Podręcznik astrologii. Tom pierwszy interpretacja horoskopu - do 3 czerwca w specjalnej cenie i z darmową wysłką

Polecamy

Numerologiczny horoskop miesięczny

Horoskop roczny
na 2014 rok

Wróżba z tarota
na 2014 rok

Horoskop miłosny
na 2014 rok

Horoskop zawodowy
na 2014 rok

Horoskop numerologiczny
na 2014 rok

Horoskop chiński na rok Drewnianego Konia - 2014

Kursy astrologii

Kursy astrologii

Internetowy Kurs "Astrologia horarna w praktyce" VII-VIII 2014

Więcej informacji i zapisy

Internetowy Kurs "Astrologia dla początkująych" IX-XI 2014

Więcej informacji i zapisy

10.07.2014
Warszawska Szkoła Astrologii:
Tranzyty węzłów - Miłosława Krogulska

Więcej informacji i zapisy

17.07.2014
Warszawska Szkoła Astrologii:
Jowisz w znaku Lwa - Izabela Podlaska-Konkel

Więcej informacji

24.07.2014
Warszawska Szkoła Astrologii:
Temperament i zdrowie - Miłosława Krogulska

Więcej informacji

31.07.2014
Warszawska Szkoła Astrologii:
Poglądy polityczne i społeczne w horoskopie - Izabela Podlaska-Konkel

Więcej informacji

Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne:
Darmowy kurs "Astrologia od podstaw" II-XII 2014 - Miłosława Krogulska

Więcej informacji

Warsztaty w Warszawskiej Szkole Astrologii I-XII 2014

Więcej informacji

Horoskop dla Ryb na Słońce w Lwie od 22.7.2014 do 22.8.2014

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Praca i pieniądze

W tym miesiącu postanowisz uporządkować swoje finanse, lepiej zorganizować swoje życie i podzielić różne obowiązki tak, aby to tobie było wygodnie. Punktualność i niezawodność to cechy, jakimi zaimponujesz swojemu otoczeniu. Nawet na urlopie będziesz organizować wypoczynek i wskazywać kierunek, w jakim powinna udać się cała wycieczka.

TWOJE TRANZYTY

Słońce przebywa w znaku Lwa, a więc znajdzie się w kwinkunksie do twojego znaku zodiaku. To sprawi, że zajmiesz się pracą, pieniędzmi. Nawet podczas urlopu znajdziesz sobie zajęcie w postaci bardzo gruntownych porządków.

Wenus do 11.08 zapewni ci powodzenie w miłości i ułatwi podróżowanie.  Przypomni ci o zaproszeniach na spotkania z przyjaciółmi i skłoni do częstszego wychodzenia z domu. Także w miłości powodzenie będzie ci o wiele bardziej sprzyjać. Od 12.08 znajdzie się w kwinkunksie do twojego znaku zodiaku. To dobry układ dla spraw kariery, bo różne ważne osoby będą się liczyć z twoim zdaniem lub chociaż docenią to, co w pracy robisz.
 
Merkury do 30.07 sprzyja sprawom finansowym. Potem od 31.07 do 14.08 znajdzie się w kwinkunksie, co sprzyja odkrywaniu zawodowych sekretów. Po 15.08 będzie w opozycji, co bardzo ułatwia dogadywanie się z ludźmi. Teraz będziesz doradcą, pocieszycielem i najlepszym pośrednikiem. Wiele się teraz o różnych ludziach dowiesz, ale gdy ktoś ciekawski cię o to zapyta, to trzymaj język za zębami!
 
Mars w trygonie do twojego znaku doda ci sił. Chętnie wybierzesz się na wakacyjny wyjazd, będziesz ćwiczyć i więcej się ruszać. Trygon Marsa sprzyja poprawie kondycji i dogadywaniu się w związku.
 
Jowisz znajduje się w kwinkunksie i nie wpływa znacząco na twoje sprawy.
 
Saturn tworzy trygon do twojego znaku zodiaku, co pomoże ci ugruntować swoją pozycję i zapracować na szacunek otoczenia.
 
Uran znajduje się w znaku Barana i na razie nie wywiera wpływu na wasze sprawy.
 
Neptun w twoim znaku zodiaku sprawi, że Ryby urodzone na początku I dekady znaku poczują, jak budzi się ich intuicja. Możliwe niezwykłe sny, zbiegi okoliczności, a także miłosne zagadki.

Pluton znajduje się w znaku Koziorożca i tworzy aspekt sekstylu do twojego znaku. Pomaga ci być odpornym na zewnętrzne wpływy.

SAMOPOCZUCIE
Mars sprawi, że w lipcu możesz być nieco bardziej nerwowy i mieć problemy z koncentracją. W sierpniu wielka poprawa formy. Jedz zdrowo, śpij wystarczająco dużo i pamiętaj, że w wakacje Ryby mają święte prawo do słodkiego lenistwa.

MIŁOŚĆ
 
 
Do 11.08 Wenus znajdzie się w trygonie do twojego znaku zodiaku i zapewni ci powodzenie w miłości. Jeśli martwiłeś się z powodu nieporozumień, to wiele uda się wyjaśnić. Nie bądź tylko zbyt krytyczny wobec siebie i nie mów w kółko o swoich błędach, bo smutna mina w tym miesiącu się nie sprawdzi i nie zadziała na płeć przeciwną. Po 12.08 Wenus znajdzie się w kwinkunksie do twojego znaku, a więc będziesz spokojniejszy i mniej wylewny w uczuciach. Od 15.08 znów wielkie zamieszanie i powodzenie, bo Merkury znajdzie się w opozycji do twojego znaku zodiaku.
 
Samotne Ryby zaczną na serio rozglądać się za kimś sympatycznym na wakacyjną randkę. W Internecie lub na wyjeździe z pewnością uda się wam nawiązać kilka flirtów, ale dopiero w drugiej połowie sierpnia szczęście będzie wam sprzyjać.
 
Ryby w związkach będą w dobrych humorach, ale mogą narzekać na brak czasu na partnerskie sprawy. W tym miesiącu różne obowiązki mogą sprawić, że nie będziecie mieli zbyt wiele miłosnego zapału. Uważajcie, bo nie samą pracą człowiek żyje. W lipcu i po 15.08 poprawa sytuacji i lepsze porozumienie z partnerem.

PRACA I FINANSE
Choć są wakacje, to różne obowiązki i ważne zadania będą co chwila spadać właśnie na wasze głowy. Choć nie zapowiada się wielki awans, to zostaniecie docenieni. Tylko wy będziecie w stanie sprawnie zarządzać i panować nad kryzysowymi sytuacjami. Do 30.07 i po 15.08 sprzyja wam planeta handlu, komunikacji i podróży Merkury. Pilnujcie rachunków, nadarzy się okazja do przypływu gotówki i poprawy stanu waszych finansów.
 
Szukający lepszej pracy mają szansę skorzystać z pomocy kogoś z kim dawniej pracowali lub też pośrednik zaproponuje im ciekawą ofertę. Do 30.07 i po 15.08 wspomaga was planeta Merkury, dzwońcie więc, i spotykajcie się z decyzyjnymi ludźmi.


Więcej horoskopów dla Ryb

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer