11 Festiwal Tarota w Warszawie

Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Strzelca na Słońce w Wadze od 22.9.2016 do 22.10.2016

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Aktywny miesiąc
Słońce sprzyja zabawie, a Mars aktywnemu trybowi życia. Jednak zamiast na siłę zmuszać się do nowych zadań, po prostu rób swoje i nie daj się podpuścić do rywalizacji. Miesiąc sprzyja rozwijaniu ezoterycznych zainteresowań, a także sztuce i miłości.

MIŁOŚĆ
To dobry miesiąc na poważne partnerskie decyzje i deklaracje. Pozbędziesz się wątpliwości, a dzięki sekstylom Słońca i Jowisza w twoim życiu zapanuje więcej szczęścia i optymizmu. Jeśli w twoim związku coś się ostatnio psuło, to teraz macie szansę to szybko naprawić. Ważne tylko, abyś w tym miesiącu znalazł czas dla bliskiej osoby, a nie siedział cały czas w pracy. Uważaj tylko do 26.09, bo wpływ gwałtownego Marsa w twoim znaku zodiaku może powodować konflikty.

Samotne Strzelce będą miały powodzenie. Czy na siłowni, czy na zakupach będziesz się podobać. Słońce w sekstylu do twojego znaku zapowiada więcej okazji do ciekawych dyskusji, także w Internecie. Ktoś zacznie komentować twoje wpisy lub pewien bloger wyda ci się wyjątkowo ciekawy.

RODZINA I PRZYJACIELE
Poznasz różne towarzyskie ploteczki i sąsiedzkie tajemnice. Ktoś bliski będzie też częściej prosił cię o wsparcie i zrozumienie. Mars w twoim znaku do 26.09 radzi nie oceniać innych po pozorach i nie załatwiać za nich różnych spraw. Postaraj się być wyrozumiały i życzliwy, ale nie angażuj cię w cudze kłopoty, zanim nie dowiesz się całej prawdy.
W weekendy zapowiada się więcej spokoju. Rodzinne sprawy zaczną się układać po twojej myśli, a sąsiedzi wreszcie dadzą ci chwilę spokoju.

PRACA I PIENIADZE
Będziesz miał teraz dobre pomysły, ale mniej cierpliwości do niektórych współpracowników. Nie daj się podpuścić do rywalizacji, bo szef to natychmiast wykorzysta i wszyscy będą mieli więcej pracy. Więcej słuchaj, a mniej się zwierzaj. Merkury w sekstylu od 7.10 sprzyja zdobywaniu nowych, tajnych sprzymierzeńców. Zdobędziesz informacje, które pozwolą ci już teraz przygotować się do nowej i zaskakującej sytuacji. Choć będzie ci się dobrze wiodło, to kontroluj finanse. Jowisz w sekstylu do twojego znaku sprawi, że będziesz hojny, ale też zbyt dobry dla kogoś, kto wciąż prosi cię o pomoc lub pożyczkę. Teraz nie warto się poświęcać dla ludzi, którzy myślą tylko o sobie.

ZDROWIE
Słońce znajdzie się w sekstylu do twojego znaku i bardzo korzystnie wpłynie na twoje zdrowie i samopoczucie. Mars jednak do 26.09 znajduje się w koniunkcji do twojego znaku, a więc możesz być bardziej niż zwykle nerwowy. Uważaj podczas uprawiania sportu, bo możesz na kogoś wpaść lub się potknąć.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 22.11 – 30.11

Wenus zapewni ci dobry humor i powodzenie. Będziesz się teraz podobać, a twoje artystyczne dokonania zdobędą duże uznanie.

URODZENI 1.12 – 10.12
Mars sprzyja uprawianiu sportu, ale radzi unikać konfliktów. Możesz być nerwowy i uszczypliwy, lepiej się z tobą nie kłócić.

URODZENI 11.12 – 21.12
Uran pomaga kończyć stare projekty, odzyskiwać długi i szukać tego, co się kiedyś zgubiło. Możesz też powrócić do starych zainteresowań.

Więcej horoskopów dla Strzelca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer