Horoskopy dla Skorpiona


Horoskopy dla Skorpiona

Horoskop na dziś

Od rana poczujesz przypływ sił życiowych. Im więcej dzisiaj zrobisz i zaplanujesz, tym lepsze będą twoje zyski w przyszłości. Warto zająć się także sprawami zdrowia i urody. Pomyśl poważnie o porzuceniu nałogów i rozpoczęciu zdrowej diety.


Horoskop miesięczny dla Skorpiona

Czas na relaks i regenerację

Pora odpocząć, nawet jeśli jesteś bardzo pracowitym Skorpionem. Zmienisz ułożone wcześniej plany tak, abyś miał więcej czasu na rozrywkę. Od 14.04 Wenus w opozycji sprzyja randkom i zdobywaniu nowych przyjaciół. Będziesz mógł wtedy liczyć na jeszcze większą na sympatię otoczenia.

Horoskop roczny dla Skorpiona na 2019 rok

Tarot tygodniowy dla Skorpiona

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze zodiakalnego Skorpiona

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer