Podręcznik astrologii. Tom pierwszy interpretacja horoskopu

Polecamy

Numerologiczny horoskop miesięczny

Horoskop roczny
na 2014 rok

Wróżba z tarota
na 2014 rok

Horoskop miłosny
na 2014 rok

Horoskop zawodowy
na 2014 rok

Horoskop numerologiczny
na 2014 rok

Horoskop chiński na rok Drewnianego Konia - 2014

Kursy astrologii

Kursy astrologii

Internetowy Kurs "Astrologia horarna w praktyce" VII-VIII 2014

Więcej informacji i zapisy

Internetowy Kurs "Astrologia dla początkująych" IX-XI 2014

Więcej informacji i zapisy

31.07.2014
Warszawska Szkoła Astrologii:
Poglądy polityczne i społeczne w horoskopie - Izabela Podlaska-Konkel

Więcej informacji

Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne:
Darmowy kurs "Astrologia od podstaw" II-XII 2014 - Miłosława Krogulska

Więcej informacji

Warsztaty w Warszawskiej Szkole Astrologii I-XII 2014

Więcej informacji

Horoskop dla Ryb na Słońce w Skorpionie od 23.10.2014 do 22.11.2014

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Czekaj na sukces

W tym miesiącu poczujesz się potrzebny, doceniani i lubiany. Planety sprzyjają łagodzeniu konfliktów i omawianiu spornych spraw. Będziesz pełen energii, a to, co sobie zaplanujesz powinno wreszcie się udać.

GŁÓWNE WYDARZENIA

Czeka cię udany miesiąc. Nie warto marnować energii na spory i roztrząsanie towarzyskich afer. Trygony Słońca, Merkurego, Wenus i Saturna sprzyjają odzyskiwaniu tego, co straciłeś w poprzednich miesiącach. Nabierzesz optymizmu, a twoje działania cechować będzie większy rozmach. Skorzystasz z cudzych doświadczeń, sprawdzisz dobre rady doświadczonych osób. Czeka cię propozycja wyjazdu, zdobycia nowych doświadczeń, spotkania z niezwykłą osobowością. Czeka cię też więcej zaproszeń na ważne uroczystości i oficjalne bankiety. Postaraj się nie rozmawiać tylko o pracy! Dyskusje na ciekawe i niezwykłe tematy będą doskonałym relaksem, a przy okazji zaimponujesz swoim rozmówcom.

SAMOPOCZUCIE
Będziesz w doskonałym nastroju. Trygon Słońca złagodzi objawy chorób. Jeśli będziesz dbać o siebie, to z łatwością unikniesz jesiennej grypy. Sekstyl Marsa od 26.10 uczyni cię ruchliwym i bezpośrednim. Sprzyja ci szczęście w podróży, chętnie będziesz jeździł samochodem, a jeśli nie masz prawa jazdy, to postanowisz zapisać się na kurs. Wszystko to, co dodaje człowiekowi niezależności i wolności od innych ludzi wyda ci się kuszące i warte nauczenia się. W listopadzie staniesz się towarzyski i ciekawy wiadomości z życia innych ludzi. Nie opuścisz żadnej imprezy i będziesz się dobrze bawił. Nowe znajomości, jakie teraz zawrzesz, okażą się bardzo interesujące. Osoby, jakie poznasz nauczą cię czegoś nowego lub też pod wpływem ich doświadczeń zmienisz zdanie w kilku ważnych życiowych sprawach.

Nie zapominaj tylko o rodzinie, bo ktoś szybko zarzuci ci egoizm i brak zainteresowania domowymi sprawami. Wykonaj swoje obowiązki, bo zwlekanie może skończyć się konfliktem ze starszą, ale bardzo wymagającą osobą.

MIŁOŚĆ
W miłości Ryby będą teraz myśleć przede wszystkim o sobie i swoich przyjemnościach. Postaraj się być nieco bardziej cierpliwy i wyrozumiały wobec potrzeb osób, które są ci bliskie. Kwadratura Wenus po 16.11 sprawi, że możesz stać się bardzo nerwowy i mieć wrażenie, że wszyscy wokół przeszkadzają w realizacji twoich pragnień. Nie ulegaj złemu nastrojowi, bo możesz niepotrzebnie wyolbrzymiać swoje wady i troski.

Samotnym Rybom szczęście będzie sprzyjać. Dzięki trygonowi Wenus staniesz się bardziej zdecydowany i pewny siebie. Samotne Ryby będą miały okazję do poznania kogoś wyjątkowo interesującego, choć na początku znajomości mogą wcale nie dawać tej osobie zbyt dużej szansy. Zainteresujecie się też osobą na wysokim stanowisku lub o szerokich wpływach. Z jednym wyjątkiem, romanse z przełożonymi nie wyjdą Rybom na dobre. Po 16.11 uważaj na skandale i plotki.

Ryby w stałych związkach będą mogły cieszyć się sympatyczną atmosferą. Jeśli w twoim związku są nieporozumienia, uda ci się teraz omówić je spokojnie i poprawić domową sytuację. Twój pogodny nastrój sprawi, że w domu chętnie pojawią się goście i przyjaciele. Zarezerwuj więc czas na zabawę, a przede wszystkim zadbaj o piękny wygląd.
 
PRACA I FINANSE
Ryby będą w tym miesiącu dokładne i przedsiębiorcze. Zapragniesz cieszyć się uznaniem i energicznie zabierzesz się za nadrabianie służbowych zaległości. Twoja ambicja i wymagania zaskoczą współpracowników. Bądź jednak bardziej ostrożny i delikatny! Na uprzejmości i dyplomatyczne zabiegi może nie starczyć ci  czasu. Przestaniesz także pomagać osobom, które wykorzystują cudzą życzliwość. Kto liczy, że nadal będziesz ukrywać jego błędy, ten w listopadzie poczuje się bardzo zaskoczony.

Po 9.11, kiedy Merkury znajdzie się w trygonie do twojego znaku, ważne służbowe sprawy nagle przyspieszą swój bieg. Bądź wtedy gotowy na nowe propozycje. Postanowisz zmierzać prosto do wyznaczonego sobie celu, nie przejmiesz się nastrojami i humorami innych. Dyskusje na temat podziału obowiązków lub pieniędzy mogą jednak skończyć się nieporozumieniami. Będziesz bardzo przywiązany do swoich pomysłów, a nawet staniesz się uparty. Tylko te osoby, które cię dobrze znają, będą mogły wpłynąć na zmianę twoich decyzji.

Listopad bardzo sprzyja wprowadzaniu w zwykły rytm pracy różnych innowacji i nowinek technicznych. Odkryjesz nowe oprogramowanie lub kupisz nowy komputer. Szybko nauczysz się, jak obsługiwać różne urządzenia. Wszystko to, co przyspiesza i ułatwia pracę z powodzeniem przetestujesz na sobie i współpracownikach.

Poszukujący lepszej pracy
nabiorą optymizmu. Trygon Słońca sprzyja otrzymywaniu dobrych wiadomości i korzystnych propozycji. Szukajcie miejsca dla siebie w wielkich firmach i zagranicznych korporacjach. Trygon Saturna pomoże wam zjednać sobie ważne osoby. Najlepsze dni, aby umawiać się na spotkania to dni do 15.11, kiedy trygon Wenus sprzyja waszym zawodowym i finansowym sprawom.

Ryby, które się uczą lub studiują, będą w doskonałej formie. Do 15.11 wspomaga was Wenus. Jej trygon sprawi, że chętnie pouczycie się z przyjaciółmi, a nawet zainteresujecie pożytecznym hobby. Cały miesiąc to dobry czas, aby zapisać się na kurs obcego języka. Na sukcesy liczyć mogą te Ryby, które studiują filozofię, geografię i nauki społeczne. Trygon Słońca jest aspektem życzliwości i otwartości na problemy innych. Z tego powodu sami chętnie pomożecie komuś, kto nie radzi sobie z nauką.


Więcej horoskopów dla Ryb

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer