Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiński na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miłosny
na 2018 rok

Wróżba z tarota na 2018 rok

Wróżba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatów czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla początkujących" IX-XII 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Strzelca na Słońce w Baranie od 20.3.2018 do 19.4.2018

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Powiew optymizmu i więcej energii

Poczujesz, że wraz z nadchodząca wiosną wracają twoje siły witalne. Staniesz się pewny siebie i jeszcze bardziej odważny. Planety dostarczą ci wielkiej porcji energii. Uważaj, bo ktoś może powiedzieć, że stajesz się dziki i nieprzewidywalny!

Rodzina i przyjaciele
Korzystne trygony Słońca, Wenus i Merkurego sprawią, że będziesz w dobrym humorze, a twoje pomysły będą się podobać. Nie leniuchuj więc, tylko zabierz się do pracy. Na korzystne efekty rozpoczętych teraz działań nie będziesz musiał długo czekać. Czas w tym miesiącu biec będzie szybko, a ty doskonale dopasujesz się do zmieniających się okoliczności. Możesz teraz liczyć na łatwy postęp i większe niż zwykle sukcesy. Skoncentruj się jednak na tym, co jest realnie możliwe do osiągnięcia. Jeśli obiecasz komuś zbyt wiele, to po Wielkanocy będziesz musiał uporać się ze skutkami tych obietnic.  Wielkanoc spędzisz w dobrym humorze. Nawet narzekający krewni nie zdołają w tym roku popsuć ci dobrego samopoczucia. Warto zaplanować wiosenne podróże, a nawet przedłużyć sobie trochę urlop. Podróż, w jaką się w tym miesiącu wybierzesz będzie udana, a ludzie, jakich poznasz zainspirują cię do jeszcze lepszych pomysłów.

Miłość
Zapowiada się miesiąc pełen wzruszeń i romantycznych westchnień. Wenus we wszystkim ci będzie pomagać i sprawi, że twoje serce przebudzi się po mroźnej zimie. Jednak Mars może poganiać cię i komplikować twoje miłosne relacje. Nie decyduj o niczym pod wpływem chwilowych emocji, a nie będziesz musiał później niczego wyjaśniać i tłumaczyć.

Samotne Strzelce mogą liczyć na nowe i bardzo ciekawe znajomości. Być może dzięki przyjaciołom tym razem poznasz kogoś, kto wart będzie uwagi. Nie odrzucaj więc pochopnie zaproszeń na spotkania, wystawy i premiery! W marcu szukaj miłosnego szczęścia, umawiaj się na randki, bądź aktywny. W kwietniu staniesz się spokojniejszy i mniej pewny siebie. Właśnie wtedy ktoś może zaskoczyć cię odważną, ale intrygującą propozycją.

Strzelce w stałych związkach będą w wesołym nastroju, ale od 23.03 zagraża im retrogradujący Merkury. Wróży to możliwość drobnych miłosnych nieporozumień. Ich powodem mogą być dawne sprawy lub tajemnice, które teraz wyjdą na jaw. Nie bądź zazdrosny i nie wierz plotkom. Dzięki szczerości, odwadze i pogodzie ducha unikniesz podstępów i pułapek. Przed Wielkanocą nie warto  przenosić zawodowych stresów na domowe sprawy. Zachowaj dystans i pamiętaj, że twój dom jest miejscem miłości i odpoczynku.

Kariera i pieniądze
Choć planety zadbają, aby nie zabrakło ci nowych wrażeń, to w sprawach zawodowych zachowaj rozsądek. Będziesz miał mnóstwo energii i nowych planów, ale z powodu Świąt nie wszystko uda się od razu zrealizować. Twoje pomysły będą bardzo nowatorskie, zadbaj więc, abyś to ty najwięcej na nich skorzystał! Postaraj się też unikać spięć z osobami, które źle ci życzą. Merkury cały czas znajduje się w trygonie do twojego znaku, trudno ci więc będzie usiedzieć za biurkiem, a niektóre konflikty mogą okazać się poważniejsze, niż sądzisz. Zadbaj o wsparcie ze strony przyjaciół i sprzymierzeńców, reaguj natychmiast i nie zostawiaj niedopowiedzianych spraw. Unikaj też plotek i nie zwierzaj się osobom, które w przeszłości zawiodły twoje zaufanie. W ten sposób łatwo pokonasz konkurencję i umocnisz swoją zawodową pozycję.

Dni po Świętach sprzyjają zabezpieczaniu swoich interesów i zdobywaniu nowych sprzymierzeńców. Postaraj się więcej słuchać, a mniej obiecywać i zorientuj się, jakie są plany twojego szefa. Być może zdobędziesz informacje, które pozwolą ci już teraz przygotować się do nowej i zaskakującej sytuacji.
 
Poszukujący lepszej pracy będą optymistyczni i pewni siebie. Jest to także dobry czas, aby myśleć o założeniu własnej działalności. W kwietniu warto planować ważne rozmowy i decydujące spotkania.

Zdrowie
Wenus sprzyja dbaniu o urodę, a zwłaszcza skórę i włosy. Nakładaj maseczki, jedz witaminy i suplenty. Także wizyta u fryzjera bardzo ci się przyda, zadbaj o siebie i nabierz więcej blasku. Energia może cię ponieść, co w tym miesiącu grozi kontuzjami. Mimo tego przez cały miesiąc będziesz w dobrej kondycji. W kwietniu Mars i Merkury sprzyjają regeneracji i nabieraniu kondycji. Najlepiej odpoczniesz wśród przyjaciół i w miejscu, które znasz i lubisz.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 22.11 – 30.11

Słońce we wszystkim ci pomaga. Poczujesz przypływ sił i będziesz miał dobre pomysły. W weekendy nie oszczędzaj na przyjemnościach. Musisz porządnie wypocząć.

URODZENI 1.12 – 10.12
Merkury będzie cię poganiać, ale nie na wszystko wystarczy ci w tym miesiącu czasu. Działaj spokojnie i według ustalonego planu, a sam dasz sobie ze wszystkim radę.

URODZENI 11.12 – 21.12
Wenus sprzyja miłości. Pamiętaj jednak o tym, co dla ciebie ważne. W pracy trzeba szybko reagować na ewentualne zagrożenia , ale tez chwytać nowe okazje.Więcej horoskopów dla Strzelca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer