Horoskop tygodniowy 29.11 – 5.12.2021

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W poniedziałek 29.11 koniunkcja Słońca z Merkurym. Zrób coś nowego i zaskakującego, nie planuj drobiazgowo całego tygodnia, zdaj się na los i podążaj za głosem serca, a coś ciekawego cię dzisiaj spotka. Ktoś doceni twoją pracę, możesz nawet dostać propozycję, która zmieni bieg twojej kariery lub polepszy obecną pozycję. Trygon Marsa z Neptunem pomoże ci w szybkiej obsłudze sprzętu elektronicznego, kupowaniu komputerów lub sprzętu AGD, a także umożliwi ci lepsze dogadanie się z młodszymi osobami.

We wtorek 30.11 sekstyl Wenus z Neptunem i Sekstyl Merkurego z Saturnem ostrzegają przed robieniem obietnic bez pokrycia i zadłużaniem się. Kupujmy rozsądnie, a nasz budżet na ostatnie dni roku będzie ocalony.

W środę 1.12 Neptun wychodzi z retrogradacji i skłoni nas do większego zadbania o zdrowie. Warto poświęcić więcej czasu na pielęgnację urody, planety sprzyjają poprawie samopoczucia. Sekstyl Słońca z Saturnem sprzyja podróżom, spacerom i spotkaniom w rodzinnym gronie. Ten układ planet sprzyja omawianiu planów na święta i ferie, znajdowaniu okazji w biurach podróży, dogadywaniu się co do rodzinnego budżetu.

W sobotę 4.12 nów Księżyca i całkowite zaćmienie Słońca w znaku Strzelca zmobilizuje nas do szybkich działań. Poczujemy, ze nie warto zwlekać i odkładać pilnych spraw, ze wszystkim mam szansę uporać się teraz właśnie. Bądźmy jednak ostrożni w sprawach finansowych.

29.11.2021, poniedziałek
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 09.54)
Dziś staniemy się ciekawscy i bardzo ruchliwi. Rano zabierz się za ważne zawodowe sprawy. Zakładaj pocztę w internecie, pisz listy i telefonuj do swoich znajomych. Po południu staniemy się bardziej skryci i ostrożni. Warto zrobić rachunki, zaplanować wydatki na następny miesiąc, zrobić listę naszych dłużników.
Aspekty planet: 01.02 trygon Księżyca z Plutonem, 05.39 koniunkcja Słońca z Merkurym, 15.10 trygon Marsa z Neptunem, 23.44 sekstyl Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 9
Dziewiątka to wibracja oświecenia i mądrości. Sprzyja nauce i pozostawianiu za sobą niepotrzebnych kompleksów i wątpliwości.

Karta dnia: IX Pustelnik
Ogranicz swoje wydatki, nie ufaj osobom, które już raz cię zawiódł i bądź ostrożny, jeśli chodzi o nowe inwestycje. Słuchaj mądrych i doświadczonych osób.

30.11.2021, wtorek
Księżyc w znaku Wagi
Dzień sprzyja większym porządkom i zakupom. Księżyc pomoże ci zadbać o urodę i depilację. Księżyc sprzyja załatwianiu trudnych spraw w urzędzie i dochodzeniu swoich praw. Księżyc pomoże nam uporządkować dokumenty i rachunki. Dzień sprzyja odnajdywaniu i naprawianiu błędów.
Aspekty planet: 00.33 sekstyl Księżyca z Merkurym, 01.23 trygon Księżyca z Saturnem, 08.18 sekstyl Merkurego z Saturnem, 20.55 kwadratura Księżyca z Wenus, 21.46 sekstyl Wenus z Neptunem.

Wibracja dnia: 1
Jedynka sprzyja nowatorskim pomysłom. Najwyższy czas zapomnieć o kompleksach niepowodzeniach, bo Jedynka to wibracja odwagi w zaczynaniu nowych spraw.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Rozważ wszystkie za i przeciw, zanim podejmiesz ważną decyzję. Nie spiesz się z podjęciem trudnej decyzji, sprawa może się obrócić na twoją korzyść.

1.12.2021, środa
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 12.55)
Księżyc sprzyja kreatywnym i artystycznym pomysłom. Warto szybko wprowadzać je w czyn. Jeśli chcesz przemeblować pokoje lub zmienić aranżację domu, to wpadniesz na dobre pomysły. Unikajmy jednak ważnych decyzji dotyczących pieniędzy i majątku, bo możemy się pomylić. Pij dużo wody mineralnej, zapewnij organizmowi trochę ruchu.
Aspekty planet: 00.14 sekstyl Słońca z Saturnem, 04.42 kwadratura Księżyca z Plutonem, 05.19 trygon Księżyca z Jowiszem, 14.22 Neptun wychodzi z retrogradacji.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki przypomni ci ważnych zawodowych i rodzinnych sprawach. Zrób to, co najważniejsze i nie zadręczaj się, że świat nie jest idealny. Trwa majówka i warto odpocząć.

Karta dnia: 0 Głupiec
Poczujesz, że wszystko jeszcze przed tobą. Zawieraj nowe znajomości, szukaj lepszej pracy, bo masz szansę na szybko sukces.

2.12.2021, czwartek
Księżyc w znaku Skorpiona
Będziemy dzisiaj mniej rozmowni, a bardziej pracowici. Szybko nadrobimy różne zaległości zawodowe. Lepiej jednak nie prosić innych o pomoc, bo wszyscy będą bardzo oficjalni. Pij wodę mineralną, dbaj dzisiaj i skórę, a szybko zobaczysz pozytywne efekty. Słońce w kwadraturze z Neptunem nastroi nas romantycznie i leniwie do życia. Uważajmy, bo łatwo dziś o pomyłki.
Aspekty planet: 03.42 kwadratura Księżyca z Saturnem, 08.01 opozycja Księżyca z Uranem, 21.57 trygon Księżyca z Neptunem, 23.51 sekstyl Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 1
Jedynka to wibracja nowego początku, kreatywności i radości życia. Nowe propozycje okażą się korzystne. Wybierz się na randkę lub spotkanie z przyjaciółmi, dzisiaj możliwe są niezwykłe przygody.

Karta dnia: XIX Słońce
Uwolnij twórczą energię, bądź odważny i forsuj swoje rozwiązania, zadziw bliskich i współpracowników swoimi pomysłami, a osiągniesz powodzenie.

3.12.2021, piątek
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 13.12)
Lepiej być punktualnym i pracowitym, a nawet szybko nadrobić różne zaległości w pracy. Ostrożnie podczas ważnych dyskusji, bo ludzie będą bardzo zmienni i wrażliwi na swoim punkcie. Księżyc zmobilizuje nas do nadrobienia zaległości. Trzymajmy się planu, a nic nas dziś nie zaskoczy.
Aspekty planet: 01.45 koniunkcja Księżyca z Marsem, 05.25 sekstyl Księżyca z Plutonem, 06.22 kwadratura Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja zawieraniu zgody i powodzeniu w miłości. Będziemy wyrozumiali i ciekawi, co dzieje się u innych ludzi. Warto podróżować, rozmawiać, a także uczyć się od innych.

Karta dnia: XVI Wieża
Zbyt długie wahanie i opóźnienia mogą spowodować straty. Bądź szybszy od swoich wrogów, wchodź w nowe sytuacje i nie bój się zmian.

4.12.2021, sobota
Księżyc w znaku Strzelca
Nów Księżyca w znaku Strzelca skłoni nas do planowania podróży i pomoże w kupowaniu prezentów, warto o tym wcześniej pomyśleć. Zaćmienie Słońca postawi na naszej drodze interesujące, choć trochę szalone osoby. Warto posłuchać ich rad i zmienić choć na chwilę punkt widzenia. Organizm potrzebuje więcej białka.
Aspekty planet: 03.45 sekstyl Księżyca z Saturnem, 08.42 koniunkcja Słońca z Księżycem i całkowite zaćmienie Słońca, 13.42 koniunkcja Księżyca z Merkurym, 21.22 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprawi, że będziemy kreatywni i skoncentrowani na ważnych sprawach. Zainwestuj w swoje umiejętności, znajdź czas na swoje hobby i nie martw się niczym na zapas.

Karta dnia: XI Siła
Bądź aktywny, zacznij ćwiczyć, czas sprzyja zmianie diety na zdrowszą i realizowaniu nowych planów. Zmiana otoczenia nawet na krótko dobrze ci zrobi.

5.12.2021, niedziela
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 12.30)
Księżyc sprawi, że udadzą się randki i towarzyskie spotkania. Kto jest samotny, ten łatwo znajdzie sobie dzisiaj nowe zainteresowania lub dobrą lekturę. Znajdź czas, aby porozmawiać z bliskimi osobami. Dzisiaj uda się zawrzeć zgodę, a wspólnie łatwiej będzie znaleźć dobre wyjście z trudnych sytuacji. Także podróże i zakupy będą udane.
Aspekty planet: 06.07 sekstyl Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprzyja domowym porządkom i konkretnym dokonaniom. Czyni ludzi bardzo upartymi, dlatego unikaj dyskusji ze starszymi osobami.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Ryzykuj, wchodź w nowe sytuacje i uwierz w swoją dobrą passę. Przekonasz kogoś do swoich pomysłów lub szczęśliwie się zakochasz.

Pozycje planet
Słońce 06 º 58´ – 14 º 04´ Strzelca
Księżyc 24 º 58´ Panny – 07 º 52´ Koziorożca
Merkury 06 º 52′ – 17 º 51′ Strzelca
Wenus 19 º 15′ – 23 º 08′ Koziorożca
Mars 20 º 00′ – 24 º 50′ Skorpiona
Jowisz 25 º 07′ – 26 º 05′ Wodnika
Saturn 08 º 49′ – 09 º 23′ Wodnika
Uran 11 º 50´ – 11 º 35´ Byka w retrogradacji
Neptun 20 º 24′ – 20 º 25′ Ryb w retrogradacji
Pluton 24 º 59′ – 25 º 10′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
29.11 od g. 01.02 do g. 09.45.
1.12 od g. 05.19 do g. 12.55.
3.12 od g. 06.22 do g. 13.12.
5.12 od g. 06.07 do g. 12.30.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 22-28.11.2021

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W poniedziałek 22.11 Słońce wkracza do znaku Strzelca i zapewni nam wiele rozrywek i sprawi, że trudno nam będzie spokojnie usiedzieć na kanapie. Mimo jesiennej pogody zaplanujmy jakiejś wyjście lub ciekawą lekturę.

W środę 24.11 Merkury wkracza do znaku Strzelca i doda nam optymizmu i odwagi w sprawach zawodowych. Warto wrócić do pomysłów czy spraw, które pojawiły się kilka tygodni temu, teraz możemy je skończyć lub liczyć na sukces w ich realizacji.

W sobotę 27.11 kwadra Księżyca w znaku Panny może wprowadzić nerwowość w nasze życie. Jeśli pojawią się konflikty lub niejasności, trzeba je szybko wyjaśnić, inaczej możemy zyskać zaciekłego wroga lub zrazimy do siebie wartościową osobę.

22.11.2021, poniedziałek
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 04.32)
Dużo skorzystają osoby obowiązkowe i punktualne. Korzystny dzień na wizyty u lekarza, robienie badań kontrolnych, zaczynanie diety. Organizm potrzebuje regularnych posiłków, więc nie zapominaj o nich w ciągu dnia. O godzinie 03.33 czasu polskiego Słońce wkroczy do znaku Strzelca i poczujemy przypływ optymizmu, zaczniemy snuć odważne i dalekosiężne plany.
Aspekty planet: 03.33 Słońce wchodzi do znaku Strzelca, brak dużych aspektów planet.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki pomaga umacniać ważne relacje. Nie żałuj też czasu, jaki spędzisz z bliskimi. Możecie się dogadać w ważnych sprawach, zakończyć niepotrzebne dyskusje i spory.

Karta dnia: VIII Siła
Bądź w formie, postaraj się utrzymać swoją wakacyjną kondycję i figurę. Dobrze się odżywiaj i chodź na spacery, a jesienna chandra i przeziębienia nie będą ci straszne.

23.11.2021, wtorek
Księżyc w znaku Raka
Księżyc sprzyja zabawie, sztuce i flirtom. Przedstawiaj nowe pomysły, zawieraj ciekawe znajomości. Zadbajmy też o kondycję i urodę. Przez cały dzień podczas zakupów nadal łatwo ulec pokusom. Merkury zapewni nam dobrą rękę do zakupów, negocjacji i szczęście w podróży. Organizm potrzebuje więcej warzyw i owoców.
Aspekty planet: 04.58 sekstyl Księżyca z Uranem, 11.48 opozycja Księżyca z Wenus, 13.24 trygon Księżyca z Marsem, 21.50 trygon Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprawi, że poczujemy przypływ optymizmu. Dzieci i artyści będą dzisiaj tworzyć zaskakujące i niezwykłe dzieła. Popołudnie to idealny dzień na towarzyskie spotkania lub randki.

Karta dnia: IX Pustelnik
Masz szansę się czegoś ważnego nauczyć, przeczytać zaległe czasopisma i książki, obejrzeć mądry film. Nie pozwól, aby w relacjach z ludźmi emocje i żal przysłoniły ci zdrowy rozsądek!

24.11.2021, środa
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 16.58)
Udadzą się randki, a także łatwo pogodzisz skłócone osoby lub komuś mądrze doradzisz. Także praca fizyczna, majsterkowanie, porządki zostaną zrobione szybko i dokładnie. Pluton utrudniać komunikację z ludźmi, lepiej nie organizować dziś ważnych spotkań czy rozstrzygających rozmów czy negocjacji.
Aspekty planet: 06.45 opozycja Księżyca z Plutonem, 16.36 Merkury wchodzi do znaku Strzelca, 17.01 trygon Księżyca z Merkurym, 22.34 trygon Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 4
Czwórka przypomina o pieniądzach i zakupach. Dzisiaj wszyscy będą patrzeć na swoje zyski, więc lepiej być ostrożnym podczas zawodowych spotkań, samemu pilnować swoich interesów.

Karta dnia: XVI Wieża
Pilnuj praw mieszkaniowych, zrób mały remont, napraw wszystkie usterki, bo jeśli będziesz zwlekał, możesz ponieść większe szkody.

25.11.2021, czwartek
Księżyc w znaku Lwa
Skupimy się na przyjemnościach i prywatnych sprawach, niż ciężkiej pracy. Pomyśl jak coś zracjonalizować lub poprawić, bo Księżyc zsyła bardzo dobre pomysły dotyczące tego, jak ułatwić sobie życie. Udadzą się randki i zajęcia związane ze sztuką, warto wybrać się na zakupy. Organizm potrzebuje więcej witamin i minerałów.
Aspekty planet: 09.51 opozycja Księżyca z Saturnem, 16.31 kwadratura Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 5
Piątka to wibracja miłości. Sprzyja szalonym randkom, nowym znajomościom, kreatywnym pomysłom. Kto zajmuje się sztuką, ten może liczyć na przypływ natchnienia.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Odkryjesz w sobie nowy talent, który warto będzie rozwijać, Zapisz się na kurs, kup podręcznik, obejrzyj film instruktażowy i od razu zabierz się do pracy. Unikaj konfliktów i sporów.

26.11.2021, piątek
Księżyc w znaku Lwa
Księżyc sprzyja ryzyku i inwestowaniu, oceń jednak swoje szansę, zanim podejmiesz nieracjonalną decyzję. Księżyc zapewni nam udane randki i towarzyskie spotkania. Warto wybrać się na basen lub zajęcia jogi, organizm potrzebuje relaksu i masażu.
Aspekty planet: 04.19 kwadratura Księżyca z Marsem, 17.23 opozycja Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 6
Szóstka to wibracja zgodnej współpracy. Dziś warto zakończyć konflikty, w spokojny sposób wyjaśnić różne rodzinne lub sąsiedzkie nieporozumienia.

Karta dnia: XI Sprawiedliwość
Zrób porządki w papierach i dokumentach, zapłać rachunki i podatki w terminie, bo ktoś może się czepiać lub nawet wlepić ci karę. Przestrzegaj przepisów, bo inaczej możesz mieć problemy.

27.11.2021, sobota
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 03.11)
Łatwo będzie nam zmienić stare i złe nawyki. Potem udadzą się większe zakupy, ale postaraj się nie wydawać zbyt wiele na modne ubrania. Warto za to odwiedzić fryzjera, odmłodzić wygląd i dobrać modne dodatki. Księżyc zapewni nam dużo pomysłów, aktywność umysłową i chęć do nauki.
Aspekty planet: 11.27 kwadratura Księżyca z Merkurym, 13.27 kwadratura Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 7
Siódemka to wibracja intelektualnych poszukiwań. Znajdź dzisiaj czas na sprawy ducha, odprawiaj oczyszczające rytuały, szukaj wyjaśnienia zagadek i tajemnic.

Karta dnia: XII Wisielec
Zwolnij i nie rób wszystkiego na ostatnią chwilę. Organizm może być słabszy i bardziej podatny na przeziębienie i grypę. W weekend zregeneruj siły, czytaj, oglądaj filmy.

28.11.2021, niedziela
Księżyc w znaku Panny
Od rana będziemy pełni energii i chęci do rywalizacji z innymi. Na domowym obiedzie przedstawiaj swoje pomysły, spotykaj się z ważnymi w rodzinie osobami. Dziś można zabrać się za aktywności, które wymagają mnóstwo siły i zdecydowania. Jeśli sprzątasz, wyrzucaj stare meble, zmieniaj wystrój.
Aspekty planet: 01.18 trygon Księżyca z Uranem, 14.14 trygon Księżyca z Wenus, 15.36 sekstyl Księżyca z Marsem, 16.49 opozycja Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 8
Ósemka to wibracja zdobywania większej gotówki. Dlatego dzisiaj szukaj pomysłów na inwestycje, oszczędności i lokaty. Ważna wiadomość poprawi ci humor.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Sprawdź korespondencję, odpisuj na listy i oddzwaniaj, bo ktoś przekaże ci ważne i cenne informacje. Warto zadzwonić do przyjaciela sprzed lat!

Pozycje planet:
Słońce 29 º 53´ Skorpiona – 06 º 58´ Strzelca
Księżyc 28 º 15´ Bliźniąt – 24 º 58´ Panny
Merkury 25 º 48′ Skorpiona – 06 º 52′ Strzelca
Wenus 14 º 21′ – 19 º 15′ Koziorożca
Mars 15 º 11′ – 20 º 00′ Skorpiona
Jowisz 24 º 18′ – 25 º 07′ Wodnika
Saturn 08 º 19′ – 08 º 49′ Wodnika
Uran 12 º 06´ – 11 º 50´ Byka w retrogradacji
Neptun 20 º 26′ – 20 º 24′ Ryb w retrogradacji
Pluton 24 º 50′ – 24 º 59′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
21.11 od g. 16.51 do 22.11 do g. 04.32.
24.11 od g. 06.45 do g. 16.58.
26.11 od g. 17.23 do 27.11 do g. 03.11.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 15-21.11.2021

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami ważny czas decyzji, podsumowań i odważnych działań. Pełnia i częściowe zaćmienie Księżyca w znaku Byka skupią naszą uwagę na sprawach zasobów, pieniędzy i efektywnej pracy.

W poniedziałek 15.11 kwadratura Słońca z Jowiszem sprzyja marzycielom i osobom, które chcą pogłębić swoją duchową praktykę. Wycisz umysł, odpocznij, znajdź chwilę dla siebie, medytuj i oddal od siebie troski dnia codziennego.

We wtorek 16.11 sekstyl Słońca z Plutonem wpłynie znacząco na nasze relacje osobiste. Postarajmy się być obiektywni w ocenie postępowania bliskich nam osób. Planety zapowiadają przypływ energii i pomysłów.

W środę 17.11 opozycja Marsa z Uranem podpowie nam, jak nie wydać za dużo i mieć więcej. W czwartek 18.11 trygon Merkurego z Neptunem pomoże ci intuicyjnie zrozumieć trudne zagadnienie.

W piątek 19.11 pełnia Księżyca w znaku Byka i częściowe zaćmienie Księżyca może sprawić, że będziemy bardzo wrażliwi i przeczuleni na krytykę i ocenę. Nasze emocje mogą być wystawione na próbę, nie dajmy się wciągnąć w awanturę. Trygon Wenus z Uranem zacznie sprzyjać szybkim podróżom, niekonwencjonalnym pomysłom dogadywaniu się z młodymi ludźmi. Warto wysyłać CV i szukać lepszej pracy.

W niedzielę 21.11 kwadratura Merkurego z Jowiszem i sekstyl z Plutonem pomoże nam zyskać poparcie i przychylność osób, które więcej mogą i więcej wiedzą. Jeśli ktoś jest co coś winien, warto upominać się o zwrot długu i samemu spłacać finansowe zobowiązania

15.11.2021, poniedziałek
Księżyc w znaku Barana
Czeka nas aktywny dzień. Ktoś będzie wymagać od ciebie więcej niż zwykle, dlatego nie dyskutuj z szefem lub nauczycielami. Unikaj wielkich zakupów, rachunków i dalekich podróży. Także randki mogą okazać się o wiele mniej namiętne, bo nie będziemy zbyt emocjonalni. W wolnym czasie lepiej zająć się zdrowiem i pielęgnacją urody.
Aspekty planet: 07.59 sekstyl Księżyca z Saturnem, 10.05 kwadratura Księżyca z Wenus, 20.58 kwadratura Słońca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki pomaga zapanować nad chaosem w domowym budżecie. Dzisiaj możesz oszczędzać, dzielić pieniądze i szukać tańszych taryf telefonu lub internetu.

Karta dnia: II Kapłanka
Odpocznij, zdystansuj się do świata i znajdź czas tylko dla siebie. Dzięki temu inaczej spojrzysz na życiowe problemy i ze spokojem dasz radę większości z nich.

16.11.2021, wtorek
Księżyc w znaku Barana
Księży6c zapewni nam nowe informacje i pomoże szybko uporać się s obowiązkami. Dzień sprzyja poznawaniu ciekawych ludzi, odkrywaniu nowych zainteresowań i tematów do dyskusji. Zorganizuj dzisiaj randkę lub towarzyskie spotkanie, wybierz się gdzieś w wycieczką. Unikaj tylko marudzących krewnych i nudziarzy, którzy mówią tylko o sobie.
Aspekty planet: 14.54 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 16.50 kwadratura Księżyca z Plutonem, 22.01 sekstyl Słońca z Plutonem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki uczy odpoczywać i cieszyć się życiem. Będziemy energiczni i życzliwie nastawieni do całego świata. Dobry dzień na zakupy i układanie planów spotkań czy wyjazdów.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Pewna urzędowa lub oficjalna sprawa będzie wymagać szybkiej reakcji i szczegółowych wyjaśnień. Nie zwlekaj z działaniem.

17.11.2021, środa
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 03.17)
Dzisiaj będziemy niespokojni i zmienni. Uważajmy, bo ludzie mogą się spóźniać, zmieniać zdanie, przekręcać słowa. Lepiej unikać ryzykownych decyzji, a zająć się spokojnymi, domowymi sprawami. Organizm potrzebuje więcej warzyw i mikroelementów. Szczęście przyniosą podróże i towarzyskie wizyty. Inwestuj pieniądze, otwieraj firmę, prowadź ważne spotkania i rozmowy.
Aspekty planet: 18.22 opozycja Marsa z Uranem, 19.19 kwadratura Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki pomaga zapomnieć o dawnych nieporozumieniach, wprowadza w rodzinne życie więcej wyrozumiałości i harmonii. Będziemy towarzyscy i bardziej wyrozumiali dla innych.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
W sprawach finansowych bądź nieugięty i zdecydowany. Nie pożyczaj niczego osobie, która zawiodła cię w przeszłości.

18.11.2021, czwartek
Księżyc w znaku Byka
Poczujemy, że musimy natychmiast zrobić coś ważnego i podjąć odpowiedzialne decyzje, a także zabrać się do pracy. Niestety, nie wszystko przyjdzie lekko i łatwo, bo wpływ znaku Raka może komplikować różne sytuacje. Umowy i ustalenia, jakie zawarliśmy z ludźmi mogą się jednak zmieniać. Warto dyskutować o nowych pomysłach i niezwykłych rozwiązaniach. W uczuciach Księżyc doda nam optymizmu i pewności siebie. Doskonały czas na romantyczne spotkania.
Aspekty planet: 01.38 trygon Księżyca z Wenus, 03.44 koniunkcja Księżyca z Uranem, 04.19 opozycja Księżyca z Marsem, 16.37 trygon Merkurego z Neptunem, 20.13 sekstyl Księżyca z Neptunem, 20.47 opozycja Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja rachunkom, ciekawym dyskusjom i nauce. Posiedź nad książkami, łatwo zapamiętasz trudne informacje. Możesz też załatwiać urzędowe sprawy.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Nie dyskutuj na tematy, które irytują starszych krewnych, bo ktoś może się obrazić. Nie reaguj dziecinnie na kłopoty.

19.11.2021, piątek
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 15.32)
Pełnia Księżyca w znaku Byka sprawi, że będziemy bardzo zdecydowani. Możemy dzisiaj za bardzo się spieszyć i być skoncentrowani jedynie na swoich sprawach. Uważajmy, aby nie urazić osób wrażliwych, bo ludzie będą dzisiaj przeczuleni na punkcie swoich sekretów, pieniędzy i urody. Lepiej trzymać się z dala od konfliktów i nie podejmować ważnych decyzji pod wpływem plotek czy nagłych zachcianek.
Aspekty planet: 03.22 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 04.57 trygon Księżyca z Plutonem, 07.07 trygon Wenus z Uranem, 09.57 opozycja Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprawi, że z troską pochylimy się nad domowymi potrzebami. Dzisiaj warto omawiać plany remontów lub większych zakupów dla całej rodziny.

Karta dnia: XIX Słońce
Jeśli czujesz się stłamszony i spychany na drugi plan w związku, teraz nadszedł czas przebudzenia i działania.

20.11.2021, sobota
Księżyc w znaku Bliźniąt
Dzień sprzyja aktywnemu odpoczynkowi i towarzyskim atrakcjom. Za rodzinne obowiązki trudno się będzie zabrać. Podczas ważnych rozmów bądź ostrożny, dzisiaj starsze osoby nie dadzą się łatwo przekonać do nowych pomysłów. Udadzą się imprezy, zakupy, wizyty towarzyskie. Organizm potrzebuje więcej zdrowego tłuszczu.
Aspekty planet: 08.12 trygon Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja ważnym przemyśleniom. Okaże się, że jest wyjście z kłopotów i są możliwości zaoszczędzenia pieniędzy. Nie daj się komuś przekonać, że coś się może źle skończyć.

Karta dnia: XXI Świat
Zasłużysz na nagrodę i przekonasz się, że jesteś o wiele więcej wart, niż sam przypuszczasz. Powiadom wszystkich o swoim sukcesie.

21.11.2021, niedziela
Księżyc w znaku Bliźniąt
Dziś mimo wolnego dnia trudno się będzie skupić na jednej sprawie, bo wszyscy będą coś od nas chcieli. Będziemy też mniej wyrozumiali dla innych. Zajmij się swoimi sprawami i nie licz na współpracę. Dobry dzień, aby zacząć aktywnie uprawiać sport, rzucić palenie. Księżyc sprzyja udanym randkom.
Aspekty planet: 00.42 kwadratura Merkurego z Jowiszem, 09.04 kwadratura Księżyca z Neptunem, 10.13 sekstyl Merkurego z Plutonem, 16.51 trygon Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja rodzinnym spotkaniom, ważnym ustaleniom i samym dobrym pomysłom. Bądź odważny i nie bój się marzeń, bo kiedyś uda się je spełnić. Ale dzisiaj także odpoczywaj i ciesz się życiem.

Karta dnia: IV Cesarz
Poradź się kogoś z większym doświadczeniem, a szybko rozwiążesz swoje problemy. Sam też będziesz pomagać krewnym i rozsądzać spory.

Pozycja planet 7-21.11.2021:
Słońce 15 º 47´ – 29 º 53´ Skorpiona
Księżyc 29 º 21´ Strzelca – 28 º 15´ Bliźniąt
Merkury 03 º 17′ – 25 º 48′ Skorpiona
Wenus 02 º 24′ – 14 º 21′ Koziorożca
Mars 05 º 40′ – 15 º 11′ Skorpiona
Jowisz 23 º 03′ – 24 º 18′ Wodnika
Saturn 07 º 32′ – 08 º 19′ Wodnika
Uran 12 º 40´ – 12 º 06´ Byka w retrogradacji
Neptun 20 º 33′ – 20 º 26′ Ryb w retrogradacji
Pluton 24 º 34′ – 24 º 50′ Koziorożca
Próżny kurs Księżyca:
16.11 od g. 16.50 do 17.11 do g. 03.17.
19.11 od g. 09.57 do g. 15.32.
21.11 od g. 16.51 do 22.11 do g. 04.32.

Horoskop tygodniowy 8-14.11.2021

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu poważnie podejdźmy do obowiązków i ważnych spraw. Kwadratura Marsa z Saturnem sprawi, że będziemy rozliczani z obietnic i zobowiązań. W długi weekend lepiej odpocząć i nabrać sił. Im bliżej końca tygodnia, tym bardziej planety sprzyjają krótkim wycieczkom i wizytom.

W środę 10.11 koniunkcja Merkurego z Marsem i kwadratura z Saturnem doda nam odwagi i stanowczości. Zróbmy to, co konieczne, aby uzdrowić rodzinne relacje. Jeśli ktoś zrobi coś złego, nazwijmy rzecz po imieniu, a powstrzymamy go od popełnienia błędu.

W czwartek 11.11 kwadratura Marsa z Saturnem skieruje naszą uwagę na sprawy ważne i wymagające głębszej refleksji. Nie warto podejmować zbyt pospiesznych decyzji życiowych.

W piątek 12.11 trygon Słońca z Neptunem sprzyja marzycielom i osobom, które chcą pogłębić swoją duchową praktykę. Wycisz umysł, odpocznij, znajdź chwilę dla siebie, medytuj i oddal od siebie troski dnia codziennego.

W sobotę 13.11 opozycja Merkurego z Uranem zmotywuje nas do kontaktu z ludźmi, wyjazdów i nauki. Warto rozmawiać, wyjaśniać problemy i nie odwracać się od tych, którzy potrzebują naszej rady i pomocy.

8.11.2021, poniedziałek
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 02.03)
Księżyc znajdzie się w kwadrze, możliwa nerwowa atmosfera, postaraj nie myśleć o osobach, których nie darzysz sympatią. Księżyc sprawi, że ludzie chętnie dzielą się swoimi pomysłami i pomagają innym. Jeśli musisz o coś poprosić, to właśnie dzisiaj warto to zrobić. Po południu nabierzemy większej ochoty na sport, zabawę, kulturalne wydarzenia.
Aspekty planet: 06.18 koniunkcja Księżyca z Wenus, 08.12 sekstyl Księżyca z Merkurym, 11.48 sekstyl Księżyca z Marsem, 22.47 trygon Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 6
Szóstka sprawi, że będziemy serdeczni dla innych ludzi. Każdy będzie ciekawy tego, co dzieje się u innych ludzi. Dziś można zadzwonić do starych znajomych, z sukcesem odnowić zapomniane kontakty.

Karta dnia: VIII Siła
Bądź w formie, postaraj się utrzymać swoją wakacyjną kondycję i figurę. Dobrze się odżywiaj i chodź na spacery, a jesienna chandra i przeziębienia nie będą ci straszne.

9.11.2021, wtorek
Księżyc w znaku Koziorożca
Będziemy pełni energii i otwarci na nowe zadania. Warto rozwijać różne ważne kontakty, częściej bywać w towarzystwie i zdobywać nowe informacje. Uda się współpraca z ludźmi, a nasze artystyczne talenty mają szansę rozkwitnąć. Wybieraj się na zakupy, zadbaj o wygodę i piękno. Kto się odchudza, ten musi uważać, na diecie trudno będzie wytrwać.
Aspekty planet: 06.06 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 12.00 sekstyl Księżyca z Neptunem, 18.51 koniunkcja Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Czwórki sprawi, że możemy narzekać na brak pieniędzy. Lepiej spokojnie skupić się na własnych sprawach i nie liczyć zbytnio na pomoc ze strony innych ludzi.

Karta dnia: XVI Wieża
Pilnuj praw mieszkaniowych, zrób mały remont, napraw wszystkie usterki, bo jeśli będziesz zwlekał, możesz ponieść większe szkody.

10.11.2021, środa
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 04.02)
Mars spotka się na niebie z Merkurym, dlatego z samego rana zmień coś w swoim życiu na lepsze. Dzień sprzyja uczuciom, zawieraniu zgody i naprawie relacji z ważnymi osobami. Słuchaj swojej intuicji i dowiedz się co możesz zrobić dla innych. Wieczór bardzo sprzyja randkom, będziemy namiętni, pewni siebie i swoich uczyć.
Aspekty planet: 13.56 koniunkcja Merkurego z Marsem, 16.54 kwadratura Księżyca z Marsem, 17.07 kwadratura Księżyca z Merkurym, 17.14 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 18.03 kwadratura Merkurego z Saturnem.

Wibracja dnia: 8
Siódemka to wibracja dobrych pomysłów, ale w sprawach prywatnych lepiej dzisiaj zachować ostrożność, trudno nam będzie dzielić się i rozumieć cudze racje. Nie prośmy dzisiaj krewnych o pożyczki.

Karta dnia: IX Pustelnik
Masz szansę się czegoś ważnego nauczyć, przeczytać zaległe czasopisma i książki, obejrzeć mądry film. Nie pozwól, aby w relacjach z ludźmi emocje i żal przysłoniły ci zdrowy rozsądek!

11.11.2021, czwartek
Księżyc w znaku Wodnika
Dzisiaj chętnie odpoczniemy w domowym zaciszu, a do domowych obowiązków trudno się nam będzie przekonać. Nie układaj zbyt ambitnych towarzyskich planów, bo Księżyc nie sprzyja podróżom, a nawet większym imprezom towarzyskim. Zajmij się dzisiaj swoim hobby czy sztuką. Rozwijaj ezoteryczne zainteresowania, medytuj i szukaj odpowiedzi na ważne pytania.
Aspekty planet: 00.13 kwadratura Marsa z Saturnem, 01.45 kwadratura Księżyca z Uranem, 13.45 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 20.52 koniunkcja Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki wyciągnąć wnioski z ważnych wydarzeń i zmienić strategię postępowania. Dzisiaj każdy może zmienić się na lepsze, ale najpierw musi wyciągnąć wnioski z przeszłości.

Karta dnia: XI Sprawiedliwość
Zrób porządki w papierach i dokumentach, zapłać rachunki i podatki w terminie, bo ktoś może się czepiać lub nawet wlepić ci karę. Przestrzegaj przepisów, inaczej możesz mieć problemy.

12.11.2021, piątek
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 08.53)
Dziś możemy być nerwowi, ale poczujemy przypływ sił i odwagi do uporania się z zaległościami. Dzień może przynieść rozstrzygnięcie trudnych spraw i wyjaśnienie problemów. Machnij ręką na kłopoty i po prostu zacznij wszystko od nowa. Po południu warto poćwiczyć lub wybrać się na dłuższy spacer, nerwy koniecznie muszą dziś odpocząć.
Aspekty planet: 17.23 trygon Słońca z Neptunem, 21.17 sekstyl Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprawi, że z optymizmem zabierzemy się za hobby i ciekawe sprawy. Zacznij dzisiaj coś nowego, postaraj się spełnić choć jedno swoje marzenie.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Odkryjesz w sobie nowy talent, który warto będzie rozwijać, Zapisz się na kurs, kup podręcznik, obejrzyj film instruktażowy i od razu zabierz się do pracy. Unikaj konfliktów i sporów.

13.11.2021, sobota
Księżyc w znaku Ryb
Dzień będzie spokojny i senny. Znajdź czas na odpoczynek, medytację i chwilę wyciszenia. Intuicja podpowie ci dzisiaj najlepsze rozwiązania. Udadzą się randki oraz kameralne towarzyskie spotkania, ale w sprawach finansowych zachowaj rozsądek i nie zaczynaj dzisiaj nowych interesów, bo Merkury zrobi opozycję z Uranem. Wenus sprzyja osobom oszczędnym i zaradnym.
Aspekty planet: 01.27 trygon Księżyca z Marsem, 06.22 trygon Księżyca z Merkurym, 07.43 sekstyl Księżyca z Uranem, 16.56 opozycja Merkurego z Uranem, 22.45 koniunkcja Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Trójki przynosi nowe pomysły. Kto szuka inspiracji na rozproszenie nudy wpadnie dzisiaj na dobry trop. Wibracja Trójki sprzyja też artystom i osobom, które pracują w reklamie i marketingu.

Karta dnia: XII Wisielec
Zwolnij i nie rób wszystkiego na ostatnią chwilę. Organizm może być słabszy i bardziej podatny na przeziębienie. W weekend zregeneruj siły, czytaj, oglądaj filmy.

14.11.2021, niedziela
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 16.47)
Dziś skupimy się raczej na rozrywce i pogawędkach, niż na obowiązkach. Słodycze będą dzisiaj kusić dwa razy mocniej, dlatego kontroluj dzisiaj dietę. Popołudnie sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości i dobrym pomysłom, organizacji imprez i spełnianie marzeń. Księżyc sprzyja spotkaniom towarzyskim w miłym gronie.
Aspekty planet: 01.18 trygon Księżyca ze Słońcem, 06.39 sekstyl Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja artystycznym dokonaniom. Wymyślaj nowe dekoracje, planuj remont i pozytywne zmiany. A przede wszystkim znajdź czas na rozrywkę i jesienny spacer.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Sprawdź korespondencję, odpisuj na listy i oddzwaniaj, bo ktoś przekaże ci ważne i cenne informacje. Warto zadzwonić do znajomego nie widzianego od lat!

Pozycja planet 8-21.11.2021:
Słońce 15 º 47´ – 29 º 53´ Skorpiona
Księżyc 29 º 21´ Strzelca – 28 º 15´ Bliźniąt
Merkury 03 º 17′ – 25 º 48′ Skorpiona
Wenus 02 º 24′ – 14 º 21′ Koziorożca
Mars 05 º 40′ – 15 º 11′ Skorpiona
Jowisz 23 º 03′ – 24 º 18′ Wodnika
Saturn 07 º 32′ – 08 º 19′ Wodnika
Uran 12 º 40´ – 12 º 06´ Byka w retrogradacji
Neptun 20 º 33′ – 20 º 26′ Ryb w retrogradacji
Pluton 24 º 34′ – 24 º 50′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
7.11 od g. 14.43 do 8.11 do g. 02.03.
9.11 od g. 18.51 do 10.11 do g. 04.02.
11.11 od g. 20.52 do 12.11 do g. 08.53.
14.11 od g. 06.39 do g. 16.47.

Horoskop tygodniowy 1-7.11.2021

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Nów Księżyca w tym tygodniu nastawi nas refleksyjnie do życia, ale opozycja Słońca z Uranem oraz zmiana znaku Wenus i Merkurego sprawi, że druga połowa tygidnia będzie bardzo dynamiczna i owocująca w konkretne osiągnięcia i ustalenia. Opozycja Słońca z Uranem doda nam energii i odwagi na weekend pełen towarzyskich atrakcji.

W poniedziałek 1.11 trygon Merkurego z Jowiszem pomoże nam zdobyć potrzebne informacje, odnaleźć zagubione dokumenty, dogadać się w trudnych rodzinnych sprawach. Spotkania z bliskimi będą inspiracją i pocieszeniem.

We wtorek 2.11 kwadratura Merkurego z Plutonem sprzyja załatwianiu trudnych finansowych spraw. Ktoś kompetentny pomoże nam uporządkować rodzinne finanse i zrobić dobry plan i budżet na rozpoczynający się miesiąc.

W czwartek 4.11 nów Księżyca w znaku Skorpiona pomoże nam odzyskać stabilność finansową oraz skupić naszą uwagę na sprawach domu, rodziny i naszego majątku. Warto rozpoczynać remonty i drobne naprawy.

W piątek 5.11 Wenus wchodzi do znaku Koziorożca sprzyjać będzie zawieraniu długotrwałych sojuszy, podpisywaniu ważnych umów oraz rozsądnemu podejściu do wydatków i oszczędzaniu na realizację marzeń. Merkury wchodzi do znaku Skorpiona i pomoże nam uporać się z uciążliwymi i czasochłonnymi obowiązkami. Nie spóźniajmy się dziś do pracy czy szkoły, bo nasz niedociągnięcia będą w tym tygodniu surowo oceniane. W sobotę 6.11 Merkury zrobi sekstyl z Wenus i sprzyja romantycznym i artystycznym spotkaniom. Opozycja Słońca z Uranem  zapewni nam moc towarzyskich atrakcji.

1.11.2021, poniedziałek
Księżyc w znaku Panny
Poświęć więcej czasu na refleksję nad życiem i swoimi długoletnimi planami. Unikaj ryzykownych decyzji, a w rozmowach z bliskimi także stawiania wszystkiego na jedną kartę. Lepiej machnąć ręką, niż iść w zaparte. Trudno się będzie skoncentrować lub dotrzeć gdzieś na czas. Księżyc sprzyja spotkaniom rodzinnym, medytacji i odpoczynkowi.
Aspekty planet: 05.18 trygon Merkurego z Jowiszem, 08.04 opozycja Księżyca z Neptunem, 14.42 trygon Księżyca z Plutonem, 18.00 kwadratura Księżyca z Wenus.

Karta dnia: IX Pustelnik
Masz szansę się czegoś ważnego nauczyć, przeczytać zaległe czasopisma i książki, obejrzeć mądry film. Nie pozwól, aby w relacjach z ludźmi emocje i żal przysłoniły ci zdrowy rozsądek!

2.11.2021, wtorek
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 00.10)
Dzień sprzyja aktywnemu odpoczynkowi, podróżom i zakupom. Za obowiązki trudno się będzie zabrać, dopiero po południu staniemy się uporządkowani i punktualni. W sprawach rodzinnych bądź ostrożny, dzisiaj starsze osoby nie dadzą się łatwo przekonać do nowych pomysłów. Pij dużo wody mineralnej, uzupełniaj braki witamin.
Aspekty planet: 10.38 kwadratura Merkurego z Plutonem, 12.31 trygon Księżyca z Saturnem.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Odkryjesz w sobie nowy talent, który warto będzie rozwijać, Zapisz się na kurs, kup podręcznik, obejrzyj film instruktażowy i od razu zabierz się do pracy. Unikaj konfliktów i sporów.

3.11.2021, środa
Księżyc w znaku Wagi
Możemy dzisiaj za bardzo się spieszyć i być skoncentrowani jedynie na swoich sprawach. Uważajmy, aby nie urazić osób wrażliwych, bo ludzie będą dzisiaj przeczuleni na punkcie swoich sekretów, pieniędzy i urody. Lepiej trzymać się z dala od konfliktów i nie podejmować ważnych decyzji pod wpływem plotek czy nagłych zachcianek.
Aspekty planet: 14.07 trygon Księżyca z Jowiszem, 16.57 kwadratura Księżyca z Plutonem, 20.26 koniunkcja Księżyca z Merkurym, 23.32 sekstyl Księżyca z Wenus.

Karta dnia: XI Sprawiedliwość
Zrób porządki w papierach i dokumentach, zapłać rachunki i podatki w terminie, bo ktoś może się czepiać lub nawet wlepić ci karę. Przestrzegaj przepisów, bo inaczej możesz mieć problemy.

4.11.2021, czwartek
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 01.52)
Będziemy uprzejmi i serdeczni, a także bardzo hojni dla innych. Różne wiadomości i wydarzenia przypomną nam o przyjaciołach i znajomych sprzed lat. Odezwij się do krewnych, którzy są daleko, bo dzień sprzyja odnawianiu kontaktów. Księżyc pomorze dogadać się z osobami, które mają odmienne od nas zdanie.
Aspekty planet: 06.55 koniunkcja Księżyca z Marsem, 13.45 kwadratura Księżyca z Saturnem, 22.14 koniunkcja Księżyca ze Słońcem, 22.25 opozycja Księżyca z Uranem.

Karta dnia: VIII Siła
Bądź w formie, postaraj się utrzymać lepszą kondycję i figurę. Dobrze się odżywiaj i chodź na spacery, a jesienna chandra i przeziębienia nie będą ci straszne.

5.11.2021, piątek
Księżyc w znaku Skorpiona
Będziemy dzisiaj spokojni i skoncentrowani na swoich obowiązkach. Działaj powoli i bądź dobrej myśli. Możesz odkryć zaległości, skorygować błędy, naprawić coś lub zmienić na lepsze. Dzień sprzyja spokojnej pracy zawodowej, a także dbaniu o zdrowie i zabiegom kosmetycznym. Pij wodę mineralną i przyjmuj wzmacniające preparaty.
Aspekty planet: 00.57 opozycja Słońca z Uranem, 10.53 trygon Księżyca z Neptunem, 11.43 Wenus wchodzi do znaku Koziorożca, 14.32 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 17.09 sekstyl Księżyca z Plutonem, 23.34 Merkury wchodzi do znaku Skorpiona.

Karta dnia: XII Wisielec
Zwolnij i nie rób wszystkiego na ostatnią chwilę. Organizm może być słabszy i bardziej podatny na przeziębienie i grypę. W weekend zregeneruj siły, czytaj, oglądaj filmy.

6.11.2021, sobota
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 01.52)
Bardzo dobry dzień na randki, zakupy, zaczynanie nowych spraw. O starych kłopotach uda się wreszcie zapomnieć. Ostrożnie podejmuj finansowe decyzje, zrób przegląd finansów, zapłać zaległe rachunki, wyrzuć niepotrzebne przedmioty i zrób miejsce w szafie.
Aspekty planet: 13.45 sekstyl Księżyca z Saturnem, 16.58 sekstyl Merkurego z Wenus.

Karta dnia: XVI Wieża
Pilnuj praw mieszkaniowych, zrób mały remont, napraw wszystkie usterki, bo jeśli będziesz zwlekał, możesz ponieść większe szkody.

7.11.2021, niedziela
Księżyc w znaku Strzelca
Niedziela sprzyja odpoczynkowi i zabawie, ale nie męczącym domowym pracom. Unikaj robienia rachunków, łatwo będzie coś przeoczyć. Jeśli jednak chcesz przemeblować pokoje lub zmienić aranżację domu, dziś wpadniesz na dobre pomysły. Aura sprzyja sztuce, modzie, dbaniu o wygląd. Udadzą się randki, łatwo pogodzisz skłócone osoby.
Aspekty planet: 10.46 kwadratura Księżyca z Neptunem, 14.43 sekstyl Księżyca z Jowiszem.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Sprawdź korespondencję, odpisuj na listy i oddzwaniaj, bo ktoś przekaże ci ważne i cenne informacje. Warto zadzwonić do przyjaciela sprzed lat!

Pozycje planet:
Słońce 08 º 46´ – 15 º 47´ Skorpiona
Księżyc 16 º 37´ Panny – 29 º 21´ Strzelca
Merkury 22 º 23′ Wagi – 03 º 17′ Skorpiona
Wenus 25 º 42′ Strzelca – 02 º 24′ Koziorożca
Mars 00 º 56′ – 05 º 40′ Skorpiona
Jowisz 22 º 39′ – 23 º 03′ Wodnika
Saturn 07 º 15′ – 07 º 32′ Wodnika
Uran 12 º 57´ – 12 º 40´ Byka w retrogradacji
Neptun 20 º 39′ – 20 º 33′ Ryb w retrogradacji
Pluton 24 º 28′ – 24 º 34′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
1.11 od g. 18.00 do 2.11 do g. 00.10.
3.11 od g. 23.32 do 4.11 do g. 01.52.
5.11 od g. 17.09 do 6.11 do g. 01.52.
7.11 od g. 14.43 do 8.11 do g. 02.03.
Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 25-31.10.2021

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel

Przed nami dużo okazji, jakie dają Wenus i Jowisz, ale i obowiązków, jakie wyznaczać nam będzie kwadratura Słońca z Saturnem. Mars, który przemierza ostatnie stopnie znaku Wagi, wskaże nam nowych sojuszników. W sobotę Mars wchodzi do znaku Skorpiona i zacznie sprzyjać osobom wytrwałym i silnie zaangażowanym w to, co robią, a także tym, którzy szukają pasjonującego hobby.

W środę 27.10 kwadratura Wenus z Neptunem ostrzega przed błędami. Staraj się być sprawiedliwy i nie oceniaj ludzi po pozorach. Nie reaguj emocjonalnie na rodzinne sprzeczki, a weekend będzie idealny.

W czwartek 28.10 sekstyl Wenus z Jowiszem pomoże ci zyskać sympatię wyjątkowej osoby. Tak zorganizuj sobie czas, aby móc medytować. Nie szarp się ze współpracownikami, okaż wyrozumiałość tym, którzy są mniej szlachetni od ciebie.

W sobotę 30.10 Mars wchodzi do znaku Skorpiona i odradza pośpiech w ważnych osobistych sprawach. Pilnuj spotkań, nie spóźniaj się, bądź obowiązkowy, a nie stracisz. Warto odwiedzić starych znajomych. W miłości szansa na lepsze wspólne życie. Kwadratura Słońca z Saturnem zapowiada nerwy i trudność z dogadaniem się z ludźmi. Bądźmy ostrożni, trzymajmy nerwy na wodzy, a nie narobimy sobie kłopotów.

25.10.2021, poniedziałek
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 22.59)
Księżyc doda nam optymizmu, ale pod jego wpływem ludzie będą się popisywać i chwalić. Unikaj składania obietnic na wyrost! Warto organizować ciekawe spotkania, zwiedzać nowe miejsca, organizować randkę lub kolację przy świecach. Dzień sprzyja też dbaniu o urodę, zakupom modnych ubrań i eleganckich dodatków. Dzisiaj zmień styl na odważniejszy! Merkury pomoże nam uporządkować finanse.
Aspekty planet: 04.13 kwadratura Księżyca z Neptunem, 07.33 trygon Księżyca z Jowiszem, 16.10 trygon Księżyca z Marsem.

Wibracja numer 4
Wibracja Czwórki pomaga odzyskać wewnętrzną równowagę. Sprzyja zajmowaniu się własnym hobby, ucieczce od gwaru i zamieszania. To dobry dzień na ciekawe rozmowy z bliskimi, randki, odpoczynek w pięknym miejscu.

Karta dnia: III Cesarzowa
Odkryjesz nowe możliwości pracy lub kariery. Karta sprzyja ciekawym pomysłom na pomnożenie majątku. Nie pozwól tylko, aby kierowała tobą zazdrość, bo dobrych rzeczy wystarczy dziś dla wszystkich.

26.10.2021, wtorek
Księżyc w znaku Raka
Staniemy się bardzo ruchliwi i ciekawscy. Łatwiej będzie zerwać ze schematami, ale też wywołać awanturę, bo każdy będzie chciał być pierwszy i najważniejszy w kolejce. Lepiej zajmij się swoimi sprawami, nauką lub zakupami. W domu dobry dzień na porządki i nowe pomysły na urządzenie ogrodu lub mieszkania. Pisz listy i telefonuj do swoich znajomych.
Aspekty planet: 04.54 trygon Księżyca ze Słońcem.

Wibracja numer 5
Wibracja Piątki sprzyja udanym randkom i szalonej miłości. To wibracja zachwytu i entuzjazmu, udanych imprez i szczęśliwych podróży. Przyniesie szczęście zakochanym i pomoże porozumieć się z ludźmi.

Karta dnia: VII Rydwan
Lepiej unikać sporów i nie wtrącać się w sprawy, które cię nie dotyczą, bo grożą ci pomyłki. Dzień może być nerwowy, lepiej niech inni wezmą na siebie dyskusję z szefem.

27.10.2021, środa
Księżyc w znaku Raka
Dzisiaj nie angażuj się w trudne rodzinne dyskusje, bo logika może dominować nad uczuciami i współczuciem. Dbaj dziś o swoje zdrowie, pij wodę mineralną, a oczyścisz organizm. Dzień sprzyja rozwojowi duchowemu, medytacji. Wenus w kwadraturze z Neptunem sprzyja dbaniu o skórę i urodę.
Aspekty planet: 01.36 sekstyl Księżyca z Uranem, 03.05 kwadratura Wenus z Neptunem, 07.09 kwadratura Księżyca z Merkurym, 16.47 trygon Księżyca z Neptunem.

Wibracja numer 6
Wibracja Szóstki sprzyja spokojnej pracy, ale także ważnym rozmowom i spotkaniom. Staraj się dzisiaj negocjować i pokonywać przeszkody, zamiast się przed nimi zatrzymywać. Dobry dzień na zakupy i domowe porządki.

Karta dnia: XXI Świat
Zastanów się, czy twoje plany są realne i gdzie jest ich słaby punkt. Dziś możesz zmienić złe przyzwyczajenia i zrobić pierwszy krok w kierunku poprawy swojego życia.

28.10.2021, czwartek
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 11.07)
Kwadra Księżyca sprawi, że nasze sny i przeczucia mogą okazać się bardzo znaczące. Przez cały dzień czas będzie pędził jak szalony! Aura sprzyja poznawaniu ciekawych ludzi, odkrywaniu nowych zainteresowań i ciekawych tematów do dyskusji. Będziesz niecierpliwy i odważny, dlatego unikaj marudzących krewnych, którzy nie wierzą w twoje siły.
Aspekty planet: 00.07 opozycja Księżyca z Plutonem, 08.01 kwadratura Księżyca z Marsem, 21.15 sekstyl Wenus z Jowiszem, 22.05 kwadratura Księżyca ze Słońcem.

Wibracja numer 7
Wibracja Siódemki pomaga w nauce, zachęca do rachunków i porządków. Dyskutuj z bardziej doświadczonymi osobami, bo dzisiaj możesz zmienić swoje spojrzenie na trudne sprawy.

Karta dnia: II Kapłanka
Skorzystaj z pomocy kogoś z rodziny lub przyjaciół. Być może ktoś coś wie lub może ułatwić ci pracę. Warto pytać, zasięgać porady, a w pracy częściej się ze wszystkimi konsultować.

29.10.2021, piątek
Księżyc w znaku Lwa
Idealny dzień, aby popracować nad relacjami, jakie łączą nas z innymi ludźmi. Zawieraj nowe znajomości, wyciągaj rękę na zgodę, pomagaj innym lub sama proś o wsparcie. A w wolnym czasie zajmijmy się hobby, sztuką, rozwojem duchowym. Sojusze i umowy przyniosą nam mnóstwo korzyści.
Aspekty planet: 01.02 opozycja Księżyca z Saturnem, 12.24 kwadratura Księżyca z Uranem.

Wibracja numer 8
Wibracja Ósemki zachęci nad do pracy, zapewni dobry czas do interesów i transakcji finansowych. Dzisiaj zakładaj konto w banku, ale też zadbaj o pieniądze i zrób porządki w portfelu.

Karta dnia: VIII Siła
Czeka cię dzisiaj sporo pracy, ale będziesz zadowolony z efektów. Możesz zostać wybrany do pełnienia ważnej funkcji. Pokaż się wszystkim jako osoba, na której zawsze można polegać.

30.10.2021, sobota
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 20.09)
Księżyc powoli zbliża się do nowiu, a więc nasze uczucia walczyć będą z logiką i rozumem. Jednak lepiej dzisiaj nie angażować się w nowe sprawy, bo Słońce utworzy kwadraturę z Saturnem, a to aspekt pomyłek i trudności. Lepiej pożegnać się z przeszłością i zrobić więcej porządków. Przez cały dzień unikaj niepotrzebnych kłótni, nie prowokuj silniejszych, bo ludzie mogą być dzisiaj bardzo nerwowi.
Aspekty planet: 00.31 sekstyl Księżyca z Merkurym, 06.23 opozycja Księżyca z Jowiszem, 09.04 trygon Księżyca z Wenus, 11.53 kwadratura Słońca z Saturnem, 16.20 Mars wchodzi do znaku Skorpiona, 20.21 sekstyl Księżyca z Marsem.

Wibracja numer 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja odpoczynkowi, wprowadza we wspólne życie więcej spokoju, ale też dystansu. Zaopiekuj się dziś innymi, ale nie wtrącaj w ich prywatne sprawy.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Dzisiaj warto zadbać o zdrowie. Będziesz bardziej niż inne znaki zodiaku senny i niespokojny. Zamiast męczyć się na siłowni lub wlec na zakupy, odpocznij i z nikim nie rywalizuj.

31.10.2021, niedziela
Księżyc w znaku Panny
Czas płynąć będzie bardzo szybko, a weekendowe plany będą najważniejszym tematem do rozmów. Ludzie będą sobie życzliwi, chętnie podzielą się swoimi sposobami na radzenie sobie z trudnościami. Po południu warto odpocząć od stresujących obowiązków. Księżyc ostrzega przed nieostrożnością, bo może ona grozić kontuzjami, stłuczeniami i wypadkami.
Aspekty planet: 09.57 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 18.32 trygon Księżyca z Uranem.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki pomaga zaczynać nowe sprawy, a także sprzyja ambitnym pomysłom, twórczym dyskusjom i szybkiej nauce. Zadawaj dzisiaj odważne pytania, szukaj nowych możliwości.

Karta dnia: XII Wisielec
Przeczucia lub wspomnienia mogą sprawić, że niepotrzebnie uprzedzisz się do całkiem dobrego pomysłu. Po południu poczujesz przypływ optymizmu i odwagi. Warto wtedy jeszcze raz przemyśleć ważne sprawy.

Pozycje planet:
Słońce 01 º 47´ – 08 º 46´ Skorpiona
Księżyc 19 º 41´ Bliźniąt – 16 º 37´ Panny
Merkury 13 º 30′ – 22 º 23′ Wagi
Wenus 18 º 39′ – 25 º 42′ Strzelca
Mars 26 º 15′ Wagi – 00 º 56′ Skorpiona
Jowisz 22 º 24′ – 22 º 39′ Wodnika
Saturn 07 º 02′ – 07 º 15′ Wodnika
Uran 13 º 14´ – 12 º 57´ Byka w retrogradacji
Neptun 20 º 47′ – 20 º 39′ Ryb w retrogradacji
Pluton 24 º 24′ – 24 º 28′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
25.10 od g. 16.10 do g. 22.59.
28.10 od g. 08.01 do g. 11.07.
30.10 od g. 09.04 do g. 20.09.

Udanego tygodnia!

 

Horoskop tygodniowy 17-24.10.2021

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu czas to pieniądz, a szybkie decyzje pomogą ci złapać szczęście za nogi, Pełnia Księżyca w znaku Barana, która w tym tygodniu wpływa silnie na nasze sprawy, będzie mobilizować nas do działania. Zbyt długie wahanie i opóźnienia mogą spowodować straty. Weź się w garść, sam pokieruj zmianami, a nawet z trudnej sytuacji uda się wyjść bez szwanku. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a wiele na tym zyskasz.

W poniedziałek 18.10 Merkury i Jowisz wychodzą z retrogradacji. Ktoś będzie ci wdzięczny za pomoc, jaką mu okazałeś jakiś czas temu. Wykorzystaj jego kontakty, aby polepszyć swoją sytuację zawodową.

We wtorek 19.10 trygon Marsa z Jowiszem doda ci energii. Jeśli przestaniesz wytykać innym błędy, to uda ci się osiągnąć wewnętrzną równowagę. Ktoś będzie chciał zawrzeć z tobą zgodę. Wyciągnij do niego rękę! Pojawi się okazja do nawiązanie ciekawej znajomości, która przyda ci się w pracy.

W środę 20.10 pełnia Księżyca w znaku Barana sprawi, że cel, do którego od dawna dążysz, teraz znajdzie się w twoim zasięgu. Rodzinne spotkanie lub krótka podróż zapewnią ci wiele atrakcji i odgonią nudę.

W piątek 22.10 kwadratura Marsa z Plutonem doda ci odwagi. Pomóż osobie, która sama nie daje sobie rady z codziennymi sprawami. Twoje domowe zwierzę dostarczy ci wiele rozrywek.

W sobotę 23.10 Słońce wchodzi do znaku Skorpiona i sprawi, że gdzie się nie pojawisz, wszędzie cię zauważą i docenią twoje umiejętności. Bądź realistą i domagaj się jasnych ustaleń. W miłości nowa szansa.

18.10.2021, poniedziałek
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 12.03)
Bądź obowiązkowy i dokładny. Dzień sprzyja rachunkom, służbowym naradom i wielkim zakupom. Ważne sprawy załatwiaj po południu, bo wtedy możesz liczyć na poparcie osób wpływowych i na wysokich stanowiskach. Wieczorem warto pogawędzić z przyjaciółmi. Najnowsze ploteczki okażą się bardzo ciekawe. Nie zapomnij o ruchu i ćwiczeniach.
Aspekty planet: 01.23 sekstyl Księżyca z Plutonem, 07.29 Jowisz wychodzi z retrogradacji, 17.16 Merkury wychodzi z retrogradacji.

Wibracja numer 6
Wibracja Szóstki zachęca do dbania o dom i całą rodzinę. Dzisiaj uda się ustalić plan działania lub podziału obowiązków tak, aby wszyscy na tym skorzystali. Zakupy i porządki uda się zrobić szybko i sprawnie.

Karta dnia: III Cesarzowa
Pozwól więc sobie na odrobinę luksusu, nie żałuj pieniędzy na wygodę swoją i bliskich. Dzień upłynie spokojnie i bez wielkich niespodzianek. Udekoruj pięknie swój dom.

19.10.2021, wtorek
Księżyc w znaku Barana
Czeka cię wiele ważnych wydarzeń i decyzji, które dotyczyć będą pracy i finansów. Wykaż się odpowiedzialnością i rzetelnością. Nie pozwól, aby inni decydowali o twoich sprawach. Dzisiejsze problemy uda się rozwiązać dzięki odwadze i zimnej krwi. W razie kłopotów poradź się kogoś starszego i bardziej doświadczonego. TRygon Marsa z Jowiszem pomoże rozwiązać finansowy problem.
Aspekty planet: 01.14 sekstyl Księżyca z Saturnem, 04.36 trygon Marsa z Jowiszem, 07.25 opozycja Księżyca z Merkurym, 12.39 trygon Księżyca z Wenus.

Wibracja numer 7
Wibracja Siódemki pomaga w nauce, sprzyja refleksji i dobrym pomysłom. Czytaj książki i prasę, wyciągaj wnioski, bo dzisiaj możesz zmienić swoje spojrzenie na trudne sprawy.

Karta dnia: As Mieczy
Nie będziesz miał głowy do domowych spraw i obowiązków. Zrzuć je więc na innych domowników, a będziesz spokojny, że dom nie pogrąża się w chaosie.

20.10.2021, środa
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 21.58)
Bez żalu spłać stare długi, bo dziś warto zaczynać nowe sprawy. Uwierz w swoje siły i bądź bardziej optymistyczny. Po południu warto wybrać się na spacer. To pomoże odzyskać wewnętrzny spokój i równowagę. Wieczór sprzyja spotkaniom w wesołym towarzystwie. Zawarte dziś znajomości okażą się niezbyt trwałe, ale za to inspirujące i wesołe. Pełnia Księżyca w znaku Barana sprzyja poprawie kondycji.
Aspekty planet: 06.58 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 08.28 opozycja Księżyca z Marsem, 10.55 kwadratura Księżyca z Plutonem, 16.56 opozycja Księżyca ze Słońcem.

Wibracja numer 8
Wibracja Ósemki sprzyja dobrym pomysłom zawodowym i finansowym. Dzisiaj zadbaj o pieniądze i zrób porządki w portfelu, ale unikaj kłótni i dyskusji, bo ludzie będą uparci i nerwowi.

Karta dnia: II Kapłanka
Karta może oznaczać spotkanie osoby, która pomoże ci w wielu sprawach i ułatwi codzienne obowiązki. Wpływowa osoba, która otoczy cię swoją opieką, zagości na stałe w twoim życiu.

21.10.2021, czwartek
Księżyc w znaku Byka
Aura sprzyja wizytom, podróżom, spotkaniom zawodowym i handlowaniu. Księżyc sprzyja dyskusjom, zebraniom, omawianiu ważnych spraw z innymi. Udadzą się wyjazdy, zakupy, randki, towarzyskie spotkania, narady ze współpracownikami. Planety skłonią cię do większej aktywności. Wybierz się na wycieczkę, rolki lub rower. Przesadzaj rośliny i cebulki, rób ogrodowe przemeblowanie.
Aspekty planet: 11.44 kwadratura Księżyca z Saturnem.

Wibracja numer 9
Wibracja Dziewiątki pomaga szybko zakończyć różne stare sprawy. Pod jej wpływem będziemy w refleksyjnym nastroju. To dobry dzień na poważne przemyślenia, medytację i oczyszczenie myśli.

Karta dnia: VII Rydwan
Na twojej drodze może pojawić się przeciwnik, którego trudno będzie pokonać. Lepiej trzymać nerwy na wodzy i nie dać się sprowokować do walki.

22.10.2021, piątek
Księżyc w znaku Byka
Warto dzisiaj odnawiać różne stare kontakty i znajomości, skorzystać z zaproszeń na zawodowe spotkania, bo ludzie będą otwarci na zmiany Mimo końca tygodnia aura sprzyja także pracy i nauce. Dziś możesz zdobyć ciekawe wiadomości dotyczące przepisów lub rachunkowości. Szukaj nowych klientów, zakładaj strony w Internecie, opracowuj strategię reklamową swojej firmy.
Aspekty planet: 00.27 koniunkcja Księżyca z Uranem, 06.19 kwadratura Marsa z Plutonem, 15.26 sekstyl Księżyca z Neptunem, 18.31 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 22.35 trygon Księżyca z Plutonem.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki sprzyja nowym pomysłom i trafnym decyzjom. Pomaga we wprowadzaniu w życie nowych pomysłów. Nabierzemy odwagi i zaczniemy coś nowego. Dobry dzień do nauki.

Karta dnia: IV Cesarz
Warto starać się o lepszą pracę, odbywać pouczające podróże i pielęgnować wartościowe znajomości. Możesz spodziewać się ożywienia w życiu towarzyskim i uczuciowym.

23.10.2021, sobota
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 09.57)
O godz. 6.51 Słońce wejdzie do znaku Skorpiona, dlatego emocje i przeczucia silnie wpłyną na nasze decyzje. Oczyszczaj organizm, a szybko zobaczysz efekty. Wyrzuć z szafek niepotrzebne rzeczy. Jeśli masz dzisiaj mniej spotkań czy aktywności, nie martw się, to cisza przed kolejnym szałem zakupów.
Aspekty planet: 06.51 Słońce wchodzi do znaku Skorpiona, brak dużych aspektów planet.

Wibracja numer 2
Wibracja Dwójki zachęca do zwierzeń, pomaga zadbać o innych ludzi. Uda się współpracować bez kłótni i podejrzeń. Randki będą udane. To dobry dzień na zawieranie nowych znajomości.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Ostrożnie wypowiadaj swoje opinie, nie narzucaj innym swojego zdania, bo w tym miesiącu możesz narobić sobie wrogów zbyt radykalnymi wypowiedziami.

24.10.2021, niedziela
Księżyc w znaku Bliźniąt
Księżyc nie sprzyja rozpoczynaniu nowych spraw lub dalekim podróżom. Zadbaj o zdrowie, medytuj, znajdź czas dla bliskich ci osób. Dzień będzie spokojny i senny, a do wysiłku czy fizycznej pracy trudno się będzie zmusić. Układaj ważne plany, które dotyczą powodzenia finansowego. Po południu zajmij się nauką, szukaj odpowiedzi na ważne pytania.
Aspekty planet: 00.11 trygon Księżyca z Saturnem, 12.16 trygon Księżyca z Merkurym, 23.41 opozycja Księżyca z Wenus.

Wibracja numer 3
Wibracja Trójki zachęca do zajmowania się nauką, sztuką, hobby. Pomoże pokonać nudę i rutynę. Będziemy szukać nowych pomysłów, chętnie spotkamy się z ludźmi, którzy mają inspirujące pomysły.

Karta dnia: 0 Głupiec
Nie planuj niczego, bądź spontaniczny i nie ograniczaj się w niczym. Rób to, na co masz ochotę i nie oglądaj się na plany innych.

Pozycje planet:
Słońce 24 º 49´ Wagi – 01 º 47´ Skorpiona
Księżyc 24 º 40´ Ryb – 19 º 41´ Bliźniąt
Merkury 10 º 10′ – 13 º 30′ Wagi
Wenus 11 º 21′ – 18 º 39′ Strzelca
Mars 21 º 36′ – 26 º 15′ Wagi
Jowisz 22 º 20′ – 22 º 24′ Wodnika
Saturn 06 º 55′ – 07 º 02′ Wodnika
Uran 13 º 31´ – 13 º 14´ Byka w retrogradacji
Neptun 20 º 55′ – 20 º 47′ Ryb w retrogradacji
Pluton 24 º 21′ – 24 º 24′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
18.10 od g. 01.23 do g. 12.03.
20.10 od g. 16.56 do g. 21.58.
22.10 od g. 22.35 do 23.10 do g. 09.57.
Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 11-17.10.2021

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu trygon Słońca z Jowiszem sprzyja podróżom, szkoleniom, nowym zainteresowaniom i spotkaniom towarzyskim.

W poniedziałek 11.10 Saturn wychodzi z retrogradacji, a to przypomni wielu osobom o zaległych płatnościach, badaniach kontrolnych i audytach.

W środę 13.10 sekstyl Wenus z Saturnem pomoże nam lepiej gospodarować domowym budżetem. Poczujemy przypływ natchnienia, chęć do kupowania ładnych rzeczy i zainteresujemy się sprawami urody i mody.

W piątek 15.10 trygon Słońca z Jowiszem sprzyja osobom przedsiębiorczym. Warto zaczynać nowe sprawy, zakładać firmę, ubiegać się o kredyt, pożyczkę lub dotację, bo jest szans na pozytywne załatwienie sprawy.

W niedzielę 17.10 kwadratura Słońca z Plutonem zmobilizuje nas do zadbania o swoje finanse, warto powrócić do starych pomysłów na biznes lub przygotować do wysłania oferty pracy ponownie w te miejsca, na których nam zależy, bo teraz możemy mieć więcej szans. Sekstyl Merkurego z Wenus sprzyja spotkaniom, randkom i imprezom. Na brak rozrywek nie będziemy narzekać. Warto zorganizować spotkanie ze znajomymi sprzed lat.

11.10.2021, poniedziałek
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 19.14)
Zainteresuj się oszczędnościami i lokatami, warto iść do banku lub urzędu. Dzień sprzyja dobrym pomysłom na zarobienie większej gotówki. Rano bądź delikatny i uprzejmy, bo ktoś może poczuć się zagrożony twoimi bezpośrednimi pytaniami. Uzupełniaj braki w diecie, pij dużo wody, nie opuszczaj posiłków, a poczujesz się lepiej.
Aspekty planet: 04.16 kwadratura Księżyca z Neptunem, 04.16 Saturn wychodzi z retrogradacji, 06.30 sekstyl Księżyca z Jowiszem.

Wibracja numer 8
Wibracja Ósemki przynosi dobre pomysły na pomnożenie gotówki. Jednak uważajmy i nie inwestujmy pod wpływem emocji, bo nawet rewolucyjne plany wymagają dokładnego przemyślenia.

Karta dnia: V Papież
Ktoś poprosi cię o przysługę, którą warto wykonać. W przyszłości ta osoba odwdzięczy ci się z naddatkiem za okazaną życzliwość.

12.10.2021, wtorek
Księżyc w znaku Koziorożca
Dzisiaj warto trzymać się zasad i regulaminów. Księżyc ostrzega przed bałaganiarstwem. Nie spóźniaj się na ważne spotkania, bądź uprzejmi wobec szefa i starszych osób. Dzień sprzyja sukcesom w nauce i podróży. Wieczór niezbyt sprzyja romantycznym randkom i zabawie. Lepiej zajmij się porządkami i zdrowiem, szczególnie zadbaj o skórę i urodę, pij więcej wody mineralnej. Jedz więcej warzyw i owoców.
Aspekty planet: 17.50 kwadratura Księżyca z Merkurym, 18.33 trygon Księżyca z Uranem.

Wibracja numer 9
Wibracja Dziewiątki pomaga w kończeniu starych spraw i w podejmowaniu ważnych decyzji zawodowych. Dobry dzień do nauki, szukania ciekawych informacji, dyskutowania o ważnych sprawach, ale unikajmy narzekania i ryzyka.

Karta dnia: IX Pustelnik
Aby zdobyć potrzebne ci w pracy informacje, będziesz się musiał trochę natrudzić. Starsza osoba podzieli się z tobą swoim doświadczeniem.

13.10.2021, środa
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 22.47)
Warto zebrać siły i szybko uporać się z trudnymi zadaniami. Licz jednak na siebie, bo ludzie nie będą dzisiaj szczególnie życzliwi czy wyrozumiali dla innych. Podróże przebiegną szybko i sprawnie. Wybierz się na masaż lub przygotuj sobie kąpiel w solance.
Aspekty planet: 02.26 kwadratura Księżyca z Marsem, 05.24 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 07.10 sekstyl Księżyca z Neptunem, 12.53 koniunkcja Księżyca z Plutonem, 21.26 sekstyl Wenus z Saturnem.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki pomaga szybko i łatwo zaczynać nowe sprawy, sprzyja twórczym dokonaniom i udanym podróżom. Dobry dzień na sport, jesienne spacery i zawieranie nowych znajomości.

Karta dnia: XI Siła
Przyjmij wyzwanie, jakie stawia na twojej drodze los. Romans czy flirt szybko przerodzi się w coś poważniejszego.

14.10.2021, czwartek
Księżyc w znaku Wodnika
Możesz dziś liczyć na korzystny wpływ planet. Wiadomości, jakie zdobędziesz sprawią, że zmienisz zdanie w pewnej ważnej sprawie. Po południu możesz jednak stać się niecierpliwy i nerwowy. Zaufaj intuicji i nie rób niczego na siłę. Odpręż się, zapomnij o obowiązkach, nie przejmuj się dietą. Zdaj się na instynkt i intuicję w sprawach sercowych.
Aspekty planet: 10.54 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 12.03 sekstyl Księżyca z Wenus, 19.08 trygon Księżyca z Merkurym, 22.51 kwadratura Księżyca z Uranem.

Wibracja numer 2
Wibracja Dwójki sprzyja sympatycznym spotkaniom i randkom. Będziemy otwarci na cudze potrzeby. Chętnie podzielimy się z innymi, mądrze doradzimy w trudnych sprawach. Dobry dzień na towarzyskie spotkania.

Karta dnia: XVI Wieża
Zmobilizuje się do pracy i bądź czujny, bo nie załatwione sprawy ciągną się za tobą i mogą przyczynić się do porażki, jeśli szybko nie zareagujesz.

15.10.2021, piątek
Księżyc w znaku Wodnika
Regeneruj siły, unikaj pośpiechu i niepotrzebnych dyskusji. Dzień sprzyja rodzinnym spotkaniom, wspomnieniom i omawianiu wspólnych planów. Księżyc sprawi, że uda się zakończyć konflikty lub z kimś wreszcie pogodzić. Dobry czas na ustalanie wspólnych planów finansowych i inwestycji, bo ludzie będą życzliwi i wyrozumiali.
Aspekty planet: 09.57 trygon Księżyca z Marsem, 13.46 Słońca z Jowiszem, 14.28 koniunkcja Księżyca z Jowiszem, 14.32 trygon Księżyca ze Słońcem.

Wibracja numer 3
Wibracja Trójki zachęca do zabawy, rozrywki i sztuki. Sprzyja twórczym dyskusjom, sztuce i niezwykłym spostrzeżeniom. Dzisiaj możesz zmienić zdanie w ważnej sprawie, a także przeżyć nowe doświadczenia.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Ostrożnie wypowiadaj swoje opinie, nie narzucaj innym swojego zdania, bo w tym tygodniu możesz narobić sobie wrogów zbyt radykalnymi wypowiedziami.

16.10.2021, sobota
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 04.21)
Dzień minie raczej na pogawędkach i żartach, niż ciężkiej pracy. To, co ważne, zrób jak najwcześniej, bo im bliżej popołudnia, tym bardziej za obowiązki trudno się nam będzie zabrać. Za to imprezy, zakupy, a nawet sąsiedzkie spotkania miną w bardzo dobrej atmosferze. Słońce w opozycji z Uranem zagotuje nam niespodzianki. Warto szukać inspiracji, wymieniać się doświadczeniami.
Aspekty planet: 22.59 kwadratura Księżyca z Wenus.

Wibracja numer 4
Wibracja Czwórki zachęca do dbania o zdrowie i równowagę. Sprzyja ważnym przemyśleniom. Dzisiaj uda się osiągnąć zgodę i spokój, a trudne sytuacje okażą się łatwiejsze do zrozumienia i uporządkowania.

Karta dnia: III Cesarzowa
Ktoś będzie chciał odebrać ci należne pochwały lub nagrody. Nie daj wyprowadzić się z równowagi. W weekend odpocznij i zapomnij o kłopotach.

17.10.2021, niedziela
Księżyc w znaku Ryb
Nabierzemy ochoty na bardziej ambitne przedsięwzięcia. Szukaj swojej korzyści, myśl o własnej wygodzie. Mimo wszystko ludzie będą sobie życzliwi, a nawet przymkną oko na różne drobne błędy, jakie niechcący popełniliśmy. Popołudnie to idealny czas na zabiegi kosmetyczne i kuracje zdrowotne. Dzień sprzyja zdobywaniu ważnych informacji.
Aspekty planet: 03.23 sekstyl Merkurego z Wenus, 05.14 sekstyl Księżyca z Uranem, 14.12 kwadratura Słońca z Plutonem, 18.59 koniunkcja Księżyca z Neptunem.

Wibracja numer 5
Wibracja Piątki zachęca do randek, miłości i żartowania z przyjaciółmi. Dziś łatwo będzie zawrzeć sympatyczne znajomości. Fantazja, kreatywność i dobre pomysły okażą się najlepszym sposobem na uznanie i sukces.

Karta dnia: XIX Słońce
Czeka cię ambitne wyzwanie. Odczujesz poprawę zdrowia, warto zacząć regularnie ćwiczyć dla poprawy kondycji.

Pozycje planet:
Słońce 17 º 53´ – 24 º 49´ Wagi
Księżyc 19 º 43´ Strzelca 24 º 40´ Ryb
Merkury 15 º 04′ – 10 º 10′ Wagi w retrogradacji
Wenus 03 º 51′ – 11 º 21′ Strzelca
Mars 16 º 58′ – 21 º 36′ Wagi
Jowisz 22 º 25′ – 22 º 20′ Wodnika w retrogradacji
Saturn 06 º 53′ – 06 º 55′ Wodnika
Uran 13 º 46´ – 13 º 31´ Byka w retrogradacji
Neptun 21 º 05′ – 20 º 55′ Ryb w retrogradacji
Pluton 24 º 19′ – 24 º 21′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
11.10 od g. 06.30 do g. 19.14.
13.10 od g. 12.53 do g. 22.47.
15.10 od g. 14.32 do 16.10 do g. 04.21.
Udanego tygodnia!