Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Strzelca na Słońce w Raku od 21.6.2016 do 21.7.2016

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Korzystaj z uroków lata
Lato w pełni, należy więc zadbać o swój wypoczynek, odprężyć się i skorzystać z uroków przebywania na świeżym powietrzu.

Miłość
Będziesz odważny i pewny siebie. Nic i nikt nie powstrzyma cię przed wyjazdami i randkami. Nie bądź samotnikiem, nie oszczędzaj na wyjściach do kina czy na krótkich wyjazdach. Lipiec sprzyja odnowieniu dawnych znajomości. Będziesz miał więcej czasu, aby zająć się sobą i swoim życiem uczuciowym. Twoja odwaga i niezależność przyciągną uwagę płci przeciwnej. Nie popisuj się jednak za bardzo swoją siłą i sprawnością fizyczną, ponieważ niektórzy źle znoszą tego typu rywalizację.

Samotne Strzelce
mają szansę na znalezienie swojej drugiej połowy na ogrodowych przyjęciach, w parkach i na festynach. Wenus od 12.07 ześle wam szansę nawiązania niezwykłej znajomości.

Strzelce, które są już w stałych związkach,
odkryją na nowo uroki bycia ze sobą sam na sam. Nie żałujcie czasu poświęconego sobie nawzajem. Nie kłóćcie się o drobiazgi i nie popisujcie przed sobą nawzajem. Przecież znacie się tak dobrze!

Rodzina i przyjaciele
Twoja rodzina będzie chciała odpocząć i to niekoniecznie razem z tobą. Nie martw się, bo ty także musisz odpocząć od domowego zgiełku. Pozwól sobie na odrobinę lenistwa. Przecież nie wszystko musi być zarządzane przez ciebie. Przyjaciele i dalsi krewni z chęcią spotkają się z tobą, aby odpocząć i poplotkować. W lipcu zorganizuj wyjazd ze znajomymi. Zapomniałeś już przecież, jakim jesteś dobrym organizatorem czasu wolnego. Twój zapał i chęć zabawy udzieli się wszystkim. Warto więc zebrać większą ilość znajomych i razem wybrać się na wycieczkę.

Kariera i pieniądze

Trudno ci będzie w tym miesiącu skupić się na pracy. Tyle rozrywek i wakacyjnych pokus naokoło! Spróbuj jednak skupić się na tym, co najważniejsze. W czerwcu planety sprzyjają twórczym pomysłom, nie przegap więc okazji do zaprezentowania się szefowi od najlepszej strony. Nie unikaj zebrań i oficjalnych zgromadzeń. Oceny twojej pracy i umiejętności  wzrosną, a nawet możesz zostać doceniony premią czy podwyżką. W lipcu, nawet jeśli masz wolne, bądź pod telefonem i odbieraj pocztę, bo możesz dostać ciekawą propozycję. Pamiętaj, że Saturn wciąż przebywa w twoim znaku zodiaku i skłania cię dla twojego własnego dobra do większej dokładności, pracowitości i podporządkowywania się obowiązującym regułom.

Nie szastaj pieniędzmi i nie kieruj się zasadą zastaw się, a postaw się. Może się okazać, że zamiast drogiej wycieczki, lepiej zorganizować udaną wyprawę rowerową za miasto lub spływ kajakowy. Pamiętaj o ubezpieczeniu podróżnym i nie awanturuj się o zniżki. Czasami najlepiej działa słowo „proszę”. W drugiej połowie lipca Wenus zacznie ci sprzyjać, wypatruj korzystnych finansowych okazji.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 22.11 – 30.11

Będziesz miał więcej sił i zapału niż zwykle. Nie rób jednak wszystkiego w pośpiechu. Szczególnie uważaj podczas prowadzenia samochodu i korzystania z urządzeń elektrycznych i mechanicznych. Niespodziewanie bowiem pralka czy suszarka może odmówić ci posłuszeństwa.

URODZENI 1.12 – 10.12
Weź się w garść i nie osiadaj na laurach i początkowych sukcesach. Jeśli masz poważne plany zawodowe, idź za ciosem i konsekwentnie dąż do celu. Mimo początkowych trudności na pewno wszystko się uda. Pomogą ci przyjaciele i przysłowiowe już szczęście Strzelców.

URODZENI 11.12 – 21.12
Nadaj poważny ton swoim działaniom i słowom. Skończ wreszcie z niestosownymi żartami na oficjalnych spotkaniach. Daj przykład innym, nie tylko w pracy, ale i w domu. Planeta Merkury pomoże ci odzyskać nadwątlony autorytet, jeśli masz z tym problem.


Więcej horoskopów dla Strzelca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer