Podręcznik astrologii. Tom pierwszy interpretacja horoskopu

Polecamy

Numerologiczny horoskop miesięczny

Horoskop roczny
na 2014 rok

Wróżba z tarota
na 2014 rok

Horoskop miłosny
na 2014 rok

Horoskop zawodowy
na 2014 rok

Horoskop numerologiczny
na 2014 rok

Horoskop chiński na rok Drewnianego Konia - 2014

Kursy astrologii

Kursy astrologii

Internetowy Kurs "Astrologia horarna w praktyce" VII-VIII 2014

Więcej informacji i zapisy

Internetowy Kurs "Astrologia dla początkująych" IX-XI 2014

Więcej informacji i zapisy

31.07.2014
Warszawska Szkoła Astrologii:
Poglądy polityczne i społeczne w horoskopie - Izabela Podlaska-Konkel

Więcej informacji

Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne:
Darmowy kurs "Astrologia od podstaw" II-XII 2014 - Miłosława Krogulska

Więcej informacji

Warsztaty w Warszawskiej Szkole Astrologii I-XII 2014

Więcej informacji

Horoskop dla Strzelca na Słońce w Wadze od 23.9.2014 do 22.10.2014

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Uwierz w swoje siły
Ambitne i energiczne Strzelce zabiorą się za ważne sprawy. Słońce doda ci odwagi. To, co do tej pory zdobyłeś, przestanie ci wystarczać do szczęścia. Uwierz w swoje siły, bo planety patrzą na ciebie na przychylnym wzrokiem.

TWOJE TRANZYTY
Sekstyl Słońca sprzyja przyjaźni i dobrej zabawie.
Sekstyl Merkurego do 27.09 i po 10.10  pomaga w pracy i w nauce, półsekstyl od 28.09 do 9.10 przestrzega przed konfliktami.
Kwadratura Wenus do 28.09 pomaga odkrywać tajemnice, sekstyl od 29.09 sprzyja szczęściu w miłości.
Koniunkcja Marsa doda ci energii i pomoże ci poprawić kondycję, ale jednocześnie radzi, abyś zadbał o zdrowie.
Trygon Jowisza sprzyja ciekawym znajomościom.
Półsekstyl Saturna radzi ci bardziej liczyć się ze zdaniem ważnych osób.
Trygon Urana pomoże ci dokonać ważnych zmian w życiu.
Kwadratura Neptuna zapowiada powodzenie w miłości.
Półsekstyl Plutona pomoże ci z dystansem popatrzeć na trudne sprawy z przeszłości.

GŁÓWNE WYDARZENIA
Czeka cię miesiąc pełen ciekawych propozycji i sympatycznych niespodzianek. Do wszystkiego, co się wydarzy, podejdziesz w optymistyczny sposób. Przygód, towarzyskich spotkań i zawodowych sukcesów nie zabraknie, ale wszystkiego będzie ci mało! Twoje spostrzeżenia będą trafne i wszyscy na nich skorzystają.  Nie zdziw się jeśli okaże się, że ludzie potrzebują twojej pomocy lub porady. Poświęć im więcej czasu, a zdobędziesz oddanych przyjaciół. Postaraj się jednak nie ulegać wpływom i prośbom, bo ze złożonych teraz obietnic trudno ci się będzie później wycofać. Problemy, z jakimi się borykasz okażą się mniejsze, ale zadbaj o dobre relacje ze starszymi osobami w twoim otoczeniu.


SAMOPOCZUCIE
Będziesz w dobrym nastroju. Koniunkcja Marsa przestrzega cię jednak przed niepotrzebnymi nerwami. Postaraj się nie przenosić do domu problemów i stresów, z którymi zmagasz się w pracy. Nie obciążaj się zbyt ambitnymi planami, bo może ci być potem trudno wywiązać się z obietnic. Zaproponuj lepszy i bardziej sprawiedliwy podział domowych obowiązków.
Możliwe są także nieporozumienia, które dotyczyć będą relacji z dalszymi krewnymi i sąsiadami. Nie podejmuj decyzji w imieniu innych osób, a w razie potrzeby poproś radę starszą osobę. Ze strony dziadków i starszych ciotek możesz teraz liczyć na nieocenioną pomoc i wsparcie. Po 29.09 nadejdą dobre dni na upiększające kuracje, ćwiczenia fizyczne i niebanalne pomysły na spędzenie ostatnich dni urlopu.

MIŁOŚĆ
Tajemnicze romanse i miłosne intrygi mogą nie wyjść ci na zdrowie. Bądź sobą i oczekuj szczerych odpowiedzi, a szczęście będzie ci sprzyjać. Po 29.09 Wenus znajduje się w sekstylu do twojego znaku zodiaku, zapewni ci powodzenie i poczucie, że twoje miłosne sprawy zdążają we właściwym kierunku.

Samotne Strzelce we wrześniu mogą nie doceniać swoich zalet. Mimo wszystko pojawi się więcej interesujących osób i kuszących propozycji. Związek, w jaki się teraz zaangażujesz, okaże się sympatyczny, ale czas poważnych decyzji jeszcze nie nadszedł. Od 29.09 świetna towarzyska passa.

Strzelce w stałych związkach
mają przed sobą dobry miesiąc. W razie nieporozumień przeznacz całą energię na poprawę sytuacji w swoim związku, a efekty przekonają cię, że wcale nie tracisz czasu na darmo.

PRACA I FINANSE

Nie trać czasu na pogaduszki, tylko energicznie zabierz się do pracy. Teraz nadchodzi czas na dobre pomysły i pracę, ale wkrótce pojawią się także większe pieniądze. Przestaniesz bać się ryzyka i odpowiedzialności, a wydawanie ludziom poleceń przyjdzie ci bez większego kłopotu. Sukces wymagać jednak będzie od ciebie uczciwości i pracowitości. Przestrzegaj reguł i zasad, nie próbuj oszukiwać lub chodzić na skróty. Takie postępowanie zapewni ci dobrą opinię i pozwoli wyprzedzić nieuczciwych konkurentów.

Do 27.09 i po 10.10 osoby na wysokich stanowiskach będą ci wyjątkowo przychylne, ale bądź ostrożny w ujawnianiu swoich sympatii. Niektórzy współpracownicy mogą w głębi serca zazdrościć ci dobrych pomysłów i sukcesów. Nie przejmuj się plotkami, bo nie wyrządzą ci one większej szkody. Bądź skromny, a w razie kłopotów pomogą ci przyjaciele i współpracownicy, którzy zajmują niższe stanowiska.

Nie będzie to jednak tylko przyjemny czas, bo obowiązki wymagać będą większego niż zwykle zaangażowania. Ważne decyzje, jakie teraz podejmiesz wyznaczą dalszy kierunek twojej kariery. Jeśli jesteś niezadowolony z zajmowanego stanowiska, to zacznij wreszcie aktywnie szukać nowego zajęcia. Odważ się zastukać do drzwi, które otwierają się tylko przed najlepszymi. Teraz szczęście ci sprzyja, a twoje zalety wreszcie zostaną zauważone.

Poszukujący lepszej pracy mają przed sobą miesiąc nowych szans i ciekawych możliwości. Odważcie się nawet trochę zmienić swoją branżę. Uważaj tylko na konkurencję: nie chwal się, zanim nie podpiszesz umowy.

Strzelce, które się uczą lub studiują, będą buntownicze i niespokojne. Z trudem znosić będziesz nudę na lekcjach. Chętnie poświęcisz więcej czasu na swoje hobby, a przy okazji odkryjesz nowe pola dla swojej dociekliwości i pomysłowości.


Więcej horoskopów dla Strzelca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer