Internetowy kurs astrologii dla początkujących

Polecamy

Numerologiczny horoskop miesięczny

Horoskop roczny
na 2014 rok

Wróżba z tarota
na 2014 rok

Horoskop miłosny
na 2014 rok

Horoskop zawodowy
na 2014 rok

Horoskop numerologiczny
na 2014 rok

Horoskop chiński na rok Drewnianego Konia - 2014

Kursy astrologii

Kursy astrologii

Internetowy Kurs "Astrologia horarna w praktyce" VII-VIII 2014

Więcej informacji i zapisy

Internetowy Kurs "Astrologia dla początkująych" IX-XI 2014

Więcej informacji i zapisy

31.07.2014
Warszawska Szkoła Astrologii:
Poglądy polityczne i społeczne w horoskopie - Izabela Podlaska-Konkel

Więcej informacji

Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne:
Darmowy kurs "Astrologia od podstaw" II-XII 2014 - Miłosława Krogulska

Więcej informacji

Warsztaty w Warszawskiej Szkole Astrologii I-XII 2014

Więcej informacji

Horoskop dla Ryb na Słońce w Pannie od 23.8.2014 do 22.9.2014

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Zabłyśniesz i zachwycisz

Ryby będą przewodzić towarzyskim zebraniom, a od ich rady wiele będzie teraz zależało. Postaraj się być wyrozumiały i serdeczny, ale także pamiętaj o swoich własnych interesach. W tym miesiącu nie wszyscy będą tak subtelni i dobrze wychowani, jak ty!

TWOJE TRANZYTY
Opozycja Słońca uczyni cię towarzyskim i wesołym.
Opozycja Merkurego do 1.09 radzi dbać o własne sprawy, kwinkunks od 2.09 sprzyja korzystnym układom i znajomościom.
Kwinkunks Wenus do 4.09 uczyni cię zazdrosnym, opozycja od 5.09 sprzyja twoim miłosnym sprawom.
Trygon Marsa przyniesie konieczność rozstrzygnięcia konfliktów, doda ci przenikliwości i cierpliwości.
Kwinkunks Jowisza pomoże ci w karierze i zapewni przypływ odwagi.
Trygon Saturna sprzyja poważnym życiowym decyzjom.
Półsekstyl Urana sprzyja odkrywczym pomysłom.
Koniunkcja Neptuna sprzyja zainteresowaniu psychologią i ezoteryką.
Sekstyl Plutona czyni cię odważnym.


GŁÓWNE WYDARZENIA
Kiedy wszyscy ze smutkiem wracają do pracy, zodiakalne Ryby cieszą się, że po wakacjach spotkają się wreszcie ze wszystkimi znajomymi. Opozycja Słońca sprawi, że będziesz teraz mile widziany w każdym towarzystwie. Staniesz się pewny siebie, wesoły i bardzo dociekliwy. Możesz liczyć na wiele udanych spotkań towarzyskich, podczas których nie będziesz cicho siedzieć w kąciku. O wszystkich plotkach i nowościach tym razem dowiesz się jako pierwszy. Wszyscy będą się z tobą liczyć, co bardzo poprawi ci nastrój. Uważaj tylko, aby zbyt mocno nie zaangażować się w cudze sprawy. Merkury także  znajduje się do 1.09 w opozycji do twojego znaku zodiaku, a więc grozi ci starcie z pewną nieprzyjemną osobą. Bądź jednak pewny, że tym razem przyjaciele staną po twojej stronie.

SAMOPOCZUCIE
Będziesz w dobrym humorze, a zdrowotne problemy powinny cię ominąć. Wrzesień sprzyja urządzaniu przyjęć, rodzinnych spotkań i różnych uroczystości. Możesz mieć więcej gości niż zwykle, tym bardziej, że nikomu nie odmówisz zaproszenia. Wykorzystaj dobry nastrój, aby pogodzić się z upartymi krewnymi i załagodzić wreszcie różne rodzinne nieporozumienia. Chętnie zrobisz coś pożytecznego dla otoczenia, a nawet bezinteresownie pomożesz sąsiadom. Mars znajduje się w trygonie do twojego znaku. Zadbaj o zęby, bo zaległości mogą mieć przykre skutki.

MIŁOŚĆ
Zapowiada się wesoły czas. Słońce sprzyjać będzie udanym flirtom i obiecującym romansom. Sympatyczny uśmiech zjedna ci grono oddanych fanów. Najmilsze dni czekają cię we wrześniu, kiedy Wenus znajdzie się w bardzo korzystnej opozycji do twojego znaku.

Samotne Ryby nie będą tak nieśmiałe i chętnie nawiążą romantyczną znajomość. Być może za swaty zabiorą się twoi przyjaciele. Nie obawiaj się zaufać ich radom! Nie obiecuj jednak zbyt wiele, bo ktoś może wziąć twój uśmiech za obietnicę dozgonnej miłości. Niechcianym adoratorom powiedz wreszcie prosto w oczy, że to już naprawdę koniec. Inaczej  narazisz się na plotki lub próbę miłosnej zemsty! Dyplomatyczne zabiegi mogą nie wyjść ci na zdrowie. Za to szczerość i odwaga zapewnią ci spokój i powodzenie. Na wszelki wypadek unikaj jednak spotkania z byłą narzeczoną twojej obecnej sympatii i nie flirtuj z kimś, kto jest już zajęty.

Ryby w stałych związkach mogą liczyć na wiele radości i wyrozumiałości. Jeśli coś was dzieli, to teraz odważnie wyjaśnicie spory i odnajdziecie ponownie szczęście i spokój.  Do 4.09 trzymaj jednak na wodzy swoje nerwy, bo możesz stać się zazdrosny o kogoś, kogo kochasz. Różne plotki mogą popsuć twoją sielankę, a potem nie okażą się prawdą.
 
PRACA I FINANSE
Wpływ Merkurego przyniesie ci nowe okazje do zdobycia ciekawych umiejętności zawodowych. Nie przegap okazji i zapisz się na szkolenie lub kurs, dzięki któremu będziesz mógł awansować. W tym miesiącu wiele zyskasz dzięki wstawiennictwu znajomych, którzy pomogą ci w zawodowych kłopotach. Słońce i Merkury sprzyjają odkrywaniu zawodowych tajemnic i poznawaniu prawdziwych motywacji, jakimi kierują się twoi przyjaciele. Niektóre sekrety zachowaj dla siebie, bo mogą być tak zaskakujące, że trudno będzie w nie uwierzyć.

Po 5.09 bądź bardziej ostrożny i unikaj niepotrzebnych konfliktów. Zapragniesz odciąć się od starych spraw i pomysłów, które mimo starań nie przynoszą ci zysków. Bądź pewny siebie i odważny, ale nie krytykuj szefa za jego plecami. Ktoś „życzliwy” chętnie doniesie mu o twoich poglądach, a nawet doda od siebie kilka ostrych słów. Nieporozumienia mogą mieć poważne skutki i stracisz sporo energii aby się z nich wytłumaczyć. Na szczęście możesz liczyć na przyjaciół, którzy nie zostawią cię w potrzebie. Najchętniej pomogą ci te osoby, którym sam kiedyś pomogłaś.

Poszukujący lepszej pracy mogą liczyć na pomoc przyjaciół i znajomych. Odświeżcie swoje kontakty z różnymi wpływowymi osobami i otwarcie mówcie, że szukacie lepszej pracy. Im więcej osób będzie wam pomagać, tym większe szanse na dobre wiadomości. Po 5.09 planety bardzo sprzyjają rozmowom kwalifikacyjnym i konkursom na wymarzone stanowisko.

Ryby, które się uczą, chętnie wrócą do szkoły, ale tylko po to, żeby spotkać się z przyjaciółmi. Ich opowieści i wakacyjne przygody będą tak interesujące, że na naukę nie wystarczy wam czasu. Unikajcie sporów z nauczycielami, bo stracicie dobrą opinię. Dopiero po 5.09 uda się wam skoncentrować na lekcjach i domowych zadaniach.


Więcej horoskopów dla Ryb

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer