Horoskop tygodniowy 11-17.11.2019

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu pełnia Księżyca zachęca do podejmowania partnerskich decyzji. Odradza jednak zmieniać pracę pod wpływem impulsu. Bądź cierpliwy, a doczekasz się nagród i pochwał. Unikaj przechwałek i konfliktów z ludźmi, którzy i tak nie mogą ci zaszkodzić. Nie podejmuj ryzykownych decyzji finansowych.

W poniedziałek 11.11 koniunkcja Słońca z Merkurym zapewni nam ciekawe sny, duży wybór atrakcji kulturalnych i optymizm w relacjach z bliskimi. Warto dzwonić i odzywać się do starych znajomych.

We wtorek 12.11 sekstyl Marsa z Jowiszem wprowadzi nerwową atmosferę i sprawi, że ludzie będą rywalizacyjnie podchodzić do każdej sprawy. Warto być dobrze zorganizowanym i mieć plan awaryjny na wypadek nagłych zmian. Pełnia Księżyca w znaku Byka sprzyja zawodowym wyzwaniom i towarzyskim spotkaniom, zakupom, zapewnianiu sobie i bliskim odrobimy komfortu. Warto dobrze rozłożyć wydatki na ten dzień, bo w sklepie będziemy działać pod wpływem emocji i zachcianek.

W środę 13.11 sekstyl Słońca z Plutonem skieruje naszą uwagę na sprawy uczuć, rodziny i silnych emocji. Warto wybaczać, odpuszczać trudne sprawy i nie rozdrapywać ran. Warto  uporządkować sprawy finansowe i unikać pożyczek. Trygon Merkurego z Neptunem zapewni nam dużą dawkę romantyzmu. Warto starać się  o czyjąś uwagę, spotykać się z ludźmi, umawiać się na randki i wysyłać miłosną korespondencję. Sekstyl Merkurego z Saturnem składnia nas do refleksji na temat relacji z innymi. Dzień sprzyja poważnym deklaracjom, oświadczynom, negocjowaniu warunków umowy.

W czwartek 14.11 kwadratura Wenus z Neptunem radzi, abyś był był szczery wobec partnera, a szybko wyjaśnicie nieporozumienia, które psują od pewnego czasu waszą relację. Wenus sprzyja realizacji nowych partnerskich planów.

20191111_500

11.11.2019, poniedziałek
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 00.17)
Zadbaj nie tylko o rodzinę, ale i o siebie. Tak ułóż plan zadań, żeby nie być zmęczonym wtedy, kiedy potrzebują cię bliscy. Nie przejadaj się i zadbaj o linię, a  będziesz w świetnej formie. Koniunkcja Słońca z Merkurym sprzyja ciekawym wizytom i podróżom. Dowiaduj się o sprawy dalszych krewnych, twoja pomoc może okazać się zbawienna. Jedz warzywa i owoce, ogranicz tłuszcz i cukier, pij więcej wody mineralnej.
Aspekty planet: 08.09 koniunkcja Księżyca z Uranem, 16.21 koniunkcja Słońca z Merkurym.

Wibracja numer 7
Wibracja Siódemki sprzyja nauce. Zainteresujemy się nowymi wiadomościami i informacjami z dalekiego świata. W miłości dobry dzień na poważną rozmowę o wspólnych planach.

Karta dnia: 0 Głupiec
Karta Głupiec otwiera nas na nowe pomysły i nieznane idee. Dzisiaj chętnie zwiedzimy nieznane miejsca, skosztujemy egzotycznych potraw i łatwo znajdziemy sympatycznych znajomych.

12.11.2019, wtorek
Księżyc w znaku Byka
Pełnia Księżyca w znaku Byka zapewni nam dobry humor i siły do nowych wyzwań. Bądź jednak realistą, nie bujaj w obłokach, bo pewnych spraw zawodowych i urzędowych musisz osobiście dopilnować. Twoja pozycja może się zachwiać, jeśli nie będziesz postępował zgodnie z obowiązującymi regułami i prawem. Sekstyl Marsa z Jowiszem zachęca do ruchu i ćwiczeń. Jedz węglowodany, pij więcej wody mineralnej, ogranicz cukier i alkohol.
Aspekty planet: 07.11 sekstyl Księżyca z Neptunem, 07.43 trygon Księżyca z Saturnem, 10.51 opozycja Księżyca z Merkurym, 14.34 opozycja Księżyca ze Słońcem, 16.47 trygon Księżyca z Plutonem, 19.20 sekstyl Marsa z Jowiszem.

Wibracja numer 8
Wibracja Ósemki przynosi dobre pomysły na pomnożenie gotówki. Jednak uważajmy i nie inwestujmy pod wpływem emocji, bo nawet rewolucyjne plany wymagają dokładnego przemyślenia.

Karta dnia: IX Pustelnik
Ogranicz swoje wydatki, nie ufaj osobom, które już raz cię zawiódł i bądź ostrożny, jeśli chodzi o nowe inwestycje. Słuchaj mądrych i doświadczonych osób.

13.11.2019, środa
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 09.45)
Postaw na naturalną medycynę, a grypa i katar nie będą się ciebie imać. Na siłowni lub aerobiku ćwicz ostrożnie. Nie daj się namówić na zbyt ryzykowne sporty. Nie oszczędzaj na zdrowiu i urodzie. Warto iść do fryzjera, kosmetyczki, ale także do protetyka lub dentysty. Organizm potrzebuje więcej zdrowych tłuszczy, nie rezygnuj z ciepłego posiłku w ciągu dnia. Sekstyl Słońca z Plutonem sprzyja szybkiej regeneracji sił.
Aspekty planet: 15.34 sekstyl Merkurego z Saturnem, 19.00 sekstyl Słońca z Plutonem, 23.34 trygon Merkurego z Neptunem.

Wibracja numer 9
Wibracja Dziewiątki pomaga w kończeniu starych spraw i w podejmowaniu ważnych decyzji zawodowych. Dobry dzień do nauki, szukania ciekawych informacji, dyskutowania o ważnych sprawach, ale unikajmy narzekania i ryzyka.

Karta dnia: XVI Wieża
Zbyt długie wahanie i opóźnienia mogą spowodować straty. Bądź szybszy od swoich wrogów, wchodź w nowe sytuacje i nie bój się zmian.

14.11.2019, czwartek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Uważaj na siebie, bo możesz być bardziej podatny na przeziębienia. Twoje gardło wymaga teraz specjalnego traktowania. Księżyc może sprawić, że zaczniesz mieć większy apetyty i przestaniesz trzymać się diety. Nie wystawiaj się więc na pokusy w ciastkarni i zadbaj o regularne zdrowe posiłki. Kwadratura Wenus z Neptunem ostrzega przed nietrafnymi decyzjami finansowymi. Ktoś pomoże ci podjąć dojrzałą partnerską decyzję.
Aspekty planet: 15.15 opozycja Księżyca z Wenus, 15.32 kwadratura Księżyca z Neptunem, 18.06 kwadratura Wenus z Neptunem.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki pomaga szybko i łatwo zaczynać nowe sprawy, sprzyja twórczym dokonaniom i udanym podróżom. Dobry dzień na aktywny wypoczynek i zawieranie nowych znajomości.

Karta dnia: XIX Słońce
Uwolnij twórczą energię, bądź odważny i forsuj swoje rozwiązania, zadziw bliskich i współpracowników swoimi pomysłami, a osiągniesz powodzenie.

15.11.2019, piątek
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 17.14)
Więcej ćwicz i spaceruj. Księżyc w znaku Bliźniąt motywuje cię do większej porcji codziennego ruchu. Twoją kondycję i urodę doskonale wspomogą pierwiastki i sole mineralne. Popołudnie sprzyja spacerom i zorganizowaniu rodzinnej wycieczki. Jeśli masz wrażliwy żołądek, nie jedz ciężkostrawnych potraw. Wieczorem szansa na wyjątkowe spotkanie.
Aspekty planet: 10.23 opozycja Księżyca z Jowiszem, 12.39 trygon Księżyca z Marsem.

Wibracja numer 2
Wibracja Dwójki sprzyja sympatycznym spotkaniom i randkom. Będziemy otwarci na cudze potrzeby. Chętnie podzielimy się z innymi, mądrze doradzimy w trudnych sprawach. Dobry dzień na imprezy i grille.

Karta dnia: I Mag
Ktoś zaintryguje cię na tyle, że będziesz w stanie zmienić swoje plany, żeby się do niego dostosować. W miłości zachowaj aurę tajemniczości, nie zdradzaj swoich sekretów.

16.11.2019, sobota
Księżyc w znaku Raka
Odczujesz poprawę w sprawach zdrowotnych. Warto zaczynać nową dietę i odchudzanie. Rodzina i przyjaciele zmobilizują cię, aby coś zmienić w swoim życiu. Nowa fryzura, seria zabiegów kosmetycznych i zapisanie się na aerobik lub basen pomogą ci odzyskać formę. Organizm domaga się więcej zup i ciepłych napojów. Noś ze sobą termos i nie zapominaj o częstym piciu wody z cytryną.
Aspekty planet: 00.15 sekstyl Księżyca z Uranem, 17.07 trygon Księżyca z Merkurym, 22.02 trygon Księżyca z Neptunem, 23.17 opozycja Księżyca z Saturnem.

Wibracja numer 3
Wibracja Trójki zachęca do zabawy, rozrywki i sztuki. Sprzyja twórczym dyskusjom, sztuce i niezwykłym spostrzeżeniom. Dzisiaj możesz zmienić zdanie w ważnej sprawie, a także przeżyć nowe doświadczenia.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Będziesz potrzebować ciszy, spokoju i wsparcia bliskich ludzi. Nie planuj na siłę nic do przodu, a unikniesz nieporozumień z rodziną.

17.11.2019, niedziela
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 22.56)
Księżyc wprowadzi cię w nerwowy nastrój, postaraj się więc wyładować nadmiar energii spacerując lub ćwicząc na przyrządach w siłowni. Bądź kreatywny, zapisuj swoje pomysły, a poczujesz się jak nowo narodzony. Jedz więcej witamin i często pij wodę, żeby się nie odwodnić. Dzień sprzyja wizytom towarzyskim.
Aspekty planet: 07.14 opozycja Księżyca z Plutonem, 13.52 trygon Księżyca ze Słońcem, 21.14 kwadratura Księżyca z Marsem.

Wibracja numer 4
Wibracja Czwórki zachęca do dbania o zdrowie i równowagę. Sprzyja ważnym przemyśleniom. Dzisiaj uda się osiągnąć zgodę i spokój, a trudne sytuacje okażą się łatwiejsze do zrozumienia i uporządkowania.

Karta dnia: V Papież
Sprawy duchowe będą w centrum twojej uwagi. Znajdź swojego duchowego opiekuna lub miejsce, które cię zainspiruje i przywróci wewnętrzną równowagę.

Pozycje planet:
Słońce 19 o 17´ – 25 o 19´Skorpiona
Księżyc 00 o 22´ Byka – 01 o 10´ Lwa
Merkury 19 o 47′ – 12 o 20′ Skorpiona w retrogradacji
Wenus 11 o 22′ – 20 o 03′ Strzelca
Mars 24 o 32′ – 29 o 08′ Wagi
Jowisz 25 o 20′ – 26 o 47′ Strzelca
Saturn 16 o 10´ – 16 o 45´ Koziorożca
Uran 04 o 03´- 03 o 47´ Byka w retrogradacji
Neptun 16 o 00′ – 15 o 57′ Ryb w retrogradacji
Pluton 21 o 00′ – 21 o 08′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
10.11 od g. 15.00 do 11.11 do g. 00.17.
12.11 od g. 16.47 do 13.11 do g. 09.45.
15.11 od g. 12.39 do g. 17.14.
17.11 od g. 21.14 do g. 22.56.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 4-10.11.2019

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Tydzień przyniesie nam ciekawe wiadomości lub zapewni powodzenie w zdobywaniu ważnych informacji. Przypadkowe spotkanie może wpłynąć na nasze życie. W podróży szybko dotrzemy do celu i zrealizujemy swoje plany.

We wtorek 5.11 kwadratura Marsa z Plutonem wprowadzi nerwową atmosferę i sprawi, że ludzie będą rywalizacyjnie podchodzić do każdej sprawy. Warto być dobrze zorganizowanym i mieć plan awaryjny na wypadek nagłych zmian.

W piątek 8.11 trygon Słońca z Neptunem zapewni nam dużą dawkę romantyzmu. Warto starać się  o czyjąś uwagę, spotykać się z ludźmi, umawiać się na randki i wysyłać miłosną korespondencję. Sekstyl Słońca z Saturnem składnia nas do refleksji na temat relacji z innymi. Dzień sprzyja poważnym deklaracjom, oświadczynom, negocjowaniu warunków umowy.

W sobotę 9.11 sekstyl Saturna z Neptunem sprzyja towarzyskim spotkaniom, zakupom, zapewnianiu sobie i bliskim odrobimy komfortu. Warto dobrze rozłożyć wydatki na ten dzień, bo w sklepie będziemy działać pod wpływem emocji.

W niedzielę 10.11 sekstyl Merkurego z Plutonem zapewni nam ciekawe sny, duży wybór atrakcji kulturalnych i optymizm w relacjach z bliskimi. Warto dzwonić i odzywać się do starych znajomych.

Horoskop tygodniowy

4.11.2019, poniedziałek
Księżyc w znaku Wodnika
Nie jedz w biegu, zabierz drugie śniadanie do pracy i unikaj słodyczy, a będziesz w świetnej formie. Możesz mieć kłopot ze snem, a nawet bóle głowy z nadmiaru informacji, jakimi jesteś nieustannie bombardowany. Ktoś wesprze cię swoim doświadczeniem i kontaktami. Zrób piling i depilację, pij rumianek na oczyszczenie cery.
Aspekty planet: 11.22 kwadratura Księżyca ze Słońcem.

Wibracja numer 9
Wibracja Dziewiątki przypomni nam ważnych rodzinnych sprawach. W pracy ciężko będzie dziś się skoncentrować. Zrób to, co najważniejsze i nie zadręczaj się, że świat nie jest idealny.

Karta dnia: XII Wisielec
Powiedzmy jasno natarczywym osobom, jakie mamy wątpliwości. W ten sposób unikniemy zarzutów, że nie wywiązujemy się ze swoich obietnic.

5.11.2019, wtorek
Księżyc w znaku Wodnika
Uważaj na słowa, ludzie będą dziś przewrażliwieni i mało wyrozumiali. Uporządkuj sprawy domowe, wyrzuć zbędne rzeczy. Osoba, której dziś pomożesz, już niedługo poratuje cię w potrzebie. Zapisuj się do lekarza lub dietetyka, oszczędzaj kręgosłup i kolana. Kwadratura Marsa z Plutonem przestrzega przed inwazyjnymi zabiegami kosmetycznymi, ale sprzyja większemu wysiłkowi i realizacji ambitnych planów.
Aspekty planet: 05.27 trygon Księżyca z Marsem, 11.27 kwadratura Marsa z Plutonem, 12.28 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 15.36 kwadratura Księżyca z Merkurym.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki doda nam optymizmu, sprzyja twórczym dokonaniom i nauce. Pod jej wpływem możesz zacząć studiować nieznane dziedziny, zgłębiać tajemnice i układać plany na przyszłość.

Karta dnia: VI Kochankowie
Karta zwraca naszą uwagę na relacje z ludźmi, współpracę i negocjacje. W pracy nie działajmy w pojedynkę, praca w grupie da o wiele lepsze rezultaty.

6.11.2019, środa
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 00.07)
Nie przemęczaj się więc i dbaj o kondycję, a popołudnie będziesz mógł spędzić aktywnie. Księżyc w Rybach ostrzega cię przed pracą ponad siły i biciem sportowych rekordów na wyrost. Pamiętaj o okresowych badaniach kontrolnych i regularnych posiłkach. Organizm potrzebuje więcej węglowodanów i płynów w postaci zup i herbat ziołowych.
Aspekty planet: 08.43 sekstyl Księżyca z Uranem, 11.41 kwadratura Księżyca z Wenus.

Wibracja numer 2
Wibracja Dwójki nastroi nas pozytywnie do współpracy z innymi ludźmi. To dobry dzień, aby kogoś o coś poprosić, a po pracy lub szkole wybrać się na spotkanie z przyjaciółmi.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Postaraj się być bezstronny, a zapewnisz sobie spokój na długie tygodnie. Dziś zajmij się swoim hobby, upiększ swoje otoczenie.

7.11.2019, czwartek
Księżyc w znaku Ryb
Nowe znajomości i ciekawe rozmowy poprawią ci humor i sprawią, że będziesz łagodny nawet dla wrogów. Przez nieuwagę możesz narazić się na kontuzję. Lepiej zadbaj o swoją wygodę, bezpieczeństwo i zdrowie. Nie odkładaj na później zrobienia badań kontrolnych. Twoje zdrowie jest ważniejsze od codziennych spraw, musisz więc sam znaleźć czas, aby się nim zająć. Skontroluj ciśnienie, nie pij za dużo kawy, wypróbuj nową fryzurę.
Aspekty planet: 05.24 trygon Księżyca ze Słońcem, 08.18 sekstyl Księżyca z Saturnem, 08.37 koniunkcja Księżyca z Neptunem, 18.32 sekstyl Księżyca z Plutonem, 23.51 trygon Księżyca z Merkurym.

Wibracja numer 3
Wibracja Trójki sprzyja dobrej zabawie. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień na randkę lub większą imprezę.

Karta dnia: VIII Siła
Nie poddawaj się naciskom, stań do walki o swoje, ale nie używaj przemocy czy gróźb. Dzień  sprzyja pozytywnym zmianom i szczęśliwym zbiegom okoliczności.

8.11.2019, piątek
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 12.48)
Spodziewaj się różnych kontroli, sprawdzianów, ogólnego narzekania. Mimo tego nie daj się pesymistom! Pilnuj własnych spraw, zajmij się sportem lub idź na spacer. Dobry dzień na porządki, dbanie o zdrowie, poważniejsze prace w domu. Księżyc ostrzega przed pomyłkami w banku czy urzędzie. Nie jest to dobry dzień na randkę w ciemno i ryzyko w miłości. Uporządkuj spiżarnię, wyrzuć stare rzeczy, zrób ważne rachunki. Słońce w trygonie z Neptunem i sekstylu z Uranem pomoże zrealizować nieosiągalne dotąd plany.
Aspekty planet: 02.12 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 18.06 sekstyl Słońca z Saturnem, 18.56 trygon Słońca z Neptunem.

Wibracja numer 4
Wibracja Czwórki nie sprzyja ryzykownym pomysłom. W pracy lepiej bądźmy ostrożni. Potem można spokojnie zająć się domem i odpoczynkiem.

Karta dnia: VII Rydwan
Nie zwlekaj, szybko działaj, a uda ci się osiągnąć to, o co zabiegasz od jakiegoś czasu. W weekend możliwy wyjazd lub dłuższa wycieczka.

9.11.2019, sobota
Księżyc w znaku Barana
Odzyskasz formę i chętnie poddasz się alternatywnej terapii, która zbawiennie wpłynie na twoje samopoczucie. Uważaj na gardło, nie pij zimnych napojów i wieczorami zakładaj szal. Wieczorem możesz czuć rozleniwienie. Ambitne rodzinne i towarzyskie plany lepiej więc przełożyć na inny dzień. Księżyc ostrzega przed trudnymi rozmowami z partnerem. Zadbaj o sprzęt elektroniczny i AGD, zrób niezbędne naprawy, nawoź rośliny. Sekstyl Saturna z Neptunem sprzyja ważnym rozmowom na tematy duchowe i społeczne.
Aspekty planet: 03.45 sekstyl Saturna z Neptunem, 07.15 trygon Księżyca z Wenus, 20.55 kwadratura Księżyca z Saturnem.

Wibracja numer 5
Wibracja Piątki sprawi, że będziemy otwarci na ryzykowne pomysły. Spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach. Piątka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Znajdź czas dla siebie, nie goń wciąż za nowinkami. Potrzebujesz więcej opieki i spokoju. Bliska osoba cię doceni.

10.11.2019, niedziela
Księżyc w znaku Barana
Niedzielę spędź z bliskimi i daj sobie czas na medytację, odpoczynek i wspólne zjedzenie rodzinnego posiłku. Śpiesz się powoli, nie podejmuj pochopnych zawodowych decyzji, a unikniesz niechcianych zmian. Oferuj swoją pomoc, ale stawiaj granice tym, którzy chcą wykorzystać twoje dobre serce. Wybierz się z wizytą do znajomych lub sąsiadów czy nawet wyjedź na krótki urlop, czemu sprzyja sekstyl Merkurego z Plutonem.
Aspekty planet: 03.09 sekstyl Merkurego z Plutonem, 06.37 kwadratura Księżyca z Plutonem, 12.58 opozycja Księżyca z Marsem, 15.00 trygon Księżyca z Jowiszem.

Wibracja numer 6
Wibracja Szóstki sprzyja zgodzie. Pomagajmy innym, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Także sąsiedzkie sprawy znajdą się w centrum uwagi. Uda się zawrzeć zgodę lub wreszcie coś ważnego wspólnie postanowić.

Karta dnia: III Cesarzowa
Pamiętaj o rocznicach, imieninach i urodzinach, a zyskasz sympatię ludzi. Łap okazję, pewna finansowa propozycja może rozwiązać twoje kłopoty.

Pozycje planet:
Słońce 11 o 15´- 19 o 17´ Skorpiona
Księżyc 06 o 27´ Wodnika – 00 o 22´ Byka
Merkury 26 o 49′ – 19 o 47′ Skorpiona w retrogradacji
Wenus 02 o 40′ – 11 o 22′ Strzelca
Mars 19 o 58′ – 24 o 32′ Wagi
Jowisz 23 o 56′ – 25 o 20′ Strzelca
Saturn 15 o 38´ – 16 o 10´ Koziorożca
Uran 04 o 20´ – 04 o 03´ Byka w retrogradacji
Neptun 16 o 05′ – 16 o 00′ Ryb w retrogradacji
Pluton 20 o 53′ – 21 o 00′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
5.11 od g. 15.36 do 6.11 do g. 00.07.
8.11 od g. 02.12 do g. 12.48.
10.11 od g. 15.00 do 11.11 do g. 00.17.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 28.10-3.11.2019

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami tydzień ważnych decyzji, planów, postanowień. Będziemy też testować wiarygodność i stabilność różnych relacji i zobowiązań. Nów Księżyca w opozycji z Uranem doda nam sił na zaczynanie nowych spraw. W czwartek po południu Merkury wejdzie w retrogradację i aż do 20.11 powinniśmy ostrożnie podchodzić do nowych umów i kupowania sprzętu elektronicznego.

W poniedziałek 28.10 opozycja Słońca z Uranem sprawi, że poczujemy się młodsi, silniejsi i atrakcyjniejsi. Uważajmy na zakupach, możemy za dużo wydać pod wpływem impulsu czy zachcianki. Nów Księżyca w znaku Skorpiona skieruje naszą uwagę na sprawy uczuć, rodziny i silnych emocji. Warto wybaczać, odpuszczać trudne sprawy i nie rozdrapywać ran.

W środę 30.10 koniunkcja Merkurego z Wenus sprzyja ważnym spotkaniom, podróżom, podpisywaniu umów i dużym zakupom. Łatwiej będzie zdobyć istotne informacje, ludzie będą towarzyscy. W piątek 1.11 Wenus wchodzi do znaku Strzelca i zacznie sprzyjać flirtom i romansom.

W czwartek 31.10 Merkury wchodzi w retrogradację i aż do 20.11 odradza kupowanie sprzętu elektronicznego, komputerów, telefonów i AGD. Jeśli musisz podpisać w tym czasie umowę, daj ją prawnikowi do sprawdzenia.

20191028_450

28.10.2019, poniedziałek
Księżyc w znaku Skorpiona
Księży sprzyjać osobom z odważnymi planami. Przestań wikłać się w konflikty i nie spieraj się z tymi, którzy nigdy nie przyznają ci racji. Czasem lepiej odpuścić niż psuć sobie humor. W miłości nie daj się zdominować partnerowi, znajdźcie wreszcie czas tylko dla siebie. Inaczej problemy w związku będą się pogłębiać. Usłyszysz wiele ciekawych plotek na towarzyskich spotkaniach. Nów w opozycja z Uranem przyniesie nam zaskakujące wiadomości, niezwykłe spotkania i odkrywcze pomysły.
Aspekty planet: 04.38 koniunkcja Księżyca ze Słońcem, 04.57 opozycja Księżyca z Uranem, 09.15 opozycja Słońca z Uranem, 22.18 sekstyl Księżyca z Saturnem, 23.51 trygon Księżyca z Neptunem.

Karta dnia: Czwórka Kielichów
Początek tygodnia będzie na tyle pełen wrażeń, że zdążysz zapomnieć o nudzie. Przestaniesz marudzić i zajmiesz się nowymi sprawami.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki wprawi nas w dobry nastrój. Nawet najbardziej ponure osoby nabiorą dziś optymizmu. Zawierajmy nowe znajomości, szukajmy ciekawszych propozycji. Piątka pomoże pokonać stare kompleksy i zmienić niewygodne schematy.

29.10.2019, wtorek
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 22.58)
Dzień przyniesie dobre pomysły, ale pod warunkiem, że nie będziemy myśleć tylko o sobie. Otwórzmy się na innych, posłuchajmy, co mają do powiedzenia. Dobre rady mogą okazać się bardzo cenne w sprawach związanych z biznesem i finansami. Księżyc sprawi, że będziemy wrażliwi na to, co mówią i robią inni. Dzień sprzyja randkom i osobom szukającym pary.
Aspekty planet: 07.32 sekstyl Księżyca z Plutonem, 16.13 koniunkcja Księżyca z Wenus, 18.34 koniunkcja Księżyca z Merkurym.

Karta dnia: Ósemka Buław
Zaczniesz być doceniany i chwalony. Twój zapał i energia do pracy bardzo wzrosną. Popołudnie przeznacz na porządki i spotkania z ważnymi osobami.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom. Warto porozmawiać z krewnymi, a nawet podjąć próbę zakończenia różnych sporów i konfliktów. Wieczorne imprezy i randki będą udane, choć wibracja przestrzega przed zazdrością.

30.10.2019, środa
Księżyc w znaku Strzelca
Księżyc pomaga w nauce i podejmowaniu ważnych decyzji zawodowych. Dobry dzień na naukę, szukanie ciekawych informacji, dyskutowanie o ważnych sprawach. Narady i spotkania będą konkretne. Załatwiaj też sprawy urzędowe. Organizm potrzebuje więcej zdrowych tłuszczy i warzyw. Wieczorem wycisz się i pobądź z rodziną. Koniunkcja Merkurego z Wenus sprzyja randkom i odnawianiu dawnych znajomości.
Aspekty planet: 23.04 koniunkcja Merkurego z Wenus.

Karta dnia: Czwórka Denarów
W miłości bądź ostrożniejszy i mniej odważny. Uspokój się i zacznij żyć własnym rytmem. Nie wydzwaniaj do partnera lub rodziny co pięć minut, daj mu odpocząć.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprawi, że myślami będziemy daleko od przyziemnych, zawodowych spraw. Taki nastrój pomoże artystom w ich twórczości, ale lepiej nie zabierać się dziś za rachunki i zaległe zawodowe sprawozdania.

31.10.2019, czwartek
Księżyc w znaku Strzelca
Będziesz wrażliwy na zmiany pogody, a jesienna chandra może cię wieczorem dopaść. Przeziębienie szybko przejdzie, jeśli w porę wypijesz herbatę z sokiem malinowym. Nie siedź w przeciągu, a uda ci się dotrwać do końca dnia w dobrej formie. Księżyc w Strzelcu zachęca do tańca i ćwiczeń przy muzyce. Połącz przyjemne z pożytecznym! Merkury wchodzi w retrogradację, unikaj więc podpisywania ważnych umów i zakupu sprzętu elektronicznego dziś i przez kolejne 3 tygodnie.
Aspekty planet: 02.48 kwadratura Księżyca z Neptunem, 05.10 sekstyl Księżyca z Marsem, 15.29 koniunkcja Księżyca z Jowiszem, 16.41 Merkury wchodzi w retrogradację.

Karta dnia: Piątka Mieczy
Wypatruj nowych wiadomości, przygotuj się na zmianę planów. Pewna cenna informacja pomoże ci dostosować się do zmieniających się okoliczności.

Wibracja dnia: 8
Układajmy plany, a potem do dzieła. To, co wprowadzimy w życie, będzie przynosiło dochód. Dziś mamy gwarancję finansowego sukcesu

1.11.2019, piątek
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 03.38)
Poświęć trochę chwil wspomnieniom o tych, którzy już odeszli. Warto zatrzymać się w biegu, odpocząć i nabrać dystansu do wielu spraw. Zastanów się, co jest dla ciebie najważniejsze i od razu zacznij realizować to, co naprawdę się liczy. Dostarcz organizmowi więcej soli mineralnych i witamin. Wenus wkroczy do znaku Strzelca, dlatego wieczorem dla samotnych pojawi się szansa na interesujące spotkanie. Wzmocnij organizm i pij gorące napoje z imbirem.
Aspekty planet: 11.46 trygon Księżyca z Uranem, 20.21 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 21.24 Wenus przechodzi do znaku Strzelca.

Karta dnia: Rycerz Kielichów
Ktoś przypomni ci o dawnej miłości lub znajomości, która była dla ciebie bardzo ważna. Zadzwoń, rozmowa pomoże zagoić rany.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinie, wprowadza we wspólne życie więcej spokoju i wzajemnego zrozumienia. Zaopiekuj się dziś innymi, ale nie wtrącaj w ich prywatne sprawy.

2.11.2019, sobota
Księżyc w znaku Koziorożca
Bądź wyrozumiały dla innych i nie angażuj się w konflikty, bo przyniosą ci dużo komplikacji. Energia będzie cię rozpierać. Idź na siłownię, biegaj, wybierz się na spacer, a rozładujesz napięcie i unikniesz przeziębienia czy kontuzji. Księżyc sprawi, że możesz  być nadmiernie nerwowy i zdenerwowany. Zrelaksuj się, medytuj, odetnij się od tego, co cię denerwuje.
Aspekty planet: 08.28 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 09.34 sekstyl Księżyca z Neptunem, 15.10 kwadratura Księżyca z Marsem, 18.38 koniunkcja Księżyca z Plutonem.

Karta dnia: III Cesarzowa
Pozwól więc sobie na odrobinę luksusu, nie żałuj pieniędzy na wygodę swoją i bliskich. Dzień upłynie spokojnie i bez wielkich niespodzianek. Udekoruj pięknie swój dom.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja wspomnieniom i patrzeniu na ważne wydarzenia z innej niż zwykle perspektywy. Dzisiaj znajdź czas na medytację, nie spiesz się na drodze i bądź wyrozumiały dla innych.

3.11.2019, niedziela
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 12.19)
Ogarnie cię lenistwo i nawet rodzina nie będzie cię w stanie wyciągnąć na dłuższy spacer, basen czy siłownię. Słuchaj swojego organizmu i jeśli potrzebujesz, odpoczywaj do woli. Psychicznie możesz czuć się bardziej zmęczony, nie jest to więc dobry czas na sprawy, które wymagają wielkiego wysiłku lub ryzykownych decyzji.
Aspekty planet: 06.46 sekstyl Księżyca z Merkurym, 16.42 sekstyl Księżyca z Wenus, 20.49 kwadratura Księżyca z Uranem.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Nie ryzykuj, nie wydawaj za dużo, zajmij się domowymi sprawami i ciesz się wolnym dniem. Ktoś sprawi ci miłą niespodziankę.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprawi, że będziemy zastanawiać się nad tym, co jest zyskowne i wygodne. Mimo wolnego dnia zajmiemy się rachunkami i finansami, ale pamiętajmy, że  odpoczynek to też inwestycja w zdrowie.

Pozycje planet:
Słońce 04 o 15´ – 11 o 15´Skorpiona
Księżyc 02 o 10´ Skorpiona – 06 o 27´ Wodnika
Merkury 26 o 48′ – 26 o 49′ Skorpiona w retrogradacji
Wenus 23 o 58′ Skorpiona – 02 o 40′ Strzelca
Mars 15 o 24′ – 19 o 58′ Wagi
Jowisz 22 o 36′ – 23 o 56′ Strzelca
Saturn 15 o 10´ – 15 o 38´ Koziorożca
Uran 04 o 37´ – 04 o 20´ Byka w retrogradacji
Neptun 16 o 11′ – 16 o 05′ Ryb w retrogradacji
Pluton 20 o 47′ – 20 o 53′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
29.10 od g. 18.34 do g. 22.58.
31.10 od g. 15.29 do 1.11 do g. 03.38.
3.11 od g. 06.46 do g. 12.19.

Udanego tygodnia!