Podręcznik astrologii. Tom pierwszy interpretacja horoskopu

Polecamy

Numerologiczny horoskop miesięczny

Horoskop roczny
na 2014 rok

Wróżba z tarota
na 2014 rok

Horoskop miłosny
na 2014 rok

Horoskop zawodowy
na 2014 rok

Horoskop numerologiczny
na 2014 rok

Horoskop chiński na rok Drewnianego Konia - 2014

Kursy astrologii

Kursy astrologii

Internetowy Kurs "Astrologia horarna w praktyce" VII-VIII 2014

Więcej informacji i zapisy

Internetowy Kurs "Astrologia dla początkująych" IX-XI 2014

Więcej informacji i zapisy

31.07.2014
Warszawska Szkoła Astrologii:
Poglądy polityczne i społeczne w horoskopie - Izabela Podlaska-Konkel

Więcej informacji

Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne:
Darmowy kurs "Astrologia od podstaw" II-XII 2014 - Miłosława Krogulska

Więcej informacji

Warsztaty w Warszawskiej Szkole Astrologii I-XII 2014

Więcej informacji

Horoskop dla Strzelca na Słońce w Strzelcu od 22.11.2014 do 21.12.2014

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Wyjątkowo udany miesiąc!
Zapowiada się udany miesiąc. Słońce powróci do twojego znaku zodiaku, przyniesie ci sympatyczne wydarzenia i sprawi, że łatwiej uporasz się z codziennymi kłopotami. Nie zwlekaj dłużej z tym, co dla ciebie ważne!

GŁÓWNE WYDARZENIA
Słońce doda ci energii i sprawi, że zapragniesz uczestniczyć we wszystkich ciekawych i ważnych sprawach, jakie dzieją się wokoło ciebie. Odkryjesz, że masz wielu przyjaciół, pomocników i wielbicieli. Będziesz pomagać, doradzać i podejmować ważne decyzje. Staniesz się potrzebny i lubiany w swoim otoczeniu, choć niektóre plotki i dociekania zazdrosnych osób trochę cię w grudniu zaskoczą. Miesiąc sprzyja rozpoczynaniu nowych projektów. Wszystko, co nowe i nieznane, przyniesie ci teraz powodzenie. Przyjmuj zaproszenia i słuchaj, o czym rozmawiają inni. Nowe informacje, jakie teraz zdobędziesz, dadzą ci wiele do myślenia i sprawią, że unikniesz błędnych decyzji.

Po 28.11 zaczniesz planować zimowe podróże. Merkury w twoim znaku sprawi, że chętnie odwiedzisz biuro podróży, a nawet znajdziesz niezwykłą ofertę za bardzo przyzwoitą cenę. Świąteczne przygotowania jak zwykle pozostawisz na ostatnią chwilę. Co innego zakupy! Te zrobisz wielkie i wspaniałe, bo Wenus do 9.12 sprzyja obdarowywaniu innych ludzi.


SAMOPOCZUCIE
Po dniu urodzin poczujesz zastrzyk pozytywnej energii. Będziesz weselszy i bardziej pewny siebie. Jednak przed tą datą bądź ostrożny. Śpij więcej i nie ryzykuj podczas uprawiania sportu. Może ci się, niestety, przydarzyć przeziębienie lub drobna kontuzja.

Wpływ Wenus sprawi, że będziesz zwracać większą uwagę na sprawy diety i wygody życiowej. Choć koniec roku to czas wydatków, to i tak możesz zdecydować się na zakup wygodniejszego łóżka lub ergonomicznego fotela. Szczęście do pieniędzy w tym miesiącu cię nie opuści! Szczególnie intratne okazje, decyzje i propozycje pojawią się do 9.12, kiedy Wenus przebywać będzie w twoim znaku.

MIŁOŚĆ
Czeka cię teraz więcej okazji do flirtów lub miłosnych spotkań. Uważaj jednak, aby nie obiecać czegoś, czego nie będziesz chciał wcale spełnić. Możesz nawet trochę pogubić się w swoich emocjach i dawać płci przeciwnej sprzeczne sygnały. Wpływ Merkurego może postawić na twojej drodze kogoś, dla kogo warto będzie zmienić zwyczajny tryb życia. Słuchaj więc swojej intuicji, ale nie staraj za wszelką cenę przyspieszać biegu wydarzeń. Po 28.11 szczęście sprzyja ci najbardziej. Merkury sprawi, że nie opuścisz żadnej towarzyskiej imprezy i będzie sprzyjać dobrej zabawie.

Samotnym Strzelcom żywiej zabije serce na widok kogoś, kto zostanie im przedstawiony przez przyjaciół. Zapragniesz pokazać się z jak najlepszej strony, ale nie przesadzaj z przechwałkami! Może ci zależeć na tej znajomości, ale nie warto będzie stawiać wszystkiego na jedną kartę! Będziesz już pewny, jak postąpić w tej sytuacji. Wenus do 9.12 pozwoli ci pokonać i przyćmić konkurencję.

Strzelce w stałych związkach czeka udany miesiąc. Krewni nie będą wtrącać się w wasze sprawy, a powodów do sprzeczek będzie mniej niż w poprzednich miesiącach. To także dobry czas, aby podejmować decyzje związane z przeprowadzką, przemeblowaniem domu lub powiększeniem rodziny.

PRACA I FINANSE

Jak najlepiej wykorzystaj nowe wiadomości, a szczęście cię nie opuści. Dzięki plotkom i znajomościom jako pierwszy dowiesz się o planach w firmie lub decyzjach ważnej osoby. Nie broń się przed zmianami, bo wyjdą ci one na dobre. Zastanów się też, jakie umiejętności mógłbyś jeszcze zdobyć. Nigdy nie jest za późno aby uczyć się języka obcego lub zapisać na kurs rozwijający twoje umiejętności. Po 5.12 bądź czujny! Możliwe, że ktoś zaplanuje intrygę lub podstęp i będziesz musiał się bronić przed działaniami nieżyczliwej osoby. W te dni możliwe są też spóźnienia i większy niż zwykle rozgardiasz, nad którym trudno ci będzie zapanować. Uda ci się opanować zamieszanie i szybko nadrobić zaległości.

Grudzień i nadchodzące Święta sprzyjają też zakupom. Postaraj się jednak kontrolować wydatki. Choć wpływ Wenus będzie napawał cię optymizmem co do spraw finansowych, to debet na koncie może popsuć twój świąteczny nastrój.

Poszukujący lepszej pracy mają przed sobą dobry miesiąc. Pojawi się więcej sensownych propozycji, a wy sami będziecie z większym optymizmem podchodzić do rozmów i testów kwalifikacyjnych. Do 9.12 zainteresujcie się losem ofert, które złożyliście w poprzednich miesiącach. Warto zadzwonić i zapytać, czy nie pojawiły się w związku z tym różne nowe możliwości. W drugiej połowie grudnia bądźcie bardziej aktywni. Merkury wróży wam większe zainteresowanie ze strony pracodawców.

Strzelce, które się uczą lub studiują, poczują przypływ twórczej energii. Chętnie zabierzecie się za nadrabianie zaległości, czym zaskoczycie nauczycieli, którzy nie spodziewali się po was takiej pracowitości. Najlepsze dni, aby poprawiać gorsze oceny to dni po 28.11, kiedy w waszym znaku zadomowi się Merkury. Będzie to sprzyjać odkrywaniu nowych zainteresowań. Zarezerwujcie więcej czasu na naukę języków obcych, bo w tej dziedzinie możecie w grudniu liczyć na największe sukcesy. Także geografia może stać się teraz waszym ulubionym przedmiotem.Więcej horoskopów dla Strzelca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer