Horoskop tygodniowy 1-7.08.2022

Autorka: Izabela Podlaska-Konkel

Dynamiczne układy planet zachęcą nas w tym tygodniu do aktywnego spędzania wolnego czasu i załatwiania ważnych spraw. Trygon Słońca z Jowiszem i koniunkcja Marsa z Uranem zmobilizują do pracy i zachęcą do nowych wyzwań. Warto zabrać partnera lub rodzinę w ciekawe miejsce, obejrzeć film, posłuchać muzyki, spotkać się z przyjaciółmi, bo ludzie będą chętni do zabawy.

W poniedziałek 1.08 trygon Słońca z Jowiszem zapewni ci dobrą zabawę i dużo świetnych pomysłów nie tylko na spędzenie wolnego czasu, ale i na zrobienie dobrego interesu czy zdobycie upragnionego celu.

We wtorek 2.08 sekstyl Wenus i Urana zapewni ci energię i optymizm podczas wykonywania trudnych zadań. Warto szukać w Internecie potrzebnych informacji, robić porządki, a na wakacjach zwiedzać nową okolicę. Koniunkcja Marsa z Uranem pomoże ci w dobrej organizacji pracy lub wypoczynku.

W środę 3.08 sekstyl Wenus i Marsa zapewni ci dobrą zabawę i powodzenie na randkach, udane spotkania towarzyskie i imprezy oraz okazję do zarobienia dodatkowych pieniędzy. Pomóż swojemu szczęściu, kup los na loterii.

W czwartek 4.08 Merkury wejdzie do znaku Panny zapewni ci dobrą komunikację z ludźmi i pomoże dostrzec błędy, szczególnie w zawodowej korespondencji. Na wyprzedaży upolujesz za bezcen kosmetyki i ubrania, w których będziesz brylować na wakacyjnych przyjęciach.

W niedzielę 7.08 trygon Wenus z Neptunem pomoże ci medytować, świadomie śnić i odkrywać nieznane pokłady twoich emocjonalnych potrzeb. Ktoś może potrzebować twojej pomocy. Warto wyciągnąć rękę na zgodę. Kwadratura Marsa z Saturnem skupi twoją uwagę na sprawach finansów i kariery. Konfiguracja ta ostrzega cię również przed zbędnymi wydatkami i pomoże w zrobieniu gruntownych porządków.

1.08.2022, poniedziałek
Księżyc w znaku Panny
Poczujesz przypływ sił, ale potem trudno się będzie skupić na gotowaniu czy domowych obowiązkach. Policz pieniądze, zakładaj konto w banku lub szukaj tanich usług. Warto wybrać się na spacer lub w odwiedziny do znajomych. Unikaj farbowania i depilacji. Trygon Słońca z Jowiszem da nadzieję tym osobom, które szukają miłości i chcą załagodzić rodzinne spory.
Aspekty planet: 00.36 trygon Słońca z Jowiszem, 05.18 sekstyl Księżyca z Wenus, 07.34 trygon Księżyca z Marsem, 08.29 trygon Księżyca z Uranem, 20.50 opozycja Księżyca z Neptunem.

Karta dnia: XXII Głupiec
Poczujesz, że wszystko jeszcze przed tobą. Zawieraj nowe znajomości, szukaj lepszej pracy, bo masz szansę na szybko sukces.

2.08.2022, wtorek
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 06.05)
Poczujesz, że nie ma dziś dla ciebie rzeczy niemożliwych do zrobienia. Warto wykorzystać tę energię na załatwianie trudnych spraw, porządki i trudne rozmowy. Ludzie będą chcieli szybko załatwiać sprawy, skorzystaj więc z pomocy kogoś, kto ma więcej doświadczenia od ciebie. Organizm potrzebuje ruchu, spaceruj więc i jedz częściej, ale mniej. Unikaj inwazyjnych zabiegów kosmetycznych.
Aspekty planet: 00.29 trygon Księżyca z Plutonem, 01.53 koniunkcja Marsa z Uranem, 14.25 sekstyl Wenus z Uranem, 22.27 opozycja Księżyca z Jowiszem.

Karta dnia: VI Kochankowie
Nie rób wszystkiego sam, znajdź pomocników lub wspólnika, razem będzie raźniej i łatwiej pokonywać trudności i wyzwania, jakie może przed tobą postawić los.

3.08.2022, środa
Księżyc w znaku Wagi
Dobry dzień na wymagające siły i determinacji sprawy. Zostaniesz zauważony i doceniony, zależeć ci będzie na akceptacji ze strony bliskich. Emocje są bardzo silne, łatwo o ujawnienie zazdrości i egoizmu. Ważna jest niezależność. Można dziś liczyć na wielkoduszność i wybaczenie błędów, jeśli zdołasz się do nich przyznać. Osoby na stanowiskach wymagają dziś hołdów i dodatkowej troski.
Aspekty planet: 02.12 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 03.59 sekstyl Wenus z Marsem, 19.54 kwadratura Księżyca z Wenus.

Karta dnia: XII Wisielec
Czas odpocząć i przestać się wszędzie spieszyć. Zacznij cenić swój czas, nie rozmieniaj go na drobne. Bądź cierpliwy, a uzyskasz to, czego pragniesz.

4.08.2022, czwartek
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 13.46)
Poczujesz przypływ optymizmu, przestaniesz się martwić drobiazgami. Wybierz się na zakupy lub do kina. Wieczór sprzyja imprezom i szalonym randkom, a samotnym łatwiej będzie zawrzeć nowe znajomości. Unikaj jednak nadmiaru słodyczy, bo dziś łatwo utyć! Zacznij ćwiczyć, a szybko zobaczysz efekty. Merkury wchodzi do znaku Panny i sprzyja skutecznym naprawom sprzętu AGD.
Aspekty planet: 00.28 trygon Księżyca z Saturnem, 08.19 kwadratura Księżyca z Plutonem, 08.57 Merkury wchodzi do znaku Panny, 14.28 sekstyl Księżyca z Merkurym.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Staraj się być obiektywny, nie ulegaj zbyt łatwo ani pozytywnym, ani negatywnym emocjom. Wprowadź w swoje życie więcej porządku.

5.08.2022, piątek
Księżyc w znaku Skorpiona
Dzień sprzyja spokojnej i cierpliwej pracy, a także dbaniu o zdrowie. Aura będzie senna i spokojna, ale w pracy możliwa nerwowa atmosfera, postaraj się unikać osób, których nie darzysz sympatią. Pij wodę mineralną i bierz wzmacniające preparaty. Merkury sprzyja zgłębianiu trudnej wiedzy.
Aspekty planet: 13.06 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 23.13 opozycja Księżyca z Uranem.

Karta dnia: XIX Słońce
Uwolnij twórczą energię, bądź odważny i forsuj swoje rozwiązania, zadziw bliskich i współpracowników swoimi pomysłami, a osiągniesz powodzenie.

6.08.2022, sobota
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 18.38)
Warto dobrze się zorganizować i zrobić plan domowych prac, bo Księżyc sprzyja szybkiemu uporaniu się z obowiązkami. Na zakupach trzymaj się listy i nie wydawaj więcej, niż potrzebujesz, bo może ci nie starczyć na wszystko. Unikaj rozmów dotyczących pieniędzy i spraw uczuciowych.
Aspekty planet: 03.37 opozycja Księżyca z Marsem, 05.46 kwadratura Księżyca z Saturnem, 06.56 trygon Księżyca i Wenus, 10.07 trygon Księżyca z Neptunem, 13.24 sekstyl Księżyca z Plutonem.

Karta dnia: III Cesarzowa
Odpocznij i niczym się nie martw, niech inni zabiegają o twoją uwagę czy względy. Poczuj, że zasługujesz na odrobinę luksusu, nie żałuj sobie na przyjemności.

7.08.2022, niedziela
Księżyc w znaku Strzelca
Trudno ci będzie dostosować się do planów innych członków rodziny. Wszyscy będą dzisiaj chcieli być niezależni i wolni. Zjedz to, na co masz ochotę i nie czekaj na wszystkich z obiadem o ustalonej porze. Ludzie będą otwarci na nowe pomysły i rewolucyjnie nastawieni do życia.
Aspekty planet: 02.18 kwadratura Księżyca z Merkurym, 09.11 trygon Księżyca z Jowiszem, 18.43 trygon Wenus z Neptunem, 20.21 trygon Księżyca i Słońca, 21.56 kwadratura Marsa z Saturnem.

Karta dnia: I Mag
Ktoś zaintryguje cię na tyle, że będziesz w stanie zmienić swoje plany, żeby się do niego dostosować. W miłości zachowaj aurę tajemniczości, nie zdradzaj swoich sekretów.

Pozycje planet:
Słońce 08 º 45´ – 15 º 27´ Lwa
Księżyc 15 º 20´ Panny – 18 º 38´ Strzelca
Merkury 24 º 18′ Lwa – 06 º 04′ Panny
Wenus 16 º 52′ – 25 º 24′ Raka
Mars 18 º 04′ – 22 º 31′ Byka
Jowisz 08 º 42′ – 08 º 33′ Barana w retrogradacji
Saturn 22 º 55′ – 22 º 24′ Wodnika w retrogradacji
Uran 18 º 41´ – 18 º 48´ Byka
Neptun 25 º 09′ – 25 º 01′ Ryb w retrogradacji
Pluton 27 º 04′ – 26 º 55′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
2.08 od g. 00.29 do g. 06.05.
4.08 od g. 08.19 do g. 13.46.
6.08 od g. 13.24 do g. 18.38.
Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 25-31.07.2022

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

Nów Księżyca w znaku Lwa rozbudzi w tobie ochotę do dalekich podróży, szalonych zabaw i zawieranie nowych znajomości. Spodziewaj się ciekawych zaproszeń i dobrych zawodowych wiadomości.

W poniedziałek 25.07 kwadratura Wenus z Jowiszem sprzyja szybkim podróżom, niekonwencjonalnym pomysłom dogadywaniu się z młodymi ludźmi. Mimo środka lata warto wysyłać CV i szukać lepszej pracy.

We wtorek 26.07 kwadratura Merkurego z Marsem podpowiada nam, żeby lepiej zadbać o bezpieczeństwo swoje i najbliższych zarówno w domu, jak i podczas letniego wypoczynku. Ostrożnie prowadź pojazdy, nie daj się wciągnąć w domową lub sąsiedzką kłótnię, medytuj.

W czwartek 30.07 nów Księżyca w znaku Lwa zachęca do rozwijania kreatywnych pomysłów. Księżyc pomoże ci skontaktować się z osobami, których dawno nie widziałeś, zachęci do pojednania, ugody czy udanych negocjacji. Jowisz wejdzie w retrogradację i skłoni cię do podjęcia odważnych działań, zakończenia spraw, które nie leżą w twojej naturze, poszukania nowych wyzwań, zagrania na loterii.

W niedzielę 31.07 opozycja Merkurego z Saturnem pomoże ci w rozwiązywaniu trudnych spraw emocjonalnych i rodzinnych. Warto wybaczać, godzić się z krewnymi, być wyrozumiałym dla innych.

25.07.2022, poniedziałek
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 19.53)
Ostrożnie dobieraj słowa, ludzie będą bowiem nerwowi i konfliktowi. Unikaj rywalizacji, skup się na swoich sprawach, a nie wpadniesz w kłopoty. Wolny czas spędź aktywnie, idź na spacer, zorganizuj z sąsiadami lub rodzinę grę. Nepyun radzi ostrożnie zarządzać pieniędzmi i unikać dużych wydatków. Księżyc sprzyja naprawom i zakupom sprzętu elektronicznego.
Aspekty planet: 06.26 trygon Księżyca z Neptunem, 08.13 kwadratura Wenus z Jowiszem, 10.14 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja dobrym relacjom z ludźmi. Warto zrobić dla innych coś dobrego. Dziś uda się zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień także na randkę lub imprezę.

Karta dnia: XI Sprawiedliwość
Załatwiaj urzędowe sprawy, bądź obowiązkowy i punktualny, bo ktoś cię obserwuje i ocenia.

26.07.2022, wtorek
Księżyc w znaku Raka
Księżyc skieruje naszą uwagę na zdrowie, sposób odżywania się i domowe porządki. Będziesz skuteczny, jeśli dobrze się przygotujesz do ważnej rozmowy lub wizyty w urzędzie. Powodzeniem zakończą się przedsięwzięcia oparte na wyliczeniach i mocnych ekonomicznie podstawach. Nie jedz ciężkich potraw, unikaj ostrych przypraw, pamiętaj o mikroelementach, których dużo jest w surowych warzywach.
Aspekty planet: 13.35 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 16.54 koniunkcja Księżyca z Wenus, 21.13 kwadratura Merkurego z Marsem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja zdobywaniu nowych wiadomości. Popatrzmy jak inni ludzie podchodzą do trudnych spraw, szukajmy inspiracji w sztuce i literaturze. Uda się wprowadzić w życie nowe, a nawet rewolucyjne pomysły.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Warto zatrzymać się w biegu, odpocząć i nabrać dystansu do wielu spraw. Zastanówmy się, co jest dla nas najważniejsze i od razu zacznijmy realizować to, co naprawdę się liczy.

27.07.2022, środa
Księżyc w znaku Raka
Należy dziś uważać aby przesadną krytyką nie spowodować obrazy, a także unikać opowiadania o swoich chorobach i boleściach, możemy być nazbyt dosłowni. Dobry dzień na wizytę u kosmetyczki. Księżyc sprzyja wysyłaniu ważnych wiadomości, umawianiu się na rozmowy o pracę, podróżom.
Aspekty planet: 01.57 sekstyl Księżyca z Marsem, 09.36 sekstyl Księżyca z Uranem, 22.58 trygon Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprzyja konkretnym dokonaniom. Czyni ludzi bardzo upartymi, dlatego unikaj dyskusji ze starszymi osobami. Zajmij się obowiązkami, planowaniem ważnych spraw, a dzień będzie bardzo udany.

Karta dnia: VI Kochankowie
Przestańmy wikłać się w konflikty i nie spierajmy się z tymi, którzy nigdy nie przyznają nam racji. Czasem lepiej odpuścić niż psuć sobie humor.

28.07.2022, czwartek
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 08.35)
Uważaj, bo dziś za sprawą nowiu w znaku Lwa ludzie będą drażliwi, nerwowi, a nawet agresywni. Schodź z drogi nerwowym osobom, rób swoje, ale w odpowiednim tempie. Zbytni pośpiech może spowodować kosztowne błędy. Zażywaj ruchu, uprawiaj sport, jedz dużo roślin korzeniowych. Niekorzystny dzień na ważne i trudne spotkania.
Aspekty planet: 02.54 opozycja Księżyca z Plutonem, 19.55 koniunkcja Księżyca ze Słońcem, 22.37 Jowisz wchodzi w retrogradację, 23.15 kwadratura Merkurego z Uranem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki przyniesie dobre pomysły, ale pod warunkiem, że nie będziemy myśleć tylko o sobie samych. Otwórzmy się na innych, posłuchajmy, co mają do powiedzenia. Dobre rady okazać się mogą bardzo cenne, także w sprawach związanych z biznesem.

Karta dnia: I Mag
Będziesz się podobać i zwracać uwagę nieznajomych. Masz dużą siłę przebicia, wykorzystaj swoje atuty.

29.07.2022, piątek
Księżyc w znaku Lwa
Masz dobrą rękę do spraw finansowych. Jeśli ubiegasz się o pożyczkę lub kredyt, dziś załatwiaj formalności i składaj dokumenty. Zadbaj o wygląd, przejrzyj swoją garderobę i pozbądź się niemodnych ubrań. Dzień sprzyja zabiegom pielęgnacyjnym, masażom i relaksacyjnym kąpielom. Wieczorem udana zabawa za sprawą Księżyca w Lwie.
Aspekty planet: 02.03 trygon Księżyca z Jowiszem, 17.38 kwadratura Księżyca z Marsem, 21.48 kwadratura Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki pomaga zrozumieć powody różnych niepowodzeń i nieporozumień, wprowadza w życie więcej porządku i harmonii. Zaopiekuj się dziś innymi, ale nie wtrącaj w ich prywatne sprawy.

Karta dnia: XVI Wieża
W miłości nie dajmy się zdominować partnerowi wreszcie czas tylko dla siebie. Inaczej problemy w związku będą się pogłębiać.

30.07.2022, sobota
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 20.10)
Dobry dzień na kulturalne atrakcje, spotkania ze znajomymi, krótkie wycieczki. Nie siedź sam w domu, na pewno kogoś ciekawego dziś poznasz. Organizm potrzebuje więcej ciepłych posiłków. W sklepach negocjuj rabaty, proś o zniżki i specjalne oferty, bo Księżyc sprzyja targowaniu się i obniżaniu cen.
Aspekty planet: 01.48 koniunkcja Księżyca z Merkurym, 06.29 opozycja Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja rozwojowi duchowemu i nawet na imprezach będziemy rozmawiać o poważniejszych sprawach. Dzisiaj możesz odkryć różne tajemnice, dlatego zaufaj intuicji i uważaj na drobiazgi.

Karta dnia: XIII Transformacja
Uważaj na zdrowie, zrób badania, zadbaj o bezpieczeństwo swoje i bliskich. Koniecznie wykup dodatkowe ubezpieczenie, jeśli wybierasz się w podróż lub na urlop.

31.07.2022, niedziela
Księżyc w znaku Panny
Księżyc sprawi, że przedsięwzięcia wymagające ryzyka, wyjazdu czy bezpośredniej odmowy napotykają dzisiaj na opór. Refleksja nad przeszłością, emocje i uczucia są dzisiaj bardzo ważne. Możesz być nadmiernie sentymentalny i nadopiekuńczy. Urazy doznane dzisiaj są głębokie i trudne do zapomnienia. Wenus sprzyja randkom i spotkaniom z rodziną.
Aspekty planet: 08.05 opozycja Merkurego z Saturnem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja wprowadzaniu w życie zdrowszych nawyków, a także zabiegom kosmetycznym i pozytywnym zmianom w wyglądzie. Zadbaj o siebie i rodzinę, żeby wasze życie było zdrowsze i wygodniejsze.

Karta dnia: XX Sąd
Zajmij się rodziną, spotkaj z przyjaciółmi. Wiele nauczysz się od innych, a czas spędzony z dziećmi zaliczysz do wyjątkowych i udanych.

Pozycje planet:
Słońce 02 º 03´ – 08 º 45´ Lwa
Księżyc 21 º 12´ Bliźniąt – 15 º 20´ Panny
Merkury 11 º 10′ – 24 º 18′ Lwa
Wenus 08 º 23′ – 16 º 52′ Raka
Mars 13 º 29′ – 18 º 04′ Byka
Jowisz 08 º 42′ – 08 º 42′ Barana w retrogradacji
Saturn 23 º 24′ – 22 º 55′ Wodnika w retrogradacji
Uran 18 º 32´ – 18 º 41´ Byka
Neptun 25 º 15′ – 25 º 09′ Ryb w retrogradacji
Pluton 27 º 14′ – 27 º 04′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
25.07 od g. 10.14 do g. 19.53.
28.07 od g. 02.54 do g. 08.35.
30.07 od g. 06.29 do g. 20.10.
Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 18-24.07.2022

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

Słońce przyniesie ci dobre pomysły na rozwiązanie finansowych kłopotów. Uważnie słuchaj, co inni mają do powiedzenia, ucz się od starszych i mądrzejszych od siebie. Inwestycje przyniosą ci szybki zysk. Księżyc zmierza do pełni, a tu wraz z nim będziesz chętniej zabierać się za trudne, ale ciekawe zajęcia. Dobry czas, aby pogodzić się z kimś, z kim od dawna się kłócisz i naprawić trudne relacje rodzinne.

W poniedziałek 18.07 opozycja Merkurego z Plutonem sprzyja zdobywaniu poufnych informacji. Nie komentujmy zachowania innych, bo możemy przez to stracić czyjeś zaufanie. Uważajmy na słowa, a nic nas nie zaskoczy. Trygon Słońca z Neptunem nastroi nas nostalgicznie i romantycznie. Chętnie będziemy pomagać innym, warto zaangażować się w akcje charytatywne. Dobry dzień na jogę i medytację. Wenus wejdzie do znaku Raka i zacznie sprzyjać organizowaniu przyjęć, proszonych wizyt i uroczystych obiadów.

We wtorek 19.07 Merkury wejdzie do znaku Lwa i i pomoże ci dotrzeć do wartościowych ludzi, ważnych informacji i zdobyć potrzebne dokumenty lub poparcie wpływowych ludzi. W tym tygodniu możesz zrobić coś, co pozytywnie zmieni twoje życie.

W środę 20.07 opozycja Słońca z Plutonem zapewni ci dużo energii, ale i spowoduje wiele zmian dookoła. Pomoże ci również poprawić fizyczną formę. W piątek 21.07 Słońce wejdzie do znaku Lwa i doda ci animuszu i pozwoli rozwinąć kreatywność.

W sobotę 23.07 trygon Merkurego z Jowiszem sprzyja udanym randkom i towarzyskim spotkaniom, zwróci twoją uwagę na sprawy rodziny i domu. Warto już teraz zaplanować jesienne wydatki i inwestycje.

18.07.2022, poniedziałek
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 13.17)
Czas płynąć będzie bardzo szybko, a finansowe sukcesy i planowane zakupy będą najważniejszym tematem do rozmów. Ludzie będą sobie życzliwi, chętnie podzielą się swoimi sposobami na radzenie sobie z trudnościami. Księżyc ostrzega jednak przed finansowymi oszustami. Udadzą się randki i spotkania z przyjaciółmi. Rób rachunki, odwiedzaj urzędy.
Aspekty planet: 00.55 trygon Słońca i Neptuna, 03.32 Wenus wchodzi do znaku Raka, 05.06 koniunkcja Księżyca i Neptuna, 05.25 trygon Księżyca ze Słońcem, 08.39 trygon Księżyca z Merkurym, 08.42 sekstyl Księżyca z Plutonem, 09.00 opozycja Merkurego i Plutona, 14.14 kwadratura Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprawi, że będziemy w bardziej refleksyjnym nastroju. To dobry dzień na szukanie inspiracji w książkach i filmach, medytację i oczyszczenie naszych myśli.

Karta dnia: XII Wisielec
Powiedzmy jasno natarczywym osobom, jakie mamy wątpliwości. W ten sposób unikniemy zarzutów, że nie wywiązujemy się ze swoich obietnic.

19.07.2022, wtorek
Księżyc w znaku Barana
Bądź dokładny i unikaj pośpiechu, bo łatwo będzie coś ważnego przegapić. Ludzie będą energiczni, ale też niecierpliwi i mniej wyrozumiali dla innych. Dobry dzień na wizytę u lekarza lub kosmetyczki. Farbuj i podcinaj włosy. Bierz witaminy i suplementy. Pij dużo wody i używaj częściej krem do rąk. Księżyc ostrzega przed zbyt szybkimi decyzjami. Aura sprzyja osobom, które szukają partnera.
Aspekty planet: 04.34 koniunkcja Księżyca z Jowiszem, 14.34 Merkury wchodzi do znaku Lwa.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki doda nam sił. Dziś wiele spraw uda się załatwić szybko. Jeśli wciąż zwlekasz z rozpoczęciem diety lub zapisaniem się na siłownię, wreszcie podejmij decyzję.

Karta dnia: VI Kochankowie
Karta zwraca naszą uwagę na relacje z ludźmi, współpracę i negocjacje. W pracy nie działajmy w pojedynkę, praca w grupie da o wiele lepsze rezultaty.

20.07.2022, środa
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 20.22)
Potrzebujesz więcej snu i odpoczynku. Zajmij się sztuką, poświęć czas swojemu hobby. Lepiej nie zaczynać wielkich porządków, bo trudno będzie je dokończyć. Warto poczytać książkę, obejrzeć film. Rano rób zakupy, po południu zajmij się gotowaniem lub sprzątaniem. Księżyc sprzyja nadrabianiu zaległości.
Aspekty planet: 03.38 opozycja Słońca z Plutonem, 08.28 sekstyl Księżyca z Saturnem, 15.20 kwadratura Księżyca z Plutonem, 16.18 kwadratura Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinie. Pomagajmy innym, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Także sąsiedzkie sprawy znajdą się w centrum uwagi. Uda się zawrzeć zgodę lub wreszcie coś ważnego wspólnie postanowić.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Postaraj się być bezstronny, a zapewnisz sobie spokój na długie tygodnie. Dziś zajmij się swoim hobby, upiększ swoje otoczenie.

21.07.2022, czwartek
Księżyc w znaku Byka
Ciekawe wydarzenia i imprezy sprawią, że trudno nam będzie skupić się na nudnych obowiązkach. Nie miejmy do siebie pretensji, bo więcej niż zwykle ujdzie nam na sucho. Nie zapomnijmy jednak o ważnym spotkaniu, ktoś liczy na naszą pomoc. Przestrzegajmy regulaminów i przepisów prawa, a nic nie zmąci naszego spokoju. Uda się załatwić wreszcie pewną trudną sprawę.
Aspekty planet: 02.18 kwadratura Księżyca z Merkurym, 03.16 sekstyl Księżyca z Wenus, 18.06 koniunkcja Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki nastroi nas pozytywnie do nauki, negocjowania i współpracy z innymi ludźmi. To dobry dzień, aby poważnie porozmawiać z bliskimi o podziale obowiązków lub kogoś o coś ważnego poprosić.

Karta dnia: VIII Siła
Nie poddawaj się naciskom, stań do walki o swoje, ale nie używaj przemocy czy gróźb. Dzień sprzyja pozytywnym zmianom i szczęśliwym zbiegom okoliczności.

22.07.2022, piątek
Księżyc w znaku Raka
Za sprawą Księżyca wiele może się dziś zmienić. Przygotujmy się na niespodzianki i nagłą odmianę losu. Unikajmy inwazyjnych zabiegów kosmetycznych. Różne zawodowe sprawy uda się szybko załatwić, bo aura sprzyja współpracy i zarabianiu pieniędzy. Udadzą się randki i towarzyskie imprezy.
Aspekty planet: 08.13 koniunkcja Księżyca z Uranem, 18.18 kwadratura Księżyca z Saturnem, 21.45 sekstyl Księżyca z Neptunem, 22.06 Słońce wchodzi do znaku Lwa.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprzyja udanym inwestycjom i zakupom. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień także na randkę lub większą imprezę.

Karta dnia: VII Rydwan
Nie zwlekaj, szybko działaj, a uda ci się osiągnąć to, o co zabiegasz od jakiegoś czasu. W weekend możliwy wyjazd lub dłuższa wycieczka.

23.07.2022, sobota
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 07.10)
Poczujesz przypływ ambicji i chęci do działania. Na urlopie zwiedzaj zabytki, nawiązuj znajomości, zapisuj swoje pomysły, bo już niedługo mogą się okazać bardzo dochodowe. Nawadniaj organizm i chroń głowę przed słońcem.
Aspekty planet: 01.44 trygon Księżyca z Plutonem, 07.57 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 19.52 trygon Merkurego z Jowiszem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki pomaga szybko zakończyć różne stare sprawy. Pod jej wpływem będziemy w refleksyjnym nastroju. To dobry dzień na poważne przemyślenia, medytację i oczyszczenie naszych myśli. Nie bądź tylko dla siebie zbyt surowy.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Znajdź czas dla siebie, nie goń wciąż za nowinkami. Potrzebujesz więcej opieki i spokoju. Bliska osoba cię doceni.

24.07.2022, niedziela
Księżyc w znaku Bliźniąt
Księżyc nastroi nas optymizmem, poczuciem humoru i chęcią do działania. Dziś liczą się przedsięwzięcia wymagające rozmachu, reklamy i działań na wielką skalę. Dzień sprzyja przyjęciom, galom, wizytacjom i działaniom wymagającym przywództwa. Nowe znajomości i przedsięwzięcia dotyczące sztuki okazują się korzystne. Organizm potrzebuje dużo białka i uzupełnienia mikroelementów.
Aspekty planet: 00.38 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 01.35 sekstyl Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy otwarci na ryzykowne pomysły. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach. Jedynka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: III Cesarzowa
Pamiętaj o rocznicach, imieninach i urodzinach, a zyskasz sympatię ludzi. Łap okazję, pewna finansowa propozycja może rozwiązać twoje kłopoty.

Pozycje planet:
Słońce 25 º 22´ Raka – 02 º 03´ Lwa
Księżyc 23 º 33´ Ryb – 21 º 12´ Bliźniąt
Merkury 26 º 47′ Raka – 11 º 10′ Lwa
Wenus 29 º 55′ Bliźniąt – 08 º 23′ Raka
Mars 08 º 48′ – 13 º 29′ Byka
Jowisz 08 º 31′ – 08 º 42′ Barana
Saturn 23 º 51′ – 23 º 24′ Wodnika w retrogradacji
Uran 18 º 21´ – 18 º 32´ Byka
Neptun 25 º 20′ – 25 º 15′ Ryb w retrogradacji
Pluton 27 º 24′ – 27 º 14′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
18.07 od g. 08.42 do g. 13.17.
20.07 od g. 16.18 do g. 20.22.
23.07 od g. 01.44 do g. 07.10.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 11-17.07.2022

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

Nadchodzący tydzień dostarczy nam wielu nowych wrażeń, wiadomości i spotkań. Pełnia Księżyca w znaku Koziorożca pozwoli skoncentrować się na ważnych sprawach. Koniunkcja Słońca z Merkurym sprzyja odważnym zawodowym decyzjom, podróżom i aktywnemu odpoczynkowi.

W środę 13.07 pełnia Księżyca w znaku Koziorożca sprawi, że wszyscy będą czymś bardzo zajęci. Pewien etap prac zakończy się, a ty zasłużysz na nagrodę. Trygon Wenus z Saturnem ostrzega, bo nierozważne zakupy mogą doprowadzić do problemów, a nawet narazić cię na finansową stratę. Rozsądnie zaplanuj budżet na resztę wakacji.

W czwartek 14.07 Merkury w sekstylu z Uranem. Pilnuj spotkań, nie spóźniaj się, bądź obowiązkowy, a nie stracisz. Warto odwiedzić starych znajomych. Kwadratura Wenus z Neptunem sprawi, że gdzie się nie pojawisz, wszędzie cię zauważą i docenią twoje umiejętności. Bądź realistą i domagaj się jasnych ustaleń. W miłości nowa szansa.

W sobotę 16.07 koniunkcja Słońca z Merkurym pomoże ci zrobić dobry plan na nadchodzące tygodnie. Sposobem bez problemu rozwiążesz trudną sprawę. Z przygotowaniami do wakacyjnych wyjazdów poradzisz sobie błyskawicznie.

W niedzielę 17.07 trygon Merkurego z Neptunem wszystkie sprawy przyspieszą i może ci się wydawać, że na nic nie masz czasu. Jednak czeka cię miła rodzinna niespodzianka: poprawa sytuacji finansowej, miłe spotkania towarzyskie i znaczący prezent.

11.07.2022, poniedziałek
Księżyc w znaku Strzelca
Księżyc sprawi, że będziemy ostrożni i podejrzliwi w kontaktach z ludźmi. Łatwo będzie dzisiaj zapomnieć o ważnych spotkaniach lub zobowiązaniach. Lepiej unikać ryzykownych decyzji. Po południu czas na pozytywne zmiany. Zajmij się hobby, modą, zadbaj o wygląd. Nie przejmuj się tym, co mówią inni, rób swoje.
Aspekty planet: 00.02 trygon Księżyca z Jowiszem, 23.11 opozycja Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom. Warto porozmawiać z krewnymi, a nawet podjąć próbę zakończenia różnych sporów i konfliktów. Wieczorne imprezy i randki będą udane, choć wibracja przestrzega przed zazdrością.

Karta dnia: VI Kochankowie
Nie rób wszystkiego sam, znajdź pomocników lub wspólnika, razem będzie raźniej i łatwiej pokonywać trudności i wyzwania, jakie może przed tobą postawić los.

12.07.2022, wtorek
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 11.01)
Będziemy ciekawscy i emocjonalni. Dlatego trudno będzie skupić się na domowych obowiązkach, bo ludzie będą się wzajemnie rozpraszać. Uważajmy dzisiaj na słowa, bo łatwo się będzie przejąć różnymi plotkami. Warto wybrać się na zakupy lub do kina, a osobom samotnym łatwiej będzie zawrzeć nowe znajomości. Zaczynij dietę, zadbaj o linię.
Aspekty planet: 01.47 sekstyl Księżyca z Saturnem, 03.42 kwadratura Księżyca z Neptunem, 19.12 trygon Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprawi, że myślami będziemy daleko od przyziemnych, zawodowych spraw. Taki nastrój pomoże artystom w ich twórczości, ale lepiej nie zabierać się dziś za rachunki i zaległe zawodowe sprawozdania.

Karta dnia: XII Wisielec
Czas odpocząć i przestać się wszędzie spieszyć. Zacznij cenić swój czas, nie rozmieniaj go na drobne. Bądź cierpliwy, a uzyskasz to, czego pragniesz.

13.07.2022, środa
Księżyc w znaku Koziorożca
Podejdź do wszystkiego poważnie, dzisiaj przez zaniedbanie lub lekceważenie wiele spraw może się skomplikować. Rób rachunki, szukaj oszczędności, upominaj się o zwrot długów. Dobrze dogadasz się z urzędnikami, przełożonymi oraz starszymi osobami. Dobry dzień na rozpoczynanie diety, rzucanie nałogów, ograniczanie słodyczy.
Aspekty planet: 00.07 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 06.27 trygon Wenus z Saturnem, 13.58 opozycja Księżyca z Merkurym, 15.41 trygon Księżyca z Uranem, 20.37 opozycja Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 8
Układajmy plany, a potem do dzieła. To, co wprowadzimy w życie, będzie przynosiło dochód. Warto zarejestrować firmę, zaczynać szkolenie, robić większe zakupy. Dziś mamy gwarancję finansowego sukcesu.

Karta dnia: 0 Głupiec
Poczujesz, że wszystko jeszcze przed tobą. Zawieraj nowe znajomości, szukaj lepszej pracy, bo masz szansę na szybko sukces.

14.07.2022, czwartek
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 10.13)
Warto zebrać siły i szybko uporać się z trudnymi zadaniami. Licz jednak na siebie, bo ludzie nie będą dzisiaj szczególnie życzliwi czy wyrozumiali dla innych. Podróże przebiegną szybko i sprawnie. Księżyc sprzyja ambitnym zadaniom. Wydarzenia biec będą szybko, a ludzie będą pełni entuzjazmu. To dobry dzień na podróże, ale też naukę i zdobywanie nowych doświadczeń. Optymizm, szczerość i wiara w przyszłość kierują naszymi działaniami.
Aspekty planet: 02.16 sekstyl Merkurego i Urana, 02.56 sekstyl Księżyca z Neptunem, 06.16 koniunkcja Księżyca i Plutona, 07.24 kwadratura Wenus z Neptunem, 20.38 kwadratura Księżyca z Marsem, 23.29 sekstyl Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki skieruje naszą uwagę na sprawy związane ze sztuką, pięknem, mistyką. Do pracy i pieniędzy nie będziemy mieli cierpliwości. Zamiast sprzątać i gotować, pogrążymy się w lekturze i marzeniach.

Karta dnia: XIX Słońce
Uwolnij twórczą energię, bądź odważny i forsuj swoje rozwiązania, zadziw bliskich i współpracowników swoimi pomysłami, a osiągniesz powodzenie.

15.07.2022, piątek
Księżyc w znaku Wodnika
Załatwiaj ważne sprawy w urzędach i na mieście, przekonuj innych do dobrych pomysłów. Potem będziesz mieć więcej czasu na swoje prywatne sprawy. Dzisiaj na problemy można popatrzeć pod zupełnie innym kątem. Szukaj inspiracji, ucz się od innych i dyskutuj z przyjaciółmi. Warto też zająć się zdrowiem i urodą, a także zrobić porządki w łazience i garderobie. Księżyc sprzyja ubieganiu się o kredyt czy krótkoterminową pożyczkę.
Aspekty planet: 15.15 kwadratura Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy otwarci na ryzykowne pomysły. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach. Jedynka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Staraj się być obiektywny, nie ulegaj zbyt łatwo ani pozytywnym, ani negatywnym emocjom. Wprowadź w swoje życie więcej porządku.

16.07.2022, sobota
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 10.18)
Działaj szybko, bo Merkury sprzyja odważnym decyzjom. Uda się znaleźć dobre sposoby na szybkie uporanie się z kłopotami. Bez trudu i zbędnych sentymentów wyswobodzisz się z toksycznych relacji, pozbędziesz się schematów. Bądź dobrej myśli, ale nie wywołuj konfliktów. Możesz robić większe porządki, łatwo uporasz się z domowymi porządkami.
Aspekty planet: 00.27 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 06.36 trygon Księżyca z Wenus, 21.37 koniunkcja Słońca z Merkurym, 23.37 sekstyl Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprawi, że będziemy ciekawi cudzych spraw i pomysłów. To dobry dzień, aby pytać innych o radę. Dwójka sprzyja też miłości, łatwiej będzie ustalić wspólne cele.

Karta dnia: III Cesarzowa
Odpocznij i niczym się nie martw, niech inni zabiegają o twoją uwagę czy względy. Poczuj, że zasługujesz na odrobinę luksusu, nie żałuj sobie na przyjemności.

17.07.2022, niedziela
Księżyc w znaku Ryb
Znajdź czas na odpoczynek i chwilę wyciszenia. Intuicja podpowie ci dzisiaj najlepsze rozwiązania. Udadzą się randki oraz towarzyskie spotkania, ale trzymaj się z dala od plotek i ludzi, którzy lubią się kłócić o drobiazgi. Łatwo wyjaśnisz nieporozumienia i zażegnasz towarzyskie spory.
Aspekty planet: 09.52 trygon Merkurego z Neptunem, 17.00 sekstyl Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki uczyni dzień bardzo niespokojnym. Będziemy szukać natchnienia w sztuce, zgłębiać język snów i intuicji. Sprzyja to artystom, ale nie księgowym i biznesmenom. Dlatego jeśli rozmawiasz o pieniądzach, postaraj się mocno stać na ziemi.

Karta dnia: I Mag
Ktoś zaintryguje cię na tyle, że będziesz w stanie zmienić swoje plany, żeby się do niego dostosować. W miłości zachowaj aurę tajemniczości, nie zdradzaj swoich sekretów.

Pozycje planet:
Słońce 18 º 42´ – 25 º 22´ Raka
Księżyc 09 º 24´ Strzelca – 23 º 33´ Ryb
Merkury 11 º 46′ – 26 º 47′ Raka
Wenus 21 º 30′ – 29 º 55′ Bliźniąt
Mars 04 º 00′ – 08 º 48′ Byka
Jowisz 08 º 12′ – 08 º 31′ Barana
Saturn 24 º 15′ – 23 º 51′ Wodnika w retrogradacji
Uran 18 º 07´ – 18 º 21´ Byka
Neptun 25 º 24′ – 25 º 20′ Ryb w retrogradacji
Pluton 27 º 34′ – 27 º 24′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
12.07 od g. 03.42 do g. 11.01.
14.07 od g. 06.16 do g. 10.13.
16.07 od g. 06.36 do g. 10.18.
Udanego tygodnia!

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska
Zapragniesz wyciszenia, spokoju, a nawet chwili samotności. Tak zorganizuj sobie czas, aby móc medytować i wyciszyć trudne emocje. Kwadra Księżyca w znaku Wagi pomoże ci wrócić do równowagi i odnaleźć w otoczeniu spokój i wyciszenie. W weekend zajmij się swoim hobby, znajdź czas na relaks, masaż, saunę lub dłuższy spacer.

We wtorek 5.07 Mars wejdzie do znaku Byka i zacznie sprzyjać zakochaniu od pierwszego wejrzenia. Przed samotnymi pojawi się szansa, z której warto skorzystać. Otwórz się na relację, która jest dla ciebie wyzwaniem.

We wtorek 5.07 znak zmieni też Merkury, który wkroczy do znaku Raka i utworzy sekstyl z Marsem. Poczujesz ożywienie i ochotę na nowe wyzwania. Czas na wielkie porządki. Popracuj nad kondycją fizyczną, zacznij dietę odchudzającą.

W sobotę 9.07 kwadratura Merkurego z Jowiszem zapewni ci szczęście do ludzi. Otocz się kobietami: przyjaciółkami i krewnymi, które nie dadzą ci być same. Będziesz czuć się bezpieczne wśród znajomych twarzy.

W niedzielę 10.07 sekstyl Słońca z Uranem sprawi, że zapragniesz więcej przebywać wśród ludzi, chętnie zorganizujesz spotkanie dla przyjaciół, złożysz zaległe wizyty sąsiadom i krewnym. Otrzymasz dobre wiadomości, które zakończą twoje zmartwienia.

4.07.2022, poniedziałek
Księżyc w znaku Panny
Możesz być nerwowy, a nawet podejrzliwy. Ktoś może cię zdenerwować i skłonić do pesymistycznych przemyśleń. Dzień sprzyja kończeniu różnych spraw, które wydają się ci nużące i niekorzystne finansowo. Warto policzyć oszczędności i zastanowić się nad korzystniejszym sposobem ich ulokowania. Złość i nadmiar energii wyładuj w sporcie, na spacerze, podczas jazdy rowerem.
Aspekty planet: 15.03 Słońce w sekstylu z Księżycem, 17.37 kwadratura Księżyca z Wenus.

Karta dnia: XVI Wieża
Szybko reaguj na konflikty czy kłopoty, które pojawią się nagle na twojej drodze. Zrywaj z nałogami, zaczynaj dietę.

5.07.2022, wtorek
Księżyc w znaku Panny
Dzień będzie udany, ale aura nie sprzyja zaczynaniu dalekich podróży, a także podpisywaniu ważnych umów. Nie bierz pożyczek lub kredytów. Możesz jednak znaleźć błąd, którego nie spostrzegłeś wcześniej. Zajmij się sobą i nie żałuj sobie niczego! Dzisiaj dbaj o siebie, nawilżaj skórę. W sklepach klienci będą wyjątkowo marudni i niezdecydowani.
Aspekty planet: 01.22 trygon Księżyca z Uranem, 08.03 Mars wchodzi do znaku Byka, 08.25 Merkury wchodzi do znaku Raka, 08.36 Merkury w sekstylu z Marsem, 15.45 opozycja Księżyca z Neptunem, 20.03 trygon Księżyca z Plutonem.

Karta dnia: VIII Siła
Czas zadbać o zdrowie. Spaceruj, biegaj, pływaj, a poczujesz się lepiej. Nowa dieta pomoże ci pokonać chorobę czy pewną niedogodność.

6.07.2022, środa
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 00.24)
Dzień sprzyja pracy, a także dbaniu o zdrowie i urodę. Zapragniemy otoczyć się luksusem, dlatego podczas zakupów nie daj się dzisiaj ponieść emocjom. Księżyc sprzyja zmianie strategii i zaczynaniu nowych spraw. W sprawach finansowych możliwe korzystne wiadomości. Zakładaj konto w banku, kupuj telefon czy komputer.
Aspekty planet: 03.20 kwadratura Księżyca z Merkurym, 15.12 opozycja Księżyca z Jowiszem.

Karta dnia: XX Sąd Ostateczny
Twoje decyzje będą zależeć o dlatego, co powiedzą inni. Konsultuj swoje sprawy z rodziną, a unikniesz kłopotów i konfliktów.

7.07.2022, czwartek
Księżyc w znaku Wagi
Księżyc zapewni dane randki, towarzyskie spotkania i wyjścia do kina lub teatru. Planety nastawią nas romantycznie do życia. Lepiej dziś uważać podczas transakcji finansowych czy podpisywania umów, bo ktoś może nas naciągnąć na większe wydatki lub nawet oszukać.
Aspekty planet: 04.14 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 07.53 trygon Księżyca z Wenus, 21.17 trygon Księżyca z Saturnem.

Karta dnia: I Mag
Szybko wprowadzaj zmiany, a pokonasz kłopoty i konkurencję, szybko nauczysz się czego pożytecznego. W uczuciach nowa szansa.

8.07.2022, piątek
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 07.14)
Będziesz mieć dużo energii i nabierzesz ochoty, aby przeżyć coś nowego. Księżyc sprzyja randkom i ważnym decyzjom osobistym. Wykorzystaj ten dzień, aby wprowadzić w życie trochę radości. Księżyc pomoże nam w zrobieniu dobrego wrażenia na ważnych osobach. To dobry dzień na wysyłanie listów, rozmowy i spotkania. Organizm potrzebuje więcej witamin, mikroelementów i białka.
Aspekty planet: 03.03 kwadratura Księżyca z Plutonem, 11.06 opozycja Księżyca z Marsem, 19.31 trygon Księżyca z Merkurym.

Karta dnia: IX Pustelnik
Nawet na wakacjach z rodziną będziesz potrzebować chwili samotności o oddechu od codziennych spraw.

9.07.2022, sobota
Księżyc w znaku Skorpiona
Przed nami niespokojny dzień. Nie daj się sprowokować do kłótni i unikaj ryzykownych decyzji, a unikniesz przykrości. Ktoś przypomni ci o niezałatwionych sprawach, szybko nadrób zaległości. Trzymaj jednak emocje na wodzy i bądź wyrozumiały dla błędów popełnianych przez innych. Podczas spacerów i uprawiania sportu uważaj, dzisiaj łatwo o stłuczki i kontuzje.
Aspekty planet: 08.13 kwadratura Merkurego z Jowiszem, 13.10 trygon Księżyca ze Słońcem, 14.34 opozycja Księżyca z Uranem.

Karta dnia: III Cesarzowa
Bądź szczodry i hojny, a ludzie odpłacą ci tym samym. W weekend odpoczywaj o rozdzielaj pracę od spraw domowych.

10.07.2022, niedziela
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 10.34)
Księżyc zwróci naszą uwagę na sprawy poważne i mimo wolnego dnia warto poruszyć je przy rodzinnym obiedzie. Planujmy kilka miesięcy do przodu, szukajmy oszczędności, omawiajmy rodzinne sprawy. Dzień sprzyja dbaniu o urodę i zdrowie. Pij wodę mineralną, zrób peeling, zaczynaj dietę.
Aspekty planet: 01.04 kwadratura Księżyca z Saturnem, 02.55 trygon Księżyca z Neptunem, 06.34 sekstyl Księżyca z Plutonem, 10.38 sekstyl Słońca z Uranem.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Nowa znajomość może być początkiem wartościowej przyjaźni czy namiętnego romansu. Bądź ostrożny w sprawach finansowych.

Pozycje planet:
Słońce 12 º 02´ – 18 º 42´ Raka
Księżyc 05 º 51´ Panny – 09 º 24´ Strzelca
Merkury 27 º 33′ Bliźniąt – 11 º 46′ Raka
Wenus 13 º 06′ – 21 º 30′ Bliźniąt
Mars 29 º 07′ Barana – 04 º 00′ Byka
Jowisz 07 º 44′ – 08 º 12′ Barana
Saturn 24 º 35′ – 24 º 15′ Wodnika w retrogradacji
Uran 17 º 52´ – 18 º 07´ Byka
Neptun 25 º 26′ – 25 º 24′ Ryb w retrogradacji
Pluton 27 º 44′ – 27 º 34′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
5.07 od g. 20.03 do 6.07 do g. 00.24.
8.07 od g. 03.03 do g. 07.14.
10.07 od g. 06.34 do g. 10.34.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 27.06-3.07.2022

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

Nów Księżyca w znaku Raka i kwadratura Słońca z Jowiszem pozwoli nam zobaczyć wiele spraw z szerszej perspektywy. Tydzień sprzyja odpoczynkowi i układaniu planów. Koniec tygodnia może być jednak nerwowy za sprawą kwadratury Marsa z Plutonem. Spożytkuj nadmiar energii na spacerze, uprawiając sport lub intensywnie porządkując swoją osobistą przestrzeń.

We wtorek 28.06 Neptun wchodzi w retrogradację i może nam pomóc znaleźć nowe hobby. Bez problemów zakończysz różne stare i niepotrzebne konflikty. Zwróć uwagę na sny i przeczucia, bo mogą ci pomóc w podjęciu ważnej decyzji. Sekstyl Marsa z Saturnem doda ci sił i energii. Warto pomyśleć o kontrolnych badaniach. Sprawdź, czego ci na prawdę brakuje i co można byłoby poprawić, a twoja kondycja będzie bez zarzutu.

W środę 29.06 nów Księżyca w znaku Raka sprawi, że będziesz kreatywny i optymistyczny. Łatwo będzie zdobyć nowe wiadomości i umiejętności. Zabierz się do nauki lub rachunków, wszystko pójdzie o wiele sprawniej, niż zwykle. Kwadratura Słońca z Jowiszem sprzyja szczęściu i zdobywaniu funduszy na nowe cele. Załatwiaj urzędowe sprawy, bądź obowiązkowy i punktualny, bo ktoś może cię obserwować i oceniać.

W sobotę 2.07 kwadratura Marsa i Plutona sprzyja stawaniu do walki o swoje. Jeśli ktoś ci przeszkadza lub podważa twoje kompetencje, to nie czekaj, aż będzie gorzej, tylko reaguj i szukaj wsparcia w otoczeniu. Teraz zdołasz zapobiec większym kłopotom, które mogłyby cię czekać w przyszłości. Trygon Merkurego z Saturnem sprawi, że ktoś będzie chciał cię skontrolować. Bądź czujny i nie obiecuj niczego dla świętego spokoju, bo ktoś zaraz złapie cię za słowo. Kwadratura Merkurego z Neptunem ostrzega przed beztroską. Nie jest to dobry dzień na trudne rozmowy czy poważne spotkania.

27.06.2022, poniedziałek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Trudno się będzie skupić na rachunkach czy nużących obowiązkach. W południe zapragniemy odmiany, ogarnie nas buntowniczy nastrój, możemy zmienić poranne plany. Chętnie wybierzemy się na spacer, siłownię, pogramy w różne gry. Księżyc pomoże nam znaleźć nowe hobby, uzyskać wsparcie w ważnej sprawie, wyjść cało z uczuciowych tarapatów.
Aspekty planet: 09.21 koniunkcja Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 4
Czwórka gwarantuje nam udany początek tygodnia. Wibracja sprzyja nauce, rachunkom, wyciąganiu wniosków z błędów. Decyzje, jakie dziś podejmiesz, będą trudne, ale mogą się opłacić.

Karta dnia: IV Cesarz
Uporządkuj rodzinne sprawy, pomóż znajomym i znajdziesz czas na swoje hobby. Będziesz świetnie zorganizowany.

28.06.2022, wtorek
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 13.53)
Uwaga, dzień może przynieść wybuch sporów i kłótni, bo ludzie będą ze sobą rywalizować. Merkury w kwadraturze z Jowiszem zachęca jednak do zakupów, rozpoczynania remontu, krótkich podróży i nauki. Warto negocjować ceny czy warunki umowy, ludzie na skutek rozmów będą skłonni do ustępstw. Organizm potrzebuje więcej białka.
Aspekty planet: 00.28 sekstyl Marsa z Saturnem, 03.23 trygon Księżyca z Saturnem, 03.34 sekstyl Księżyca z Marsem, 04.38 kwadratura Księżyca z Neptunem, 09.54 Neptun wchodzi w retrogradację.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprawi, że będziemy otwarci na ryzykowne pomysły. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach. Piątka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Oddziel sprawy zawodowe od osobistych, inaczej będziesz miał problemy z jasnym przestrzeganiem zasad.

29.06.2022, środa
Księżyc w znaku Raka
Czeka nas pracowity dzień mimo nowiu Księżyca w znaku Raka. Ktoś może wymagać od ciebie więcej niż zwykle. Z niczym się dzisiaj nie spiesz i ułóż dobry plan dnia, a ze wszystkim sobie poradzisz. Ważne sprawy załatwiaj rano. Jowisz nastawi nas bojowo do życia i pozwoli znaleźć genialne rozwiązanie pewnej trudnej sprawy. Zrób porządki, wyrzuć stare i niepotrzebne rzeczy.
Aspekty planet: 02.59 kwadratura Słońca z Jowiszem, 04.43 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 04.52 koniunkcja Księżyca ze Słońcem, 05.51 sekstyl Wenus z Jowiszem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja domowym porządkom, zakupom i rachunkom. Także cięższe prace fizyczne, jak remonty czy porządki, okażą się łatwiejsze do wykonania. Dzisiaj możesz układać plany na wakacje.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Wszystko będzie ci dziś iść jak z płatka. Ludzie będą ci przychylni, a pewna osoba wreszcie zwróci na ciebie uwagę.

30.06.2022, czwartek
Księżyc w znaku Raka
Bacznie rozglądaj się wokół siebie. Wiele możesz zyskać, jeśli będziesz bardziej uprzejmy dla bliźnich. Możliwe są wspaniałe znajomości i kuszące propozycje. Dzień sprzyja odważnym decyzjom zawodowym i finansowym. Ktoś ci pomoże, jeśli głośno powiesz, czego potrzebujesz. Jedz więcej warzyw korzennych i witamin.
Aspekty planet: 01.48 sekstyl Księżyca z Uranem, 17.27 trygon Księżyca z Neptunem, 20.16 kwadratura Księżyca z Marsem, 22.13 opozycja Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstka sprzyja rozmowom z rodziną, a także poprawie relacji z dalszymi krewnymi. Jeśli chcesz się czegoś dowiedzieć, pytaj śmiało i proś innych o radę.

Karta dnia: XIX Słońce
Nikt nie przeszkodzi w realizacji ambitnego zadania. Chwal się i używaj swoich atutów, aby wyszło na twoje. Zagraj w totka, może ci się poszczęścić.

1.07.2022, piątek
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 02.39)
Będziesz bardzo podatny na różne prośby i wpływy. Nie pozwól tylko, aby czyjeś wątpliwości lub dąsy popsuły ci dzisiaj humor i postaraj się od razu wyjaśnić nieporozumienia. Księżyc radzi być ostrożnym wobec nieznajomych i nie zwierzać się ze swoich tajemnic czy sekretnych planów. Poćwicz jogę, pilates lub zrób rozciąganie.
Aspekty planet: 17.49 trygon Księżyca z Jowiszem, 23.58 sekstyl Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki pomaga odzyskać wewnętrzną równowagę. Sprzyja zajmowaniu się własnym hobby, ucieczce od gwaru i zamieszania. To dobry dzień na ciekawe rozmowy z bliskimi, randki, odpoczynek w pięknym miejscu.

Karta dnia: XIX Słońce
Uwolnij twórczą energię, bądź odważny i forsuj swoje rozwiązania, zadziw bliskich i współpracowników swoimi pomysłami, a osiągniesz powodzenie.

2.07.2022, sobota
Księżyc w znaku Lwa
Mars w kwadraturze z Plutonem może postawić na twojej drodze osoby kłótliwe i konfliktowe. Bądź przygotowany na odpieranie argumentów. Organizm potrzebuje spaceru, większej dawki powietrza i porządnego ciepłego posiłku w ciągu dnia. Pielęgnuj rośliny, przycinaj liście. Nie obiecuj jednak zbyt wiele, bo możesz mieć problemy z dotrzymaniem danego wcześniej słowa.
Aspekty planet: 04.13 kwadratura Marsa z Plutonem, 12.38 trygon Merkurego z Saturnem, 14.21 kwadratura Księżyca z Uranem, 22.52 kwadratura Merkurego z Neptunem.

Karta dnia: XXI Świat
Otwórz się na ludzi i świat. Dzisiaj możesz dowiedzieć się czegoś, co zmieni twoje spojrzenie na życie.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja zdobywaniu ciekawych informacji. Warto zadzwonić do krewnych, wyjaśnić różne ważne sprawy. Nie bój się zadawać pytań, nie żałuj czasu na ważne dyskusje.

3.07.2022, niedziela
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 14.31)
Bądź otwarty na zmiany i zaproszenia. Dzień sprzyja zaskakującym spotkaniom i szczęśliwym zbiegom okoliczności. Zaufaj intuicji i nie bój się mówić o swoich spostrzeżeniach i poglądach. Rozmowa z kimś młodszym sprawi, że zmienisz pogląd na ważną sprawę. Spacer w towarzystwie sympatycznej osoby przywróci ci wewnętrzną równowagę.
Aspekty planet: 03.54 opozycja Księżyca z Saturnem, 06.42 sekstyl Księżyca z Merkurym, 11.58 trygon Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprzyja rodzinnym obowiązkom, a także poważnym decyzjom. Co dziś sobie postanowisz, tego będziesz się trzymać. Ale warto też odpocząć, żeby odzyskać równowagę.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Dzięki dyskrecji i zdolnościom negocjacyjnym uda ci się rozwikłać rodzinny spór. Randki lub spotkania z przyjaciółmi poprawi ci humor.

Pozycje planet:
Słońce 05 º 21´ – 12 º 02´ Raka
Księżyc 12 º 18´ Bliźniąt – 05 º 51´ Panny
Merkury 15 º 27′ – 27 º 33′ Bliźniąt
Wenus 04 º 44′ – 13 º 06′ Bliźniąt
Mars 24 º 10′ – 29 º 07′ Barana
Jowisz 07 º 07′ – 07 º 44′ Barana
Saturn 24 º 52′ – 24 º 35′ Wodnika w retrogradacji
Uran 17 º 35´ – 17 º 52´ Byka
Neptun 25 º 27′ – 25 º 26′ Ryb w retrogradacji
Pluton 27 º 53′ – 27 º 44′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
28.06 od g. 04.38 do g. 13.53.
30.06 od g. 22.13 do 1.07 do g. 02.39.
3.07 od g. 11.58 do g. 14.31.

Udanego tygodnia!

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W poniedziałek 20.06 sekstyl Merkurego z Jowiszem sprawi, że wszyscy będą się spieszyć, przez co łatwo będzie o kłótnie lub pomyłki. Może w ten dzień podejmiesz radykalne decyzje, postanowisz zmienić całe swoje życie lub choćby wakacyjne plany.

We wtorek 21.06 Słońce wkracza do znaku Raka i zaczyna się astronomiczne lato, warto ten dzień spędzić z bliską osobą. Trygon Wenus z Plutonem sprzyja odkrywaniu prawdy o ludziach. Uważaj, żeby nikt nie wykorzystał twoich dobrych intencji wbrew twojej woli. Strzeż się osób, które kradną energię i uwagę, a wszystkie sprawy załatwisz bez problemu.

W czwartek 23.06 Wenus wkracza do znaku Bliźniąt i Wenus skieruje twoją uwagę na sprawy partnerskie. Warto zrobić porządek w sprawach uczuciowych, wyjaśnić nieporozumienia, pozbyć się fałszywych znajomych lub nie odpowiadać na zaczepki kogoś, kto od dawna gra ci na nerwach.

20.06.2022, poniedziałek
Księżyc w znaku Ryb
Zaplanuj wszystko dobrze i trzymaj się tego, co jest najważniejsze, bo możesz mieć za dużo spraw na głowie, a ludzie będą na ciebie spychać swoje obowiązki. Bądź niezależny i nie wdawaj się w z nikim w dyskusje, bo możesz narobić sobie wrogów. Merkury w sekstylu z Jowiszem sprzyja kupowaniu sprzętów elektronicznych i radzi być ostrożnym w podróży.
Aspekty planet: 06.50 sekstyl Księżyca z Uranem, 09.43 sekstyl Merkurego z Jowiszem, 21.21 koniunkcja Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprzyja nowym pomysłom i trafnym decyzjom. Pomaga we wprowadzaniu w życie nowych pomysłów. Nabierzemy odwagi i chętnie zwiedzimy miejsca, w których jeszcze nie byliśmy.

Karta dnia: VI Kochankowie
Poczujesz przypływ animuszu, od rana będziesz miał dobre pomysły. Dlatego warto ruszyć się z domu, odwiedzić znajomych lub iść na zakupy. Karta Kochankowie sprzyja dzisiaj nowym znajomościom, flirtom i zabawie.

21.06.2022, wtorek
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 05.37)
O godzinie 11.13 Słońce wkroczy do znaku Raka i rozpocznie się astronomiczne lato. Warto się ruszać, bo aura sprzyja aktywności fizycznej. Udadzą się zakupy i podróże, a także różne ważne wizyty. Łatwo dziś będzie zawierać nowe znajomości, bo ludzie nie będą nieśmiali i skryci. Szukaj inspiracji do remontu lub przemeblowania, sprzątaj, wieszaj dekoracje. Jedz więcej nabiału, wieczorem sięgnij po owoce.
Aspekty planet: 01.10 sekstyl Księżyca z Wenus, 02.01 sekstyl Księżyca z Plutonem, 05.10 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 10.23 trygon Wenus z Plutonem, 11.13 Słońce wchodzi do znaku Raka, 17.36 koniunkcja Księżyca z Jowiszem, 20.34 sekstyl Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja dobrym pomysłom zawodowym i finansowym. Dzisiaj zakładaj konto w banku, ale też zadbaj o pieniądze i zrób porządki w portfelu.

Karta dnia: VII Rydwan
Pośpiech i stres może się negatywnie odbić na twoim nastroju. Postaraj się znaleźć czas na spokojny posiłek i odpoczynek, bo inaczej możliwe są problemy, a ty nie będziesz miał ochoty na dyskusję.

22.06.2022, środa
Księżyc w znaku Barana
Unikaj ryzyka i konfliktów, a po pracy zajmij się medytacją, jogą, sztuką. Warto bezinteresownie pomagać innym. Wspieraj słabszych i zadbaj o bliskie osoby, które nie radzą sobie z trudnościami. Pij oczyszczające zioła, odtruwaj organizm, zrób jednodniową głodówkę. Regeneruj siły, unikaj nadmiernego wysiłku, nie przeciążaj wzroku. Księżyc sprzyja zabiegom upiększającym i zapewni ci nowe pomysły na rozwiązywanie problemów.
Aspekty planet: 20.58 koniunkcja Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki pomaga odpocząć, odzyskać równowagę i odciąć się od starych spraw. Będziemy w refleksyjnym nastroju. To dobry dzień na poważne przemyślenia, medytację i oczyszczenie naszych myśli. Nie bądź tylko dla siebie zbyt surowy.

Karta dnia: III Cesarzowa
W finansach możesz liczyć na szybki przypływ gotówki. Bądź jednak rozsądny i nie stawiaj wszystkiego na jedną kartę – ani w miłości, ani w kasynie.

23.06.2022, czwartek
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 13.57)
Poczujemy przypływ energii. To dobry dzień na godzenie się z ludźmi, spędzenie czasu w gronie bliskich, odpoczynek. Merkury pomoże nam się uporać z urzędowymi sprawami. Dzień sprzyja osobom na ważnych rozmowach o pracę oraz tym, którzy są w podróży.
Aspekty planet: 02.34 Wenus wchodzi do znaku Bliźniąt, 04.18 sekstyl Księżyca z Saturnem, 10.02 kwadratura Księżyca z Plutonem, 18.11 sekstyl Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki pomaga zapanować nad bałaganem w rachunkach. W pracy śmiało szukaj sobie nowych, bardziej zyskownych zadań, bo Ósemka zapewnia dobrą rękę do pieniędzy.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Ten dzień przeznacz na ważne zadania i nie odkładaj niczego na później. Karta Gwiazda bardzo ci pomaga. Im więcej teraz zrobisz i zdziałasz, tym więcej wolnego czasu będziesz miał dla siebie i na swoje przyjemności.

24.06.2022, piątek
Księżyc w znaku Byka
Łatwo zdobędziemy ważne informacje i skłonimy ludzi do współpracy. Osoby młodsze pomogą w trudnych sprawach. Wybierz się na wyprzedaże, szukaj ofert tanich wycieczek i zniżek na bilety, dziś możesz upolować duże przeceny. Organizm domaga się więcej zdrowych tłuszczy i węglowodanów. Mimo początku lata nie zaniedbuj ciepłych posiłków.
Aspekty planet: brak dużych aspektów.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja odpoczynkowi i rodzinnym sprawom. Chętnie pomożesz, doradzisz, a w razie potrzeby pocieszysz swoich bliskich. Tylko pamiętaj, że wszyscy potrzebują odpoczynku.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Sprzyja ci powodzenie w miłości. Będziesz życzliwy i wyrozumiały dla innych ludzi. Możesz dziś wyznawać swoje uczucia i prosić drugą osobę, aby spełniła twoje marzenia.

25.06.2022, sobota
Księżyc w znaku Byka
Aura sprzyja wizytom, podróżom, spotkaniom zawodowym i handlowaniu. Księżyc sprzyja dyskusjom, zebraniom, omawianiu ważnych spraw z innymi. Udadzą się wyjazdy, zakupy, randki, towarzyskie spotkania, narady ze współpracownikami. Wybierz się na wycieczkę, na rolki lub rower. W ogrodzie przesadzaj rośliny, przycinaj, rób ogrodowe przemeblowanie.
Aspekty planet: 00.14 koniunkcja Księżyca z Uranem, 15.01 kwadratura Księżyca z Saturnem, 16.05 sekstyl Księżyca z Neptunem, 21.02 trygon Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy otwarci na ryzykowne pomysły. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach. Jedynka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: I Mag
Czeka cię sympatyczny dzień. Chętnie pobawisz się z dziećmi, zajmiesz się sztuką lub rytuałami. Łatwo będziesz ulegać swoim zachciankom, nie przesadzaj z wydatkami na kosmetyki i ubrania.

26.06.2022, niedziela
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 01.13)
Dzień sprzyja wyciszeniu, odpoczynkowi i spotkaniom z przyjaciółmi. Warto poczytać, zająć się swoim hobby, oderwać się od prozy życia. Księżyc pomoże nam wybaczyć tym osobom, które nie zachowywały się wobec nas uczciwie. Organizm potrzebuje więcej płynów w postaci wody mineralnej i zup. Ostrożnie z aktywnością fizyczną, będziemy narażeni na kontuzje.
Aspekty planet: 09.02 koniunkcja Księżyca z Wenus, 15.26 sekstyl Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja udanym randkom i szalonej miłości. To wibracja zgody i porozumienia. Przyniesie szczęście zakochanym i pomoże porozumieć się z ludźmi. Dzisiaj rozmawiaj o uczuciach.

Karta dnia: VII Rydwan
Pośpiech i stres może się negatywnie odbić na twoim nastroju. Postaraj się znaleźć czas na spokojny posiłek i odpoczynek, bo inaczej możliwe są problemy, a ty nie będziesz miał ochoty na dyskusję.

Pozycje planet 13-26.06.2022:
Słońce 21 º 59´ Bliźniąt – 05 º 21´ Raka
Księżyc 00 º 55´ Strzelca – 12 º 18´ Bliźniąt
Merkury 29 º 32′ Byka – 15 º 27′ Bliźniąt
Wenus 18 º 06′ Byka – 04 º 44′ Bliźniąt
Mars 14 º 03′ – 24 º 10′ Barana
Jowisz 05 º 29′ – 07 º 07′ Barana
Saturn 25 º 12′ – 24 º 52′ Wodnika w retrogradacji
Uran 16 º 56´ – 17 º 35´ Byka
Neptun 25 º 23′ – 25 º 27′ Ryb
Pluton 28 º 10′ – 27 º 53′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
21.06 od g. 05.10 do g. 05.37.
23.06 od g. 10.02 do g. 13.57.
25.06 od g. 21.02 do 26.06 do g. 01.13.
Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 13-19.06.2022

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

Nadchodzi tydzień, któremu patronuje pełnia Księżyca w znaku Strzelca. Będziemy aktywni, niecierpliwi i szybko osiągniemy nasze cele, jeśli dobrze zaplanujemy każdy krok. Merkury powraca do znaku Bliźniąt i sprzyja podróżom, handlowaniu i zawodowym sprawom.

W poniedziałek 13.06 Merkury wchodzi do znaku Bliźniąt i sprzyja wysyłaniu ofert, zamawianiu nowych reklam, odświeżeniu strony internetowej oraz większej aktywności w mediach społecznościowych.

We wtorek 14.06 pełnia Księżyca w znaku Strzelca sprawi, że dostaniesz wielki zastrzyk planetarnej energii i na zapas pomyśl, co z nią zrobisz. Wyznacz bliskim ważne zadania, zmobilizuj leni do pracy, znajdź czas na swoje sprawy i nie ulegaj namowom i wpływom innych ludzi.

W czwartek 16.06 trygon Słońca i Saturna oraz kwadratura Słońca z Neptunem sprzyja zajmowaniu się sprawami domowymi, uczuciowymi i zastanowieniem się nad tym, czego w życiu chcesz.

W sobotę 18.06 kwadratura Wenus z Saturnem przypomni ci, że czas zacząć dbać o zdrowie i kondycję. Uda się skutecznie przeprowadzić dietę cud i wzmocnić organizm ćwiczeniami.

W niedzielę 19.06 sekstyl Wenus z Neptunem otworzy cię na emocje innych ludzi. Będziesz szukać bratniej duszy. Uważaj jednak, aby nie być zbyt szczerym, i żeby nie dać się zmanipulować komuś, kto ma wobec ciebie złe intencje.

13.06.2022, poniedziałek
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 00.31)
Waleczny i popędliwy Księżyc sprawi, że będziesz chciał robić wszystko naraz, dlatego jedz więcej białka i pamiętaj o dziennej porcji witamin. Pamiętaj o ważnych zawodowych zadaniach, bo zbliżająca się pełnia Księżyca sprawi, że nic nie da się ukryć, a zaniedbania mogą szybko wyjść na jaw.
Aspekty planet: 09.25 trygon Księżyca z Jowiszem, 17.26 Merkury wchodzi do znaku Bliźniąt.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki pomaga w podejmowaniu ważnych decyzji zawodowych. Dobry dzień do nauki, szukania ciekawych informacji, dyskutowania o ważnych sprawach. Narady i spotkania będą konkretne. Załatwiaj też sprawy urzędowe.

Karta dnia: 0 Głupiec
Będziesz niesforny, pomysłowi i bardzo energiczny. Za biurkiem lub w szkolnej ławce trudno ci będzie wytrzymać. Warto wybrać się na spacer, uprawiać sport lub jeździć na rowerze.

14.06.2022, wtorek
Księżyc w znaku Strzelca
Księżyc sprzyja pracy i organizacji. Wydarzenia toczyć się będą swoim rytmem, bez pośpiechu. Dzień sprzyja porządkom, pracy fizycznej. Zadbaj o swoje zdrowie, zrób badania, zapisz się do dentysty. Pełnia Księżyca zapewni ci skuteczność w działaniu.
Aspekty planet: 00.05 trygon Księżyca z Marsem, 13.51 opozycja Księżyca ze Słońcem, 16.37 sekstyl Księżyca z Saturnem, 16.58 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki pomaga rozmawiać o pieniądzach, sprzyja udanym zakupom i zyskownym umowom. Dzisiaj zakładaj konto w banku, ale też zadbaj o pieniądze i zrób porządki w portfelu.

Karta dnia: IV Cesarz
Poświęć dzień na pracę i zwyczajne obowiązki. Im więcej uda się załatwić, tym więcej będziesz miał wolnego czasu. Wieczorem przypływ dobrego humoru.

15.06.2022, środa
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 00.13)
Poświęć więcej czasu na prywatne sprawy, rozwój duchowy. Zamiast się spieszyć, po szukaj odpowiedzi na ważne dla ciebie pytania. Słuchaj intuicji, zwracaj uwagę na przeczucia i unikaj ryzykownych decyzji. Możesz robić porządki, a także przechodzić na zdrowszą dietę, ale unikaj ryzyka i wielkiego wysiłku. Księżyc sprzyja podróży, rachunkom i porządkom.
Aspekty planet: 09.21 kwadratura Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki pomaga w nauce, sprzyja refleksji i dobrym pomysłom. Czytaj książki i prasę, wyciągaj wnioski, bo dzisiaj możesz zmienić swoje spojrzenie na trudne sprawy.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Marzysz o tym, aby cię wszyscy lubili? Dzisiaj może się to spełnić. Karta Gwiazda pomoże ci zdobyć uznanie, nie bój się publicznych wystąpień i prezentacji. Bądź odważny i pewny siebie!

16.06.2022, czwartek
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 23.44)
Księżyc sprzyja sprawom towarzyskim, nauce i aktywności intelektualnej. Wydarzenia biec będą bardzo szybko. Ludzie chętnie zainteresują się nowymi pomysłami, będą bardziej skłonni do dyskusji i poznawania poglądów innych ludzi. Dzień sprzyja hobby i rozwojowi osobistemu.
Aspekty planet: 01.49 kwadratura Księżyca z Marsem, 03.09 trygon Księżyca z Uranem, 09.13 trygon Słońca z Saturnem, 11.08 trygon Księżyca z Wenus, 15.41 kwadratura Słońca z Neptunem, 16.23 sekstyl Księżyca z Neptunem, 20.41 koniunkcja Księżyca z Plutonem.

Karta dnia: I Mag
Od samego rana będziesz pomysłowy i ciekawski. Karta Mag sprzyja zdobywaniu nowych wiadomości, a także niespodziewanym spotkaniom z ciekawymi osobami.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki przynosi nowe pomysły i zachęca, żeby natychmiast wprowadzać je w życie. Będziemy kreatywni i pomysłowi, mimo wolnego dnia wpadniemy na dobre pomysły, jak rozwiązać różne kłopoty.

17.06.2022, piątek
Księżyc w znaku Wodnika
Domowe obowiązki uda się wykonać zaskakująco łatwo, zaplanuj na dziś różne większe domowe prace. Po południu Księżyc sprzyja podróżom, sztuce, randkom. Rozwijaj swoje zainteresowania, wybierz się z wizytą do kreatywnych znajomych. Możesz wpaść na niezwykłe pomysły. Warto od razu wprowadzić je w życie, zamiast pytać innych o zdanie.
Aspekty planet: 04.29 trygon Księżyca z Merkurym, 09.27 sekstyl Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja spotkaniom z krewnymi, pomaga zakończyć rodzinne spory. Pomaga skupić się na ważnych relacjach, sprzyja miłości i wzajemnemu zrozumieniu.

Karta dnia: VI Kochankowie
Przed tobą dzień pełen wzruszeń i emocji. Zwyczajne zajęcia i powtarzające się obowiązki nagle zaczną cię nudzić, a nawet trochę irytować. Znajdź czas na randkę, a jeśli jesteś samotny, to szukaj nowej miłości.

18.06.2022, sobota
Księżyc w znaku Wodnika
Księżyc sprzyja wyrażaniu emocji. Ludzie będą uczynni, ale też wrażliwi i zmienni. To dobry dzień, aby zawierać zgodę i patrzeć na świat z szerszej perspektywy. Ludzie będą chcieli oderwać się od przyziemnych spraw i kłopotów. Kierować się będą uczuciami, a sztuka zrobi na wszystkich większe niż zwykle wrażenie.
Aspekty planet: 03.36 kwadratura Księżyca z Uranem, 04.35 sekstyl Księżyca z Marsem, 16.09 kwadratura Księżyca z Wenus, 16.46 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 20.50 trygon Księżyca ze Słońcem, 23.31 kwadratura Wenus z Saturnem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja sztuce i miłości. Ludzie będą dla siebie życzliwi i wyrozumiali. To dobry dzień, aby przekonywać innych do nowych planów, szukać pomocników. Randki będą udane.

Karta dnia: XX Sąd
Zaczniesz zastanawiać się nad zmianą stylu życia na bardziej ekologiczny, poszukasz informacji na temat nowych źródeł energii. A wszystko to po to, aby całej twojej rodzinie było zdrowie i wygodniej.

19.06.2022, niedziela
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 01.01)
Dziś ludzie będą bardziej otwarci i romantyczni. Unikaj konfliktów. Możliwe osłabienie sił, a ludzie będą podejrzliwi. Zadbaj o swoje zdrowie i kondycję rodziny. Dobry dzień na odpoczynek, dbanie o zdrowie, a także definitywne rozstanie się z cukrem, alkoholem i papierosami. Dzień sprzyja spacerom i mądrzej lekturze.
Aspekty planet: 06.06 sekstyl Wenus z Neptunem, 10.00 kwadratura Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki pomoże zabrać się za rodzinne sprawy i obowiązki, sprzyja drobnym porządkom. To dobry dzień na ciekawe rozmowy z bliskimi, randki, ale też aktywny odpoczynek w pięknym miejscu.

Karta dnia: XII Wisielec
Przeczucia lub wspomnienia mogą sprawić, że niepotrzebnie uprzedzisz się do całkiem dobrego pomysłu. Po południu poczujesz przypływ optymizmu i odwagi. Warto wtedy jeszcze raz przemyśleć ważne sprawy.

Pozycje planet 13-27.06.2022:
Słońce 21 º 59´ Bliźniąt – 05 º 21´ Raka
Księżyc 00 º 55´ Strzelca – 12 º 18´ Bliźniąt
Merkury 29 º 32′ Byka – 15 º 27′ Bliźniąt
Wenus 18 º 06′ Byka – 04 º 44′ Bliźniąt
Mars 14 º 03′ – 24 º 10′ Barana
Jowisz 05 º 29′ – 07 º 07′ Barana
Saturn 25 º 12′ – 24 º 52′ Wodnika w retrogradacji
Uran 16 º 56´ – 17 º 35´ Byka
Neptun 25 º 23′ – 25 º 27′ Ryb
Pluton 28 º 10′ – 27 º 53′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
14.06 od g. 16.58 do 15.06 do g. 00.13.
16.06 od g. 20.41 do g. 23.44.
18.06 od g. 20.50 do 19.06 do g. 01.01.
Udanego tygodnia!