Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Ryb na Słońce w Pannie od 22.8.2016 do 22.9.2016

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Pracowity miesiąc

Przed tobą pracowity miesiąc. Mimo tego w każdym wydarzeniu będzie coś dobrego i inspirującego. Nie przejmuj się drobiazgami, a wszystko będzie dobrze.

MIŁOŚĆ
Będziesz uwodzicielski i atrakcyjny dla przedstawicieli płci przeciwnej, ale unikaj flirtów przez internet. Partner może być zazdrosny, jeśli zaczniesz pod byle pretekstem logować się do sieci. Opozycja Merkurego sprzyja za to wspólnym wyjazdom, odpoczynkowi i zajmowaniu się waszym ulubionym hobby.

Samotne Ryby będą niezdecydowane i bardzo zmienne. Niezwykle łatwo kogoś oczarujesz, a potem będziesz zaskoczony propozycją randki lub romantycznego jesiennego wyjazdu. Słuchaj swojego serca, a nie popełnisz w miłości błędu.

RODZINA I PRZYJACIELE
Miesiąc sprzyja szybkim remontom, porządkom i większym zakupom.  Być może ktoś, z kim się bardzo liczysz, zapowie się do ciebie z wizytą. Zacznie ci zależeć na tym, co na temat twojej siedziby i rodziny sądzą sąsiedzi i dalsi krewni. Nie popadaj w przesadę podczas zakupów mebli lub agd, bo możesz mieć zachcianki, które będą kosztować fortunę. Kieruj się własnym gustem i doświadczeniem, a nie dobrymi radami sprzedawców. W drugiej połowie września będziesz mieć więcej spokoju.

PRACA I PIENIADZE
Na ambitne zadania i nowe, ciężkie obowiązki nie będziesz miał teraz ani siły, ani ochoty. Na szczęście problemów w pracy będzie mniej i uda ci się schować przed zbyt aktywnym i agresywnym szefem. Na zebraniach uśmiechaj się do wszystkich, ale nie daj się wmanewrować w cudze kłopoty. Będzie wesoło i mile spędzisz czas, a zdobyte umiejętności kiedyś ci się przydadzą. Jeśli prowadzisz własny biznes, to Merkury sprzyja udanym interesom. Będziesz mógł liczyć na więcej klientów i przypływ gotówki. Nie podejmuj jednak ryzykownych decyzji podczas zaćmienia Słońca 31.08-2.09 oraz zaćmienia Księżyca 15-17.09, bo jeśli popełnisz błąd, trudno będzie uniknąć konsekwencji.

ZDROWIE
Mars w kwadraturze do twojego znaku doda ci animuszu i sprawi, że nie złamie cię przeziębienie ani grypa. Nie noś tylko ciężkich siatek! Możesz naderwać sobie mięsień, jeśli bohatersko zaczniesz sam taszczyć zgrzewkę wody i kilka wielkich siatek.

ZALECENIA SPECJALNE
URODZENI 19.02 – 29.02
Słońce sprzyja sukcesom, ale zadbaj o dobre relacje z ludźmi. Praca i obowiązki to nie wszystko! Bądź sympatyczny, pomagaj i doradzaj, a jeszcze lepiej na wszystkim wyjdziesz.

URODZENI 1.03 – 10.03
Wenus sprawi, że będziesz ostrożny i nostalgiczny. Uporządkuj albumy z rodzinnymi zdjęciami, zadzwoń do krewnych, którzy zawsze wiedzieli, jak poprawić ci humor.

URODZENI 11.03 – 20.03
Merkury pomoże spotykać się z przyjaciółmi i odkrywać nowe rozrywki. Zapisz się na zumbę lub odkryj, jak przyjemnie jest razem ćwiczyć jogę.Więcej horoskopów dla Ryb

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer