Horoskop tygodniowy 25-31.07.2016

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Wenus w Lwie sprzyja wysyłaniu maili, pisaniu listów, rozwijaniu literackich i krasomówczych pasji. Warto nadrabiać kulturalne zaległości, czytać, oglądać filmy, inspirować się ciekawymi historiami.

W środę 27.07 Merkury w trygonie z Uranem pomoże nam szybko zorganizować wyjazd lub weekendowe atrakcje.

W piątek 29.07 Uran wchodzi w retrogradację i pomoże nam odnowić siły, poprawić kondycję i zdrowie, przeprowadzić kuracje czy rozpocząć odchudzanie lub głodówkę oczyszczającą lub leczniczą. Merkury w kwadraturze z Marsem doradza, aby walczyć z rozwagą, nie robić sobie wrogów z tych, którzy są od nas silniejsi i potężniejsi. Znajdź pomocników, zanim zmierzysz się z poważnym problemem.

W sobotę 30.07 Merkury wkracza do znaku Panny i zacznie sprzyjać osobom poszukującym pracy., zachęcać będzie do ciekawych podróży i spotkań.

Horoskop tygodniowy

25.07.2016, poniedziałek
Księżyc w znaku Barana
Bez żalu spłać stare długi, bo dziś warto zaczynać nowe sprawy. Uwierz w swoje siły i bądź bardziej optymistyczny. Po południu warto wybrać się na spacer. To pomoże ci odzyskać wewnętrzny spokój i równowagę. Wieczór sprzyja spotkaniom w wesołym towarzystwie. Zawarte dziś znajomości okażą się niezbyt trwałe, ale za to inspirujące i wesołe.
Aspekty planet: 7.46 Księżyc w trygonie z Saturnem, 17.29 Księżyc w kwadraturze z Plutonem, 18.48 Księżyc w trygonie z Wenus.

Wibracja dnia: 5
Piątka to wibracja miłości. Sprzyja szalonym randkom, nowym znajomościom, kreatywnym pomysłom. Kto zajmuje się sztuką, ten może liczyć na przypływ natchnienia.

Karta dnia: VII Rydwan
Będziesz bardzo ambitny i zdecydowany, jednak nie wszystko dziś uda się zrobić, bo ludzie będą cię rozpraszać. Mimo tego masz szansę na sukces, bo Rydwan pomaga postawić na swoim!

26.07.2016, wtorek
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 17.37)
Bądź obowiązkowy i dokładny. Dzień sprzyja rachunkom, służbowym naradom i wielkim zakupom. Ważne sprawy załatwiaj po południu, bo wtedy możesz liczyć na poparcie osób wpływowych i na wysokich stanowiskach. Wieczorem warto pogawędzić z przyjaciółmi. Najnowsze ploteczki okażą się bardzo ciekawe. Nie zapomnij o ruchu i ćwiczeniach.
Aspekty planet: 4.55 Księżyc w trygonie z Merkurym, 8.18 Księżyc w koniunkcji z Uranem.

Wibracja dnia: 6
Szóstka to wibracja zgodnej współpracy. Dziś warto zakończyć konflikty, w spokojny sposób wyjaśnić różne rodzinne lub sąsiedzkie nieporozumienia.

Karta dnia: III Cesarzowa
Przypomnisz sobie o zaległych sprawach i niedotrzymanych obietnicach. Dzień będzie bardzo pracowity,. Potem warto też zadbać o siebie i swoją urodę.

27.07.2016, środa
Księżyc w znaku Byka
Będziesz miał mnóstwo energii. Warto przeznaczyć ją na jakiś pożyteczny cel. Wszędzie będziesz czuł się niezwykle ważny i potrzebny, wykażesz się wielką ambicją i przedsiębiorczością dzięki wsparciu trygonu Merkurego z Uranem. Nie obiecuj jednak za wiele, bo ktoś sprawdzi ile warte są twoje deklaracje. Jedz więcej warzyw i owoców, ale uważaj na słodycze, dziś możesz mieć na nie większy apetyt.
Aspekty planet: 00.59 Księżyc w kwadraturze ze Słońcem, 9.44 Merkury w trygonie z Uranem, 13.10 Księżyc w sekstylu z Neptunem, 20.12 Księżyc w trygonie z Plutonem.

Wibracja dnia: 7
Siódemka to wibracja intelektualnych poszukiwań. Znajdź dzisiaj czas na sprawy ducha, odprawiaj oczyszczające rytuały, szukaj wyjaśnienia zagadek i tajemnic.

Karta dnia: XV Diabeł
Dzień sprzyja poważnym planom finansowym, wizytom w banku lub rozmowom z księgowym. Wieczorem wybierz się do kina lub na randkę.

28.07.2016, czwartek
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 20.16)
Ludzie staną się dzisiaj życzliwi i pracowici, dlatego szybko nadrobisz różne zaległości i zdobędziesz uznanie. Księżyc w znaku Byka sprzyja rachunkom, pracy, zdobywaniu nowych umiejętności. Zakładaj konto w banku, inwestuj swoje pieniądze, szukaj nowych propozycji lub podpisuj ważne umowy. Także w miłości bardzo pozytywna aura, dobry dzień na randkę.
Aspekty planet: 2.23 Księżyc w kwadraturze z Wenus, 5.43 Księżyc w trygonie z Jowiszem, 14.16 Księżyc w kwadraturze z Merkurym, 17.12 Księżyc w opozycji z Marsem.

Wibracja dnia: 8
Ósemka to wibracja zdobywania większej gotówki. Dlatego dzisiaj szukaj pomysłów na inwestycje, oszczędności i lokaty. Także w pracy warto rozmawiać o podwyżce i różnych przywilejach.

Karta dnia: I Mag
Będziesz w dobrym humorze, zapragniesz coś w swoim domu zmienić. Nowe wiadomości okażą się ciekawe i co najważniejsze prawdziwe.

29.07.2016, piątek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Dzień sprzyja współpracy z innymi. Uda się ustalić plan działania tak, aby wszyscy na tym skorzystali. Masz szansę zdobyć ważne zawodowe czy zdrowotne informacje. Jeśli szukasz pracy, wysyłaj oferty, dzwoń do sekretariatów, umawiaj się na spotkania. Zbieraj i susz kwiaty oraz zioła. Jeśli chcesz poćwiczyć, poszukaj towarzystwa, a będziesz mieć większą motywację.
Aspekty planet: 7.16 Księżyc w sekstylu ze Słońcem, 13.05 Księżyc w opozycji z Saturnem, 15.44 Księżyc w kwadraturze z Neptunem, 22.48 Merkury w kwadraturze z Marsem, 23.06 Uran wchodzi w retrogradację.

Wibracja dnia: 9
Dziewiątka to wibracja oświecenia i mądrości. Sprzyja nauce i pozostawianiu za sobą niepotrzebnych kompleksów i wątpliwości.

Karta dnia: II Kapłanka
Zadbaj dzisiaj o zdrowie i urodę, dzień sprzyja wizytom w spa lub u kosmetyczki. Po południu zwolnij tempa, unikaj ryzyka i kłótni.

30.07.2016, sobota
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 23.08)
Aura sprzyja wizytom, podróżom, spotkaniom zawodowym i handlowaniu. Merkury wkracza do znaku Panny i sprzyja dyskusjom, zebraniom, omawianiu ważnych spraw z innymi. Udadzą się wyjazdy, zakupy, randki, towarzyskie spotkania, narady. Aby zapewnić organizmowi więcej ruchu, wybierz się na wycieczkę, na rolki lub rower, czemu sprzyja Merkury w kwadraturze z Marsem. W ogrodzie przesadzaj rośliny, przycinaj, zrób ogrodowe przemeblowanie. Uran wchodzi w retrogradację i sprzyja odnawianiu kontaktów.
Aspekty planet: 9.06 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem, 9.55 Księżyc w sekstylu z Wenus, 13.46 Księżyc w sekstylu z Uranem, 20.18 Merkury wkracza do znaku Panny, 23.29 Księżyc w sekstylu z Merkurym.

Wibracja dnia: 1
Jedynka sprzyja nowatorskim pomysłom. Najwyższy czas zapomnieć o kompleksach niepowodzeniach, bo Jedynka to wibracja odwagi w zaczynaniu nowych spraw.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Od ludzi będziesz oczekiwać pochwał i dowodów uznania. Zrobisz wiele, aby pokazać się komuś z jak najlepszej strony. Dzień sprzyja zawieraniu nowych znajomości.

31.07.2016, niedziela
Księżyc w znaku Raka
Przygotujmy się na niespodzianki. Kto miał inne plany niż wakacyjny odpoczynek, ten może nagle je zmienić. Dzień sprzyja uwalnianiu się od schematów, odkrywaniu nowych zainteresowań, szukaniu ciekawych znajomych. Warto się ruszać, by odzyskać wigor i kondycję. Zadbaj o trawnik i rośliny w doniczkach, dzisiaj potrzebują więcej wody.
Aspekty planet: 18.50 Księżyc w trygonie z Neptunem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja zgodzie, bo czyni ludzi bardziej romantycznymi i uprzejmymi. Kto jest samotny, temu łatwiej będzie dzisiaj pokonać nieśmiałość i zawrzeć nowe znajomości.

Karta dnia: IX Pustelnik
Nie przejmuj się marudzeniem niektórych krewnych, bo niedziela będzie udana. Idź na spacer, uprawiaj sport. Trzeba dzisiaj także trochę odpocząć i się pobawić.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 2 o 29´ – 9 o 10´ Lwa
Księżyc 6 o 42´ Barana – 15 o 36´ Raka
Merkury 20 o 36′ Lwa – 1 o 54′ Panny
Wenus 15 o 41′ – 24 o 18´ Lwa
Mars 27 o 02´ – 29 o 21´ Skorpiona
Jowisz 20 o 49´ – 22 o 04′ Panny
Saturn 10 o 05´ – 09 o 54´ Strzelca w retrogradacji
Uran 24 o 30´ – 24 o 30´ Barana w retrogradacji
Neptun 11 o 37´ – 11 o 28´ Ryb w retrogradacji
Pluton 15 o 48´ – 15o 38´ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
26.07 od g. 8.18 do g. 17.37.
28.07 od g. 17.12 do g. 20.16.
30.07 od g. 13.46 do g. 23.08.

Udanego tygodnia!

Polskie Efemerydy 2017

Już są do kupienia „Polskie Efemerydy 2017”, a w nich pozycje planet, aspekty, ingresy i retrogradacje na 2017 rok. Jedyne na polskim rynku tak użyteczne i szczegółowe efemerydy, dzięki którym praca z planetami, tranzytami i elekcjami stanie się o wiele łatwiejsza! To podstawowe narzędzie profesjonalnego astrologa.

Cena: 12 zł
Opracowanie i teksty: Izabela Podlaska-Konkel
Format: A5 148×210 mm, okładka kolorowa, 52 strony
ISBN: 978-83-62882-03-8
Wydawnictwo: Albireo
Data premiery: 14 lipca 2016

Polskie Efemerydy 2017 czyli pozycje planet i aspekty na 2017 rok to niezbędne narzędzie każdego astrologa. Służą do sprawdzania pozycji planet wraz ze zmianami znaku planet oraz retrogradacjami. Są łatwiejsze w użyciu niż tabele w plikach pdf wykresy w z programu astrologicznego, ponieważ można je wszędzie ze sobą zabrać, bo są małe i poręczne i dzięki temu łatwo z nich korzystać. Dzięki nim szybko prześledzisz wędrówkę każdej planety w ciągu roku, bez problemu sprawdzisz wszystkie aspekty w danym dniu oraz łatwo znajdziesz dzień, a nawet dokładną godzinę ingresów czy wejścia w retrogradację poszczególnych planet. To pierwsze i jedyne na polskim rynku tak użyteczne i szczegółowe efemerydy, dzięki którym praca z planetami, tranzytami i elekcjami stanie się o wiele łatwiejsza! To podstawowe narzędzie profesjonalnego astrologa.

Wszystkie godziny podane są według czasu polskiego!

Efemerydy zawierają:
– tabele z pozycjami Słońca, Księżyca, Merkurego, Wenus, Marsa, Jowisza, Saturna, Urana, Neptuna, Plutona, węzłów, Lilith i Chirona na cały rok,
– tabele faz Księżyca na każdy miesiąc,
– aspekty planet na każdy dzień roku z godzinami (duże i małe aspekty)
– ingresy i retrogradacje planet z godzinami,
– retrogradacje, zaćmienia, ingresy,
– horoskopy nowi i pełni wraz z komentarzem.

Polskie Efemerydy 2017

 

Polskie Efemerydy 2017

Polskie Efemerydy 2017

Kwartalnik „Astrologia Profesjonalna” nr 14

Ukazał się właśnie nowy numer kwartalnika „Astrologia Profesjonalna”. Przeczytasz w nim, jak radzić sobie z tranzytami Neptuna, jak interpretować medium coeli czyli miejsce w horoskopie, które opisuje nasze ambicje i życiowe sukcesy. Polecamy też zbadać dom, którym rządzi Słońce w naszym horoskopie, bo kryje się w nim wiele miłych niespodzianek. W numerze znajduje się również artykuł o tym, jak zgrać elekcję z horoskopem urodzeniowym oraz tekst, w którym znajdziesz wskazówki, jak interpretować pytania horarne dotyczące sporów prawnych i spraw sądowych.

Numer można zamówić telefonicznie 0-600-28-488, 0-600-218-588 lub w sklepie internetowym:http://sklepmagiczny.pl

„Astrologia Profesjonalna” numer 14
[1(14)/2014], format A4, 56 s., kolorowa okładka, czarno-biały środek
cena 24,99 zł

SPIS TREŚCI

Od redakcji

Nauka astrologii
3 Tranzyty Neptuna czyli między bajką i iluzją
Miłosława Krogulska
Tranzyty Neptuna przypominają nam o naszych marzeniach, tęsknotach,
duchowym powołaniu. Miłosława Krogulska przybliża nam działanie Neptuna w tranzytach. Ta enigmatyczna i często trudna do zdefiniowania planeta czasami wyznacza dobry czas w życiu. Nieraz jednak może powodować zamęt, chaos, wycofanie i błędne decyzje
zawodowe i uczuciowe. Warto poznać działanie tranzytującego Neptuna na kolejne domy naszego horoskopu, osie i planety, żeby dobrze przygotować się na jego wpływ i wykorzystać jego działanie na swoją korzyść.

9 Dom dziesiąty czyli nasze ambicje i sukcesy
Ewa Krajewska
Analiza domu dziesiątego powie nam, co pragniemy w życiu osiągnąć, kim się
stać i czym zasłynąć w świecie lub choćby w swoim środowisku. Ewa Krajewska omawia szczegółowo symbolikę planet w tym domu. Opisuje, jak działa władca medium coeli oraz jak interpretować znak zodiaku na szczycie dziesiątego domu. Na przykładzie horoskopu
Nancy Reagan można przekonać się, jak interpretować medium coeli i planety w dziesiątym domu.

20 Dom Słońca
Miłosława Krogulska
Dom władany przez Słońce działa na subtelniejszym poziomie i nie zawsze jest
realizowany od samego początku naszego życia. W artykule o domu, którym rządzi Słońce w horoskopie, Miłosława Krogulska udowadnia, że warto go wziąć pod uwagę podczas interpretacji. Kryje on bowiem w sobie nasze ukryte pasje, dodatkowe możliwości i wewnętrzną motywację, która może nam pomóc w trudnych chwilach, podczas niekorzystnych tranzytów planet.

Astrologia elekcyjna
27 Elekcje i horoskop urodzeniowy
Izabela Podlaska-Konkel
Dzięki elekcji możemy wzmocnić nasze mocne strony, wspomagając w naszym
urodzeniowym horoskopie silne planety przez dom, znak, aspekt. Dla tych, którzy skutecznie chcą wyznaczyć korzystny dzień na rozpoczęcie ważnego wydarzenia,
polecamy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel poświęcony ważnemu zagadnieniu: jak wyznaczyć elekcję zgodną z horoskopem urodzeniowym. Warto dostosować
elekcję do ważnych i silnych punktów w horoskopie urodzeniowym, a także zwrócić uwagę na towarzyszące jej tranzyty planet na istotne elementy radiksu. Mogą one zwiększyć lub zminimalizować skuteczność elekcji.

Astrologia horarna
45 Pytania o sprawy sądowe
Izabela Podlaska-Konkel
Astrologia horarna może nam pomóc ocenić, czy mamy szansę na wygranie sporu,
wyegzekwowanie swoich praw, dogadanie się czy wygranie sprawy w sądzie. Astrolog często jest bezradny, kiedy musi doradzić w sprawach prawnych czy ocenić czyjeś szanse na wygraną w sądzie. Z pomocą przychodzi mu astrologia horarna. Izabela Podlaska-Konkel prezentuje reguły interpretacji horoskopów pytań o sprawy sądowe, spory i groźbę więzienia. Ilustruje je wieloma przykładami.

http://astrologiapro.pl/
Informacje o piśmie
* Wydawca: Albireo s.c.
* Cena: 24,99 zł
* Liczba stron: 56
* Format: A4
* Częstotliwość ukazywania się: kwartalnik
* Data publikacji: 14.07.2016
* Do kupienia: sklepmagiczny.pl, telefoniczne zamówienia 600218488, 600218588
* Redakcja:
Redaktor naczelna: Izabela Podlaska-Konkel
Sekretarz redakcji: Miłosława Krogulska
* Redakcja graficzna: Mateusz Konkel

AstrologiaPro_14_www_400px

Horoskop tygodniowy 18-24.07.2016

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Słońce przemierza ostatnie stopnie znaku Raka i pomaga nam odpoczywać oraz zajmować się domowymi i rodzinnymi sprawami. Pełnia w znaku Koziorożca sprawi, że będziemy chcieli w tym tygodniu dużo spraw natychmiast uporządkować.

We wtorek 19.07 Merkury w trygonie z Saturnem sprawi, że w sprawach zawodowych bądźmy uparci, ale dzięki temu wyjdziemy na swoje. Nie okazujmy słabości, konsekwencja i upór się opłacą.

W środę 20.07 pełnia Księżyca w znaku Koziorożca. Będziemy bardziej obowiązkowi, powinniśmy pilnować terminów i płatności. Błąd może nas wiele kosztować, zastanówmy się więc, zanim coś zrobimy. Wenus w trygonie z Saturnem sprzyja zakochanym, a samotnym zwiastuje nowe znajomości i udane, namiętne randki. Osoby wytrwałe i cierpliwe dopną swego i osiągną uczuciową stabilizację.

W piątek 22.07 Słońce wkracza do znaku Lwa i zachęci nas do aktywnego odpoczynku, doda sił i odwagi. To korzystny dzień, aby zaczynać dietę, pokonać przeciwników i podnosić wyżej poprzeczkę we wszystkim, co robimy.

Horoskop tygodniowy

18.07.2016, poniedziałek
Księżyc w znaku Koziorożca
Będziemy bardziej pracowici, ale też nerwowi i niecierpliwi. Zabierz się za trudne sprawy, postaraj się być punktualny i opanowany. Lepiej jednak nie prosić o pomoc, bo wszyscy będą bardzo oficjalni, a mniej wyrozumiali dla innych ludzi. Dzień sprzyja za to dbaniu o urodę i zdrowie. Pij wodę mineralną, dbaj dzisiaj i skórę, rób peeling, zaczynaj dietę.
Aspekty planet: 19.35 Księżyc w sekstylu z Neptunem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja rachunkom, ciekawym dyskusjom i nauce. Posiedź nad książkami, łatwo zapamiętasz trudne informacje. Możesz też załatwiać urzędowe sprawy.

Karta dnia: II Kapłanka
Odpocznij, zdystansuj się do świata i znajdź czas tylko dla siebie. Dzięki temu inaczej spojrzysz na życiowe problemy i ze spokojem dasz radę większości z nich.

19.07.2016, wtorek
Księżyc w znaku Koziorożca
Zamiast planować na randkę czy zakupy, lepiej zajmij się porządkami i nadrabianiem zaległości. Merkury w trygonie z Saturnem sprawi, że szybko uporasz się z trudnymi sprawami, a także łatwo wyplączesz się z niechcianych zadań czy nudnych znajomości. Zadbaj też o zdrowie i urodę. Skóra łatwo przyswaja dzisiaj maseczki i substancje odżywcze. Gorszy dzień na randki, zakupy, zaczynanie nowych spraw.
Aspekty planet: 3.24 Księżyc w koniunkcji z Plutonem, 8.27 Merkury w trygonie z Saturnem, 10.38 Księżyc w trygonie z Jowiszem, 19.05 Księżyc w kwadraturze z Uranem, 21.11 Księżyc w sekstylu z Marsem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprawi, że z troską pochylimy się nad domowymi potrzebami. Dzisiaj warto omawiać plany remontów lub większych zakupów.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Pewna urzędowa lub oficjalna sprawa będzie wymagać szybkiej reakcji i szczegółowych wyjaśnień.  Nie zwlekaj z działaniem.

20.07.2016, środa
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 5.10)
Wszystko to, co nowe, zyska dzisiaj wielkie uznanie. Do szczegółów nie będziemy mieli cierpliwości, dlatego unikaj kłótni ze starszymi osobami. Za sprawą Wenus w trygonie z Saturnem dogadamy się ze starszymi osobami i przełożonymi. Bardzo dobry czas na randki i towarzyskie spotkania, a także wakacyjne podróże. O godzinie 00.56 pełnia Księżyca, medytuj i wizualizuj, jak spełniają się twoje wakacyjne marzenia.
Aspekty planet: 00.56 Księżyc w opozycji ze Słońcem, 15.19 Wenus w trygonie z Saturnem, 23.34 Księżyc w sekstylu z Saturnem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja ważnym przemyśleniom. Okaże się, że jest wyjście z kłopotów i są możliwości zaoszczędzenia pieniędzy. Nie daj się komuś przekonać, że coś się może źle skończyć.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
W sprawach finansowych bądź nieugięty i zdecydowany. Nie pożyczaj niczego osobie, która zawiodła cię w przeszłości.

21.07.2016, czwartek
Księżyc w znaku Wodnika
Nikt nie będzie dzisiaj chciał myśleć o obowiązkach czy porządkach. Czas minie szybko, a Księżyc w znaku Wodnika sprzyja odpoczynkowi i zabawie. Zajmij się sobą, wyjdź do kina lub teatru, zdobywaj nowych znajomych. Dobry dzień na zwiedzanie nowych miejsc, odkrywanie ciekawego hobby, szukanie intrygujących wiadomości w Internecie.
Aspekty planet: 00.25 Księżyc w opozycji z Wenus, 5.58 Księżyc w opozycji z Merkurym.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja trafnym decyzjom i dobrym pomysłom. Bądź samodzielny i nie bój się marzeń, bo kiedyś uda się je spełnić.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Nie dyskutuj na tematy, które irytują starszych krewnych, bo ktoś może się obrazić. Nie reaguj dziecinnie na kłopoty.

22.07.2016, piątek
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 10.35)
O godzinie 11.30 Słońce wkracza do znaku Lwa i pomoże nam wykonać trudne plany. Unikaj ryzyka i konfliktów, a po pracy zajmij się medytacją, jogą, sztuką. Warto bezinteresownie pomagać innym. Wspieraj słabszych i zadbaj o bliskie osoby, które nie radzą sobie z trudnościami. Pij oczyszczające zioła, odtruwaj organizm, zrób jednodniową głodówkę. Regeneruj siły, unikaj nadmiernego wysiłku, nie przeciążaj wzroku.
Aspekty planet: 00.53 Księżyc w sekstylu z Uranem, 3.55 Księżyc w kwadraturze z Marsem, 11.30 Słońce wkracza do znaku Lwa.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki pomaga nawiązywać nowe znajomości i przyjaźnie. Nie żałuj pieniędzy na kawę i kino.

Karta dnia: XXI Świat
Zasłużysz na nagrodę i przekonasz się, że jesteś o wiele więcej wart, niż sam przypuszczasz. Powiadom wszystkich o swoim sukcesie.

23.07.2016, sobota
Księżyc w znaku Ryb
Zapragniesz spokoju i bezpieczeństwa. Chętnie pomożesz komuś słabszemu i mniej zdolnemu. Na twoje postępowanie będą wywierać wpływ emocje oraz dawne doświadczenia. Dzień nie sprzyja ryzykownym przedsięwzięciom. Wieczorem możliwa niespodziewana wiadomość lub nawet wizyta. Pij dużo wody mineralnej, jedz dużo surowych warzyw.
Aspekty planet: 4.16 Księżyc w kwadraturze z Saturnem, 6.53 Księżyc w koniunkcji z Neptunem, 14.08 Księżyc w sekstylu z Plutonem, 22.24 Księżyc w opozycji z Jowiszem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprawi, że poczujemy przypływ optymizmu. Dzieci i artyści będą dzisiaj tworzyć zaskakujące i niezwykłe dzieła. Popołudnie to idealny dzień na towarzyskie spotkania lub randki.

Karta dnia: XIX Słońce
Jeśli czujesz się stłamszony i spychany na drugi plan w związku, teraz nadszedł czas przebudzenia i działania.

24.07.2016, niedziela
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 14.32)
Dziś unikaj konfliktów, bo wszyscy będą nerwowi i przewrażliwieni na swoim punkcie. Postaraj się rzucić nałogi, zmienić styl życia. Wprowadzaj nowe plany i rozwiązania. Czas zerwać ze schematami, które nie przynoszą ci już żadnych korzyści. Zrób porządek ze sprzętem sportowym i zabawkami. Pij więcej kefiru i maślanki. Zadbaj o włosy, wetrzyj w nie odżywkę.
Aspekty planet: 9.06 Księżyc w trygonie z Marsem, 18.16 Księżyc w trygonie ze Słońcem.

Wibracja dnia: 4
Czwórka przypomina o pieniądzach i zakupach. Dzisiaj wszyscy będą patrzeć na swoje zyski, więc lepiej być ostrożnym podczas zawodowych spotkań, samemu pilnować swoich interesów.

Karta dnia: IV Cesarz
Poradź się kogoś z większym doświadczeniem, a szybko rozwiążesz swoje problemy. Sam też będziesz pomagać krewnym i rozsądzać spory.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 25 º 48´ Raka – 2 º 29´ Lwa
Księżyc 2 º 21´ Koziorożca – 6 º 42´ Barana
Merkury 7 º 52′ – 20 º 36′ Lwa
Wenus 7 º 05´ – 15 º 41′ Lwa
Mars 25 º 11´ – 27 º 02´ Skorpiona
Jowisz 19 º 38′ – 20 º 49´ Panny
Saturn 10 º 20´ – 10 º 05´ Strzelca w retrogradacji
Uran 24 º 27´ – 24 º 30´ Barana
Neptun 11 º 44´ – 11 º 37´ Ryb w retrogradacji
Pluton 15º 58´ – 15 º 48´ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
20.07 od g. 00.56 do g. 5.10.
22.07 od g. 3.55 do 10.35.
24.07 od g. 9.06 do 14.32.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 11-17.07.2016

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

We wtorek 12.07 Wenus wkracza do znaku Lwa i w sobotę 16.07 utworzy koniunkcję z Merkurym. Tydzień sprzyja organizowaniu przyjęć, proszonych wizyt i uroczystych obiadów. Księżyc zmierza do pełni, a my wraz z nim będziemy chętniej zabierać się za trudne, ale ciekawe zajęcia. Dobry czas, aby pogodzić się z kimś, z kim od dawna się kłócimy i naprawić trudne relacje rodzinne.

W poniedziałek 11.07 Merkury w kwadraturze z Uranem nastroi nas energicznie do świata i ludzi. Chętnie będziemy pomagać innym, warto zaangażować się w akcje charytatywne. Merkury w trygonie z Marsem pomogą wrócić do formy, zmobilizować się do zadań, które wymagają sprytu, refleksu, siły woli i koncentracji. Dzień sprzyja podróżom i rekreacji na świeżym powietrzu.

We wtorek 12.07 Wenus wkracza do znaku Lwa i w sobotę 16.07 utworzy koniunkcję z Merkurym. Tydzień sprzyja organizowaniu przyjęć, proszonych wizyt i uroczystych obiadów.

W czwartek 14.07 Merkury wkracza do znaku Lwa i pomoże nam dotrzeć do wartościowych ludzi, ważnych informacji i zdobyć potrzebne dokumenty lub poparcie wpływowych ludzi.

W sobotę 16.07 Słońce w kwadraturze z Uranem zapewni nam dużo energii, ale i spowoduje wiele zmian dookoła.

Słońce w trygonie z Marsem w niedzielę 17.07 pomoże nam poprawić fizyczną formę i aktywnie wypoczywać.

Horoskop tygodniowy

11.07.2016, poniedziałek
Księżyc w znaku Wagi
Na początku tygodnia unikaj ryzyka. Merkury w trygonie z Marsem i kwadraturze z Uranem ostrzega przed brawurą, lepiej zachować większy dystans do ryzykownych propozycji i dziwnych znajomości. Każdy będzie dbać o swój własny interes, a nawet ktoś może chcieć wykorzystać innych, dlatego pilnie uważaj podczas rozmów na temat pieniędzy i dokładnie czytaj umowy. Warto zadbać dzisiaj o skórę, włosy i zdrowie. Nawilżaj skórę i przechodź na zdrowszą dietę. Organizm potrzebuje więcej soli, pij wodę z mikroelementami.
Aspekty planet: 4.00 Merkury w trygonie z Marsem, 7.44 Księżyc w sekstylu z Saturnem, 9.28 Merkury w kwadraturze z Uranem, 18.46 Księżyc w kwadraturze z Plutonem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki wyciągnąć wnioski z ważnych wydarzeń i zmienić strategię postępowania. Dzisiaj każdy może zmienić się na lepsze.

Karta dnia: VI Kochankowie
Nie rób wszystkiego sam, znajdź pomocników lub  wspólnika, razem będzie raźniej i łatwiej pokonywać trudności i wyzwania, jakie może przed tobą postawić los.

12.07.2016, wtorek
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 22.52)
Poczujemy przypływ sił i postanowimy coś w życiu zmienić na lepsze. Trudno się będzie skupić na nudnych dyskusjach i urzędowych sprawach, ale za to łatwo zdobędziesz nowe wiadomości. Kto narzekał na chandrę, ten wreszcie zobaczy świat w lepszych barwach. Wenus wkracza do znaku Lwa i staniemy się weselsi, towarzyscy, warto zacząć ćwiczyć lub zapisać się na ciekawy kurs lub wybrać do kogoś w odwiedziny.
Aspekty planet: 2.51 Księżyc w kwadraturze ze Słońcem, 7.33 Wenus wkracza do znaku Lwa, 11.29 Księżyc w opozycji z Uranem, 17.00 Księżyc w kwadraturze z Merkurym.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprawi, że z optymizmem zabierzemy się za trudne i ważne sprawy. Zacznij dzisiaj coś nowego, postaraj się spełnić choć jedno swoje marzenie.

Karta dnia: XII Wisielec
Czas odpocząć i przestać się wszędzie spieszyć. Zacznij cenić swój czas, nie rozmieniaj go na drobne. Bądź cierpliwy, a uzyskasz to, czego pragniesz.

13.07.2016, środa
Księżyc w znaku Skorpiona
Pamiętaj o ważnych sprawach, terminach i rachunkach. Ludzie będą dzisiaj kierować się logiką i będą przestrzegać regulaminów, ale urzędnicy będą życzliwi. Znajdź czas na obowiązki, nie odkładaj niczego na później. W miłości ostrożnie, dziś można nagle wyswobodzić się z toksycznych związków lub też spokojnie omówić ważne sprawy. W domu rób większe porządki. Pamiętaj o mikroelementach i witaminach.
Aspekty planet: 00.38 Księżyc w kwadraturze z Wenus, 22.45 Księżyc w trygonie z Neptunem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Trójki przynosi nowe pomysły. Kto szuka inspiracji na rozproszenie nudy wpadnie dzisiaj na dobry trop. Wibracja Trójki sprzyja też artystom i osobom, które pracują w reklamie i marketingu.

Karta dnia: 0 Głupiec
Poczujesz, że wszystko jeszcze przed tobą. Zawieraj nowe znajomości, szukaj lepszej pracy, bo masz szansę na szybko sukces.

14.07.2016, czwartek
Księżyc w znaku Skorpiona
Dzień minie nam w spokojnej, a nawet nieco sennej atmosferze. Chętnie zajmiemy się sztuką, a trudne sprawy przełożymy na później. Merkury wkracza do znaku Lwa, dlatego na wszelki wypadek nie żartuj z szefa, dziś lepiej być uprzejmym i zgodnym. Unikajmy plotkarzy i intrygantów, dyskutowania na temat cudzych kłopotów.
Aspekty planet: 2.46 Merkury wkracza do znaku Lwa, 7.19 Księżyc w sekstylu z Plutonem, 13.22 Księżyc w sekstylu z Jowiszem, 20.44 Księżyc w trygonie ze Słońcem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja artystycznym dokonaniom. Wymyślaj nowe dekoracje, planuj remont i pozytywne zmiany.

Karta dnia: XIX Słońce
Uwolnij twórczą energię, bądź odważny i forsuj swoje rozwiązania, zadziw bliskich i współpracowników swoimi pomysłami, a osiągniesz powodzenie.

15.07.2016, piątek
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 11.14)
Unikaj dzisiaj podejmowania ryzykownych decyzji, bo ludzie będą nerwowi i niechętni do przyznawania racji innym. Słuchaj intuicji, zwracaj uwagę na sny i przeczucia. Unikaj wielkich porządków, prania, mycia podłóg, bo mogą zostać smugi. Uda się sport, odpoczynek, tańce i randki. Organizm potrzebuje dzisiaj więcej wody i pierwiastków.
Aspekty planet: 00.21 Księżyc w koniunkcji z Marsem, 17.42 Księżyc w trygonie z Merkurym, 19.46 Księżyc w trygonie z Wenus.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki pomaga zapanować nad chaosem w domowym budżecie. Dzisiaj możesz oszczędzać, dzielić pieniądze i szukać tańszych taryf telefonu lub internetu.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Staraj się być obiektywny, nie ulegaj zbyt łatwo ani pozytywnym, ani negatywnym emocjom. Wprowadź w swoje życie więcej porządku.

16.07.2016, sobota
Księżyc w znaku Strzelca
Będziemy w dobrych humorach, ale skupimy się raczej na rozrywce i pogawędkach, niż na domowych obowiązkach. Merkury w koniunkcji z Wenus sprawią, że przyjemności i słodycze będą dzisiaj kusić, jeśli idziesz na zakupy, to możesz sporo wydać. Popołudnie sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości i dobrym pomysłom na wakacyjne wyjazdy. Towarzyskie spotkania, randki i sztuka za sprawą Słońca w kwadraturze z Uranem przyniosą nam mnóstwo radości i pozytywnej energii.
Aspekty planet: 7.44 Księżyc w koniunkcji z Saturnem, 10.35 Księżyc w kwadraturze z Neptunem, 15.31 Słońce w kwadraturze z Uranem, 23.59 Merkury w koniunkcji z Wenus.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki uczy odpoczywać i cieszyć się życiem. Będziemy energiczni i życzliwie nastawieni do całego świata.

Karta dnia: III Cesarzowa
Odpocznij i niczym się nie martw, niech inni zabiegają o twoją uwagę czy względy. Poczuj, że zasługujesz na odrobinę luksusu, nie żałuj sobie na przyjemności.

17.07.2016, niedziela
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 21.32)
Będziemy pełni energii i chęci do rywalizacji z innymi. Na rodzinnym spotkaniu przedstawiaj krewnym nowe pomysły, spotykaj się z ważnymi osobami. Dziś można śmiało zabrać się za takie prace, które wymagają siły i zdecydowania. Jeśli sprzątasz, to bez żalu wyrzucaj stare meble i niemodne ciuchy, zmieniaj wystrój. Słońce w trygonie z Marsem sprzyja podróżom, zakupom i towarzyskim spotkaniom.
Aspekty planet: 1.22 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem, 5.44 Słońce w trygonie z Marsem, 10.56 Księżyc w trygonie z Uranem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki pomaga zapomnieć o dawnych nieporozumieniach, wprowadza w rodzinne życie więcej wyrozumiałości i harmonii. Będziemy towarzyscy i bardziej wyrozumiali dla innych.

Karta dnia: I Mag
Ktoś zaintryguje cię na tyle, że będziesz w stanie zmienić swoje plany, żeby się do niego dostosować. W miłości zachowaj aurę tajemniczości, nie zdradzaj swoich sekretów.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 19 º 07´- 25 º 48´ Raka
Księżyc 7 º 46´ Wagi – 2 º 21´ Koziorożca
Merkury 23 º 43′ Raka – 7 º 52′ Lwa
Wenus 28 º 29′ Raka – 7 º 05´ Lwa
Mars 23 º 53´ – 25 º 11´ Skorpiona
Jowisz 18 º 31´ – 19 º 38′ Panny
Saturn 10 º 38´ – 10 º 20´ Strzelca w retrogradacji
Uran 24 º 22´ – 24 º 27´ Barana
Neptun 11 º 51´ – 11 º 44´ Ryb w retrogradacji
Pluton 16 º 08´ – 15º 58´ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
12.07 od g. 17.00 do g. 22.52.
15.07 od g. 00.21 do g. 11.14.
17.07 od g. 10.56 do g. 21.32.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 4-10.07.2016

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu warto zaczynać nowe sprawy i z rozmachem podejść do życia. Nów w znaku Raka i sekstyl Słońca z Jowiszem popmogą nam szybko zrealizować plany. Słońce w opozycji z Plutonem pomoże nam w porządkach i pokonaniu przeszkód.

W poniedziałek 4.07 nów Księżyca w znaku Raka, dlatego w tym tygodniu łatwiej nam będzie robić porządki, załatwiać zaległe sprawy i skłaniać ludzi do współpracy. To również dobry czas, aby zaczynać dietę.

We wtorek 5.07 Merkury w trygonie z Neptunem pomoże nam uruchomić intuicję i zrozumieć szóstym zmysłem to, czego nie ogarnia nasz umysł. Warto posłuchać muzyki i się zrelaksować.

W środę 6.07 Wenus w trygonie z Marsem sprzyjają randkom i towarzyskim spotkaniom. Warto się spotykać z ludźmi, zabiegać o czyjeś względy, wysyłać miłosne listy i prosić o pomoc.

W czwartek 7.07 Słońce w koniunkcji z Merkurym przyspieszy realizację ambitnych planów. Skłaniać będzie nas do negocjacji, rozmów i targowania się o wszystko. Dzięki temu wiele zyskamy i zaoszczędzimy sporo pieniędzy. Merkury w opozycji z Plutonem pomoże nam zdobyć trudno dostępne informacje, rozwiązać zagadkę, a nawet odkryć cudze tajemnice. Ludzie będą ciekawscy i wścibscy. Wenus w kwadraturze z Uranem sprawi, że będziemy niecierpliwi, nieprzewidywalni, a nawet wybuchowi w kontaktach z innymi. Młodzi ludzie będą dla nas inspiracją.

W piątek 8.07 Słońce w opozycji z Plutonem może przynieść nerwową atmosferę i konfrontację z kimś groźnym, a w niedzielę 10.07 Słońce w sekstylu z Jowiszem pomoże nam załagodzić trudną sytuację. Merkury w sekstylu z Jowiszem w piątek sprzyja nauce, podróżom i spotkaniom z przyjaciółmi. Uważajmy podczas zakupów, będziemy bardzo podatni na reklamy, specjalne oferty i namowy sprzedawców.

Horoskop tygodniowy

4.07.2016, poniedziałek
Księżyc w znaku Raka
Zwolnimy tempa i zastanowimy się nad kierunkiem, w jakim zmierzają nasze sprawy. O godzinie 13.00 nów Księżyca w znaku Raka pomaga w zgodnej współpracy z ludźmi. Zamiast się spieszyć i denerwować błahostkami, poszukaj nowej inspiracji, mądrości i cierpliwości. Dzień sprzyja medytacji, afirmacjom, nabieraniu dystansu do przelotnych kłopotów. Aura sprzyja sztuce i randkom.
Aspekty planet: 6.29 Księżyc w koniunkcji z Merkurym, 11.22 Księżyc w trygonie z Neptunem, 13.00 Księżyc w koniunkcji ze Słońcem, 18.47 Księżyc w opozycji z Plutonem, 21.02 Księżyc w sekstylu z Jowiszem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja udanym negocjacjom. Łatwiej przekonać kogoś, że musi się liczyć także z tym, co ty masz do powiedzenia. Walcz o swoje zyski!

Karta dnia: XVI Wieża
Szybko reaguj na konflikty czy kłopoty, które pojawią się nagle na twojej drodze. Zrywaj z nałogami, zaczynaj dietę.

5.07.2016, wtorek
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 18.27)
Dzień sprzyja zgodnej współpracy i rozwiązywaniu różnych problemów, także miłosnych. Gorzej udadzą się rachunki i narady, bo nie będziemy mieli do nich cierpliwości. Znajdź czas, aby zająć się zdrowiem i urodą, idealny dzień na wizytę maseczkę i fryzjera. Możesz też zakładać konto w banku, podpisywać ważne umowy. Merkury w trygonie z Neptunem zapewni wieczorem udane spotkania i miłosne niespodzianki.
Aspekty planet: 3.09 Księżyc w koniunkcji z Wenus, 6.43 Księżyc w trygonie z Marsem, 8.29 Księżyc w kwadraturze z Uranem, 14.19 Merkury w trygonie z Neptunem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja podejmowaniu odważnych decyzji. Jeśli coś cię irytuje, postaraj się to zmienić. Rewolucyjne pomysły wszystkim się dzisiaj spodobają.

Karta dnia: VIII Siła
Czas zadbać o zdrowie. Spaceruj, biegaj, pływaj, a poczujesz się lepiej. Nowa dieta pomoże ci pokonać chorobę czy pewną niedogodność.

6.07.2016, środa
Księżyc w znaku Lwa
Dzień sprzyja dobrej zabawie, aktywnemu odpoczynkowi, namiętnym randkom i udanym podróżom. Wenus w trygonie z Marsem zapewni udane towarzyskie spotkania. Jednak za domowe obowiązki i gotowanie bardzo trudno się będzie zabrać, nie obiecuj sobie, że nadrobisz różne zaległości w odkurzaniu lub prasowaniu. W sprawach finansowych bądź ostrożny, dzisiaj łatwo kupić coś, co wcale nie jest ci potrzebne.
Aspekty planet: 13.42 Księżyc w trygonie z Saturnem, 22.16 Wenus w trygonie z Marsem.

Wibracja dnia: 4
Czwórka to wibracja, która sprzyja refleksji. Dzisiaj możesz odkryć różne tajemnice, znaleźć rozwiązanie problemów. Dlatego zaufaj intuicji i poświęć czas na przemyślenia.

Karta dnia: XX Sąd Ostateczny
Twoje decyzje będą zależeć o dlatego, co powiedzą inni. Konsultuj swoje sprawy z rodziną, a unikniesz kłopotów i konfliktów.

7.07.2016, czwartek
Księżyc w znaku Lwa
Będziemy potrzebować oddechu od trudnych wyzwań i męczących spraw. Merkury w opozycji z Plutonem ostrzega przed plotkami. Odpocznij, bo Księżyc w znaku Lwa sprzyja artystycznym wydarzeniom, randkom i podróżom w piękne miejsca. Zadbaj dzisiaj o swoje zdrowie i piękny wygląd, znajdź czas na sport lub spacer. Słońce w koniunkcji z Merkurym sprawi, że nowe znajomości będą udane, a towarzyskie imprezy przebiegną w bardzo wesołej atmosferze. Wenus w kwadraturze z Uranem sprzyja zakochaniu od pierwszego wejrzenia.
Aspekty planet: 5.23 Merkury w koniunkcji ze Słońcem, 12.30 Księżyc w kwadraturze z Marsem, 13.54 Merkury w opozycji z Plutonem, 14.06 Księżyc w trygonie z Uranem, 16.24 Wenus w kwadraturze z Uranem.

Wibracja dnia: 5
Będziemy mieli dobre pomysły, a wibracja Piątki sprzyja zdobywaniu nowych wiadomości. Znajomości, jakie dzisiaj zawrzemy, okażą się warte kontynuacji.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Nowa znajomość może być początkiem wartościowej przyjaźni czy namiętnego romansu. Bądź ostrożny w sprawach finansowych.

8.07.2016, piątek
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 00.40)
Słońce w opozycji z Plutonem sprawi, że będziemy krytyczni i ostrożni. We wszystkim łatwo będzie najpierw dostrzegać błędy i niedociągnięcia. Uważaj podczas podróży lub spotkań, bo możliwe są zguby, spóźnienia i różne dziwne pomyłki. Unikaj załatwiania spraw w urzędach lub administracji. Warto poczytać książki, obejrzeć ulubione filmy. Merkury w sekstylu z Jowiszem sprzyja wizytom u kosmetyczki, fryzjera, dbaniu o zdrowie i kondycję.
Aspekty planet: 00.26 Słońce w opozycji z Plutonem, 11.05 Merkury w sekstylu z Jowiszem, 21.01 Księżyc w kwadraturze z Saturnem, 23.10 Księżyc w opozycji z Neptunem.

Wibracja dnia: 6
Szóstka sprawi, że będziemy serdeczni dla innych ludzi. Każdy będzie ciekawy tego, co dzieje się u innych ludzi. Dziś można zadzwonić do starych znajomych, z sukcesem odnowić zapomniane kontakty.

Karta dnia: IX Pustelnik
Nawet na wakacjach z rodziną będziesz potrzebować chwili samotności o oddechu od codziennych spraw.

9.07.2016, sobota
Księżyc w znaku Panny
Poranek nie sprzyja ryzykownym decyzjom lub zawieraniu nowych znajomości. Ludzie będą rzeczowi i dokładni, pamiętaj o tym jeśli załatwiasz coś z krewnymi. Aby zachować dobry humor, unikaj tłoku i pośpiechu, czytaj dwa razy umowy i ważne dokumenty. Warto być punktualnym. Także randki i towarzyskie spotkania będą krótsze, bo aura nie sprzyja okazywaniu emocji.
Aspekty planet: 7.27 Księżyc w trygonie z Plutonem, 10.06 Księżyc w sekstylu ze Słońcem, 11.31 Księżyc w koniunkcji z Jowiszem, 16.18 Księżyc w sekstylu z Merkurym, 22.08 Księżyc w sekstylu z Marsem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Czwórki sprawi, że możemy narzekać na brak pieniędzy. Lepiej spokojnie skupić się na własnych sprawach i nie liczyć zbytnio na pomoc ze strony innych ludzi.

Karta dnia: III Cesarzowa
Bądź szczodry i hojny, a ludzie odpłacą ci tym samym. W weekend odpoczywaj o rozdzielaj pracę od spraw domowych.

10.07.2016, niedziela
Księżyc w znaku Wagi
Przedpołudnie sprzyja pracy i nadrabianiu różnych zaległości. Licz jednak tylko na siebie i nie ufaj zbyt pięknym obietnicom, bo innych ludzi trudno będzie nakłonić do zgodnej współpracy. Za to pomysły, które dotyczą nauki i kariery, mogą okazać się bardzo dobre. Słońce w sekstylu z Jowiszem sprawi, że możesz otrzymać ciekawe wiadomości od osób zza granicy, aura sprzyja też dalekim podróżom i udanym zakupom.
Aspekty planet: 5.27 Księżyc w sekstylu z Wenus, 7.41 Słońce w sekstylu z Jowiszem.

Wibracja dnia: 8
Siódemka to wibracja dobrych pomysłów, ale w sprawach prywatnych lepiej dzisiaj zachować ostrożność, trudno nam będzie dzielić się i rozumieć cudze racje. Nie prośmy dzisiaj krewnych o pożyczki.

Karta dnia: I Mag
Szybko wprowadzaj zmiany, a pokonasz kłopoty i konkurencję, szybko nauczysz się czego pożytecznego. W uczuciach nowa szansa.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 12 º 27´ – 19 º 07´ Raka
Księżyc 6 º 22´ Raka – 7 º 46´ Wagi
Merkury 8 º 38′ – 23 º 43′ Raka
Wenus 19 º 53´ – 28 º 29′ Raka
Mars 23 º 10´ – 23 º 53´ Skorpiona
Jowisz 17 º 29′ – 18 º 31´ Panny
Saturn 11 º 01´ – 10 º 38´ Strzelca w retrogradacji
Uran 24 º 14´ – 24 º 22´ Barana
Neptun 11 º 56´ – 11 º 51´ Ryb w retrogradacji
Pluton 16º 18´ – 16 º 08´ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
5.07 od g. 8.29 do g. 18.27.
7.07 od g. 14.06 do 8.07 do g. 00.40.
10.07 od g. 5.27 do g. 10.32.

Udanego tygodnia!