Horoskop dla Strzelca na Słońce w Lwie od 22.7.2017 do 22.8.2017

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Planety dodadz± ci skrzydeł

Planety dadz± ci odwagi i zapewni± ci dobry humor. Trygon Słońca pozwoli ci zrealizować ambitne plany. Pogłębisz więzi, naprawisz relacje, wreszcie usłyszysz dobre słowa. Saturn wci±ż przebywa w twoim znaku, dlatego pamiętaj o tym, co ważne i trzymaj się planu, a umocnisz swoj± pozycję.

MIŁO¦Ć
Słońce doda ci pewno¶ci siebie. Jednak Mars sprawi, że będziesz chciał narzucić innym swoj± wolę. Nie upieraj się zbyt mocno przy swoich pomysłach, bo nagle może wynikn±ć z tego poważna awantura. Unikaj tematów, które cię złoszcz±, bo nagle zaatakujesz i partner się pogniewa. A może lepiej zaj±ć się sportem, seksem lub jechać na wakacje? Wenus w sierpniu radzi wam uciekać przed krewnymi, którzy z nudów chcieliby wam wszędzie towarzyszyć, bo w razie sporów dolej± oliwy do ognia.

Samotnym Strzelcom
trygon Słońca przyniesie szansę na flirt, dlatego warto ruszyć się z domu. Czy na spacerze, czy w sklepie pojawi się kto¶, z kim nawi±żesz błyskotliw± konwersację. Mars zapewni ci energię do miłosnych podbojów, a Saturn sprawi, że wakacyjny romans ma szansę przetrwać i jesieni± przerodzić się w co¶ poważnego.

RODZINA I PRZYJACIELE
Plan remontu lub przemeblowania od kilku tygodni chodzi ci po głowie? Nie możesz patrzeć na swoje mieszkanie? Je¶li tak, to pod koniec lipca czas na szybk± akcję. Słońce  sprawi, że prace pójd± bardzo szybko. Merkury pomoże ci znaleĽć w sklepie dokładnie to, co jest ci potrzebne, ale już nie będziesz miał tyle siły. Dlatego znajdĽ pomocników, którzy zrobi± trudne prace za ciebie lub dopilnuj± wykonawców, kiedy ty pójdziesz się spotkać z przyjaciółmi.

PRACA I PIENIADZE
Pocz±tek miesi±ca będzie spokojny. Od sierpnia przygotuj się się na więcej ważnych spotkań lub narad z wpływowymi osobami. Genialne pomysły mog± czę¶ciej niż innym wpadać ci do głowy. Mów o nich od razu, a pokonasz konkurencję. Możesz teraz zapisywać się na szkolenia lub zaczynać kurs obcego języka. Słońce w trygonie sprzyja wygranej walce o podwyżkę. O wszystko się dopytuj, bo teraz możliwe s± różne bonusy lub dodatki. Nie pomagaj tylko leniom i osobom wrogo nastawionym, bo to ci się teraz nie opłaci. Sekstyl Jowisza pomoże ci wywalczyć większe pieni±dze. Koniunkcja Saturna zaleca jednak ostrożno¶ć. Nie inwestuj w przedsięwzięcia, które s± palcem na wodzie pisane, a w kasynie czy grze w karty nie zgraj się do ostatniej złotówki, bo powrót do rzeczywisto¶ci i pretensje rodziny będ± bolesne.

ZDROWIE
Postaw na naturaln± medycynę, a grypa i katar nie będ± się ciebie imać. Na siłowni lub aerobiku ćwicz, ale ostrożnie i nie daj się namówić na zbyt ryzykowne sporty. W sierpniu możesz być podatny na drobne kontuzje, stłuczenia, bo będziesz chciał wygrać za wszelk± cenę.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 22.11 – 30.11

Słońce zachęci cię do nauki. Je¶li chcesz zapisać się na kurs języka, prawa jazdy lub zdobyć potrzebne uprawienia, to teraz jest ku temu najlepszy czas.

URODZENI 1.12 – 10.12
Wenus pomoże ci odkryć prawdziwe ludzkie intencje. Będziesz teraz dobrym psychologiem, a nawet jasnowidzem. Słuchaj intuicji, a znajdziesz odpowiedĽ na wszystkie ważne pytania.

URODZENI 11.12 – 21.12
Merkury doda sił i pomoże dzięki planowi zrzucić zbędne kilogramy. W pracy walcz o swoje, bo kto¶ z autorytetem będzie ci bardzo przychylny.
Więcej horoskopów dla Strzelca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać; alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł; na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co pomoże ci w medytacji z kartami.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

ZamĂłw aktualny numer