Horoskop dla Lwa na Słońce w Raku od 20.6.2024 do 21.7.2024

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Zajmij się sobą

Planety radzą ci skoncentrować się na swoich sprawach, wyjaśnić różne zaległości i unikać ryzyka. Są wakacje i choćby dlatego bez skrupułów zajmij się randkami, sztuką i rozwijaniem swoich pasji. Możesz być słabszy i bardziej senny, dlatego dbaj o zdrowie i postaraj się wysypiać. Na ambitne zadanie nadejdzie czas w lipcu, kiedy Merkury i Wenus znajdą się w twoim znaku.

MIŁOŚĆ
W tym miesiącu będziesz spokojniejszy i mniej aktywny niż zwykle. Na miłosne łowy i wakacyjne przygody możesz mieć mniej ochoty. Pochłoną cię ciekawe dyskusje i własne hobby. Tylko osoby o podobnych zainteresowaniach będą miały szansę na spotkanie z tobą. Dopiero od 11.07 nadejdzie czas na flirty i romanse. Samotne Lwy poczują, że czas uporządkować swoje miłosne sprawy oraz jeszcze raz przemyśleć różne stare historie. Lipiec sprzyja zamykaniu starych rozdziałów i definitywnemu kończeniu znajomości, które nie prowadzą do żadnego sensownego celu. Od 2.07 Merkury pomoże wam ustalić czego chcecie i kogo szukacie. Lwy w związkach będą romantyczne, ale mniej pewne swoich zalet. Teraz warto wyjeżdżać gdzieś we dwoje, wspólnie spędzać czas i odpoczywać. Jednak sami możecie nie wiedzieć, czego dokładnie chcecie. Więcej decyzji podejmować będzie za was partner. Jowisz w sekstylu za to sprzyja poprawie relacji z krewnymi i znajomymi waszej drugiej połowy.
 
RODZINA I PRZYJACIELE
Słońce przebywa w znaku Raka, a więc tworzy aspekt półsekstylu do twojego znaku zodiaku. Oznacza to, że w tym miesiącu planety nie sprzyjają trudnym decyzjom i zaczynaniu nowych spraw. Skoncentruj się na tym, co aktualnie robisz i postaraj się nie dopuścić do opóźnień i zaległości, a miesiąc okaże się spokojny i udany. Merkury od 2.07 za to sprzyja nawiązywaniu nowych przyjaźni, a także zawieraniu zgody z ludźmi, którzy do tej pory krytykowali twoje pomysły i plany. Na huczne imprezy i nowe znajomości możesz chwilowo nie mieć ochoty, ale na kawę czy spacer zawsze warto się wybrać. Przypomnisz też sobie o ciekawych książkach i filmach, będziesz dyskutować na ważne tematy i zastanawiać się nad sensem różnych zdarzeń. Na wakacjach zwiedzisz wszystkie zabytki i poznasz ich historię. Merkury sprzyja niezwykłym skojarzeniom i odkrywaniu na nowo swojego starego hobby.
 
PRACA I PIENIĄDZE
Przed wami miesiąc spokojnej pracy i nadrabiania zaległości. Możecie kogoś zastępować lub zostać poproszeni o pomoc. Nie dajcie się wykorzystywać, bo teraz może okazać się, że ktoś oczekuje od was pracy za darmo. Mimo wszystko szczęście będzie wam sprzyjać. W sprawach finansowych lepiej, dzięki korzystnemu sekstylowi Jowisza. Szukający lepszej pracy mogą działać, choć od 5.07 Mars w kwadraturze może sprawić, że trudno będzie wybrać najlepszą propozycję. Warto jednak jeszcze raz odezwać się do miejsc, w których dawniej pracowaliście lub aplikowaliście, bo może zmieniło się coś na lepsze i znowu jesteście bardzo potrzebni.
 
ZDROWIE
Słońce sprawi, że nie będzie działa ci się krzywda, ale lepiej unikać konfliktów i nie prowokować wrogów do ostatecznego starcia. Możesz mieć teraz mniej energii i ochoty na aktywny tryb życia. Dbaj o zdrowie, wysypiaj się i nie katuj dietą, a żadne problemy nie będą ci grozić.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.07 – 31.07
Możesz wyolbrzymiać nieporozumienia i przejmować się z powodu drobiazgów. Wenus radzi odpocząć. Zajmij się sztuką i hobby, nie denerwuj się za bardzo na otaczających cię ludzi. Cierpliwości, a wszystko się wyjaśni i dobrze ułoży.
 
URODZENI 1.08 – 10.08
Przed tobą udany miesiąc, ale musisz skoncentrować się na swoich celach. Każda sytuacja, nawet niezbyt dobra, obróci się na Twoją korzyść, tylko się nie złość na innych. Jeśli masz kłopoty, poproś przyjaciół o pomoc. Tym razem ci nie odmówią. 
 
URODZENI 11.08 – 22.08
Zajmij się rozwojem osobistym, zamiast wojować ze sprawami z przeszłości. Życie duchowe też będzie ważne, dlatego zwracaj uwagę na sny i przeczucia. A jeśli poczujesz natchnienie, pisz powieść lub rób piękne zdjęcia.
 


Więcej horoskopów dla Lwa

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer