Podręcznik astrologii. Tom pierwszy interpretacja horoskopu

Polecamy

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Horoskop chiński na rok Drewnianego Konia - 2014

Kursy astrologii

Kurs stacjonarny "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości"

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs "Astrologia partnerska"

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości"

Więcej informacji

Kursy tarota

Internetowy kurs tarota - Tarot dla zaawansowanych, I-IV 2015

Więcej informacji

Horoskop dla Strzelca na Słońce w Wodniku od 20.1.2015 do 18.2.2015

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Bądź przebojowy
Bądź bardziej aktywny i przedsiębiorczy, bo powodzenie teraz ci sprzyja. Osoby, które marudzą lub wątpią w twoje siły po prostu zignoruj. Być może zechcesz niespodziewanie pozbyć się kilku starych spraw lub męczących obowiązków. Nie oglądaj się w przeszłość i zainwestuj w nowe pomysły.

GŁÓWNE WYDARZENIA
Gwiazdy sprzyjają ci zarówno w miłości, jak i w nauce. Poczujesz zew przygody i zaczyniesz myśleć o podróżach. Styczniowe i lutowe wieczory będą dla ciebie wspaniałą okazją do spędzania czasu w miłym gronie przyjaciół i nowych znajomych. Wyzwaniem staną się nowe umiejętności, których zapragniesz się nauczyć. Postaraj się mniej mówić, a więcej słuchać. Zdobędziesz wiadomości, które pozwolą ci uniknąć dodatkowych nieporozumień i zawodowych problemów. Ktoś doświadczony i obdarzony autorytetem pomoże ci zobaczyć swoje możliwości w zupełnie nowym świetle. Może umiesz bardzo dobrze coś, czego dotąd nie wykorzystywałeś?


SAMOPOCZUCIE
Poczujesz, że masz stanowczo zbyt wiele zajęć i obowiązków. Zadbaj o chwilę wytchnienia, bo inaczej twój organizm może się zbuntować! Na szczęście nie zabraknie okazji do rozrywki i zabawy. Spotkania z przyjaciółmi okażą się udane. Twoje pomysły rozbawią towarzystwo i zapewnią ci popularność. Wiele radości da ci też podróż, choćby tylko na jeden weekend. Sekstyl Słońca sprzyja zwiedzaniu dziwnych miejsc i kosztowaniu różnych lokalnych przysmaków. Bądź ostrożny przy wykonywaniu cięższych prac czy ćwiczeń. Planeta Mars znajuje się w kwadraturze do twojego znaku zodiaku. Ktoś lub coś może cię zdenerwować, że przestaniesz nad sobą panować i łatwo będzie o kontuzję czy przeziębienie. Zachowaj zimną krew, a sprawy ułożą się po twojej myśli.

MIŁOŚĆ
Samotne Strzelce nawiążą w tym miesiącu wiele ciekawych znajomości, które mogą potrwać dłużej, niż wszyscy będą się spodziewać. Szczęście w miłości sprzyjać ci będzie w środkach komunikacji miejskiej, podczas robienia zakupów czy na wykładach lub kursach. Rozejrzyj się dookoła, może w sąsiedztwie przybył właśnie ktoś interesujący i samotny?

Samotne Strzelce będą miały powodzenie, ale trudno im będzie się zdecydować z kim właściwie chciałyby iść na randkę. Na początku miesiąca domowe porządki i podróże do rodziny mogą być ważniejsze od romantycznych spotkań. Baw się i flirtuj, bo trygon Wenus od 27.01 pomaga zawierać ekscytujące znajomości.

Strzelce w stałych związkach będą miały bardzo dużo energii, która będzie je popychać do nieprzemyślanych miłosnych kroków. Jeśli twój partner przeszkadza Ci w wielu sprawach, porozmawiaj z nim spokojnie, ale poczekaj z podjęciem ważnych decyzji. Dni po 27.01 sprzyjają rozsądnym posunięciom i łagodzeniu miłosnych sporów.

PRACA I FINANSE

Strzelce mają zawsze szczęście. W tym miesiącu wykorzystaj to stwierdzenie. Przy odrobinie wysiłku wpadniesz jednak na pomysł, który może odmienić na lepsze twoją sytuację finansową. Inspiracji szukaj wśród przyjaciół i krewnych. Planeta Wenus przez cały miesiąc sprzyja twoim sprawom finansowym. To dobry czas, aby przypomnieć szefowi o podwyżce. Nie rezygnuj teraz ze swoich  korzyści, bo współpracownicy i tak nie docenią twojego poświęcenia. Po 27.01 czas odpocząć i nie przemęczać się zawodowo. Pewne zaległe sprawy lub konflikty mogą nagle wyjść na jaw. Postaraj się od razu je wyjaśnić, bo inaczej w drugiej połowie lutego czekac cię będzie męcząca przeprawa z pewną zazdrosną osobą.

Poszukujący lepszej pracy będą w dobrym nastroju. Zapowiada się więcej spotkań i okazji do ciekawych rozmów. Wykorzystajcie znajomości, także te ze szkolnych lub studenckich lat. Ktoś może szukać osoby o takich umiejętnościach, jakie posiadacie! Warto też trochę w siebie zainwestować, a nawet zapisać się na kurs lub poczytać fachowe książki. Strzelce, które planują założenie własnego biznesu będą miały teraz trafne pomysły.

Strzelce, które się uczą lub studiują, mogą w tym miesiącu odnieść wielkie sukcesy. Sekstyle Słońca i Merkurego sprzyjają zdobywaniu dobrych ocen, warto więc trochę przyłożyć się do nauki. Po 11.02, kiedy Merkury znajdzie z retrogradacji, wszystko przyspieszy. Przestrzegajcie terminów i nie odbierajcie telefonów podczas zajęć, a powodzenie was nie opuści.


Więcej horoskopów dla Strzelca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer