Horoskop tygodniowy 15-21.10.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Będziesz musiał więcej czasu poświęcić na pracę i obowiązki, ale pod koniec tygodnia okaże się, że bardzo ci się to opłacało. Osiągniesz znaczący sukces. Na weekend zaplanuj rodzinne atrakcje.

W poniedziałek 15.10 koniunkcja Merkurego z Wenus zapowiada ożywienie w sprawach towarzyskich i zawodowych. To dobry dzień na załatwianie spraw w urzędzie, podpisywanie umów i ubieganie się o dotacje i pożyczki.

W piątek 19.10 trygon Merkurego z Neptunem ostrzega przed błędami. Staraj się być sprawiedliwy i nie oceniaj ludzi po pozorach. Nie reaguj emocjonalnie na rodzinne sprzeczki, a weekend będzie idealny. Kwadratura Merkurego z Marsem ostrzega przed pośpiechem. Pilnuj spotkań, nie spóźniaj się, bądź obowiązkowy, a nie stracisz. Warto odwiedzić starych znajomych.

Horoskop tygodniowy

15.10.2018, poniedziałek
Księżyc w znaku Koziorożca
Podejdź poważnie do obowiązków, zrób listę i zacznij według niej działać. Możliwe są dzisiaj spóźnienia i pomyłki, dlatego nabierz do wszystkiego dystansu i nie martw się na zapas. Wybierz się na jogę, spaceruj, medytuj i zastanawiaj się nad ważnymi sprawami. W domu rób cięższe prace i porządki. Unikaj zakupów, bo wszystko wyda ci się za drogie. Koniunkcja Wenus z Merkurym sprzyja pisaniu listów.
Aspekty planet: 04.40 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 13.47 sekstyl Księżyca z Merkurym, 15.04 sekstyl Księżyca z Wenus, 22.20 koniunkcja Merkurego z Wenus.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki skieruje naszą uwagę na sprawy związane ze sztuką, pięknem, mistyką. Do pracy i pieniędzy nie będziemy mieli cierpliwości. Zamiast sprzątać i gotować, pogrążymy się w lekturze i marzeniach.

Karta dnia: XXII Głupiec
Poczujesz, że wszystko jeszcze przed tobą. Zawieraj nowe znajomości, szukaj lepszej pracy, bo masz szansę na szybko sukces.

16.10.2018, wtorek
Księżyc w znaku Koziorożca
Zabierz się za trudne sprawy, postaraj się być punktualny i opanowany. Lepiej jednak nie prosić o pomoc, bo wszyscy będą bardzo oficjalni, a mniej wyrozumiali dla innych ludzi. Udadzą się jednak wizyty w urzędach i załatwianie spraw formalnych. Uporządkuj spiżarnię, wyrzuć stare rzeczy, zrób ważne rachunki. Dzień sprzyja dbaniu o urodę i zdrowie. Pij wodę mineralną, dbaj dzisiaj i skórę, rób peeling, zaczynaj dietę.
Aspekty planet: 01.26 sekstyl Księżyca z Neptunem, 10.53 koniunkcja Księżyca z Plutonem, 20.01 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 23.49 sekstyl Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki pomaga szybko i łatwo zaczynać nowe sprawy, sprzyja twórczym dokonaniom i nauce Pod jej wpływem możesz zacząć studiować nieznane dziedziny, zgłębiać tajemnice i układać plany na przyszłość.

Karta dnia: VI Kochankowie
Nie rób wszystkiego sam, znajdź pomocników lub  wspólnika, razem będzie raźniej i łatwiej pokonywać trudności i wyzwania, jakie może przed tobą postawić los.

17.10.2018, środa
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 9.35)
Można spokojnie zająć się domem i odpoczynkiem. Zaproś bliskich na wspólny posiłek lub
spacer, nadrób zaległości w lekturze i nie przemęczaj się. Organizm potrzebuje zdrowych tłuszczy, unikaj przejadania się. Wykonuj cięższe prace, sprzątaj i prasuj, zadbaj o rośliny doniczkowe. Oczyszczaj organizm, unikaj cukru i słodyczy.
Aspekty planet: 11.16 kwadratura Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja sympatycznym spotkaniom i randkom. Będziemy otwarci na cudze potrzeby. Chętnie podzielimy się z innymi, mądrze doradzimy w trudnych sprawach. Dobry dzień na współpracę i ważne spotkania.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Pewna urzędowa lub oficjalna sprawa będzie wymagać szybkiej reakcji i szczegółowych wyjaśnień.  Nie zwlekaj z działaniem.

18.10.2018, czwartek
Księżyc w znaku Wodnika
Odpisuj na listy i maile, nawiązuj nowe znajomości choćby na zakupach, zorganizuj spotkanie przyjaciół. Księżyc sprzyja współpracy z innymi ludźmi, a także godzeniu się z wrogami. Zadbaj o sprzęt elektroniczny i AGD, zrób niezbędne naprawy, nawoź rośliny.  Uważaj, bo w pogoni za egzotycznymi smakami możesz dziś zjeść za dużo kalorii. Pilnuj swoich rzeczy, bo dziś łatwo coś zgubić.
Aspekty planet: 01.43 kwadratura Księżyca z Wenus, 11.10 kwadratura Księżyca z Merkurym, 13.49 koniunkcja Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki zachęca do randek, miłości i żartowania z przyjaciółmi. Dziś łatwo będzie zawrzeć sympatyczne znajomości. Fantazja, kreatywność i dobre pomysły okażą się najlepszym sposobem na uznanie i sukces.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
W sprawach finansowych bądź nieugięty i zdecydowany. Nie pożyczaj niczego osobie, która zawiodła cię w przeszłości.

19.10.2018, piątek
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 22.20)
Poczujesz, że już najwyższy czas uczynić życie lepszym. Wpadniesz na odkrywcze pomysły, łatwiej znajdziesz wyjście z kłopotów. Otwórz się na zmiany, ale postaraj się, aby twoje plany były realne. Księżyc sprzyja ubieganiu się o dofinansowanie lub kredyt. Proś o pomoc, a szybką ją uzyskasz. Kwadratura Merkurego z Marsem ostrzega przed kontuzjami i stłuczeniami.  Zrób piling i depilację, pij rumianek na cerę.
Aspekty planet: 11.46 trygon Merkurego z Neptunem, 13.45 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 14.27 trygon Księżyca ze Słońcem, 19.23 kwadratura Merkurego z Marsem, 23.47 sekstyl Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki zachęca do dbania o zdrowie i równowagę. Sprzyja ważnym przemyśleniom. Dzisiaj uda się osiągnąć zgodę i spokój, a trudne sytuacje okażą się łatwiejsze do zrozumienia i uporządkowania.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Nie dyskutuj na tematy, które irytują starszych krewnych, bo ktoś może się obrazić. Nie reaguj dziecinnie na kłopoty.

20.10.2018, sobota
Księżyc w znaku Ryb
Zaplanuj dużo atrakcji i rozrywek dla rodziny i bliskich. Odwiedź przyjaciół, a wielkie sprzątanie przełóż na inny dzień. Warto za to znaleźć sposób na oszczędności lub pozbycie się tego, co przynosi nam straty. Pij dużo wody, jedz świeże warzywa i owoce, a wzmocnisz organizm. Jedz węglowodany, pij więcej wody mineralnej, ogranicz cukier i alkohol.
Aspekty planet: 06.25 sekstyl Księżyca z Saturnem, 11.43 trygon Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki zachęca do zwierzeń, pomaga zadbać o innych ludzi. Uda się współpracować bez kłótni i podejrzeń. Randki będą udane. Zakupy i porządki uda się zrobić szybko i sprawnie.

Karta dnia: XIX Słońce
Jeśli czujesz się stłamszony i spychany na drugi plan w związku, teraz nadszedł czas przebudzenia i działania.

21.10.2018, niedziela
Księżyc w znaku Ryb
W rodzinnym gronie czas upłynie ci miło i leniwie. Rozmów się z niesfornym krewnym lub sąsiadką, która rozsiewa plotki na twój temat. zbyt długie wahanie i opóźnienia mogą spowodować uczuciowe straty. Weź się w garść, sam pokieruj zmianami, a nawet z trudnej sytuacji uda się wyjść bez szwanku. Księżyc pomoże ci się zrelaksować, ale i zdobyć potrzebne informacje. Zadbaj o stopy, weź kąpiel w soli, zrelaksuj się.
Aspekty planet: 02.06 koniunkcja Księżyca z Neptunem, 07.14 trygon Księżyca z Merkurym, 11.32 sekstyl Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki zachęca do dbania o dom i całą rodzinę. Dzisiaj uda się ustalić plan działania lub podziału obowiązków tak, aby wszyscy na tym skorzystali. To dobry dzień na zawieranie nowych znajomości.

Karta dnia: IV Cesarz
Poradź się kogoś z większym doświadczeniem, a szybko rozwiążesz swoje problemy. Sam też będziesz pomagać krewnym i rozsądzać spory.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 21 º 35´ – 28 º 32´ Wagi
Księżyc 02 º 23´ Koziorożca – 26 º 21´ Ryb
Merkury 07 º 35′ – 17 º 45′ Skorpiona
Wenus 09 º 10′ – 05 º 51′ Skorpiona w retrogradacji
Mars 12 º 08´ – 15 º 42´ Wodnika
Jowisz 24 º 48′ – 26 º 14′ Skorpiona
Saturn 03 º 44´ – 04 º 11´ Koziorożca
Uran 00 º 55´ – 00 º 38´ Byka w retrogradacji
Neptun 14 º 09′ – 14 º 01′ Ryb w retrogradacji
Pluton 18 º 48′ – 18 º 52′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
16.10 od g. 23.49 do 17.10 do g. 09.35.
19.10 od g. 14.27 do g. 22.20.

Miłego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 8-14.10.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Zbyt długie wahanie i opóźnienia mogą spowodować straty. Weź się w garść, sam pokieruj zmianami, a nawet z trudnej sytuacji uda się wyjść bez szwanku. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a wiele na tym zyskasz.

We wtorek 9.10 nów Księżyca w znaku Wagi sprzyja wszystkich samotnym i niedawno zakochanym. W miłości bądź spontaniczny, nie kryj swoich zamiarów. Randka może być początkiem wielkiej miłości.

W środę 10.10 opozycja Merkurego z Uranem sprawi, że wszyscy będą czymś bardzo zajęci. Pewien etap prac zakończy się, a ty zasłużysz na nagrodę. Powiadom wszystkich o swoim sukcesie. Merkury wchodzi do znaku Skorpiona. Nawet jeśli ominie cię jakaś okazja finansowa czy podwyżka, bądź dobrej myśli, bo bliscy wynagrodzą ci chwilowe porażki. Zadbaj o swoje zdrowie, zacznij się lepiej odżywiać i wysypiać.

W czwartek 11.10 kwadratura Wenus z Marsem sprawi, że gdzie się nie pojawisz, wszędzie cię zauważą i docenią twoje umiejętności. Bądź realistą i domagaj się jasnych ustaleń. W miłości nowa szansa.

W piątek 12.10 sekstyl Merkurego z Saturnem sprzyja zdobywaniu ważnych informacji. Nie  wierz plotkom i racjonalnie oceniaj sytuację. Nie daj się wciągnąć w towarzyskie czy zawodowe konflikty i dbaj o swoją  reputację. Kwadratura Słońca z Plutonem sprawi, że cel, do którego od dawna dążysz, teraz znajdzie się w twoim zasięgu. Rodzinne spotkanie lub krótka podróż zapewnią ci wiele atrakcji i odgonią nudę.

Horoskop tygodniowy

8.10.2018, poniedziałek
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 3.09)
Zadbaj o siebie i nie żałuj pieniędzy na kosmetyki i pielęgnację. Warto być eleganckim. Dziś ktoś może zauważyć cię w tłumie i dać ci szansę czy w sprawach zawodowych, czy w miłości. Księżyc w znaku Wagi i pomoże nam dogadywać się z ludźmi i negocjować, zamiast wikłać się w konflikty. Dobry dzień na podpisywanie umów, zaczynanie pracy. Organizm potrzebuje zdrowych tłuszczy takich jak oliwa czy olej kokosowy.
Aspekty planet: 08.47 kwadratura Księżyca z Saturnem, 18.34 trygon Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja udanym randkom i szalonej miłości. To wibracja zgody i porozumienia. Przyniesie szczęście zakochanym i pomoże porozumieć się z ludźmi. Dzisiaj rozmawiaj o uczuciach.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Twój los się odmieni na lepsze, jeśli wykorzystasz okazję, która nagle pojawi się na horyzoncie. Zagraj w totka, masz szansę wygrać.

9.10.2018, wtorek
Księżyc w znaku Wagi
Nów Księżyca w znaku Wagi pomoże załatwiać ważne sprawy na mieście, odwiedź też urzędy lub bank. Ludzie wszyscy będą uprzejmi, ale też ciekawscy. Łatwo będzie zdobywać nowe informacje, ale będą wśród nich także plotki. Udadzą się nauka, podróże, wizyty w urzędach i administracji, pisanie ważnych pism. Jedz potrawy bogate w zdrowe tłuszcze. Weź kąpiel  z dodatkiem olejku z rozmarynu, a uspokoisz nerwy.
Aspekty planet: 05.46 koniunkcja Księżyca ze Słońcem, 10.50 kwadratura Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki zachęca do zabawy, rozrywki i sztuki. W pracy sprzyja twórczym dyskusjom, sztuce i niezwykłym spostrzeżeniom. Dzisiaj możesz zmienić zdanie w ważnej sprawie, a także przeżyć nowe doświadczenia.

Karta dnia: 0 Głupiec
Ktoś cię zaskoczy, coś nowego się wydarzy w twoim otoczeniu, co zainspiruje cię do zmian, a nawet popchnie cię na nową drogę życia.

10.10.2018, środa
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 6.09)
Przygotuj się na krytykę i niezadowolenie osób, którym pomagasz. Dziś możesz liczyć tylko na siebie. W pracy ktoś surowy może wymagać od ciebie więcej niż zwykle. Unikaj wielkich zakupów, rachunków i dalekich podróży. Także randki mogą okazać się o wiele mniej namiętne. Merkury wkracza do znaku Skorpiona i sprzyja uzyskiwaniu korzystnych kredytów. Zaczynaj remont, rób porządki, wykonuj cięższe prace, podlej kwiaty.
Aspekty planet: 02.40 Merkury wkracza do znaku Skorpiona, 06.35 koniunkcja Księżyca z Merkurym, 08.05 opozycja Księżyca z Uranem, 12.11 sekstyl Księżyca z Saturnem, 19.35 opozycja Merkurego z Uranem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki nie sprzyja ryzykownym pomysłom. Nie przejmuj się humorami innych, tylko skup się na nadrabianiu zaległości. Można też zająć się domem i większymi porządkami.

Karta dnia: VIII Siła
Czas zacząć dbać o zdrowie i kondycję. Uda się skutecznie przeprowadzić dietę cud i wzmocnić organizm ćwiczeniami.

11.10.2018, czwartek
Księżyc w znaku Skorpiona
Czas na zmiany. Jeśli wciąż zwlekasz z rozpoczęciem diety lub zapisaniem się na siłownię, wreszcie podejmij decyzję! Zadbaj o bliskich, zrób domowe porządki, ale unikaj prania dywanów i firanek, bo będą długo schły. Organizm potrzebuje więcej węglowodanów i płynów. Nie ćwicz zbyt intensywnie. Nawilżaj i odżywiaj skórę, unikaj depilacji i farbowania włosów. Kwadratura Wenus z Marsem sprzyja namiętnym randkom.
Aspekty planet: 00.02 kwadratura Księżyca z Marsem, 00.15 koniunkcja Księżyca z Wenus, 04.29 kwadratura Wenus z Marsem, 07.11 trygon Księżyca z Neptunem, 15.23 sekstyl Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki przynosi nowe, szalone pomysły. Jednak uważajmy i nie inwestujmy pod wpływem emocji, bo nawet rewolucyjne plany wymagają dokładnego przemyślenia.

Karta dnia: XV Diabeł
Dopadnie cię lenistwo, trudno ci będzie zabrać się za obowiązki i trudne nudne sprawy. Możliwy flirt, a nawet romans.

12.10.2018, piątek
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 11.52)
Zadbaj o zdrowie i kondycję fizyczną, a poczujesz się o dziesięć lat młodszy. Księżyc pomoże szybciej uporać się z obowiązkami, przyniesie nowe, zaskakujące wiadomości. Kwadratura Słońca z Plutonem ostrzega przed nieuczciwymi osobami. Podejmuj odważne decyzje zawodowe i rodzinne, nie ociągaj się z odpowiedziami na telefony i maile. Warto zadbać o samochód. Pij zioła oczyszczające.
Aspekty planet: 01.12 koniunkcja Księżyca z Jowiszem, 06.10 kwadratura Słońca z Plutonem, 10.19 sekstyl Merkurego z Saturnem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki pomaga odzyskać wewnętrzną równowagę. Sprzyja zajmowaniu się własnym hobby, ucieczce od gwaru i zamieszania. To dobry dzień na ciekawe rozmowy z bliskimi, randki, odpoczynek w pięknym miejscu.

Karta dnia: XVI Wieża
Nie zawahaj się podjąć ryzykownej decyzji, teraz znajdziesz siłę, aby pokonać strach. Walcz o siebie, teraz masz na to najwięcej determinacji i okazji.

13.10.2018, sobota
Księżyc w znaku Strzelca
Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień na randkę lub większą imprezę. Księżyc nastroi nas pozytywnie do współpracy z innymi ludźmi. To dobry dzień, aby poważnie porozmawiać z bliskimi o podziale obowiązków lub kogoś o coś poprosić. Kupuj nowe rośliny do domu, zwalczaj szkodniki, wyczyść kuchenkę i kominek. Zadbaj o wątrobę i nie obciążaj organizmu ciężkostrawnymi potrawami.
Aspekty planet: 09.05 sekstyl Księżyca z Marsem, 14.32 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki pomaga w nauce, sprzyja refleksji i dobrym pomysłom. Czytaj książki i prasę, wyciągaj wnioski, bo dzisiaj możesz zmienić swoje spojrzenie na trudne sprawy.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Odpoczywaj, wyśpij się  dobrze odżywiaj. Dziś potrzebujesz więcej opieki i spokoju. Intuicja podpowie ci, co robić.

14.10.2018, niedziela
Księżyc w znaku Strzelca i Koziorożca (od 21.16)
Będziemy otwarci na ryzykowne pomysły. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach! Księżyc pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje. Uważaj na drodze i w kuchni podczas krojenia, dziś łatwo o stłuczkę lub zranienie zbyt ostrym nożem. Kontroluj ciśnienie, nie pij za dużo kawy, wypróbuj nową fryzurę.
Aspekty planet: 02.58 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 23.06 trygon Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprawi, że niedziela będzie spokojna i udana. Odpocznij, ciesz się rodziną i nabieraj pozytywnej energii. Przy okazji rodzinnego obiadu uda się też załatwić kilka finansowych spraw.

Karta dnia: VI Kochankowie
Czas na miłość i zabawę. Odnajdziesz spokój u boku ukochanej osoby, dogadasz się z kimś, kto ma trudny charakter.

Pozycje planet:
Słońce 14 º 39´ – 21 º 35´ Wagi
Księżyc 29 º 18´ Panny – 02 º 23´ Koziorożca
Merkury 26 º 49′ Wagi – 07 º 35′ Skorpiona
Wenus 10 º 45′ – 09 º 10′ Skorpiona w retrogradacji
Mars 08 º 52´ – 12 º 08´ Wodnika
Jowisz 23 º 25′ – 24 º 48′ Skorpiona
Saturn 03 º 21´ – 03 º 44´ Koziorożca
Uran 01 º 12´ – 00 º 55´ Byka w retrogradacji
Neptun 14 º 18′ – 14 º 09′ Ryb w retrogradacji
Pluton 18 º 46′ – 18 º 48′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
7.10 od g. 16.02 do 8.10 do g. 03.09.
9.10 od g. 10.50 do 10.10 do g. 06.09.
12.10 od g. 01.12 do g. 11.52.
14.10 d g. 02.58 do g. 21.16.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 1-7.10.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Słońce w znaku Wagi wciąż sprzyja podróżom, szkoleniom, nowym zainteresowaniom i spotkaniom towarzyskim. Zajmujmy się poważnymi sprawami, bo kwadratura Merkurego z Plutonem w środę sprzyja załatwianiu urzędowych i skomplikowanych spraw, ale też radzi uważać na szczegóły.

W poniedziałek 1.10 Pluton wychodzi z retrogradacji i  zmobilizuje nas do zadbania o swoje finanse, warto powrócić do starych pomysłów na biznes lub wysłać oferty pracy ponownie w te miejsca, na których nam zależy, bo teraz możemy mieć więcej szans.

W środę 3.10 kwadratura Merkurego z Plutonem każe być ostrożnym w ujawnianiu tajemnic i dociekliwym, bo to dobry dzień na odnajdywanie zagubionych rzeczy.

W piątek 5.10 Wenus wchodzi w retrogradację, a to przypomni wielu osobom o zaległych płatnościach, badaniach kontrolnych i audytach. Warto poprosić specjalistę o radę w trudnej zawodowej sprawie.

Horoskop tygodniowy

1.10.2018, poniedziałek
Księżyc w znaku Bliźniąt i Raka (od 20.00)
Bądź zdyscyplinowany, bo mimo wielu planów i chęci, możesz nie zdążysz wszystkiego zrealizować. Zajmij się odkurzaniem komputera i telefonu, usuń z nich zbędne pliki i wirusy. Księżyc sprzyja za to zawieraniu nowych znajomości. Warto sprawdzać wiarygodność źródeł i czytać w umowach to, co napisane małym drukiem. Warto zadbać dzisiaj o paznokcie i skórę dłoni, zrób zabiegi na ciało.
Aspekty planet: 22.28 sekstyl Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 4
Czwórka gwarantuje nam udany początek tygodnia. Wibracja sprzyja nauce, rachunkom, wyciąganiu wniosków z błędów. Decyzje, jakie dziś podejmiesz, będą trudne, ale mogą się opłacić.

Karta dnia: II Kapłanka
Nie będziesz musiał zabiegać o pochwały i dobre oceny. Ktoś dostrzeże twój wysiłek i zostaniesz doceniony za to, co robisz i w czym jesteś najlepszy.

2.10.2018, wtorek
Księżyc w znaku Raka
Nie spiesz się i unikaj trudnych rozmów czy decyzji, bo możesz zbyt emocjonalnie podchodzić do wielu spraw. Medytuj, zrelaksuj się, odpocznij i nie przeciążaj organizmu wysiłkiem fizycznym. Unikaj zazdrosnych i nieżyczliwych ci osób, a dzień będzie udany. Podlej obficie rośliny, unikaj prania, mycia podłóg, wysiewaj trawę, dekoruj dom.
Aspekty planet: 01.18 opozycja Księżyca z Saturnem, 11.45 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 14.18 trygon Księżyca z Wenus, 20.46 trygon Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprawi, że będziemy otwarci na ryzykowne pomysły. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach! Piątka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: IV Cesarz
Użyj swojego autorytetu, aby rozwiązać trudną zawodową lub urzędową sprawę. Los pewnej osoby zależy od twojej pomocy i zdecydowania.

3.10.2018, środa
Księżyc w znaku Raka i Lwa (od 23.12)
Podsumuj sukcesy, zastanów się co trzeba w życiu lub pracy poprawić. Warto jeszcze raz przejrzeć dokumenty, rachunki, bo dzięki kwadraturze Merkurego z Plutonem możemy coś odkryć, znaleźć, doprowadzić do szczęśliwego zakończenia. Nawadniaj organizm i unikaj nadmiaru tłuszczu w posiłkach. Wywabiaj plamy, walcz ze szkodnikami, usuwaj stare liście i podlej kwiaty. Dobry dzień na oczyszczającą dietę sokową, unikaj słodyczy.
Aspekty planet: 02.03 kwadratura Merkurego z Plutonem, 04.09 opozycja Księżyca z Plutonem, 04.26 kwadratura Księżyca z Merkurym, 10.33 trygon Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja domowym porządkom, zakupom i rachunkom. Także cięższe prace fizyczne, jak remonty czy porządki, okażą się łatwiejsze do wykonania. Dzisiaj możesz układać plany na przyszłość.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Nie rezygnuj ze swoich planów, bo możesz zyskać od ludzi wiele pomocy i wsparcia. Dzień sprzyja spotkaniom z przyjaciółmi.

4.10.2018, czwartek
Księżyc w znaku Lwa
Księżyc w Lwie pomaga rozmawiać o pieniądzach, sprzyja udanym zakupom i zyskownym umowom. Dzisiaj zakładaj konto w banku, ale też zadbaj o pieniądze i zrób porządki w portfelu. Podróże przebiegną w dobrej atmosferze, warto odnawiać stare znajomości. Wieczorem udana zabawa w miłym gronie, dla samotnych szansa na miłość. Jedz witaminy i suplementy diety, pij dużo wody, organizm dobrze przyswaja białko.
Aspekty planet: 01.28 kwadratura Księżyca z Uranem, 11.30 opozycja Księżyca z Marsem, 17.21 kwadratura Księżyca z Wenus, 18.19 sekstyl Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja zdobywaniu ciekawych informacji. Warto zadzwonić do krewnych, wyjaśnić różne ważne sprawy. Nie bój się zadawać pytań, nie żałuj czasu na ważne dyskusje i naukę.

Karta dnia: XII Wisielec
Nie musisz robić wszystkiego natychmiast i decydować pod presją. W spokoju i samotności pojawią się dobre pomysły.

5.10.2018, piątek
Księżyc w znaku Lwa
Będziemy zastanawiać się czy decyzje, jakie podjęliśmy ostatnio, są słuszne i czy się nam opłacają. Będziemy dyskutować i dokładnie rozważać każdą sprawę. Współpraca z ludźmi będzie układać się dobrze. Zrób porządek w komputerze, książkach i płytach. Dobry dzień na wizytę u lekarza, badania kontrolne i fryzjera. Wieczorem zorganizuj spotkanie ze znajomymi, wymyśl nową grę towarzyską. Wenus wejdzie w retrogradację i da nadzieję na odnowienie ważnej znajomości.
Aspekty planet: 13.19 sekstyl Księżyca z Merkurym, 13.33 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 21.04 Wenus wchodzi w retrogradację.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki pomaga zapanować nad bałaganem w rachunkach. W pracy śmiało szukaj sobie nowych, bardziej zyskownych zadań, bo Ósemka zapewnia dobrą rękę do pieniędzy.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Podczas rozmów z ważnymi osobami bądź bardziej pewny siebie i zdecydowany, a uda ci się zakończyć spór czy sprawę, która mogła trafić do sądu.

6.10.2018, sobota
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 01.19)
Księżyc pomoże nam zmobilizować się do systematycznej pracy, uporządkować dokumenty i zrobić domowe porządki. Dzień sprzyja zmianie diety i zajmowaniu się rachunkami. Nawadniaj organizm, pij dużo wody, jedz świeże warzywa korzeniowe, które zawierają dużo mikroelementów. Wieczorem postaw na intelektualne rozrywki, żeby uniknąć nudy. Zadbaj o samochód i rower, zrób przegląd, myj okna, pierz zasłony i firanki.
Aspekty planet: 03.26 trygon Księżyca z Uranem, 06.43 trygon Księżyca z Saturnem, 19.16 sekstyl Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja odpoczynkowi i rodzinnym sprawom. Chętnie pomożesz, doradzisz, a w razie potrzeby pocieszysz swoich bliskich. Tylko pamiętaj, że wszyscy potrzebują odpoczynku.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Pod wpływem niespodziewanych wydarzeń postanowisz zmienić swoje plany. Im szybciej przystosujesz się do nowej sytuacji, tym więcej się nauczysz.

7.10.2018, niedziela
Księżyc w znaku Panny
Księżyc zapewni nam wiele różnorodnych rozrywek i sprawi, że nasze plany mogą się nieoczekiwanie zmienić. Aura dnia zachęca do dbania o zdrowie i równowagę i sprzyja ważnym przemyśleniom. Dzisiaj uda się osiągnąć zgodę i spokój, a trudne sytuacje okażą się łatwiejsze do zrozumienia i uporządkowania. Wieczorem interesująca rozmowa da ci wiele do myślenia. Zadbaj o ręce, wcieraj w nie krem, ogranicz palenie papierosów.
Aspekty planet: 01.04 opozycja Księżyca z Neptunem, 08.27 trygon Księżyca z Plutonem, 16.02 sekstyl Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy otwarci na ryzykowne pomysły. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach! Jedynka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: VI Kochankowie
W miłości będziesz bardzo pewny siebie. Uwzględnij oczekiwania bliskiej osoby, nie bądź upartym egoistą.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 07 º 45´ – 14 º 39´ Wagi
Księżyc 19 º 38´ Bliźniąt – 29 º 18´ Panny
Merkury 15 º 26′ – 26 º 49′ Wagi
Wenus 10 º 24′ – 10 º 45′ Skorpiona w retrogradacji
Mars 05 º 57´ – 08 º 52´ Wodnika
Jowisz 22 º 04′ – 23 º 25′ Skorpiona
Saturn 03 º 02´ – 03 º 21´ Koziorożca
Uran 01 º 28´ – 01 º 12´ Byka w retrogradacji
Neptun 14 º 28′ – 14 º 18′ Ryb w retrogradacji
Pluton 18 º 45′ 18 º 46′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
30.09 od g. 17.37 do 1.10 do g. 20.00.
3.10 od g. 10.33 do g. 23.12.
5.10 od g. 13.33 do 6.10 do g. 01.19.
7.10 od g. 16.02 do 8.10 do g. 03.09.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 24-30.09.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Poczujemy nową energię, bo Słońce zacznie swoją wędrówkę przez znak Wagi i czeka nas silna pełnia Księżyca w znaku Barana. Sprawy relacji, współpracy i umów będą w centrum naszego zainteresowania. Do środy bądźmy ostrożni i nie podejmujmy radykalnych decyzji, bo pełnia i kwadratura Słońca z Saturnem może podpowiadać szybie, ale nie zawsze korzystne rozwiązania.

W poniedziałek 24.09 trygon Merkurego z Marsem sprawi, że będziemy pomysłowi i kreatywni, coś ważnego nie ujdzie naszej uwadze, dzięki czemu zyskamy w sprawach zawodowych. Wagi będą zadawać dużo dociekliwych pytań.

We wtorek 25.09 pełnia Księżyca w znaku Barana sprawi, że będziemy pełni nadziei na szybkie załatwienie spraw partnerskich i realizację zawodowych planów. Barany powinny wziąć sobie do serca rady przyjaciół w sprawach uczuciowych.

W środę 26.09 kwadratura Słońca z Saturnem pomoże nam w samodyscyplinie. Poczujemy zmianę nastroju, staniemy się bardziej zdyscyplinowani i pracowici, ale w weekend odpocznijmy i zajmijmy się przyjemnymi sprawami.

W piątek 28.09 trygon Słońca z Marsem zachęca osoby spod znaku Bliźniąt, Wagi i Wodnika do beztroski i realizacji szalonych pomysłów. W weekend warto bawić się i odpoczywać w większym gronie.

Horoskop tygodniowy

24.09.2018, poniedziałek
Księżyc w znaku Ryb
Weź na poważnie to, co mówią do ciebie inni. Ktoś może pokazać ci sposób na powiększenie konta. Trygon Merkurego z Marsem zapewni ci szybką regenerację i powrót do zdrowia. Nie siedź jednak w przeciągu i nie spaceruj w miejscach, które nie są bezpieczne. Odpoczywaj aktywnie, idź na spacer. Regeneruj siły na basen lub w saunie. Zadbaj o stopy, weź kąpiel w soli, nie farbuj włosów.
Aspekty planet: 03.24 sekstyl Księżyca z Plutonem, 03.29 trygon Merkurego z Marsem, 07.25 trygon Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: Ósemka
Wibracja Ósemki sprzyja finansom, dlatego szukaj okazji do zdobycia większych pieniędzy. Sprawy, jakie dzisiaj poruszysz, przyniosą ci zysk. Można zakładać konto w banku, otwierać firmę lub wystawiać przedmioty na aukcje.

Karta dnia: XII Wisielec
Powiedzmy jasno natarczywym osobom, jakie mamy wątpliwości. W ten sposób unikniemy zarzutów, że nie wywiązujemy się ze swoich obietnic.

25.09.2018, wtorek
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 1.03)
Pełnia Księżyca sprawi, że ludzie będą nerwowi, ale i nastawieni na współpracę. Unikaj ryzyka i konfliktów, zajmij się medytacją, jogą, sztuką. Warto bezinteresownie pomagać innym. Pij oczyszczające zioła, odtruwaj organizm, zrób jednodniową głodówkę. Regeneruj siły, unikaj nadmiernego wysiłku, nie przeciążaj wzroku.
Aspekty planet: 04.52 opozycja Księżyca i Słońca, 06.27 kwadratura Księżyca z Saturnem, 08.22 sekstyl Księżyca z Marsem, 12.11 opozycja Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: Dziewiątka
Wibracja Dziewiątki sprzyja prywatnym sprawom. Nie będziemy mieli ochoty na ryzyko i nowości. Dzisiaj kasuj niepotrzebne dane, zamykaj konta, pozbywaj się niepotrzebnych spraw i znajomości.

Karta dnia: VI Kochankowie
Karta zwraca naszą uwagę na relacje z ludźmi, współpracę i negocjacje. W pracy nie działajmy w pojedynkę, praca w grupie da o wiele lepsze rezultaty.

26.09.2018, środa
Księżyc w znaku Barana
Uważaj na słabo działające sprzęty, coś się może dziś popsuć. Kwadratura Słońca z Saturnem sprawi, że będziemy ostrożni i podejrzliwi w kontaktach z ludźmi. Łatwo będzie zapomnieć o ważnych spotkaniach lub zobowiązaniach. Lepiej unikać ryzykownych decyzji. Uporządkuj sprzęt sportowy i garderobę, rób szybkie porządki. Nie przeciążaj kręgosłupa. Jedz sery i ryby, unikaj tłustych potraw, wypij cocktail z zielonych warzyw.
Aspekty planet: 01.50 kwadratura Słońca z Saturnem, 12.28 kwadratura Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: Jedynka
Wibracja Jedynki sprzyja  aktywnemu trybowi życia, miłości i dobrej zabawie. Warto dzisiaj pograć w gry, uprawiać sport, zająć się twórczością artystyczną. Wprowadzaj w życie nowe pomysły.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Postaraj się być bezstronny, a zapewnisz sobie spokój na długie tygodnie. Dziś zajmij się swoim hobby, upiększ swoje otoczenie.

27.09.2018, czwartek
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 9.15)
Zakładaj konto w banku, odwiedzaj urzędy. Możesz z korzyścią współpracować z innymi. Wszyscy będą sobie życzliwi, chętnie podzielą się swoimi sposobami na radzenie sobie z trudnościami. Łatwo uzgodnisz wspólne stanowisko i podzielisz się obowiązkami. Na zakupach szukaj modnych ubrań i dodatków. Organizm dobrze przyswaja witaminy i składniki mineralne. Unikaj słodyczy, jedz więcej owoców i warzyw, nie pij słodzonych napojów.
Aspekty planet: 12.10 koniunkcja Księżyca z Uranem, 14.34 trygon Księżyca z Saturnem, 17.50 kwadratura Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: Dwójka
Wibracja Dwójki sprzyja spotkaniom z przyjaciółmi i długim rozmowom. Samotnym i nieśmiałym łatwiej będzie zawrzeć nowe znajomości. W centrum zainteresowania będą relacje i ludzkie zachowania.

Karta dnia: VIII Siła
Nie poddawaj się naciskom, stań do walki o swoje, ale nie używaj przemocy czy gróźb. Dzień  sprzyja pozytywnym zmianom i szczęśliwym zbiegom okoliczności.

28.09.2018, piątek
Księżyc w znaku Byka
Proś, a ludzie dadzą ci to, czego potrzebujesz. Trygon Słońca z Marsem doda ci sił i zapewni energię do podróży, zakupów a nawet przemeblowania. Uda ci się z kimś pogodzić lub przekonać go do ważnej dla ciebie sprawy. Dobry dzień na finansowe inwestycje, a także większe zakupy lub ubieganie się o kredyt. Wykonuj ćwiczenia siłowe, ale nie przesadzaj z obciążeniem serca. Udadzą się zabiegi na twarz.
Aspekty planet: 01.34 trygon Słońca z Marsem, 03.01 opozycja Księżyca z Wenus, 11.42 sekstyl Księżyca z Neptunem, 19.20 trygon Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: Trójka
Wibracja Trójki sprzyja kreatywnym pomysłom. Zainwestuj w swoje umiejętności, zrób coś zupełnie nowego! Ciekawe zakupy zrobisz dzisiaj w księgarni lub sklepie ezoterycznym. Także imprezy będą udane.

Karta dnia: VII Rydwan
Nie zwlekaj, szybko działaj, a uda ci się osiągnąć to, o co zabiegasz od jakiegoś czasu. W weekend możliwy wyjazd lub dłuższa wycieczka.

29.09.2018, sobota
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 15.25)
Poświęć więcej czasu sobie i pielęgnacji urody, Zadbaj też o wygląd swojego otoczenia. Wietrz mieszkanie, spaceruj i wycieraj kurze, a szybko uporasz się z porządkami. Nakładaj maseczki, nawilżaj skórę, zadbaj o ręce. Wieczór sprzyja rozrywce, zajmowaniu się hobby i towarzyskim spotkaniom. Zadbaj o nawilżanie skóry i dróg oddechowych.
Aspekty planet: 00.36 opozycja Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki sprzyja ważnym decyzjom, ale także wyplątywaniu się z umów, które nie przynoszą korzyści. Licz swoje pieniądze, oszczędzaj czas i siły.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Znajdź czas dla siebie, nie goń wciąż za nowinkami. Potrzebujesz więcej opieki i spokoju. Bliska osoba cię doceni.

30.09.2018, niedziela
Księżyc w znaku Bliźniąt
Przygotuj się na dużo towarzyskich atrakcji. Warto iść na spacer, do kina lub na wystawę, gdzie jest szansa na spotkanie ciekawych ludzi. Po południu wszystko uda się uporządkować i wyjaśnić. Organizm potrzebuje dużo zdrowych tłuszczów, jedz więcej sałatek doprawianych oliwą z pierwszego tłoczenia. Dzień sprzyja podróżom i zapisywaniu się na kursy doszkalające.
Aspekty planet: 01.15 trygon Księżyca z Marsem, 03.33 trygon Księżyca ze Słońcem, 16.58 kwadratura Księżyca z Neptunem, 17.37 trygon Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki sprzyja każdemu, kto szuka nowych pomysłów na życie i karierę. Dziś można wpaść na innowacyjne pomysły. Zapisuj swoje przemyślenia, bo w przyszłości przyniosą ci zyski.

Karta dnia: III Cesarzowa
Pamiętaj o rocznicach, imieninach i urodzinach, a zyskasz sympatię ludzi. Łap okazję, pewna finansowa propozycja może rozwiązać twoje kłopoty.

Pozycje planet i świateł:
Słońce  00 o 54´ – 07 o 45´ Wagi
Księżyc 18 o 03´ Ryb – 19 o 38´ Bliźniąt
Merkury 03 o 19′ – 15 o 26′ Wagi
Wenus 08 o 22′ – 10 o 24′ Skorpiona
Mars 03 o 25´ – 05 o 57´ Wodnika
Jowisz 20 o 48′ – 22 o 04′ Skorpiona
Saturn 02 o 48´ – 03 o 02´ Koziorożca
Uran 01 o 43´ – 01 o 28´ Byka w retrogradacji
Neptun 14 o 38′ – 14 o 28′ Ryb w retrogradacji
Pluton 18 o 46′ – 18 o 45′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
24.09 od g. 07.25 do 25.09 do g. 01.03.
26.09 od g. 12.28 do 27.09 do g. 09.15.
29.09 od g. 00.36 do g. 15.25.
30.09 od g. 17.37 do 1.10 do g. 20.00.

Udanego tygodnia!

Miłego tygodnia!