Horoskop tygodniowy 1-7.02.2016

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu Słońce ustawi się w kwadraturze z Marsem i wprowadzi nerwowość i niepokój w nasze codzienne sprawy. Przez cały tydzień energia będzie nas rozpierać, a niektórzy będą bardziej skłonni do kłótni i obrażania się.

W poniedziałek 1.02 Merkury w kwadraturze z Uranem pomoże nam wrócić do formy, zmobilizować się do zadań, które wymagają sprytu, refleksu, siły woli i koncentracji. Dzień sprzyja podróżom i rekreacji na świeżym powietrzu.

W środę 3.02 Słońce w sekstylu z Saturnem sprzyja załatwianiu spraw w urzędach. Mars w sekstylu z Plutonem dopinguje nas do realizowania noworocznych postanowień. Warto wybrać się na zakupy, do krawcowej, zrobić przegląd szafy. Dobry czas na rozpoczęcie diety.

W sobotę 6.02 Słońce w sekstylu z Uranem i Wenus w kwadraturze z Uranem skierują naszą uwagę na cudze sekrety i wyzwoli silne emocje. Unikajmy partnerskich gier, bo dzisiaj trudno nam będzie ukryć negatywne uczucia. Wenus w koniunkcji z Plutonem pomoże nam w zadbaniu o urodę i skompletowaniu modnej garderoby. Merkury w trygonie z Jowiszem wysyłaj ważne maile, listy, dzwoń do ważnych osób. Dobry czas na naukę  zdawanie egzaminów, wykazanie się wiedzą i nadrobienie zaległości w czytaniu.

W niedzielę 7.02 Wenus w sekstylu z Marsem zapowiada miłe spotkania towarzyskie i udane randki. Słońce w kwadraturze z Marsem sprawi, że ludzie będą nerwowi. Uważajmy więc na drodze, ryzyko kłótni i nieporozumień, powinniśmy być bardziej aktywni, energia będzie nas rozpierać.

Horoskop tygodniowy

1.02.2016, poniedziałek
Księżyc w znaku Skorpiona
Za domowe obowiązki trudno się będzie zabrać. W sprawach finansowych bądź ostrożny, dzisiaj krewni patrzą na własne korzyści, a ludzie mogą być zazdrośni. Odkurzaj, trzep dywany, wietrz pościel, ale nie rób dziś prania. Jedz tłuszcz i węglowodany, spożywaj więcej jajek i ryb. Unikaj malowania paznokci, weź kąpiel z dodatkiem leczniczych olejków. Merkury w kwadraturze z Uranem zaleca sprawdzić pocztę i odpowiedzieć szybko na listy.
Aspekty planet: 1.07 Księżyc w sekstylu z Wenus, 4.27 Księżyc w kwadraturze ze Słońcem, 4.41 Merkury w kwadraturze z Uranem, 11.28 Księżyc w koniunkcji z Marsem, 13.20 Księżyc w sekstylu z Plutonem, 16.01 Księżyc w sekstylu z Merkurym.

Wibracja dnia: Trójka
Wibracja Trójki sprzyja kreatywnym pomysłom. Zainwestuj w swoje umiejętności, zrób coś zupełnie nowego! Ciekawe zakupy zrobisz dzisiaj w księgarni lub sklepie ezoterycznym.

Karta dnia: Czwórka Kielichów
Początek tygodnia będzie na tyle pełen wrażeń, że zdążysz zapomnieć o nudzie. Przestaniesz marudzić i zajmiesz się nowymi sprawami.

2.02.2016, wtorek
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 16.49)
Nie będziemy mieli ochoty na wysiłek i męczące obowiązki. Ludzie mogą być nerwowi i reagować na wszystko bardzo emocjonalnie, dlatego unikaj dziś krytykowania i oceniania innych. Po południu poprawa aury, niektórzy przeproszą za dąsy i zabiorą się za wyjaśnianie różnych nieporozumień. Węglowodany dziś podwójnie tuczą, zjedź razowy makaron lub ciemne pieczywo.
Aspekty planet: 1.35 Księżyc w sekstylu z Jowiszem.

Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki sprzyja odzyskiwaniu wewnętrznego spokoju. Skoncentruj się na prywatnych sprawach. Zainwestuj w swoje umiejętności, znajdź czas na swoje hobby i nie martw się niczym na zapas.

Karta dnia: Ósemka Buław
Zaczniesz być doceniany i chwalony. Twój zapał i energia do pracy bardzo wzrosną. Popołudnie przeznacz na porządki i spotkania z ważnymi klientami.

3.02.2016, środa
Księżyc w znaku Strzelca
Dzień sprzyja dobrym pomysłom na odzyskanie równowagi, także w sprawach finansowych. Bądź skrupulatny, a naprawisz jakiś błąd lub znajdziesz rozwiązanie trudnego problemu. Uważaj na to, co jesz. Dzisiaj węglowodany tuczą podwójnie. Warto dzisiaj przebywać z ludźmi, nawiązywać nowe znajomości. Słońce w sekstylu z Saturnem pomoże załatwić urzędowe sprawy. Mars w sekstylu z Plutonem pomoże szybko wrócić do formy.
Aspekty planet: 9.24 Księżyc w kwadraturze z Neptunem, 11.53 Mars w sekstylu z Plutonem, 19.17 Słońce w sekstylu z Saturnem, 20.30 Księżyc w koniunkcji z Saturnem, 20.36 Księżyc w sekstylu ze Słońcem.

Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki sprzyja dobrej zabawie. Piątka to liczba kreatywności i radości życia. Wybierz się na randkę lub spotkanie z przyjaciółmi, dzisiaj możliwe są niezwykłe przygody. Zakładaj konto w serwisach randkowych.

Karta dnia: Czwórka Denarów
W miłości bądź ostrożniejszy i mniej odważny. Uspokój się i zacznij żyć własnym rytmem. Nie wydzwaniaj do partnera lub rodziny co pięć minut, daj mu odpocząć.

4.02.2016, czwartek
Księżyc w znaku Strzelca
Od rana będziemy mieli ochotę ruszyć się z miejsca, odkrywać nowe zainteresowania, a także dyskutować o niezwykłych sprawach. Będziesz rozmowny i ciekawski, zamiast sprzątać gdzieś się wybierzesz. Unikaj tylko marudzących krewnych i postaraj się nie spóźniać. Łatwo będzie zawierać nowe znajomości. Zażywaj witaminy i suplementy.
Aspekty planet: 1.57 Księżyc w trygonie z Uranem, 11.03 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem.

Wibracja dnia: Szóstka
Wibracja Szóstki sprzyja zajmowaniu się domem i rodziną. Dzisiaj szukaj nowych przepisów, sprzątaj, pomagaj rodzicom. Dobry dzień na zakładanie blogów o kuchni i prowadzeniu domu.

Karta dnia: Piątka Mieczy
Wypatruj nowych wiadomości, przygotuj się na zmianę planów. Pewna cenna informacja pomoże ci dostosować się do zmieniających się okoliczności.

5.02.2016, piątek
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 1.43)
Nigdzie i z niczym się dzisiaj nie spiesz, bo możesz czegoś zapomnieć lub zgubić. Za cięższe prace w domu trudno się będzie zabrać. Unikaj zakupów, rachunków i dalekich podróży, bo podczas jazdy samochodem trudno się będzie skoncentrować. Jeśli nie chcesz przytyć, jedz jabłka i surówki. Szybko załatwisz sprawy urzędowe.
Aspekty planet: 17.24 Księżyc w sekstylu z Neptunem.

Wibracja dnia: Siódemka
Wibracja Siódemki sprzyja nauce. Dzisiaj pisz listy, sprawozdania i wypracowania. Gorszy dzień na imprezy, lepiej udadzą się kameralne spotkania.

Karta dnia: Rycerz Kielichów
Ktoś przypomni ci o dawnej miłości lub znajomości, która była dla ciebie bardzo ważna. Zadzwoń, rozmowa pomoże zagoić rany.

6.02.2016, sobota
Księżyc w znaku Koziorożca
Księżyc nie sprzyja zaczynaniu nowych spraw. Skrywane konflikty mogą dziś nagle wybuchnąć. Większość ludzi będzie myśleć głównie o pieniądzach i przyziemnych sprawach. Daj nerwom odpocząć, zajmij się rozrywką i sztuką. Jedz warzywa, ogranicz napoje gazowane i cukier. Weź kąpiel w soli, a wzmocnisz skórę, nie przeciążaj kręgosłupa. Merkury w trygonie z Jowiszem przyniesie odkrywcze pomysły.
Aspekty planet: 2.14 Wenus w koniunkcji z Plutonem, 7.00 Księżyc w koniunkcji z Plutonem 7.28 Księżyc w koniunkcji z Wenus, 8.51 Księżyc w kwadraturze z Uranem, 9.21 Księżyc w sekstylu z Marsem, 16.39 Księżyc w koniunkcji z Merkurym, 16.53 Księżyc w trygonie z Jowiszem, 17.39 Słońce w sekstylu z Uranem, 19.45 Merkury w trygonie z Jowiszem, 23.03 Wenus w kwadraturze z Uranem.

Wibracja dnia: Ósemka
Wibracja Ósemki pomaga znaleźć różne ciekawe oferty i możliwości. Zaczęte dzisiaj sprawy szybko przyniosą dochód. Warto policzyć dziś pieniądze i zastanowić się, jak je lepiej zaoszczędzić lub zainwestować.

Karta dnia: Dziewiątka Denarów
Nawet wyprawa za miasto lub do teściów wyda ci się atrakcyjnym sposobem na spędzenie wolnego popołudnia. Odpoczywaj i zadbaj o zdrowie, a powrócą dawne siły.

7.02.2016, niedziela
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 6.58)
Dziś będziemy niecierpliwi i pomysłowi. Księżyc sprzyja zmianie spojrzenia na sytuację, dlatego odważ się dzisiaj walczyć o swoje sprawy i zyski. Pozbądź się kompleksów i uwierz, że masz szansę na spełnienie marzeń. Słońce w kwadraturze z Marsem sprawi, że wszyscy będą reagować nerwowo, nie wdaj się więc w konflikty. Wenus w sekstylu z Marsem sprzyja namiętnym randkom.
Aspekty planet: 13.07 Słońce w kwadraturze z Marsem, 16.00 Wenus w sekstylu z Marsem.

Wibracja dnia: Dziewiątka
Wibracja Dziewiątki sprzyja refleksji. Pomaga znaleźć dobre sposoby na uporanie się z kłopotami. Pod jej wpływem wyswobodzisz się z toksycznych relacji i pozbędziesz się starych schematów myślowych.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Nie ryzykuj, nie wydawaj za dużo, zajmij się domowymi sprawami i ciesz się ostatnim dniem weekendu. Ktoś sprawi ci miłą niespodziankę.

Pozycje planet:
Słońce 11 º 32´ – 18 º 38´ Wodnika
Księżyc 9 º 58´ Skorpiona – 10 º 33´ Wodnika
Merkury 17 º 02′ – 23 º 07′ Koziorożca
Wenus 10 º 02´ – 18 º 40′ Koziorożca
Mars 14 º 58´ – 18 º 23´ Skorpiona
Jowisz  22 º 20′ – 21 º 46´ Panny w retrogradacji
Saturn 14 º 08´ – 14 º 40´ Strzelca
Uran 17 º 08´ – 17 º 22´ Barana
Neptun 08 º 28´ – 08 º 43´ Ryb
Pluton 16º 06´ – 16 º 19´ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
2.02 od g. 1.35 do g. 16.49.
4.02 od g. 11.03 do 5.02 do g. 1.43.
6.02 od g. 16.53 do 7.02 do g. 6.58.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 25-31.01.2016

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu dużo spraw przyspieszy za sprawą Merkurego, który wyjdzie z retrogradacji. Nadejdzie dobry czas na zakupy, podpisywanie umów, wyjazdy i ważne spotkania.

W poniedziałek 25.01 wieczorem Merkury wychodzi z retrogradacji, co zapewni nam dobre dogadywanie się z szefem lub osobami wyżej od nas postawionymi oraz szczęście w podróży. Można już będzie podpisywać ważne umowy i kupować elektronikę.

W sobotę 30.01 Merkury w koniunkcji z Plutonem wyostrzy naszą psychologiczną intuicję i uruchomi czujność. Łatwo odgadniemy ukryte intencje innych ludzi. Nie porzucaj ważnych spraw, bo sukces jest blisko. Wenus w sekstylu z Neptunem pomoże nam zyskać przychylność i pomoc ludzi. To również dobry układ na randki i spotkania towarzyskie, wysyłanie miłosnych listów i szukanie bratniej duszy.

Horoskop tygodniowy

25.01.2016, poniedziałek
Księżyc w znaku Lwa
Przypomnimy sobie o przyjemnościach i marzeniach. Zamiast poświęcać się dla innych, choć przez chwilę pomyśl o sobie. Wieczorem chętnie zaprosimy gości, bo Księżyc w znaku Lwa uczyni nas hojnymi i serdecznymi, a także skłonnymi do popisywania się tym, co mamy. Udadzą się randki, zakupy, twórczość, nauka. Zapragniemy poznać nowe smaki, dobry dzień na kulinarne eksperymenty. Merkury w ruchu prostym sprzyja podpisywaniu umów.
Aspekty planet: 3.51 Księżyc w trygonie z Uranem, 22.49 Merkury wychodzi z retrogradacji.

Wibracja dnia: Ósemka
Ósemka zapewni nam szczęście do interesów i transakcji finansowych. Dzisiaj zakładaj konto w banku, ale też zadbaj o pieniądze i zrób porządki w portfelu. Szukaj okazji do inwestycji, umawiaj się na ważne biznesowe spotkania.

Karta dnia: II Kapłanka
Odpocznij, zdystansuj się do świata i znajdź czas tylko dla siebie. Dzięki temu inaczej spojrzysz na życiowe problemy i ze spokojem dasz radę większości z nich.

26.01.2016, wtorek
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 4.45)
W ciągu dnia zabierz się za trudne i zaległe sprawy, ale omijaj urzędy lub osoby, które mogłyby ci zaszkodzić lub które czepiają się drobiazgów. Dzisiaj Księżyc sprzyja nauce, podróżom i oszczędnym zakupom. Udadzą się wizyty lekarskie, a także spotkania z prawnikami czy innymi specjalistami. Organizm potrzebuje więcej witamin.
Aspekty planet: 10.50 Księżyc w trygonie z Wenus, 20.51 Księżyc w opozycji z Neptunem.

Wibracja dnia: Dziewiątka
Czas zakończyć stare sprawy. Unikaj dzisiaj ryzyka i pośpiechu. To dobry dzień na poważne przemyślenia, medytację i oczyszczenie naszych myśli. Nie bądź tylko dla siebie zbyt surowy!

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Pewna urzędowa lub oficjalna sprawa będzie wymagać szybkiej reakcji i szczegółowych wyjaśnień.  Nie zwlekaj z działaniem.

27.01.2016, środa
Księżyc w znaku Panny
Ludzie będą krytyczni i uparci. Ktoś może wymagać od ciebie o wiele, niż robisz zwykle. Ułóż dobry plan dnia i nie daj się poganiać, a ze wszystkim sobie poradzisz. Randki mogą okazać się o wiele mniej namiętne i udane, niż sobie tego życzyliśmy. Dobry dzień na depilację i peelingi, a także wizytę u fryzjera i kosmetyczki. Szukaj dobrego lekarza, kupuj lekarstwa, zapisuj się do specjalisty.
Aspekty planet: 5.11 Księżyc w sekstylu z Marsem, 7.33 Księżyc w kwadraturze z Saturnem, 10.09 Księżyc w trygonie z Merkurym, 11.56 Księżyc w trygonie z Plutonem.

Wibracja dnia: Jedynka
Jedynka pomaga zaczynać nowe sprawy, a także sprzyja ambitnym pomysłom, twórczym dyskusjom i szybkiej nauce. Zadawaj dzisiaj odważne pytania, szukaj nowych możliwości, poznawaj nowych przyjaciół.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
W sprawach finansowych bądź nieugięty i zdecydowany. Nie pożyczaj niczego osobie, która zawiodła cię w przeszłości.

28.01.2016, czwartek
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 15.59)
Uda się rozwiązać zawodowe i techniczne problemy. W uczuciach będziesz zbyt krytyczny, uważaj, żeby kogoś nie obrazić. Udadzą się też zakupy i służbowe podróże. Myj okna i kryształy, przecieraj lustra. Jedz marchewkę, pij sok z buraków. Idź do kosmetyczki, rób peeling, pij zioła oczyszczające. Rano bądź wieczorem biegaj lub uprawiaj nordic walking.
Aspekty planet: 1.10 Księżyc w koniunkcji z Jowiszem.

Wibracja dnia: Dwójka
Dwójka zachęca do zwierzeń, pomaga zadbać o innych ludzi. Uda się współpracować bez kłótni i podejrzeń. Randki będą udane. To dobry dzień na zawieranie nowych znajomości.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Nie dyskutuj na tematy, które irytują starszych krewnych, bo ktoś może się obrazić. Nie reaguj dziecinnie na kłopoty.

29.01.2016, piątek
Księżyc w znaku Wagi
Księżyc sprzyja sprawom, które wymagają współpracy i uzgadniania szczegółów z innymi ludźmi. Będziesz życzliwy i wyrozumiały dla innych. Warto załatwiać sprawy na mieście, odwiedzać krewnych, podejmować wspólnie potrzebne decyzje. Dziś możesz wpaść na bardzo dobre pomysły, zarobić więcej pieniędzy i przyspieszyć swoją karierę. Także zakupy będą udane. Rób manicure, idź do kosmetyczki.
Aspekty planet: 5.11 Księżyc w kwadraturze z Wenus, 9.54 Księżyc w trygonie ze Słońcem, 20.12 Księżyc w sekstylu z Saturnem.

Wibracja dnia: Trójka
Trójka zachęca do zajmowania się nauką, sztuką, hobby. Pomoże pokonać nudę i rutynę. Będziemy szukać nowych pomysłów, chętnie spotkamy się z ludźmi, którzy mają inspirujące pomysły.

Karta dnia: XIX Słońce
Jeśli czujesz się stłamszony i spychany na drugi plan w związku, teraz nadszedł czas przebudzenia i działania.

30.01.2016, sobota
Księżyc w znaku Wagi
Księżyc sprzyja zabawie, sztuce i randkom. Lepiej zachować dystans do ryzykownych propozycji, bo ludzie będą wszystkie wydarzenia reagować zbyt emocjonalnie. Zadbaj za to o kondycję i urodę, dziś warto przekonać się do zdrowych nawyków. Dobry dzień na randki, imprezy, większe towarzyskie spotkania. Zrób porządek ze sprzętem sportowym i zabawkami. Merkury w koniunkcji z Plutonem sprawi, że będziemy zdeterminowani osiągnąć swoje cele. Wenus w sekstylu z Neptunem pomoże zakochanym.
Aspekty planet: 11.11 Księżyc w kwadraturze z Merkurym, 00.26 Księżyc w kwadraturze z Plutonem, 2.34 Księżyc w opozycji z Uranem, 6.58 Merkury w koniunkcji z Plutonem, 17.44 Wenus w sekstylu z Neptunem.

Wibracja dnia: Czwórka
Czwórka pomoże zabrać się za domowe sprawy i obowiązki, sprzyja też większym porządkom. To dobry dzień na ciekawe rozmowy z bliskimi, randki, odpoczynek w pięknym miejscu.

Karta dnia: XXI Świat
Zasłużysz na nagrodę i przekonasz się, że jesteś o wiele więcej wart, niż sam przypuszczasz. Powiadom wszystkich o swoim sukcesie.

31.01.2016, niedziela
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 4.50)
Czeka nas spokojny i nieco senny dzień. Nie będziemy mieli ochoty na wysiłek czy zakupy. Zamiast sprzątać i wszystkich poganiać, zwolnij i zadbaj o siebie i bliskich. Popołudnie sprzyja uprawianiu sportu, poprawie kondycji i odzyskiwaniu dobrego humoru.  Pij więcej wody mineralnej, ogranicz cukier.
Aspekty planet: 21.57 Księżyc w trygonie z Neptunem.

Wibracja dnia: Piątka
Piątka sprzyja poznawaniu ciekawych ludzi, odkrywaniu nowych zainteresowań i tematów do dyskusji. Łatwo będzie zawrzeć sympatyczne znajomości. Fantazja, kreatywność i dobre pomysły będą nam towarzyszyć już od samego rana.

Karta dnia: IV Cesarz
Poradź się kogoś z większym doświadczeniem, a szybko rozwiążesz swoje problemy. Sam też będziesz pomagać krewnym i rozsądzać spory.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 4 º 25´ – 11 º 32´ Wodnika
Księżyc 15 º 26´ Lwa  – 9 º 58´ Skorpiona
Merkury  14 º 58′ – 17 º 02′ Koziorożca
Wenus 1 º 24′ – 10 º 02´ Koziorożca
Mars 11 º 25´ – 14 º 58´ Skorpiona
Jowisz 22 º 47´ – 22 º 20′ Panny w retrogradacji
Saturn 13 º 32´ – 14 º 08´ Strzelca
Uran 16 º 56´ – 17 º 08´ Barana
Neptun 08 º 14´ – 08 º 28´ Ryb
Pluton 15 º 52´ – 16º 06´ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
25.01 od g. 3.51 do 26.01 do g. 4.45.
28.01 od g. 1.10 do g. 15.59.
30.01 od g. 2.34 do 31.01 do g. 4.50.

Udanego tygodnia!