Horoskopy dla Strzelca


Horoskopy dla Strzelca

Horoskop na dziś

Z dystansem spojrzysz na ludzi i świat. Codzienne problemy i kłopoty wydadzą ci się nic nie warte. Lepiej cię nakłaniać do męczących zajęć. Będziesz dyskutować na filozoficzne tematy, a wieczorem zajmiesz się miłością.


Horoskop miesięczny dla Strzelca

Nowe wyzwania

Słońce w opozycji zapewni ci powodzenie, a Mars w trygonie doda ci życiowej energii. Konflikty przycichną, bo nikt nie będzie chciał z tobą zadrzeć, choć niektórzy mogą cię naśladować. Śmiało zaczynaj nowe sprawy, bo wszystko łatwo Ci pójdzie. Ale w weekendy dość obowiązków. Zrób coś tylko dla siebie, nawet gdyby otoczenie miało zarzucić ci egoizm.

Horoskop roczny dla Strzelca na 2023 rok

Tarot tygodniowy dla Strzelca

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

O charakterze zodiakalnego Strzelca

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer