Polecamy

Horoskop chiński na rok Ziemskiej Owcy (2015)

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop miłosny
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Internetowy kurs Astrologia horarna w praktyce - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Tarot dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Astrologia dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Strzelca na Słońce w Wadze od 23.9.2015 do 22.10.2015

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Uwierz w siebie
Z nadejściem jesieni Strzelce zabiorą się za porządki, zmiany i rewolucyjne decyzje. Uda ci się przeforsować pomysły, do jakich od dawna się zabierałeś. Uwierz w swoje siły, bo planety patrzą na ciebie na przychylnym wzrokiem.

Główne wydarzenia
Czeka cię miesiąc pełen ciekawych propozycji i sympatycznych niespodzianek. Problemy, z jakimi się borykasz okażą się mniejsze, a ludzie o wiele bardziej życzliwi i przyjaźni. Do wszystkiego, co się wydarzy podejdziesz w bardziej niż dotychczas optymistyczny sposób. Nie zdziw się jeśli okaże się, że ludzie potrzebują twojej pomocy lub porady. Poświęć im więcej czasu, a zdobędziesz oddanych przyjaciół. Postaraj się jednak nie ulegać za bardzo różnym wpływom i prośbom, bo ze złożonych teraz obietnic trudno ci się będzie później wycofać. Od 8.10 Wenus znajdzie się w kwadraturze do twojego znaku, co sprzyja porządkom i ważnym decyzjom na temat kierunku twojej kariery. Na horyzoncie rysują się już zupełnie nowe zadania i ciekawe sprawy.

Samopoczucie
Będziesz w dobrym nastroju. Kwadratura Marsa od 25.09 pozwoli ci znaleźć więcej czasu na sport i aktywny relaks. Uda ci się zapanować nad nerwami, a także łatwo pozbędziesz się złych nawyków. Będą to dobre dni na upiększające kuracje, ćwiczenia fizyczne i niebanalne pomysły na spędzenie weekendów. Unikaj jednak alkoholu, bo pod jego wpływem możesz teraz bardzo narozrabiać. Saturn znajduje się w twoim znaku zodiaku, a więc lepiej uważaj na swoje słowa i nie prowokuj konfliktów, a także dbaj o swoje zdrowie.

Miłość
Bądź sobą i oczekuj szczerych odpowiedzi, a szczęście będzie ci sprzyjać. Do 7.10 Wenus znajdować się będzie w trygonie do twojego znaku zodiaku. Zapewni ci powodzenie i poczucie, że twoje miłosne sprawy zdążają we właściwym kierunku. Nie słuchaj jednak plotek, bo pod ich wpływem możesz podjąć decyzje, które nie wyjdą ci na dobre.

Samotne Strzelce
w październiku mogą nie doceniać swoich zalet. Do 7.10 wspaniałe dni na miłość! Pojawi się więcej interesujących osób i kuszących propozycji. Związek, w jaki się teraz zaangażujesz okaże się bardzo udany. Nie przejmuj się tylko ludzkimi opiniami, a słuchaj własnego serca i własnej intuicji. Od 8.10 mogą odzywać się dawni partnerzy. Dobrze się zastanów, zanim dasz im drugą lub trzecią szansę.

Strzelce w stałych związkach
mają przed sobą ciekawy, ale niespokojny miesiąc. Sekstyl Słońca sprawi, że zapragniecie więcej wolności i niezależności. Możecie więcej czasu spędzać z przyjaciółmi, niż bliską osobą. Po 25.09 kwadratura Marsa sprawi, że będziecie musieli z partnerem rozwiązać wiele spornych kwestii.

RODZINA I PRZYJACIELE
Nadmiar domowych obowiązków może w tym miesiącu wydać ci wyjątkowo męczący. Przymkniesz oko na drobne niedociągnięcia, przestaniesz się przejmować każdym pyłkiem na dywanie. Kwadratura Marsa sprawi, że znajdziesz siły i argumenty, aby przed październikiem lepiej podzielić domowe obowiązki. Nie daj sobie wmówić, że tylko ty potrafisz zrobić zakupy lub rozwiesić pranie. Zrób wszystkim szybkie szkolenie, a będziesz miał i święty spokój i jako taki porządek.

Kariera i pieniądze
Nie trać czasu na pogaduszki, tylko energicznie zabierz się do pracy. Teraz nadchodzi czas na dobre pomysły i pracę, ale większe pieniądze pojawią się dopiero w grudniu. Przestaniesz bać się ryzyka i odpowiedzialności, a wydawanie ludziom poleceń przyjdzie ci bez większego kłopotu. Sukces wymagać jednak będzie od ciebie uczciwości i pracowitości. Przez cały astrologiczny miesiąc Merkury znajduje się w sekstylu do twojego znaku. Bądź ostrożny, pilnuj spraw finansowych, bo możesz wiele zyskać. Przestrzegaj reguł i zasad, nie próbuj oszukiwać lub chodzić na skróty. Takie postępowanie zapewni ci dobrą opinię i pozwoli wyprzedzić nieuczciwych konkurentów. Bądź skromny, a w razie kłopotów pomogą ci przyjaciele i współpracownicy, którzy zajmują niższe stanowiska. Pamiętaj, że decyzje, jakie teraz podejmiesz wyznaczą dalszy kierunek twojej kariery. Jeśli jesteś niezadowolony z zajmowanego stanowiska, to po 9.10 zacznij aktywnie szukać nowego zajęcia.

Poszukujący lepszej pracy
mają przed sobą miesiąc nowych szans i ciekawych możliwości. Odważcie się nawet trochę zmienić swoją branżę. W październiku uważaj tylko na konkurencję: nie chwal się, zanim nie podpiszesz umowy. Od 9.10 powodzenie bardzo ci sprzyja!

Strzelce, które się uczą lub studiują,
będą w dobrej formie intelektualnej, ale trudno będzie się wam dopasować do reguł i wymagań. Możecie buntować się i podważać różne autorytety. Wasza dociekliwość wyjdzie wam na dobre, ale postarajcie się kontrolować swoje odzywki i zachowanie.

ZDROWIE
Nadeszła jesień, a ty staniesz się wrażliwszy na wilgoć i przeciągi. Wenus radzi ci, abyś dbał o zdrowie i kondycję. Nie zaniedbuj teraz ważnych badań i wizyt lekarskich. Podczas uprawiania sportu dbaj o swoje bezpieczeństwo. Kwadratura Marsa od 25.09 dodaje ci sił, ale nie szarżuj za kierownicą czy na rowerze.

ZALECENIA SPECJALNE
URODZENI 22.11 – 30.11
W zdrowym ciele, zdrowy duch! Mars sprzyja uprawianiu sportu, dlatego zapisz się teraz na jogę lub zacznij regularnie ćwiczyć.

URODZENI 1.12 – 10.12
Zadzwoń do znajomych, odśwież kontakty ze starymi przyjaciółmi. Słońce sprzyja otrzymywaniu od nich dobrych wiadomości.

URODZENI 11.12 – 21.12
Wenus sprzyja twoim miłosnym sprawom, pomaga docenić starania bliskiej osoby. Jeśli jesteś samotnym Strzelcem, to nie przegap okazji do zawarcia sympatycznej znajomości.


Więcej horoskopów dla Strzelca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 11W 11. numerze "Astrologii Profesjonalnej" dużo miejsca poświęcamy pracy słynnej amerykańskiej astrolog Joan Quigley, która przez wiele lat doradzała Reaganom. Odszyfrowujemy również zagadkę, jakie naprawdę są Wodniki. Prezentujemy wskazówki, jak interpretować spalone planety w horoskopie urodzeniowym i w progresjach. Opisujemy również znaczenie aspektów Księżyca z Saturnem.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 17W 17. numerze "Tarocisty" skupiamy się na praktyce wróżenia i materialnej stronie życia. Izabela Podlaska-Konkel omawia znaczenie Diabła, który często kusi nas aby mieć więcej i więcej. O Dworze Denarów, jako podstawie naszego codziennego życia, pisze Miłosława Krogulska. Przedstawiamy też wskazówki, jak wybrać strażnika talii i jak nawiązać z nim kontakt. Podajemy rozkłady na sprawy zawodowe.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 10W tym numerze poświęcamy dużo miejsca sprawom szóstego domu. Przyglądamy się zastosowaniu komet na przestrzeni wieków w astrologii mundalnej i urodzeniowej. Piszemy o tym, jak interpretować tranzyty Plutona, uważane za najsilniejsze w życiu każdego człowieka. Opisujemy zasady astrologii azteckiej. Dla tych, którzy pracują ze starymi datami, mamy artykuł na temat stylów liczenia początku roku.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 16W najnowszym numerze "Tarocisty" mamy dla Was duży wybór tekstów dotyczących różnych aspektów kart tarota. Karta Umiarkowanie jest postrzegana przez wielu zarówno początkujących, jak i zaawansowanych tarocistów jako trudną i enigmatyczną. Krzysztof Azarewicz odsłania przed naszymi czytelnikami sekrety karty Żądza w Tarocie Thota. Prezentujemy szczegółową analizę Dworu Kielichów i czwórek.

Zamów aktualny numer