Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiński na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miłosny
na 2018 rok

Wróżba z tarota na 2018 rok

Wróżba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatów czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla początkujących" IX-XII 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Strzelca na Słońce w Raku od 21.6.2018 do 21.7.2018

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Nowe wyzwania

Słońce namawia cię do podróży i pomaga znajdować ciekawych znajomych. Nie bój się nowych wyzwań, a nawet błędów, bo z nich też płynie nauka. Zresztą i tak wszystko ujdzie ci na sucho! Wenus przyniesie zaproszenia na ciekawe imprezy i spotkania, a sekstyl Marsa zachęci do aktywnego trybu życia.

MIŁOŚĆ
Słońce zodiaku zapewni ci dobry humor i pomoże znaleźć czas na randkę. Otwarcie mów o swoich potrzebach, a nie oczekuj, że bliska osoba stanie się jasnowidzem. Możesz być tak przejęty samopoczuciem i sprawami partnera, że sam dorobisz się zaległości. Także wobec rodziny i znajomych będziesz zbyt ugodowy. Jeśli chcecie być sami, to powiedź im, że spotkacie się później, a nie rezygnuj z własnej randki, bo ktoś akurat cię potrzebuje.
Samotnym Strzelcom znów przybędzie wielbicieli i adoratorów. Warto się bacznie rozglądać, bo wśród nowych znajomych może być ktoś bardzo interesujący. Wenus do 10.07 zapewni ci powodzenie o odwagę do uczuciowych zmian.

RODZINA I PRZYJACIELE
Czytaj książki, oglądaj ulubione filmy, a rodzina niech sama odgrzeje sobie obiadek. Merkury w trygonie do twojego znaku od 29.06 sprzyja rozwijaniu twoich zainteresowań, a nie porządkom. W połowie lipca zwolnij tempa. Musisz mieć więcej czasu dla siebie, bo inaczej staniesz się nerwowy. Znajomi, którzy zawracali ci wciąż głowę, sami poradzą sobie ze swoimi sprawami, a tobie wreszcie uda się odpocząć.

PRACA I PIENIADZE
W pracy dobrze ci się będzie wiodło, ale w finansach bądź ostrożny. Słońce przyniesie ci kilka ważnych finansowych wiadomości. Postaraj się jednak nie komentować publicznie zawartości cudzego portfela lub zakupów, bo choć będziesz miał dobre zamiary, to możesz zostać posądzony o wtrącanie się w nie swoje sprawy. W lipcu będziesz potrzebować też chwili wytchnienia od nowych obowiązków, bo inaczej staniesz się  nerwowy. Nie zgłaszaj się na ochotnika do nowych zadań, a raczej zrób wokół siebie trochę więcej porządku, a dopiero potem zabieraj się za ambitne sprawy. Mars w opozycji do twojego znaku może postawić na twojej drodze osoby, które nie będą ci sprzyjać. Nie daj się wciągnąć w walkę, która będzie zajmować twój czas, a nie przysporzy ci żadnych korzyści.
 
ZDROWIE
Będzie trochę mniej nerwów i stresów, uda ci się podreperować zdrowie. Ciśnienie ci spadnie, przeziębienie nie będzie zagrażać. Zadbaj o swoją urodę, kup wzmacniające zioła i niezbędne suplementy.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 22.11 – 30.11

Wenus sprzyja miłości i zabawie. Pamiętaj jednak, że wszystko, co wymyślisz lub zorganizujesz, stanie się niezwykle ciekawe dla twoich znajomych.

URODZENI 1.12 – 10.12
Merkury zachęca do aktywnego trybu życia. Przy tobie czas płynąć będzie miło i szybko. Nie bądź więc zdziwiony, jeśli pojawią się niespodziewani goście lub ktoś będzie miał pretensję, że go nie zaprosiłeś na imprezę.

URODZENI 11.12 – 21.12
Słońce sprawi, że będziesz wyrozumiały i łatwo zakończysz konflikty. Miesiąc sprzyja też podróżom i zawieraniu nowych znajomości.


Więcej horoskopów dla Strzelca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer