Horoskop tygodniowy 6-12.07.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym zabieganym tygodniu spróbujmy znaleźć choć chwilę dla siebie. Dbajmy o sen i odpoczynek, bo inaczej nie wytrzymamy napięcia. Niektórzy przeżyją bardzo dużo duchowych doświadczeń.

W środę 8.07 kwadratura Merkurego z Marsem ostrzega aby być ostrożnym w kontaktach z nieznajomymi. Ktoś może być zbyt wścibski i wypytywać cię o pieniądze lub trudne sprawy, unikaj plotkarzy. Osoby w związkach będą miały bardzo zajęty, ale owocny tydzień.

W niedzielę 12.07 trygon Słońca z Neptunem radzi zająć się sprawami rodziny. Odtwórz drzewo genealogiczne, nie bój się zadawać trudnych pytań starszym krewnym. Dzięki temu ocalisz od zapomnienia wiele ważnych spraw, które cię ukształtowały. Merkury wychodzi z retrogradacji i pomoże szybciej uporać się z obowiązkami, przyniesie nowe, zaskakujące wiadomości. Podejmuj decyzje, nie ociągaj się z odpowiedziami na telefony i maile.

Horoskop tygodniowy

6.07.2020, poniedziałek
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 12.08)
Pełnia, której wpływ będziemy odczuwać od niedzieli, sprawi, że ludzie będą niespokojni, będą zmieniać zdanie. Mogą wycofywać się z wcześniejszych ustaleń. Wykorzystaj okoliczności i szybko zmieniaj to, co ci się nie podoba. Można dzisiaj podjąć decyzję o odchudzaniu i oszczędzaniu, a także wreszcie skończyć różne męczące domowe obowiązki. Uprawiaj sport, rób cięższe prace, ale unikaj ryzyka.
Aspekty planet: 00.12 koniunkcja Księżyca z Jowiszem, 01.13 koniunkcja Księżyca z Plutonem, 11.35 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 21.35 sekstyl Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki przypomni nam o pieniądzach. Nie można zawsze być bezinteresownym. Poproś dziś o zwrot starych długów, pożyczonych kiedyś książek i płyt. Niech twoje rzeczy wrócą na swoje miejsce.

Karta dnia: VII Rydwan
Bądź zdecydowany, a wyjdzie ci to na dobre. Karta Rydwan podpowiada, żeby upomnieć się o swoje prawa, stanąć do rywalizacji, zainwestować w nowe hobby lub postarać się o nową, lepszą pracę.

7.07.2020, wtorek
Księżyc w znaku Wodnika
Postaraj się dzisiaj trzymać z daleka od ryzyka i nie bierz na siebie zbyt wielu nowych obowiązków. Unikaj też dzisiaj dyskusji i krytykowania innych, bo ludzie będą obrażalscy i przeczuleni na swoim punkcie. Lepiej zajmij się sztuką i medytacją, a o problemach dzisiaj nie myśl. Zadbaj o zdrowie, pij wodę z mikroelementami. Dobry dzień na wizytę u kosmetyczki, peeling i depilację. W ogrodzie walcz z chwastami.
Aspekty planet: 02.22 trygon Księżyca z Wenus, 06.37 kwadratura Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprawi, że będziemy w bardziej refleksyjnym nastroju. To dobry dzień na szukanie inspiracji w książkach i filmach, medytację i oczyszczenie naszych myśli.

Karta dnia: I Mag
Za bardzo ufasz pewnej osobie, ale nic o niej nie wiesz. Nie daj cię zwieść jej ładnymi słowami i przebojowością. Nie wierz tym, które proponują ci szybki, ale podejrzany interes.

8.07.2020, środa
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 20.12)
Możemy poczuć zmęczenie przed czekającymi nas zakupami czy rodzinnymi obowiązkami. Znajdź chwilę na medytację. Dzień nie sprzyja uprawianiu męczącego sportu, a nawet dalekim spacerom. Kwadratura Merkurego z Marsem skłoni nas do niepotrzebnego pośpiechu. Zachowajmy spokój, postarajmy się więcej odpoczywać, a mniej wszystkim przejmować. Pograj w gry, obejrzyj ulubiony film i trochę się zrelaksuj lub zadbaj o zdrowie i urodę. Idealny dzień na peeling i depilację.
Aspekty planet: 12.41 kwadratura Merkurego z Marsem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja zmianom wcześniejszych planów. Zamiast robić porządki, możesz nagle zdecydować się na wakacyjne przyjemności. Postarajmy się tylko unikać kłótni. Jedynka sprawia, że każdy za wszelką cenę chce postawić na swoim.

Karta dnia: XVI Wieża
Jeśli planujesz remont, przemeblowanie lub odświeżenie mieszkania, teraz nadchodzi najlepsza pora, aby się za to zabrać.

9.07.2020, czwartek
Księżyc w znaku Ryb
Nie będziemy mieć ochoty na nudne sprawy i domowe porządki. Lepiej odpocząć. W domu nie rób wielkiego prania i mycia, bo trudno ci będzie dokończyć rozpoczęte sprawy. W nocy sny mogą być bardzo dziwne, a nawet prorocze. Dbaj o siebie, nawilżaj skórę, szukaj ciekawych wiadomości na temat ekologicznego stylu życia. Udadzą się spotkania towarzyskie i podróże.
Aspekty planet: 07.34 trygon Księżyca z Merkurym, 13.14 kwadratura Księżyca z Wenus, 15.49 sekstyl Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki nastroi nas pozytywnie do współpracy z innymi ludźmi. To dobry dzień, aby poważnie porozmawiać z bliskimi o podziale obowiązków lub kogoś o coś poprosić.

Karta dnia: VI Kochankowie
Zarazisz entuzjazmem i energią wszystkich dookoła, znajdziesz odpowiednich pomocników do wykonania trudniejszych prac.

10.07.2020, piątek
Księżyc w znaku Ryb
Dobry dzień na rozmowy o uczuciach, odpoczynek i wakacyjne przyjemności. Znajdź czas na odpoczynek, medytację, szukanie odpowiedzi na ważne pytania. Słuchaj też intuicji, a po południu zwracaj uwagę na przeczucia. Wieczorem Księżyc w znaku Ryb sprzyja szukaniu natchnienia, oglądaniu filmów i słuchaniu muzyki. Zapewni też szczęście na randkach.
Aspekty planet: 08.08 trygon Księżyca ze Słońcem, 12.56 koniunkcja Księżyca z Neptunem, 16.46 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 18.51 sekstyl Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja zdobywaniu wiadomości. Popatrzmy jak inni ludzie podchodzą do trudnych spraw, szukajmy inspiracji w sztuce i literaturze. Sięgnij po ciekawe książki i zajrzyj na fora internetowe.

Karta dnia: XX Sąd
Zawieraj umowy, spotykaj się z ludźmi, korzystaj z kontaktów, które nawiązałeś w przeszłości, a osiągniesz więcej, niż zamierzałeś.

11.07.2020, sobota
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 07.05)
Wolny dzień sprzyja odpoczynkowi i wracaniu do wewnętrznej równowagi. Zamiast robić  domowe porządki, lepiej iść na ćwiczenia, spacer lub na plażę. Zadbaj o kondycję: spaceruj, biegaj, ćwicz na powietrzu, ale nie wymagaj od siebie zbyt wiele. Nawilżaj też dzisiaj skórę, pij wodę z mikroelementami i chroń skórę przed ostrym słońcem.
Aspekty planet: 05.48 sekstyl Księżyca z Saturnem, 18.08 kwadratura Księżyca z Merkurym, 23.16 koniunkcja Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprawi, że będziemy skoncentrowani na prywatnych sprawach. Zainwestuj w swoje umiejętności, skoncentruj się na swoim hobby i nie martw się niczym na zapas.

Karta dnia: III Cesarzowa
W finansach możesz liczyć na szybki przypływ gotówki. Bądź jednak rozsądny i nie stawiaj wszystkiego na jedną kartę – ani w miłości, ani w kasynie.

12.07.2020, niedziela
Księżyc w znaku Barana
Słuchaj swojej intuicji i zwracaj uwagę na to, co czujesz. Księżyc sprzyja miłości, medytacji, towarzyskim spotkaniom i powodzeniu w grach losowych. Bądź uprzejmy i wyrozumiały, bo możesz dzisiaj naprawić błąd lub pogodzić się z kimś, kto dotychczas ci nie sprzyjał. Warto też zadbać o zdrowie i wygodę. Pij więcej wody, podlej w domu kwiaty. Trygon Słońca z Neptunem obudzi w nas intuicję. Merkury wychodzi z retrogradacji i zacznie sprzyjać podpisywaniu umów i kupowaniu elektroniki.
Aspekty planet: 03.21 sekstyl Księżyca z Wenus, 10.26 Merkury wychodzi z retrogradacji, 20.42 trygon Słońca z Neptunem.

Wibracja dnia: 5
Piątka sprawi, że będziemy otwarci na nowe pomysły. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach. Piątka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: 0 Głupiec
Poczujesz się lepiej. W sprawach osobistych zapowiada ożywienie uczuć i szansę na poprawę rodzinnych relacji.

Pozycje planet:
Słońce 14 º 23´ – 21 º 04´ Raka
Księżyc 24 º 24´ Koziorożca – 21 º 18´ Barana
Merkury 07 º 04′ – 05 º 31′ Raka w retrogradacji
Wenus 07 º 23′ – 10 º 35′ Bliźniąt
Mars 04 º 42′ – 08 º 41′ Barana
Jowisz 23 º 24′ – 22 º 31′ Koziorożca w retrogradacji
Saturn 29 º 43´ – 29 º 13′ Koziorożca w retrogradacji
Uran 10 º 02´ – 10 º 14´ Byka
Neptun 20 º 55′ – 20 º 51′ Ryb w retrogradacji
Pluton 23 º 58′ – 23 º 48′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
6.07 od g. 11.35 do g. 12.08.
7.07 od g. 06.37 do 8.07 do g. 20.12.
11.07 od g. 05.48 do g. 07.05.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 29.06-5.07.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami dynamiczny tydzień. Pełnia i półcieniowe zaćmienie Księżyca oraz koniunkcja Słońca z Merkurym przyspieszą wiele spraw. Możemy liczyć na szybkie reakcje na nasze działania.

We wtorek 30.06 koniunkcja Jowisza z Plutonem sprzyja podróżom, nauce i komunikacji. Możemy więc spodziewać się dobrych wiadomości finansowych oraz liczyć na wsparcie i pomoc ludzi wokół nas.

W środę 1.07 sekstyl Słońca z Uranem zapewni nam dużo energii i zadowolenia z młodszych krewnych, dzieci czy sąsiadów warto spotykać się z osobami aktywnymi i przedsiębiorczymi. Ich entuzjazm udzieli się również i nam. Sekstyl Merkurego z Uranem obudzi w nas determinacje i siłę woli do działania. Koniunkcja Słońca z Merkurym sprzyja załatwianiu rodzinnych spraw, domowym porządkom i remontom oraz badaniu przeszłości.

W czwartek 2.07 Saturn wkracza do znaku Koziorożca i mogą powrócić sprawy, które zajmowały nas na początku tego roku. Dyscyplina i porządek pomogą nam uporać się z poważnymi zadaniami, których w tym tygodniu może być sporo.

W niedzielę 5.07 pełnia Księżyca w znaku Koziorożca zapewni nam dostęp do ważnych i pouczających informacji. Warto zadawać pytania, szukać nowych kontaktów i znajomych, a nasze codzienne problemy szybko się rozwiążą.

Horoskop tygodniowy

29.06.2020, poniedziałek
Księżyc w znaku Wagi
Dzień bardziej sprzyja dbaniu o własne zdrowie i spokój, niż współpracy z innymi ludźmi. Rodzina może się dzisiaj czepiać każdego szczegółu, lepiej unikać dyskusji. Warto za to podjąć mądre postanowienia i zacząć zdrową dietę, odwiedzić lekarza i zrobić kontrolne badania. Także większe domowe porządki uda się dzisiaj przeprowadzić szybko i sprawnie.
Aspekty planet: 14.55 kwadratura Księżyca z Plutonem, 15.01 kwadratura Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja nowym pomysłom na podział domowych obowiązków. Artyści poczują dzisiaj wielki przypływ natchnienia. Udadzą się randki, warto iść na spacer.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Umiarkowanie zapowiada udane kuracje i szybki powrót do zdrowia dla tych, którzy od pewnego czasu się leczą. Warto zadbać o równowagę w diecie i ćwiczeniach. Organizm będzie potrzebował więcej wody mineralnej i witamin, zadbaj o to w codziennych posiłkach.

30.06.2020, wtorek
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 00.47)
Księżyc sprzyja odkrywaniu nowych zainteresowań i ciekawych tematów do dyskusji, ułatwia podróże i przyspiesza negocjacje. Także podróże i zakupy wprawią cię w doskonały humor. Warto bywać na mieście, odzywać się do znajomych i odnawiać kontakty. Dzień sprzyja też nauce i umawianiu się na różne wakacyjne wyjazdy, możesz kupować bilety. Koniunkcja Jowisza z Plutonem przyniesie dobre finansowe wiadomości.
Aspekty planet: 01.01 kwadratura Księżyca z Saturnem, 07.46 koniunkcja Jowisza z Plutonem, 16.19 trygon Księżyca ze Słońcem, 17.20 opozycja Księżyca z Uranem, 17.38 trygon Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprzyja konkretnym dokonaniom. Czyni ludzi bardzo upartymi, dlatego unikaj dyskusji ze starszymi osobami i nie krytykuj pomysłów szefa. Dobry dzień na domowe porządki i zakupy.

Karta dnia: V Papież
Czas zrobić porządki w rachunkach, zadbać o lepsze oprocentowanie lokat lub wreszcie rozpocząć oszczędzanie. Ktoś doradzi ci zmianę banku lub pokaże, jak zaoszczędzić na codziennych zakupach. Warto posłuchać specjalisty, dzięki radom szybko staniesz na nogi.

1.07.2020, środa
Księżyc w znaku Skorpiona
Księżyc sprzyja sprawom, które wymagają współpracy i uzgadniania szczegółów z innymi ludźmi. Będziesz życzliwy i wyrozumiały dla innych. Warto załatwiać sprawy na mieście, odwiedzać krewnych, podejmować wspólnie potrzebne decyzje. Dziś możesz wpaść na bardzo dobre pomysły, zarobić więcej pieniędzy i przyspieszyć swoją karierę. Także zakupy będą udane. Koniunkcja Słońca z Merkurym pozwoli znaleźć genialne rozwiązanie pewnej trudnej sprawy.
Aspekty planet: 00.12 sekstyl Merkurego z Uranem, 04.52 koniunkcja Słońca z Merkurym, 08.06 sekstyl Słońca z Uranem, 12.01 trygon Księżyca z Neptunem, 17.05 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 17.19 sekstyl Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja optymizmowi i sprawi, że będziemy w świetnych humorach. Wszyscy będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień, aby wspólnie coś zaplanować lub omówić. Dzień sprzyja też spacerom i zabawom z dziećmi.

Karta dnia: XIX Słońce
Ciesz się chwilą i nie martw się na zapas. Nic nie zagraża twojej pozycji w związku, nie doszukuj się więc problemów tam, gdzie ich nie ma. Nie słuchaj plotek, wierz ukochanej osobie i nie dawaj jej do zrozumienia, że są dla ciebie ważniejsze rzeczy niż związek.

2.07.2020, czwartek
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 03.20)
Czeka nas pracowity, ale niestety również męczący dzień. Uważaj na obietnice, bo ktoś surowy może wymagać od ciebie więcej niż zwykle. Unikaj wielkich zakupów, rachunków i dalekich podróży. Także randki mogą okazać się o wiele mniej namiętne. W wolnym czasie lepiej zająć się zdrowiem i pielęgnacją urody. Unikaj prania i mycia podłóg. Można za to pracować w ogrodzie. Saturn cofa się do znaku Koziorożca i przypomni nam o starych sprawach i zobowiązaniach, których się kiedyś podjęliśmy.
Aspekty planet: 01.36 Saturn wraca ruchem wstecznym do Koziorożca, 03.20 sekstyl Księżyca z Saturnem, 07.34 trygon Księżyca z Marsem, 14.01 opozycja Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprzyja zawodowym sprawom, pomaga odzyskać spokój i wewnętrzną równowagę. Będziemy opanowani i spokojni. Uważajmy podczas rozmów o polityce i pieniądzach, bo ludzie będą uparci.

Karta dnia: XXI Świat
Sprawy dotyczące zarządzania domem trzeba będzie pilnie załatwić. Ostrożnie obchodźmy się ze sprzętem elektronicznym oddajmy na przegląd samochód lub rower, bo ie warto ryzykować i korzystać z niesprawnych urządzeń.

3.07.2020, piątek
Księżyc w znaku Strzelca
Poczujemy się znużeni zawodowymi sprawami. Nie podejmuj ryzykownych decyzji, nie pogrążaj się w ponurych rozmyślaniach, tylko zaplanuj coś miłego na weekend. To dobry dzień na medytację i rozmyślania. Różne tajemnice mogą dzisiaj wyjść na światło dzienne. Po południu poprawa nastrojów, chętnie spotkamy się z przyjaciółmi lub wybierzemy do kina. W domu unikaj prania i mycia podłóg.
Aspekty planet: 15.05 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprawi, że będziemy weseli i optymistyczni. Wymieniaj się doświadczeniami, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach! Piątka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: XVI Wieża
Wokół nas będzie dużo się działo, ale możemy też zostać wciągnięci w chaotyczne działania, które pochłoną naszą uwagę i oddalą nas od realizacji konkretnych planów. Unikajmy ludzi, którzy wprowadzają zamęt w nasze życie, bo nie pomożemy im teraz, a tylko zaszkodzimy sobie samym.

4.07.2020, sobota
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 06.47)
Nie planujmy na dziś ważnych zadań, bo nie będziemy mieli ochoty na męczące obowiązki. Ludzie mogą się spóźniać, zmieniać zdanie, przekręcać słowa. Lepiej zająć się sztuką, miłością, duchowymi sprawami. Udadzą się podróże, zakupy i nauka. Dzisiaj możesz odkryć nowe hobby lub znaleźć wreszcie więcej czasu na swoje zainteresowania.
Aspekty planet: 13.27 kwadratura Księżyca z Marsem, 20.12 opozycja Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprawi, że będziemy rozglądać się za życzliwymi osobami w naszym otoczeniu. Sprzyja gotowaniu, pomaga troszczyć się o rodzinne dobra i mądrze decydować o wspólnych sprawach.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Przed nami wiele nowych szans, weekend przyniesie nam możliwość wykazania się na wielu polach. Nie siedźmy cicho, warto zaznaczyć swoją obecność, mówić głośno swoje uwagi i opowiadać o planach, bo los będzie nam sprzyjał.

5.07.2020, niedziela
Księżyc w znaku Koziorożca
Dziś spędzimy dzień w ruchu. Będziesz zawierać nowe znajomości czy odkrywać nowe zainteresowania. Warto wybierać się na spacery i wizyty, organizować towarzyskie spotkania. W domu zabierz się za dekorowanie i pracę w ogrodzie, ale nie za większe porządki. Rozmowy przez telefon lub pisanie listów zabierze więcej czasu niż zwykle, ale sporo się możesz dzięki temu dowiedzieć. Pełnia Księżyca doda nam energii, ale i sprawi, że będziemy nerwowi.
Aspekty planet: 00.18 trygon Księżyca z Uranem, 06.44 opozycja Księżyca ze Słońcem, 19.43 sekstyl Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprawi, że zainteresujemy się nowymi wiadomościami i informacjami z dalekiego świata. Odpowiedz dzisiaj na zaległe listy, zadzwoń do starych znajomych. W miłości dobry dzień na rozmowę o wspólnych planach.

Karta dnia: III Cesarzowa
Karta Cesarzowa zachęca do spotkań i randek, ale obiecuje też wartościową i stabilną znajomość, która szybo może przerodzić się w coś poważnego. Zmień styl, zadbaj o figurę, zrelaksuj się, a dobre samopoczucie przełoży się szybko na miłosny sukces.

Pozycje planet:
Słońce 07 º 43´ – 14 º 23´ Raka
Księżyc 16 º 26´ Wagi – 24 º 24´ Koziorożca
Merkury 11 º 01′ – 07 º 04′ Raka w retrogradacji
Wenus 05 º 36′ – 07 º 23′ Bliźniąt
Mars 00 º 34′ – 04 º 42′ Barana
Jowisz 24 º 15′ – 23 º 24′ Koziorożca w retrogradacji
Saturn 00 º 12′ Wodnika – 29 º 43´ Koziorożca w retrogradacji
Uran 09 º 48´ – 10 º 02´ Byka
Neptun 20 º 57′ – 20 º 55′ Ryb w retrogradacji
Pluton 24 º 08′ – 23 º 58′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
29.06 od g. 15.01 do 30.06 do g. 00.47.
3.07 od g. 15.05 do 4.07 do g. 06.47.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 22-28.06.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami tydzień pełen nowych możliwości. Wenus w czwartek 25.06 wyjdzie z retrogradacji i przyniesie dobre informacje dotyczące finansów i spraw uczuciowych. W niedzielę 28.06 Mars wchodzi do znaku Barana i zrobi sekstyl do Saturna i doda nam sił i energii.

Tygodniowy

22.06.2020, poniedziałek
Księżyc w znaku Raka
Księżyc sprzyja ważnym rodzinnym rozmowom i rozwiązywaniu problemów, także finansowych. Udadzą się randki i towarzyskie spotkania. Kto jest samotny, ten znajdzie sobie dzisiaj nowe zainteresowania lub dobrą lekturę. Warto zająć się zdrowiem, idealny dzień na wprowadzanie nowej diety, oczyszczanie organizmu, sport.
Aspekty planet: 01.35 sekstyl Księżyca z Uranem, 10.01 koniunkcja Księżyca z Merkurym, 22.21 trygon Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprzyja korzystnym zmianom. Pomysły, na jakie dzisiaj wpadniesz, przyniosą ci zysk i uznanie. Dobry dzień na zakupy, narady, spotkania z przyjaciółmi.

Karta dnia: VI Kochankowie
Poczujesz przypływ animuszu, od rana będziesz miał dobre pomysły. Dlatego warto ruszyć się z domu, odwiedzić znajomych lub iść na zakupy. Karta Kochankowie sprzyja dzisiaj nowym znajomościom, flirtom i zabawie.

23.06.2020, wtorek
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 14.33)
Księżyc sprzyja mądrym decyzjom finansowym, inwestowaniu i rachunkom. Słuchaj swojej intuicji i zwracaj uwagę na przeczucia, bo możesz wiele zyskać. Zaczęte dzisiaj przedsięwzięcia będą przebiegać szybko i skończą się pomyślne. Zwracaj uwagę na dietę, nie przesadzaj z cukrem. Dzisiaj organizm potrzebuje więcej wody, witamin i mikroelementów. Dobry dzień na randki i towarzyskie spotkania.
Aspekty planet: 04.18 opozycja Księżyca z Plutonem, 05.28 opozycja Księżyca z Jowiszem, 06.32 Neptun wchodzi w retrogradację, 09.20 trygon Księżyca z Marsem, 15.30 opozycja Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki pomaga zrozumieć powody różnych niepowodzeń i nieporozumień, wprowadza w życie więcej porządku i harmonii. Zaopiekuj się dziś innymi, ale nie wtrącaj w ich prywatne sprawy.

Karta dnia: VII Rydwan
Pośpiech i stres może się negatywnie odbić na twoim nastroju. Postaraj się znaleźć czas na spokojny posiłek i odpoczynek, bo inaczej możliwe są problemy, a ty nie będziesz miał ochoty na dyskusję.

24.06.2020, środa
Księżyc w znaku Lwa
Rano będziemy zajęci pracą, ale szybko nabierzemy ochoty na sport lub wycieczkę. Księżyc w znaku Lwa sprzyja randkom, ciekawym spotkaniom i spacerom. Warto znaleźć czas na rozwijanie talentów artystycznych. Dzisiaj możesz odkryć nowe hobby lub obejrzeć film, który zrobi na tobie wielkie wrażenie. Organizm potrzebuje więcej białka.
Aspekty planet: 00.05 sekstyl Księżyca z Wenus, 07.34 kwadratura Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja odpoczynkowi i intelektualnym dyskusjom. Dzisiaj znajdź czas na to, co lubisz czytać lub oglądać, medytuj i niczym się nie przejmuj.

Karta dnia: III Cesarzowa
W finansach możesz liczyć na szybki przypływ gotówki. Bądź jednak rozsądny i nie stawiaj wszystkiego na jedną kartę – ani w miłości, ani w kasynie.

25.06.2020, czwartek
Księżyc w znaku Lwa
Księżyca w znaku Lwa trudno się będzie skupić na rachunkach czy nużących obowiązkach. W południe zapragniemy odmiany, ogarnie nas buntowniczy nastrój, możemy zmienić poranne plany. Chętnie wybierzemy się na spacer, siłownię, pogramy w różne gry. Wenus, która wychodzi z retrogradacji, pomoże nam znaleźć nowe hobby, uzyskać wsparcie w ważnej sprawie, wyjść cało z uczuciowych tarapatów.
Aspekty planet: 08.48 Wenus wychodzi z retrogradacji, brak dużych aspektów planet.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki przypomni ci finansowych sprawach. Nie zadręczaj się, że na coś brakuje czasu lub pieniędzy, tylko postaraj się uporządkować to, na co masz realny wpływ.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Ten dzień przeznacz na ważne zadania i nie odkładaj niczego na później. Karta Gwiazda bardzo ci pomaga. Im więcej teraz zrobisz i zdziałasz, tym więcej wolnego czasu będziesz miał dla siebie i na swoje przyjemności.

26.06.2020, piątek
Księżyc w znaku Panny
Rano wszyscy staną się rozmowni i otwarci na cudze kłopoty. Warto załatwiać sprawy na mieście, odwiedzać urzędy, biura czy banki. Ludzie będą sobie życzliwi, chętnie podzielą się swoimi sposobami na radzenie sobie z trudnościami. Łatwo zdobędziemy potrzebne informacje, udadzą się też randki i towarzyskie spotkania. Po południu zajmij się hobby i sprawami uczuciowymi, to idealny dzień na randkę.
Aspekty planet: 03.33 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 04.17 kwadratura Księżyca z Wenus, 11.44 trygon Księżyca z Uranem, 16.17 sekstyl Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja podsumowaniom tego, co udało się osiągnąć. Nie bądź pesymistą, a dzisiaj wpadniesz na pomysł, jak pozbyć się starych kłopotów i rozwiązać finansowe kłopoty.

Karta dnia: III Cesarzowa
Sprzyja ci powodzenie w miłości. Będziesz życzliwy i wyrozumiały dla innych ludzi. Możesz dziś wyznawać swoje uczucia i prosić drugą osobę, aby spełniła twoje marzenia.

27.06.2020, sobota
Księżyc w znaku Panny i Wagi (od 22.16)
Księżyc sprzyja zabawie, sztuce i randkom. Lepiej jednak zachować dystans do plotek i zbyt ryzykownych propozycji, bo ludzie będą wszystkie wydarzenia reagować zbyt emocjonalnie. Zadbajmy za to o kondycję i urodę, dziś warto przekonać się do zdrowych nawyków. Dobry dzień na randki, imprezy, większe towarzyskie spotkania.
Aspekty planet: 06.56 opozycja Księżyca z Neptunem, 12.24 trygon Księżyca z Plutonem, 12.50 trygon Księżyca z Jowiszem, 22.01 opozycja Księżyca z Marsem, 22.43 trygon Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja radości, miłości i wielkiej kreatywności. Znajdź czas na swoje pasje i hobby. Mogą ci przyjść do głowy wspaniałe pomysły, dzięki którym pokonasz trudności.

Karta dnia: I Mag
Czeka cię sympatyczny dzień. Chętnie pobawisz się z dziećmi, zajmiesz się sztuką lub rytuałami. Łatwo będziesz ulegać swoim zachciankom, nie przesadzaj z wydatkami na kosmetyki i ubrania.

28.06.2020, niedziela
Księżyc w znaku Wagi
Przed nami senny i spokojny dzień. Nigdzie i z niczym się dzisiaj nie spiesz, bo możesz czegoś zapomnieć lub zgubić. Za cięższe prace w domu trudno się będzie zabrać. Unikaj zakupów, rachunków i dalekich podróży, bo podczas jazdy samochodem trudno się będzie skoncentrować. Zadbaj za to o zdrowie, zaczynaj dietę lub ogranicz to, co nie jest zdrowe. Mars wchodzi do znaku Barana i pomoże nam skupić się na ważnych zadaniach.
Aspekty planet: 03.45 Mars wkracza do znaku Barana, 07.33 trygon Księżyca z Wenus, 10.15 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 12.58 sekstyl Marsa z Saturnem, 17.13 kwadratura Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja spokojnej pracy, ale także ważnym rozmowom i spotkaniom. Staraj się dzisiaj negocjować i pokonywać przeszkody, zamiast się przed nimi zatrzymywać.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Będziesz miał bardzo ambitne pomysły, ale nie staraj się robić kilku rzeczy na raz. W domu unikaj konfliktów i szukaj nowych sprzymierzeńców, bo weekendowa aura będzie sprzyjać odpoczynkowi i randkom.

Pozycje planet:
Słońce 01 º 02´ – 07 º 43´ Raka
Księżyc 09 º 45´ Raka – 16 º 26´ Wagi
Merkury 14 º 14′ – 11 º 01′ Raka w retrogradacji
Wenus 05 º 33′ – 05 º 36′ Bliźniąt
Mars 26 º 16′ Ryb – 00 º 34′ Barana
Jowisz 25 º 03′ – 24 º 15′ Koziorożca w retrogradacji
Saturn 00 º 38´ – 00 º 12′ Wodnika w retrogradacji
Uran 09 º 31´ – 09 º 48´ Byka
Neptun 20 º 58′ – 20 º 57′ Ryb w retrogradacji
Pluton 24 º 18′ – 24 º 08′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
23.06 od g. 09.20 do g. 14.33.
24.06 od g. 07.34 do 25.06 do g. 19.04.
27.06 od g. 22.01 do g. 22.16.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 15-21.06.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Słońce wkracza do znaku Raka. Będziemy kreatywni i optymistyczni. Łatwo będzie zdobyć nowe wiadomości i umiejętności. Zabierz się do nauki lub rachunków, wszystko pójdzie o wiele sprawniej, niż zwykle.

W czwartek 18.06 Merkury wchodzi w retrogradację i ostrzega przed błędami. Bądźmy ostrożni w podróży, zbyt duża prędkość na drodze lub nie sprawdzone hamulce mogą sprawić nam wiele kłopotów.

W piątek 19.06 sekstyl Marsa z Plutonem. Warto pomyśleć o kontrolnych badaniach. Sprawdź, czego ci na prawdę brakuje i co można byłoby poprawić, a twoja kondycja będzie bez zarzutu. Zadbaj też o swój wygląd, wybierz się na gimnastykę.

W sobotę 20.06 sekstyl Marsa z Jowiszem sprawi, że w relacjach może być gorąco. Rodzinne sprawy i obietnice okażą się niezwykle ważne, postaraj się dotrzymywać słowa i dbaj o słabszych i młodszych. Słońce wkracza do znaku Raka i pozwoli nam się bardziej skupić na odpoczynku i uczuciach.

W niedzielę 21.06 obrączkowe zaćmienie Słońca i nów w znaku Raka ostrzega przed beztroską. Nie jest to dobry dzień na trudne rozmowy czy poważne spotkania. Jeden błąd i sprawy mogą potoczyć się nie w tym kierunku, co planowaliśmy. Unikajmy tłumów, imprez masowych i zgiełku.

Horoskop

15.06.2020, poniedziałek
Księżyc w znaku Barana
Początek tygodnia sprzyja nowym zadaniom i ważnym przedsięwzięciom, bo ludzie będą bardzo konkretni i chętni do szybkiego działania. Różne konflikty mogą jednak nagle wyjść na jaw, a ważne osoby nie będą wyrozumiałe. Będziemy myśleli tylko o sobie i własnych sprawach. Po południu zajmij się sportem, zakupami lub większymi porządkami, bo szybko się z nimi uporasz. Dostarcz organizmowi więcej białka.
Aspekty planet: 04.06 kwadratura Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja nauce i wyciąganiu wniosków. Decyzje, jakie dziś podejmiesz, będą trudne, ale mogą się opłacić. Działaj, szczególnie jeśli chcesz udowodnić swoje racje.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Umiarkowanie zapowiada udane kuracje i szybki powrót do zdrowia dla tych, którzy od pewnego czasu się leczą. Warto zadbać o równowagę w diecie i ćwiczeniach. Organizm będzie potrzebował więcej wody mineralnej i witamin, zadbaj o to w codziennych posiłkach.

16.06.2020, wtorek
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 11.35)
Ludzie staną się dzisiaj życzliwi i pracowici, dlatego szybko nadrobisz różne zaległości i zdobędziesz uznanie. Księżyc w znaku Byka sprzyja rachunkom, pracy, zdobywaniu nowych umiejętności. Zakładaj konto w banku, inwestuj swoje pieniądze, szukaj nowych propozycji lub podpisuj ważne umowy. Także w miłości bardzo pozytywna aura, dobry dzień na randkę. Dobry dzień na domowe zabiegi kosmetyczne.
Aspekty planet: 00.21 kwadratura Księżyca z Plutonem, 02.10 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 02.49 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 13.28 kwadratura Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki ożywi nasze emocje. Staniemy się bardziej niż zwykle dociekliwi, a nawet zazdrośni o ukochaną osobę. Lepiej nie rozmawiać z kimś, kto ma zupełnie inne poglądy, bo szkoda czasu na kłótnie.

Karta dnia: V Papież
Czas zrobić porządki w rachunkach, zadbać o lepsze oprocentowanie lokat lub wreszcie rozpocząć oszczędzanie. Ktoś doradzi ci zmianę banku lub pokaże, jak zaoszczędzić na codziennych zakupach. Warto posłuchać specjalisty, dzięki radom szybko staniesz na nogi.

17.06.2020, środa
Księżyc w znaku Byka
Będziemy energiczni i pracowici, ale ważne sprawy załatwiaj do południa. Nie odkładaj niczego na później, bo pierwsza część dnia sprzyja sprawom zawodowym i finansowym. Potem nabierzemy ochoty na rozrywki, aura sprzyja spotkaniom z przyjaciółmi i znajomymi. Udadzą się zakupy, podróże. Łatwo będzie flirtować i zawierać nowe znajomości. Dobry dzień na pracę w ogrodzie i pielęgnację roślin.
Aspekty planet: 06.15 koniunkcja Księżyca z Uranem, 17.02 sekstyl Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki pomaga zakończyć zaległe sprawy, uporządkować papiery i biurko. W miłości ostrożnie, dziś łatwo zerwać z byle powodu.

Karta dnia: XIX Słońce
Ciesz się chwilą i nie martw się na zapas. Nic nie zagraża twojej pozycji w związku, nie doszukuj się więc problemów tam, gdzie ich nie ma. Nie słuchaj plotek, wierz ukochanej osobie i nie dawaj jej do zrozumienia, że są dla ciebie ważniejsze rzeczy niż związek.

18.06.2020, czwartek
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 22.59)
Warto zająć się drobnymi porządkami i nadrabianiem różnych zaległości z początku miesiąca. Warto zainteresować się tym, co dzieje się u krewnych lub bliskich przyjaciół. Ktoś może potrzebować pomocy lub wsparcia, wspólnie znajdziecie dobre rozwiązania. Rano Merkury wchodzi w retrogradację i aż do 12.07 odradza kupowanie sprzętu AGD i elektroniki.
Aspekty planet: 05.17 sekstyl Księżyca z Neptunem, 06.58 Merkury wchodzi w retrogradację, 11.16 sekstyl Księżyca z Marsem, 12.00 trygon Księżyca z Plutonem, 14.02 trygon Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy optymistyczni i pomysłowi. Warto wybrać się na spacer, poczytać dobra książkę, odpocząć z przyjaciółmi.

Karta dnia: XXI Świat
Sprawy dotyczące zarządzania domem trzeba będzie pilnie załatwić. Ostrożnie obchodźmy się ze sprzętem elektronicznym oddajmy na przegląd samochód lub rower, bo ie warto ryzykować i korzystać z niesprawnych urządzeń.

19.06.2020, piątek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Wszystkich dziś zaskoczysz. Rodzina będzie zadowolona, że przejmiesz inicjatywę i zorganizujesz im wolny czas. Postaraj się być nieco bardziej wyrozumiały, bo ktoś przestanie się z tobą przyjaźnić. Unikaj dużych zakupów. Idealny dzień na oczyszczającą dietę lub nawet głodówkę. Układaj nowe plany, szukaj możliwości oszczędzania.
Aspekty planet: 00.34 trygon Księżyca z Saturnem, 01.08 sekstyl Marsa z Plutonem, 10.39 koniunkcja Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja ciekawym dyskusjom z innymi ludźmi. Na problemy popatrz pod innym niż zwykle kątem. Dzisiaj poszukuj głębszego sensu w tym, co się wszystkim przydarza.

Karta dnia: XVI Wieża
Wokół nas będzie dużo się działo, ale możemy też zostać wciągnięci w chaotyczne działania, które pochłoną naszą uwagę i oddalą nas od realizacji konkretnych planów. Unikajmy ludzi, którzy wprowadzają zamęt w nasze życie, bo nie pomożemy im teraz, a tylko zaszkodzimy sobie samym.

20.06.2020, sobota
Księżyc w znaku Bliźniąt
Będziemy ciekawscy i ruchliwi, warto zrobić coś miłego dla całej rodziny. O godzinie 23.43 Słońce wkroczy do znaku Raka i rozpocznie się astronomiczne lato. Udadzą się przyjęcia towarzyskie i zajęcia, które związane są ze sztuką i hobby. W kuchni testuj egzotyczne przepisy. Możesz zaczynać podróż, robić większe zakupy. Po południu poczujesz ogólny przypływ optymizmu. Na randkach bardzo dobra atmosfera. Dobry dzień na manicure i pedicure.
Aspekty planet: 09.56 sekstyl Marsa z Jowiszem, 15.06 kwadratura Księżyca z Neptunem, 23.43 Słońca wkracza do znaku Raka, 23.47 kwadratura Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki otwiera nas na nowe pomysły i nieznane idee. Dzisiaj chętnie zwiedzimy nieznane miejsca, skosztujemy egzotycznych potraw i łatwo znajdziemy sympatycznych znajomych.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Przed nami wiele nowych szans, weekend przyniesie nam możliwość wykazania się na wielu polach. Nie siedźmy cicho, warto zaznaczyć swoją obecność, mówić głośno swoje uwagi i opowiadać o planach, bo los będzie nam sprzyjał.

21.06.2020, niedziela
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 08.01)
Rano gotuj przysmaki, dbaj o wygodę, ale potem rusz się z domu. Odezwij się do znajomych, wybierz z wizytą lub na spacer. Ludzie będą otwarci na nowe pomysły i przyjaźnie nastawieni do świata. Postaraj się szanować cudze zdanie, a dzień okaże się udany. Dobry dzień na towarzyską wizytę lub przyjęcie. Nów Księżyca i obrączkowe zaćmienie Księżyca zainspiruje cię do gruntownych zmian nie tylko w twoim najbliższym otoczeniu, ale i w życiu.
Aspekty planet: 08.41 koniunkcja Księżyca ze Słońcem i obrączkowe zaćmienie Słońca.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprzyja finansom, rachunkom, porządkom w dokumentach. Dzisiaj możesz znaleźć coś, czego od dawna szukałeś.

Karta dnia: III Cesarzowa
Karta Cesarzowa zachęca do spotkań i randek, ale obiecuje też wartościową i stabilną znajomość, która szybo może przerodzić się w coś poważnego. Zmień styl, zadbaj o figurę, zrelaksuj się, a dobre samopoczucie przełoży się szybko na miłosny sukces.

Pozycje planet:
Słońce 24 º 21´ Bliźniąt – 01 º 02´ Raka
Księżyc 13 º 21´ Barana – 09 º 45´ Raka
Merkury 14 º 22′ – 14 º 14′ Raka w retrogradacji
Wenus 07 º 25′ – 05 º 33′ Bliźniąt w retrogradacji
Mars 21 º 50′ – 26 º 16′ Ryb
Jowisz 25 º 44′ – 25 º 03′ Koziorożca w retrogradacji
Saturn 01 º 01´ – 00 º 38′ Wodnika w retrogradacji
Uran 09 º 14´ – 09 º 31´ Byka
Neptun 20 º 57′ – 20 º 58′ Ryb
Pluton 24 º 26′ – 24 º 18′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
16.06 od g. 02.49 do g. 11.35.
18.06 od g. 14.02 do g. 22.59.
20.06 od g. 23.47 do 21.06 do g. 08.01.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 8-14.06.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Zrób coś nowego i zaskakującego, nie planuj drobiazgowo całego tygodnia, zdaj się na los i podążaj za głosem serca, a coś ciekawego cię dzisiaj spotka. Ktoś doceni twoją pracę, możesz nawet dostać propozycję, która zmieni bieg twojej kariery lub polepszy obecną pozycję.

W czwartek 11.06 kwadratura Słońca z Neptunem sprzyja zakochanym i tym, którzy szukają kogoś do pary. Sukcesy towarzyskie mogą ci pomóc w pracy. Pamiętaj, to ty dyktujesz warunki i najlepiej wiesz, co jest ci potrzebne do szczęścia.

W sobotę 13.06 koniunkcja Marsa z Neptunem nastroi nas romantycznie i wyjątkowo nastrojowo. Warto umawiać się na spotkania, randki czy iść do kina lub teatru, bo sztuka i kontakty z ludźmi dostarczą nam wiele wzruszeń.

Horoskop tygodniowy

8.06.2020, poniedziałek
Księżyc w znaku Koziorożca
Księżyc sprzyja zakupom i załatwianiu ważnych spraw w urzędzie lub administracji. Postaraj się być dokładny i punktualny, a wszystko się uda. Warto być miłym i wyrozumiałym dla ludzi. Po południu trzymajmy nerwy na wodzy. Uśmiechem zdziałamy dzisiaj więcej, niż obrażoną miną. Dzień sprzyja dbaniu o urodę. Unikaj ciężkich potraw, organizm potrzebuje dużo wody i soków.
Aspekty planet: 04.06 sekstyl Księżyca z Marsem, 10.25 sekstyl Księżyca z Neptunem, 17.00 koniunkcja Księżyca z Plutonem, 20.05 koniunkcja Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja rozwojowi duchowemu. Dzisiaj możesz szybko znaleźć rozwiązanie i zakończenie różnych problemów. Dlatego zaufaj intuicji i poświęć czas na ważne przemyślenia.

Karta dnia: 0 Głupiec
Będziesz niesforny, pomysłowi i bardzo energiczny. Za biurkiem lub w szkolnej ławce trudno ci będzie wytrzymać. Warto wybrać się na spacer, uprawiać sport lub jeździć na rowerze.

9.06.2020, wtorek
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 2.53)
Uważaj, bo dzisiaj nie wszystko co ci obiecują, będzie prawdą! Na różne żarty, a nawet oszustwa, łatwo się będzie nabrać. Dlatego dziś słuchaj intuicji i zasięgaj porady u osób z autorytetem. Udadzą się randki, bo Księżyc czyni ludzi bardzo wrażliwymi i romantycznymi. Także medytacja, afirmacja i czary, przyniosą bardzo dobry efekt. Zapisz się na badania kontrolne, pilnuj diety.
Aspekty planet: 05.16 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 19.29 kwadratura Księżyca z Uranem, 21.14 trygon Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja dobrym pomysłom. Pomaga znaleźć wyjście z kłopotów i dodaje optymizmu. Pod jej wpływem pozbędziesz się różnych uprzedzeń, zaczniesz ważne sprawy od nowa.

Karta dnia: IV Cesarz
Poświęć dzień na pracę i zwyczajne obowiązki. Im więcej uda się załatwić, tym więcej będziesz miał wolnego czasu. Wieczorem przypływ dobrego humoru.

10.06.2020, środa
Księżyc w znaku Wodnika
Księżyc pomoże załatwiać ważne sprawy, nie odkładaj na później trudnych spraw urzędowych czy zawodowych. Ludzie wszyscy będą uprzejmi, ale też ciekawscy. Łatwo będzie zdobywać nowe informacje, ale będą wśród nich także plotki. Uda się nauka, podróże i pisanie ważnych pism. Jedz więcej potraf bogatych w zdrowe tłuszcze.
Aspekty planet: 16.34 trygon Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja miłości. Czyni ludzi bardziej otwartymi na potrzeby innych. Kto jest samotny, temu łatwiej będzie pokonać nieśmiałość i zawrzeć nowe znajomości.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Marzysz o tym, aby cię wszyscy lubili? Dzisiaj może się to spełnić. Karta Gwiazda pomoże ci zdobyć uznanie, nie bój się publicznych wystąpień i prezentacji. Bądź odważny i pewny siebie!

11.06.2020, czwartek
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 11.31)
Będziemy w dobrych humorach. Przyjemności i słodycze będą dzisiaj kusić dwa razy mocniej, dlatego kontroluj dzisiaj dietę. Księżyc sprzyja pozytywnym zmianom. Wybaczymy dzisiaj stare urazy, będziemy serdeczni i uczynni. Warto odnawiać dawne znajomości. Kwadratura Słońca z Neptunem ostrzega przed podejmowaniem radykalnych decyzji dotyczących finansów i zaczynaniu ostrej diety odchudzającej.
Aspekty planet: 11.37 kwadratura Słońca z Neptunem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja sztuce, miłości i dobrej zabawie. Bądź samodzielny i nie bój się marzeń, bo szybko uda się je spełnić.

Karta dnia: I Mag
Od samego rana będziesz pomysłowy i ciekawski. Karta Mag sprzyja zdobywaniu nowych wiadomości, a także niespodziewanym spotkaniom z ważnymi osobami.

12.06.2020, piątek
Księżyc w znaku Ryb
Księżyc w znaku Ryb pomaga troszczyć się o innych. Południe sprzyja rozwiązywaniu zagadek i odkrywaniu sekretów. Warto zadawać ważne pytania, szukać inspiracji, rozmawiać o ważnych potrzebach. Trudniej będzie zabrać się za męczące sprawy i domowe obowiązki, unikaj dużego wysiłku fizycznego. Organizm potrzebuje więcej wody i witamin, jedz dużo owoców.
Aspekty planet: 04.34 kwadratura Księżyca z Wenus, 05.20 sekstyl Księżyca z Uranem, 14.06 trygon Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprzyja ważnym decyzjom, ale także wyplątywaniu się z umów, które nie przynoszą korzyści. Licz swoje pieniądze, oszczędzaj czas i siły.

Karta dnia: VI Kochankowie
Przed tobą dzień pełen wzruszeń i emocji. Zwyczajne zajęcia i powtarzające się obowiązki nagle zaczną cię nudzić, a nawet trochę irytować. Znajdź czas na randkę, a jeśli jesteś samotny, to szukaj nowej miłości.

13.06.2020, sobota
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 23.02)
Dzień będzie niespokojny, a nawet pełen sporów i niepotrzebnych dyskusji. Ludzie będą uciekać od odpowiedzialności i zrzucać męczące zajęcia na innych. Dbaj o siebie, szanuj swoje nerwy. Łatwiej będzie za to uporać się z fizycznymi pracami, remontami, wyrzucaniem starych rzeczy. Nabierzemy też ochoty na sportową rywalizację. Koniunkcja Marsa z Neptunem ostrzega przed pomyłkami i oszustami.
Aspekty planet: 04.12 koniunkcja Księżyca z Marsem, 04.50 koniunkcja Księżyca z Neptunem, 08.23 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 11.56 sekstyl Księżyca z Plutonem, 14.44 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 16.12 koniunkcja Marsa z Neptunem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprzyja każdemu, kto szuka nowych pomysłów na życie i karierę. Dziś można wpaść na innowacyjne pomysły. Zapisuj swoje przemyślenia, bo w przyszłości przyniosą ci zyski.

Karta dnia: XX Sąd
Zaczniesz zastanawiać się nad zmianą stylu życia na bardziej ekologiczny, poszukasz informacji na temat nowych źródeł energii. A wszystko to po to, aby całej twojej rodzinie było zdrowie i wygodniej.

14.06.2020, niedziela
Księżyc w znaku Barana
Czeka nas spokojna i senna niedziela, bez żadnych niespodzianek. Księżyc sprzyjać będzie odpoczynkowi, spotkaniom z krewnymi i przyjaciółmi. Warto dzisiaj odnawiać różne stare kontakty i znajomości, bo ludzie chętnie wspominać będą stare czasy. Unikajmy ostrych potraw. Wieczorem poczujemy przypływ sił, chętnie ułożymy ambitne plany na nadchodzący tydzień.
Aspekty planet: 01.12 sekstyl Księżyca z Saturnem, 14.24 sekstyl Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja wprowadzaniu w życie zdrowszych nawyków, a także zabiegom kosmetycznym i pozytywnym zmianom w wyglądzie.

Karta dnia: XII Wisielec
Przeczucia lub wspomnienia mogą sprawić, że niepotrzebnie uprzedzisz się do całkiem dobrego pomysłu. Po południu poczujesz przypływ optymizmu i odwagi. Warto wtedy jeszcze raz przemyśleć ważne sprawy.

Pozycje planet:
Słońce 17 º 40´ – 24 º 21´ Bliźniąt
Księżyc 16 º 11´ Koziorożca – 13 º 21´ Barana
Merkury 10 º 53′ – 14 º 22′ Raka
Wenus 10 º 58′ – 07 º 25′ Bliźniąt w retrogradacji
Mars 17 º 19′ – 21 º 50′ Ryb
Jowisz 26 º 19′ – 25 º 44′ Koziorożca w retrogradacji
Saturn 01 º 21′ – 01 º 01´ Wodnika w retrogradacji
Uran 08 º 54´ – 09 º 14´ Byka
Neptun 20 º 54′ – 20 º 57′ Ryb
Pluton 24 º 34′ – 24 º 26′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
8.06 od g. 20.05 do 9.06 do g. 02.53.
10.06 od g. 16.34 do 11.06 do g. 11.31.
13.06 od g. 14.44 do g. 23.02.

Horoskop tygodniowy 1-7.06.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu dostaniemy dużą dawkę pozytywnej energii od koniunkcji Wenus i Słońca oraz pełni Księżyca i częściowego zaćmienia Księżyca w kwadraturze z Marsem. Uważaj jednak, żeby nikt nie wykorzystał twoich dobrych intencji wbrew twojej woli. Strzeż się osób, które kradną energię i uwagę, a wszystkie sprawy załatwisz bez problemu.

W środę 3.06 koniunkcja Słońca z Wenus skieruje naszą uwagę na sprawy partnerskie. Warto zrobić porządek w sprawach uczuciowych, wyjaśnić nieporozumienia, pozbyć się fałszywych znajomych lub nie odpowiadać na zaczepki kogoś, kto od dawna gra nam na nerwach. Kwadratura Wenus z Marsem sprawi, że wszyscy będą się spieszyć, przez co łatwo będzie o kłótnie lub pomyłki. Niektórzy w ten dzień podejmą radykalne decyzje, postanowią zmienić całe swoje życie lub choćby wakacyjne plany.

W czwartek 4.06 sekstyl Merkurego z Uranem sprzyja wysyłaniu ofert, zamawianiu nowych reklam, odświeżeniu strony internetowej oraz większej aktywności w mediach społecznościowych.

W piątek 5.06 pełnia Księżyca w znaku Strzelca. Dostaniesz wielki zastrzyk planetarnej energii i na zapas pomyśl, co z nią zrobisz. Wyznacz bliskim ważne zadania, zmobilizuj leni do pracy, znajdź czas na swoje sprawy i nie ulegaj namowom i wpływom innych ludzi.

W sobotę 6.06 kwadratura Słońca z Marsem przestrzega nas, aby nie popełnić błędu, który może nas drogo kosztować. Czas nie sprzyja załatwianiu finansowych spraw, unikajmy spotkań z nieżyczliwymi osobami.

Horoskop tygpdniowy

1.06.2020, poniedziałek
Księżyc w znaku Wagi
Będziemy ciekawscy i emocjonalni. Dlatego trudno będzie skupić się na domowych obowiązkach, bo ludzie będą się wzajemnie rozpraszać. Uważajmy dzisiaj na słowa, bo łatwo się będzie przejąć różnymi plotkami. Osobom samotnym łatwiej będzie zawrzeć nowe znajomości. Zaczynaj dietę, dbaj o linię. Organizm potrzebuje więcej ciepłych posiłków i bogatych w zdrowe tłuszcze potraw.
Aspekty planet: 11.27 trygon Księżyca ze Słońcem, 17.19 trygon Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja zakochanym, dziś trudno im będzie znieść rozłąkę, padną wielkie słowa i gorące wyznania. A kto jest samotny, temu łatwiej będzie pokonać nieśmiałość i zawrzeć nowe znajomości.

Karta dnia: XXII Głupiec
Poczujesz, że wszystko jeszcze przed tobą. Zawieraj nowe znajomości, szukaj lepszej pracy, bo masz szansę na szybko sukces.

2.06.2020, wtorek
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 18.05)
Można zabierać się za męczącą pracę fizyczną i cięższe obowiązki, jeśli masz towarzystwo lub pomocników. Do rachunków lub papierkowej roboty możesz nie mieć cierpliwości. W domu trzymaj emocje na wodzy i nie daj się sprowokować do niepotrzebnych kłótni. Warto poćwiczyć lub wybrać się na dłuższy  spacer. Po południu aura będzie spokojniejsza, dobry czas na sprawy uczuciowe.
Aspekty planet: 09.22 kwadratura Księżyca z Plutonem, 12.39 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 20.37 kwadratura Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprawi, że poczujemy przypływ artystycznego natchnienia. Będziemy żartować i flirtować. Popołudnie to idealny dzień na towarzyskie spotkania lub szalone randki.

Karta dnia: VI Kochankowie
Nie rób wszystkiego sam, znajdź pomocników lub  wspólnika, razem będzie raźniej i łatwiej pokonywać trudności i wyzwania, jakie może przed tobą postawić los.

3.06.2020, środa
Księżyc w znaku Skorpiona
Koniunkcja Słońca z Wenus sprzyja nadawaniu lotto i graniu w gry z dużą pulą nagród. Warto energicznie zabrać się do pracy, bo będziemy mieli okazję szybko uporać się z trudnościami. Ludzie będą życzliwi, a także chętnie pożartują i puszczą w niepamięć stare nieporozumienia. Pomyślmy marzenie, bo może się szybko spełnić! Unikajmy robienia skomplikowanych rachunków, a także plotek, pośpiechu. Kwadratura Wenus z Marsem pomaga w sprawach uczuciowych. Organizm domaga się więcej węglowodanów.
Aspekty planet: 02.40 kwadratura Wenus z Marsem, 04.40 trygon Księżyca z Merkurym, 08.16 opozycja Księżyca z Uranem, 17.44 trygon Księżyca z Marsem, 19.43 koniunkcja Słońca z Wenus.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprzyja dobrym pomysłom na oszczędzanie i lepsze gospodarowanie tym, co posiadasz. Dzisiaj zabierz się za rachunki i porządki.

Karta dnia: XII Wisielec
Czas odpocząć i przestać się wszędzie spieszyć. Zacznij cenić swój czas, nie rozmieniaj go na drobne. Bądź cierpliwy, a uzyskasz to, czego pragniesz.

4.06.2020, czwartek
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 19.16)
Podejmuj ważne decyzje, a także pozbywaj się z życia tego, co nie jest ci już potrzebne. Ludzie mogą być nerwowi, bardzo pewni siebie, ale też zmienni. Nie bierz udziału w dyskusjach i intrygach, bo sekrety szybko wyjdą na jaw. Na randkach bardzo gorąca atmosfera. Dzień sprzyja też medytacji, rytuałom dla powodzenia i szczęścia. Koniecznie podlej kwiaty doniczkowe.
Aspekty planet: 04.14 trygon Księżyca z Neptunem, 10.26 sekstyl Księżyca z Plutonem, 13.36 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 21.43 sekstyl Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprawi, że staniemy się towarzyscy i bardziej optymistyczni. Sprzyja też randkom, a kto zajmuje się sztuką, ten może liczyć na przypływ natchnienia.

Karta dnia: XIX Słońce
Uwolnij twórczą energię, bądź odważny i forsuj swoje rozwiązania, zadziw bliskich i współpracowników swoimi pomysłami, a osiągniesz powodzenie.

5.06.2020, piątek
Księżyc w znaku Skorpiona
Będziemy mieli coraz mniej ochoty i siły do pracy lub nauki. Aura planetarna nie sprzyja nowym lub ryzykownym pomysłom. Różne tajemnice mogą niespodziewanie wyjść na jaw, dlatego bądźmy uważni, ale i nie wtrącajmy się w cudze sprawy. Randki i wielkie zakupy lepiej przełożyć na inny dzień. Zadbajmy o rośliny domowe. Pełnia Księżyca i półcieniowe zaćmienie Księżyca ostrzega przed podejmowaniem pochopnych decyzji i ryzyka.
Aspekty planet: 13.04 sekstyl Merkurego z Uranem, 15.57 opozycja Księżyca z Wenus, 21.12 opozycja Księżyca ze Słońcem, 21.44 kwadratura Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprawi, że będziemy dzisiaj skoncentrowani na swoich rodzinnych sprawach. Jeśli planujesz obowiązki, to wybierz się na zakupy.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Staraj się być obiektywny, nie ulegaj zbyt łatwo ani pozytywnym, ani negatywnym emocjom. Wprowadź w swoje życie więcej porządku.

6.06.2020, sobota
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 21.44)
Będziemy optymistyczni i energiczni. Dzisiaj warto zastanowić się nad zmianami, które już czas wprowadzić w życie. Łatwiej będzie zerwać ze schematami, ale ostrożnie z rywalizacją! Jeśli zaczniemy porównywać się z innymi, stracimy czas i zapał do mądrych działań. to zły dzień na wyścigi lub sporty zespołowe. Kwadratura Słońca z Marsem ostrzega przed brawurą i ryzykiem.
Aspekty planet: 06.10 kwadratura Księżyca z Neptunem, 21.10 kwadratura Słońca z Marsem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja rozwojowi duchowemu. Dzisiaj możesz odkryć różne tajemnice, dlatego zaufaj intuicji i poświęć czas na swoje zainteresowania.

Karta dnia: III Cesarzowa
Odpocznij i niczym się nie martw, niech inni zabiegają o twoją uwagę czy względy. Poczuj, że zasługujesz na odrobinę luksusu, nie żałuj sobie na przyjemności.

7.06.2020, niedziela
Księżyc w znaku Koziorożca
Będziemy senni i niechętni do żartów, bliscy będą od nas więcej wymagać. Lepiej unikać zbędnych dyskusji, bo ludzie będą jednocześnie niecierpliwi i uparci. Warto za zająć się prywatnymi sprawami, hobby lub po prostu odpocząć. Unikajmy ryzykownych decyzji, męczących podróży, wielkich zakupów. Dobry czas na depilację, piling, dbanie o skórę.
Aspekty planet: 13.08 trygon Księżyca z Uranem, 16.05 opozycja Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprzyja biznesowi. Dziś można wpaść na innowacyjne pomysły, a także coś zaoszczędzić. Zapisuj swoje plany, bo szybko przyniosą ci godziwe zyski.

Karta dnia: I Mag
Ktoś zaintryguje cię na tyle, że będziesz w stanie zmienić swoje plany, żeby się do niego dostosować. W miłości zachowaj aurę tajemniczości, nie zdradzaj swoich sekretów.

Pozycje planet:
Słońce 10 º 58´ – 17 º 40´ Bliźniąt
Księżyc 05 º 38´ Wagi – 16 º 11´ Koziorożca
Merkury 04 º 07′ – 10 º 53′ Raka
Wenus 15 º 18′ – 10 º 58′ Bliźniąt w retrogradacji
Mars 12 º 42′ – 17 º 19′ Ryb
Jowisz 26 º 46′ – 26 º 19′ Koziorożca w retrogradacji
Saturn 01 º 37´ – 01 º 21´ Wodnika w retrogradacji
Uran 08 º 34´ – 08 º 54´ Byka
Neptun 20 º 50′ – 20 º 54′ Ryb
Pluton 24 º 42′ – 24 º 34′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
2.06 od g. 12.39 do g. 18.05.
4.06 od g. 13.36 do g. 19.16.
6.06 od g. 06.10 do g. 21.44.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 25-31.05.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Słońce, Wenus i Merkury w Bliźniętach sprzyjają komunikacji. Wysyłaj ważne maile, listy, dzwoń do ważnych osób. Dobry czas na naukę  zdawanie egzaminów, wykazanie się wiedzą i nadrobienie zaległości w czytaniu. W czwartek 28.05 Merkury wchodzi do znaku Raka i przyniesie nam zasłużone uznanie i nagrodę za trudnych kilka ostatnich miesięcy. Sprzyja też handlowcom i podróżnikom. To dobry tydzień na podpisywanie umów, szukanie handlowych okazji, negocjacje i targowanie się.

Tygodniowy

25.05.2020, poniedziałek
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 1.08)
Będziemy w dobrych humorach. Różne zawodowe sprawy uda się szybko załatwić, bo Księżyc w znaku Raka sprzyja współpracy i zarabianiu pieniędzy. Zamiast się spieszyć i denerwować z powodu korków lub polityki, poszukaj mądrości i cierpliwości. Popołudnie sprzyja medytacji, afirmacjom, pozytywnym magicznym rytuałom. Udadzą się randki i towarzyskie imprezy.
Aspekty planet: 08.48 sekstyl Marsa z Uranem, 16.33 sekstyl Księżyca z Uranem, 16.57 trygon Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja odpoczynkowi i intelektualnym dyskusjom. Dzisiaj znajdź czas na to, co lubisz czytać lub oglądać, medytuj i niczym się nie przejmuj.

Karta dnia: XXI Świat
Przypomnisz sobie o zawodowych sprawach i zaległościach. Nie pozwól, aby wątpliwości popsuły ci humor i postaraj się od razu wyjaśnić nieporozumienia. Dzień sprzyja dobrym pomysłom na wyjście z trudnych sytuacji.

26.05.2020, wtorek
Księżyc w znaku Raka
Poczujemy przypływ optymizmu, przestaniemy się martwić drobiazgami. Bardzo chętnie nadrobimy zaległości w lekturze lub zapiszemy się na ciekawy kurs w internecie. Wieczór sprzyja imprezom i szalonym randkom, a samotnym łatwiej będzie zawrzeć nowe znajomości. Unikajmy jednak nadmiaru słodyczy, bo dziś łatwo utyć! Zacznij ćwiczyć, a szybko zobaczysz efekty.
Aspekty planet: 15.42 trygon Księżyca z Neptunem, 23.03 opozycja Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki przypomni ci finansowych sprawach. Nie zadręczaj się, że na coś brakuje czasu lub pieniędzy, tylko postaraj się uporządkować to, na co masz realny wpływ.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Staniesz się spokojniejszy niż zwykle i bardzo wrażliwy. Nie obrażaj się, jeśli ktoś zacznie z ciebie żartować. Po południu poczujesz przypływ sił i energii, a wieczór sprzyja wspaniałym pomysłom na rozrywkę.

27.05.2020, środa
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 8.32)
Od rana będziemy niecierpliwi i pomysłowi. Księżyc w Lwie sprzyja kreatywności i zmianie spojrzenia na sytuację, dlatego odważ się dzisiaj przeciwstawić osobom, które cię wykorzystują lub nie szanują. Dzień przyniesie nam ciekawe spotkania i nowe inspiracje. Zacznij uprawiać sport, zabierz się za poprawę kondycji. Dobry dzień na zajęcie się urodą i fryzurą.
Aspekty planet: 03.06 opozycja Księżyca z Jowiszem, 11.42 opozycja Księżyca z Saturnem, 21.02 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 23.33 kwadratura Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja podsumowaniom tego, co udało się osiągnąć. Nie bądź pesymistą, a dzisiaj wpadniesz na pomysł, jak pozbyć się starych kłopotów i rozwiązać finansowe kłopoty.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Będziesz się troszczyć i martwić o przyjaciół, a także zaczniesz pomagać innym. Zbyt wiele odpowiedzialności może cię bardzo zmęczyć. Pamiętaj o własnych potrzebach i odpoczynku.

28.05.2020, czwartek
Księżyc w znaku Lwa
Poczujemy przypływ sił, a Księżyc w znaku Lwa sprzyja braniu na siebie ambitnych zadań. Dziś masz szansę uporać się z większą ilością zajęć niż zwykle, ale zamiast się chwalić i dekoncentrować, z samego rana zabierz się do pracy. Warto też więcej się ruszać, bo dzisiaj idealny dzień na rozpoczęcie ćwiczeń lub zakupy modnych ubrań. Merkury wchodzi do znaku Raka i pomoże nam w znalezieniu bratniej duszy.
Aspekty planet: 15.30 sekstyl Księżyca z Wenus, 20.09 Merkury wkracza do znaku Raka.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja radości, miłości i wielkiej kreatywności. Znajdź czas na swoje pasje i hobby. Mogą ci przyjść do głowy wspaniałe pomysły, dzięki którym pokonasz trudności.

Karta dnia: XIX Słońce
Czeka cię aktywny dzień. Bądź uparty, zdobywaj większe pieniądze lub wpływy. Spotkania z ludźmi i służbowe zabrania przysporzą ci popularności. Pokonasz konkurencję, będziesz zadowolony.

29.05.2020, piątek
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 13.40)
Będziemy energiczni i rozmowni. Księżyc w znaku Panny sprzyja załatwianiu ważnych spraw przez telefon w urzędach, u lekarza i w banku. Postarajmy się tylko być bardzo punktualni, a wiele uda się zrobić. Popołudnie sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości, a także przeprowadzaniu różnych negocjacji i ważnych narad. Organizm potrzebuje więcej warzyw, zażywaj suplementy uzupełniające mikroelementy.
Aspekty planet: 15.32 sekstyl Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja spokojnej pracy, ale także ważnym rozmowom. Staraj się dzisiaj negocjować i pokonywać przeszkody, zamiast się przed nimi zatrzymywać. Dobry dzień na randki.

Karta dnia: V Papież
Bez trudu uporasz się z zawodowymi problemami, nawet tymi, które ciągną się od dawna. Dzień sprzyja sprawom urzędowym, a wieczór randkom lub towarzyskim spotkaniom. Powodzenia!

30.05.2020, sobota
Księżyc w znaku Panny
Czeka nas udany dzień i humory będą nam dopisywać. Księżyc w znaku Panny sprawi, że do ważnych zadań podejdziemy konkretnie i rzeczowo, nie będziemy tracić niepotrzebnie czasu. Wieczór sprzyja realizacji dobrych pomysłów i długim rozmowom przez telefon. Zadbaj o włosy – dziś przycięte odrosną wolniej, ale będą gęściejsze.
Aspekty planet: 04.14 trygon Księżyca z Uranem, 05.29 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 09.34 opozycja Księżyca z Marsem, 17.18 kwadratura Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja nowym pomysłom na podział domowych obowiązków. Artyści poczują dzisiaj wielki przypływ natchnienia. Udadzą się randki.

Karta dnia: III Cesarzowa
Powodzenie ci sprzyja, ale zamiast sprzątać czy gotować, będziesz leniuchować. Możesz liczyć na wyjątkowo pomyślne wiadomości, szczególnie od znajomych z innego miasta lub zza granicy.

31.05.2020, niedziela
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 16.37)
Będziemy rozmowni i ciekawscy, z każdym chętnie zamienimy kilka słów. Dlatego uważajmy, bo łatwo będzie o spóźnienia i zamieszanie. W południe unikajmy towarzyskich plotek! Przeczekajmy tą porę i nie załatwiajmy wtedy ważnych spraw, a reszta dnia będzie udana. Udadzą się rodzinne spotkania i domowe atrakcje kulturalne. Dobry dzień na rozpoczęcie diety oczyszczającej lub na sokowy detoks.
Aspekty planet: 01.13 opozycja Księżyca z Neptunem, 07.46 trygon Księżyca z Plutonem, 11.16 trygon Księżyca z Jowiszem, 19.19 trygon Księżyca z Saturnem, 23.15 kwadratura Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprzyja konkretnym dokonaniom. Czyni ludzi bardzo upartymi, dlatego unikaj dyskusji ze starszymi osobami i nie krytykuj znajomych. Dobry dzień na naukę i porządki.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Czeka cię dzień bez większych trosk. Sprawy uczuć i miłości będą dziś najważniejsze. Masz również szansę zdobyć uznanie i popularność, jeśli tylko na towarzyskich spotkaniach nie będziesz mówić wyłącznie o swoich sprawach.

Pozycje planet:
Słońce 04 º 15´ – 10 º 58´ Bliźniąt
Księżyc 00 º 27´ Raka – 05 º 38´ Wagi
Merkury 24 º 30′ Bliźniąt – 04 º 07′ Raka
Wenus 19 º 07′ – 15 º 18′ Bliźniąt w retrogradacji
Mars 08 º 07′ – 12 º 42′ Ryb
Jowisz 27 º 04′ – 26 º 46′ Koziorożca w retrogradacji
Saturn 01 º 48´ – 01 º 37´ Wodnika w retrogradacji
Uran 08 º 12´ – 08 º 34´ Byka
Neptun 20 º 44′ – 20 º 50′ Ryb
Pluton 24 º 48′ – 24 º 42′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
24.05 od g. 13.09 do 25.05 do g. 01.08.
27.05 od g. 03.06 do g. 08.32.
28.05 od g. 15.30 do 29.05 do g. 13.40.
31.05 od g. 11.6 do g. 16.37.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 18-24.05.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami dużo zmian. Zdobędziemy nowe doświadczenia i ktoś zaskoczy nas niecodzienną propozycją. Nie bójmy się zaczynać od nowa, naszymi autami będą zapał i entuzjazm. Sukces jest w zasięgu ręki, trzeba jeszcze chwilę poczekać i zdobyć się na większy wysiłek. Nów Księżyca w znaku Bliźniąt zapewni nam wiele dobrych pomysłów na spędzanie wolnego czasu i rozwój osobisty. Będziemy pomysłowi i kreatywni, coś ważnego nie ujdzie naszej uwadze, dzięki czemu zyskamy w sprawach zawodowych.

Tygodniowy

W środę 20.05 Słońce wchodzi do znaku Bliźniąt i sprawi, że możemy spotkać na swojej drodze wyjątkową osobą, dostać bardzo ważne zadanie lub wiadomość, która znacząco zmieni naszą obecną sytuację.

W czwartek 21.05 kwadratura Wenus z Neptunem sprawi, że finansowych pokus będzie wiele. Pilnujmy więc portfela i wydatków, żeby starczyło nam na wszystko, co niezbędne.

W piątek 22.05 nów Księżyca zachęca do nowych znajomości i krótkich wyjazdów, trygon Słońca z Saturnem ostrzega przed błędami i pomyłkami, bądźmy uważni i na spokojnie podchodźmy do trudnych spraw. Merkury utworzy koniunkcję  z Wenus i kwadraturę z Neptunem i zacznie sprzyjać nawiązywaniu przyjaźni, flirtów i gorących romansów. Przygotujmy się na towarzyskie i romansowe przygody.

18.05.2020, poniedziałek
Księżyc w znaku Barana
Planety sprawią, że poczujesz przypływ sił i entuzjazmu. Jedz więcej zielonych warzyw, które zawierają żelazo, a trudny nadchodzącego tygodnia nie będą ci groźny. Księżyc sprzyja znajdowaniu finansowych okazji. Udadzą się za to zakupy, podróże i rozwijanie swoich zainteresowań. Sprzątaj, ustawiaj książki, sprzątaj biurko lub różne schowki.
Aspekty planet: 19.16 sekstyl Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki pomaga zakończyć zaległe sprawy, uporządkować papiery i biurko. W miłości ostrożnie, dziś łatwo zerwać z byle powodu.

Karta dnia: II Kapłanka
Na każdy temat będziesz miał własne zdanie, a opinie innych ludzi raczej nie będą wpływać na  twoje decyzje i postępowanie.

19.05.2020, wtorek
Księżyc w znaku Barana
Mierz zamiary na siły, pilnuj, żeby po ciężkiej pracy odpowiednio odpocząć. Nie rezygnuj z czasu wolnego czy przerwy, nawet jeśli wokół będzie się dużo działo. Księżyc w Baranie sprzyjają regeneracji sił i szczęśliwym diagnozom lekarskim oraz szybkiemu leczeniu dolegliwości. Pamiętaj o kremach z filtrem, kiedy wychodzisz na Słońce, nałóż maseczkę nawilżającą na twarz, zadbaj o paznokcie.
Aspekty planet: 10.16 Księżyc w sekstylu z Wenus, 17.50 kwadratura Księżyca z Plutonem, 22.32 kwadratura Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy optymistyczni i pomysłowi. W pracy czas na szybkie decyzje. Potem warto obejrzeć ciekawy serial, poczytać dobra książkę, odpocząć z przyjaciółmi.

Karta dnia: VII Rydwan
Uważaj, aby rewolucyjna postawa nie zakończyła się konfliktem z kimś, kto lubi wszystkich pouczać i kontrolować. Wieczorem miła niespodzianka.

20.05.2020, środa
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 4.10)
Przed nami spokojny dzień, który nie sprzyja pośpiesznym decyzjom i ryzykowaniu w sprawach finansowych. Uważajmy, bo ludzie mogą się spóźniać, zmieniać zdanie, przekręcać słowa. Lepiej unikać ryzykownych decyzji, a zająć się sztuką, miłością, duchowymi sprawami. Po południu możesz zacząć cięższe domowe prace, a nawet drobne remonty. Dziś Słońce wejdzie do znaku Bliźniąt i poczujemy przypływ inspiracji i chęć do odnawiania dawnych znajomości.
Aspekty planet: 07.57 kwadratura Księżyca z Saturnem, 14.09 sekstyl Księżyca z Marsem, 15.49 Słońca wkracza do znaku Bliźniąt, 20.06 koniunkcja Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja ciekawym dyskusjom z innymi ludźmi. Na problemy popatrz pod innym niż zwykle kątem. Dzisiaj poszukuj głębszego sensu w tym, co się wszystkim przydarza.

Karta dnia: XX Sąd
Rodzinne i domowe sprawy zaczną się układać po twojej myśli, nie warto więc wciąż oglądać się za siebie. Miłe spotkanie zażegna rodzinny spór.

21.05.2020, czwartek
Księżyc w znaku Byka
Poranek sprzyja odpoczynkowi i rodzinnym sprawom. Po południu zainteresujemy się, co słychać u znajomych. Dzwoń, umawiaj się, zdobywaj ciekawe zaproszenia i informacje. Udadzą się randki i zajęcia, które związane są ze sztuką i hobby. Kwadratura Wenus z Neptunem sprzyja zakochanym i osobom szukającym swojej drugiej połówki. W kuchni testuj nowe smaki, nieznane przyprawy i egzotyczne przepisy. Pij dużo wody mineralnej.
Aspekty planet: 01.02 kwadratura Wenus z Neptunem, 21.18 sekstyl Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki otwiera nas na nowe pomysły i nieznane idee. Dzisiaj chętnie skosztujemy egzotycznych potraw i zadzwonimy do sympatycznych znajomych.

Karta dnia: III Cesarzowa
Cesarzowa pomaga rozmawiać o pieniądzach, sprzyja udanym zakupom i zyskownym umowom. Dzisiaj zakładaj konto w banku, ale też zadbaj o pieniądze i zrób porządki w portfelu.

22.05.2020, piątek
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 15.35)
Ten wyjątkowy dzień warto poświęcić na planowanie i szacowanie zysków i strat. Nów Księżyca w znaku Bliźniąt i koniunkcja Merkurego z Wenus sprzyja dogadywaniu się z ludźmi, negocjacjom, składaniu podań o pracę. To dobry dzień, aby szukać odpowiednich pomocników. Organizm będzie potrzebował więcej korzennych warzyw i ziołowych herbat. Dobry dzień na pielęgnację urody.
Aspekty planet: 05.28 trygon Księżyca z Plutonem, 10.00 trygon Księżyca z Jowiszem, 10.41 koniunkcja Merkurego z Wenus, 14.01 trygon Słońca z Saturnem, 17.42 kwadratura Merkurego z Neptunem, 19.11 trygon Księżyca z Saturnem, 19.38 koniunkcja Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprzyja finansom, rachunkom, porządkom w dokumentach. Dzisiaj możesz znaleźć coś, czego od dawna szukałeś.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Odkryjesz w sobie potrzebę artystycznej działalności, zainteresujesz się nieznanym ci gatunkiem muzyki. Weź udział w warsztatach rozwijających twórcze myślenie.

23.05.2020, sobota
Księżyc w znaku Bliźniąt
Dzień sprzyja domowej pracy, a także dbaniu o zdrowie i urodę. Zapragniemy otoczyć się  luksusem, dlatego podczas zakupów nie daj się dzisiaj ponieść emocjom. W sprawach finansowych możliwe korzystne wiadomości, rano zajmij się domowymi rachunkami, kupuj telefon czy komputer. Udadzą się randki, towarzyskie spotkania i kulturalne rozrywki.
Aspekty planet: 04.43 kwadratura Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprzyja korzystnym zmianom. Pomysły, na jakie dzisiaj wpadniesz, przyniosą ci zysk i uznanie. Dobry dzień na zakupy, narady, spotkania z przyjaciółmi.

Karta dnia: XII Transformacja
Zainteresujesz się rodzinnymi tajemnicami. Coś nie będzie dawało ci spokoju i niespodziewanie odkryjesz, że ktoś coś przed tobą ukrywa. Szybko wyjaśnij nieporozumienie.

24.05.2020, niedziela
Księżyc w znaku Bliźniąt
Od rana będziemy optymistyczni, ale skupimy się raczej na towarzyskich sprawach, niż na rodzinnych obowiązkach. Aura sprzyja wyjazdom i udanym spotkaniom. Udadzą się randki i zajęcia związane z artystycznym hobby. Starsze osoby będą bardziej wyrozumiałe, a młodsze bardziej uprzejme. Będziemy mieć większy apetyt, zadbaj o regularne posiłki.
Aspekty planet: 05.14 koniunkcja Księżyca z Wenus, 07.33 kwadratura Księżyca z Neptunem, 13.09 koniunkcja Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki pomaga zrozumieć powody różnych niepowodzeń i nieporozumień, wprowadza w życie więcej porządku i harmonii. Zaopiekuj się dziś innymi, ale nie wtrącaj w ich prywatne sprawy.

Karta dnia: VI Kochankowie
Dzięki czyjejś pomocy nawiążesz kontakt z osobą, na której radzie i pomocy bardzo ci zależy. Bądź otwarty na nowe propozycje.

Pozycje planet:
Słońce 27 º 31´ Byka – 04 º 15´ Bliźniąt
Księżyc 05 º 08´ Barana – 00 º 27´ Raka
Merkury 12 º 19′ – 24 º 30′ Bliźniąt
Wenus 21 º 24′ – 19 º 07′ Bliźniąt w retrogradacji
Mars 03 º 17′ – 08 º 07′ Ryb
Jowisz 27 º 13′ – 27 º 04′ Koziorożca w retrogradacji
Saturn 01 º 55´- 01 º 48´ Wodnika w retrogradacji
Uran 07 º 49´ – 08 º 12´ Byka
Neptun 20 º 37′ – 20 º 44′ Ryb
Pluton 24 º 53′ – 24 º 48′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
19.05 od g. 22.32 do 20.05 do g. 04.10.
22.05 od g. 10.00 do g. 15.35.
24.05 od g. 13.09 do 25.05 do g. 01.08.

Udanego tygodnia!