Horoskop dla Strzelca na Słońce w Rybach od 18.2.2017 do 19.3.2017

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Saturn doda ci powagi
W tym zodiakalnym miesiącu Strzelce będą bronić swoich prywatnych spraw i poglądów przed osobami, które są zazdrosne, a nawet groźne. Kwadratura Słońca zwiastuje trochę towarzyskich niespodzianek, a nawet konfliktów. Nie odkładaj ich rozwiązania na później, ale też postaraj się być sprawiedliwy. Zamiast narzekać i zniechęcać się na widok pierwszych przeciwności, bądź wytrwały, a szczęście i do ciebie się teraz uśmiechnie. W tym miesiącu staniesz się mniej wygadany, a bardziej skupiony na swoim wnętrzu i uczuciach. Sprawy domu i rodziny będą dla ciebie najważniejsze. Możesz mieć dosyć pośpiechu i cudzych spraw na głowie. Nadszedł czas, aby zatrzymać się i spokojnie przemyśleć sprawy z ostatnich miesięcy. Teraz jest ważne, żebyś zrozumiał, czego naprawdę potrzebujesz do szczęścia. Da ci to wewnętrzną siłę, która pozwoli rozwijać się twoim przedsięwzięciom. Po 12.03 mogą wyjść na jaw różne zaniedbania i zaległości. Ktoś może czepiać się o drobiazgi lub zwyczajnie na coś ci nie pozwoli. Zamiast się złościć, lepiej na chwilę odpuść i opracuj nową strategię. Jeśli czujesz się zmęczony codziennymi obowiązkami, właśnie teraz warto pomyśleć o zwolnieniu lub urlopie.

MIŁOŚĆ
Nawet zodiakalne Strzelce potrzebują czasem wesprzeć się na silnym ramieniu. Nie znaczy to, że staniesz się marudą i słabeuszem. Kwadratury Słońca i Merkurego (od 26.02 do 14.03) sprawią, że zwyczajnie zatęsknisz za kimś, kto by cię mocno kochał i choć trochę adorował. Na nowe znajomości i ryzykowne flirty możesz nie mieć tyle ochoty, co zwykle. Nieufnie podchodzić będziesz do zbyt śmiałych wielbicieli czy adoratorek i bardziej niż komplementy cenić będziesz u innych zaradność i stałość charakteru. Tak naprawdę partner powinien teraz stać się dla ciebie prawdziwym powiernikiem, a także czułym pocieszycielem i troskliwym opiekunem. Nie wstydź się mówić o swoich potrzebach, bo tłumione emocje i potrzeby mogą w końcu zamienić się w niepotrzebne pretensje.

Planeta Wenus znajduje się w trygonie do twojego znaku. To dobry czas na pielęgnowanie swoich uczuć, a nawet odrobinę twórczej samotności we dwoje. Spotkania z przyjaciółmi mogą przecież poczekać, a ty będziesz chciał przebywać jak najwięcej sam na sam z ukochaną osobą. Krótki wyjazd we dwoje pogłębi wasze relacje i sprawi, że poznacie się lepiej.

Rak, Waga i Ryby będą ci pomagać i pocieszać cię w miłosnych kryzysach. Możesz się natomiast trochę zawieść na wielbicielach spod znaku Barana i Koziorożca.

RODZINA I PRZYJACIELE
Poświęć więcej uwagi swojemu rozwojowi – dzięki mądrej lekturze zachowasz wewnętrzną równowagę. Twój instynkt zdobywcy i podróżnika teraz trochę przygaśnie. Sam się zdziwisz, jak bardzo potrzebujesz obecności i wsparcia ludzi, którzy cię kochają. Zainteresuj się mocniej sprawami swoich krewnych. Ktoś z nich może potrzebować pomocy, chociaż trudno mu będzie się do tego otwarcie przyznać. Nie wstydź się poruszać tematów, które innym wydawać się będą zbyt intymne. Dzięki temu zdobędziesz potrzebną ci wiedzę. Postaraj się być wobec wszystkich wyrozumiały i serdeczny, ale też nie poddawaj się zbyt łatwo woli osób, które zamiast o rodzinie myślą tylko o swoich interesach. Może tylko ty jesteś w stanie uratować trudną sytuację, rozstrzygnąć konflikt lub nawet rozwiązać rodzinną zagadkę. Nie baw się jednak w plotkowanie o krewnych lub sąsiadach, bo nie wyjdzie ci to na dobre.

PRACA I PIENIADZE
Będziesz teraz podejrzliwy i niespokojny, co nie sprzyja rozpoczynaniu nowych projektów zawodowych. Zajmij się tym, co koniecznie trzeba zrobić i nie wtrącaj się w cudze sprawy. Możesz niepotrzebnie wyolbrzymiać niektóre ze swoich problemów. Jeśli popatrzysz na zawodowe sprawy z dystansu, to przestaniesz się denerwować na ludzi, którzy wcale nie zasługują na tyle uwagi. Saturn wciąż działa koniunkcją na twój znak zodiaku i skłania cię do poważnego traktowania zawodowych spraw.

W marcu twój zapał do pracy osłabnie, choć wpływ planet może jednocześnie uczynić się zazdrosnym i nieuprzejmym. Tak naprawdę wolałbyś zostać w domu i nie brać na siebie żadnych dodatkowych obowiązków. Jeżeli nie masz sił ani pomysłów, to po prostu udawaj, że pracujesz i staraj się unikać konfliktów z niemiłymi osobami.  W ten sposób nie będziesz miał kłopotów, a na pewno zasłużysz na podwyżkę. Nie pozwól też, aby ktoś obcy grzebał w twoich papierach lub miał dostęp do twoich akt. Za wszelką cenę chroń swojej prywatności i nie mieszaj spraw towarzyskich z zawodowymi. Od plotek i intryg trzymaj się z daleka i nie obiecuj swojego poparcia komuś, kto dawniej zawiódł twoje zaufanie. Po 10.03 zapragniesz lepiej przyjrzeć się zagadnieniom, które dotyczą budżetu, pensji i pieniędzy. Nie rezygnuj z tego, co ci się należy! Te dni sprzyjają sukcesom finansowym. Trygon Wenus sprzyja poprawie sytuacji finansowej i dodatkowemu zastrzykowi gotówki.

Dobrymi współpracownikami okażą się teraz Byk, Rak i Waga. Pomysły Barana i Bliźniąt mogą przysporzyć ci nie tylko nowych obowiązków, ale też kłopotów.

Poszukujący lepszej pracy
na chwilę stracą rozpęd i energię do aktywnych poszukiwań. Możesz poczuć się zmęczony, a nawet zniechęcony. Odpocznij i zrób sobie chwilę przerwy od spotkań i rozmów. Trygon Wenus będzie ci sprzyjać, a otrzymane wtedy propozycje będą o wiele ciekawsze. Trygon Marsa do 10.03 doda ci energii i zmobilizuje cię do intensywnych poszukiwań.

ZDROWIE
Zodiakalne Strzelce w tym miesiącu będą bardziej niż inni podatne na stresy. Zadbaj więc o swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Nie oszczędzaj na swojej wygodzie, nie poświęcaj się dla tych, którzy tego nie potrzebują! Trygon Wenus sprzyja zabiegom upiększającym.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 22.11 – 30.11

Słońce doda ci energii. Ktoś postawi przed tobą różne wymagania, które okażą się prawdziwym wyzwaniem. Bądź cierpliwy i optymistyczny, a uporasz się ze wszystkimi sprawami. Wszystko wreszcie stanie się prostsze i łatwiejsze.

URODZENI 1.12 – 10.12
Merkury będzie przynosił ci różne plotki i niezwykłe newsy. W sprawach finansowych bądź ostrożny, bo w tym miesiącu mogą pojawić się dodatkowe wydatki i musisz trzymać rękę na pulsie. Bądź uprzejmy i rób to, co do ciebie należy.

URODZENI 11.12 – 21.12
Uran przyniesie ci szczęście w sprawach zawodowych. Możesz liczyć na poparcie osób wyżej postawionych, ale nie opowiadaj zbyt wiele o swoich prywatnych sprawach. Dziwnych nieporozumień i dwuznacznych sytuacji lepiej po prostu unikać, a nie tracić czas na wyjaśnienia i głupie dyskusje.
Więcej horoskopów dla Strzelca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer