11 Festiwal Tarota w Warszawie

Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Ryb na Słońce w Wadze od 22.9.2016 do 22.10.2016

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Udany czas

Otoczą cię przyjaźni ludzie. Zdobędziesz nowe wiadomości, bo sprzyja ci trygon Merkurego. Korzystaj z dobrej passy, proś o poradę i ucz się od innych. Planety zadbają, aby niczego ci w tym miesiącu nie zabrakło.

MIŁOŚĆ
Nie wykręcaj się nawałem obowiązków i idź na randkę, bo będzie wspaniale. W stałych związkach spokojniej. Powodów do sprzeczek będzie mniej, bo ktoś przestanie wtrącać się i doradzać, jak macie postępować. To idealny czas, aby podejmować decyzje związane ze ślubem lub powiększeniem rodziny.

Samotnym Rybom
serce żywiej zabije na widok kogoś, kto zostanie im przedstawiony przez przyjaciół. Od 23.09 Wenus w trygonie zapewni ci okazję do zawarcia niezwykłej znajomości. Może ci zależeć na dalszym ciągu znajomości, ale Mars radzi działać powoli. Niech to ciebie ktoś uwodzi i zdobywa twój numer telefonu.

RODZINA I PRZYJACIELE
Możesz mieć mniej czasu na domowe obowiązki. Poszukasz lepszych rozwiązań na różne męczące zadania. Nauczysz wszystkich gotować makaron z sosem i nawet bardzo leniwe osoby opanują sztukę odkurzania i włączania pralki. Wyjdzie ci to na dobre, bo będziesz miał więcej czasu dla siebie. Po 7.10 broń się przed gośćmi, którzy będą mieli ochotę wprosić się do ciebie na obiad, gdy ty masz zupełnie inne plany. Wenus sprzyjać będzie podróżowaniu, sztuce i odpoczynkowi, a nie poświęcaniu się dla innych.

PRACA I PIENIADZE
Merkury doda ci odwagi, a Słońce sprzyja załatwianiu różnych trudnych spraw. Powiesz komuś prosto z mostu, co sądzisz o miganiu się od pracy i w porę zapobiegniesz kłopotom. Pamiętaj o grzeczności i uprzejmości, bo Mars do 26.09 może sprawić, że będziesz ostry i surowy, gdy tymczasem Merkury sprzyja poprawie relacji z osobami, które dotychczas nie za bardzo cię lubiły. Weekendy sprzyjają zakupom. Szybko znajdziesz to, co chcesz, w dodatku za nieduże pieniądze.

ZDROWIE
Mars radzi dobrze się odżywiać. Na zupach z torebki i kebabach daleko nie zajedziesz. Więcej warzyw i owoców sprawi, że będziesz miał energię, a problemy z żołądkiem nie pokrzyżują twoich ambitnych planów.

ZALECENIA SPECJALNE
URODZENI 19.02 – 29.02
Wenus sprawi, że postanowisz zrobić trochę porządków w swoim życiu uczuciowym. Powiesz wszystkim, jak chciałbyś być traktowany, a jakie zachowania od dawna ci się nie podobają.

URODZENI 1.03 – 10.03
Mars radzi zadbać o zdrowie. Zwolnij tempa i znajdź chwilę, aby odsapnąć od obowiązków, wyspać się i choć trochę zrelaksować.

URODZENI 11.03 – 20.03
Merkury pomoże ci podjąć ważne decyzje i sprawi, że będziesz pewny siebie i dobrze zorganizowany. Dasz sobie radę ze wszystkimi obowiązkami.Więcej horoskopów dla Ryb

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer