Horoskop tygodniowy 24-30.10.2016

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu będziemy zmobilizowani do działania przez kwadraturę Marsa z Uranem. Wenus w sekstylu z Jowiszem i w koniunkcji z Saturnem sprawi, że w sprawach finansowych będziemy podejmować ważne i konieczne decyzje. Im bliżej końca tygodnia, tym bardziej zajmować się będziemy sprawami rodzinnymi i uczuciowymi.

W poniedziałek 24.10 Merkury wchodzi do znaku Skorpiona i zacznie sprzyjać znajdowaniu korzystnych kredytów, pożyczkom, zacieśnianiu współpracy i ubieganiu się o lepiej płatną pracę.

W środę 26.10 Wenus w sekstylu z Jowiszem sprzyja towarzyskim spotkaniom, zakupom, zapewnianiu sobie i bliskim odrobimy komfortu. Warto dobrze rozłożyć wydatki na ten dzień, bo w sklepie będziemy działać pod wpływem emocji. Wenus w kwadraturze z Neptunem zapewni nam dużą dawkę romantyzmu. Warto starać się  o czyjąś uwagę, spotykać się z ludźmi, umawiać się na randki i wysyłać miłosną korespondencję.

W czwartek 27.10 Słońce w koniunkcji z Merkurym sprzyja ważnym spotkaniom, podróżom, podpisywaniu umów i dużym zakupom. Łatwiej będzie zdobyć istotne informacje, ludzie będą towarzyscy.

W sobotę 29.10 Mars w kwadraturze z Uranem wprowadzi nerwową atmosferę i sprawi, że ludzie będą rywalizacyjnie podchodzić do każdej sprawy. Warto być dobrze zorganizowanym i mieć plan awaryjny na wypadek nagłych zmian.

W niedzielę 30.10 nów Księżyca w znaku Skorpiona skieruje naszą uwagę na sprawy uczuć, rodziny i silnych emocji. Warto wybaczać, odpuszczać trudne sprawy i nie rozdrapywać ran. Merkury w trygonie z Neptunem zapewni nam ciekawe sny, duży wybór atrakcji kulturalnych i optymizm w relacjach z bliskimi. Warto dzwonić i odzywać się do starych znajomych. Wenus w koniunkcji z Saturnem składnia nas do refleksji na temat relacji z innymi. Dzień sprzyja poważnym deklaracjom, oświadczynom, negocjowaniu warunków umowy.

Horoskop tygodniowy

24.10.2016, poniedziałek
Księżyc w znaku Lwa
Księżyc w znaku Lwa doda nam optymizmu, ale pod jego wpływem ludzie będą się popisywać i chwalić. Unikaj składania obietnic na wyrost! Warto organizować ciekawe spotkania, zwiedzać nowe miejsca, organizować randkę lub kolację przy świecach. Dzień sprzyja też dbaniu o urodę, zakupom modnych ubrań i eleganckich dodatków. Dzisiaj zmień styl na odważniejszy! Merkury wejdzie do znaku Skorpiona i pomoże nam uporządkować finanse.
Aspekty planet: 14.21 Księżyc w trygonie z Uranem, 22.46 Merkury wchodzi do znaku Skorpiona.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja zdobywaniu ciekawych informacji. Ucz się dzisiaj i odkrywaj nowe zainteresowania. Nie bój się zadawać pytań, nie żałuj czasu na ważne dyskusje i naukę.

Karta dnia: II Kapłanka
Na każdy temat będziesz miał własne zdanie, a opinie innych ludzi raczej nie będą wpływać na  twoje decyzje i postępowanie.

25.10.2016, wtorek
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 5.16)
Staniemy się bardzo ruchliwi i ciekawscy. Łatwiej będzie zerwać ze schematami, ale też wywołać awanturę, bo każdy będzie chciał być pierwszy i najważniejszy w kolejce. Lepiej zajmij się swoimi sprawami, nauką lub zakupami. W domu dobry dzień na porządki i nowe pomysły na urządzenie ogrodu lub mieszkania. Pisz listy i telefonuj do swoich znajomych.
Aspekty planet: 06.16 Księżyc w sekstylu z Merkurym, 09.43 Księżyc w sekstylu ze Słońcem, 22.54 Księżyc w kwadraturze z Wenus, 23.24 Księżyc w opozycji z Neptunem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprzyja dobrym pomysłom na rozwiązanie finansowych problemów. Bądź samodzielny i odważny, a osiągniesz więcej niż zwykle. Zakładaj biznes, otwieraj konto, inwestuj pieniądze.

Karta dnia: VII Rydwan
Uważaj, aby rewolucyjna postawa nie zakończyła się konfliktem z kimś, kto lubi wszystkich pouczać i kontrolować. Wieczorem miła niespodzianka.

26.10.2016, środa
Księżyc w znaku Panny
Dzisiaj nie angażuj się w trudne rodzinne dyskusje, bo logika może dominować nad uczuciami i współczuciem. Dbaj dziś o swoje zdrowie, pij wodę mineralną, a oczyścisz organizm. Dzień sprzyja rozwojowi duchowemu, medytacji. Wenus w kwadraturze z Neptunem i w sekstylu z Jowiszem sprzyja dbaniu o skórę i urodę.
Aspekty planet: 03.54 Wenus w kwadraturze z Neptunem, 07.56 Księżyc w kwadraturze z Saturnem, 10.34 Księżyc w trygonie z Plutonem, 17.18 Wenus w sekstylu z Jowiszem, 20.32 Księżyc w trygonie z Marsem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja wszystkim, którzy walczą z zaległościami w nauce lub z domowymi porządkami. Dzisiaj uda się nam wreszcie skończyć różne trudne i męczące zadania.

Karta dnia: XX Sąd
Rodzinne i domowe sprawy zaczną się układać po twojej myśli, nie warto więc wciąż oglądać się za siebie. Miłe spotkanie zażegna rodzinny spór.

27.10.2016, czwartek
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 15.50)
Merkury znajdzie się w koniunkcji ze Słońcem, a więc nasze sny i przeczucia mogą okazać się bardzo znaczące. Przez cały dzień czas będzie pędził jak szalony! Aura sprzyja poznawaniu ciekawych ludzi, odkrywaniu nowych zainteresowań i ciekawych tematów do dyskusji. Nie siedź przed telewizorem, tylko zorganizuj dzisiaj randkę lub przyjęcie – niespodziankę. Będziesz niecierpliwy i odważny, dlatego unikaj marudzących krewnych, którzy nie wierzą w twoje siły.
Aspekty planet: 18.16 Słońce w koniunkcji z Merkurym.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja sztuce, zabawie i miłości. Dzisiaj będziemy chcieli uciec jak najdalej od trudnych wyzwań i męczących spraw. Odpocznij, uprawiaj sport i nabieraj pozytywnej energii.

Karta dnia: XII Śmierć
Zainteresujesz się rodzinnymi tajemnicami. Coś nie będzie dawało ci spokoju i niespodziewanie odkryjesz, że ktoś coś przed tobą ukrywa. Szybko wyjaśnij nieporozumienie.

28.10.2016, piątek
Księżyc w znaku Wagi
Idealny dzień, aby popracować nad relacjami, jakie łączą nas z innymi ludźmi. Zawieraj nowe znajomości, wyciągaj rękę na zgodę, pomagaj innym lub sama proś o wsparcie. A w wolnym czasie zajmijmy się hobby, sztuką, rozwojem duchowym. Sojusze i umowy przyniosą nam mnóstwo korzyści.
Aspekty planet: 12.42 Księżyc w koniunkcji z Jowiszem, 16.44 Księżyc w sekstylu z Wenus, 19.54 Księżyc w sekstylu z Saturnem, 22.10 Księżyc w kwadraturze z Plutonem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja miłości i rozrywce. Samotnym łatwiej będzie zawrzeć nowe znajomości. Zorganizuj przyjęcie lub wybierz się na spacer. Udadzą się randki.

Karta dnia: IV Cesarz
Karta przestrzega przed bałaganem w papierach  i chaosem w komputerowych plikach. Dbaj o porządek i nie spóźniaj się na spotkania, a unikniesz błędów.

29.10.2016, sobota
Księżyc w znaku Wagi
Czas płynąć będzie bardzo szybko, a weekendowe plany będą najważniejszym tematem do rozmów. Ludzie będą sobie życzliwi, chętnie podzielą się swoimi sposobami na radzenie sobie z trudnościami. Po południu warto odpocząć od stresujących obowiązków. Kwadratura Marsa z Uranem ostrzega przed nieostrożnością, bo może ona grozić kontuzjami, stłuczeniami i wypadkami.
Aspekty planet: 06.05 Mars w kwadraturze z Uranem, 11.46 Księżyc w opozycji z Uranem, 12.09 Księżyc w kwadraturze z Marsem.

Wibracja numer: 3
Wibracja Trójki sprzyja dobrej zabawie. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień na randkę lub większą imprezę.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Odkryjesz w sobie potrzebę artystycznej działalności, zainteresujesz się nieznanym ci gatunkiem muzyki. Weź udział w warsztatach rozwijających twórcze myślenie.

30.10.2016, niedziela
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 3.00)
Księżyc zbliża się do nowiu, a więc nasze uczucia walczyć będą z logiką i rozumem. Jednak lepiej dzisiaj nie angażować się w nowe sprawy, bo w Wenus utworzy koniunkcję z Saturnem, a to aspekt pomyłek i trudności. Lepiej pożegnać się z przeszłością i zrobić więcej porządków. Przez cały dzień unikaj niepotrzebnych kłótni, nie prowokuj silniejszych, bo ludzie mogą być dzisiaj bardzo nerwowi. Trygon Merkurego z Neptunem zapewni nam wsparcie najbliższych.
Aspekty planet: 01.44 Wenus w koniunkcji z Saturnem, 03.00 zmiana czasu letniego na zimowy, przestawiamy zegarki z godziny 03.00 na 02.00, 13.57 Merkury w trygonie z Neptunem, 18.38 Księżyc w koniunkcji ze Słońcem, 21.55 Księżyc w trygonie z Neptunem, 23.12 Księżyc w koniunkcji z Merkurym.

Wibracja numer 4
Wibracja Czwórki sprawi, że będziemy chcieli natychmiast załatwić mnóstwo rodzinnych spraw. Lepiej jednak zachować spokój, bo nie wszyscy będą chętni na zmiany. Czwórka radzi dać sobie czas na ważne przemyślenia.

Karta dnia: VI Kochankowie
Dzięki czyjejś pomocy nawiążesz kontakt z osobą, na której radzie i pomocy bardzo ci zależy. Bądź otwarty na nowe propozycje.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 01 º 00´ – 07 º 59´ Skorpiona
Księżyc 15 º 33´ Lwa – 10 º 52´ Skorpiona
Merkury 28 º 33′ Wagi – 10 º 06′ Skorpiona
Wenus 06 º 54´ – 15 º 21′ Strzelca
Mars 18 º 16´ – 23 º 16´ Koziorożca
Jowisz 09 º 32′ – 10 º 59´ Wagi
Saturn 13 º 35´ – 14 º 17´ Strzelca
Uran 22 º 10´ – 21 º 53´ Barana w retrogradacji
Neptun 09 º 27´ – 09 º 21′ Ryb w retrogradacji
Pluton 15º 07´- 15 º 13´ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
24.10 od g. 14.21 do 25.10 do g. 05.16.
26.10 od g. 20.32 do 27.10 do g. 15.50.
29.10 od g. 12.09 do 30.10 do g. 03.00.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 17-23.10.2016

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu Wenus przejdzie do znaku Strzelca, co zapowiada rozmach w sprawach finansowych i ożywienie w życiu towarzyskim. Księżyca ubywa, dlatego zwróć uwagę na to, aby w twojej diecie było więcej produktów oczyszczających organizm z toksyn. Warto stosować piling na skórę i intensywniej zająć się sportem.

We wtorek 18.10 Wenus wchodzi do znaku Strzelca i ludzie staną się bardziej tolerancyjni, otwarci na nowe doświadczenia i bardziej towarzyscy. Osoby samotne łatwiej nawiążą flirt czy romans.

W środę 19.10 Mars w koniunkcji z Plutonem ostrzega przed używaniem przemocy lub robieniem czegoś na siłę. Mierz zamiary na siły, nie przepracowuj się i nie podejmuj rzeczy, które są poza twoimi możliwościami.

W czwartek 20.10 Merkury w opozycji z Uranem sprzyja burzy mózgów, nowym pomysłom, zmianie planów i kontaktom z młodszymi osobami. Osoby, które lubią szybko jeździć samochodem, niech uważają na drodze.

W niedzielę 23.10 o godzinie 01.45 Słońce wchodzi do znaku Skorpiona, dlatego dzień może być bardzo kameralny, ludzie potrzebować będą więcej odpoczynku i czasu do namysłu przy podejmowaniu decyzji.

Horoskop tygodniowy

17.10.2016, poniedziałek
Księżyc w znaku Byka
Bądź obowiązkowy i dokładny. Dzień sprzyja rachunkom, służbowym naradom i wielkim zakupom. Ważne sprawy załatwiaj po południu, bo wtedy możesz liczyć na poparcie osób wpływowych i na wysokich stanowiskach. Wieczorem warto pogawędzić z przyjaciółmi. Najnowsze ploteczki okażą się bardzo ciekawe. Nie zapomnij o ruchu i ćwiczeniach.
Aspekty planet: 08.07 Księżyc w sekstylu z Neptunem, 14.39 Księżyc w trygonie z Marsem, 16.46 Księżyc w trygonie z Plutonem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja porządkom i nauce. Dzisiaj wyciągniemy wnioski ze starych błędów, coś naprawimy i zmienimy na lepsze. Nadrabiaj zaległości, reperuj różne urządzenia.

Karta dnia: II Kapłanka
Odpocznij, zdystansuj się do świata i znajdź czas tylko dla siebie. Dzięki temu inaczej spojrzysz na życiowe problemy i ze spokojem dasz radę większości z nich.

18.10.2016, wtorek
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 16.29)
Czeka cię wiele ważnych wydarzeń i decyzji, które dotyczyć będą pracy i finansów. Wykaż  się odpowiedzialnością i rzetelnością. Nie pozwól, aby inni decydowali o twoich sprawach. Dzisiejsze problemy uda się rozwiązać dzięki odwadze i zimnej krwi. W razie kłopotów poradź się kogoś starszego i bardziej doświadczonego.  Wenus wkracza do znaku Strzelca i pomoże rozwiązać finansowy problem.
Aspekty planet: 09.00 Wenus wkracza do znaku Strzelca, 17.09 Księżyc w opozycji z Wenus.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja ryzykownym decyzjom i odważnym wystąpieniom. Łatwo będzie wycofać się z czegoś lub nagle coś zmienić. Szukaj nowych wyzwań, nie oglądaj się w przeszłość.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Pewna urzędowa lub oficjalna sprawa będzie wymagać szybkiej reakcji i szczegółowych wyjaśnień.  Nie zwlekaj z działaniem.

19.10.2016, środa
Księżyc w znaku Bliźniąt
Bez żalu spłać stare długi, bo dziś warto zaczynać nowe sprawy. Uwierz w swoje siły i bądź bardziej optymistyczny. Po południu warto wybrać się na spacer. To pomoże Wam odzyskać wewnętrzny spokój i równowagę. Wieczór sprzyja spotkaniom w wesołym towarzystwie. Zawarte dziś znajomości okażą się niezbyt trwałe, ale za to inspirujące i wesołe. Mars w koniunkcji z Plutonem sprzyja poprawie kondycji.
Aspekty planet: 06.10 Księżyc w trygonie z Jowiszem, 07.46 Księżyc w kwadraturze z Neptunem, 13.22 Mars w koniunkcji z Plutonem, 13.39 Księżyc w opozycji z Saturnem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy i dogadywaniu się z ludźmi. Łatwiej przekonasz kogoś, że musi się liczyć także z tym, co ty masz do powiedzenia. Dobry dzień na imprezy i randki.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
W sprawach finansowych bądź nieugięty i zdecydowany. Nie pożyczaj niczego osobie, która zawiodła cię w przeszłości.

20.10.2016, czwartek
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 17.28)
Aura sprzyja wizytom, podróżom, spotkaniom zawodowym i handlowaniu. Księżyc w Bliźniętach sprzyja dyskusjom, zebraniom, omawianiu ważnych spraw z innymi. Udadzą się wyjazdy, zakupy, randki, towarzyskie spotkania, narady ze współpracownikami. Merkury w opozycji z Uranem skłoni cię do większej aktywności. Wybierz się na wycieczkę, rolki lub rower. Przesadzaj i przycinaj, rośliny, rób ogrodowe przemeblowanie.
Aspekty planet: 03.58 Księżyc w trygonie z Merkurym, 04.40 Księżyc w sekstylu z Uranem, 09.48 Merkury w opozycji z Uranem, 13.16 Księżyc w trygonie ze Słońcem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja kreatywnym pomysłom, uprawianiu sportu i zabawie. Coś się dzisiaj uda zmienić na lepsze. Pozbędziesz się kompleksów i niepotrzebnych problemów.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Nie dyskutuj na tematy, które irytują starszych krewnych, bo ktoś może się obrazić. Nie reaguj dziecinnie na kłopoty.

21.10.2016, piątek
Księżyc w znaku Raka
Warto dzisiaj odnawiać różne stare kontakty i znajomości, skorzystać z zaproszeń na zawodowe spotkania, bo ludzie będą otwarci na zmiany Mimo końca tygodnia aura sprzyja także pracy i nauce. Dziś możesz zdobyć ciekawe wiadomości dotyczące przepisów lub rachunkowości. Szukaj nowych klientów, zakładaj strony w Internecie, opracowuj strategię reklamową swojej firmy.
Aspekty planet: 08.40 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem, 09.33 Księżyc w trygonie z Neptunem, 19.13 Księżyc w opozycji z Plutonem, 22.04 Księżyc w opozycji z Marsem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprzyja ważnym przemyśleniom. Dzisiaj możesz odkryć tajemnice, rozszyfrować spiski. Pytaj o wszystko, co tylko cię interesuje i nie daj się zbyć byle argumentem.

Karta dnia: XIX Słońce
Jeśli czujesz się stłamszony i spychany na drugi plan w związku, teraz nadszedł czas przebudzenia i działania.

22.10.2016, sobota
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 21.33)
Księżyc w znaku Raka nie sprzyja rozpoczynaniu nowych spraw lub dalekim podróżom. Zadbaj o zdrowie, medytuj, znajdź czas dla bliskich ci osób. Unikaj prania i mycia okien, a także wielkiego wysiłku fizycznego. Oczyszczaj organizm, a szybko zobaczysz efekty. Wyrzuć z szafek niepotrzebne rzeczy. Jeśli masz dzisiaj mniej klientów, nie martw się, to cisza przed kolejnym szałem zakupów.
Aspekty planet: 07.43 Księżyc w kwadraturze z Uranem, 14.29 Księżyc w kwadraturze z Merkurym, 21.13 Księżyc w kwadraturze ze Słońcem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprzyja kreatywnym pomysłom. Od razu wprowadzaj je w życie. Randki i spotkania z ludźmi miną w życzliwej atmosferze, uda się zakończyć różne spory.

Karta dnia: XXI Świat
Zasłużysz na nagrodę i przekonasz się, że jesteś o wiele więcej wart, niż sam przypuszczasz. Powiadom wszystkich o swoim sukcesie.

23.10.2016, niedziela
Księżyc w znaku Lwa
O godz. 1.45 Słońce wejdzie do znaku Skorpiona, dlatego emocje i przeczucia silnie  wpłyną na nasze decyzje. Dzień będzie spokojny i senny, a do wysiłku czy fizycznej pracy trudno się będzie zmusić. Układaj ważne plany, które dotyczą powodzenia finansowego. Po południu zajmij się nauką, szukaj odpowiedzi na ważne pytania. Unikaj porządków, prania, malowania.
Aspekty planet: 01.45 Słońce wchodzi do znaku Skorpiona, 08.27 Księżyc w trygonie z Wenus, 14.43 Księżyc w sekstylu z Jowiszem, 22.19 Księżyc w trygonie z Saturnem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom. Chętnie pomożesz, doradzisz, a w razie potrzeby pocieszysz swoich bliskich. Dzisiaj możesz gotować i piec ulubione przysmaki lub zająć się upiększaniem domu.

Karta dnia: IV Cesarz
Poradź się kogoś z większym doświadczeniem, a szybko rozwiążesz swoje problemy. Sam też będziesz pomagać krewnym i rozsądzać spory.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 24 º 02´ Wagi – 01 º 00´ Skorpiona
Księżyc 05 º 40´ Byka – 15 º 33´ Lwa
Merkury 16 º 35′ – 28 º 33′ Wagi
Wenus 28 º 26′ Skorpiona – 06 º 54´ Strzelca
Mars 13 º 20´ – 18 º 16´ Koziorożca
Jowisz 08 º 04´ – 09 º 32′ Wagi
Saturn 12 º 56´ – 13 º 35´ Strzelca
Uran 22 º 27´ – 22 º 10´ Barana w retrogradacji
Neptun 09 º 33′ – 09 º 27´ Ryb w retrogradacji
Pluton 15 º 02´ – 15º 07´ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
17.10 od g. 16.46 do 18.10 do g. 16.29.
20.10 od g. 13.16 do g. 17.28.
22.10 od g. 21.13 do g. 21.33.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 10-16.10.2016

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu pełnia Księżyca na Uranie ożywi atmosferę i przyspieszy wiele spraw. Merkury w koniunkcji z Jowiszem sprzyja transakcjom handlowym, podróżom i nauce.

We wtorek 11.10 Mars w sekstylu z Neptunem zapewni dobrą aurę na spotkania towarzyskie, współpracę i znajdowanie bratniej duszy. Ludzie będą otwarci i przychylni innym. Warto podejmować ważne rodzinne decyzje. Merkury w koniunkcji z Jowiszem  sprzyja osobom szukającym pracy, podróżnikom i handlowcom. To dobry dzień na zakupy, szukanie tanich okazji, negocjacje i podpisywanie umów.

W  czwartek 13.10 Merkury w kwadraturze z Marsem podniesie temperaturę każdego spotkania. Ludzie będą nerwowi i nieprzewidywalni, lepiej więc nie wchodzić w kłótnie i konflikty.

W piątek 14.10 Merkury w sekstylu z Saturnem zapewnia rzeczową dyskusję na poważne tematy. Warto załatwiać trudne sprawy w urzędzie, wyjaśniać niejasności, naprawiać sprzęt domowych i pojazdy mechaniczne.

W sobotę 15.10 Słońce w opozycji z Uranem zapowiada dynamiczny i pełen niespodzianek dzień. Nie warto trzymać się ustalonego planu, korzyści przyniosą zmiany i dostosowanie się do innych.

W niedzielę 16.10 pełnia Księżyca w znaku Byka wprowadzi silne emocje w nasze życie. To dobry czas na sprawy rodzinne i uczuciowe. Bądźmy wyrozumiali dla innych, odpuśćmy trudne sprawy. Merkury w kwadraturze z Plutonem sprzyja szukaniu ukrytych informacji, odkrywaniu sekretów, wyjaśnianiu trudnych rodzinnych spraw. Warto rozwiązywać krzyżówki i ćwiczyć umysł.

Horoskop tygodniowy

10.10.2016, poniedziałek
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 8.32)
Zainteresuj się oszczędnościami i lokatami, warto iść do banku lub urzędu. Dzień sprzyja dobrym pomysłom na zarobienie większej gotówki. Rano bądź delikatny i uprzejmy, bo ktoś może poczuć się zagrożony twoimi bezpośrednimi pytaniami. Uzupełniaj braki w diecie, pij dużo wody, nie opuszczaj posiłków, a poczujesz się lepiej.
Aspekty planet: 19.07 Księżyc w trygonie z Merkurym, 21.04 Księżyc w trygonie z Jowiszem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy. Dziś możesz zarobić na cudzych pomysłach lub podzielić się czymś z innymi. Dobry dzień na randki, a także zawieranie nowych znajomości.

Karta dnia: Czwórka Kielichów
Początek tygodnia będzie na tyle pełen wrażeń, że zdążysz zapomnieć o nudzie. Przestaniesz marudzić i zajmiesz się nowymi sprawami.

11.10.2016, wtorek
Księżyc w znaku Wodnika
Dzisiaj warto trzymać się zasad i regulaminów. Mars w sekstylu z Neptunem ostrzega przed bałaganiarstwem. Nie spóźniaj się na ważne spotkania, bądź uprzejmi wobec szefa i starszych osób. Merkury w koniunkcji z Jowiszem sprzyja sukcesom w nauce i podróży. Księżyc nie sprzyja randkom i zabawie. Lepiej zajmij się porządkami i zdrowiem, szczególnie zadbaj o skórę i urodę, pij więcej wody mineralnej. Jedz więcej warzyw i owoców.
Aspekty planet: 07.27 Księżyc w sekstylu z Saturnem, 11.45 Merkury w koniunkcji z Jowiszem, 18.58 Księżyc w trygonie ze Słońcem, 19.03 Mars w sekstylu z Neptunem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja ambitnym pomysłom, twórczym dyskusjom i nauce. Zadawaj  odważne pytania, szukaj nowych rozwiązań i możliwości.

Karta dnia: Ósemka Buław
Zaczniesz być doceniany i chwalony. Twój zapał i energia do pracy bardzo wzrosną. Popołudnie przeznacz na porządki i spotkania z ważnymi osobami.

12.10.2016, środa
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 14.42)
Warto zebrać siły i szybko uporać się z trudnymi zadaniami. Licz jednak na siebie, bo ludzie nie będą dzisiaj szczególnie życzliwi czy wyrozumiali dla innych. Podróże przebiegną szybko i sprawnie. Pastuj buty, ceruj ubrania, przyszywaj guziki, dokładnie sprzątaj. Wybierz się na masaż lub przygotuj sobie kąpiel w solance.
Aspekty planet: 01.15 Księżyc w kwadraturze z Wenus, 01.48 Księżyc w sekstylu z Uranem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki pomaga walczyć o ważne sprawy. Bądź uparty, a dostaniesz to, czego chcesz. Dobry dzień na zakupy, inwestycje, urządzanie domu lub ogrodu. Dzisiaj praca aż tak nie męczy.

Karta dnia: Czwórka Denarów
W miłości bądź ostrożniejszy i mniej odważny. Uspokój się i zacznij żyć własnym rytmem. Nie wydzwaniaj do partnera lub rodziny co pięć minut, daj mu odpocząć.

13.10.2016, czwartek
Księżyc w znaku Ryb
Możesz dziś liczyć na korzystny wpływ planet. Wiadomości, jakie zdobędziesz sprawią, że zmienisz zdanie w pewnej ważnej sprawie. Po południu możesz jednak stać się niecierpliwy i nerwowy. Zaufaj intuicji i nie rób niczego na siłę. Odpręż się, zapomnij o obowiązkach, nie przejmuj się dietą. Zdaj się na instynkt i intuicję w sprawach sercowych. Merkury w kwadraturze z Marsem wywołuje nerwowość, wieczorem łatwo będzie o kłótnie.
Aspekty planet: 07.15 Księżyc w koniunkcji z Neptunem, 09.10 Księżyc w sekstylu z Marsem, 12.18 Księżyc w kwadraturze z Saturnem, 16.20 Księżyc w sekstylu z Plutonem, 22.59 Merkury w kwadraturze z Marsem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprzyja randkom, zabawie, imprezom i wyjazdom. Szukaj towarzystwa przyjaciół, odważ się zawierać nowe znajomości. Będzie wesoło i kreatywnie.

Karta dnia: Piątka Mieczy
Wypatruj nowych wiadomości, przygotuj się na zmianę planów. Pewna cenna informacja pomoże ci dostosować się do zmieniających się okoliczności.

14.10.2016, piątek
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 17.08)
Regeneruj siły, unikaj pośpiechu i niepotrzebnych dyskusji. Dzień sprzyja rodzinnym spotkaniom, wspomnieniom i omawianiu wspólnych planów. Merkury w sekstylu z Saturnem sprawi, że uda się zakończyć konflikty lub z kimś wreszcie pogodzić. Dobry czas na ustalanie wspólnych planów finansowych i inwestycji, bo ludzie będą życzliwi i wyrozumiali.
Aspekty planet: 09.13 Księżyc w trygonie z Wenus, 20.46 Merkury w sekstylu z Saturnem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom, a także odpoczynkowi z dala od hałasu i pośpiechu. Nawet dla złośliwców i maruderów będziemy dziś życzliwi i wyrozumiali.

Karta dnia: Rycerz Kielichów
Ktoś przypomni ci o dawnej miłości lub znajomości, która była dla ciebie bardzo ważna. Zadzwoń, rozmowa pomoże zagoić rany.

15.10.2016, sobota
Księżyc w znaku Barana
Dzień minie raczej na pogawędkach i żartach, niż ciężkiej pracy. To, co ważne, zrób jak najwcześniej, bo im bliżej popołudnia, tym bardziej za obowiązki trudno się nam będzie zabrać. Za to imprezy, zakupy, a nawet sąsiedzkie spotkania miną w bardzo dobrej atmosferze. Słońce w opozycji z Uranem zagotuje nam niespodzianki. Warto szukać inspiracji, wymieniać się doświadczeniami.
Aspekty planet: 05.33 Księżyc w opozycji z Jowiszem, 12.43 Słońce w opozycji z Uranem, 12.54 Księżyc w kwadraturze z Marsem, 13.46 Księżyc w trygonie z Saturnem, 15.52 Księżyc w opozycji z Merkurym, 17.19 Księżyc w kwadraturze z Plutonem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki nie sprzyja ryzykownym decyzjom. Bądźmy dziś ostrożni, unikajmy kłótni. Zajmij się nauką, wyjaśniaj różne trudne sprawy. Dobry dzień na zmianę stylu życia na bardziej zdrowy.

Karta dnia: 0 Głupiec
Nie planuj niczego, bądź spontaniczny i nie ograniczaj się w niczym. Rób to, na co masz ochotę i nie oglądaj się na plany innych.

16.10.2016, niedziela
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 17.04)
Nabierzemy ochoty na bardziej ambitne przedsięwzięcia. Pełnia Księżyca w znaku Barana o godzinie 6.23 sprawi, że wstąpi w nas niespokojny duch, zapragniemy rywalizować i zwyciężać. Szukaj swojej korzyści, myśl o własnej wygodzie. Mimo wszystko ludzie będą sobie życzliwi, a nawet przymkną oko na różne drobne błędy, jakie niechcący popełniliśmy. Popołudnie to idealny czas na zabiegi kosmetyczne i kuracje zdrowotne. Merkury w kwadraturze z Plutonem sprzyja zdobywaniu ważnych informacji.
Aspekty planet: 04.29 Merkury w kwadraturze z Plutonem, 05.11 Księżyc w koniunkcji z Uranem, 06.23 Księżyc w opozycji do Słońca.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprzyja ważnym decyzjom na temat finansów, zakupów i inwestycji. Rób rachunki, układaj plan ważnych zadań. Wpadniesz na pomysł, jak opanować problemy i mieć więcej gotówki.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Nie ryzykuj, nie wydawaj za dużo, zajmij się domowymi sprawami i ciesz się ostatnim dniem weekendu. Ktoś sprawi ci miłą niespodziankę.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 17 º 07´ – 24 º 02´ Wagi
Księżyc 26 º 31´ Koziorożca – 05 º 40´ Byka
Merkury 4 º 28′ – 16 º 35′ Wagi
Wenus 19 º 57´ – 28 º 26′ Skorpiona
Mars 08 º 29´ – 13 º 20´ Koziorożca
Jowisz 06 º 35′ – 08 º 04´ Wagi
Saturn 12 º 19´ – 12 º 56´Strzelca
Uran 22 º 44´ – 22 º 27´ Barana w retrogradacji
Neptun 09 º 41´ – 09 º 33′ Ryb w retrogradacji
Pluton 14º 58´ – 15 º 02´ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
9.10 od g. 18.50 do 10.10 do g. 8.32.
12.10 od g. 01.48 do g. 14.42.
14.10 od g. 09.13 do g. 17.08.
16.10 od g. 06.23 do g. 17.04.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 3-9.10.2016

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu planety wspierać nas będą w realizacji ambitnych planów. Słońce w aspektach z Saturnem i Plutonem da siłę i zapewni sukces osobom wytrwałym, konsekwentnym i dociekliwym.

We wtorek 4.10 Słońce w sekstylu z Saturnem pomoże nam w porządkach i nadrabianiu zaległości. Ktoś starszy może pomóc nam w rozwiązaniu trudnej sprawy. Warto posłuchać jego rad.

W środę 5.10 Mars w kwadraturze z Jowiszem ostrzega przed pośpiechem i pomyłkami w rachunkach i zaleca drobiazgowe wypełnianie obowiązków. Osoby pracowite zostaną dziś docenione. Wenus w sekstylu z Plutonem skieruje naszą uwagę na sprawy pielęgnacji urody i finansów. Nie warto składać dokumentów o dotację, dofinansowanie czy pożyczkę, bo decyzja może być odmowna.

W piątek 7.10 Słońce w kwadraturze z Plutonem skieruje naszą uwagę na sprawy oszczędzania, dyscyplinę pracy i efektywność każdego działania. Nie warto buntować się przeciwko autorytetom, więcej zyskamy negocjując i idąc na ugodę. Merkury wkracza do znaku Wagi. Negocjujmy, rozwiązujmy konflikty i problemy wspólnie – w gronie rodziny czy współpracowników, a wszyscy na tym skorzystają.

Horoskop tygodniowy

3.10.2016, poniedziałek
Księżyc w znaku Skorpiona
Księżyc sprzyja dobrym relacjom z ludźmi, ułatwi ci podróże i zakupy, doda cierpliwości podczas omawiania rodzinnych spraw. Postaraj się szanować cudze zdanie, a dzień okaże się udany. Odkurzaj, wietrz pościel, pal kadzidła. Jedz dobre masło i oliwę, unikaj smażenia na smalcu.
Aspekty planet: 05.27 Księżyc w sekstylu z Marsem, 17.33 Księżyc w trygonie z Neptunem, 22.57 Księżyc w koniunkcji z Wenus.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprzyja konkretnym dokonaniom. Czyni ludzi bardzo upartymi, dlatego unikaj dyskusji ze starszymi osobami i nie krytykuj pomysłów szefa. Dobry dzień na domowe porządki i zakupy.

Karta dnia: VI Kochankowie
Negocjuj, umawiaj się na spotkania, weź pod uwagę racje i argumenty partnera, wspólnika lub dziecka. Doceń to, że niektóre rzeczy robią za ciebie inni, a świat stanie się piękniejszy.

4.10.2016, wtorek
Księżyc w znaku Skorpiona
Możesz dzisiaj napotkać na drobne, ale dość uciążliwe problemy w kontaktach z ludźmi. Emocje okażą się silniejsze niż rozsądek. Ktoś może cię źle zrozumieć, a wyjaśnienia zajmą ci wiele czasu. Po południu sytuacja się wyjaśni. Słońce w sesktylu z Saturnem sprzyja porządkowaniu finansów, ubieganiu się o kredyty i pożyczki. Pij dużo wody mineralnej.
Aspekty planet: 03.54 Księżyc w sekstylu z Plutonem, 18.58 Słońce w sekstylu z Saturnem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprzyja kreatywnym pomysłom. Od razu wprowadzaj je w życie. Randki i spotkania z ludźmi miną w życzliwej atmosferze, uda się zakończyć różne spory.

Karta dnia: I Mag
Wykorzystaj swój urok osobisty i przekonaj kogoś do siebie lub swoich pomysłów. Nie musisz wszystkiego o sobie opowiadać, w miłości zachowaj aurę tajemniczości.

5.10.2016, środa
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 10.26)
Zabierz się za porządki i rachunki, szukaj oszczędności. Zadbaj o zdrowie, unikaj ryzykownych działań, bo Mars w kwadraturze z Jowiszem może narazić cię na kontuzje. Na randce unikaj pretensji i zazdrości. Kończ stare sprawy, wyjaśniaj miłosne nieporozumienia. Unikaj prania i mycia podłóg, zajmij się gotowaniem. Zamiast czekolady zjedz jabłko. Wenus w sesktylu z Plutonem sprzyja odnawianiu znajomości. Regeneruj siły, unikaj ryzyka, dbaj o pęcherz i nerki.
Aspekty planet: 03.04 Księżyc w sekstylu z Merkurym, 21.55 Księżyc w sekstylu z Jowiszem, 23.22 Wenus w sekstylu z Plutonem, 23.44 Mars w kwadraturze z Jowiszem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprawi, że staniemy się wyrozumiali i ciekawi tego, co słychać u innych ludzi. Zadbajmy o bliskich, szanujmy starsze osoby.

Karta dnia: XIII Śmierć
Nie odkładaj na później ważnych spraw. Poczujesz, że czas na poważną rozmowę z partnerem lub współpracownikiem. Od jej wyniku może zależeć twoja przyszłość.

6.10.2016, czwartek
Księżyc w znaku Strzelca
Będziesz krytyczny i niespokojny. Zapragniesz natychmiast coś wyjaśnić lub naprawić. Ostrożnie, bo wynikiem twoich pospiesznych działań może być jeszcze większe zamieszanie! W razie kłopotów prawdziwi przyjaciele nie zostawią cię w potrzebie. Naprawiaj błędy, zepsute sprzęty i oddaj to, co ostatnio pożyczyłeś.
Aspekty planet: 06.11 Księżyc w kwadraturze z Neptunem, 10.43 Księżyc w koniunkcji z Saturnem, 14.01 Księżyc w sekstylu ze Słońcem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprawi, że będziemy myśleć o ciekawych książkach, filmach i o rozwoju duchowym. Bardzo dobry dzień, aby zdobyć nowe umiejętności.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Zadbaj o siebie, zwróć uwagę na swój wygląd. Idź do fryzjera, kup nowe ubranie, zacznij zadziwiać innych swoją urodą. W pracy ktoś wyciągnie do ciebie pomocną dłoń.

7.10.2016, piątek
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 22.39)
Będziesz dziś pracowity. Warto zabrać się za ważne sprawy zawodowe. Słońce w kwadraturze z Plutonem da ci wiele sił i energii. Szczęście sprzyja ci w sprawach finansowych. W obronie swoich zysków możesz stać się groźny dla konkurencji. Merkury wkracza do znaku Wagi. Unikaj konfliktów, bo twoje słowa mogą kogoś bardzo zaboleć. Odpisuj na zaległe listy i maile, umawiaj się na ważne spotkania, bo ludzie są dziś bardziej przychylni twoim sprawom.
Aspekty planet: 08.25 Księżyc w trygonie z Uranem, 09.55 Merkury wkracza do znaku Wagi, 21.33 Słońce w kwadraturze z Plutonem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprzyja udanym negocjacjom. Łatwiej przekonać kogoś, że musi się liczyć także z tym, co ty masz do powiedzenia. Walcz o swoje zyski!

Karta dnia: VIII Siła
Pomóż osobie, która sama nie daje sobie rady z codziennymi sprawami. Twoje domowe zwierzę zapewni ci wiele rozrywek. Zrób badania okresowe, nie bagatelizuj osłabienia organizmu.

8.10.2016, sobota
Księżyc w znaku Koziorożca
Postanowisz zrobić zaległe porządki w swoich rachunkach. Myśl o pieniądzach i zyskach towarzyszyć ci będzie przez cały dzień. Nie bądź jednak ponurym materialistą! Okaż ludziom więcej sympatii, a poczujesz się lepiej. Warto sprzątać, robić porządki, wyrzucać stare i niepotrzebne rzeczy. Dobry dzień na zabiegi kosmetyczne i depilację.
Aspekty planet: 00.39 Księżyc w kwadraturze z Merkurym, 10.55 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem, 13.18 Księżyc w koniunkcji z Marsem, 17.45 Księżyc w sekstylu z Neptunem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja nabieraniu dystansu do przelotnych kłopotów. Zamiast się spieszyć i denerwować, poszukaj mądrości i cierpliwości. Na spacerze odzyskasz wigor i energię.

Karta dnia: XXI Świat
Przekonasz się, że jesteś o wiele więcej wart, niż sam przypuszczasz. Powiadom wszystkich o swoim sukcesie. Stań do konkursu, zagraj w totka, wypróbuj swoje szczęście.

9.10.2016, niedziela
Księżyc w znaku Koziorożca
Podejdź do wszystkiego poważnie, dzisiaj przez zaniedbanie lub lekceważenie wiele spraw może się skomplikować. Rób rachunki, szukaj oszczędności, upominaj się o zwrot długów. Dobrze dogadasz się ze starszymi osobami. Dobry dzień na rozpoczynanie diety, rzucanie nałogów, ograniczanie słodyczy.
Aspekty planet: 03.56 Księżyc w koniunkcji z Plutonem, 06.32 Księżyc w kwadraturze ze Słońcem, 12.10 Księżyc w sekstylu z Wenus, 18.50 Księżyc w kwadraturze z Uranem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja radości, miłości i wielkiej kreatywności. Znajdź czas na swoje pasje i hobby. Mogą ci przyjść do głowy wspaniałe pomysły, dzięki którym pokonasz trudności.

Karta V Papież
Medytuj, odpoczywaj i zajmuj się ważnymi duchowymi sprawami. Postępuj zgodnie ze swoimi przekonaniami, nie naginaj reguł czy moralności do sytuacji, bo możesz stracić reputację.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 10 o 12´ – 17 o 07´ Wagi
Księżyc 02 o 08´ Skorpiona – 26 o 31´ Koziorożca
Merkury 23 o 21′ Panny – 4 o 28′ Wagi
Wenus 11 o 26′ – 19 o 57´ Skorpiona
Mars 03 o 45´ – 08 o 29´ Koziorożca
Jowisz 05 o 04´ – 06 o 35′ Wagi
Saturn 11 o 46´ – 12 o 19´ Strzelca
Uran 23 o 01´- 22 o 44´ Barana w retrogradacji
Neptun 09 o 50´ – 09 o 41´ Ryb w retrogradacji
Pluton 14 o 56´ – 14o 58´ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
5.10 od g. 3.04 do g. 10.26.
7.10 od g. 8.25 do g. 22.39.
9.10 od g. 18.50 do 10.10 do g. 8.32.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 26.09-2.10.2016

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu warto szukać sojuszników i używać intuicji, aby pokonać codzienne problemy. Wczujmy się w sytuację innych, a od razu wiele spraw stanie się dla nas bardziej zrozumiałe. Słońce w koniunkcji z Jowiszem doda nam optymizmu, pozytywnej energii i siły przebicia.

W poniedziałek 26.09 Słońce w koniunkcji z Jowiszem zapewni nam wiele atrakcji i popchnie do przejęcia inicjatywy. Warto być hojnym, szczodrym i wybaczać błędy, bo dzięki temu polepszymy swoje relacje z ludźmi. Pluton wychodzi z retrogradacji. W sprawach zawodowych bądźmy uparci, ale dzięki temu wyjdziemy na swoje. Nie okazujmy słabości, konsekwencja i upór się opłacą. Niektórzy zdobędą ważne uprawnienia i informacje.

We wtorek 27.09 Mars wkracza do znaku Koziorożca. Czekasz na telefon, ktoś nie odpowiada na twój list, ktoś się waha w sprawie współpracy? Zrób coś teraz, wyprzedzisz konkurencję i zyskasz dodatkowe punkty czy w miłości, czy w sprawach finansowych.

W sobotę 1.10 nów Księżyca w znaku Wagi sprawi, że ktoś lub coś zainspiruje nas do zdobycia przewagi lub zwyciężenia w trudnej sprawie. Bądźmy kreatywni, uwolnijmy wyobraźnię, zróbmy burzę mózgów, a dużo zyskamy. Wenus w trygonie z Neptunem sprzyja zakochanym i tym, którzy chcą się zaprezentować z jak najlepszej strony. Potrzebować będziemy odskoczni od prozy codziennego życia.

Horoskop tygodniowy

26.09.2016, poniedziałek
Księżyc w znaku Lwa
Dziś wszyscy będą się spieszyć i szukać nowych zajęć. Obudzimy się w buntowniczych nastrojach i chętnie zmienimy stare plany. Będziemy chcieli natychmiast załatwiać różne ważne sprawy. Pluton wychodzi z retrogradacji, dlatego dzień sprzyja wizytom w urzędzie, podróżom, większym zakupom, a także nauce i zapisywaniu się na ciekawe zajęcia. Warto zaczynać sportowe aktywności, rehabilitację lub wzmocnić organizm spacerując. Słońce w koniunkcji z Jowiszem zapewni nam powodzenie.
Aspekty planet: 08.59 Słońce w koniunkcji z Jowiszem, 12.33 Księżyc w trygonie z Saturnem, 17.01 Pluton wychodzi z retrogradacji.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprzyja ważnym decyzjom na temat finansów, zakupów i inwestycji. Rób rachunki, układaj plan ważnych zadań. Wpadniesz na pomysł, jak opanować problemy i mieć więcej gotówki.

Karta dnia: II Kapłanka
Na każdy temat będziesz miał własne zdanie, a opinie innych ludzi raczej nie będą wpływać na  twoje decyzje i postępowanie.

27.09.2016, wtorek
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 23.42)
Rano poczujemy przypływ sił, ale z powodu Księżyca w znaku Lwa trudno się będzie skupić na rachunkach czy nużących obowiązkach. W południe zapragniemy odmiany, ogarnie nas buntowniczy nastrój, możemy zmienić poranne plany. Uwaga, dzień może przynieść wybuch sporów i kłótni, bo ludzie będą ze sobą rywalizować. Mars wkracza do znaku Koziorożca, dlatego chętnie wybierzemy się na spacer, siłownię, pogramy w gry.
Aspekty planet: 10.06 Mars wkracza do znaku Koziorożca, 10.52 Księżyc w trygonie z Uranem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja porządkom i nauce. Dzisiaj wyciągniemy wnioski ze starych błędów, coś naprawimy i zmienimy na lepsze. Nadrabiaj zaległości, reperuj różne urządzenia.

Karta dnia: VII Rydwan
Uważaj, aby rewolucyjna postawa nie zakończyła się konfliktem z kimś, kto lubi wszystkich pouczać i kontrolować. Wieczorem miła niespodzianka.

28.09.2016, środa
Księżyc w znaku Panny
Czeka nas pracowity dzień. Ktoś może wymagać od ciebie więcej niż zwykle. Z niczym się dzisiaj nie spiesz i ułóż dobry plan dnia, a ze wszystkim sobie poradzisz. Jeśli musisz załatwiać ważne sprawy, to zabierz się za nie po południu. Wieczorem unikaj zakupów, rachunków i dalekich podróży. Lepiej zająć się zdrowiem i pielęgnacją urody.
Aspekty planet: 00.27 Księżyc w trygonie z Marsem, 10.46 Księżyc w sekstylu z Wenus, 18.45 Księżyc w opozycji z Neptunem, 21.41 Księżyc w kwadraturze z Saturnem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja nowym pomysłom i szybkim decyzjom. Sprawy, jakie dzisiaj poruszysz, przyniosą ci zysk i uznanie. Możesz zaczynać nowe przedsięwzięcia, ryzyko się opłaci.

Karta dnia: XX Sąd
Rodzinne i domowe sprawy zaczną się układać po twojej myśli, nie warto więc wciąż oglądać się za siebie. Miłe spotkanie zażegna rodzinny spór.

29.09.2016, czwartek
Księżyc w znaku Panny
Unikaj ryzyka i podejmowania się spraw, na których dobrze się nie znasz, bo ludzie będą wnikliwi i krytyczni. Możliwe są pomyłki, zguby, a nawet przypadkowe straty. Lepiej zająć się dzisiaj porządkami, nadrabianiem zaległości, dbaniem o kondycję i zdrowie. Unikaj kłótni, dzisiaj ludzie będą uparci. Dobry dzień na wizytę u lekarza, fryzjera, kosmetyczki.
Aspekty planet: 04.24 Księżyc w trygonie z Plutonem, 12.04 Księżyc w koniunkcji z Merkurym.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy. Dziś możesz zarobić na cudzych pomysłach lub podzielić się czymś z innymi. Dobry dzień na randki, a także zawieranie nowych znajomości.

Karta dnia: IV Cesarz
Karta przestrzega przed bałaganem w papierach  i chaosem wśród komputerowych plików. Dbaj o porządek i nie spóźniaj się na spotkania, a unikniesz błędów.

30.09.2016, piątek
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 9.52)
Bądź dokładny i unikaj pośpiechu, bo łatwo będzie coś ważnego przegapić. Ludzie będą energiczni, ale też niecierpliwi i mniej wyrozumiali dla innych. Dobry dzień na wizytę u lekarza lub kosmetyczki. Zrób rachunki, znajdź oszczędności, ogranicz wydatki. Rano zadbaj o włosy, po południu kupuj nowe kosmetyki i ubrania. Rób ćwiczenia wytrzymałościowe, idź na siłownię lub ćwicz na piłce.
Aspekty planet: 13.58 Księżyc w kwadraturze z Marsem, 18.53 Księżyc z Jowiszem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja ambitnym pomysłom, twórczym dyskusjom i szybkiej nauce. Zadawaj dzisiaj odważne pytania, szukaj nowych możliwości, poznawaj nowych przyjaciół.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Odkryjesz w sobie potrzebę artystycznej działalności, zainteresujesz się nieznanym ci gatunkiem muzyki. Weź udział w warsztatach rozwijających twórcze myślenie.

1.10.2016, sobota
Księżyc w znaku Wagi
Nów Księżyca w znaku Wagi o godzinie 2.11 sprzyja godzeniu się z ludźmi, aktywnemu odpoczynkowi, miłości, ciekawym rozmowom z bliskimi osobami. Za domowe obowiązki trudno się będzie zabrać. Możesz mieć niezwykłe sny i przeczucia, którym warto będzie uwierzyć. W domu unikaj mycia podłóg i wielkiego prania,  za to podlej rośliny. Wenus w trygonie z Neptunem sprzyja randkom.
Aspekty planet: 02.11 Księżyc w koniunkcji ze Słońcem, 08.55 Księżyc w sekstylu z Uranem, 15.29 Księżyc w kwadraturze z Plutonem, 19.13 Wenus w trygonie z Neptunem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja randkom i miłości, a także pomaga w naprawie relacji z ludźmi. Zapytaj sąsiadów i krewnych, w czym możesz im doradzić lub pomóc, a zyskasz wdzięczność.

Karta dnia: XII Śmierć
Zainteresujesz się rodzinnymi tajemnicami. Coś nie będzie dawało ci spokoju i niespodziewanie odkryjesz, że ktoś coś przed tobą ukrywa. Szybko wyjaśnij nieporozumienie.

2.10.2016, niedziela
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 21.42)
Będziesz bardzo podatny na różne prośby i wpływy. Nie pozwól tylko, aby czyjeś wątpliwości lub dąsy popsuły ci dzisiaj humor i postaraj się od razu wyjaśnić nieporozumienia. Popołudnie sprzyja odpoczynkowi i rodzinnym rozrywko. Dobry dzień na randki, spotkania towarzyskie, upominanie się o długi lub przysługi.
Aspekty planet: 07.42 Księżyc w opozycji z Uranem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja nowym pomysłom na podział domowych obowiązków. Artyści poczują dzisiaj wielki przypływ natchnienia. Udadzą się randki i imprezy, warto iść na koncert.

Karta dnia: VI Kochankowie
Dzięki czyjejś pomocy nawiążesz kontakt z osobą, na której radzie i pomocy bardzo ci zależy. Bądź otwarty na nowe propozycje.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 03 o 19´ – 10 o 12´ Wagi
Księżyc 05 o 35´ Lwa – 02 o 08´ Skorpiona
Merkury 15 o 59′ – 23 o 21′ Panny
Wenus 02 o 54´ – 11 o 26′ Skorpiona
Mars 29 o 08´ Strzelca – 03 o 45´ Koziorożca
Jowisz 03 o 33′ – 05 o 04´ Wagi
Saturn 11 o 16´ – 11 o 46´ Strzelca
Uran 23 o 17´ – 23 o 01´ Barana w retrogradacji
Neptun 10 o 00´ – 09 o 50´ Ryb w retrogradacji
Pluton 14o 56´ – 14 o 56´ Koziorożca stacjonarny

Próżny kurs Księżyca:
27.09 od g. 10.52 do g. 23.42.
29.09 od g. 12.04 do 30.09 do g. 09.52.
2.10 od g. 7.42 do g. 21.42.

Udanego tygodnia!