Horoskop tygodniowy 26.09-2.10.2016

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu warto szukać sojuszników i używać intuicji, aby pokonać codzienne problemy. Wczujmy się w sytuację innych, a od razu wiele spraw stanie się dla nas bardziej zrozumiałe. Słońce w koniunkcji z Jowiszem doda nam optymizmu, pozytywnej energii i siły przebicia.

W poniedziałek 26.09 Słońce w koniunkcji z Jowiszem zapewni nam wiele atrakcji i popchnie do przejęcia inicjatywy. Warto być hojnym, szczodrym i wybaczać błędy, bo dzięki temu polepszymy swoje relacje z ludźmi. Pluton wychodzi z retrogradacji. W sprawach zawodowych bądźmy uparci, ale dzięki temu wyjdziemy na swoje. Nie okazujmy słabości, konsekwencja i upór się opłacą. Niektórzy zdobędą ważne uprawnienia i informacje.

We wtorek 27.09 Mars wkracza do znaku Koziorożca. Czekasz na telefon, ktoś nie odpowiada na twój list, ktoś się waha w sprawie współpracy? Zrób coś teraz, wyprzedzisz konkurencję i zyskasz dodatkowe punkty czy w miłości, czy w sprawach finansowych.

W sobotę 1.10 nów Księżyca w znaku Wagi sprawi, że ktoś lub coś zainspiruje nas do zdobycia przewagi lub zwyciężenia w trudnej sprawie. Bądźmy kreatywni, uwolnijmy wyobraźnię, zróbmy burzę mózgów, a dużo zyskamy. Wenus w trygonie z Neptunem sprzyja zakochanym i tym, którzy chcą się zaprezentować z jak najlepszej strony. Potrzebować będziemy odskoczni od prozy codziennego życia.

Horoskop tygodniowy

26.09.2016, poniedziałek
Księżyc w znaku Lwa
Dziś wszyscy będą się spieszyć i szukać nowych zajęć. Obudzimy się w buntowniczych nastrojach i chętnie zmienimy stare plany. Będziemy chcieli natychmiast załatwiać różne ważne sprawy. Pluton wychodzi z retrogradacji, dlatego dzień sprzyja wizytom w urzędzie, podróżom, większym zakupom, a także nauce i zapisywaniu się na ciekawe zajęcia. Warto zaczynać sportowe aktywności, rehabilitację lub wzmocnić organizm spacerując. Słońce w koniunkcji z Jowiszem zapewni nam powodzenie.
Aspekty planet: 08.59 Słońce w koniunkcji z Jowiszem, 12.33 Księżyc w trygonie z Saturnem, 17.01 Pluton wychodzi z retrogradacji.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprzyja ważnym decyzjom na temat finansów, zakupów i inwestycji. Rób rachunki, układaj plan ważnych zadań. Wpadniesz na pomysł, jak opanować problemy i mieć więcej gotówki.

Karta dnia: II Kapłanka
Na każdy temat będziesz miał własne zdanie, a opinie innych ludzi raczej nie będą wpływać na  twoje decyzje i postępowanie.

27.09.2016, wtorek
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 23.42)
Rano poczujemy przypływ sił, ale z powodu Księżyca w znaku Lwa trudno się będzie skupić na rachunkach czy nużących obowiązkach. W południe zapragniemy odmiany, ogarnie nas buntowniczy nastrój, możemy zmienić poranne plany. Uwaga, dzień może przynieść wybuch sporów i kłótni, bo ludzie będą ze sobą rywalizować. Mars wkracza do znaku Koziorożca, dlatego chętnie wybierzemy się na spacer, siłownię, pogramy w gry.
Aspekty planet: 10.06 Mars wkracza do znaku Koziorożca, 10.52 Księżyc w trygonie z Uranem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja porządkom i nauce. Dzisiaj wyciągniemy wnioski ze starych błędów, coś naprawimy i zmienimy na lepsze. Nadrabiaj zaległości, reperuj różne urządzenia.

Karta dnia: VII Rydwan
Uważaj, aby rewolucyjna postawa nie zakończyła się konfliktem z kimś, kto lubi wszystkich pouczać i kontrolować. Wieczorem miła niespodzianka.

28.09.2016, środa
Księżyc w znaku Panny
Czeka nas pracowity dzień. Ktoś może wymagać od ciebie więcej niż zwykle. Z niczym się dzisiaj nie spiesz i ułóż dobry plan dnia, a ze wszystkim sobie poradzisz. Jeśli musisz załatwiać ważne sprawy, to zabierz się za nie po południu. Wieczorem unikaj zakupów, rachunków i dalekich podróży. Lepiej zająć się zdrowiem i pielęgnacją urody.
Aspekty planet: 00.27 Księżyc w trygonie z Marsem, 10.46 Księżyc w sekstylu z Wenus, 18.45 Księżyc w opozycji z Neptunem, 21.41 Księżyc w kwadraturze z Saturnem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja nowym pomysłom i szybkim decyzjom. Sprawy, jakie dzisiaj poruszysz, przyniosą ci zysk i uznanie. Możesz zaczynać nowe przedsięwzięcia, ryzyko się opłaci.

Karta dnia: XX Sąd
Rodzinne i domowe sprawy zaczną się układać po twojej myśli, nie warto więc wciąż oglądać się za siebie. Miłe spotkanie zażegna rodzinny spór.

29.09.2016, czwartek
Księżyc w znaku Panny
Unikaj ryzyka i podejmowania się spraw, na których dobrze się nie znasz, bo ludzie będą wnikliwi i krytyczni. Możliwe są pomyłki, zguby, a nawet przypadkowe straty. Lepiej zająć się dzisiaj porządkami, nadrabianiem zaległości, dbaniem o kondycję i zdrowie. Unikaj kłótni, dzisiaj ludzie będą uparci. Dobry dzień na wizytę u lekarza, fryzjera, kosmetyczki.
Aspekty planet: 04.24 Księżyc w trygonie z Plutonem, 12.04 Księżyc w koniunkcji z Merkurym.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy. Dziś możesz zarobić na cudzych pomysłach lub podzielić się czymś z innymi. Dobry dzień na randki, a także zawieranie nowych znajomości.

Karta dnia: IV Cesarz
Karta przestrzega przed bałaganem w papierach  i chaosem wśród komputerowych plików. Dbaj o porządek i nie spóźniaj się na spotkania, a unikniesz błędów.

30.09.2016, piątek
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 9.52)
Bądź dokładny i unikaj pośpiechu, bo łatwo będzie coś ważnego przegapić. Ludzie będą energiczni, ale też niecierpliwi i mniej wyrozumiali dla innych. Dobry dzień na wizytę u lekarza lub kosmetyczki. Zrób rachunki, znajdź oszczędności, ogranicz wydatki. Rano zadbaj o włosy, po południu kupuj nowe kosmetyki i ubrania. Rób ćwiczenia wytrzymałościowe, idź na siłownię lub ćwicz na piłce.
Aspekty planet: 13.58 Księżyc w kwadraturze z Marsem, 18.53 Księżyc z Jowiszem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja ambitnym pomysłom, twórczym dyskusjom i szybkiej nauce. Zadawaj dzisiaj odważne pytania, szukaj nowych możliwości, poznawaj nowych przyjaciół.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Odkryjesz w sobie potrzebę artystycznej działalności, zainteresujesz się nieznanym ci gatunkiem muzyki. Weź udział w warsztatach rozwijających twórcze myślenie.

1.10.2016, sobota
Księżyc w znaku Wagi
Nów Księżyca w znaku Wagi o godzinie 2.11 sprzyja godzeniu się z ludźmi, aktywnemu odpoczynkowi, miłości, ciekawym rozmowom z bliskimi osobami. Za domowe obowiązki trudno się będzie zabrać. Możesz mieć niezwykłe sny i przeczucia, którym warto będzie uwierzyć. W domu unikaj mycia podłóg i wielkiego prania,  za to podlej rośliny. Wenus w trygonie z Neptunem sprzyja randkom.
Aspekty planet: 02.11 Księżyc w koniunkcji ze Słońcem, 08.55 Księżyc w sekstylu z Uranem, 15.29 Księżyc w kwadraturze z Plutonem, 19.13 Wenus w trygonie z Neptunem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja randkom i miłości, a także pomaga w naprawie relacji z ludźmi. Zapytaj sąsiadów i krewnych, w czym możesz im doradzić lub pomóc, a zyskasz wdzięczność.

Karta dnia: XII Śmierć
Zainteresujesz się rodzinnymi tajemnicami. Coś nie będzie dawało ci spokoju i niespodziewanie odkryjesz, że ktoś coś przed tobą ukrywa. Szybko wyjaśnij nieporozumienie.

2.10.2016, niedziela
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 21.42)
Będziesz bardzo podatny na różne prośby i wpływy. Nie pozwól tylko, aby czyjeś wątpliwości lub dąsy popsuły ci dzisiaj humor i postaraj się od razu wyjaśnić nieporozumienia. Popołudnie sprzyja odpoczynkowi i rodzinnym rozrywko. Dobry dzień na randki, spotkania towarzyskie, upominanie się o długi lub przysługi.
Aspekty planet: 07.42 Księżyc w opozycji z Uranem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja nowym pomysłom na podział domowych obowiązków. Artyści poczują dzisiaj wielki przypływ natchnienia. Udadzą się randki i imprezy, warto iść na koncert.

Karta dnia: VI Kochankowie
Dzięki czyjejś pomocy nawiążesz kontakt z osobą, na której radzie i pomocy bardzo ci zależy. Bądź otwarty na nowe propozycje.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 03 o 19´ – 10 o 12´ Wagi
Księżyc 05 o 35´ Lwa – 02 o 08´ Skorpiona
Merkury 15 o 59′ – 23 o 21′ Panny
Wenus 02 o 54´ – 11 o 26′ Skorpiona
Mars 29 o 08´ Strzelca – 03 o 45´ Koziorożca
Jowisz 03 o 33′ – 05 o 04´ Wagi
Saturn 11 o 16´ – 11 o 46´ Strzelca
Uran 23 o 17´ – 23 o 01´ Barana w retrogradacji
Neptun 10 o 00´ – 09 o 50´ Ryb w retrogradacji
Pluton 14o 56´ – 14 o 56´ Koziorożca stacjonarny

Próżny kurs Księżyca:
27.09 od g. 10.52 do g. 23.42.
29.09 od g. 12.04 do 30.09 do g. 09.52.
2.10 od g. 7.42 do g. 21.42.

Udanego tygodnia!

 

Horoskop tygodniowy 19-25.09.2016

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Słońce wkracza do znaku Wagi i zacznie się czas sprzyjający współpracy, negocjacjom, dogadywaniu się i korzystaniu z dóbr kultury. W czwartek Merkury wyjdzie z retrogradacji i zacznie sprzyjać zakupom sprzętu elektronicznego, podróżom i podpisywaniu ważnych umów.

W poniedziałek 19.09 Wenus w sekstylu z Marsem przyniesie okazję do romansów, rozrywek i pozwoli nam z innej perspektywy spojrzeć na wiele spraw.

W środę 21.09 i piątek 23.09 Merkury w trygonie z Plutonem sprzyja intensywnej pracy i dyscyplinie umysłowej. Warto być dociekliwym i nie zadowalać się byle odpowiedzią na poważne pytania.

W czwartek 22.09 Merkury wychodzi z retrogradacji i zacznie sprzyjać intensywnej pracy i dyscyplinie umysłowej. Warto być dociekliwym i nie zadowalać się byle odpowiedzią na poważne pytania. Słońce wkracza do znaku Wagi i zacznie się czas sprzyjający współpracy, negocjacjom, dogadywaniu się i korzystaniu z dóbr kultury. Warto dziś umówić się na ważne spotkanie.

W piątek 23.09 Wenus wkracza do znaku Skorpiona i zapewni nam wiele emocjonujących wrażeń. W naszym życiu uczuciowym wiele się zacznie dziać, możemy stać się zazdrośni, zaborczy i bardzo namiętni.

Horoskop tygodniowy

19.09.2016, poniedziałek
Księżyc w znakach Bliźniąt i Byka (od 6.57)
Korzystny dzień. Będziesz dzisiaj pracowicie spędzać czas. Pomyśl o swoim zdrowiu – to dobry czas na badania kontrolne. Ani w domu, ani w pracy nie zaniedbuj podstawowych obowiązków, bo zaległości jutro mogą wywołać nieprzyjemne konsekwencje. Wenus w sekstylu z Marsem sprzyja randkom i spotkaniom towarzyskim.
Aspekty planet: 13.52 Wenus w sekstylu z Marsem, 23.25 Księżyc w sekstylu z Neptunem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja ryzykownym decyzjom i odważnym wystąpieniom. Łatwo będzie wycofać się z czegoś lub nagle coś zmienić. Szukaj nowych wyzwań, nie oglądaj się w przeszłość.

Karta dnia: VIII Siła
Bądź w formie, postaraj się utrzymać swoją wakacyjną kondycję i figurę. Dobrze się odżywiaj i chodź na spacery, a jesienna chandra i przeziębienia nie będą ci straszne.

20.09.2016, wtorek
Księżyc w znaku Byka
Będziesz miał dzisiaj dobry humor i dużo sił, aby uraczyć rodzinę czy przyjaciół pożywnym i zdrowym posiłkiem. W pracy warto rozpocząć nowe sprawy lub gorliwie wywiązywać się ze swych obowiązków. Dzisiaj praca cię nie zmęczy. Zadbaj o posiłki bogate w mikroelementy, wypij sok z surowych warzyw, aby zapewnić organizmowi dodatkowe witaminy.
Aspekty planet: 07.10 Księżyc w trygonie z Plutonem, 07.31 Księżyc w trygonie z Merkurym.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy i dogadywaniu się z ludźmi. Łatwiej przekonasz kogoś, że musi się liczyć także z tym, co ty masz do powiedzenia. Dobry dzień na imprezy i randki.

Karta dnia: IX Pustelnik
Masz szansę się czegoś ważnego nauczyć, przeczytać zaległe czasopisma i książki, obejrzeć mądry film. Nie pozwól, aby w relacjach z ludźmi emocje i żal przysłoniły ci zdrowy rozsądek!

21.09.2016, środa
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 7.52)
Nie będzie ci się chciało rozmawiać z nikim na poważne tematy aż do południa. Warto w tym czasie zadbać o siebie i swoje zdrowie. Po południu nabierzesz jednak ochoty na towarzystwo. Najlepiej jeśli to będą młodzi ludzie. Wieczorem warto zabrać się za drobne naprawy w domu lub jego upiększanie. Merkury w trygonie z Plutonem sprzyja odnawianiu znajomości.
Aspekty planet: 03.25 Merkury w trygonie z Plutonem, 05.32 Księżyc w trygonie ze Słońcem, 12.07 Księżyc w trygonie z Jowiszem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja kreatywnym pomysłom, uprawianiu sportu i zabawie. Coś się dzisiaj uda zmienić na lepsze. Pozbędziesz się kompleksów i niepotrzebnych problemów.

Karta dnia: XVI Wieża
Pilnuj spraw mieszkaniowych, zrób mały remont, napraw wszystkie usterki, bo jeśli będziesz zwlekał, możesz ponieść większe szkody.

22.09.2016, czwartek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Księżyc pomoże załatwiać ważne sprawy na mieście, odwiedzaj też urzędy lub bank. Ludzie wszyscy będą uprzejmi, ale też ciekawscy. O godzinie 16.21 Słońce wkracza do znaku Wagi. Łatwo będzie zdobywać nowe informacje, ale będą wśród nich także plotki. Uda się nauka, podróże, wizyty w urzędach i administracji, pisanie ważnych pism. Jedz więcej potraf bogatych w zdrowe tłuszcze. Dziś Merkury wychodzi z retrogradacji i zacznie sprzyjać kupowaniu sprzętu elektronicznego i podpisywaniu umów.
Aspekty planet: 00.42 Księżyc w kwadraturze z Neptunem, 02.13 Księżyc w opozycji z Saturnem, 07.30 Merkury wychodzi z retrogradacji, 08.37 Księżyc w kwadraturze z Merkurym, 16.21 Słońce wkracza do znaku Wagi, 23.11 Księżyc w sekstylu z Uranem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprzyja ważnym przemyśleniom. Dzisiaj możesz odkryć tajemnice, rozszyfrować spiski. Pytaj o wszystko, co tylko cię interesuje i nie daj się zbyć byle argumentem.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Odkryjesz w sobie nowy talent, który warto będzie rozwijać, Zapisz się na kurs, kup podręcznik, obejrzyj film instruktażowy i od razu zabierz się do pracy. Unikaj konfliktów i sporów.

23.09.2016, piątek
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 10.33)
Uwolnij swoją fantazję, zastanów się nad marzeniami, jakie możesz spełnić. Wenus wchodzi do znaku Skorpiona. Dziś możesz wpaść na innowacyjne pomysły, które w przyszłości przyniosą ci awans i większe pieniądze. Merkury w trygonie z Plutonem zapewni ciekawe informacje. Jedz węglowodany, dzisiaj zamiast bułek wybierz zdrowe, ciemne pieczywo. Umyj zakurzone doniczki i osłonki. Regeneruj siły, idź na basen lub masaż.
Aspekty planet: 05.53 Księżyc w opozycji z Marsem, 09.56 Księżyc w trygonie z Wenus, 10.51 Merkury w trygonie z Plutonem, 11.56 Księżyc w kwadraturze ze Słońcem, 15.48 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem, 16.50 Wenus wkracza do znaku Skorpiona.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki doda nam wiary w świat i ludzi. Warto bywać, dyskutować. Udadzą się dzisiaj podróże i większe zakupy. Dobry dzień na randkę, imprezę, publiczne prezentacje i wystąpienia.

Karta dnia: XI Sprawiedliwość
Zrób porządki w papierach i dokumentach, zapłać rachunki i podatki w terminie, bo ktoś może się czepiać lub nawet wlepić ci karę. Przestrzegaj przepisów, bo inaczej możesz mieć problemy.

24.09.2016, sobota
Księżyc w znaku Raka
Od rana będziemy optymistyczni, ale skupimy się raczej na towarzyskich sprawach, niż na nudnych obowiązkach. Aura sprzyja wyjazdom i udanym zakupom. Udadzą się randki i zajęcia związane ze sztuką. Jeśli chcesz się z kimś pogodzić lub umówić, to zrób to właśnie dzisiaj. Starsze osoby będą bardziej wyrozumiałe, a młodsze bardziej uprzejme.
Aspekty planet: 04.05 Księżyc w trygonie z Neptunem, 12.42 Księżyc w opozycji z Plutonem, 13.15 Księżyc w sekstylu z Merkurym.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom. Chętnie pomożesz, doradzisz, a w razie potrzeby pocieszysz swoich bliskich. Dzisiaj możesz gotować i piec ulubione przysmaki lub zająć się upiększaniem domu.

Karta dnia: XII Wisielec
Zwolnij i nie rób wszystkiego na ostatnią chwilę. Organizm może być słabszy i bardziej podatny na przeziębienie i grypę. W weekend zregeneruj siły, czytaj, oglądaj filmy.

25.09.2016, niedziela
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 15.48)
Od rana będziemy niecierpliwi i pomysłowi. Księżyc w Lwie sprzyja kreatywności i zmianie spojrzenia na sytuację, dlatego odważ się dzisiaj przeciwstawić osobom, które cię wykorzystują lub nie szanują. Dzień przyniesie nam ciekawe spotkania i nowe inspiracje. Zacznij uprawiać sport, zabierz się za poprawę kondycji. Dobry dzień na wizytę u fryzjera.
Aspekty planet: 03.41 Księżyc w kwadraturze z Uranem, 20.36 Księżyc w kwadraturze z Wenus, 21.33 Księżyc w sekstylu ze Słońcem, 22.13 Księżyc w sekstylu z Jowiszem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki nie sprzyja ryzykownym decyzjom. Bądźmy dziś ostrożni, unikajmy kłótni. Zajmij się nauką, wyjaśniaj różne trudne sprawy. Dobry dzień na zmianę stylu życia na bardziej zdrowy.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Sprawdź korespondencję, odpisuj na listy i oddzwaniaj, bo ktoś przekaże ci ważne i cenne informacje. Warto zadzwonić do przyjaciela sprzed lat!

Pozycje planet i świateł:
Słońce 26 o 29´ Panny – 03 o 19´ Wagi
Księżyc 26 o 56´ Barana – 5 o 35´ Lwa
Merkury 15 o 40′ – 15 o 59′ Panny
Wenus 24 o 22′ Wagi – 02 o 54´ Skorpiona
Mars 24 o 39´ – 29 o 08´ Strzelca
Jowisz 2 o 03´ – 03 o 33′ Wagi
Saturn 10 o 50´ – 11 o 16´ Strzelca
Uran 23 o 32´ – 23 o 17´ Barana w retrogradacji
Neptun 10 o 11´ – 10 o 00´ Ryb w retrogradacji
Pluton 14 o 56´ – 14o 56´ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
18.09 od g. 22.10 do 19.09 do g. 6.57.
21.09 od g. 5.32 do g. 7.52.
23.09 od g. 9.56 do g. 10.33.
25.09 od g. 3.41 do g. 15.48.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 12-18.09.2016

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami dynamiczny, choć trochę nerwowy tydzień. Mars ustawi się w kwadraturze ze Słońcem i Merkurym, a Księżyc zmierza do pełni. Będziemy musieli szybko podejmować decyzje i uwijać się z pracą i obowiązkami, aby nie zostać w tyle.

W poniedziałek 12.09 Merkury w kwadraturze z Marsem sprawi, że nie będziemy się nudzić. Warto zwiedzać okolicę, czytać ciekawe książki, nadrabiać kinowe i teatralne zaległości. Merkury w Pannie sprzyja szybkim i bezproblemowym podróżom.

We wtorek 13.09 Słońce w koniunkcji z Merkurym sprzyja udanym spotkaniom i skutecznym rozmowom. Osoby, które ubiegają się o pracę, powinny być bardziej odważne i śmiałe w prezentowaniu swoich umiejętności. Słońce w kwadraturze z Marsem ostrzega nas przed błędami, pomyłkami i niedociągnięciami, bo mogą one mieć nieprzyjemne dla nas skutki w niedalekiej przyszłości.

W piątek 16.09 pełnia i półcieniowe zaćmienie Księżyca może spowodować zamieszanie w naszych planach. Nie spiesz się, nie szarżuj za kierownicą. Osoby wrażliwe nie powinny dziś podejmować ważnych decyzji.

W sobotę 17.08 Mars w trygonie z Uranem zachęca do zajęcia się sprawami technicznymi, ułatwi nam rozwiązywanie zagadek i sprzyja znajdywaniu tanich wycieczek, przejazdów i przelotów. Warto kupować części zamienne i materiały do nauki.

W niedzielę 18.09 Wenus w opozycji z Uranem sprawi, że będziemy bardziej skłonni do flirtowania, romansowania i namiętnych randek. Warto zainwestować w swój wygląd, zwracać uwagę na ubiór, teraz każdy szczegół może pomóc nam w zwróceniu na siebie uwagi.

a20160912_450

12.09.2016, poniedziałek
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 23.28)
Będziesz musiał wziąć się do pracy. Radzimy unikać próżnych dyskusji z członkami rodziny lub starszymi osobami. Nie chwal się potencjalnymi możliwościami czy znajomościami. Dziś liczy się doświadczenie i autorytet. Merkury w kwadraturze z Marsem ostrzega przed kontuzjami. Nawet na spacerze uważaj na kondycję, nie przemęczaj się.
Aspekty planet: 04.35 Księżyc w trygonie ze Słońcem, 07.36 Księżyc w trygonie z Merkurym, 11.59 Księżyc w kwadraturze z Uranem, 20.58 Merkury w kwadraturze z Marsem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja ambitnym pomysłom, twórczym dyskusjom i nauce. Zadawaj  odważne pytania, szukaj nowych rozwiązań i możliwości.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Twój los się odmieni na lepsze, jeśli wykorzystasz okazję, która nagle pojawi się na horyzoncie. Zagraj w totka, masz szansę wygrać.

13.09.2016, wtorek
Księżyc w znaku Wodnika
Popadniesz dziś od rana w nerwowość i pośpiech. Zechcesz robić zbyt wiele naraz. W efekcie podejmiesz się zadań ponad swoje siły, co mocno cię zdenerwuje. Późnym popołudniem i wieczorem ukoisz swoje stargane nerwy w domowych pieleszach. Słońce w koniunkcji z Merkurym i w kwadraturze z Marsem sprzyja podejmowaniu szybkich decyzji w sprawie wyjazdów i nauki.
Aspekty planet: 00.49 Księżyc w trygonie z Jowiszem, 01.39 Słońce w koniunkcji z Merkurym, 18.29 Księżyc w sekstylu z Saturnem, 22.38 Słońce w kwadraturze z Marsem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki pomaga walczyć o ważne sprawy. Bądź uparty, a dostaniesz to, czego chcesz. Dobry dzień na zakupy, inwestycje, urządzanie domu lub ogrodu. Dzisiaj praca aż tak nie męczy.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Odpoczywaj, wysypiaj się  dobrze odżywiaj. Potrzebujesz więcej opieki i spokoju. Intuicja podpowie ci, co robić.

14.09.2016, środa
Księżyc w znaku Wodnika
Będziesz niespokojny. Chętnie zrobisz porządek z zaległymi rodzinnymi sprawami. Nie bierz jednak na siebie zbyt wiele, bo po południu zapomnisz o obietnicach i zapragniesz przede wszystkim odpoczynku i spokoju. Wybierz się z bliskimi na rower lub długi spacer, przygotuj ulubiony posiłek, a rodzina będzie zadowolona.
Aspekty planet: 08.40 Księżyc w trygonie z Wenus, 14.23 Księżyc w sekstylu z Marsem, 17.31 Księżyc w sekstylu z Uranem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprzyja randkom, zabawie, imprezom i wyjazdom. Szukaj towarzystwa przyjaciół, odważ się zawierać nowe znajomości. Będzie wesoło i kreatywnie.

Karta dnia: 0 Głupiec
Ktoś cię zaskoczy, coś nowego się wydarzy w twoim otoczeniu, co zainspiruje cię do zmian, a nawet popchnie cię na nową drogę życia.

15.09.2016, czwartek
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 4.22)
Szczerze zainteresujesz się cudzymi sprawami. Okaże się, że możesz komuś pomóc i sprawić ludziom wiele radości. Odwiedź przyjaciół, wybierz się w podróż lub na krótką wycieczkę. Po południu możesz poczuć się zmęczony i szybko zrezygnować z ambitnych planów. Jedz więcej węglowodanów czyli kasz i makaronów.
Aspekty planet: 21.45 Księżyc w koniunkcji z Neptunem, 22.25 Księżyc w kwadraturze z Saturnem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom, a także odpoczynkowi z dala od hałasu i pośpiechu. Nawet dla złośliwców i maruderów będziemy dziś życzliwi i wyrozumiali.

Karta dnia: VIII Siła
Czas zacząć dbać o zdrowie i kondycję. Uda się skutecznie przeprowadzić dietę cud i wzmocnić organizm ćwiczeniami.

16.09.2016, piątek
Księżyc w znaku Ryb
Dziś z powodu pełni i półcieniowego zaćmienia Księżyca możesz być podenerwowany i mieć obawy, czy podołasz trudnym sprawom. Chwilowe pogorszenie samopoczucia czy wahania nastrojów mogą negatywnie wpłynąć na twoje decyzje życiowe i relacje z bliskimi. Bądź opanowany, jedz posiłki o regularnych porach i nie bierz się za generalne porządki.
Aspekty planet: 05.34 Księżyc w sekstylu z Plutonem, 09.45 Księżyc w opozycji z Merkurym, 19.16 Księżyc w kwadraturze z Marsem, 21.05 Księżyc w opozycji ze Słońcem, półcieniowe zaćmienie Księżyca.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja zdobywaniu ciekawych informacji. Ucz się dzisiaj i odkrywaj nowe zainteresowania. Nie bój się zadawać pytań, nie żałuj czasu na ważne dyskusje i naukę.

Karta dnia: XV Diabeł
Dopadnie cię lenistwo, trudno ci będzie zabrać się za obowiązki i trudne nudne sprawy. Możliwy flirt, a nawet romans.

17.09.2016, sobota
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 6.22)
Będziesz miał więcej domowych obowiązków, ale dasz sobie radę dzięki wsparciu przyjaciół. Nie wstydź się prosić o pomoc. Sprawy zdrowia wymagać będą uwagi – nie jedz dziś byle czego. Uda się szybko uporać z prasowaniem i praniem, gotowanie sprawi ci duża przyjemność. Mars w trygonie z Uranem pomoże ci poprawić formę i zadbać o zdrowie.
Aspekty planet: 09.04 Mars w trygonie z Uranem, 09.06 Księżyc w opozycji z Jowiszem, 23.54 Księżyc w trygonie z Saturnem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprzyja udanym negocjacjom. Łatwiej przekonać kogoś, że musi się liczyć także z tym, co ty masz do powiedzenia. Walcz o swoje zyski!

Karta dnia: VI Kochankowie
Czas na miłość i zabawę. Odnajdziesz spokój u boku ukochanej osoby, dogadasz się z kimś, kto ma trudny charakter.

18.09.2016, niedziela
Księżyc w znaku Barana
Masz przed sobą doskonały dzień. Spokojny i opanowany dasz sobie radę z wyzwaniami, który postawią przed tobą bliscy. Po południu chaos informacyjny trochę wyprowadzi cię z równowagi. Wieczorem romantyczna randka lub towarzyskie spotkanie może skończyć się przeziębieniem. Wenus w opozycji z Uranem sprzyja zakochaniu od pierwszego wejrzenia.
Aspekty planet: 06.38 Księżyc w kwadraturze z Plutonem, 10.05 Wenus w opozycji z Uranem, 20.31 Księżyc w koniunkcji z Uranem, 21.29 Księżyc w opozycji z Wenus, 22.10 Księżyc w trygonie z Marsem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja wszystkim, którzy walczą z zaległościami w nauce lub z domowymi porządkami. Dzisiaj uda się nam wreszcie skończyć różne trudne i męczące zadania.

Karta dnia: XVI Wieża
Nie zawahaj się podjąć ryzykownej decyzji, teraz znajdziesz siłę, aby pokonać strach. Walcz o siebie, teraz masz na to najwięcej determinacji i okazji.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 19 º 39´ – 26 º 29´ Panny
Księżyc 18 º 23´ Koziorożca – 26 º 56´ Barana
Merkury 21 º 38′ – 15 º 40′ Panny w retrogradacji
Wenus 15 º 49´ – 24 º 22′ Wagi
Mars 20 º 21´ – 24 º 39´ Strzelca
Jowisz 00 º 32′ – 2 º 03´ Wagi
Saturn 10 º 29´ – 10 º 50´ Strzelca
Uran 23 º 46´ – 23 º 32´ Barana w retrogradacji
Neptun 10 º 22´ – 10 º 11´ Ryb w retrogradacji
Pluton 14º 59´ – 14 º 56´ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
12.09 od g. 11.59 do g. 23.28.
14.09 od g. 17.31 do 15.09 do g. 4.22.
16.09 od g. 21.05 do 17.09 do g. 6.22.
18.09 od g. 22.10 do 19.09 do g. 6.57.

Udanego tygodnia!

 

Horoskop tygodniowy 5-11.09.2016

W tym tygodniu planety będą sprzyjać aktywnemu wypoczynkowi i łapaniu miłosnych okazji. Zrób się na bóstwo, wyglądaj jak gwiazda, a nikt nie przejdzie obok ciebie obojętny. Powitaj godnie Jowisza w znaku Wagi.

W środę 7.09 Wenus ustawi się w sekstylu z Saturnem. Osoby w związkach mają szansę przeżyć rozkwit uczuć i piękne, romantyczne chwile. Zapomnijmy o urazach i codziennych problemach i po prostu cieszmy się życiem! Słońce w trygonie z Plutonem sprawi, że poczujesz przypływ sił i animuszu. W sprawach towarzyskich masz okazję zabłysnąć dowcipem, talentem lub olśniewającym wyglądem. Nie marudź i dobrze się baw.

W piątek 9.09 Jowisz wkracza do znaku Wagi i sprzyja współpracy oraz poznawaniu nowych ludzi. Osoby ambitne mają szansę dopiąć swego i zrealizować ważny projekt lub zrobić coś trudnego.

W sobotę 10.09 Saturn w kwadraturze z Neptunem skierują naszą uwagę na sprawy zdrowia, samopoczucia i ogólnego nastawienia do życia. Ci, którzy są podatni na stany depresyjne i mają pesymistyczne podejście do życia, powinni znaleźć sobie zajęcie i nie myśleć za dużo, bo ich stan może się pogorszyć.

W niedzielę 11.09 Wenus w kwadraturze z Plutonem ostrzega nas przed szastaniem pieniędzmi i beztroskim podejściem do spraw majątkowych oraz bankowych. Bądźmy mili dla ludzi, bo złośliwa uwaga czy niepotrzebna krytyka mogą spowodować nieporozumienia, a nawet poważne kłótnie.

Horoskop tygodniowy

5.09.2016, poniedziałek
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 14.38)
Zapragniesz schować się przed światem, pogrążysz w marzeniach i wspomnieniach. Będziesz bardziej niż zwykle czuły i podatny na emocje. W sprawach zawodowych czy naukowych bądź jednak bardziej ostrożny i rozważny. Ktoś może skontrolować twoje postępy. Rób przetwory, zapewnij bliskim wsparcie.
Aspekty planet: 02.30 Księżyc w opozycji z Uranem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprzyja kreatywnym pomysłom. Od razu wprowadzaj je w życie. Randki i spotkania z ludźmi miną w życzliwej atmosferze, uda się zakończyć różne spory.

Karta dnia: XX Sąd
Zajmij się rodzinnymi sprawami. Ktoś bliski oczekuje od ciebie pomocy i wsparcia. Sprawy z przeszłości teraz mogą wpłynąć na twoją sytuację.

6.09.2016, wtorek
Księżyc w znaku Skorpiona
Zapragniesz dzisiaj ciszy i bezpieczeństwa. Do każdej sprawy będziesz podchodzić w bardzo emocjonalny sposób. Poczujesz też wielką tęsknotę za dawnymi czasami. Przejrzysz fotografie, zadzwonisz do starych znajomych. Dzień sprzyja szczerym rozmowom i kameralnym spotkaniom.
Aspekty planet: 11.54 Księżyc w trygonie z Neptunem, 20.05 Księżyc w sekstylu ze Słońcem, 21.01 Księżyc w sekstylu z Plutonem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprawi, że staniemy się wyrozumiali i ciekawi tego, co słychać u innych ludzi. Zadbajmy o bliskich, szanujmy starsze osoby.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Uwierz w siebie i w swoją szczęśliwą gwiazdę. Szczęście się do ciebie uśmiechnie, wykorzystaj więc okazje do wzbogacenia się lub polepszenia swojej sytuacji miłosnej lub rodzinnej.

7.09.2016, środa
Księżyc w znaku Skorpiona
Bądź konkretny w rozmowach na temat pieniędzy. Zapragniesz trochę zaoszczędzić i zainwestować, ale bez ryzyka. W rozmowach z bliskimi bądź bardziej zasadniczy i nie toleruj sprzeciwu. Słońce w trygonie z Plutonem sprzyja wizytom w urzędzie. Wenus w sekstylu z Saturnem pomoże ci znaleźć oszczędności w domowym budżecie.
Aspekty planet: 07.19 Słońce w trygonie z Plutonem, 13.33 Wenus w sekstylu z Saturnem, 18.38 Księżyc w sekstylu z Wenus.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprawi, że będziemy myśleć o ciekawych książkach, filmach i o rozwoju duchowym. Bardzo dobry dzień, aby zdobyć nowe umiejętności.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Zdobądź się na obiektywizm, nie kieruj się emocjami w ocenie skomplikowanej sytuacji. Od twojego zdania wiele będzie zależało, dobrze się więc zastanów, zanim podejmiesz decyzję.

8.09.2016, czwartek
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 03.19)
Będziesz pełen energii, a nawet niepotrzebnie nerwowy. W każdej sytuacji zapragniesz zaznaczyć swoją niezależność, a także zerwać z nudą i rutyną. Twoje plany udadzą się, jeśli tylko zrobisz plan działań i będziesz pamiętać o złożonych obietnicach. Wieczorem prowadź ostrożnie samochód. Organizm potrzebuje więcej białka.
Aspekty planet: 02.42 Księżyc w sekstylu z Jowiszem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprzyja dobrym pomysłom na rozwiązanie finansowych problemów. Bądź samodzielny i odważny, a osiągniesz więcej niż zwykle. Zakładaj biznes, otwieraj konto, inwestuj pieniądze.

Karta dnia: XI Siła
Nie czas na odpoczynek, wytęż wszystkie siły, zakasz rękawy i zabierz się szybko do roboty. Zadbaj o swoje zdrowie, popraw kondycję, zmobilizuj się do regularnych ćwiczeń.

9.09.2016, piątek
Księżyc w znaku Strzelca
Będziesz w dobrym nastroju i podejmiesz odważne decyzje, które dotyczyć będą zdrowego stylu życia. Nie rezygnuj jednak ze wszystkich przyjemności, bo po południu przyjaciele dadzą o sobie znać i wpłyną na zmianę twoich planów. Jowisz wkracza do znaku Wagi i sprzyja nawiązywaniu znajomości i zawieraniu sojuszy.
Aspekty planet: 00.06 Księżyc w koniunkcji z Saturnem, 00.20 Księżyc w kwadraturze z Neptunem, 03.53 Księżyc w sekstylu z Wenus, 13.18 Jowisz wkracza do znaku Wagi, 13.48 Księżyc w kwadraturze ze Słońcem, 17.10 Księżyc w koniunkcji z Marsem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja nabieraniu dystansu do przelotnych kłopotów. Zamiast się spieszyć i denerwować, poszukaj mądrości i cierpliwości. Na spacerze odzyskasz wigor i energię.

Karta dnia: IX Pustelnik
Zaszyj się tam, gdzie nikt cię nie będzie niepokoił ani zamęczał swoimi sprawami. Postaw na samodzielność, skup się na jednym konkretnym zadaniu, a szybko się z nim uporasz.

10.09.2016, sobota
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 14.54)
Powinieneś odpocząć i niczym się dziś nie przejmować. Ważne decyzje przełóż na poniedziałek. Dzień sprzyja porządkom, podsumowaniom, snuciu marzeń i planów. Ostrożnie z ostrymi potrawami, dziś twój żołądek może nie znieść radykalnych smaków.
Saturn w kwadraturze z Neptunem ostrzega przed podejmowaniem trudnych decyzji, dobrze się zastanów, zanim z czegoś zrezygnujesz.
Aspekty planet: 02.25 Księżyc w kwadraturze z Merkurym, 02.50 Księżyc w trygonie z Uranem, 15.03 Saturn w kwadraturze z Neptunem, 15.21 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja radości, miłości i wielkiej kreatywności. Znajdź czas na swoje pasje i hobby. Mogą ci przyjść do głowy wspaniałe pomysły, dzięki którym pokonasz trudności.

Karta dnia: VI Kochankowie
Masz szczęście do ludzi, wykorzystaj to! Ktoś podpowie ci dobre rozwiązanie, ktoś inny wyciągnie pomocną dłoń. Nie bój się pytać, dzięki temu wiele zyskasz.

11.09.2016, niedziela
Księżyc w znaku Koziorożca
Możesz się zastanowić nad przebudową domu czy wręcz przeprowadzką. Zaplanuj życie rodzinne na kilka tygodni do przodu. Możliwe nowe wiadomości od cioć lub babć – na tematy rodziny rozmawiać będziesz więcej niż zwykle. Wenus w kwadraturze z Plutonem nie sprzyja dużym wydatkom i ostrzega przed osobami, które plotkują.
Aspekty planet: 09.47 Wenus w kwadraturze z Plutonem, 10.54 Księżyc w sekstylu z Neptunem, 19.36 Księżyc w koniunkcji z Plutonem, 20.39 Księżyc w kwadraturze z Wenus.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja randkom i miłości, a także pomaga w naprawie relacji z ludźmi. Zapytaj sąsiadów i krewnych, w czym możesz im doradzić lub pomóc, a zyskasz wdzięczność.

Karta dnia: II Kapłanka
Nie siedź bezczynnie, użyj swoich kontaktów, aby załatwić ważną sprawę. Mądra kobieta nie tylko ci pomoże, ale i zrozumie twoje problemy.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 12 o 51´ – 19 o 39´ Panny
Księżyc 23 o 43´ Wagi – 18 o 23´ Koziorożca
Merkury 27 o 34′ – 21 o 38′ Panny w retrogradacji
Wenus 7 o 15′ – 15 o 49´ Wagi
Mars 16 o 13´ – 20 o 21´ Strzelca
Jowisz 29 o 03´ Panny – 00 o 32′ Wagi
Saturn 10 o 11´ – 10 o 29´ Strzelca
Uran 23 o 58´ – 23 o 46´ Barana w retrogradacji
Neptun 10 o 34´ – 10 o 22´ Ryb w retrogradacji
Pluton 15 o 02´ – 14o 59´ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
5.09 od g. 2.30 do g. 14.38.
8.09 od g. 2.42 do g. 3.19.
10.09 od g. 2.50 do g. 14.54.

Udanego tygodnia!