We wtorek 23.06 Merkury ustawi się w kwadraturze z Neptunem. Będziemy rozkojarzeni i marzycielscy. Uważnie podpisujmy dokumenty i pilnujmy swoich rzeczy. Dziś możemy stać się łatwymi ofiarami złodziei i oszustów.

W środę 24.06 poczujemy zmianę aury, bo Mars wkroczy do znaku Raka. Poczujemy chęć ochrony naszego domu i bliskich. Warto sprawdzić zabezpieczenia mieszkania, zamki i solidność drzwi i okien, zanim wyruszymy na urlop. Czas sprzyja kupowaniu polis ubezpieczeniowych, nauce obsługi broni i gazów łzawiących, zmienianiu w internecie haseł do kont mailowych i bankowych, żebyśmy czuli się bezpiecznie i stabilnie. W drugiej połowie tygodnia będzie o wiele spokojniej, planety nie tworzą żadnych znaczących układów na niebie.

Horoskop tygodniowy

22.06.2015, poniedziałek
Księżyc w znaku Panny
Wszyscy będą ciekawscy i jednocześnie krytyczni, mogą ostro komentować cudze sprawy. Łatwo będzie zdobywać nowe informacje, ale będą wśród nich także plotki. Udadzą się podróże i zakupy, będziemy szybko się uczyć. Możesz pisać listy, szukać wiadomości w internecie, odzywać się do znajomych i odnawiać stare kontakty. Jeśli musisz sprzątać, to będziesz dokładny i szybki. Rób peeling, nakładaj maseczkę, oczyszczaj organizm, idź do fryzjera. Jowisz w trygonie do Urana pomaga wprowadzać w życie nowe pomysły.
Aspekty planet: 12:27 Księżyc w kwadraturze z Merkurym, 14:39 Księżyc w opozycji z Neptunem, 15:46 Jowisz w trygonie z Uranem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy otwarci na ryzykowne pomysły. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach! Jedynka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: Czwórka Kielichów
Początek tygodnia będzie na tyle pełen wrażeń, że zdążysz zapomnieć o nudzie. Przestaniesz marudzić i zajmiesz się nowymi sprawami.

23.06.2015, wtorek
Księżyc w znaku Panny
Będziemy planować wyjazdy i organizować imprezy. Znajdź czas na odpoczynek i chwilę wyciszenia. Rozum podpowie ci dzisiaj najlepsze rozwiązania. Udadzą się randki oraz towarzyskie spotkania, ale trzymaj się z dala od plotek i ludzi, którzy lubią się kłócić o drobiazgi. Organizm dobrze przyswaja witaminy i składniki mineralne. Merkury w kwadraturze do Neptuna radzi uważać podczas rachunków i w podróży.
Aspekty planet: 20:08 Merkury w kwadraturze z Neptunem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy otwarci na ryzykowne pomysły. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach! Jedynka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: Ósemka Buław
Zaczniesz być doceniany i chwalony. Twój zapał i energia do pracy bardzo wzrosną. Popołudnie przeznacz na porządki i spotkania z ważnymi klientami.

24.06.2015, środa
Księżyc w znaku Panny i Wagi (od 7:40)
Pierwsza kwadra w znaku Wagi to dobry czas na spotkania towarzyskie, kończenie starych zadań, szukanie pomocników, współpracę, zasięganie porady. Księżyc sprzyja budowaniu sympatycznej atmosfery i załatwianiu spraw tak, aby wszyscy byli zadowoleni. Po pracy znajdź czas na zabawę i miłość, szkoda dziś czasu na porządki. Idź na masaż, dobieraj nową fryzurę, rób manicure, maluj paznokcie. Mars wkracza do znaku Raka i zachęca do zajmowania się domem i rodziną.
Aspekty planet: 6:32 Księżyc w sekstylu z Saturnem, 7:12 Księżyc w kwadraturze z Marsem, 13:02 Księżyc w kwadraturze ze Słońcem, 15:32 Mars wkracza do znaku Raka.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprawi, że będziemy ciekawi cudzych spraw i pomysłów. To dobry dzień, aby pytać innych o radę. Dwójka sprzyja też miłości. Randki będą gorące i mogą trwać do białego rana.

Karta dnia:  Czwórka Denarów
W miłości bądź ostrożniejszy i mniej odważny. Uspokój się i zacznij żyć własnym rytmem. Nie wydzwaniaj do partnera lub rodziny co pięć minut, daj mu odpocząć.

25.06.2015, czwartek
Księżyc w znaku Wagi
Księżyc sprzyja załatwianiu ważnych spraw w miłej i pozytywnej atmosferze. Po południu możesz zmienić plany i zamiast zakupami czy pracami w domu, wybrać się do znajomych lub krewnych. Aura bardzo sprzyja zgodzie, miłości i randkom. Bez problemów zakończysz różne stare i niepotrzebne konflikty. Idź do fryzjera, rób peeling i inne zabiegi kosmetyczne.
Aspekty planet: 6:08 Księżyc w trygonie z Merkurym, 13:07 Księżyc w kwadraturze z Plutonem, 19:15 Księżyc w sekstylu z Wenus.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki uczyni dzień bardzo niespokojnym. Będziemy szukać natchnienia w sztuce, zgłębiać język snów i intuicji. Sprzyja to artystom, ale nie księgowym i biznesmenom. Dlatego jeśli rozmawiasz o pieniądzach, postaraj się mocno stać na ziemi.

Karta dnia: Piątka Mieczy
Wypatruj nowych wiadomości, przygotuj się na zmianę planów. Pewna cenna informacja pomoże ci dostosować się do zmieniających się okoliczności.

26.06.2015, piątek
Księżyc w znaku Wagi i Skorpiona (od 19:56)
Księżyc sprzyja sprawom, które wymagają współpracy i uzgadniania szczegółów z innymi ludźmi. Będziesz życzliwy i wyrozumiały dla innych. Warto załatwiać sprawy na mieście, odwiedzać krewnych, podejmować wspólnie potrzebne decyzje. Dziś możesz wpaść na bardzo dobre pomysły, zarobić więcej pieniędzy i przyspieszyć swoją karierę. Także zakupy będą udane. Rób manicure, idź do kosmetyczki.
Aspekty planet: 00:20 Księżyc w opozycji z Uranem, 1:22 Księżyc w sekstylu z Jowiszem, 23:00 Księżyc w trygonie z Marsem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki nie sprzyja ryzykownym pomysłom. Na szczęście dziś niedziela, a więc wcale nie musimy przejmować się humorami szefa. Można spokojnie zająć się domem i odpoczynkiem.

Karta dnia: Rycerz Kielichów
Ktoś przypomni ci o dawnej miłości lub znajomości, która była dla ciebie bardzo ważna. Zadzwoń, rozmowa pomoże zagoić rany.

27.06.2015, sobota
Księżyc w znaku Skorpiona
Postaraj się odpocząć od trudnych spraw i nie bierz na siebie zbyt wielu obowiązków. Lepiej trzymać się z dala od ryzyka. Posprzątaj dom, a znajdzie się coś, czego szukałeś lub o czym zapomniałeś. W domu unikaj mycia i prania. Dobry czas na porządki w spiżarni i lodówce, a także wyrzucaniu starych rzeczy z szafy i różnych schowków. Regeneruj siły, porządnie się wyśpij, pij zioła oczyszczające.
Aspekty planet: 6:12 Księżyc w trygonie ze Słońcem, 15:00 Księżyc w trygonie z Neptunem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki doda nam sił. Dziś wiele spraw uda się załatwić szybko. Jeśli wciąż zwlekasz z rozpoczęciem diety lub zapisaniem się na siłownię, wreszcie podejmij decyzję!

Karta dnia: Dziewiątka Denarów
Nawet wyprawa pod namiot wyda ci się wyśmienitą letnią przygodą. Odpoczywaj na słońcu, a powrócą dawne siły.

28.06.2015, niedziela
Księżyc w znaku Skorpiona
Lepiej zachować dystans do ryzykownych propozycji i dziwnych znajomości. Każdy będzie dbać o swój własny interes, ktoś nawet może oszukiwać. Nie daj się poganiać i uważaj podczas rozmów na temat pieniędzy. Warto zadbać dzisiaj o skórę, włosy i zdrowie. Nawilżaj skórę i dobrze podlej rośliny doniczkowe. Pij oczyszczające zioła, nakładaj maseczkę
Aspekty planet: 00:05 Księżyc w sekstylu z Plutonem, 9:43 Księżyc w kwadraturze z Wenus, 12:41 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprawi, że będziemy w bardziej refleksyjnym nastroju. To dobry dzień na szukanie inspiracji w książkach i filmach, medytację i oczyszczenie naszych myśli.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Nie ryzykuj, nie wydawaj za dużo, zajmij się domowymi sprawami i ciesz się ostatnim dniem weekendu. Ktoś sprawi ci miłą niespodziankę.

Pozycje planet i świateł:
Księżyc 03 º 30´ Panny – 28 º 12´ Skorpiona
Merkury 08 º 22′ – 15 º 15′ Bliźniąt
Wenus 14 º 40´ – 20 º 01´ Lwa
Mars 28 º 16´ Bliźniąt – 02 º 59´ Raka
Jowisz 19 º 57´ – 21 º 12′ Lwa
Saturn 29 º 34´ – 29 º 11´ Skorpiona w retrogradacji
Uran 20 º 02´ – 20 º 12´ Barana
Neptun 09 º 48´ – 09 º 45´ Ryb w retrogradacji
Pluton 14 º 37´ – 14 º 27´ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
24.06 od g. 07:12 do g. 07:40.
26.06 od g. 01:22 do g. 19:56.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 15-21.06.2015

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Słońce przemierza ostatnie stopnie znaku Bliźniąt i mobilizuje nas do nauki i wyzwań

Czeka nas bardzo dużo zmian. Poczujemy, że pewne możliwości czy drzwi się przed nami otwierają, a inne staną się dla nas nieosiągalne. W poniedziałek 15.06 Saturn, który od końca grudnia przebywa w znaku Strzelca, cofnie się ruchem retrogradacyjnym po zodiaku do znaku Skorpiona, gdzie pozostanie aż do 18.09. Dlatego w tym tygodniu mogą wrócić pewne sprawy, które od kilku miesięcy uważaliśmy za zamknięte. Odpowiadajmy na wezwania z urzędu, stawiajmy się punktualnie na spotkanie, nie unikajmy trudnych rozmów czy liczenia oszczędności. Teraz jest dobry czas, aby zrobić porządki i nie zamiatać problemów pod dywan.

Atmosfera tygodnia będzie mimo to nieco ospała i leniwa, ponieważ we wtorek utworzy się 16.06 nów Księżyca w znaku Bliźniąt, co sprawi, że będziemy chcieli zająć się prywatnymi sprawami, wyruszyć w podróż dookoła świata czy przeczytać wszystkie zaległe czasopisma i książki, które leżą na naszym nocnym stoliku. Trzeba się jednak zdyscyplinować, bo nów w Bliźniętach może przynieść nam okazję do znalezienia lepszej pracy i pokazania się przełożonym w najlepszym świetle.

W niedzielę 21.06 wielka zmiana na niebie: Słońce wkracza do znaku Raka, gdzie pozostanie do 22.07. Zaczniemy kierować się intuicją w naszym wyborach zawodowych, finansowych czy uczuciowych. To dobry dzień na piknik, rodzinne spotkanie czy romantyczną randkę w niezwykłym miejscu.

Horoskop tygodniowy

15.06.2015, poniedziałek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Będziemy kreatywni i optymistyczni. Łatwo będzie zdobyć nowe wiadomości i umiejętności. Zabierz się do nauki lub rachunków, wszystko pójdzie o wiele sprawniej, niż zwykle. Warto spotykać się z ludźmi, bo aura sprzyja udanym dyskusjom i negocjacjom. Udadzą się podróże i zakupy. Saturn wkracza do znaku Skorpiona i pomoże kontrolować wydatki.
Aspekty planet: 2:35 Saturn wkracza ruchem wstecznym do znaku Skorpiona, 4:26 Księżyc w koniunkcji z Merkurym, 11:38 Księżyc w sekstylu z Wenus, 12:58 Księżyc w kwadraturze z Neptunem.

Wibracja dnia: 2
Dwójka to wibracja zgody i miłości. W biznesie Dwójka sprzyja współpracy i pomocy, którą można otrzymać od znajomych. Łatwo odnowisz stare kontakty. To także dobry dzień na randkę.

Karta dnia: As Buław
Nadrabiaj zaległości, podsuwaj innym dobre pomysły, szukaj sprzymierzeńców do walki o podwyżkę lub dodatkowe zlecenie.

16.06.2015, wtorek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Nów w znaku Bliźniąt o godz. 16.06 to dobry czas na ważne przemyślenia, wsłuchanie się w swoje potrzeby, wyciszenie i relaks. Bądź czujny, a odkryjesz sekrety. To dobry dzień na obserwację otoczenia, łączenie faktów, wyciąganie ważnych wniosków. Różne skrywane tajemnice i tajne układy mogą dzisiaj wyjść na światło dzienne.
Aspekty planet: 5:04 Księżyc w sekstylu z Jowiszem, 6:42 Księżyc w sekstylu z Uranem, 15:05 Księżyc w koniunkcji z Marsem, 16:05 Księżyc w koniunkcji ze Słońcem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki przyniesie nam przypływ optymizmu. Poczujemy, że już najwyższy czas uczynić życie lepszym. Wpadniemy na odkrywcze pomysły, łatwiej znajdziemy wyjście z kłopotów. Otwórzmy się na zmiany, ale postarajmy się, aby nasze plany były realne.

Karta dnia: 0 Głupiec
Nie planuj niczego, bądź spontaniczny i nie ograniczaj się w niczym. Rób to, na co masz ochotę i nie oglądaj się na plany innych.

17.06.201, środa
Księżyc w znaku Bliźniąt i Raka (od 00:50)
Czeka nas pracowity, ale udany dzień. Układaj ambitne plany, zastanów się jak szybko zarobić większe pieniądze. Zakładaj konto w banku lub podpisuj umowy. Warto umówić się do kosmetyczki, skóra dobrze reaguje na peelingi i maseczki. Księżyc sprzyja też opiekowaniu się bliskimi, pomaganiu potrzebującym i pracy charytatywnej.
Aspekty planet: 18:40 Księżyc w trygonie z Neptunem.

Wibracja dnia: 4
Dziś we wszystkim, za co się zabierzemy, szukać będziemy własnych korzyści. Nie można zawsze być bezinteresownym! Poproś dziś o zwrot starych długów, pożyczonych kiedyś książek i płyt. Niech twoje rzeczy wrócą na swoje miejsce.

Karta dnia: Piątka Kielichów
Dzień przyniesie wyjaśnienie pewnej rodzinnej sprawy związanej z młodszymi dziećmi lub krewnymi.

18.06.2015, czwartek
Księżyc w znaku Raka
Będziemy towarzyscy, optymistyczni i ciekawi tego, co dzieje się u innych ludzi. Wszyscy będą bardziej rozmowni niż zwykle, różne służbowe spotkania będą się przeciągać. Po pracy warto wybrać się na zakupy, dzisiaj łatwo będzie skompletować różne ładne rzeczy i dodatki. Na randkach dobra atmosfera. Jeśli się z kimś kłócisz, łatwo dojdziecie do porozumienia.
Aspekty planet: 3:42 Księżyc w opozycji z Plutonem, 13:23 Księżyc w kwadraturze z Uranem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki wprawi nas w dobry nastrój. Nawet najbardziej ponure osoby nabiorą dziś optymizmu. Zawierajmy nowe znajomości, szukajmy ciekawszych propozycji. Piątka pomoże pokonać stare kompleksy i zmienić niewygodne schematy.

Karta dnia: Piątka Mieczy
Wypatruj nowych wiadomości, przygotuj się na zmianę planów. Pewna cenna informacja pomoże ci dostosować się do zmieniających się okoliczności.

19.06.2015, piątek
Księżyc w znaku Raka i Lwa (od 8:22)
Dzisiaj zapragniesz luksusu i wygody. Księżyc sprzyja udanym zakupom, wygodzie, po pracy słodkiemu leniuchowaniu. W sprawach finansowych możliwe korzystne wiadomości. Rano zajmij się biznesem, zakładaj konto w banku, kupuj telefon czy komputer. Po południu udadzą się randki, towarzyskie spotkania i wyjścia do kina lub teatru.
Aspekty planet: 7:52 Księżyc w trygonie z Saturnem, 21:35 Księżyc w sekstylu z Merkurym.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom. Warto porozmawiać z krewnymi, a nawet podjąć próbę zakończenia różnych sporów i konfliktów. Wieczorne imprezy i randki będą udane, choć wibracja przestrzega przed zazdrością!

Karta dnia: Ósemka Buław
Zaczniesz być doceniany i chwalony. Twój zapał i energia do pracy bardzo wzrosną. Popołudnie przeznacz na porządki i spotkania z ważnymi klientami.

20.06.2015, sobota
Księżyc w znaku Lwa
Dziś spędzimy dzień w ruchu. Będziesz zawierać nowe znajomości, uczyć się, odkrywać nowe zainteresowania. Warto wybierać się na spacery i wizyty, organizować towarzyskie spotkania. W domu zabierz się za dekorowanie i pracę w ogrodzie, ale nie za większe porządki. Rozmowy przez telefon lub pisanie listów zabierze więcej czasu niż zwykle, ale sporo się możesz dzięki temu dowiedzieć. Organizm dobrze przyswaja białko.
Aspekty planet: 9:58 Księżyc w koniunkcji z Wenus, 22:37 Księżyc w koniunkcji z Jowiszem, 23:07 Księżyc w trygonie z Uranem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprawi, że myślami będziemy daleko od przyziemnych, zawodowych spraw. Taki nastrój pomoże artystom w ich twórczości, ale lepiej nie zabierać się dziś za rachunki i zaległe zawodowe sprawozdania.

Karta dnia: Ósemka Mieczy
Nie będziesz miał głowy do domowych spraw i obowiązków. Zrzuć je więc na innych domowników, a będziesz spokojny, że dom nie pogrąża się w chaosie.

21.06.2015, niedziela
Księżyc w znaku Lwa i Panny (od 18:58)
Niedziela sprzyja wizytom towarzyskim, odpoczynkowi i dobrej zabawie. Dlatego nie planuj na dziś zbyt wielu prac domowych, bo zabraknie ci na nie siły i ochoty. Znajdź czas na czytanie, wyjdź do kina lub teatru. Poświęć czas na swoje hobby, zadbaj o siebie. Imprezy i randki będą dzisiaj wesołe i udane, łatwo darujesz ludziom różne stare przewinienia. Zadbaj o włosy, farbuj, przycinaj, układaj nową fryzurę. Słońce wkracza do znaku Raka, sprzyja okazywaniu uczuć i emocji.
Aspekty planet: 14:53 Księżyc w sekstylu z Marsem, 18:09 Księżyc w kwadraturze z Saturnem, 18:37 Słońce wkracza do znaku Raka, 19:00 Księżyc w sekstylu ze Słońcem.

Wibracja dnia: 8
Układajmy plany, a potem do dzieła! To, co wprowadzimy w życie, będzie przynosiło dochód. Warto zarejestrować firmę, zaczynać szkolenie, otwierać sklep, kupować samochody lub maszyny. Dziś mamy gwarancję finansowego sukcesu.

Karta dnia: Dziewiątka Denarów
Dzień przeznacz na delektowanie się wolnym czasem. Dobre jedzenie w towarzystwie przyjaciół i rodziny to luksus, na który nie zawsze możesz sobie pozwolić.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 23 º 36´ Bliźniąt – 00 º 17´ Raka
Księżyc 03 º 32´ Bliźniąt – 03 º 30´ Panny
Merkury 04 º 55′  – 08 º 22′ Bliźniąt
Wenus 08 º 42´ – 14 º 40´ Lwa
Mars 23 º 31´ – 28 º 16´ Bliźniąt
Jowisz 18 º 45′ – 19 º 57´ Lwa
Saturn 00 º 00´ Strzelca – 29 º 34´ Skorpiona w retrogradacji
Uran 19 º 49´ – 20 º 02´ Barana
Neptun 09 º 49´ – 09 º 48´ Ryb w retrogradacji
Pluton 14 º 47´ – 14 º 37´ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
16.06 od g. 16:05 do 17.06 do g. 00:50.
19.06 od g. 07:52 do g. 08:22.
21.06 od g. 18:09 do g. 18:58.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 8-14.06.2015

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu Mars i Słońce wprowadzą nerwową atmosferę, a Jowisz doda nam odwagi. W pierwszej połowie tygodnia szczęście nam sprzyja. W poniedziałek 8.06 Słońce ustawi się w korzystnym sekstylu z Jowiszem. Bez wahania wykorzystajmy okazję, która pojawi się na naszej drodze, bo drugi raz może się już nie powtórzyć. Aspekt Słońca z Jowiszem sprzyja tym, którzy lubią ryzyko i liczą na szybką wygraną. Warto więc grać na loterii i brać udział w różnych konkursach. Szczęście może się do ciebie uśmiechnąć!

We wtorek 9.06 Mars w sekstylu z Uranem zapewni nam siły do wykonywania trudnych zadań, uruchomi też naszą kreatywność i spontaniczność. Nie trzymajmy się sztywno reguł, małe zmiany mogą szybciej doprowadzić nas do sukcesu. W środę 10.06 Merkury w sekstylu z Wenus i Słońce w sekstylu z Uranem zapewnią nam ciekawe spotkania. Warto składać podanie o pracę, chodzić na ważne rozmowy, bo będziemy elokwentni i wygadani, a ludzie bardziej nam przychylni.

W drugiej połowie tygodnia będziemy się spieszyć, co może wywołać nerwowość i powodować kosztowne pomyłki. W piątek 12.06 o godzinie 00:32 czasu polskiego po trzech tygodniach Merkury wychodzi z retrogradacji i znów możemy bezpiecznie kupować sprzęt elektroniczny, rowery czy samochód. Warto odezwać się do kogoś, z kim straciliśmy na pewien czas kontakt. Nasza wiadomość czy telefon zostaną przyjęte z entuzjazmem i wiele dobrego może się z tego urodzić. 12.06 Neptun wchodzi w retrogradację. Wspomnienia i przeczucia będą miały duży wpływ na nasze zawodowe decyzje. W kłopotach zaufajmy intuicji. Dyskusje będą miały bardzo burzliwy przebieg. Więcej cierpliwości, a postawimy na swoim.

Weekend będzie niespokojny i nerwowy za sprawą koniunkcji Marsa ze Słońcem  w niedzielę 14.06 unikajmy sprzeczek i zbyt gorących dyskusji, bo możemy stracić zaufanie kogoś ważnego lub nawet pod wpływem gniewu zerwać ważną znajomość. Mars i Słońce sprzyjają za to osobom, które aktywnie i sportowo spędzają wolny czas. W ten weekend niejeden biegacz, rowerzysta czy atleta może pobić swój życiowy rekord.

Horoskop tygodniowy

8.06.2015, poniedziałek
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 10:16)
Dzień minie raczej na pogawędkach i żartach, niż ciężkiej pracy. To, co ważne, zrób jak najwcześniej, bo kiedy Księżyc w znaku Ryb sprawi, za obowiązki trudno się nam będzie zabrać. Za to imprezy, zakupy, a nawet sąsiedzkie spotkania miną w bardzo dobrej atmosferze. Warto szukać inspiracji, wymieniać się doświadczeniami. Unikaj mycia i pastowania podłóg, możesz wywabiać plamy. Słońce w sekstylu do Jowisza sprzyja załatwianiu ważnych finansowych spraw.
Aspekty planet: 11:01 Księżyc w kwadraturze z Saturnem, 18:40 Księżyc w kwadraturze z Merkurym, 23:55 Słońce w sekstylu z Jowiszem.

Wibracja dnia: 4
Czwórka sprawi, że będziemy chcieli załatwić mnóstwo spraw. Jednak urzędnicy i ważne osoby mogą być uparci lub nie mieć dla nas czasu! Lepiej zachować spokój i dystans, a najlepiej zająć się sztuką, rozrywką i hobby.

Karta dnia: XX Sąd
Będziesz niecierpliwy i bezkompromisowy. Przypomnisz sobie o pewnej starej sprawie i nagle zapragniesz zakończyć ją lub wyjaśnić nieporozumienia.

9.06.2015, wtorek
Księżyc w znaku Ryb
Ostatnia kwadra w znaku Ryb to dobry czas na odpoczynek, rezygnację z niezdrowych przyzwyczajeń. Dzisiaj lepiej zachować dystans do ryzykownych propozycji i dziwnych znajomości. Każdy będzie dbać o swój własny interes, ktoś może oszukiwać, dlatego uważaj podczas rozmów na temat pieniędzy. Podlewaj kwiaty, zadbaj o trawnik, czyść oczko wodne. Mars w sekstylu do Urana pomaga w pracy fizycznej i w sporcie.
Aspekty planet: 2:56 Księżyc w koniunkcji z Neptunem, 9:29 Mars w sekstylu z Uranem, 17:41 Księżyc w kwadraturze ze Słońcem, 20:08 Księżyc w kwadraturze z Marsem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki przyniesie dobre pomysły, ale pod warunkiem, że nie będziemy myśleć tylko o sobie samych. Otwórzmy się na innych, posłuchajmy, co mają do powiedzenia. Dobre rady okazać się mogą bardzo cenne, także w sprawach związanych z biznesem.

Karta dnia: Królowa Mieczy
Ktoś może plotkować lub specjalnie cię denerwować. Nie bierz wszystkiego do siebie, bo popsujesz sobie humor. W południe sytuacja wyjaśni się dzięki cierpliwości i opanowaniu.

10.06.2015, środa
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 13:13)
To, co ważne w pracy lub szkole postaraj się załatwiać z samego rana. Potem ludzie mogą się spóźniać, zmieniać zdanie, przekręcać słowa i wycofywać się z różnych ustaleń. Lepiej unikać ryzykownych decyzji, a zająć się duchowymi sprawami. Merkury w sekstylu do Wenus sprzyja randkom. Słońce w sekstylu do Urana przynosi niezwykłe pomysły.
Aspekty planet: 13:44 Księżyc w trygonie z saturnem, 14:51 Merkury w sekstylu z Wenus, 21:03 Księżyc w sekstylu z Merkurym, 21:32 Księżyc w trygonie z Wenus, 23:30 Słońce w sekstylu z Uranem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprawi, że będziemy rozglądać się za życzliwymi osobami w naszym otoczeniu. Sprzyja zakładaniu rodzinnych firm i robieniu biznesu, pomaga troszczyć się o rodzinne dobra i mądrze lokować wspólne pieniądze.

Karta dnia: As Buław
Będziesz dziś bardzo uczuciowy. Twoje emocje będą skrajne, lepiej unikaj oceniania i dyskutowania. Możesz kogoś bardzo polubić lub nagle stracić całą sympatię.

11.06.2015, czwartek
Księżyc w znaku Barana
Dzisiaj trudno nam będzie usiedzieć za biurkiem, bo Księżyc sprzyja zmianom planów na lepsze i bardziej nowoczesne. Łatwiej będzie wpaść na dobre pomysły, znaleźć nowe źródło inspiracji. Dlatego wybierz się na miasto, spotykaj się z różnymi ważnymi osobami. To dobry dzień, aby korzystać z pośrednictwa i porad. Jeśli ktoś prosi cię o pomoc, to nie odmawiaj.
Aspekty planet: 14:29 Księżyc w kwadraturze z Plutonem, 20:13 Księżyc w trygonie z Jowiszem, 22:44 Księżyc w koniunkcji Uranem.

Wibracja dnia: 7
Zainteresujemy się nowymi wiadomościami i informacjami z dalekiego świata. Odpowiedz dzisiaj na zaległe listy, pobuszuj w Internecie, zadzwoń do starych znajomych. W miłości dobry dzień na poważną rozmowę o wspólnych planach.

Karta dnia: VI Kochankowie
Masz szansę spotkać się z ważnymi osobami i będziesz miał wiele dobrych pomysłów na rozwiązanie problemów. Optymizmu i sił nie powinno ci zabraknąć.

12.06.2015, piątek
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 16:16)
Załatwiaj ważne sprawy w urzędach i na mieście, przekonuj innych do dobrych pomysłów. Potem pracy więcej czasu na swoje prywatne sprawy. Dzisiaj na problemy można popatrzeć pod zupełnie innym kątem. Szukaj inspiracji, ucz się od innych i dyskutuj z przyjaciółmi. Warto też zająć się zdrowiem i urodą, a także zrobić porządki w łazience i garderobie. Merkury sprzyja podpisywaniu umów i większym zakupom.
Aspekty planet: 00:22 Księżyc w sekstylu ze Słońcem, 00:32 Merkury wychodzi z retrogradacji, 1:42 Księżyc w sekstylu z Marsem, 11:07 Neptun wchodzi w retrogradację.

Wibracja dnia: 8
Choć dzień będzie leniwy i senny, to wibracja Ósemki może przynieść doskonałe pomysły na pomnożenie kapitału. W miłości uważajmy, Ósemka to wibracja namiętności, ale też zazdrości.

Karta dnia: 10 Buław
Czeka cię pracowity dzień. Popołudnie sprzyja zawieraniu nowych znajomości i omawianiu pomysłów, które zapewnią ci popularność.

13.06.2015, sobota
Księżyc w znaku Byka
Przygotuj się na nieoczekiwane spotkania i ciekawe wiadomości. Ludzie będą bardzo wyrozumiali i serdeczni. Dzisiaj uda ci się z kimś pogodzić lub przekonać go do ważnej dla ciebie sprawy. Dobry dzień na spotkania towarzyskie, a także większe zakupy. Regeneruj siły, odpoczywaj w pięknym miejscu, pływaj i relaksuj się.
Aspekty planet: 4:11 Księżyc w kwadraturze z Wenus, 9:03 Księżyc w sekstylu z Neptunem, 17:37 Księżyc w trygonie z Plutonem.

Wibracja dnia: 9
Przed nami spokojny dzień. Podsumujemy sukcesy, zastanowimy się co trzeba w życiu lub pracy poprawić. Warto jeszcze raz przejrzeć dokumenty, rachunki, bo dzięki pomocy Dziewiątki możemy coś odkryć, znaleźć, doprowadzić do szczęśliwego zakończenia.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Czeka cię dzień pełen sympatycznych spotkań i wydarzeń. Nie denerwuj się, jeśli jakieś plany zmienią się w ostatniej chwili. Dzięki refleksowi uda ci się dopasować do każdej sytuacji.

14.06.2015, niedziela
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 19:50)
Przypomnisz sobie o starych znajomych, postanowisz porozmawiać z przyjaciółmi. Warto zadzwonić do znajomych sprzed lat i przywrócić blask starym przyjaźniom. Dobry dzień na randki i śluby. Artyści i uduchowione osoby poczują dzisiaj przypływ natchnienia. Dekoruj dom, maluj obrazy, twórz kwiatowe kompozycje. Słońce w koniunkcji do Marsa przestrzega przed konfliktami.
Aspekty planet: 00:06 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem, 17:56 Słońce w koniunkcji z Marsem, 19:52 Księżyc w opozycji z Saturnem.

Wibracja dnia: 1
Będzie wiele ambitnych planów, ale nie wszystkie z nich uda się zrealizować, bo może brakować nam wytrwałości. Poczujemy się znudzeni codziennymi obowiązkami i chętnie od nich uciekniemy. Jedynka sprzyja zabawie i zawieraniu nowych znajomości.

Karta dnia: Głupiec
Możesz liczyć na poprawę samopoczucia, a ludzie będą ci sprzyjać. Dzień sprzyja rozpoczynaniu nowych spraw. Po południu nie spiesz się, bo zapomnisz o czymś ważnym!

Pozycje planet i świateł:
Słońce 16 º 54´ – 23 º 36´ Bliźniąt
Księżyc 25 º 08´ Wodnika – 03 º 32´ Bliźniąt
Merkury 05 º 07′ – 04 º 55′  Bliźniąt
Wenus 02 º 15´ – 08 º 42´ Lwa
Mars 18 º 44´ – 23 º 31´ Bliźniąt
Jowisz 17 º 39´ – 18 º 45′ Lwa
Saturn 00 º 28´ – 00 º 00´ Strzelca w retrogradacji
Uran 19 º 35´ – 19 º 49´ Barana
Neptun 09 º 49´ – 09 º 49´ Ryb w retrogradacji
Pluton 14 º 56´ – 14 º 47´ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
7.06 od g. 16:30 do 8.06 do g. 10:16.
9.06 od g. 20:08 do 10.06 do g. 13:13.
12.06 od g. 01:42 do g. 16:16.
14.06 od g. 00:06 do g. 19:50.

Udanego tygodnia!