Podręcznik astrologii. Tom pierwszy interpretacja horoskopu

Polecamy

Horoskop chiński na rok Ziemskiej Owcy (2015)

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop miłosny
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Kursy astrologii

Kurs stacjonarny "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości"

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs "Astrologia partnerska"

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości"

Więcej informacji

Kursy tarota

Internetowy kurs tarota - Tarot dla zaawansowanych, I-IV 2015

Więcej informacji

Horoskop dla Strzelca na Słońce w Rybach od 19.2.2015 do 20.3.2015

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Broń swoich spraw
W tym zodiakalnym miesiącu Strzelce będą bronić swoich prywatnych spraw i poglądów przed osobami, które są zazdrosne, a nawet groźne. Kwadratura Słońca zwiastuje trochę towarzyskich niespodzianek, a nawet konfliktów. Nie odkładaj ich rozwiązania na później, ale też postaraj się być sprawiedliwy. Zamiast narzekać i zniechęcać się na widok pierwszych przeciwności, bądź wytrwały, a szczęście i do ciebie się teraz uśmiechnie.

GŁÓWNE WYDARZENIA
W tym miesiącu staniesz się mniej wygadany, a bardziej skupiony na swoim wnętrzu i uczuciach. Sprawy domu i rodziny będą dla ciebie najważniejsze. Możesz mieć dosyć pośpiechu i cudzych spraw na głowie. Nadszedł czas, aby zatrzymać się i spokojnie przemyśleć sprawy z ostatnich miesięcy. Teraz jest ważne, żebyś zrozumiał, czego naprawdę potrzebujesz do szczęścia. Da ci to wewnętrzną siłę, która pozwoli rozwijać się twoim przedsięwzięciom. Po 13.03 mogą wyjść na jaw różne zaniedbania i zaległości. Ktoś może czepiać się o drobiazgi lub zwyczajnie na coś ci nie pozwoli. Zamiast się złościć, lepiej na chwilę odpuść i opracuj nową strategię. Jeśli czujesz się zmęczony codziennymi obowiązkami, właśnie teraz warto pomyśleć o zwolnieniu lub urlopie.


SAMOPOCZUCIE
Zodiakalne Strzelce w tym miesiącu będą bardziej niż inni podatne na stresy. Zadbaj więc o swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Nie oszczędzaj na swojej wygodzie, nie poświęcaj się dla tych, którzy tego nie potrzebują! Poświęć więcej uwagi swojemu rozwojowi – dzięki mądrej lekturze zachowasz wewnętrzną równowagę. Twój instynkt zdobywcy i podróżnika teraz trochę przygaśnie. Sam się zdziwisz, jak bardzo potrzebujesz obecności i wsparcia ludzi, którzy cię kochają. Zainteresuj się mocniej sprawami swoich krewnych. Ktoś z nich może potrzebować pomocy, chociaż trudno mu będzie się do tego otwarcie przyznać. Nie wstydź się poruszać tematów, które innym wydawać się będą zbyt intymne. Dzięki temu zdobędziesz potrzebną ci wiedzę. Postaraj się być wobec wszystkich wyrozumiały i serdeczny, ale też nie poddawaj się zbyt łatwo woli osób, które zamiast o rodzinie myślą tylko o swoich interesach. Może tylko ty jesteś w stanie uratować trudną sytuację, rozstrzygnąć konflikt lub nawet rozwiązać rodzinną zagadkę. Nie baw się jednak w plotkowanie o krewnych lub sąsiadach, bo nie wyjdzie ci to na dobre.

MIŁOŚĆ
Nawet zodiakalne Strzelce potrzebują czasem wesprzeć się na silnym ramieniu. Nie znaczy to, że staniesz się marudą i słabeuszem. Kwadratura Słońca sprawi, że zwyczajnie zatęsknisz za kimś, kto by cię mocno kochał i choć trochę adorował. Na nowe znajomości i ryzykowne flirty możesz nie mieć tyle ochoty, co zwykle. Nieufnie podchodzić będziesz do zbyt śmiałych wielbicieli czy adoratorek i bardziej niż komplementy cenić będziesz u innych zaradność i stałość charakteru. Tak naprawdę partner powinien teraz stać się dla ciebie prawdziwym powiernikiem, a także czułym pocieszycielem i troskliwym opiekunem. Nie wstydź się mówić o swoich potrzebach, bo tłumione emocje i potrzeby mogą w końcu zamienić się w niepotrzebne pretensje.
Planeta Wenus od 20.02 znajduje się w trygonie do twojego znaku. To dobry czas na pielęgnowanie swoich uczuć, a nawet odrobinę twórczej samotności we dwoje. Spotkania z przyjaciółmi mogą przecież poczekać, a ty będziesz chciał przebywać jak najwięcej sam na sam z ukochaną osobą. Krótki wyjazd we dwoje pogłębi wasze relacje i sprawi, że poznacie się lepiej. Rak, Waga i Ryby będą ci pomagać i pocieszać cię w miłosnych kryzysach. Możesz się natomiast trochę zawieść na wielbicielach spod znaku Barana i Koziorożca.

PRACA I FINANSE

Będziesz teraz podejrzliwy i niespokojny, co nie sprzyja rozpoczynaniu nowych projektów zawodowych. Zajmij się tym, co koniecznie trzeba zrobić i nie wtrącaj się w cudze sprawy. Możesz niepotrzebnie wyolbrzymiać niektóre ze swoich problemów. Jeśli popatrzysz na zawodowe sprawy z dystansu, to przestaniesz się denerwować na ludzi, którzy wcale nie zasługują na tyle uwagi. W marcu twój zapał do pracy osłabnie, choć wpływ planet może jednocześnie uczynić się zazdrosnym i nieuprzejmym. Tak naprawdę wolałbyś zostać w domu i nie brać na siebie żadnych dodatkowych obowiązków. Jeżeli nie masz sił ani pomysłów, to po prostu udawaj, że pracujesz i staraj się unikać konfliktów z niemiłymi osobami.  W ten sposób nie będziesz miał kłopotów, a na pewno zasłużysz na podwyżkę. Nie pozwól też, aby ktoś obcy grzebał w twoich papierach lub miał dostęp do twoich akt. Za wszelką cenę chroń swojej prywatności i nie mieszaj spraw towarzyskich z zawodowymi. Od plotek i intryg trzymaj się z daleka i nie obiecuj swojego poparcia komuś, kto dawniej zawiódł twoje zaufanie. Po 13.03 zapragniesz lepiej przyjrzeć się zagadnieniom, które dotyczą budżetu, pensji i pieniędzy. Nie rezygnuj z tego, co ci się należy! Te dni sprzyjają sukcesom finansowym. Dobrymi współpracownikami okażą się teraz Byk, Rak i Waga. Pomysły Barana i Bliźniąt mogą przysporzyć ci nie tylko nowych obowiązków, ale też kłopotów.

Poszukujący lepszej pracy na chwilę stracą rozpęd i energię do aktywnych poszukiwań. Możesz poczuć się zmęczony, a nawet zniechęcony. Odpocznij i zrób sobie chwilę przerwy od spotkań i rozmów. Od 20.02 sekstyl Wenus będzie ci sprzyjać, a otrzymane wtedy propozycje będą o wiele ciekawsze. Mars doda ci energii i zmobilizuje cię do intensywnych poszukiwań.

Strzelce, które się uczą lub studiują, w tym miesiącu najchętniej wypisałyby się ze szkoły. Zapragniesz spać do południa, a wyścig po dobre oceny zupełnie przestanie cię interesować. Nie przesadzaj z zaległościami, bo później możesz mieć nieprzyjemności. Jeśli już zainteresujesz się nauką, to tylko tych przedmiotów, które lubisz. Jednak twoja fantazja i imaginacja wcale cię nie opuści! Strzelce, które mają talent pisarski w tym miesiącu skoncentrują się na pracy i odniosą upragniony sukces.


Więcej horoskopów dla Strzelca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer