Podręcznik astrologii. Tom pierwszy interpretacja horoskopu

Polecamy

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop miłosny
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Horoskop chiński na rok Drewnianego Konia - 2014

Kursy astrologii

Kurs stacjonarny "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości"

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs "Astrologia partnerska"

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości"

Więcej informacji

Kursy tarota

Internetowy kurs tarota - Tarot dla zaawansowanych, I-IV 2015

Więcej informacji

Horoskop dla Ryb na Słońce w Wodniku od 20.1.2015 do 18.2.2015

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Wenus sprzyja miłości

Miesiąc sprzyja sprawom duchowym i miłości. Nie dziw się nieprawdopodobnymi zbiegom okoliczności, zapisuj sny i nie bagatelizuj znaków, jakie zsyła ci los. Możesz odkryć sekret lub pod wpływem intuicji podjąć ważną decyzję. Czas sprzyja korzystnym zmianom, ale nie rób niczego wbrew sobie!

GŁÓWNE WYDARZENIA

Nie porywaj się na zbyt wiele, bo masz teraz mniej sił i odporności od innych znaków zodiaku. Słońce już niesie ci nową porcję energii, ale jeszcze nie zawitało do twojego znaku zodiaku. Zrób więc wokół siebie więcej porządku i nie angazuj się zbytnio w cudze sprawy. Właśnie teraz wszystkie Ryby powinny dbać bardziej o swoje zdrowie i nie przemęczać się dodatkową pracą. Sprzyja ci za to szczęście w miłości i różnych towarzyskich sprawach. Hobby, przyjaciele i chwile beztorskiego lenistwa pozwola ci odzyskać radość i optymizm.

SAMOPOCZUCIE
Będziesz teraz bardziej senny i spokojny. Miesiąc nie sprzyja ryzykownym sportom czy męczącym podróżom. Twoja kondycja wymagać będzie troski. Mars całly czas przebywa w twoim znaku, grozi ci więc przeziębienie lub problemy z gardłem. Dbaj o dietę i ubieraj się ciepło! W weekendy znajdź więcej czasu na swoje zainteresowania i nie poświęcaj energii na sprawy, które dawno przestały cię interesować. Możesz mieć mniej cierpliwości dla przyjaciół i znajomych, którzy wymagają od ciebie zbyt wiele. Przestań poświęcać się dla innych i zrób wreszcie coś tylko dla siebie!

MIŁOŚĆ
Będziesz rozmyślać o romantycznej miłości i zaczniesz bardziej wyczuwać nastroje innych ludzi. Zauważą to osoby nieszczęśliwe i pokrzywdzone przez los. Będziesz musiał pomóc komuś w miłosnych kłopotach, ale nie bierz na siebie odpowiedzialności za cudze decyzje! W styczniu możesz wplatać się w miłosną aferę, która tak na prawdę wcale nie będzie ciebie dotyczyć. Po 27.01, kiedy Wenus wejdzie do twojego znaku, uda ci się znaleźć dobre wyjście z trudnej sytuacji. Jednak Ryby, które są nieszczęśliwe w miłości mogą wtedy podjąć radykalne decyzje! Pod wpływem impulsu powiesz komuś wszystko to, co leżało ci na sercu przez kilka ostatnich miesięcy. Doprowadź sprawy do końca i wyjaśnij wszystkie nieporozumienia, a od razu poczujesz się lepiej!

Samotne Ryby będą pragnąć wyjątkowego traktowania w miłości. Marzyć ci się będą kolacje przy świecach i spacery w świetle księżyca. W oczekiwaniu na istotę jak z bajki możesz jednak nie zauważyć kogoś, kto jest ci przeznaczony! Po 27.01 uda ci się nawiązać kilka nowych znajomości. Nie sądź ludzi po pozorach, a sprzyjać ci będzie szczęście w miłości.

Ryby w stałych związkach nie będą skłonne do zwierzeń. Zapragniecie nawet kilku dni samotności, aby w spokoju przemyśleć miłosne wydarzenia z ostatnich miesięcy. Po 27.01, kiedy Wenus wkroczy w wasz znak zodiaku, warto szczerze porozmawiać, a nawet wybrać się na szalony romantyczny wyjazd.
 
PRACA I FINANSE
Sprawy zawodowe wymagać będą cierpliwości i większej ostrożności. To nie jest dobry czas na ryzykowne ruchy! Twoje pomysły będą mniej trafne, a zawodowe zaangażowanie może osłabnąć. Nie licz, że do zdobycia większej ilości gotówki wystarczy tylko urok osobisty. Szef może wymagać od Ciebie zadań, które przerosną twoje możliwości. Może czas już wziąć zimowy urlop? Najkorzystniejszy czas na pokazanie się w lepszym świetle nadejdzie po 4.02. Cały miesiąc sprzyja oszczędzaniu i planowaniu wydatków na cały rok. Ktoś może poprosić cię o pożyczkę, a ty nie będziesz umiał odmówić. Pomyśl o swoich własnych długach, zanim zgodzisz się pomagać innym.

Poszukujący lepszej pracy
mogą bardziej niż w poprzednich miesiącach narzekać na swój los oraz zamartwiać się o przyszłość. Półsekstyl Merkurego i Słońca sprawi, że możecie zbyt pesymistycznie oceniać swoje szanse. Po 27.01 szczęście zacznie wam bardziej sprzyjać i pojawi się więcej ciekawych propozycji.

Ryby, które się uczą lub studiują, zapragną ukryć się przed wzrokiem surowych nauczycieli i wymagających wykładowców. Styczeń sprzyja spokojnej nauce, ale nie zgłaszajcie się na ochotnika do zbyt męczących projektów. Po 27.01, kiedy Wenusznajdzie się w waszym znaku, wszystko wyda się wam o wiele prostsze i łatwiejsze!


Więcej horoskopów dla Ryb

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer