Horoskop tygodniowy 28.07-3.08.2014

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Merkury w Lwie radzi: pokaż się z najlepszej strony!

W poniedziałek 28.07 Wenus w opozycji z Plutonem ostrzega nas przed szastaniem pieniędzmi i beztroskim podejściem do spraw majątkowych oraz bankowych. Bądźmy mili dla ludzi, bo złośliwa uwaga czy niepotrzebna krytyka mogą spowodować nieporozumienia, a nawet poważne kłótnie.

W piątek 1.08 czeka nas wiele emocjonujących wydarzeń, bo Merkury wkracza do znaku Lwa, a Wenus ustawi się w kwadraturze z Uranem i w trygonie z Saturnem. Nasze podejście do bliskich może się zmienić na lepsze, jeśli przeprowadzimy poważne rozmowy i spiszemy wspólne wnioski na kartce. Warto pokazywać swoje umiejętności – kto od ciebie wie lepiej, na co cię stać! Wysyłaj oferty, ubiegaj się o rozmowę o pracę, dawaj ogłoszenia do prasy o kupnie/sprzedaży. Teraz jest szansa, że inni cię lepiej usłyszą, a twoja informacja szybciej dotrze do adresatów.

W sobotę 2.08 będzie nas nosić i z trudem wysiedzimy w domu z powodu kwadratury Marsa z Jowiszem i koniunkcji Merkurego z Jowiszem. Zaplanujmy na weekend dużo aktywności, inaczej energia będzie nas rozpierać i nie będziemy wiedzieli, co ze sobą zrobić. Nieoczekiwani goście mogą nagle zmienić nasze plany o sto osiemdziesiąt procent. Będzie dużo śmiechu, zabawy i miłych wydarzeń. Warto podróżować, zwiedzać i wykonywać ważne telefony.

 W niedzielę 3.08 Merkury w kwadraturze z Marsem może zaostrzyć rodzinne dyskusje i spory, wystrzegajmy się niepotrzebnych słów i nieodwracalnych stwierdzeń, bo awanturę będzie łatwo. Warto aktywnie spędzać czas, Osoby, które uprawiają sport, mogą dziś osiągnąć rekordowe wyniki.

a20140728
28.07.2014, poniedziałek
Księżyc w znaku Lwa
Korzystny dzień. Będziesz dzisiaj pracowicie spędzać czas. Pomyśl o swoim zdrowiu – to dobry czas na badania. Ani w domu, ani w pracy nie zaniedbuj podstawowych obowiązków, bo zaległości jutro mogą wywołać nieprzyjemne konsekwencje. Pij dużo wody mineralnej, wykonuj ćwiczenia wytrzymałościowe, a wzmocnisz organizm.
Aspekty planet: 2:15 Księżyc w trygonie z Uranem, 2:39 Księżyc w kwadraturze z Saturnem, 8:38 Wenus w opozycji z Plutonem.

Wibracja dnia: Sześć
Wibracja Szóstki sprzyja opiece nad bliskimi osobami, miłości, przyjaźni. Zapytaj dzisiaj, w czym możesz pomóc innym ludziom, a zyskasz wdzięczność i mile spędzicie razem czas.

Karta dnia: VII Rydwan
Nauczysz się czegoś nowego lub poznasz niezwykłą osobę. Włożysz wiele wysiłku w zdobycie ciekawych informacji, ale trud będzie się opłacił.

29.07.2014, wtorek
Księżyc w znaku Lwa i Panny (od 5:38)
Nabierzesz ochoty na towarzyskie spotkania i wesołe pogaduszki. Dzień sprzyja nowym znajomościom i podróżom. Będziesz obdarzony refleksem i dużym poczuciem humoru. Zdobyte dziś wiadomości okażą się niebywale przydatne. Podlej kwiaty, uporządkuj rzeczy w szafie, ugotuj dietetyczny obiad, a rodzina będzie ci wdzięczna.
Aspekty planet: 9:03 Księżyc w sekstylu z Marsem, 19:47 Księżyc w opozycji z Neptunem.

Wibracja dnia: Siedem
Wibracja Siódemki sprzyja nauce i wyciąganiu mądrych wniosków z cudzych doświadczeń. Dzisiaj uda ci się rozszyfrować sekrety i intrygi. Bądź dociekliwy i nie daj się zbyć byle czym, a postawisz na swoim.

Karta dnia: XIX Słońce
Nie trać czasu na długie rozmyślania. Zabierz się za sprawy, które wymagają zdecydowania. Będziesz odważny i przedsiębiorczy.

30.07.2014, środa
Księżyc w znaku Panny
Będziesz w dobrym nastroju i podejmiesz odważne decyzje, które dotyczyć będą zdrowego stylu życia. Nie rezygnuj jednak ze wszystkich przyjemności, bo po południu przyjaciele dadzą o sobie znać i wpłyną na zmianę twoich planów. Twoja pracowitość zostanie w końcu nagrodzona. Umawiaj się na spotkania, załatwiaj sprawy w urzędzie.
Aspekty planet: 5:16 Księżyc w trygonie z Plutonem, 10:27 Księżyc w sekstylu z Wenus, 15:29 Księżyc w sekstylu z Saturnem.

Wibracja dnia: Osiem
Wibracja Ósemki sprzyja mądrym decyzjom finansowym. Zrób porządki, płać rachunki, szukaj tańszych ofert. Dziś możesz zarobić na swoich starych pomysłach lub podjąć decyzje, które będą się opłacić.

Karta dnia: XXI Świat
Ryzykowne przedsięwzięcia powiodą się, jeśli tylko będziesz wytrwały. Aura sprzyja podróżom i zawieraniu nowych znajomości.

31.07.2014, czwartek
Księżyc w znaku Panny i Wagi (od 18:10)
Zapragniesz schować się przed światem, pogrążysz w marzeniach i wspomnieniach. Będziesz bardziej niż zwykle czuły i podatny na emocje. W sprawach zawodowych czy naukowych bądź jednak bardziej ostrożny i rozważny. Ktoś może skontrolować twoje postępy. Dobry dzień na pielęgnację urody, rozpoczynanie diety, wizytę u fryzjera.
Aspekty planet: 16:49 Księżyc w sekstylu z Merkurym.

Wibracja dnia: Dziewięć
Dziewiątka to wibracja, która pomaga pozbyć się starych kompleksów i uprzedzeń. Pod jej wpływem wyciągniesz wnioski z cudzych błędów. Omawiaj ważne sprawy i kończ to, co trwa za długo lub nie jest ci już potrzebne.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Chętnie zapomnisz o starych nieporozumieniach i konfliktach. Podczas zakupów nie przejmuj się radami sprzedawców, bo możesz kupić wiele niepotrzebnych rzeczy.

1.08.2014, piątek
Księżyc w znaku Wagi
Popadniesz dziś od rana w nerwowość i pośpiech. Zechcesz robić zbyt wiele naraz. W efekcie podejmiesz się zadań ponad swoje siły, co mocno cię zdenerwuje. Późnym popołudniem i wieczorem ukoisz swoje stargane nerwy w domowych pieleszach. Nie spiesz się nigdzie, poświęć bliskim i przyjaciołom więcej czasu.

Aspekty planet: 00:47 Merkury wkracza do znaku Lwa, 1:03 Księżyc w sekstylu z Jowiszem, 6:44 Wenus w kwadraturze z Uranem, 12:17 Księżyc w sekstylu ze Słońcem, 12:23 Wenus w trygonie z Saturnem, 17:15 Księżyc w kwadraturze z Plutonem.

Wibracja dnia: Siedem
Siódemka sprzyja nauce i rozwojowi duchowemu. Możesz zdobyć ciekawe informacje, dlatego pobuszuj w Internecie. Zadzwoń do starych znajomych, odnawiaj ważne dla ciebie relacje.

Karta dnia: IX Pustelnik
Broń się przed wścibskimi osobami. Potrzebujesz trochę więcej spokoju i odpoczynku. Nie podejmuj się zbyt ciężkich prac, zjedz coś dobrego i niczym się nie przejmuj.

2.08.2014, sobota
Księżyc w znaku Wagi
Stwierdzisz dziś, że nie zniesiesz dłużej bałaganu. Zamiast złościć się na domowników, sam zabierz się do pracy! Kiedy tylko uporasz się z porządkami, od razu poczujesz się lepiej. Dzień sprzyja też trosce o zdrowie i dobry wygląd. Podczas zakupów nie żałuj sobie pieniędzy na własne potrzeby. Rozsądnie kupuj na wyprzedażach.

Aspekty planet: 00:48 Mars w kwadraturze z Jowiszem, 2:46 Księżyc w opozycji z Uranem, 4:59 Księżyc w kwadraturze z Wenus, 21:34 Merkury w koniunkcji z Jowiszem.

Wibracja dnia: Osiem
Ósemki sprzyja pracy i zarabianiu pieniędzy. Mimo wolnego dnia możesz wpaść na dobre pomysły biznesowe lub zrobisz udane zakupy.

Karta dnia: III Cesarzowa
Aura sprzyjać będzie pielęgnacji zdrowia i urody. Pozwól sobie na odrobinę luksusu, idź do kosmetyczki i fryzjera, znajdź czas na relaks.

3.08.2014, niedziela
Księżyc w znaku Wagi i Skorpiona (od 4:58)
Będziesz dziś bardzo ciekawski i odważny. Żadna ważna sprawa nie ujdzie dziś twojej uwadze, chętnie też powiesz każdemu co o nim myślisz. Uważaj jednak aby miła pogawędka nie zakończyła się towarzyską awanturą! Zjedz ciepły posiłek, organizm domaga się węglowodanów i dużej ilości wody. Unikaj wysiłku fizycznego, dziś jest większe ryzyko kontuzji.
Aspekty planet: 2:03 Merkury w kwadraturze z Marsem, 12:34 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem, 13:33 Księżyc w koniunkcji z Marsem, 15:12 Księżyc w kwadraturze z Merkurym, 17:59 Księżyc w trygonie z Neptunem.

Wibracja dnia: Dziewięć
Wibracja Dziewiątki nie sprzyja męczącym zajęciom i nowym zadaniom. Bądźmy dziś ostrożni, trzymajmy się wcześniejszych ustaleń. Łatwo będzie coś dla świętego spokoju obiecać, a jutro tego żałować.

Karta dnia: XX Sąd
Łatwo uporasz się z problemami. Miej wiarę we własne siły, ale bez potrzeby nie popisuj się przed innymi. Dzień sprzyja zakupom i udanym spotkaniom z przyjaciółmi.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 4 º 52´ – 11 º 33´ Lwa
Księżyc 16 º 22´ Lwa – 11 º 08´ Skorpiona
Merkury 22 º 05´ Raka – 6 º 19´ Lwa
Wenus 11 º 22´ – 19 º 52´ Raka
Mars 0 º 59´ – 4 º 48´ Skorpiona
Jowisz 2 º 34′ – 4 º 07´ Lwa
Saturn 16 º 41´ – 16 º 48´ Skorpiona
Uran 16 º 29´ – 16 º 26´ Barana w retrogradacji
Neptun 7 º 01´ – 6 º 51´ Ryb w retrogradacji
Pluton 11 º 43´ – 11 º 33´ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
28.07 od g. 2:39 do 29.07 do g. 5:38.
31.07 od g. 16:49 do g. 18:10.
2.08 od g. 4:59 do 3.08 do g. 4:58.

Udanego tygodnia!

 

Horoskop tygodniowy 21-27.07.2014

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Pokaż, na co cię stać!

W tym tygodniu wiele się będzie działo. Energia znaku Lwa będzie bardzo obecna na niebie i doda nam energii i animuszu. Nie wstydź się, pokaż swoje mocne strony, chwal się osiągnięciami, a dużo zyskasz w każdej dziedzinie życia.

We wtorek 22.07 Słońce wkracza do znaku Lwa, gdzie pozostanie do 22.08. Bawmy się, odkrywajmy w sobie dziecko, aktywnie odpoczywajmy i cieszmy się chwilą. Dostaniemy kosmiczny zastrzyk energii i chętnie przejmiemy dowodzenie. Czas się wykazać! Merkury w opozycji z Plutonem skłoni nas do większego przykładania wagi do słów i obietnic. Możemy przypadkowo odkryć tajemnicę lub rozwiązać zagadkę, która nie dawała nam spokoju nas od tygodni.

W czwartek 24.07 Wenus utworzy romantyczny trygon z Neptunem, a Słońce dobroczynną koniunkcję z Jowiszem. Do najlepszy dzień w roku, żeby spotykać się z ludźmi, od których zależą nasze ważne sprawy, zakładać firmę, godzić się z ludźmi, inwestować, rozpoczynać nowe życie. Warto ryzykować i pokazywać się z jak najlepszej strony, dzisiaj nie warto być skromnym i cichym. Wenus w trygonie z Neptunem sprzyja medytacji, zajmowaniu się sprawami duchowymi i sztuką. To dobry dzień na romantyczne randki, warto spotykać się z osobami, które mogą nas wesprzeć pomocą lub dobrym słowem.

W piątek 25.07 Merkury ustawi się w kwadraturze z Uranem i w trygonie z Saturnem. Nasze maila, listy i telefony będą miały większą siłę oddziaływania, warto kontaktować się z ważnymi osobami, nawiązywać biznesowe znajomości, spotykać się na rozmowę o pracę. Dzięki znajomości tematu możemy się niespodziewanie wybić lub zaimponować bliskiej osobie.

W sobotę 26.07 Mars wkracza do znaku Skorpiona, którym włada. Przez ostatnie pół roku siedział w znaku Wagi i skłaniał nas do kompromisów, sojuszy i łagodnego podchodzenia do sytuacji konfliktowych. Teraz czas na walkę, zdecydowanie i samodzielne szybkie decyzje. Możemy walczyć w obronie słabszych lub mieć pokusę zemsty czy nawet zniszczenia przeciwnika. Powstrzymajmy się od negatywnych myśli i działajmy z czystych pobudek.

W niedzielę 27.07 nów Księżyca w znaku Lwa skieruje naszą uwagę na domowe sprawy i pozwoli uwolnić nasze twórcze talenty. Warto dekorować mieszkanie, podjąć decyzję o remoncie lub przemalowaniu ścian, gotować i aktywnie wypoczywać z bliskimi. Randki będą wyjątkowo namiętne.

a20140721

21.07.2014, poniedziałek
Księżyc w znaku Byka i Bliźniąt (od 18:37)
Mimo początku tygodnia znajdziesz czas na przyjemności. Różne finansowe sprawy uda się szybko załatwić. Zamiast się spieszyć i denerwować, napij się zielonej herbaty, poszukaj mądrości i ucz się cierpliwości. Dzień sprzyja medytacji, afirmacjom, nabieraniu dystansu do przelotnych kłopotów. Udadzą się randki i towarzyskie imprezy. Zamiast gotować tradycyjny obiad, przygotuj mnóstwo sałatek.
Aspekty planet: 16:14 Księżyc w sekstylu ze Słońcem, 20:53 Księżyc w sekstylu z Jowiszem.

Wibracja dnia: Osiem
Wibracja Ósemki pomaga w karierze i w interesach. Będziemy dociekliwi, wyznaczymy sobie nowe cele i chętnie o nich podyskutujemy.

Karta dnia: VI Kochankowie
Negocjuj, umawiaj się na spotkania, weź pod uwagę racje i argumenty partnera, wspólnika lub dziecka. Doceń to, że niektóre rzeczy robią za ciebie inni, a świat stanie się piękniejszy.

22.07.2014, wtorek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Rano możesz czuć się trochę przestraszony ilością zaplanowanych spotkań i obowiązków. Na szczęście pogoda sprawi, że odzyskasz dobry humor. Dziś możesz liczyć na starszych krewnych – pomogą ci w trudnej sprawie i podpowiedzą, jak postąpić. Wykonuj ważne telefony, idź na większe zakupy, pamiętaj o rodzeństwie i najmłodszych.

Aspekty planet: 4:54 Uran wchodzi w retrogradację, 8:20 Księżyc w kwadraturze z Neptunem, 8:48 Merkury w opozycji z Plutonem, 23:42 Słońce wkracza do znaku Lwa.

Wibracja dnia: Dziewięć
Wibracja Dziewiątki sprzyja trosce o zdrowie i swoje własne sprawy. Ryzyko i kłótnie nie wyjdą dzisiaj nikomu na dobre, nie daj się do nich sprowokować.

Karta dnia: I Mag
Wykorzystaj swój urok osobisty i przekonaj kogoś do siebie lub swoich pomysłów. Nie musisz wszystkiego o sobie opowiadać, w miłości zachowaj aurę tajemniczości.

23.07.2014, środa
Księżyc w znaku Bliźniąt
Uważaj, aby nie stracić zawodowej czy finansowej szansy lub zaufania, jakim darzy cię pewna starsza osoba. W miłości dzień zwiastuje zauroczenie lub dwuznaczny flirt. Ktoś wyda ci się na tyle interesujący, że zdolny będziesz zaryzykować nową znajomość. Uważaj, bo narazisz się na podejrzenia lub konflikt w już istniejącym związku.
Aspekty planet: 2:30 Księżyc w sekstylu z Uranem.

Wibracja dnia: Jeden
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy dziś myśleć o nowych możliwościach. Łatwo zapomnisz o kompleksach, bo Jedynka to wibracja odwagi w zaczynaniu nowych spraw.

Karta dnia: XIII Śmierć
Nie odkładaj na później ważnych spraw. Poczujesz, że czas na poważną rozmowę z partnerem lub współpracownikiem. Od jej wyniku może zależeć twoja przyszłość.

24.07.2014, czwartek
Księżyc w znaku Bliźniąt i Raka (od 5:00)
Dzisiaj złagodniejesz i zapragniesz pobyć w gronie miłych ludzi. Postanowisz nadrobić wszystkie towarzyskie zaległości, zależeć ci też będzie na opinii innych ludzi. Wieczorem najlepiej będziesz się czuł w teatrze, kinie lub na towarzyskim spotkaniu. Pij dużo wody, jedz owoce i zielone warzywa. Unikaj wysiłku fizycznego.
Aspekty planet: 2:54 Księżyc w trygonie z Marsem, 13:11 Wenus w trygonie z Neptunem, 19:04 Księżyc w trygonie z Neptunem, 19:44 Księżyc w koniunkcji z Wenus, 22:45 Słońce w koniunkcji z Jowiszem.

Wibracja dnia: Dwa
Wibracja Dwójki sprawia, że jesteśmy otwarci na innych ludzi, marzymy o miłości, bardzo chętnie pomagamy w trudnych sprawach. Postaraj się przebywać wśród życzliwych osób i nie ulegaj złym wpływom.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Zadbaj o siebie, zwróć uwagę na swój wygląd. Idź do fryzjera, kup nowe ubranie, zacznij zadziwiać innych swoją urodą. W pracy ktoś wyciągnie do ciebie pomocną dłoń.

25.07.2014, piątek
Księżyc w znaku Raka
Do południa będziesz miał ochotę na lenistwo we dwoje. Południe to dobry czas na pojednania. Kup bukiet kwiatów i idź z przeprosinami gdzie trzeba. Zakupy odłóż na godziny popołudniowe, będziesz rozsądniejszy w wydatkach. Wieczór spędzisz w miłej atmosferze, wśród ciekawych ludzi. Dobrze się odżywiaj, uzupełnij mikroelementy w organizmie.
Aspekty planet: 2:08 Merkury w kwadraturze z Uranem, 4:12 Merkury w trygonie z Saturnem, 4:24 Księżyc w opozycji z Plutonem, 13:50 Księżyc w kwadraturze z Uranem, 14:09 Księżyc w trygonie z Saturnem, 15:54 Księżyc w koniunkcji z Merkurym.

Wibracja dnia: Trzy
Wibracja Trójki zsyła ambitne pomysły, które mogą wnieść wiele dobrego w twoje życie. Dlatego znajdź czas na magię. Aura sprzyja też randkom i udanym wydarzeniom kulturalnym.

Karta dnia: VIII Siła
Pomóż osobie, która sama nie daje sobie rady z codziennymi sprawami. Twoje domowe zwierzę zapewni ci wiele rozrywek. Zrób badania okresowe, nie bagatelizuj osłabienia organizmu.

26.07.2014, sobota
Księżyc w znaku Raka i Lwa (od 16:56)
Będziesz mówić mniej niż zwykle – i to na tematy społecznie czy rodzinnie ważne. Używać będziesz trudnych terminów i pojęć, aby udowodnić swoje racje. Dzień sprzyja wyjaśnianiu rodzinnych spraw i pisaniu zaległych listów. Odpoczywaj na świeżym powietrzu, zorganizuj wycieczkę, popracuj w ogrodzie, a od razu poczujesz się lepiej.
Aspekty planet: 4:26 Mars wchodzi do znaku Skorpiona, 17:30 Księżyc w kwadraturze z Marsem, 21:35 Księżyc w koniunkcji z Jowiszem.

Wibracja dnia: Cztery
Wibracja Czwórki przypomni ci o potrzebie skupienia i odpoczynku. Koniecznie znajdź czas dla siebie i zadbaj o zdrowie, dzień sprzyja też badaniom kontrolnym i wizytom u dentysty.

Karta dnia: XXI Świat
Przekonasz się, że jesteś o wiele więcej wart, niż sam przypuszczasz. Powiadom wszystkich o swoim sukcesie. Stań do konkursu, zagraj w totka, wypróbuj swoje szczęście.

27.07.2014, niedziela
Księżyc w znaku Lwa
Czeka cię sympatyczny dzień. Cały zapał i energię wykorzystasz dzisiaj, aby nadrobić rodzinne zaległości. Pomysły, na jakie wpadniesz przy okazji spotkania z krewnymi przyniosą ci w najbliższym czasie wielką korzyść. Organizm domaga się więcej białka, unikaj węglowodanów, soli i cukru, a szybko osiągniesz upragnioną wagę.

Aspekty planet: 00:43 Księżyc w koniunkcji ze Słońcem.

Wibracja dnia: Pięć
Piątka to wibracja odkrywczych pomysłów, twórczości i sztuki. Znajdź dzisiaj na dobry film lub ulubioną książkę. Piątka przyniesie ci wielkie odkrycia i niezwykłe przemyślenia, dobra passa dla artystów.

Karta dnia: V Papież
Medytuj, odpoczywaj i zajmuj się ważnymi duchowymi sprawami. Postępuj zgodnie ze swoimi przekonaniami, nie naginaj reguł czy moralności do sytuacji, bo możesz stracić reputację.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 28 º 10´ Raka – 4 º 52´ Lwa
Księżyc 21 º 14´ Byka – 16 º 22´ Lwa
Merkury 9 º 48´ – 22 º 05´ Raka
Wenus 2 º 54´ – 11 º 22´ Raka
Mars 27 º 23´ Wagi – 0 º 59´ Skorpiona
Jowisz 1 º 00´ – 2 º 34′ Lwa
Saturn 16 º 38´ – 16 º 41´ Skorpiona
Uran 16 º 30´ – 16 º 29´ Barana w retrogradacji
Neptun 7 º 10´ – 7 º 01´ Ryb w retrogradacji
Pluton 11 º 52´ – 11 º 43´ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kus Księżyca:
21.07 od g. 16:14 do g. 18:37.
24.07 od g. 2:54 do g. 5:00.
25.07 od g. 15:54 do 26.07 do g. 16:56.

Udanego tygodnia!

 

Horoskop tygodniowy 14-20.07.2014

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

Księżyc maleje, co daje szansę na szybkie porządki, pozbywanie się zbędnych rzeczy, a także zrzucenie kilku kilogramów, jeśli ktoś chce zacząć dietę i odchudzanie. Jowisz wkracza do znaku Lwa, gdzie pozostanie przez dwanaście miesięcy i przyniesie więcej okazji do wzbogacenia się i osiągania szybkich sukcesów.

W środę 16.07 Jowisz wkracza do znaku Lwa, to wyjątkowe wydarzenie. Ingres Jowisza do kolejnego znaku zodiaku zdarza się raz na dwanaście miesięcy. Warto w ten dzień zrobić coś dla siebie, zająć się swoim hobby, wykazać się odwagą.

W piątek 18.07 Wenus wkracza do znaku Raka, warto pomyśleć o wyjazdach wakacyjnych, niektórzy zaczną już teraz organizować rodzinne spotkania, rezerwować noclegi na wyjazd i namawiać dalszą rodzinę do wspólnego spędzenia urlopu.

W sobotę 19.07 Merkury w trygonie z Neptunem uruchomi w nas ukryte pokłady wrażliwości i uczuć. Na wszystko będziemy reagować bardzo emocjonalnie. Warto spotykać się z bliskimi osobami i walczyć o związek.

W niedzielę 20.07 Saturn wychodzi z retrogradacji i zaczyna poruszać się ruchem prostym i z jego pomocą osoby samotne łatwiej znajdą okazję do randek i nowych znajomości. Uważajmy na wydatki, bo ktoś może skłaniać nas do marnotrawienia dóbr i pieniędzy.

a20140714

14.07.2014, poniedziałek
Księżyc w znaku Wodnika
Łatwo będzie cię przekonać do różnych ryzykownych pomysłów. Wszystko to, co nowe, zyska  wielkie uznanie. Do szczegółów nie będziemy mieli cierpliwości, dlatego unikaj kłótni ze starszymi osobami. Możesz wykonywać cięższe prace, sprzątać i prasować. Dobry dzień na kosmetyczkę i depilację. Układaj plany na następny tydzień, szukaj ważnych wiadomości w poradnikach i gazetach.
Aspekty planet: 7:08 Księżyc w sekstylu z Uranem, 7:27 Księżyc w kwadraturze z saturnem, 19:38 Księżyc w trygonie z Marsem, 21:24 Księżyc w trygonie z Wenus.

Wibracja dnia: Jeden
Jedynka sprzyja nowatorskim pomysłom. Najwyższy czas zapomnieć o kompleksach niepowodzeniach, bo Jedynka to wibracja odwagi w zaczynaniu nowych spraw.

Karta dnia: II Kapłanka
Dzięki pomocy pewnej kobiety zakończysz konflikt lub załagodzisz trudną sprawę i zaczniesz patrzeć z nadzieją w przyszłość.

15.07.2014, wtorek
Księżyc w znaku Wodnika i Ryb (od 4:41)
Uda ci się nam nabrać dystansu do starych spraw. Zajmij się ambitnymi zadaniami, ale unikaj kłótni i dyskusji ze starszymi osobami. Wieczorem słuchaj intuicji, zajmij się sztuką i odpoczynkiem. Jedz tłuszcz, węglowodany; wieczorem unikaj tuczących potraw. Unikaj farbowania włosów, wymocz stopy w wodzie z solą.
Aspekty planet: 8:08 Księżyc w trygonie z Merkurym, 16:26 Księżyc w koniunkcji z Neptunem.

Wibracja dnia: Dwa
Wibracja Dwójki sprzyja dogadywaniu się z ludźmi, a także udanym negocjacjom. Łatwiej przekonać kogoś, że musi się liczyć także z tym, co ty masz do powiedzenia. Na randkach bardzo namiętnie.

Karta dnia: Czwórka Buław
Zrobisz coś pożytecznego, co ułatwi pracę i życie tobie i innymi. Warto pochwalić się swoimi osiągnięciami, a sukces w każdej dziedzinie gwarantowany.

16.07.2014, środa
Księżyc w znaku Ryb
Dzień sprzyja godzeniu się z ludźmi, aktywnemu odpoczynkowi, miłości, ciekawym rozmowom z bliskimi osobami. Za domowe obowiązki trudno się będzie zabrać. Możesz mieć niezwykłe sny i przeczucia, którym warto będzie uwierzyć. W domu unikaj mycia podłóg i wielkiego prania,  za to podlej rośliny. Idź na basen lub nordic walking.
Aspekty planet: 00:09 Księżyc w sekstylu z Plutonem, 7:49 Księżyc w trygonie z Saturnem, 12:31 Jowisz wkracza do znaku Lwa, 20:15 Księżyc w trygonie ze Słońcem.

Wibracja dnia: Trzy
Wibracja Trójki sprzyja kreatywnym pomysłom. Będziemy chcieli szybko spełnić każdą swoją zachciankę, pozbędziemy się kompleksów i niepotrzebnych problemów.

Karta dnia: Piątka Mieczy
Będziesz już jedną nogą na urlopie. Nie załatwiaj w pośpiechu ważnych spraw, bo potem będzie musiał robić dwa razy to samo.

17.07.2014, czwartek
Księżyc w znaku Ryb i Barana (od 6:08)
Ludzie będą otwarci na nowe pomysły i rewolucyjnie nastawieni do życia. Dlatego możliwe są konflikty, bo każdy będzie chciał być najlepszy. Postaraj się szanować cudze zdanie, a dzień okaże się udany. Rano rób porządki, potem idź na zakupy. Jedz więcej białka, na obiad ugotuj chude mięso lub fasolę. Zadbaj o skórę pod oczami, unikaj hałasu i nadmiernego oglądania telewizji.
Aspekty planet: 2:58 Księżyc w kwadraturze z Wenus, 6:26 Księżyc w trygonie z Jowiszem, 14:27 Księżyc w kwadraturze z Merkurym.

Wibracja dnia: Cztery
Wibracja Czwórki sprzyja ważnym przemyśleniom. Szybko okaże się, że jest wyjście z kłopotów i możliwości zaoszczędzenia pieniędzy. Odzyskasz spokój i równowagę.

Karta dnia: Siódemka Denarów
Odpocznij i niczym się nie martw. Nie jest to dobry moment na poważne decyzje i deklaracje. Nie wymagaj od siebie zbyt wiele. Nie narażaj swojego zdrowia.

18.07.2014, piątek
Księżyc w znaku Barana
Przez cały dzień warto się ruszać, bo aura sprzyja aktywności fizycznej. Udadzą się zakupy i podróże, a także różne ważne wizyty. Łatwo dziś będzie zawierać nowe znajomości, bo ludzie nie będą nieśmiali i skryci. Szukaj inspiracji do remontu lub przemeblowania, sprzątaj, wieszaj dekoracje. Jedz więcej nabiału, wieczorem sięgnij po owoce.
Aspekty planet: 2:40 Księżyc w kwadraturze z Plutonem, 10:38 Księżyc w koniunkcji z Uranem, 16:07 Wenus wkracza do znaku Raka.

Wibracja dnia: Pięć
Wibracja Piątki pomaga znaleźć szczęście w miłości. Będziemy dziś odważni, pewniejsi swoich zalet. Pisz listy miłosne, rób magiczne rytuały, uśmiechaj się częściej i przyciągaj do siebie ludzi.

Karta dnia: Trójka Kielichów
Podczas zakupów będziesz łatwym łupem dla prowadzących promocje i wyprzedaże, bo niczego nie będziesz dzisiaj żałować sobie i swoim bliskim.

19.07.2014, sobota
Księżyc w znaku Barana i Byka (od 10:43)
Rano skup się na sprawach finansowych, bo Księżyc w Byku sprzyja rozwiązywaniu problemów finansowych. Bądź w dobrym humorze i zajmij się tym, co tobie sprawia radość i daje przyjemność. Idź na randkę, zajmij się sztuką. Szukaj inspiracji do remontu lub przemeblowania, sprzątaj, wieszaj obrazy i zdjęcia. Jedz warzywa i błonnik. Zadbaj o skórę na szyi, wklepuj kremy, rób lifting. Oszczędzaj głos i gardło.
Aspekty planet: 4:09 Księżyc w kwadraturze ze Słońcem, 4:19 Księżyc w opozycji z Marsem, 7:38 Merkury w trygonie z Neptunem, 8:33 Słońce w kwadraturze z Marsem, 11:55 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem, 12:35 Księżyc w sekstylu z Wenus, 23:50 Księżyc w sekstylu z Neptunem.

Wibracja dnia: Sześć
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom. Będziemy mieli więcej cierpliwości do krewnych, dzieci, a nawet sąsiadów, dlatego nie myśl tylko o sobie.

Karta dnia: Dziewiątka Mieczy
Bądź czujny, nie daj się oszukać. Zdobyte informacje będą tak ciekawe, że trzeba będzie z kimś ważnym o nich porozmawiać.

20.07.2014, niedziela
Księżyc w znaku Byka
Spotykaj się z krewnymi, omawiaj ważne sprawy i rodzinne podróżom. Będziesz spokojny, zgodny i wyrozumiały dla innych. Łatwo będzie zawrzeć nowe znajomości lub pogodzić się z kimś obrażonym. Odkurzaj, trzep dywany, wietrz pościel. Doprawiaj potrawy zdrową oliwą. Dobieraj kolorowe kosmetyki, maluj paznokcie. Regeneruj siły, unikaj ryzyka.
Aspekty planet: 1:53 Księżyc w sekstylu z Merkurym, 8:32 Księżyc w trygonie z Plutonem, 17:22 Księżyc w opozycji z Saturnem, 22:37 Saturn w ruchu prostym.

Wibracja dnia: Siedem
Wibracja Siódemki sprzyja refleksji. Dziś możesz sięgnąć po ważne książki, a także porozmawiać z kimś, kto jest dla ciebie autorytetem.

Karta dnia: VII Rydwan
Plotkuj i podróżuj! Ktoś zaproponuje ci ciekawy sposób spędzania wolnego czasu, nie zastanawiaj się ani chwili.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 21 º 30´ – 28 º 10´ Raka
Księżyc 13 º 14´ Wodnika – 21 º 14´ Byka
Merkury 0 º 47´ – 9 º 48´ Raka
Wenus 24 º 28´ Bliźniąt – 2 º 54´ Raka
Mars 23 º 59´ – 27 º 23´ Wagi
Jowisz 29 º 27′ Raka – 1 º 00´ Lwa
Saturn 16 º 40´ – 16 º 38´ Skorpiona w retrogradacji
Uran 16 º 28´ – 16 º 30´ Barana
Neptun 7 º 17´ – 7 º 10´ Ryb w retrogradacji
Pluton 12 º 02´ – 11 º 52´ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
14.07 od g. 21:24 do 15.07 do g. 4:41.
17.07 od g. 2:58 do g. 6:08.
19.07 od g. 4:19 do g. 10:44.

Udanego tygodnia!

Warszawska Szkoła Astrologii: Kurs “Astrologia dla początkujących” IX-XII Warszawa

Kurs “Astrologia dla początkujących”
IX-XII 2014, Warszawa
zaczynamy w sobotę 20.09.2014

Warszawska Szkoła Astrologii zaprasza na kurs astrologii dla początkujących. Zapraszamy na kurs wszystkich, którzy chcą się nauczyć interpretacji horoskopu lub pragną usystematyzować i pogłębić swoją wiedzę o astrologii. Jesienią 2014 roku w soboty odbędzie się pierwsza część kursu dla początkujących „Interpretacja horoskopu od podstaw”. Druga część kursu odbędzie się od stycznia do marca 2015 pod tytułem „Astrologia prognostyczna”. Kurs prowadzą Miłosława Krogulska i Izabela Podlaska-Konkel. Na zakończenie kursu uczestnicy dostaną dyplomy.

Czas trwania: IX – XII 2014, 10 zajęć po 3 godziny, sobota 15.00-18.00
Terminy: IX: 20, 27; X: 4, 11, 18, 25; XI: 15, 29; XII: 6, 13.
Miejsce: ul. Pruszkowska 29 m. 259, 02-119 Warszawa,
Cena: 1200 zł (można zapłacić w ratach), liczba miejsc ograniczona: grupa do 10 osób.
Zapisy: tel. 0-600-218-488, 0-600-218-588, e-mail: albireo@albireo.pl
Zaliczka: 150 zł do 16.09.2014 na konto:
Albireo s.c. ul. Pruszkowska 29/259, Warszawa 02-119
mBank nr konta: 39114020170000410205477296
z dopiskiem: kurs „Interpretacja horoskopu od podstaw”

Plan kursu:
1. Elementy horoskopu urodzeniowego, struktura zodiaku: żywioły i jakości, polaryzacja elementów horoskopu, symbolika liczb.
2. Planety i ich znaczenie, różne poziomy interpretacji planet. Podział planet na grupy. Siła planet w horoskopie: władztwa, wywyższenia, upadki, wygnania.
3. Aspekty i orby planet: stare i nowe techniki. Aspekty aplikacyjne i separacyjne.
4. Osie horoskopu: ascendent, descendent, immum coeli, medium coeli.
5. Domy horoskopu. Jak połączyć interpretację planet, znaków zodiaku i domów.
6. Domy horoskopu – omówienie.
7. Władca horoskopu – jak go znaleźć i interpretować. Relacje planet i władców domów w horoskopie. Dominanta horoskopu.
8. Etapy interpretacji horoskopu. Triada Słońce – Księżyc – ascendent. Jak odnaleźć sygnifikatory różnych dziedzin życia w horoskopie (związki, kariera, pieniądze, zdrowie itp.)
9. Figury planetarne: latawiec, krzyż, półkrzyż, wielki trygon, palec boży, rozeta sekstyli. Węzły i punkty arabskie oraz dodatkowe punkty w horoskopie urodzeniowym.
10. Ćwiczenia z interpretacji horoskopu.

Podczas kursu będziemy pracować z własnymi horoskopami (ale nie jest to konieczne, aby uczestniczyć w kursie). Zadawane będą prace domowe, a na zajęciach będziemy robić ćwiczenia sprawdzające wiedzę z poprzednich lekcji i wspólnie omawiać poprawne odpowiedzi. Zachęcamy do zadawania pytań, jeśli materiał jest zbyt trudny lub niejasny dla uczestników. W grupie mogą być osoby bardziej lub mniej obeznane z tematyką, ale jest to kurs dla początkujących, uczymy się więc wszystkiego od podstaw, krok po kroku.

Zapraszamy serdecznie

Izabela Podlaska i Miłosława Krogulska
Warszawska Szkoła Astrologii

Horoskop tygodniowy 7-13.07.2014

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Księżyc zmierza do pełni w znaku Koziorożca, przypomni nam to o ważnych sprawach. Merkury przemierza ostatnie stopnie znaku Bliźniąt, warto skorzystać z jego korzystnego wpływu i wyjechać, zapisać się na letni kurs lub ubić dobry interes

W poniedziałek 7.07 Wenus w sekstylu z Uranem pozwoli nam rozluźnić się, zyskać nowe spojrzenie na wiele spraw i lepiej dogadywać się z osobami młodszymi od nas. Pod wpływem impulsu możemy pochopnie wydać sporo pieniędzy.

We wtorek 8.07 Słońce w kwadraturze z Uranem wprowadzi nas w rewolucyjny nastrój. Będziemy chcieli zrobić coś nowego, nieplanowanego, odmładniającego. Lepiej uważać na sprzęty elektryczne, mogą dziś nie poddawać się naszej woli.

W środę 9.07 Słońce w trygonie z Saturnem pomoże nam uporządkować urzędowe i formalne sprawy. Trzymajmy się procedur, nie kwestionujmy zdania przełożonych, szanujmy osoby starsze, a osiągniemy sukces.

W sobotę 12.07 pełnia Księżyca w znaku Koziorożca pozwoli nam dobrze zorganizować sobie i rodzinie czas wolny. Warto rozmawiać o emocjach i wyjaśniać trudne sprawy. Ktoś z autorytetem może być nam bardzo pomocny.

W niedzielę 13.07 Wenus w trygonie z Marsem sprzyja randkom, udanym towarzyskim spotkaniom, zdobywaniu sympatii innych ludzi. Warto zadbać o urodę, dobrze zaprezentować się innym. Merkury wkracza do znaku Raka i pozwoli nam bardziej skupić się na swoich emocjach, myślach i zająć się kreatywnym i artystycznym hobby. Dzieci i osoby bezbronne mogą potrzebować naszej pomocy.

a_20140707

7.07.2014, poniedziałek
Księżyc w znaku Skorpiona
Chętnie zajmiesz się samymi przyjemnościami, a trudne sprawy przełożysz na później. Na wszelki wypadek nie żartuj z męża lub sąsiadki, dziś lepiej być uprzejmym i zgodnym. Najlepiej zajmij się urodą i odpoczynkiem, odwiedź fryzjera lub idź na zakupy. Księżyc sprzyja randkom, zakupom i nowym znajomościom. Planuj ambitne przedsięwzięcia, szukaj nowych współpracowników.
Aspekty planet: 8:50 Wenus w sekstylu z Uranem, 11:15 Księżyc w trygonie z Neptunem, 20:00 Księżyc w sekstylu z Plutonem.

Wibracja numer 3
Trójka to wibracja kreatywności i radości życia. Wybierz się na randkę lub spotkanie z przyjaciółmi, dzisiaj możliwe są niezwykłe przygody.

Karta dnia: Czwórka Kielichów
Początek tygodnia będzie na tyle pełen wrażeń, że zdążysz zapomnieć o nudzie. Przestaniesz marudzić i zajmiesz się nowymi sprawami.

8.07.2014, wtorek
Księżyc w znaku Skorpiona
Zabierz się za porządki i rachunki, szukaj oszczędności. Zadbaj o zdrowie, unikaj ryzykownych działań. Na randce unikaj pretensji i zazdrości. Kończ stare sprawy, wyjaśniaj miłosne nieporozumienia. Unikaj prania i mycia podłóg, zajmij się gotowaniem. Zamiast czekolady zjedz jabłko. Unikaj farbowania włosów, nie maluj paznokci. Regeneruj siły, unikaj ryzyka, dbaj o pęcherz i nerki.
Aspekty planet: 2:28 Księżyc w trygonie ze Słońcem, 4:13 Księżyc w koniunkcji z Saturnem, 18:24 Słońce w kwadraturze z Uranem.

Wibracja numer 4
Wibracja Czwórki sprzyja konkretnym dokonaniom. Czyni ludzi bardzo upartymi, dlatego unikaj dyskusji ze starszymi osobami.

Karta dnia: Ósemka Buław
Zaczniesz być doceniany i chwalony. Twój zapał i energia do pracy bardzo wzrosną. Popołudnie przeznacz na porządki i spotkania z ważnymi klientami.

9.07.2014, środa
Księżyc w znaku Skorpiona i Strzelca (od 3:26)
Dzień sprzyja aktywnemu trybowi życia i uprawianiu sportu. Zainteresujemy się także tym, co słychać u znajomych. Udadzą się randki i zajęcia, które związane są ze sztuką i hobby. We wszystkim będziemy szybcy i zdecydowani, bardziej pewni siebie i weseli. W kuchni testuj nowe smaki, nieznane przyprawy i egzotyczne przepisy. Idealny dzień na basem lub nordic walking, ale nie przeciążaj dzisiaj kolan. Pij wodę mineralną.
Aspekty planet: 1:34 Księżyc w trygonie z Jowiszem, 2:30 Słońce w trygonie z Saturnem, 16:01 Księżyc w kwadraturze z Neptunem.

Wibracja numer 5
Wibracja Piątki sprzyja zawieraniu zgody i powodzeniu w miłości. Będziemy wyrozumiali i ciekawi, co dzieje się u innych ludzi. Warto podróżować, rozmawiać, a także uczyć się od innych.

Karta dnia: Czwórka Denarów
W miłości bądź ostrożniejszy i mniej odważny. Uspokój się i zacznij żyć własnym rytmem. Nie wydzwaniaj do partnera lub rodziny co pięć minut, daj mu odpocząć.

10.07.2014, czwartek
Księżyc w znaku Strzelca
Będziesz mieć dużo energii i nabierzesz ochoty, aby przeżyć coś nowego. Księżyc sprzyja randkom i ważnym decyzjom osobistym. Wykorzystaj ten dzień, aby wprowadzić w życie trochę radości. Gotuj i piecz ciasta, rób szybkie porządki. Dzisiaj nie żałuj sobie ryb i owoców morza. Wcieraj balsamy ujędrniające, bierz witaminy i suplementy.
Aspekty planet: 7:15 Księżyc w trygonie z Uranem, 13:31 Księżyc w opozycji z Wenus, 17:08 Księżyc w sekstylu z Marsem.

Wibracja numer 6
Wibracja Szóstki sprzyja odpoczynkowi z dala od hałasu i pośpiechu. Nawet dla złośliwców i maruderów będziemy dziś życzliwi i wyrozumiali.

Karta dnia: Piątka Mieczy
Wypatruj nowych wiadomości, przygotuj się na zmianę planów. Pewna cenna informacja pomoże ci dostosować się do zmieniających się okoliczności.

11.07.2014, piątek
Księżyc w znaku Strzelca i Koziorożca (od 5:26)
Będziesz bardziej pracowity, ale też nerwowy i niecierpliwy. Zabierz się za trudne sprawy, postaraj się być punktualny i opanowany. Lepiej jednak nie prosić o pomoc, bo wszyscy będą bardzo oficjalni, a mniej wyrozumiali dla innych ludzi. Dzień sprzyja za to dbaniu o urodę i zdrowie. Pij wodę mineralną, dbaj dzisiaj i skórę, rób peeling, zaczynaj dietę. Unikaj tłuszczu i alkoholu.
Aspekty planet: 2:20 Księżyc w opozycji z Merkurym, 17:13 Księżyc w sekstylu z Neptunem.

Wibracja numer 7
Wibracja Siódemki sprawi, że będziemy skoncentrowani na prywatnych sprawach. Zainwestuj w swoje umiejętności, skoncentruj się na swoim hobby i nie martw się niczym na zapas.

Karta dnia: Rycerz Kielichów
Ktoś przypomni ci o dawnej miłości lub znajomości, która była dla ciebie bardzo ważna. Zadzwoń, rozmowa pomoże zagoić rany.

12.07.2014, sobota
Księżyc w znaku Koziorożca
Sobota sprzyja porządkom, nadrabianiu zaległości w nauce. Na zakupach będziesz bardzo oszczędny, a podczas towarzyskich spotkań skryty i opanowany. Księżyc sprzyja porządkom w rachunkach, nauce. Uporządkuj spiżarnię, wyrzuć stare rzeczy, zrób ważne rachunki. Jedz tarty i warzywne zapiekanki. Depiluj włosy, rób peeling, odwiedzaj lekarza lub dietetyka. Idź na rower lub spaceruj.
Aspekty planet: 00:49 Księżyc w koniunkcji z Plutonem, 7:46 Księżyc w kwadraturze z Uranem, 8:08 Księżyc w sekstylu z Saturnem, 13:26 Księżyc w opozycji ze Słońcem, 18:43 Księżyc w kwadraturze z Marsem.

Wibracja numer 8
Wibracja  Ósemki sprzyja sprawom finansowym i zawodowym, a także poważnym decyzjom. Co dziś sobie postanowisz, tego będziesz się trzymać.

Karta dnia: Dziewiątka Denarów
Nawet wyprawa pod namiot wyda ci się wyśmienitą letnią przygodą. Odpoczywaj na słońcu, a powrócą dawne siły.

13.07.2014, niedziela
Księżyc w znaku Koziorożca i Wodnika (od 5:08)
Nie będziesz mieć ochoty na męczące obowiązki. Łatwo będzie dzisiaj zapomnieć o ważnych spotkaniach lub zobowiązaniach. Lepiej unikać ryzykownych decyzji, a zająć się sztuką, miłością, duchowymi sprawami. Uporządkuj torebkę, sprzęt sportowy i garderobę, rób szybkie porządki. Zacznij dzień od pożywnej jajecznicy, pij soki warzywne. Wcieraj balsamy, wieczorem rób peeling i depilację. Nie przeciążaj kręgosłupa.
Aspekty planet: 3:57 Księżyc w opozycji z Jowiszem, 6:46 Merkury wkracza do znaku Raka, 10:23 Wenus w trygonie z Marsem.

Wibracja numer 9
Wibracja Dziewiątki przypomni ci ważnych rodzinnych sprawach. Zrób to, co najważniejsze i nie zadręczaj się, że świat nie jest idealny.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Nie ryzykuj, nie wydawaj za dużo, zajmij się domowymi sprawami i ciesz się ostatnim dniem weekendu. Ktoś sprawi ci miłą niespodziankę.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 14 º 49´ – 21 º 30´ Raka
Księżyc 2 º 22´ Skorpiona – 13 º 14´ Wodnika
Merkury 25 º 36´ Bliźniąt – 0 º 47´ Raka
Wenus 16 º 04´ – 24 º 28´ Bliźniąt
Mars 20 º 50´ – 23 º 59´ Wagi
Jowisz 27 º 54´ – 29 º 27′ Raka
Saturn 16 º 47´ – 16 º 40´ Skorpiona w retrogradacji
Uran 16 º 25´ – 16 º 28´ Barana
Neptun 7 º 24´ – 7 º 17´ Ryb w retrogradacji
Pluton 12 º 13´ – 12 º 02´ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
9.07 od g. 00:34 do g. 3:26.
11.07 od g. 2:20 do g. 5:26.
13.07 od g. 3:57 do g. 5:08.

Udanego tygodnia!