Polecamy

Horoskop chiński na rok Ziemskiej Owcy (2015)

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop miłosny
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Kursy astrologii

Kurs stacjonarny "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości"

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs "Astrologia partnerska"

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości"

Więcej informacji

Kursy tarota

Internetowy kurs tarota - Tarot dla zaawansowanych, I-IV 2015

Więcej informacji

Horoskop dla Strzelca na Słońce w Byku od 20.4.2015 do 20.5.2015

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Działaj z rozmachem
Na wyjazdach i wiosennych spotkaniach będziesz przewodzić wesołej zabawie i sypać dobrymi pomysłami na spędzenie wolnego czasu. Planety sprawią, że twoje pomysły będą bardzo w cenie i możesz na nich bardzo dużo zarobić.

MIŁOŚĆ
Mimo wiosny w pełni będziesz kręcić nosem i wybrzydzać w sprawach miłości. Będziesz marudny i tak naprawdę z niewielu rzeczy zadowolony. Nie bądź aż taka surowy, bo twoje uwagi często nie będą miały uzasadnienia. Mars może tak na ciebie działać, ale opamiętaj się w porę. Daj szansę osobie, która umie cię rozbawić. Strzelce, które mają już partnera, zapragną wyjechać z nim na krótki urlop, żeby w spokoju nacieszyć się jego obecnością z dala od rodziny i wścibskich sąsiadów. Samotne Strzelce mają zaś szanse na spotkanie swojej drugiej połówki, szczególnie do 8.05, kiedy Wenus przebywa w opozycyjnym znaku Bliźniąt.

RODZINA I PRZYJACIELE
Wreszcie zaczniesz kierować się zasadą, że i ty masz prawo do egoizmu i własnych spraw. Nie przejmuj się, że coś ci w ostatnim momencie wypadnie albo ktoś z rodziny poprosi cię o pilnowanie mieszkania podczas długiego majowego weekendu. Trzymaj się planu, a dobrze na tym wyjdziesz. Wyjazd z bliską ci osobą, w towarzystwie przyjaciół czy po prostu samotnie będzie najlepszym lekarstwem na całoroczny stres. Zadbaj o swoją kondycję fizyczną, zacznij uprawiać sporty i dobrze się odżywiać. Nic tak nie poprawi ci samopoczucia jak kilka kilogramów i centymetrów mniej. Nie osiadaj na laurach po pierwszym kilogramie, bądź wytrwały. Efekt będzie oszałamiający.

PRACA I NAUKA

Chociaż pociągać cię będą dalekie podróże i egzotyczne wyjazdy w nieznane, dobrze się zastanów, zanim złożysz podanie o bezpłatny urlop. Nie czas, aby realizować marzenia podróżnicze twojego życia. Będziesz musiał wykazać się umiejętnościami, którymi chwaliłeś się podczas ubiegania się o pracę. Zdolność władania kilkoma językami, obsługa komputera czy umiejętności negocjacji i komunikacji mogą być nagle bardzo potrzebne. Nie wymiguj się i stań na wysokości zadania. Inaczej przełożeni stracą dobrą opinię o tobie, a twoja pozycja zawodowa zostanie zachwiana. Na szczęście gwiazdy ci sprzyjają, wyjdziesz więc obronną ręką z każdej trudnej sprawy. Od 1.05 Merkury w opozycji do twojego znaku sprzyja znajdowaniu nowej pracy i lepszym wynikom, które przełożą się na większe zyski.

FINANSE
Twoje notowania u szefa, współpracowników i klientów wzrosną. Kuj żelazo póki gorące, zbieraj pochwały, bo już niedługo dzięki nim dostaniesz podwyżkę lub dostaniesz propozycję awansu. Jeśli spłacasz kredyt, po 8.05 pojawi się okazja, aby zmniejszyć raty lub wynegocjować lepsze warunki spłacania zadłużenia.


Więcej horoskopów dla Strzelca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer