Horoskop dla Strzelca na Słońce w Baranie od 20.3.2017 do 19.4.2017

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Poczujesz przypływ sił

Poczujesz, że wraz z nadchodząca wiosną wracają twoje siły witalne. Staniesz się pewny siebie i jeszcze bardziej odważny. Planety dostarczą ci wielkiej porcji energii. Uważaj, bo ktoś może powiedzieć, że stajesz się dziki i nieprzewidywalny!

GŁÓWNE WYDARZENIA
Korzystny trygon Słońca sprawi, że będziesz w dobrym humorze, a twoje pomysły będą się podobać. Nie leniuchuj więc, tylko zabierz się do pracy. Na korzystne efekty rozpoczętych teraz działań nie będziesz musiał długo czekać. Czas w tym miesiącu biec będzie szybko, a ty doskonale dopasujesz się do zmieniających się okoliczności. Możesz teraz liczyć na łatwy postęp i większe niż zwykle sukcesy. Skoncentruj się jednak na tym, co jest realnie możliwe do osiągnięcia. Jeśli obiecasz komuś zbyt wiele, to po Wielkanocy będziesz musiał uporać się ze skutkami tych obietnic. Warto zaplanować wielkanocne podróże, a nawet przedłużyć sobie trochę urlop. Podróż, w jaką się w tym miesiącu wybierzesz będzie udana, a ludzie, jakich poznasz zainspirują cię do jeszcze lepszych pomysłów.

MIŁOŚĆ

Zapowiada się miesiąc pełen wzruszeń i romantycznych westchnień. Wenus do 3.04 we wszystkim ci będzie pomagać i sprawi, że twoje serce przebudzi się po mroźnej zimie. Jednak Saturn może komplikować twoje miłosne relacje. Nie decyduj o niczym pod wpływem chwilowych emocji, a nie będziesz musiał później niczego wyjaśniać i tłumaczyć.

Samotne Strzelce mogą liczyć na nowe i bardzo ciekawe znajomości. Być może dzięki przyjaciołom tym razem poznasz kogoś, kto wart będzie uwagi. Nie odrzucaj więc pochopnie zaproszeń na spotkania, wystawy i premiery! W marcu staniesz się spokojniejszy i mniej pewny siebie. Właśnie wtedy ktoś może zaskoczyć cię odważną, ale intrygującą propozycją.

Strzelce w stałych związkach będą w wesołym nastroju, ale Saturn wciąż opźnia wiele spraw. Wróży to możliwość drobnych miłosnych nieporozumień. Ich powodem mogą być dawne sprawy lub tajemnice, które teraz wyjdą na jaw. Nie bądź zazdrosny i nie wierz plotkom. Dzięki szczerości, odwadze i pogodzie ducha unikniesz podstępów i pułapek. Przed Wielkanocą nie warto  przenosić zawodowych stresów na domowe sprawy. Zachowaj dystans i pamiętaj, że twój dom jest miejscem miłości i odpoczynku.

RODZINA I PRZYJACIELE
Będziesz w dobrym humorze, a trygon Słońca sprzyja zaczynaniu wiosennych porządków czy remontu. Wenus w trygonie do twojego znaku do 3.04 pomoże ci utrzymywać dobre relacje z przyjaciółmi i sąsiadami. Uda ci się wybrnąć z trudnej sytuacji lub zakończyć niepotrzebny konflikt. Wysłuchaj ludzkich problemów i pociesz w potrzebie. Świata nie zbawisz, ale w niektórych sprawach rzeczywiście uda się zrobić coś konkretnego. Po 3.04 planeta Wenus sprzyja twoim rodzinnym i domowym sprawom. Najlepiej odpoczniesz wśród przyjaciół i w miejscu, które znasz i lubisz. Wielkanoc spędzisz w dobrym humorze. Nawet narzekający krewni nie zdołają w tym roku popsuć ci dobrego humoru.

PRACA I PIENIADZE
Choć planety zadbają, aby nie zabrakło ci nowych wrażeń, to w sprawach zawodowych zachowaj rozsądek. Będziesz miał mnóstwo energii i nowych planów, ale z powodu Świąt nie wszystko uda się od razu zrealizować. Twoje pomysły będą bardzo nowatorskie, zadbaj więc, abyś to ty najwięcej na nich skorzystał! Postaraj się też unikać spięć z osobami, które źle ci życzą. Niektóre konflikty mogą okazać się poważniejsze, niż sądzisz. Zadbaj o wsparcie ze strony przyjaciół i sprzymierzeńców, reaguj natychmiast i nie zostawiaj niedopowiedzianych spraw. Unikaj też plotek i nie zwierzaj się osobom, które w przeszłości zawiodły twoje zaufanie. W ten sposób łatwo pokonasz konkurencję i umocnisz swoją zawodową pozycję. Do 31.03 soprzyja ci Merkury, a do 3.04 Wenus pomoże ci w sprawach finansowych. Dni po Świętach sprzyjają zabezpieczaniu swoich interesów i zdobywaniu nowych sprzymierzeńców. Postaraj się więcej słuchać, a mniej obiecywać i zorientuj się, jakie są plany twojego szefa. Być może zdobędziesz informacje, które pozwolą ci już teraz przygotować się do nowej i zaskakującej sytuacji.
 
Poszukujący lepszej pracy będą optymistyczni i pewni siebie. Jest to także dobry czas, aby myśleć o założeniu własnej działalności. Na dni po Wielkanocy warto planować ważne rozmowy i decydujące spotkania.

Nauka
Strzelce, które się uczą lub studiują niechętnie zajmą się dodatkowymi obowiązkami. Zrobicie to, co jest konieczne. Resztę czasu przeznaczycie raczej na rozrywkę i planowanie wielkanocnych atrakcji. Dopiero po przerwie świątecznej nabierzecie ochoty do nauki. Korzystny trygon Merkurego do 31.03 pomoże wam we wszystkich pracach, które wymagają samodzielności i kreatywności. Także przedmioty humanistyczne i języki obce okażą się łatwiejsze do opanowania.

ZDROWIE
Jowisz w sekstylu do twojego znaku pomoże ci podreperować kondycję. Trygon Słońca sprzyja nabieraniu sił. Zamiast wszędzie jechać samochodem, postaraj się więcej spacerować. Saturn, który cały czas przebywa w twoim znaku zodiaku, radzi oszczędzać się, zrobić badania okresowe i przejść na zdrowszą dietę.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 22.11 – 30.11

Słońce radzi ci, abyś pilnował spraw zawodowych. Ktoś może kombinować lub histeryzować i trzeba będzie szybko zareagować. Uda ci się w porę opanować trudną sytuację.

URODZENI 1.12 – 10.12
Merkury przynosi ci doskonałe pomysły. Będziesz rozwiązywać problemy i łagodzić spory. Miesiąc sprzyja spotkaniom z osobami na wysokich stanowiskach i załatwianiu zaległych spraw w urzędach.

URODZENI 11.12 – 21.12
Wenus sprawi, że będziesz miał wyjątkowo dobre serce. Nie wyręczaj leniwych współpracowników, bo ktoś może nadużyć twojego zaufania.
Więcej horoskopów dla Strzelca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer