Horoskop tygodniowy 19-25.10.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Spodziewajmy się ważnych wiadomości i okazji, aby coś naprawić lub dopracować. Koniunkcja Słońca z Merkurym w znaku Skorpiona pomoże nam w tym tygodniu dobrze ocenić, co jest warte ryzyka, a z jakimi decyzjami lepiej poczekać na lepszy moment (czyli kiedy Merkury wyjdzie z retro czyli po 3.11).

W poniedziałek 19.10 kwadratura Marsa z Jowiszem. Towarzyskie nieporozumienia mogą nam popsuć humor. Negocjujmy, ale nie dajmy wciągnąć się w awanturę, która będzie trwać bez końca. Trygon Wenus z Jowiszem wskazuje na lepszy czas dla spraw finansowych, uda się zmniejszyć koszty w domowym budżecie i naprawić tanio to, co jest zepsute. Uda się nawiązać współpracę z kimś ważnym.

W środę 21.10 trygon Wenus z Plutonem radzi nawiązywać znajomości, spotykać się z ludźmi, a na pewno ktoś pomoże nam w znalezieniu pracy czy sercowych kłopotach. Nie zniechęcajmy się pierwszymi trudnościami.

W piątek 23.10 Słońce wchodzi do znaku Skorpiona i skłoni nas do refleksji nad relacjami z ludźmi, wart organizować spotkania towarzyskie, umawiać się na rozmowę o pracę, wybaczać innym oraz poświęcić więcej czasu bliskim.

W sobotę 24.10 trygon Wenus z Saturnem ostrzega przed ryzykiem w finansach. Bądźmy czujni podczas rozmów o pieniądzach, bo korzystne okazje mogą nagle pojawić się na horyzoncie. Bądźmy szybsi od konkurencji.

W niedzielę 25.10 koniunkcja Słońca z Merkurym. Trzymajmy swoje emocje na wodzy, bo Merkury może nas skłaniać do nostalgii, tęsknoty za tym, co było i wspominania dawnych miłości.

Tygodniowy

19.10.2020, poniedziałek
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 6.42)
Załatwiaj ważne sprawy w urzędach i na mieście, bo kwadratura Marsa z Jowiszem doda ci sił. Aura sprzyja nadrabianiu zaległości i szukaniu trafnych rozwiązań dla trudnych spraw. Wieczorem znajdź więcej czasu na swoje prywatne sprawy. Trygon Wenus z Jowiszem sprzyja sprawom finansowym. Zabierz się za gotowanie i porządki w kuchni, myj podłogi i okna.
Aspekty planet: 07.37 kwadratura Marsa z Jowiszem, 09.35 trygon Wenus z Jowiszem.

Wibracja numer 6
Wibracja Szóstki zachęca do dbania o dom i całą rodzinę. Dzisiaj uda się ustalić plan działania lub podziału obowiązków tak, aby wszyscy na tym skorzystali. Zakupy i porządki uda się zrobić szybko i sprawnie.

Karta dnia: II Kapłanka
Na każdy temat będziesz miał własne zdanie, a opinie innych ludzi raczej nie będą wpływać na twoje decyzje i postępowanie.

20.10.2020, wtorek
Księżyc w znaku Strzelca
Ważne spotkania i rodzinne obowiązki zaplanuj na sam początek dnia, bo potem możesz mieć mniej ochoty na pracę. Mimo tego dzień będzie bardzo udany. Wszyscy będą otwarci na nowe znajomości i łatwo się nauczymy czegoś nowego. Warto organizować ciekawe spotkania, zwiedzać nowe miejsca. Wieczorem wybierz się na randkę, poświęć więcej czasu na hobby i przyjemności.
Aspekty planet: 04.53 opozycja Merkurego z Uranem, 13.18 kwadratura Księżyca z Neptunem, 14.08 trygon Księżyca z Marsem, 17.27 kwadratura Księżyca z Wenus.

Wibracja numer 7
Wibracja Siódemki pomaga w nauce, sprzyja refleksji i dobrym pomysłom. Wyciągaj wnioski z różnych wydarzeń, bo dzisiaj możesz zmienić swoje spojrzenie na trudne sprawy.

Karta dnia: VII Rydwan
Uważaj, aby rewolucyjna postawa nie zakończyła się konfliktem z kimś, kto lubi wszystkich pouczać i kontrolować. Wieczorem miła niespodzianka.

21.10.2020, środa
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 8.43)
Dzień będzie pracowity, zabierz się za pracę fizyczną i trudniejsze zadania. Księżyc pomoże się skoncentrować i naprawić różne błędy. Organizm potrzebuje więcej witamin i mikroelementów. Po południu poświęć chwilę, aby zadbać o skórę i urodę. Możesz też robić domowe rachunki. Wieczorem układaj ambitne plany, zastanów się jak szybko zarobić większe pieniądze.
Aspekty planet: 05.38 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 21.49 sekstyl Księżyca z Merkurym, 23.41 trygon Wenus z Plutonem.

Wibracja numer 8
Wibracja Ósemki sprzyja dobrym pomysłom zawodowym i finansowym. Dzisiaj zadbaj o pieniądze i zrób porządki w portfelu, ale unikaj kłótni i dyskusji, bo ludzie będą uparci i nerwowi.

Karta dnia: XX Sąd
Rodzinne i domowe sprawy zaczną się układać po twojej myśli, nie warto więc wciąż oglądać się za siebie. Miłe spotkanie zażegna rodzinny spór.

22.10.2020, czwartek
Księżyc w znaku Koziorożca
Księżyc pomoże energicznie zabrać się do pracy. Ambitne pomysły mają szansę na szybką realizację. Mimo tego uważaj, dzień może przynieść wybuch sporów i kłótni. Ludzie będą chętnie ze sobą rywalizować i każdy będzie chciał mieć ostatnie słowo. W domu zabierz się za cięższe prace. Możesz sprzątać, myć okna i podłogi, a także szybko uporać się z prasowaniem.
Aspekty planet: 00.32 trygon Księżyca z Uranem, 17.15 kwadratura Księżyca z Marsem, 17.22 sekstyl Księżyca z Neptunem, 19.43 koniunkcja Księżyca z Jowiszem.

Wibracja numer 9
Wibracja Dziewiątki pomaga szybko zakończyć różne stare sprawy. Pod jej wpływem będziemy w refleksyjnym nastroju. To dobry dzień na poważne przemyślenia, medytację i oczyszczenie myśli.

Karta dnia: XIII Przemiana
Zainteresujesz się rodzinnymi tajemnicami. Coś nie będzie dawało ci spokoju i niespodziewanie odkryjesz, że ktoś coś przed tobą ukrywa. Szybko wyjaśnij nieporozumienie.

23.10.2020, piątek
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 14.16)
Dzień sprzyja ważnym przemyśleniom i podsumowaniom. To dobry czas na większe porządki, oszczędności, kończenie trudnych spraw i wypowiadanie umów, które nie przynoszą korzyści. Większe domowe porządki uda się dzisiaj przeprowadzić szybko i sprawnie. Księżyc sprzyja pomaganiu innym. Dobry czas na zaczynanie diety oczyszczającej organizm z toksyn.
Aspekty planet: 00.39 koniunkcja Księżyca z Plutonem, 00.59 Słońce wchodzi do znaku Skorpiona, 03.09 trygon Księżyca z Wenus, 06.34 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 15.22 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 23.48 kwadratura Księżyca z Merkurym.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki sprzyja nowym pomysłom i trafnym decyzjom. Pomaga we wprowadzaniu w życie nowych pomysłów. Nabierzemy odwagi i chętnie zwiedzimy miejsca, w których jeszcze nie byliśmy. Dobry dzień do nauki.

Karta dnia: IV Cesarz
Karta przestrzega przed bałaganem w papierach i chaosem w komputerowych plikach. Dbaj o porządek i nie spóźniaj się na spotkania, a unikniesz błędów.

24.10.2020, sobota
Księżyc w znaku Wodnika
Będziemy niecierpliwi i pomysłowi. Zamiast siedzieć w kąciku, odważ się dzisiaj walczyć o swoje sprawy i zyski. Pozbądź się kompleksów i uwierz, że masz szansę na sukces. Po południu czas na pozytywne zmiany. Zajmij się hobby, modą, zadbaj o wygląd. Nie przejmuj się tym, co mówią inni, rób swoje.
Aspekty planet: 07.02 kwadratura Księżyca z Uranem, 17.40 trygon Wenus z Saturnem, 23.53 sekstyl Księżyca z Marsem.

Wibracja numer 2
Wibracja Dwójki zachęca do zwierzeń, pomaga zadbać o innych ludzi. Uda się współpracować bez kłótni i podejrzeń. Randki będą udane. To dobry dzień na zawieranie nowych znajomości.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Odkryjesz w sobie potrzebę artystycznej działalności, zainteresujesz się nieznanym ci gatunkiem muzyki. Weź udział w warsztatach rozwijających twórcze myślenie.

25.10.2020, niedziela
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 22.18)
Ludzie będą towarzyscy i weseli. Księżyc sprzyja zabawie, współpracy i nawiązywaniu nowych przyjaźni. Przełamuj bariery, zdobywaj nowe informacje, zadawaj ważne pytania. Dzisiaj udadzą się randki, podróże, wyjścia do kina lub teatru. Warto odnowić kontakt ze znajomymi. Unikaj nadmiaru węglowodanów, organizm potrzebuje zdrowych tłuszczy.
Aspekty planet: 19.22 koniunkcja Merkurego ze Słońcem.

Wibracja numer 3
Wibracja Trójki zachęca do zajmowania się nauką, sztuką, hobby. Pomoże pokonać nudę i rutynę. Będziemy szukać nowych pomysłów, chętnie spotkamy się z ludźmi, którzy mają inspirujące plany.

Karta dnia: VI Kochankowie
Dzięki czyjejś pomocy nawiążesz kontakt z osobą, na której radzie i pomocy bardzo ci zależy. Bądź otwarty na nowe propozycje.

Pozycje planet:
Słońce 26 º 03´ Wagi – 03 º 01´ Skorpiona
Księżyc 27 º 05´ Skorpiona – 01 º 23´ Ryb
Merkury 10 º 01′ – 02 º 30′ Skorpiona w retrogradacji
Wenus 19 º 05′ – 27 º 30′ Panny
Mars 19 º 31′ – 17 º 37′ Barana w retrogradacji
Jowisz 19 º 25′ – 20 º 15′ Koziorożca
Saturn 25 º 40′ – 25 º 56′ Koziorożca
Uran 09 º 12´ – 08 º 55´ Byka w retrogradacji
Neptun 18 º 37′ – 18 º 29′ Ryb w retrogradacji
Pluton 22 º 32′ – 22 º 36′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
18.10 od g. 23.42 do 19.10 do g. 06.42.
21.10 od g. 05.38 do g. 08.43.
23.10 od g. 06.34 do g. 14.16.
24.10 od g. 23.53 do 25.10 do g. 22.18.
Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 12-18.10.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami ważne zadania. Słońce utworzy nieharmonijne aspekty z Marsem, Plutonem i Saturnem. Coś nas będzie rozpraszać, powstrzymywać przed działaniem lub osłabiać naszą wolę. Ważny jest więc plan i konkretne zadania, abyśmy mogli w tym tygodniu zrealizować nasze cele. Od poniedziałku Merkury zacznie poruszać się ruchem wstecznym na niebie i aż do 3.11 unikajmy kupowania sprzętu elektronicznego, AGD i pojazdów.

W poniedziałek 12.10 sekstyl Merkurego z Wenus i Sekstyl Jowisza z Neptunem skierują naszą uwagę na sprawy partnerskie, pozwolą lepiej dogadywać się z ludźmi i niejednego z nas postawi w roli mediatorów i negocjatorów. Merkury wchodzi w retrogradację na trzy tygodnie do 3.11. Nie jest dobry czas na podpisywanie ważnych umów, kupowanie komputera, telefonu czy sprzętu AGD czy elektronicznego, bo sprawią nam dużo problemów.

W środę 14.10 opozycja Słońca z Marsem zachęca nas do kontrolowanego ryzyka, a także do znalezienia nowego zajęcia czy hobby. Możemy w nadchodzący weekend się nudzić i marudzić, jeśli nie czeka nas coś nowego i ekscytującego.

W czwartek 15.10 kwadratura Słońca z Plutonem ostrzega nas przed złośliwym czy nieżyczliwymi nam osobami. Opóźnienia i komplikacje, więc trzymajmy rękę na pulsie i za łatwo nie rezygnujmy ze swoich planów.

W niedzielę 18.10 kwadratura Słońca z Saturnem skieruje naszą uwagę na poważne sprawy. Mimo to opozycja Wenus z Neptunem sprzyja romantycznym randkom i wyjątkowym spotkaniom. Warto nawiązać kontakt z kimś, kogo dawno nie widzieliśmy. Wszystko się dzisiaj może zdarzyć.

20201012_450

12.10.2020, poniedziałek
Księżyc w znaku Lwa
Sekstyl Merkurego z Wenus sprzyja ważnym spotkaniom, nauce i ustaleniom zadań na następne dni. Dzisiaj łatwo zdobędziesz nowe informacje, ale będą wśród nich także plotki, a sytuacje będzie się co chwila zmieniać. Mimo tego odwiedzaj urzędy, wysyłaj ważne pisma i listy. Warto też odzywać się do znajomych i odnawiać stare kontakty. Możesz się też dzisiaj szybko czegoś nauczyć lub rozwiążesz zagadkę.
Aspekty planet: 09.05 sekstyl Jowisza z Neptunem, 13.09 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 16.29 trygon Księżyca z Marsem, 18.38 sekstyl Merkurego z Wenus.

Wibracja numer 8
Wibracja Ósemki przynosi dobre pomysły na pomnożenie gotówki. Jednak uważajmy i nie inwestujmy pod wpływem emocji, bo nawet rewolucyjne plany wymagają dokładnego przemyślenia.

Karta dnia: V Papież
Ktoś poprosi cię o przysługę, którą warto wykonać. W przyszłości ta osoba odwdzięczy ci się z naddatkiem za okazaną życzliwość.

13.10.2020, wtorek
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 6.55)
Będziemy mniej rozmowni i towarzyscy, a bardziej punktualni i pracowici. Szybko nadrobisz różne zaległości zawodowe, dlatego skup się na porządkach i rachunkach. Lepiej jednak nie prosić innych o pożyczki czy pomoc, a także nie załatwiać spraw w urzędach. Urzędnicy nie będą wyrozumiali i chętnie wytkną innym błędy. Zadbaj o zdrowie i spokój. Pij wodę mineralną, zadbaj o skórę, zaczynaj dietę.
Aspekty planet: 22.35 trygon Księżyca z Uranem.

Wibracja numer 9
Wibracja Dziewiątki pomaga w kończeniu starych spraw i w podejmowaniu ważnych decyzji zawodowych. Dobry dzień do nauki, szukania ciekawych informacji, dyskutowania o ważnych sprawach, ale unikajmy narzekania i ryzyka.

Karta dnia: IX Pustelnik
Aby zdobyć potrzebne ci w pracy informacje, będziesz się musiał trochę natrudzić. Starsza osoba podzieli się z tobą swoim doświadczeniem.

14.10.2020, środa
Księżyc w znaku Panny
Ludzie będą chętni do współpracy, możesz śmiało negocjować, prosić o wsparcie, odwiedzać urzędy. Łatwo będzie pogodzić się z nieprzyjaciółmi, choć opozycja Słońca z Marsem może przynieść nerwowe sytuacje. Warto zadbać o urodę, możesz zmieniać fryzurę, farbować włosy, dobierać makijaż. Merkury wchodzi w retrogradację i odradza kupowanie sprzętu elektronicznego i AGD do 3.11.
Aspekty planet: 01.25 opozycja Słońca z Marsem, 02.19 sekstyl Księżyca z Merkurym, 03.04 Merkury wchodzi w retrogradację, 04.54 koniunkcja Księżyca z Wenus, 13.46 opozycja Księżyca z Neptunem, 14.11 trygon Księżyca z Jowiszem, 19.55 trygon Księżyca z Plutonem.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki pomaga szybko i łatwo zaczynać nowe sprawy, sprzyja twórczym dokonaniom i udanym podróżom. Dobry dzień na zawieranie nowych znajomości.

Karta dnia: XI Siła
Przyjmij wyzwanie, jakie stawia na twojej drodze los. Romans czy flirt szybko przerodzi się w coś poważniejszego.

15.10.2020, czwartek
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 7.53)
Kwadratura Słońca z Plutonem sprzyja sprawom finansowym, zakładaniu konta w banku czy robieniu rachunków. Ale warto też trochę odpocząć. Poczujesz radość z tego, co udało się zrobić lub załatwić. Wybierz się na zakupy, odwiedź kosmetyczkę, zajmij się czymś przyjemnym. Zamiast sprzątać i wszystkich poganiać, znajdź czas na zabawę i miłość.
Aspekty planet: 00.46 trygon Księżyca z Saturnem, 12.14 kwadratura Słońca z Plutonem.

Wibracja numer 2
Wibracja Dwójki sprzyja sympatycznym spotkaniom i randkom. Będziemy otwarci na cudze potrzeby. Chętnie podzielimy się z innymi, mądrze doradzimy w trudnych sprawach.

Karta dnia: XVI Wieża
Zmobilizuje się do pracy i bądź czujny, bo nie załatwione sprawy ciągną się za tobą i mogą przyczynić się do porażki, jeśli szybko nie zareagujesz.

16.10.2020, piątek
Księżyc w znaku Wagi
Będziemy rozmowni i optymistyczni, ale skupisz się raczej na miłości i towarzyskich sprawach, niż domowych porządkach. Nów Księżyca sprzyja medytacji, odnawianiu energii i odzyskiwaniu równowagi. Udadzą się randki i zajęcia związane ze sztuką, a także hobby. Zadbaj o urodę i wygodę. Łatwo pogodzisz się z nieprzyjaciółmi lub wyjaśnisz różne sąsiedzkie wątpliwości.
Aspekty planet: 14.06 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 15.49 opozycja Księżyca z Marsem, 19.22 kwadratura Księżyca z Plutonem, 21.30 koniunkcja Księżyca ze Słońcem.

Wibracja numer 3
Wibracja Trójki zachęca do rozrywki i sztuki. Sprzyja twórczym dyskusjom, sztuce i niezwykłym spostrzeżeniom. Dzisiaj możesz zmienić zdanie w ważnej sprawie, a także przeżyć nowe doświadczenia.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Ostrożnie wypowiadaj swoje opinie, nie narzucaj innym swojego zdania, bo w tym tygodniu możesz narobić sobie wrogów zbyt radykalnymi wypowiedziami.

17.10.2020, sobota
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 7.05)
Weekendowa atmosfera sprzyja zdobywaniu nowych przyjaciół. Zastanów się, co dobrego możesz zrobić dla innych. Imprezy w znanym gronie będą bardzo udane i wesołe, dlatego nie siedź samotnie w domu, bo łatwo będzie zawrzeć nowe znajomości. Podlej rośliny domowe. Unikaj depilacji i farbowania włosów, ale stosuj odżywki i maseczki.
Aspekty planet: 21.37 opozycja Księżyca z Uranem, 23.52 koniunkcja Księżyca z Merkurym.

Wibracja numer 4
Wibracja Czwórki zachęca do dbania o zdrowie i równowagę. Sprzyja ważnym przemyśleniom. Dzisiaj uda się osiągnąć zgodę i spokój, a trudne sytuacje okażą się łatwiejsze do zrozumienia i uporządkowania.

Karta dnia: III Cesarzowa
Ktoś będzie chciał odebrać ci należne pochwały lub nagrody. Nie daj wyprowadzić się z równowagi. W weekend odpocznij i zapomnij o kłopotach.

18.10.2020, niedziela
Księżyc w znaku Skorpiona
Nastroje będą zmienne. Kwadratura Słońca z Saturnem nie sprzyja podróżom czy braniu na siebie ryzyka. Jeśli coś cię zaniepokoi, możesz stać się bardzo nerwowy. Szkoda czasu na kłótnie, nie bierz wszystkiego do siebie. Zastanów się, co naprawdę jest warte uwagi i pracy, a z czego można dzisiaj zrezygnować. Opozycja Wenus i Neptuna podpowiada, że warto medytować, szukać wsparcia u duchowych przewodników.
Aspekty planet: 12.04 sekstyl Księżyca z Wenus, 12.27 trygon Księżyca z Neptunem, 13.38 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 15.57 kwadratura Słońca z Saturnem, 16.48 opozycja Wenus z Neptunem, 18.42 sekstyl Księżyca z Plutonem, 23.42 sekstyl Księżyca z Saturnem.

Wibracja numer 5
Wibracja Piątki zachęca do randek, miłości i żartowania z przyjaciółmi. Dziś łatwo będzie zawrzeć sympatyczne znajomości. Fantazja, kreatywność i dobre pomysły okażą się najlepszym sposobem na uznanie i sukces.

Karta dnia: XIX Słońce
Czeka cię ambitne wyzwanie. Odczujesz poprawę zdrowia, warto zacząć regularnie ćwiczyć dla poprawy kondycji.

Pozycje planet:
Słońce 19 º 07´- 26 º 03´ Wagi
Księżyc 13 º 11´ Lwa – 27 º 05´ Skorpiona
Merkury 11 º 25′ – 10 º 01′ Skorpiona w retrogradacji
Wenus 10 º 44′ – 19 º 05′ Panny
Mars 21 º 43′ – 19 º 31′ Barana w retrogradacji
Jowisz 18 º 44′ – 19 º 25′ Koziorożca
Saturn 25 º 28′ – 25 º 40′ Koziorożca
Uran 09 º 28´ – 09 º 12´ Byka w retrogradacji
Neptun 18 º 46′ – 18 º 37′ Ryb w retrogradacji
Pluton 22 º 30′ – 22 º 32′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
12.10 od g. 16.29 do 13.10 do g. 06.55.
15.10 od g. 00.46 do g. 07.53.
17.10 od g. 00.11 do g. 07.05.
18.10 od g. 23.42 do 19.10 do g. 06.42.
Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 5-11.10.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Księżyc skłoni nas do podjęcia rywalizacji i do oceny naszych dotychczasowych dokonań zawodowych. Warto robić porządki, zadbać o dietę. Im szybciej wyciągniemy wnioski, tym łatwiej zdobędziemy nasze cele.

W środę 7.10 opozycja Merkurego z Uranem sprawi, że będziemy nieprzewidywalni i skłonni uwierzyć w piękne słowa i miłosne wyznania nawet na pierwszej randce. Uważajmy, żeby nie pomylić chwilowej fascynacji z prawdziwym uczuciem.

W piątek 9.10 kwadratura Marsa z Plutonem sprawi, że towarzyskie nieporozumienia mogą nam popsuć humor. Negocjujmy, ale nie dajmy wciągnąć się w awanturę, która będzie trwać bez końca.

W niedzielę 11.10 trygon Wenus z Uranem sprzyja rozrywce na wysokim poziomie, a także obudzi w nas artystyczne i literackie ambicje. Warto dziś odpocząć, pobyć z bliskimi, umówić się na wyjątkową randkę. Kwadratura Słońca z Jowiszem sprzyja podróżom, udanym transakcjom finansowym i wyjazdom.

Horoskop tygodniowy

5.10.2020, poniedziałek
Księżyc w znaku Byka
Początek tygodnia będzie pracowity. Szybko nadrobisz różne zaległości. Lepiej jednak nie prosić o pożyczkę lub pomoc, ale być samodzielnym. Księżyc sprzyja rachunkom i większym porządkom, a także zabiegom pielęgnacyjnym, wizytom u kosmetyczki. Pij wodę mineralną, dbaj dzisiaj i skórę, rób peeling i zadbaj o ręce. Zwróć uwagę na dietę, dzisiaj łatwo przygotowywać zdrowe potrawy.
Aspekty planet: 06.07 trygon Księżyca z Jowiszem, 07.36 sekstyl Księżyca z Neptunem, 14.50 trygon Księżyca z Plutonem, 20.40 trygon Księżyca z Saturnem.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki doda nam optymizmu, sprzyja twórczym dokonaniom i nauce. Pod jej wpływem możesz zacząć studiować nieznane dziedziny, zgłębiać tajemnice i układać plany na przyszłość.

Karta dnia: I Mag
Twoja wiedza i umiejętności przydadzą się w rozwiązaniu trudnej sprawy rodzinnej. W miłości masz szansę nawiązać bardzo namiętny flirt, a nawet romans.

6.10.2020, wtorek
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 6.02)
Poczujemy przypływ optymizmu, ale też będziemy nerwowi i niecierpliwi. Ludzie mogą łamać regulaminy i przeciwstawiać się autorytetom, dlatego unikaj tłumu i pośpiechu. Lepiej zająć się swoimi sprawami i rozwojem duchowym. Popołudnie sprzyja spotkaniom z przyjaciółmi i znajomymi. Udadzą się zakupy, podróże i sztuka. W domu zabierz się za odkurzanie, przemeblowanie, zrób porządek w szafie.
Aspekty planet: 14.40 kwadratura Księżyca z Wenus.

Wibracja numer 2
Wibracja Dwójki nastroi nas pozytywnie do współpracy z innymi ludźmi. To dobry dzień, aby kogoś o coś poprosić, a po pracy lub szkole wybrać się na spotkanie z przyjaciółmi.

Karta dnia: III Cesarzowa
Unikaj zazdrości i nie bądź małostkowy, bo możesz stracić przyjaźń wartościowej osoby. W miłości oczekuj lub wręcz żądaj specjalnego traktowania i prezentów.

7.10.2020, środa
Księżyc w znaku Bliźniąt
Dzień sprzyja sprawom, które wymagają odwagi i świeżego spojrzenia. Warto załatwiać sprawy na mieście, odwiedzać znajomych, podejmować wspólnie potrzebne decyzje. Wszystko się uda, ale postaraj się być rzeczowy i punktualny. Dobry dzień na naukę, planowanie podróży, kupowanie biletów. Kontroluj tylko domowe wydatki, bo pod wpływem opozycji Merkurego z Uranem możesz kupić zbyt wiele.
Aspekty planet: 11.17 trygon Księżyca ze Słońcem, 19.50 kwadratura Księżyca z Neptunem, 22.55 opozycja Merkurego z Uranem.

Wibracja numer 3
Wibracja Trójki sprzyja dobrej zabawie. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień na randkę lub większą imprezę.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Oferuj swoją pomoc, ale stawiaj granice tym, którzy chcą wykorzystać twoje dobre serce. Po południu odpoczywaj i rozdziel pracę od spraw domowych.

8.10.2020, czwartek
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 17.45)
Księżyc w Bliźniętach sprzyja porządkom w rachunkach, załatwianiu spraw w banku, szkoleniom i zakupom. Jeśli się uczysz, łatwo zapamiętasz trudne informacje. Po południu możesz jednak zmienić plany i zamiast zajmować się domem, wyjść do kina lub na wystawę. Jeśli wolisz posprzątać, zabierz się za odkurzanie, a także zadbaj o samochód.
Aspekty planet: 03.56 sekstyl Księżyca z Marsem.

Wibracja numer 4
Wibracja Czwórki nie sprzyja ryzykownym pomysłom. Postarajmy się nie przejmować trudnymi sprawami. Można za to spokojnie zająć się domem i zakupami.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Pewna urzędowa lub oficjalna sprawa będzie wymagać szybkiej reakcji i szczegółowych wyjaśnień. Nie zwlekaj z działaniem.

9.10.2020, piątek
Księżyc w znaku Raka
Rano ludzie mogą być zmienni i roztargnieni, ale potem Księżyc sprzyja odzyskiwaniu wewnętrznej równowagi. Będziemy serdeczni, zgodni i bardziej wyrozumiali dla cudzych problemów. Możesz dzisiaj załatwiać trudne sprawy, prosić o pomoc czy wsparcie. Kwadratura Marsa z Plutonem sprzyja trafnym decyzjom zawodowym, wizytom w bankach lub urzędach. Popołudniu udana randka.
Aspekty planet: 08.16 sekstyl Księżyca z Wenus, 12.14 sekstyl Księżyca z Uranem, 14.02 trygon Księżyca z Merkurym, 15.09 kwadratura Marsa z Plutonem.

Wibracja numer 5
Wibracja Piątki sprawi, że będziemy otwarci na ryzykowne pomysły. Spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach. Piątka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: IX Pustelnik
W miłości czeka cię chwilowa rozłąka, spowodowana nadmiarem obowiązków. Wolne chwile przeznacz na dobrą lekturę lub film.

10.10.2020, sobota
Księżyc w znaku Raka
Będziemy towarzyscy i weseli. Na domowych i rodzinnych obowiązkach trudno się będzie skupić. Możesz nabrać ochoty na różne ryzykowne pomysły, sport, wyjazdy i spotkania ze znajomymi. Unikaj kłótni ze starszymi osobami i dyskusji ze znajomymi na temat polityki lub prywatnych spraw. W domu zabierz się za porządki, zwłaszcza w biblioteczce. Warto zadbać o samochód.
Aspekty planet: 02.39 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 05.16 opozycja Księżyca z Jowiszem, 05.43 trygon Księżyca z Neptunem, 12.05 kwadratura Księżyca z Marsem, 12.36 opozycja Księżyca z Plutonem, 18.03 opozycja Księżyca z Saturnem.

Wibracja numer 6
Wibracja Szóstki sprzyja zgodzie. Pomagajmy innym, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Uda się zawrzeć zgodę lub wreszcie coś ważnego wspólnie postanowić.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Niespodziewana wizyta rodziny czy przyjaciół zmieni twoje plany na spędzenie wolnego czasu. Dostosuj się do sytuacji. Zagraj w grę losową, masz szansę wygrać.

11.10.2020, niedziela
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 2.24)
Dzień sprzyja towarzyskiej aktywności. Ludzie będą otwarci na uczucia i dobrze nastawieni do innych za sprawą kwadratury Słońca z Jowiszem. Uda się wyjaśnić nieporozumienia i zaprowadzić zgodę wśród bliskich. W domu zapal kadzidło, aby wygonić stare energie i przywołać bogactwo. Udadzą się randki i towarzyskie spotkania. Warto zająć się wystrojem domu lub pielęgnowaniem urody.
Aspekty planet: 01.08 trygon Wenus z Uranem, 15.34 kwadratura Słońca z Jowiszem, 19.27 kwadratura Księżyca z Uranem, 22.50 kwadratura Księżyca z Merkurym.

Wibracja numer 7
Wibracja Siódemki sprzyja nauce. Zainteresujemy się nowymi wiadomościami i informacjami z dalekiego świata. Dobry dzień na poważną rozmowę o wspólnych planach.

Karta dnia: XX Sąd
Nie szykują się żadne poważniejsze niespodzianki. Skupisz się na sprawach, które są ważne dla twoich bliskich.

Pozycje planet:
Słońce 12 º 12´ – 19 º 07´ Wagi
Księżyc 16 º 09´ Byka – 13 º 11´ Lwa
Merkury 07 º 35′ – 11 º 25′ Skorpiona
Wenus 02 º 29′ – 10 º 44′ Panny
Mars 23 º 54′ – 21 º 43′ Barana w retrogradacji
Jowisz 18 º 11′ – 18 º 44′ Koziorożca
Saturn 25 º 22′ – 25 º 28′ Koziorożca
Uran 09 º 44´ – 09 º 28´ Byka w retrogradacji
Neptun 18 º 56′ – 18 º 46′ Ryb w retrogradacji
Pluton 22 º 29′ – 22 º 30′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
5.10 g. 20.40 do 6.10 do g. 06.02.
8.10 od g. 03.56 do g. 17.45.
10.10 od g. 18.03 do 11.10 do g. 02.24.

Udanego tygodnia!

 

Horoskop tygodniowy 28.09-4.10.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Pełnia Księżyca w Baranie sprzyja randkom i pomnażaniu pieniędzy. Zapisujmy się na kursy, szkolenia, wykłady. Nie traćmy czasu, zdobywajmy nowe umiejętności. Patenty, dyplomy i pozwolenia, jakie uzyskamy, pomogą nam w pracy.

Horoskop tygodniowy

We wtorek 29.09 kwadratura Marsa z Saturnem sprawi, że będziemy stawiać sobie i innym duże wymagania. Współpracownicy będą dla nas mniej wyrozumiali, unikajmy kłótni i sporów. Saturn wychodzi z retrogradacji i zacznie sprzyjać realizacji starych pomysłów. Trygon Wenus z Marsem sprzyja ważnym spotkaniom.

W czwartek 1.10 pełnia Księżyca w znaku Barana sprawi, że przez ciekawe wydarzenia i imprezy trudno nam będzie skupić się na nudnych obowiązkach. Nie miejmy do siebie pretensji, bo więcej niż zwykle ujdzie nam na sucho.

W piątek 2.10 Wenus wchodzi do znaku Panny i zacznie pomagać nam w oszczędzaniu oraz lepiej gospodarować domowym budżetem.

28.09.2020, poniedziałek
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 17.33)
Będziemy niezdecydowani i senni, od rana będziemy marzyć o świętym spokoju. Odetchnij od codziennych obowiązków, a trudne sprawy przełóż na potem. Nawet w żartach nie wypominaj ludziom błędów, bo ktoś się może obrazić. Uważaj w podróży, bo możliwe są zguby i pomyłki. Znajdź czas na medytację i sprawy związane z rozwojem duchowym.
Aspekty planet: 07.04 opozycja Księżyca z Wenus, 09.17 sekstyl Księżyca z Marsem, 20.43 trygon Księżyca z Merkurym.

Wibracja numer 5
Piątka sprzyja randkom, nowym znajomościom, kreatywnym pomysłom. Warto zacząć dziś coś nowego. Także w interesach duże powodzenie, dzień sprzyja biznesowi i zakładaniu konta w banku.

Karta dnia: V Papież
Warto zastanowić się nad swoją karierą i pragnieniami. Podjęte decyzje będą ważne i w przyszłości przyniosą ci zysk. Nie obawiaj się odpowiedzialności.

29.09.2020, wtorek
Księżyc w znaku Ryb
Nie będziemy mieli siły na trudne sprawy z powodu kwadratury Marsa z Saturnem. Niektórzy mogą uciekać od odpowiedzialności i zrzucać męczące zajęcia na innych. Dbaj o siebie, szanuj swoje nerwy, zajmij się hobby spotkaj ze znajomymi. Lepiej poświęcić czas na swoje sprawy, niż na siłę nadrabiać zaległości. W domu unikaj prania i mycia okien.
Aspekty planet: 03.01 trygon Wenus z Marsem, 07.11 Saturn wychodzi z retrogradacji, 12.57 sekstyl Księżyca z Uranem, 23.49 kwadratura Marsa z Saturnem.

Wibracja numer 6
Wibracja Szóstki sprzyja pracy, dlatego warto skupić się na sprawach zawodowych. Zebrania i spotkania z ludźmi będą udane, każdy będzie pilnować swoich spraw. Także w bankach i urzędach więcej dzisiaj załatwisz.

Karta dnia: I Mag
Zyskasz o wiele więcej, niż myślisz, dzięki pewności siebie i dobrej autoprezentacji. Chwal się głośno tym, co osiągnąłeś.

30.09.2020, środa
Księżyc w znaku Ryb
Ludzie będą senni i nieco roztargnieni, ale mimo tego uda się szybko załatwić różne zawodowe i urzędowe sprawy. Proś innych o pośrednictwo i pomoc, bo możesz liczyć na więcej szczęścia. Po południu poszukaj wytchnienia i wybierz się na spacer lub randkę. Warto zadbać o zdrowie i pielęgnować urodę. Pij dużo herbaty ziołowej i wody mineralnej.
Aspekty planet: 04.40 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 07.00 koniunkcja Księżyca z Neptunem, 13.49 sekstyl Księżyca z Plutonem, 19.29 sekstyl Księżyca z Saturnem.

Wibracja numer 7
Wibracja Siódemki sprzyja nauce. Możesz zdobyć ciekawe informacje, dlatego pobuszuj w Internecie, zadzwoń do starych znajomych. Warto poświęcić popołudnie na porządki w ważnych papierach.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Podczas rozmów z ważnymi osobami bądź bardziej pewny siebie i zdecydowany, a uda ci się zakończyć spór czy sprawę, która mogła trafić do sądu.

1.10.2020, czwartek
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 4.46)
Pełnia Księżyca w znaku Barana sprzyja aktywnemu spędzaniu czasu, podróżom, organizowaniu towarzyskich atrakcji. Dzień sprzyja spotkaniom z przyjaciółmi. Także na randkach będzie gorąca atmosfera, a nieśmiałe osoby łatwo odnajdą się w nowym towarzystwie. W domu możesz zabrać się za szybkie porządki i gotowanie, a także wybrać się na większe zakupy.
Aspekty planet: 23.05 opozycja Księżyca ze Słońcem.

Wibracja numer 6
Wibracja Szóstki sprawi, że będziemy wyrozumiali i w dobrych humorach. Warto współpracować z innymi, pytać ludzi o zdanie. Relacje z krewnymi lub sąsiadami mogą się dzisiaj bardzo poprawić.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Uda się wyjaśnić pewną sprawę, a nawet kupić coś, na czym wszystkim od pewnego czasu zależało. Karta wróży też udaną zabawę i dobre relacje z dziećmi.

2.10.2020, piątek
Księżyc w znaku Barana
Aura będzie spokojna i zamiast skupić się na domowych porządkach, będziemy planować weekendowe atrakcje. Wenus wejdzie do Panny, dlatego wieczorem znajdź czas na odpoczynek, medytację i chwilę wyciszenia. Warto też zadbać dzisiaj o zdrowie i urodę.
Aspekty planet: 16.58 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 22.47 Wenus wchodzi do znaku Panny.

Wibracja numer 7
Wibracja Siódemki sprawi, że będziemy dociekliwi. To dobry dzień na poważne przemyślenia, medytację i oczyszczenie naszych myśli. Nie bądź tylko dla ludzi zbyt surowy, potrzeba nam dzisiaj więcej optymizmu.

Karta dnia: XXII Głupiec
Uważaj w pracy na swoje słowa, bo ktoś może wziąć na poważnie twoje żartobliwe obietnice. Zaplanuj jesienne podróże.

3.10.2020, sobota
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 17.12)
Dzień będzie udany, ale aura może być trochę senna i leniwa. Zamiast się spieszyć i denerwować z byle powodu, poszukaj wytchnienia i wybierz się na spacer lub randkę. Warto dziś mówić o uczuciach, zajmować się sztuką lub ezoteryką. Zadbaj też o urodę, dobry dzień na farbowanie włosów, malowanie paznokci. Zacznij ćwiczyć, idź na basen lub na długi spacer.
Aspekty planet: 01.59 kwadratura Księżyca z Plutonem, 05.56 koniunkcja Księżyca z Marsem, 07.47 kwadratura Księżyca z Saturnem, 19.13 trygon Księżyca z Wenus.

Wibracja numer 8
Wibracja Ósemki sprzyja finansom i karierze. Pod jej wpływem możesz wpaść na zyskowny pomysł, a także spotkać się z kimś, kto pomoże ci zrealizować ambitne pomysły.

Karta dnia: XIX Słońce
Nie siedź sam w domu w weekend, zorganizuj zabawę dla znajomych lub wyjedź gdzieś choćby na jeden dzień.

4.10.2020, niedziela
Księżyc w znaku Byka
Dziś wolny dzień i warto dobrze go wykorzystać. Niektórzy mogą być przewrażliwieni na swoim punkcie. Lepiej unikaj komentowania cudzych spraw, ryzykownych decyzji. Dobry czas na sport i aktywny wypoczynek, a także podróże i różne gry towarzyskie. Także towarzyskie imprezy i randki będą udane, a wieczorem artyści poczują przypływ natchnienia.
Aspekty planet: 07.16 opozycja Księżyca z Merkurym, 12.58 koniunkcja Księżyca z Uranem, 15.32 Pluton wychodzi z retrogradacji.

Wibracja numer 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja podsumowaniom tego, co udało się osiągnąć. Nie bądź pesymistą, a dzisiaj wpadniesz na pomysł, jak pozbyć się starych kłopotów i rozwiązać finansowe kłopoty.

Karta dnia: XII Wisielec
Nie musisz robić wszystkiego natychmiast i decydować pod presją. W spokoju i samotności pojawią się dobre pomysły.

Pozycje planet:
Słońce 05 º 19´ – 12 º 12´ Wagi
Księżyc 21 º 59´ Wodnika – 16 º 09´ Byka
Merkury 00 º 46′ – 07 º 35′ Skorpiona
Wenus 24 º 21′ Lwa – 02 º 29′ Panny
Mars 25 º 49′ – 23 º 54′ Barana w retrogradacji
Jowisz 17 º 46′ – 18 º 11′ Koziorożca
Saturn 25 º 20′ – 25 º 22′ Koziorożca
Uran 09 º 58´ – 09 º 44´ Byka w retrogradacji
Neptun 19 º 06′ – 18 º 56′ Ryb w retrogradacji
Pluton 22 º 30′ – 22 º 29′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
28.09 od g. 09.17 do g. 17.33.
30.09 od g. 19.29 do 1.10 do g. 04.46.
3.10 od g. 07.47 do g. 17.12.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 21-27.09.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Początek jesieni i przejście Słońca do znaku Wagi skierują naszą uwagę na sprawy umów, relacji i pracy w grupie. Bądźmy otwarci na ciekawe propozycje, nowe rozwiązania i negocjujmy, bo teraz uzyskamy więcej niż zazwyczaj.

W poniedziałek 21.09 kwadratura Merkurego z Plutonem skłoni nas do oceny, które znajomości i przyjaźnie są dla nas istotne, a które nie i które lepiej zakończyć.

We wtorek 22.09 Słońce wchodzi do znaku Wagi i sprawi, że będziemy pełni nadziei na szybkie załatwienie spraw partnerskich i realizację zawodowych planów.

W środę 23.09 kwadratura Merkurego z Saturnem  skłoni nas do refleksji nad emocjami i bliskimi relacjami. Dzień sprzyja ważnym spotkaniom, ciekawym rozmowom i szybkim podróżom.

W czwartek 24.09 opozycja Merkurego z Marsem przypomni wielu osobom o zaległych płatnościach, badaniach kontrolnych i audytach.

W niedzielę 27.09 Merkury wchodzi do znaku Skorpiona i przypomni nam o pewnej ważnej sprawie. Warto zadzwonić w weekend do osoby, od której decyzji zależą nasze sprawy zawodowe i przypomnieć się komuś ważnemu.

Horoskop tygodniowy

21.09.2020, poniedziałek
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 21.23)
Dzień będzie niespokojny, ludzie staną się kłótliwi i będą obwiniać innych o swoje niepowodzenia i kłopoty. Nie martw się niczym i po prostu odpocznij. Księżyc w znaku Skorpiona nie sprzyja cięższym domowym pracom, praniu czy prasowaniu, ale gotowanie uda się wspaniale. Pamiętaj o relaksie, nie przeciążaj się dodatkowymi obowiązkami. Organizm potrzebuje więcej węglowodanów i ciepłych płynów.
Aspekty planet: 00.51 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 03.46 trygon Księżyca z Neptunem, 07.21 kwadratura Merkurego z Plutonem, 09.06 sekstyl Księżyca z Plutonem, 13.50 sekstyl Księżyca z Saturnem, 20.12 sekstyl Księżyca ze Słońcem.

Wibracja numer 7
Wibracja Siódemki sprzyja nauce. Dzisiaj śmiało pytaj się o ważne sprawy. Łatwo będzie znaleźć rozwiązanie dla rodzinnych i domowych problemów, które ostatnio wymykały się spod kontroli.

Karta dnia: II Kapłanka
Odpocznij, zdystansuj się do świata i znajdź czas tylko dla siebie. Dzięki temu inaczej spojrzysz na życiowe problemy i ze spokojem dasz radę większości z nich.

22.09.2020, wtorek
Księżyc w znaku Strzelca
Dzisiaj licz na siebie i nie proś ludzi o pomoc. Wszyscy będą chcieli mieć rację, a ludzi trudno będzie nakłonić do współpracy. Wykorzystaj przypływ energii i uporaj się z cięższą fizyczną pracą. Także sport dostarczy ci wiele emocji i pozytywnej energii. Możesz też zabrać się za mycie okien, przesuwanie mebli, przenoszenie cięższych paczek lub większe porządki.
Aspekty planet: brak dużych aspektów planet. 15.30 Słońce wkracza do znaku Wagi.

Wibracja numer 8
Wibracja Ósemki sprzyja sprawom finansowym. Dzisiaj rób rachunki, wysyłaj przelewy, a także rób zakupy, bo uda się zaoszczędzić. Dobry dzień na ważne spotkania, a także podpisywanie umów i składanie różnych wniosków.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Pewna urzędowa lub oficjalna sprawa będzie wymagać szybkiej reakcji i szczegółowych wyjaśnień.  Nie zwlekaj z działaniem.

23.09.2020, środa
Księżyc w znaku Strzelca
Rano możesz być senny i rozleniwiony. Odpocznij, wyśpij się, nie śpiesz się z gotowaniem czy innymi obowiązkami. W południe planety zapowiadają zmianę aury. Wiele osób ogarnie buntowniczy nastrój i weekendowe plany mogą się nagle zmienić. Ostrożnie jedź na drodze, uważaj w podróży. Za to dobry dzień na pracę w ogrodzie, sport, aktywny odpoczynek. Kwadratura Merkurego z Saturnem ostrzega przed podpisywaniem ważnych umów.
Aspekty planet: 05.33 trygon Księżyca z Wenus, 06.20 kwadratura Księżyca z Neptunem, 12.37 kwadratura Merkurego z Saturnem, 17.30 sekstyl Księżyca z Merkurym, 19.31 trygon Księżyca z Marsem.

Wibracja numer 9
Dziewiątka to wibracja doświadczenia i mądrości. Dzisiaj możesz dostrzec rozwiązania, jakie wcześniej nie wpadły ci do głowy. Rozmawiaj z osobami, które są dla ciebie autorytetem, kończ stare sprawy.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
W sprawach finansowych bądź nieugięty i zdecydowany. Nie pożyczaj niczego osobie, która zawiodła cię w przeszłości.

24.09.2020, czwartek
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 1.16)
Wszyscy będą się spieszyć, aby załatwić swoje sprawy. Unikaj ryzyka, bo dyskusje z szefem mogą być trudne i nieprzyjemne. Nie otwieraj konta w banku, unikaj rozmów o inwestycjach i planach na przyszłość. Lepiej zająć się porządkami i pielęgnowaniem urody. Zrób peeling, dbaj o zdrowie, zaczynaj dietę. Opozycja Merkurego i Marsa ostrzega przed kłótniami.
Aspekty planet: 03.54 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 12.52 opozycja Merkurego z Marsem, 19.20 trygon Księżyca z Uranem.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki sprzyja odkrywczym pomysłom i łamaniu schematów. Postaraj się spędzić ten dzień aktywnie, bo ruch poprawi ci humor. Jeśli zajmujesz się sztuką, poczujesz wielki przypływ twórczego natchnienia.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Nie dyskutuj na tematy, które irytują starszych krewnych, bo ktoś może się obrazić. Nie reaguj dziecinnie na kłopoty.

25.09.2020, piątek
Księżyc w znaku Koziorożca
Księżyc w Koziorożcu pomaga rozwiązywaniu różnych zaległych problemów, także finansowych. Jednak ludzie mogą być uparci i krytyczni, dlatego nie załatwiaj spraw w urzędach, nie podpisuj ważnych umów. Znajdź czas, aby zająć się zdrowiem, idealny dzień na wizytę u kosmetyczki i pilling. Dobry dzień na zaczynanie diety oczyszczającej.
Aspekty planet: 09.11 koniunkcja Księżyca z Jowiszem, 11.59 sekstyl Księżyca z Neptunem, 18.09 koniunkcja Księżyca z Plutonem, 23.25 koniunkcja Księżyca z Saturnem.

Wibracja numer 2
Wibracja Dwójki sprawi, że będziemy myśleć o innych ludziach. To wibracja zrozumienia dla cudzych problemów. Dzisiaj nawiążesz nowe znajomości, spotkasz się ze znajomymi, a w pracy łatwiej będzie współpracować z ludźmi.

Karta dnia: XIX Słońce
Jeśli czujesz się stłamszony i spychany na drugi plan w związku, teraz nadszedł czas przebudzenia i działania.

26.09.2020, sobota
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 8.07)
Będziemy szukać ciekawych pomysłów na spędzenie weekendu. Aura sprzyja poznawaniu ciekawych ludzi, odkrywaniu nowych zainteresowań i tematów do dyskusji. Zorganizuj randkę lub towarzyskie spotkanie, bo ludzie będą żartować i nawiązywać nowe przyjaźnie. Warto zadbać o urodę, idź do fryzjera lub na zakupy nowych ubrań albo dodatków.
Aspekty planet: 01.11 kwadratura Księżyca z Marsem, 05.35 kwadratura Księżyca z Merkurym, 15.30 trygon Księżyca ze Słońcem.

Wibracja numer 3
Wibracja Trójki sprawi, że chętnie zrezygnujemy z przedsięwzięć, których nie lubimy robić. Słuchaj swojego serca, baw się i odpoczywaj. Idealny dzień na kreatywne pomysły, randki, hobby.

Karta dnia: XXI Świat
Zasłużysz na nagrodę i przekonasz się, że jesteś o wiele więcej wart, niż sam przypuszczasz. Powiadom wszystkich o swoim sukcesie.

27.09.2020, niedziela
Księżyc w znaku Wodnika
Niedziela sprzyja spotkaniom z przyjaciółmi, sztuce i randkom. Merkury, który wejdzie do znaku Skorpiona, sprzyja zacieśnianiu relacji, dlatego przebywaj z ludźmi i rozmawiaj o uczuciach. Lepiej odpocząć i znaleźć czas dla siebie, a także rozwijać się duchowo. Nawilżaj skórę, ale unikaj farbowania włosów i malowania paznokci. Zadbaj o ogród i zwierzęta domowe.
Aspekty planet: 03.00 kwadratura Księżyca z Uranem, 09.40 Merkury wchodzi do znaku Skorpiona.

Wibracja numer 4
Wibracja Czwórki sprzyja sprawom domowym i oszczędnym zakupom. Dzisiaj zadbaj o rodzinę i zrób porządki. Zadbaj też o zdrowie i nie ryzykuj. Dzisiaj warto zwolnić tempa i odzyskać równowagę.

Karta dnia: IV Cesarz
Poradź się kogoś z większym doświadczeniem, a szybko rozwiążesz swoje problemy. Sam też będziesz pomagać krewnym i rozsądzać spory.

Pozycje planet:
Słońce 28 º 28´ Panny – 05 º 19´ Wagi
Księżyc 18 º 12´ Skorpiona – 21 º 59´ Wodnika
Merkury 22 º 14′ Wagi – 00 º 46′ Skorpiona
Wenus 16 º 21′ – 24 º 21′ Lwa
Mars 27 º 15′ – 25 º 49′ Barana w retrogradacji
Jowisz 17 º 31′ – 17 º 46′ Koziorożca
Saturn 25 º 41′ – 25 º 20′ Koziorożca w retrogradacji
Uran 10 º 10´ – 09 º 58´ Byka w retrogradacji
Neptun 19 º 18′ – 19 º 06′ Ryb w retrogradacji
Pluton 22 º 32′ – 22 º 30′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
21.09 od g. 20.12 do g. 21.31.
23.09 od g. 19.31 do 24.09 do g. 01.16.
26.09 od g. 05.35 do g. 08.07.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 14-20.09.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami tydzień porządków i refleksji nad tym, co za nami i co przed nami. Nów Księżyca w znaku Panny w trygonach do Saturna i Plutona pomoże nam w podjęciu słusznych i koniecznych decyzji zawodowych i finansowych.

We wtorek 15.09 kwadratura Wenus z Uranem pomoże nam zrozumieć trudne relacje. Zastanówmy się dwa razy, zanim zaczniemy kogoś krytykować lub piętnować czyjeś błędy. Wenus sprzyja wybaczaniu i poprawianiu niedociągnięć. Trygon Słońca z Plutonem sprzyja towarzyskim spotkaniom oraz zakupom i kolekcjonowaniu nowej garderoby. Wagi i Wodniki wprowadzą w życie plan oszczędzania.

W czwartek 17.09 nów Księżyca w znaku Panny i trygon Słońca z Saturnem pomogą szybciej uporać się z obowiązkami i przyniesie nowe, zaskakujące wiadomości. Podejmujmy decyzje, nie ociągajmy się z odpowiedziami na telefony i maile. Kwadratura Merkurego z Jowiszem sprzyja aktywności towarzyskiej. W sprawach uczuciowych zdajmy się na łut szczęścia i improwizację. Posłuchajmy się intuicji, działajmy sprawnie, a osiągniemy sukces.

Horoskop tygodniowy

14.09.2020, poniedziałek
Księżyc w znaku Lwa
Będziemy roztargnieni, ale w dobrych humorach. Skoncentruj się, bo dziś masz szansę uporać się z większą ilością zajęć niż zwykle. Zamiast się chwalić i dyskutować, w południe zabierz się do pracy. Warto też więcej się ruszać, bo dzisiaj idealny dzień na rozpoczęcie diety lub ćwiczeń lub zakupy modnych ubrań. Księżyc sprzyja też wizycie u fryzjera czy kosmetyczki.
Aspekty planet: 08.53 koniunkcja Księżyca z Wenus, 11.33 kwadratura Księżyca z Uranem, 16.53 sekstyl Księżyca z Merkurym.

Wibracja numer 9
Wibracja Dziewiątki pomaga szybko zakończyć różne stare sprawy. Pod jej wpływem będziemy w refleksyjnym nastroju. To dobry dzień na poważne przemyślenia, medytację i oczyszczenie myśli.

Karta dnia: XXI Świat
Zakończysz pewną trudną sprawę i pokonasz największe trudności. Nowa osoba, która pojawi się w twoim życiu, wniesie wiele radości i szczęścia. Możliwa niespodzianka z zagranicy.

15.09.2020, wtorek
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 20.37)
Dzień sprzyja zakupom, podróżom i współpracy z innymi ludźmi. Będziemy otwarci na nowe znajomości i łatwo się nauczymy czegoś nowego. Kto czuje się samotny, ten zdobędzie nowych znajomych. Warto organizować ciekawe spotkania, zwiedzać nowe miejsca, planować jesienne wydatki i zapraszać gości na weekendowe na imprezy.
Aspekty planet: 01.09 trygon Słońca z Jowiszem, 17.09 trygon Księżyca z Marsem, 17.29 kwadratura Wenus z Uranem.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki sprzyja nowym pomysłom i trafnym decyzjom. Pomaga we wprowadzaniu w życie nowych pomysłów. Nabierzemy ochoty na trochę więcej ambitnych wyzwań.

Karta dnia: XIX Słońce
Realizuj swoje ambicje, przedstawiaj przełożonym lub partnerowi ambitne plany, załatwiaj szybko urzędowe sprawy. Dobrze dogadasz się z dziećmi i młodszymi członkami rodziny.

16.09.2020, środa
Księżyc w znaku Panny
Szybko załatwiaj ważne domowe sprawy, rób zakupy i porządki, które wymagają precyzji i uwagi. Na spotkaniach z ludźmi nie słuchaj narzekania i rozmów o chorobach, bo wszyscy będą narzekać i marudzić. Udadzą się także podróże i rozwijanie swoich zainteresowań, o ile uda ci się znaleźć czas na chwilę odpoczynku.
Aspekty planet: 13.23 trygon Księżyca z Uranem.

Wibracja numer 2
Wibracja Dwójki przyniesie nam doskonałe pomysły na wyjazdy, rozrywki i randki. Dzisiaj ciesz się życiem i nie myśl o służbowych sprawach. Dobry dzień na randkę lub imprezę.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Znajdź czas, aby pójść na siłownię, do spa lub do fryzjera. Ktoś będzie się chciał się z tobą zaprzyjaźnić lub zdobyć twoje serce.

17.09.2020, czwartek
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 20.55)
Nów w znaku Panny sprzyja załatwianiu ważnych spraw. Wybierz się do administracji lub urzędu, dyskutuj i negocjuj. Po południu nie daj się jednak wykorzystać krewnym, którzy marudzą i udają nieporadnych, żeby ktoś wykonał ich obowiązki. Wieczór sprzyja medytacji, rozwojowi duchowemu, układaniu strategii na przyszłość. Także randki będą bardzo romantyczne i udane.
Aspekty planet: 00.53 trygon Księżyca z Jowiszem, 04.03 opozycja Księżyca z Neptunem, 09.05 trygon Księżyca z Plutonem, 12.34 kwadratura Merkurego z Jowiszem, 13.00 koniunkcja Księżyca ze Słońcem, 13.41 trygon Księżyca z Saturnem, 23.36 trygon Słońca z Saturnem.

Wibracja numer 3
Wibracja Trójki sprawi, że chętnie coś w życiu zmienimy na lepsze. Zainwestuj w swoje umiejętności, pamiętaj o swoim hobby. Także rodzinne sprawy będą się dzisiaj dobrze układać.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Przypomnij sobie o przyjaciołach, którzy wiele dla ciebie znaczą. Dogaduj się z ludźmi, negocjuj, zbijaj ceny w dół. Odpocznij i nie pracuj za dużo.

18.09.2020, piątek
Księżyc w znaku Wagi
Dzień sprzyja zawieraniu zgody i naprawie relacji z ważnymi osobami. Także zakupy będą udane, ale lepiej zajmij się dzisiaj swoim życiem towarzyskim i miłosnym, dowiedz się co możesz zrobić dla innych. Wieczór bardzo sprzyja randkom, będziemy namiętni, pewni siebie i swoich uczyć. Dobry dzień na nowe znajomości.
Aspekty planet: 18.40 sekstyl Księżyca z Wenus.

Wibracja numer 4
Wibracja Czwórki przypomina o rachunkach i porządkach. Dzisiaj wszyscy będą patrzeć na swoje zyski, więc lepiej być ostrożnym podczas zawodowych spotkań i pilnować swoich interesów.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Zaryzykuj, bo szczęście ci sprzyja. Szukaj lepszej pracy, kup kupon totolotka, weź udział w loterii, zgłoś się do konkursu, bo masz szansę polepszyć swój los.

19.09.2020, sobota
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 20.32)
Dzisiaj unikaj konfliktów i ryzykownych decyzji. Możliwe osłabienie sił i jednoczesny nadmiar obowiązków. Zadbaj o swoje zdrowie i kondycję rodziny. Dobry dzień na medytację, oczyszczające rytuały, a także definitywne rozstanie się z cukrem, alkoholem i papierosami. Uważaj też na sny i przeczucia. Na szczęście te złe nie muszą się sprawdzić.
Aspekty planet: 00.35 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 04.07 koniunkcja Księżyca z Merkurym, 08.39 kwadratura Księżyca z Plutonem, 13.13 kwadratura Księżyca z Saturnem, 16.28 opozycja Księżyca z Marsem.

Wibracja numer 5
Wibracja Piątki przypomni nam o odpoczynku i rozrywce. Będziemy dzisiaj twórczy, energiczni i bardzo pomysłowi. Dobry dzień na spotkania z przyjaciółmi, weekendowe wycieczki i dobrą zabawę.

Karta dnia: VI Kochankowie
Spotykaj się ze znajomymi, weekendowe spotkania będą miłe i owocne w nowe znajomości. W uczuciach bardzo dobra passa, oczekuj pomyślnych wiadomości.

20.09.2020, niedziela
Księżyc w znaku Skorpiona
Ludzie będą nadwrażliwi na krytykę. Możliwe sprzeczki spowodowane zazdrością i plotkami. Lepiej nie wtrącaj się w cudze sprawy i sekrety. Dzień nie sprzyja porządkom, więc lepiej nie stresować się dzisiaj bałaganem, tylko odpocząć. Zajmij się swoim hobby, nie dokładaj sobie nowych problemów ani obowiązków. Możesz za to zadbać o ogród, a zwłaszcza pielić chwasty.
Aspekty planet: 12.55 opozycja Księżyca z Uranem, 22.41 kwadratura Księżyca z Wenus.

Wibracja numer 6
Szóstka to wibracja opieki, rodziny i dbania o dom. Pomaga zapomnieć o dawnych nieporozumieniach, uczy jak skutecznie troszczyć się o innych ludzi. Dobry dzień na porządki i gotowanie.

Karta dnia: III Cesarzowa
Niedzielne spotkania i telefony sprawią tobie i bliskim wiele radości. Łap okazję, pewna finansowa propozycja może rozwiązać twoje kłopoty.

Pozycje planet:
Słońce 21 º 38´ – 28 º 28´ Panny
Księżyc 04 º 49´ Lwa – 18 º 12´ Skorpiona
Merkury 12 º 33′ – 22 º 14′ Wagi
Wenus 08 º 28′ – 16 º 21′ Lwa
Mars 28 º 01′ – 27 º 15′ Barana w retrogradacji
Jowisz 17 º 24′ – 17 º 31′ Koziorożca
Saturn 25 º 32′ – 25 º 41′ Koziorożca w retrogradacji
Uran 10 º 21´ – 10 º 10´ Byka w retrogradacji
Neptun 19 º 29′ – 19 º 18′ Ryb w retrogradacji
Pluton 22 º 35′ – 22 º 32′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
15.09 od g. 17.09 do g. 20.37.
17.09 od g. 13.41 do g. 20.55.
19.09 od g. 16.28 do g. 20.32.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 7-13.09.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Tydzień przyniesie wiele nowych okazji, szczęśliwych zwrotów akcji i pomocy, jakie od dawna potrzebujemy. Trygon Słońca z Jowiszem ułatwi wiele spraw. Opozycja Słońca z Neptunem ostrzega jednak przed zbyt pochopnymi i ryzykownymi decyzjami.

W środę 9.09 trygon Słońca z Jowiszem pomoże nam zdobyć nowe źródła gotówki i uzyskać pomoc o osób, które mogą i wiedzą więcej od nas. Dobry dzień na zakładanie firmy, konta w banku lub grę w lotto.

W czwartek 10.09 Mars wchodzi w retrogradację i ostrzega nas przed nieprzemyślanym zakupem narzędzi pracy i samochodów. Zmobilizujemy się do zadań, które wymagają sprytu, refleksu, siły woli i koncentracji.

W piątek 11.09 opozycja Słońca z Neptunem ostrzega przed błędami i pomyłkami, bądźmy więc ostrożni i na spokojnie podchodźmy do trudnych spraw.

W niedzielę 13.09 Jowisz wychodzi z retrogradacji. Odświeżmy dawne znajomości, umówmy się z kimś, kto wrócił z dalekiej wyprawy i ma nam wiele do powiedzenia.

Horoskop tygodniowy

7.09.2020, poniedziałek
Księżyc w znaku Byka
Dzień sprzyja wprowadzaniu w życie zmian i nowych pomysłów. Po pracy nabierzemy ochoty na rozrywkę. Aura sprzyja zabawie i sztuce, spotkaniom z przyjaciółmi i znajomymi. Udadzą się zakupy, podróże, choć możesz wydać więcej pieniędzy niż zwykle. Łatwo będzie flirtować i zawierać nowe znajomości.
Aspekty planet: 07.59 koniunkcja Księżyca z Uranem, 18.09 trygon Księżyca ze Słońcem, 22.07 trygon Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja sympatycznym spotkaniom i randkom. Będziemy otwarci na cudze potrzeby. Chętnie podzielimy się z innymi, mądrze doradzimy w trudnych sprawach.

Karta dnia: II Kapłanka
Odpocznij, zdystansuj się do świata i znajdź czas tylko dla siebie. Dzięki temu inaczej spojrzysz na życiowe problemy i ze spokojem dasz radę większości z nich.

8.09.2020, wtorek
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 23.27)
Będziemy kreatywni i otwarci na nowe pomysły, a poranek sprzyja sympatycznym niespodziankom. Dziś łatwo odzyskasz wiarę w siebie i optymizm. Dlatego nie pozwól, aby ktoś popsuł ci humor. Księżyc sprzyja randkom, nowym znajomościom i odpoczynkowi. W domu podlej kwiaty, zabierz się za przemeblowanie i urządzanie pokoi.
Aspekty planet: 02.35 sekstyl Księżyca z Neptunem, 08.39 trygon Księżyca z Plutonem, 14.46 trygon Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja twórczym dyskusjom, sztuce i niezwykłym spostrzeżeniom. Dzisiaj możesz zmienić zdanie w ważnej sprawie, a na randce zapanuje wspaniała atmosfera.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Pewna urzędowa lub oficjalna sprawa będzie wymagać szybkiej reakcji i szczegółowych wyjaśnień.  Nie zwlekaj z działaniem.

9.09.2020, środa
Księżyc w znaku Bliźniąt
Jeśli rano zabierzesz się do pracy, to szybko nadrobisz różne zaległości w domowych obowiązkach. Ostrożnie z uczuciami, bo w nastrojach i uczuciach będziemy zmienni i niespokojni. Unikaj rozmów na tematy, które irytują, bo skończy się kłótnią. Zakupy będą dzisiaj szybkie i udane, ale w podróży uważaj, żeby nie pomylić kierunków. I nie zapomnij telefonu! Trygon Słońca z Jowiszem sprzyja zakładaniu konta w banku i ubieganiu się o pożyczkę.
Aspekty planet: 05.41 sekstyl Księżyca z Wenus, 10.38 trygon Księżyca z Merkurym, 18.03 trygon Słońca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki zachęca do dbania o zdrowie i równowagę. Zapewni spokojny dzień. Dzisiaj uda się osiągnąć zgodę i spokój, a trudne sytuacje okażą się łatwiejsze do zrozumienia i uporządkowania.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
W sprawach finansowych bądź nieugięty i zdecydowany. Nie pożyczaj niczego osobie, która zawiodła cię w przeszłości.

10.09.2020, czwartek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Będziemy w buntowniczych nastrojach i chętnie zmienimy coś w rozkładzie dnia lub domowych obowiązkach. Uważaj, bo rozbrykane dzieci mogą wymknąć się spod kontroli. Aura sprzyja wizytom u znajomych, uprawianiu sportu, większym towarzyskim imprezom. Łatwo będzie zawierać nowe znajomości.
Aspekty planet: 00.22 Mars wchodzi w retrogradację, 11.25 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 14.16 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki zachęca do randek, miłości i żartowania z przyjaciółmi. Dziś warto bawić się i odpoczywać. Fantazja, kreatywność i dobre pomysły okażą się najlepszym sposobem na uznanie i sukces.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Nie dyskutuj na tematy, które irytują starszych krewnych, bo ktoś może się obrazić. Nie reaguj dziecinnie na kłopoty.

11.09.2020, piątek
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 10.22)
Warto zainteresować się, co dzieje się u znajomych. Ktoś może potrzebować dobrej rady. Podziel się dzisiaj swoją wiedzą, a zdobędziesz szacunek i sympatię otoczenia. Za sprawą opozycji Słońca z Neptunem udadzą się też randki, porządki, ale podczas zakupów uważaj, bo łatwo będzie wydać zbyt wiele na promocjach. Popołudnie sprzyja domowym sprawom, ale unikaj mycia podłóg i okien, bo będą smugi.
Aspekty planet: 06.47 sekstyl Księżyca z Marsem, 22.25 opozycja Słońca z Neptunem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki zachęca do dbania o dom i całą rodzinę. Dzisiaj uda się ustalić plan działania lub podziału obowiązków tak, aby wszyscy na tym skorzystali. Zakupy i porządki uda się zrobić szybko i sprawnie.

Karta dnia: XIX Słońce
Jeśli czujesz się stłamszony i spychany na drugi plan w związku, teraz nadszedł czas przebudzenia i działania.

12.09.2020, sobota
Księżyc w znaku Raka
Dzień minie nam w spokojnej i miłej atmosferze. Zajmij się dzisiaj urodą i zdrowiem, przekonaj bliską osobę do zmiany trybu życia na zdrowszy. Bardzo dobry dzień na randki, zakupy, zaczynanie nowych spraw. Unikaj wielkich porządków, dzisiaj pranie dłużej schnie, a na oknach lub parkiecie po myciu zostaną smugi. Podlej za to ogród i rośliny doniczkowe.
Aspekty planet: 04.48 kwadratura Księżyca z Merkurym, 05.57 sekstyl Księżyca z Uranem, 18.54 opozycja Księżyca z Jowiszem, 22.45 trygon Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki pomaga w nauce, sprzyja refleksji i dobrym pomysłom. Czytaj książki i prasę, wyciągaj wnioski, bo dzisiaj możesz zmienić swoje spojrzenie na trudne sprawy.

Karta dnia: XXI Świat
Zasłużysz na nagrodę i przekonasz się, że jesteś o wiele więcej wart, niż sam przypuszczasz. Powiadom wszystkich o swoim sukcesie.

13.09.2020, niedziela
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 17.32)
Dzień sprzyja zabawie, uprawianiu sportu i zdobywaniu nowych umiejętności. Zastanów się, jak zerwać z nudą i poprawić sobie humor. Dzisiaj możesz wpaść na dobre pomysły, aura sprzyja ciekawym dyskusjom. W sprawach finansowych zachowajmy ostrożność, dzisiaj lepiej unikać rodzinnych rozmów na temat wielkich zakupów, pożyczek i kredytów.
Aspekty planet: 00.44 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 02.40 Jowisz wychodzi z retrogradacji, 04.19 opozycja Księżyca z Plutonem, 09.36 opozycja Księżyca z Saturnem, 14.04 kwadratura Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprzyja dobrym pomysłom zawodowym i finansowym. Dzisiaj zadbaj o pieniądze i zrób porządki w portfelu, ale unikaj kłótni i dyskusji, bo ludzie będą uparci i nerwowi.

Karta dnia: IV Cesarz
Poradź się kogoś z większym doświadczeniem, a szybko rozwiążesz swoje problemy. Sam też będziesz pomagać krewnym i rozsądzać spory.

Pozycje planet:
Słońce 14 º 49´ – 21 º 38´ Panny
Księżyc 07 º 32´ Byka – 04 º 49´ Lwa
Merkury 01 º 53′ – 12 º 33′ Wagi
Wenus 00 º 45′ – 08 º 28′ Lwa
Mars 28 º 05′ – 28 º 01′ Barana w retrogradacji
Jowisz 17 º 28′ – 17 º 24′ Koziorożca
Saturn 25 º 44′ – 25 º 32′ Koziorożca w retrogradacji
Uran 10 º 29´ – 10 º 21´ Byka w retrogradacji
Neptun 19 º 41′ – 19 º 29′ Ryb w retrogradacji
Pluton 22 º 40′ – 22 º 35′  Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
8.09 od g. 14.46 do g. 23.27.
11.09 od g. 06.47 do g. 10.22.
13.09 od g. 14.04 do g. 17.32.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 31.08-6.09.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel

Tydzień przyniesie dużo nowych informacji, okazji do poznania ciekawych ludzi i nauczenia się pożytecznych umiejętności. Pełnia Księżyca w znaku Ryb doda emocji i osobistego znaczenia wielu wydarzeniom. Wenus utworzy opozycję z Saturnem i kwadraturę z Marsem, co zapowiada przełomowe wydarzenia w życiu uczuciowym i rodzinnym.

We wtorek 1.09 trygon Merkurego z Plutonem sprzyja sprawom zawodowym. Nie zostawiajmy skomplikowanych spraw swojemu losowi. W razie problemów lub niepewności zwróćmy się po poradę do prawnika lub specjalisty od finansów. W pracy otworzą się przed nami nowe możliwości.

W środę 2.09 Wenus utworzy opozycję z Saturnem, a w niedzielę 6.09 wejdzie do znaku Lwa, co zmobilizuje nas do zadbania o swoje finanse. Warto powrócić do starych pomysłów na biznes lub wysłać oferty pracy ponownie w te miejsca, na których nam zależy, bo teraz możemy mieć więcej szans. Pełnia Księżyca w znaku Ryb zapowiada ważne wydarzenia towarzyskie i zawodowe. Żeby osiągnąć sukces, będziemy musieli wykazać się odwagą, pomysłowością i pewnością siebie. Trygon Słońca z Uranem sprawi, że popatrzymy z optymizmem na wszystkie swoje sprawy, zaczniemy dbać o swoja urodę i dobrą formę.

W czwartek 3.09 trygon Merkurego z Saturnem sprawi, że będziemy pomysłowi i kreatywni, coś ważnego nie ujdzie naszej uwadze, dzięki czemu zyskamy w sprawach zawodowych. Niektórzy będą zadawać dużo dociekliwych pytań.

W piątek 4.09 kwadratura Wenus z Marsem ostrzega przed pośpiechem, szybką jazdą samochodem czy rowerem oraz przed kłótniami. Będziemy dociekliwi, ale też czepialscy i kłótliwi. Lwy mają szansę na ustabilizowanie sytuacji zawodowej. Sekstyl Wenus z Merkurym zapewni nam powodzeni w w każdej sprawie, którą chcemy szybko doprowadzić do końca. Warto zakładać firmę, wysyłać ważne pisma, odwiedzać urzędy.

W sobotę 5.09 Merkury wchodzi do znaku Wagi i staniemy się bardziej towarzyscy. Weekend zapowiada się bardzo rozrywkowo.

Horoskop tygodniowy

31.08.2020, poniedziałek
Księżyc w znaku Wodnika
Rano będziemy punktualni i obowiązkowi, ale postanowimy uciec od męczących spraw. Różne zawodowe sprawy mogą być powodem sporów. Uważaj, nie drażnij szefa. Po pracy chętnie wybierzemy się z wizytą lub na wycieczkę. Udadzą się wyjazdy i randki, dobry czas na zmianę schematów i nowe znajomości. W uczuciach ożywienie, dobry dzień na spotkania w większym gronie.
Aspekty planet: brak dużych aspektów planet.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprawi, że zainteresujemy się nowymi wiadomościami i informacjami z dalekiego świata. Odpowiedz dzisiaj na zaległe listy, zadzwoń do starych znajomych. W miłości dobry dzień na rozmowę o wspólnych planach.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Nie podejmuj pochopnych decyzji, spokojnie rób swoje. Szkoda byłoby coś stracić stracić przez nerwy i zaniedbania. Liczy się dzisiaj przede wszystkim umiejętność wyciągania wniosków z cudzych błędów.

1.09.2020, wtorek
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 11.34)
Od rana będziemy ambitni i odważni. Zastanów się, jak awansować lub zdobyć pieniądze. Dzień sprzyja dobrym pomysłom jak pokonać przeciwników i postawić na swoim w różnych trudnych sprawach. Także randki, spotkania z przyjaciółmi, zajęcia związane ze sztuką okażą się bardzo inspirujące. Tylko do słuchania zwierzeń nikt nie będzie miał cierpliwości.
Aspekty planet: 06.56 selstyl Księżyc z Marsem, 12.41 trygon Merkurego z Plutona.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki wprawi nas w dobry nastrój i przyniesie świetne pomysły na primaaprilisowe żarty. Nawet najbardziej ponure osoby nabiorą dziś optymizmu. Piątka pomoże pokonać stare kompleksy i zmienić niewygodne schematy.

Karta dnia: XII Wisielec
Poczujesz się zmęczony nadmiarem obowiązków. Szef może być dziś bardziej niż zwykle wymagający, a ludzie mogą wydawać się mało pomocni. Nie denerwuj się na nich bez powodu.

2.09.2020, środa
Księżyc w znaku Ryb
Przed nami udany dzień. Pełnia Księżyca sprawi, że będziemy szybko podejmować decyzje, a obowiązki uda się wykonać prędko i łatwo. Dzisiaj możesz wpaść na dochodowe pomysły. Aura sprzyja zakładaniu konta w banku, interesom i rozmowom na tematy finansowe. W wolnym czasie zajmiemy się modą, chętnie wybierzemy do kina.
Aspekty planet: 07.21 opozycja Księżyca ze Słońcem, 08.03 sekstyl Księżyca z Uranem, 14.17 opozycja Wenus z Saturnem, 16.08 trygon Słońca z Uranem, 21.47 sekstyl Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom. Warto porozmawiać z krewnymi, a nawet podjąć próbę zakończenia różnych sporów i konfliktów. Wieczorne imprezy i randki będą udane.

Karta dnia: XVI Wieża
Dzień sprzyja poważnym przemyśleniom na temat cudzych zarobków i interesów. Nie dziel się informacjami, jakie posiadasz. Ktoś może okazać się plotkarzem.

3.09.2020, czwartek
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 22.21)
Dzień sprzyja odpoczynkowi, a nie zabieraniu się za nowe zadania. Dzień minie nam na spotkaniach, pogawędkach i dyskusjach. Nie będziemy mieli siły na ciężką pracę czy porządki. Randki lub spotkania z przyjaciółmi miną za to w bardzo dobrej atmosferze. Warto więcej rozmawiać z bliskimi, okazać ludziom więcej zainteresowania i czułości.
Aspekty planet: 02.08 koniunkcja Księżyca z Neptunem, 07.55 sekstyl Księżyca z Plutonem, 09.22 trygon Merkurego z Saturnem, 14.09 sekstyl Księżyca z Saturnem, 14.56 opozycja Księżyca z Merkurym, 16.34 trygon Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja rozwojowi duchowemu. Poczujemy się znudzeni codziennymi obowiązkami i chętnie od nich uciekniemy. Szukaj dzisiaj nowego hobby, nowej inspiracji i towarzystwa ludzi, którzy cię pozytywnie inspirują.

Karta dnia: II Kapłanka
Będziesz bronić kogoś słabszego od siebie. Karta Kapłanka sprzyja mądrym decyzjom. Dzięki tobie świat może stać się dzisiaj choć trochę lepszy.

4.09.2020, piątek
Księżyc w znaku Barana
Poranek będzie senny i spokojny, ale potem wszyscy będą się spieszyć. Chętnie zmienimy stare plany, zajmiemy się czymś zupełnie nowym i ambitnym. Szukaj nowych wyzwań. Dzień sprzyja uprawianiu sportu, zapisywaniu się na ciekawe zajęcia. W internecie znajdziesz dzisiaj ciekawe znajomości lub nowych znajomych.
Aspekty planet: 11.12 kwadratura Wenus z Marsem, 22.31 sekstyl Merkurego z Wenus.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprawi, że będziemy chcieli załatwić mnóstwo spraw. Jednak urzędnicy i ważne osoby mogą być uparci. Lepiej zachować spokój i dystans, a najlepiej zająć się rachunkami i porządkami.

Karta dnia: III Cesarzowa
Postanowisz coś naprawić lub zmienić. Zajmij się zdrowiem i urodą, zrób w szafie szybkie porządki. Popołudnie sprzyja spotkaniom w wesołym towarzystwie.

5.09.2020, sobota
Księżyc w znaku Barana
Sobota sprzyja randkom, odpoczynkowi i zabawie, a nie obowiązkom lub porządkom. Dlatego nie planuj na dziś zbyt wielu prac i zakupów, bo zabraknie ci na nie siły i ochoty. W wolnym czasie zajmij się sztuką, wyjdź do kina lub na koncert, zdobywaj nowych znajomych. Księżyc sprzyja też długim spacerom i medytacji. Merkury wkroczy do znaku Wagi i zacznie sprzyjać
Aspekty planet: 09.26 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 19.53 kwadratura Księżyca z Plutonem, 21.46 Merkury wchodzi do znaku Wagi.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprawi, że będziemy zapracowani i skupieni na swoich sprawach. Wieczorem warto zwolnić tempa i odpocząć. To dobry dzień na szukanie inspiracji w książkach i filmach, medytację i oczyszczenie myśli.

Karta dnia: XXI Świat
Zapragniesz wyjechać na wycieczkę lub odwiedzić przyjaciół. Zaległe obowiązki mogą pokrzyżować część planów. Szybko uporasz się z przeciwnościami, pomoże ci bliska osoba.

6.09.2020, niedziela
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 10.43)
Czeka nas udana niedziela. Przypomnimy sobie o przyjemnościach i marzeniach. Chętnie zaprosimy gości, bo Wenus, która dziś wkroczy do znaku Lwa, uczyni nas hojnymi i serdecznymi, ale także bardziej niż zwykle skłonnymi do chwalenia się i popisywania. Unikaj zakupów przez Internet, bo łatwo będzie stracić rozsądek na widok pięknych i luksusowych rzeczy.
Aspekty planet: 02.09 kwadratura Księżyca z Saturnem, 06.44 koniunkcja Księżyca z Marsem, 09.21 Wenus wchodzi do znaku Lwa, 10.51 kwadratura Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki przyniesie dobre pomysły. Otwórzmy się na innych, posłuchajmy, co mają do powiedzenia. Dobre rady okazać się mogą bardzo cenne, warto układać plany na przyszłość.

Karta dnia: VI Kochankowie
Potrzebujesz dziś więcej czułości i odpoczynku niż zwykle. Wizyty i spotkania towarzyskie okażą się wyjątkowo udane. Masz też szczęście w miłości.

Pozycja planet:
Słońce 08 º 03´ – 14 º 49´ Panny
Księżyc 12 º 26´ Wodnika – 07 º 32´ Byka
Merkury 20 º 15′ Panny – 01 º 53′ Wagi
Wenus 23 º 14′ Raka – 00 º 45′ Lwa
Mars 27 º 26′ – 28 º 05′ Barana
Jowisz 17 º 41′ – 17 º 28′ Koziorożca w retrogradacji
Saturn 26 º 01′ – 25 º 44′ Koziorożca w retrogradacji
Uran 10 º 36´ – 10 º 29´ Byka w retrogradacji
Neptun 19 º 52′ – 19 º 41′ Ryb w retrogradacji
Pluton 22 º 46′ – 22 º 40′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
1.09 od g. 06.56 do g. 11.34.
3.09 od g. 16.34 do g. 22.21.
6.09 od g. 06.44 do g. 10.43.

Miłego tygodnia!