Podręcznik astrologii. Tom pierwszy interpretacja horoskopu - do 3 czerwca w specjalnej cenie i z darmową wysłką

Polecamy

Numerologiczny horoskop miesięczny

Horoskop roczny
na 2014 rok

Wróżba z tarota
na 2014 rok

Horoskop miłosny
na 2014 rok

Horoskop zawodowy
na 2014 rok

Horoskop numerologiczny
na 2014 rok

Horoskop chiński na rok Drewnianego Konia - 2014

Kursy astrologii

Kursy astrologii

Internetowy Kurs "Astrologia horarna w praktyce" VII-VIII 2014

Więcej informacji i zapisy

Internetowy Kurs "Astrologia dla początkująych" IX-XI 2014

Więcej informacji i zapisy

31.07.2014
Warszawska Szkoła Astrologii:
Poglądy polityczne i społeczne w horoskopie - Izabela Podlaska-Konkel

Więcej informacji

Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne:
Darmowy kurs "Astrologia od podstaw" II-XII 2014 - Miłosława Krogulska

Więcej informacji

Warsztaty w Warszawskiej Szkole Astrologii I-XII 2014

Więcej informacji

Horoskop dla Strzelca na Słońce w Lwie od 22.7.2014 do 22.8.2014

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Wakacyjne atrakcje
Planety bardzo ci sprzyjają. Okaże się, że różne trudne sprawy wreszcie wyjaśniają się na twoją korzyść. Będziesz w dobrym humorze, odpuścisz konflikty i darujesz stare nieporozumienia. Szczególnie dobrze będzie si się wiodło w sprawach, które dotyczą podróży zagranicznych, nauki, zdobywania różnych potrzebnych umiejętności i wiadomości.

TWOJE TRANZYTY

Słońce przebywa w znaku Lwa, a więc znajdzie się w trygonie do twojego znaku zodiaku. To sprawi, że będziesz optymistyczny, energiczny, wesoły, a twoje pomysły spodobają się wszystkim wokoło. To idealny czas, aby zawierać ciekawe znajomości, bywać w towarzystwie, zwiedzać ciekawe miejsca. Choć będziesz we wspaniałym humorze, uważaj na plotki i nie obiecuj zbyt wiele ludziom, których jeszcze dobrze nie znasz.
 
Wenus przebywa w znaku Raka i do 11.08 sprawi, że zapragniesz zejść z widoku różnym znajomym. W wolnym czasie liczyć się będzie tylko spokój i odpoczynek. Po 12.08 Wenus znajdzie się w trygonie do twojego znaku, co sprzyja miłości i dobrej zabawie. Podczas pełni Księżyca 10.08 trzymaj w ukryciu swoje miłosne sekrety, bo ktoś może być zazdrosny i nieuprzejmy.
 
Merkury do 30.07 w kwinkunksie sprawi, że czeka cię więcej spokoju i wakacyjnego luzu. Po 31.07 znajduje się w trygonie do twojego znaku zodiaku. Łatwiej ci będzie porozumieć się z ludźmi, będzie mniej konfliktów i niepotrzebnych dyskusji. Po 15.08 będziesz musiał bardziej się starać, bo kwadratura Merkurego to aspekt dyskusji i zawodowych wyzwań. 
 
Mars znajduje się w półsekstylu i nie wpływa znacząco na twój znak zodiaku. 
 
Jowisz znajduje się w trygonie do twojego znaku zodiaku. To dobry aspekt dla twoich spraw zawodowych. Bądź dobrej myśli. Przez resztę roku powoli i małymi kroczkami zmierzać będziesz w stronę wielkiego sukcesu. 
 
Saturn tworzy półsekstyl i nie wpływa znacząco na twój znaku zodiaku.
 
Uran znajduje się w znaku Barana i tworzy trygon do waszego znaku. Dodaje optymizmu, pomaga pokonywać przeszkody i uczy, jak wprowadzać w życie więcej radości i pozytywnej inspiracji.
 
Neptun w znak Ryb sprawi, że staniecie się bardziej romantyczni, filozoficznie nastawieni do świata. W biznesie i w pracy uważajcie na to, z kim się zadajecie, bo nie każdy będzie miał czyste intencje.
 
Pluton znajduje się w znaku Koziorożca i tworzy aspekt półsekstylu do twojego znaku. Na razie nie ma wpływu na sprawy zodiakalnych Strzelców.

SAMOPOCZUCIE
Mars jest w półsekstylu do twojego znaku, a więc szanuj swoje zdrowie i panuj nad nerwami. Jeśli czujesz, że coś nie jest w porządku, odwiedź dobrego specjalistę. To dobry czas na kontrolną wizytę u dentysty. Od 12.08 poprawa formy i nastroju, znów zapragniesz uprawiać sport i nikt nie będzie w stanie cię przestraszyć lub pokonać.

MIŁOŚĆ
 
 
Wenus do 11.08 będzie przebywać w znaku Raka i z tego powodu Strzelce mogą być nerwowe, a nawet zazdrosne. To nie jest dobry czas na poważne rozmowy, bo partner może mieć inne niż ty zdanie na wiele życiowych kwestii. Od 12.08 Wenus będzie w trygonie do twojego znaku, a więc sprzyjać ci będzie powodzenie. To dobry czas, aby poprawić swoje relacje z ludźmi i być blisko z tymi, których lubisz lub kochasz. Wenus sprzyja romantycznym wyznaniom, udadzą się wspólne wyjazdy.
 
Samotne Strzelce najlepszy czas na szukanie nowych znajomości mają po 12.08. Wenus zapowiada więcej towarzyskich okazji, zaproszeń i ciekawych zbiegów okoliczności. Ktoś na pewno się wami zainteresuje, jeśli tylko odważycie się wyjść z domu. Także zakładanie profili w serwisach randkowych powinno przynieść ciekawsze efekty.
 
Strzelce w związkach także mają lepsze dni od 30.07 do 22.08. Wenus pomoże wam dobrze razem bawić, odpocząć na wyjeździe lub choćby romantycznym wyjściu we dwoje.

PRACA I FINANSE

Warto teraz zadbać o karierę, ale zamiast walczyć o chwilowe korzyści, pora zacząć myśleć bardziej perspektywicznie. Planety pomogą wam w szkoleniach, wyjazdach, rozmowach na temat waszych zawodowych marzeń. Po 15.08 zagraża ci kwadratura Merkurego, różne ustalenia i plany mogą się nagle zmienić. Trzymaj rękę na pulsie, bądź zdecydowany, ale też uprzejmy. Niektóre Strzelce zapragną wrócić na uczelnię lub zdobyć jakieś ważne uprawnienia.
 
Szukający lepszej pracy mają przed sobą dobry miesiąc, w którym powinni z całych sił starać się i wysyłać aplikacje. Doskonale sprawdzicie się podczas rozmów kwalifikacyjnych, sprzyjają wam wielkie zagraniczne firmy i koncerny.
 


Więcej horoskopów dla Strzelca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer