10 Festiwal Tarota w Warszawie

Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Strzelca na Słońce w Byku od 19.4.2016 do 19.5.2016

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Dobra energia
Przed tobą udany miesiąc. Będziesz przedsiębiorczy i pomysłowy, a dobra energia, jaką będziesz roztaczał wokół siebie, zainspiruje wszystkich do pozytywnych zmian.

Miłość
Saturn przebywa w twoim znaku zodiaku, przez co możesz mieć partnerowi za złe, że nie postępuje dokładnie tak, jak sobie tego życzysz. Nie szukaj dziury w całym, tylko sam postaraj się teraz zrobić coś dobrego dla związku. Może w wasze życie wkradła się rutyna? Nie czekaj aż będzie jeszcze gorzej, tylko zrób się na bóstwo i zaproponuj coś specjalnego. Świetnie ci teraz wyjdzie organizowanie romantycznych atrakcji. Także wyjazd na weekend będzie bardzo udany.

Samotne Strzelce
nie będą zbyt odważne i nie zgodzą się na randkę w ciemno. Do 30.04 dzięki trygonowi Wenus masz więcej szczęścia, a na imprezie u znajomych pojawi się ktoś ciekawy.

Rodzina i przyjaciele
Pilnuj swoich pieniędzy, bo krewni mogą szukać kogoś, kto jego bogaty i chętnie sfinansuje im różne ekstrawaganckie zachcianki. Udawaj, że nie słyszysz niewygodnych dla ciebie pytań, bo możesz mieć zbyt miękkie serce i skończyć z cudzym kredytem. Mars w twoim znaku pomoże ci za to w porządkach i większych zakupach. Teraz uda się wszystko szybko załatwić.

Kariera i pieniądze

W pracy będziesz musiał być lepiej zorganizowany i bardziej skoncentrowany na swoich obowiązkach. Kwinkunks Słońca sprzyja nadrabianiu zaległości w nauce. Tego, co ci sprawia problem, nie odkładaj na później, bo problemy zaczną się nawarstwiać. Teraz znajdziesz kogoś, kto będzie umiał wszystko ci wytłumaczyć. Na zakupach zachowaj rozsądek, bo trygon Wenus w kwietniu oznacza wydatki. Kusić cię będą piękne dodatki i modne ubrania. Dlatego jeśli nie masz ekstra pieniędzy, to dla własnego dobra omijaj w galerie handlowe.

Zdrowie
Miesiąc sprzyja dbaniu o zdrowie i urodę. Nic nie będzie ci dolegać, ale ostrożnie z ciastkami, cukrem i batonikami, bo będziesz po nich ciężki i senny. Przekonaj się do jabłek, orzechów i marchewek.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 22.11 – 30.11

Słońce sprawi, że będziesz wymagający i pewny siebie. Zmiany, jakie w tym miesiącu wprowadzisz w życie, szybko wyjdą ci na dobre.

URODZENI 1.12 – 10.12
Saturn pomoże trzymać nerwy na wodzy. Od ludzi, którzy cię irytują, będziesz trzymać się z daleka. Nie dasz się sprowokować do kłótni czy radykalnych decyzji.

URODZENI 11.12 – 21.12
Wenus radzi zadbać o wygodę. Możesz mieć dość starych mebli i telefonu, który nie ma wszystkich potrzebnych funkcji. Pomyśl wreszcie o sobie, zamiast robić prezenty innym.
Więcej horoskopów dla Strzelca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 11W 11. numerze "Astrologii Profesjonalnej" dużo miejsca poświęcamy pracy słynnej amerykańskiej astrolog Joan Quigley, która przez wiele lat doradzała Reaganom. Odszyfrowujemy również zagadkę, jakie naprawdę są Wodniki. Prezentujemy wskazówki, jak interpretować spalone planety w horoskopie urodzeniowym i w progresjach. Opisujemy również znaczenie aspektów Księżyca z Saturnem.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 17W 17. numerze "Tarocisty" skupiamy się na praktyce wróżenia i materialnej stronie życia. Izabela Podlaska-Konkel omawia znaczenie Diabła, który często kusi nas aby mieć więcej i więcej. O Dworze Denarów, jako podstawie naszego codziennego życia, pisze Miłosława Krogulska. Przedstawiamy też wskazówki, jak wybrać strażnika talii i jak nawiązać z nim kontakt. Podajemy rozkłady na sprawy zawodowe.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 10W tym numerze poświęcamy dużo miejsca sprawom szóstego domu. Przyglądamy się zastosowaniu komet na przestrzeni wieków w astrologii mundalnej i urodzeniowej. Piszemy o tym, jak interpretować tranzyty Plutona, uważane za najsilniejsze w życiu każdego człowieka. Opisujemy zasady astrologii azteckiej. Dla tych, którzy pracują ze starymi datami, mamy artykuł na temat stylów liczenia początku roku.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 16W najnowszym numerze "Tarocisty" mamy dla Was duży wybór tekstów dotyczących różnych aspektów kart tarota. Karta Umiarkowanie jest postrzegana przez wielu zarówno początkujących, jak i zaawansowanych tarocistów jako trudną i enigmatyczną. Krzysztof Azarewicz odsłania przed naszymi czytelnikami sekrety karty Żądza w Tarocie Thota. Prezentujemy szczegółową analizę Dworu Kielichów i czwórek.

Zamów aktualny numer