Internetowy kurs tarota

Polecamy

Numerologiczny horoskop miesięczny

Horoskop roczny
na 2014 rok

Wróżba z tarota
na 2014 rok

Horoskop miłosny
na 2014 rok

Horoskop zawodowy
na 2014 rok

Horoskop numerologiczny
na 2014 rok

Horoskop chiński na rok Drewnianego Konia - 2014

Kursy astrologii

Kursy astrologii

Internetowy Kurs "Astrologia horarna w praktyce" VII-VIII 2014

Więcej informacji i zapisy

Internetowy Kurs "Astrologia dla początkująych" IX-XI 2014

Więcej informacji i zapisy

31.07.2014
Warszawska Szkoła Astrologii:
Poglądy polityczne i społeczne w horoskopie - Izabela Podlaska-Konkel

Więcej informacji

Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne:
Darmowy kurs "Astrologia od podstaw" II-XII 2014 - Miłosława Krogulska

Więcej informacji

Warsztaty w Warszawskiej Szkole Astrologii I-XII 2014

Więcej informacji

Horoskop dla Strzelca na Słońce w Pannie od 23.8.2014 do 22.9.2014

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Nowe obowiązki
Czeka cię pracowity i udany miesiąc. Planety znajdą się w kwadraturze do twojego znaku. Będziesz organizował ważne przedsięwzięcia i brał na siebie odpowiedzialność za poważne decyzje. Zajmiesz się tylko tym, co na prawdę ważne, a na towarzyskie spotkania możesz mieć mniej niż zwykle czasu.

TWOJE TRANZYTY
Kwadratura Słońca sprzyja sukcesom i pokonaniu konkurencji.
Kwadratura Merkurego do 1.09 sprzyja zawodowym sukcesom, sekstyl od 2.09 przyniesie ciekawe szkolenia i dyskusje.
Trygon Wenus do 4.09 przyniesie powodzenie w miłości, półsekstyl od 5.09 przestrzega przed plotkami.
Półsekstyl Marsa sprzyja poprawie kondycji, choć uczyni cię bezpośrednim i nerwowym.
Trygon Jowisza namawia do dalekich podróży i pomaga układać finansowe plany.
Półsekstyl Saturna pomoże być wytrwałym.
Trygon Urana radzi nie prowokować starych wrogów.
Sekstyl Neptuna zapowiada powodzenie w miłości.
Półsekstyl Plutona przestrzega przed chciwością.

GŁÓWNE WYDARZENIA
Strzelce lubią wszystkim doradzać i pomagać, ale ich pomysły czasem są zadziwiające. W tym miesiącu nie zabraknie ci wreszcie okazji, aby podzielić się ze wszystkimi swoją wiedzą i przemyśleniami. Znajdziesz się w centrum ważnych wydarzeń. Będziesz decydować, a nawet rozsądzać spory. Taka rola zacznie ci się bardzo podobać! Uważaj tylko, abyś nie stał się zbyt krytyczna i despotyczny. Nie rozkazuj, a tłumacz i uprzejmie proś o uwagę. W ten sposób osiągniesz sukces, zdobędziesz popularność i uznanie. Zabierzesz się także za zaległe sprawy urzędowe. Być może przy ich okazji będziesz dyskutować z nieprzyjemnym administratorem lub urzędnikiem, którego jawna niekompetencja bardzo cię zdenerwuje. Uwierz w swoje siły i w żadnym razie nie pozwól źle się traktować. Twoje energiczne działania wszystkim się przydadzą. Jeśli zależy ci na pilnej pomocy komuś potrzebującemu, to masz teraz swoje pięć minut! Wygrasz sprawę, na której zależy nie tylko tobie, ale i osobom w twoim otoczeniu.


SAMOPOCZUCIE
Będziesz w dobrym nastroju, ale w codzienne sprawy włożysz tyle wysiłku, że możesz lekceważyć swoje własne potrzeby. Postaraj się jeść o regularnych porach i spać tyle, ile trzeba. Inaczej szybko staniesz się nerwowy i zmęczony. Dbaj o zdrowie, bo Mars znajduje się będzie w półsekstylu do twojego znaku zodiaku. Będzie to dobry czas, aby częściej ćwiczyć, ale lepiej nie rywalizować z silniejszymi od siebie. Chętnie przebywać będziesz na świeżym powietrzu, a jazda na rowerze czy długie spacery pozwolą ci świetnie odpocząć.

MIŁOŚĆ
Sprawy kariery i pracy okażą się teraz ważniejsze od romantycznych uniesień. Nawet podczas kolacji przy świecach rozmyślać będziesz o zawodowych sprawach. Postaraj się oderwać choć na chwilę od codzienności! Opisy głupich pomysłów szefa lub knowań współpracowników mogą być interesujące, ale wcale nie sprawią, że staniesz się bardziej pociągający. Dopiero po 5.09 staniesz się bardziej romantyczny, a nawet trochę sentymentalny. Będzie to dobry czas, aby poświęcić więcej uwagi bliskiej ci osobie.

Samotne Strzelce mają szansę nawiązać ciekawy flirt, który może przerodzić się w coś poważniejszego. Po 5.09 trzymaj się z daleka od biurowych romansów i dwuznacznych sytuacji. Plotki i intrygi mogą zaszkodzić twojej zawodowej sytuacji, a nawet stać się przedmiotem nieprzyjemnej rozmowy z przełożonym.

Strzelce w stałych związkach będą decydować o wspólnych inwestycjach. Być może podejmiecie ważne decyzje na temat mieszkania lub wspólnych oszczędności. Warto też gdzieś wyjechać i choć przez jeden weekend oderwać się od codziennych obowiązków. Po 5.09 czeka was zaproszenie na udaną imprezę lub większą uroczystość. 

PRACA I FINANSE

Zapowiada się wyjątkowo ciekawy miesiąc. Ważne osoby zwrócą na ciebie uwagę. Być może będziesz zastępować kogoś, kto jeszcze nie wrócił z wakacji. Nowa rola pozwoli ci pokazać się z jak najlepszej strony. O twoich starych sprawkach i niedotrzymanych obietnicach postaraj się teraz nie mówić zbyt wiele. Być może uda się o nich na chwilę zapomnieć!
Najlepsze dni w sprawach zawodowych to ostatni tydzień sierpnia. Kwadratura Merkurego sprzyja zdobywaniu cennych wiadomości i pożytecznych umiejętności. Nie broń się, jeśli szef wpadnie na genialny pomysł wysłania cię na konferencję, kurs lub przymusowe szkolenie. Być może podczas zawodowej podróży spotkasz kogoś, kto zmieni twój pogląd na kilka nurtujących cię spraw. Zachowaj otwarty umysł, nie obawiaj się eksperymentów! Nowe pomysły już wkrótce zapewnią ci uznanie.

Wojowniczy Mars znajduje się w półsekstylu do twojego znaku. Osoby, które cię nie lubią, mogą nawet plotkować za twoimi plecami. Półsekstyl Marsa zwiastuje możliwość nieporozumień, a nawet kłótni z zazdrosnymi osobami. Nie zniżaj się do poziomu tych, którzy w imię własnych interesów wykorzystują cudze słabości. Jeśli czujesz, że twoja zawodowa pozycja jest zagrożona, to nie podejmuj radykalnych decyzji pod wpływem chwilowych emocji. Złożyć końcowy raport lub wymówienie jest łatwo, a znaleźć nową pracę o wiele trudniej! Bądź więc uprzejmy, nie pozwalaj sobie na zbyt wiele emocji! Cierpliwość i dobór argumentów sprawią, że dasz sobie radę w trudnej sytuacji, a nawet zyskasz bardzo wpływowych zwolenników.

Poszukujący lepszej pracy mogą liczyć na większe niż w poprzednich miesiącach zainteresowanie ze strony pracodawców. Warto przeredagować CV i podkreślić swoje umiejętności. Kwadratura Słońca pomoże wam zaprezentować się jako osoby dobrze zorganizowane i godne zaufania. Kierujcie się w stronę wielkich firm, a szczęście będzie wam sprzyjać.

Strzelce, które się uczą,
wrócą do szkoły pełne animuszu. Od razu zabierzecie się za naukę, zaplanujecie dodatkowe zajęcia i będziecie starać się o dobrą opinię u nauczycieli. Planety sprzyjają ambitnym zadaniom. Warto w tym roku podjąć się społecznej funkcji lub zacząć aktywnie działać w szkolnym samorządzie.


Więcej horoskopów dla Strzelca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer