Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Strzelca na Słońce w Pannie od 22.8.2016 do 22.9.2016

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Bądź przebojowy
Będziesz pomysłowy i bardzo wygadany. Bez trudu przekonasz innych do decyzji, na których ci zależy. Wszystko poukładasz, wyczyścisz i naprawisz.

MIŁOŚĆ
Sekstyl Wenus (od 30.08) i koniunkcja Marsa dodadzą ci mnóstwo blasku, uroku i seksapilu, ale w sprawach dotyczących miłości lepiej unikać teraz pośpiesznych i ryzykownych decyzji. Ostatni tydzień wakacji sprawi, że będziesz chciał wyjechać choćby na jeden dzień, a pewien wielbiciel szybko to zauważy. Kwadratura Merkurego sprzyja też miłosnym niespodziankom. Być może znów odezwie się do ciebie ktoś, kto kusi do romansu? Nawet jeśli bardzo się nudzisz, to nie umawiaj z kimś, kto zupełnie nie jest w twoim guście, tylko szukaj swojego prawdziwego ideału.

Samotne Strzelce najwięcej miłosnego szczęścia mają we wrześniu. Wenus i Mars nie pozostawią się obojętnym wobec randek, flirtów i amorów. Saturn pomoże ci wybrać rozsądnie, chociaż niektóre spotkania będą zupełnie szalone.

RODZINA I PRZYJACIELE
W sprawach rodzinnych zapowiada się więcej spokoju.  Wyśpij się, poczytaj książkę i trochę zregeneruj siły. Krewni, którzy zwykle zawracają ci głowę z byle powodu, uaktywnią się dopiero przez weekendem. Merkury w kwadraturze do twojego znaku sprawi, że postanowisz zadbać o zdrowie o kondycję rodziny. Jednak zamiast siedzieć przez telewizorem, ruszcie się i uprawiajcie sport lub chociaż spacerujcie. Świeże powietrze sprawi, że nie tylko poczujesz się lżejszy, ale też weselszy. Wenus w sekstylu od 30.08 będzie także sprzyjać odnawianiu starych znajomości.

PRACA I PIENIADZE
Słońce w kwadraturze sprawi, że w tym miesiącu pracy będzie trochę więcej, ale pieniędzy też przybędzie. Drobne przysługi, jakie dla kogoś zrobisz, będą procentować w przyszłości. Merkury w kwadraturze do twojego znaku pomoże ci błysnąć inteligencją i uprzejmością. Chodź na ważne spotkania, spotykaj się z ważnymi klientami. Okaże się, że potrafisz sprawnie uporać się z bardzo trudnymi problemami i szefowie będą z ciebie bardzo zadowoleni. Bądź czujny, bo rozszyfrujesz czyjąś podwójną grę i unikniesz współpracy z nieżyczliwą osobą. Unikaj jednak nerwów i nie podejmuj zbyt szybko decyzji podczas obrączkowego zaćmienia Słońca 31.08-2.09 oraz podczas częściowego zaćmienia Księżyca 15-17.09, bo przez nieostrożność możesz popsuć coś, co jest dla ciebie ważne.

ZDROWIE
Mars i Saturn radzą ci dbać o zdrowie. Możesz być mniej odporny. Ubieraj się dobrze, nie oszczędzaj na dobrym jedzeniu. Pod koniec miesiąca warto trochę odpocząć, zamiast brać sobie na głowę dodatkowe domowe obowiązki.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 22.11 – 30.11

Słońce pomaga zajmować się zawodowymi sprawami. Jesteś cierpliwy i bardziej spostrzegawczy. Nie pozwól tylko, aby krytykował cię ktoś mniej zdolny i doświadczony od siebie. Bądź skromny, ale bez przesady!

URODZENI 1.12 – 10.12
Wenus zapewnia ci powodzenie w miłości. Randki będą gorące, ale powstrzymaj się przed rozmawianiem na nich na tematy, które są związane z pracą.

URODZENI 11.12 – 21.12
Merkury pomoże zajmować się pracą i karierą. Problemy szefa, intrygi konkurencji lub pomysły polityków będą zajmować cię przez cały miesiąc.

Więcej horoskopów dla Strzelca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer