Horoskopy dla Lwa


Horoskopy dla Lwa

Horoskop na dziś

Będziesz energiczny i wesoły. Okaże się, że zasłużyłeś na nagrodę. Mimo wielu domowych obowiązków nie żałujcie sobie ulubionej potrawy, a wieczorem obejrzyj ulubiony film.


Horoskop miesięczny dla Lwa

Wenus pomoże ci zabłysnąć
W tym miesiącu będziesz tropić tajemnice i wyszukiwać słabe punkty przeciwników. Nie będziesz wzorem cierpliwości i wyrozumiałości. Kto sądzi, że może cię wykorzystywać lub poganiać, ten bardzo się teraz pomyli. Staniesz się zdecydowany, odważny, a nawet trochę zbyt pewny siebie! Zanim na kogoś nakrzyczysz, upewnij się, że naprawdę nasz rację. Wenus w trygonie do twojego znaku zapewni ci jednak sukcesy towarzyskie i uczuciowe oraz wielką siłę przebicia. Lwy czeka interesujący miesiąc. Będziesz teraz bardziej dociekliwy niż zwykle. Pochłoną cię nowe zainteresowania i pasje. Nie oszczędzaj na tym, co cię interesuje! W sprawach domowych staniesz się bardziej wymagający, ale także pomysłowy i sprawiedliwy. Chętnie zajmiesz się planowaniem większych inwestycji i lokowaniem rodzinnych oszczędności. Konta bankowe, lokaty i kredyty przestaną być dla ciebie tajemnicą. Odkryjesz, że masz prawdziwy talent do prowadzenia rodzinnej księgowości. Także sprawy, w które inwestują twoi krewni, okażą się dla ciebie źródłem nowych pomysłów i inspiracji. Być może spotkasz kogoś, z kim zapragniesz założyć rodzinny biznes?

Horoskop roczny dla Lwa na 2016 rok

Horoskop biznesowy i finansowy dla Lwa na 2017 rok

Tarot tygodniowy dla Lwa

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze zodiakalnego Lwa

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer