Horoskop tygodniowy 20-26.06.2016

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami dynamiczny tydzień – pełnia Księżyca w znaku Strzelca w poniedziałek 20.06 sprawi, że dostaniemy od losu drugą szansę. Ludzie będą nam życzliwi, chociaż będziemy musieli znaleźć emocjonalny klucz do ich serca.

W poniedziałek 20.06 pełnia Księżyca w znaku Strzelca sprawi, że wszystko będziemy chcieli robić szybko. Uważajmy, bo w ten dzień łatwo o pomyłki z powodu pośpiechu lub nadmiernego ryzyka. Kierowcy mogą jeździć jak na wyścigach. Merkury w kwadraturze z Neptunem ostrzega przed komplikacjami w podróży i nieporozumieniom w komunikacji z ludźmi. Będziemy potrzebować więcej odpoczynku. Merkury w opozycji z Saturnem. Staniemy się bardziej konkretni w swoich zawodowych planach, zapragniemy podwyższyć stan swojego konta i zaczniemy zbierać pomysły, jak to zrobić.

We wtorek 21.06 Słońce wkracza do znaku Raka przyniesie nam wiele miłych niespodzianek rodzinnych, wzruszeń i ciekawych opowieści z historii rodu czy miejsca, w którym się urodziliśmy. Warto pytać rodzinę o szczegóły, póki najstarsi jeszcze coś pamiętają.

W czwartek 23.06 Merkury w kwadraturze z Jowiszem sprzyja rozwiązywaniu krzyżówek, braniu udziału w konkursach i wyruszaniu w podróż. Planety sprzyjają też rozpoczynaniu nowych spraw i ubieganiu się o pieniądze.

W niedzielę 26.06 Jowisz w trygonie z Plutonem zapewni nam dobry humor, a osobom chorym lub słabszym szybką regenerację. Warto zadbać o finanse, dobrze zainwestować lub wykupić ubezpieczenie.

Horoskop tygodniowy

20.06.2016, poniedziałek
Księżyc w znaku Strzelca i Koziorożca (od 13.54)
Pełnia Księżyca w znaku Strzelca o godzinie 13.02  sprawi, że czas minie nam szybko, a dzień sprzyja nowym znajomościom. Szukaj nowych zainteresowań, zdobywaj nowe umiejętności i nie pozwól, aby ktokolwiek popsuł ci dzisiaj dobry humor. Domowe prace, obowiązki i cięższe porządki uda się dzisiaj zrobić bardzo szybko i sprawnie. Merkury w opozycji z Saturnem i w kwadraturze z Neptunem zapowiada otrzymanie ważnej wiadomości.
Aspekty planet: 2.10 Księżyc w trygonie z Uranem, 13.02 Księżyc w opozycji ze Słońcem, 16.55 Merkury w opozycji z Saturnem, 19.11 Merkury w kwadraturze z Neptunem, 20.51 Księżyc w opozycji z Wenus.

Wibracja dnia: 8
Układajmy plany, a potem do dzieła. To, co wprowadzimy w życie, będzie przynosiło dochód. Warto zarejestrować firmę, zaczynać szkolenie, otwierać sklep, kupować samochody lub maszyny. Dziś mamy gwarancję finansowego sukcesu.

Karta dnia: 0 Głupiec
Poczujesz, że wszystko jeszcze przed tobą. Zawieraj nowe znajomości, szukaj lepszej pracy, bo masz szansę na szybko sukces.

21.06.2016, wtorek
Księżyc w znaku Koziorożca
Dzień sprzyja koncentracji i rozwiązywaniu różnych zaległych problemów, także finansowych. Gorzej udadzą się randki i towarzyskie spotkania, bo ludzie nie będą zbyt rozmowni czy otwarci na innych. Znajdź czas, aby zająć się zdrowiem, idealny dzień na maseczkę i peeling. Możesz sprzątać i wykonywać cięższe prace w domu lub w ogrodzie. O godzinie 00.34 Słońce wkracza do znaku Raka i sprawi, że bardziej zaczniemy zwracać uwagę na emocje swoje i innych.
Aspekty planet: 00.34 Słońce wkracza do znaku Raka, 12.41 Księżyc w sekstylu z Neptunem, 19.58 Księżyc w trygonie z Jowiszem, 21.16 Księżyc w koniunkcji z Plutonem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki skieruje naszą uwagę na sprawy związane ze sztuką, pięknem, mistyką. Do pracy i pieniędzy nie będziemy mieli cierpliwości. Zamiast sprzątać i gotować, pogrążymy się w lekturze i marzeniach.

Karta dnia: VI Kochankowie
Nie rób wszystkiego sam, znajdź pomocników lub  wspólnika, razem będzie raźniej i łatwiej pokonywać trudności i wyzwania, jakie może przed tobą postawić los.

22.06.2016, środa
Księżyc w znaku Koziorożca i Wodnika (od 22.08)
Wszyscy będą czegoś od nas wymagać, rozliczać nas z obietnic i planów. Dyskusje z szefem lub urzędnikami mogą być trudne i nieprzyjemne. Lepiej zająć się porządkami i pielęgnowaniem urody, a nie kłóceniem się z rodziną. Dzisiaj rób peeling, dbaj o zdrowie, zaczynaj dietę. Gorzej udadzą się randki i zakupy, nie będziemy też zbyt wyrozumiali dla innych.
Aspekty planet: 10.03 Księżyc w sekstylu z Marsem, 10.57 Księżyc w kwadraturze z Uranem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy otwarci na ryzykowne pomysły. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach. Jedynka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: XII Wisielec
Czas odpocząć i przestać się wszędzie spieszyć. Zacznij cenić swój czas, nie rozmieniaj go na drobne. Bądź cierpliwy, a uzyskasz to, czego pragniesz.

23.06.2016, czwartek
Księżyc w znaku Wodnika
Będziemy rozmowni i optymistyczni, ale skupimy się raczej na towarzyskich sprawach, niż domowych porządkach. Dzień najbardziej sprzyja wakacyjnym wyjazdom i zakupom. Udadzą się randki i zajęcia związane ze sztuką i hobby, bo Merkury znajdzie się w kwadraturze z Jowiszem. Zadbaj dzisiaj o swoją urodę i wygodę. Łatwo pogodzisz się z nieprzyjaciółmi lub wyjaśnisz różne sąsiedzkie wątpliwości.
Aspekty planet: 00.58 Merkury w kwadraturze z Jowiszem, 19.28 Księżyc w sekstylu z Saturnem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprawi, że będziemy ciekawi cudzych spraw i pomysłów. To dobry dzień, aby pytać innych o radę. Dwójka sprzyja też miłości, łatwiej będzie ustalić wspólne cele.

Karta dnia: XIX Słońce
Uwolnij twórczą energię, bądź odważny i forsuj swoje rozwiązania, zadziw bliskich i współpracowników swoimi pomysłami, a osiągniesz powodzenie.

24.06.2016, piątek
Księżyc w znaku Wodnika
Będziemy w dobrych humorach, chętnie odpoczniemy i znajdziemy czas na przyjemności. Różne finansowe sprawy uda się szybko załatwić. Zamiast się spieszyć i denerwować, napij się zielonej herbaty, poszukaj mądrości i ucz się cierpliwości. Dzień sprzyja medytacji, afirmacjom, nabieraniu dystansu do chwilowych kłopotów. Udadzą się randki i towarzyskie imprezy.
Aspekty planet: 7.47 Księżyc w trygonie z Merkurym, 16.26 Księżyc w kwadraturze z Marsem, 17.47 Księżyc w sekstylu z Uranem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki uczyni dzień bardzo niespokojnym. Będziemy szukać natchnienia w sztuce, zgłębiać język snów i intuicji. Sprzyja to artystom, ale nie księgowym i biznesmenom. Dlatego jeśli rozmawiasz o pieniądzach, postaraj się mocno stać na ziemi.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Staraj się być obiektywny, nie ulegaj zbyt łatwo ani pozytywnym, ani negatywnym emocjom. Wprowadź w swoje życie więcej porządku.

25.06.2016, sobota
Księżyc w znaku Wodnika i Ryb (od 4.30)
Sobota sprzyja aktywnemu odpoczynkowi, miłości, ciekawym rozmowom z bliskimi osobami. Za domowe obowiązki trudno się jednak będzie zabrać. Możesz dzisiaj mieć niezwykłe sny i przeczucia, którym warto będzie uwierzyć. W domu unikaj mycia podłóg i wielkiego prania, za to podlej rośliny.
Aspekty planet: 12.06 Księżyc w trygonie ze Słońcem, 21.57 Księżyc w trygonie z Wenus.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprawi, że będziemy w bardziej refleksyjnym nastroju. To dobry dzień na szukanie inspiracji w książkach i filmach, medytację i oczyszczenie naszych myśli.

Karta dnia: III Cesarzowa
Odpocznij i niczym się nie martw, niech inni zabiegają o twoją uwagę czy względy. Poczuj, że zasługujesz na odrobinę luksusu, nie żałuj sobie na przyjemności.

26.06.2016, niedziela
Księżyc w znaku Ryb
Niedziela sprzyja spotkaniom z przyjaciółmi, sztuce i randkom. Księżyc w znaku Ryb uczyni nas wyrozumiałymi i serdecznymi, dlatego warto przebywać z ludźmi i rozmawiać o uczuciach. Za domowe obowiązki trudno się będzie zabrać, nie obiecuj sobie, że uporządkujesz szafy lub szuflady. Lepiej odpocząć i znaleźć czas dla siebie, a także rozwijać się duchowo. Jowisz w trygonie z Plutonem zapewni nam dochodowe pomysły.
Aspekty planet: 00.53 Księżyc w kwadraturze z Saturnem, 1.45 Księżyc w koniunkcji z Neptunem, 9.35 Księżyc w opozycji z Jowiszem, 9.39 Księżyc w sekstylu z Plutonem, 14.30 Jowisz w trygonie z Plutonem, 21.13 Księżyc w trygonie z Marsem, 21.54 Księżyc w kwadraturze z Merkurym.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki doda nam sił. Dziś wiele spraw uda się załatwić szybko. Jeśli wciąż zwlekasz z rozpoczęciem diety lub zapisaniem się na siłownię, wreszcie podejmij decyzję.

Karta dnia: I Mag
Ktoś zaintryguje cię na tyle, że będziesz w stanie zmienić swoje plany, żeby się do niego dostosować. W miłości zachowaj aurę tajemniczości, nie zdradzaj swoich sekretów.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 29 º 06´ Bliźniąt – 5 º 46´ Raka
Księżyc 23 º 47´Strzelca  – 25 º 53´ Ryb
Merkury 10 º 48′ – 23 º 52′ Bliźniąt
Wenus 2 º 41´ – 11 º 17′ Raka
Mars 23 º 45´ – 23 º 07´ Skorpiona w retrogradacji
Jowisz  15 º 43′ – 16 º 33´ Panny
Saturn 11 º 54´ – 11 º 26´ Strzelca w retrogradacji
Uran 23 º 53´ – 24 º 04´ Barana
Neptun 12 º 02´ – 12 º 00´ Ryb w retrogradacji
Pluton 16º 39´ – 16 º 29´ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
20.06 od g. 13.02 do g. 13.54.
22.06 od g. 10.57 do g. 22.08.
24.06 od g. 17.47 do 25.06 do g. 4.30.
26.06 od g. 21.54 do 27.06 do g. 9.07.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 13-19.06.2016

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu Merkury w znaku Bliźniąt pomoże nam w nauce, podróży i sprawach zawodowych. Wenus w znaku Raka sprzyja umacnianiu bliskich relacji.

W poniedziałek 13.06 Merkury wkracza do znaku Bliźniąt, gdzie czuje się świetnie, co oznacza dla nas dobry czas na podróże, naukę, handel, zakupy i zawieranie nowych znajomości. Bliźnięta dostaną nowe szanse zawodowe. Neptun wchodzi w retrogradację i może postawić na naszej drodze osoby z przeszłości, na których nam zależało lub które kochaliśmy. Warto dać niektórym z nich drugą szansę i przebaczyć.

We wtorek 14.06 Słońce w sekstylu z Uranem doda nam energii i budzi w nas kreatywność. Warto spotykać się z ludźmi, wymieniać poglądy, dyskutować na tematy społeczne.

W piątek 17.06 Wenus wkracza do znaku Raka i zacznie sprzyjać umacnianiu relacji, nawiązywaniu trwałych przyjaźni, wyjaśnianiu nieporozumień. Osoby starsze i bardziej doświadczone chętnie będą nam służyć pomocą.

W sobotę 18.06 Saturn w kwadraturze z Neptunem.  Staniemy się bardziej konkretni w swoich zawodowych planach, zapragniemy podwyższyć stan swojego konta i zaczniemy zbierać pomysły, jak to zrobić.

Horoskop tygodniowy

13.06.2016, poniedziałek
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 2.33)
Merkury wkracza do znaku Bliźniąt i zapewni nam sukces na zakupach i w pracy. Czas płynąć będzie bardzo szybko, a Księżyc w znaku Wagi sprzyja zdobywaniu sojuszników, randkom i dobrej zabawie. Neptun wchodzi w retrogradację, więc wszyscy będą sobie życzliwi, chętnie podzielą się swoimi sposobami na radzenie sobie z trudnościami. Po południu warto zająć się rozrywkami i odpocząć od stresujących obowiązków.
Aspekty planet: 1.22 Merkury wkracza do znaku Bliźniąt, 2.42 Księżyc w trygonie z Merkurym, 22.42 Neptun wkracza w retrogradację.

Wibracja dnia: 1
Będzie wiele ambitnych planów, ale nie wszystkie z nich uda się zrealizować, bo może brakować nam wytrwałości. Poczujemy się znudzeni codziennymi obowiązkami i chętnie od nich uciekniemy. Jedynka sprzyja zabawie i zawieraniu nowych znajomości.

Karta dnia: V Papież
Ktoś poprosi cię o przysługę, którą warto wykonać. W przyszłości ta osoba odwdzięczy ci się z naddatkiem za okazaną życzliwość.

14.06.2016, wtorek
Księżyc w znaku Wagi
Zainteresuj się, co dzieje się u twoich znajomych lub krewnych. Łatwo będzie pokonać różne uprzedzenia, zakończyć konflikty i ustalić wspólne cele. Ktoś może potrzebować twojej pomocy lub wsparcia, razem uda się znaleźć dobre rozwiązania. Dzięki Słońcu w sekstylu z Uranem będziemy optymistyczni i weseli. Organizm potrzebuje tłuszczu i ciepłych potraw.
Aspekty planet: 3.25 Księżyc w sekstylu z Saturnem, 9.53 Słońce w sekstylu z Uranem, 12.26 Księżyc w kwadraturze z Plutonem.

Wibracja dnia: 2
Dwójka to wibracja zgody i miłości. W biznesie Dwójka sprzyja współpracy i pomocy, którą można otrzymać od znajomych. Łatwo odnowisz stare kontakty. To także dobry dzień na randkę.

Karta dnia: IX Pustelnik
Aby zdobyć potrzebne ci w pracy informacje, będziesz się musiał trochę natrudzić. Starsza osoba podzieli się z tobą swoim doświadczeniem.

15.06.2016, środa
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 15.18)
Zadbaj o urodę swoją i otoczenia, w którym na co dzień przebywasz. Warto odkurzyć, wyrzucić stare graty i nieużyteczne meble. Dzień sprzyja zabiegom kosmetycznym i dotlenianiu organizmu podczas długich spacerów. To dobry moment, aby prosić ludzi o przysługi i pomoc.
Aspekty planet: 2.32 Księżyc w opozycji z Uranem, 3.56 Księżyc w trygonie ze Słońcem, 8.59 Księżyc w trygonie z Wenus.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki przyniesie nam przypływ optymizmu. Poczujemy, że już najwyższy czas uczynić życie lepszym. Wpadniemy na odkrywcze pomysły, łatwiej znajdziemy wyjście z kłopotów. Otwórzmy się na zmiany, ale postarajmy się, aby nasze plany były realne.

Karta dnia: XI Siła
Przyjmij wyzwanie, jakie stawia na twojej drodze los. Romans czy flirt szybko przerodzi się w coś poważniejszego.

16.06.2016, czwartek
Księżyc w znaku Skorpiona
Unikaj plotek i dyskusji na trudne tematy, bo emocjonalne urazy i kompleksy mogą dzisiaj wyjść na jaw. W relacjach z ludźmi bądźmy ostrożni i nie oceniajmy innych. Słuchaj intuicji, zwracaj uwagę na sny i przeczucia, bo mogą być prorocze. Unikaj wielkich porządków i dalekich podróży, bo trudno się będzie skoncentrować i zakończyć zaczęte dzisiaj zadania.
Aspekty planet: 15.39 Księżyc w trygonie z Neptunem, 22.21 Księżyc w sekstylu z Jowiszem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki nie sprzyja ryzykownym pomysłom. Zamiast przejmować się humorami szefa, lepiej skupić się na domowych sprawach. Dobry dzień na porządki, zakupy, uprawianie ogrodu.

Karta dnia: XVI Wieża
Zmobilizuje się do pracy i bądź czujny, bo nie załatwione sprawy ciągną się za tobą i mogą przyczynić się do porażki, jeśli szybko nie zareagujesz.

17.06.2016, piątek
Księżyc w znaku Skorpiona
Ważne sprawy załatwiaj jak najdelikatniej i bądź uprzejmy, bo dzisiaj ludzie mogą być nerwowi. Wenus wkracza do znaku Raka i sprzyja porządkom i drobnym domowym naprawom. Popołudnie sprzyja odpoczynkowi, kameralnym spotkaniom z przyjaciółmi. Gorzej udadzą się zakupy, podróże. Trudniej będzie flirtować i zawierać nowe znajomości, a niektórzy będą przewrażliwieni na punkcie dobrych manier i grzeczności.
Aspekty planet: 1.03 Księżyc w sekstylu z Plutonem, 15.52 Księżyc w koniunkcji z Marsem, 21.38 Wenus wkracza do znaku Raka.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki wprawi nas w dobry nastrój. Nawet najbardziej ponure osoby nabiorą dziś optymizmu. Zawierajmy nowe znajomości, szukajmy ciekawszych propozycji. Piątka pomoże pokonać stare kompleksy i zmienić niewygodne schematy.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Ostrożnie wypowiadaj swoje opinie, nie narzucaj innym swojego zdania, bo w tym miesiącu możesz narobić sobie wrogów zbyt radykalnymi wypowiedziami.

18.06.2016, sobota
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 3.33)
Weekend nie sprzyja nowym zadaniom i ważnym dyskusjom, bo ludzie będą bardzo uparci. Różne konflikty mogą dziś nagle wyjść na jaw, a ważne osoby będą czułe na swoim punkcie i obrażalskie. Po pracy zajmij się medytacją, jogą, sztuką. Dzień sprzyja zabiegom kosmetycznym, dbaniu o zdrowie i urodę. Saturn w kwadraturze z Neptunem może spowodować chwilową chandrę.
Aspekty planet: 5.28 Saturn w kwadraturze z Neptunem, 20.48 Księżyc w opozycji z Merkurym.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom. Warto porozmawiać z krewnymi, a nawet podjąć próbę zakończenia różnych sporów i konfliktów. Wieczorne imprezy i randki będą udane, choć wibracja przestrzega przed zazdrością.

Karta dnia: III Cesarzowa
Ktoś będzie chciał odebrać ci należne pochwały lub nagrody. Nie daj się zapędzić w kozi róg. W weekendy odpoczniesz i zapomnisz o kłopotach.

19.06.2016, niedziela
Księżyc w znaku Strzelca
Będziemy ciekawscy i bardzo ruchliwi, trudno będzie skupić się na pracy, bo ludzie będą się wzajemnie rozpraszać. Zakładaj pocztę w internecie, pisz listy i telefonuj do swoich znajomych. Uważajmy dzisiaj na słowa, bo plotkarze i aferzyści będą wyjątkowo aktywni. Po południu warto wybierać się na zakupy lub do kina, a samotnym łatwiej będzie zawrzeć nowe znajomości. Organizm potrzebuje dużo białka.
Aspekty planet: 3.06 Księżyc w koniunkcji z Saturnem, 3.13 Księżyc w kwadraturze z Neptunem, 10.15 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprawi, że myślami będziemy daleko od przyziemnych, zawodowych spraw. Taki nastrój pomoże nam odpocząć, lepiej nie zabierać się dziś za rachunki i zaległe zawodowe sprawozdania.

Karta dnia: XIX Słońce
Czeka cię ambitne wyzwanie. Odczujesz poprawę zdrowia, warto zacząć regularnie ćwiczyć dla poprawy kondycji.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 22 º 25´ – 29 º 06´ Bliźniąt
Księżyc 29 º 43´ Panny – 23 º 47´ Strzelca
Merkury 00 º 02′ – 10 º 48′ Bliźniąt
Wenus 24 º 05′ Bliźniąt – 2 º 41´ Raka
Mars 25 º 02´ – 23 º 45´ Skorpiona w retrogradacji
Jowisz 14 º 59´ – 15 º 43′ Panny
Saturn 12 º 24´ – 11 º 54´ Strzelca w retrogradacji
Uran 23 º 39´ – 23 º 53´ Barana
Neptun 12 º 02´ – 12 º 02´ Ryb w retrogradacji
Pluton 16 º 48´ – 16º 39´ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
12.06 od g. 16.46 do 13.06 do g. 2.33.
15.06 od g. 8.59 do g. 15.18.
17.06 od g. 15.52 do 18.06 do g. 3.33.

Udanego tygodnia!

23.09.2016 g. 19.15 „Astrocoaching – astrologia jako narzędzie rozwojowe” – Piotr Gibaszewski

Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne
zaprasza w piątek 23.09.2016 o g. 19.15
na wykład
Piotra Gibaszewskiego
„Astrocoaching – astrologia jako narzędzie rozwojowe”

Piotr Gibaszewski astrolog


Żyjemy w czasach niezwykłego przyspieszenia, ogromnych, szybkich zmian, pod presją konieczności ciągłego uczenia się nowych umiejętności – od wczesnego dzieciństwa, aż do ostatnich chwil naszej egzystencji. Jak możemy zwiększyć swoją efektywność zawodową, jak możemy polepszyć relacje z otoczeniem, jak możemy poprawić jakość swojego życia? Korzystając w licznych narzędzi i technik stworzonych przez trenerów i nauczycieli rozwoju osobistego, oraz mówców motywacyjnych, udowodnimy, że astrologia jest w tej dziedzinie bezkonkurencyjna dysponując najlepszym i najpełniejszym uniwersum wiedzy o naturze człowieka, jego kondycji i zasobach. Dowiesz się, jak można trenować, wspierać rozwój, rozwiązywać konkretne problemy wykorzystując astrologiczne techniki i metody. Na warsztacie będziemy pracować na konkretnych przykładach uczestników.

Piotr Gibaszewski ezoteryką, astrologią i tarotem zajmuje się od dwudziestu jeden lat. Absolwent religioznawstwa na wydziale filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego, ukończył Studium Psychotroniki w Łodzi, doktoryzuje się na AGH. Redaguje portale www.solarius.pl i www.ezoter.pl. Autor prognoz astrologicznych dla Polski i Świata. Prowadzi w Krakowie Poradnię Ezoteryczną. Współpracuje z wieloma stacjami radiowymi i telewizyjnymi, m. in. TOK FM, TVP, TVN. Prowadzi indywidualne konsultacje astrologiczne, kursy astrologii i tarota. Wykłada astrologię w Studium Edukacji Ekologicznej we Wrocławiu.

Miejsce: Al. Jerozolimskie 81, 02-001 Warszawa, sala 1, XIV piętro, budynek Central Tower (w okolicy Dworca Centralnego)

Warunki uczestnictwa: dla członków PSA: 5 zł, dla osób niezrzeszonych: 15 zł, (osoby niezrzeszone w cenę w wstępu mają wliczone tymczasowe jednodniowe członkostwo Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego), płatne przed wykładem lub przelewem na konto:

Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne
02-123 Warszawa, ul. Korotyńskiego 26/61
Bank Zachodni WBK S.A.
20 1090 1870 0000 0001 1067 8306

!!!Transmisja wykładów przez internet!!!!
Aby uczestniczyć w wykładzie przez internet, trzeba wysłać do nas zgłoszenie na adres: iza.podlaska (małpka) gmail.com i i po otrzymaniu od nas maila z hasłem i loginem zainstalować darmowy program Mumble. Instrukcja instalacji i obsługi Mumble znajdziesz na www.szkolaastrologii.pl/moodle
Przed zajęciami zrób przelew z dopiskiem „nazwa i data wykładu” i wpłacić sumę za wykład na powyższej podane konto.

UWAGA!
Ponieważ wydarzenie jest transmitowane na żywo z wykorzystaniem publicznych sieci, nie jesteśmy w stanie zagwarantować jakości i ciągłości przekazu przez cały czas trwania transmisji. To znaczy, że obraz może być mniej ostry, a w czasie transmisji mogą wystąpić niewielkie zakłócenia. Jakość odbieranej transmisji zależy także od szybkości łącza uczestnika transmisji.

Uczestnicy wykładów internetowych muszą posiadać:
1) komputer z dostępem do internetu oraz słuchawki i mikrofon,
2) zainstalowany darmowy program Mumble,
3) konto e-mail do korespondencji.

Informacje: pod numerami 0-600-218-488/588,
e-mail info (at) polskaastrologia.pl

 

Horoskop tygodniowy 6-12.06.2016

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Energii nam nie zabraknie, tydzień sprzyja rodzinnym spotkaniom, porządkom w domu i zajmowaniu się hobby. Słońce w koniunkcji z Wenus zapewni nam polepszenie samopoczucia i szczęście do wygranych. Ci, którzy szukają miłości, w tym tygodniu mają duże szanse na spotkanie kogoś wyjątkowego.

W poniedziałek 6.06 Słońce w koniunkcji z Wenus zapewni nam dobry humor i przychylność ludzi. Warto prosić o wsparcie, składać dokumenty w urzędach, ubiegać się o dotację i kredyt.

W czwartek 9.06 Merkury w opozycji z Marsem może zaostrzyć nasze dyskusje i opinie z innymi członkami rodziny czy współpracownikami. Więcej się ruszaj, aktywnie spędzaj czas, a złość ustąpi.

W niedzielę 12.06 Wenus w sekstylu z Uranem podpowie nam, jak rozgonić nudę i zająć się czymś ciekawym. To dobry dzień na spotkania z przyjaciółmi, zajmowanie się hobby, odstresowanie się.

Horoskop tygodniowy

6.06.2016, poniedziałek
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 5.41)
Skupmy się na prywatnych sprawach, a nie na ciężkiej pracy. Pomyśl jak coś zaoszczędzić lub zmienić na lepsze, bo łatwo będzie wpaść na dobre pomysły dotyczące tego, jak ułatwić sobie życie. Udadzą się randki i zajęcia związane ze sztuką, warto wybrać się na zakupy. Dbaj dzisiaj o siebie i ludzi, których kochasz. Wenus w koniunkcji ze Słońcem pomoże ci zdobyć pomocników i sojuszników.
Aspekty planet: 23.49 Słońce w koniunkcji z Wenus.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki nastroi nas pozytywnie do współpracy z innymi ludźmi. To dobry dzień, aby poważnie porozmawiać z bliskimi o podziale obowiązków lub kogoś o coś poprosić. Imprezy, wyjazdy i randki będą bardzo udane.

Karta dnia: II Kapłanka
Odpocznij, zdystansuj się do świata i znajdź czas tylko dla siebie. Dzięki temu inaczej spojrzysz na życiowe problemy i ze spokojem dasz radę większości z nich.

7.06.2016, wtorek
Księżyc w znaku Raka
W domu zadbaj o czystość i porządek, warto odkurzać i trzepać dywany. W pracy zabierz się za ważne sprawy, szukaj poparcia dla swoich pomysłów lub proś o podwyżkę. Popołudnie sprzyja rozrywce, spotkaniom z przyjaciółmi i znajomymi. Łatwo będzie zawierać nowe znajomości, także randki miną w bardzo romantycznej atmosferze.
Aspekty planet: 1.46 Księżyc w trygonie z Neptunem, 5.53 Księżyc w sekstylu z Jowiszem, 10.05 Księżyc w opozycji z Plutonem, 21.19 Księżyc w kwadraturze z Uranem, 21.44 Księżyc w sekstylu z Merkurym.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprawi, że będziemy chcieli załatwić mnóstwo spraw. Urzędnicy i ważne osoby będą mieli dla nas więcej czasu. Lepiej jednak zachować spokój i dystans, a najlepiej zająć się sztuką, rozrywką i hobby.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Pewna urzędowa lub oficjalna sprawa będzie wymagać szybkiej reakcji i szczegółowych wyjaśnień.  Nie zwlekaj z działaniem.

8.06.2016, środa
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 8.47)
Osoby kreatywne i zaradne mogą dziś wiele zyskać. Na domowych obowiązkach trudno się będzie skupić, bo łatwo wciągniemy się w różne dyskusje. Ktoś może przekonać nas do różnych ryzykownych pomysłów, które mogą nie wyjść nam na dobre. Unikaj kłótni ze starszymi osobami. Bardzo dobry dzień na randki i towarzyskie spotkania. Uprawiaj sport, ciesz się życiem.
Aspekty planet: 2.17 Księżyc w trygonie z Marsem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki przyniesie dobre pomysły, ale pod warunkiem, że nie będziemy myśleć tylko o sobie samych. Otwórzmy się na innych, posłuchajmy, co mają do powiedzenia. Dobre rady okazać się mogą bardzo cenne, także w sprawach związanych z biznesem.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
W sprawach finansowych bądź nieugięty i zdecydowany. Nie pożyczaj niczego osobie, która zawiodła cię w przeszłości.

9.06.2016, czwartek
Księżyc w znaku Lwa
Dzień sprzyja towarzyskim spotkaniom, podróżom i randkom. Będziemy weseli i otwarci na cudze sprawy, ale podczas dzisiejszych spotkań uważaj na plotki i nieoficjalne informacje. Merkury w opozycji z Marsem może ujawnić różne kompleksy lub zatajone konflikty. Warto zainteresować się, co dzieje się u krewnych. Ktoś może potrzebować twojej pomocy lub wsparcia, razem uda się znaleźć dobre rozwiązania.
Aspekty planet: 7.30 Księżyc w trygonie z Saturnem, 19.00 Merkury w opozycji z Marsem, 19.40 Księżyc w sekstylu ze Słońcem, 21.14 Księżyc w sekstylu z Wenus.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprawi, że będziemy rozglądać się za życzliwymi osobami w naszym otoczeniu. Sprzyja zakładaniu rodzinnych firm i biznesów, pomaga troszczyć się o rodzinne dobra i mądrze lokować wspólne pieniądze.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Nie dyskutuj na tematy, które irytują starszych krewnych, bo ktoś może się obrazić. Nie reaguj dziecinnie na kłopoty.

10.06.2016, piątek
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 15.45)
Koniec tygodnia sprzyja zgodnej współpracy z ludźmi. Będziemy wyrozumiali i serdeczni, a także bardzo hojni. Nie będziemy oszczędzać na tym, co sprawia ci przyjemność. Uważaj i nie chwal się, bo możesz obiecać komuś zbyt wiele! Odezwij się do krewnych, którzy są daleko, bo dzień sprzyja odnawianiu kontaktów. Różne wiadomości i wydarzenia przypomną nam o dobrych czasach. Zajmij się upiększaniem domu i pielęgnacją ogrodu.
Aspekty planet: 3.33 Księżyc w trygonie z Uranem, 7.37 Księżyc w kwadraturze z Marsem, 9.13 Księżyc w kwadraturze z Merkurym.

Wibracja dnia: 7
Przed nami spokojny dzień. Podsumujemy sukcesy, zastanowimy się co trzeba w życiu lub pracy poprawić. Warto jeszcze raz przejrzeć dokumenty, rachunki, bo dzięki pomocy wibracji Siódemki możemy coś odkryć, znaleźć, doprowadzić do szczęśliwego zakończenia.

Karta dnia: XIX Słońce
Jeśli czujesz się stłamszony i spychany na drugi plan w związku, teraz nadszedł czas przebudzenia i działania.

11.06.2016, sobota
Księżyc w znaku Panny
Będziemy dzisiaj dociekliwi, możemy odkryć różne błędy i sekrety. Lepiej jednak nie prosić innych o pożyczkę lub pomoc. Podczas dyskusji ludzie mogą być nerwowi, a nawet kłótliwi. Dzień bardzo sprzyja dbaniu o zdrowie, urodę i kondycję. Pij wodę mineralną, dbaj dzisiaj i skórę, a szybko zobaczysz pozytywne efekty.
Aspekty planet: 14.57 Księżyc w opozycji z Neptunem, 15.52 Księżyc w kwadraturze z Saturnem, 20.29 Księżyc w koniunkcji z Jowiszem.

Wibracja dnia: 8
Choć dzień będzie leniwy i senny, to wibracja Ósemki może przynieść doskonałe pomysły na pomnożenie kapitału. W miłości uważajmy, Ósemka to wibracja namiętności, ale też zazdrości.

Karta dnia: XXI Świat
Zasłużysz na nagrodę i przekonasz się, że jesteś o wiele więcej wart, niż sam przypuszczasz. Powiadom wszystkich o swoim sukcesie.

12.06.2016, niedziela
Księżyc w znaku Panny
Uda ci się zapanować nad technicznymi problemami, a także łatwo nauczyć się tego, co ci jest potrzebne. Będziemy kierować się logiką i pragnieniem, aby wszystko było opłacalne. Wenus w sekstylu z Uranem  sprawi, że w uczuciach możliwe spięcia, bo dzisiaj serce musi się słuchać rozumu. Lepiej unikaj dyskusji na temat cudzych wad, bo ludzie będą  obiektywni, ale mało wyrozumiali i współczujący.
Aspekty planet: 00.20 Księżyc w trygonie z Plutonem, 10.09 Księżyc w kwadraturze ze Słońcem, 13.26 Księżyc w kwadraturze z Wenus, 16.46 Księżyc w sekstylu z Marsem, 17.12 Wenus w sekstylu z Uranem.

Wibracja dnia: 9
Dziś zaprowadź wokół siebie trochę porządku. Wibracja Dziewiątki pomaga zakończyć różne sprawy. Poproś dziś o zwrot starych długów, pożyczonych kiedyś książek i płyt. Niech twoje rzeczy wrócą na swoje miejsce.

Karta dnia: IV Cesarz
Poradź się kogoś z większym doświadczeniem, a szybko rozwiążesz swoje problemy. Sam też będziesz pomagać krewnym i rozsądzać spory.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 15 º 43´ – 22 º 25´ Bliźniąt
Księżyc 27 º 46´ Bliźniąt  – 29 º 43´ Panny
Merkury 21 º 48′ Byka – 00 º 02′ Bliźniąt
Wenus 15 º 29´ – 24 º 05′ Bliźniąt
Mars 26 º 53´ – 25 º 02´ Skorpiona w retrogradacji
Jowisz 14 º 22′ – 14 º 59´ Panny
Saturn 12 º 55´ – 12 º 24´ Strzelca w retrogradacji
Uran 23 º 23´ – 23 º 39´ Barana
Neptun 12 º 01´ – 12 º 02´ Ryb
Pluton 16º 57´ – 16 º 48´ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
5.06 od g. 18.47 do 6.06 do g. 5.41.
8.06 od g. 2.17 do g. 8.47.
10.06 od g. 9.13 do g. 15.45.
12.06 od g. 16.46 do 13.06 do g. 2.33.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 30.05-5.06.2016

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami tydzień ważnych saturnicznych decyzji. Słońce zmierza do nowiu i ustawi się w aspektach do Saturna i Neptuna, a to znak, że powinniśmy być bardziej sumienni i ostrożni w każdej sprawie.

We wtorek 31.05 Merkury w trygonie z Plutonem sprzyja skutecznym negocjacjom, podpisywaniu umów i wyruszaniu w bezpieczną podróż. Warto dobrze przygotować się na spotkanie, klasówkę, czy egzamin, bo pytania mogą być podchwytliwe.

W czwartek 2.06 Słońce w kwadraturze z Neptunem sprzyja wysyłaniu maili, pisaniu listów, rozwijaniu literackich i krasomówczych pasji. Warto nadrabiać kulturalne zaległości, czytać, oglądać filmy, inspirować się ciekawymi historiami.

W piątek 3.06 Słońce w opozycji z Saturnem sprawi, że przypomnimy sobie o zaległych sprawach urzędowych lub finansowych. Warto wyjaśniać nieporozumienia i uzupełnić urzędowe czy księgowe dokumenty. Wenus w kwadraturze z Neptunem, a w sobotę 4.06 w opozycji z Saturnem skupi naszą uwagę na sprawach domowego budżetu i zarządzania finansami. Czas znaleźć oszczędności i zaplanować wakacyjne wydatki.

W sobotę 4.06 Słońce w kwadraturze z Jowiszem nastroi nas optymistycznie do życia. To dobry czas na duże porządki, spotkania towarzyskie robione z rozmachem, a także na polowanie na wyprzedażach.

W niedzielę 5.06 Wenus w kwadraturze z Jowiszem pomoże nam wypocząć, zrelaksować się i nabrać dystansu do prozy życia. Będziemy potrzebować odskoczni, wyjątkowej randki, sympatycznego wieczoru w gronie miłych osób. Nów Księżyca w znaku Bliźniąt skieruje naszą uwagę na sprawy partnerstwa i relacji z ludźmi. Warto negocjować, omawiać warunki współpracy, testować przyjaźnie i nowe związki.

Horoskop tygodniowy

30.05.2016, poniedziałek
Księżyc w znaku Ryb
Nie denerwuj się, unikaj ryzyka i lepiej uporaj się z obowiązkami, zamiast zaczynać nowe sprawy. Uważaj podczas podróży czy robienia rachunków, bo łatwo o pomyłkę. Nie rób dzisiaj wielkiego prania. Znajdź czas na medytację i sprawy związane z rozwojem duchowym. Organizm potrzebuje węglowodanów i większej ilości wody.
Aspekty planet: 3.57 Księżyc w sekstylu z Merkurym, 5.03 Księżyc w sekstylu z Plutonem.

Wibracja numer 8
Wibracja Ósemki zachęci nad do pracy, zapewni dobry czas do interesów i transakcji finansowych. Dzisiaj zakładaj konto w banku, ale też zadbaj o pieniądze i zrób porządki w portfelu.

Karta dnia: Czwórka Kielichów
Początek tygodnia będzie na tyle pełen wrażeń, że zdążysz zapomnieć o nudzie. Przestaniesz marudzić i zajmiesz się nowymi sprawami.

31.05.2016, wtorek
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 3.09)
Będziemy energiczni, aktywni, skłonni do rywalizacji. Dzisiaj każdy będzie chciał błyszczeć i popisywać się, a więc trzymajmy emocje na wodzy i nie dajmy się sprowokować do ryzykownych decyzji lub wyścigów na drodze. Po południu aura będzie spokojniejsza, warto poćwiczyć lub wybrać się na dłuższy spacer albo randkę. Merkury w trygonie z Plutonem sprzyja szybkiej nauce i odnawianiu kontaktów.
Aspekty planet: 1.10 Księżyc w trygonie z Marsem, 5.09 Merkury w trygonie z Plutonem, 18.08 Księżyc w sekstylu z Wenus, 21.09 Księżyc w sekstylu ze Słońcem.

Wibracja numer 9
Wibracja Dziewiątki pomoże zakończyć stare sprawy. Unikaj dzisiaj ryzyka i pośpiechu. To dobry dzień na poważne przemyślenia, medytację i oczyszczenie naszych myśli. Nie bądź tylko dla siebie zbyt surowy!

Karta dnia: Piątka Mieczy
Nie poddawaj się jeszcze atmosferze wakacji. Czeka cię ważna rozmowa, która może zdecydować o twojej zawodowej przyszłości.

1.06.2016, środa
Księżyc w znaku Barana
Kombinuj, jak zdobyć pieniądze na potrzeby twojego domu i rodziny. Dzień sprzyja dobrym pomysłom jak pokonać konkurencję. Słuchaj współpracowników, szukaj poufnych informacji. Po pracy odpocznij. Randki, spotkania z przyjaciółmi, zajęcia związane ze sztuką bardzo dobrze się dzisiaj udadzą. Organizm domaga się spaceru lub sportu dla zdrowia.
Aspekty planet: 1.23 Księżyc w trygonie z Saturnem, 7.35 Księżyc w kwadraturze z Plutonem, 17.42 Księżyc w koniunkcji z Uranem.

Wibracja numer 7
Wibracja Siódemki pomaga zaczynać nowe sprawy, a także sprzyja ambitnym pomysłom, twórczym dyskusjom i szybkiej nauce. Zadawaj dzisiaj odważne pytania, szukaj nowych możliwości.

Karta dnia: II Kapłanka
Dzięki pomocy pewnej kobiety zakończysz konflikt lub załagodzisz trudną sprawę i zaczniesz patrzeć z nadzieją w przyszłość.

2.06.2016, czwartek
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 4.46)
Warto poszukać dobrych pomysłów na rozwiązanie różnych życiowych kłopotów. Słońce w kwadraturze z Neptunem sprzyja refleksji i zmianie spojrzenia na sytuację. Łatwiej będzie dzisiaj wycofać z ustaleń, które nie przynoszą nikomu pożytku. Wykorzystaj różne znajomości, ustal wspólne z rodziną lub współpracownikami plany oszczędzania lub inwestowania, a potem idź na spacer i odpoczywaj od stresów.
Aspekty planet: 4.41 Słońce w kwadraturze z Neptunem.

Wibracja numer 8
Wibracja Ósemki to dobry dzień na pracę i biznesowe spotkania. Będziemy mieli nosa do pieniędzy. Warto inwestować, ale także negocjować różne ceny i ważne dla nas umowy.

Karta dnia: Dziewiątka Mieczy
Bądź czujny, nie daj się oszukać. Zdobyte informacje będą tak ciekawe, że trzeba będzie z kimś ważnym o nich porozmawiać.

3.06.2016, piątek
Księżyc w znaku Byka
Będziemy w dobrych humorach, ale skupimy się raczej na pogawędkach i komplementach, niż na pracy i innych obowiązkach. Przyjemności i słodycze będą dzisiaj kusić dwa razy mocniej, dlatego kontroluj dietę. Wenus w kwadraturze z Neptunem  sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości, randkom i rozrywce. Słońce w opozycji z Saturnem ostrzega przed konfliktami z osobami wyżej od nas postawionymi.
Aspekty planet: 00.09 Księżyc w sekstylu z Neptunem, 3.35 Księżyc w trygonie z Jowiszem, 6.14 Wenus w kwadraturze z Neptunem, 8.11 Księżyc w trygonie z Plutonem, 8.37 Słońce w opozycji z Saturnem, 12.07 Księżyc w koniunkcji z Merkurym.

Wibracja numer 9
Wibracja Dziewiątki sprawi, że nie będziemy otwarci na ryzykowne pomysły. Czas zakończyć to, co męczące i trochę odpocząć. Dziewiątka pozwala z spojrzeć na trudne sprawy z dystansu i odciąć się od negatywnych emocji.

Karta dnia: XIX Słońce
Sprzątanie i porządki przełóż na inny dzień. Dziś zajmij się swoją karierą i nie odpuszczaj, dopóki nie zrobisz tego, miałeś w planie.

4.06.2016, sobota
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 5.01)
Od rana będziemy bardzo towarzyscy i rozmowni. Łatwo jednak będzie się rozproszyć, będziemy często zmieniać zdanie i trudno będzie o punktualność za sprawą Wenus w opozycji z Saturnem. Unikaj dzisiaj ryzykownych decyzji, bo coś przegapisz lub o czymś zapomnisz. Słońce w kwadraturze z Jowiszem wskazuje, że to dobry dzień, aby zacząć dietę, rzucić palenie, zmienić życie na zdrowsze i lepsze. Łatwo przyjdzie nam zdobywanie nowych umiejętności i nauka obsługi różnych urządzeń.
Aspekty planet: 1.02 Księżyc w opozycji z Marsem, 2.46 Wenus w opozycji z Saturnem, 12.57 Słońce w kwadraturze z Jowiszem.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki zapewni nam sympatyczną sobotę. We wszystkim, czego się podejmiemy, będziemy szukać przede wszystkim rozrywki. Zajmij się sztuką, idź na randkę lub do kina.

Karta dnia: Dziesiątka Denarów
Po prostu odpocznij, ciesz się pogodą i przyjaciółmi. Na wszystko jeszcze masz czas. Nabierz sił na kolejne dni.

5.06.2016, niedziela
Księżyc w znaku Bliźniąt
Nów w znaku Bliźniąt sprzyja odkrywczym pomysłom, dlatego słuchaj dzisiaj swojej intuicji i nie porównuj  się z innymi ludźmi. Udadzą się randki, podróże, wyjścia do kina lub teatru. Trudniej będzie zabrać się za męczącą pracę i domowe obowiązki, podczas gotowania możesz być roztargniony. Wenus w kwadraturze z Jowiszem sprzyja udanym zakupom i porządkom w szafie.
Aspekty planet: 00.21 Księżyc w kwadraturze z Neptunem, 1.55 Księżyc w opozycji z Saturnem, 2.48 Wenus w kwadraturze z Jowiszem, 4.01 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem, 4.08 Księżyc w koniunkcji z Wenus, 4.49 Księżyc w koniunkcji ze Słońcem, 18.47 Księżyc w sekstylu z Uranem.

Wibracja numer 2
Wibracja Dwójki nastroi nas pozytywnie do współpracy z innymi ludźmi. To dobry dzień, aby poważnie porozmawiać z bliskimi o podziale obowiązków lub kogoś o coś poprosić. Imprezy, wyjazdy i randki będą bardzo udane.

Karta dnia: VIII Siła
Dzień sprzyja uprawianiu sportów i zabawie na świeżym powietrzu. Ośmiel się i spróbuj poćwiczyć sporty, o których zawsze marzyłeś, ale brakowało ci odwagi.

Pozycje planet i świateł:
Słońce  09 º 01´ – 15 º 43´ Bliźniąt
Księżyc 15 º 19´ Ryb – 27 º 46´ Bliźniąt
Merkury 16 º 24′ – 21 º 48′ Byka
Wenus 06 º 53′ – 15 º 29´ Bliźniąt
Mars 29 º 10´ – 26 º 53´ Skorpiona w retrogradacji
Jowisz 13 º 53´ – 14 º 22′ Panny
Saturn 13 º 26´ – 12 º 55´ Strzelca w retrogradacji
Uran 23 º 05´ – 23 º 23´ Barana
Neptun 11 º 59´ – 12 º 01´ Ryb
Pluton 17 º 05´ – 16º 57´ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
31.05 od g. 1.10 do g. 3.09.
1.06 od g. 17.42 do 2.06 do g. 4.46.
4.06 od g. 1.02 do g. 5.01.
5.06 od g. 18.47 do 6.06 do g. 5.41.

Udanego tygodnia!