O charakterze Ryb

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Zodiakalne Ryby to osoby o silnej intuicji. Osiągają swoje cele dzięki umiejętności wczucia się w sytuację innych ludzi oraz przewidywania ich posunięć.

Partonką Ryb jest planeta Neptun, żywiołem woda.

Przedstawiciele Znaku Ryb są uprzejmi i delikatni. Dobrze życzą innym, ponieważ znają sprawczą moc myśli. Sprawy duchowe Ryby uznają za ważniejsze od spraw materialnych, na życie patrzą z szerszej perspektywy. Odwagi i optymizmu dodaje im religia, pocieszenie znajdują w sztuce. Na pozór Ryby są delikatne i nieśmiałe, jednak aby zrealizować swe pragnienia zdolne są do niezwykłych poświęceń i zazwyczaj osiągają w życiu swe cele.

Ryby wierzą w przeznaczenie, często też spotykają je niezwykłe i szczęśliwe zbiegi okoliczności. Sny przedstawicieli tego Znaku często okazują się prorocze. Doskonale radzą sobie Ryby w zawodach związanych z uczuciami i emocjami. Są wspaniałymi, pełnymi oddania lekarzami oraz bardzo dobrymi psychologami. Mają dar współodczuwania, potrafią słuchać i odpowiedzialnie opiekować się innymi. W głębi duszy zawsze są artystami, a jeśli zdecydują się i odważą tworzyć dzieła mogą liczyć na sukces. Ryby wierzą w idee, pieniądze są dla nich drugorzędną sprawą. Zazwyczaj wydają dużo, nie skąpią na luksusowe jedzenie i trunki. Żyją z dnia na dzień i nie myślą o oszczędnościach, często też ignorują sprawy i obowiązki urzędowe. Przedstawiciele tego Znaku mają delikatny system nerwowy, tradycja astrologiczna przestrzega ich przed nadużywaniem alkoholu, narkotyków i lekarstw.

W miłości chcą Ryby zatracić się i wewnętrznie przemienić. Są urokliwe i potrafią uwodzić innych. Wierzą w miłość idealną, często też przydarzają się im historie godne poruszającego dramatu. Kochają bardzo mocno, całą swoją istotą. Zdolne są poświęcić swoje szczęście dla interesów drugiej osoby, często dla partnera rezygnują z własnej kariery. Szantaż emocjonalny niestety nie jest obcą im techniką w osiąganiu swoich celów.

Ryby niekochane płaczą i dosłownie marnieją w oczach, często ich choroby mają psychosomatyczną naturę. Niektóre Ryby zdolne są do miłości platonicznej, latami ukrywając przed otoczeniem obiekt swych uczuć. Problemem Ryb bywa wyczucie właściwego momentu dla wyrażenia swoich uczuć, gdyż w głębi duszy czują iż albo jest jeszcze za wcześnie, albo już za późno.

Sławne Ryb:

Michał Anioł, Mikołaj Kopernik, Fryderyk Chopin, Wiktor Hugo, Liz Taylor, Albert Einstein.


Więcej horoskopów dla Ryb

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer