Polecamy

Horoskop chiński na rok Ziemskiej Owcy (2015)

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop miłosny
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szole Astrologii

Internetowy kurs Astrologia elekcyjna - VII-VIII 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs Astrologia horarna w praktyce - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Tarot dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Astrologia dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych V-VIII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Ryb na Słońce w Bliźniętach od 21.5.2015 do 20.6.2015

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Pracuj za dwóch

Miesiąc przyniesie ci trochę dodatkowych obowiązków. Będziesz z tego zadowolony, bo w twoim portfelu pojawia się dodatkowe pieniądze. Teraz rób większe zakupy dla domu i rodziny. Pamiętaj też o swoich przyjemnościach. Zainteresuj się domowymi sprawami i poświęć trochę więcej czasu rodzinie. Spotka cię za to nagroda i uznanie. Poczujesz, że musisz oszczędniej i lepiej dysponować swoją życiową energią.

POZYCJE PLANET
Słońce, Saturn i Merkury znajdują się w kwadraturach do twojego znaku i będą przyspieszać bieg różnych ważnych zawodowych spraw. Możesz być zabiegany i zalatany, bo będziesz musiał szybko orientować się z zmieniających się okolicznościach. Jowisz w kwinkunksie do twojego znaku ześle ci ciekawe spotkania i interesujące propozycje. Wenus przypomina, że warto zrobić rachunki i zaplanować oszczędności. Kwadratura Marsa sprzyja uprawianiu sportu, bo przez nią możesz być nerwowy i mieć kłopoty z zasypianiem. Sekstyl Plutona pomaga wytrwać w ambitnych postanowieniach.

MIŁOŚĆ

W tym miesiącu twoje miłosne losy będą bardzo zmienne. Partner raz będzie się na wszystko zgadzał, a potem zacznie się sprzeciwiać. Ty też nie będziesz wiedział, na czym ci zależy. Najlepiej, aby każdy robił to, co lubi najbardziej! W czerwcu Mars i Wenus sprawią, że wasze drogi znów się zejdą, a w związku zapanują miłość i zgoda. Będziesz więcej rozmyślał o uczuciach i obowiązkach, jakie z nich wynikają. Więcej uwagi poświęcisz też sprawom rodzinnym.

Samotne Ryby
będą teraz flirtować i dobrze się bawić, ale trudno będzie usłyszeć od nich jakiekolwiek deklaracje. Nie zabraknie okazji do zabawy i miłości, choć w niektórych romantycznych znajomościach przeszkodzi ci nawał pracy i obowiązków. W weekendy nadrobisz miłosne zaległości.

RODZINA I PRZYJACIELE
Będziesz w dobrej formie, ale mimo tego nie jest to dobry miesiąc na wielkie porządki czy długie rodzinne wizyty. Krewni mogą cię trochę męczyć i irytować swoimi zachciankami. Co innego przyjaciele! Z ich strony możesz spodziewać się samych dobrych rzeczy. Najlepiej zajmij się swoim hobby, postaraj się więcej odpoczywać i spacerować. Od ludzi, którzy cię denerwują po prostu trzymaj się z daleka, a kwadratura Marsa nie wywoła kłótni. W czerwcu poprawa nastroju i szansa na dobrą zabawę.

PRACA I NAUKA
Trudno ci będzie teraz ukryć się przed dodatkowymi obowiązkami i wzrokiem wymagającego szefa. Obowiązków i odpowiedzialnych zadań możesz mieć w tym tygodniu trochę więcej, niż zwykle. W czerwcu osobiście wszystkiego pilnuj. Mars w kwadraturze do twojego znaku pomoże ci wygrać z konkurencją. Tym, co mówią zazdrosne osoby, wcale się nie przejmuj. Podchodź do wszystkiego z humorem i optymizmem, bo wrogowie jak zawsze wpadną we własne sidła. Ważne sprawy zapisuj, bo kwadratura Merkurego może sprawić, że będziesz zapominalski i roztargniony. Pod koniec miesiąca zakończ stary konflikt, zdobądź informacje, które przydadzą się w karierze. Czerwiec sprzyja też szkoleniom i udanym wyjazdom na różne targi lub konferencje.

Poszukujący lepszej pracy
mogą teraz liczyć na pomoc krewnych i rodziny. Dzięki ich pośrednictwu lub dobrej radzie możecie trafić na dobrą posadę.

Ryby, które się uczą lub studiują, będą w rewolucyjnym nastroju. Niestety, będziecie musieli dać sobie radę z obowiązkami. Na szczęście wpływ Merkurego i Wenus sprawi, że poradzicie sobie z wymaganiami nauczycieli i przez cały miesiąc będziecie w dobrym humorze.

FINANSE
Będziesz oszczędzać pieniądze na większy cel lub inwestycję. Z tego powodu możesz żałować sobie wydatków na przyjemności. Złe traktowanie samego siebie może skończyć się chandrą. Kup sobie drobiazg w nagrodę, a szybko przekonasz się, że dzięki temu masz lepszy humor i o wiele więcej energii. Merkury po 12.06 sprzyja zakupom mebli, sprzętu AGD oraz urządzaniu ogrodu.

URODZENI 19.02 – 29.02

Mimo zamieszania miesiąc okaże się dobry dla pracy i kariery. Kwadratura Merkurego sprzyja odkrywczym pomysłom, które przydadzą ci się w przyszłości. W urzędach lub bankach spotkasz się z życzliwością, jeśli będziesz grzecznie prosić, a nie rozkazywać i stroić groźne miny.

URODZENI 1.03 – 10.03

Zapowiada się nieco więcej obowiązków, dlatego zatroszcz się o swoją wygodę aby na wszystko wystarczyło ci sił. W pracy trzeba będzie komuś pomóc lub kogoś zastąpić, nie uda się uciec przed dodatkowymi zajęciami. W czerwcu szczęście zacznie ci bardziej sprzyjać. Nieporozumienia uda się szybko wyjaśnić, a weekendy sprzyjają miłości i dobrej zabawie.

URODZENI 11.03 – 20.03

Miesiąc sprzyja odpoczynkowi i ważnym przemyśleniom. Bądź dla wszystkich uprzejmy i miły, ale od osób, które lubią intrygi, dla własnego dobra trzymaj się z daleka. W sprawach miłosnych możesz poczuć się nieco osamotniony. Nie daj się chandrze! Im bliżej wakacji, tym lepszy będziesz miał humor.


Więcej horoskopów dla Ryb

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer