Horoskop dla Ryb na Słońce w Raku od 20.6.2024 do 21.7.2024

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Udane podróże i negocjacje

Słońce w trygonie sprawi, że trudne sprawy wreszcie wyjaśniają się na twoją korzyść. Będziesz w dobrym humorze, odpuścisz konflikty i darujesz stare nieporozumienia. Szczególnie dobrze będzie si się wiodło w sprawach, które dotyczą podróży zagranicznych, a także zdobywania różnych potrzebnych umiejętności i wiadomości.

MIŁOŚĆ
Słońce zadba, abyś miał powodzenie i nie czuł się samotny. To dobry miesiąc, aby poprawić swoje relacje z ludźmi i być blisko z tymi, których lubisz lub kochasz. Także Neptun sprzyja romantycznym wyznaniom, wspaniale udadzą się wspólne wyjazdy. Samotne Ryby najlepszy czas na szukanie nowych znajomości mają do 10.07. Wenus będzie wtedy w trygonie do waszego znaku zodiaku, co sprzyja flirtom i ciekawym wakacyjnym znajomościom. Jeśli macie kuzynów lub rodzeństwo w podobnym do waszego wieku, ktoś interesujący może pojawić się wśród ich znajomych. Ryby w związkach przez cały czas będą wyrozumiałe i serdeczne, choć jednocześnie zaczną trochę więcej wymagać od bliskiej osoby. Czerwiec sprzyja remontom i ważnym domowym inwestycjom, a to nie zawsze udaje się połączyć z romantyczną atmosferą.
 
RODZINA I PRZYJACIELE
Słońce przebywa w znaku Raka, a więc znajdzie się w trygonie do twojego znaku zodiaku. To sprawi, że będziesz optymistyczny, energiczny, wesoły, a twoje pomysły spodobają się wszystkim wokoło. To idealny czas, aby zawierać ciekawe znajomości, bywać w towarzystwie i na większych imprezach. W sprawach rodzinnych możesz się z kimś pogodzić lub kogoś przekonać do swoich planów. Ale na imprezach nie przesadzaj z byciem wodzirejem. Lepiej odpocząć i zdać się na innych, bo mogą mieć jeszcze ciekawsze pomysły.
 
PRACA I PIENIĄDZE
Warto teraz zadbać o karierę, ale zamiast walczyć o chwilowe korzyści, pora zacząć myśleć bardziej perspektywicznie. Do 1.07 Merkury w trygonie pomoże w szkoleniach, wyjazdach, rozmowach na temat zawodowych marzeń. Będzie mniej konfliktów i problemów, dlatego jeśli jedziecie na urlop, to nie martwcie się na zapas tym, co robią lub czego nie robią wasi współpracownicy. Szukający lepszej pracy mają bardzo dobry czas na poszukiwania. Słońce w trygonie pomoże wam zaprezentować się lepiej niż inni kandydaci do wymarzonej posady. Będzie dobrze, tylko nie przesadzaj z ilością zajęć. Skłonny do poświęceń Neptun wciąż jest w koniunkcji i chętnie sprawi, że kiedy inni wcześniej uciekną z pracy, ty zostaniesz z masą obowiązków. Szef kiedyś zapłaci, ale uciekną ci różne wakacyjne atrakcje. Co jest ważniejsze? Sam musisz wybrać.
 
ZDROWIE
Z nadejściem wakacji poczujesz, że wszystko staje się łatwiejsze, a ludzie nie będą cię irytować. Dbaj o sen i dobrą dietę, odpuść dla własnego dobra. Słońce w trygonie pomoże ci także zadbać o urodę. Idź na masaż, do fryzjera i kosmetyczki, a efekty będą spektakularne.
 
ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 19.02 – 29.02
Posłuchasz swojej intuicji i dzięki niej będziesz bezpieczny. Do ryzykownych spraw trudno będzie cię namówić. Uważaj teraz na osoby, które obiecują zbyt wiele lub wciągają cię w niepotrzebną rywalizację. Trzymaj się swoich planów i poglądów, a dobrze na tym wyjdziesz.
 
URODZENI 1.03 – 10.03
Wszyscy będą wobec ciebie uprzejmi, a Słońce w trygonie zapewni dobry czas na załatwianie różnych spraw. Przyjmuj zaproszenia, odwiedzaj krewniaków, dyskutuj o ważnych dla was sprawach.
 
URODZENI 11.03 – 20.03
Jeśli szukasz lepszej pracy lub coś trudnego załatwić, to masz na to szansę lub uda ci się poznać kogoś, kto chętnie Ci pomoże. Warto wysyłać oferty, bo nigdy nie wiadomo, co się mogło zmienić na lepsze. Słońce w trygonie pomoże ci postawić na swoim.
 


Więcej horoskopów dla Ryb

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer