Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Strzelca na Słońce w Strzelcu od 21.11.2016 do 20.12.2016

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Słońce doda ci energii
Słońce znajduje się w twoim znaku zodiaku, dodaje ci sił i sprawia, że ludzie liczą się z twoim zdaniem. Będziesz robić karierę, bo twoje pomysły wszystkim się spodobają. Mars doda ci energii i wszystko uda się bardzo szybko załatwić. Pozytywna energia, jaką będziesz roztaczał wokół siebie, doda wszystkim odwagi. Pełnia Księżyca 13-14.12 postawi przed tobą nowe wyzwania.

MIŁOŚĆ
Wenus tworzy od 7.12 sekstyl do twojego znaku zodiaku, a to aspekt miłosnych porządków. Krytycznie popatrzysz na swój związek i poprosisz partnera, aby poświęcał ci więcej uwagi i czasu. Postanowisz zrobić coś dobrego dla was, zamiast być na każde skinienie rodziny czy przyjaciół. Mars w Wodniku sprzyja dyskusjom i pomysłom, jak przeprowadzić erotyczną rewolucję w waszym związku.

Samotne Strzelce więcej uwagi poświęcą cudzym romansom, niż swoim własnym sprawom. Zlepiaj złamane serca, ale nie rezygnuj z własnej randki tylko dlatego, że samotni znajomi patrzą krzywo na twojego adoratora. Mars radzi ci, abyś zamiast słuchać dobrych rad, lepiej uwierzył własnej intuicji. Od 7.12 dobra passa w miłości.

RODZINA I PRZYJACIELE
Nie będziesz miał zbyt wiele czasu na domowe obowiązki. Kto leniuchował, ten będzie musiał zabrać się za gotowanie i zakupy, przestaniesz też po wszystkich sprzątać. Słońce w koniunkcji do twojego znaku sprzyja szybkiemu załatwianiu różnych ważnych spraw. Pewien urzędowy problem teraz uda się szybko załatwić. Unikaj tylko sąsiedzkich dyskusji. Jeśli skrytykujesz czyjś pomysł, to Saturn sprawi, że zrobi się z tego poważniejsza awantura. Po 7.12 łatwiej dogadasz się z ludźmi.

PRACA I PIENIADZE
Słońce w koniunkcji do twojego znaku pomoże ci błyskawicznie zdobywać nowe wiadomości, a przede wszystkim otworzy przed tobą drzwi do gabinetu różnych ważnych osób. Możesz teraz składać różne wnioski, podania i prośby. Także zakładanie lokat lub inwestowanie pieniędzy przyniesie ci w tym tygodniu korzystne efekty. W pracy skoncentruj się przede wszystkich na swoich własnych zadaniach. Merkury w twoim znaku do 3.12 sprawi, że uda się szybko nadrobić zaległości. Warto też chodzić na spotkania, lancze i służbowe imprezy. Ktoś, od kogo wiele w firmie zależy, teraz się z tobą zaprzyjaźni. Podczas nowiu Księżyca 28-29.11 bądź konkretny i gotowy do zmian.

ZDROWIE
Słońce i Saturn radzą ci dbać o zdrowie, ale też sprzyjają pracy nad kondycją. Chcesz schudnąć? Zamiast się głodzić zmień strategię i trochę się więcej poruszaj, a zobaczysz, jak wraca doskonała forma.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 22.11 – 30.11

Słońce pomoże ci zabrać się za zajęcia, które wymagają dużo cierpliwości i zdecydowania. Możesz porządkować i przenosić różne ciężary. Także w miłości będziesz bardziej zdecydowany. Jeśli z kimś ci nie po drodze, to teraz jasno to powiesz.

URODZENI 1.12 – 10.12
Saturn dba o ciebie, ale twój dobry humor może stanąć pod znakiem zapytania, jeśli zaczniesz robić kilka rzeczy na raz. Nie chwytaj nowych pomysłów, tylko szybko skończ to, co do tej pory udało ci się zacząć.

URODZENI 11.12 – 21.12
Mars sprzyja twoim planom, ale radzi ci, abyś był w miarę możliwości lepiej zorganizowany. Bałagan rodzi problemy, które komplikują ważne sprawy. Nie zostawiaj niczego na ostatnią chwilę, a szczęście przez cały miesiąc będzie ci sprzyjać.
Więcej horoskopów dla Strzelca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer