Polecamy

Horoskop chiński na rok Ziemskiej Owcy (2015)

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop miłosny
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szole Astrologii

Internetowy kurs Astrologia elekcyjna - VII-VIII 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs Astrologia horarna w praktyce - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Tarot dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Astrologia dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych V-VIII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Strzelca na Słońce w Bliźniętach od 21.5.2015 do 20.6.2015

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Nawiązuj przyjaźnie, podróżuj i romansuj
Miesiąc sprzyja ciekawym znajomościom. Będziesz się podobać, a Wenus zapewni ci powodzenie w miłości. Wyjdź do ludzi, słuchaj co mają do powiedzenia. Sporo się nauczysz i będziesz się dobrze bawić. Im bliżej lata, w tym lepszym będziesz humorze. Samotność nie będzie ci teraz służyć, otocz się więc gronem wypróbowanych przyjaciół.

POZYCJE PLANET
Słońce i Merkury znajdują się w opozycji do twojego znaku zodiaku. Zapewniają ci towarzystwo przyjaciół i namawiają do szukania ciekawego hobby. Do pracy lub nauki nie będziesz miał teraz głowy, bo wokół rozgrywać się będzie mnóstwo ciekawszych spraw. Wenus w trygonie od 5.06 zapewni ci powodzenie. Mars w opozycji do twojego znaku sprzyja uprawianiu sportu. Koniunkcja Saturna pomaga ci podejmować trafne decyzje. Jowisz w trygonie ułatwia rozmowy na temat spraw finansowych. Trygon Urana sprzyja podróżom i odkrywaniu ciekawych zainteresowań. Kwadratura Neptuna ożywia twoją intuicję, ale też radzi ci, abyś był punktualny i dotrzymywał danego innym słowa. Pełnia Księżyca w twoim znak zodiaku 2.06 sprzyja sprawom uczuciowym.

MIŁOŚĆ

Planeta Wenus od 506 znajdzie się w trygonie do twojego znaku, a to sprzyja namiętnym flirtom. Jeśli twój związek przechodzi przez kryzys, to spróbuj szczerze porozmawiać, bo jest duża szansa na zgodę! Swoje osobiste sprawy trzymaj jednak w sekrecie, bo niektórzy znajomi lub sąsiedzi mogą być po prostu wścibscy. Nie musisz odpowiadać na ich pytania lub komentować niestworzonych historii, jakie ktoś wymyślił na twój temat. Pod wpływem cudzych doświadczeń zaczniesz rozpatrywać wady i zalety ukochanej osoby. Nie daj się przekonać do decyzji, na którą wcale nie masz ochoty!

Samotne Strzelce będą miały wielkie powodzenie. Wenus sprzyja miłości, a Merkury pomoże wam spotkać interesujące osoby.

RODZINA I PRZYJACIELE
Na domowe porządki zupełnie nie będziesz miał czasu, chętnie za to zaprosisz przyjaciół na grilla lub ciasto. Wysłuchasz potrzebujących, a nawet coś komuś pożyczysz. Nie będziesz umiał odmówić ludziom pomocy i z każdym będziesz chciał żyć w zgodzie.  Zakończ konflikty, ale nie pozwól, aby wszyscy weszli ci na głowę i robili w twoim domu co tylko chcą. Możesz mieć tak dobre serce, że nie zauważysz, że ktoś wykorzystuje twoją dobroć.

PRACA I NAUKA

Planety dodadzą ci optymizmu i ułatwią współpracę z innymi ludźmi. Rozmawiaj, negocjuj i osobiście spotykaj się z ważnymi osobami. Pojawią się teraz szczęśliwe zbiegi okoliczności i nie będziesz musiał się zbytnio przemęczać. Życzliwi współpracownicy lub urzędnicy pomogą ci nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Miesiąc sprzyja poszukiwaniom lepszej posady i nawiązywaniu korzystnych kontaktów. Podczas pełni Księżyca 2.06 bądź ostrożny, bo silny wpływ Marsa sprzyja konfliktom. Ktoś może namawiać cię do ryzykownego interesu lub nakłaniać cię do podjęcia zbyt radykalnej decyzji. Pamiętaj o swoich zyskach i nie daj się wmanewrować w cudze intrygi lub kłopoty.

Poszukujący lepszej pracy będą w tym astrologicznym miesiącu niezwykle aktywni. Wykorzystaj znajomości, szukaj okazji, aby jak najlepiej zaprezentować się ewentualnym pracodawcom. Twoje szanse na idealną posadę są bardzo duże! Nie przyjmuj tylko ofert, którym nie towarzyszy jasna i dobra umowa.

Strzelce, które się uczą lub studiują,
nie poświęcą nauce więcej czasu, niż jest to absolutnie niezbędne. Kusić cię będą towarzyskie rozrywki i imprezy. Obowiązki mogą z tego powodu trochę ucierpieć. Najpierw zrób to, co ważne, a dopiero potem umawiaj się z przyjaciółmi.

FINANSE
Słońce i Merkury znajdują się w opozycji do twojego znaku i dlatego będzie ci łatwiej współpracować z ludźmi. Teraz szukaj dobrej porady lub ucz się od innych, jak rozwiązywać finansowe problemy. Wyciągnij stare pomysły i projekty, jeszcze raz podyskutuj ze współpracownikami. Może właśnie teraz nadszedł czas, aby je zrealizować? Na ważnych spotkaniach i zebraniach postaraj się być bardziej widoczny i dopominaj się o swoje pieniądze, a zobaczysz, jak szybko do ciebie płyną.

URODZENI 22.11 – 30.11
W tym miesiącu rób to, co sam uważasz za stosowne, zamiast oglądać się na innych. Ważne sprawy załatwiaj od środy, bo wtedy szczęście sprzyja ci najbardziej. Pod koniec miesiąca nabierzesz ochoty na towarzyskie rozrywki i nowe miłosne przygody. Będziesz się podobać i dlatego warto zainwestować w modny wygląd.

URODZENI 1.12 – 10.12
Zapowiada się więcej ciekawych wydarzeń towarzyskich. Znajomi będą pytać cię o zdanie i zapraszać w ładne miejsca. W pracy nie kieruj się zazdrością i emocjami. Mars przynosi niepotrzebne awantury. Niektóre z twoich pretensji mogą niepotrzebnie zranić kogoś zaprzyjaźnionego, lepiej nie krytykuj kogoś, kto cię lubi lub wspiera.

URODZENI 11.12 – 21.12

Będziesz w dobrym nastroju, a tydzień sprzyja zdobywaniu uznania. Nie zabraknie ci ciekawych pomysłów, a różne trudne sprawy uda się w miarę szybko załatwić. Uda ci się  zdobyć nowych przyjaciół lub zakończyć stary konflikt. W weekendy baw się i odpoczywaj. Randki i flirty będą bardzo gorące.


Więcej horoskopów dla Strzelca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer