Horoskop tygodniowy 15-21.07.2019

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami szybkie decyzje i ważne życiowe wybory. Pełnia Księżyca w znaku Koziorożca skłoni nas do zastanowienia się nad swoim życiem i głównymi celami. Warto się spieszyć i nie zostawać w tyle, bo ktoś nas może ubiec w wyścigu o lepsze miejsce.

We wtorek 16.07 pełnia i częściowe zaćmienie Księżyca w znaku Koziorożca poruszy nasze serca i umysły. Będziemy chętniej zabierać się za trudne, ale ciekawe zajęcia. Dobry czas, aby pogodzić się z kimś, z kim od dawna się kłócimy i naprawić trudne relacje rodzinne.

W środę 17.07 opozycja Wenus z Saturnem skłoni nas do pomagania i dzielenia się tym, co mamy z potrzebującymi. Zrób dobry uczynek, pomóż słabszemu, nie myśli tylko o sobie i swoich potrzebach.

W czwartek 18.07 trygon Wenus z Neptunem sprzyja udanym randkom i towarzyskim spotkaniom, zwróci naszą uwagę na sprawy rodziny i domu. Warto dobrze zaplanować wakacyjny urlop, bo zaległości mogą nam przeszkodzić w dłuższym wypoczynku.

W piątek 19.07 Merkury wkracza ruchem wstecznym do Raka i pomoże nam dotrzeć do wartościowych ludzi, ważnych informacji i zdobyć potrzebne dokumenty lub poparcie wpływowych ludzi.

W niedzielę 21.07 koniunkcja Słońca z Merkurym zapewni nam dużo energii, ale i spowoduje wiele zmian dookoła. Merkury zapewni nam wiele weekendowych atrakcji i nieoczekiwane miłe spotkania. Opozycja Wenus z Plutonem nastroi nas nostalgicznie i romantycznie. Chętnie będziemy pomagać innym, warto zaangażować się w akcje charytatywne. Dobry dzień na jogę i medytację.

Horoskop tygodniowy

15.07.2019, poniedziałek
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 01.04)
Rano możemy być nerwowi, ale poczujemy przypływ sił i odwagi do uporania się z zaległościami. Dzień może przynieść rozstrzygnięcie trudnych spraw i wyjaśnienie problemów. Machnij ręką na kłopoty i po prostu zacznij wszystko od nowa. Po południu warto poćwiczyć lub wybrać się na dłuższy spacer, twoje nerwy koniecznie muszą dziś odpocząć. Opalaj się z umiarem, stosuj kremy z filtrem przeciw promieniom UV.
Aspekty planet: 13.08 trygon Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja nauce i wyciąganiu wniosków. Decyzje, jakie dziś podejmiesz, będą trudne, ale mogą się opłacić. Działaj, szczególnie jeśli chcesz udowodnić swoje racje.

Karta dnia: XI Sprawiedliwość
Załatwiaj urzędowe sprawy, bądź obowiązkowy i punktualny, bo ktoś cię obserwuje i ocenia.

16.07.2019, wtorek
Księżyc w znaku Koziorożca
Mierz zamiary na siły, pilnuj, żeby po ciężkiej pracy odpowiednio odpocząć. Nie rezygnuj z czasu wolnego czy przerwy, nawet jeśli wokół będzie się dużo działo. Pełnia i częściowe zaćmienie Księżyca sprzyjają szybkiemu załatwianiu trudnych spraw, ale i wytworzą nerwową i rywalizacyjną atmosferę. Pamiętaj o kremach z filtrem, nakładaj maseczkę odżywiającą na twarz. Zrób depilację. Zabierz się za porządki, nawoź rośliny, zrób przetwory.
Aspekty planet: 06.41 opozycja Księżyca z Wenus, 09.17 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 12.51 sekstyl Księżyca z Neptunem, 19.16 koniunkcja Księżyca z Plutonem, 23.38 opozycja Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki ożywi nasze emocje. Staniemy się bardziej niż zwykle dociekliwi, a nawet zazdrośni o ukochaną osobę. Lepiej nie rozmawiać z kimś, kto ma zupełnie inne poglądy, bo szkoda czasu na kłótnie.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Warto zatrzymać się w biegu, odpocząć i nabrać dystansu do wielu spraw. Zastanówmy się, co jest dla nas najważniejsze i od razu zacznijmy realizować to, co naprawdę się liczy.

17.07.2019, środa
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 11.18)
Weź się za siebie i nie zapominaj o rutynowych badaniach lekarskich, ponieważ przezorny zawsze ubezpieczony. Wydawaj rozsądnie, żeby do końca miesiąca starczyło ci na życie i dodatkowe wydatki. Kupuj tańsze zamienniki w kuchni, odwiedź lokalny bazarek i kup świeże warzywa. Rób rachunki, pamiętaj o ważnych przelewach. Pielęgnuj kwiaty, nawoź rośliny, zadbaj o róże, siej warzywa. Oszczędzaj nogi, jedz więcej białych warzyw i zdrowego tłuszczu.
Aspekty planet: 07.33 opozycja Wenus z Saturnem, 13.38 opozycja Księżyca z Merkurym, 23.53 kwadratura Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki pomaga zakończyć zaległe sprawy, uporządkować papiery i biurko. W miłości ostrożnie, dziś łatwo zerwać z byle powodu.

Karta dnia: VI Kochankowie
Przestańmy wikłać się w konflikty i nie spierajmy się z tymi, którzy nigdy nie przyznają nam racji. Czasem lepiej odpuścić niż psuć sobie humor.

18.07.2019, czwartek
Księżyc w znaku Wodnika
Będziesz dziś poznawać cudze opinie i poglądy. Księżyc sprzyja podróżom i sprawom, które wymagają współpracy z ludźmi. Po południu warto zadzwonić do starych przyjaciół. Być może uda ci się wreszcie zakończyć stary konflikt. Dzień sprzyja zdawaniu testów, rozwiązywaniu zagadek i wyjaśnianiu spraw finansowych. Zadbaj o sprzęt grający, telewizor i AGD.
Aspekty planet: 07.49 opozycja Księżyca z Marsem, 17.53 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 20.02 trygon Wenus z Neptunem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy optymistyczni i pomysłowi. Warto wybrać się do kina, poczytać dobra książkę, odpocząć z przyjaciółmi.

Karta dnia: I Mag
Będziesz się podobać i zwracać uwagę nieznajomych. Masz dużą siłę przebicia, wykorzystaj swoje atuty.

19.07.2019, piątek
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 23.18)
Aura sprzyja wizytom, podróżom, spotkaniom zawodowym i handlowaniu. Księżyc w Wodniku sprzyja dyskusjom, zebraniom rodzinnym, omawianiu ważnych spraw z innymi. Udadzą się wyjazdy, zakupy, randki, towarzyskie spotkania, narady z rodziną. Wybierz się na wycieczkę, rolki lub rower. Warto odnawiać dawne znajomości, umówić się na randkę. Przesadzaj i przycinaj rośliny, zrób ogrodowe i domowe przemeblowanie.
Aspekty planet: 09.06 Merkury wchodzi do znaku Raka, brak dużych aspektów planet.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja ciekawym dyskusjom z innymi ludźmi. Na problemy popatrz pod innym niż zwykle kątem. Dzisiaj poszukuj głębszego sensu w tym, co się wszystkim przydarza.

Karta dnia: XVI Wieża
W miłości nie dajmy się zdominować partnerowi wreszcie czas tylko dla siebie. Inaczej problemy w związku będą się pogłębiać.

20.07.2019, sobota
Księżyc w znaku Ryb
Planety zapewnią ci szybką regenerację i powrót do zdrowia. Nie siedź jednak za długo na słońcu i nie pływaj w miejscach, które nie są bezpieczne. Odpoczywaj aktywnie, idź na spacer lub na rower. Regeneruj siły na basen lub w saunie. Usuwaj przebarwienia i zmarszczki, ujędrniaj skórę. Jedz więcej zup i zdrowych sosów, organizm łatwo przyswaja węglowodany.
Aspekty planet: 12.16 sekstyl Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki otwiera nas na nowe pomysły i nieznane idee. Dzisiaj chętnie zwiedzimy nieznane miejsca, skosztujemy egzotycznych potraw i łatwo znajdziemy sympatycznych znajomych.

Karta dnia: XIII Śmierć
Uważaj na zdrowie, zrób badania, zadbaj o bezpieczeństwo swoje i bliskich. Koniecznie wykup dodatkowe ubezpieczenie, jeśli wybierasz się w podróż lub na urlop.

21.07.2019, niedziela
Księżyc w znaku Ryb
Księżyc będzie osłabiał twoje siły witalne i opóźniał leczenie różnych, nawet drobnych dolegliwości. Będziesz poddany huśtawce nastrojów. Pij więcej ziół, naucz się metod relaksacji, a dzień będzie spokojniejszy. Zamiast smażyć grilluj, a żołądek będzie ci za to wdzięczny. Wieczorem odpocznij w kameralnym gronie, poczytaj, obejrzyj serial, nie przemęczaj się.
Aspekty planet: 06.05 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 08.27 sekstyl Księżyca z Saturnem, 10.31 opozycja Wenus z Plutonem, 12.45 koniunkcja Księżyca z Neptunem, 14.33 koniunkcja Słońca z Merkurym, 19.17 sekstyl Księżyca z Plutonem, 20.19 trygon Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprzyja finansom, rachunkom, porządkom w dokumentach. Dzisiaj możesz znaleźć coś, czego od dawna szukałeś.

Karta dnia: XX Sąd
Zajmij się rodziną, spotkaj z przyjaciółmi. Wiele nauczysz się od innych, a czas spędzony z dziećmi zaliczysz do wyjątkowych i udanych.

Pozycje planet:
Słońce 22 o 15´- 28 o 55´ Raka
Księżyc 00 o 49´ Koziorożca – 25 o 02´ Ryb
Merkury 02 o 36′ Lwa – 28 o 09′ Raka w retrogradacji
Wenus 13 o 56′ – 22 o 31′ Raka
Mars 08 o 17′ – 12 o 43´ Lwa
Jowisz 15 o 39′ – 15 o 09′ Strzelca w retrogradacji
Saturn 16 o 50´ – 16 o 19´ Koziorożca w retrogradacji
Uran 06 o 18´ – 06 o 26´ Byka
Neptun 18 o 35′ – 18 o 29′ Ryb w retrogradacji
Pluton 21 o 53′ – 21 o 43′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:

16.07 od g. 23.38 do 17.07 do g. 11.18.
18.07 od g. 17.53 do 19.07 do g. 23.18.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 8-14.07.2019

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Tydzień sprzyja cierpliwej pracy i nauce. Będziemy teraz spokojniejsi, a przyjaciele i znajomi przestaną odrywać nas od tego, co ważne. Duże zaległości trzeba będzie nadrobić, a pewne rzeczy nawet sobie odpuścić. Opozycje Słońca z Saturnem i Plutonem mogą opóźniać komplikować wiele spraw.

W poniedziałek 8.07 Merkury wchodzi w retrogradację i aż do 1.08 będzie się poruszał ruchem wstecznym. Nie jest to dobry czas na kupowanie sprzętu elektronicznego, AGD ani pojazdów.  Sekstyl Wenus z Uranem sprzyja zakochaniu od pierwszego wejrzenia i szybkiemu rozwojowi nowych znajomości. Kontakty z rodziną mają szansę się poprawić, wybaczajmy i bądźmy wyrozumiali dla błędów innych.

We wtorek 9.07 opozycja Słońca z Saturnem może przynieść nerwową atmosferę i konfrontację z kimś groźnym, ale ktoś silny i wpływowy pomoże nam załagodzić trudną sytuację. Warto zwracać się o pomoc i rozmawiać o problemach. Koniunkcja Merkurego z Marsem przyspieszy realizację ambitnych planów. Skłaniać będzie nas do negocjacji, rozmów i targowania się o wszystko. Dzięki temu wiele zyskamy i zaoszczędzimy sporo pieniędzy.

W czwartek 11.07 trygon Słońca z Neptunem pomoże nam uruchomić intuicję i zrozumieć szóstym zmysłem to, czego nie ogarnia nasz umysł. Warto posłuchać muzyki i się zrelaksować. Jednocześnie kwadratura Marsa z Uranem sprawi, że będziemy niecierpliwi, nieprzewidywalni, a nawet wybuchowi w kontaktach z innymi. Młodzi ludzie będą dla nas inspiracją.

W niedzielę 14.07 opozycja Słońca z Plutonem pomoże nam zdobyć trudno dostępne informacje, rozwiązać zagadkę, a nawet odkryć cudze tajemnice. Ludzie będą ciekawscy i wścibscy.

Horoskop tygodniowy

8.07.2019, poniedziałek
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 08.06)
Więcej się ruszaj i utrzymuj aktywny tryb życia. Zadbaj o to, żeby organizm dostawał więcej zdrowych tłuszczy. Jedz suplementy diety, pij dużo wody mineralnej, a twój organizm wzmocni się i uodporni na choroby. Negocjuj oprocentowanie kredytu, rozeznaj się w nowych ofertach banków. Pilnuj liczb i rachunków, a twoje zasoby się powiększą.
Aspekty planet: 01.15 Merkury wchodzi w retrogradację, 15.09 sekstyl Księżyca z Marsem, 15.36 sekstyl Księżyca z Merkurym, 17.31 sekstyl Wenus z Uranem, 18.32 kwadratura Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja rozwojowi duchowemu. Dzisiaj możesz szybko znaleźć rozwiązanie i zakończenie różnych problemów. Dlatego zaufaj intuicji i poświęć czas na ważne przemyślenia.

Karta dnia: VII Rydwan
Bądź zdecydowany, a wyjdzie ci to na dobre. Karta Rydwan podpowiada, żeby upomnieć się o swoje prawa, stanąć do rywalizacji, zainwestować w nowe hobby lub postarać się o nową, lepszą pracę.

9.07.2019, wtorek
Księżyc w znaku Wagi
Łatwo zdobędziemy ważne informacje i skłonimy ludzi do współpracy. Osoby młodsze pomogą w trudnych sprawach. Wybierz się na wyprzedaże, szukaj ofert tanich wycieczek i zniżek na bilety, dziś możesz upolować duże przeceny. Organizm domaga się więcej zdrowych tłuszczy i węglowodanów. Mimo letniej pogody nie zaniedbuj ciepłych posiłków.
Aspekty planet: 00.27 koniunkcja Merkurego z Marsem, 11.29 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 12.54 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 13.21 kwadratura Księżyca z Saturnem, 19.07 opozycja Słońca z Saturnem, 21.35 kwadratura Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja dobrym pomysłom. Pomaga znaleźć wyjście z kłopotów i dodaje optymizmu. Pod jej wpływem pozbędziesz się różnych uprzedzeń, zaczniesz ważne sprawy od nowa.

Karta dnia: 0 Głupiec
Poczujesz się lepiej. W sprawach osobistych zapowiada ożywienie uczuć i szansę na poprawę rodzinnych relacji.

10.07.2019, środa
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 11.28)
Księżyc sprzyja wyciszeniu, odpoczynkowi i spotkaniom z przyjaciółmi. Warto poczytać, zająć się swoim hobby, oderwać się od prozy życia. Ktoś pomoże nam wybaczyć tym osobom, które nie zachowywały się wobec nas uczciwie. Ostrożnie z aktywnością fizyczną, będziemy narażeni na kontuzje i niedyspozycje. Wieczorem udana randka. Daj skórze odpocząć, zrelaksuj się, idź na masaż lub basen.
Aspekty planet: 18.47 kwadratura Księżyca z Merkurym, 21.19 kwadratura Księżyca z Marsem, 22.20 opozycja Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja miłości. Czyni ludzi bardziej otwartymi na potrzeby innych. Kto jest samotny, temu łatwiej będzie pokonać nieśmiałość i zawrzeć nowe znajomości.

Karta dnia: XVI Wieża
Jeśli planujesz remont, przemeblowanie lub odświeżenie mieszkania, teraz nadchodzi najlepsza pora, aby się za to zabrać.

11.07.2019, czwartek
Księżyc w znaku Skorpiona
Ludzie będą szukać okazji do zysku, niechętnie podzielą się czy pomogą innym. Broń się przed atakiem konkurencji. Możliwe są konflikty o zakres obowiązków, różne rozliczenia i kontrole. Nie licz na innych i bądź cierpliwy, a sporo uda się zrobić. Po południu lepsza aura. Księżyc sprzyja ćwiczeniom fizycznym. Idź na masaż, pij zioła oczyszczające.
Aspekty planet: 03.28 trygon Księżyca z Wenus, 06.30 trygon Słońca z Neptunem, 17.41 sekstyl Księżyca z Saturnem, 20.00 kwadratura Marsa z Uranem, 20.27 trygon Księżyca z Neptunem, 21.32 trygon Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja sztuce, miłości i dobrej zabawie. Bądź samodzielny i nie bój się marzeń, bo szybko uda się je spełnić.

Karta dnia: I Mag
Za bardzo ufasz pewnej osobie, ale nic o niej nie wiesz. Nie daj cię zwieść jej ładnymi słowami i przebojowością. Nie wierz tym, które proponują ci szybki, ale podejrzany interes.

12.07.2019, piątek
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 17.04)
Poczujesz przypływ sił i entuzjazmu. Zapisz się na siłownię lub basen, ćwicz jogę, spaceruj, a szybko poczujesz powrót formy. Jedz więcej zielonych warzyw, które zawierają żelazo, a poczujesz się lepiej. Księżyc sprzyja znajdowaniu finansowych okazji, randkom i towarzyskim spotkaniom. Odnów kontakty z dawnymi znajomymi. Porządnie podlej wszystkie rośliny, walcz z chwastami, usuwaj przekwitłe kwiaty. Pij wodę mineralną, zjedz pożywną zupę, unikaj nadmiaru białka.
Aspekty planet: 02.28 sekstyl Księżyca z Plutonem, 23.32 trygon Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprzyja ważnym decyzjom, ale także wyplątywaniu się z umów, które nie przynoszą korzyści. Licz swoje pieniądze, oszczędzaj czas i siły.

Karta dnia: VI Kochankowie
Zarazisz entuzjazmem i energią wszystkich dookoła, znajdziesz odpowiednich pomocników do wykonania trudniejszych prac.

13.07.2019, sobota
Księżyc w znaku Strzelca
Możesz poczuć zmęczenie i osłabienie. Wyśpij się, zadbaj o regularny odpoczynek, zadbaj o serce i żyły, ogranicz potrawy zawierające cholesterol, a od razu poczujesz się lepiej. Unikaj dużych zakupów i kolejek, wykorzystaj zapasy ze spiżarni. Zadbaj o paznokcie, idź na manicure. Zagraj w totka, bo dziś możesz mieć więcej szczęścia.
Aspekty planet: 06.09 trygon Księżyca z Marsem, 22.10 koniunkcja Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprzyja każdemu, kto szuka nowych pomysłów na życie i karierę. Dziś można wpaść na innowacyjne pomysły. Zapisuj swoje przemyślenia, bo w przyszłości przyniosą ci zyski.

Karta dnia: III Cesarzowa
W finansach możesz liczyć na szybki przypływ gotówki. Bądź jednak rozsądny i nie stawiaj wszystkiego na jedną kartę – ani w miłości, ani w kasynie.

14.07.2019, niedziela
Księżyc w znaku Strzelca
Spróbuj dzisiaj czegoś nowego, przestań oglądać się w przeszłość. Zainwestuj w swoją przyszłość i nie słuchaj ludzi, którzy narzekają i marudzą. Możesz liczyć na udaną rodzinną współpracę, pytaj innych o zdanie, spotykaj się z bliskimi osobami. Dobry dzień pracę w ogrodzie i podróżowanie. Organizm domaga się więcej zdrowego białka.
Aspekty planet: 03.30 kwadratura Księżyca z Neptunem, 16.51 opozycja Słońcem z Plutonem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja wprowadzaniu w życie zdrowszych nawyków, a także zabiegom kosmetycznym i pozytywnym zmianom w wyglądzie.

Karta dnia: XX Sąd
Zawieraj umowy, spotykaj się z ludźmi, korzystaj z kontaktów, które nawiązałeś w przeszłości, a osiągniesz więcej, niż zamierzałeś.

Pozycje planet:
Słońce 15 o 34´ – 22 o 15´ Raka
Księżyc 26 o 21´ Panny – 00 o 49´ Koziorożca
Merkury 04 o 28′ – 02 o 36′ Lwa w retrogradacji
Wenus 05 o 21′ – 13 o 56′ Raka
Mars 03 o 50´ – 08 o 17′ Lwa
Jowisz 16 o 16′ – 15 o 39′ Strzelca w retrogradacji
Saturn 17 o 21´ – 16 o 50´ Koziorożca w retrogradacji
Uran 06 o 07´ – 06 o 18´ Byka
Neptun 18 o 39′ – 18 o 35′ Ryb w retrogradacji
Pluton 22 o 03′ – 21 o 53′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
7.07 od g. 18.50 do 8.07 do g. 08.06.
9.07 od g. 21.35 do 10.07 do g.11.28.
12.07 od g. 02.28 do g. 17.04.
14.07 od g. 03.30 do 15.07 do g. 01.04.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 1-7.07.2019

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami wyjątkowe chwile, które zapewnią nam nów i całkowite zaćmienie w znaku Raka. Daj się ponieść emocjom i intuicji. Nie planuj wszystkiego z zegarkiem w ręku, daj czas sobie, aby zwolnić i po prostu pobyć w domu i z bliskimi. Książka, czasopismo czy program telewizyjny zainspirują cię do zmian.

We wtorek 2.07 Mars wchodzi do znaku Lwa i obudzi w nas chęć do ćwiczeń i siłę woli, potrzebna do pokonywania zawodowych i urzędowych przeszkód. Warto się zdyscyplinować i zrobić dobry plan na nadchodzące tygodnie. Nów Księżyca i całkowite zaćmienie Słońca w znaku Raka pomoże nam wyciszyć się, nabrać dystansu do wielu spraw, przemyśleniu trudnych spraw. Warto podejmować ważne rodzinne decyzje.

W środę 3.07 Wenus wchodzi do znaku Raka i  pomoże nam w zadbaniu o urodę i skompletowaniu modnej garderoby. Warto wybrać się na zakupy, zrobić przegląd szafy. Dobry czas na rozpoczęcie diety.

Horoskop tygodniowy

1.07.2019, poniedziałek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Dzień sprzyja dobrym relacjom z ludźmi, wyrażaniu emocji i opiekowaniu się innymi. Ludzie będą uczynni, ale też wrażliwi i skłonni do bronienia słabszych. To dobry dzień na ważne spotkania, randki, podpisywanie umów i zawieranie zgody. Warto zabrać się za różne ważne przedsięwzięcia. Dekoruj dom, kupuj meble, koś trawnik, rób porządki, nawoź rośliny. Organizm potrzebuje więcej witamin, dostarcz mu je w postaci sałatek.
Aspekty planet: 05.05 opozycja Księżyca z Jowiszem, 08.03 kwadratura Księżyca z Neptunem, 23.47 koniunkcja Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja zakochanym, dziś trudno im będzie znieść rozłąkę, padną wielkie słowa i gorące wyznania. A kto jest samotny, temu łatwiej będzie pokonać nieśmiałość i zawrzeć nowe znajomości.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Umiarkowanie zapowiada udane kuracje i szybki powrót do zdrowia dla tych, którzy od pewnego czasu się leczą. Warto zadbać o równowagę w diecie i ćwiczeniach. Organizm będzie potrzebował więcej wody mineralnej i witamin, zadbaj o to w codziennych posiłkach.

2.07.2019, wtorek
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 03.23)
Nie ulegnij presji obowiązków i wsłuchaj się w potrzeby swojego organizmu. Dzięki dobremu planowaniu uda ci się przeprowadzić skuteczną kurację, a twoje zdrowie się poprawi. Wykonuj ćwiczenia siłowe, będziemy energiczni, idź na siłownię lub graj w tenisa. Zadbaj o oczy. Nie udzielaj pożyczek, bo długo nie zobaczysz pieniędzy z powrotem.
Zrób porządki w szafie, zadbaj o zioła i róże. Jedz węglowodany i warzywa, ogranicz napoje gazowane i cukier.
Aspekty planet: 01.19 Mars wkracza do Lwa, 13.26 sekstyl Księżyca z Uranem, 21.16 nów Księżyca i całkowite zaćmienie Słońca.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprawi, że poczujemy przypływ artystycznego natchnienia. Będziemy żartować i flirtować. Popołudnie to idealny dzień na towarzyskie spotkania lub szalone randki.

Karta dnia: V Papież
Czas zrobić porządki w rachunkach, zadbać o lepsze oprocentowanie lokat lub wreszcie rozpocząć oszczędzanie. Ktoś doradzi ci zmianę banku lub pokaże, jak zaoszczędzić na codziennych zakupach. Warto posłuchać specjalisty, dzięki radom szybko staniesz na nogi.

3.07.2019, środa
Księżyc w znaku Raka
Pora zabrać się za dbanie o zdrowie, bo Księżyc korzystnie wpływa na twój organizm. Jeśli chorujesz, to wreszcie poczujesz ulgę. Powiodą się różne alternatywne kuracje. Przeglądaj oferty kredytowe, masz szansę znaleźć coś ciekawego. Dobry dzień na podcinanie i farbowanie włosów, zamów wizytę u fryzjera i kosmetyczki. Wyrywaj chwasty, piel grządki, unikaj wielkich porządków.
Aspekty planet: 09.01 opozycja Księżyca z Saturnem, 10.40 trygon Księżyca z Neptunem, 16.24 opozycja Księżyca z Plutonem, 17.17 Wenus wkracza do znaku Raka.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprzyja dobrym pomysłom na oszczędzanie i lepsze gospodarowanie tym, co posiadasz. Dzisiaj zabierz się za rachunki i porządki.

Karta dnia: XIX Słońce
Ciesz się chwilą i nie martw się na zapas. Nic nie zagraża twojej pozycji w związku, nie doszukuj się więc problemów tam, gdzie ich nie ma. Nie słuchaj plotek, wierz ukochanej osobie i nie dawaj jej do zrozumienia, że są dla ciebie ważniejsze rzeczy niż związek.

4.07.2019, czwartek
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 05.19)
Poczujesz się lepiej, a wielomiesięczne wyrzeczenia dietetyczne czy ćwiczenia właśnie teraz zaczną działać. Odnajdziesz wreszcie sport, jaki odpowiada twojemu temperamentowi. Zapisz się na kurs tańca lub zdobądź kartę ekskluzywnego klubu fitness.  Ubiegaj się o podwyżkę, szukaj lepszych ofert pracy. Ćwicz koordynację, nie siedź w przeciągu. Zapraszaj gości, kupuj książki i płyty, odpisz na zaległe listy.
Aspekty planet: 07.41 koniunkcja Księżyca z Marsem, 11.50 koniunkcja Księżyca z Merkurym, 15.11 kwadratura Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprawi, że staniemy się towarzyscy i bardziej optymistyczni. Sprzyja też szalonym randkom, a kto zajmuje się sztuką, ten może liczyć na przypływ natchnienia.

Karta dnia: XVI Wieża
Wokół nas będzie dużo się działo, ale możemy też zostać wciągnięci w chaotyczne działania, które pochłoną naszą uwagę i oddalą nas od realizacji konkretnych planów. Unikajmy ludzi, którzy wprowadzają zamęt w nasze życie, bo nie pomożemy im teraz, a tylko zaszkodzimy sobie samym.

5.07.2019, piątek
Księżyc w znaku Lwa
Księżyc sprzyja efektywnej pracy i organizacji. Wydarzenia toczyć się będą swoim rytmem, bez pośpiechu. Dzień sprzyja porządkom, pracy fizycznej. Zadbaj o swoje zdrowie, zrób badania, zapisz się do dentysty. Nie bój się działać i ryzykować. Przejrzyj rachunki i dokumenty, a znajdziesz zgubę lub wyjaśnisz zagadkę. Zadbaj o włosy, wypróbuj nową fryzurę, nawilżaj skórę.
Aspekty planet: 08.24 trygon Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprawi, że będziemy dzisiaj skoncentrowani na swoich rodzinnych sprawach. Warto wybrać się razem do kina lub teatru, a jeśli planujesz obowiązki, to wybierz się na zakupy.

Karta dnia: XXI Świat
Sprawy dotyczące zarządzania domem trzeba będzie pilnie załatwić. Ostrożnie obchodźmy się ze sprzętem elektronicznym oddajmy na przegląd samochód lub rower, bo nie warto ryzykować i korzystać z niesprawnych urządzeń.

6.07.2019, sobota
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 06.25)
To będzie spokojny dzień, jeśli tylko nie dasz się ponieść własnej hipochondrii lub nie posłuchasz osób, które lubią przesadzać na temat zdrowia. O kondycję nie musisz się martwić. Masaż dobrze ci zrobi. Idź na spacer lub na basen. Znajdź oszczędności w codziennym budżecie. Wykup ubezpieczenie, zaszczep się przed podróżą.
Aspekty planet: 12.00 sekstyl Księżyca z Wenus, 16.23 trygon Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja rozwojowi duchowemu. Dzisiaj możesz odkryć różne tajemnice, dlatego zaufaj intuicji i poświęć czas na swoje zainteresowania.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Przed nami wiele nowych szans, weekend przyniesie nam możliwość wykazania się na wielu polach. Nie siedźmy cicho, warto zaznaczyć swoją obecność, mówić głośno swoje uwagi i opowiadać o planach, bo los będzie nam sprzyjał.

7.07.2019, niedziela
Księżyc w znaku Panny
Będziesz w dobrej kondycji. Poszukaj informacji na temat zdrowego stylu życia. Pewna radykalna dieta lub dziwna kuracja bardzo cię zainteresuje, ale bądź rozsądny i nie zmieniaj z dnia na dzień swoich przyzwyczajeń. Organizm potrzebuje więcej ruchu na świeżym powietrzu. Możesz dzisiaj grać w piłkę lub szaleć na rowerze. Zadbaj o włosy, przycinaj je i farbuj. Pij zioła i wodę mineralną.
Aspekty planet: 06.48 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 09.20 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 11.04 trygon Księżyca z Saturnem, 13.10 opozycja Księżyca z Neptunem, 18.50 trygon Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprzyja biznesowi. Dziś można wpaść na innowacyjne pomysły, a także coś zaoszczędzić. Zapisuj swoje plany, bo szybko przyniosą ci godziwe zyski.

Karta dnia: III Cesarzowa
Karta Cesarzowa zachęca do spotkań i randek, ale obiecuje też wartościową i stabilną znajomość, która szybo może przerodzić się w coś poważnego. Zmień styl, zadbaj o figurę, zrelaksuj się, a dobre samopoczucie przełoży się szybko na miłosny sukces.

Pozycje planet:
Słońce 08 o 54´ – 15 o 34´ Raka
Księżyc 15 o 12´ Bliźniąt – 26 o 21´ Panny
Merkury 02 o 36′ – 04 o 28′ Lwa
Wenus 26 o 46′ Bliźniąt – 05 o 21′ Raka
Mars 29 o 23′ Raka – 03 o 50´ Lwa
Jowisz 17 o 00′ – 16 o 16′ Strzelca w retrogradacji
Saturn 19 o 15´ – 17 o 21´ Koziorożca w retrogradacji
Uran 05 o 54´ – 06 o 07´ Byka
Neptun 18 o 42′ – 18 o 39′ Ryb w retrogradacji
Pluton 22 o 13′ – 22 o 03′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
1.07 od g. 23.47 do 2.07 do g. 03.23.
3.07 od g. 16.24 do 4.07 do g. 05.19.
5.07 od g. 08.24 do 6.07 do g. 06.25.
7.07 od g. 18.50 do 8.07 do g. 08.06.

Miłego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 24-30.06.2019

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Pierwszy tydzień lata sprzyja towarzyskim spotkaniom, wyjazdom i beztroskiemu spędzaniu czasu. W drugiej połowie tygodnia Merkury zmobilizuje nas do ambitnych zadań. W poniedziałek 24.06 kwadratura Wenus z Neptunem sprzyja randkom, ale nie jest to dobry czas na ryzykowne finansowe decyzje. W czwartek 27.06 sekstyl Słońca z Uranem pomoże nam szybko uporać się z zaległościami. Merkury wchodzi do znaku Lwa  i odczujemy zmianę aury. Poczujemy chęć ochrony naszego domu i bliskich. Warto sprawdzić zabezpieczenia mieszkania, zamki i solidność drzwi i okien, zanim wyruszymy na urlop. W niedzielę 23.06 opozycja Wenus z Jowiszem zapewni nam powodzenie i w finansach, i w miłości. To dobry dzień na udane zakupy, wyjątkowe randki i ważne spotkania. Pokaż się z najlepszej strony, zadbaj o wygląd, spotykaj się z ludźmi.

Horoskop tygodniowy

24.06.2019, poniedziałek
Księżyc w znaku Ryb
Bądź czujny i nie odwlekaj ważnych badań ani kontrolnych wizyt. Twój organizm domagać się będzie więcej węglowodanów, jedz więc więcej kasz i makaronów. Ubieraj się odpowiednio do pory dnia, bo możesz gorzej reagować na zmianę temperatury. Księżyc doda ci blasku i urody, co sprzyja randkom. Wysyłaj ważne pisma do urzędów i banku. Jedz więcej pełnoziarnistego pieczywa, unikaj białego cukru.
Aspekty planet: 04.03 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 05.09 sekstyl Księżyca z Saturnem, 05.13 kwadratura Księżyca z Wenus, 05.55 koniunkcja Księżyca z Neptunem, 11.58 kwadratura Wenus z Neptunem, 13.17 sekstyl Księżyca z Plutonem, 19.21 trygon Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom. Chętnie pomożesz, doradzisz, a w razie potrzeby pocieszysz swoich bliskich. Dzisiaj możesz gotować i piec ulubione przysmaki lub zająć się upiększaniem domu.

Karta dnia: II Kapłanka
W interesach i sprawach zawodowych bądź bardzo cierpliwy i uważny. Kieruj się honorem i etyką zawodową, nie daj się sprowadzić na manowce.

25.06.2019, wtorek
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 4.37)
Przez cały dzień będziemy energiczni i ambitni. Kto narzekał na chandrę, ten wreszcie zobaczy świat w lepszych barwach. Staniemy się towarzyscy i ciekawi tego, co dzieje się u innych ludzi. To dobry czas na szybkie decyzje, zrywanie niewygodnych umów, większe imprezy towarzyskie, szukanie nowych pomysłów i okazji, aktywne i energiczne działania, sport. Wyrzuć stare i niepotrzebne rzeczy, walcz ze szkodnikami, zrób przemeblowanie. Zadbaj o skórę pod oczami, zrób okład ze świetlika.
Aspekty planet: 01.10 trygon Księżyca z Merkurym, 11.46 kwadratura Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki nie sprzyja ryzykownym decyzjom. Bądźmy dziś ostrożni, unikajmy kłótni. Zajmij się nauką, wyjaśniaj różne trudne sprawy. Dobry dzień na zmianę stylu życia na bardziej zdrowy.

Karta dnia: V Papież
Bądź wyrozumiały dla innych, postaraj się wybaczyć błędy i przewinienia. Dzięki temu zyskasz przyjaciół i zmniejszysz ilość wrogów. Zaplanuj wydatki.

26.06.2019, środa
Księżyc w znaku Barana
Będziesz mógł przenosić góry i podjąć każdy wysiłek. Możesz jednak nie zauważyć, że będzie się to odbywać kosztem twojego zdrowia. Masz szansę wyzdrowieć dzięki dużej zdolności do regeneracji i sile woli. Księżyc zachęca do częstszego odpoczywania, dlatego nie wymagaj od siebie zbyt wiele, a będziesz w dobrej formie. Chroń głowę przed słońcem, zadbaj o oczy, idź na basen lub aerobik. Jedz więcej nabiału, wieczorem sięgnij po jabłko, pij wodę mineralną.
Aspekty planet: 15.20 trygon Księżyca z Jowiszem, 16.37 kwadratura Księżyca z Saturnem, 23.38 sekstyl Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprzyja ważnym decyzjom na temat finansów, zakupów i inwestycji. Rób rachunki, układaj plan ważnych zadań. Wpadniesz na pomysł, jak opanować problemy i mieć więcej gotówki.

Karta dnia: VI Kochankowie
Negocjuj, umawiaj się na spotkania, weź pod uwagę racje i argumenty partnera, wspólnika lub dziecka. Doceń to, że niektóre rzeczy robią za ciebie inni, a świat stanie się piękniejszy.

27.06.2019, czwartek
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 15.310
Przypomnij sobie o zaległych badaniach, odwiedź lekarza, przejdź na warzywną dietę. Nawet małym nakładem sił i środków możesz teraz poprawić swój wygląd, a szczególnie stan włosów i skóry. Księżyc przestrzega przed zazdrością i chciwością. Wieczorem odpisz na zaległe maile i listy. Zadbaj o zioła i róże, ścinaj kwiaty do wazonów, nawoź trawnik. Zadbaj o ruch na świeżym powietrzu.
Aspekty planet: 00.42 kwadratura Księżyca z Plutonem, 02.19 Merkury wchodzi do znaku Lwa, 09.51 kwadratura Księżyca z Marsem, 16.22 kwadratura Księżyca z Merkurym, 19.45 sekstyl Słońca z Uranem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja porządkom i nauce. Dzisiaj wyciągniemy wnioski ze starych błędów, coś naprawimy i zmienimy na lepsze. Nadrabiaj zaległości, reperuj różne urządzenia.

Karta dnia: IV Cesarz
Bądź poważny i domagaj się, aby inni respektowali twoje prawa i odnosili się do ciebie z szacunkiem. Mniej będzie czasu na zabawę i odpoczynek, ale opłaci się praca po godzinach.

28.06.2019, piątek
Księżyc w znaku Byka
Bądź dzisiaj dokładny i unikaj pośpiechu, bo łatwo będzie coś ważnego przegapić. Ludzie będą energiczni, ale też niecierpliwi i mniej wyrozumiali dla innych. Dobry dzień na wizytę u lekarza lub kosmetyczki. Rano zabierz się za zakupy lub porządki, po południu rób pranie, przesadzaj rośliny. Jedz warzywa i owoce, ogranicz tłuszcz i cukier. Udadzą się wszystkie zabiegi kosmetyczne, nawilżaj skórę.
Aspekty planet: 02.34 koniunkcja Księżyca z Uranem, 03.06 sekstyl Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja nowym pomysłom i szybkim decyzjom. Sprawy, jakie dzisiaj poruszysz, przyniosą ci zysk i uznanie. Możesz zaczynać nowe przedsięwzięcia, ryzyko się opłaci.

Karta dnia: VII Rydwan
Masz szansę osiągnąć swoje cele, ale pamiętaj o odpoczynku. Jeśli skupisz się, to nikt cię nie prześcignie. Jedź ostrożnie, nie spiesz się nigdzie, a nie narazisz się na kontuzję.

29.06.2019, sobota
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 23.08)
Będziesz cieszyć się dobrym zdrowiem. Poczujesz, że musisz więcej ruszać się, uprawiać sport, zaczniesz organizować spacery i wycieczki. Księżyc zapewni ci dobre samopoczucie i rozmach w działaniu. Przebywaj dużo na świeżym powietrzu, podróżuj. Będziesz miał dużo sił i optymizmu, co również sprzyja wyleczeniu uciążliwych dolegliwości. Dzień sprzyja zabiegom upiększającym, zadbaj o szyje i dekolt. Pij oczyszczające zioła, odtruwaj organizm, zrób jednodniową głodówkę.
Aspekty planet: 01.19 trygon Księżyca z Saturnem, 02.38 sekstyl Księżyca z Neptunem, 09.08 trygon Księżyca z Plutonem, 20.38 sekstyl Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy. Dziś możesz zarobić na cudzych pomysłach lub podzielić się czymś z innymi. Dobry dzień na randki, a także zawieranie nowych znajomości.

Karta dnia: III Cesarzowa
Nie żałuj na rozrywki dla siebie i bliskich, upiększ swój dom, zrób mały remont. W weekend odpoczywaj i oddzielaj pracę od spraw domowych.

30.06.2019, niedziela
Księżyc w znaku Bliźniąt
Poświęć więcej czasu na prywatne sprawy i rozwój duchowy. Zamiast się spieszyć, po szukaj odpowiedzi na ważne dla ciebie pytania. Słuchaj intuicji, zwracaj uwagę na przeczucia i unikaj ryzykownych decyzji. Możesz robić porządki, a także przechodzić na zdrowszą dietę, ale unikaj ryzyka i wielkiego wysiłku. Dzień sprzyja podróżom i wizytom. Pij zioła oczyszczające.
Aspekty planet: 02.51 sekstyl Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja ambitnym pomysłom, twórczym dyskusjom i szybkiej nauce. Zadawaj dzisiaj odważne pytania, szukaj nowych możliwości, poznawaj nowych przyjaciół.

Karta dnia: I Mag
Twoja wiedza i umiejętności przydadzą się w rozwiązaniu trudnej sprawy rodzinnej. W miłości masz szansę nawiązać bardzo namiętny flirt, a nawet romans.

Próżny kurs Księżyca:
25.06 od g. 01.10 do g. 04.37.
27.06 od g. 09.51 do g. 15.31.
29.06 do g. 20.38 do g. 23.08.

Udanego tygodnia!