Polecamy

Horoskop chiński na rok Ziemskiej Owcy (2015)

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop miłosny
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Strzelca na Słońce w Strzelcu od 22.11.2015 do 21.12.2015

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Udany miesiąc
Zapowiada się udany miesiąc. Słońce powróci do twojego znaku zodiaku, przyniesie ci sympatyczne wydarzenia i sprawi, że łatwiej uporasz się z codziennymi kłopotami. Nie zwlekaj dłużej z tym, co dla ciebie ważne! Saturn w twoim znaku dodaje powagi każdej twojej decyzji czy wypowiedzi.

Główne wydarzenia
Słońce doda ci energii i sprawi, że zapragniesz uczestniczyć we wszystkich ciekawych i ważnych sprawach, jakie dzieją się wokoło ciebie. Odkryjesz, że masz wielu przyjaciół, pomocników i wielbicieli. Będziesz pomagać, doradzać i podejmować ważne decyzje. Staniesz się potrzebny i lubiany w swoim otoczeniu, choć niektóre plotki i dociekania zazdrosnych osób trochę cię w grudniu zaskoczą. Miesiąc sprzyja rozpoczynaniu nowych projektów. Wszystko to, co nowe i nieznane przyniesie ci teraz powodzenie. Przyjmuj zaproszenia i słuchaj, o czym rozmawiają inni. Nowe informacje, jakie teraz zdobędziesz, dadzą ci wiele do myślenia i sprawią, że unikniesz błędnych decyzji. Po 10.12 zaczniesz planować zimowe podróże. Wenus sprawi, że chętnie odwiedzisz biuro podróży, a nawet znajdziesz niezwykłą ofertę za bardzo przyzwoitą cenę. Świąteczne przygotowania jak zwykle pozostawisz na ostatnią chwilę. Co innego zakupy! Te zrobisz wielkie i wspaniałe, bo Wenus sprzyja obdarowywaniu innych ludzi.

Samopoczucie

Po dniu urodzin poczujesz zastrzyk pozytywnej energii. Będziesz weselszy i bardziej pewny siebie. Jednak przed tą datą bądź ostrożny. Śpij więcej i nie ryzykuj podczas uprawiania sportu. Może ci się, niestety, przydarzyć przeziębienie lub drobna kontuzja. Półskestyl Wenus od 5.12 sprawi, że będziesz zwracać większą uwagę na sprawy diety i wygody życiowej. Choć koniec roku to czas wydatków, to i tak możesz zdecydować się na zakup wygodniejszego łóżka lub ergonomicznego fotela.
 
Miłość

Czeka cię teraz więcej okazji do flirtów lub miłosnych spotkań. Uważaj jednak, aby nie obiecać czegoś, czego nie będziesz chciał wcale spełnić. Możesz nawet trochę pogubić się w swoich emocjach i dawać płci przeciwnej sprzeczne sygnały. Wpływ Merkurego może postawić na twojej drodze kogoś, dla kogo warto będzie zmienić zwyczajny tryb życia. Słuchaj więc swojej intuicji, ale nie staraj za wszelką cenę przyspieszać biegu wydarzeń. Do 5.12 szczęście sprzyja ci najbardziej. Wenus sprawi, że nie opuścisz żadnej towarzyskiej imprezy i będzie sprzyjać dobrej zabawie.

Samotnym Strzelcom żywiej zabije serce na widok kogoś, kto zostanie im przedstawiony przez przyjaciół. Zapragniesz pokazać się z jak najlepszej strony, ale nie przesadzaj z przechwałkami! Może ci zależeć na tej znajomości, ale nie warto będzie stawiać wszystkiego na jedną kartę! Po 5.12 będziesz już pewny, jak postąpić w tej sytuacji.

Strzelce w stałych związkach czeka udany miesiąc. Krewni nie będą wtrącać się w wasze sprawy, a powodów do sprzeczek będzie mniej niż w poprzednich miesiącach. To także dobry czas, aby podejmować decyzje związane z przeprowadzką, przemeblowaniem domu lub powiększeniem rodziny.

Kariera i pieniądze

Słońce w koniunkcji do twojego znaku pomoże ci błyskawicznie zdobywać nowe wiadomości, a przede wszystkim otworzy przed tobą drzwi do gabinetu różnych ważnych osób. Możesz teraz składać różne wnioski, podania i prośby. Także zakładanie lokat lub inwestowanie pieniędzy przyniesie ci w tym tygodniu korzystne efekty. W pracy skoncentruj się przede wszystkich na swoich własnych zadaniach. Jak najlepiej wykorzystaj nowe wiadomości, a szczęście cię nie opuści. Dzięki plotkom i znajomościach jako pierwszy dowiesz się o planach w firmie lub decyzjach ważnej osoby. Nie broń się przed zmianami, bo wyjdą ci one na dobre. Zastanów się też, jakie umiejętności mógłbyś jeszcze zdobyć. Nigdy nie jest za późno aby uczyć się języka obcego lub zapisać na kurs rozwijający twoje umiejętności. W dniach 26.11 do 10.12 bądź czujny! Możliwe, że ktoś zaplanuje intrygę lub podstęp i będziesz musiał się bronić przed działaniami nieżyczliwej osoby. W te dni możliwe są też spóźnienia i większy niż zwykle rozgardiasz, nad którym trudno ci będzie zapanować. Po 10.12 uda ci się opanować zamieszanie i szybko nadrobić zaległości. Grudzień i nadchodzące Święta sprzyjają też zakupom. Postaraj się jednak kontrolować wydatki. Choć wpływ Wenus będzie napawał cię optymizmem co do spraw finansowych, to debet na koncie może popsuć twój świąteczny nastrój.

Poszukujący lepszej pracy mają przed sobą dobry miesiąc. Pojawi się więcej sensownych propozycji, a wy sami będziecie z większym optymizmem podchodzić do rozmów i testów kwalifikacyjnych. W dniach 26.11 – 10.12 zainteresujcie się losem ofert, które złożyliście w poprzednich miesiącach. Warto zadzwonić i zapytać, czy nie pojawiły się w związku z tym różne nowe możliwości.

Nauka

Strzelce, które się uczą lub studiują poczują przypływ twórczej energii. Chętnie zabierzecie się za nadrabianie zaległości, czym zaskoczycie nauczycieli, którzy nie spodziewali się po was takiej pracowitości. Najlepsze dni, aby poprawiać gorsze oceny to 26.11 – 10.12. Druga połowa grudnia będzie sprzyjać odkrywaniu nowych zainteresowań. Zarezerwujcie więcej czasu na naukę języków obcych, bo w tej dziedzinie możecie w grudniu liczyć na największe sukcesy. Także geografia może stać się teraz waszym ulubionym przedmiotem.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 22.11 – 30.11

Słońce pomoże ci zabrać się za zajęcia, które wymagają dużo cierpliwości i zdecydowania. Możesz porządkować i przenosić różne ciężary. Także w miłości będziesz bardziej zdecydowany. Jeśli z kimś ci nie po drodze, to teraz jasno to powiesz.

URODZENI 1.12 – 10.12
Mars sprzyja twoim planom, ale radzi ci, abyś był w miarę możliwości lepiej zorganizowany. Bałagan rodzi problemy, które komplikują ważne sprawy. Nie zostawiaj niczego na ostatnią chwilę, a szczęście przez cały miesiąc będzie ci sprzyjać.

URODZENI 11.12 – 21.12
Wenus i Merkury zadbają o ciebie, ale twój dobry humor może stanąć pod znakiem zapytania, jeśli zaczniesz robić kilka rzeczy na raz. Nie chwytaj nowych pomysłów, tylko szybko skończ to, co do tej pory udało ci się zacząć.


Więcej horoskopów dla Strzelca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 11W 11. numerze "Astrologii Profesjonalnej" dużo miejsca poświęcamy pracy słynnej amerykańskiej astrolog Joan Quigley, która przez wiele lat doradzała Reaganom. Odszyfrowujemy również zagadkę, jakie naprawdę są Wodniki. Prezentujemy wskazówki, jak interpretować spalone planety w horoskopie urodzeniowym i w progresjach. Opisujemy również znaczenie aspektów Księżyca z Saturnem.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 17W 17. numerze "Tarocisty" skupiamy się na praktyce wróżenia i materialnej stronie życia. Izabela Podlaska-Konkel omawia znaczenie Diabła, który często kusi nas aby mieć więcej i więcej. O Dworze Denarów, jako podstawie naszego codziennego życia, pisze Miłosława Krogulska. Przedstawiamy też wskazówki, jak wybrać strażnika talii i jak nawiązać z nim kontakt. Podajemy rozkłady na sprawy zawodowe.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 10W tym numerze poświęcamy dużo miejsca sprawom szóstego domu. Przyglądamy się zastosowaniu komet na przestrzeni wieków w astrologii mundalnej i urodzeniowej. Piszemy o tym, jak interpretować tranzyty Plutona, uważane za najsilniejsze w życiu każdego człowieka. Opisujemy zasady astrologii azteckiej. Dla tych, którzy pracują ze starymi datami, mamy artykuł na temat stylów liczenia początku roku.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 16W najnowszym numerze "Tarocisty" mamy dla Was duży wybór tekstów dotyczących różnych aspektów kart tarota. Karta Umiarkowanie jest postrzegana przez wielu zarówno początkujących, jak i zaawansowanych tarocistów jako trudną i enigmatyczną. Krzysztof Azarewicz odsłania przed naszymi czytelnikami sekrety karty Żądza w Tarocie Thota. Prezentujemy szczegółową analizę Dworu Kielichów i czwórek.

Zamów aktualny numer