Horoskopy dla Skorpiona


Horoskopy dla Skorpiona

Horoskop na dziś

Będziesz dziś w swoim żywiole. Dzięki poczuciu humoru i wyrozumiałości zyskasz nowych przyjaciół. Wieczorem trzymaj się z dala od cudzych konfliktów, a zachowasz dobry humor.


Horoskop miesięczny dla Skorpiona

Zwyciężaj i zbieraj nagrody

Czeka cię teraz więcej obowiązków. Wszyscy będą liczyć, że powiesz co mają robić, a potem pogłaszczesz w nagrodę po głowie. Nie zawiedź rodziny, ale znajdź też czas dla siebie. Wenus i Jowisz w korzystnych aspektach do twojego znaku sprawią, że masz szansę zwyciężyć i dostać nagrodę, warto więc się starać. Bądź ostrożny i nie podejmuj ryzykownych decyzji w pierwszych dniach sierpnia, bo Uran może cię narażać na szalone posunięcia, z których będziesz się musiał tygodniami wyplątywać.

Horoskop roczny dla Skorpiona na 2019 rok

Tarot tygodniowy dla Skorpiona

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze zodiakalnego Skorpiona

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historiĂŞ Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłĂŞbionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkĂŞ, nową pracĂŞ czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwiĂŞki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer