Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Ryb na Słońce w Lwie od 22.7.2016 do 21.8.2016

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Staniesz się duszą towarzystwa

Mars i Wenus sprawią, że twoje życie towarzyskie odżyje. Jowisz pomoże ci w każdej sprawie. Twoje wysiłki nie pójdą na marne. Przekonasz rodzinę do słusznych decyzji, pomożesz znajomym wyplątać się z kłopotów. Pod koniec miesiąca wszyscy będą ci dziękować!

MIŁOŚĆ
W twoim sercu będzie teraz bardzo gorąco! Wenus zapewni ci powodzenie. Postaraj się więcej czasu spędzać na rozrywkach i zabawie. Uważaj tylko, aby partner w sierpniu nie poczuł się zazdrosny o kogoś, kto nagle zacznie do ciebie wydzwaniać pod byle pretekstem. Pokusa flirtu będzie duża, ale ty zachowaj rozsądek. W sierpniu wspólny wyjazd nawet na weekend ożywi waszą relację.

Samotne Ryby
mogą liczyć na romantyczne uniesienia i niezwykłe zbiegi okoliczności. Zadzwonią dawni wielbiciele, a na wakacjach wpadniesz na kogoś, z kim miło spędzisz czas. Saturn pomoże pozbyć się wspomnień i nawyków, które przeszkadzają ci znaleźć szczęście w miłości. Jowisz doda ci zdecydowania i pewności siebie.

RODZINA I PRZYJACIELE
Ktoś przyniesie zaskakujące informacje o rozwodzie lub kłopotach w związku znajomych. Będziesz doradzać, pomagać i komentować, a może nawet pośredniczyć między nadąsanymi kochankami. Uważaj, żeby potem nie pogniewali się na ciebie! W lipcu będzie nieco spokojniej, a Mars w trygonie sprzyja twoim rodzinnym sprawom. To dobry czas, aby poświęcić więcej czasu rodzicom lub starszym krewnym, powspominać dawne czasy i nacieszyć pięknym dniem. W sierpniu dobrze jest zabrać się za duże porządki, zrobić przegląd garderoby i pozbyć się zbędnych rzeczy, które zagracają kąty.

PRACA I PIENIADZE
Jowisz w opozycji wciąż sprzyja owocnej współpracy i szukaniu wspólników lub pomocników. Zakładaj firmę, rozpoczynaj nowe projekty, a na pewno szybko zobaczysz efekt swojej pracy. W sierpniu Merkury w opozycji do twojego znaku pomoże ci szybko i łatwo zdobyć wiadomości, na jakich od dawna ci zależało. Niektóre z nich okażą się bardzo cenne, a dzięki innym uratujesz trudną zawodową sytuację. Dlatego o wszystko pytaj i we wszystko się wtrącaj, bo w tym miesiącu to ty jesteś mądrzejszy od innych i możesz z tego powodu więcej zarobić. Po 5.08 zrób rachunki i szukaj różnych promocji, a sporo zaoszczędzisz. Jowisz i Wenus sprzyjają odzyskiwaniu długów i szukaniu tańszych ofert u dostawców telefonu lub Internetu.

ZDROWIE
Będziesz w bardzo dobrej kondycji. Wenus korzystnie wpłynie na twoją urodę. To dobry miesiąc, aby zadbać o paznokcie, zrobić ładny manicure i pedicure. Od 2.08 Mars znajdzie się w kwadraturze do twojego znaku i zachęci cię do wakacyjnych wycieczek. Świeże powietrze doskonale ci zrobi. Uważaj jednak na kontuzje, ostrożnie ćwicz na siłowni, nie przemęczaj się na spacerze czy podczas treningu.


ZALECENIA SPECJALNE
URODZENI 19.02 – 29.02
Wenus pokaże drogę do spełnienia marzeń. Pokonasz konkurencję, pozbędziesz się zaległości. Nie siedź na laurach, tylko działaj aktywnie!

URODZENI 1.03 – 10.03
Merkury pomoże ci zyskać uznanie. Ktoś ważny cię zapamięta, co bardzo przyda się w przyszłości. Zajmij się swoją karierą, pilnuj spraw zawodowych.

URODZENI 11.03 – 20.03
Jowisz radzi ci zwolnić tempa i odpocząć. Od sierpnia będziesz mieć więcej energii życiowej i ochoty do spotykania się z przyjaciółmi.
Więcej horoskopów dla Ryb

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer