Horoskop dla Strzelca na Słońce w Byku od 19.4.2017 do 19.5.2017

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Nowi znajomi, nowe okazje finansowe

Wenus w trygonie do twojego znaku zodiaku namawia cię do zabawy, pomaga znajdować ciekawych znajomych. W każdym wydarzeniu dostrzeżesz coś dobrego i inspirującego. Mars w opozycji do twojego znaku przyniesie ci dodatkowe obowiązki. Koniunkcja Saturna pomaga być punktualnym i dobrze zorganizowanym.

MIŁOŚĆ
Wenus w harmonijnym trygonie do twojego znaku zodiaku zapewni ci dobry humor i pomoże znaleźć czas na randkę. W miłości egoistą i otwarcie mów o swoich potrzebach, a nie oczekuj, że bliska osoba stanie się jasnowidzem. Jeśli chcecie być sami, to powiedź znajomym, że nie masz dla nich czasu, zamiast spędzać czas nie tak, jak chcecie.

Samotnym Strzelcom znów przybędzie wielbicieli i adoratorów. Warto się bacznie rozglądać, bo w podróży lub podczas zakupów możliwe są niezwykłe zbiegi miłosnych okoliczności. Mars w opozycji do twojego znaku doda ci seksapilu i ochoty na namiętne randki. Ktoś wyjątkowy pojawi się na twojej drodze, nie zmarnuj tej szansy.

RODZINA I PRZYJACIELE
Jeśli coś cię martwi, to zadzwoń do kogoś, kto zawsze był ci przychylny. Otrzymasz wsparcie i dobrą radę, której potrzebujesz. W rodzinnych sprawach w tym miesiącu zapanuje więcej spokoju. Przejrzyj szuflady, a znajdziesz coś, czego od pewnego czasu szukasz. Maj sprzyja częstszym kontaktom z przyjaciółmi. Możesz liczyć na więcej zaproszeń w ciekawe miejsca lub na wspólne wyjazdy. Porządki mogą poczekać, a więc nie wymiguj się, tylko idź się trochę odstresować i pobawić.

PRACA I PIENIADZE
Słońce będzie życzliwie przyglądać się twoim zawodowym przedsięwzięciom. Możesz teraz zabierać się za trudne sprawy i nowe zagadnienia. Trygon Merkurego od 20.04 do 16.05 sprawi, że będziesz bardzo pomysłowy i kreatywny. Przyjrzyj się jeszcze raz zadaniom, które nie udały się w poprzednich tygodniach. Dzięki rozsądnej taktyce nadrobisz zaległości i znajdziesz wyjście z kłopotów. Jeżeli od dawna zwlekasz z realizacją pewnej sprawy lub brak ci śmiałości, żeby upomnieć się o swoje zyski lub awans, to teraz jest najlepszy czas, aby wszystko sprawnie załatwić. Jowisz w połowie maja pomoże ci stanąć finansowo na nogi.

ZDROWIE
Wenus sprzyja dbaniu o urodę, a zwłaszcza skórę i włosy. Nakładaj maseczki, bierz witaminy i suplenty. Także wizyta u fryzjera bardzo ci się przyda, zadbaj o siebie i na przekór zimie nabierz więcej blasku. Mars w opozycji ostrzega przed urazami, złamaniami i kontuzjami, więc spiesz się powoli!

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 22.11 – 30.11

Słońce pomoże ci zdobyć uznanie. Teraz prezentuj swoje prace i dokonania, a nawet chwal się tym, co udało ci się osiągnąć. Nie narzekaj i pracuj, na odpoczynek znajdziesz czas w długi weekend.

URODZENI 1.12 – 10.12
Wenus sprawi, że przy tobie czas płynąć będzie miło i szybko. Nie bądź więc zdziwiony, jeśli pojawią się niespodziewani goście lub ktoś będzie namawiał cię na wiosenny wyjazd.

URODZENI 11.12 – 21.12
Zamiast rozpraszać się na dziesiątki różnych planów, skoncentruj się na tych sprawach, które zapewnią ci szansę na rozwój i pieniądze.
Więcej horoskopów dla Strzelca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer