Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Strzelca na Słońce w Wodniku od 20.1.2016 do 18.2.2016

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Zdobywaj pieniądze, dyplomy i nagrody
Poczujesz przypływ ambicji. Uda ci się wyprzedzić konkurencję, stanąć na podium i zebrać same pochwały. Będziesz szybki i pewny siebie, wrócą optymizm i wola walki.

Miłość
Będziesz teraz w dobrym humorze, a twoja uroda będzie się podobać. Niestety, na początku miesiąca możesz mieć trochę innych obowiązków, a ktoś bliski poczuje się pozostawiony samemu sobie. Postaraj się znaleźć czas na wspólny odpoczynek i wynagrodź chwilę rozłąki. Warto też zrobić porządki w życiu uczuciowym i zastanowić się, czego właściwie w miłości pragniesz. Wenus pomaga kończyć to, co dawno wygasło. Jeśli cierpisz i tęsknisz, to w tym tygodniu uda ci się wreszcie o tym zapomnieć. Jeśli w twoim związku jest źle, to zabierz się za negocjacje, rozmowy i wyjaśnienia tego, co was dzieli.

Samotne Strzelce będą miały szczęście do nowych znajomości, nawet jeśli nie będą ich teraz szukać. W podróży lub podczas zawodowych spotkań nie będziesz się nudzić, bo będzie na kim zawiesić oko i z kim pożartować. Uwierz w siebie, a także zainwestuj w modny wygląd.

Rodzina i przyjaciele
Saturn sprawi, że nadal możesz być nerwowy i mieć problemy z koncentracją. W kuchni pomylisz przepisy, a podczas prania poplącze ci się białe z kolorowym. Niby nic, a potrafi człowieka porządnie rozzłościć! Zanim się za coś zabierzesz, po prostu się do tego przygotuj, a nie panikuj w ostatniej chwili. Unikaj też złośników i plotkarzy, a także nie zmuszaj bliskich do robienia natychmiast właśnie tego, co ty akurat chcesz. Warto teraz odpoczywać, a sport uprawiać dla przyjemności, a nie dla rywalizacji z innymi.

Kariera i pieniądze

Ten miesiąc to czas szukania nowych wyzwań. W styczniu lepiej uporaj się z papierkową robotą, wyprowadź zaległości i nie przejmuj się dramatycznymi plotkami, jakie będzie roznosić pewna rozhisteryzowana osoba w twoim otoczeniu. Merkury od 13.02 sprzyja dobrym pomysłom i prześcignięciu konkurencji, ale lepiej unikaj ryzykownych decyzji, których dobrze nie przemyślałeś. Koniunkcja Saturna ostrzega przed kłótniom i ocenianiu sytuacji w gorszych barwach, niż wygląda w rzeczywistości. Po 13.02 będzie ci łatwiej wszystko pozałatwiać, będziesz też mógł liczyć na pomoc i dobrą radę. Od twojej fizycznej kondycji zależy, jak dasz sobie radę z ważnymi sprawami.

Warto pomyśleć o dodatkowej nauce, szkoleniach lub kursach, które umożliwią ci zdobycie dodatkowych uprawnień, a w efekcie także większych pieniędzy. Słuchaj dobrych rad, jakich udzielą ci przyjaciele. Ktoś z nich może być specjalistą w dziedzinie, na której dobrze się nie znasz. Ucz się, jak lepiej inwestować pieniądze i omijać pułapki w umowach z bankami.

Zdrowie
Twoja kondycja szybko się poprawi, zregenerujesz siły i poczujesz się lepiej. Nie grożą ci teraz zdrowotne kłopoty. Możesz odwiedzać dentystę, a także robić kontrolne badania. Wenus sprzyja dbaniu o skórę i włosy. Nakładaj maseczki i nie żałuj czasu na wizytę u fryzjera.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 22.11 – 30.11

Słońce doda ci energii. Ktoś postawi przed tobą różne wymagania, które okażą się prawdziwym wyzwaniem. Bądź cierpliwy i optymistyczny, a uporasz się ze wszystkimi sprawami. Wszystko wreszcie stanie się prostsze i łatwiejsze.

URODZENI 1.12 – 10.12
Merkury będzie przynosił ci różne plotki i niezwykłe newsy. W sprawach finansowych bądź ostrożny, bo w tym miesiącu mogą pojawić się dodatkowe wydatki i musisz trzymać rękę na pulsie. Bądź uprzejmy i rób to, co do ciebie należy.

URODZENI 11.12 – 21.12
Uran przyniesie ci szczęście w sprawach zawodowych. Możesz liczyć na poparcie osób wyżej postawionych, ale nie opowiadaj zbyt wiele o swoich prywatnych sprawach. Dziwnych nieporozumień i dwuznacznych sytuacji lepiej po prostu unikać, a nie tracić czas na wyjaśnienia i głupie dyskusje.


Więcej horoskopów dla Strzelca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 11W 11. numerze "Astrologii Profesjonalnej" dużo miejsca poświęcamy pracy słynnej amerykańskiej astrolog Joan Quigley, która przez wiele lat doradzała Reaganom. Odszyfrowujemy również zagadkę, jakie naprawdę są Wodniki. Prezentujemy wskazówki, jak interpretować spalone planety w horoskopie urodzeniowym i w progresjach. Opisujemy również znaczenie aspektów Księżyca z Saturnem.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 17W 17. numerze "Tarocisty" skupiamy się na praktyce wróżenia i materialnej stronie życia. Izabela Podlaska-Konkel omawia znaczenie Diabła, który często kusi nas aby mieć więcej i więcej. O Dworze Denarów, jako podstawie naszego codziennego życia, pisze Miłosława Krogulska. Przedstawiamy też wskazówki, jak wybrać strażnika talii i jak nawiązać z nim kontakt. Podajemy rozkłady na sprawy zawodowe.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 10W tym numerze poświęcamy dużo miejsca sprawom szóstego domu. Przyglądamy się zastosowaniu komet na przestrzeni wieków w astrologii mundalnej i urodzeniowej. Piszemy o tym, jak interpretować tranzyty Plutona, uważane za najsilniejsze w życiu każdego człowieka. Opisujemy zasady astrologii azteckiej. Dla tych, którzy pracują ze starymi datami, mamy artykuł na temat stylów liczenia początku roku.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 16W najnowszym numerze "Tarocisty" mamy dla Was duży wybór tekstów dotyczących różnych aspektów kart tarota. Karta Umiarkowanie jest postrzegana przez wielu zarówno początkujących, jak i zaawansowanych tarocistów jako trudną i enigmatyczną. Krzysztof Azarewicz odsłania przed naszymi czytelnikami sekrety karty Żądza w Tarocie Thota. Prezentujemy szczegółową analizę Dworu Kielichów i czwórek.

Zamów aktualny numer