Horoskopy dla Ryb


Horoskopy dla Ryb

Horoskop na dziś

Twoje spostrzeżenia i zawodowe pomysły będą bardzo trafne. Nie zabraknie ci także odwagi w wyrażaniu własnych uczuć. Popołudnie to doskonała pora na towarzyskie spotkania, ale postaraj się nie wydać zbyt wiele na przyjemności.


Horoskop miesięczny dla Ryb

Ostrożnie i bezpiecznie

Przestaniesz angażować się w cudze sprawy i zajmiesz tylko tym, co dla ciebie jest ważne. Służbowe sprawy i towarzyskie wydarzenia wydadzą ci się niewarte nerwów. Staniesz się ostrożny i rozważny. Trudno będzie namówić cię na ryzykowne decyzje finansowe czy na szalone wyjazdy w nieznane. Nie przejmuj się, jeśli znajomi zaczną komentować twoje zachowanie. Uspokój się i zacznij żyć własnym rytmem..

Horoskop roczny dla Ryb na 2023 rok

Tarot tygodniowy dla Ryb

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze zodiakalnego Ryb

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer