Horoskop tygodniowy 10-16.08.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu będziemy planować wyjazdy i organizować imprezy. Znajdź czas na odpoczynek i chwilę wyciszenia, bo pełnia budzi ambicję i sprawia, że jesteśmy pobudzeni i niecierpliwi.

W poniedziałek 10.08 kwadratura Merkurego z Uranem może namieszać w naszych planach. Zamiast poświęcać się dla innych, powinieneś wreszcie zwracać uwagę na potrzeby własnego organizmu. To także dobry czas na różne naprawy w domu.

W czwartek 13.08 kwadratura Marsa z Plutonem przyniesie ci wiele ważnych i ciekawych spotkań. Trudno będzie ci skupić się na zadaniach, bo ktoś ciągle będzie opowiadać ci o swoich sprawach. Wspieraj swoich znajomych.

W sobotę 15.08 Uran wchodzi w retrogradację i zacznie sprzyjać łamaniu schematów i odzyskiwaniu niezależności. W tym tygodniu warto wypowiadać niezyskowne umowy lub kończyć z kimś nieudaną współpracę. Zadbaj w końcu o swój interes.

W niedzielę 16.08 trygon Słońca z Marsem zapewni ci sympatię otoczenia i wesołe towarzystwo. To dobry czas, aby zawierać nowe znajomości, zakładać konta w serwisach internetowych i załatwiać sprawy finansowe.

Horoskop tygodniowy

10.08.2020, poniedziałek
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 03.27)
Dzień może być niespokojny, postaraj się nabrać dystansu do starych spraw. Zajmij się sportem, ale unikaj kłótni i dyskusji, bo ludzie mogą być obrażalscy i nerwowi. Uważaj, bo łatwo będzie także o zazdrość i pretensje, nie daj się wmanipulować w cudze kłopoty. To idealny czas na oczyszczającą dietę lub nawet głodówkę, ale pij dużo wody. Uprawiaj sport, więcej się ruszaj.
Aspekty planet: 08.22 sekstyl Księżyca z Wenus, 14.51 kwadratura Merkurego z Uranem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprawi, że będziemy skoncentrowani na prywatnych sprawach. Zainwestuj w swoje umiejętności, skoncentruj się na swoim hobby i nie martw się niczym na zapas.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Dzisiaj bądź ostrożny i uprzejmy dla ludzi. Możliwe są zaskakujące i nieprawdopodobne zbiegi okoliczności. Wieczorem miłe spotkanie.

11.08.2020, wtorek
Księżyc w znaku Byka
Poczujemy przypływ dobrego humoru. Księżyc sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości, zawieraniu zgody z nieprzyjaciółmi. Warto planować podróże, zaczynać naukę języków obcych lub kurs prawa jazdy. Samotni będą dzisiaj bardziej niż zwykle odważni, a to sprzyja nawiązywaniu ciekawych znajomości. W domu czy ogrodzie możesz zabrać się za cięższe prace.
Aspekty planet: 01.04 koniunkcja Księżyca z Uranem, 03.11 kwadratura Księżyca z Merkurym, 17.51 trygon Księżyca z Jowiszem, 18.44 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 20.31 sekstyl Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 5
Piątka sprawi, że będziemy otwarci na nowe pomysły. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach! Piątka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: V Papież
Przypomni sobie o tobie ktoś ważny, a ty będziesz zastanawiać się nad planami, jakie dotyczą dalszej przyszłości. Ktoś pomoże ci podjąć decyzję.

12.08.2020, środa
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 15.45)
Zajmij się zawodowymi sprawami. Policz pieniądze i rozmawiaj o interesach. Będziemy chętnie współpracować z innymi i dzięki temu różne męczące prace uda się szybko wykonać. To dobry dzień, aby szybko załatwiać sprawy urzędowe. Otwieraj firmę, zakładaj konto w banku, szukaj nowych zleceń za większe pieniądze. Także zakupy będą udane. Po południu czas na odpoczynek i randki.
Aspekty planet: 02.03 trygon Księżyca z Plutonem, 09.54 trygon Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinie. Pomagajmy innym, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Także sąsiedzkie sprawy znajdą się w centrum uwagi. Uda się zawrzeć zgodę lub wreszcie coś ważnego wspólnie postanowić.

Karta dnia: VII Rydwan
Karta dnia da ci wiele energii, ale i mało cierpliwości. Nie szalej za kierownicą, bądź ostrożny podczas gotowania i uprawiania sportów.

13.08.2020, czwartek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Ludzie staną się dzisiaj życzliwi i wyrozumiali. Dzień sprzyja rachunkom, pracy, zdobywaniu nowych umiejętności. Zakładaj konto w banku, inwestuj swoje pieniądze, szukaj nowych propozycji lub podpisuj ważne umowy. Także w miłości bardzo pozytywna aura, dobry dzień na randkę lub zawieranie nowych znajomości. W domu zabierz się za gotowanie lub dekorowanie.
Aspekty planet: 09.13 kwadratura Marsa z Plutonem.

Wibracja dnia: 7
Zainteresujemy się nowymi wiadomościami i informacjami z dalekiego świata. Odpowiedz dzisiaj na zaległe listy, zadzwoń do starych znajomych. W miłości dobry dzień na poważną rozmowę o wspólnych planach.

Karta dnia: III Cesarzowa
Masz przed sobą dzień bez większych trosk. Sprawy uczuć i miłości będą dziś najważniejsze. Ktoś powierzy ci sekret, który trudno będzie zachować dla siebie

14.08.2020, piątek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Będziemy niecierpliwi i pomysłowi. Zamiast siedzieć w kąciku, odważ się dzisiaj walczyć o swoje sprawy i zyski. Pozbądź się kompleksów i uwierz, że masz szansę na sukces. Po południu czas na pozytywne zmiany. Zadbaj o piękny wygląd i idź na imprezę, dzisiaj wszyscy będą się dobrze bawić. Nowe znajomości też okażą się bardzo inspirujące.
Aspekty planet: 02.32 sekstyl Księżyca z Merkurym, 07.15 kwadratura Księżyca z Neptunem, 10.32 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 13.19 sekstyl Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki przynosi dobre pomysły na pomnożenie gotówki. Jednak uważajmy i nie inwestujmy pod wpływem emocji, bo nawet rewolucyjne plany wymagają dokładnego przemyślenia.

Karta dnia: VI Kochankowie
Ktoś sprawi, że ten dzień będzie dla ciebie wyjątkowy. Czeka cię ważne spotkanie, niesamowity zbieg okoliczności i romantyczna randka.

15.08.2020, sobota
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 01.35)
Będziemy energiczni i ruchliwi, chętnie wybierzemy się z wizytą. Sąsiedzi i współpracownicy będą ciekawscy, a nawet wścibscy. Ktoś może się wtrącać w nasze sprawy, dlatego lepiej pilnować sekretów. Dzisiejsze konflikty lub plotki mogą mieć długotrwałe, bądź dyplomatą i unikaj trudnych tematów. Dobry dzień na aktywny wypoczynek.
Aspekty planet: 15.26 koniunkcja Księżyca z Wenus, 16.26 Uran wchodzi w retrogradację, 21.17 sekstyl Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki pomaga pozbyć się zaległości. Odpowiedz dzisiaj na zaległe listy, a w wolnej chwili zadzwoń do starych znajomych. Dobry dzień na małe domowe porządki, ale też odpoczynek.

Karta dnia: I Mag
Karta sprzyja ważnym przemyśleniom. Dzisiaj możesz odkryć tajemnice, rozszyfrować spiski. Pytaj o wszystko, co tylko cię interesuje i nie daj się zbyć byle argumentem.

16.08.2020, niedziela
Księżyc w znaku Raka
Dzień sprzyja wakacyjnym podróżom, poznawaniu ciekawych ludzi, odkrywaniu nowych zainteresowań i ciekawych tematów do dyskusji. Spędź dzień wesoło! Zorganizuj dzisiaj niezwykłą randkę lub ogrodowe przyjęcie dla przyjaciół. Unikaj marudzących krewnych i ludzi, którzy nie wierzą w twoje siły. Udadzą się też imprezy oraz zajęcia artystyczne i kulturalne.
Aspekty planet: 11.32 opozycja Księżyca z Jowiszem, 14.28 trygon Księżyca z Neptunem, 16.01 trygon Słońca z Marsem, 19.23 opozycja Księżyca z Plutonem, 21.31 kwadratura Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 1
Będzie wiele ambitnych planów, ale lepiej odpocząć. Poczujemy się znudzeni codziennymi obowiązkami i chętnie od nich uciekniemy. Jedynka sprzyja zawieraniu nowych znajomości.

Karta dnia: VII Rydwan
Karta sprzyja relaksowi, randkom, towarzyskim spotkaniom. Będziemy bardzo zainteresowani rodzinnych i sąsiedzkimi sprawami, odkryjemy różne sekrety. Dobry dzień na sztukę, randki i podróże.

Pozycje planet:
Słońce 17 º 49´ – 24 º 33´ Lwa
Księżyc 29 º 17´ Barana – 26 º 46´ Raka
Merkury 09 º 35′ – 23 º 53′ Lwa
Wenus 02 º 11′ – 08 º 54′ Raka
Mars 21 º 54′ – 24 º 17′ Barana
Jowisz 20 º 11′ – 18 º 33′ Koziorożca w retrogradacji
Saturn 27 º 12′ – 26 º 46´ Koziorożca w retrogradacji
Uran 10 º 41´ – 10 º 42´ Byka w retrogradacji
Neptun 20 º 23′ – 20 º 14′ Ryb w retrogradacji
Pluton 23 º 09′ – 23 º 01′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
9.08 od g. 21.49 do 10.08 do g. 03.27.
12.08 od g. 09.54 do g. 15.45.
14.08 od g. 13.19 do 15.08 do g. 01.35.

Miłego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 3-9.08.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W poniedziałek 3.08 pełnia Księżyca w znaku Wodnika sprzyja robieniu planów finansowych i zabieganiu o materialne sprawy. Zakładaj konto w banku, odwiedzaj urzędy. Dobry dzień na finansowe inwestycje, a także większe zakupy lub ubieganie się o kredyt. Opozycja Merkurego z Saturnem sprzyja odpoczynkowi, powtórkom, ale też unikaniu męczących obowiązków. Chętnie zmienimy coś w rozkładzie dnia, bo każdy będzie chciał mieć więcej czasu dla siebie.

We wtorek 4.08 kwadratura Marsa z Jowiszem sprawi, że popatrzysz na problemy pod zupełnie innym kątem. Szukaj inspiracji, ucz się od innych i dyskutuj z przyjaciółmi. Warto też zająć się zdrowiem i urodą, a także zrobić porządki w papierach.

W środę 5.08 Merkury wchodzi do znaku Lwa i zmobilizuje nas do częstszego wychodzenia z domu i odwiedzin. Aura sprzyja wizytom u znajomych, uprawianiu sportu, większym towarzyskim imprezom. Dobry czas na podróże.

W piątek 7.08 Wenus wchodzi do znaku Raka i skieruje naszą uwagę na sprawy uczuć i rodzinnych konfliktów. Warto wybaczać, wysłuchać zwierzeń, wesprzeć kogoś bliskiego w podjęciu trudnej decyzji.

20200803_450

3.08.2020, poniedziałek
Księżyc w znaku Wodnika
Księżyc przestrzega przed intrygami i kłótniami. Problemy mogą dzisiaj znów wyjść na jaw, dlatego bądźmy bardzo ostrożni. Unikaj ryzykownych decyzji, stawiania wszystkiego na jedną kartę. Dzień nie sprzyja dalekim podróżom ani sprawom urzędowym, bo trudno się będzie skoncentrować lub dotrzeć gdzieś na czas. Zakupy też mogą nie być aż tak udane.
Aspekty planet: 15.51 kwadratura Księżyca z Uranem, 17.58 opozycja Księżyca ze Słońcem, 23.00 opozycja Merkurego z Saturnem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinie. Pomagajmy innym, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Także sąsiedzkie sprawy znajdą się w centrum uwagi. Uda się zawrzeć zgodę lub wreszcie coś ważnego wspólnie postanowić.

Karta dnia: XXII Głupiec
Poczujesz, że wszystko jeszcze przed tobą. Zawieraj nowe znajomości, szukaj lepszej pracy, bo masz szansę na szybko sukces.

4.08.2020, wtorek
Księżyc w znaku Wodnika
Pierwsza połowa dnia nie sprzyja zaczynaniu nowych spraw, bo będziemy krytyczni i bardzo drobiazgowi. Skrywane konflikty mogą wpłynąć na przebieg ważnych spraw. Wieczorem będzie ci łatwiej porozumieć się z innymi, a pełnia Księżyca w znaku Wodnika zacznie sprzyjać sztuce, randkom i rozwijaniu swoich zainteresowań. Nowe znajomości będą udane. Unikaj inwazyjnych zabiegów kosmetycznych.
Aspekty planet: 08.44 sekstyl Księżyca z Marsem, 15.06 kwadratura Marsa z Jowiszem, 23.45 trygon Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja cierpliwej pracy, ale jest niekorzystna dla rozpoczynania nowych przedsięwzięć. Lepiej zająć się nadrabianiem zaległości, porządkami i reperowaniem różnych rzeczy.

Karta dnia: VI Kochankowie
Nie rób wszystkiego sam, znajdź pomocników lub  wspólnika, razem będzie raźniej i łatwiej pokonywać trudności i wyzwania, jakie może przed tobą postawić los.

5.08.2020, środa
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 04.27)
Będziemy kreatywni i otwarci na nowe pomysły. W pracy zajmij się nowymi sprawami. Popołudnie sprzyja rozrywce i sztuce, a także miłości. Szukaj okazji do zabłyśnięcia, nie bądź zbyt skromny, odważnie proś o to, co ci się należy. Warto uprawiać sport, a nawet trochę się zmęczyć na rowerze lub spacerze. W domu uda się wszystko szybko zrobić, zajmij się praniem, prasowaniem czy zakupami.
Aspekty planet: 05.31 Merkury wchodzi do znaku Lwa.

Wibracja dnia: 8
Choć sobota nie dla wszystkich jest dniem pracy, to wibracja Ósemki może przynieść doskonałe pomysły na pomnożenie kapitału. W miłości uważajmy, Ósemka to wibracja namiętności, ale też zazdrości.

Karta dnia: XII Wisielec
Czas odpocząć i przestać się wszędzie spieszyć. Zacznij cenić swój czas, nie rozmieniaj go na drobne. Bądź cierpliwy, a uzyskasz to, czego pragniesz.

6.08.2020, czwartek
Księżyc w znaku Ryb
Będziemy w dobrych humorach, dzień minie na pogawędkach i zabawie. Przyjemności i słodycze będą dzisiaj kusić dwa razy mocniej, dlatego kontroluj dzisiaj dietę. Popołudnie sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości, wakacyjnym wycieczkom, randkom i sztuce. Warto spotkać się ze znajomymi. Wybaczymy dzisiaj stare urazy, będziemy serdeczni i uczynni.
Aspekty planet: 01.00 sekstyl Księżyca z Uranem, 18.19 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 20.11 koniunkcja Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprawi, że dziś ludziom trudno będzie docenić nowe pomysły. Dzień nie sprzyja rozpoczynaniu nowych przedsięwzięć. Warto za to znaleźć sposób na oszczędności lub pozbycie się tego, co przynosi nam straty.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Staraj się być obiektywny, nie ulegaj zbyt łatwo ani pozytywnym, ani negatywnym emocjom. Wprowadź w swoje życie więcej porządku.

7.08.2020, piątek
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 15.04)
Do domowych obowiązków i męczącej pracy trudno się będzie wszystkim zabrać. Unikaj prania i mycia podłóg. Zrób to, co najważniejsze, a potem zajmij się czymś bardziej uduchowionym. Wybierz się na wystawę, czytaj inspirujące książki i nie martw się niczym na zapas. Aura sprzyja zakochanym, a samotni dzisiaj łatwiej zawrą nowe znajomości. Dobry dzień na leczniczą kąpiel w solance, medytację, odpoczynek.
Aspekty planet: 01.37 sekstyl Księżyca z Plutonem, 09.52 sekstyl Księżyca z Saturnem, 14.53 kwadratura Księżyca z Wenus, 17.21 Wenus wchodzi do znaku Raka.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki doda nam sił. Dziś wiele spraw uda się załatwić szybko. Jeśli wciąż zwlekasz z rozpoczęciem diety lub porządków, wreszcie podejmij decyzję! Wyjazdy też będą udane.

Karta dnia: XIX Słońce
Uwolnij twórczą energię, bądź odważny i forsuj swoje rozwiązania, zadziw bliskich i współpracowników swoimi pomysłami, a osiągniesz powodzenie.

8.08.2020, sobota
Księżyc w znaku Barana
Zapragniemy uciec od domowych obowiązków lub osób, które zmuszają nas do pracy. Dzisiaj warto odpocząć i zająć się tym, co lubimy. Księżyc sprzyja sztuce, miłości, a nawet słodkiemu lenistwu. Trudno będzie zapanować nad apetytem. Pij wodę mineralną, zadbaj o skórę i urodę. W domu rób wielkie porządki, a nawet zacznij mały remont, bo wszystko ci sprawnie pójdzie.
Aspekty planet: 02.12 trygon Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki nastroi nas pozytywnie do współpracy z innymi ludźmi. To dobry dzień, aby poważnie porozmawiać z bliskimi o podziale obowiązków lub kogoś o poprosić o przysługę.

Karta dnia: III Cesarzowa
Odpocznij i niczym się nie martw, niech inni zabiegają o twoją uwagę czy względy. Poczuj, że zasługujesz na odrobinę luksusu, nie żałuj sobie na przyjemności.

9.08.2020, niedziela
Księżyc w znaku Barana
Dobry dzień na towarzyskie spotkania, grille i dobrą zabawę. Dobre sny i przeczucia mogą się sprawdzić. Ale zadbaj też o zdrowie, przygotuj pożywny obiad, bo po aktywnym dniu trzeba będzie się posilić. Udadzą się randki i spotkania z przyjaciółmi. Jeśli masz do wykonania cięższe prace w ogrodzie, to dzisiaj uda się szybko z nimi uporać.
Aspekty planet: 00.48 trygon Księżyca ze Słońcem, 05.43 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 10.35 koniunkcja Księżyca z Marsem, 13.37 kwadratura Księżyca z Plutonem, 21.49 kwadratura Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja zdobywaniu wiadomości. Popatrzmy jak inni ludzie podchodzą do trudnych spraw, szukajmy inspiracji w sztuce i literaturze.

Karta dnia: I Mag
Ktoś zaintryguje cię na tyle, że będziesz w stanie zmienić swoje plany, żeby się do niego dostosować. W miłości zachowaj aurę tajemniczości, nie zdradzaj swoich sekretów.

Pozycje planet:
Słońce 11 º 07´ – 17 º 49´ Lwa
Księżyc 03 º 09´ Wodnika – 29 º 17´ Barana
Merkury 26 º 02′ Raka – 09 º 35′ Lwa
Wenus 25 º 52′ Bliźniąt – 02 º 11′ Raka
Mars 19 º 05′ – 21 º 54′ Barana
Jowisz 19 º 55′ – 20 º 11′ Koziorożca w retrogradacji
Saturn 27 º 41´ – 27 º 12′ Koziorożca w retrogradacji
Uran 10 º 38´ – 10 º 41´ Byka
Neptun 20 º 32′ – 20 º 23′ Ryb w retrogradacji
Pluton 23 º 18′ – 23 º 09′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
4.08 od g. 23.45 do 5.08 do g. 04.27.
7.08 od g. 14.53 do g. 15.04.
9.08 od g. 21.49 do 10.08 do g. 03.27.

Miłego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 27.07-2.08.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Bądź optymistą, bo męczące prace uda się wykonać zaskakująco łatwo. Aby wszystko się udało, unikaj plotek, intryg, dwuznacznych sytuacji. Zawieraj nowe znajomości, porzucaj schematy, pokonuj kompleksy i uprzedzenia. Zasięgaj porady, załatwiaj ważne interesy. Możesz poznać ważne, a nawet wpływowe osoby. To dobry tydzień, aby omawiać rodzinne wydatki, także te luksusowe.

W poniedziałek 27.07 sekstyl Jowisza z Neptunem. Skup się na ważnych sprawach, bo uda się szybko rozwiązać problemy. Kwadratura Merkurego z Marsem sprawi, że ludzie będą otwarci na nowe pomysły i rewolucyjnie nastawieni do życia. Ludzie mogą być jednak kłótliwi i nastawieni konfrontacyjnie, unikaj więc trudnych tematów w rozmowie. Kwadratura Wenus z Neptunem ostrzega przed konfliktami i podejmowaniem decyzji pod wpływem chwili. Dzień nie sprzyja zaczynaniu podróży, a także podpisywaniu ważnych umów. Trudno będzie dostać pożyczkę lub kredyt.

W czwartek 30.07 opozycja Merkurego z Jowiszem zapewni nam odrobinę luksusu i powodzenie w sprawach finansowych. Bardzo pozytywna aura dla handlowców i sprzedawców. Trygon Merkurego z Neptunem da nas inspirację. Postaraj się skończyć różne zaległe sprawy, bo dzień sprzyja udanej współpracy, wymianie informacji, odkrywaniu lepszych sposobów na radzenie sobie z kłopotami. Będziemy szybko podejmować decyzje.

W sobotę 1.08 opozycja Merkurego z Plutonem skłoni nas do rozliczeń. Zastanów się dzisiaj nad tym, co już czas w życiu zmienić i z kim czujesz się najlepiej. To dobry dzień na pożegnanie z przeszłością i porządki w szafach i dokumentach.

W niedzielę 2.08 kwadratura Słońca z Uranem postawi na naszej drodze oryginalnych ludzi i sprawi, że mogą nam się przydarzyć zaskakujące sytuacje. Bądź otwarty na zmiany, a dużo skorzystasz.

Horoskop tygodniowy

27.07.2020, poniedziałek
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 6.11)
Dzisiaj warto zainteresować się, co nowego dzieje się u znajomych lub współpracowników.  Łatwo będzie przełamać bariery, ustalić wspólne plany i nabrać zaufania do ludzi. Możesz odnawiać stare kontaktu lub zapoznawać się z nowymi ludźmi. Popołudnie sprzyja zabawie, twórczości artystycznej i zakupom. Także wakacyjne podróże okażą się bardzo udane.
Aspekty planet: 03.08 kwadratura Księżyca z Saturnem, 14.32 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 18.06 sekstyl Jowisza z Neptunem, 19.47 kwadratura Wenus z Neptunem, 23.45 kwadratura Merkurego z Marsem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki nastroi nas pozytywnie do współpracy z innymi ludźmi, pomoże zakończyć różne spory i niepotrzebne dyskusje. To dobry dzień, aby porozmawiać z bliskimi o naszych planach lub iść na randkę.

Karta dnia: XI Sprawiedliwość
Załatwiaj urzędowe sprawy, bądź obowiązkowy i punktualny, bo ktoś cię obserwuje i ocenia.

28.07.2020, wtorek
Księżyc w znaku Skorpiona
Załatwiaj ważne sprawy. Inwestuj pieniądze, składaj ważne podania. Ludzie będą życzliwi i dobrze nastawieni do innych. Po południu zapragniemy rozrywki. Udadzą się wyjścia do kina lub na koncert. Trudno się będzie oprzeć słodyczom i deserom, dlatego pilnuj się, jeśli jesteś na diecie. Wieczorem znajdź czas na odpoczynek, medytację i rozwój duchowy, a na randkach unikaj zazdrości i nie rób nikomu wyrzutów.
Aspekty planet: 00.04 opozycja Księżyca z Uranem, 11.03 trygon Księżyca z Merkurym, 17.07 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 17.17 trygon Księżyca z Neptunem, 22.05 sekstyl Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja dobrej zabawie. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień na randkę lub większą imprezę.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Warto zatrzymać się w biegu, odpocząć i nabrać dystansu do wielu spraw. Zastanówmy się, co jest dla nas najważniejsze i od razu zacznijmy realizować to, co naprawdę się liczy.

29.07.2020, środa
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 9.24)
Dzień może być nerwowy, a Księżyc w Strzelcu sprawi, że ludzie będą zmienni i niespokojni. Możemy mieć problemy z koncentracją, a to nie sprzyja dalekim podróżom i męczącym pracom. Uważaj i nie wtrącaj się w cudze sprawy, bo możliwa jest wielka awantura. Lepiej odpocznij, zadbaj o zdrowie. To także dobry czas na medytację i wyciszające ćwiczenia. Dzień sprzyja porządkom w korespondencji i dokumentach.
Aspekty planet: 06.01 sekstyl Księżyca z Saturnem, 21.46 trygon Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprawi, że będziemy chcieli załatwić mnóstwo rodzinnych spraw. Jednak krewni mogą być uparci lub nie mieć dla nas czasu. Lepiej zachować spokój i dystans, a najlepiej zająć się swoim hobby.

Karta dnia: VI Kochankowie
Przestańmy wikłać się w konflikty i nie spierajmy się z tymi, którzy nigdy nie przyznają nam racji. Czasem lepiej odpuścić niż psuć sobie humor.

30.07.2020, czwartek
Księżyc w znaku Strzelca
Działaj ostrożnie, bo dzisiaj wszyscy zaczną szukać okazji do oszczędności i pozbycia się części spraw. Uważaj, aby ktoś nie obarczył cię swoją pracą. Po południu zadbaj o swoje zdrowie i urodę. Księżyc sprzyja przechodzeniu na zdrową dietę, pij więcej wody i zadbaj o swoje zdrowie. Gorszy czas na zakupy, randki, a także proszenie o pomoc. Unikaj też prania i mycia podłóg, bo zostaną smugi.
Aspekty planet: 16.01 trygon Księżyca z Marsem, 16.17 opozycja Merkurego z Jowiszem, 20.44 trygon Merkurego z Neptunem, 21.19 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki przyniesie dobre pomysły, ale pod warunkiem, że nie będziemy myśleć tylko o sobie samych. Otwórzmy się na innych, posłuchajmy, co mają do powiedzenia. Dobre rady okazać się mogą bardzo cenne, także w sprawach związanych z biznesem.

Karta dnia: I Mag
Będziesz się podobać i zwracać uwagę nieznajomych. Masz dużą siłę przebicia, wykorzystaj swoje atuty.

31.07.2020, piątek
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 13.58)
Będziemy ciekawscy i ruchliwi, warto załatwiać sprawy na mieście. Łatwo będzie poznać kogoś ciekawego i szybko załatwić nawet skomplikowane sprawy. Udadzą się randki i zajęcia, które związane są ze sztuką i hobby. W kuchni testuj tradycyjne przepisy. Możesz zaczynać podróż, robić większe zakupy. Ogólny przypływ optymizmu. Dobry dzień na towarzyskie spotkania.
Aspekty planet: 02.07 opozycja Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprawi, że będziemy zapracowani i skupieni na swoich sprawach. Wieczorem warto zwolnić tempa i odpocząć. To dobry dzień na szukanie inspiracji w książkach i filmach, medytację i oczyszczenie myśli.

Karta dnia: XVI Wieża
W miłości nie dajmy się zdominować partnerowi wreszcie czas tylko dla siebie. Inaczej problemy w związku będą się pogłębiać.

1.08.2020, sobota
Księżyc w znaku Koziorożca
Szukaj dobrych pomysłów na rozwiązanie różnych życiowych kłopotów. Mów szczerze, jakie są twoje marzenia lub plany, a znajdziesz do nich pomocników. Wykorzystaj różne znajomości, ustal wspólnie z rodziną jak warto spędzić resztę wakacji lub nadchodzący weekend. Potem idź na spacer i odpoczywaj od stresów. Randki i imprezy okażą się bardzo udane. Dobry dzień na domową pielęgnację, piling i depilację.
Aspekty planet: 08.55 trygon Księżyc z Uranem, 12.52 opozycja Merkurego z Plutonem, 23.22 kwadratura Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki pomoże nam znaleźć oparcie w innych. Pomagajmy, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Uda się zawrzeć zgodę lub wreszcie coś ważnego wspólnie postanowić.

Karta dnia: XIII Śmierć
Uważaj na zdrowie, zrób badania, zadbaj o bezpieczeństwo swoje i bliskich. Koniecznie wykup dodatkowe ubezpieczenie, jeśli wybierasz się w podróż lub na urlop.

2.08.2020, niedziela
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 20.10)
Księżyc sprzyja drobnym domowym porządkom, rachunkom i załatwianiu zaległych spraw. Postaraj się być dokładny i punktualny, bo ludzie będą drażliwi. Zadbaj też o swoje zdrowie, bo dzisiaj organizm potrzebuje więcej mikroelementów i witamin. Zadbaj o cerę, rób peeling, nakładaj maseczki. W ogrodzie usuwaj chwasty i niepotrzebne rośliny. Gorszy dzień na randki i imprezy.
Aspekty planet: 01.57 koniunkcja Księżyca z Jowiszem, 02.54 sekstyl Księżyca z Neptunem, 07.57 koniunkcja Księżyca z Plutonem, 10.52 opozycja Księżyca z Merkurym, 13.18 kwadratura Słońca z Uranem, 15.59 koniunkcja Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 5
Przed nami spokojny dzień. Podsumujemy sukcesy, zastanowimy się co trzeba w życiu lub pracy poprawić. Warto rozmawiać o ważnych sprawach. Możemy coś odkryć, znaleźć, doprowadzić do szczęśliwego zakończenia.

Karta dnia: XX Sąd
Zajmij się rodziną, spotkaj z przyjaciółmi. Wiele nauczysz się od innych, a czas spędzony z dziećmi zaliczysz do wyjątkowych i udanych.

Pozycje planet:
Słońce 04 º 26´- 11 º 07´ Lwa
Księżyc 27 º 31´ Wagi – 03 º 09´ Wodnika
Merkury 15 º 08′ – 26 º 02′ Raka
Wenus 20 º 04′ – 25 º 52′ Bliźniąt
Mars 15 º 55′ – 19 º 05′ Barana
Jowisz 20 º 44′ – 19 º 55′ Koziorożca w retrogradacji
Saturn 28 º 12′ – 27 º 41´ Koziorożca w retrogradacji
Uran 10 º 32´ – 10 º 38´ Byka
Neptun 20 º 40′ – 20 º 32′ Ryb w retrogradacji
Pluton 23 º 28′ – 23 º 18′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
27.07 od g. 03.08 do g. 06.11.
29.07 od g. 06.01 do g. 09.24.
31.07 od g. 02.07 do g. 13.58.
2.08 od g. 15.59 do g. 20.10.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 20-26.07.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami tydzień o bardzo pozytywnej aurze, będziemy serdeczni i otwarci na potrzeby innych ludzi. Czas na ważne decyzje i odkrywanie sekretów. Unikaj pośpiechu i pomagania innym na siłę, jeśli tego nie chcą, bo ktoś może ci zarzucić, że wtrącasz się w nie swoje sprawy. W poniedziałek i wtorek ostrożnie podejmuj decyzje, bo czeka nas nów Księżyca w opozycji do Saturna. Od środy bardzo dobra aura. Słońce wkroczy do Lwa i poczujemy przypływ sił, pomysłów i energii.

W poniedziałek 20.07 nów Księżyca w znaku Raka sprawi, że zabawa, kreatywne pomysły i randki będą najważniejsze. Odkryj w sobie dziecko i zaplanuj niespodziankę dla bliskich osób, a tydzień będzie wyjątkowo udany.

We wtorek 21.07 opozycja Słońca z Saturnem może sprowadzić na nas zmęczenie i pesymizm. Nie poddawajmy się melancholii i nie rezygnujmy pochopnie z ważnych spraw, bo dziś wiele spraw będziemy postrzegać jako niewarte zachodu lub mało dochodowe.

W środę 22.07 Słońce wkracza do znaku Lwa i poczujemy przypływ energii oraz chęć pokonywania przeszkód i sprawdzania się w ambitnych projektach. Osoby przedsiębiorcze mogą liczyć na przypływ weny i natchnienia. Sestyl Merkurego z Uranem sprzyja romansom, miłości, a jeśli jesteś samotny, będzie ci łatwiej zawierać nowe wakacyjne znajomości. Powiedzie się szukanie rozwiązania dla kłopotów, to dobry tydzień na randki i wspólne decyzje.

Horoskop tygodniowy

20.07.2020, poniedziałek
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 22.16)
Dzień sprzyja spokojnej pracy. Będziemy bardziej wyrozumiali i życzliwi dla ludzi, łatwiej będzie negocjować i omawiać ważne sprawy. Możesz zakładać konto, inwestować pieniądze. Udadzą się randki i zajęcia związane ze sztuką. Ludzie chętnie wybaczą sobie różne nieporozumienia i krzywdy, dlatego dzisiaj proś innych o pomoc w ważnych dla ciebie sprawach. Nów Księżyca sprzyja rodzinnym naradom.
Aspekty planet: 6.00 trygon Księżyca z Neptunem, 07.26 opozycja Księżyca z Jowiszem, 11.04 opozycja Księżyca z Plutonem, 19.32 koniunkcja Księżyca ze Słońcem, 19.54 opozycja Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki nie sprzyja ryzykownym pomysłom. Na szczęście dzień minie spokojnie, a więc wcale nie musimy przejmować się cudzymi humorami. Można będzie wreszcie zająć się domem i odpoczynkiem.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Wyswobodzisz się z niewygodnej dla ciebie sytuacji, a twoja reputacja zostanie ocalona. Nie broń się przed zmianami, bo wyjdą ci tylko na dobre.

21.07.2020, wtorek
Księżyc w znaku Lwa
Księżyc sprzyja sympatycznej atmosferze i załatwianiu spraw tak, aby wszyscy byli zadowoleni. Bądź dobrej myśli i podziel się pozytywną energią. Odkryjemy powody do radości, a świat wyda się nam piękniejszy. Znajdź czas na zabawę i miłość, szkoda dziś czasu na porządki. Wyjdź do ludzi, dzień sprzyja odnawianiu ważnych relacji lub zawieraniu zupełnie nowych przyjaźni. Opozycja Słońca z Saturnem ostrzega przed większymi wydatkami i zadłużaniem się.
Aspekty planet: 00.27 opozycja Słońca z Saturnem, 16.21 kwadratura Księżyca z Uranem, 21.22 trygon Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki wprawi nas w dobry nastrój i przyniesie nowe pomysły na hobby czy wakacyjne wycieczki. Piątka pomoże pokonać stare kompleksy i zmienić niewygodne schematy.

Karta dnia: XX Sąd Ostateczny
Nie bądź sam ze swoimi problemami. Poproś o pomoc lub radę znajomych i rodzinę. Ktoś na pewno będzie miał pomysł, jak załatwić pewną trudną sprawę.

22.07.2020, środa
Księżyc w znaku Lwa
Poczujemy przypływ ambicji, ale też chęci do rywalizacji z innymi. Możesz szybko uporać się z pracą lub porządkami. Warto też więcej się ruszać, bo to to idealny dzień na rozpoczęcie ćwiczeń i spróbowanie nowej dziedziny sportu. A gdy już wszystko będzie zrobione, spotkaj się z przyjaciółmi i zadbaj o trochę rozrywki. Twój organizm do domaga się więcej białka i solidnych potraw.
Aspekty planet: 02.27 sekstyl Księżyca z Wenus, 10.36 Słońce wchodzi do znaku Lwa, 22.25 sekstyl Merkurego z Uranem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom. Warto porozmawiać z krewnymi, a nawet podjąć próbę zakończenia różnych sporów i konfliktów. Wieczorne imprezy i randki będą udane.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Zadbaj o siebie, zwróć uwagę na swój wygląd. Idź do fryzjera, kup nowe ubranie, zacznij zadziwiać innych swoją urodą. W pracy ktoś wyciągnie do ciebie pomocną dłoń.

23.07.2020, czwartek
Księżyc znakach Lwa i Panny (od 1.39)
Załatwiaj ważne sprawy w urzędach i na mieście, przekonuj innych do dobrych pomysłów. Potem pracy więcej czasu na swoje prywatne sprawy. Dzisiaj na problemy można popatrzeć pod zupełnie innym kątem. Szukaj inspiracji, ucz się od innych i dyskutuj z przyjaciółmi. Warto też zająć się zdrowiem i urodą, a także zrobić porządki w łazience i garderobie.
Aspekty planet: 19.16 trygon Księżyca z Uranem,20.47 sekstyl Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja cierpliwej pracy, ale jest niekorzystna dla rozpoczynania nowych przedsięwzięć. Lepiej zająć się nadrabianiem zaległości, porządkami i reperowaniem różnych rzeczy.

Karta dnia: III Cesarzowa
Cesarzowa przynosi dobre pomysły na pomnożenie gotówki. Jednak uważajmy i nie inwestujmy pod wpływem emocji, bo nawet rewolucyjne plany wymagają dokładnego przemyślenia.

24.07.2020, piątek
Księżyc w znaku Panny
Zajmij się zawodowymi obowiązkami, rób rachunki i pisz ważne urzędowe pisma. W domu zabierz się za cięższe prace. Organizm potrzebuje pierwiastków mineralnych i witamin. Zadbaj o zdrowie, przejdź na lżejszą dietę, zamiast żegnać wakacje nad grillem. Oczyszczaj cerę, rób peeling i depilację. W domu zabierz się za większe porządki, walcz z bałaganem, układaj rzeczy na właściwych miejscach.
Aspekty planet: 07.45 kwadratura Księżyca z Wenus, 12.22 opozycja Księżyca z Neptunem, 12.56 trygon Księżyca z Jowiszem, 17.05 trygon Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki przynosi dobre pomysły na pomnożenie gotówki. Jednak uważajmy i nie inwestujmy pod wpływem emocji, bo nawet rewolucyjne plany wymagają dokładnego przemyślenia.

Karta dnia: XXI Świat
Warto planować dalekiej podróże, umawiać się z przyjaciółmi, poszerzać swoje horyzonty. Uda się doprowadzić trudną sprawę do szczęśliwego końca.

25.07.2020, sobota
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 3.53)
Ludzie będą krytyczni i uparci. Ktoś może wymagać od ciebie o wiele, niż robisz zwykle. Ułóż dobry plan dnia i nie daj się poganiać, a ze wszystkim sobie poradzisz. Randki mogą okazać się o wiele mniej namiętne i udane, niż sobie tego życzyliśmy. Dobry dzień na depilację i peelingi, a także fryzjera i kosmetyczkę.
Aspekty planet: 01.07 trygon Księżyca z Saturnem, 08.32 sekstyl Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki pomaga pozbyć się zaległości. Odpowiedz dzisiaj na zaległe listy, a po pracy zadzwoń do starych znajomych. Dobry dzień na większe domowe porządki.

Karta dnia: XIX Słońce
Ktoś dostarczy ci wiele radości i dużo wrażeń. Bądź odważny i śmiało realizuj ryzykowne plany. Dla samotnych szansa na gorący romans.

26.07.2020, niedziela
Księżyc w znaku Wagi
Czeka nas spokojna niedziela, uda się trochę odpocząć. Dzień sprzyja regeneracji sił, dbaniu o zdrowie i urodę. Możesz zaczynać dzisiaj dietę, depilować włosy i robić peelingi. W uczuciach będziemy ostrożni i zamknięci, co wieczorem nie sprzyja randkom i towarzyskim imprezom. Jednak po południu Księżyc w Wadze sprzyja pisaniu listów i rozmawianiu przez telefon.
Aspekty planet: 03.11 kwadratura Księżyca z Merkurym, 05.49 opozycja Księżyca z Marsem, 12.44 trygon Księżyca z Wenus, 14.41 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 19.12 kwadratura Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 1
Będzie wiele ambitnych planów, ale lepiej odpocząć. Poczujemy się znudzeni codziennymi obowiązkami i chętnie od nich uciekniemy. Jedynka sprzyja zawieraniu nowych znajomości.

Karta dnia: XV Diabeł
Coś lub ktoś może zmącić twój spokój, ale i pomóc wyjść z marazmu. Odrobina rozrywki poprawi ci humor! Karta zapowiada wygraną w grach losowych, w kasynie lub na loterii.

Pozycje planet:
Słońce 27 º 44´ Raka – 04 º 26´ Lwa
Księżyc 18 º 31´ Raka – 27 º 31´ Wagi
Merkury 08 º 07′ – 15 º 08′ Raka
Wenus 14 º 54′ – 20 º 04′ Bliźniąt
Mars 11 º 26′ – 15 º 55′ Barana
Jowisz 21 º 37′ – 20 º 44′ Koziorożca w retrogradacji
Saturn 28 º 43´- 28 º 12′ Koziorożca w retrogradacji
Uran 10 º 24´ – 10 º 32´ Byka
Neptun 20 º 46′ – 20 º 40′ Ryb w retrogradacji
Pluton 23 º 48′ – 23 º 28′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
20.07 od g. 19.54 do g. 22.16.
22.07 od g. 02.27 do 23.07 do g. 01.39.
25.07 od g. 01.07 do g. 03.53.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 13-19.07.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Czas sprzyja rozpoczynaniu większych porządków, a także decyzji o regularnych ćwiczeniach. Unikaj przekładania spraw na później, bo w tym tygodniu dużo uda się zrobić Po pracy zadbaj o kondycję: spaceruj, biegaj, ćwicz na powietrzu. Sońce ustawi się w opozycji do Jowisza i Plutona i zmobilizuje nas do aktywnego działania.

W poniedziałek 13.07 kwadra Księżyca w znaku Barana sprawi, że możemy być niespokojni, a nawet mieć dziwne sny. Nie przywiązuj się do schematów, bo dzisiaj wiele spraw może się zmienić. Będziemy trochę senni, spokojni i skoncentrowani na prywatnych sprawach.

We wtorek 14.07 opozycja Słońca z Jowiszem sprzyja ciekawym rozmowom, zgodnej współpracy z ludźmi. Dzisiaj szukajmy dobrej rady, pocieszenia, pozytywnej inspiracji. Zajmij się rachunkami, załatwiaj urzędowe sprawy, szukaj kredytów i nowych współpracowników.

W środę 15.07 opozycja Słońca z Plutonem zaleca ostrożność podczas pracy lub ważnych spotkań, bo dziś łatwo będzie o zguby, spóźnienia i różne dziwne pomyłki. Uda się nam jednak sprytnie wyplątać się z różnych spraw, które przestały być opłacalne.

Horoskop tygodniowy

13.07.2020, poniedziałek
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 19.33)
Nabierzemy ochoty na zabawę i rozrywkę. Każdy będzie chciał czymś imponować i w czymś być najlepszym. Po pracy zajmij się sportem, sztuką, zaplanuj wakacyjne podróże. Sztuka i rywalizacja dostarczy wszystkim wiele emocji i dadzą nam zastrzyk pozytywnej energii. Baw się i odpoczywaj, a wielkie porządki przełóż na inny dzień.
Aspekty planet: 01.28 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 04.24 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 07.02 kwadratura Księżyca z Plutonem, 17.54 kwadratura Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinie. Pomagajmy innym, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Także sąsiedzkie sprawy znajdą się w centrum uwagi. Uda się zawrzeć zgodę lub wreszcie coś ważnego wspólnie postanowić.

Karta dnia: XII Wisielec
Powiedzmy jasno natarczywym osobom, jakie mamy wątpliwości. W ten sposób unikniemy zarzutów, że nie wywiązujemy się ze swoich obietnic.

14.07.2020, wtorek
Księżyc w znaku Byka
Poczujemy przypływ ambicji i energii, ale dzień może być nerwowy. Będziemy chcieli wszystko zrobić bardzo szybko i bez względu na to, co sądzą inni ludzie. Nie będziemy wcale wyrozumiali i otwarci, a to sprzyja problemom. Lepiej unikać trudnych spraw, decydujących rozmów, podpisywania umów. Zajmij się porządkami, sportem i własnymi sprawami. Opozycja Słońca z Jowiszem wspiera osoby, które zajmują się biznesem i finansami.
Aspekty planet: 06.55 sekstyl Księżyca z Merkurym, 09.58 opozycja Słońca z Jowiszem, 16.13 koniunkcja Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja rozwojowi duchowemu. Poczujemy się znudzeni codziennymi obowiązkami i chętnie od nich uciekniemy. Szukaj dzisiaj nowego hobby, nowej inspiracji i towarzystwa ludzi, którzy cię pozytywnie inspirują.

Karta dnia: VI Kochankowie
Karta zwraca naszą uwagę na relacje z ludźmi, współpracę i negocjacje. W pracy nie działajmy w pojedynkę, praca w grupie da o wiele lepsze rezultaty.

15.07.2020, środa
Księżyc w znaku Byka
Rano warto być samodzielnym i punktualnym. Ludzie mogą być mniej spostrzegawczy, aby odnieść sukces sam dbaj o swoje sprawy. Zajmij się swoim zdrowiem i urodą. Dobry dzień na wizytę u kosmetyczki czy dobieranie leków i mikroelementów. Za to po południu przypływ sił i natchnienia artystycznego! Na randkach pełne szaleństwo, także towarzyskie imprezy będą bardzo udane. Opozycja Słońca z Plutonem ostrzega przed osobami, które mają wobec nas niejasne intencje.
Aspekty planet: 13.15 sekstyl Księżyca z Neptunem, 15.56 trygon Księżyca z Jowiszem, 18.49 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 19.01 trygon Księżyca z Plutonem, 21.12 opozycja Słońca z Plutonem.

Wibracja dnia: 8
Choć wakacje nie dla wszystkich są czasem pracy, to wibracja Ósemki może przynieść doskonałe pomysły na pomnożenie kapitału. W miłości uważajmy, Ósemka to wibracja namiętności, ale też zazdrości.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Postaraj się być bezstronny, a zapewnisz sobie spokój na długie tygodnie. Dziś zajmij się swoim hobby, upiększ swoje otoczenie.

16.07.2020, czwartek
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 7.19)
Dzień sprzyja załatwianiu różnych spraw, które wymagają spotykania się z innymi ludźmi. Z sąsiadami, krewnymi czy znajomymi wszystko dzisiaj szybko pozałatwiasz. Będziemy otwarci na nowe propozycje i bardziej niż zwykle ciekawi, jak inni radzą sobie z kłopotami. Warto bywać, dyskutować. Udadzą się dzisiaj podróże i większe zakupy. Możesz już planować wakacyjne podróże, kupować bilety.
Aspekty planet: 05.21 trygon Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprawi, że dziś ludziom trudno będzie docenić nowe pomysły. Dzień nie sprzyja rozpoczynaniu nowych przedsięwzięć. Warto za to znaleźć sposób na oszczędności lub pozbycie się tego, co przynosi nam straty.

Karta dnia: VIII Siła
Nie poddawaj się naciskom, stań do walki o swoje, ale nie używaj przemocy czy gróźb. Dzień  sprzyja pozytywnym zmianom i szczęśliwym zbiegom okoliczności.

17.07.2020, piątek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Odezwij się do znajomych, wybierz z wizytą lub na spacer. Ludzie będą otwarci na nowe pomysły i przyjaźnie nastawieni do świata. Postaraj się szanować cudze zdanie, a dzień okaże się udany. Dobry dzień na randkę, wyjazd w gości lub przyjęcie. Plotki, choć będą ciekawe, nie okażą się aż taką rewelacją. Możesz kupować telefon, komputer czy inne urządzenia elektroniczne.
Aspekty planet: 04.26 sekstyl Księżyca z Marsem, 08.40 koniunkcja Księżyca z Wenus, 23.14 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki doda nam sił. Dziś wiele spraw uda się załatwić szybko. Jeśli wciąż zwlekasz z rozpoczęciem diety lub zapisaniem się na siłownię, wreszcie podejmij decyzję.

Karta dnia: VII Rydwan
Nie zwlekaj, szybko działaj, a uda ci się osiągnąć to, o co zabiegasz od jakiegoś czasu. W weekend możliwy wyjazd lub dłuższa wycieczka.

18.07.2020, sobota
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 16.23)
Będziemy w dobrych humorach. Różne obowiązki i rodzinne sprawy uda się szybko załatwić, dzień sprzyja współpracy. Zamiast się spieszyć i denerwować, poszukaj spokoju i konsensusu. Wieczór sprzyja medytacji i wyciszeniu. Udadzą się randki i towarzyskie imprezy. Unikaj za to mycia podłóg czy robienia wielkiego prania.
Aspekty planet: brak dużych aspektów planet.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy z innymi ludźmi, a także godzeniu się z wrogami. Staniemy się otwarci na prośby i sugestie. W samotności nie będziemy czuli się dobrze. Warto wybrać się do kina razem z przyjaciółmi.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Znajdź czas dla siebie, nie goń wciąż za nowinkami. Potrzebujesz więcej opieki i spokoju. Bliska osoba cię doceni.

19.07.2020, niedziela
Księżyc w znaku Raka
Nabierzemy ochoty, aby przeżyć coś nowego i niezwykłego. Wykorzystaj niedzielę, aby zmienić stare nawyki. Udadzą się randki, wyjazdy, ale postaraj się nie wydawać zbyt wiele na hazard czy rozrywkę. Warto zadbać o urodę, wyrzucić stare rzeczy z szafy, odmłodzić wygląd i zacząć ćwiczyć. Uważaj tylko na plotki, bo dzisiaj ludzie są niezwykle ciekawscy, a nawet wścibscy.
Aspekty planet: 06.18 koniunkcja Księżyca z Merkurym, 11.24 sekstyl Księżyca z Uranem, 14.38 kwadratura Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja dobrej zabawie. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień na randkę lub większą imprezę.

Karta dnia: III Cesarzowa
Pamiętaj o rocznicach, imieninach i urodzinach, a zyskasz sympatię ludzi. Łap okazję, pewna finansowa propozycja może rozwiązać twoje kłopoty.

Pozycje planet:
Słońce 21 º 04´ – 27 º 44´ Raka
Księżyc 21 º 18´ Barana – 18 º 31´ Raka
Merkury 05 º 31′ – 08 º 07′ Raka
Wenus 10 º 35′ – 14 º 54′ Bliźniąt
Mars 08 º 41′ – 11 º 26′ Barana
Jowisz 22 º 31′ – 21 º 37′ Koziorożca w retrogradacji
Saturn 29 º 13′ – 28 º 43´ Koziorożca w retrogradacji
Uran 10 º 14´ – 10 º 24´ Byka
Neptun 20 º 51′ – 20 º 46′ Ryb w retrogradacji
Pluton 23 º 48′ – 23 º 48′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
13.07 od g. 17.54 do g. 19.33.
16.07 od g. 05.21 do g. 07.19.
17.07 od g. 23.14 do 18.07 do g. 16.23.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 6-12.07.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym zabieganym tygodniu spróbujmy znaleźć choć chwilę dla siebie. Dbajmy o sen i odpoczynek, bo inaczej nie wytrzymamy napięcia. Niektórzy przeżyją bardzo dużo duchowych doświadczeń.

W środę 8.07 kwadratura Merkurego z Marsem ostrzega aby być ostrożnym w kontaktach z nieznajomymi. Ktoś może być zbyt wścibski i wypytywać cię o pieniądze lub trudne sprawy, unikaj plotkarzy. Osoby w związkach będą miały bardzo zajęty, ale owocny tydzień.

W niedzielę 12.07 trygon Słońca z Neptunem radzi zająć się sprawami rodziny. Odtwórz drzewo genealogiczne, nie bój się zadawać trudnych pytań starszym krewnym. Dzięki temu ocalisz od zapomnienia wiele ważnych spraw, które cię ukształtowały. Merkury wychodzi z retrogradacji i pomoże szybciej uporać się z obowiązkami, przyniesie nowe, zaskakujące wiadomości. Podejmuj decyzje, nie ociągaj się z odpowiedziami na telefony i maile.

Horoskop tygodniowy

6.07.2020, poniedziałek
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 12.08)
Pełnia, której wpływ będziemy odczuwać od niedzieli, sprawi, że ludzie będą niespokojni, będą zmieniać zdanie. Mogą wycofywać się z wcześniejszych ustaleń. Wykorzystaj okoliczności i szybko zmieniaj to, co ci się nie podoba. Można dzisiaj podjąć decyzję o odchudzaniu i oszczędzaniu, a także wreszcie skończyć różne męczące domowe obowiązki. Uprawiaj sport, rób cięższe prace, ale unikaj ryzyka.
Aspekty planet: 00.12 koniunkcja Księżyca z Jowiszem, 01.13 koniunkcja Księżyca z Plutonem, 11.35 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 21.35 sekstyl Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki przypomni nam o pieniądzach. Nie można zawsze być bezinteresownym. Poproś dziś o zwrot starych długów, pożyczonych kiedyś książek i płyt. Niech twoje rzeczy wrócą na swoje miejsce.

Karta dnia: VII Rydwan
Bądź zdecydowany, a wyjdzie ci to na dobre. Karta Rydwan podpowiada, żeby upomnieć się o swoje prawa, stanąć do rywalizacji, zainwestować w nowe hobby lub postarać się o nową, lepszą pracę.

7.07.2020, wtorek
Księżyc w znaku Wodnika
Postaraj się dzisiaj trzymać z daleka od ryzyka i nie bierz na siebie zbyt wielu nowych obowiązków. Unikaj też dzisiaj dyskusji i krytykowania innych, bo ludzie będą obrażalscy i przeczuleni na swoim punkcie. Lepiej zajmij się sztuką i medytacją, a o problemach dzisiaj nie myśl. Zadbaj o zdrowie, pij wodę z mikroelementami. Dobry dzień na wizytę u kosmetyczki, peeling i depilację. W ogrodzie walcz z chwastami.
Aspekty planet: 02.22 trygon Księżyca z Wenus, 06.37 kwadratura Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprawi, że będziemy w bardziej refleksyjnym nastroju. To dobry dzień na szukanie inspiracji w książkach i filmach, medytację i oczyszczenie naszych myśli.

Karta dnia: I Mag
Za bardzo ufasz pewnej osobie, ale nic o niej nie wiesz. Nie daj cię zwieść jej ładnymi słowami i przebojowością. Nie wierz tym, które proponują ci szybki, ale podejrzany interes.

8.07.2020, środa
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 20.12)
Możemy poczuć zmęczenie przed czekającymi nas zakupami czy rodzinnymi obowiązkami. Znajdź chwilę na medytację. Dzień nie sprzyja uprawianiu męczącego sportu, a nawet dalekim spacerom. Kwadratura Merkurego z Marsem skłoni nas do niepotrzebnego pośpiechu. Zachowajmy spokój, postarajmy się więcej odpoczywać, a mniej wszystkim przejmować. Pograj w gry, obejrzyj ulubiony film i trochę się zrelaksuj lub zadbaj o zdrowie i urodę. Idealny dzień na peeling i depilację.
Aspekty planet: 12.41 kwadratura Merkurego z Marsem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja zmianom wcześniejszych planów. Zamiast robić porządki, możesz nagle zdecydować się na wakacyjne przyjemności. Postarajmy się tylko unikać kłótni. Jedynka sprawia, że każdy za wszelką cenę chce postawić na swoim.

Karta dnia: XVI Wieża
Jeśli planujesz remont, przemeblowanie lub odświeżenie mieszkania, teraz nadchodzi najlepsza pora, aby się za to zabrać.

9.07.2020, czwartek
Księżyc w znaku Ryb
Nie będziemy mieć ochoty na nudne sprawy i domowe porządki. Lepiej odpocząć. W domu nie rób wielkiego prania i mycia, bo trudno ci będzie dokończyć rozpoczęte sprawy. W nocy sny mogą być bardzo dziwne, a nawet prorocze. Dbaj o siebie, nawilżaj skórę, szukaj ciekawych wiadomości na temat ekologicznego stylu życia. Udadzą się spotkania towarzyskie i podróże.
Aspekty planet: 07.34 trygon Księżyca z Merkurym, 13.14 kwadratura Księżyca z Wenus, 15.49 sekstyl Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki nastroi nas pozytywnie do współpracy z innymi ludźmi. To dobry dzień, aby poważnie porozmawiać z bliskimi o podziale obowiązków lub kogoś o coś poprosić.

Karta dnia: VI Kochankowie
Zarazisz entuzjazmem i energią wszystkich dookoła, znajdziesz odpowiednich pomocników do wykonania trudniejszych prac.

10.07.2020, piątek
Księżyc w znaku Ryb
Dobry dzień na rozmowy o uczuciach, odpoczynek i wakacyjne przyjemności. Znajdź czas na odpoczynek, medytację, szukanie odpowiedzi na ważne pytania. Słuchaj też intuicji, a po południu zwracaj uwagę na przeczucia. Wieczorem Księżyc w znaku Ryb sprzyja szukaniu natchnienia, oglądaniu filmów i słuchaniu muzyki. Zapewni też szczęście na randkach.
Aspekty planet: 08.08 trygon Księżyca ze Słońcem, 12.56 koniunkcja Księżyca z Neptunem, 16.46 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 18.51 sekstyl Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja zdobywaniu wiadomości. Popatrzmy jak inni ludzie podchodzą do trudnych spraw, szukajmy inspiracji w sztuce i literaturze. Sięgnij po ciekawe książki i zajrzyj na fora internetowe.

Karta dnia: XX Sąd
Zawieraj umowy, spotykaj się z ludźmi, korzystaj z kontaktów, które nawiązałeś w przeszłości, a osiągniesz więcej, niż zamierzałeś.

11.07.2020, sobota
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 07.05)
Wolny dzień sprzyja odpoczynkowi i wracaniu do wewnętrznej równowagi. Zamiast robić  domowe porządki, lepiej iść na ćwiczenia, spacer lub na plażę. Zadbaj o kondycję: spaceruj, biegaj, ćwicz na powietrzu, ale nie wymagaj od siebie zbyt wiele. Nawilżaj też dzisiaj skórę, pij wodę z mikroelementami i chroń skórę przed ostrym słońcem.
Aspekty planet: 05.48 sekstyl Księżyca z Saturnem, 18.08 kwadratura Księżyca z Merkurym, 23.16 koniunkcja Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprawi, że będziemy skoncentrowani na prywatnych sprawach. Zainwestuj w swoje umiejętności, skoncentruj się na swoim hobby i nie martw się niczym na zapas.

Karta dnia: III Cesarzowa
W finansach możesz liczyć na szybki przypływ gotówki. Bądź jednak rozsądny i nie stawiaj wszystkiego na jedną kartę – ani w miłości, ani w kasynie.

12.07.2020, niedziela
Księżyc w znaku Barana
Słuchaj swojej intuicji i zwracaj uwagę na to, co czujesz. Księżyc sprzyja miłości, medytacji, towarzyskim spotkaniom i powodzeniu w grach losowych. Bądź uprzejmy i wyrozumiały, bo możesz dzisiaj naprawić błąd lub pogodzić się z kimś, kto dotychczas ci nie sprzyjał. Warto też zadbać o zdrowie i wygodę. Pij więcej wody, podlej w domu kwiaty. Trygon Słońca z Neptunem obudzi w nas intuicję. Merkury wychodzi z retrogradacji i zacznie sprzyjać podpisywaniu umów i kupowaniu elektroniki.
Aspekty planet: 03.21 sekstyl Księżyca z Wenus, 10.26 Merkury wychodzi z retrogradacji, 20.42 trygon Słońca z Neptunem.

Wibracja dnia: 5
Piątka sprawi, że będziemy otwarci na nowe pomysły. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach. Piątka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: 0 Głupiec
Poczujesz się lepiej. W sprawach osobistych zapowiada ożywienie uczuć i szansę na poprawę rodzinnych relacji.

Pozycje planet:
Słońce 14 º 23´ – 21 º 04´ Raka
Księżyc 24 º 24´ Koziorożca – 21 º 18´ Barana
Merkury 07 º 04′ – 05 º 31′ Raka w retrogradacji
Wenus 07 º 23′ – 10 º 35′ Bliźniąt
Mars 04 º 42′ – 08 º 41′ Barana
Jowisz 23 º 24′ – 22 º 31′ Koziorożca w retrogradacji
Saturn 29 º 43´ – 29 º 13′ Koziorożca w retrogradacji
Uran 10 º 02´ – 10 º 14´ Byka
Neptun 20 º 55′ – 20 º 51′ Ryb w retrogradacji
Pluton 23 º 58′ – 23 º 48′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
6.07 od g. 11.35 do g. 12.08.
7.07 od g. 06.37 do 8.07 do g. 20.12.
11.07 od g. 05.48 do g. 07.05.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 29.06-5.07.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami dynamiczny tydzień. Pełnia i półcieniowe zaćmienie Księżyca oraz koniunkcja Słońca z Merkurym przyspieszą wiele spraw. Możemy liczyć na szybkie reakcje na nasze działania.

We wtorek 30.06 koniunkcja Jowisza z Plutonem sprzyja podróżom, nauce i komunikacji. Możemy więc spodziewać się dobrych wiadomości finansowych oraz liczyć na wsparcie i pomoc ludzi wokół nas.

W środę 1.07 sekstyl Słońca z Uranem zapewni nam dużo energii i zadowolenia z młodszych krewnych, dzieci czy sąsiadów warto spotykać się z osobami aktywnymi i przedsiębiorczymi. Ich entuzjazm udzieli się również i nam. Sekstyl Merkurego z Uranem obudzi w nas determinacje i siłę woli do działania. Koniunkcja Słońca z Merkurym sprzyja załatwianiu rodzinnych spraw, domowym porządkom i remontom oraz badaniu przeszłości.

W czwartek 2.07 Saturn wkracza do znaku Koziorożca i mogą powrócić sprawy, które zajmowały nas na początku tego roku. Dyscyplina i porządek pomogą nam uporać się z poważnymi zadaniami, których w tym tygodniu może być sporo.

W niedzielę 5.07 pełnia Księżyca w znaku Koziorożca zapewni nam dostęp do ważnych i pouczających informacji. Warto zadawać pytania, szukać nowych kontaktów i znajomych, a nasze codzienne problemy szybko się rozwiążą.

Horoskop tygodniowy

29.06.2020, poniedziałek
Księżyc w znaku Wagi
Dzień bardziej sprzyja dbaniu o własne zdrowie i spokój, niż współpracy z innymi ludźmi. Rodzina może się dzisiaj czepiać każdego szczegółu, lepiej unikać dyskusji. Warto za to podjąć mądre postanowienia i zacząć zdrową dietę, odwiedzić lekarza i zrobić kontrolne badania. Także większe domowe porządki uda się dzisiaj przeprowadzić szybko i sprawnie.
Aspekty planet: 14.55 kwadratura Księżyca z Plutonem, 15.01 kwadratura Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja nowym pomysłom na podział domowych obowiązków. Artyści poczują dzisiaj wielki przypływ natchnienia. Udadzą się randki, warto iść na spacer.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Umiarkowanie zapowiada udane kuracje i szybki powrót do zdrowia dla tych, którzy od pewnego czasu się leczą. Warto zadbać o równowagę w diecie i ćwiczeniach. Organizm będzie potrzebował więcej wody mineralnej i witamin, zadbaj o to w codziennych posiłkach.

30.06.2020, wtorek
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 00.47)
Księżyc sprzyja odkrywaniu nowych zainteresowań i ciekawych tematów do dyskusji, ułatwia podróże i przyspiesza negocjacje. Także podróże i zakupy wprawią cię w doskonały humor. Warto bywać na mieście, odzywać się do znajomych i odnawiać kontakty. Dzień sprzyja też nauce i umawianiu się na różne wakacyjne wyjazdy, możesz kupować bilety. Koniunkcja Jowisza z Plutonem przyniesie dobre finansowe wiadomości.
Aspekty planet: 01.01 kwadratura Księżyca z Saturnem, 07.46 koniunkcja Jowisza z Plutonem, 16.19 trygon Księżyca ze Słońcem, 17.20 opozycja Księżyca z Uranem, 17.38 trygon Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprzyja konkretnym dokonaniom. Czyni ludzi bardzo upartymi, dlatego unikaj dyskusji ze starszymi osobami i nie krytykuj pomysłów szefa. Dobry dzień na domowe porządki i zakupy.

Karta dnia: V Papież
Czas zrobić porządki w rachunkach, zadbać o lepsze oprocentowanie lokat lub wreszcie rozpocząć oszczędzanie. Ktoś doradzi ci zmianę banku lub pokaże, jak zaoszczędzić na codziennych zakupach. Warto posłuchać specjalisty, dzięki radom szybko staniesz na nogi.

1.07.2020, środa
Księżyc w znaku Skorpiona
Księżyc sprzyja sprawom, które wymagają współpracy i uzgadniania szczegółów z innymi ludźmi. Będziesz życzliwy i wyrozumiały dla innych. Warto załatwiać sprawy na mieście, odwiedzać krewnych, podejmować wspólnie potrzebne decyzje. Dziś możesz wpaść na bardzo dobre pomysły, zarobić więcej pieniędzy i przyspieszyć swoją karierę. Także zakupy będą udane. Koniunkcja Słońca z Merkurym pozwoli znaleźć genialne rozwiązanie pewnej trudnej sprawy.
Aspekty planet: 00.12 sekstyl Merkurego z Uranem, 04.52 koniunkcja Słońca z Merkurym, 08.06 sekstyl Słońca z Uranem, 12.01 trygon Księżyca z Neptunem, 17.05 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 17.19 sekstyl Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja optymizmowi i sprawi, że będziemy w świetnych humorach. Wszyscy będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień, aby wspólnie coś zaplanować lub omówić. Dzień sprzyja też spacerom i zabawom z dziećmi.

Karta dnia: XIX Słońce
Ciesz się chwilą i nie martw się na zapas. Nic nie zagraża twojej pozycji w związku, nie doszukuj się więc problemów tam, gdzie ich nie ma. Nie słuchaj plotek, wierz ukochanej osobie i nie dawaj jej do zrozumienia, że są dla ciebie ważniejsze rzeczy niż związek.

2.07.2020, czwartek
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 03.20)
Czeka nas pracowity, ale niestety również męczący dzień. Uważaj na obietnice, bo ktoś surowy może wymagać od ciebie więcej niż zwykle. Unikaj wielkich zakupów, rachunków i dalekich podróży. Także randki mogą okazać się o wiele mniej namiętne. W wolnym czasie lepiej zająć się zdrowiem i pielęgnacją urody. Unikaj prania i mycia podłóg. Można za to pracować w ogrodzie. Saturn cofa się do znaku Koziorożca i przypomni nam o starych sprawach i zobowiązaniach, których się kiedyś podjęliśmy.
Aspekty planet: 01.36 Saturn wraca ruchem wstecznym do Koziorożca, 03.20 sekstyl Księżyca z Saturnem, 07.34 trygon Księżyca z Marsem, 14.01 opozycja Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprzyja zawodowym sprawom, pomaga odzyskać spokój i wewnętrzną równowagę. Będziemy opanowani i spokojni. Uważajmy podczas rozmów o polityce i pieniądzach, bo ludzie będą uparci.

Karta dnia: XXI Świat
Sprawy dotyczące zarządzania domem trzeba będzie pilnie załatwić. Ostrożnie obchodźmy się ze sprzętem elektronicznym oddajmy na przegląd samochód lub rower, bo ie warto ryzykować i korzystać z niesprawnych urządzeń.

3.07.2020, piątek
Księżyc w znaku Strzelca
Poczujemy się znużeni zawodowymi sprawami. Nie podejmuj ryzykownych decyzji, nie pogrążaj się w ponurych rozmyślaniach, tylko zaplanuj coś miłego na weekend. To dobry dzień na medytację i rozmyślania. Różne tajemnice mogą dzisiaj wyjść na światło dzienne. Po południu poprawa nastrojów, chętnie spotkamy się z przyjaciółmi lub wybierzemy do kina. W domu unikaj prania i mycia podłóg.
Aspekty planet: 15.05 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprawi, że będziemy weseli i optymistyczni. Wymieniaj się doświadczeniami, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach! Piątka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: XVI Wieża
Wokół nas będzie dużo się działo, ale możemy też zostać wciągnięci w chaotyczne działania, które pochłoną naszą uwagę i oddalą nas od realizacji konkretnych planów. Unikajmy ludzi, którzy wprowadzają zamęt w nasze życie, bo nie pomożemy im teraz, a tylko zaszkodzimy sobie samym.

4.07.2020, sobota
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 06.47)
Nie planujmy na dziś ważnych zadań, bo nie będziemy mieli ochoty na męczące obowiązki. Ludzie mogą się spóźniać, zmieniać zdanie, przekręcać słowa. Lepiej zająć się sztuką, miłością, duchowymi sprawami. Udadzą się podróże, zakupy i nauka. Dzisiaj możesz odkryć nowe hobby lub znaleźć wreszcie więcej czasu na swoje zainteresowania.
Aspekty planet: 13.27 kwadratura Księżyca z Marsem, 20.12 opozycja Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprawi, że będziemy rozglądać się za życzliwymi osobami w naszym otoczeniu. Sprzyja gotowaniu, pomaga troszczyć się o rodzinne dobra i mądrze decydować o wspólnych sprawach.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Przed nami wiele nowych szans, weekend przyniesie nam możliwość wykazania się na wielu polach. Nie siedźmy cicho, warto zaznaczyć swoją obecność, mówić głośno swoje uwagi i opowiadać o planach, bo los będzie nam sprzyjał.

5.07.2020, niedziela
Księżyc w znaku Koziorożca
Dziś spędzimy dzień w ruchu. Będziesz zawierać nowe znajomości czy odkrywać nowe zainteresowania. Warto wybierać się na spacery i wizyty, organizować towarzyskie spotkania. W domu zabierz się za dekorowanie i pracę w ogrodzie, ale nie za większe porządki. Rozmowy przez telefon lub pisanie listów zabierze więcej czasu niż zwykle, ale sporo się możesz dzięki temu dowiedzieć. Pełnia Księżyca doda nam energii, ale i sprawi, że będziemy nerwowi.
Aspekty planet: 00.18 trygon Księżyca z Uranem, 06.44 opozycja Księżyca ze Słońcem, 19.43 sekstyl Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprawi, że zainteresujemy się nowymi wiadomościami i informacjami z dalekiego świata. Odpowiedz dzisiaj na zaległe listy, zadzwoń do starych znajomych. W miłości dobry dzień na rozmowę o wspólnych planach.

Karta dnia: III Cesarzowa
Karta Cesarzowa zachęca do spotkań i randek, ale obiecuje też wartościową i stabilną znajomość, która szybo może przerodzić się w coś poważnego. Zmień styl, zadbaj o figurę, zrelaksuj się, a dobre samopoczucie przełoży się szybko na miłosny sukces.

Pozycje planet:
Słońce 07 º 43´ – 14 º 23´ Raka
Księżyc 16 º 26´ Wagi – 24 º 24´ Koziorożca
Merkury 11 º 01′ – 07 º 04′ Raka w retrogradacji
Wenus 05 º 36′ – 07 º 23′ Bliźniąt
Mars 00 º 34′ – 04 º 42′ Barana
Jowisz 24 º 15′ – 23 º 24′ Koziorożca w retrogradacji
Saturn 00 º 12′ Wodnika – 29 º 43´ Koziorożca w retrogradacji
Uran 09 º 48´ – 10 º 02´ Byka
Neptun 20 º 57′ – 20 º 55′ Ryb w retrogradacji
Pluton 24 º 08′ – 23 º 58′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
29.06 od g. 15.01 do 30.06 do g. 00.47.
3.07 od g. 15.05 do 4.07 do g. 06.47.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 22-28.06.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami tydzień pełen nowych możliwości. Wenus w czwartek 25.06 wyjdzie z retrogradacji i przyniesie dobre informacje dotyczące finansów i spraw uczuciowych. W niedzielę 28.06 Mars wchodzi do znaku Barana i zrobi sekstyl do Saturna i doda nam sił i energii.

Tygodniowy

22.06.2020, poniedziałek
Księżyc w znaku Raka
Księżyc sprzyja ważnym rodzinnym rozmowom i rozwiązywaniu problemów, także finansowych. Udadzą się randki i towarzyskie spotkania. Kto jest samotny, ten znajdzie sobie dzisiaj nowe zainteresowania lub dobrą lekturę. Warto zająć się zdrowiem, idealny dzień na wprowadzanie nowej diety, oczyszczanie organizmu, sport.
Aspekty planet: 01.35 sekstyl Księżyca z Uranem, 10.01 koniunkcja Księżyca z Merkurym, 22.21 trygon Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprzyja korzystnym zmianom. Pomysły, na jakie dzisiaj wpadniesz, przyniosą ci zysk i uznanie. Dobry dzień na zakupy, narady, spotkania z przyjaciółmi.

Karta dnia: VI Kochankowie
Poczujesz przypływ animuszu, od rana będziesz miał dobre pomysły. Dlatego warto ruszyć się z domu, odwiedzić znajomych lub iść na zakupy. Karta Kochankowie sprzyja dzisiaj nowym znajomościom, flirtom i zabawie.

23.06.2020, wtorek
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 14.33)
Księżyc sprzyja mądrym decyzjom finansowym, inwestowaniu i rachunkom. Słuchaj swojej intuicji i zwracaj uwagę na przeczucia, bo możesz wiele zyskać. Zaczęte dzisiaj przedsięwzięcia będą przebiegać szybko i skończą się pomyślne. Zwracaj uwagę na dietę, nie przesadzaj z cukrem. Dzisiaj organizm potrzebuje więcej wody, witamin i mikroelementów. Dobry dzień na randki i towarzyskie spotkania.
Aspekty planet: 04.18 opozycja Księżyca z Plutonem, 05.28 opozycja Księżyca z Jowiszem, 06.32 Neptun wchodzi w retrogradację, 09.20 trygon Księżyca z Marsem, 15.30 opozycja Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki pomaga zrozumieć powody różnych niepowodzeń i nieporozumień, wprowadza w życie więcej porządku i harmonii. Zaopiekuj się dziś innymi, ale nie wtrącaj w ich prywatne sprawy.

Karta dnia: VII Rydwan
Pośpiech i stres może się negatywnie odbić na twoim nastroju. Postaraj się znaleźć czas na spokojny posiłek i odpoczynek, bo inaczej możliwe są problemy, a ty nie będziesz miał ochoty na dyskusję.

24.06.2020, środa
Księżyc w znaku Lwa
Rano będziemy zajęci pracą, ale szybko nabierzemy ochoty na sport lub wycieczkę. Księżyc w znaku Lwa sprzyja randkom, ciekawym spotkaniom i spacerom. Warto znaleźć czas na rozwijanie talentów artystycznych. Dzisiaj możesz odkryć nowe hobby lub obejrzeć film, który zrobi na tobie wielkie wrażenie. Organizm potrzebuje więcej białka.
Aspekty planet: 00.05 sekstyl Księżyca z Wenus, 07.34 kwadratura Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja odpoczynkowi i intelektualnym dyskusjom. Dzisiaj znajdź czas na to, co lubisz czytać lub oglądać, medytuj i niczym się nie przejmuj.

Karta dnia: III Cesarzowa
W finansach możesz liczyć na szybki przypływ gotówki. Bądź jednak rozsądny i nie stawiaj wszystkiego na jedną kartę – ani w miłości, ani w kasynie.

25.06.2020, czwartek
Księżyc w znaku Lwa
Księżyca w znaku Lwa trudno się będzie skupić na rachunkach czy nużących obowiązkach. W południe zapragniemy odmiany, ogarnie nas buntowniczy nastrój, możemy zmienić poranne plany. Chętnie wybierzemy się na spacer, siłownię, pogramy w różne gry. Wenus, która wychodzi z retrogradacji, pomoże nam znaleźć nowe hobby, uzyskać wsparcie w ważnej sprawie, wyjść cało z uczuciowych tarapatów.
Aspekty planet: 08.48 Wenus wychodzi z retrogradacji, brak dużych aspektów planet.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki przypomni ci finansowych sprawach. Nie zadręczaj się, że na coś brakuje czasu lub pieniędzy, tylko postaraj się uporządkować to, na co masz realny wpływ.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Ten dzień przeznacz na ważne zadania i nie odkładaj niczego na później. Karta Gwiazda bardzo ci pomaga. Im więcej teraz zrobisz i zdziałasz, tym więcej wolnego czasu będziesz miał dla siebie i na swoje przyjemności.

26.06.2020, piątek
Księżyc w znaku Panny
Rano wszyscy staną się rozmowni i otwarci na cudze kłopoty. Warto załatwiać sprawy na mieście, odwiedzać urzędy, biura czy banki. Ludzie będą sobie życzliwi, chętnie podzielą się swoimi sposobami na radzenie sobie z trudnościami. Łatwo zdobędziemy potrzebne informacje, udadzą się też randki i towarzyskie spotkania. Po południu zajmij się hobby i sprawami uczuciowymi, to idealny dzień na randkę.
Aspekty planet: 03.33 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 04.17 kwadratura Księżyca z Wenus, 11.44 trygon Księżyca z Uranem, 16.17 sekstyl Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja podsumowaniom tego, co udało się osiągnąć. Nie bądź pesymistą, a dzisiaj wpadniesz na pomysł, jak pozbyć się starych kłopotów i rozwiązać finansowe kłopoty.

Karta dnia: III Cesarzowa
Sprzyja ci powodzenie w miłości. Będziesz życzliwy i wyrozumiały dla innych ludzi. Możesz dziś wyznawać swoje uczucia i prosić drugą osobę, aby spełniła twoje marzenia.

27.06.2020, sobota
Księżyc w znaku Panny i Wagi (od 22.16)
Księżyc sprzyja zabawie, sztuce i randkom. Lepiej jednak zachować dystans do plotek i zbyt ryzykownych propozycji, bo ludzie będą wszystkie wydarzenia reagować zbyt emocjonalnie. Zadbajmy za to o kondycję i urodę, dziś warto przekonać się do zdrowych nawyków. Dobry dzień na randki, imprezy, większe towarzyskie spotkania.
Aspekty planet: 06.56 opozycja Księżyca z Neptunem, 12.24 trygon Księżyca z Plutonem, 12.50 trygon Księżyca z Jowiszem, 22.01 opozycja Księżyca z Marsem, 22.43 trygon Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja radości, miłości i wielkiej kreatywności. Znajdź czas na swoje pasje i hobby. Mogą ci przyjść do głowy wspaniałe pomysły, dzięki którym pokonasz trudności.

Karta dnia: I Mag
Czeka cię sympatyczny dzień. Chętnie pobawisz się z dziećmi, zajmiesz się sztuką lub rytuałami. Łatwo będziesz ulegać swoim zachciankom, nie przesadzaj z wydatkami na kosmetyki i ubrania.

28.06.2020, niedziela
Księżyc w znaku Wagi
Przed nami senny i spokojny dzień. Nigdzie i z niczym się dzisiaj nie spiesz, bo możesz czegoś zapomnieć lub zgubić. Za cięższe prace w domu trudno się będzie zabrać. Unikaj zakupów, rachunków i dalekich podróży, bo podczas jazdy samochodem trudno się będzie skoncentrować. Zadbaj za to o zdrowie, zaczynaj dietę lub ogranicz to, co nie jest zdrowe. Mars wchodzi do znaku Barana i pomoże nam skupić się na ważnych zadaniach.
Aspekty planet: 03.45 Mars wkracza do znaku Barana, 07.33 trygon Księżyca z Wenus, 10.15 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 12.58 sekstyl Marsa z Saturnem, 17.13 kwadratura Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja spokojnej pracy, ale także ważnym rozmowom i spotkaniom. Staraj się dzisiaj negocjować i pokonywać przeszkody, zamiast się przed nimi zatrzymywać.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Będziesz miał bardzo ambitne pomysły, ale nie staraj się robić kilku rzeczy na raz. W domu unikaj konfliktów i szukaj nowych sprzymierzeńców, bo weekendowa aura będzie sprzyjać odpoczynkowi i randkom.

Pozycje planet:
Słońce 01 º 02´ – 07 º 43´ Raka
Księżyc 09 º 45´ Raka – 16 º 26´ Wagi
Merkury 14 º 14′ – 11 º 01′ Raka w retrogradacji
Wenus 05 º 33′ – 05 º 36′ Bliźniąt
Mars 26 º 16′ Ryb – 00 º 34′ Barana
Jowisz 25 º 03′ – 24 º 15′ Koziorożca w retrogradacji
Saturn 00 º 38´ – 00 º 12′ Wodnika w retrogradacji
Uran 09 º 31´ – 09 º 48´ Byka
Neptun 20 º 58′ – 20 º 57′ Ryb w retrogradacji
Pluton 24 º 18′ – 24 º 08′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
23.06 od g. 09.20 do g. 14.33.
24.06 od g. 07.34 do 25.06 do g. 19.04.
27.06 od g. 22.01 do g. 22.16.

Udanego tygodnia!