Horoskop tygodniowy 13-19.01.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami ambitne zadania, których nie możemy przekładać na kolejne tygodnie. Dni sprzyjają dyscyplinie, realizowaniu noworocznych postanowień i gruntownym porządkom w każdej dziedzinie życia.

W poniedziałek 13.01 koniunkcja Słońca z Plutonem i Saturnem zmobilizuje nas do szybkich działań. Poczujemy, ze nie warto zwlekać i odkładać pilnych spraw, ze wszystkim mamy szansę uporać się teraz właśnie. Bądźmy jednak ostrożni w sprawach finansowych.

W poniedziałek 13.01 Wenus wchodzi do znaku Ryb i będzie nas nakłaniać do luksusu. Na zakupach uważajmy, bo będziemy mieli lekką rękę do wydatków i z łatwością sięgniemy po kartę kredytową, jeśli coś nam się spodoba. Kupujmy rozsądnie, a nasz budżet na ten miesiąc będzie ocalony. W czwartek 16.01 sekstyl Wenus z Uranem zapowiada dobre wiadomości.

W sobotę 18.01 kwadratura Merkurego z Uranem sprzyja poważnym rozmowom osobistym i zawodowym oraz skłoni nas do podjęcia ważnych, ale koniecznych decyzji. Nie jest to dobry tydzień na handel czy rozpoczynanie nowych spraw.

Horoskop tygodniowy

13.01.2020, poniedziałek
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 15.06)
Zaplanuj wydatki i zastanów się, jak zdobyć pieniądze na ważne potrzeby. Dzień sprzyja wizytom w banku, rozmowom z księgowym lub szefem. Po południu doskonale udadzą się randki. Koniunkcja Słońca z Plutonem radzi unikać dziś ryzykownych decyzji i przestrzegać regulaminów. Zadbaj o skórę, chroń ją przed zimnem i wysuszeniem. Wenus wchodzi do znaku Ryb i pomoże nam w sprawach uczuciowych i finansowych.
Aspekty planet: 14.20 koniunkcja Słońca z Plutonem, 14.41 opozycja Księżyca z Wenus, 16.15 koniunkcja Słońca z Saturnem, 19.28 trygon Księżyca z Uranem, 19.38 Wenus wchodzi do znaku Ryb.

Wibracja numer: 9
Wibracja Dziewiątki sprawi, że dziś ludziom trudno będzie docenić nowe pomysły. Dzień nie sprzyja rozpoczynaniu nowych przedsięwzięć. Warto za to znaleźć sposób na oszczędności lub pozbycie się tego, co przynosi nam straty.

Karta dnia: XXI Świat
Zakończysz pewną trudną sprawę i pokonasz największe trudności. Nowa osoba, która pojawi się w twoim życiu, wniesie wiele radości i szczęścia. Możliwa niespodzianka z zagranicy.

14.01.2020, wtorek
Księżyc w znaku Panny
Dziś ludzie mogą być nerwowi, będą zwracać większą uwagę na szczegóły i drobiazgi. Lepiej unikać dzisiaj wizyt w urzędach lub załatwiania trudnych spraw z szefem, wszyscy będą drobiazgowi i surowi. Postaraj się nie spóźniać. Zrób peeling i depilację. Zapisuj się do lekarza, idź do dentysty, zrób badania.
Aspekty planet: 02.59 kwadratura Księżyca z Marsem, 07.07 trygon Księżyca z Jowiszem, 18.27 opozycja Księżyca z Neptunem.

Wibracja numer: 1
Wibracja Jedynki doda nam sił. Dziś wiele spraw uda się załatwić szybko. Jeśli wciąż zwlekasz z rozpoczęciem diety lub zapisaniem się na siłownię, wreszcie podejmij decyzję!

Karta dnia: XIX Słońce
Realizuj swoje ambicje, przedstawiaj przełożonym lub partnerowi ambitne plany, załatwiaj szybko urzędowe sprawy. Dobrze dogadasz się z dziećmi i młodszymi członkami rodziny.

15.01.2020, środa
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 16.43)
Będziemy w dobrych humorach. Udadzą się także podróże i zakupy. Dzisiaj idealny dzień na rozpoczęcie nowych zadań, współpracę z ludźmi i przekonywanie innych do ambitnych pomysłów. Udadzą się randki, towarzyskie spotkania, artystyczne wydarzenia. Organizm dobrze przyswaja białko. Idź do kosmetyczki, farbuj włosy i maluj paznokcie.
Aspekty planet: 04.51 trygon Księżyca z Plutonem, 05.12 trygon Księżyca z Saturnem, 07.40 trygon Księżyca ze Słońcem, 13.11 trygon Księżyca z Merkurym.

Wibracja numer: 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy z innymi ludźmi, a także godzeniu się z wrogami.  Staniemy się otwarci na prośby i sugestie. W samotności nie będziemy czuli się dobrze. Warto wybrać się do kina razem z przyjaciółmi.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Znajdź czas, aby pójść na siłownię, do spa lub do fryzjera. Ktoś będzie się chciał się z tobą zaprzyjaźnić lub zdobyć twoje serce.

16.01.2020, czwartek
Księżyc w znaku Wagi
Dobry czas na naukę, szukanie zagubionych rzeczy, koncentrację na ważnych sprawach, pozbywanie się uprzedzeń, kończenie trudnych spraw. Merkury wkracza do znaku Ryb i radzi dokładnie sprawdzać rachunki. Organizm dobrze przyswaja białko. Kontroluj ciśnienie i nie pij za dużo kawy. Merkury wchodzi do znaku Wodnika i ułatwi kontakt z osobami o poglądach odmiennych od naszych.
Aspekty planet: 00.17 sekstyl Wenus z Uranem, 07.13 sekstyl Księżyca z Marsem, 09.45 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 19.30 Wenus wchodzi do znaku Wodnika.

Wibracja numer: 3
Wibracja Trójki sprzyja dobrej zabawie. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień na randkę lub większą imprezę.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Przypomnij sobie o przyjaciołach, którzy wiele dla ciebie znaczą. Dogaduj się z ludźmi, negocjuj, zbijaj ceny w dół. Odpocznij i nie pracuj za dużo.

17.01.2020, piątek
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 17.20)
Ludzie będą serdeczni i wyrozumiali. Dzień bardziej sprzyja odpoczynkowi i zabiegom pielęgnacyjnym, niż pracy. Wieczorem aura sprzyja randkom, a także zajęciom związanym ze sztuką lub rozwijaniem swojego hobby. Udadzą się zakupy, podróże i spotkania biznesowe. Księżyc pomoże przyspieszyć sprawy finansowe. Jedz warzywa i owoce, ogranicz tłuszcz i cukier, pij więcej wody mineralnej.
Aspekty planet: 07.16 kwadratura Księżyca z Plutonem, 07.55 kwadratura Księżyca z Saturnem, 13.58 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 22.36 kwadratura Księżyca z Merkurym, 23.55 opozycja Księżyca z Uranem.

Wibracja numer: 4
Wibracja Czwórki nie sprzyja ryzykownym pomysłom. Na szczęście już prawie weekend, a więc wcale nie musimy przejmować się humorami szefa. Można spokojnie zająć się domem i odpoczynkiem.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Zaryzykuj, bo szczęście ci sprzyja. Szukaj lepszej pracy, kup kupon totolotka, weź udział w loterii, zgłoś się do konkursu, bo masz szansę polepszyć swój los.

18.01.2020, sobota
Księżyc w znaku Skorpiona
Sobota minie raczej na pogawędkach i naradach, niż na zakupach czy porządkach. Za nudne obowiązki trudno się będzie zabrać. Za to randki lub spotkania z przyjaciółmi miną w bardzo dobrej atmosferze. Kwadratura Merkurego z Uranem pomoże ci wpaść na pomysł, jak coś zracjonalizować lub poprawić. Możesz liczyć na dobre pomysły dotyczące tego, jak ułatwić sobie życie.
Aspekty planet: 04.25 trygon Księżyca z Wenus, 09.31 kwadratura Merkurego z Uranem, 13.45 sekstyl Księżyca z Jowiszem.

Wibracja numer: 5
Wibracja Piątki wprawi nas w dobry nastrój i przyniesie świetne pomysły na weekendowe rozrywki. Nawet najbardziej ponure osoby nabiorą dziś optymizmu. Piątka pomoże pokonać stare kompleksy i zmienić niewygodne schematy.

Karta dnia: VI Kochankowie
Spotykaj się ze znajomymi, weekendowe spotkania będą miłe i owocne w nowe znajomości. W uczuciach bardzo dobra passa, oczekuj pomyślnych wiadomości.

19.01.2020, niedziela
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 23.40)
Ranek będzie spokojny, a potem wszystkie sprawy nagle przyspieszą. Szukaj dzisiaj nowych pomysłów i inspiracji do wprowadzenia w życie różnych pozytywnych zmian. Załatwiaj sprawy, które zależą od czyjejś zgody lub opinii. Udadzą się randki i spotkania z przyjaciółmi. Samotnym łatwiej będzie nawiązać nowe znajomości. Pij ciepłe napoje, zjedz ryż i kaszę, unikaj ostrych przypraw.
Aspekty planet: 00.12 trygon Księżyca z Neptunem, 11.17 sekstyl Księżyca z Plutonem, 12.18 sekstyl Księżyca z Saturnem, 22.21 sekstyl Księżyca ze Słońcem.

Wibracja numer: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom. Warto porozmawiać z krewnymi, a nawet podjąć próbę zakończenia różnych sporów i konfliktów. Różne imprezy i randki będą udane.

Karta dnia: III Cesarzowa
Niedzielne spotkania i telefony sprawią tobie i bliskim wiele radości. Łap okazję, pewna finansowa propozycja może rozwiązać twoje kłopoty.

Pozycje planet 6-19.01.2020:
Słońce 15 º 06´ – 29 º 22´ Koziorożca
Księżyc 16 º 14´ Byka – 00 º 44´ Strzelca
Merkury 12 º 20′ Koziorożca – 05 º 28′ Wodnika
Wenus 20 º 32′ Wodnika – 07 º 32′ Ryb
Mars 01 º 45′ – 11 º 13′ Strzelca
Jowisz 07 º 49′ – 11 º 01′ Koziorożca
Saturn 21 º 59´ – 23 º 38´ Koziorożca
Uran 02 º 40´ 02 º 48´Byka
Neptun 16 º 22′ – 16 º 43′ Ryb
Pluton 22 º 33′ – 23 º 01′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
13.10 od g. 14.41 do g. 15.06.
15.01 od g. 13.11 do g. 16.43.
17.01 od g. 13.58 do g. 19.20.
19.01 od g. 22.21 do g. 23.40.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 6-12.01.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami dynamiczny tydzień. Pełnia i częściowe zaćmienie Księżyca dodadzą nam energii i przyspieszą wiele spraw. Warto zacieśniać relacje, odnawiać znajomości i pomagać.

We wtorek 7.01 sekstyl Słońca z Neptunem, a w piątek 10.01 koniunkcja Słońca z Merkurym dodadzą nam energii i zapewni sukces w dziedzinach związanych z techniką i nowoczesnymi mediami. Warto wysyłać listy i e-maile, bo jest szansa, że szybciej dotrą do adresatów. W środę 8.01 sekstyl Merkurego z Neptunem pomoże znaleźć nowe hobby.

W piątek 10.01 pełnia Księżyca w znaku Raka nie sprzyja pożyczaniu pieniędzy, zadłużaniu się czy wydawaniu pieniędzy na głupstwa czy niepotrzebne rzeczy. Medytuj, wycisz się, idź na basen, a szybko zregenerujesz siły.

W niedzielę 12.01 koniunkcja Merkurego, Saturna i Plutona i zbierająca się koniunkcja Słońca z Saturnem sprawią, że zyskamy wiele na kontaktach ze starszymi ludźmi – ktoś może nać nam cenną poradę, podzielić się sprawdzonym przepisem lub polecić nas osobie, która wiele może. Planety ostrzegają przed ostrą jazdą samochodem i kłótniami w rodzinie.

Horoskop tygodniowy

6.01.2020, poniedziałek
Księżyc w znaku Byka
Odzyskamy dobre humory, nabierzemy optymizmu. Możesz też wpaść na dobre pomysły dotyczące lepszej organizacji czasu lub skuteczniejszego podziału domowych obowiązków. Korzystaj z wolnego dnia i ciesz się życiem. Zastanów się, jak żyć zdrowiej. Udowodnij wszystkim, że jesteś w czymś najlepszy.
Aspekty planet: 01.14 sekstyl Księżyca z Neptunem, 10.07 kwadratura Księżyca z Wenus, 12.07 trygon Księżyca z Saturnem, 13.07 trygon Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy z innymi ludźmi, a także godzeniu się z wrogami.  Staniemy się otwarci na prośby i sugestie. W samotności nie będziemy czuli się dobrze. Warto wybrać się do kina razem z przyjaciółmi.

Karta dnia: As Buław
Nadrabiaj zaległości, podsuwaj innym dobre pomysły, szukaj sprzymierzeńców do walki o podwyżkę lub dodatkowe zlecenie.

7.01.2020, wtorek
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 03.10)
Dzień sprzyja aktywny m działaniom.  Będziemy optymistyczni, energiczni. Nie denerwujmy się na tych, którzy rozbrykają się za bardzo! Spotkania towarzyskie dostarczą wielu wrażeń. Machnij ręką na kłopoty i po prostu zacznij wszystko od nowa. Sekstyl Słońca z Neptunem sprawi, że po południu aura będzie spokojniejsza.
Aspekty planet: 07.21 sekstyl Słońca z Neptunem, 08.05 opozycja Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja zdobywaniu wiadomości. Popatrzmy jak inni ludzie podchodzą do trudnych spraw, szukajmy inspiracji w sztuce i literaturze. Sięgnij po prasę i zajrzyj na specjalistyczne fora internetowe.

Karta dnia: 0 Głupiec
Nie planuj niczego, bądź spontaniczny i nie ograniczaj się w niczym. Rób to, na co masz ochotę i nie oglądaj się na plany innych.

8.01.2020, środa
Księżyc w znaku Bliźniętach
Będziemy energiczni i pracowici. Nie odkładaj niczego na później, bo pierwsza część dnia sprzyja sprawom zawodowym i finansowym. Udadzą się zakupy, podróże. Łatwo będzie flirtować i zawierać nowe znajomości. Zapisuj się do lekarza, zażywaj witaminy i suplementy. Sekstyl Merkurego z Neptunem pomoże pogodzić się z nieprzyjaciółmi.
Aspekty planet: 09.27 kwadratura Księżyca z Neptunem, 14.02 sekstyl Merkurego z Neptunem, 23.15 trygon Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprawi, że będziemy chcieli załatwić mnóstwo spraw. Jednak urzędnicy i ważne osoby mogą być uparci lub nie mieć dla nas czasu! Lepiej zachować spokój i dystans, a najlepiej zająć się swoim hobby.

Karta dnia: VII Rydwan
Rydwan doda nam sił. Dziś wiele spraw uda się załatwić szybko. Jeśli wciąż zwlekasz z rozpoczęciem diety lub zapisaniem się na siłownię, wreszcie podejmij decyzję!

9.01.2020, czwartek
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 09.43)
Skupimy się raczej na układaniu planów na towarzyskie spotkania niż na zawodowych obowiązkach. Udadzą się negocjacje, a ważne spotkania miną w dobrej atmosferze. Popołudnie to dobra pora na nawiązywanie nowych znajomości lub zakupy albo randki. Łatwo będzie nawiązać nowe znajomości. Pij oczyszczające zioła, odtruwaj organizm, jedz węglowodany.
Aspekty planet: 14.22 sekstyl Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 5
Piątka sprawi, że będziemy otwarci na nowe pomysły. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach! Piątka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: IV Cesarz
Cesarz nastroi nas pozytywnie do współpracy z innymi ludźmi. To dobry dzień, aby poważnie porozmawiać z bliskimi o podziale obowiązków lub kogoś o coś poprosić.

10.01.2020, piątek
Księżyc w znaku Raka
Koniunkcja Słońca z Merkurym  pomoże uporać się z pracami, które wymagają precyzji i cierpliwości. Pełnia i półcieniowe zaćmienie Księżyca w znaku Raka podpowiadają, aby być ostrożnym, bo ludzie będą podejrzliwi i nerwowi. Warto za to poświęcić więcej czasu na rozwój duchowy. Słuchaj intuicji, zwracaj uwagę na swoje przeczucia. Dobry dzień na naukę, odpoczynek i pozbywanie się starych spraw.
Aspekty planet: 00.59 opozycja Księżyca z Jowiszem, 14.19 trygon Księżyca z Neptunem, 16.19 koniunkcja Słońca z Merkurym, 20.21 opozycja Księżyca ze Słońcem, 20.33 opozycja Księżyca z Merkurym.

Wibracja numer: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinie. Pomagajmy innym, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Także sąsiedzkie sprawy znajdą się w centrum uwagi. Uda się zawrzeć zgodę lub wreszcie coś ważnego wspólnie postanowić.

Karta dnia: Piątka Mieczy
Wypatruj nowych wiadomości, przygotuj się na zmianę planów. Pewna cenna informacja pomoże ci dostosować się do zmieniających się okoliczności.

11.01.2020, sobota
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 13.15)
Możemy czuć się przytłoczeni różnymi sprawami, które trzeba załatwić na początku tygodnia. Bądź wyrozumiały i nie daj się sprowokować do różnych konfliktów. Emocje i ambicja mogą niestety wziąć górę nad rozsądkiem. Lepiej uważać na słowa. Nie daj się poganiać i denerwować! Tańcz, spaceruj, ale nie dręcz się na siłowni.
Aspekty planet: 00.43 opozycja Księżyca z Saturnem, 00.58 opozycja Księżyca z Plutonem, 02.47 Uran wychodzi z retrogradacji, 17.42 kwadratura Księżyca z Uranem, 22.53 trygon Księżyca z Marsem.

Wibracja numer: 7
Wibracja Siódemki sprzyja rozwojowi duchowemu. Poczujemy się znudzeni codziennymi obowiązkami i chętnie od nich uciekniemy. Szukaj dzisiaj nowego hobby, nowej inspiracji i towarzystwa ludzi, którzy cię pozytywnie inspirują.

Karta dnia: Ósemka Buław
Zaczniesz być doceniany i chwalony. Twój zapał i energia do pracy bardzo wzrosną. Popołudnie przeznacz na porządki i spotkania z ważnymi klientami.

12.01.2020, niedziela
Księżyc w znaku Lwa
Koniunkcja Merkurego, Saturna i Plutona to dobry czas na szukanie potrzebnych informacji, ważne spotkania i rozmowy, szkolenia i zapisywanie się na kursy, spotkania towarzyskie i odkrywcze podróże. Udadzą się rodzinne spotkania. Unikaj jednak nudnych zajęć, robienia rachunków i czynności wymagających skupienia i samotności.
Aspekty planet: 10.51 koniunkcja Merkurego z Saturnem, 11.13 koniunkcja Merkurego z Plutonem, 17.59 koniunkcja Saturna z Plutonem.

Wibracja numer: 8
Choć w niedzielę nie myślimy o pracy, to wibracja Ósemki może przynieść doskonałe pomysły na pomnożenie kapitału. W miłości uważajmy, Ósemka to wibracja namiętności, ale też zazdrości.

Karta dnia: III Cesarzowa
Unikaj zazdrości i nie bądź małostkowy, bo możesz stracić przyjaźń wartościowej osoby. W miłości oczekuj lub wręcz żądaj specjalnego traktowania i prezentów.

Pozycje planet 6-19.01.2020:
Słońce 15 º 06´ – 29 º 22´ Koziorożca
Księżyc 16 º 14´ Byka – 00 º 44´ Strzelca
Merkury 12 º 20′ Koziorożca – 05 º 28′ Wodnika
Wenus 20 º 32′ Wodnika – 07 º 32′ Ryb
Mars 01 º 45′ – 11 º 13′ Strzelca
Jowisz 07 º 49′ – 11 º 01′ Koziorożca
Saturn 21 º 59´ – 23 º 38´ Koziorożca
Uran 02 º 40´ 02 º 48´Byka
Neptun 16 º 22′ – 16 º 43′ Ryb
Pluton 22 º 33′ – 23 º 01′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
6.01 od g. 13.07 do 7.01 do g. 03.10.
8.01 od g. 23.15 do 9.01 do g. 09.43.
11.01 od g. 17.42 do g. 13.15.
13.10 od g. 14.41 do g. 15.06.
15.01 od g. 13.11 do g. 16.43.
17.01 od g. 13.58 do g. 19.20.
19.01 od g. 22.21 do g. 23.40.

Udanego tygodnia!

I-IV 2020 Internetowy kurs „Tarot dla początkujących”

Warszawska Szkoła Astrologii i Tarota
Miłosławy Krogulskiej i Izabeli Podlaskiej-Konkel
zaprasza na

Internetowy kurs „Tarot dla początkujących”
I – IV 2020

zaczynamy w poniedziałek 13 stycznia o g. 20:00

Zapraszamy na internetowy kurs „Tarot dla początkujących” osoby, które chcą się nauczyć wróżyć i interpretować karty tarota. Kurs będzie też dobrą okazją dla tych, którzy pragną usystematyzować i pogłębić swoją wiedzę o tarocie. Kurs zawiera trzynaście lekcji. Co tydzień uczestnicy dostają materiały w formie pisemnej, ćwiczenia sprawdzające oraz uczestniczą na żywo w dwugodzinnym wykładzie, który jest nagrywany i potem udostępniany uczestnikom kursu. Osoby, które odrobią ponad połowę prac domowych uzyskają „Dyplom tarocisty” wydawany przez naszą szkołę.

Kurs prowadzą: Miłosława Krogulska i Izabela Podlaska-Konkel.
Info: tel. +48-600-218-488, e-mail: iza.podlaska@gmail.com
Termin: I-IV 2020, startujemy w poniedziałek 13 stycznia 2020, wykłady odbywają się co tydzień w poniedziałek od 20:00 do 22:00 (są nagrywane i udostępniane uczestnikom)

Cena: 1400 zł płatne do 13.01.2020 na konto:
Albireo s.c. ul. Pruszkowska 29/259, Warszawa 02-119
mBank SA, nr konta: 39114020170000410205477296
z dopiskiem: “Tarot 2020”
Uwaga! Możliwe jest rozłożenie płatności na trzy raty. Można też zapłacić kartą lub przez paypala. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt na maila: iza.podlaska@gmail.com

Zapisy:
1) Wyślij zgłoszenie na kurs na e-mail: iza.podlaska@gmail.com
2) Załóż swoje osobiste konto na stronie szkoły www.szkolaastrologii.pl/moodle
nauczyciel dopisze cię do strony kursu tarota. Tam co tydzień będą pojawiać się materiały pisemne i testy sprawdzające wiedzę.
3) Opłać kurs do 13.01 (możliwa jest płatność w ratach, informacje znajdziesz powyżej)
4) Kilka dni przed rozpoczęciem kursu dostaniesz maila z linkiem i do strony, na której odbywać się będą wykłady na żywo. Zaczynamy punktualnie o 20.00!

PLAN KURSU:
1. Wstęp do nauki tarota, jak pracować z kartami, którą talię wybrać, przesądy i zwyczaje dotyczące wróżenia.
2. Budowa tarota, najprostsze rozkłady.
3. Wstęp do wielkich arkanów, język kart, symbolika kolorów, jak doczytywać symbole. Znaczenie wielkich arkanów od Głupca do Siły. Ćwiczenia prostych rozkładów.
4. Znaczenie wielkich arkanów od Sprawiedliwości do Umiarkowania.
5. Analiza charakteru i relacji w związkach za pomocą kart. Ćwiczenie rozkładów.
6. Znaczenie wielkich arkanów od Diabła do Świata. Sąsiedztwo kart.
7. Czas w tarocie. Jak uniknąć pułapek w prognozowaniu przyszłości.
8. Karty w pozycji zwykłej i odwróconej.
9. Struktura dworów i hierarchia kart. Dwór Buław.
10. Dwór Kielichów. Rozkłady na miłość.
11. Dwór Mieczy. Rozkłady na konflikt, analizę i rozwiązanie problemu.
12. Dwór Denarów. Rozkłady na pracę i zdrowie.
13. Karty dworskie. Rozkłady na różne okazje.

Uczestnicy kursu co tydzień będą ostawali następujące materiały do nauki:
– wykład w formie tekstu i pomoce naukowe,
– testy i prace domowe sprawdzające wiedzę,
– dwugodzinny wykład na żywo w poniedziałek od 20:00 do 22:00 czasu polskiego (wykłady będą archiwizowane i udostępniany tym uczestnikom, którzy nie mogą brać w nich udziału)
– w trakcie trwania kursu każdemu uczestnikowi przysługuje jedna indywidualna konsultacja 30-minutowa z nauczycielem prowadzącym kurs.

Uczestnicy muszą posiadać:
– komputer z dostępem do internetu oraz mikrofon i głośniki lub słuchawki,
– konto e-mail do korespondencji.

Zapraszamy serdecznie

Izabela Podlaska i Miłosława Krogulska

Warszawska Szkoła Astrologii i Tarota

Horoskop tygodniowy 30.12.2029-5.01.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Planety sprawią, że koniec roku chętnie spędzimy w rozrywkowym gronie. Możliwe, że przyjdą nam do głowy wyjątkowo dziwne i zaskakujące pomysły, które będzie można o dziwo szybko realizować. Sylwester będzie wyjątkowo taneczny i romantyczny.

W poniedziałek 30.12 trygon Merkurego z Uranem sprzyja ludziom przedsiębiorczym, nowatorskim i kreatywnym. To dobry dzień na reperację zepsutych sprzętów i zakupy sprzętu elektronicznego.

W czwartek 2.01 koniunkcja Merkurego z Jowiszem sprzyja wizytom i podróżom. Warto zacząć się uczyć czegoś nowego, zdobywać wiedzę i znaleźć nowe hobby.

W piątek 3.01 Mars wchodzi do znaku Strzelca i zapewni nam dużo energii do pracy i pokonywania trudności. Warto się starać, bo ktoś na pewno doceni nasze wysiłki. Osoby, które lubią ruch i ćwiczenia, powinny więcej trenować, bo osiągną w najbliższych tygodniach świetne wyniki.

Horoskop tygodniowy

30.12.2019, poniedziałek
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 16.41)
Ludzie będą zwracać uwagę na wygląd i oznaki prestiżu. Zadbaj o swoją urodę, wybierz się do fryzjera. Dobry czas na zakupy sylwestrowych kreacji i robienie pięknych dekoracji. Księżyc sprawi, że będziemy niezwykle kreatywni i pomysłowi. Uważaj na złodziei i kieszonkowców w środkach komunikacji.
Aspekty planet: 11.23 kwadratura Księżyca z Marsem, 21.52 sekstyl Księżyca z Merkurym, 22.04 sekstyl Księżyca z Uranem, 23.21 trygon Merkurego z Uranem.

Wibracja numer 9
Wibracja Dziewiątki pomaga szybko zakończyć różne stare sprawy. Pod jej wpływem będziemy w refleksyjnym nastroju. To dobry dzień na poważne przemyślenia, medytację i oczyszczenie myśli.

Karta dnia: II Kapłanka
Odpocznij, zdystansuj się do świata i znajdź czas tylko dla siebie. Dzięki temu inaczej spojrzysz na życiowe problemy i ze spokojem dasz radę większości z nich.

31.12.2019, wtorek
Księżyc w znaku Ryb
Księżyc sprzyja sprawnej organizacji Sylwestra. Panuj nad nerwami, a wszystko się uda. Nie pozwól, aby wszystkie obowiązki spadły dziś na ciebie. Zakupy i domowe porządki uda się zrobić szybko. Rano nakładaj maseczki, nawilżaj skórę, zadbaj o ręce. Wieczorem Księżyc przyniesie nam ciekawe spotkania i nowe inspiracje. Udekoruj dom z okazji sylwestra i na powitanie Nowego Roku.
Aspekty planet: 05.36 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 11.31 sekstyl Księżyca ze Słońcem.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki sprzyja nowym pomysłom i trafnym decyzjom. Pomaga we wprowadzaniu w życie nowych pomysłów. Nabierzemy ochoty aby się bawić się, a Sylwester będzie udany.

Karta dnia: XXI Świat
Zasłużysz na nagrodę i przekonasz się, że jesteś o wiele więcej wart, niż sam przypuszczasz. Powiadom wszystkich o swoim sukcesie.

1.01.2020, środa
Księżyc w znaku Ryb
Zrób podsumowanie minionego roku i wypisz rzeczy, które uważasz za sukces. Zaplanuj cele na nowy rok. Szukaj dziś okazji do spotkań towarzyskich i pretekstów do długich rozmów przez telefon. Samotnym łatwiej będzie nawiązać nowe znajomości. Pomyśl, jak coś zracjonalizować lub poprawić, bo możemy liczyć na dobre pomysły dotyczące tego, jak ułatwić sobie życie.
Aspekty planet: 01.15 koniunkcja Księżyca z Neptunem, 11.42 sekstyl Księżyca z Saturnem, 13.38 sekstyl Księżyca z Plutonem.

Wibracja numer 5
Wibracja Piątki zachęca do randek, miłości i żartowania z przyjaciółmi. Warto układać ambitne noworoczne postanowienia i z optymizmem myśleć o przyszłości.

Karta dnia: II Kapłanka
Odpocznij, zdystansuj się do świata i znajdź czas tylko dla siebie. Dzięki temu inaczej spojrzysz na życiowe problemy i ze spokojem dasz radę większości z nich.

2.01.2020, czwartek
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 5.00)
W ciągu dnia zabierz się za trudne i zaległe sprawy, ale omijaj urzędy lub osoby, które mogłyby ci zaszkodzić lub które czepiają się drobiazgów. Dzisiaj Księżyc sprzyja nauce, podróżom i oszczędnym zakupom. Udadzą się wizyty lekarskie. Koniunkcja Merkurego z Jowiszem sprzyja udanym  inwestycjom oraz zakupom. Na większe porządki możemy nie mieć ochoty.
Aspekty planet: 03.13 trygon Księżyca z Marsem, 17.41 koniunkcja Merkurego z Jowiszem, 19.18 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 19.31 kwadratura Księżyca z Merkurym.

Wibracja numer 6
Wibracja Szóstki zachęca do dbania o dom i całą rodzinę. Dzisiaj uda się ustalić plan działania lub podziału obowiązków tak, aby wszyscy na tym skorzystali. Zakupy i porządki uda się zrobić szybko i sprawnie.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Pewna urzędowa lub oficjalna sprawa będzie wymagać szybkiej reakcji i szczegółowych wyjaśnień.  Nie zwlekaj z działaniem.

3.01.2020, piątek
Księżyc w znaku Barana
Księżyc sprzyja domowym porządkom i podróżom. Wszystko uda się zrobić szybko i sprawnie, rodzina nie będzie narzekać. W sklepach unikaj zakupów ubrań lub kosmetyków, bo możesz tanio kupić coś, z czego nie będziesz zadowolony. Organizm potrzebuje więcej białka i ciepłych potraw. Mars wchodzi do znaku Strzelca i zachęci nas do ruchu i pomoże szybko nam wdrożyć noworoczne postanowienia.
Aspekty planet: 05.45 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 10.37 Mars wchodzi do znaku Strzelca, 16.37 sekstyl Księżyca z Wenus.

Wibracja numer 7
Wibracja Siódemki sprzyja nauce. Zainteresujemy się nowymi wiadomościami i informacjami z dalekiego świata. W miłości dobry dzień na poważną rozmowę o wspólnych planach.

Karta dnia: IV Cesarz
Poradź się kogoś z większym doświadczeniem, a szybko rozwiążesz swoje problemy. Sam też będziesz pomagać krewnym i rozsądzać spory.

4.01.2020, sobota
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 17.15)
Księżyc w znaku Barana sprzyja szybkim decyzjom i nagłym zwrotom akcji. Uważaj na słowa, bo łatwo będzie o konflikty. Zamiast przejmować się innymi lub porównywać się do kogoś, zajmij się swoim hobby lub sportem. Księżyc sprzyja randkom, ale dzień może być niespokojny. Nie podejmuj ryzykownych decyzji finansowych.
Aspekty planet: 00.49 kwadratura Księżyca z Saturnem, 02.18 kwadratura Księżyca z Plutonem, 22.31 koniunkcja Księżyca z Uranem.

Wibracja numer 8
Wibracja Ósemki sprzyja podsumowaniom tego, co udało się osiągnąć. Z optymizmem popatrz w przyszłość, bo dzisiaj wpadniesz na pomysł, jak uniknąć kłopotów i  rozwiązać finansowe kłopoty.

Karta dnia: XI Siła
Bądź aktywny, zacznij ćwiczyć, nowy rok sprzyja zmianie diety na zdrowszą i realizowaniu nowych planów. Zmiana otoczenia nawet na krótko dobrze ci zrobi.

5.01.2020, niedziela
Księżyc w znaku Byka
Księżyc sprzyja rodzinnym spotkaniom, odpoczynkowi i zabawie, a nie męczącej pracy. Dlatego nie planuj na dziś zbyt wielu domowych obowiązków, bo lepiej spędzić niedzielę na przyjemnościach. Zajmij się swoim hobby, rozrywką i szukaj nowych inspiracji. Pilnuj sekretów i tajemnic.
Aspekty planet: 08.20 trygon Księżyca z Jowiszem, 16.18 trygon Księżyca z Merkurym, 22.37 trygon Księżyca ze Słońcem.

Wibracja numer 9
Wibracja Dziewiątki przypomni nam ważnych rodzinnych sprawach. W pracy ciężko będzie dziś się skoncentrować. Zrób to, co najważniejsze, a potem spokojnie odpoczywaj.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Ryzykuj, wchodź w nowe sytuacje i uwierz w swoją dobrą passę. Przekonasz kogoś do swoich pomysłów lub szczęśliwie się zakochasz.

Pozycje planet 23.12.2019-5.01.2020
Słońce 00 º 50´ – 15 º 06´ Koziorożca
Księżyc 20 º 27´ Skorpiona – 16 º 14´ Byka
Merkury 20 º 23′ Strzelca – 12 º 20′ Koziorożca
Wenus 03 º 21′ – 20 º 32′ Wodnika
Mars 22 º 21′ Skorpiona – 01 º 45′ Strzelca
Jowisz 04 º 36′ – 07 º 49′ Koziorożca
Saturn 20 º 21´ – 21 º 59´ Koziorożca
Uran 02 º 48´ – 02 º 40´ Byka w retrogradacji
Neptun 16 º 07′ – 16 º 22′ Ryb
Pluton 22 º 06′ – 22 º 33′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
30.12 od g. 11.23 do g. 16.41.
2.01 od g. 03.13 do g. 5.00.
4.01 od g. 02.18 do g. 17.15.

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

Horoskop tygodniowy 23-29.12.2019

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Nadchodzący tydzień przyniesie nam wiele świątecznych wzruszeń, ale i skłoni do refleksji i podjęcia ważnych decyzji. Nów Księżyca w znaku Koziorożca i obrączkowe zaćmienie Słońca sprzyjają poważnym decyzjom rodzinnym i zawodowym.

We wtorek 24.12 trygon Słońca z Uranem sprzyja wyjazdom, nawiązywaniu znajomości w podróży i stosowaniu nowoczesnych narzędzi w zarządzaniu pieniędzmi. Nastaw się, na nowoczesne święta i zmień coś w tradycyjnym planie wigilii.

W czwartek 26.12 nów Księżyca i obrączkowe zaćmienie Słońca w znaku Koziorożca nastroją nas refleksyjnie do życia i skłoni do poważnych przemyśleń i ważnych decyzji. Traktujmy serio innych członków rodziny, podtrzymajmy na duchu tych, którzy mają gorszy nastrój czy nawet chandrę.

W piątek 27.12 koniunkcja Słońca z Jowiszem w znaku Koziorożca sprzyja rozmowom ze starszymi osobami oraz planowaniu rodzinnych i domowych wydatków na nadchodzący rok.

W niedzielę 29.12 Merkury wchodzi do znaku Koziorożca i sprzyja porządkom, planowaniu spraw i wydatków na zbliżający się nowy rok, a także rodzinnym ustaleniom. Ktoś bliski zapewni nam dobrą rozrywkę.

Horoskop tygodniowy

23.12.2019, poniedziałek
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 17.34)
Przed nami niespokojny dzień, bo wszyscy będą bardzo nerwowi i zmienni w swoich zachciankach. Aura nie sprzyja podpisywaniu umów, sprawom urzędowym. Możliwe nagłe zmiany sytuacji i inne niespodzianki, a ludzie będą bardziej niż zwykle podejrzliwi i zazdrośni. Poproś kogoś o pomoc w organizacji nadchodzących Świąt.
Aspekty planet: 00.50 sekstyl Księżyca z Saturnem, 03.51 sekstyl Księżyca z Plutonem, 04.27 koniunkcja Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja sympatycznym spotkaniom i randkom. Będziemy otwarci na cudze potrzeby. Chętnie podzielimy się z innymi, mądrze doradzimy w trudnych sprawach.

Karta dnia: III Cesarzowa
Możesz liczyć pieniądze. Dzień sprzyja trafnym decyzjom finansowym i mądrym pomysłom na zdobycie dodatkowej gotówki.

24.12.2019, wtorek
Księżyc w znaku Strzelca
Ktoś z pewnością pomoże ci w zakupach, gotowaniu i ustawianiu choinki. Rodzina będzie rozgadana, ale wesoła. Odkryjesz nowe powody do radości, znajdziesz ukryty sens ważnych wydarzeń. Zamiast ciągle stać w kuchni, znajdź czas na zabawę i miłość. Tegoroczna Wigilia sprzyja odnawianiu ważnych relacji. Księżyc sprzyja wspaniałej, świątecznej atmosferze. Trygon Słońca z Uranem zapewni dobry humor i miłe niespodzianki.
Aspekty planet: 01.37 sekstyl Księżyca z Wenus, 21.55 kwadratura Księżyca z Neptunem, 22.43 trygon Słońca z Uranem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja twórczym dyskusjom, sztuce i niezwykłym spostrzeżeniom. Dzisiaj możesz zmienić zdanie w ważnej sprawie, a przy wigilijnym stole zapanuje wspaniała atmosfera.

Karta dnia: XIX Słońce
Od twoich decyzji zależeć będzie powodzenie ważnej rodzinnej sprawy. Nie narzekaj, tylko energicznie zabierz się do pracy!

25.12.2019, środa
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 22.45)
Czeka nas udane Boże Narodzenie, które sprzyja długiemu biesiadowaniu. Księżyc w znaku Strzelca sprawi, że rodzina będzie zgodna i nawet najbardziej zrzędliwe osoby tym razem będą miłe dla innych. Śpiewaj kolędy, ciesz się obecnością bliskich i niczym się nie martw. Warto też wybrać się na spacer. Podróże bliskie i dalekie będą bezpieczne i udane.
Aspekty planet: 12.18 koniunkcja Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki zachęca do dbania o zdrowie i równowagę. Zapewni spokojne Boże Narodzenie. Dzisiaj uda się osiągnąć zgodę i spokój, a trudne sytuacje okażą się łatwiejsze do zrozumienia i uporządkowania.

Karta dnia: XXI Świat
Otwórz się na ludzi i świat. Dzisiaj możesz dowiedzieć się czegoś, co zmieni twoje spojrzenie na życie.

26.12.2019, czwartek
Księżyc w znaku Koziorożca
Nów Księżyca i obrączkowe zaćmienie Słońca w znaku Koziorożca sprawi, że będziemy wrażliwi i otwarci na cudze potrzeby. Boże Narodzenie sprzyja miłej atmosferze, pomoże rzeczowo dyskutować o wspólnych sprawach. Wieczór wypełni nam familijna rozrywka i długie rozmowy. Zapraszaj gości, omawiaj wspólne plany, ciesz się Świętami. Księżyc sprzyja ciekawym dyskusjom i udanym podróżom. Nie przejadaj się, pij zioła na trawienie.
Aspekty planet: 03.45 trygon Księżyca z Uranem, 06.13 koniunkcja Księżyca ze Słońcem, 08.29 koniunkcja Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki zachęca do randek, miłości i żartowania z przyjaciółmi. Dziś warto bawić się i odpoczywać. Fantazja, kreatywność i dobre pomysły okażą się najlepszym sposobem na uznanie i sukces.

Karta dnia: IV Cesarz
Uporządkuj rodzinne sprawy, pomóż znajomym i znajdź czas na swoje hobby. Bądź w te Święta świetnie zorganizowany.

27.12.2019, piątek
Księżyc w znaku Koziorożca
Koniunkcja Słońca z Jowiszem sprzyja zaczynaniu nowych przedsięwzięć. Bądź odpowiedzialny i licz się ze słowami. Ktoś rozliczy cię z obietnic, komuś będziesz musiał pomóc. Nie ulegaj zachciankom i nie ufaj osobom, które proponują ci szybki, ale podejrzany interes. Zabierz się za poświąteczne porządki, szybko pójdzie pranie i prasowanie. Wieczorem czeka cię ciekawe spotkanie.
Aspekty planet: 04.23 sekstyl Księżyca z Neptunem, 13.08 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 15.42 koniunkcja Księżyca z Plutonem, 19.25 koniunkcja Słońca z Jowiszem, 22.02 sekstyl Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki zachęca do dbania o dom i całą rodzinę. Dzisiaj uda się ustalić plan działania lub podziału obowiązków tak, aby wszyscy na tym skorzystali. Zakupy i porządki uda się zrobić szybko i sprawnie.

Karta dnia: XIX Słońce
Nikt nie przeszkodzi w realizacji ambitnego zadania. Chwal się i używaj swoich atutów, aby wyszło na twoje. Zagraj w totka, może ci się poszczęścić.

28.12.2019, sobota
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 6.20)
Bądź świetnie zorganizowany, a rodzina nie będzie się skarżyć. Pewne obowiązki nie pozwolą ci na spędzanie z bliskimi czasu, ale na szczęście po Świętach każdy będzie potrzebował czasu dla siebie. Unikaj jednoznacznych deklaracji i obietnic. Randka ze znajomym sprzed lat może okazać się przygodą twojego życia.
Aspekty planet: 11.32 kwadratura Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki pomaga w nauce, sprzyja refleksji i dobrym pomysłom. Czytaj książki i prasę, wyciągaj wnioski, bo dzisiaj możesz zmienić swoje spojrzenie na trudne sprawy.

Karta dnia: XV Diabeł
W sprawach finansowych przyda ci się więcej opanowania, bo możesz wydać całą pensję na ubrania i dodatki.

29.12.2019, niedziela
Księżyc w znaku Wodnika
Zamiast się spieszyć i denerwować, spokojnie podejdźmy do wszystkich domowych zadań. Dzień sprzyja randkom, zajmowaniu się sztuką i hobby. Pij ziołową herbatę, oczyszczaj organizm z toksyn. Organizm potrzebuje dziś więcej wody i mikroelementów. Merkury wchodzi do znaku Koziorożca i pomoże nam znaleźć zgubę lub wyjaśnić zagadkę.
Aspekty planet: 03.06 koniunkcja Księżyca z Wenus, 05.54 Merkury wkracza do znaku Koziorożca.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprzyja dobrym pomysłom zawodowym i finansowym. Dzisiaj zadbaj o pieniądze i zrób porządki w portfelu, ale unikaj kłótni i dyskusji, bo ludzie będą uparci i nerwowi.

Karta dnia: XII Wisielec
Czas odpocząć i przestać się wszędzie spieszyć. Zacznij cenić swój czas, nie rozmieniaj go na drobne. Bądź cierpliwy, a uzyskasz to, czego pragniesz.

Pozycje planet 23.12.2019-5.01.2020
Słońce 00 º 50´ – 15 º 06´ Koziorożca
Księżyc 20 º 27´ Skorpiona – 16 º 14´ Byka
Merkury 20 º 23′ Strzelca – 12 º 20′ Koziorożca
Wenus 03 º 21′ – 20 º 32′ Wodnika
Mars 22 º 21′ Skorpiona – 01 º 45′ Strzelca
Jowisz 04 º 36′ – 07 º 49′ Koziorożca
Saturn 20 º 21´ – 21 º 59´ Koziorożca
Uran 02 º 48´ – 02 º 40´ Byka w retrogradacji
Neptun 16 º 07′ – 16 º 22′ Ryb
Pluton 22 º 06′ – 22 º 33′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
23.12 od g. 04.27 do g. 17.34.
25.12 od g. 12.18 do g. 22.45.
27.12 od g. 22.02 do 28.12 do g. 06.20.
30.12 od g. 11.23 do g. 16.41.
2.01 od g. 03.13 do g. 5.00.
4.01 od g. 02.18 do g. 17.15.

Wesołych Świąt i wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

Horoskop tygodniowy 16-22.12.2019

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława  Krogulska

Bądź otwarty na ludzi, zbieraj informacje i nie przegap ważnego spotkania, bo od niego może zależeć twoja zawodowa lub finansowa przyszłość. Planety sprzyjają podróżom i opracowywaniu planów na najbliższe tygodnie.

W czwartek 19.12 sekstyl Marsa z Saturnem  sprzyja wyjaśnianiu spraw księgowych oraz robieniu rachunków. Mars pomoże ci znaleźć nowe źródła zarobku lub dostaną ciekawą zawodową propozycję.

W piątek 20.12 Wenus wchodzi do znaku Wodnika, co sprzyja dogadywaniu się z ludźmi i pomaganiu sobie nawzajem. Warto działać w grupie, zasięgnąć rady przyjaciół. Kwadratura Merkurego z Neptunem ostrzega, abyśmy trzymali swoje emocje na wodzy, bo coś może nas skłaniać do nostalgii, tęsknoty za tym, co było i wspominania dawnych miłości. Powrót do przeszłości dobrze zrobi jednak Rybom i Pannom.

W niedzielę 22.12 Słońce wchodzi do znaku Koziorożca. Dostaniesz wielki zastrzyk planetarnej energii i na zapas pomyśl, co z nią zrobisz. Wyznacz bliskim ważne zadania, zmobilizuj leni do pracy, znajdź czas na swoje sprawy i nie ulegaj namowom i wpływom innych ludzi. Kwadratura Wenus z Uranem dostarczy nam wielu ekscytujących wiadomości. Warto zadzwonić do dalszych krewnych i przyjaciół, dowiadywać się, co słychać, bo niektóre fakty mogą być bezcenne. Sekstyl Marsa z Plutonem może nastawić nas bojowo do innych ludzi. Wykorzystaj energię na porządki i poprawę kondycji fizycznej. Wagi będą mniej ugodowe niż zwykle.

Horoskop tygodniowy

16.12.2019, poniedziałek
Księżyc w znaku Lwa
Poczujesz nagłe ożywienie. Idź na spacer, ćwicz, zachęć partnera czy rodzinę do biegania lub wspólnego aerobiku. Masz szansę na powrót do zdrowia i wymarzonej figury. Zadbaj o odpowiednią ilość snu. Wieczorne chłody mogą ci zagrażać bardziej niż zwykle i osłabić twój organizm. Organizm potrzebuje więcej warzyw korzennych i dobrej jakości białka.
Aspekty planet: 11.46 kwadratura Księżyca z Marsem, 23.09 trygon Księżyca ze Słońcem.

Wibracja numer 4
Wibracja Czwórki sprzyja ważnym decyzjom, ale także wyplątywaniu się z umów, które nie przynoszą korzyści. Licz swoje pieniądze, oszczędzaj czas i siły.

Karta dnia: 0 Głupiec
Będziesz niesforny, pomysłowi i bardzo energiczny. Za biurkiem lub w szkolnej ławce trudno ci będzie wytrzymać. Warto pożytecznie wykorzystać tę energię, zacząć ćwiczyć, uporać się z przedświątecznymi zakupami i zadaniami.

17.12.2019, wtorek
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 08.15)
Bądź dobrej myśli, bo wszystko wróci do równowagi, a ty wreszcie znajdziesz czas nie tylko dla domu, ale i dla siebie. Optymizm i entuzjazm sprawią, że wiele osób z twojego otoczenia bez wahania zwróci się do ciebie o pomoc lub radę. Księżyc sprzyja naprawie sprzętu domowego i kupowaniu elektroniki. Randki będą wzruszające i namiętne.
Aspekty planet: 13.11 trygon Księżyca z Uranem, 13.56 trygon Księżyca z Jowiszem.

Wibracja numer 5
Wibracja Piątki sprzyja każdemu, kto szuka nowych pomysłów na życie i karierę. Dziś można wpaść na innowacyjne pomysły. Zapisuj swoje przemyślenia, bo w przyszłości przyniosą ci zyski.

Karta dnia: IV Cesarz
Poświęć dzień na pracę i zwyczajne obowiązki. Im więcej uda się załatwić, tym więcej będziesz miał wolnego czasu. Wieczorem przypływ dobrego humoru.

18.12.2019, środa
Księżyc w znaku Panny
Spodziewaj się wielu zadań, które wymagają sprytu i użycia siły przekonywania. Będziesz mądrzejszy nawet do szefa. Chwal się i używaj swoich atutów, aby wyszło na twoje. Zagraj w totka, może ci się poszczęścić. Od ciebie będzie zależeć powodzenie pewnej trudnej sprawy, możesz się więc w końcu wykazać. Przedświąteczne spotkania w pracy czy z  przyjaciółmi upłyną w miłej atmosferze.
Aspekty planet: 06.29 kwadratura Księżyca z Merkurym, 11.28 opozycja Księżyca z Neptunem, 17.14 sekstyl Księżyca z Marsem, 17.56 trygon Księżyca z Saturnem, 21.28 trygon Księżyca z Plutonem.

Wibracja numer 6
Wibracja Szóstki sprzyja zgodzie. Pomagajmy innym, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Także sąsiedzkie sprawy znajdą się w centrum uwagi. Uda się zawrzeć zgodę lub wreszcie coś ważnego wspólnie postanowić.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Marzysz o tym, aby cię wszyscy lubili? Dzisiaj może się to spełnić. Karta Gwiazda pomoże ci zdobyć uznanie, nie bój się publicznych wystąpień i prezentacji. Bądź odważny i pewny siebie!

19.12.2019, czwartek
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 11.04)
Dzień sprzyja finansowemu ryzyku i inwestowaniu, oceń jednak swoje szansę, zanim podejmiesz nieracjonalną decyzję. Sekstyl Marsa z Saturnem pomoże nam w utrzymaniu samodyscypliny. Księżyc zapewni nam udane randki i towarzyskie spotkania. Warto wybrać się na basen lub zajęcia jogi, organizm potrzebuje relaksu i masażu. Napisz do osoby, która jest bliska twojemu sercu, ale straciliście kontakt. Zadbaj o cerę. Ogranicz spożycie cukru i słodyczy, pij ziołową herbatę.
Aspekty planet: 05.56 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 09.06 trygon Księżyca z Wenus, 10.59 sekstyl Marsa z Saturnem, 17.33 kwadratura Księżyca z Jowiszem.

Wibracja numer 7
Wibracja Siódemki sprzyja nauce. Zainteresujemy się nowymi wiadomościami i informacjami z dalekiego świata. W miłości dobry dzień na poważną rozmowę o wspólnych planach.

Karta dnia: I Mag
Od samego rana będziesz pomysłowy i ciekawski. Karta Mag sprzyja zdobywaniu nowych wiadomości, a także niespodziewanym spotkaniom z ważnymi osobami.

20.12.2019, piątek
Księżyc w znaku Wagi
Będziesz skupiać uwagę otoczenia. Masz szansę na sukces w dziedzinach, które wymagają ryzyka i szczęścia. Ktoś z twojego otoczenia potrzebuje pomocy, której tylko ty możesz udzielić. Nowa znajomość może być początkiem wartościowej przyjaźni czy namiętnego romansu. Organizm potrzebuje więcej węglowodanów i zdrowych tłuszczy. Kwadratura Merkurego z Neptunem ostrzega przed pomyłkami w podróży i korespondencji. Wenus wchodzi do znaku Wodnika i sprzyja znajdowaniu przyjaciół.
Aspekty planet: 05.19 kwadratura Merkurego z Neptunem, 07.41 Wenus wkracza do znaku Wodnika, 15.22 sekstyl Księżyca z Merkurym, 21.07 kwadratura Księżyca z Saturnem.

Wibracja numer 8
Wibracja Ósemki przynosi dobre pomysły na pomnożenie gotówki. Jednak uważajmy i nie inwestujmy pod wpływem emocji, bo nawet rewolucyjne plany wymagają dokładnego przemyślenia.

Karta dnia: XV Diabeł
Licz pieniądze i szukaj szansy na wzbogacenie się. Skorzystasz z trafnej rady księgowej lub w pracy zabłyśniesz rozwiązaniem, które przyniesie wiele oszczędności.

21.12.2019, sobota
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 13.57)
Rano idź na zakupy, a łatwo znajdziesz ładne prezenty. Możesz też sam zrobić upominki dla bliskich. Także w kuchni uda się szybko zrobić wszystkie ważne prace, możesz testować nowe przepisy przed świętami. Zrób porządek w kuchni i przedpokoju, wyrzuć stare meble, podlej rośliny. Unikaj słodyczy i jedz więcej owoców i warzyw. Nie pij słodzonych napojów, aby zachować formę na święta.
Aspekty planet: 00.23 kwadratura Księżyca z Plutonem, 12.45 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 16.51 kwadratura Księżyca z Wenus, 18.46 opozycja Księżyca z Uranem, 21.20 sekstyl Księżyca z Jowiszem.

Wibracja numer 9
Wibracja Dziewiątki pomaga w kończeniu starych spraw i w podejmowaniu ważnych decyzji zawodowych. Dobry dzień do nauki, szukania ciekawych informacji, dyskutowania o ważnych sprawach, ale unikajmy narzekania i ryzyka.

Karta dnia: VI Kochankowie
Przed tobą dzień pełen wzruszeń i emocji. Zwyczajne zajęcia i powtarzające się obowiązki nagle zaczną cię nudzić, a nawet trochę irytować. Znajdź czas na randkę, a jeśli jesteś samotny, to szukaj nowej miłości.

22.12.2019, niedziela
Księżyc w znaku Skorpiona
Warto spotykać się z ludźmi, zabiegać o pomoc i wsparcie, planować wydatki na remont. Księżyc w Skorpionie zapowiada jednak nerwowe chwile i niepewność w sprawach umów, związków i relacji z ludźmi. Nie ulegajmy skrajnym emocjom, trzymajmy się z góry ustalonego planu. Pij w ciągu dnia dużo ciepłych płynów, najlepiej ziół.
Aspekty planet: 05.19 Słońce wkracza do znaku Koziorożca, 14.30 kwadratura Wenus z Uranem, 15.32 sekstyl Marsa z Plutonem, 17.31 trygon Księżyca z Neptunem.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki pomaga szybko i łatwo uporać się z domowymi obowiązkami, sprzyja twórczym dokonaniom i udanym zakupom. Dobry dzień na zawieranie nowych znajomości.

Karta dnia: XX Sąd
Zaczniesz zastanawiać się nad zmianą stylu życia na bardziej ekologiczny, poszukasz informacji na temat nowych źródeł energii. A wszystko to po to, aby całej twojej rodzinie było zdrowie i wygodniej.

Pozycje planet:
Słońce 23 o 42´Strzelca – 00 o 50´ Koziorożca
Księżyc 11 o 40´ Lwa – 20 o 27´ Skorpiona
Merkury 09 o 44′ – 20 o 23′ Strzelca
Wenus 24 o 43′ Koziorożca – 03 o 21′ Wodnika
Mars 17 o 40′ – 22 o 21′ Skorpiona
Jowisz 02 o 59′ – 04 o 36′ Koziorożca
Saturn 19 o 34´ – 20 o 21´ Koziorożca
Uran 02 o 56´ – 02 o 48´ Byka w retrogradacji
Neptun 16 o 01′ – 16 o 07′ Ryb
Pluton 21 o 53′ – 22 o 06′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
16.12 od g. 23.09 do 17.12 do g. 08.15.
19.12 od g. 09.06 do g. 11.04.
21.12 od g. 12.45 do g. 13.57.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 9-15.12,2019

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Tydzień sprzyja osobom, które podchodzą niekonwencjonalnie do rozwiązywania codziennych problemów i lubią wyzwania. Pełnia Księżyca przyspieszy wiele spraw. Merkury wchodzi do znaku Strzelca i doda nam energii i pewności siebie i w kontaktach z ludźmi, i w sytuacjach zawodowych.

W poniedziałek 9.12 Merkury wchodzi do znaku Strzelca i zacznie motywować nas do odważnych zawodowych i życiowych zadań. Czas sprzyja wysyłaniu ofert, zamawianiu nowych reklam, odświeżeniu strony internetowej oraz większej aktywności w mediach społecznościowych.

W środę 11.12 koniunkcja Wenus z Saturnem skieruje naszą uwagę na sprawy partnerskie. Warto zrobić porządek w sprawach uczuciowych, wyjaśnić nieporozumienia, pozbyć się fałszywych znajomych lub nie odpowiadać na zaczepki kogoś, kto od dawna gra nam na nerwach.

W czwartek 12.12 pełnia Księżyca w znaku Bliźniąt skieruje naszą uwagę na sprawy kontaktów z ludźmi. Można będzie szybciej dogadać się z ludźmi, przeprowadzić ważne rozmowy, umówić się na spotkania, które mogą odmienić nasze życie.

W piątek 13.12 koniunkcja Wenus z Plutonem sprzyja rozmowom o pieniądzach, szukaniu korzystnych ofert w bankach, wdrażaniu w życie planów oszczędzania. Warto rozwijać pomysły, budować solidne podstawy przyszłych sukcesów. Trygon Marsa z Neptunem  sprzyja wybaczaniu oraz odkrywaniu prawdziwych emocji. Bądź otwarty na innych, bo możesz przegapić coś tak cennego, jak rozmowa z bliską osobą lub nowy pomysł na siebie.

W niedzielę 15.12 trygon Jowisza z Uranem sprzyja randkom i spotkaniom towarzyskim. Warto pisać maile, wykonywać ważne telefony, wyjaśniać trudne sprawy, bo dziś ludzie będą dla nas wyrozumiali i serdeczni.

Horoskop tygodniowy

9.12.2019, poniedziałek
Księżyc w znaku Byka
Będziesz w dobrej formie, choć Księżyc nie sprzyja ryzykownemu wysiłkowi fizycznemu. Bądź ostrożny, bo siedzenie w przeciągu może skończyć się przeziębieniem. Wsłuchaj się w potrzeby swojego organizmu, zapisz się na taniec, basen lub inną łagodną formę ruchu. Merkury wchodzi do znaku Strzelca, zagraj więc w totka, umawiaj się na spotkania o pracę, pozwól szczęściu zapukać do twoich drzwi.
Aspekty planet: 10.09 opozycja Księżyca z Marsem, 10.41 Merkury wchodzi do znaku Strzelca, 15.19 sekstyl Księżyca z Neptunem, 17.07 trygon Księżyca z Wenus, 20.54 trygon Księżyca z Saturnem.

Wibracja numer 6
Wibracja Szóstki pomaga zrobić porządki w szafach i skrytkach, uporządkować papiery i biurko, odpisać na zaległą korespondencję. Dobry dzień na rodzinne sprawy, zakupy ubrań i kosmetyków.

Karta dnia: III Cesarzowa
Odkryjesz nowe możliwości pracy lub kariery. Karta sprzyja ciekawym pomysłom na pomnożenie majątku. Nie pozwól tylko, aby kierowała tobą zazdrość, bo dobrych rzeczy wystarczy dziś dla wszystkich.

10.12.2019, wtorek
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 17.46)
Księżyc pomoże skupić się na rodzinnych sprawach. Warto się dzisiaj zająć bliskimi, podać ulubione przysmaki na wspólny obiad. Łatwo będzie podjąć wspólnie mądre decyzje, zakończyć różne spory i kłótnie. Księżyc sprzyja odpoczynkowi, zabawie z dziećmi, a także randkom. Organizm potrzebuje więcej minerałów, unikaj jednak niezdrowych słodyczy.
Aspekty planet: 02.12 trygon Księżyca z Plutonem, 21.42 opozycja Księżyca z Merkurym.

Wibracja numer 7
Wibracja Siódemki sprzyja nauce, rachunkom, wyciąganiu wniosków z błędów. Decyzje, jakie dziś podejmiesz, będą trudne, ale mogą się opłacić. Dobry dzień na ważne przemyślenia.

Karta dnia: VII Rydwan
Lepiej unikać sporów i nie wtrącać się w sprawy, które cię nie dotyczą, bo grożą ci pomyłki. Dzień może być nerwowy, lepiej niech inni wezmą na siebie dyskusję z szefem.

11.12.2019, środa
Księżyc w znaku Bliźniąt
Jeśli będziesz dobrze zorganizowany, zdobędziesz silniejszą pozycję i zaczniesz pracować na przyszłe zyski. Księżyc zapowiada odwołanie spotkania lub zwłokę w realizacji niektórych partnerskich planów. Nie martw się tym jednak, bo już w niedługo uda się nadrobić miłosne zaległości. Wykonuj ćwiczenia wytrzymałościowe i na wzmacnianie siły. Koniunkcja Wenus z Saturnem radzi unikać pożyczek i dużych wydatków.
Aspekty planet: 11.04 koniunkcja Wenus z Saturnem, 23.10 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja numer 8
Wibracja Ósemki sprzyja finansom, dlatego szukaj okazji do zdobycia większych pieniędzy. Sprawy, jakie dzisiaj poruszysz, przyniosą ci zysk. Można zakładać konto w banku, otwierać firmę lub wystawiać przedmioty na aukcje.

Karta dnia: XXI Świat
Zastanów się, czy twoje plany są realne i gdzie jest ich słaby punkt. Dziś możesz zmienić złe przyzwyczajenia i zrobić pierwszy krok w kierunku poprawy swojego życia.

12.12.2019, czwartek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Dziś staniemy się ciekawscy i bardzo ruchliwi. Rano zabierz się za ważne zawodowe sprawy. Zakładaj pocztę w internecie, pisz listy i telefonuj do swoich znajomych. Po południu staniemy się bardziej skryci i ostrożni. Warto zrobić rachunki, zaplanować wydatki na następny miesiąc, zrobić listę naszych dłużników. Dzień sprzyja inwestowaniu i szukaniu funduszy. Pełnia Księżyca o g. 6.12 sprawi, że będziemy szybko zdobywać potrzebne informacje.
Aspekty planet: 06.12 opozycja Księżyca ze Słońcem.

Wibracja numer 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja prywatnym sprawom. Nie będziemy mieli ochoty na ryzyko i nowości. Dzisiaj kasuj niepotrzebne dane, zamykaj konta, pozbywaj się niepotrzebnych spraw i znajomości.

Karta dnia: II Kapłanka
Skorzystaj z pomocy kogoś z rodziny lub przyjaciół. Być może ktoś coś wie lub może ułatwić ci pracę. Warto pytać, zasięgać porady, a w pracy częściej się ze wszystkimi konsultować.

13.12.2019, piątek
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 00.22)
Poczujemy, że Święta coraz bliżej, obowiązków coraz więcej, a czasu mamy coraz mniej! Może być nerwowo, ale szybko uporamy się obowiązkami. Póki jeszcze czas, wybierz się do kosmetyczki, a w Święta będziesz wyglądać olśniewająco! To bardzo dobry dzień, aby załatwiać sprawy urzędowe, a w pracy szukać pomocników i sojuszników. Trygon Marsa z Neptunem sprzyja medytacji. Koniunkcja Wenus z Plutonem ostrzega przed ekstrawaganckimi wydatkami.
Aspekty planet: 04.32 opozycja Księżyca z Jowiszem, 05.43 sekstyl Księżyca z Uranem, 12.54 trygon Marsa z Neptunem, 16.16 koniunkcja Wenus z Plutonem.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki sprzyja  aktywnemu trybowi życia, miłości i dobrej zabawie. Warto dzisiaj uprawiać sport, zająć się twórczością artystyczną. Wprowadzaj w życie nowe pomysły, rób świąteczne zakupy.

Karta dnia: VIII Siła
Czeka cię dzisiaj sporo pracy, ale będziesz zadowolony z efektów. Możesz zostać wybrany do pełnienia ważnej funkcji. Pokaż się wszystkim jako osoba, na której zawsze można polegać.

14.12.2019, sobota
Księżyc w znaku Raka
Przygotujmy się na niespodzianki. Ktoś może nas zaskoczyć swoją decyzją, przygotujmy się na zmianę planów. Dzień sprzyja uwalnianiu się od schematów, odkrywaniu nowych zainteresowań, szukaniu ciekawych znajomych. Warto się ruszać, by odzyskać wigor i kondycję. Zadbaj o rośliny w doniczkach, dzisiaj potrzebują więcej wody. Czas na wielkie przedświąteczne porządki, zadbaj o łazienkę i przedpokój.
Aspekty planet: 04.37 trygon Księżyca z Neptunem, 05.42 trygon Księżyca z Marsem, 10.31 opozycja Księżyca z Saturnem, 14.47 opozycja Księżyca z Plutonem, 16.56 opozycja Księżyca z Wenus.

Wibracja numer 2
Wibracja Dwójki sprzyja spotkaniom z przyjaciółmi i długim rozmowom. Samotnym i nieśmiałym łatwiej będzie zawrzeć nowe znajomości. W centrum zainteresowania będą relacje i ludzkie zachowania.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Dzisiaj warto zadbać o zdrowie. Będziesz bardziej niż inne znaki zodiaku senny i niespokojny. Zamiast męczyć się na siłowni lub wlec na zakupy, odpocznij i z nikim nie rywalizuj.

15.12.2019, niedziela
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 04.56)
Warto zacząć rozsądnie dbać o kondycję i porzucić niezdrową dietę. Planety sprzyjają szczególnie osobom, które planują kuracje odchudzające i upiększające. Wieczorem możesz być podatny na kontuzje i stłuczenia, bo będziesz chciał wygrać za wszelką cenę. Nie daj więc ponieść się nerwom, a zakończysz dzień zadowolony z siebie. Trygon Jowisza z Uranem zapewni ci dużo energii i optymizmu.
Aspekty planet: 10.01 kwadratura Księżyca z Uranem, 20.01 trygon Jowisza z Uranem, 21.17 trygon Księżyca z Merkurym.

Wibracja numer 3
Wibracja Trójki sprzyja kreatywnym pomysłom. Zainwestuj w swoje umiejętności, zrób coś zupełnie nowego. Ciekawe zakupy zrobisz dzisiaj w księgarni lub sklepie ezoterycznym. Także imprezy będą udane.

Karta dnia: XII Wisielec
Przeczucia lub wspomnienia mogą sprawić, że niepotrzebnie uprzedzisz się do całkiem dobrego pomysłu. Po południu poczujesz przypływ optymizmu i odwagi. Warto wtedy jeszcze raz przemyśleć ważne sprawy.

Pozycje planet:
Słońce 16 o 35´ – 23 o 42´Strzelca
Księżyc 08 o 30´ Byka – 11 o 40´ Lwa
Merkury 29 o 25′ Skorpiona – 09 o 44′ Strzelca
Wenus 16 o 05′ – 24 o 43′ Koziorożca
Mars 13 o 01′ – 17 o 40′ Skorpiona
Jowisz  01 o 24′ – 02 o 59′ Koziorożca
Saturn 18 o 49´ – 19 o 34´ Koziorożca
Uran 03 o 06´ – 02 o 56´ Byka w retrogradacji
Neptun 15 o 58′ – 16 o 01′ Ryb
Pluton 21 o 40′ – 21 o 53′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
10.12 od g. 01.12 do g. 17.46.
12.12 od g. 06.12 do 13.12 do g. 00.22.
14.12 od g. 16.56 do 15.12 do g. 04.56.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 2-8.12.2019

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu wiele osób może szukać u innych pomocy i porady. Planety postawią w gotowości wszystkich tych, którzy sami nie radzą sobie ze sowimi problemami. Bądźmy dla innych wyrozumiali, nie dajmy się jednak wciągnąć w cudze problemy i kłopoty. Czeka nas wielkie wydarzenie: Jowisz, planeta szczęścia i powodzenia, opuszcza znak Strzelca i wchodzi do znaku Koziorożca i wskazuje nowe kierunki rozwoju, życiowych okazji i bogacenia się.

W poniedziałek 2.12 o godzinie 19.20 Jowisz wchodzi do znaku Koziorożca, gdzie pozostanie do grudnia 2020 roku. Będzie sprzyjał rozsądnym inwestycjom, rozwojowi biznesu i mądrym decyzjom finansowym.

We wtorek 3.12 sekstyl Wenus z Marsem sprzyja osobom wytrwałym, pracowitym i przedsiębiorczym. Czas sprzyja porządkom. Nie ryzykuj jednak za kierownicą, prowadź pojazd spokojnie. Sekstyl Merkurego z Plutonem sprzyja wizytom w urzędach, składaniu dokumentów i wyjaśnianiu spraw księgowych. Ktoś starszy lub bardziej doświadczony może pomóc ci w trudnej finansowej sprawie.

W środę 4.12 kwadra Księżyca w znaku Ryb wprowadzi zamieszanie. Będziemy się ze wszystkim spieszyć, bo Księżyc skłania nas do szybkiego załatwiania nawet najtrudniejszych spraw. Zadbaj o zdrowie, nie przejadaj się i umów na badania kontrolne.

W niedzielę 8.12 sekstyl Wenus z Neptunem sprawi, że uda nam się mówić o uczuciach tak, żeby nikogo nie zranić. To idealny dzień na wyjaśnianie rodzinnych spraw, odpoczynek w kameralnym gronie, planowanie wakacyjnego wypoczynku. Kwadratura Słońca z Neptunem zapewni nam dobrą zabawę, inteligentną rozrywkę i wsparcie bliskich osób. Warto zacieśniać relacje z bliskimi, spotykać się w gronie przyjaciół.

20191202_500

2.12.2019, poniedziałek
Księżyc w znaku Wodnika
Księżyc przynosi dobre pomysły na pomnożenie gotówki. Jednak uważajmy i nie inwestujmy pod wpływem emocji, bo nawet rewolucyjne plany wymagają dokładnego przemyślenia. Zjedz porządny posiłek z dużą porcją białka. Organizm potrzebuje więcej ruchu i spalenia nadmiaru kalorii. Jowisz przechodzi do znaku Koziorożca, gdzie pozostanie przez 12 miesięcy i będzie zachęcał do oszczędzania i przemyślanych wydatków.
Aspekty planet: 13.27 kwadratura Księżyca z Merkurym, 19.20 Jowisz wkracza do znaku Koziorożca.

Wibracja numer 8
Wibracja Ósemki to dobry dzień na pracę i biznesowe spotkania. Będziemy mieli nosa do pieniędzy. Warto inwestować, ale także negocjować różne ceny i ważne dla nas umowy.

Karta dnia: 0 Głupiec
Dziś łatwo nadrobisz różne zaległości. Bądź jednak ostrożny podczas omawiania ważnych spraw. Nie pozwól się poganiać i krytykować. Chwila nieuwagi może kosztować cię trochę dodatkowej pracy.

3.12.2019, wtorek
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 08.10)
Księżyc nastroi cię refleksyjnie do życia. Puste rozrywki i wydawanie pieniędzy na zbytki nie będą cię bawić. Wprowadź w swoje życie więcej porządku i oszczędzaj, a szybko zobaczysz efekty. Pojawi się okazja na nisko oprocentowany kredyt. Nie zostawiaj telefonu lub hasła do swojej poczty osobom, do których nie masz zaufania. Sekstyl Wenus z Marsem zapowiada dobre wiadomości miłosne.
Aspekty planet: 06.22 sekstyl Merkurego z Plutonem, 08.25 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 14.43 sekstyl Księżyca z Uranem, 16.47 sekstyl Wenus z Marsem.

Wibracja numer 9
Wibracja Dziewiątki sprawi, że nie będziemy otwarci na ryzykowne pomysły. Czas zakończyć to, co męczące i trochę odpocząć. Dziewiątka pozwala z spojrzeć na trudne sprawy z dystansu i odciąć się od negatywnych emocji.

Karta dnia: IV Cesarz
Będziesz odważny, ambitny i niecierpliwy. Zainteresujesz się przedsięwzięciami, które wymagają refleksu i mocnych nerwów. Dziś łatwo uporasz się z tym, co innym ludziom sprawia kłopot lub trudność.

4.12.2019, środa
Księżyc w znaku Ryb
Ktoś z twojego bliskiego otoczenia może tak cię zdenerwować lub zawieść, że twoje sprawy staną pod wielkim znakiem zapytania. Szybko reaguj i nie daj się wyprowadzić z równowagi. Nie pożyczaj dziś pieniędzy, bo długo będziesz czekać na zwrot pożyczki. Unikaj zabiegów kosmetycznych i medycznych, bo możliwe są pomyłki i błędy.
Aspekty planet: 03.50 trygon Księżyca z Marsem, 04.26 sekstyl Księżyca z Wenus, 07.58 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 16.18 koniunkcja Księżyca z Neptunem, 21.14 sekstyl Księżyca z Saturnem.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki zapewni nam sympatyczny dzień. We wszystkim, czego się podejmiemy, będziemy szukać przede wszystkim rozrywki. Zajmij się sztuką, idź na randkę lub do kina.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Bądź ostrożny i bardziej przewidujący. Dzień nie sprzyja sprawom, które wymagają ryzykownych posunięć i przebywania wśród obcych ludzi. Po południu zarezerwuj więcej czasu na odpoczynek, sztukę i filmy.

5.12.2019, czwartek
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 20.44)
Pilnuj terminów, nie wchodź w konflikt z przełożonymi. Szans na poprawienie swojej sytuacji materialnej będzie wiele. Po południu zajmij się kulturą, wyjdź do kina lub teatru, poświęć czas na swoje hobby lub zajmij się pielęgnowaniem urody. Imprezy i randki będą dzisiaj wesołe i udane.
Aspekty planet: 03.41 sekstyl Księżyca z Plutonem, 09.14 trygon Księżyca z Merkurym, 22.08 kwadratura Księżyca z Jowiszem.

Wibracja numer 2
Wibracja Dwójki nastroi nas pozytywnie do współpracy z innymi ludźmi. To dobry dzień, aby poważnie porozmawiać z bliskimi o podziale obowiązków lub kogoś o coś poprosić. Imprezy, wyjazdy i randki będą bardzo udane.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Będziesz w dobrym humorze. Na wiele trudnych spraw i konfliktowych sytuacji popatrzysz z dystansu. Nie odmawiaj dziś pomocy osobom, które mają do ciebie zaufanie. Dzięki serdeczności i wyrozumiałości zyskasz nowych przyjaciół.

6.12.2019, piątek
Księżyc w znaku Barana
Nie ryzykuj tylko zbyt dużej gotówki w grach losowych, bo możesz niestety wszystko stracić. Zadbaj o dietę, nie obciążaj organizmu ciężkostrawnymi potrawami, zrób sobie jednodniową oczyszczającą głodówkę. Księżyc sprzyja szczęśliwym wydarzeniom, zaczynaniu nowych spraw i wyciąganiu ręki na zgodę. Pamiętaj o drobnych upominkach mikołajkowych dla bliskich.
Aspekty planet: 23.57 kwadratura Księżyca z Wenus.

Wibracja numer 3
Wibracja Trójki sprzyja korzystnym zmianom. Zastanawiaj się, jak spełnić marzenia i żyć trochę bardziej wesoło. Randki i imprezy będą bardzo udane. Samotni mogą znaleźć nowych przyjaciół.

Karta dnia: I Mag
Chętnie opowiesz wszystkim o swoich nowych pomysłach. Bądź jednak czujny, uprzejmy i bardzo taktowny. Dzień sprzyja zaskakującym spotkaniom i wiadomościom, przez które będziesz musiał zmienić niektóre stare plany.

7.12.2019, sobota
Księżyc w znaku Barana
Od rana będziemy pełni energii i chęci do rywalizacji z innymi. Bez wahania przedstawiaj swoje pomysły, spotykaj się z ważnymi w rodzinie osobami. Dziś można zabrać się za prace, które wymagają mnóstwo siły i zdecydowania. Jeśli robisz już przedświąteczne porządki, wyrzucaj stare meble i zmieniaj wystrój. Wieczorem czas na planowanie.
Aspekty planet: 02.04 trygon Księżyca ze Słońcem, 10.05 kwadratura Księżyca z Saturnem, 16.01 kwadratura Księżyca z Plutonem.

Wibracja numer 4
Wibracja Czwórki sprzyja rodzinnym sprawom, odpoczynkowi, ważnym spotkaniom. Zrób to, co konieczne aby wszyscy byli zadowoleni i nie zadręczaj się, że świat nie jest idealny.

Karta dnia: II Kapłanka
Podyskutujesz z przyjaciółmi o swoich najnowszych spostrzeżeniach. Przy okazji ktoś udzieli ci rady, która okaże się niezwykle cenna. Zastanów się też w jaki sposób możesz rozwijać swoje umiejętności.

8.12.2019, niedziela
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 8.29)
Bądź dobrej myśli, bo wszystko wróci do równowagi, a ty wreszcie znajdziesz czas nie tylko dla domu, ale i dla siebie. Księżyc sprzyja gruntownym  porządkom i aktywnemu wypoczynkowi z rodziną. Wykorzystaj swój urok osobisty i przekonaj kogoś do siebie lub swoich pomysłów. Nie musisz wszystkiego o sobie opowiadać, w miłości zachowaj aurę tajemniczości. Kwadratura Słońca z Neptunem ostrzega przed pomyłkami.
Aspekty planet: 09.59 kwadratura Słońca z Neptunem, 10.57 trygon Księżyca z Jowiszem, 14.34 koniunkcja Księżyca z Uranem, 22.48 sekstyl Wenus z Neptunem.

Wibracja numer 5
Wibracja Piątki sprzyja sprzyja nowym znajomościom, sztuce, przyjaźni. Dobry dzień dla artystów. Zakładaj bloga na temat hobby, prezentuj swoje zdjęcia lub muzykę.

Karta dnia: XX Sąd Ostateczny
Dzień okaże się sympatyczny, ale na wszelki wypadek nie słuchaj plotek i nie przejmuj się zbytnio cudzym narzekaniem. Odpoczywaj i nie zmuszaj się ani do porządków, ani do wielkiego gotowania.

Pozycje planet:
Słońce 09 o 29´ – 16 o 35´ Strzelca
Księżyc 14 o 19´ Wodnika – 08 o 30´ Byka
Merkury 19 o 58′ – 29 o 25′ Skorpiona
Wenus 07 o 25′ – 16 o 05′ Koziorożca
Mars 08 o 22′ – 13 o 01′ Skorpiona
Jowisz 29 o 50′ Strzelca – 01 o 24′ Koziorożca
Saturn 18 o 05´ – 18 o 49´ Koziorożca
Uran 03 o 18´ – 03 o 06´ Byka w retrogradacji
Neptun 15 o 56′ – 15 o 58′ Ryb
Pluton 21 o 29′ – 21 o 40′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
2.12 od g. 13.27 do 3.12 do g. 08.10.
5.12 od g. 09.14 do g. 20.44.
7.12 do g. 16.01 do 8.12 do g. 08.29.

Udanego tygodnia!