Polecamy

Horoskop chiński na rok Ziemskiej Owcy (2015)

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop miłosny
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szole Astrologii

Internetowy kurs Astrologia elekcyjna - VII-VIII 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs Astrologia horarna w praktyce - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Tarot dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Astrologia dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych V-VIII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Ryb na Słońce w Raku od 21.6.2015 do 21.7.2015

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Baw się i nie narzekaj!

Kiedy Słońce wkracza w znak Raka, wszystkie Ryby czują przypływ sił witalnych. Poddaj się korzystnemu wpływowi planet! W czerwcu ty także zapragniesz śmiać się i bawić. Będziesz odważny i pewny siebie. Nie siedź w domu, nie oszczędzaj na wyjściach do kina czy na wakacyjnych wyjazdach.

GŁÓWNE WYDARZENIA
W tym miesiącu ważne sprawy będą układać się po twojej myśli. Trygon Słońca doda ci odwagi i animuszu. Optymizm, radość i energia, jakimi będziesz promieniował, przysporzą ci nowych przyjaciół. Jednak wpływ Marsa radzi ci, abyś do 24.06 zwracał większą uwagę na różne drobiazgi i szczegóły, a także przestrzegał terminów ważnych spraw i spotkań. Choć szczęście ci sprzyja, jak zawsze będziesz musiał trochę temu szczęściu pomóc. Korzystny wpływ Merkurego pozwoli ci poprawić relacje z krewnymi lub sąsiadami. Także urzędowe sprawy, z jakimi poprzednio zwlekałeś, będziesz mógł sprawniej załatwić. Wakacyjnym wyjazdom najbardziej sprzyjają dni po 8.07, kiedy trygon Merkurego zapewni ci okazję do zabawy i odpoczynku. Możesz wtedy liczyć na bardzo sympatyczne znajomości.

SAMOPOCZUCIE
Będziesz teraz w dobrym humorze, ale nie zwalnia cię to z obowiązku troski o swoje zdrowie. Kwadratura Marsa sprawi, że do 24.06 możesz być bardziej niż inni delikatny, a w lipcu nerwowy. Uważaj na dietę i zadbaj o swoją wygodę. Inaczej grozi ci przeziębienie lub problemy z żołądkiem. Na szczęście korzystny wpływ Merkurego sprawi, że dasz sobie ze wszystkim radę. Jednak nie oszczędzaj na swoich potrzebach! Lipiec sprzyja odpoczynkowi w miejscu, które od lat znasz i bardzo sobie cenisz.

MIŁOŚĆ

Zapowiada się udany miesiąc. Wykorzystaj pozytywny wpływ trygonu Słońca, aby wreszcie uporządkować swoje miłosne relacje. Jeśli jednak sądzisz, że zdołasz teraz coś ukryć przed wścibskimi znajomymi, to bardzo się mylisz. Twoi przyjaciele uznają, że właśnie twoje miłosne przygody są najciekawsze. Nie przejmuj się tym, bo rzeczywiście będziesz w centrum zainteresowania płci przeciwnej! Planety sprzyjają dobrej zabawie i nawiązywaniu nowych towarzyskich kontaktów. Twoja odwaga i większa niż do tej pory niezależność przyciągną uwagę płci przeciwnej. Uważaj tylko, aby nie obiecać zbyt wiele komuś, kto chciałby zaraz mieć się na własność. Grożą ci drobne towarzyskie nieporozumienia, których powodem będzie zazdrość lub niespełniona namiętność. Sam też w pierwszej połowie lipca możesz być trochę marudny i zazdrosny!Jednak najlepsza pora na wakacyjne to dni po 19.07, kiedy planeta Wenus znajdzie się w korzystnej opozycji do twojego znaku.

Samotne Ryby będą wesołe i optymistyczne. Wakacyjny wyjazd przyniesie ci okazję do zawarcia ciekawej znajomości, która może przerodzić się w coś więcej niż tylko przyjaźń. Być może poznasz kogoś w podróży lub podczas zakupów. Pora odrzucić to, co ci przeszkadza w odnalezieniu szczęścia. Pozbądź się złych myśli i zmień nawyki. Twoje pozytywne nastawienie jest ważniejsze niż modne ciuchy i drogie kosmetyki, ale w wygląd także warto tego lata zainwestować. Samotne Ryby mają w drugiej połowie lipca szansę na znalezienie swojej drugiej połowy na balach, przyjęciach i wakacyjnych festynach. Imponować ci będą osoby inteligentne, twórcze i posiadające życiową pasję. Zapragniesz mieć u swojego boku kogoś, z kogo będziesz mógł być dumny i kim będziesz mógł się przed wszystkimi znajomymi pochwalić.

Ryby w stałych związkach poczują przypływ miłosnej formy. Wcześniej grożą wam drobne nieporozumienia, które związane będą ze starymi nawykami i domowymi przyzwyczajeniami. Nie bądźcie zbyt drobiazgowi, a cały miesiąc będzie udany.

RODZINA
W życiu domowym zapowiada się wiele zmian, a być może nadchodzi prawdziwa rewolucja! Zabraknie ci sił i cierpliwości, aby po dniu ciężkiej pracy jeszcze w kółko zmywać i sprzątać. Twój styl życia może nie spodobać pewnej starszej, a ważnej dla ciebie osobie. Ktoś może nawet ingerować w twoje prywatne sprawy, co wywoła twoją irytację. Bądź też bardziej wyrozumiały dla dzieci. Uwagi dorastających osób niespodziewanie okażą się trafne i bardzo inspirujące. Jeszcze w czerwcu ustal nowy podział obowiązków i wygospodaruj dla siebie więcej wolnego czasu.

PRACA I FINANSE
Przed tobą sporo nowych zadań, ale nie będziesz się tym martwić. Przeciwnie, będziesz interesować się wszystkim co nowe i czego jeszcze dotąd nie robiłeś. To wpływ trygonu, jaki utworzy do twojego znaku Słońce. Wykorzystaj przypływ sił życiowych i zastanów się nad perspektywami przyspieszenia swojej kariery.  Z pewnością odnajdziesz wiele nowych możliwości, których dotychczas nie wykorzystałeś. Nie poświęcaj się tym razem dla innych, nie wyręczaj maruderów i leniwych kolegów, które tylko udają bezradnych i nieprzystosowanych. Nie kryj się ze swoimi poglądami, bo tylko niepotrzebnie się zdenerwujesz. Czasami burza jest jedynym środkiem, dzięki któremu można oczyścić atmosferę!

W czerwcu ciężkiej pracy będzie trochę mniej, a pieniędzy raczej więcej. Mimo wakacyjnego luzu w pracy pojawią się nowe propozycje i pomysły. Niektóre z nich na pierwszy rzut oka wydadzą ci się szalone i niemożliwe do realizacji. Nie poddawaj się tak łatwo, bo zrealizujesz je dzięki współpracy z kimś odważnym i obowiązkowym.

Po 8.07 bądź czujny, bo coś może się niespodziewanie zmienić. Przydadzą ci się wszystkie ploteczki i informacje, które krążyły wśród współpracowników przez ostatnie miesiące. Nie obawiaj się nowych wyzwań, bo zyskasz dzięki umiejętności odnalezienia się w nowych warunkach. Zastanów się też, czy nie potrzebujesz załatwić czegoś w różnych urzędach. Ryby, które zajmują się sztuką, mają przed sobą wyjątkowo dobry miesiąc. Nie bójcie się pokazywać swoich prac nawet najsurowszym krytykom.

Poszukujący lepszej pracy będą pełni optymizmu i szczęście będzie im sprzyjać. Najlepsze dni, aby umawiać się na spotkania w sprawie pracy to druga połowa lipca. Warto przeredagować swoje CV i podkreślić otwartość do nauki.

URODZENI 19.02 – 29.02
Możesz wyolbrzymiać niektóre ze swoich problemów. Jeśli spokojnie się zastanowisz i poprosisz o bezstronną radę, to znajdziesz wyjście z każdej trudnej sytuacji. W drugiej połowie miesiąca sprzyja ci szczęście w podróży.

URODZENI 1.03 – 10.03
Będziesz spokojniejszy i bardziej pewny siebie, niż inne zodiakalne Ryby. Miesiąc sprzyja spokojnej pracy i odpoczynkowi. Zadbaj o swoje zdrowie i zrezygnuj z części niezdrowych przyzwyczajeń.

URODZENI 11.03 – 20.03
Czeka cię miesiąc pełen ważnych wydarzeń. Korzystny wpływ Merkurego pomoże ci w sprawach urzędowych. W drugiej połowie miesiąca zdobędziesz nowych przyjaciół i niezwykłych pomocników.


Więcej horoskopów dla Ryb

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer