Polecamy

Horoskop chiński na rok Ziemskiej Owcy (2015)

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop miłosny
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Internetowy kurs Astrologia elekcyjna - VII-VIII 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs Astrologia horarna w praktyce - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Tarot dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Astrologia dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych V-VIII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Strzelca na Słońce w Lwie od 23.7.2015 do 22.8.2015

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Udane wyjazdy i spotkania
Będziesz teraz zadowolony z wakacyjnych podróży. Brak trudnych aspektów planet ułatwi ci też szybką orientację z zawodowych sprawach. Aura sprzyja dobrej zabawie i odpoczynkowi, choć trygon Wenus zapowiada trochę więcej niż zwykle wydatków.

Główne wydarzenia
Zapowiada się miesiąc, w którym bez większych problemów zrealizujesz swoje plany. Jeśli marzysz o wakacyjnej podróży, to nie zwlekaj, tylko pakuj walizkę! Trygon Słońca i Merkurego (od 1.08) pozwoli ci przeżyć niezapomniane przygody i spotkać ludzi, a którymi szybko znajdziesz wspólny język. Wyjątkowo udany okaże się urlop za granicą. Zaimponuje ci inny styl życia, zapragniesz zgłębiać obcą kulturę, rozpoczniesz naukę obcego języka. Strzelce, które zostały w domu, z nieprzymuszonej woli zajmą się pogłębianiem swoich wiadomości z różnych niezwykłych, ale ciekawych dziedzin. W wolnych chwilach będziesz więcej czytać, oglądać w telewizji programy popularnonaukowe, odwiedzać zagraniczne witryny w sieci. Nowe hobby lub zainteresowania, jakie teraz zdobędziesz dostarczą ci mnóstwo radości, a być może przydadzą się w pracy. Nie żałuj więc w wakacje czasu na to, co po prostu sprawia ci wielką przyjemność.

Samopoczucie
W tym astrologicznym miesiącu powinieneś być ostrożny, bo wpływ kwinkunksu Marsa do 8.08 może uczynić cię bardzo nerwowym. Zamiast się na wszystkich złościć, zacznij zwracać na swoje zdrowie, bo złe przyzwyczajenia mogą odbić się na twojej kondycji. Zdrowo jedz, regularnie śpij i nie obiecuj sobie, że rankiem nie dopadnie cię kac po zakrapianej imprezie. Szczególnie w sierpniu bądź wyrozumiały dla swoich oraz cudzych słabości i nie rób niczego na siłę, a unikniesz kontuzji i zdrowotnych nieprzyjemności.

Miłość
W tej dziedzinie życie szczęście ci teraz sprzyja, szczególnie w sierpniu. Będziesz serdeczny, wyrozumiały, ale jednocześnie staniesz się bardzo bezpośredni i szczery. Co pomyślisz, to zaraz powiesz. Kto nie lubi szybkich randek i ostrych dowcipów, ten może być obrażony twoim zachowaniem. Postaraj się dopasować do okoliczności i licz się z cudzymi nastrojami, a spędzisz miesiąc w niezwykłej, romansowej atmosferze.

Samotne Strzelce
nie będą narzekać na brak powodzenia. Będziecie w dobrym nastroju i z humorem podejdziecie do każdej randki. Nawet, jeśli nie spotkacie miłości na całe życie, to i tak nie będziecie narzekać na samotność. Wybaczycie potknięcia i skupicie się na dobrych stronach każdej znajomości. Znajomości zawarte podczas wyjazdów lub w podróży okażą się udane.

Strzelce w stałych związkach
postanowią podgrzać atmosferę. Będziecie czarować , uwodzić i bawić partnera. Warto wybrać się gdzieś tylko we dwoje, najlepiej w egzotyczne i nieznane wam jeszcze miejsce. Dni od 1.08 za sprawą trygonu Wenus szczególnie sprzyjają romantycznym wyjazdom i ważnym wspólnym decyzjom.

Kariera i pieniądze
Nie warto w tym miesiącu kłócić się lub irytować na ludzi. Mars będzie cię poganiać, a więc postaraj się wykorzystać jego siłę w bardziej konstruktywny sposób, niż uczestnictwo w słownych potyczkach. Wiele zależeć będzie od wzajemnej życzliwości i umiejętności zgodnej współpracy. Trygon Słońca i Merkurego (od 8.08) dobrze wróży zadaniom, które wymagają samodzielności. Jeśli pracujesz w grupie, to nie narzucaj swojego zdania innym i nie pouczaj ludzi przy byle okazji. Daj innym więcej samodzielności i osobiście pilnuj tego, co będzie najważniejsze, a bardzo dobrze na tym wyjdziesz.

Poszukujący lepszej pracy
zostaną zauważeni w firmach zagranicznych lub zarządzanych przez obcokrajowca. Warto się starać, przypominać pracodawcy o znanych językach obcych i doświadczeniach zdobytych za granicą.


Więcej horoskopów dla Strzelca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer