Horoskop dla Skorpiona na Słońce w Raku od 20.6.2024 do 21.7.2024

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Atrakcyjne propozycje

Zapowiada się sympatyczny miesiąc. Możesz liczyć na wsparcie przyjaciół i pozytywne niespodzianki na wakacyjnych wyjazdach. W pracy będziesz miał mnóstwo ciekawych pomysłów, a okazje do ich realizacji sypać się będą jak z rękawa. Jednak nie spiesz się, bo Mars w opozycji przyniesie też trochę napięć. Korzystaj z wakacji, bo ty też musisz trochę odpocząć.

MIŁOŚĆ
Słońce wspiera cię trygonem, a więc będziesz miał powodzenie w miłości. Warto bywać wśród ludzi, aktywnie odpoczywać i brać udział w kulturalnych imprezach. Wszędzie, gdzie się teraz pojawisz, będziesz mile widzianym gościem. Podejmiesz dobre decyzje, które dotyczą życia miłosnego. Jednak unikaj plotek i dwuznacznych sytuacji, bo Mars w opozycji uczyni cię trochę bardziej niż zwykle drażliwym i zazdrosnym. Samotne Skorpiony będą się dobrze bawić i wszędzie, gdzie się pojawią skupią na sobie uwagę. Jest to jednak bardziej czas zabawy i relaksu, niż szukaniu kogoś na długoletni związek. Niektóre Skorpiony mogą wplątać się w dziwną i dwuznaczną relację, bo Neptun sprzyja niezwykłym zbiegom okoliczności. Skorpiony w związkach także czeka udany miesiąc, jeśli tylko nie dadzą bliskiej osobie powodu do zazdrości swoim swobodnym zachowaniem. Uwaga na biurowe romanse i flirty, Mars w opozycji przynosi różne pokusy. Czas sprzyja za to udanym wspólnym wyjazdom.
 
RODZINA I PRZYJACIELE
Słońce przebywa w znaku Raka, a więc znajdzie się w trygonie do twojego znaku zodiaku. To sprawi, że poczujesz wielki przypływ optymizmu i życiowej energii. Na wiele starych, irytujących spraw popatrzysz z dystansem. Przestaniesz się przejmować tym, co wydarzyło się w przeszłości. Będziesz bardziej niezależny i nastawiony na realizację swoich własnych celów. Właśnie dzięki takiej postawie szczęście będzie ci sprzyjać.
 
PRACA I PIENIĄDZE
Ten miesiąc zapowiada się jako pasmo ważnych i ciekawych wydarzeń. Możesz nie mieć czasu na przemyślenia i spokojne rozważenie każdej sprawy, bo w pracy będzie się dziać więcej interesujących rzeczy. Warto zaczynać nowe projekty, zapisywać się na szkolenia i bywać na ważnych spotkaniach. Trudne zadania wykonacie bardzo szybko i bez wątpliwości, dzięki czemu możesz właśnie teraz zasłużyć na awans. Szukający lepszej pracy nadal mają szansę na bardzo ciekawe oferty. Dzięki dobrej radzie lub pośrednictwu przyjaciół możecie znaleźć bardzo dobrą posadę. Warto pytać i aktywnie szukać. Niektóre Skorpiony zaczną się zastanawiać nad własnym biznesem, Merkury do 01.07 pomoże wam szybko załatwić formalności i znaleźć pierwszych klientów.
 
ZDROWIE
Wreszcie poczujesz się lepiej i mniej spraw będzie cię stresować. Słońce sprzyjać będzie poprawie kondycji, uprawianiu sportu i wakacyjnym wycieczkom. Nie grożą ci teraz zdrowotne załamania ani przeziębienia. Bądź dobrej myśli i ciesz się z dopisującego ci zdrowia. Jednak Mars znajdzie się w opozycji, a więc nie przesadzaj ze sportem. Zanim zaplanujesz wyjątkowo męcząca wycieczkę, zastanów się czy jesteś do niej dobrze przygotowany. Unikaj też rywalizacji i bardziej uważaj za kierownicą.
 
ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.10 – 31.10
Możesz mieć ochotę uciec jak najdalej od tego, co ci przeszkadza. Podejmuj potrzebne decyzje, ale nie pal za sobą wszystkich mostów. Niektóre znajomości mogą się jeszcze nie raz przydać, więc lepiej je zawiesić niż kończyć.
 
URODZENI 1.10 – 10.11
Unikaj ryzyka, a także zakupów pod wpływem impulsu. Zajmij się swoimi sprawami, a przede wszystkim nie przejmuj tym, co mówią i planują inni ludzie. Mars w opozycji przypomina, że im mniej dyskusji, tym mniej będziesz miał potem kłopotów.
 
URODZENI 11.11 – 21.11
Każdy Skorpion potrzebuje w ciągu dnia choćby chwilki tylko dla siebie. Pomagaj i doradzaj, ale potem zadbaj o swoje zdrowie, pomyśl o witaminach i wzmacniających kuracjach. Neptun w trygonie pomoże ci wreszcie o samego siebie zadbać.
 


Więcej horoskopów dla Skorpiona

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer