Horoskop tygodniowy 19-25.02.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Podejmij ryzyko i wykorzystaj nowe okazje, jakie postawi w tym tygodniu na twojej drodze los. Pojawi się szansa na miłość i udane nowe znajomości. Wenus spotka się na niebie z Neptunem i Marsem, a to zapowiedź towarzyskich atrakcji.

W środę 21.02 sekstyl Merkurego z Saturnem radzi, byśmy byli punktualni i zdyscyplinowani, nie bagatelizujmy początkowych trudności. Wysyłaj ważne listy, wyjaśniaj wątpliwości i nie pozostawiaj niedomówień. Koniunkcja Wenus z Neptunem trochę nas zdezorientuje.  Uważajmy na tych, którzy prawią komplementy, a za plecami nas obgadują. Nie zaczynajmy nowych spraw i nie angażujmy się w nowe znajomości, dopóki nie wywiążemy się z obietnic.

W niedzielę 25.02 koniunkcja Merkurego z Neptunem sprawi, że stare sprawy mogą wymagać poprawy lub ponownego rozważenia. Nie musimy wszystkiego o sobie opowiadać, w miłości zachowajmy aurę tajemniczości. Kwadratura Wenus z Marsem sprawi, że zdobędziemy nowych przyjaciół i święty spokój. Zainteresujmy się sąsiedzkimi sprawami, weźmy udział w osiedlowym zebraniu. Na pewno jest coś, co możemy zrobić dla innych. Sekstyl Słońca z Saturnem radzi nie zwlekać ze sprawami, które musimy załatwić, bo przy odrobinie szczęścia osiągniemy sukces. Możemy mieć więcej obowiązków i propozycji, które będą nas wybijać ze zwykłego rytmu dnia.

Horoskop tygodniowy

19.02.2018, poniedziałek
Księżyc w znaku Barana
Poczujesz przypływ sił i kreatywności. Księżyc pomoże ci szybko uporać się z obowiązkami i wygospodarować czas dla rodziny i znajomych. Udadzą się ważne spotkania zawodowe. Podróże przebiegną szybko i sprawnie. Warto iść na siłownię czy basen, rozpocząć oczyszczającą dietę. Zadbaj o relaks, połóż kompres na oczy dla relaksu.
Aspekty planet: 1.15 Księżyc w kwadraturze z Saturnem, 16.18 Księżyc w trygonie z Marsem.

Wibracja numer: 5
Wibracja Piątki sprzyja każdemu, kto szuka nowych pomysłów na życie i karierę. Dziś można wpaść na innowacyjne pomysły. Zapisuj swoje przemyślenia, bo w przyszłości przyniosą ci zyski.

Karta dnia: As Buław
Nadrabiaj zaległości, podsuwaj innym dobre pomysły, szukaj sprzymierzeńców do walki o podwyżkę lub dodatkowe zlecenie.

20.02.2018, wtorek
Księżyc w znaku Barana i Byka (od 20.11)
Księżyc wprowadzi nerwową atmosferę unikaj więc dziś trudnych spotkań i nie rozmawiaj o trudnych rzeczach z partnerem i rodziną. Dobry czas na pozbywanie się niepotrzebnych rzeczy, wypowiadanie umów, szukanie oszczędności i zrywanie niechcianych znajomości. Unikaj ciężkich obowiązków, bo nie znajdziesz łatwo pomocników. Jedz warzywa strączkowe, unikaj ostrych przypraw.
Aspekty planet: 2.46 Księżyc w kwadraturze z Plutonem, 12.11 Księżyc w koniunkcji z Uranem.

Wibracja numer: 6
Wibracja Szóstki sprzyja wprowadzaniu w życie zdrowszych nawyków, a także zabiegom kosmetycznym i pozytywnym zmianom w wyglądzie.

Karta dnia: 0 Głupiec
Nie planuj niczego, bądź spontaniczny i nie ograniczaj się w niczym. Rób to, na co masz ochotę i nie oglądaj się na plany innych.

21.02.2018, środa
Księżyc w znaku Byka
Zajmij się ważnymi sprawami, zaplanuj zawodowe posunięcia na kolejne tygodnie. Będziemy optymistyczni i ciekawscy, a różne męczące prace uda się szybko wykonać. To dobry dzień, aby załatwiać sprawy urzędowe lub prosić o pomoc. Księżyc sprzyja rozpoczynaniu ważnych spraw, szybkim podróżom i zakupom. Zadbaj o szyję i dekolt, nawilżaj skórę, dobry dzień na wizytę u kosmetyczki.
Aspekty planet: 00.16 Księżyc w sekstylu ze Słońcem, 6.12 Księżyc w sekstylu z Merkurym, 8.13 Księżyc w trygonie z Saturnem, 19.41 Wenus w koniunkcji z Neptunem, 20.19 Księżyc w sekstylu z Neptunem, 20.22 Księżyc w sekstylu z Wenus, 21.23 Merkury w sekstylu z Saturnem.

Wibracja numer: 7
Wibracja Siódemki sprzyja nauce i wyciąganiu wniosków. Decyzje, jakie dziś podejmiesz, będą trudne, ale mogą się opłacić. Działaj, szczególnie jeśli chcesz udowodnić swoje racje.

Karta dnia: Piątka Kielichów
Dzień przyniesie wyjaśnienie pewnej rodzinnej sprawy związanej z młodszymi dziećmi lub krewnymi.

22.02.2018, czwartek
Księżyc w znaku Byka
Możesz liczyć na pomoc ze strony przyjaciół. Po południu marzyć będziesz o podróżach. Warto pomyśleć o nauce języka obcego czy zapisaniu się na kurs zawodowy, to dobry dzień na tego typu decyzje. Bądź poważny i nie unikaj obowiązków. Księżyc sprzyja załatwianiu spraw urzędowych, składaniu podań, a także zaczynaniu diety. Zadbaj o różnorodne potrawy, unikaj ciężkich sosów i niezdrowych słodyczy.
Aspekty planet: 8.30 Księżyc w trygonie z Plutonem, 12.45 Księżyc w opozycji z Jowiszem.

Wibracja numer: 8
Wibracja Ósemki ożywi nasze emocje. Staniemy się bardziej niż zwykle dociekliwi, a nawet zazdrośni o ukochaną osobę. Lepiej nie rozmawiać o polityce i poważnych różnicach poglądów.

Karta dnia: Piątka Mieczy
Wypatruj nowych wiadomości, przygotuj się na zmianę planów. Pewna cenna informacja pomoże ci dostosować się do zmieniających się okoliczności.

23.02.2018, piątek
Księżyc w znaku Byka i Bliźniąt (od 1.07)
Będziesz w dobrym nastroju. Dzień sprzyja niespodziewanym wiadomościom. Warto posłuchać najnowszych ploteczek lub zapytać kogoś ważnego o zdanie w nurtującej cię sprawie. Wieczorem pomóż bliskiej osobie. Księżyc daje nadzieję na powrót relacji, które z różnych powodów się skończyły. Wykonuj ważne telefony, nawiązuj zawodowe znajomości. Zadbaj o paznokcie.
Aspekty planet: 9.09 Księżyc w kwadraturze ze Słońcem, 18.50 Księżyc w kwadraturze z Merkurym.

Wibracja numer: 9
Wibracja Dziewiątki pomaga zakończyć zaległe sprawy, uporządkować papiery i biurko. W miłości ostrożnie, dziś łatwo zerwać z byle powodu.

Karta dnia: Ósemka Buław
Zaczniesz być doceniany i chwalony. Twój zapał i energia do pracy bardzo wzrosną. Popołudnie przeznacz na porządki i spotkania z ważnymi klientami.

24.02.2018, sobota
Księżyc w znaku Bliźniąt
Trudno będzie usiedzieć w domu. Dzień sprzyja wizytom towarzyskim, niespodziewanym telefonom i ciekawej rozrywce. Księżyc pomoże pokonać nałogi i złe żywieniowe przyzwyczajenia. Idź na wizytę u dentysty, zrób badania kontrolne. Zapisz się na ciekawy kurs, wybierz na intrygujący wykład. Zadbaj o ręce, wcieraj w nie krem, ogranicz palenie papierosów.
Aspekty planet: 00.27 Księżyc w kwadraturze z Neptunem, 5.25 Księżyc w kwadraturze z Wenus, 6.56 Księżyc w opozycji z Marsem, 20.57 Księżyc w sekstylu z Uranem.

Wibracja numer: 1
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy optymistyczni i pomysłowi. Warto wybrać się do kina, poczytać dobra książkę, odpocząć z przyjaciółmi.

Karta dnia: Ósemka Buław
Nie będziesz miał głowy do domowych spraw i obowiązków. Zrzuć je więc na innych domowników, a będziesz spokojny, że dom nie pogrąża się w chaosie.

25.02.2018, niedziela
Księżyc w znaku Bliźniąt i Raka (od 4.05)
Dzień nie sprzyja nowym zadaniom i ważnym dyskusjom, bo ludzie będą bardzo uparci. Różne konflikty mogą dziś nagle wyjść na jaw, a ważne osoby będą czułe na swoim punkcie i obrażalskie. Zajmij się medytacją, jogą, sztuką. Ktoś z przeszłości da o sobie znać i znajomość odżyje. Nie zapominaj o ruchu dla zdrowia, idź na aerobik, basen lub jogę.
Aspekty planet: 13.01 Wenus w kwadraturze z Marsem, 13.25 Merkury w koniunkcji z Neptunem, 15.39 Księżyc w trygonie ze Słońcem, 15.51 Księżyc w opozycji z Saturnem, 18.45 Słońce w sekstylu z Saturnem.

Wibracja numer: 2
Wibracja Dwójki sprzyja ciekawym dyskusjom z innymi ludźmi. Na problemy popatrz pod innym niż zwykle kątem. Dzisiaj poszukuj głębszego sensu w tym, co się wszystkim przydarza.

Karta dnia: As Mieczy
Piątka sprawi, że będziemy otwarci na ryzykowne pomysły. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach! Karta pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 0 º 16´ – 7 º 19´ Ryb
Księżyc 6 º 23´ Barana – 12 º 34´ Raka
Merkury 1 º 29′ – 14 º 35′ Ryb
Wenus 10 º 03′ – 18 º 48′ Ryb
Mars 14 º 17´ – 18 º 28´ Strzelca
Jowisz  22 º 43′ – 23 º 02´ Skorpiona
Saturn 6 º 31´ – 7 º 05´ Koziorożca
Uran 25 º 31´ – 25 º 47´ Barana
Neptun 13 º 25′ – 13 º 41′ Ryb
Pluton 20 º 22′ – 20 º 33′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
20.02 od g. 12.11 do g. 20.11.
22.02 od g. 12.45 do 23.02 do g. 1.07.
24.02 od g. 20.57 do 25.02 do g. 4.05.

Miłego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 12-18.02.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami czas refleksji, rozwijania zainteresowań, romantycznych spotkań i ciekawych podróży. Nów Księżyca i częściowe zaćmienie Słońca w znaku Wodnika pomogą nam zobaczyć swoje plany z innej perspektywy.

We wtorek 13.02 kwadratura Merkurego z Jowiszem nastawi nas optymistycznie do życia i pozwoli realizować marzenia. Nie martwmy się niczym, bo cokolwiek się nie stanie, Jowisz otoczy nas opieką i nie pozwoli na straty czy cierpienie.

W środę 14.02 sekstyl Słońca z Uranem zapewni nam dużo atrakcji. Przygotujmy się na jazdę bez trzymanki! Nasz poukładany świat może przewrócić się do góry nogami. Spotkamy wyjątkową osobą, w pracy będziemy musieli wykazać się refleksem.

W czwartek 15.02 nów Księżyca w znaku Wodnika zachęca do bycia spontanicznym. Nie planuj drobiazgowo całego tygodnia z góry. W życiu rodzinnym i uczuciowym czekają nas miłe wydarzenia i udane randki.  Sekstyl Merkurego z Uranem sprzyja nauce.

W piątek 16.02 sekstyl Wenus z Saturnem sprzyja utrwalaniu przyjaźni i bliskich relacji, nawiązywaniu trwałych znajomości i pomocy bliskim. Dobry dzień na finansowe i majątkowe porządki i wdrożenie planu oszczędzania.

W sobotę 17.02 koniunkcja Słońca z Merkurym zapowiada niespodzianki. Zaskoczmy otoczenie, zróbmy coś, czego nie spodziewają się po nas inni. Nigdzie się nie spieszmy i rozważmy wszystkie za i przeciw, zanim podejmiemy ważną decyzję. Kwadratura Marsa z Neptunem uruchomi naszą wrażliwość. Słuchajmy swojej intuicji podczas podejmowania trudnych decyzji, a dobrze na tym wyjdziemy. Nie bójmy się stawiać niewygodnych pytań.

W niedzielę 18.02 Słońce przechodzi ze znaku Wodnika do znaku Ryb i zacznie się czas sprzyjający sztuce, hobby, sprawom duchowym i uczuciowym. Merkury przechodzi do znaku Ryb i sprawi, że staniemy się bardzie zmienni i niezdecydowani. Nie zawahajmy się jednak podjąć ryzykownej decyzji o rozstaniu, zostawieniu pracy czy przeprowadzce.

Horoskop tygodniowy

12.02.2018, poniedziałek
Księżyc w znaku Koziorożca
Nie jedz w biegu, zabierz drugie śniadanie do pracy i unikaj słodyczy, a będziesz w świetnej formie. Możesz mieć kłopot ze snem, a nawet bóle głowy z nadmiaru informacji, jakimi jesteś nieustannie bombardowany. Dzień bez komórki czy Internetu pomoże ci wyciszyć umysł. Zrób piling i depilację, rób oczyszczanie skóry, pij rumianek na cerę.
Aspekty planet: 6.08 Księżyc w sekstylu z Neptunem, 20.21 Księżyc w koniunkcji z Plutonem.

Wibracja numer: 7
Wibracja Siódemki sprzyja rozwojowi duchowemu. Dzisiaj możesz odkryć różne tajemnice, dlatego zaufaj intuicji i poświęć czas na swoje zainteresowania.

Karta dnia: I Mag
Ucz się nowych rzeczy, Ktoś dostrzeże twój wysiłek i zostaniesz doceniony za to, co robisz i w czym jesteś najlepszy.

13.02.2018, wtorek
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 16.11)
Zajmij się zawodowymi sprawami. Policz pieniądze i rozmawiaj o interesach. Będziemy chętnie współpracować z innymi i dzięki temu różne męczące prace uda się szybko wykonać. To dobry dzień, aby szybko załatwiać sprawy urzędowe. Otwieraj firmę, zakładaj konto w banku, szukaj nowych zleceń za większe pieniądze.
Aspekty planet: 00.41 Księżyc w sekstylu z Jowiszem, 6.43 Księżyc w kwadraturze z Uranem, 23.38 Merkury w kwadraturze z Jowiszem.

Wibracja numer: 8
Wibracja Ósemki sprzyja biznesowi. Dziś można wpaść na innowacyjne pomysły, a także coś zaoszczędzić. Zapisuj swoje plany, bo szybko przyniosą ci godziwe zyski.

Karta dnia: XII Wisielec
Będziesz mieć mniejszy wpływ na wiele spraw. Zamiast się złościć, wykorzystaj wolne chwile na dopracowanie pomysłów czy poszerzenie swoich wpływów.

14.02.2018, środa
Księżyc w znaku Wodnika
Warto zacząć rozsądnie dbać o kondycję i porzucić niezdrową dietę. Planety sprzyjają szczególnie osobom, które planują kuracje odchudzające i upiększające. Wieczorem możesz być podatny na kontuzje i stłuczenia, bo będziesz chciał wygrać za wszelką cenę. Nie daj więc ponieść się nerwom, a zakończysz dzień zadowolony z siebie. Zastosuj krem odżywczy, zadbaj o łydki, wcieraj maść na rozstępy i żylaki. Walentynki będą udane.
Aspekty planet: 3.22 Słońce w sekstylu z Uranem, 15.29 Księżyc w sekstylu z Marsem.

Wibracja numer: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja rozwojowi duchowemu. Dzisiaj możesz szybko znaleźć rozwiązanie i zakończenie różnych problemów. Dlatego zaufaj intuicji i poświęć czas na ważne przemyślenia.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Twój los się odmieni na lepsze, jeśli wykorzystasz okazję, która nagle pojawi się na horyzoncie. Graj w totka, możesz wygrać.

15.02.2018, czwartek
Księżyc w znaku Wodnika
Księżyc w nowiu będzie osłabiał twoje siły witalne i opóźniał leczenie różnych, nawet drobnych dolegliwości. Będziesz poddany huśtawce nastrojów. Pij więcej ziół, naucz się metod relaksacji, a dzień będzie spokojniejszy. Zamiast smażyć, gotuj, a żołądek będzie ci za to wdzięczny. Wieczorem odpocznij w kameralnym gronie, poczytaj, obejrzyj serial, nie przemęczaj się.
Aspekty planet: 12.59 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem, 16.07 Merkury w sekstylu z Uranem, 18.40 Księżyc w sekstylu z Uranem, 19.06 Księżyc w koniunkcji z Merkurym, 22.05 koniunkcja Słońca z Księżycem i częściowe zaćmienie Słońca.

Wibracja numer: 1
Wibracja Jedynki sprzyja dobrym pomysłom. Pomaga znaleźć wyjście z kłopotów i dodaje optymizmu. Pod jej wpływem pozbędziesz się różnych uprzedzeń, zaczniesz ważne sprawy od nowa.

Karta dnia: XVI Wieża
Zrób gruntowne porządki. Napraw zepsute sprzęty, zrób miejsce na nowe rzeczy, powyrzucaj stare graty. Wykup ubezpieczenie.

16.02.02.2018, piątek
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 3.41)
Księżyc zapewni ci dobre samopoczucie i humor. Jeśli od dawna szukasz dobrego specjalisty lub lekarza domowego, teraz wreszcie ci się uda. Twoje zdrowie będzie w dobrych rękach. Zadbaj o skórę, idź na hydromasaż, pij wodę mineralną bogatą w mikroelementy. Trudno ci będzie wytrzymać w hałasie. Podejmuj ważne decyzje finansowe.
Aspekty planet: 00.19 Wenus w sekstylu z Saturnem, 15.57 Księżyc w sekstylu z Saturnem, 17.35 Księżyc w koniunkcji z Wenus.

Wibracja numer: 2
Wibracja Dwójki sprzyja miłości. Czyni ludzi bardziej otwartymi na potrzeby innych. Kto jest samotny, temu łatwiej będzie pokonać nieśmiałość i zawrzeć nowe znajomości.

Karta dnia: V Kapłan
Rozmowa z kimś, kto jest dla ciebie autorytetem, przyniesie zaskakujące decyzje i wnioski.

17.02.2018, sobota
Księżyc w znaku Ryb
Księżyc pomoże nam zyskać przychylność i pomoc ludzi. To również dobry dzień na randki i spotkania towarzyskie, wysyłanie miłosnych listów i szukanie bratniej duszy. Jeśli zastanawiasz się, kiedy jest najlepszy moment na założenie konta na portalu randkowym, to jest właśnie idealny dzień, żeby to zrobić. Wieczorem obejrzyj film lub poczytaj.
Aspekty planet: 5.11 Księżyc w kwadraturze z Marsem, 5.30 Księżyc w koniunkcji z Neptunem, 12.20 Mars w kwadraturze z Neptunem, 13.27 Merkury w koniunkcji ze Słońcem, 18.49 Księżyc w sekstylu z Plutonem, 23.13 Księżyc w trygonie z Jowiszem.

Wibracja numer: 3
Wibracja Trójki sprzyja sztuce, miłości i dobrej zabawie. Bądź samodzielny i nie bój się marzeń, bo szybko uda się je spełnić.

Karta dnia: IV Cesarz
Zrób plan, bądź konsekwentny, szukaj oszczędności. Uporządkuj rodzinne sprawy, pomóż znajomym, a szybko znajdziesz czas na swoje hobby.

18.02.2018, niedziela
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 13.04)
Dobry dzień na ważne przemyślenia i decyzje dotyczące rodziny, a także na ustalenia dotyczące obowiązków i wspólnych zobowiązań. Unikaj prania i pastowania podłogi, bo zostaną smugi. Pij więcej wody mineralnej, ogranicz kawę, unikaj alkoholu i ostrych przypraw. Trudno się będzie oprzeć słodyczom, dlatego pilnuj się, jeśli jesteś na diecie.
Aspekty planet: 5.27 Merkury wkracza do znaku Ryb, 18.17 Słońce wkracza do znaku Ryb, brak dużych aspektów planet.

Wibracja numer: 4
Wibracja Czwórki sprzyja ważnym decyzjom, ale także wyplątywaniu się z umów, które nie przynoszą korzyści. Licz swoje pieniądze, oszczędzaj czas i siły.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Dzięki przychylnej ci osobie pozujesz się lepiej i twoje sprawy ruszą do przodu. Wykorzystaj swój urok i czar.  Dzięki wiosennej pogodzie będziesz się lepiej czuć.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 23 o 12´ Wodnika – 0 o 16´ Ryb
Księżyc 10 o 39´ Koziorożca – 6 o 23´ Barana
Merkury 18 o 59′ Wodnika – 1 o 29′ Ryb
Wenus 1 o 17′ – 10 o 03′ Ryb
Mars 10 o 03´ – 14 o 17´ Strzelca
Jowisz 22 o 15´ – 22 o 43′ Skorpiona
Saturn 5 o 54´ – 6 o 31´ Koziorożca
Uran 25 o 16´ – 25 o 31´ Barana
Neptun 13 o 10′ – 13 o 25′ Ryb
Pluton 20 o 10′ – 20 o 22′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
13.02 od g. 6.43 do g. 16.11.
15.02 od g. 22.05 do 16.02 do g. 3.41.
17.02 od g. 23.13 do 18.02 do g. 13.04.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 5-11.02.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami spokojny tydzień. Wenus przemierza ostatnie stopnie znaku Wodnika i sprzyja pomaganiu ludziom, nawiązywaniu przyjaźni i rozpoczynaniu nauki. W niedzielę Wenus wejdzie do znaku Ryb i zacznie sprzyjać osobom szukającym miłości.

W środę 7.02 sekstyl Wenus z Uranem zapewni nam nowe pomysły na wzbogacenie się. Mów na głos, czego pragniesz, precyzuj swoje plany, zrób szczegółowy plan realizacji swoich marzeń i już teraz zrób pierwszy krok na drodze do ich urzeczywistnienia.

W niedzielę 11.02 Wenus wkracza do znaku Ryb i zapewni nam powodzenie w sprawach finansowych i dobrą rękę do interesów czy znajdywania pieniędzy na realizację naszych planów. Proś, a będzie ci dane! Kwadratura Słońca z Jowiszem da ci okazję, aby zacząć realizować swoje marzenia i sprawi, że nawet te najbardziej ukryte marzenia mogą się ziścić. Zrób pierwszy krok, a kolejne przyjdą ci łatwiej niż myślisz.

a20180205_450

5.02.2018, poniedziałek
Księżyc w znaku Wagi
Zadbaj o siebie i nie żałuj pieniędzy na kosmetyki i pielęgnację. Warto być eleganckim. Dziś ktoś może zauważyć cię w tłumie i dać ci szansę czy w sprawach zawodowych, czy w miłości. Księżyc w znaku Wagi i pomoże nam dogadywać się z ludźmi i negocjować, zamiast wikłać się w konflikty. Dobry dzień na podpisywanie umów, zaczynanie pracy. Unikaj słodyczy.
Aspekty planet: 3.35 Księżyc w trygonie ze Słońcem, 10.22 Księżyc w kwadraturze z Plutonem, 16.32 Księżyc w trygonie z Wenus, 19.45 Księżyc w opozycji z Uranem.

Wibracja numer: 8
Wibracja Dziewiątki pomaga dostrzec trudne sprawy we właściwym świetle i znaleźć dobre sposoby na uporanie się z kłopotami. Pod jej wpływem bez trudu pozbędziesz się tego, co nie daje ci radości.

Karta dnia: II Kapłanka
Odpocznij, zdystansuj się do świata i znajdź czas tylko dla siebie. Dzięki temu inaczej spojrzysz na życiowe problemy i ze spokojem dasz radę większości z nich.

6.02.2018, wtorek
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 4.56)
Możesz dostrzegać u siebie objawów różnych chorób i być niezadowolonym ze swojego wyglądu. Księżyc pomoże ci poprawić kondycję i zdrowie. Teraz możesz bić rekordy i szybko wrócić do formy. Pij dużo wody. Przetrzymasz wszystkie burze, jeśli podejdziesz spokojnie i bez emocji do trudnych spraw. Unikaj depilacji i pilingów, bo podrażnią skórę.
Aspekty planet: 15.05 Księżyc w sekstylu z Saturnem.

Wibracja numer: 1
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy ciekawscy, a także niezwykle łatwo zdobędziemy nowe umiejętności. Dziś nauka pójdzie nam o wiele sprawniej i szybciej, niż zwykle.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Pewna urzędowa lub oficjalna sprawa będzie wymagać szybkiej reakcji i szczegółowych wyjaśnień.  Nie zwlekaj z działaniem.

7.02.2018, środa
Księżyc w znaku Skorpiona
Możesz narzekać na problemy żołądkowe, dlatego bardzo uważaj, co jesz. Twój organizm będzie mniej odporny na zmiany pogody. Słuchaj intuicji, zwracaj uwagę na przeczucia. Możesz wpaść na trop rozwiązania pewnej zagadki. Idź na spacer, odpocznij, unikaj stresu i osób, które cię drażnią. Zadbaj o stopy, unikaj zimnych miejsc, pij zioła oczyszczające.
Aspekty planet: 00.45 Księżyc w kwadraturze z Merkurym, 2.37 Wenus w sekstylu z Uranem, 5.36 Księżyc w trygonie z Neptunem, 16.53 Księżyc w kwadraturze ze Słońcem, 19.15 Księżyc w sekstylu z Plutonem, 22.56 Księżyc w koniunkcji z Jowiszem.

Wibracja numer: 2
Wibracja Dwójki sprzyja zakochanym, dziś trudno im będzie znieść rozłąkę, padną wielkie słowa i gorące wyznania. A kto jest samotny, temu łatwiej będzie pokonać nieśmiałość i zawrzeć nowe znajomości.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
W sprawach finansowych bądź nieugięty i zdecydowany. Nie pożyczaj niczego osobie, która zawiodła cię w przeszłości.

8.02.2018, czwartek
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 14.53)
Księżyc pomoże ci zorientować się, czego potrzebuje twój organizm. Zaszczep się, jeśli w najbliższym czasie jedziesz do egzotycznych krajów. Uzupełniaj brak magnezu w organizmie, zrób kontrolne badania. Nie farbuj włosów i nie maluj paznokci, bo będą długo schły. Pij zioła, organizm potrzebuje więcej mikroelementów. Wieczorem udana randka.
Aspekty planet: 8.16 Księżyc w kwadraturze z Wenus.

Wibracja numer: 3
Wibracja Trójki sprawi, że poczujemy przypływ artystycznego natchnienia. Będziemy żartować i flirtować. Popołudnie to idealny dzień na towarzyskie spotkania lub szalone randki.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Nie dyskutuj na tematy, które irytują starszych krewnych, bo ktoś może się obrazić. Nie reaguj dziecinnie na kłopoty.

9.02.2018, piątek
Księżyc w znaku Strzelca
Dzień sprzyja finansowemu ryzyku i inwestowaniu, oceń jednak swoje szansę, zanim podejmiesz nieracjonalną decyzję. Księżyc zapewni nam udane randki i towarzyskie spotkania. Warto wybrać się na basen lub zajęcia jogi, organizm potrzebuje relaksu i masażu. Napisz do osoby, która jest bliska twojemu sercu, ale straciliście kontakt. Zadbaj o formę, zacznij ćwiczyć.
Aspekty planet: 7.39 Księżyc w koniunkcji z Marsem, 17.03 Księżyc w kwadraturze z Neptunem, 21.32 Księżyc w sekstylu z Merkurym.

Wibracja numer: 4
Wibracja Czwórki sprzyja dobrym pomysłom na oszczędzanie i lepsze gospodarowanie tym, co posiadasz. Dzisiaj zabierz się za rachunki i porządki.

Karta dnia: XIX Słońce
Jeśli czujesz się stłamszony i spychany na drugi plan w związku, teraz nadszedł czas przebudzenia i działania.

10.02.2018, sobota
Księżyc w znaku Strzelca
Dzień sprzyja dobrej zabawie. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień na randkę lub większą imprezę. Księżyc nastroi nas pozytywnie do współpracy z innymi ludźmi. To dobry dzień, aby poważnie porozmawiać z bliskimi o podziale obowiązków lub kogoś o coś poprosić. Jedz więcej białka i czerwonych warzyw.
Aspekty planet: 10.14 Księżyc w sekstylu ze Słońcem, 17.37 Księżyc w trygonie z Uranem.

Wibracja numer: 5
Wibracja Piątki sprawi, że staniemy się towarzyscy i bardziej optymistyczni. Sprzyja też szalonym randkom, a kto zajmuje się sztuką, ten może liczyć na przypływ natchnienia.

Karta dnia: XXI Świat
Zasłużysz na nagrodę i przekonasz się, że jesteś o wiele więcej wart, niż sam przypuszczasz. Powiadom wszystkich o swoim sukcesie.

11.02.2018, niedziela
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 3.20)
Pielęgnuj dłonie, rób manicure. Jedz częściej, ale mniejsze porcje. Dzień sprzyja spotkaniom z autorytetami. Księżyc ostrzega przed zbyt dużymi wydatkami. Unikaj wielkiego gotowania, zrób porządki w rachunkach i dokumentach. Zrób dzisiaj coś, co zaskoczy domowników i rodzinę, pokaż się z innej strony. Wieczorem zasłużyłeś na rozrywkę.
Aspekty planet: 00.19 Wenus wchodzi do znaku Ryb, 00.20 Słońce w kwadraturze z Jowiszem, 3.42 Księżyc w sekstylu z Wenus, 15.16 Księżyc w koniunkcji z Saturnem.

Wibracja numer: 6
Wibracja Szóstki sprawi, że będziemy dzisiaj skoncentrowani na swoich rodzinnych sprawach. Uda się omówić różne wspólne przedsięwzięcia, bo będzie nam zależało na wspólnych sukcesach.

Karta dnia: IV Cesarz
Poradź się kogoś z większym doświadczeniem, a szybko rozwiążesz swoje problemy. Sam też będziesz pomagać krewnym i rozsądzać spory.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 16 o 07´- 23 o 12´ Wodnika
Księżyc 14 o 48´ Wagi – 10 o 39´ Koziorożca
Merkury 7 o 10′ – 18 o 59′ Wodnika
Wenus 22 o 31′ Wodnika – 1 o 17′ Ryb
Mars 5 o 48´ – 10 o 03´ Strzelca
Jowisz 21 o 39′ – 22 o 15´ Skorpiona
Saturn 5 o 14´ – 5 o 54´ Koziorożca
Uran 25 o 03´ – 25 o 16´ Barana
Neptun 12 o 55′ – 13 o 10′ Ryb
Pluton 19 o 57′ – 20 o 10′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
5.02 od g. 19.45 do 6.02 do g. 4.56.
8.02 od g. 8.16do g. 14.53.
10.02 od g. 17.37 do g. 3.20.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 29.01-4.02.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym zabieganym tygodniu spróbujmy znaleźć choć chwilę dla siebie. Dbajmy o sen i odpoczynek, bo inaczej nie wytrzymamy napięcia. Słońce nastawi nas przyjaźnie do nowych ludzi w otoczeniu. Powinniśmy skupić się na swoich sprawach zawodowych i finansowych, przed nimi szansa na szybki sukces. Warto pracować w grupie i zasięgać porad specjalistów.

W środę 31.01 pełnia i całkowite zaćmienie Księżyca w znaku Lwa sprawi, że połowa tygodnia będzie nerwowa. Ludzie będą się spieszyć i denerwować, co narazi wszystkich na pomyłki i kłótnie. Warto zwolnić i nie ulegać presji. Merkury wkracza do znaku Wodnika i zacznie sprzyjać nauce, dogadywaniu się ze sprzedawcami, przełożonymi i dobieraniu dobrych i przekonywujących argumentów.

W sobotę 3.02 sekstyl Merkurego z Marsem ostrzega nas przed podstępami czy pułapkami, jakie mogą zastawiać na nas nieprzychylne nam osoby. To dobry dzień, aby ćwiczyć siłę woli i porzucać złe przyzwyczajenia.

W niedzielę 4.02 kwadratura Wenus z Jowiszem poprawi ogólną aurę na niebie i sprawi, że będziemy bardziej romantyczni i chętni do flirtowania i zawierania znajomości.

Horoskop tygodniowy

29.01.2018, poniedziałek
Księżyc w znaku Raka
Mierz ciśnienie, kup specjalny aparat i zapisuj wyniki. Zawrotne tempo końca dnia może być dla ciebie nie do wytrzymania, dlatego zadbaj o serce. Ostre przyprawy i wysokoprocentowe napoje ogranicz do minimum, a nie będziesz narzekać na zdrowie. Zadbaj o oszczędności, wyjaśnij nieporozumienia z krewnymi, unikaj dużych zgromadzeń.
Aspekty planet: 3.14 Księżyc w opozycji z Saturnem, 16.18 Księżyc w trygonie z Neptunem.

Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki sprzyja miłości. Dzisiaj nieśmiali nabiorą więcej odwagi, a zakochani będą mieli doskonałe pomysły na randki.

Kata dnia: XI Sprawiedliwość
Załatwiaj urzędowe sprawy, bądź obowiązkowy i punktualny, bo ktoś cię obserwuje i ocenia.

30.01.2018, wtorek
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 19.52)
Dzisiaj złagodniejesz i zapragniesz pobyć w gronie miłych ludzi. Postanowisz nadrobić wszystkie towarzyskie zaległości, zależeć ci też będzie na opinii innych ludzi. Wieczorem najlepiej będziesz się czuł w kinie lub na towarzyskim spotkaniu. Unikaj zbyt dużego wysiłku fizycznego, wybierz się na basen, rozciągaj się, zrezygnuj z forsownych ćwiczeń czy siłowni.
Aspekty planet: 3.34 Księżyc w opozycji z Plutonem, 5.38 Księżyc w trygonie z Jowiszem, 11.45 Księżyc w kwadraturze z Uranem, 17.40 Księżyc w opozycji z Merkurym.

Wibracja dnia: Szóstka
Wibracja Szóstki przypomni ci rodzinnych sprawach. Nie zadręczaj się, że na coś brakuje czasu lub pieniędzy, tylko odpocznij i porozmawiaj z bliskimi osobami.

Kata dnia: XIV Umiarkowanie
Warto zatrzymać się w biegu, odpocząć i nabrać dystansu do wielu spraw. Zastanówmy się, co jest dla nas najważniejsze i od razu zacznijmy realizować to, co naprawdę się liczy.

31.01.2018, środa
Księżyc w znaku Lwa
Pełnia i zaćmienie Księżyca o godzinie 14.26 sprawią, że będziesz musiał podejmować ważne decyzje. Więcej się ruszaj i utrzymuj aktywny tryb życia. Zadbaj o to, żeby organizm dostał więcej białka. Jedz suplementy diety, pij dużo wody mineralnej, a twój organizm wzmocni się i uodporni na choroby. Pilnuj liczb i rachunków, a twoje zasoby się powiększą.
Aspekty planet: 00.12 Księżyc w trygonie z Marsem, 14.26 Księżyc w opozycji ze Słońcem i całkowite zaćmienie Księżyca, 14.38 Merkury wkracza do znaku Wodnika, 23.47 Księżyc w opozycji z Wenus.

Wibracja dnia: Siódemka
Wibracja Siódemki sprawi, że będziemy dzisiaj bardziej skoncentrowani na swoich sprawach. Zainwestuj w swoje umiejętności, skoncentruj się na swoim hobby, zdobądź ciekawe wiadomości.

Kata dnia: VI Kochankowie
Przestańmy wikłać się w konflikty i nie spierajmy się z tymi, którzy nigdy nie przyznają nam racji. Czasem lepiej odpuścić niż psuć sobie humor.

1.02.2018, czwartek
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od g. 20.12)
Księżyc w Lwie pomaga rozmawiać o pieniądzach, sprzyja udanym zakupom i zyskownym umowom. Dzisiaj zakładaj konto w banku, ale też zadbaj o pieniądze i zrób porządki w portfelu. Podróże przebiegną w dobrej atmosferze, warto odnawiać stare znajomości. Wieczorem udana zabawa w miłym gronie, dla samotnych szansa na miłość. Zrób ćwiczenia na pozbycie się zmarszczek, zadbaj o włosy, idź do fryzjera.
Aspekty planet: 5.59 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem, 11.58 Księżyc w trygonie z Uranem.

Wibracja dnia: Piątka
Piątka sprzyja szybkim decyzjom. Pomoże zainwestować siebie, odkryć nowe talenty. Pod jej wpływem będziemy kreatywni i optymistyczni.

Kata dnia: I Mag
Będziesz się podobać i zwracać uwagę nieznajomych. Masz dużą siłę przebicia, wykorzystaj swoje atuty.

2.02.2018, piątek
Księżyc w znaku Panny
Podejdź do wszystkiego poważnie, dzisiaj przez zaniedbanie lub lekceważenie wiele spraw może się skomplikować. Rób rachunki, szukaj oszczędności, upominaj się o zwrot długów. Dobrze dogadasz się z urzędnikami, przełożonymi oraz starszymi osobami. Dobry dzień na rozpoczynanie diety, rzucanie nałogów, ograniczanie słodyczy.
Aspekty planet: 2.48 Księżyc w kwadraturze z Marsem, 4.21 Księżyc w trygonie z Saturnem, 17.28 Księżyc w opozycji z Neptunem.

Wibracja dnia: Szóstka
Szóstka sprzyja rodzinnym sprawom. Łatwiej dogadamy się z krewnymi, ułożymy plany na weekend. Także zakupy dla rodziny będą dzisiaj udane.

Kata dnia: XVI Wieża
W miłości nie dajmy się zdominować partnerowi wreszcie czas tylko dla siebie. Inaczej problemy w związku będą się pogłębiać.

3.02.2018, sobota
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od g. 22.47)
Będziesz bardziej pracowity, a nawet polubisz samotność. Zabierz się za trudne sprawy, postaraj się być punktualny i opanowany. Lepiej jednak nie prosić o pomoc, bo wszyscy będą bardzo oficjalni, a mniej wyrozumiali dla innych ludzi. Dzień sprzyja za to dbaniu o urodę i zdrowie. Wieczorne spotkania udadzą się, jeśli będą w kameralnym gronie.
Aspekty planet: 5.23 Księżyc w trygonie z Plutonem, 8.06 Księżyc w sekstylu z Jowiszem, 16.57 Merkury w sekstylu z Marsem.

Wibracja dnia: Siódemka
Siódemka nastroi nas krytycznie do rzeczywistości. Pomoże zmienić niewygodne plany, zagoni do domowych obowiązków. Ale w sobotę ważny jest odpoczynek, o tym też trzeba pamiętać.

Kata dnia: XIII Śmierć
Uważaj na zdrowie, zrób badania, zadbaj o bezpieczeństwo swoje i bliskich. Koniecznie wykup dodatkowe ubezpieczenie, jeśli wybierasz się w podróż lub na urlop.

4.02.2018, niedziela
Księżyc w znaku Wagi
Księżyc sprzyja sprawom towarzyskim i aktywności intelektualnej. Wydarzenia biec będą bardzo szybko. Ludzie będą bardzo rozmowni i towarzyscy. Dobry dzień na zakupy, podróże, załatwianie spraw rodzinnych. Odpisuj na zaległe listy i e-maile, nawiązuj  kontakty. Organizm potrzebuje więcej zdrowego tłuszczu.
Aspekty planet: 7.06 Wenus w kwadraturze z Jowiszem, 7.49 Księżyc w kwadraturze z Saturnem, 8.11 Księżyc w sekstylu z Marsem, 9.29 Księżyc w trygonie z Merkurym.

Wibracja dnia: Ósemka
Ósemka pomaga zrobić porządek w rachunkach i zaplanować ważne inwestycje. Warto policzyć pieniądze, bo może się okazać, że w przyszłym tygodniu uda się kupić coś, o czym marzyliśmy.

Kata dnia: XX Sąd
Zajmij się rodziną, spotkaj z przyjaciółmi. Wiele nauczysz się od innych, a czas spędzony z dziećmi zaliczysz do wyjątkowych i udanych.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 9 o 01´ – 16 o 07´ Wodnika
Księżyc 3 o 08´ Raka – 14 o 48´ Wagi
Merkury 25 o 57′ Koziorożca – 7 o 10′ Wodnika
Wenus 13 o 44′ – 22 o 31′ Wodnika
Mars 1 o 31´ – 5 o 48´ Strzelca
Jowisz  20 o 56´ – 21 o 39′ Skorpiona
Saturn 4 o 31´ – 5 o 14´ Koziorożca
Uran 24 o 52´ – 25 o 03´ Barana
Neptun 12 o 41′ – 12 o 55′ Ryb
Pluton 19 o 43′ – 19 o 57′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
30.01 od g. 17.40 do g. 19.52.
1.02 od g. 11.58 do g. 20.12.
3.02 od g. 8.06 do g. 22.47.

Życzymy udanego tygodnia!