Horoskop dla Strzelca na Słońce w Koziorożcu od 21.12.2016 do 18.1.2017

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Czas odpocząć
Szczęście będzie ci sprzyjać, ale trudno ci będzie się teraz zdecydować, czy spełniać swoje marzenia, czy całkowicie podporządkować się rodzinnym planom. A może to sprawa dobrej organizacji? Znajdziesz takie rozwiązanie, które wszystkich pogodzi.

MIŁOŚĆ
Randki tak, ale zamiast szalonych tańców wybierzesz spokojny spacer i oglądanie świątecznych i noworocznych dekoracji. Czasami trzeba odpocząć i nabrać apetytu na nowe przygody, które czekają cię po 3.01. Wenus będzie sprzyjać poprawie humoru i wspólnym wyjściom do kina lub do teatru. Także wyjazdy będą udane, a Mars zachęci was do wspólnego uprawiania sportu.

Samotne Strzelce będą teraz flirtować i dobrze się bawić, ale trudno będzie usłyszeć od nich jakiekolwiek deklaracje dotyczące choćby sylwestra. Niektórzy nawet będą plotkować, że tylu masz wielbicieli, ale jesteś zbyt wybredny. Nie przejmuj się tym, tylko słuchaj swojego serca. Nie warto wiązać się z kimś tylko dlatego, że inni chcieliby potańczyć sobie na twoim ślubie. Od 3.01 Wenus pomoże ci nawiązać znajomość z osobą o podobnych zainteresowaniach.

RODZINA I PRZYJACIELE
Poczujesz się teraz odpowiedzialny za jakość rodzinnego życia. Zaintonujesz kolędę, zadzwonisz do cioci z zagranicy. Przy okazji ktoś poprosi cię wsparcie lub nawet większą pożyczkę. Pomagaj i doradzaj, ale ostrożnie! Jeśli daleki krewny szuka kogoś do mętnego interesu, to nie daj się przekonać, nawet jeśli przestaniesz być Świętym Mikołajem. Wolne chwile wykorzystaj na rozrywkę i odpoczynek, nie oszczędzaj teraz na swoich zainteresowaniach i hobby. Koniunkcja Merkurego od 4.01 bardzo sprzyja nauce i odkrywaniu nieznanych horyzontów.

PRACA I PIENIADZE
W Święta odpocznij, a potem ostro zabierz się za zawodowe wyzwania. Warto się teraz szkolić, występować na zebraniach, a po Nowym Roku szukać okazji do wzbogacenia się. Jeśli szukasz lepszej pracy, to masz szansę znaleźć dobrą propozycję. Jowisz w sekstylu do twojego znaku sprzyja nawiązywaniu ciekawych znajomości. Opowiadaj o swoich sprawach, szukaj porady lub pomocy. Ktoś z przyjaciół może ci teraz doradzić lub pomóc w załatwieniu trudnej sprawy.  Jeśli prowadzisz własny biznes, to będziesz miał więcej klientów i zapytań o twoje usługi. Od Nowego Roku warto się reklamować, zakładać strony w internecie, a nawet trochę rozpychać się łokciami na rynku.

ZDROWIE
Wenus sprawi, że będziesz miał dobre samopoczucie. Nie zarazisz się grypą, dasz radę skosztować wszystkich dwunastu potraw przy świątecznym stole. Postaraj się nieco więcej się ruszać, bo okaże się, że szybko przybierasz na wadze. Wyznacz sobie dzienny limit spacerów, a zachowasz linię.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 22.11 – 30.11

Merkury sprzyja niezwykłym spotkaniom i gwarantuje, że Święta miną w niezwykłej atmosferze. W miłości czeka cię powodzenie, ale słuchaj, co partner do ciebie mówi, bo inaczej pomylisz godziny i miejsca spotkania. Notuj wszystko w kalendarzu, bo będziesz roztargniony i łatwo ci będzie o czymś ważnym zapomnieć.

URODZENI 1.12 – 10.12
Słońce sprzyja udanym interesom i zyskownym decyzjom. Coś ci się uda pozmieniać na lepsze, zarobisz więcej i będziesz zadowolony. Będziesz z tego bardzo zadowolony. Po pracy odpoczywaj, bo mimo dobrego humoru, możesz mieć mniej ochoty na sport czy wysiłek.

URODZENI 11.12 – 21.12
Warto zadbać o urodę i trochę bardziej przejąć się stanem zdrowia. W Święta sprzyja ci szczęście. Rozwiążą się tajemnice, złośliwy krewny wreszcie przemówi ludzkim głosem. Bądź dobrej myśli, a na wyjeździe szukaj sympatycznych ludzi, którzy myślą podobnie do ciebie.
Więcej horoskopów dla Strzelca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer