Horoskop tygodniowy 24-30.08.2015

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Wykorzystajmy dobroczynną siłę koniunkcji Słońca z Jowiszem i zróbmy w tym tygodniu coś nowego, zaskoczmy siebie i bliskich, złapmy szczęście za nogi, ale nie zapominajmy, żeby mierzyć zamiary na siły, bo wpływ znaku Panny podpowiada nam, aby kierować się nie tylko emocjami, ale i rozumem.

W środę 26.08 Merkury w sekstylu z Saturnem podpowie nam, jak rozwiązać trudny problem lub pomoże naprawić nie działające sprzęty w domu. Warto jednak zdać się na poradę i usługi specjalisty, żeby załatwić problem raz i porządnie.

W czwartek 27.08 Słońce w koniunkcji z Jowiszem zapewni nam powodzenie w każdej spawie, dlatego zaczynajmy nowe sprawy, zakładajmy firmę, rozpoczynajmy podróż, podpisujmy umowy. W urzędach będziemy bardziej skuteczni w załatwianiu spraw finansowych. Warto założyć konto, lokatę lub znaleźć lepsze oprocentowanie kredytu czy karty kredytowej. 27.08 Merkury wkracza do znaku Wagi i pomoże osobom, które nie mają partnera, znaleźć drugą pasującą idealnie połówkę. Merkury w Wadze sprzyja szukaniu pracy i podpisywaniu korzystnych umów.

W sobotę 29.08 pełnia Księżyca w znaku Ryb sprawi, że weekend będzie romantyczny i bardzo wzruszający za sprawą spotkań, przyjęć czy filmów lub muzyki. Warto odpocząć po intensywnym tygodniu i zająć się tylko tym, co sprawia nam radość.

Horoskop tygodniowy

24.08.2015, poniedziałek
Księżyc w znaku Strzelca
Dziś możesz zawierać nowe znajomości i odkrywać nowe zainteresowania. Dzień minie raczej na pogawędkach, niż na ciężkiej pracy. Warto wybierać się na zakupy, organizować szkolenia i służbowe wyjazdy. Także podróże przyniosą nowe inspiracje i sympatyczne przygody. Szukaj ofert wakacyjnych wyjazdów, kupuj bilety.
Aspekty planet: 08:09 Księżyc w trygonie z Wenus, 12:34 Księżyc w trygonie z Uranem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprzyja konkretnym dokonaniom. Czyni ludzi bardzo upartymi, dlatego unikaj dyskusji ze starszymi osobami i nie krytykuj pomysłów szefa. Dobry dzień na domowe porządki i zakupy.

Karta dnia: V Papież
Warto zastanowić się nad swoją karierą i pragnieniami. Podjęte decyzje będą ważne i w przyszłości przyniosą ci zysk. Nie obawiaj się odpowiedzialności.

25.08.2015, wtorek
Księżyc w znaku Strzelca i Koziorożca (od 6.21)
Wszyscy będą dzisiaj mniej rozmowni, a bardziej pracowici. Szybko nadrobisz różne zaległości zawodowe. Lepiej jednak nie proś innych o pomoc, bo ludzie będą bardzo oficjalni. To dobry dzień na składanie podań i wizyty w urzędzie. Zadbaj dzisiaj o zdrowie, a szybko zobaczysz pozytywne efekty. Organizm dobrze przyswaja witaminy i składniki mineralne. Zrób peeling i depilację.
Aspekty planet: 00:03 Księżyc w kwadraturze z Merkurym, 09:34 Księżyc w trygonie ze Słońcem, 11:44 Księżyc w trygonie z Jowiszem, 21:31 Księżyc w sekstylu z Neptunem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprzyja kreatywnym pomysłom. Od razu wprowadzaj je w życie. Randki i spotkania z ludźmi miną w życzliwej atmosferze, uda się zakończyć różne spory.

Karta dnia: I Mag
Zyskasz o wiele więcej, niż myślisz, dzięki pewności siebie i dobrej autoprezentacji. Chwal się głośno tym, co osiągnąłeś.

26.08.2015, środa
Księżyc w znaku Koziorożca
Księżyc nie sprzyja zaczynaniu nowych spraw. Skrywane konflikty mogą dziś nagle wybuchnąć. Większość ludzi będzie myśleć głównie o pieniądzach i przyziemnych sprawach. Po pracy daj nerwom odpocząć, zajmij się rozrywką i sztuką. Jedz warzywa, ogranicz napoje gazowane i cukier. Weź kąpiel w soli, a wzmocnisz skórę, nie przeciążaj kręgosłupa. Merkury w sekstylu do Urana przynosi odkrywcze pomysły.
Aspekty planet: 05:33 Księżyc w koniunkcji z Plutonem, 17:25 Księżyc w kwadraturze z Uranem, 18:07 Merkury w sekstylu z Saturnem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprawi, że staniemy się wyrozumiali i ciekawi tego, co słychać u innych ludzi. Zadbajmy o bliskich, szanujmy starsze osoby.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Podczas rozmów z ważnymi osobami bądź bardziej pewny siebie i zdecydowany, a uda ci się zakończyć spór czy sprawę, która mogła trafić do sądu.

27.08.2015, czwartek
Księżyc w znaku Koziorożca i Wodnika (od 10.03)
Księżyc przestrzega przed intrygami i kłótniami. Stare emocjonalne urazy mogą dzisiaj znów wyjść na jaw, dlatego bądźmy bardzo ostrożni i uprzejmi dla innych. Unikaj kłótni, ryzykownych decyzji, stawiania wszystkiego na jedną kartę. Dzień nie sprzyja dalekim podróżom, bo trudno się będzie skoncentrować lub dotrzeć gdzieś na czas. Słońce w koniunkcji z Jowiszem sprzyja udanym interesom. Merkury wkracza do znaku Wagi i ułatwi współpracę z ludźmi. Łykaj witaminy, regeneruj siły.
Aspekty planet: 00:02 Słońce w koniunkcji z Jowiszem, 08:01 Księżyc w sekstylu z Saturnem, 09:19 Księżyc w trygonie z Merkurym, 17:44 Merkury wkracza do znaku Wagi.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprawi, że będziemy myśleć o ciekawych książkach, filmach i o rozwoju duchowym. Bardzo dobry dzień, aby zdobyć nowe umiejętności.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Uda się wyjaśnić pewną sprawę, a nawet kupić coś, na czym wszystkim od pewnego czasu zależało. Karta wróży też udaną zabawę i dobre relacje z dziećmi.

28.08.201, piątek
Księżyc w znaku Wodnika
Dziś będziemy niecierpliwi i pomysłowi. Księżyc sprzyja zmianie spojrzenia na sytuację, dlatego odważ się dzisiaj walczyć o swoje sprawy i zyski. Pozbądź się kompleksów i uwierz, że masz szansę na spełnienie marzeń. Dzień przyniesie nam ciekawe spotkania i nowe inspiracje. Zajmij się sztuką, modą, zadbaj o zdrowy i promienny wygląd. Unikaj produktów z konserwantami.
Aspekty planet: 06:24 Księżyc w opozycji z Marsem, 12:18 Księżyc w opozycji z Wenus, 18:55 Księżyc w sekstylu z Uranem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki może przynieść doskonałe pomysły na pomnożenie kapitału. W miłości uważajmy, Ósemka to wibracja namiętności, ale też zazdrości.

Karta dnia: XXII Głupiec
Uważaj w pracy na swoje słowa, bo ktoś może wziąć na poważnie twoje żartobliwe obietnice. Zaplanuj jesienne podróże i wizyty.

29.08.2015, sobota
Księżyc w znaku Wodnika i Ryb (od 10.50)
Pełnia Księżyca o godz. 20.36 w znaku Ryb sprawi, że przez cały dzień będziemy mieli mnóstwo energii. To dobry czas na porządki, szukanie zgubionych rzeczy, oczyszczanie, pozbywanie się starych spraw, kierowanie się intuicją, szukanie nowych inspiracji, a także zajmowanie się sztuką. Regeneruj siły, nie siadaj w przeciągu, wygrzej się na plaży.
Aspekty planet: 09:02 Księżyc w kwadraturze z Saturnem, 17:08 Księżyc w opozycji z Jowiszem, 20:35 Księżyc w opozycji ze Słońcem.

Wibracja dnia: 9
Przed nami spokojny dzień. Podsumujemy sukcesy, zastanowimy się co trzeba poprawić. Warto jeszcze raz przejrzeć dokumenty, rachunki, bo dzięki pomocy Dziewiątki możemy coś odkryć, znaleźć, doprowadzić do szczęśliwego zakończenia.

Karta dnia: XIX Słońce
Nie siedź sam w domu w weekend, zorganizuj zabawę dla znajomych lub wyjedź gdzieś choćby na jeden dzień. Karta sprzyja ludziom odważnym.

30.08.2015, niedziela
Księżyc w znaku Ryb
Najlepiej spędzić ostatnią niedzielę wakacji na przyjemnościach, a nie porywać się na porządki czy zakupy. Aura sprzyja miłosnym sprawom, rozrywce i zabawie. Odpocznij, bo także domowe obowiązki mogą okazać się o wiele bardziej męczące i nudne, niż zwykle. Udadzą się randki i towarzyskie spotkania. Zapraszaj więc gości, rozmawiaj z rodziną.
Aspekty planet: 00:20 Księżyc w koniunkcji z Neptunem, 07:45 Księżyc w sekstylu z Plutonem.

Wibracja dnia: 1
Będzie wiele ambitnych planów, ale lepiej odpocząć. Poczujemy się znudzeni codziennymi obowiązkami i chętnie od nich uciekniemy. Jedynka sprzyja zawieraniu nowych znajomości.

Karta dnia: XII Wisielec
Nie musisz robić wszystkiego natychmiast i decydować pod presją. W spokoju i samotności pojawią się dobre pomysły.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 00 º 32´ – 07 º 17´ Panny
Księżyc 14 º 26´ Strzelca – 24 º 38´ Ryb
Merkury 25 º 16′ Panny – 03 º 58′ Wagi
Wenus 17 º 54´ – 15 º 12´ Lwa w retrogradacji
Mars 09 º 41´ – 14 º 09´ Lwa
Jowisz 02 º 43′ – 04 º 14´ Panny
Saturn 28 º 40´ – 28 º 57´ Skorpiona
Uran 20 º 11´ – 20 º 01´ Barana w retrogradacji
Neptun 08 º 38´ – 08 º 26´ Ryb w retrogradacji
Pluton 13 º 13´ – 13 º 08´ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
25.08 od g. 00.03 do g. 06.21.
27.08 od g. 09.19 do g. 10.03.
29.08 od g. 09.02 do 10.50.

Udanego tygodnia!

Kurs internetowy „Astrologia dla początkujących” IX-XI 2015

Warszawska Szkoła Astrologii
Internetowy kurs
„Astrologia dla początkujących”
IX-XI 2015

Prowadzą: Miłosława Krogulska i Izabela Podlaska-Konkel

Startujemy 2.09.2015 o g. 20:00

Zapraszamy na internetowy kurs astrologii dla początkujących. Jest on skierowany do wszystkich, którzy chcą się nauczyć interpretacji horoskopu urodzeniowego lub pragną usystematyzować i pogłębić swoją wiedzę o astrologii. Od września do listopada 2015 roku odbędzie się pierwsza część kursu „Astrologia dla początkujących”. Kurs trwa dwanaście tygodni. Druga część kursu odbędzie się od stycznia do marca 2016 jako kurs „Techniki prognozowania przyszłości”. Kurs prowadzą Miłosława Krogulska i Izabela Podlaska-Konkel. Każdy uczestnik kursu będzie miał opiekuna (jedną z prowadzących kurs), który będzie czuwał nad postępem nauki ucznia. Na zakończenie kursu uczestnicy, którzy odrobili wszystkie prace domowe, dostaną dyplomy.

Uczestnicy kursu co tydzień będą ostawali następujące materiały do nauki:
1) wykład w formie tekstu i pomoce naukowe,
2) wykład na żywo przez internet 2 godziny w środy od 20:00 do 22:00 czasu polskiego (1,5 wykład i 30 minut pytania do wykładowców), wykłady są nagrywane i udostępniane na stronie szkoły do odsłuchania.
3) testy sprawdzające wiedzę z poprzedniego wykładu,
4) prace domowe.

W ramach kursu będą dodatkowe pomoce:
1) forum dla uczestników kursu,
2) baza horoskopów omawianych na wykładach i na forum,
3) trzy półgodzinne indywidualne konsultacje z opiekunem w trakcie trwania kursu.

Uczestnicy muszą posiadać:
1) komputer z dostępem do internetu oraz mikrofon i głośniki lub słuchawki,
2) konto na komunikatorze Skype,
3) konto e-mail do korespondencji.

Zapisy:
1) Najpierw prosimy o wysłanie zgłoszenia na e-mail: iza.podlaska@gmail.com

2) Po potwierdzeniu zgłoszenia prosimy o przesłanie zaliczki do 2.09.2015, a potem resztę opłaty za kurs do 15.09.2015 na podane niżej konto:
Albireo s.c. ul. Pruszkowska 29/259, Warszawa 02-119
Multibank BRE Bank SA nr konta: 39114020170000410205477296
lub na konto Warszawskiej Szkoły Astrologii na Paypalu:
z dopiskiem: Kurs internetowy„Interpretacja horoskopu od podstaw”
Płatność można rozłożyć na trzy raty, ustalamy je indywidualnie.

3) po opłaceniu kursu lub ustalonej raty uczestnik kursu dostaje login i hasło do internetowej szkoły.

4) Kurs startuje 2.09.2015 r. o godzinie 20:00.

Czas trwania: IX – XI 2015, start 2.09.2015
Cena: 1200 zł
Zapisy: tel. 0-600-218-488, 0-600-218-588, e-mail: iza.podlaska@gmail.com
Zaliczka: 150 zł do 2.09.2015 na konto:
Albireo s.c. ul. Pruszkowska 29/259, Warszawa 02-119
Multibank BRE Bank SA nr konta: 39114020170000410205477296
z dopiskiem: Kurs internetowy „Interpretacja horoskopu od podstaw”. Resztę opłaty za kurs do 15.09.2015
Płatność można rozłożyć na raty, ustalamy je indywidualnie. Możliwa jest płatność kartą lub przez Paypal, prosimy o informacje na maila.

Plan kursu:
1. Elementy horoskopu urodzeniowego, struktura zodiaku: żywioły i jakości, polaryzacja elementów horoskopu.
2. Charakterystyka znaków zodiaku.
3. Planety i ich znaczenie, różne poziomy interpretacji planet. Podział planet na grupy.
4. Siła planet w horoskopie: władztwa, wywyższenia, upadki, wygnania.
5. Aspekty i orby planet: stare i nowe techniki. Aspekty aplikacyjne i separacyjne.
6. Osie horoskopu: ascendent, descendent, immum coeli, medium coeli.
7. Domy horoskopu. Jak połączyć interpretację planet, znaków zodiaku i domów.
8. Władca horoskopu – jak go znaleźć i interpretować. Relacje planet i władców domów w horoskopie. Dominanta horoskopu.
9. Etapy interpretacji horoskopu.
10. Jak odnaleźć sygnifikatory różnych dziedzin życia w horoskopie (związki, kariera, pieniądze, zdrowie itp.)
11. Inni ludzie w naszym horoskopie – nasze relacje z partnerem, rodziną, przyjaciółmi i współpracownikami.
12. Figury planetarne: latawiec, krzyż, półkrzyż, wielki trygon, palec boży, rozeta sekstyli. Węzły i punkty arabskie oraz dodatkowe punkty w horoskopie urodzeniowym.

Podczas kursu będziemy pracować z własnymi horoskopami (ale nie jest to konieczne, aby uczestniczyć w kursie). Zadawane będą prace domowe, a na zajęciach będziemy robić ćwiczenia sprawdzające wiedzę z poprzednich lekcji i wspólnie omawiać poprawne odpowiedzi. Zachęcamy do zadawania pytań, jeśli materiał jest zbyt trudny lub niejasny dla uczestników. W grupie mogą być osoby bardziej lub mniej obeznane z tematyką, ale jest to kurs dla początkujących, uczymy się więc wszystkiego od podstaw, krok po kroku.

Zapraszamy serdecznie

Izabela Podlaska-Konkel i Miłosława Krogulska
Warszawska Szkoła Astrologii

Kurs internetowy „Tarot dla początkujących” IX-XI 2015

Warszawska Szkoła Astrologii
Miłosławy Krogulskiej i Izabeli Podlaskiej-Konkel
zaprasza na

Internetowy kurs tarota
IX – XI 2015

zaczynamy w poniedziałek 31 sierpnia o g. 20:00
www.SzkolaAstrologii.pl/moodle

 Tarot_kurs_450

Zapraszamy na internetowy kurs tarota wszystkich, którzy chcą się nauczyć wróżyć i interpretować karty tarota lub pragną usystematyzować i pogłębić swoją wiedzę o tych magicznych kartach. Kurs trwa dwanaście tygodni. Co tydzień uczestnicy dostają materiały w formie pisemnej do nowej lekcji oraz uczestniczą na żywo w dwugodzinnym wykładzie, który jest nagrywany i potem umieszczany na stronie kursu. Osoby, które odrobią wszystkie prace domowe uzyskają „Dyplom tarocisty” wydawany przez naszą szkołę.

Kurs prowadzą: Miłosława Krogulska i Izabela Podlaska-Konkel.
Info: tel. 0-600-218-488/588, e-mail: iza.podlaska@gmail.com
Termin: od września do listopada 2015, kurs trwa 12 tygodni, wykłady odbywają się w poniedziałki od 20:00 do 22:00 (są nagrywane i udostępniane na stronie w formie plików MP3)
Cena: 1400 zł
Zaliczka 150 zł do 31.08.2015 na konto:
Albireo s.c. ul. Pruszkowska 29/259, Warszawa 02-119
Multibank BRE Bank SA
nr konta: 39114020170000410205477296
z dopiskiem: “Internetowy Kurs tarota 2015”

Zapisy:
1) Najpierw prosimy o wysłanie zgłoszenia na e-mail: iza.podlaska (at) gmail.com
2) Po potwierdzeniu zgłoszenia prosimy o wpłatę zaliczki 150 zł za kurs do 31.08.2015 na podane niżej konto:
Albireo s.c. ul. Pruszkowska 29/259, Warszawa 02-119 Multibank BRE Bank SA nr konta: 39114020170000410205477296
z dopiskiem: „Internetowy kurs tarota”

Resztę sumy trzeba wpłacić w dniu rozpoczęcia kursu lub w trzech ratach po uzgodnieniu terminów. Możliwa jest płatność kartą lub przez Paypal, prosimy o informacje na maila.

3) Po opłaceniu kursu lub pierwszej raty uczestnik kursu dostaje login i hasło do internetowego kursu na stronie szkoły www.szkolaastrologii.pl/moodle

4) Kurs startuje we poniedziałek 31.08.2015 r. o godzinie 20:00 czasu polskiego. Wtedy będzie spotkanie inauguracyjne na Skypie, pierwszy wykład i publikacja materiałów pierwszej lekcji. Wykłady na żywo odbywać się będą w poniedziałki od 20:00 do 22:00 i będą nagrywane i udostępniane tym, którzy nie będą mogli w nich uczestniczyć.

PLAN KURSU:
1. Wstęp do nauki tarota, jak pracować z kartami, którą talię wybrać, przesądy i zwyczaje dotyczące wróżenia, budowa tarota, najprostsze rozkłady.
2. Wstęp do wielkich arkanów, język kart, symbolika kolorów, jak doczytywać symbole.
3. Znaczenie wielkich arkanów od Głupca do Siły. Ćwiczenia prostych rozkładów.
4. Znaczenie wielkich arkanów od Sprawiedliwości do Umiarkowania.
5. Analiza charakteru i relacji w związkach za pomocą kart. Ćwiczenie rozkładów.
6. Znaczenie wielkich arkanów od Diabła do Świata. Sąsiedztwo kart.
7. Czas w tarocie. Jak uniknąć pułapek w prognozowaniu przyszłości. Karty w pozycji zwykłej i odwróconej.
8. Struktura dworów i hierarchia kart. Dwór Buław.
9. Dwór Kielichów. Rozkłady na miłość.
10. Dwór Mieczy. Rozkłady na konflikt, analizę i rozwiązanie problemu.
11. Dwór Denarów. Rozkłady na pracę i zdrowie.
12. Karty dworskie. Rozkłady na różne okazje.

Uczestnicy kursu co tydzień będą ostawali następujące materiały do nauki:
– wykład w formie tekstu i pomoce naukowe,
– testy i prace domowe sprawdzające wiedzę,
– dwugodzinny wykład (przez komunikator Skype) na żywo w poniedziałki od 20:00 do 22:00 czasu polskiego (wykłady będą archiwizowane i udostępniany tym uczestnikom, którzy nie mogą brać w nich udziału)

W trakcie trwania kursu każdemu uczestnikowi przysługują trzy indywidualne konsultacje 30-minutowe z nauczycielem prowadzącym kurs.

W ramach kursu będą dodatkowe pomoce:
-forum dla uczestników kursu,
– baza rozkładów omawianych na wykładach i na forum.

Uczestnicy muszą posiadać:
– komputer z dostępem do internetu oraz mikrofon i głośniki lub słuchawki,
– konto na komunikatorze Skype,
– konto e-mail do korespondencji.

Zapraszamy serdecznie

Izabela Podlaska i Miłosława Krogulska

Warszawska Szkoła Astrologii

Nowy numer kwartalnika „Astrologia Profesjonalna” 11

15 sierpnia 2015 ukazał się nowy numer kwatalnika „Astrologia Profesjonalna”. Serdecznie zapraszamy do lektury, numer można kupić w sklepie internetowym, bezpośrednio na zajęciach w Warszawskiej Szkole Astrologii lub zamówić pod numerami telefonów +48 600-218-488/588.

"Astrologia Profesjonalna" nr 11

„Astrologia Profesjonalna” nr 11 [2(11)2013]
format A4, 54 strony, cena 24,99 zł
numer ukazał się 15.08.2015

Od redakcji
Izabela Podlaska-Konkel
W tym numerze „Astrologii Profesjonalnej” dużo miejsca poświęcamy pracy słynnej amerykańskiej astrolog Joan Quigley, która przez wiele lat doradzała Nancy i Ronaldowi Reaganom. Joan Quigley w swojej książce What Does Joan Say?: My Seven Years as White House Astrologer to Nancy and Ronald Reagan (Co mówi Joan? Moje siedem lat jako astrolog Nancy i Ronalda Reagana w Białym Domu) wspomina dwadzieścia trzy horoskopy, w tym cztery urodzeniowe i dziewiętnaście elekcyjnych. W artykule prezentujemy najważniejsze z nich, między innymi horoskop debaty Reagana z Carterem, horoskop zaprzysiężenia prezydenta Reagana na drugą kadencję, horoskopy podpisania układu o całkowitej likwidacji pocisków rakietowych pośredniego zasięgu INF (planowany i faktyczny), horoskopy operacji Ronalda i Nancy. Te horoskopy to skarbnica wiedzy dla osób, które interesują się astrologią elekcyjną w praktyce.

Odszyfrowujemy również zagadkę, jakie naprawdę są osoby ze Słońcem w znaku Wodnika. Ten stały powietrzny znak władany przez Saturna kryje w sobie wiele tajemnic i paradoksów, dlatego warto poznać różne realizacje tego znaku. Ilustracją są horoskopy ambitnej Shakiry i oryginała Eddiego Izzarda.

W artykule o planetach spalonych prezentujemy wskazówki, jak interpretować takie położenie planety w horoskopie urodzeniowym i w progresjach. Kiedy planeta jest pod silnym wpływem Słońca z powodu spalenia, podporządkowuje mu się całkowicie. Słońce rządzi nią i wydaje jej polecenia oraz sprawia, że planeta robi coś za wszelką cenę. Słońce uzależnia od siebie podległą planetę (stąd częste uzależnienia związane z tą planetą w życiu danej osoby) do tego stopnia, że ona ryzykuje i wyolbrzymia swoje podstawowe cechy. Planeta jest bardziej zachłanna na sukces i zaspokojenie swoich zachcianek. Jest kreatywna i dąży do celu najprostszą drogą.

Aspekty Księżyca z Saturnem nie należą do łatwych do zrozumienia i rozgryzienia. Osoby, które mają taki aspekt w swoim horoskopie urodzeniowym, nieraz muszą długo czekać na coś w życiu, a ich codzienność usłana jest zakazami, rytuałami i powinnościami do wypełnienia. Prezentujemy artykuł poświęcony temu zagadnieniu, w którym Ewa Krajewska opisuje, jak wygląda działanie aspektów Księżyca z Saturnem w dzieciństwie, młodości i w dorosłym życiu.

Zapraszamy na naszą stronę www.astrologiapro.pl, gdzie dostępne są darmowe artykuły o astrologii. Zachęcamy również do komentowania na naszym profilu na Facebooku https://www.facebook.com/AstrologiaPRO

Miłej lektury!

SPIS TREŚCI:
Nauka astrologii
3 Jakie naprawdę są Wodniki?
Izabela Podlaska-Konkel
Upór i niezależność Wodnika biorą się z tego, że ten znak należy do grupy znaków stałych razem z Bykiem, Lwem i Skorpionem. Dlatego Wodnik z uporem forsuje swoje poglądy, nie słucha się nikogo i nic nie jest w stanie przekonać go, że nie ma racji, jeśli on myśli inaczej. Stałość Wodnika przejawia się w jego upodobaniu do powtarzania tych samych treści do znudzenia. Dlatego Wodniki świetnie udoskonalają pomysły innych.

8 Nowa strefa czasowa dla Korei Północnej
Izabela Podlaska-Konkel
Władze Korei nieprzypadkowo wybrały 15 sierpnia tego na zmianę strefy – jest to dzień, w którym przypada siedemdziesiąta rocznica wyzwolenia się Korei spod japońskiej okupacji, która trwała od 1910 do 1945 roku. Aby uczcić to wydarzenie i zwrócić uwagę świata na zbrodnie wojenne okrutnych japońskich imperialistów, postanowiono wrócić do starej strefy czasowej, która kiedyś obowiązywała na całym Półwyspie Koreańskim.

Astrologia elekcyjna
9 Joan Quigley i jej praca dla Białego Domu
Izabela Podlaska-Konkel
Astrolog Joan Quigley pracowała po kilka, nieraz i kilkanaście godzin dziennie nad horoskopem prezydenta i ustalaniem korzystnych dat. Do jej głównych zadań należało przede wszystkim ustalanie harmonogramu większości wystąpień, konferencji, spotkań prezydenta z przedstawicielami kongresu oraz startów i lądowań prezydenckiego samolotu. Konsultowano z nią również podpisywanie ważnych umów międzynarodowych.

Warsztat astrologa
30 Planety spalone
Izabela Podlaska-Konkel
Kiedy planeta jest pod silnym wpływem Słońca z powodu spalenia, podporządkowuje mu się całkowicie. Słońce rządzi nią i wydaje jej polecenia oraz sprawia, że planeta robi coś za wszelką cenę. Słońce uzależnia od siebie podległą planetę (stąd częste uzależnienia związane z tą planetą w życiu danej osoby) do tego stopnia, że ona ryzykuje i wyolbrzymia swoje podstawowe cechy. Planeta jest bardziej zachłanna na sukces i zaspokojenie swoich zachcianek. Jest kreatywna i dąży do celu najprostszą drogą.

43 Aspekty Księżyca z Saturnem
Ewa Krajewska
Spotkania Księżyca z Saturnem w horoskopie zawsze są trudne, gdyż to co jest delikatne, wrażliwe, emocjonalne styka się z surowością, krytyką i ograniczeniami. Zamiast miłości, czułości i akceptacji, otrzymujemy surową ocenę i rozbijamy się mur nie do sforsowania. Nasze sprawy księżycowe są ograniczane przez działanie pozbawionego wszelkich emocji Saturna.

Informacje o piśmie
* Wydawca: Albireo s.c.
* Cena: 24,99 zł
* Liczba stron: 56
* Format: A4
* częstotliwość ukazywania się: kwartalnik
* Do kupienia: sklepmagiczny.pl, telefoniczne zamówienia 600218488, 600218588
* Redakcja:
Redaktor naczelna: Izabela Podlaska-Konkel
Sekretarz redakcji: Miłosława Krogulska
* Redakcja graficzna: Mateusz Konkel
http://astrologiapro.pl/

Horoskop tygodniowy 17-23.08.2015

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Słońce przemierza ostatnie stopnie znaku Lwa, co pozwoli nam zmobilizować się do nowych zadań, znaleźć nowe hobby i odnowić siły do poważnych zadań.

W środę 19.08 Wenus w trygonie z Uranem zapewni nam nie tylko dobry humor, ale i niezwykłe pomysły i pomoc osób młodszych lub o świeżym spojrzeniu. Warto pójść na randkę w ciemno, dziś wszystko może się zdarzyć.

W drugiej połowie tygodnia bądźmy ostrożni w sprawach zawodowych i finansowych, bo kwadratura Słońca z Saturnem, która uściśli się 22.08, może sprawić, że ktoś będzie chciał nas skontrolować, podsumować, a nawet wytknąć zaniedbania, niedociągnięcia i błędy.

W niedzielę 23.08 o godzinie 12.37 Słońce wkracza do znaku Panny. Poczujemy chęć na uporządkowanie naszego życia, wdrożenie lepszego systemu oszczędzania, obiektywnej oceny naszych dokonań, a także zrobienia planów remontu i gruntownego sprzątania. Warto jednak również wybrać się na wycieczkę blisko natury, skorzystać z ostatnich dni lata.

Horoskop tygodniowy

17.08.2015, poniedziałek
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 22.22)
Ludzie będą dzisiaj życzliwi i pracowici, dlatego szybko nadrobisz różne zaległości. Lepiej jednak nie prosić innych o pożyczkę lub pomoc. Dzień sprzyja rachunkom, a przede wszystkim zabiegom pielęgnacyjnym, wizycie u kosmetyczki. Pij wodę mineralną, zadbaj o skórę, a szybko zobaczysz pozytywne efekty. Farbuj włosy, rób depilację i piling.
Aspekty planet: 19:16 Księżyc w sekstylu z Saturnem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom. Chętnie pomożesz, doradzisz, a w razie potrzeby pocieszysz swoich bliskich. Dzisiaj możesz gotować i piec ulubione przysmaki lub zająć się upiększaniem domu.

Karta dnia: II Kapłanka
Na każdy temat będziesz miał własne zdanie, a opinie innych ludzi raczej nie będą wpływać na  twoje decyzje i postępowanie.

18.08.2015, wtorek
Księżyc w znaku Wagi
Księżyc sprzyja zajęciom, które wymagają współpracy i spotykania się z innymi ludźmi. Ludzie będą otwarci na nowe znajomości i bardziej niż zwykle ciekawi informacji, jakimi mogą się  z nami podzielić współpracownicy, a nawet sąsiedzi. Warto załatwiać różne sprawy na mieście, odwiedzać urzędy, wyjaśniać sprawy w administracji i na poczcie.
Aspekty planet: 10:43 Księżyc w sekstylu z Marsem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja zdobywaniu ciekawych informacji. Ucz się dzisiaj i odkrywaj nowe zainteresowania. Nie bój się zadawać pytań, nie żałuj czasu na ważne dyskusje i naukę.

Karta dnia: VII Rydwan
Uważaj, aby rewolucyjna postawa nie zakończyła się konfliktem z kimś, kto lubi wszystkich pouczać i kontrolować. Wieczorem miła niespodzianka.

19.08.2015, środa
Księżyc w znaku Wagi
Księżyc sprzyja dobremu porozumieniu. Różne rodzinne sprawy uda się szybko załatwić. Zamiast się spieszyć i denerwować z byle powodu, naucz się mieć do wszystkiego dystans. Udadzą się randki i towarzyskie imprezy. Jeśli chcesz schudnąć, nie jedź dzisiaj kremów i sosów. Wenus w trygonie do Urana zachęca do zawierania nowych znajomości.
Aspekty planet: 01:30 Księżyc w kwadraturze z Plutonem, 15:41 Księżyc w opozycji z Uranem, 15:49 Księży w sekstylu z Wenus, 18:43 Wenus w trygonie z Uranem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprzyja dobrym pomysłom na rozwiązanie finansowych problemów. Bądź samodzielny i odważny, a osiągniesz więcej niż zwykle. Zakładaj biznes, otwieraj konto, inwestuj pieniądze.

Karta dnia: XX Sąd
Rodzinne i domowe sprawy zaczną się układać po twojej myśli, nie warto więc wciąż oglądać się za siebie. Miłe spotkanie zażegna rodzinny spór.

20.08.2015, czwartek
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 11.24)
Księżyc radzi unikać trudnych tematów do dyskusji. Ludzie mogą być nerwowi. Będą chronić swoją prywatność i zwracać większą uwagę na szczegóły i drobiazgi. Lepiej unikaj dzisiaj wizyt w urzędach lub załatwiania trudnych spraw, bo wszyscy będą myśleć przede wszystkim o weekendowym odpoczynku. Zajmij się porządkami, wykonuj cięższe prace fizyczne.
Aspekty planet: 04:56 Księżyc w sekstylu ze Słońcem, 15:22 Księżyc w sekstylu z Jowiszem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja wszystkim, którzy walczą z zaległościami w nauce lub z domowymi porządkami. Dzisiaj uda się nam wreszcie skończyć różne trudne i męczące zadania.

Karta dnia: XII Śmierć
Zainteresujesz się rodzinnymi tajemnicami. Coś nie będzie dawało ci spokoju i niespodziewanie odkryjesz, że ktoś coś przed tobą ukrywa. Szybko wyjaśnij nieporozumienie.

21.08.2015, piątek
Księżyc w znaku Skorpiona
Zapowiada się nerwowy dzień, bo ludzie będą walczyć o swoje zyski i korzyści. Postaraj się nie spóźniać i panuj nad nerwami, a wszystko się uda. Lepiej unikać dzisiaj wizyt w urzędach lub dalekich podróży. Popołudnie sprzyja domowym sprawom, dbaniu o urodę, zajmowaniu się sprawami związanymi ze zdrowiem.
Aspekty planet: 03:02 Księżyc w kwadraturze z Marsem, 04:53 Księżyc w trygonie z Neptunem, 13:57 Księżyc w sekstylu z Plutonem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja sztuce, zabawie i miłości. Dzisiaj będziemy chcieli uciec jak najdalej od trudnych wyzwań i męczących spraw. Odpocznij, uprawiaj sport i nabieraj pozytywnej energii.

Karta dnia: IV Cesarz
Karta przestrzega przed bałaganem w papierach  i chaosem wśród komputerowych plików. Dbaj o porządek i nie spóźniaj się na spotkania, a unikniesz błędów.

22.08.2015, sobota
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 22.41)
Pierwsza kwadra Księżyca o godz. 21.32 w znaku Skorpiona sprawi, że przez cały dzień będziemy zmienni i niespokojni. Dobry dzień na układanie zawodowych planów, szukanie wyjścia z kłopotów, motywowanie się do pracy. Po południu warto jednak odpocząć i zająć się hobby. Słońce w kwadraturze do Saturna nie sprzyja ambitnym zadaniom i dalekim podróżom.
Aspekty planet: 01:13 Księżyc w kwadraturze z Wenus, 01:40 Słońce w kwadraturze z Saturnem, 08:57 Księżyc w sekstylu z Merkurym, 20:01 Księżyc w koniunkcji z Saturnem, 21:30 Księżyc w kwadraturze ze Słońcem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja miłości i rozrywce. Samotnym łatwiej będzie zawrzeć nowe znajomości. Zorganizuj przyjęcie lub wybierz się na zimowy spacer. Udadzą się randki.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Odkryjesz w sobie potrzebę artystycznej działalności, zainteresujesz się nieznanym ci gatunkiem muzyki. Weź udział w warsztatach rozwijających twórcze myślenie.

23.08.2015, niedziela
Księżyc w znaku Strzelca
Od rana będziemy optymistyczni, ale skupimy się raczej na towarzyskich sprawach, niż na nudnych domowych obowiązkach. Aura sprzyja wyjazdom i imprezom. Udadzą się randki i zajęcia związane ze sztuką. Jeśli chcesz się z kimś pogodzić lub umówić, to zrób to właśnie dzisiaj. Starsze osoby będą bardziej wyrozumiałe, a młodsze bardziej uprzejme. Organizm dobrze przyswaja białko. Ćwicz i dbaj o kondycję, zmierz ciśnienie. Słońce wkracza do znaku Panny, zachęca do domowych porządków.
Aspekty planet: 03:30 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem, 12:37 Słońce wkracza do znaku Panny, 15:08 Księżyc w kwadraturze z Neptunem, 16:37 Księżyc w trygonie z Marsem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja nowym pomysłom na podział domowych obowiązków. Artyści poczują dzisiaj wielki przypływ natchnienia. Udadzą się randki i imprezy, warto iść na koncert.

Karta dnia: VI Kochankowie
Dzięki czyjejś pomocy nawiążesz kontakt z osobą, na której radzie i pomocy bardzo ci zależy. Bądź otwarty na nowe propozycje.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 23 º 47´ Lwa – 00 º 32´ Panny
Księżyc 19 º 59´ Panna – 14 º 26´ Strzelca
Merkury 15 º 10′ – 25 º 16′ Panny
Wenus 21 º 55´ – 17 º 54´ Lwa w retrogradacji
Mars 05 º 11´ – 09 º 41´ Lwa
Jowisz 01 º 12´ – 02 º 43′ Panny
Saturn 28 º 28´ – 28 º 40´Skorpiona
Uran 20 º 19´ – 20 º 11´ Barana w retrogradacji
Neptun 08 º 49´ – 08 º 38´ Ryb w retrogradacji
Pluton 13 º 20´ – 13 º 13´ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
17.08 od g. 19.16 do g. 22.22.
20.08 od g. 04.56 do g. 11.24.
22.08 od g. 21.30 do g. 22.41.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 10-16.08.2015

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel i Miłosława Krogulska

W tym tygodniu czeka nas wielka astrologiczna zmiana aury. Jowisz przejdzie do znaku Panny i będzie sprzyjać znalezieniu lepszej pracy, a Wenus blisko Słońca zapewni nam poprawę nastroju i udane randki.

W pierwszej połowie tygodnia szybko uda nam się uporać z obowiązkami. We wtorek 11.08 Jowisz wkracza do znaku Panny i pomoże nam uporządkować sprawy zawodowe, znaleźć lepiej płatną pracę, a także pozwoli dobrze zarządzać wakacyjnym budżetem. Urlop spędzony pośród dzikiej przyrody lub weekend w gospodarstwie agroturystycznym będą należeć do bardzo udanych.

W czwartek 13.08 Słońce w trygonie z Uranem zapewni nam dobry humor i świetne pomysły na spędzenie wolnego czasu, nawet jeśli nigdzie nie wyjeżdżamy. Unikajmy jednak urzędów czy rozmów z przełożonymi, ponieważ możemy być zbyt beztroscy i bezpośredni i wypaść mało profesjonalnie. Merkury w opozycji z Neptunem dostarczy nam wyjątkowych przeżyć dzięki muzyce, teatrowi czy filmom.

W piątek 14.08 nów Księżyca w znaku Lwa będzie okazją do świetnej zabawy i dużej kreatywności. Energia nas będzie rozpierać, warto zorganizować spotkanie dla rodziny czy przyjaciół, bo wszyscy będę się wyjątkowo dobrze bawili.

W sobotę 15.08 Słońce w koniunkcji z Wenus jest okazją dla wszystkich samotnych, aby spotkać kogoś wyjątkowego i przeżyć niezapomniane chwile na randce w ciemno. Wpływ Wenus sprzyja również udanym zakupom, polowaniu na okazje z sukcesem. Dziś warto zaprezentować się z jak najlepszej strony. Merkury w trygonie z Plutonem pomoże tym, którzy rozwiązują krzyżówki czy startują w konkursach, aby zdobyć nagrodę lub przejść do kolejnego etapu w eliminacjach. Warto wysyłać zgłoszenia czy rozwiązania, bo szybciej dotrą do tych, którzy przyznają nagrody.

Horoskop tygodniowy

10.08.2015, poniedziałek
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 14.08)
Nie odkładaj niczego na później, bo pierwsza część dnia sprzyja sprawom zawodowym i finansowym. Potem nabierzemy ochoty na rozrywce, aura sprzyja rozrywce, spotkaniom z przyjaciółmi i znajomymi. Udadzą się zakupy, podróże. Łatwo będzie flirtować i zawierać nowe znajomości.
Aspekty planet: 06:45 Księżyc w sekstylu z Wenus, 13:44 Księżyc w sekstylu z Jowiszem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprzyja ważnym decyzjom na temat finansów, zakupów i inwestycji. Rób rachunki, układaj plan ważnych zadań. Wpadniesz na pomysł, jak opanować problemy i mieć więcej gotówki.

Karta dnia: Siódemka Mieczy
Dzisiaj bądź ostrożny i uprzejmy dla ludzi. Możliwe są zaskakujące i nieprawdopodobne zbiegi okoliczności. Wieczorem miłe spotkanie.

11.08.2015, wtorek
Księżyc w znaku Raka
Księżyc sprzyja sprawom finansowym i zawodowym. Warto współpracować z innymi i razem rozwiązywać problemy. Zakładaj konto, podpisuj umowy. Także podróże i zakupy wprawią cię w doskonały humor. Warto bywać na mieście, odzywać się do znajomych i odnawiać kontakty. Dzień sprzyja też udanym zakupom i podróżom. Jowisz wkracza do znaku Panny i sprzyja porządkom oraz dobrej organizacji.
Aspekty planet: 00:10 Księżyc w sekstylu z Merkurym, 06:51 Księżyc w trygonie z Neptunem, 13:11 Jowisz wkracza do znaku Panny, 15:16 Księżyc w opozycji z Plutonem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja porządkom i nauce. Dzisiaj wyciągniemy wnioski ze starych błędów, coś naprawimy i zmienimy na lepsze. Nadrabiaj zaległości, reperuj różne urządzenia.

Karta dnia: V Papież
Przypomni sobie o tobie ktoś ważny, a ty będziesz zastanawiać się nad planami, jakie dotyczą dalszej przyszłości. Ktoś pomoże ci podjąć decyzję.

12.08.2015, środa
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 22.52)
Będziemy w dobrych humorach, skupimy się na zawodowych obowiązkach. Udadzą się negocjacje, a ważne spotkania miną w dobrej atmosferze. Popołudnie to dobra pora na nawiązywanie nowych znajomości lub zakupy albo randki. Łatwo będzie zrobić dobre zakupy, zwłaszcza sprzętu AGD i jedzenia. Zapisuj się do lekarza, pij więcej wody mineralnej.
Aspekty planet: 04:27 Księżyc w kwadraturze z Uranem, 19:43 Księżyc w trygonie z Saturnem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja ryzykownym decyzjom i odważnym wystąpieniom. Łatwo będzie wycofać się z czegoś lub nagle coś zmienić. Szukaj nowych wyzwań, nie oglądaj się w przeszłość.

Karta dnia: VII Rydwan
Karta dnia da ci wiele energii, ale i mało cierpliwości. Nie szalej za kierownicą, bądź ostrożny podczas gotowania i uprawiania sportów.

13.08.2015, czwartek
Księżyc w znaku Lwa
Dzień minie nam na spotkaniach, pogawędkach i dyskusjach. Nie będziemy mieli siły na ciężką pracę czy nowe przedsięwzięcia. Randki lub spotkania z przyjaciółmi miną w bardzo dobrej atmosferze. Warto wybierać się na zakupy, szukać wycieczek zagranicznych, organizować szkolenia i służbowe wyjazdy. Merkury w opozycji do Neptuna radzi uważać podczas podróżowania i robienia zakupów.
Aspekty planet: 03:11 Merkury w opozycji z Neptunem, 03:59 Księżyc w koniunkcji z Marsem, 12:26 Słońce w trygonie z Uranem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy i dogadywaniu się z ludźmi. Łatwiej przekonasz kogoś, że musi się liczyć także z tym, co ty masz do powiedzenia. Dobry dzień na imprezy i randki.

Karta dnia: Dziewiątka Kielichów
Masz przed sobą dzień bez większych trosk. Sprawy uczuć i miłości będą dziś najważniejsze. Ktoś powierzy ci sekret, który trudno będzie zachować dla siebie.

14.08.2015, piątek
Księżyc w znaku Lwa
Dzień będzie senny i spokojny. Nów Księżyca o godz. 16.55 w znaku Lwa to dobry czas na decyzje osobiste, odpoczynek, refleksję, szukanie inspiracji w sztuce i muzyce. Zajmij się dzisiaj swoim życiem miłosnym, słuchaj swojej intuicji i dowiedz się czego potrzebuje bliska ci osoba. Od ryzyka i męczących zadań lepiej trzymać się z daleka.
Aspekty planet: 16:54 Księżyc w koniunkcji ze Słońcem, 20:25 Księżyc w koniunkcji z Wenus.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja kreatywnym pomysłom, uprawianiu sportu i zabawie. Coś się dzisiaj uda zmienić na lepsze. Pozbędziesz się kompleksów i niepotrzebnych problemów.

Karta dnia: VI Kochankowie
Ktoś sprawi, że ten dzień będzie dla ciebie wyjątkowy. Czeka cię ważne spotkanie, niesamowity zbieg okoliczności i romantyczna randka.

15.08.2015, sobota
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 9.45)
Trudno się będzie skupić na jednej sprawie dlatego uważaj podczas podróży. To dobry dzień aby zacząć aktywnie uprawiać sport, rzucić palenie, zmienić życie na zdrowsze i lepsze. Uważaj, aby nie urazić osób wrażliwych, bo możesz szybko oceniać innych, a ludzie są dzisiaj obrażalscy. Słońce w koniunkcji z Wenus sprzyja randkom i imprezom. Merkury w trygonie z Plutonem pomaga odkrywać zagadki.
Aspekty planet: 06:36 Księżyc w kwadraturze z Saturnem, 11:27 Księżyc w koniunkcji z Jowiszem, 21:21 Wenus w koniunkcji ze Słońcem, 21:55 Merkury w trygonie z Plutonem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprzyja ważnym przemyśleniom. Dzisiaj możesz odkryć tajemnice, rozszyfrować spiski. Pytaj o wszystko, co tylko cię interesuje i nie daj się zbyć byle argumentem.

Karta dnia: Czwórka Denarów
Jeśli lubisz gotować, to masz dziś szansę odnieść wielki sukces kulinarny. Pyszna kolacja pozwoli załagodzić rodzinne lub przyjacielskie spory.

16.08.2015, niedziela
Księżyc w znaku Panny
Księżyc nie sprzyja ryzykownym pomysłom i wprowadzaniu w życie nowych planów. Ludzie będą czuli na swoim punkcie i bardzo obrażalscy. Dlatego sam pilnuj swoich spraw i nie wtrącaj się w cudze problemy. Możesz zająć się dbaniem o urodę, dzisiaj warto przyjrzeć się swojej diecie i podjąć ważne decyzje dotyczące stylu życia.
Aspekty planet: 03:28 Księżyc w opozycji do Neptuna, 12:34 Księżyc w trygonie z Plutonem, 14:47 Księżyc w koniunkcji z Merkurym.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprzyja kreatywnym pomysłom. Od razu wprowadzaj je w życie. Randki i spotkania z ludźmi miną w życzliwej atmosferze, uda się zakończyć różne spory.

Wibracja dnia: Trzy
Wibracja Trójki sprzyja relaksowi, randkom, towarzyskim spotkaniom. Będziemy bardzo zainteresowani rodzinnych i sąsiedzkimi sprawami, odkryjemy różne sekrety. Dobry dzień na sztukę, randki i podróże.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 17 º 04´ – 23 º 47´ Lwa
Księżyc 23 º 25´ Bliźniąt – 19 º 59´ Panna
Merkury 03 º 49′ – 15 º 10′ Panny
Wenus 26 º 07´ – 21 º 55´ Lwa w retrogradacji
Mars 00 º 40´ – 05 º 11´ Lwa
Jowisz 29 º 41′ Lwa – 01 º 12´ Panny
Saturn 28 º 20´ – 28 º 28´ Skorpiona
Uran 20 º 25´ – 20 º 19´ Barana w retrogradacji
Neptun 09 º 00´ – 08 º 49´ Ryb w retrogradacji
Pluton 13 º 28´ – 13 º 20´ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
10.08 od g. 13:44 do g. 14:08.
12.08 od g. 19:43 do g. 22:52.
15.08 od g. 06:36 do g. 09:45.

Udanego tygodnia!