Horoskop tygodniowy 16-22.01.2017

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu nie będzie się wiele działo, spokojnie będziemy podchodzić do wielu codziennych spraw. Czas sprzyja porządkom, robieniu zapasów i rozpoczynaniu nauki oraz kursów. Słońce wkroczy do znaku Wodnika, co pomoże znaleźć nowe zainteresowania i zaplanować zimowe podróże.

W czwartek 19.01 Słońce wkracza do znaku Wodnika. Pomoże nam załagodzić spory i w lepszym świetne postawi nawet najtrudniejsze sprawy. Ktoś nam pomoże lub znajdziemy rozwiązanie problemu, z którym zmagamy się od pewnego czasu. Mars w kwadraturze z Saturnem sprawi, że będziemy bardzo silnie reagować na zmiany nastrojów ludzi, którzy są wokół nas. Intuicja podpowie nam, jak ochronić siebie i bliskich przed nieżyczliwymi ludźmi i trudnymi życiowymi sytuacjami.

W piątek 20.01 Wenus w sekstylu z Plutonem sprzyja sprawom finansowym i dogadywaniu się z bankami. Tajemnice i ukryte sprawy teraz łatwiej będzie wyjaśnić i zobaczyć w innym świetle.

Horoskop tygodniowy

16.01.2017, poniedziałek
Księżyc w znaku Panny
Księżyc w znaku Panny pomoże nam zdobyć niezbędne w pracy lub szkole informacje, będziemy jednak bardziej podatni na sugestie i kłamstwa innych ludzi. Warto sprawdzać wiarygodność źródeł i czytać w umowach to, co napisane małym drukiem. Zadbaj o zdrowie, zrób badania, zmień dietę na bardziej lekką i zdrową.
Aspekty planet: 4.57 Księżyc w opozycji z Wenus, 12.39 Księżyc w trygonie z Plutonem, 20.02 Księżyc w opozycji z Marsem, 23.12 Księżyc w kwadraturze z Saturnem.

Wibracja dnia: Dziewiątka
Wibracja Dziewiątki sprzyja porządkom. Bądź skrupulatny, a naprawisz jakiś błąd lub znajdziesz rozwiązanie trudnego problemu. Dzisiaj kończ stare sprawy, pozbywaj się niechcianych znajomości, zamykaj niepotrzebne konta w serwisach.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Umiarkowanie zapowiada udane kuracje i szybki powrót do zdrowia dla tych, którzy od pewnego czasu się leczą. Warto zadbać o równowagę w diecie i ćwiczeniach. Organizm będzie potrzebował więcej wody mineralnej i witamin, zadbaj o to w codziennych posiłkach.

17.01.2017, wtorek
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 12.15)
To dobry dzień na randki, spotkania towarzyskie i rozrywki. Na zakupach uważajmy, bo będziemy mieli lekką rękę do wydatków i z łatwością sięgniemy po kartę kredytową, jeśli coś nam się spodoba. Kupujmy rozsądnie, a nasz budżet na ten miesiąc będzie ocalony. Zabiegi kosmetyczne będą dziś szybkie i skuteczne.
Aspekty planet: 7.09 Księżyc w trygonie ze Słońcem, 19.37 Księżyc w kwadraturze z Merkurym.

Wibracja dnia: Jedynka
Wibracja Jedynki pomaga zaczynać nowe przedsięwzięcia. Pod jej wpływem uda się zrobić w życiu trochę porządków i zrezygnować z niezdrowych przyzwyczajeń. Dobry dzień na podróże, nowe znajomości, pierwsze randki.

Karta dnia: V Papież
Czas zrobić porządki w rachunkach, zadbać o lepsze oprocentowanie lokat lub wreszcie rozpocząć oszczędzanie. Ktoś doradzi ci zmianę banku lub pokaże, jak zaoszczędzić na codziennych zakupach. Warto posłuchać specjalisty, dzięki radom szybko staniesz na nogi.

18.01.2017, środa
Księżyc w znaku Wagi
Księżyc w Wadze pomoże nam zyskać przychylność i pomoc ludzi. To również dobry dzień na randki i spotkania towarzyskie, wysyłanie miłosnych listów i szukanie bratniej duszy. Jeśli zastanawiasz się, kiedy jest najlepszy moment na założenie konta na portalu randkowym, to jest właśnie idealny dzień, żeby to zrobić.
Aspekty planet: 22.23 Księżyc w kwadraturze z Plutonem.

Wibracja dnia: Dwójka
Wibracja Dwójki sprzyja zawieraniu zgody i powodzeniu w biznesie. Będziemy wyrozumiali i ciekawi, co dzieje się u innych ludzi. Warto podróżować, rozmawiać, a także uczyć się od innych.

Karta dnia: XIX Słońce
Ciesz się chwilą i nie martw się na zapas. Nic nie zagraża twojej pozycji w związku, nie doszukuj się więc problemów tam, gdzie ich nie ma. Nie słuchaj plotek, wierz ukochanej osobie i nie dawaj jej do zrozumienia, że są dla ciebie ważniejsze rzeczy niż związek.

19.01.2017, czwartek
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 23.09)
Przedpołudnie sprzyja pracy i nadrabianiu różnych zaległości. Mars w kwadraturze z Plutonem sprawi, że  możesz liczyć tylko na siebie. Nie ufaj zbyt pięknym obietnicom, bo innych ludzi trudno będzie nakłonić do zgodnej współpracy. Za to pomysły, które dotyczą nauki i kariery, mogą okazać się bardzo dobre. Słońce w znaku Wodnika sprawi, że możesz otrzymać ciekawe wiadomości od osób zza granicy, aura sprzyja też dalekim podróżom i udanym zakupom.
Aspekty planet: 4.41 Księżyc w opozycji z Uranem, 8.26 Księżyc w koniunkcji z Jowiszem, 9.54 Księżyc w sekstylu z Saturnem, 10.15 Mars w kwadraturze z Saturnem, 22.23 Słońce wkracza do znaku Wodnika, 23.13 Księżyc w kwadraturze ze Słońcem.

Wibracja dnia: Trójka
Wibracja Trójki sprzyja korzystnym zmianom. Zastanawiaj się, jak spełnić marzenia i żyć trochę bardziej wesoło. Randki i imprezy będą bardzo udane. Samotni mogą znaleźć nowych przyjaciół.

Karta dnia: XXI Świat
Sprawy dotyczące zarządzania domem trzeba będzie pilnie załatwić. Ostrożnie obchodźmy się ze sprzętem elektronicznym oddajmy na przegląd samochód lub rower, bo ie warto ryzykować i korzystać z niesprawnych urządzeń.

20.01.2017, piątek
Księżyc w znaku Skorpiona
Dzień sprzyja aktywnemu działaniu, ciekawym wydarzeniom towarzyskim i zdobywaniu nowych informacji. Po pracy warto się ruszyć z domu z wizytą lub do kina. Staniemy się odważni, a to sprzyja nawiązywaniu ciekawych znajomości. Bardzo dobry dzień na randki i podróże. Wenus w sekstylu z Plutonem pomoże pokonać nałogi i złe żywieniowe przyzwyczajenia.
Aspekty planet: 12.14 Księżyc w sekstylu z Merkurym, 14.56 Wenus w sekstylu z Plutonem, 19.49 Księżyc w trygonie z Neptunem.

Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki sprzyja rodzinnym sprawom, odpoczynkowi, ważnym spotkaniom. Zrób to, co konieczne aby wszyscy byli zadowoleni i nie zadręczaj się, że świat nie jest idealny.

Karta dnia: XVI Wieża
Wokół nas będzie dużo się działo, ale możemy też zostać wciągnięci w chaotyczne działania, które pochłoną naszą uwagę i oddalą nas od realizacji konkretnych planów. Unikajmy ludzi, którzy wprowadzają zamęt w nasze życie, bo nie pomożemy im teraz, a tylko zaszkodzimy sobie samym.

21.01.2017, sobota
Księżyc w znaku Skorpiona
Warto zabrać się za zaległe sprawy, bo będziemy mieli okazję szybko uporać się z trudnościami. Możesz znaleźć zgubione rzeczy. Także podróże będą udane i przebiegną w miłej atmosferze. Zadbaj o ręce, wcieraj w nie krem; ogranicz palenie papierosów. Pij soki warzywne i jedz więcej owoców.
Aspekty planet: 10.43 Księżyc w sekstylu z Plutonem, 12.23 Księżyc w trygonie z Wenus.

Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki sprzyja sprzyja nowym znajomościom, sztuce, przyjaźni. Dobry dzień dla artystów. Zakładaj bloga na temat hobby, prezentuj swoje zdjęcia lub muzykę.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Przed nami wiele nowych szans, weekend przyniesie nam możliwość wykazania się na wielu polach. Nie siedźmy cicho, warto zaznaczyć swoją obecność, mówić głośno swoje uwagi i opowiadać o planach, bo los będzie nam sprzyjał.

22.01.2017, niedziela
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 11.44)
Będziemy w bardzo dobrych humorach, chętnie zakończymy kłótnie i zapomnimy o problemach. Księżyc doda nam energii i ochoty do robienia porządków, ćwiczeń i zadbania o zdrowie. Łatwo nawiążesz nowe znajomości, udadzą się większe imprezy. Nie warto siedzieć w domu lub sprzątać, lepiej aktywnie odpocząć.
Aspekty planet: 2.23 Księżyc w trygonie z Marsem, 17.29 Księżyc w sekstylu ze Słońcem.

Wibracja dnia: Szóstka
Wibracja Szóstki pomaga zrobić porządki w szafach i skrytkach, uporządkować papiery i biurko, odpisać na zaległą korespondencję. Dobry dzień na rodzinne sprawy, zakupy ubrań i kosmetyków.

Karta dnia: III Cesarzowa
Karta Cesarzowa zachęca do spotkań i randek, ale obiecuje też wartościową i stabilną znajomość, która szybo może przerodzić się w coś poważnego. Zmień styl, zadbaj o figurę, zrelaksuj się, a dobre samopoczucie przełoży się szybko na miłosny sukces.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 26 º 02´ Koziorożca – 03 º 09´ Wodnika
Księżyc 11 º 09´ Panny – 06 º 34´ Strzelca
Merkury 02 º 18′  – 09 º 19′ Koziorożca
Wenus 13 º 09′ – 19 º 54´ Ryb
Mars 20 º 50´ – 26 º 05´ Ryb
Jowisz 22 º 26´ – 22 º 49′ Wagi
Saturn 23 º 01´ – 23 º 44´ Strzelca
Uran 20 º 42´ – 20 º 49´ Barana
Neptun 10 º 08′ – 10 º 20´ Ryb
Pluton 17 º 27´ – 17º 42´ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
17.01 od g. 07.09 do g. 12.15.
19.01 od g. 09.54 do g. 23.09.
22.01 od g. 02.23 do g. 11.44.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 9-15.01.2017

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami dynamiczny tydzień. Pełnia Księżyca w znaku Raka sprawi, że będziemy reagować emocjonalnie na wiele spraw, a także będziemy w stanie szybko wdrożyć w życie noworoczne postanowienia. Słońce utworzy półkrzyż z Uranem i Jowiszem, co przyspieszy wiele spraw, ale przygotujmy się na niespodzianki.

We wtorek 10.01 Słońce w kwadraturze z Uranem zachęca do zajęcia się sprawami technicznymi, ułatwi nam rozwiązywanie zagadek i sprzyja znajdywaniu tanich wycieczek, przejazdów i przelotów.

W środę 11.01 Mars w sekstylu z Plutonem doda nam sił, będziemy bić rekordy w pracy, na drodze, w sporcie i na siłowni. Samotni mogą spotkać wyjątkową osobę w niecodziennym miejscu lub z odmiennego kręgu towarzyskiego czy kulturowego.

W czwartek 12.01 pełnia Księżyca w znaku Raka sprawi, że wszystko będziemy chcieli robić szybko. Uważajmy, bo w ten dzień łatwo o pomyłki z powodu pośpiechu lub nadmiernego ryzyka. Kierowcy mogą jeździć jak na wyścigach. Merkury wkracza do znaku Koziorożca i pomoże nam uporządkować ważne dokumenty. Słońce w kwadraturze z Jowiszem. Nie odmawiaj sobie przyjemności, znajdź czas na odpoczynek i rozrywki. Twój rytm dnia zwolni, zaczniesz doceniać codzienne radości codziennego życia. Wenus w koniunkcji z Neptunem sprawi, że w życiu uczuciowym nastąpi dobra passa. Samotni mają szansę poznać kogoś interesującego, a osoby w stałym związku znajda więcej czasu dla partnera.

Horoskop tygodniowy

9.01.2017, poniedziałek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Przygotuj się na to, że wiele osób będzie chciało dziś z tobą porozmawiać lub uzyskać od ciebie ważne informacje. Księżyc w znaku Bliźniąt może zaskoczyć nas nieoczekiwanymi wizytami lub telefonami od ludzi, których dawno nie słyszeliśmy. Warto wyjść z domu, zaplanować aktywne spędzenie wolnego czasu lub zrelaksować się na basenie lub jodze.
Aspekty planet: 9.29 Księżyc w kwadraturze z Wenus, 15.17 Księżyc w kwadraturze z Neptunem.

Wibracja dnia: Dwójka
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy z innymi ludźmi, ale też pomaga jasno określić, z kim czujemy się dobrze, a z kim nie warto dłużej się spotykać. Samotni będą dzisiaj bardziej niż zwykle śmiali i odważni.

Karta dnia: As Buław
Nadrabiaj zaległości, podsuwaj innym dobre pomysły, szukaj sprzymierzeńców do walki o podwyżkę lub dodatkowe zlecenie.

10.01.2017, wtorek
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 23.48)
Nastąpi całkowita zmiana aury, poczujemy ulgę i znajdziemy rozwiązanie wielu problemów, z którymi borykaliśmy się w poprzednich dniach. Dobra aura na imprezy, rozrywki, randki i podróże. Słońce w kwadraturze z Uranem zapewni nam siłę, aktywność i nowatorskie spojrzenie na trudne sprawy. Organizm potrzebuje więcej węglowodanów.
Aspekty planet: 1.39 Księżyc w kwadraturze z Marsem, 8.36 Księżyc w sekstylu z Uranem, 10.52 Księżyc w trygonie z Jowiszem, 11.31 Księżyc w opozycji z Saturnem, 17.21 Słońce w kwadraturze z Uranem, 22.38 Księżyc w opozycji z Merkurym.

Wibracja dnia: Trójka
Wibracja Trójki sprzyja kreatywnym pomysłom. Dlatego pozwól sobie dzisiaj na więcej żartów i fantazji, znajdź czas na sztukę i rozrywkę. Dobry dzień na zakładanie bloga, robienie zdjęć, twórczość artystyczną.

Karta dnia: 0 Głupiec
Nie planuj niczego, bądź spontaniczny i nie ograniczaj się w niczym. Rób to, na co masz ochotę i nie oglądaj się na plany innych.

11.01.2017, środa
Księżyc w znaku Raka
Mars w sekstylu z Plutonem pomoże nam przekonać innych do swoich wizji i wesprze nas w realizowaniu trudnych planów. Uwierz w siebie, a okaże się, że wszystko jest możliwe. Medytuj, wycisz się, idź na basen, a szybko zregenerujesz siły. Nie unikniesz dziś pokus związanych ze słodyczami, zrób więc zdrowe słodkie przekąski na bazie owoców.
Aspekty planet: 8.14 Mars w sekstylu z Plutonem, 13.51 Księżyc w trygonie z Wenus, 16.05 Księżyc w trygonie z Neptunem.

Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki sprzyja nabieraniu sił życiowych i dbaniu o zdrowie. Koniecznie znajdź czas na to, co lubisz, a odzyskasz wewnętrzną równowagę. Zadbaj o bliskich, unikaj kłótni,  zajmuj się domem.

Karta dnia: Piątka Mieczy
Wypatruj nowych wiadomości, przygotuj się na zmianę planów. Pewna cenna informacja pomoże ci dostosować się do zmieniających się okoliczności.

12.01.2017, czwartek
Księżyc w znaku Raka
Pełnia Księżyca w znaku Raka zmobilizuje nas do szybkich działań. Słońce w kwadraturze z Jowiszem sprawi, że poczujemy, ze nie warto zwlekać i odkładać pilnych spraw, ze wszystkim mam szansę uporać się właśnie dziś. Bądźmy jednak ostrożni w sprawach finansowych. Wenus w koniunkcji z Neptunem nie sprzyja pożyczaniu pieniędzy, zadłużaniu się czy wydawaniu pieniędzy na głupstwa czy rozrywki. Merkury wkracza do znaku Koziorożca i pomoże nam w uporaniu się z rachunkami i urzędowymi sprawami.
Aspekty planet: 4.05 Księżyc w opozycji z Plutonem, 5.07 Księżyc w trygonie z Marsem, 5.42 Słońce w kwadraturze z Jowiszem, 9.33 Księżyc w kwadraturze z Uranem, 12.07 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem, 12.33 Księżyc w opozycji ze Słońcem, 15.03 Merkury wkracza do znaku Koziorożca, 22.53 Wenus w koniunkcji z Neptunem.

Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki sprzyja dobrej zabawie. Idź na imprezę, spotkaj się z przyjaciółmi. Dobry dzień na randkę, także przez Internet. Zakładaj konta w serwisach randkowych, dyskutuj na forach.

Karta dnia: Ósemka Buław
Zaczniesz być doceniany i chwalony. Twój zapał i energia do pracy bardzo wzrosną. Popołudnie przeznacz na porządki i spotkania z ważnymi klientami.

13.01.2017, piątek
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 1.07)
Księżyc poprawi nam humor i sprawi, że ludzie będą nam bardzo pomocni i życzliwi. Warto prosić o pomoc i próbować zrobić to, co dotychczas się nie udawało. Osoby, które grają w gry losowe, mogą dzisiaj liczyć na większą wygraną. Organizm potrzebuje więcej białka i gorących potraw.
Aspekty planet: brak dużych aspektów planet.

Wibracja dnia: Szóstka
Wibracja Szóstka sprzyja rozmowom z rodziną, a także poprawie relacji z dalszymi krewnymi. Jeśli chcesz się czegoś dowiedzieć, pytaj śmiało i proś innych o radę.

Karta dnia: III Cesarzowa
Ktoś będzie chciał odebrać ci należne pochwały lub nagrody. Nie daj się zapędzić w kozi róg. W weekendy odpoczniesz i zapomnisz o kłopotach.

14.01.2017, sobota
Księżyc w znaku Lwa
Księżyc w Lwie może wprowadzić nerwowość w nasze życie. Przeczucia, sny i wizje mogą dotyczyć bezpieczeństwa i trudnych relacji z bliskimi. Jeśli pojawią się konflikty lub niejasności, trzeba je szybko wyjaśnić, inaczej możemy zyskać zaciekłego wroga lub zrazimy do siebie wartościową osobę. Warto współpracować z innymi i szukać trudno dostępnych informacji.
Aspekty planet: 12.25 Księżyc w trygonie z Uranem, 15.20 Księżyc w sekstylu z Jowiszem, 16.16 Księżyc w trygonie z Saturnem.

Wibracja dnia: Siódemka
Wibracja Siódemki sprzyja nadrabianiu zaległości w nauce i w pracy. Skoncentrujemy się na ważnych sprawach i zadaniach. Łatwo będzie skończyć różne nudne projekty i rachunki.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Ostrożnie wypowiadaj swoje opinie, nie narzucaj innym swojego zdania, bo w tym miesiącu możesz narobić sobie wrogów zbyt radykalnymi wypowiedziami.

15.01.2017, niedziela
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 4.52)
Księżyc sprawi, że będzie to dzień okazji i szczęśliwych zbiegów okoliczności, Mimo niedzieli załatwiajmy finansowe i zawodowe sprawy, zadbajmy o majątek, zaplanujmy wydatki na najbliższe miesiące. Warto pomóc swojemu szczęściu, zagrać w totka lub inną grę losową. Dzień sprzyja zakochanym.
Aspekty planet: 7.58 Księżyc w trygonie z Merkurym, 23.07 Księżyc w opozycji z Neptunem.

Wibracja dnia: Ósemka
Wibracja Ósemki sprzyja sprawom finansowym i zawodowym, a także poważnym decyzjom. Co dziś sobie postanowisz, tego będziesz się trzymać.

Karta dnia: As Mieczy
Nie będziesz miał głowy do domowych spraw i obowiązków. Zrzuć je więc na innych domowników, a będziesz spokojny, że dom nie pogrąża się w chaosie.

Próżny kurs Księżyca:
10.01 od g. 22.38 do g. 23.48.
12.01 od g. 12.33 do 13.01 do g. 01.07.

14.01 od g. 16.16 do 15.01 do g. 04.52.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 2-8.01.2017

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Pierwszy tydzień 2017 roku upłynie nam leniwie, planety sprzyjają odpoczynkowi, rozrywce i podróżom. W niedzielę Merkury zacznie poruszać się ruchem prostym i znów zacznie sprzyjać zakupom sprzętu elektronicznego oraz podpisywaniu ważnych umów.

We wtorek 3.01 Wenus wkracza do znaku Ryb i sprzyja aktywności fizycznej, spacerom oraz dalszemu świętowaniu Nowego Roku. Zrób dzisiaj coś, co zaskoczy domowników i rodzinę, pokaż się z innej strony. 3.01 Merkury w sekstylu z Wenus sprzyja zakochanym.

W środę 4.01 Merkury wkracza ruchem wstecznym do znaku Strzelca i pomoże nam spojrzeć na życie z innej perspektywy.

W sobotę 7.01 Słońce w koniunkcji z Plutonem. Nie poddawajmy się, gdzieś na pewno są fundusze lub oszczędności, które możemy wykorzystać. Obrotne osoby szybko zdobędą środki lub pieniądze, aby zrealizować najpilniejsze potrzeby i zacząć nowe projekty.

W niedzielę 8.01 Merkury wychodzi z retrogradacji i znów będzie można kupować sprzęt elektroniczny i AGD bez obaw, że będzie wadliwy.

Horoskop tygodniowy

2.01.2017, poniedziałek
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 10.57)
Dzień sprzyja zakupom, wyjazdom, niespodziewanym wizytom i szybkiemu dogadywaniu się z ludźmi. Jeśli masz ważne sprawy do omówienia z rodziną, to jest dobry dzień na spotkanie, planowanie i negocjacje. Szybko dojdziecie do porozumienia. Księżyc pomoże wszystkim, którzy wybierają się w podróż, mają ważne wystąpienia lub chcą szybko załatwić trudne sprawy.
Aspekty planet: 8.58 Księżyc w koniunkcji z Wenus, 13.57 Księżyc w sekstylu z Merkurym.

Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki sprzyja odzyskiwaniu wewnętrznego spokoju. Skoncentruj się na prywatnych sprawach. Zainwestuj w swoje umiejętności, znajdź czas na swoje hobby i nie martw się niczym na zapas.

Karta dnia: II Kapłanka
Odpocznij, zdystansuj się do świata i znajdź czas tylko dla siebie. Dzięki temu inaczej spojrzysz na życiowe problemy i ze spokojem dasz radę większości z nich.

3.01.2017, wtorek
Księżyc w znaku Ryb
Merkury w sekstylu z Wenus sprzyja spotkaniom towarzyskim, randkom i pokazywaniu się w lepszym świetle. Warto utrwalać na zdjęciach to, co nam się podoba lub czym jesteśmy wzruszeni, bo Neptun sprzyja rozwijaniu artystycznych zdolności oraz intuicji. Wenus wkracza do znaku Ryb i pomoże poprawić naszą sytuację materialną.
Aspekty planet: 4.56 Księżyc w koniunkcji z Neptunem, 7.35 Księżyc w koniunkcji z Marsem, 8.46 Wenus wkracza do znaku Ryb, 11.12 Księżyc w sekstylu ze Słońcem, 18.06 Księżyc w sekstylu z Plutonem, 20.40 Merkury w sekstylu z Wenus.

Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki sprzyja dobrej zabawie. Piątka to liczba kreatywności i radości życia. Wybierz się na randkę lub spotkanie z przyjaciółmi, dzisiaj możliwe są niezwykłe przygody. Zakładaj konto w serwisach randkowych.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Pewna urzędowa lub oficjalna sprawa będzie wymagać szybkiej reakcji i szczegółowych wyjaśnień.  Nie zwlekaj z działaniem.

4.01.2017, środa
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 17.19)
Merkury wkracza do znaku Strzelca i zapewni nam nowe pomysły na oraz chęć do nauki. Energia będzie nas roznosić i musimy uważać, żeby nie wdać się w kłótnie, bo to na pewno popsuje nam humor i relacje z bliskimi. Odpoczywajmy aktywnie, zadbajmy o formę na zimę. Organizm potrzebuje nawadniania, pij ciepłe zioła, herbatę i napary.
Aspekty planet: 2.32 Księżyc w kwadraturze z Saturnem, 15.16 Merkury wkracza ruchem wstecznym do Strzelca, 17.14 Księżyc w kwadraturze z Merkurym.

Wibracja dnia: Szóstka
Wibracja Szóstka sprzyja zajmowaniu się domem i rodziną. Dzisiaj szukaj nowych przepisów, sprzątaj, pomagaj rodzicom. Dobry dzień na zakładanie blogów o kuchni i prowadzeniu domu.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
W sprawach finansowych bądź nieugięty i zdecydowany. Nie pożyczaj niczego osobie, która zawiodła cię w przeszłości.

5.01.2017, czwartek
Księżyc w znaku Barana
Księżyc sprzyja naprawianiu zepsutych sprzętów, konserwacji urządzeń domowych i robieniu przeglądu zlewów, umywalek i urządzeń sanitarnych. Nie jest to dobry dzień na podpisywanie umów, ważne spotkania czy rozpoczynanie nowych handlowych spraw, bo atmosfera może być nerwowa.
Aspekty planet: 20.46 Księżyc w kwadraturze ze Słońcem, 23.16 Księżyc w kwadraturze z Plutonem.

Wibracja dnia: Siódemka
Wibracja Siódemki sprzyja nauce. Dzisiaj pisz listy, sprawozdania i wypracowania. Grodzy dzień na imprezy, lepiej udadzą się kameralne spotkania.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Nie dyskutuj na tematy, które irytują starszych krewnych, bo ktoś może się obrazić. Nie reaguj dziecinnie na kłopoty.

6.01.2017, piątek
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 21.17)
Księżyc w Baranie zapewni nam wiele rozrywek i sprawi, że trudno nam będzie spokojnie usiedzieć na kanapie. Mimo zimowej pogody zaplanujmy jakiejś wyjście lub ciekawe towarzyskie spotkanie, żeby rozładować napięcie i nadmiar energii. Organizm potrzebuje więcej białka, zjedz dziś porządny posiłek.
Aspekty planet: 5.14 Księżyc w koniunkcji z Uranem, 7.06 Księżyc w opozycji z Jowiszem, 7.36 Księżyc w trygonie z Saturnem, 19.41 Księżyc w trygonie z Merkurym.

Wibracja dnia: Ósemka
Wibracja Ósemki pomaga znaleźć różne ciekawe oferty i możliwości. Warto policzyć dziś pieniądze i zastanowić się, jak je lepiej zaoszczędzić lub zainwestować.

Karta dnia: XIX Słońce
Jeśli czujesz się stłamszony i spychany na drugi plan w związku, teraz nadszedł czas przebudzenia i działania.

7.01.2017, sobota
Księżyc w znaku Byka
Słońce w koniunkcji z Plutonem skłoni nas do poważnych przemyśleń, snucia zawodowych planów i zastanowienia się, co jest naszą największą słabością i kompleksem i co z tym zrobić, żeby było lepiej. Nie buntujmy się dziś przeciwko autorytetom, bo w starcu z silniejszymi czy ważniejszymi od siebie możemy nie mieć szans.
Aspekty planet: 4.07 Księżyc w sekstylu z Wenus, 7.44 Słońce w koniunkcji z Plutonem, 13.55 Księżyc w sekstylu z Neptunem, 21.56 Księżyc w sekstylu z Marsem.

Wibracja dnia: Dziewiątka
Wibracja Dziewiątki sprzyja refleksji. Pomaga znaleźć dobre sposoby na uporanie się z kłopotami. Pod jej wpływem wyswobodzisz się z toksycznych relacji i pozbędziesz się starych schematów myślowych.

Karta dnia: XXI Świat
Zasłużysz na nagrodę i przekonasz się, że jesteś o wiele więcej wart, niż sam przypuszczasz. Powiadom wszystkich o swoim sukcesie.

8.01.2017, niedziela
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 23.06)
Merkury wychodzi z retrogradacji i zmobilizuje nas do aktywnego spędzania wolnego czasu. To dobry czas na duże zakupy, polowanie na okazje handlowe, przeceny i zniżki. Warto dogadywać się z ludźmi, negocjować, targować się, a wiele dzisiaj zyskamy. Organizm potrzebuje więcej soli mineralnych i warzyw.
Aspekty planet: 2.02 Księżyc w trygonie z Plutonem, 3.22 Księżyc w trygonie ze Słońcem, 10.42 Merkury wychodzi z retrogradacji.

Wibracja dnia: Jedynka
Wibracja Jedynki sprzyja samodzielności. Jeśli chcesz zwyciężyć w sporze, to dzisiaj znajdziesz właściwe argumenty. Dobry dzień na odważne decyzje, nowe działania, zaczynanie ważnych spraw.

Karta dnia: IV Cesarz
Poradź się kogoś z większym doświadczeniem, a szybko rozwiążesz swoje problemy. Sam też będziesz pomagać krewnym i rozsądzać spory.

Próżny kurs Księżyca:
2.01 od g. 08.58 do g. 10.57.
4.01 od g. 17.14 do g. 17.19.
6.01 od g. 19.41 do g. 21.17.
8.01 od g. 03.22 do g. 23.06.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 26.12.2016-1.01.2017

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami ważny tydzień. Mimo że to ostatnie dni roku, nów w znaku Koziorożca i opozycja Jowisza z Uranem wskazują, że czekają nas ważne wydarzenia rodzinne i zawodowe.

W poniedziałek 26.12 Jowisz w opozycji z Uranem sprawi, że będziemy odważnie planować swoją przyszłość, a spotkania rodzinne będą dla nas wielką inspiracją. Na nerwy najlepsza jest medytacja i odpoczynek. Jowisz postawi na naszej drodze specjalistów, którzy pomogą nam w codziennych sprawach i problemach.

We wtorek 27.12 Słońce w sekstylu z Marsem radzi, abyś uważnie liczył odsetki, zwracał uwagę na dopiski w umowach. Merkury w sekstylu z Neptunem zapewni nam dobre pomysły.
 
W środę 28.12 Słońce w koniunkcji z Merkurym pomoże ci znaleźć nowe źródła zarobku lub dostaną ciekawą zawodową propozycję.

W czwartek 29.12 nów Księżyca w znaku Koziorożca. Na nerwy najlepsza jest medytacja i odpoczynek. Jowisz postawi na naszej drodze specjalistów, którzy pomogą nam w codziennych sprawach i problemach. Niektórzy wcześniej rozpoczną świętowanie sylwestra. Merkury w sekstylu z Marsem sprzyja wyjazdom, nawiązywaniu znajomości w podróży i stosowaniu nowoczesnych narzędzi w zarządzaniu pieniędzmi. Uran wychodzi z retrogradacji. Towarzyskie nieporozumienia mogą nam popsuć humor. Negocjujmy, ale nie dajmy wciągnąć się w awanturę, która będzie trwać bez końca.

W sobotę 31.12 Słońce w sekstylu z Neptunem sprawi, że chętnie spędzimy wolny czas z przyjaciółmi, możliwe, że przyjdą nam do głowy wyjątkowo dziwne i zaskakujące pomysły, które będzie można o dziwo szybko realizować. Sylwester będzie wyjątkowo taneczny i romantyczny.

W niedzielę 1.01 Mars w koniunkcji z Neptunem przedłuży nasze świętowanie Nowego Roku. Dzień sprzyja sprzyja rozmowom ze starszymi osobami.

Horoskop tygodniowy

26.12.2016, poniedziałek
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 4.18)
Jowisz w opozycji z Uranem sprawi, że ludzie będą wybuchowi i lepiej dobierać starannie słowa, zanim coś skomentujemy. Warto negocjować i mediować, niż zrywać kontakty pod wpływem impulsu. Wysłuchaj skarg i zażaleń, niektóre z nich mogą płynąć z serca i wielkiej potrzeby. Wyrzucaj stare i niepotrzebne rzeczy, spotykać się z rodziną, iść na spacer.
Aspekty planet: 15.16 Księżyc w kwadraturze z Marsem, 19.35 Jowisz w opozycji z Uranem, 23.40 Księżyc w kwadraturze z Neptunem.

Wibracja dnia 2
Wibracja Dwójki sprawi, że podczas świątecznych spotkań będziemy ciekawi cudzych spraw i pomysłów. To dobry dzień, aby pytać innych o radę. Dwójka sprzyja też miłości, łatwiej będzie ustalić wspólne cele.

Karta dnia: III Cesarzowa
Odpocznij i niczym się nie martw, niech inni zabiegają o twoją uwagę czy względy. Poczuj, że zasługujesz na odrobinę luksusu, nie żałuj sobie na przyjemności.

27.12.2016, wtorek
Księżyc w znaku Strzelca
Mimo że koniec roku zbliża się wielkimi krokami, nie odpuszczaj i wykorzystuj nowe życiowe szanse. Księżyc w znaku Strzelca zapewni nam nie tylko dobry humor, ale i okazję do polepszenia materialnej i finansowej sytuacji. Merkury w sekstylu z Neptunem natchnie cię pomysłem na sylwestrową kreację. Słońce w sekstylu z Marsem doda nam sił i energii.
Aspekty planet: 05.18 Merkury w sekstylu z Neptunem, 09.07 Słońce w sekstylu z Marsem, 21.30 Księżyc w trygonie z Uranem, 21.45 Księżyc w sekstylu z Jowiszem, 22.10 Księżyc w koniunkcji z Saturnem.

Wibracja dnia 3
Wibracja Trójki przyniesie nam przypływ optymizmu. Poczujemy, że już najwyższy czas uczynić życie lepszym. Wpadniemy na odkrywcze pomysły, łatwiej znajdziemy wyjście z kłopotów. Otwórzmy się na zmiany, ale postarajmy się, aby nasze plany były realne.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Uda się wyjaśnić pewną sprawę, a nawet kupić coś, na czym wszystkim od pewnego czasu zależało. Karta wróży też udaną zabawę i dobre relacje z dziećmi.

28.12.2016, środa
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 16.11)
Słońce w koniunkcji z Merkurym  zapewni nam miłe towarzystwo i ciekawe spotkania, które wiele nas nauczą. Warto szybko odpisywać na maila, listy i oddzwaniać, bo ktoś może mieć dla nas propozycję, która ważna będzie tylko moment. Warto podpisywać umowy, rozpoczynać nowe projekty i zakładać firmę. Podróże, nawet te krótkie, będą owocne i pouczające.
Aspekty planet: 02.44 Księżyc w sekstylu z Wenus, 19.47 Słońce w koniunkcji z Merkurym.

Wibracja dnia 4
Wibracja Czwórki sprawi, że będziemy w bardziej refleksyjnym nastroju. To dobry dzień na szukanie inspiracji w książkach i filmach, medytację i oczyszczenie naszych myśli.

Karta dnia: VII Rydwan
Stań do walki o swoje, nie daj się spychać zawodowym lub miłosnym rywalom na drugi plan. Sposobem bez problemu rozwiążesz trudną sprawę.

29.12.2016, czwartek
Księżyc w znaku Koziorożca
Nów Księżyca w znaku Koziorożca zacznie mobilizować nas do nauki, dokształcania się w różnych dziwnych dziedzinach i zajęcia się sprawami naszej społeczności. Warto odnowić stare znajomości. Unikajmy dziś jednak wizyt u masażystek, energoterapeutów, bo nasz układ nerwowy może być zbyt wrażliwy na tego typu zabiegi. Merkury w sekstylu z Marsem sprzyja konserwacji sprzętu elektronicznego i pojazdów.
Aspekty planet: 00.05 Merkury w sekstylu z Marsem, 05.45 Księżyc w koniunkcji z Merkurym, 06.48 Księżyc w sekstylu z Marsem, 07.53 Księżyc w koniunkcji ze Słońcem, 10.28 Uran wychodzi z retrogradacji, 11.11 Księżyc w sekstylu z Neptunem.

Wibracja dnia 5
Wibracja Piątki doda nam sił. Dziś wiele spraw uda się załatwić szybko. Jeśli wciąż zwlekasz z rozpoczęciem diety lub zapisaniem się na siłownię, wreszcie podejmij decyzję.

Karta dnia: V Papież
Sprawy duchowe będą w centrum twojej uwagi. Znajdź swojego duchowego opiekuna lub miejsce, które cię zainspiruje i przywróci wewnętrzną równowagę.

30.12.2016, piątek
Księżyc w znaku Koziorożca
Dziś zrób to, czego nie zdążyłeś przez cały rok. Jeszcze nie jest za późno, żeby wyznać bliskiej osobie miłość, zorganizować przeprowadzkę, zacząć szukać lepszej pracy lub wyjechać na wakacje swojego życia! Księżyc sprzyja szczęśliwym inwestycjom i pomaga spełniać marzenia. Znajdź czas na depilację i zabiegi kosmetyczne, dziś skóra szybko się goi.
Aspekty planet: 01.11 Księżyc w koniunkcji z Plutonem, 08.19 Księżyc w kwadraturze z Uranem, 09.06 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem.

Wibracja dnia 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinie. Pomagajmy innym, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Także sąsiedzkie sprawy znajdą się w centrum uwagi. Uda się zawrzeć zgodę lub wreszcie coś ważnego wspólnie postanowić.

Karta dnia: XII Wisielec
Czas odpocząć i przestać się wszędzie spieszyć. Zacznij cenić swój czas, nie rozmieniaj go na drobne. Bądź cierpliwy, a uzyskasz to, czego pragniesz.

31.12.2016, sobota
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 2.28)
Dzień będzie pełen niespodzianek, możesz zaskoczyć sama siebie. Księżyc w Wodniku pomoże nam szybko uporać się z pracami domowymi i zająć przygotowaniami do sylwestra. Słońce w sekstylu z Neptunem zagwarantuje nam wyjątkową zabawę w tę wyjątkową noc w roku.
Aspekty planet: 00.24 Słońce w sekstylu z Neptunem.

Wibracja dnia: Siódemka
Wibracja Siódemki sprawi, że myślami będziemy daleko od przyziemnych, zawodowych spraw. Taki nastrój pomoże przygotować się do sylwestra, wprawić się w dobry nastrój i dobrze się bawić.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Rozważ wszystkie za i przeciw, zanim podejmiesz ważną decyzję. Nie spiesz się z podjęciem trudnej decyzji, sprawa może się obrócić na twoją korzyść.

1.01.2017, niedziela
Księżyc w znaku Wodnika
Pierwszy dzień roku sprzyja refleksji nad własnym życiem, robieniu planów na cały rok i regeneracji sił. To dobry dzień, aby rozpocząć dietę, zmienić przyzwyczajenia, zerwać z nałogiem. Mars w koniunkcji z Neptunem pobudzi kreatywność i wyobraźnię. Organizm potrzebuje więcej witamin i wody mineralnej.
Aspekty planet: 7.52 Mars w koniunkcji z Neptunem, 17.23 Księżyc w sekstylu z Uranem, 18.37 Księżyc w trygonie z Jowiszem, 19.03 Księżyc w sekstylu z Saturnem.

Wibracja dnia 3
Wibracja Trójki sprzyja ambitnym pomysłom i noworocznym postanowieniom. Pierwszy dzień Nowego Roku będzie udany, ale trzeba będzie pogodzić różne potrzeby. Dzisiaj uda się zakończyć stare rodzinne konflikty.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Poczujesz się doceniony i podziwiany, jeśli tylko wyjedziesz do ludzi, pokażesz się i zaczniesz chwalić swoimi osiągnięciami. Zasłużyłeś na urlop lub krótki wyjazd.

Próżny kurs Księżyca:
25.12 od g. 08.21 do 26.12 do g. 04.18.
28.12 od g. 02.44 do g. 16.11.
30.12 od g. 09.06 do 31.12 do g. 02.28.

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!