Podręcznik astrologii. Tom pierwszy interpretacja horoskopu

Polecamy

Numerologiczny horoskop miesięczny

Horoskop roczny
na 2014 rok

Wróżba z tarota
na 2014 rok

Horoskop miłosny
na 2014 rok

Horoskop zawodowy
na 2014 rok

Horoskop numerologiczny
na 2014 rok

Horoskop chiński na rok Drewnianego Konia - 2014

Kursy astrologii

Kursy astrologii

Internetowy Kurs "Astrologia horarna w praktyce" VII-VIII 2014

Więcej informacji i zapisy

Internetowy Kurs "Astrologia dla początkująych" IX-XI 2014

Więcej informacji i zapisy

31.07.2014
Warszawska Szkoła Astrologii:
Poglądy polityczne i społeczne w horoskopie - Izabela Podlaska-Konkel

Więcej informacji

Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne:
Darmowy kurs "Astrologia od podstaw" II-XII 2014 - Miłosława Krogulska

Więcej informacji

Warsztaty w Warszawskiej Szkole Astrologii I-XII 2014

Więcej informacji

Horoskop dla Strzelca na Słońce w Skorpionie od 23.10.2014 do 22.11.2014

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Bądź ostrożny
Działaj z rozwagą i nie angażuj się w ryzykowne przedsięwzięcia. Półsekstyl Słońca sprzyja porządkom, ważnym przemyśleniom i odpoczynkowi. Nie wymagaj zbyt wiele od siebie, nie uzależniaj swoich decyzji od działania innych ludzi, a spędzisz miesiąc w bardzo dobrej formie.

GŁÓWNE WYDARZENIA
W tym miesiącu będziesz porządkował swoje sprawy. Przypomnisz sobie o różnych zaległościach, postanowisz jeszcze raz przedyskutować swój udział w różnych przedsięwzięciach. Choć będziesz miał dobry humor, to możesz też mieć więcej niż w poprzednich miesiącach wątpliwości. Pewne osoby wydadzą ci się nieszczere lub też zwyczajnie będziesz miał ich dosyć. Odpocznij, nie spiesz się z niczym, ale przede wszystkim słuchaj swojej intuicji. Merkury do 8.11 sprzyja dobrym pomysłom, ale nie wszystkie z nich uda się szybko zrealizować. Nie opowiadaj zbyt wiele o swoich planach, bo ktoś zazdrosny może ubiec cię w drodze do sukcesu.


SAMOPOCZUCIE
Będziesz teraz spokojniejszy niż zwykle. Jesienne poranki wydadzą ci się zbyt zimne, aby z radością wychodzić z domu. Potrzebujesz więcej odpoczynku i snu. Twoja odporność będzie teraz mniejsza, dbaj więc aby się nie zaziębić. Także sport i długie spacery przestaną cię kusić. Daj sobie trochę wolnego od domowych obowiązków! Daj sobie trochę czasu na odpoczynek i relaks, zajmij się wreszcie swoimi sprawami. Listopad sprzyja towarzyskim spotkaniom, ale postaraj się nie nadużywać alkoholu, bo wpłynie on źle na twoje zdrowie. Od 16.11 Wenus utworzy koniunkcję z twoim znakiem, co korzystnie wpłynie na twoje samopoczucie. Staniesz się weselszy, chętnie też wydasz więcej pieniędzy na rozrywkę i wygodę.

MIŁOŚĆ
Półsekstyl Słońca sprzyja rozniecaniu romantycznych uczuć. Tym razem poszukiwać będziesz raczej wsparcia i bezpieczeństwa, niż nowych przygód i szalonych romansów. Będziesz działać pod wpływem wspomnień i intuicji. Powodzenie w miłości cię nie opuści, ale staniesz się bardzo roztargniony. Możesz pomylić miejsce randki lub przegapić sygnały, jakie daje ci inna osoba. Miesiąc sprzyja miłości, ale nie umawiaj się z osobami o złej reputacji. Plotki i domysły, jakie inni będą mieli na wasz temat, mogą wydać ci się krzywdzące. Podczas internetowych randek zachowaj teraz szczególny rozsądek! Niezwykła osoba może w realu wyglądać zupełnie inaczej, niż się reklamowała. Od 16.11 Wenus przebywa w twoim znaku, co zapowiada udane miłosne spotkania.

Samotnym Strzelcom trudno będzie zdecydować się, czego chcą od innych ludzi. Wasz nastrój będzie się często zmieniał. Zapragniecie ciszy i spokoju, a nowe znajomości nie będą aż tak kuszące. Wasze zaufanie zdobędą osoby spokojne i wyrozumiałe. Najlepsze dni, aby nawiązywać nowe znajomości to dni po 16.11. Koniunkcja Wenus doda wam uroku i sprawi, że doskonale odnajdziecie się w atmosferze flirtów i żartów.

Strzelce w stałych związkach będą rozmyślać o idealnej miłości. Możecie poczuć się smutni i przygnębieni z byle powodu. Rozmawiajcie szczerze o swoich uczuciach i spostrzeżeniach, a wasz humor się poprawi. Listopad sprzyja wspólnym wyjazdom. Nie zabierajcie ze sobą krewnych i przyjaciół, bo najlepiej czuć się będziecie tylko we dwoje.

PRACA I FINANSE

Tej jesieni Strzelce wszystkich zaskoczą, bo staną się niechętne zmianom i nowym pomysłom. Poczujesz się trochę zmęczony ciągłą bieganiną i coraz to nowymi sprawami. Nadmiar wrażeń i zawodowych atrakcji zacznie cię nawet trochę irytować. Zapragniesz odpocząć od nerwowego szefa, ostrej rywalizacji i stresów. Po wakacjach trudno będzie ci skoncentrować się na nudnych i wymagających precyzji zajęciach. Zwolnij i w spokoju przemyśl kierunek, w jakim zmierza twoja kariera. Być może wyjdzie na jaw, że pewne zawodowe sprawy nie zostały jeszcze do końca ustalone.

W listopadzie dobrych pomysłów ci nie zabraknie, ale pokusa przełożenia ważnych spraw na później okaże się niezwykle silna. Od 16.11 sprzyja ci koniunkcja Wenus. Mimo niechęci do obowiązków możesz wpaść na bardzo dochodowy pomysł, który podreperuje twój domowy budżet przez najbliższe miesiące. Znajdzie się okazja do porzucenia niechcianych spraw, rozwiązania niekorzystnych umów, a nawet rozwiązania niektórych znajomości. Problemy przestaną ci doskwierać, a wrogowie znajda sobie inne cele.

Poszukujący lepszej pracy powinni zastanowić się nad właściwą strategią swoich poszukiwań. Być może są jeszcze miejsca i osoby, których nie uwzględniliście w swoich kalkulacjach. Miesiąc sprzyja otrzymywaniu pomocy ze strony różnych osób i instytucji. Jednak trzymajcie się z daleka od pośredników, którzy za swoje usługi domagają się pieniędzy. Ktoś może obiecać ci więcej, niż będzie w stanie zrobić. Nie planuj więc przeprowadzki lub innych inwestycji, zanim nie podpiszesz umowy.

Strzelce, które się uczą lub studiują, nie będą chciały rzucać się profesorom w oczy. Zrobicie to, co do was należy, a nawet sprytnie pozbędziecie się niektórych zbyt męczących obowiązków. Wzrośnie za to wasze zainteresowanie psychologią, historią i różnymi niekonwencjonalnymi dziedzinami. Będziecie szukać wyjaśnienia zagadek i tajemnic, w samotności czytać książki i rozmyślać nad zagadkami wszechświata.


Więcej horoskopów dla Strzelca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer