Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Ryb na Słońce w Raku od 21.6.2016 do 21.7.2016

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Skoncentruj się na konkretach

Staniesz mocno na ziemi i nie dasz się skusić pustym obietnicom. Interesować cię będą tylko poważne sprawy i przedsięwzięcia, które przyniosą gwarantowany zysk.

Miłość
Masz szansę pogodzić się z partnerem i przekonać wszystkich do swojego związku. Bądź jednak ostrożny, bo nie uda ci się ukryć swoich uczuć przed wzrokiem wścibskich przyjaciół. Jeśli chcesz utrzymać coś w tajemnicy, to bądź w tym czasie bardzo ostrożny! Będziesz troszczyć się o zdrowie partnera i przejmiesz się jego zawodowymi kłopotami. To także dobry czas, aby rozmawiać na ważne tematy i wspólnie decydować o rodzinnych sprawach. Choć krewni chętnie wtrącą się w wasze życie, to uda się uniknąć większych nieporozumień.

Samotne Ryby zajmą się raczej pracą i karierą, niż miłością. Macie jednak szansę na ciekawą znajomość, szczególnie zawartą w pracy lub w urzędzie. Postarajcie się tylko zadbać o piękny i zdrowy wygląd! Przez nadmiar obowiązków możecie zapomnieć o manicure lub wizycie u fryzjera, co nie dodaje wielkiej pewności siebie.

Rodzina i przyjaciele
W sprawach domowych i rodzinnych okażesz się teraz zasadniczy i nieprzejednany. Wpadniesz na pomysł nowego podziału obowiązków i nie pozwolisz, aby domownicy wylegiwali się na balkonie, kiedy ty gotujesz lub rozwieszasz pranie. Zażądasz, aby każdy robił coś pożytecznego, choć grozić to będzie prawdziwym buntem! Miesiąc sprzyja zajęciom, które wymagają planowania i wspólnego zastanawiania się nad trudnymi szczegółami. Teraz masz szansę przeprowadzić zaległy remont lub zrobić wielkie przemeblowanie. Wygospodaruj jednak trochę czasu także na własne hobby i duchowe potrzeby. Dobrze ci zrobi chwila zastanowienia, a nawet dystansu do wydarzeń, które niepokoiły cię tego lata. Szczera rozmowa z rodzicami lub krewnymi, którzy są dla ciebie autorytetem, pozwoli ci mocniej uwierzyć we własne siły i zdolności.

Kariera i pieniądze

Silny wpływ planet zwiastuje niespodzianki, które nie wydadzą ci się przyjemne. Być może będziesz musiał zastąpić kogoś leniwego lub mniej zdolnego, albo szef zleci ci dodatkowe obowiązki. Nie narzekaj, bo dzięki wytrwałej pracy dasz sobie radę z ambitnymi zadaniami. Nie pozwól się tylko poganiać i pamiętaj o wszystkich ważnych terminach. W tym miesiącu więcej niż sądzisz zależeć będzie od szczegółów i zwyczajnych zbiegów okoliczności. Jeśli będziesz osobiście pilnować ważnych spraw, to nie tylko unikniesz przykrości, ale także zdobędziesz dodatkowe pieniądze.

Do 12.07 szczęście sprzyja tym Rybom, które marzą o lepszej posadzie lub nowej pracy. Postaraj się szybko i odważnie reagować na nowe propozycje, a przede wszystkim nie czekaj, aż w drodze do celu ubiegnie cię ktoś mniej zdolny.

Na swoje przyjemności i odpoczynek możesz pożałować czasu lub pieniędzy, co jednak nie wpłynie korzystnie na twój humor i zdrowie. Zastanów się, czy rzeczywiście musisz dużo wydać, żeby odpocząć? Rowerowa wycieczka lub piknik w cieniu drzew nic nie kosztują, a na pewno poczujesz się lepiej. Do 11.07 masz szczęście w grach losowych.

ZALECENIA SPECJALNE
URODZENI 19.02 – 29.02

Możesz wyolbrzymiać niektóre ze swoich problemów. Jeśli spokojnie się zastanowisz i poprosisz o bezstronną radę, to znajdziesz wyjście z każdej trudnej sytuacji. W drugiej połowie miesiąca sprzyja ci szczęście w podróży.

URODZENI 1.03 – 10.03
Czeka cię miesiąc pełen ważnych wydarzeń. Korzystny wpływ Jowisza pomoże ci w sprawach urzędowych. W drugiej połowie miesiąca zdobędziesz nowych przyjaciół i niezwykłych pomocników.

URODZENI 11.03 – 20.03
Będziesz spokojniejszy i bardziej pewny siebie, niż inne zodiakalne Ryby. Miesiąc sprzyja spokojnej pracy i odpoczynkowi. Zadbaj o swoje zdrowie i zrezygnuj z części niezdrowych przyzwyczajeń.


Więcej horoskopów dla Ryb

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer