Horoskop dla Strzelca na Słońce w Skorpionie od 23.10.2017 do 21.11.2017

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Nie rezygnuj i walcz o swoje

Warto o siebie zadbać i być dobrej myśli. Dzięki wsparciu Wenus sprawisz, że świat stanie się piękniejszy. Możesz zdecydować się na przemeblowanie lub inną dekorację mieszkania. Pamiętaj jednak, że Saturn wciąż jest w twoim znaku zodiaku i przypomina ci o ważnych i nie cierpiących zwłoki sprawach, którymi musisz się zająć.

MIŁOŚĆ I RODZINA
Będziesz bardzo życzliwy dla innych i doradzisz przyjaciołom jak właściwie się zachować. Pamiętaj tylko, aby doradzać delikatnie. Jeśli ktoś nie skorzysta z twojej dobrej rady, to się na niego nie obrażaj. Warto słuchać ludzi, pytać o radę czy prosić o opinię. Wiele się od nich nauczysz. W towarzystwie unikaj plotek na temat miłości i seksu, bo wplączesz się w niepotrzebny konflikt. Przyjaciele opowiedzą ci wzruszającą historię i poproszą o radę lub pośrednictwo. Poczujesz się potrzebny.

Jeśli w twoim związku źle się dzieje, to najwyższy czas szczerze powiedzieć, czego ty sam masz dosyć. Dojście do zgody może być prostsze i szybsze, niż sądzisz, bo do 7.11 sprzyja ci sekstyl Wenus.

PRACA I PIENIADZE
Musisz być ostrożny. Zaczniesz wydawać ludziom polecenia, ale nie każdy będzie chciał się słuchać. Koniunkcja Saturna do twojego znaku radzi skoncentrować się na własnych sprawach, a kwadratura Neptuna przestrzega przed mieszaniem się w cudze kłopoty. Przypomnij sobie o ambitnych pomysłach i zabierzesz się za ich realizację. Jeszcze w październiku możliwe są korzystne propozycje, miłe zaproszenia i sympatyczne spotkania z ludźmi. Nie uciekaj od nowych zadań. Dzięki nim poznasz kogoś, kto nauczy cię czegoś przydatnego. W finansach szansa na dodatkowy zarobek i niespodziewane zyski z dawnych inwestycji.

Od 5.11 Merkury przebywa w twoim znaku. Wykorzystaj szansę, jaką otrzymasz od szefa lub innej ważnej osoby. Bądź otwarty na nowe propozycje i zastanów się, czego jeszcze nie zrobiłeś, a co sprzyja twojemu awansowi. Dzięki wsparciu Marsa będziesz mieć dużą siłę przebicia i szansę na wygraną.

ZDROWIE
Zainteresuj się sprawami właściwej diety i zdrowego stylu życia. To dobry miesiąc, aby zdecydować się na zmianę. Łatwiej przyjdzie ci pozbyć się nałogów i zrewidować złe nawyki. Odwiedź fryzjera, a od razu poczujesz przypływ życiowej energii. Nie słuchaj cudzego narzekania, bo możesz zupełnie niepotrzebnie doszukiwać się u siebie objawów różnych chorób.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 22.11 – 30.11

Nie daj się sprowokować do nieprzemyślanych decyzji. Mimo najlepszych chęci możesz nie nadążyć za pomysłami swoich krewnych. Popatrz na wydarzenia z dystansem i zajmij się swoimi sprawami.

URODZENI 1.12 – 10.12
Poczujesz przypływ sił. Sprawy, które opóźniały się w poprzednich miesiącach, wreszcie ruszą do przodu! Wenus sprzyja samotnym, którzy szukają ciekawej osoby na randkę.

URODZENI 11.12 – 21.12
Możesz marudzić i złościć się nawet bez wyraźnego powodu. Wyciągnij wnioski z niepowodzeń, nie daj się smutkowi i chandrze. Humor poprawi ci spotkanie z przyjaciółmi.


Więcej horoskopów dla Strzelca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer