Horoskop tygodniowy 22-28.08.2016

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami dynamiczny tydzień. Jowisz da nam okazję do ryzyka zakończonego sukcesem, a Saturn ostrzega, żeby być dokładnym i zachowywać się profesjonalnie.

W poniedziałek 22.08 Słońce wkracza do znaku Panny i zapewni nam dobrą zabawę i dużo świetnych pomysłów nie tylko na spędzenie wolnego czasu, ale i na zrobienie dobrego interesu czy zdobycie upragnionego celu. Merkury w koniunkcji z Jowiszem. To najlepszy dzień, żeby spotykać się z ludźmi, od których zależą nasze ważne sprawy, zakładać firmę, godzić się z ludźmi, inwestować, rozpoczynać nowe życie.

W środę 24.08 Mars w koniunkcji z Saturnem radzi być upartym. Teraz czas na walkę, zdecydowanie i samodzielne szybkie decyzje. Możemy walczyć w obronie słabszych lub mieć pokusę zemsty czy nawet zniszczenia przeciwnika.

W piątek 26.08 Mars w kwadraturze z Neptunem sprawi, że nasze motywacje do działania będą ideowe, ezoteryczne i duchowe. Warto pomagać i być przydatnym. Randki będą wyjątkowo namiętne.

W niedzielę 28.08 Wenus w koniunkcji z Jowiszem zwiększy nasze szanse w sprawach miłosnych. Warto ryzykować i pokazywać się z jak najlepszej strony, dzisiaj nie warto być skromnym i cichym.

Horoskop tygodniowy

22.08.2016, poniedziałek
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 23.19)
O godzinie 18.38 Słońce wkracza do znaku Panny, co sprzyja spotkaniom w gronie rodzinnym i planowaniu jesiennych wydatków. Cały zapał i energię wykorzystaj dzisiaj aby nadrobić zaległości i trochę posprzątać. Pomysły, na jakie wpadniesz przyniosą korzyść i szacunek przełożonych czy wspólników. Merkury w koniunkcji z Jowiszem sprzyja osobom, które podróżują i wybierają się na duże zakupy.
Aspekty planet: 11.04 Merkury w koniunkcji z Jowiszem, 13.47 Księżyc w koniunkcji z Uranem, 18.38 Słońce wkracza do znaku Panny, 23.39 Księżyc w trygonie ze Słońcem.

Wibracja numer 3
Wibracja Trójki sprzyja zdobywaniu wiadomości. Popatrzmy jak inni ludzie podchodzą do trudnych spraw, szukajmy inspiracji w sztuce i literaturze. Sięgnij po prasę i zajrzyj na specjalistyczne fora internetowe.

Karta dnia: V Papież
Warto zastanowić się nad swoją karierą i pragnieniami. Podjęte decyzje będą ważne i w przyszłości przyniosą ci zysk. Nie obawiaj się odpowiedzialności.

23.08.2016, wtorek
Księżyc w znaku Byka
Zachowaj rozsądek i nie bierz do siebie wszystkiego, cop usłyszysz. Możesz dziś zostać zmuszony do ciężkiej i dokładnej pracy. Nie powinieneś odkładać obowiązków na później. Wieczorem zadbaj o zdrowie, herbatka ziołowa dobrze ci zrobią. Uważaj jednak co i komu mówisz – łatwo dziś o obrazę. W miłości przyda się więcej taktu i cierpliwości.
Aspekty planet: 17.31 Księżyc w sekstylu z Neptunem.

Wibracja numer 4
Wibracja Czwórki sprawi, że będziemy chcieli załatwić mnóstwo spraw. Jednak urzędnicy i ważne osoby mogą być uparci lub nie mieć dla nas czasu! Lepiej zachować spokój i dystans, a najlepiej zająć się swoim hobby.

Karta dnia: I Mag
Zyskasz o wiele więcej, niż myślisz, dzięki pewności siebie i dobrej autoprezentacji. Chwal się głośno tym, co osiągnąłeś.

24.08.2016, środa
Księżyc w znaku Byka
Czeka cię pracowity dzień. Nie obawiaj się dodatkowych zadań i większej odpowiedzialności. Wykorzystaj dobrą passę i nawiąż znajomości z ludźmi, którzy będą ci życzliwi i pomocni w każdej sprawie. Zapomnij jednak o zasadzie, że każda znajomość musi ci przynieść konkretną korzyść. Mars w koniunkcji z Saturnem sprzyja osobom obowiązkowym i pracowitym. Rób przetwory.
Aspekty planet: 00.43 Księżyc w trygonie z Plutonem, 13.26 Mars w koniunkcji z Saturnem, 14.05 Księżyc w trygonie z Wenus, 20.05 Księżyc w trygonie z Jowiszem, 21.37 Księżyc w trygonie z Merkurym.

Wibracja numer 5
Wibracja Piątki przyniesie dobre pomysły, ale pod warunkiem, że nie będziemy myśleć tylko o sobie samych. Otwórzmy się na innych, posłuchajmy, co mają do powiedzenia. Dobre rady okazać się mogą bardzo cenne, także w sprawach związanych z biznesem.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Podczas rozmów z ważnymi osobami bądź bardziej pewny siebie i zdecydowany, a uda ci się zakończyć spór czy sprawę, która mogła trafić do sądu.

25.08.2016, czwartek
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 1.39)
Rano możesz czuć się trochę przestraszony ilością zaplanowanych spotkań i obowiązków. Na szczęście pogoda sprawi, że odzyskasz dobry humor. Dziś możesz liczyć na starszych krewnych – pomogą ci w trudnej sprawie i podpowiedzą, jak postąpić. Jedz więcej warzyw i owoców, rób przetwory, zrób gruntowne porządki w kuchni.
Aspekty planet: 05.40 Księżyc w kwadraturze ze Słońcem, 18.29 Księżyc w opozycji z Saturnem, 19.34 Księżyc w opozycji z Marsem, 20.05 Księżyc w kwadraturze z Neptunem.

Wibracja numer 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom. Warto porozmawiać z krewnymi, a nawet podjąć próbę zakończenia różnych sporów i konfliktów. Wieczorne imprezy i randki będą udane.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Uda się wyjaśnić pewną sprawę, a nawet kupić coś, na czym wszystkim od pewnego czasu zależało. Karta wróży też udaną zabawę i dobre relacje z dziećmi.

26.08.2016, piątek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Nie będziesz dziś miał większych powodów do narzekań, wystarczy czasu i na zadbanie o swą urodę, i na zabawy oraz rozrywki. Wieczorne randki okażą się bardzo udane. Niektórzy będą jednak musieli podporządkować się rodzinnym lub zawodowym planom. Mars w kwadraturze z Neptunem ostrzega przed zatruciami pokarmowymi.
Aspekty planet: 08.56 Mars w kwadraturze z Neptunem, 19.02 Księżyc w sekstylu z Uranem, 22.11 Księżyc w kwadraturze z Wenus.

Wibracja numer 7
Wibracja Siódemki sprzyja rozwojowi duchowemu. Poczujemy się znudzeni codziennymi obowiązkami i chętnie od nich uciekniemy. Szukaj dzisiaj nowego hobby, nowej inspiracji i towarzystwa ludzi, którzy cię pozytywnie inspirują.

Karta dnia: XXII Głupiec
Uważaj w pracy na swoje słowa, bo ktoś może wziąć na poważnie twoje żartobliwe obietnice. Zaplanuj jesienne podróże i wizyty.

27.08.2016, sobota
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 5.06)
Czeka cię sympatyczny dzień. Cały zapał i energię wykorzystasz dzisiaj, aby nadrobić rodzinne zaległości. Pomysły, na jakie wpadniesz przy okazji spotkania z krewnymi przyniosą ci w najbliższym czasie wielką korzyść. Unikaj jednak prania, szczególnie dywanów czy firanek, bo wszystko będzie długo schnąć.
Aspekty planet: 00.09 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem, 02.30 Księżyc w kwadraturze z Merkurym, 13.07 Księżyc w sekstylu ze Słońcem, 23.58 Księżyc w trygonie z Neptunem.

Wibracja numer 8
Wibracja Ósemki przypomni nam o pieniądzach. Nie można zawsze być bezinteresownym! Poproś dziś o zwrot starych długów, pożyczonych kiedyś książek i płyt. Niech twoje rzeczy wrócą na swoje miejsce.

Karta dnia: XIX Słońce
Nie siedź sam w domu w weekend, zorganizuj zabawę dla znajomych lub wyjedź gdzieś choćby na jeden dzień. Karta sprzyja ludziom odważnym.

28.08.2016, niedziela
Księżyc w znaku Raka
Masz dobry dzień na towarzyskie spotkania. W miłości uważaj aby nie okazać się egoistą, inaczej grożą ci miłosne nieporozumienia. Będziesz miał dzisiaj wiele znakomitych i rewolucyjnych pomysłów. Zapisz je, żeby nie zapomnieć, bo dzień sprzyja raczej towarzyskim pogawędkom niż wytrwałej pracy. Pij dużo herbat ziołowych i wody mineralnej.
Aspekty planet: 00.28 Wenus w koniunkcji z Jowiszem, 07.38 Księżyc w opozycji z Plutonem, 23.41 Księżyc w kwadraturze z Uranem.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy otwarci na ryzykowne pomysły. Spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach! Jedynka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy.

Karta dnia: XII Wisielec
Nie musisz robić wszystkiego natychmiast i decydować pod presją. W spokoju i samotności pojawią się dobre pomysły.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 29 º 19´ Lwa – 6 º 05´ Panny
Księżyc 17 º 12´ Barana – 25 º 27´ Raka
Merkury 25 º 58′ – 28 º 58′ Panny
Wenus 20 º 05′ – 28 º 40´ Panny
Mars 8 º 36´ – 12 º 17´ Strzelca
Jowisz 26 º 09´ – 27 º 35′ Panny
Saturn 09 º 50´ – 09 º 58´ Strzelca
Uran 24 º 18´ – 24 º 09´ Barana w retrogradacji
Neptun 10 º 57´ – 10 º 45´ Ryb w retrogradacji
Pluton 15 º 14´ – 15º 07´ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
22.08 od g. 13.47 do g. 23.19.
24.08 od g. 21.37 do 25.08 do g. 1.39.
27.08 od g. 2.30 do g. 5.06.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 15-21.08.2016

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami pełnia Księżyca w znaku Wodnika. Bawmy się, odkrywajmy w sobie dziecko, aktywnie odpoczywajmy i cieszmy się chwilą. Dostaniemy kosmiczny zastrzyk energii i chętnie przejmiemy dowodzenie. Czas się wykazać!

We wtorek 16.08 Słońce w trygonie z Uranem doda nam energii i animuszu. Nawet marudne osoby zaczną dostrzegać pozytywne strony życia. Nie wstydź się, pokaż swoje mocne strony, chwal się osiągnięciami, a dużo zyskasz w każdej dziedzinie życia.

W czwartek 18.08 pełnia Księżyca w znaku Wodnika sprawi, że nasze emocje sięgną zenitu, zarówno te pozytywne, jak i negatywne. Nie powstrzymuj się i powiedz, co ci leży na sercu, a od razu zrobi ci się lepiej. Wenus w trygonie z Plutonem otworzy nas na nowe emocje i relacje. To dobry czas na randki, romantyczne wyzwania i realizację artystycznych planów. Wyjazdy i kontakty z rodziną będą bardzo satysfakcjonujące.

Horoskop tygodniowy

15.08.2016, poniedziałek
Księżyc w znaku Koziorożca
Mimo wolnego dnia będziemy mieli wiele spraw na głowie. Dzień sprzyja porządkom i nadrabianiu zaległości. Podczas towarzyskich spotkań ludzie będą skryci i opanowani. Uporządkuj spiżarnię, wyrzuć stare rzeczy, zrób ważne rachunki. Jedz tarty i warzywne zapiekanki. Zrób depilację i peeling. Idź na rower lub spaceruj.
Aspekty planet: 03.13 Księżyc w sekstylu z Neptunem, 04.06 Księżyc w trygonie z Wenus, 11.04 Księżyc w koniunkcji z Plutonem, 20.59 Księżyc w trygonie z Merkurym.

Wibracja numer 5
Wibracja Piątki sprawi, że będziemy otwarci na nowe pomysły. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach! Piątka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: V Papież
Nie czepiaj się szczegółów, a od razu poczujesz przypływ sił. Ktoś z rodziny może potrzebować twojej pomocy, możliwe są nawet niespodziewane zmiany planów lub narada z kimś ważnym.

16.08.2016, wtorek
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 13.26)
Zainteresuj się oszczędnościami i lokatami, warto iść do banku lub urzędu. Dzień sprzyja dobrym pomysłom na zarobienie większej gotówki. Rano bądź delikatny i uprzejmy, bo ktoś może poczuć się zagrożony twoimi bezpośrednimi pytaniami. Słońce w trygonie z Uranem zapewni ci siły i optymizm. Uzupełniaj braki w diecie, pij dużo wody, nie opuszczaj posiłków, a poczujesz się lepiej.
Aspekty planet: 03.42 Księżyc w kwadraturze z Uranem, 04.44 Księżyc w trygonie z Jowiszem, 22.23 Słońce w trygonie z Uranem.

Wibracja numer 6
Wibracja Szóstki sprawi, że będziemy rozglądać się za życzliwymi osobami w naszym otoczeniu. Sprzyja zakładaniu rodzinnych firm i biznesów, pomaga troszczyć się o rodzinne dobra i mądrze lokować wspólne pieniądze.

Karta dnia: O Głupiec
Trwa dobra passa, ale bądź ostrożny podczas rozmów na zawodowe tematy. Gdy inni się kłócą, ty rób swoje, a najlepiej na tym wyjdziesz.

17.08.2016, środa
Księżyc w znaku Wodnika
Czeka cię udany dzień. Możesz liczyć na pomoc ze strony przyjaciół. Po południu marzyć będziesz o podróżach. Warto pomyśleć o nauce języka obcego czy zaplanowaniu podróży, to dobry dzień na tego typu decyzje. To dobry dzień, aby załatwiać sprawy urzędowe, a także korzystać z pośrednictwa i porad. Unikaj tłuszczu i alkoholu, warto oczyszczać organizm.
Aspekty planet: 00.49 Księżyc w sekstylu z Marsem, 07.21 Księżyc w sekstylu z Saturnem.

Wibracja numer 7
Wibracja Siódemki sprawi, że zainteresujemy się nowymi wiadomościami i informacjami z dalekiego świata. Odpowiedz dzisiaj na zaległe listy, zadzwoń do starych znajomych. W miłości dobry dzień na rozmowę o wspólnych planach.

Karta dnia: VII Rydwan
Uważaj za kierownicą, nie dyskutuj na trudne tematy. Nie daj się sprowokować do awantury, na pewne osoby szkoda twojej pozytywnej energii.

18.08.2016, czwartek
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 18.34)
Zajmij się poważnymi przemyśleniami i planowaniem oszczędności. Pełnia Księżyca w znaku Wodnika o godzinie 11.26 nastroi nas nerwowo. Dzień nie sprzyja dyskusjom. Ktoś może cię urazić niegrzecznym słowem lub zaszokować swoim dziwacznym postępowaniem. Nie przejmuj się, jeśli jakaś znajomość dziś się zakończy, Wenus w trygonie z Plutonem sprzyja asertywności! Po południu poczujesz przypływ sił i poprawę humoru. Spaceruj, spalaj nadmiar tłuszczu na rowerze lub na ćwiczeniach.
Aspekty planet: 04.17 Wenus w trygonie z Plutonem, 08.50 Księżyc w sekstylu z Uranem, 11.26 Księżyc w opozycji ze Słońcem.

Wibracja numer 8
Wibracja Ósemki może przynieść doskonałe pomysły na pomnożenie kapitału. W miłości uważajmy, Ósemka to wibracja namiętności, ale też zazdrości.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Komplementy i miłe słowa poprawią ci humor, sam też nie szczędź pochwał innym. Dziś możesz stać się popularny, łatwo pogodzisz się z wrogiem.

19.08.2016, piątek
Księżyc w znaku Ryb
Od rana będziemy w dobrych humorach. Aura sprzyja odpoczynkowi i zabawie, ale nie męczącej pracy, szczególnie jeśli wymaga skupienia. Unikaj załatwiania spraw urzędowych i robienia trudnych i skomplikowanych rachunków, łatwo będzie coś przeoczyć. Ćwicz, spaceruj lub uprawiaj jogę. Nie jest to korzystny dzień na badania czy wizyty lekarskie.
Aspekty planet: 06.53 Księżyc w kwadraturze z Marsem, 11.18 Księżyc w kwadraturze z Saturnem, 13.21 Księżyc w koniunkcji z Neptunem, 20.32 Księżyc w sekstylu z Plutonem.

Wibracja numer 9
Wibracja Dziewiątki sprawi, że będziemy w bardziej refleksyjnym nastroju. To dobry dzień na szukanie inspiracji w książkach i filmach, medytację i oczyszczenie naszych myśli.

Karta dnia: IV Cesarz
To dzień porządków i systematycznej pracy. Przysiądź nad rachunkami, sprawozdaniami, zaległymi sprawami, a uda się je zakończyć.

20.08.2016, sobota
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 21.18)
Możesz dziś liczyć na korzystny wpływ planet. Wiadomości, które zdobędziesz, sprawią, że zmienisz zdanie w pewnej ważnej sprawie. Po południu możesz jednak stać się niecierpliwy i nerwowy. Zaufaj intuicji i nie rób niczego na siłę. Odpręż się, zapomnij o obowiązkach, nie przejmuj się dietą. Zdaj się na instynkt i intuicję w sprawach sercowych.
Aspekty planet: 00.24 Księżyc w opozycji z Wenus, 12.40 Księżyc w opozycji z Merkurym, 14.20 Księżyc w opozycji z Jowiszem.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki sprzyja zmianom wcześniejszych planów. Zamiast na obiad z teściami, możesz zdecydować się na szaloną wycieczkę. Postarajmy się tylko unikać kłótni. Jedynka sprawia, że każdy za wszelką cenę chce postawić na swoim.

Karta dnia: XV Diabeł
Omijaj galerie handlowe, bo zobaczysz coś, co chcesz mieć, ale czego na razie nie możesz kupić. Lepiej zająć się hobby lub spotkać się z przyjaciółmi.

21.08.2016, niedziela
Księżyc w znaku Barana
Dzień przyniesie wiele miłych niespodzianek rodzinnych i sprzyja nowym znajomościom i niespodziewanym zmianom planów. Zapragniesz odmiany, a twoje zachowanie może zdziwić bliskich. Chętnie postąpisz wbrew utartym zwyczajom, a nawet z rozmysłem złamiesz jakąś regułę. Uważaj za kierownicą, bo możliwe są nieporozumienia z policją drogową.
Aspekty planet: 11.09 Księżyc w trygonie z Marsem, 13.43 Księżyc w trygonie z Saturnem, 22.42 Księżyc w kwadraturze z Plutonem.

Wibracja numer 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy z innymi ludźmi, a także godzeniu się z wrogami.  Staniemy się otwarci na prośby i sugestie. W samotności nie będziemy czuli się dobrze. Warto wybrać się do kina razem z przyjaciółmi.

Karta dnia: XX Sąd
Trzeba trochę zwolnić i poświęcić więcej uwagi rodzinie. Dzisiaj spotykaj się z krewnymi, urządzaj rodzinne obiady i zainteresuj się sprawami domowników.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 22 º 36´ – 29 º 19´ Lwa
Księżyc 10 º 28´ Koziorożca – 17 º 12´ Barana
Merkury 19 º 55′ – 25 º 58′ Panny
Wenus 11 º 30´ – 20 º 05′ Panny
Mars 5 º 12´ – 8 º 36´ Strzelca
Jowisz 24 º 45′ – 26 º 09´ Panny
Saturn 09 º 47´ – 09 º 50´ Strzelca
Uran 24 º 24´ – 24 º 18´ Barana w retrogradacji
Neptun 11 º 08´ – 10 º 57´ Ryb w retrogradacji
Pluton 15º 21´ – 15 º 14´ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
16.08 od g. 4.44 do g. 13.52.
18.08 od g. 11.26 do g. 18.34.
20.08 od g. 14.20 do g. 21.18.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 8-14.08.2016

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Księżyc zmierza do pełni i sprzyja ludziom, którzy są aktywni i lubią życiowe wyzwania. Warto ruszyć się z domu, a na wakacjach zająć się sportami wodnymi lub wyruszyć na pieszą wycieczkę.

W czwartek 11.08 Merkury w trygonie z Plutonem uruchomi w nas ukryte pokłady wrażliwości i uczuć. Na wszystko będziemy reagować bardzo emocjonalnie. Warto spotykać się z bliskimi osobami i walczyć o związek.

W sobotę 13.08 Wenus w kwadraturze z Saturnem odradza nam pochopne podejmowanie decyzji. Potrzebować będziemy wsparcia bliskich osób. Uważajmy na wydatki, bo ktoś może skłaniać nas do marnotrawienia dóbr i pieniędzy. Saturn wychodzi z retrogradacji.  Ktoś doceni twoją pracę, możesz nawet dostać propozycję, która zmieni bieg twojej kariery lub polepszy obecną pozycję.

W niedzielę 14.08 Wenus w opozycji z Neptunem sprzyja zakochanym, parom, ale też i samotnym, którzy szukają swojego szczęścia w miłości. Warto iść potańczyć, zorganizować grę w piłkę plażową lub piknik z przyjaciółmi, rozluźnić się i pozwolić na więcej swobody.

Horoskop tygodniowy

8.08.2016, poniedziałek
Księżyc w znaku Wagi
Dobry czas na spotkania towarzyskie, współpracę i ustalanie, z kim odnosimy korzyści, a kto nie jest życzliwy. Będziemy kreatywni i optymistyczni. Łatwo będzie zdobyć nowe wiadomości i umiejętności. Zabierz się do nauki lub załatwiaj sprawy w urzędach, wszystko pójdzie o wiele sprawniej, niż zwykle. Myj podłogę, ustawiaj bibeloty, przestawiaj meble, wieszaj obrazy.
Aspekty planet: 01.38 Księżyc w kwadraturze z Plutonem, 02.28 Księżyc w sekstylu ze Słońcem, 19.41 Księżyc w opozycji z Uranem.

Wibracja numer 7
Wibracja Siódemki sprzyja cierpliwej pracy, ale jest niekorzystna dla rozpoczynania nowych przedsięwzięć. Lepiej zająć się nadrabianiem zaległości, porządkami i reperowaniem różnych rzeczy.

Karta dnia: VI Kochankowie
Dzisiaj będziesz szybki i niezależny. Dzień sprzyja sprawom urzędowym, szybkim negocjacjom i dogadywaniu się z osobami, od których zależą twoje sprawy.

9.08.2016, wtorek
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 6.51)
Księżyc sprzyja dobrym relacjom z ludźmi, ułatwi ci podróże i zakupy, doda cierpliwości podczas omawiania rodzinnych spraw. Postaraj się szanować cudze zdanie, a dzień okaże się udany. Odkurzaj, wietrz pościel, pal kadzidła. Jedz dobre masło i oliwę, unikaj smażenia na smalcu i jedzenia niezdrowych rzeczy.
Aspekty planet: 16.43 Księżyc w sekstylu z Wenus.

Wibracja numer 8
Wibracja Ósemki przynosi dobre pomysły na pomnożenie gotówki. Jednak uważajmy i nie inwestujmy pod wpływem emocji, bo nawet rewolucyjne plany wymagają dokładnego przemyślenia.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Warto wybrać się na zakupy, zatroszczyć o dom i rodzinę. Ktoś bliski pomoże szybko i sprawnie uporać się z porządkami.

10.08.2016, środa
Księżyc w znaku Skorpiona
Będziemy mieli coraz mniej ochoty i siły do pracy lub nauki. Aura planetarna nie sprzyja nowym lub ryzykownym pomysłom. Różne konflikty i niesnaski mogą dziś niespodziewanie wyjść na jaw, dlatego uważajmy i nie wtrącajmy się w cudze sprawy. Randki i wielkie zakupy lepiej przełożyć na inny dzień. Zadbajmy o rośliny domowe.
Aspekty planet: 05.37 Księżyc w trygonie z Neptunem, 12.47 Księżyc w sekstylu z Merkurym, 14.04 Księżyc w sekstylu z Plutonem, 20.20 Księżyc w kwadraturze ze Słońcem.

Wibracja numer 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja rodzinie. Pomagajmy innym, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Także sąsiedzkie sprawy znajdą się w centrum uwagi. Uda się zawrzeć zgodę lub wreszcie coś ważnego wspólnie postanowić.

Karta dnia: IX Pustelnik
Dziś walcz z zaległymi sprawami i rachunkami. Uda ci się skoncentrować na nudnych, ale potrzebnych zajęciach. Wieczorem przypływ romantycznych uczuć.

11.08.2016, czwartek
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 19.23)
Dzisiaj licz na siebie, a nie na pomoc współpracowników lub rodziny. Wszyscy będą chadzali swoimi drogami, każdy będzie chciał mieć więcej od innych. Możesz za to zabrać się za drobne domowe prace, gotowanie czy porządki w spiżarni. Gorzej udadzą się randki, bo dzisiaj będziemy zazdrośni i niepewni swoich zalet. Merkury w trygonie z Plutonem pomoże ci zdobyć ważne informacje. Pij oczyszczające zioła, nie farbuj włosów.
Aspekty planet: 01.24 Merkury w trygonie z Plutonem, 07.21 Księżyc w sekstylu z Jowiszem.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki doda nam sił. Dziś wiele spraw uda się załatwić szybko. Jeśli wciąż zwlekasz z rozpoczęciem diety lub zapisaniem się na siłownię, wreszcie podejmij decyzję!

Karta dnia: IV Cesarz
Czas zabrać się do pracy, dzisiaj nie ma taryfy ulgowej. Za to w wolnym czasie obejrzyj ulubiony film lub upiecz rodzinie pyszne ciasto.

12.08.2016, piątek
Księżyc w znaku Strzelca
Będziesz mieć dużo energii i nabierzesz ochoty, aby przeżyć coś nowego. Księżyc sprzyja randkom i ważnym decyzjom osobistym. Wykorzystaj ten dzień, aby wprowadzić w życie trochę radości. Gotuj i piecz ciasta, rób szybkie porządki. Warto jeść ryby i owoce morza. Wcieraj balsamy ujędrniające, bierz witaminy i suplementy.
Aspekty planet: 03.04 Księżyc w koniunkcji z Marsem, 11.57 Księżyc w kwadraturze z Wenus, 14.51 Księżyc w koniunkcji z Saturnem, 17.38 Księżyc w kwadraturze z Neptunem.

Wibracja numer 2
Wibracja Dwójki nastroi nas pozytywnie do współpracy z innymi ludźmi. To dobry dzień, aby poważnie porozmawiać z bliskimi o podziale obowiązków lub kogoś o coś poprosić.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Czeka cię dzień pełen sympatycznych spotkań i wydarzeń towarzyskich. Nie denerwuj się, jeśli jakieś ważne plany zmienią się w ostatniej chwili. Uda ci się dopasować do każdej sytuacji.

13.08.2016, sobota
Księżyc w znaku Strzelca
Będziesz dzisiaj bardzo widoczny i wszędzie mile widziany. Saturn wychodzi z retrogradacji. Powinieneś wykorzystać tę dobrą passę na załatwienie ważnych spraw, szczególnie rodzinnych. Działaj i nie zwlekaj z podejmowaniem decyzji – dzisiaj liczy się refleks i szybkość działania. Jedz więcej ostrych potraw, które oczyszczą organizm ze zbędnych toksyn. Jazda na rowerze poprawi krążenie i twoje samopoczucie. Wenus w kwadraturze z Saturnem ostrzega przed pożyczkami.
Aspekty planet: 06.59 Księżyc w kwadraturze z Merkurym, 11.49 Saturn wychodzi z retrogradacji, 13.05 Księżyc w trygonie ze Słońcem, 16.30 Wenus w kwadraturze z Saturnem, 19.27 Księżyc w trygonie z Uranem, 19.36 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem.

Wibracja numer 3
Wibracja Trójki sprzyja dobrej zabawie. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień na randkę lub większą imprezę.

Karta dnia: I Mag
Baw się, odpoczywaj, spotykaj z przyjaciółmi. Zdobędziesz dziś ważne informacje, poznasz kilka interesujących plotek. Karta Mag nastawi cię przyjaźnie do całego świata.

14.08.2016, niedziela
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 06.11)
Przed nami niespokojny dzień. Nie daj się sprowokować do kłótni i unikaj ryzykownych decyzji, a unikniesz przykrości. Ktoś przypomni ci o niezałatwionych sprawach, szybko nadrób zaległości. Trzymaj jednak emocje na wodzy i bądź wyrozumiały dla błędów popełnianych przez innych. Podczas spacerów i uprawiania sportu uważaj, dzisiaj łatwo o stłuczki i kontuzje. Wenus w opozycji z Neptunem ostrzega przed łatwowiernością.
Aspekty planet: 19.03 Wenus w opozycji z Neptunem.

Wibracja numer 4
Wibracja Czwórki nie sprzyja ryzykownym pomysłom. Dzisiaj świąteczny dzień, lepiej odpocząć unikać ryzykownych decyzji. Trwa długi weekend i warto spokojnie zająć się domem, poszukać równowagi między różnymi dziedzinami życia.

Karta dnia: XIX Słońce
Będziesz w dobrym humorze. Znajdzie się wiele tematów, które chętnie omówisz z bliskimi. Słońce przyniesie ci więcej okazji do zabawy, warto iść na spacer.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 15 º 53´ – 22 º 36´ Lwa
Księżyc 15 º 40´ Wagi – 10 º 28´ Koziorożca
Merkury 11 º 43′ – 19 º 55′ Panny
Wenus 2 º 54′ – 11 º 30´ Panny
Mars 2 º 06´ – 5 º 12´Strzelca
Jowisz 23 º 23´ – 24 º 45′ Panny
Saturn 9 º 48´ – 09 º 47´ Strzelca w retrogradacji
Uran 24 º 28´ – 24 º 24´ Barana w retrogradacji
Neptun 11 º 18´ – 11 º 08´ Ryb w retrogradacji
Pluton 15 º 29´ – 15º 21´ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
8.08 od g. 19.41 do 9.08 do g. 6.51.
11.08 od g. 7.21 do g. 19.23.
13.08 od g. 19.36 do 14.08 do g. 6.11.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 1-7.08.2016

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W poniedziałek 1.08 Słońce w trygonie z Saturnem pozwoli ci zdobyć autorytet i posłuch tam, gdzie dotychczas nikt nie liczył się z twoim zdaniem. Dziś warto pracować i wywiązywać się z zobowiązań. Ktoś doceni twoją pracę, możesz nawet dostać propozycję, która zmieni bieg twojej kariery lub polepszy obecną pozycję. Wenus w trygonie z Uranem sprawi, że wszyscy będą się spieszyć, przez co łatwo będzie o kłótnie lub pomyłki. Niektórzy w ten dzień podejmą radykalne decyzje, postanowią zmienić całe swoje życie lub choćby wakacyjne plany.

We wtorek 2.08 nów Księżyca w znaku Lwa daje nadzieję tym, którzy szukają swojej drugiej połówki i chcą szybko znaleźć partnera. Nów sprzyja nowym znajomościom, zakochiwaniu się od pierwszego wejrzenia i poznawaniu ciekawych ludzi przez przyjaciół i w podróży. 2.08 Mars wkracza do znaku Strzelca i ustawi się w kwadraturze z Wenus (w niedzielę 7.08). Dostaniesz wielki zastrzyk planetarnej energii i na zapas pomyśl, co z nią zrobisz. Wyznacz bliskim ważne zadania, zmobilizuj leni do pracy, znajdź czas na swoje sprawy i nie ulegaj namowom i wpływom innych ludzi.

W piątek 5.08 Wenus wkracza do znaku Panny skieruje naszą uwagę na sprawy partnerskie. Warto zrobić porządek w sprawach uczuciowych, wyjaśnić nieporozumienia, pozbyć się fałszywych znajomych lub nie odpowiadać na zaczepki kogoś, kto od dawna gra nam na nerwach.

W sobotę 6.08 Merkury w kwadraturze z Saturnem sprawi, że wszyscy będą się spieszyć, przez co łatwo będzie o kłótnie lub pomyłki. Niektórzy w ten dzień podejmą radykalne decyzje, postanowią zmienić całe swoje życie lub choćby wakacyjne plany.

W niedzielę 7.08 Merkury w opozycji z Neptunem nastroi nas romantycznie i wyjątkowo nastrojowo. Warto umawiać się na spotkania, randki czy iść do kina lub teatru, bo sztuka i kontakty z ludźmi dostarczą nam wiele wzruszeń.

Horoskop tygodniowy

1.08.2016, poniedziałek
Księżyc w znaku Raka
Będziesz towarzyski i uprzejmy i dzięki temu zyskasz spokój i unikniesz rodzinnych kłopotów. Wenus w trygonie z Uranem sprawi, że ludzie będą ci sprzyjać. Dzień sprzyja towarzyskim spotkaniom i nawiązywaniu nowych znajomości. Najmilsze chwile spędzisz w towarzystwie sąsiadów lub przyjaciół. Słońce w trygonie z Saturnem pomoże wytrwać w naszych postanowieniach. Warto prosić o radę, pomoc czy pożyczkę. Jedz dużo węglowodanów, unikaj wysiłku.
Aspekty planet: 2.02 Księżyc w opozycji z Plutonem, 06.08 Wenus w trygonie z Uranem, 13.24 Księżyc w sekstylu z Jowiszem, 17.31 Księżyc w kwadraturze z Uranem, 19.49 Słońce w trygonie z Saturnem.

Wibracja 9
Wibracja Dziewiątki przypomni ci ważnych zawodowych i rodzinnych sprawach. Zrób to, co najważniejsze i nie zadręczaj się, że świat nie jest idealny. Wakacje się skończyły, ale lato jeszcze trwa.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Nie podejmuj pochopnych decyzji, spokojnie rób swoje. Szkoda byłoby coś stracić stracić przez nerwy i zaniedbania. Liczy się dzisiaj przede wszystkim umiejętność wyciągania wniosków z cudzych błędów.

2.08.2016, wtorek
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 3.11)
Dzień będzie niespokojny, a nawet pełen sporów i niepotrzebnych dyskusji z powodu nowiu Księżyca w znaku Lwa, który nastąpi o godzinie 22.44. Ludzie będą uciekać od odpowiedzialności i zrzucać męczące zajęcia na innych. Dbaj o siebie, szanuj swoje nerwy. Łatwiej będzie za to uporać się z fizycznymi pracami, remontami, wyrzucaniem starych rzeczy. Mars wkracza do znaku Strzelca, co sprzyja sukcesom zawodowym i sportowym.
Aspekty planet: 02.43 Księżyc w trygonie z Marsem, 19.49 Mars wkracza do znaku Strzelca, 20.46 Księżyc w trygonie z Saturnem, 22.44 Księżyc w koniunkcji ze Słońcem.

Wibracja 1
Jedynka to wibracja nowego początku, kreatywności i radości życia. Nowe propozycje okażą się korzystne. Wybierz się na randkę lub spotkanie z przyjaciółmi, dzisiaj możliwe są niezwykłe przygody.

Karta dnia: XII Wisielec
Poczujesz się zmęczony nadmiarem obowiązków. Szef może być dziś bardziej niż zwykle wymagający, a ludzie mogą wydawać się mało pomocni. Nie denerwuj się na nich bez powodu.

3.08.2016, środa
Księżyc w znaku Lwa
Możesz poczuć się znużony domowymi czy służbowymi obowiązkami. Odrobina odmiany i zmiana planu dnia zrobią wyjdą ci na dobre. Nie przejmuj się drobiazgami, a dzień okaże się miły. Popołudnie sprzyja zakupom, urządzaniu mieszkania i planowaniu rodzinnych wizyt. Wieczorem poczujesz przypływ optymizmu. Wiele radości dostarczą ci dzieci i sukcesy krewnych.
Aspekty planet: 23.22 Księżyc w trygonie z Uranem.

Wibracja 2
Wibracja Dwójki sprzyja zawieraniu zgody i powodzeniu w miłości. Będziemy wyrozumiali i ciekawi, co dzieje się u innych ludzi. Warto podróżować, rozmawiać, a także uczyć się od innych.

Karta dnia: XVI Wieża
Dzień sprzyja poważnym przemyśleniom na temat cudzych zarobków i interesów. Nie dziel się informacjami, jakie posiadasz. Ktoś może okazać się plotkarzem.

4.08.2016, czwartek
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 9.33)
Unikaj ryzyka i podejmowania się spraw, na których dobrze się nie znasz, bo ludzie będą wnikliwi i krytyczni. Możliwe są pomyłki, zguby, a nawet przypadkowe straty. Lepiej zająć się dzisiaj porządkami, nadrabianiem zaległości, dbaniem o kondycję i zdrowie. Unikaj kłótni, dzisiaj ludzie będą uparci. Dobry dzień na wizytę u lekarza, fryzjera, kosmetyczki.
Aspekty planet: 06.12 Księżyc w koniunkcji z Wenus, 10.43 Księżyc w kwadraturze z Marsem, 23.44 Księżyc w koniunkcji z Merkurym.

Wibracja 3
Wibracja Trójki sprawi, że będziemy kreatywni i skoncentrowani na ważnych sprawach. Zainwestuj w swoje umiejętności, znajdź czas na swoje hobby i nie martw się niczym na zapas.

Karta dnia: II Kapłanka
Będziesz bronić kogoś słabszego od siebie. Karta Kapłanka sprzyja mądrym decyzjom. Dzięki tobie świat może stać się dzisiaj choć trochę lepszy.

5.08.2016, piątek
Księżyc w znaku Panny
Choć trzeba będzie trochę popracować, humory będą nam dopisywać. Wenus wkracza  do znaku Panny i sprawi, że do ważnych zadań podejdziemy konkretnie i rzeczowo, nie będziemy tracić niepotrzebnie czasu. Wieczór sprzyja realizacji dobrych pomysłów i długim rozmowom przez telefon. Zadbaj o włosy.
Aspekty planet: 04.02 Księżyc w kwadraturze z Saturnem, 06.56 Księżyc w opozycji z Neptunem, 14.53 Księżyc w trygonie z Plutonem, 17.26 Wenus wkracza do znaku Panny.

Wibracja 4
Wibracja Czwórki sprzyja domowym porządkom i konkretnym dokonaniom. Czyni ludzi bardzo upartymi, dlatego unikaj dyskusji ze starszymi osobami.

Karta dnia: III Cesarzowa
Postanowisz coś naprawić lub zmienić. Zajmij się zdrowiem i urodą, zrób w szafie szybkie porządki. Popołudnie sprzyja spotkaniom w wesołym towarzystwie.

6.08.2016, sobota
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 18.56)
Postaraj się odpocząć od trudnych spraw i nie bierz na siebie zbyt wielu obowiązków. Lepiej trzymać się z dala od ryzyka. Posprzątaj dom, a znajdzie się coś, czego szukałeś lub o czym zapomniałeś. W domu unikaj mycia i prania. Merkury w kwadraturze z Saturnem pomoże ci w zrobieniu porządków w spiżarni i lodówce, a także wyrzucaniu starych rzeczy z szafy i różnych schowków.
Aspekty planet: 05.20 Księżyc w koniunkcji z Jowiszem, 15.17 Merkury w kwadraturze z Saturnem, 22.06 Księżyc w sekstylu z Marsem.

Wibracja 5
Wibracja Piątki przyniesie dobre pomysły, ale pod warunkiem, że nie będziemy myśleć tylko o sobie samych. Otwórzmy się na innych, posłuchajmy, co mają do powiedzenia. Dobre rady okazać się mogą bardzo cenne, także w sprawach związanych z biznesem.

Karta dnia: XXI Świat
Zapragniesz wyjechać na wycieczkę lub odwiedzić przyjaciół. Zaległe obowiązki mogą pokrzyżować część planów. Szybko uporasz się z przeciwnościami, pomoże ci bliska osoba.

7.08.2016, niedziela
Księżyc w znaku Wagi
Czeka nas aktywna niedziela za sprawą kwadratury Wenus z Marsem. Warto dzisiaj odnawiać różne kontakty i znajomości, bo ludzie chętnie wspominać będą stare czasy. Merkury w opozycji z Neptunem sprzyjać będzie odpoczynkowi, spotkaniom z krewnymi i przyjaciółmi. Wieczorem poczujemy przypływ sił, chętnie ułożymy ambitne plany na nadchodzący tydzień.
Aspekty planet: 02.19 Wenus w kwadraturze z Marsem, 14.18 Księżyc w sekstylu z Saturnem, 18.24 Merkury w opozycji z Neptunem.

Wibracja 6
Wibracja Szóstki sprzyja odpoczynkowi z rodziną, najlepiej z dala od hałasu i pośpiechu. Nawet dla złośliwców i maruderów będziemy dziś życzliwi i wyrozumiali.

Karta dnia: VI Kochankowie
Potrzebujesz dziś więcej czułości i odpoczynku niż zwykle. Wizyty i spotkania towarzyskie okażą się wyjątkowo udane. Masz też szczęście w miłości.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 9 o 10´ – 15 o 53´ Lwa
Księżyc 15 o 36´ Raka – 15 o 40´ Wagi
Merkury 1 o 54′ – 11 o 43′ Panny
Wenus 24 o 18´ Lwa – 2 o 54′ Panny
Mars 29 o 21´ Skorpiona – 2 o 06´ Strzelca
Jowisz 22 o 04′ – 23 o 23´ Panny
Saturn 09 o 54´ – 9 o 48´ Strzelca w retrogradacji
Uran 24 o 30´ – 24 o 28´ Barana w retrogradacji
Neptun 11 o 28´ – 11 o 18´ Ryb w retrogradacji
Pluton 15o 38´ – 15 o 29´ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
2.08 od g. 2.43 do g. 3.11.
4.08 od g. 6.12 do g. 9.33.
6.08 od g. 5.20 do g. 18.56.

Udanego tygodnia!