Polecamy

Numerologiczny horoskop miesięczny

Horoskop roczny
na 2014 rok

Wróżba z tarota
na 2014 rok

Horoskop miłosny
na 2014 rok

Horoskop zawodowy
na 2014 rok

Horoskop numerologiczny
na 2014 rok

Horoskop chiński na rok Drewnianego Konia - 2014

Kursy astrologii

KURS INTERNETOWY "Astrologia horarna w praktyce" I-III 2014

Więcej informacji i zapisy

KURS INTERNETOWY "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-IV 2014

Więcej informacji i zapisy

"Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" (kurs stacjonarny w Warszawie, I-IV 2014)

Więcej informacji

Warsztaty astrologii w Warszawskiej Szkole Astrologii

Więcej informacji

Kursy i warsztaty tarota

Kurs tarota, część 2. I-III 2014 Warszawa

Więcej informacji

Horoskop dla Strzelca na Słońce w Baranie od 20.3.2014 do 20.4.2014

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Nie bierz wszystkiego na poważnie
W tym miesiącu będziesz wesoły i optymistyczny. Słońce zachęcać cię będzie do większej aktywności, ale Mars może stawiać na twojej drodze różne marudzące osoby. Nie słuchaj ich i rób swoje!

Główne wydarzenia
Słońce znajduje się w trygonie do twojego znaku zodiaku i sprawi, że będziesz uśmiechnięty i wyrozumiały dla innych ludzi. Twoje sprawy biec będą spokojnym rytmem, a trygon Merkurego od 7.04 ułatwi ci naukę trudnych przedmiotów i uporanie się z korespondencją i trudnymi zadaniami. Kwinkunks Jowisza i kwadratura Wenus (od 6.04) sprzyjają opanowywaniu bałaganu w sprawach finansowych, oszczędnościom i porządkom w dokumentach. Mars w sekstyly do twojego znaku radzi ci jednak, abyś był cierpliwszy w pracy, a także skoncentrowany na różnych szczegółach. Lepiej się nie spóźniać i nie dyskutować z szefem, a zająć się towarzyską aktywnością i miłością. Marudnych znajomych omijaj, a złych ludzi nie słuchaj. Półsekstyl Saturna pomoże ci nie reagować na zaczepki i odróżniać ważne sprawy od przelotnych zainteresowań i nieistotnych awanturek.

Miłość
Wiosenne porządki to zajęcia, do których warto w tym tygodniu znaleźć pomocników. Jeśli sam będziesz miał wszystko na głowie, w twoim związku zapanuje napięta atmosfera. Pamiętaj, że sekstyl Marsa nadal wprowadza w życie Strzelców trochę zamieszania i lepiej nie podsycać konfliktów. Samotne Strzelce będą miały powodzenie, ale czeka je trochę miłosnych rozterek. Może się okazać, że w weekendy pojawią się różne zaproszenia i informacje, a tym nie będziesz wiedział co robić. Nie przejmuj się tym, tylko odpocznij i zadbaj o swoją urodę. Osobami, które mają skłonność do zazdrości i emocjonalnych manipulacji, wcale nie należy się przejmować.

Rodzina i przyjaciele
Nie wdawaj się w kłótnie o drobiazgi, a rodzinne życie biec będzie spokojnym rytmem. W razie różnicy zdań na temat wielkanocnych planów nie krzycz, tylko negocjuj! Dzięki cierpliwości i rozsądnym argumentom uda ci się w końcu zorganizować wszystko tak, aby to tobie było wygodnie. W weekendy nie pouczaj krewnych, jak mają żyć i co powinni robić. Choć będziesz kierował się dobrymi chęciami, to ktoś może zarzucić ci, że niepotrzebnie wtrącasz się w jego prywatne sprawy i nowa awantura gotowa. Bądź pomocny i serdeczny, ale pozwól im mieć własne zdanie. Kiedy okaże się, że jednak miałeś rację, znów będziesz tryumfować.

Kariera i nauka
Nie narzekaj na szefa, bo niektórzy współpracownicy mogą okazać się dwulicowi i przekazywać komuś informacje, jakie im w zaufaniu powierzyłeś. Rób swoje i trzymaj się na uboczu, a nikt złośliwy nie będzie ci przeszkadzał. Miesiąc sprzyja porządkom w papierach i dokumentach. Studiuj przepisy, poznawaj prawo, bo możesz wpaść na pomysł, jak rozwiązać trudną sprawę. Im mniej będziesz miał zaległości, tym lepsza będzie twoja pozycja w pracy. Jeśli jakiś pomysł nie został doceniony przez szefa, przedstaw go w nieco zmienionej formie, a być może wreszcie się wszystkim spodoba.

Finanse
Wenus i Jowisz pomagają zdobywać pieniądze na to, co jest ci potrzebne. Teraz możesz szukać dotacji, funduszy i kredytów. Jednak ważne umowy czytaj dokładnie i licz wszystko z kalkulatorem w ręku. Merkury w kwadraturze do 6.04 sprawi, że możliwe są nieporozumienia lub błędy w kalkulacjach. Lepiej im zapobiegać i trzy razy wszystko sprawdzać.


ZALECENIA SPECJALNE
URODZENI 22.11 – 30.11

Będziesz idealnym organizatorem zabaw i wycieczek. Ciekawość doprowadzi ci do odkrycia niezwykłego miejsca lub nowego hobby. Nie przejmuj się tylko komentarzami, na jakie pozwala sobie pewna złośliwa osoba. Niech sama robi to, co uważa za stosowne, a nie wtrąca się w cudze życie.

URODZENI 1.12 – 10.12
Wszędzie będzie cię pełno. Wymyślisz mnóstwo nowych spraw do załatwienia, aby tylko nie być samemu. Popołudnia to dobra pora na częstsze spotkania z przyjaciółmi lub uprawianie sportu. W weekendy rodzinne spotkanie przyniosą ci okazję do wyjaśnienia różnych nieporozumień.

URODZENI 11.12 – 21.12
Twoje pomysły wszystkim się przydadzą. Dlatego nie odmawiaj, gdy ktoś poprosi cię o wsparcie. Bądź uprzejmy, a zyskasz uznanie. Weekendy sprzyjają spotkaniom towarzyskim. Samotne Strzelce z trzeciej dekady będą miały większe powodzenie, a nowe znajomości okażą się wesołe i udane.


Więcej horoskopów dla Strzelca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer