Internetowy kurs astrologii dla początkujących

Polecamy

Horoskop chiński na rok Ziemskiej Owcy (2015)

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop miłosny
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Internetowy kurs Astrologia elekcyjna - VII-VIII 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs Astrologia horarna w praktyce - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Tarot dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Astrologia dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych V-VIII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Strzelca na Słońce w Pannie od 23.8.2015 do 22.9.2015

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Postawisz na swoim
W tym miesiącu będziesz pracowity i dobrze zorganizowany. Czeka cię więcej obowiązków i ważnych spraw do rozstrzygnięcia. Nie uda ci się uciec przed planowaniem, zarządzaniem i rozstrzyganiem cudzych sporów. Mimo zmęczenia i braku czasu dla siebie, będziesz bardzo zadowolony z tego, co uda ci się teraz osiągnąć. 18.09 Saturn na dobre wkroczy do twojego znaku i przypomni ci o ważnych sprawach i zobowiązaniach.

POZYCJE PLANET
Słońce znajduje się w kwadraturze do twojego znaku zodiaku, a to oznacza, że będziesz miał nieco więcej więcej pracy i obowiązków. Możesz trochę narzekać, ale opanujesz sytuację, a w efekcie zdobędziesz uznanie i same pochwały. Sekstyl Merkurego pomoże ci w zgodnej współpracy z ludźmi. Trygony Wenus i Marsa dodadzą ci odwagi i sprawią, że będzie można na ciebie liczyć w trudnych sprawach. Saturn do 17.09 znajduje się w półsekstylu do twojego znaku zodiaku i pomaga ci wyjaśniać różne ukryte sprawy. 18.09 kroczy do twojego znaku zodiaku i zmobilizuje cie do ciężkiej, ale bardzo opłacalnej pracy. Kwadratura Jowisza nadal sprzyja porządkowaniu finansów, a półsekstyl Plutona dodaje ci wytrwałości. Trygon Urana zachęci do pozytywnych zmian. Kwadratura Neptuna rozwija artystyczne zdolności, ale w tym miesiącu niestety możesz nie mieć zbyt wiele czasu na swoje hobby.

MIŁOŚĆ
Wenus w trygonie do twojego znaku sprawi, że w miłości szukać będziesz oparcia, a nie zawsze przygód. Będziesz bardziej pomagać partnerowi w różnych jego sprawach, dopasujesz swoje plany do drugiej osoby. Na randkach będziesz zwracać uwagę na emocje i uczucia. Taka zmiana wyjdzie ci no dobre, bo partner zacznie się bardziej starać. Jednak podczas pełni Księżyca 28-29.08 uważaj, bo różne skrywane konflikty i problemy mogą nagle wyjść na jaw. Jeśli tylko udajesz, że jest ci dobrze, ale prawda jest inna, to możesz podjąć decyzję o rozstaniu. Lepiej cię tego dnia nie drażnić, a ty sam też nie szukaj wtedy na siłę dziury w całym i nie posądzaj partnera o flirty czy nawet zdrady.

Samotne Strzelce zabiorą się za sercowe porządki. Skasujesz z telefonu stare historie, bo intuicja trafnie ci podpowie, że już czas na zmiany. Wobec płci przeciwnej będziesz też bardziej wyrozumiały. Doradzisz i chętnie pomożesz w czymś swoim adoratorom. Zawodowe obowiązki mogą kolidować z zaproszeniami. Zamiast się denerwować, zróbcie dobry plan randek i obowiązków.

Strzelce w związkach mogą być krytyczne i mieć o coś do partnera pretensje. Trzymajcie język na wodzy, szczególnie przed 6.09, kiedy Wenus uczyni was zazdrosnymi nawet bez powodu. Potem o wiele lepsza aura!


RODZINA I PRZYJACIELE
Słońce doda ci sił, aby uporządkować różne rodzinne sprawy. Będziesz energiczny i pewny siebie. Cała rodzina będzie cię dopingować w porządkach i pieczeniu przysmaków, ale nikt nie wyrwie się do pomocy. Musisz stanowczo bronić swoich interesów, bo inaczej będziesz gotować i sprzątać przez okrągły miesiąc. A przecież tobie też należy się coś od życia! O swoich pomysłach i spostrzeżeniach porozmawiaj za to z przyjaciółmi. Sekstyl Merkurego sprzyja udanym imprezom i odmawianiu starych przyjaźni. Zarezerwuj też trochę wolnego czasu na hobby i leniuchowanie, a także czytanie ulubionych książek.

PRACA I PIENIĄDZE

Cierpliwie rób to, co do ciebie należy. Powodzenie bardzo ci sprzyja, a nowe obowiązki okażą się opłacalne. Nie mieszaj się tylko w żadne intrygi czy kłótnie. Kwadratura Słońca nie sprzyja ryzykowaniu własnego stanowiska, aby coś komuś załatwić. Unikaj też skarżenia się na innych lub narzekania, zwłaszcza podczas pełni 28-29.08. Czyjeś intrygi mogą cię trochę zaskoczyć, dlatego lepiej unikać kontrowersyjnych tematów i po prostu rób swoje. Kwadratura Jowisza przyniesie ci więcej spotkań z osobami na wysokich stanowiskach. Będziesz miał świetne spostrzeżenia. Twoje pomysły mogą ocalić firmę przed stratami lub sprawić, że uda się sporo zaoszczędzić. Strzelce z I dekanatu mają doskonały czas, aby zdobywać nowe umiejętności. Merkury sprzyja też służbowym wyjazdom.

Szukający lepszej pracy mogą poczuć się zmęczeni, a nawet zniechęceni. Mimo tego nie warto się poddawać. Rozejrzyjcie się za szkoleniami, być może pojawi się okazja aby nieco zmienić branżę, w jakiej pracujecie. Po 6.09 warto wysyłać aplikacje i umawiać się na rozmowy kwalifikacyjne.

NAUKA

Strzelce, które się uczą poczują się jak na torze przeszkód. Nauka zacznie was nudzić, bo będziecie zwyczajnie zmęczeni i zniechęceni. Po 6.09 o wiele lepsze samopoczucie.

ZDROWIE

Uważaj na siebie, bo jesień coraz bliżej. Może ci się wydawać, że jest wciąż jest bardzo ciepło, ale nie wychładzaj organizmu, bo różne wirusy będą teraz polować właśnie na ciebie. Pij rozgrzewające herbatki, nie siadaj w przeciągu. Unikaj hałasu i tłumu, bo jeśli ktoś cię zdenerwuje, to mogą puścić ci nerwy. Od 18.09, kiedy Saturn znajdzie się w twoim znaku, bardzo dbaj o siebie i zrób badania kontrolne, aby spać spokojnie.


Więcej horoskopów dla Strzelca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer