Horoskop tygodniowy 2-8.03.2015

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Czeka nas tydzień pełen emocji. Pełnia Księżyca w znaku Panny pomoże nam w podjęciu ważnych życiowych decyzji i przyspieszy sprawy dotyczące finansów i zdrowia.

We wtorek 03.03 Jowisz w trygonie z Uranem zapowiada wiele zabawnych wydarzeń, ciekawych plotek i przede wszystkim nieoczekiwane spotkania, które mogą wiele zmienić w naszym podejściu do pracy czy interesów. Dobry dzień na kupowanie sprzętu elektronicznego.

W środę 04.03 Wenus w trygonie z Jowiszem sprzyja zakochanym oraz tym, którzy szukają swojej idealnej drugiej połówki. Zapisz się na spotkanie klubu samotnych serc, załóż konto na portalu randkowym, wy ślij sms-a lub maila do osoby, która jest bliska twojemu sercu. Pomóż swojemu szczęściu, a na pewno się uda.  Wenus w koniunkcji z Uranem pomoże ci zdobyć nagrodę, może też przynieść niespodziewane wiadomości na temat pieniędzy lub nowych źródeł utrzymania. W kontaktach z bliskimi bądź jednak ostrożny, przez nieuwagę możesz kogoś zranić zbytnią krytyką.

W czwartek 05.03 pełnia Księżyca w znaku Panny sprawi, że będziemy pracować efektywniej, warto tak zaplanować dzień, aby jak najwięcej zrobić. To dobry czas na randki i podejmowanie ważnych partnerskich decyzji. Niektórzy poczują, że czas na wiosenne porządki już nadszedł. Wenus w kwadraturze z Plutonem zaleca ostrożność podczas podpisywaniu umów i dogadywaniu się z ludźmi, ktoś może mieć ukryte intencje lub nie mówić wszystkiego, co ważne.

a20150301_450

2.03.2015, poniedziałek
Księżyc w znaku Raka i Lwa (od 00:34)
Odzyskamy dobre humory, nabierzemy optymizmu. Możesz też wpaść na dobre pomysły dotyczące lepszej organizacji czasu lub skuteczniejszego podziału domowych obowiązków. Po pracy wybierz się na spacer. Zastanów się, jak żyć zdrowiej. Udowodnij wszystkim, że jesteś w czymś najlepszy.
Aspekty planet:  10:09 Księżyc w trygonie z Saturnem, 16:53 Księżyc w trygonie z Marsem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprzyja konkretnym dokonaniom. Czyni ludzi bardzo upartymi, dlatego unikaj dyskusji ze starszymi osobami i nie krytykuj pomysłów szefa. Dobry dzień na domowe porządki i zakupy.

Karta dnia: III Cesarzowa
Karta Cesarzowa wskazuje na sukces związany z inwestycjami, nowy pomysł na zyskowny biznes lub pieniądze, które nam się od dawna należą, wreszcie trafią do naszej kieszeni.

3.03.2015, wtorek
Księżyc w znaku Lwa
Będziemy w dobrych humorach. Udadzą się także podróże i zakupy. Dzisiaj idealny dzień na rozpoczęcie nowych zadań, współpracę z ludźmi i przekonywanie innych do ambitnych pomysłów. Udadzą się randki, towarzyskie spotkania, artystyczne wydarzenia. Organizm dobrze przyswaja białko. Idź do kosmetyczki, farbuj włosy i maluj paznokcie.
Aspekty planet: 01:36 Księżyc w trygonie z Wenus, 05:45 Księżyc w trygonie z Uranem, 05:51 Księżyc w koniunkcji z Jowiszem, 09:47 Księżyc w opozycji z Merkurym, 13:25 Jowisz w trygonie z Uranem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprzyja kreatywnym pomysłom. Od razu wprowadzaj je w życie. Randki i spotkania z ludźmi miną w życzliwej atmosferze, uda się zakończyć różne spory.

Karta dnia: XV Diabeł
Pilnuj się, bo pokus w tym miesiącu będzie o wiele więcej niż zwykle. Nie ulegaj zachciankom i nie ufaj osobom, które proponują ci szybki, ale podejrzany interes.

4.03.2015, środa
Księżyc w znaku Lwa i Panny (od 12:57)
W ciągu dnia zabierz się za trudne i zaległe sprawy, ale omijaj urzędy lub osoby, które mogłyby ci zaszkodzić lub które czepiają się drobiazgów. Dzisiaj Księżyc sprzyja nauce, podróżom i oszczędnym zakupom. Udadzą się wizyty lekarskie. Wenus w trygonie do Jowisza sprzyja udanym  inwestycjom oraz zakupom.
Aspekty planet: 16:14 Wenus w trygonie z Jowiszem, 19:45 Wenus w koniunkcji z Uranem, 22:47 Księżyc w kwadraturze z Saturnem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprawi, że staniemy się wyrozumiali i ciekawi tego, co słychać u innych ludzi. Zadbajmy o bliskich, szanujmy starsze osoby.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Staraj się być obiektywny, nie ulegaj zbyt łatwo ani pozytywnym, ani negatywnym emocjom. Wprowadź w swoje życie więcej porządku.

5.03.2015, czwartek
Księżyc w znaku Panny
Pełnia w znaku Panny to dobry czas na rozpoczęcie wiosennych porządków, pozbywanie się niepotrzebnych rzeczy, rozpoczynanie oczyszczającej diety, rzucanie palenia. Zajmij się domem, gotowaniem, zadbaj o garderobę. Pielęgnuj o włosy, unikaj farbowania i silnych peelingów. Wenus w kwadraturze do Plutona przestrzega przed chciwością i zazdrością.
Aspekty planet: 04:14 Księżyc w opozycji z Neptunem, 04:17 Wenus w kwadraturze z Plutonem, 19:05 Księżyc w opozycji ze Słońcem, 19:36 Księżyc w trygonie z Plutonem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprawi, że będziemy myśleć o ciekawych książkach, filmach i o rozwoju duchowym. Bardzo dobry dzień, aby zdobyć nowe umiejętności.

Karta dnia: VII Rydwan
Stań do walki o swoje, nie daj się spychać zawodowym lub miłosnym rywalom na drugi plan. Sposobem bez problemu rozwiążesz trudną sprawę.

6.03.2015, piątek
Księżyc w znaku Panny
Dziś ludzie mogą być nerwowi, będą zwracać większą uwagę na szczegóły i drobiazgi. Lepiej unikać dzisiaj wizyt w urzędach lub załatwiania trudnych spraw z szefem, wszyscy będą drobiazgowi i surowi. Postaraj się nie spóźniać. Zrób peeling i depilację. Zapisuj się do lekarza, idź do dentysty, rób badania.
Aspekty planet: 01:18 Słońce w sekstylu z Plutonem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprzyja udanym negocjacjom. Łatwiej przekonać kogoś, że musi się liczyć także z tym, co ty masz do powiedzenia. Walcz o swoje zyski!

Karta dnia: VI Kochankowie
Nie rób wszystkiego sam, znajdź pomocników lub  wspólnika, razem będzie raźniej i łatwiej pokonywać trudności i wyzwania, jakie może przed tobą postawić los.

7.03.2015, sobota
Księżyc w znaku Panny i Wagi (od 01:52)
Sobota minie raczej na pogawędkach i naradach, niż na zakupach czy wiosennych  porządkach. Za nudne obowiązki trudno się będzie zabrać. Za to randki lub spotkania z przyjaciółmi miną w bardzo dobrej atmosferze.  Pomyśl, jak coś zracjonalizować lub poprawić, bo możemy liczyć na dobre pomysły dotyczące tego, jak ułatwić sobie życie.
Aspekty planet: 11:45 Księżyc w sekstylu z Saturnem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja nabieraniu dystansu do przelotnych kłopotów. Zamiast się spieszyć i denerwować, poszukaj mądrości i cierpliwości. Na spacerze odzyskasz wigor i energię.

Karta dnia: I Mag
Ktoś zaintryguje cię na tyle, że będziesz w stanie zmienić swoje plany, żeby się do niego dostosować. W miłości zachowaj aurę tajemniczości, nie zdradzaj swoich sekretów.

8.03.2015, niedziela
Księżyc w znaku Wagi
Ranek będzie spokojny, a potem wszystkie sprawy nagle przyspieszą. Szukaj dzisiaj nowych pomysłów i inspiracji do wprowadzenia w życie różnych pozytywnych zmian. Załatwiaj sprawy, które zależą od czyjejś zgody lub opinii. Udadzą się randki i spotkania z przyjaciółmi.  Samotnym łatwiej będzie nawiązać nowe znajomości.
Aspekty planet: 02:41 Księżyc w opozycji z Marsem, 06:23 Księżyc w sekstylu z Jowiszem, 07:49 Księżyc w opozycji z Uranem, 08:27 Księżyc w kwadraturze z Plutonem, 16:58 Księżyc w opozycji z Wenus.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja radości, miłości i wielkiej kreatywności. Znajdź czas na swoje pasje i hobby. Mogą ci przyjść do głowy wspaniałe pomysły, dzięki którym pokonasz trudności.

Karta dnia: XX Sąd
Wróć do starych pomysłów, zrealizuj jedno marzenie, które od dawna zaprząta twoją uwagę. Ktoś z rodziny lub dalszych chętnie sfinansuje twoje projekty.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 11 o 04´ – 18 o 05´ Ryb
Księżyc 00 o 13´ Lwa – 23 o 24´ Wagi
Merkury 14 o 54′ – 24 o 01´ Wodnika
Wenus 11 o 15´ – 19 o 47´ Barana
Mars 7 o 40´ – 12 o 59´ Barana
Jowisz 14 o 45′ – 14 o 03´ Lwa w retrogradacji
Saturn 4 o 48´ – 4 o 54´Strzelca
Uran 14 o 30´ – 14 o 52´ Barana
Neptun 7 o 25´ – 7 o 40´ Ryb
Pluton 15 o 01´ – 15 o 10´ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
28.02 od g. 18:53 do 02.03 do g. 00:34.
03.03 od g. 09:47 do 04.03 do g. 12:57.
05.03 od g. 19:36 do 07.03 do g. 01:52.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 23.02-1.03.2015

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu nabierzemy ochoty na generalne porządki i chętnie zrobimy więcej przestrzeni wokół siebie, ponieważ na niebie Słońce ustawi się w kwadraturze z Saturnem. Słońce spotka się również z Neptunem, pilnujmy więc swoich spraw, medytujmy i nie podejmujmy pochopnych decyzji. To nie jest dobry tydzień na ryzyko i nagłe zmiany.

W poniedziałek 23.02 Słońce w kwadraturze z Saturnem zapowiada, że możemy mieć więcej pracy i obowiązków. Ktoś może nas strofować, upominać lub nawet pozbawić nas przywilejów lub tego, co nam się należy. Nie buntujmy się, przeczekamy trudną aurę, a już następnego dnia okaże się, że nie było się o co martwić. Punktualność będzie dzisiaj w cenie.

We wtorek 24.02 Wenus w trygonie z Saturnem sprzyja znajdowaniu oszczędności, umacnianiu ważnych znajomości, zdobywaniu zaufania osób ważnych i wpływowych. To dobry dzień na negocjacje, dogadywanie się, znajdywanie wspólnych korzyści.

W czwartek 26.02 Słońce w koniunkcji z Neptunem może sprawić, że będziemy zdekoncetrowani, marzycielscy i niekonkretni, co nie pomoże nam w pracy czy sprawach finansowych.

W niedzielę 1.03 Merkury w opozycji z Jowiszem pomoże nam w udanych zakupach, wesprze te osoby, które startują w konkursach lub starają się o zdobycie uznania czy nagrody. Ci, którzy wybierają się w podróż, mogą liczyć na szczęśliwe zbiegi okoliczności i pomocnych ludzi.

23.02.2015, poniedziałek
Księżyc w znaku Barana i Byka (od 1:28)
Zaplanuj wydatki i zastanów się, jak zdobyć pieniądze na ważne potrzeby. Dzień sprzyja wizytom w banku, rozmowom z księgowym lub szefem. Po południu doskonale udadzą się randki. Słońce w kwadraturze do Saturna radzi unikać dziś ryzykownych decyzji i przestrzegać regulaminów. Zadbaj o skórę, chroń ją przed zimnem i wysuszeniem.
Aspekty planet: 8:53 Księżyc w sekstylu ze Słońcem, 13:40 Księżyc w sekstylu z Neptunem, 14:55 Słońce w kwadraturze z Saturnem, 14:56 Księżyc w kwadraturze z Merkurym.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom. Chętnie pomożesz, doradzisz, a w razie potrzeby pocieszysz swoich bliskich. Dzisiaj możesz gotować i piec ulubione przysmaki lub zająć się upiększaniem domu.

Karta dnia: II Kapłanka
Na każdy temat będziesz miał własne zdanie, a opinie innych ludzi raczej nie będą wpływać na  twoje decyzje i postępowanie.

24.02.2015, wtorek
Księżyc w znaku Byka
Będziemy energiczni i pracowici. Nie odkładaj niczego na później, bo pierwsza część dnia sprzyja sprawom zawodowym i finansowym. Udadzą się zakupy, podróże. Łatwo będzie flirtować i zawierać nowe znajomości. Zapisuj się do lekarza, zażywaj witaminy i suplementy. Wenus w trygonie do Saturna pomoże pogodzić się z nieprzyjaciółmi.
Aspekty planet: 3:01 Księżyc w trygonie z Plutonem, 3:57 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem, 15:57 Wenus w trygonie Saturnem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja zdobywaniu ciekawych informacji. Ucz się dzisiaj i odkrywaj nowe zainteresowania. Nie bój się zadawać pytań, nie żałuj czasu na ważne dyskusje i naukę.

Karta dnia: VII Rydwan
Uważaj, aby rewolucyjna postawa nie zakończyła się konfliktem z kimś, kto lubi wszystkich pouczać i kontrolować. Wieczorem miła niespodzianka.

25.02.2015, środa
Księżyc w znaku Byka i Bliźniąt (od 5:53)
Kwadra Księżyca to dobry czas na szukanie potrzebnych informacji, ważne spotkania i rozmowy, szkolenia i zapisywanie się na kursy, spotkania towarzyskie, podróże służbowe. Udadzą się podróże i zawodowe spotkania. Unikajmy nudnych zajęć, robienia rachunków i czynności wymagających skupienia i samotności.
Aspekty planet: 13:35 Księżyc w sekstylu z Marsem, 14:24 Księżyc w opozycji z Saturnem, 16:40 Księżyc w sekstylu z Wenus, 18:13 Księżyc w kwadraturze ze Słońcem, 19:05 Księżyc w kwadraturze z Neptunem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprzyja dobrym pomysłom na rozwiązanie finansowych problemów. Bądź samodzielny i odważny, a osiągniesz więcej niż zwykle. Zakładaj biznes, otwieraj konto, inwestuj pieniądze.

Karta dnia: XX Sąd
Rodzinne i domowe sprawy zaczną się układać po twojej myśli, nie warto więc wciąż oglądać się za siebie. Miłe spotkanie zażegna rodzinny spór.

26.02.2015, czwartek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Skupimy się raczej na układaniu planów na towarzyskie spotkania niż na zawodowych obowiązkach. Udadzą się negocjacje, a ważne spotkania miną w dobrej atmosferze. Popołudnie to dobra pora na nawiązywanie nowych znajomości lub zakupy albo randki. Łatwo będzie nawiązać nowe znajomości. Mars w trygonie do Saturna pomoże uporać się z pracami, które wymagają precyzji i cierpliwości.
Aspekty planet: 00:47 Księżyc w trygonie z Merkurym, 4:08 Mars w trygonie z Saturnem, 5:54 Słońce w koniunkcji z Neptunem, 8:11 Księżyc w sekstylu z Uranem, 9:43 Księżyc w sekstylu z Jowiszem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja wszystkim, którzy walczą z zaległościami w nauce lub z domowymi porządkami. Dzisiaj uda się nam wreszcie skończyć różne trudne i męczące zadania.

Karta dnia: XII Śmierć
Zainteresujesz się rodzinnymi tajemnicami. Coś nie będzie dawało ci spokoju i niespodziewanie odkryjesz, że ktoś coś przed tobą ukrywa. Szybko wyjaśnij nieporozumienie.

27.02.2015, piątek
Księżyc w znaku Bliźniąt i Raka (od 13:49)
Piątek sprzyjać będzie odpoczynkowi, spotkaniom z krewnymi i przyjaciółmi. Warto dzisiaj odnawiać różne stare kontakty i znajomości, bo ludzie chętnie wspominać będą stare czasy. W sprawach rodzinnych możliwe nagłe zmiany sytuacji i inne niespodzianki. Uda się nam medytacja, porządki, rachunki, trudne rozmowy.
Aspekty planet:  brak dużych aspektów planet.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja sztuce, zabawie i miłości. Dzisiaj będziemy chcieli uciec jak najdalej od trudnych wyzwań i męczących spraw. Odpocznij, uprawiaj sport i nabieraj pozytywnej energii.

Karta dnia: IV Cesarz
Karta przestrzega przed bałaganem w papierach  i chaosem wśród komputerowych plików. Dbaj o porządek i nie spóźniaj się na spotkania, a unikniesz błędów.

28.02.2015, sobota
Księżyc w znaku Raka
Zamiast się spieszyć i denerwować, spokojnie podejdźmy do wszystkich piątkowych zadań. Sobota sprzyja randkom, zajmowaniu się sztuką i hobby. Na większe porządki możemy nie mieć ochoty. Pij ziołowe herbatki, oczyszczaj organizm z toksyn. Organizm potrzebuje dziś więcej wody i mikroelementów. Przejrzyj rachunki i dokumenty, a znajdziesz zgubę lub wyjaśnisz zagadkę.
Aspekty planet: 1:40 Księżyc w kwadraturze z Marsem, 3:58 Księżyc w trygonie z Neptunem, 7:27 Księżyc w kwadraturze z Wenus, 7:53 Księżyc w trygonie ze Słońcem, 17:49 Księżyc w kwadraturze z Uranem, 18:53 Księżyc w opozycji z Plutonem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja miłości i rozrywce. Samotnym łatwiej będzie zawrzeć nowe znajomości. Zorganizuj przyjęcie lub wybierz się na zimowy spacer. Udadzą się randki.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Odkryjesz w sobie potrzebę artystycznej działalności, zainteresujesz się nieznanym ci gatunkiem muzyki. Weź udział w warsztatach rozwijających twórcze myślenie.

1.03.2015, niedziela
Księżyc w znaku Raka
Księżyc sprzyja rodzinnym spotkaniom, odpoczynkowi i zabawie, a nie męczącej pracy. Dlatego nie planuj na dziś zbyt wielu domowych obowiązków, bo lepiej spędzić niedzielę na przyjemnościach. Zajmij się sztuką, miłością, szukaj nowych inspiracji. Merkury w opozycji do Jowisza radzi pilnować sekretów i tajemnic.
Aspekty planet: 16:55 Merkury w sekstylu z Uranem, 22:15 Merkury w opozycji z Jowiszem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja nowym pomysłom na podział domowych obowiązków. Artyści poczują dzisiaj wielki przypływ natchnienia. Udadzą się randki i imprezy, warto iść na koncert.

Karta dnia: VI Kochankowie
Dzięki czyjejś pomocy nawiążesz kontakt z osobą, na której radzie i pomocy bardzo ci zależy. Bądź otwarty na nowe propozycje.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 04 o 02´ – 11 o 04´ Ryb
Księżyc 29 o 43´ Barana – 00 o 13´ Lwa
Merkury 7 o 22´ – 14 o 54′ Wodnika
Wenus  02 o 20´ – 11 o 15´ Barana
Mars 02 o 18´ – 7 o 40´ Barana
Jowisz 15 o 33´ – 14 o 45′ Lwa w retrogradacji
Saturn 4 o 36´ – 4 o 48´ Strzelca
Uran 14 o 10´ – 14 o 30´ Barana
Neptun 7 o 09´ – 7 o 25´ Ryb
Pluton 14 o 51´ – 15 o 01´ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
22.02 od g. 01:35 do 23.02 do g. 01:28.
24.02 od g. 03:57 do 25.02 do g. 05:53.
26.02 od g. 09:43 do 27.02 do g. 13:49.
28.02 od g. 18:53 do 02.03 do g. 00:34.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 16-22.02.2015

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Mii Krogulska

W tym tygodniu czeka na duża zmiana planetarnej aury. Aż trzy planety zmieniają znak: Słońce przechodzi do znaku Ryb, a Mars i Wenus znajdą się w znaku Barana. Czas na zmiany w każdej dziedzinie życia. Podejmuj ryzyko i kieruj się intuicją, a na pewno nie stracisz.

W czwartek 19.02 o godzinie 00:47 nastąpi nów w znaku Wodnika i dwie minuty później Słońce wkroczy do znaku Ryb. To dobry moment na refleksję, mogą nam przytrafić się wyjątkowo kolorowe i twórcze sny, w nocy może też przyjść z naszej podświadomości rozwiązanie zagadki czy trudnego problemu, który trapi nas od dawna. Warto po przebudzeniu szybko zapisać sen, żeby potem go na spokojnie przemyśleć. W czwartek warto wysyłać ważne listy, spotykać się z ludźmi, planować wiosenne wyjazdy i wydatki.

W piątek 20.02 Wenus i Mars przechodzą do znaku Barana, co zwiększy nasze szanse w miłości. Warto ryzykować, umawiać się na randki w ciemno, za łatwo nie rezygnować. Wenus w Baranie sprzyja szybkiemu zakochiwaniu się i zaskakującym miłosnym decyzjom. Mars w znaku Barana sprzyja poprawie kondycji fizycznej, ale i walce o swoje w sprawach zawodowych.

W weekend 21-22.02 Wenus utworzy koniunkcję z Marsem, co sprzyja udanym spotkaniom towarzyskim, wyprawianiu przyjęć, zabawie do białego rana i emocjonującym, namiętnym randkom.

a20150216_450

16.02.2015, poniedziałek
Księżyc w znaku Koziorożca
Unikaj ryzyka i męczących zadań. Dzień nie sprzyja załatwianiu spraw w urzędach, męczącym podróżom, większym zakupom. Zajmij się domowymi sprawami, zrób drobne porządki, wyrzuć niepotrzebne rzeczy. Zadbaj o urodę , odpocznij. Nawilżaj skórę, zabezpiecz ją przed mrozem. Rób peeling i depilację. Nie noś ciężkich rzeczy.
Aspekty planet: 00:09 Księżyc w koniunkcji z Plutonem, 16:53 Księżyc w sekstylu z Wenus, 21:16 Księżyc w sekstylu z Marsem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprzyja ważnym decyzjom na temat finansów, zakupów i inwestycji. Rób rachunki, układaj plan ważnych zadań. Wpadniesz na pomysł, jak opanować problemy i mieć więcej gotówki.

Karta dnia: VII Rydwan
Stań do walki o swoje, nie daj się spychać zawodowym lub miłosnym rywalom na drugi plan. Sposobem bez problemu rozwiążesz trudną sprawę.

17.02.2015, wtorek
Księżyc w znaku Koziorożca i Wodnika (od 1:13)
Dziś można zabierać się za lekką fizyczną i sprawy do załatwiania na mieście. Do rachunków lub papierkowej roboty możesz nie mieć cierpliwości. W domu trzymaj emocje na wodzy i nie daj się sprowokować do niepotrzebnych kłótni. Testuj nowe przepisy, komponuj oryginalne zestawy potraw i przystawek.  Zapisz się na siłownię lub aerobik.
Aspekty planet: 5:59 Księżyc w koniunkcji z Merkurym, 8:16 Księżyc w sekstylu z Saturnem, 23:28 Księżyc w sekstylu z Uranem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja porządkom i nauce. Dzisiaj wyciągniemy wnioski ze starych błędów, coś naprawimy i zmienimy na lepsze. Nadrabiaj zaległości, reperuj różne urządzenia.

Karta dnia: IX Pustelnik
Ogranicz swoje wydatki, nie ufaj osobom, które już raz cię zawiódł i bądź ostrożny, jeśli chodzi o nowe inwestycje. Słuchaj mądrych i doświadczonych osób.

18.02.2015, środa
Księżyc w znaku Wodnika
Lepiej dzisiaj odpocząć, zająć się własnymi sprawami, zamiast zaczynać nowe przedsięwzięcia. Do pracy czy nauki sportu trudno się będzie zmusić. Udadzą się za to zakupy, podróże będą ciekawe. Księżyc w Wodniku sprzyja kontaktom z młodszymi osobami. Organizm potrzebuje tłuszczu, ale unikaj frytek i tłustych potraw.
Aspekty planet: 2:58 Księżyc w opozycji z Jowiszem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja ryzykownym decyzjom i odważnym wystąpieniom. Łatwo będzie wycofać się z czegoś lub nagle coś zmienić. Szukaj nowych wyzwań, nie oglądaj się w przeszłość.

Karta dnia: XVI Wieża
Zbyt długie wahanie i opóźnienia mogą spowodować straty. Bądź szybszy od swoich wrogów, wchodź w nowe sytuacje i nie bój się zmian.

19.02.2015, czwartek
Księżyc w znaku Wodnika i Ryb (od 00:47)
Nów zapowiada spokojny dzień. Dobry czas na osobiste przemyślenia, odpoczynek, regenerację sił i rozwijanie intuicji. Unikaj cięższych prac fizycznych, bądź wyrozumiały dla innych ludzi.  Zadbajmy o zdrowie, medytuj, znajdźmy więcej czasu dla bliskich ci osób. Księżyc w znaku Ryb nie sprzyja dalekim podróżom, jeśli gdzieś się wybierasz, pamiętaj o zabraniu mapy.
Aspekty planet: 00:47 Słońce w koniunkcji z Księżycem, 00:49 Słońce przechodzi do znaku Ryb, 7:49 Księżyc w kwadraturze z Saturnem, 11:48 Księżyc w koniunkcji z Neptunem, 14:05 Merkury w sekstylu z Saturnem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy i dogadywaniu się z ludźmi. Łatwiej przekonasz kogoś, że musi się liczyć także z tym, co ty masz do powiedzenia. Dobry dzień na imprezy i randki.

Karta dnia: XIX Słońce
Uwolnij twórczą energię, bądź odważny i forsuj swoje rozwiązania, zadziw bliskich i współpracowników swoimi pomysłami, a osiągniesz powodzenie.

20.02.2015, piątek
Księżyc w znaku Ryb
Będziemy w dobrych humorach. Domowe prace uda się szybko wykonać. W wolnej chwili zaplanuj zawodowe posunięcia. Rosnący Księżyc przynosi dobre pomysły, także na pomnożenie gotówki. Mars wkracza do znaku Barana, pomoże zabrać się za trudne i męczące prace. Wenus wkracza do znaku Barana, przestrzega przed kłótniami. Wyśpij się i nie siedź przed komputerem do późnej nocy.
Aspekty planet: 00:01 Księżyc w sekstylu z Plutonem, 1:11 Mars wkracza do znaku Barana, 21:05 Wenus wkracza do znaku Barana.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja kreatywnym pomysłom, uprawianiu sportu i zabawie. Coś się dzisiaj uda zmienić na lepsze. Pozbędziesz się kompleksów i niepotrzebnych problemów.

Karta dnia: I Mag
Ktoś zaintryguje cię na tyle, że będziesz w stanie zmienić swoje plany, żeby się do niego dostosować. W miłości zachowaj aurę tajemniczości, nie zdradzaj swoich sekretów.

21.02.2015, sobota
Księżyc w znaku Ryb i Barana (od 00:12)
Możemy być nerwowi i za bardzo się spieszyć, a także o wszystko spierać się i rywalizować. Unikaj nagłych i ryzykownych decyzji, bo coś przegapisz lub o czymś zapomnisz. Udadzą się podróże, zakupy i ważne zawodowe rozmowy. Nasz organizm potrzebuje dziś więcej białka i witaminy C.
Aspekty planet: 00:29 Księżyc w koniunkcji z Wenus, 1:27 Księżyc w koniunkcji z Marsem, 7:31 Księżyc w trygonie z Saturnem, 9:43 Księżyc w sekstylu z Merkurym, 23:03 Księżyc w koniunkcji z Uranem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprzyja ważnym przemyśleniom. Dzisiaj możesz odkryć tajemnice, rozszyfrować spiski. Pytaj o wszystko, co tylko cię interesuje i nie daj się zbyć byle argumentem.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Będziesz potrzebować ciszy, spokoju i wsparcia bliskich ludzi. Nie planuj na siłę nic do przodu, a unikniesz nieporozumień z rodziną.

22.02.2015, niedziela
Księżyc w znaku Barana
Księżyc w znaku Barana sprzyja szybkim decyzjom i nagłym zwrotom akcji. Uważaj dzisiaj na słowa, bo łatwo będzie o konflikty. Zamiast przejmować się innymi lub porównywać się do kogoś, zajmij się swoim hobby lub sportem. Wenus w koniunkcji z Marsem sprzyja randkom, ale dzień może być niespokojny. Nie podejmuj ryzykownych decyzji finansowych.
Aspekty planet: 00:12 Księżyc w kwadraturze z Plutonem, 1:35 Księżyc w trygonie z Jowiszem, 6:12 Wenus w koniunkcji z Marsem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprzyja kreatywnym pomysłom. Od razu wprowadzaj je w życie. Randki i spotkania z ludźmi miną w życzliwej atmosferze, uda się zakończyć różne spory.

Karta dnia: V Papież
Sprawy duchowe będą w centrum twojej uwagi. Znajdź swojego duchowego opiekuna lub miejsce, które cię zainspiruje i przywróci wewnętrzną równowagę.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 26 º 58´ Wodnika – 04 º 02´ Ryb
Księżyc 15 º 10´ Koziorożca – 29 º 43´ Barana
Merkury 2 º 21′ – 7 º 22´ Wodnika
Wenus 24 º 02´ Ryb – 02 º 20´ Barana
Mars 26 º 55´ Ryb – 02 º 18´ Barana
Jowisz 16 º 25′ – 15 º 33´ Lwa w retrogradacji
Saturn 4 º 20´ – 4 º 36´ Strzelca
Uran 13 º 51´ – 14 º 10´ Barana
Neptun 6 º 53´ – 7 º 09´ Ryb
Pluton 14 º 40´  – 14 º 51´ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
16.02 od g. 21:16 do 17.02 do g. 01:13.
20.02 od g. 00:01 do 21.02 do g. 00:12.
22.02 od g. 01:35 do 23.02 do g. 01:28.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 9-15.02.2015

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Ten tydzień nie przyniesie nam wiele astrologicznych wydarzeń oprócz zmiany ruchu Merkurego.

11.02 Merkury wychodzi z retrogradacji. Porzućmy stare schematy, wsłuchajmy się w siebie i zastanówmy, się, czego nasze ciało i dusza potrzebują. Wiedza i umiejętności przydadzą się w rozwiązaniu trudnej sprawy rodzinnej.

W tym roku walentynki wypadają w sobotę – idealny dzień na spotkania i randki. Księżyc będzie znajdował się w znaku optymistycznego  Strzelca, nastrój więc będzie bardzo ożywiony i rozrywkowy. Łatwo będzie zainteresować kogoś swoją osobą lub zdobyć czyjeś serce śmiałym wyznaniem. Energia znaku Strzelca polega na dzieleniu się i pomaganiu innym. Dlatego pamiętaj, że w walentynki zwyczajowo dajemy kwiaty, czekoladki i kartki z życzeniami nie tylko tej jednej ukochanej osobie, ale każdemu, kogo lubimy: rodzeństwu, rodzicom, sąsiadom znajomym w pracy czy w szkole. Zorganizuj konkurs w rodzinie i wśród przyjaciół na to, kto da najwięcej walentynek.

a2-150209

9.02.2015, poniedziałek
Księżyc w znaku Wagi
Księżyca ubywa, dlatego łatwiej nam będzie robić porządki, załatwiać zaległe sprawy i skłaniać ludzi do współpracy. To również dobry czas, aby zaczynać dietę.  Warto załatwiać sprawy na mieście, odwiedzać urzędy, biura czy banki. Ludzie będą sobie życzliwi, a nawet przymkną oko na różne drobne błędy, jakie niechcący popełniliśmy.
Aspekty planet: 1:01 Księżyc w kwadraturze z Plutonem, 6:44 Księżyc w sekstylu z Jowiszem, 12:58 Księżyc w trygonie ze Słońcem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja radości, miłości i wielkiej kreatywności. Znajdź czas na swoje pasje i hobby. Mogą ci przyjść do głowy wspaniałe pomysły, dzięki którym pokonasz trudności.

Karta dnia: VII Rydwan
Nauczysz się czegoś nowego lub poznasz niezwykłą osobę. Włożysz wiele wysiłku w zdobycie ciekawych informacji, ale trud będzie się opłacił.

10.02.2015, wtorek
Księżyc w znaku Wagi i Skorpiona (od 8:05)
Dziś ludzie mogą reagować nerwowo na tłok i korki. Lepiej się nie spóźniać i panować nad nerwami. Dzień sprzyja opiece nad rodziną, domowym porządkom, wizytom u krewnych. Odbieraj jednak wszystkie telefony, bo jeden może przynieść ważne wiadomości. Unikaj ryzykownych sportów i dbaj abyś nie zmarzł na spacerze. Weź kąpiel  z dodatkiem olejku z rozmarynu, a uspokoisz nerwy.
Aspekty planet: 10:50 Księżyc w kwadraturze z Merkurym, 21:14 Księżyc w trygonie z Neptunem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy. Dziś możesz zarobić na cudzych pomysłach lub podzielić się czymś z innymi. Dobry dzień na randki, a także zawieranie nowych znajomości.

Karta dnia: XIX Słońce
Nie trać czasu na długie rozmyślania. Zabierz się za sprawy, które wymagają zdecydowania. Będziesz odważny i przedsiębiorczy.

11.02.2015, środa
Księżyc w znaku Skorpiona
Unikaj ryzyka i zaczynania nowych spraw, nie zakładaj konta w banku. Poświęć więcej czasu na porządki i rachunki. Słuchaj intuicji, zwracaj uwagę na przeczucia i analizuj sny. Idź na masaż odchudzający, a szybko zobaczysz efekty. Unikaj cukru i gazowanych napojów. Jeśli się odchudzasz, unikaj tłuszczu. Pij zioła oczyszczające.
Aspekty planet: 12:29 Księżyc w sekstylu z Plutonem, 15:56 Merkury wychodzi z retrogradacji, 17:11 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem, 20:48 Księżyc w trygonie z Wenus.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja ambitnym pomysłom, twórczym dyskusjom i nauce. Zadawaj  odważne pytania, szukaj nowych rozwiązań i możliwości.

Karta dnia: XXI Świat
Ryzykowne przedsięwzięcia powiodą się, jeśli tylko będziesz wytrwały. Aura sprzyja podróżom i zawieraniu nowych znajomości.

12.02.2015, czwartek
Księżyc w znaku Skorpiona i Strzelca (od 17:46)
Dobry czas na pozbywanie się niepotrzebnych rzeczy, wypowiadanie umów, szukanie oszczędności i zrywanie niechcianych znajomości. Unikajmy ciężkich obowiązków, bo nie znajdziemy do nich pomocników. Organizm potrzebuje białka, przypraw potrawy słodką papryką, jedz rośliny strączkowe. Unikaj depilacji i farbowania włosów.
Aspekty planet: 4:49 Księżyc w kwadraturze ze Słońcem, 6:32 Księżyc w trygonie z Marsem, 20:20 Księżyc w sekstylu z Merkurym.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki pomaga walczyć o ważne sprawy. Bądź uparty, a dostaniesz to, czego chcesz. Dobry dzień na zakupy, inwestycje, urządzanie domu lub ogrodu. Dzisiaj praca aż tak nie męczy.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Chętnie zapomnisz o starych nieporozumieniach i konfliktach. Podczas zakupów nie przejmuj się radami sprzedawców, bo możesz kupić wiele niepotrzebnych rzeczy.

13.02.2015, piątek
Księżyc w znaku Strzelca
Obowiązki uda się szybko wykonać, a ludzie nabiorą optymizmu. Dzień sprzyja szybkiej nauce, a także podróżom, sztuce, randkom. Dzisiaj możesz wpaść na niezwykłe i  kreatywne pomysły. Aura sprzyja towarzyskim spotkaniom i randkom. Idź na narty lub łyżwy, więcej się ruszaj, zapisuj się do lekarza. Szukaj nowych źródeł pieniędzy, składaj podanie o pracę.
Aspekty planet: 1:32 Księżyc w koniunkcji z Saturnem, 6:15 Księżyc w kwadraturze z Neptunem, 18:54 Księżyc w trygonie z Uranem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprzyja randkom, zabawie, imprezom i wyjazdom. Szukaj towarzystwa przyjaciół, odważ się zawierać nowe znajomości. Będzie wesoło i kreatywnie.

Karta dnia: XXI Świat
Zakończysz pewną trudną sprawę i pokonasz największe trudności. Nowa osoba, która pojawi się w twoim życiu, wniesie wiele radości i szczęścia. Możliwa niespodzianka z zagranicy.

14.02.2015, sobota
Księżyc w znaku Strzelca i Koziorożca (od 23:24)
Walentynki przyniosą nam wiele ciekawych wiadomości i wydarzeń. Będziemy rewolucyjnie nastawieni do świata. Postaraj się szanować cudze zdanie i nie spóźniaj się, a dzień okaże się udany. Aura sprzyja zabawie i zawieraniu nowych znajomości. Nie przesadzaj z obciążeniem serca i stawów. Randki i spotkania towarzyskie będą wyjątkowo udane.
Aspekty planet: 00:07 Księżyc w trygonie z Jowiszem, 9:31 Księżyc w kwadraturze z Wenus, 15:45 Księżyc w sekstylu ze Słońcem, 16:14 Księżyc w kwadraturze z Marsem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom, a także odpoczynkowi z dala od hałasu i pośpiechu. Nawet dla złośliwców i maruderów będziemy dziś życzliwi i wyrozumiali.

Karta dnia: As Kielichów
Będziesz bardzo serdeczny i miły w kontaktach męsko-damskich. Zyskasz przychylność wpływowych osób, ktoś pomoże rozwiązać twój problem.

15.02.2015, niedziela
Księżyc w znaku Koziorożca
Łatwo nauczysz się tego, co ci jest potrzebne. Będziemy kierować się logiką, szybko uzgodnimy wspólne cele. Lepiej jednak unikaj dyskusji na temat cudzych wad, bo choć ludzie będą obiektywni, to jednocześnie mało wyrozumiali i pomocni. Policz pieniądze, zaplanuj oszczędności. Nie obciążaj kręgosłupa i kolana.
Aspekty planet: 11:05 Księżyc w sekstylu z Neptunem, 22:48 Księżyc w kwadraturze z Uranem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki nie sprzyja ryzykownym decyzjom. Bądźmy dziś ostrożni, unikajmy kłótni. Zajmij się nauką, wyjaśniaj różne trudne sprawy. Dobry dzień na zmianę stylu życia na bardziej zdrowy.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Będziesz pragnąć odpoczynku, ale i rozwoju własnych umiejętności. Zapomnij o nieśmiałości, otwórz się na nowe sposoby spędzania wolnego czasu.

Pozycje planet i świateł:
Słońce  19 º 53´ – 26 º 58´ Wodnika
Księżyc 14 º 27´ Wagi – 15 º 10´ Koziorożca
Merkury 1 º 44´ – 2 º 21′ Wodnika
Wenus  15 º 23´ – 24 º 02´ Ryb
Mars 21 º 30´ – 26 º 55´ Ryb
Jowisz  17 º 20´ 16 º 25′ Lwa w retrogradacji
Saturn 3 º 59´ – 4 º 20´ Strzelca
Uran 13 º 34´ – 13 º 51´ Barana
Neptun 6 º 37´ – 6 º 53´ Ryb
Pluton 14 º 28´ – 14 º 40´ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
09.02 od g. 12:58 do 10.02 do g. 08:05.
12.02 od g. 06:32 do g. 17:46.
14.02 od g. 16:14 do g. 23:24.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 2-8.02.2015

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu planety dają ci okazję, aby zacząć realizować swoje marzenia. Pełnia Księżyca w odważnym znaku Lwa oraz opozycja Słońca do przynoszącego szczęście Jowisza sprawi, że nawet te najbardziej ukryte marzenia mogą się ziścić. Zrób pierwszy krok, a kolejne przyjdą ci łatwiej niż myślisz.

W poniedziałek 2.02 Słońce w sekstylu z Uranem zapewni nam dużo energii i chęć do zmian, Warto zaczynać nowe sprawy, porzucać nałogi, zmieniać dietę na zdrowszą i rozpocząć ćwiczenia, dzięki którym wiosną będziemy wyglądać olśniewająco.

W środę 4.02 pełnia Księżyca w znaku Lwa doda nam odwagi i animuszu. Postaw na swoim, zacznij realizować marzenia, nie unikaj konfrontacji z tymi, którzy nie są ci przychylni. Dzisiejsza pełnia sprawi, że możesz pokonać każdą konkurencję.

W czwartek 5.02 Merkury w sekstylu z Saturnem sprzyjają roboczym i zawodowym spotkaniom, ustalaniu ważnych szczegółów, tropieniu błędów i pomyłek. Warto zasięgnąć rady specjalisty (prawnika, księgowej, dietetyka), żeby uniknąć niepotrzebnych kosztów czy wyrzeczeń.

W piątek 6.02 Słońce w opozycji z Jowiszem zapewni nam powodzenie w sprawach finansowych i dobrą rękę do interesów czy znajdywania pieniędzy na realizację naszych planów. Proś, a będzie ci dane! Mów na głos, czego pragniesz, precyzuj swoje plany, zrób szczegółowy plan realizacji swoich marzeń i już dziś zrób pierwszy krok na drodze do ich urzeczywistnienia.

W niedzielę 8.02 Wenus w sekstylu z Plutonem sprzyja towarzyskim spotkaniom, randkom, kulturalnym rozrywkom i odpoczynkowi w gronie przyjaciół. Skłócone pary dziś mają szansę szybko się pogodzić.

2.02.2015, poniedziałek
Księżyc w znaku Raka i Lwa (od 18:40)
Ciekawe wydarzenia i imprezy sprawią, że trudno nam będzie skupić się na nudnych obowiązkach. Nie miejmy do siebie pretensji, bo więcej niż zwykle ujdzie  nam na sucho. Nie zapomnijmy jednak o ważnym spotkaniu, ktoś liczy na naszą pomoc. Przestrzegajmy regulaminów i przepisów prawa, a nic nie zmąci naszego spokoju. Uda się załatwić wreszcie pewną trudną sprawę.
Aspekty planet: 13:29 Słońce w sekstylu z Uranem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja nowym pomysłom na podział domowych obowiązków. Artyści poczują dzisiaj wielki przypływ natchnienia. Udadzą się randki i imprezy, warto iść na koncert.

Karta dnia: II Kapłanka
Odpocznij, zdystansuj się do świata i znajdź czas tylko dla siebie. Dzięki temu inaczej spojrzysz na życiowe problemy i ze spokojem dasz radę większości z nich.

3.02.2015, wtorek
Księżyc w znaku Lwa
Księżyc będzie nas motywować do zmian, staniemy się odważni i chętni do podejmowania ryzyka. Dobry czas na zakładanie firm, rozpoczynanie nowych przedsięwzięć, bo szybko staną się zyskowne. Pamiętaj o rodzinnych wizytach, zadzwoń do krewnych i znajomych. Regeneruj siły, zacznij ćwiczyć tai-chi lub zapisz się na aerobik.
Aspekty planet: 1:53 Księżyc w trygonie z Saturnem, 6:29 Księżyc w opozycji z Merkurym, 21:18 Księżyc w trygonie z Uranem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprzyja konkretnym dokonaniom. Czyni ludzi bardzo upartymi, dlatego unikaj dyskusji ze starszymi osobami i nie krytykuj pomysłów szefa. Dobry dzień na domowe porządki i zakupy.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Pewna urzędowa lub oficjalna sprawa będzie wymagać szybkiej reakcji i szczegółowych wyjaśnień.  Nie zwlekaj z działaniem.

4.02.2015, środa
Księżyc w znaku Lwa
Dziś o 0.08 utworzy się pełnia w znaku Lwa. To dobry czas na większe imprezy, romantyczne wyznania, sztukę, taniec i zabawę. Łatwo o spóźnienia i zamieszanie, patrz częściej na zegarek i nie denerwuj się, bo podczas pełni łatwo o kłótnie. Dzień sprzyja odnawianiu kontaktów, ciekawym rozmowom i przypadkowym spotkaniom. Udadzą się podróże i zakupy.
Aspekty planet: 00:08 Księżyc w opozycji do Słońca, 6:30 Księżyc w koniunkcji z Jowiszem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprzyja kreatywnym pomysłom. Od razu wprowadzaj je w życie. Randki i spotkania z ludźmi miną w życzliwej atmosferze, uda się zakończyć różne spory.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
W sprawach finansowych bądź nieugięty i zdecydowany. Nie pożyczaj niczego osobie, która zawiodła cię w przeszłości.

5.02.2015, czwartek
Księżyc w znaku Lwa i Panny (od 6:45)
Ważne zawodowe i finansowe sprawy oraz zakupy załatwiaj rano. Im bliżej południa, tym mniej możemy mieć energii. Chętnie poświęcimy czas na sztukę, hobby, odpoczynek. Randki będą bardzo udane. Przesadzaj rośliny i ustawiaj w nowych miejscach. Zrób badania, zapisz się do lekarza. Podcinaj włosy, rób manicure, nakładaj maseczki.
Aspekty planet: 12:38 Merkury w sekstylu z Saturnem, 14:26 Księżyc w kwadraturze z Saturnem, 19:56 Księżyc w opozycji z Neptunem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprawi, że staniemy się wyrozumiali i ciekawi tego, co słychać u innych ludzi. Zadbajmy o bliskich, szanujmy starsze osoby.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Nie dyskutuj na tematy, które irytują starszych krewnych, bo ktoś może się obrazić. Nie reaguj dziecinnie na kłopoty.

6.02.2015, piątek
Księżyc w znaku Panny
Warto zabrać się za zaległe sprawy, bo będziemy mieli okazję szybko uporać się z trudnościami. Możesz znaleźć zagubione rzeczy. Także podróże będą udane i przebiegną w miłej atmosferze. Zadbaj o ręce, wcieraj w nie krem; ogranicz palenie papierosów. Pij soki warzywne i jedz więcej owoców.
Aspekty planet: 7:02 Księżyc w opozycji z Wenus, 11:57 Księżyc w trygonie z Plutonem, 19:19 Słońce w opozycji z Jowiszem, 23:09 Księżyc w opozycji z Marsem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprawi, że będziemy myśleć o ciekawych książkach, filmach i o rozwoju duchowym. Bardzo dobry dzień, aby zdobyć nowe umiejętności.

Karta dnia: XIX Słońce
Jeśli czujesz się stłamszony i spychany na drugi plan w związku, teraz nadszedł czas przebudzenia i działania.

7.02.2015, sobota
Księżyc w znaku Panny i Wagi (od 19:43)
Ludzie staną się dzisiaj życzliwi i pracowici, dlatego szybko nadrobisz różne zaległości i zdobędziesz uznanie. Dzień sprzyja rachunkom, pracy, zdobywaniu nowych umiejętności. Inwestuj swoje pieniądze, szukaj nowych propozycji lub podpisuj ważne umowy. Umyj samochód, zrób porządek z narzędziami lub książkami. Podcinaj włosy, a będą gęstsze.
Aspekty planet: brak dużych aspektów planet.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprzyja udanym negocjacjom. Łatwiej przekonać kogoś, że musi się liczyć także z tym, co ty masz do powiedzenia. Walcz o swoje zyski!

Karta dnia: XXI Świat
Zasłużysz na nagrodę i przekonasz się, że jesteś o wiele więcej wart, niż sam przypuszczasz. Powiadom wszystkich o swoim sukcesie.

8.02.2015, niedziela
Księżyc w znaku Wagi
Będziemy w bardzo dobrych humorach, co sprzyja odpoczynkowi i dobrej zabawie. Chętnie spotkamy się z przyjaciółmi, zaplanujemy wyjazdy na zimowy odpoczynek. Randki będą udane. Idź do sauny, zrób sobie długą gorącą kąpiel, dzisiaj warto się wygrzać. Kupuj nowe rośliny do domu. Naucz się medytacji i sposobów na szybki relaks.
Aspekty planet: 00:07 Księżyc w trygonie z Merkurym, 3:43 Księżyc w sekstylu z Saturnem, 6:53 Wenus w sekstylu z Plutonem, 23:13 Księżyc w opozycji z Uranem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja nabieraniu dystansu do przelotnych kłopotów. Zamiast się spieszyć i denerwować, poszukaj mądrości i cierpliwości. Na spacerze odzyskasz wigor i energię.

Karta dnia: IV Cesarz
Poradź się kogoś z większym doświadczeniem, a szybko rozwiążesz swoje problemy.
Sam też będziesz pomagać krewnym i rozsądzać spory.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 11 º 47´ – 19 º 53´ Wodnika
Księżyc 8 º 44´ Raka – 14 º 27´ Wagi
Merkury 8 º 34′ – 1 º 44´ Wodnika w retrogradacji
Wenus 5 º 27´ – 15 º 23´ Ryb
Mars 15 º 17´ – 21 º 30´ Ryb
Jowisz  18 º 24′ – 17 º 20´ Lwa w retrogradacji
Saturn 3 º 30´ – 3 º 59´ Strzelca
Uran 13 º 17´ – 13 º 34´ Barana
Neptun 6 º 20´ – 6 º 37´ Ryb
Pluton 14 º 13´ – 14 º 28´ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
1.02 od g. 14:36 do 2.02 do g. 18:40.
4.02 od g. 6:30 do 5.02 do g. 6:45.
6.02 od g. 23:09 do 7.02 do g. 19:43.

Udanego tygodnia!