Polecamy

Numerologiczny horoskop miesięczny

Horoskop roczny
na 2014 rok

Wróżba z tarota
na 2014 rok

Horoskop miłosny
na 2014 rok

Horoskop zawodowy
na 2014 rok

Horoskop numerologiczny
na 2014 rok

Horoskop chiński na rok Drewnianego Konia - 2014

Kursy astrologii

KURS INTERNETOWY "Astrologia horarna w praktyce" I-III 2014

Więcej informacji i zapisy

KURS INTERNETOWY "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-IV 2014

Więcej informacji i zapisy

"Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" (kurs stacjonarny w Warszawie, I-IV 2014)

Więcej informacji

Warsztaty astrologii w Warszawskiej Szkole Astrologii

Więcej informacji

Kursy i warsztaty tarota

Kurs tarota, część 2. I-III 2014 Warszawa

Więcej informacji

Horoskop dla Strzelca na Słońce w Byku od 20.4.2014 do 20.5.2014

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Czas na odstresowanie
Początek maja sprzyja odpoczynkowi. Bez cienia wyrzutów sumienia wygodnie usiądź na leżaku, wyciągnij się w słońcu i odpocznij od stresów. Planety szykują ci nowe zadania, ale najpierw musisz odzyskać wewnętrzną równowagę.

MIŁOŚĆ
Trygon Wenus od 3.05 sprzyja flirtom i przekomarzankom. Będziesz wesoły, a powodzenie przez całą pierwszą połowę maja będzie ci bardzo dopisywać. Mimo tego nie obiecuj ludziom zbyt wiele, bo kwinkunks Słońca sprawi, że ktoś może cię źle zrozumieć i wszystko, co powiesz, uzna za dozgonną deklarację i pobiegnie do jubilera kupować obrączki. Trzymaj się z daleka od miłosnych ofiar losu i kawalerów z odzysku, którzy szukają ramienia, na którym mogliby się uwiesić. Słuchaj intuicji i nie daj się wmanewrować w randki z litości, bo wylądujesz na długim spacerze z marudzącym nudziarzem lub jęczącą panienką z pretensjami. Merkury w opozycji do twojego znaku od 7.05 radzi ci szukać kogoś, z kim połączą cię ciekawe zainteresowania. Jeśli na randce będzie wesoło, możesz rozwijać tą znajomość. Mimo tego sekstyl Marsa sprawi, że w uczuciach będziesz zmienny i niezdecydowany, a nawet trochę egoistyczny. Czasami jednak dobrze zastanowić się, czego chcesz i z kim ci po drodze.

Zamężne Strzelce będą w dobrych humorach, ale w długi majowy weekend różne stare sprawy zaprzątną ich uwagę. Z zakamarków internetu wyłoni się dawna sympatia, w sklepie przypadkowo spotkają kogoś, kto obudzi emocje. Nie ryzykuj! Będziesz teraz potrzebować więcej bezpieczeństwa i czułości, dlatego trzymaj się z dala od dwuznacznych i niepewnych sytuacji. Rozwijaj swój związek i nie kombinuj! Majowy weekend sprzyja szczeremu rozmawianiu o wspólnych sprawach. Warto gdzieś się wybrać tylko we dwoje, nawet jeśli wymagać to będzie zmiany różnych rodzinnych planów i pozostawienia przyjaciół ich własnemu losowi. Myśl o was i nie miej wyrzutów sumienia, że chcesz być tylko z kimś, kogo kochasz.

PRACA
Majowy weekend sprzyja ważnym przemyśleniom i refleksom na temat tego, w jakim kierunku zmierza twoja kariera. Zastanów się, co mógłbyś zrobić, aby zyskać dodatkowe pieniądze. Jeśli trochę lepiej się zorganizujesz, to teraz uda się znaleźć czas na ambitniejsze zadania. Odkurz swoje stare pomysły i genialne projekty, które były bardzo ciekawe, ale których z różnych powodów nie udało się zrealizować. Merkury do 7.05 będzie w opozycji do twojego znaku zodiaku i sprawi, że ważne osoby zwrócą na ciebie uwagę. Umawiaj się wtedy na ważne spotkania, zdobywaj nowych klientów lub rozmawiaj z szefem o ważnych dla ciebie sprawach. Nie obawiaj się publicznych wystąpień, prezentacji i zebrań, bo zyskasz na nich wielkie uznanie. Wenus, która od 3.05 jest w trygonie do twojego znaku, poprawi twoje relacje z innymi współpracownikami. Ktoś, kto cię krytykował i wytykał ci każde potknięcie, odkryje że ma do ciebie interes. Nie podgrzewaj konfliktów, tylko zawieraj nowe sojusze. Będziesz się podobać i warto częściej się uśmiechać do ponurych współpracowników.

FINANSE
Słońce w kwinkunksie do twojego znaku namawiają cię do oszczędzania, a nie wydawania pieniędzy na każdą zachciankę. Trzymaj emocje na wodzy, a twoja sytuacja finansowa bardzo się poprawi. W banku lub urzędzie czytaj dokładnie wszystkie umowy i zwracaj uwagę na szczegóły różnych propozycji. Od 7.05 opozycja Merkurego sprzyja udanym negocjacjom i dostawaniu więcej, niż się spodziewałeś. Szukaj oszczędności w codziennych wydatkach. Przypomnij sobie o kartach stałego klienta, jakie gdzieś masz i kuponach promocyjnych, które dostałeś od szefa lub znajomych. Merkury sprzyja zakładaniu konta w banku, szukaniu korzystnych okazji i rozmawianiu o pieniądzach.


Więcej horoskopów dla Strzelca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer