Polecamy

Horoskop chiński na rok Ziemskiej Owcy (2015)

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop miłosny
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Ryb na Słońce w Strzelcu od 22.11.2015 do 21.12.2015

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Ważne wydarzenia

Gdy wszyscy zajmą się gwiazdkowymi zakupami, ty będziesz planował rozwój swojej kariery. Odkryjesz nowe zainteresowania i spostrzeżesz, że masz prawdziwy talent do kierowania innymi ludźmi. Kwadratura Słońca uczyni cię pewnym siebie, a opozycja Jowisza doda ci sprytu i odwagi.

Główne wydarzenia
Zapowiada się pracowity miesiąc. Poczujesz przypływ twórczej energii i zacznie ci zależeć na tym, aby udało ci się zrobić coś na prawdę ważnego i potrzebnego. Nie lekceważ swoich obowiązków i podchodź poważnie do wszystkich obietnic, jakie złożyłeś lub zamierzasz złożyć. Kwadratura Słońca jest aspektem pokonywania trudności układania planów i mozolnego ich realizowania. Jeśli czujesz, że w jakiejś dziedzinie życia spotykają cię niepowodzenia, to przemyśl swoją strategię i zdecyduj się na zmiany. Kwadratura Saturna pomoże ci podjąć trudne decyzje.  Możesz teraz liczyć na pomoc ze strony ludzi starszych, obdarzonych autorytetem. Ich rady i spostrzeżenia na temat twojej sytuacji okażą się cenne. Najlepsze dni w miesiącu to czas między po 10.12, kiedy Merkury tworzyć będzie sekstyl do twojego znaku. Na te dni planuj rozpoczęcie trudnych przedsięwzięć lub podpisywanie ważnych dokumentów.

Samopoczucie
Będziesz w dobrym nastroju, o ile nie wplączesz się w cudze konflikty. W listopadzie możesz zdenerwować się na postępowanie przyjaciół lub współpracowników. Nie zmienisz ludzkich charakterów, pozostaw więc sprawy własnemu biegowi. Po 5.12 uda ci się wyjaśnić nieporozumienia i od razu poczujesz się lepiej. Bądź jednak ostrożny za kierownicą i podczas uprawiania sportu, bo z powodu braku uwagi możliwa jest kontuzja. Kwadratury Słońca i Merkurego (do 10.12) to aspekt napięć, a czasem też bezsenności. Zadbaj o swoją wygodę, a po pracy postaraj się wyciszyć i uspokoić. Inaczej szybko staniesz się nerwowy, a nawet nieznośny dla najbliższego otoczenia.

Miłość
Sam będziesz decydował o swoich miłosnych sprawach. Dobre rady rodziny i przyjaciół na nic ci się nie przydadzą. Jeśli postanowisz związać się z kimś, kogo uważasz za swój ideał, to w imię miłości pokonasz każdą przeszkodę. W grudniu staniesz się też zazdrosny, namiętny i bardzo pewny siebie. Nie stawiaj wszystkiego na jedną kartę, bo gorzkich słów będziesz potem żałował.

Samotne Ryby
poczują, że znów mają ochotę flirtować i poznawać nowych ludzi. W listopadzie mogą jednak nie być w romansowym nastroju. Kwadratura Słońca zwiastuje ci trochę nieporozumień, a nawet zapowiada kłótnię z kimś, kto nie spełnia twoich oczekiwań.  Po 5.12 bądź czujny! Pewna stara znajomość może odżyć lub przypadkowo zdobędziesz ciekawe wiadomości na temat osoby, która kiedyś była ci bliska. W grudniu masz szansę poznać kogoś wygadanego i inteligentnego.

Ryby w stałych związkach
o wszystkim będą chciały decydować same, co rozzłości partnera. Rób to, co uważasz za stosowne i domagaj się, aby twoje prośby były respektowane. Po 5.12 staniesz się bardziej serdeczny i wyrozumiały. Będziesz w dobrym humorze, a partner spełni każdą twoją prośbę. To dobry czas, aby jak najwięcej robić razem. Teraz omawiaj plany na przyszłość i ciesz się życiem. Nie słuchaj tylko krewnych, którzy wszystko widzą w czarnych barwach.

Kariera i pieniądze

Plany, jakie teraz ułożysz zakończą się sukcesem. Poznawaj jak najwięcej ludzi, mów otwarcie o swoich zaletach i dokonaniach. Masz szansę zostać doceniony i wyróżniony. Także decyzje, które dotyczyć będą nauki lub szkoleń pozwolą ci w przyszłości działać na większą skalę. Jeśli pracujesz w grupie, to nie narzucaj swojego zdania innym i nie pouczaj ludzi przy byle okazji. Daj innym więcej samodzielności i osobiście pilnuj tego, co będzie najważniejsze. Opozycja Jowisza sprzyja poprawie relacji z różnymi ważnymi osobami. Słońce w kwadraturze pomoże ci bronić swoich interesów przed konkurencją. Jeśli czujesz, że ktoś ci zagraża, od razu stań do walki. Bądź pewny siebie i nie ustępuj intrygantom, a pozbędziesz się wrogów. Po 5.12 trygon Wenus sprzyja udanym zakupom. Skorzystaj w różnych promocji i wyprzedaży, spełnij swoje marzenie.

Poszukujący lepszej pracy
mają przed sobą bardzo dobre dni. Mimo końca roku zostaniecie dostrzeżeni przez ciekawych pracodawców. Postaraj się pojawiać osobiście w ważnych miejscach, bo przez przypadek możesz spotkać bardzo pomocną i życzliwą ci osobę. Pamiętaj też o posiadanych dyplomach, certyfikatach i oficjalnych zaświadczeniach, bo teraz będą się mogły przydać. Po 10.12 spodziewaj się dobrych wiadomości.

Nauka
Ryby, które się uczą lub studiują energicznie zabiorą się do pracy. Będziecie dobrze zorganizowani, punktualni i słowni. To dobry czas, aby wziąć udział w ciekawym projekcie lub zabłysnąć podczas wykonywania trudnej pracy. Przez cały miesiąc szczęście wam sprzyja, a konfliktów z wymagającymi nauczycielami będzie mniej niż w poprzednich tygodniach. Do 10.12 największe sukcesy odniesiecie w językach obcych i przedmiotach humanistycznych, po 10.12 nadrobicie zaległości w matematyce i fizyce.

ZALECENIA SPECJALNE
URODZENI 19.02 – 29.02

Słońce sprawi, że będziesz w dobrym humorze, ale nie uda ci się uciec przed różnymi zaległościami. Pojawi się szansa na sukces lub wygraną w trudnej sprawie, ale trzeba będzie powalczyć. Bądź dobrej myśli, bo ludzie będą ci sprzyjać.

URODZENI 1.03 – 10.03
Jowisz doda ci optymizmu. Będziesz marzyć o ekscytujących przygodach i dalekich podróżach, ale zamiast tego trzeba będzie zabrać się do pracy. Zanim dla jednej chwili lenistwa zrezygnujesz z ważnego projektu, pomyśl o swojej przyszłości.

URODZENI 11.03 – 20.03
Mars nadal cię pogania. Pod jego wpływem będziesz bardziej niż zwykle niespokojny i ciekawski. Lepiej cię nie denerwować, bo możesz być uszczypliwy. Sport, hobby i odpoczynek pomogą ci spędzić tydzień w bardzo dobrej formie.


Więcej horoskopów dla Ryb

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 11W 11. numerze "Astrologii Profesjonalnej" dużo miejsca poświęcamy pracy słynnej amerykańskiej astrolog Joan Quigley, która przez wiele lat doradzała Reaganom. Odszyfrowujemy również zagadkę, jakie naprawdę są Wodniki. Prezentujemy wskazówki, jak interpretować spalone planety w horoskopie urodzeniowym i w progresjach. Opisujemy również znaczenie aspektów Księżyca z Saturnem.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 17W 17. numerze "Tarocisty" skupiamy się na praktyce wróżenia i materialnej stronie życia. Izabela Podlaska-Konkel omawia znaczenie Diabła, który często kusi nas aby mieć więcej i więcej. O Dworze Denarów, jako podstawie naszego codziennego życia, pisze Miłosława Krogulska. Przedstawiamy też wskazówki, jak wybrać strażnika talii i jak nawiązać z nim kontakt. Podajemy rozkłady na sprawy zawodowe.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 10W tym numerze poświęcamy dużo miejsca sprawom szóstego domu. Przyglądamy się zastosowaniu komet na przestrzeni wieków w astrologii mundalnej i urodzeniowej. Piszemy o tym, jak interpretować tranzyty Plutona, uważane za najsilniejsze w życiu każdego człowieka. Opisujemy zasady astrologii azteckiej. Dla tych, którzy pracują ze starymi datami, mamy artykuł na temat stylów liczenia początku roku.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 16W najnowszym numerze "Tarocisty" mamy dla Was duży wybór tekstów dotyczących różnych aspektów kart tarota. Karta Umiarkowanie jest postrzegana przez wielu zarówno początkujących, jak i zaawansowanych tarocistów jako trudną i enigmatyczną. Krzysztof Azarewicz odsłania przed naszymi czytelnikami sekrety karty Żądza w Tarocie Thota. Prezentujemy szczegółową analizę Dworu Kielichów i czwórek.

Zamów aktualny numer