Podręcznik astrologii. Tom pierwszy interpretacja horoskopu

Polecamy

Horoskop chiński na rok Ziemskiej Owcy (2015)

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop miłosny
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Kursy astrologii

Kurs stacjonarny "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości"

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs "Astrologia partnerska"

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości"

Więcej informacji

Kursy tarota

Internetowy kurs tarota - Tarot dla zaawansowanych, I-IV 2015

Więcej informacji

Horoskop dla Strzelca na Słońce w Baranie od 20.3.2015 do 19.4.2015

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Będziesz przebojowy jak zwykle
Poczujesz, że wraz z nadchodząca wiosną wracają twoje siły witalne. Staniesz się pewny siebie i jeszcze bardziej odważny. Planety dostarczą ci wielkiej porcji energii. Uważaj, bo ktoś może powiedzieć, że stajesz się dziki i nieprzewidywalny!

Główne wydarzenia
Korzystne trygony Słońca, Marsa (do 30.03), Urana i Merkurego (od 31.03) sprawią, że będziesz w dobrym humorze, a twoje pomysły będą się podobać. Nie leniuchuj więc, tylko zabierz się do pracy. Na korzystne efekty rozpoczętych teraz działań nie będziesz musiał długo czekać. Czas w tym miesiącu biec będzie szybko, a ty doskonale dopasujesz się do zmieniających się okoliczności. Możesz teraz liczyć na łatwy postęp i większe niż zwykle sukcesy. Skoncentruj się jednak na tym, co jest realnie możliwe do osiągnięcia. Jeśli obiecasz komuś zbyt wiele, to po Wielkanocy będziesz musiał uporać się ze skutkami tych obietnic. Po 31.03 planeta Merkury znajdzie się w korzystnym trygonie do twojego znaku. Warto zaplanować wiosenne podróże, a nawet przedłużyć sobie trochę urlop. Podróż, w jaką się w tym miesiącu wybierzesz będzie udana, a ludzie, jakich poznasz zainspirują cię do jeszcze lepszych pomysłów.

Samopoczucie
Mars, który przynosi konieczność zmagania się z przeciwnikami, do 30.03 znajduje się w trygonie do twojego znaku zodiaku. Ktoś lub coś może cię denerwować i zmuszać do podjęcia zbyt ryzykownych decyzji, ale wpłynie do pozytywnie na twoje sprawy. Jednak bądź ostrożny i nie ryzykuj zbyt wiele! Także w sporcie energia może cię ponieść, co w tym miesiącu grozi kontuzjami. Mimo tego przez cały miesiąc będziesz w dobrej kondycji. Od 31.03 Mars i Merkury sprzyjają twoim rodzinnym i domowym sprawom. Najlepiej odpoczniesz wśród przyjaciół i w miejscu, które znasz i lubisz.Wielkanoc spędzisz w dobrym humorze. Nawet narzekający krewni nie zdołają w tym roku popsuć ci dobrego humoru.

Miłość
Zapowiada się miesiąc pełen wzruszeń i romantycznych westchnień. Wenus we wszystkim ci będzie pomagać i sprawi, że twoje serce przebudzi się po mroźnej zimie. Jednak Mars może poganiać cię i komplikować twoje miłosne relacje. Nie decyduj o niczym pod wpływem chwilowych emocji, a nie będziesz musiał później niczego wyjaśniać i tłumaczyć.

Samotne Strzelce mogą liczyć na nowe i bardzo ciekawe znajomości. Być może dzięki przyjaciołom tym razem poznasz kogoś, kto wart będzie uwagi. Nie odrzucaj więc pochopnie zaproszeń na spotkania, wystawy i premiery! W kwietniu staniesz się spokojniejszy i mniej pewny siebie. Właśnie wtedy ktoś może zaskoczyć cię odważną, ale intrygującą propozycją.

Strzelce w stałych związkach będą w wesołym nastroju, ale do 10.04 zagraża im kwinkunks Wenus. Wróży to możliwość drobnych miłosnych nieporozumień. Ich powodem mogą być dawne sprawy lub tajemnice, które teraz wyjdą na jaw. Nie bądź zazdrosny i nie wierz plotkom. Dzięki szczerości, odwadze i pogodzie ducha unikniesz podstępów i pułapek. Przed Wielkanocą nie warto  przenosić zawodowych stresów na domowe sprawy. Zachowaj dystans i pamiętaj, że twój dom jest miejscem miłości i odpoczynku.

Kariera
Choć planety zadbają, aby nie zabrakło ci nowych wrażeń, to w sprawach zawodowych zachowaj rozsądek. Będziesz miał mnóstwo energii i nowych planów, ale z powodu Świąt nie wszystko uda się od razu zrealizować. Twoje pomysły będą bardzo nowatorskie, zadbaj więc, abyś to ty najwięcej na nich skorzystał! Postaraj się też unikać spięć z osobami, które źle ci życzą. Mars do 30.03  znajduje się w trygonie do twojego znaku, trudno ci więc będzie usiedziec za biurkiem, a niektóre konflikty mogą okazać się poważniejsze, niż sądzisz. Zadbaj o wsparcie ze strony przyjaciół i sprzymierzeńców, reaguj natychmiast i nie zostawiaj niedopowiedzianych spraw. Unikaj też plotek i nie zwierzaj się osobom, które w przeszłości zawiodły twoje zaufanie. W ten sposób łatwo pokonasz konkurencję i umocnisz swoją zawodową pozycję.

Dni po Świętach sprzyjają zabezpieczaniu swoich interesów i zdobywaniu nowych sprzymierzeńców. Postaraj się więcej słuchać, a mniej obiecywać i zorientuj się, jakie są plany twojego szefa. Być może zdobędziesz informacje, które pozwolą ci już teraz przygotować się do nowej i zaskakującej sytuacji.
 
Poszukujący lepszej pracy będą optymistyczni i pewni siebie. Jest to także dobry czas, aby myśleć o założeniu własnej działalności. Na dni po Wielkanocy warto planować ważne rozmowy i decydujące spotkania.


Więcej horoskopów dla Strzelca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer