Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Strzelca na Słońce w Bliźniętach od 20.5.2016 do 20.6.2016

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Zadbaj o kondycję
Będziesz ambitny i pracowity, a złośliwe osoby przekonają się, że lepiej z tobą nie zadzierać. Szczęście będzie ci bardziej sprzyjać, ale nie kłóć się z szefem, bo może cię źle zrozumieć. W weekendy zadbaj o swoją kondycję. Wybierz się na dłuższy spacer, a poprawisz sobie humor.

Miłość
Wenus w opozycji do twojego znaku od 24.05 do 17.06 pomoże ci pozbyć się niepotrzebnych kompleksów. Flirtuj i ciesz się życiem, bo teraz będziesz się wszystkim podobać. Na towarzyskich spotkaniach bacznie rozglądaj się dookoła, bo jeśli jesteś samotny, to kwadratura Jowisza także sprzyja ciekawym znajomościom. Strzelce z II dekanatu mają wyjątkowo dobrą rękę do nowych znajomości, korzystaj z dobrej passy.

W stałych związkach
czeka was szczęście, ale zamiast słuchać dobrych rad przyjaciół, uwierz swojemu sercu. Uda się wam załagodzić spory i ustalić, czego chcecie i w którą stronę zmierzacie. W czerwcu Wenus sprzyja romantycznym spotkaniom, spacerom i długim rozmowom. Zamiast gnać na zakupy lub sprzątać, znajdźcie więcej czasu na wspólny relaks.

Rodzina i przyjaciele
Opozycja Słońca sprawi, że dostrzeżesz potrzeby ludzi wokół siebie. Warto zrobić coś dobrego dla swoich bliskich i siebie, poprawić wasze wspólne życie. Skup się na pozytywach, nie czepiaj się gorszych ocen na świadectwie czy drobnego bałaganu w łazience. Wygospodaruj więcej wolnych chwil na wspólne zajęcia, zabawę i odpoczynek. Szalone pomysły, niespodzianki i wycieczki spodobają się zwłaszcza dzieciom. Zabierz je do muzeum lub na wystawę, jeśli znajdą nowe zainteresowania, to będą w domu grzeczniejsze.

Kariera i pieniądze

Jowisz w kwadraturze do twojego znaku zodiaku sprzyja sukcesom, ale unikaj konfliktów z szefem. Zamiast wychodzić wcześniej z pracy, pilnuj swoich interesów, bo dzięki koniunkcji Marsa w maju twoja kariera może teraz przyspieszyć. Dzięki tobie uda się coś szybko załatwić lub bardzo usprawnić i wszyscy będą zadowoleni. Opozycja Słońca sprzyja też poznawaniu różnych wpływowych ludzi. Chodź na ważne spotkania, nawiązuj konwersacje. Jeśli szukasz lepszej pracy, to masz szansę znaleźć coś ciekawego. Pod koniec miesiąca przypomnij sobie, czego od dawna chciałeś się nauczyć. Teraz warto zdobywać ważne uprawnienia, uczyć się języków i inwestować w siebie. Jeśli zapragniesz zmienić stanowisko lub pracę, to nowe umiejętności mogą podnieść twoją zawodową wartość.

Zdrowie
Mars w twoim znaku radzi ci zwolnić tempa i trochę odpocząć. Możesz mieć mieć nieco słabszą odporność i koncentrację. W czerwcu nie daj namówić się na zbyt ryzykowne sporty, bo jeśli będziesz ostrożny, to nic złego ci się nie stanie. Lepiej spacerować i regenerować siły niż potem leczyć kontuzję.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 22.11 – 30.11

Będziesz troszczyć się o wszystkich przyjaciół, ale też możesz zupełnie niepotrzebnie się przejmować różnymi drobiazgami. Warto wybrać się na spacer i spokojnie pomyśleć o różnych sprawach. Po zastanowieniu okaże się, że sytuacja wcale nie jest taka zła.

URODZENI 1.12 – 10.12
Ktoś zacznie przesadzać, histeryzować i panikować. Nie daj się wprowadzić w nerwowy nastrój, bo wszystkim przyda się więcej dystansu i optymizmu. Dzięki Wenus zobaczysz świat w znacznie lepszych barwach.

URODZENI 11.12 – 21.12
Krewni poproszą cię o radę i wsparcie, będziesz potrzebny i chwalony. Twoje pomysły będą bardzo inspirujące. Słuchaj, czego ludzie chcą, bo uda ci się łatwo spełnić czyjeś marzenie.




Więcej horoskopów dla Strzelca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer