Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Wróżba z tarota na 2018 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatów czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla początkujących" IX-XII 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Strzelca na Słońce w Koziorożcu od 21.12.2017 do 19.1.2018

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Poczujesz się wolny

Bądź otwarty na nowe propozycje. Możesz zmienić się na lepsze. Porzuć nałogi lub pozbądź się przykrych przyzwyczajeń. Saturn 20.12 opuścił twój znak na dobre i poczujesz, że wszystko staje się łatwiejsze. Dzięki swoim pomysłom staniesz się popularny, a nawet naśladowany przez różne osoby. Szybko wykorzystaj każdy, nawet mały sukces.

MIŁOŚĆ I RODZINA
Udadzą się wspólne wyjazdy, dlatego zamiast przejmować się karierą, warto choć na kilka dni wyjechać gdzieś tylko we dwoje. Samotne Strzelce będą w dobrej formie, ale myśleć będą raczej o przyjaźni i flirtach, niż o zaczynaniu wielkich romansów. W weekendy warto się bawić i odpoczywać, a także zawierać nowe znajomości.

Bądź dobrej myśli, bo wszystko wróci do równowagi, a ty wreszcie znajdziesz czas nie tylko dla domu, ale i dla siebie. Merkury sprzyja gruntownym  porządkom i aktywnemu wypoczynkowi z rodziną. Wykorzystaj swój urok osobisty i przekonaj kogoś do siebie lub swoich pomysłów. Nie musisz wszystkiego o sobie opowiadać, w miłości zachowaj aurę tajemniczości.

PRACA I PIENIADZE
Poczujesz się zmęczony zajmowaniem się cudzymi sprawami. Ktoś poprosi o pomoc, radę lub nawet zastępstwo i trudno ci będzie pogodzić to z własnymi sprawami. Nie daj się wplątać w cudze problemy. Ktoś przypomni ci o zaległościach i nudnych obowiązkach. Znieś to z godnością i załatw najszybciej, jak potrafisz. Kłótnie mogą mieć poważne konsekwencje.

Saturn opuścił twój znak, twoja kariera ruszy więc do przodu, a pieniędzy będzie o wiele więcej. Będziesz skupiać uwagę innych odwagą i pomysłowością. Masz szansę na sukces w dziedzinach, które wymagają ryzyka i szczęścia. Ktoś z twojego otoczenia potrzebuje pomocy, której tylko ty możesz udzielić. Nowa znajomość może być początkiem wartościowej przyjaźni czy namiętnego romansu.

ZDROWIE
Będziesz miał większą niż zwykle ochotę na słodycze i domowe jedzenie. Kontroluj dietę,  możesz kupić mnóstwo jedzenia, którym chętnie nakarmisz wszystkich przyjaciół. Przygotuj się na zimę, zadbaj o formę, ale i wprowadź po świętach rewolucję do swojej diety. Organizm potrzebuje więcej węglowodanów i zdrowych tłuszczy.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 22.11 – 30.11

Księżyc sprzyja niezwykłym spotkaniom i gwarantuje, że Święta miną w niezwykłej atmosferze. W miłości czeka cię powodzenie, ale słuchaj, co partner do ciebie mówi, bo inaczej pomylisz godziny i miejsca spotkania. Notuj wszystko w kalendarzu, bo będziesz roztargniony i łatwo ci będzie o czymś ważnym zapomnieć.

URODZENI 1.12 – 10.12
Merkury sprzyja udanym interesom i zyskownym decyzjom. Coś ci się uda pozmieniać na lepsze, zarobisz więcej i będziesz zadowolony. Będziesz z tego bardzo zadowolony. Po pracy odpoczywaj, bo mimo dobrego humoru, możesz mieć mniej ochoty na sport czy wysiłek.

URODZENI 11.12 – 21.12
Warto zadbać o urodę i trochę bardziej przejąć się stanem zdrowia. W Święta sprzyja ci szczęście. Rozwiążą się tajemnice, złośliwy krewny wreszcie przemówi ludzkim głosem. Bądź dobrej myśli, a na wyjeździe szukaj sympatycznych ludzi, którzy myślą podobnie do ciebie.


Więcej horoskopów dla Strzelca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer