Horoskopy dla Skorpiona


Horoskopy dla Skorpiona

Horoskop na dziś

Skoncentrujesz się na poważnych i zaległych sprawach. Chętnie kogoś skrytykujesz i udowodnisz, że wszystko potrafisz zrobić lepiej. Aura sprzyja wyjaśnianiu tajemnic, zagadek i rodzinnych intryg. Bądź czujny! Słuchaj innych, ale sam nie mów zbyt wiele. Przychylne ci znaki zodiaku to Koziorożec i Wodnik, sprzyjająca pora dnia to popołudnie, a szczęśliwa liczba to 5.


Horoskop miesięczny dla Skorpiona

Dużo się nauczysz

Miesiąc sprzyja nauce, podróżom i interesom. Pamiętaj też o własnych potrzebach i odpoczynku. Wsłuchaj się w swoje emocje, bo twoje przeczucia i sny będą trafne. Jowisz w twoim znaku będzie wspierał każdy śmiały i ryzykowny plan. Warto działać, bo teraz ty jesteś ulubieńcem gwiazd.

Horoskop roczny dla Skorpiona na 2017 rok

Horoskop biznesowy i finansowy dla Skorpiona na 2017 rok

Tarot tygodniowy dla Skorpiona

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze zodiakalnego Skorpiona

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer