Horoskop tygodniowy 5-11.12.2016

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu nie będziesz musiał liczyć tylko na siebie. Wenus wkracza do znaku Wodnika, odezwą się przyjaciele, odnajdziesz się w nowej grupie, spotkasz osoby o podobnych poglądach i zainteresowaniach. Słońce w koniunkcji z Saturnem może sprawić, że w drugiej połowie tygodnia będziemy musieli wykazać się dużą odpowiedzialnością i pracowitością.

W środę 7.12 Wenus wchodzi do znaku Wodnika, co sprzyja dogadywaniu się z ludźmi i pomaganiu sobie nawzajem. Warto działać w grupie, zasięgnąć rady przyjaciół.

W środę 7.12 Mars w sekstylu z Uranem pomoże ci w szybkiej obsłudze sprzętu elektronicznego, kupowaniu komputerów lub sprzętu AGD, a także umożliwi cie lepsze dogadanie się z młodszymi osobami.

W sobotę 10.12 Merkury w sekstylu z Neptunem sprzyja wybaczaniu oraz odkrywaniu prawdziwych emocji. Bądź otwarty na innych, bo możesz przegapić coś tak cennego, jak rozmowa z bliską osobą lub nowy pomysł na siebie. Słońce w koniunkcji z Saturnem sprawi, że zyskamy wiele na kontaktach ze starszymi ludźmi – ktoś może nać nam cenną poradę, podzielić się sprawdzonym przepisem lub polecić nas osobie, która wiele może.

5.12.2016, poniedziałek
Księżyc w znaku Wodnika
Kto ma coś na sumieniu, niech lepiej unika szefa. Dzień sprzyja kontrolom, sprawdzianom i różnym egzaminom. Po pracy lepiej unikać tłumu i hałasu, a lepiej zająć się sztuką, nauką, duchowymi sprawami. Udadzą się też podróże i zakupy. Możesz odkryć nowe hobby, odkryć wyjątkową potrawę lub obejrzeć pasjonujący film.
Aspekty planet: 06.12 Księżyc w trygonie z Jowiszem, 07.34 Księżyc w sekstylu z Saturnem, 09.48 Księżyc w koniunkcji z Marsem, 12.22 Księżyc w sekstylu z Uranem.

Wibracja dnia 8
Choć dzień będzie leniwy i senny, to wibracja Ósemki może przynieść doskonałe pomysły na pomnożenie kapitału. W miłości uważajmy, Ósemka to wibracja namiętności, ale też zazdrości.

Karta dnia: VII Rydwan
Stań do walki o swoje, nie daj się spychać zawodowym lub miłosnym rywalom na drugi plan. Sposobem bez problemu rozwiążesz trudną sprawę.

6.12.2016, wtorek
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 5.30)
Zadbaj o swoje sprawy i nie daj się wykorzystywać różnym leniwym osobom. Dziś łatwo będzie wpływać na ludzkie emocje. Unikaj kłótni i pośpiechu, słuchaj intuicji. Nie przeciążaj organizmu wysiłkiem fizycznym. Nie katuj się drakońskimi dietami. Popołudnie sprzyja randkom, sztuce i rozwojowi duchowemu.
Aspekty planet: 14.27 Księżyc w sekstylu z Merkurym, 22.34 Księżyc w koniunkcji z Neptunem.

Wibracja dnia 9
Dziś zaprowadź wokół siebie trochę porządku. Wibracja Dziewiątki pomaga zakończyć różne sprawy. Poproś dziś o zwrot starych długów, pożyczonych kiedyś książek i płyt. Niech twoje rzeczy wrócą na swoje miejsce.

Karta dnia: IX Pustelnik
Ogranicz swoje wydatki, nie ufaj osobom, które już raz cię zawiódł i bądź ostrożny, jeśli chodzi o nowe inwestycje. Słuchaj mądrych i doświadczonych osób.

7.12.2016, środa
Księżyc w znaku Ryb
Zbierz się w sobie i nie poddawaj jesiennej chandrze. Rano składaj podania, prośby, szukaj wsparcia u ważnych osób. Mars w sekstylu z Uranem doda nam energii i animuszu. Wenus wkracza do znaku Wodnika i pomoże nam nawiązać kontakt z osobami, których dawno nie widzieliśmy. Pij wodę mineralną, jedz surówki, bo to bardzo korzystnie wpłynie na cerę.
Aspekty planet: 04.29 Mars w sekstylu z Uranem, 10.02 Księżyc w kwadraturze ze Słońcem, 10.50 Księżyc w sekstylu z Plutonem, 15.05 Księżyc w kwadraturze z Saturnem, 15.51 Wenus wkracza do znaku Wodnika.

Wibracja dnia 1
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy otwarci na ryzykowne pomysły. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach. Jedynka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: XVI Wieża
Zbyt długie wahanie i opóźnienia mogą spowodować straty. Bądź szybszy od swoich wrogów, wchodź w nowe sytuacje i nie bój się zmian.

8.12.2016, czwartek
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 11.15)
Rano uważaj, łatwo będzie zaspać lub spóźnić się do szkoły lub pracy. Przed południem ucz się lub rób drobne porządki, a po południu idź na zakupy lub zabierz się za cięższe prace domowe. Księżyc w znaku Barana pomaga uporać się z zadaniami, które wymagają siły fizycznej. Popołudniu unikaj kłótni, bo zrobi się z niej duża awantura.
Aspekty planet: 13.01 Księżyc w sekstylu z Wenus.

Wibracja dnia 2
Dwójka to wibracja zgody i miłości. W biznesie Dwójka sprzyja współpracy i pomocy, którą można otrzymać od znajomych. Łatwo odnowisz stare kontakty. To także dobry dzień na randkę.

Karta dnia: XIX Słońce
Uwolnij twórczą energię, bądź odważny i forsuj swoje rozwiązania, zadziw bliskich i współpracowników swoimi pomysłami, a osiągniesz powodzenie.

9.12.2016, piątek
Księżyc w znaku Barana
Działaj szybko, bo Księżyc w znaku Barana sprzyja odważnym decyzjom. Uda się znaleźć dobre sposoby na szybkie uporanie się z kłopotami. Bez trudu i zbędnych sentymentów wyswobodzisz się z toksycznych relacji, pozbędziesz się schematów. Słońce w sekstylu z Jowiszem zapewni nam powodzenie w sprawach finansowych.
Aspekty planet: 00.43 Księżyc w kwadraturze z Merkurym, 14.52 Księżyc w kwadraturze z Plutonem, 17.58 Księżyc w trygonie ze Słońcem, 18.15 Księżyc w opozycji z Jowiszem, 19.09 Księżyc w trygonie z Saturnem, 22.24 Księżyc w koniunkcji z Uranem, 22.39 Słońce w sekstylu z Jowiszem.

Wibracja dnia 3
Wibracja Trójki uczyni dzień bardzo niespokojnym. Będziemy szukać natchnienia w sztuce, zgłębiać język snów i intuicji. Sprzyja to artystom, ale nie księgowym i biznesmenom. Dlatego jeśli rozmawiasz o pieniądzach, postaraj się mocno stać na ziemi.

Karta dnia: I Mag
Ktoś zaintryguje cię na tyle, że będziesz w stanie zmienić swoje plany, żeby się do niego dostosować. W miłości zachowaj aurę tajemniczości, nie zdradzaj swoich sekretów.

10.12.2016, sobota
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 13.40)
Słońce w koniunkcji z Saturnem sprawi, że czeka nas wiele poważnych rozmów i spraw do załatwienia. Merkury w sekstylu z Neptunem sprzyja kameralnym przedświątecznym spotkaniom. Wszyscy chcą być bardzo ważni i mieć ostatnie słowo, więc ktoś będzie musiał ustąpić. W rodzinnych sprawach osiągniesz kompromis.
Aspekty planet: 02.06 Księżyc w sekstylu z Marsem, 09.25 Merkury w sekstylu z Neptunem, 12.51 Słońce w koniunkcji z Saturnem, 19.37 Księżyc w kwadraturze z Wenus.

Wibracja dnia 4
Wibracja Czwórki nie sprzyja ryzykownym pomysłom. Zamiast przejmować się różnymi obowiązkami, lepiej skupić się na domowych sprawach. Dobry dzień na rodzinne spotkania i ważne rozmowy.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Będziesz potrzebować ciszy, spokoju i wsparcia bliskich ludzi. Nie planuj na siłę nic do przodu, a unikniesz nieporozumień z rodziną.

11.12.2016, niedziela
Księżyc w znaku Byka
Księżyc pomoże skupić się na rodzinnych sprawach. Warto się dzisiaj zająć bliskimi, podać ulubione przysmaki na wspólny obiad. Łatwo będzie podjąć wspólnie mądre decyzje, zakończyć różne spory i kłótnie. Księżyc sprzyja odpoczynkowi, zabawie z dziećmi, a także randkom. Organizm potrzebuje więcej minerałów, unikaj jednak niezdrowych słodyczy.
Aspekty planet: 04.51 Księżyc w sekstylu z Neptunem, 06.18 Księżyc w trygonie z Merkurym, 15.54 Księżyc w trygonie z Plutonem.

Wibracja dnia 5
Wibracja Piątki doda nam wiary w świat i ludzi. Warto bywać, dyskutować. Udadzą się dzisiaj podróże i większe zakupy. Dobry dzień na randkę, imprezę, publiczne prezentacje i wystąpienia.

Karta dnia: V Papież
Sprawy duchowe będą w centrum twojej uwagi. Znajdź swojego duchowego opiekuna lub miejsce, które cię zainspiruje i przywróci wewnętrzną równowagę.

Pozycja planet i świateł:
Słońce 13 o 16´ – 20 o 23´ Strzelca
Księżyc 14 o 46´ Wodnika – 21 o 59´ Byka
Merkury 02 o 51′ – 11 o 03′ Koziorożca
Wenus 26 o 57′ Koziorożca – 05 o 04´ Wodnika
Mars 19 o 09´ – 24 o 25´ Wodnika
Jowisz 17 o 29´ – 18 o 34′ Wagi
Saturn 18 o 13´ – 19 o 02´ Strzelca
Uran 20 o 49´ – 20 o 41´ Barana w retrogradacji
Neptun 09 o 18′ – 09 o 23´ Ryb
Pluton 16 o 04´ – 16o 17´ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
5.12 od g. 12.22 do 6.12 do g. 05.30.
7.12 od g. 15.05 do 8.12 do g. 11.15.
10.12 od g. 02.06 do g. 13.40.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 28.11-4.12.2016

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

We wtorek 29.11 nów Księżyca w znaku Strzelca jest dobry na znalezienie partnera, który będzie jednocześnie przyjacielem. Osoby, które są aktywne, uprawiają sport i dużo podróżują, mogą liczyć na wiele przygód i wrażeń. Wenus w kwadraturze z Uranem skłoni nas do radykalnych decyzji. Zrób teraz magiczne porządki w uczuciach. Wyrzuć z serca tych, którzy cię kiedyś skrzywdzili lub działali na twoją szkodę.

W czwartek 1.12 Słońce w kwadraturze z Neptunem zapewni nam dobrą zabawę, inteligentną rozrywkę i wsparcie bliskich osób. Warto zacieśniać relacje z bliskimi, spotykać się w gronie przyjaciół. Merkury wkracza do znaku Koziorożca i sprzyja wizytom w urzędach, składaniu dokumentów i wyjaśnianiu spraw księgowych. Ktoś starszy lub bardziej doświadczony może pomóc ci w trudnej finansowej sprawie.

W piątek 2.12 Mars w trygonie z Jowiszem skłoni nas do większego zadbania o zdrowie.  Warto poświęcić więcej czasu na pielęgnację urody, planety sprzyjają poprawie samopoczucia.

W sobotę 3.12 Mars w sekstylu z Saturnem sprzyja osobom wytrwałym, pracowitym i przedsiębiorczym. Czas sprzyja porządkom. Nie ryzykuj jednak za kierownicą, prowadź pojazd spokojnie.

Horoskop tygodniowy

28.11.2016, poniedziałek
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 21.45)
Dziś staniemy się ciekawscy i bardzo ruchliwi. Rano zabierz się za ważne zawodowe sprawy. Zakładaj pocztę w internecie, pisz listy i telefonuj do swoich znajomych. Po południu staniemy się bardziej skryci i ostrożni. Warto zrobić rachunki, zaplanować wydatki na następny miesiąc, zrobić listę naszych dłużników.
Aspekty: brak dużych aspektów planet.

Wibracja numer 3
Wibracja Trójki sprzyja zdobywaniu nowych wiadomości. Popatrzmy jak inni ludzie podchodzą do trudnych spraw, szukajmy inspiracji w sztuce i literaturze. Uda się wprowadzić w życie nowe, a nawet rewolucyjne pomysły.

Karta dnia: XIX Słońce
Poczujesz, że czas działać i nie ma co zwlekać z ważnymi sprawami. Bądź gotowy wcielać w czyn swoje plany i marzenia.

29.11.2016, wtorek
Księżyc w znaku Strzelca
Nów Księżyca w znaku Strzelca skłoni nas do planowania podróży i pomoże w kupowaniu prezentów, warto o tym wcześniej pomyśleć. Wenus w kwadraturze z Uranem postawi na naszej drodze interesujące, choć trochę szalone osoby., Warto posłuchać ich rad i zmienić choć na chwilę punkt wiedzenia. Organizm potrzebuje więcej białka.
Aspekty planet: 13.18 Księżyc w koniunkcji ze Słońcem, 16.25 Księżyc w kwadraturze z Neptunem, 21.20 Wenus w kwadraturze z Uranem.

Wibracja numer 4
Wibracja Czwórki sprzyja konkretnym dokonaniom. Czyni ludzi bardzo upartymi, dlatego unikaj dyskusji ze starszymi osobami. Zajmij się obowiązkami, planowaniem ważnych spraw, a dzień będzie bardzo udany.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Poluj na okazje na wyprzedażach, skompletuj nową garderobę, zwróć uwagę na wystrój mieszkania. Przygotuj się na nadchodzące Święta.

30.11.2016, środa
Księżyc w znaku Strzelca
Księżyc sprzyja kreatywnym i artystycznym pomysłom. Warto szybko wprowadzać je w czyn. Jeśli chcesz przemeblować pokoje lub zmienić aranżację domu, to wpadniesz na dobre pomysły. Unikajmy jednak ważnych decyzji dotyczących pieniędzy i majątku, bo możemy się pomylić. Pij dużo wody mineralnej, zapewnij organizmowi trochę ruchu.
Aspekty planet: 4.59 Księżyc w sekstylu z Marsem, 7.20 Księżyc w sekstylu z Jowiszem, 9.15 Księżyc w koniunkcji z Saturnem, 15.44 Księżyc w trygonie z Uranem.

Wibracja numer 5
Wibracja Piątki przyniesie dobre pomysły, ale pod warunkiem, że nie będziemy myśleć tylko o sobie samych. Otwórzmy się na innych, posłuchajmy, co mają do powiedzenia. Dobre rady okazać się mogą bardzo cenne, także w sprawach związanych z biznesem.

Karta dnia: VII Rydwan
Bądź aktywny i aktywnie zabiegaj o swoje zawodowe czy finanse powodzenie.
Zrób przegląd samochodu czy roweru.

1.12.2016, czwartek
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 09.52)
Będziemy dzisiaj mniej rozmowni, a bardziej pracowici. Szybko nadrobimy różne zaległości zawodowe. Lepiej jednak nie prosić innych o pomoc, bo wszyscy będą bardzo oficjalni. Pij wodę mineralną, dbaj dzisiaj i skórę, a szybko zobaczysz pozytywne efekty. Słońce w kwadraturze z Neptunem nastroi nas romantycznie i leniwie do życia. Uważajmy, bo łatwo dziś o pomyłki.
Aspekty planet: 02.16 Słońce w kwadraturze z Neptunem, 05.07 Księżyc w koniunkcji z Wenus.

Wibracja dnia 4
Wibracja Czwórki sprzyja odzyskiwaniu wewnętrznego spokoju. Skoncentrujemy się na prywatnych sprawach. Zainwestujemy w swoje umiejętności, znajdziemy czas na ważne przemyślenia.

Karta dnia: XII Wisielec
Czas będzie płynąć powoli. Nigdzie się nie spiesz i rozważ wszystkie za i przeciw, zanim podejmiesz ważną życiową decyzję.

2.12.2016, piątek
Księżyc w znaku Koziorożca
Dzień sprzyja większym porządkom i zakupom. Księżyc pomoże ci zadbać o urodę i depilację. Mars w trygonie z Jowiszem sprzyja załatwianiu trudnych spraw w urzędzie i dochodzeniu swoich praw. Merkury wkracza do znaku Koziorożca i pomoże nam uporządkować dokumenty i rachunki. Dzień sprzyja odnajdywaniu i naprawianiu błędów.
Aspekty planet: 04.14 Księżyc w sekstylu z Neptunem, 04.46 Mars w trygonie z Jowiszem, 17.27 Księżyc w koniunkcji z Plutonem, 19.39 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem, 22.17 Merkury wkracza do znaku Koziorożca.

Wibracja dnia 5
Wibracja Piątki sprzyja zawieraniu zgody i powodzeniu w miłości. Będziemy wyrozumiali i ciekawi, co dzieje się u innych ludzi. Warto podróżować, rozmawiać, a także uczyć się od innych.

Karta dnia: IV Cesarz
Będziesz musiał więcej czasu poświęcić na pracę i obowiązki, ale szybko okaże się, że dajesz radę i nie potrzebujesz niczyjej pomocy.

3.12.2016, sobota
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 20.43)
Lepiej być punktualnym i pracowitym, a nawet szybko nadrobić różne zaległości w pracy. Ostrożnie podczas ważnych dyskusji, bo  ludzie będą bardzo zmienni i wrażliwi na swoim punkcie. Mars w sekstylu z Saturnem zmobilizuje nas do nadrobienia zaległości. Trzymajmy się planu, a nic nas dziś nie zaskoczy.
Aspekty planet: 02.56 Księżyc w kwadraturze z Uranem, 11.16 Księżyc w koniunkcji z Wenus, 13.15 Mars w sekstylu z Saturnem.

Wibracja dnia 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom. Warto porozmawiać z krewnymi, a nawet podjąć próbę zakończenia różnych sporów i konfliktów. Wieczorne imprezy i randki będą udane, choć wibracja przestrzega przed zazdrością.

Karta dnia: II Kapłanka
Zwolnij, odpocznij i nadrób zaległości w lekturach. Spotkasz mądrą osobę, która doradzi ci w trudnej sprawie.

4.12.2016, niedziela
Księżyc w znaku Wodnika
Księżyc sprawi, że udadzą się randki i towarzyskie spotkania. Kto jest samotny, ten łatwo znajdzie sobie dzisiaj nowe zainteresowania lub dobrą lekturę. Znajdź czas, aby porozmawiać z bliskimi osobami. Dzisiaj uda się zawrzeć zgodę, a wspólnie łatwiej będzie znaleźć dobre wyjście z trudnych sytuacji. Także podróże i zakupy będą udane.
Aspekty planet: 21.56 Księżyc w sekstylu ze Słońcem.

Wibracja dnia 7
Wibracja Siódemki sprawi, że myślami będziemy daleko od przyziemnych, zawodowych spraw. Taki nastrój pomoże artystom w ich twórczości, ale lepiej nie zabierać się dziś za rachunki i zaległe zawodowe sprawozdania.

Karta dnia: XXI Świat
Daleka wyprawa zmieni twoje podejście do życia. Warto sikę uczyć od mądrzejszych i bardziej doświadczonych.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 06 o 10´ – 13 o 16´ Strzelca
Księżyc 19 o 44´ Skorpiona – 14 o 46´ Wodnika
Merkury 23 o 05′ Strzelca – 02 o 51′ Koziorożca
Wenus 18 o 45´ – 26 o 57′ Koziorożca
Mars 13 o 54´ – 19 o 09´ Wodnika
Jowisz  16 o 19′ – 17 o 29´ Wagi
Saturn 17 o 23´ – 18 o 13´ Strzelca
Uran 20 o 58´ – 20 o 49´ Barana w retrogradacji
Neptun 09 o 16´ – 09 o 18′ Ryb
Pluton 15o 52´ – 16 o 04´ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
27.11 od g. 22.47 do 28.11 do g. 21.45.
1.12 od g. 05.07 do g. 09.52.
3.12 od g. 11.16 do g. 20.43.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 21-27.11.2016

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu silnie odczujemy zamianę astrologicznej aury. Słońce przejdzie do znaku Strzelca, co doda nam energii i zapału do realizowania nowych wyzwań. Kwadratura Jowisza z Plutonem

W poniedziałek 21.11 Słońce w chodzi do znaku Strzelca i zapewni nam wiele rozrywek i sprawi, że trudno nam będzie spokojnie usiedzieć na kanapie. Mimo jesiennej pogody zaplanujmy jakiejś wyjście lub ciekawą lekturę.

We wtorek 22.11 Merkury w sekstylu z Jowiszem sprzyja podróżom, spacerom i spotkaniom w rodzinnym gronie. Ten układ planet sprzyja omawianiu planów na święta i ferie, znajdowaniu okazji w biurach podróży, dogadywaniu się co do rodzinnego budżetu.

W środę 23.11 Merkury w koniunkcji z Saturnem ostrzega przed robieniem obietnic bez pokrycia i zadłużaniem się. Kupujmy rozsądnie, a nasz budżet na ostatnie dni listopada będzie ocalony.

W piątek 25.11 Wenus w koniunkcji z Plutonem. Warto wrócić do pomysłów czy spraw, które pojawiły się we wrześniu, teraz możemy je skończyć lub liczyć na sukces w ich realizacji.
Wenus w kwadraturze z Jowiszem pomoże nam zyskać przychylność i pomoc ludzi. To również dobry układ na randki i spotkania towarzyskie, wysyłanie miłosnych listów i szukanie bratniej duszy. Jowisz w kwadraturze z Plutonem zmobilizuje nas do szybkich działań. Poczujemy, ze nie warto zwlekać i odkładać pilnych spraw, ze wszystkim mam szansę uporać się teraz właśnie. Bądźmy jednak ostrożni w sprawach finansowych.

W sobotę 26.11 Merkury w trygonie z Uranem. To dobry dzień na randki, spotkania towarzyskie i rozrywki. Na zakupach uważajmy, bo będziemy mieli lekką rękę do wydatków i z łatwością sięgniemy po kartę kredytową, jeśli coś nam się spodoba.

Horoskop tygodniowy

21.11.2016, poniedziałek
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 10.33)
Dużo skorzystają osoby obowiązkowe  i punktualne. Korzystny dzień na wizyty u lekarza, robienie badań kontrolnych, zaczynanie diety. Organizm potrzebuje regularnych posiłków, więc nie zapominaj o nich w ciągu dnia. O godzinie 22.22 Słońce wkroczy do znaku Strzelca i poczujemy przypływ optymizmu, zaczniemy snuć odważne i dalekosiężne plany. Aspekty planet: 9.33 Księżyc w kwadraturze ze Słońcem, 22.22 Słońce wkracza do znaku Strzelca.

Wibracja numer 5
Wibracja Piątki doda nam sił. Dziś wiele spraw uda się załatwić szybko. Jeśli wciąż zwlekasz z rozpoczęciem diety lub zapisaniem się na siłownię, wreszcie podejmij decyzję.

Karta dnia: VIII Siła
Bądź w formie, postaraj się utrzymać swoją wakacyjną kondycję i figurę. Dobrze się odżywiaj i chodź na spacery, a jesienna chandra i przeziębienia nie będą ci straszne.

22.11.2016, wtorek
Księżyc w znaku Panny
Księżyc sprzyja zabawie, sztuce i flirtom. Przedstawiaj nowe pomysły, zawieraj ciekawe znajomości. Zadbajmy też o kondycję i urodę. Przez cały dzień podczas zakupów nadal łatwo ulec pokusom. Merkury w sekstylu z Jowiszem zapewni nam dobrą rękę do zakupów, negocjacji i szczęście w podróży. Organizm potrzebuje więcej warzyw i owoców.
Aspekty planet: 4.07 Księżyc w opozycji z Neptunem, 9.35 Księżyc w trygonie z Wenus, 15.31 Księżyc w kwadraturze z Merkurym, 16.37 Księżyc w trygonie z Plutonem, 18.41 Księżyc w kwadraturze z Saturnem, 19.19 Merkury w sekstylu z Jowiszem.

Wibracja numer 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinie. Pomagajmy innym, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Także sąsiedzkie sprawy znajdą się w centrum uwagi. Uda się zawrzeć zgodę lub wreszcie coś ważnego wspólnie postanowić.

Karta dnia: IX Pustelnik
Masz szansę się czegoś ważnego nauczyć, przeczytać zaległe czasopisma i książki, obejrzeć mądry film. Nie pozwól, aby w relacjach z ludźmi emocje i żal przysłoniły ci zdrowy rozsądek!

23.11.2016, środa
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 20.41)
Udadzą się randki, a także łatwo pogodzisz skłócone osoby lub komuś mądrze doradzisz. Także praca fizyczna, majsterkowanie, porządki zostaną zrobione szybko i dokładnie. Merkury w koniunkcji z Saturnem może utrudniać komunikację z ludźmi, lepiej nie organizować dziś ważnych spotkań czy rozstrzygających rozmów czy negocjacji.
Aspekty planet: 19.43 Merkury w koniunkcji z Saturnem.

Wibracja numer 7
Wibracja Siódemki nastroi nas pozytywnie do nauki, negocjowania i współpracy z innymi ludźmi. To dobry dzień, aby poważnie porozmawiać z bliskimi o podziale obowiązków lub kogoś o coś ważnego poprosić.

Karta dnia: XVI Wieża
Pilnuj praw mieszkaniowych, zrób mały remont, napraw wszystkie usterki, bo jeśli będziesz zwlekał, możesz ponieść większe szkody.

24.11.2016, czwartek
Księżyc w znaku Wagi
Skupimy się na przyjemnościach i prywatnych sprawach, niż ciężkiej pracy. Pomyśl jak coś zracjonalizować lub poprawić, bo Księżyc zsyła bardzo dobre pomysły dotyczące tego, jak ułatwić sobie życie. Udadzą się randki i zajęcia związane ze sztuką, warto wybrać się na zakupy. Organizm potrzebuje więcej witamin i minerałów.
Aspekty planet: 00.55 Księżyc w sekstylu ze Słońcem, 19.39 Księżyc w trygonie z Marsem.

Wibracja numer 8
Wibracja Ósemki sprzyja udanym inwestycjom i zakupom. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień także na randkę lub większą imprezę.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Odkryjesz w sobie nowy talent, który warto będzie rozwijać, Zapisz się na kurs, kup podręcznik, obejrzyj film instruktażowy i od razu zabierz się do pracy. Unikaj konfliktów i sporów.

25.11.2016, piątek
Księżyc w znaku Wagi
Jowisz w kwadraturze z Plutonem sprzyja ryzyku i inwestowaniu, oceń jednak swoje szansę, zanim podejmiesz nieracjonalną decyzję. Wenus w koniunkcji z Plutonem i w kwadraturze z Jowiszem zapewni nam udane randki i towarzyskie spotkania. Warto wybrać się na basen lub zajęcia jogi, organizm potrzebuje relaksu i masażu.
Aspekty planet: 00.00 Jowisz w kwadraturze z Plutonem, 3.22 Księżyc w kwadraturze z Wenus, 4.17 Księżyc w kwadraturze z Plutonem, 4.20 Księżyc w koniunkcji z Jowiszem, 6.52 Księżyc w sekstylu z Saturnem, 11.28 Księżyc w sekstylu z Merkurym, 12.49 Wenus w koniunkcji z Plutonem, 14.44 Wenus w kwadraturze z Jowiszem, 14.52 Księżyc w opozycji z Uranem.

Wibracja numer 9
Wibracja Dziewiątki pomaga szybko zakończyć różne stare sprawy. Pod jej wpływem będziemy w refleksyjnym nastroju. To dobry dzień na poważne przemyślenia, medytację i oczyszczenie naszych myśli. Nie bądź tylko dla siebie zbyt surowy.

Karta dnia: XI Sprawiedliwość
Zrób porządki w papierach i dokumentach, zapłać rachunki i podatki w terminie, bo ktoś może się czepiać lub nawet wlepić ci karę. Przestrzegaj przepisów, bo inaczej możesz mieć problemy.

26.11.2016, sobota
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 9.01)
Łatwo będzie nam zmienić stare i złe nawyki. Potem udadzą się większe zakupy, ale postaraj się nie wydawać zbyt wiele na modne ubrania. Warto za to odwiedzić fryzjera, odmłodzić wygląd i dobrać modne dodatki. Merkury w trygonie z Uranem zapewni nam dużo pomysłów, aktywność umysłową i chęć do nauki.
Aspekty planet: 14.37 Merkury w trygonie z Uranem.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy otwarci na ryzykowne pomysły. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach. Jedynka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: XII Wisielec
Zwolnij i nie rób wszystkiego na ostatnią chwilę. Organizm może być słabszy i bardziej podatny na przeziębienie i grypę. W weekend zregeneruj siły, czytaj, oglądaj filmy.

27.11.2016, niedziela
Księżyc w znaku Skorpiona
Od rana będziemy pełni energii i chęci do rywalizacji z innymi. Na domowym obiedzie przedstawiaj swoje pomysły, spotykaj się z ważnymi w rodzinie osobami. Dziś można zabrać się za prace, które wymagają mnóstwo siły i zdecydowania. Jeśli sprzątasz, wyrzucaj stare meble, zmieniaj wystrój.
Aspekty planet: 3.46 Księżyc w trygonie z Neptunem, 12.24 Księżyc w kwadraturze z Marsem, 17.09 Księżyc w sekstylu z Plutonem, 22.47 Księżyc w sekstylu z Wenus.

Wibracja numer 2
Wibracja Dwójki sprzyja dobrym relacjom z ludźmi. Warto zrobić dla innych coś dobrego. Dziś uda się zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień także na randkę lub imprezę.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Sprawdź korespondencję, odpisuj na listy i oddzwaniaj, bo ktoś przekaże ci ważne i cenne informacje. Warto zadzwonić do przyjaciela sprzed lat!

Pozycje planet i świateł:
Słońce 29 º 06´ Skorpiona – 06 º 10´ Strzelca
Księżyc 24 º 53´Lwa – 19 º 44´ Skorpiona
Merkury 12 º 45′- 23 º 05′ Strzelca
Wenus 10 º 28′ – 18 º 45´ Koziorożca
Mars 08 º 41´ – 13 º 54´ Wodnika
Jowisz 15 º 04´ – 16 º 19′ Wagi
Saturn 16 º 35´ – 17 º 23´ Strzelca
Uran 21 º 09´ – 20 º 58´ Barana w retrogradacji
Neptun 09 º 14′ – 09 º 16´ Ryb
Pluton 15 º 40´ – 15º 52´ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
21.11 od g. 09.33 do g. 10.33.
22.11 od g. 18.41 do 23.11 do g. 20.41.
25.11 od g. 14.52 do 26.11 do g. 09.01.
27.11 od g. 22.47 do 28.11 do g. 21.45.

Udanego tygodnia!