Polecamy

Horoskop chiński na rok Ziemskiej Owcy (2015)

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop miłosny
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Internetowy kurs Astrologia elekcyjna - VII-VIII 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs Astrologia horarna w praktyce - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Tarot dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Astrologia dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych V-VIII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Strzelca na Słońce w Raku od 21.6.2015 do 21.7.2015

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Odkryjesz sekret i unikniesz problemów
Tego lata Strzelce staną się bardziej niż zwykle tajemnicze i małomówne. Mimo że chciałyby się pochwalić tym, co umieją lub wiedzą, nie nadarzy się ku temu odpowiednia okazja. Zamiast żałować – słuchaj tego, co mówią inni i wyciągaj wnioski. Dzięki nowym wiadomościom odkryjesz sekret lub wpadniesz na trop niespodziewanych wydarzeń i odniesiesz sukces. Masz szansę zrealizować marzenia, ale powinieneś wszystko dokładnie przemyśleć i zaplanować.

GŁÓWNE WYDARZENIA
W tym miesiącu nic cię nie zaskoczy. Do każdej sprawy będziesz dobrze przygotowany, a twoja spostrzegawczość i refleks sprawią, że unikniesz trudności. Kwinkunks Słońca sprzyja odkrywaniu cudzych tajemnic, wyjaśnianiu zaległych spraw, przegryzaniu się przez różne intrygi i układy. W wolnych chwilach zajmiesz się filozoficznymi rozważaniami i rozwijaniem swoich ezoterycznych zainteresowań. Miesiąc sprzyja uprawianiu jogi, medytacji i wyjazdom w miejsca, które pełne są uroku i mocy. W swoich duchowych poszukiwaniach będziesz wytrwały i zasłużysz na nagrodę. Także w relacjach z innymi ludźmi czekają cię miłe niespodzianki. Do 8.07 Merkury znajduje się w opozycji do twojego znaku zodiaku, a więc będzie więcej zgody, zabawy i radości. Możesz wtedy poznać nowych przyjaciół lub odkryjesz okolicę, do której nie raz jeszcze będziesz w przyszłości wracać.

SAMOPOCZUCIE
Planety patrzą na ciebie łaskawym wzrokiem. Poczujesz przypływ sił, ale  kwinkunks Słońca uczyni cię rozważnym i ostrożnym. Chętnie zajmiesz się sportem i na poważnie popracujesz nad swoją sylwetką i kondycją. Mars do 24.06 znajduje się w opozycji do twojego znaku zodiaku i może uczynić cię niespokojnym i nerwowym. Dbaj o swoje zdrowie, bo możesz się przeziębić lub niepotrzebnie narazić na kontuzję.

MIŁOŚĆ

Choć korzystny trygon Wenus do 19.07 doda ci blasku i uroku, to w sprawach dotyczących miłości będziesz unikać ryzykownych decyzji. W stosunku do nowych znajomych powinieneś być ostrożny. Będziesz przyjaźnie nastawiony do całego świata, co niektórzy mogą przyjąć za dowód zainteresowania ich wdziękami. Trzymaj się z daleka od alkoholu, bo pod jego wpływem możesz zdradzić zbyt wiele swoich erotycznych tajemnic.

Po 8.07 zadbaj o swój wygląd i przestań zamartwiać się kompleksami. W lipcowe wieczory będziesz wywoływać w płci przeciwnej bardzo skrajne emocje, nikt nie przejdzie obok ciebie obojętnie. Nie czekaj, aż ktoś da sygnał do miłości. Sam zadbaj o swoje romanse i ukryte miłosne sprawy. Jeśli nie przejmiesz inicjatywy, wiele ciekawych znajomości może się po prostu skończyć.

Samotne Strzelce będą uprzejme, ale ostrożne. Wakacje sprzyjają flirtom, ale też miłosnym niespodziankom. Być może odezwie się do ciebie ktoś, o kim już prawie zapomniałeś? Stare sprawy w czerwcu wymagać będą przemyślenia i zakończenia. Bez tego nowy związek może okazać się trudny do utrzymania.

Strzelce w stałych związkach mogą stać się zazdrosne o kogoś, kogo kochają. Uważaj też, aby bliska osoba nie zarzuciła ci, że kontrolujesz ją i sam decydujesz o wspólnych pieniądzach. Nie pozwól, aby w czerwcu i pierwszej połowie lipca wszyscy znajomi roztrząsali twoje problemy i oceniali decyzje, jakie podejmujesz. Pilnuj waszych tajemnic, a zachowasz dobry humor!

RODZINA
Dobrym miesiącem dla spraw rodzinnych okaże się czerwiec i pierwsza połowa lipca. W pierwsze dni wakacji zaplanuj chociaż krótki wyjazd nad wodę lub w góry. Możesz nie mieć już siły na ciągłe martwienie się o sprawy innych, zapragniesz wreszcie odetchnąć i spokojnie poleżeć na leżaku. Rodzina nie przejmie się sama twoim zmęczeniem, stań się więc choć na krótko egoistą. Nie łudź się, że ktoś odkryje twoje wakacyjne potrzeby. Nie decyduj się teraz  na przemeblowanie, wielkie sprzątanie czy na przeprowadzkę. Nie będziesz miał głowy do szczegółów i cierpliwości do komenderowania zniechęconymi pracą domownikami. Czekać cię też mogą drobne nieporozumienia, które dotyczyć będą spraw sąsiedzkich lub administracji. Pilnuj ważnych terminów, nie zgub potrzebnych dokumentów lub książeczek opłat. W kontaktach z sąsiadami bądź uprzejmy, ale pewny siebie i nie zgadzaj się na żadną decyzję, do której nie jesteś wewnętrznie przekonany. W drugiej połowie lipca staniesz się bardziej energiczny i optymistyczny. Wygląd członków rodziny stanie się dla ciebie ważny, a związane z tym wydatki okażą się większe niż zwykle. Na zakupy nie bierz ze sobą wszystkich oszczędności!

Do 24.06 uważaj podczas ciężkich prac fizycznych i uprawiania sportu, bo wpływ opozycji Marsa może skłonić cię do przeceniania swoich sił. Także za kierownicą samochodu powinieneś być ostrożny. Nie daj się ponieść chęci rywalizacji i nie spiesz się na drodze.

PRACA I FINANSE

Mimo wakacyjnego nastroju powinieneś bacznie obserwować sytuację zawodową. W pracy odkryjesz wiele nie znanych ci wcześniej spraw, a nawet finansowych afer. Nie chodź jednak ze wszystkim od razu do szefa i nie zdradzaj wszystkiego, czego się przypadkiem dowiedziałeś. Lepiej zrób swój własny wywiad i sprawdź, kto pracuje dobrze, a kto źle. Nikomu też nie zwierzaj się, ile zarabiasz i jakie dodatki otrzymujesz.  W tym miesiącu niestety nie zabraknie osób, które w skrytości ducha źle ci będą życzyły.

Wakacje sprzyjają porządkom we wszystkich zaległych zleceniach i sprawach. Przed 24.06 nie powierzaj swoich spraw nieodpowiedzialnym osobom i nie licz na pomoc tych, którzy zwykle zawodzą. Pilnuj tego, co ważne, a unikniesz kłopotów. Pozbądź się sterty niepotrzebnych papierów, zrób porządek w dokumentach i rachunkach. Myśl o pieniądzach, szukaj możliwości nowych inwestycji. Po 24.06 szczęście ci sprzyja. To czas wykluwania się pomysłów, które już niedługo przyniosą ci zadowolenie i uznanie. Przez cały miesiąc nie bierz do domu służbowych spraw i rachunków, odpocznij i nie zadręczaj się humorami szefa. W przyszłym miesiącu nadejdzie czas działania, a nawet ryzyka. Teraz musisz wszystko przemyśleć, zaplanować i po prostu zebrać siły.

Poszukujący lepszej pracy będą tropić tajne powiązania i układy. Zamiast narzekać, wykorzystaj własne znajomości. Dzięki starym przyjaciołom możesz zdobyć wiadomości o dobrej posadzie, która czeka właśnie na ciebie. Najlepsze dni, aby umawiać się na spotkania czekają cię do 8.07.

URODZENI 22.11 – 30.11
Będziesz miał więcej sił i zapału niż zwykle. Nie rób jednak wszystkiego w pośpiechu. Szczególnie uważaj podczas prowadzenia samochodu i korzystania z urządzeń elektrycznych i mechanicznych. Niespodziewanie bowiem pralka czy suszarka może kopnąć cię prądem.

URODZENI 1.12 – 10.12

Weź się w garść i nie osiadaj na laurach i początkowych sukcesach. Jeśli masz poważne plany zawodowe, idź za ciosem i konsekwentnie dąż do celu. Mimo początkowych trudności na pewno wszystko się uda. Pomogą ci przyjaciele i przysłowiowe już szczęście Strzelców.

URODZENI 11.12 – 21.12

Nadaj poważny ton swoim działaniom i słowom. Skończ wreszcie z niestosownymi żartami na oficjalnych spotkaniach. Daj przykład innym, nie tylko w pracy, ale i w domu. Saturn pomoże ci odzyskać nadwątlony autorytet, jeśli masz z tym problemy.


Więcej horoskopów dla Strzelca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer