Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiński na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miłosny
na 2018 rok

Wróżba z tarota na 2018 rok

Wróżba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatów czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla początkujących" IX-XII 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Ryb na Słońce w Rybach od 18.2.2018 do 20.3.2018

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Poczujesz nowe siły!

W tym miesiącu zodiakalne Ryby nabiorą nowych chęci do życia. Zapomnij o tym, co ci się w życiu się nie udało i nie martw się na zapas. Słońce znajduje się w twoim znaku zodiaku. Nadchodzi czas nowych pomysłów, poszukiwania lepszej pracy czy nawiązywania niezwykłych romansów. Każdy następny dzień przynosić ci będzie niespodzianki oraz zawodowe i towarzyskie wyzwania. Nie przegap swojej szansy i bądź odważny, a następne miesiące przynosić będą zyski i przyjemności.

RODZINA I DOM
W tym miesiącu będziesz bronić swoich decyzji i poglądów oraz realizować plany, które wcześniej ułożyłeś. Nikt nie przekona cię do zrobienia tego, na co nie masz ochoty. To dobry czas, aby zastanowić się nad sposobami, w jakie możesz stać się bardziej niezależny. Nie oglądaj się w przeszłość i szukaj właściwych sprzymierzeńców. Będziesz miał za to mało czasu na domowe sprawy, uprzedź więc domowników, że w tym miesiącu w niektórych sprawach będą musieli dać sobie radę bez ciebie. Zajęty pracą i planowaniem zajęć możesz jednak nie zauważyć, że w lutym ktoś bliski ma pretensję o to, że się nim wcale nie zajmujesz. W porę zapobiegnij rodzinnym dyskusjom i konfliktom, bo do 17.03 trudno ci będzie się opanować i nerwy zwyczajnie odmówią ci posłuszeństwa. Choć ty sam będziesz silny i bardzo przedsiębiorczy, to nie powinieneś zapominać o emocjonalnych potrzebach bliskich osób. Ktoś starszy lub schorowany może wymagać nieco więcej troski i uwagi niż zwykle. Kiedy już opanujesz sytuację w domu, zajmij się swoimi finansami. Niektóre wydatki są zwyczajnie niepotrzebne, a oszczędności uda się mądrze zainwestować.

MIŁOŚĆ
Słońce wkroczyło w twój znak zodiaku! To powód do radości i pretekst do pierwszych wiosennych porządków w szafie! Przyciągać będziesz uwagę wielu sympatycznych osób, ponieważ staniesz się pewny siebie i zdecydowany robić to, na co masz ochotę. Właśnie teraz opłaci się przeprowadzać różne kuracje upiększające, rozpoczynać dietę lub regularnie ćwiczyć. Dzięki temu od razu poczujesz się silniejszy i weselszy. Jeśli do tej pory czułeś się samotny i opuszczony, to w marcu zaczniesz przebierać w ofertach randek. Możesz liczyć na zainteresowanie kogoś, kto wykonuje ciekawy i niezwykły zawód lub pochodzi z zupełnie innego kręgu społecznego niż ty. Odkryjesz też, że najbardziej pociągają cię osoby niezależne i pomysłowe. Nie traktuj jednak ich miłości zbyt lekko, bo w tym miesiącu masz prawdziwą szansę poznać kogoś, z kim połączy cię szczere i poważne uczucie. Ryby, które mają już swojego partnera, mogą spać spokojnie i cieszyć się urokami życia. Nic nie zagrozi waszemu szczęściu, a nawet możecie zapragnąć powiększyć waszą rodzinę!

W marcu możesz poczuć, że wielka miłosna okazja się zbliża. Postaraj się wtedy wyglądać pięknie, zajmij się swoją kondycją i zdrowiem. Możesz wtedy stać się bardziej wymagający i uparty we wszystkich sprawach, które dotyczą partnera i miłości. Unikaj kłótni, nie decyduj o niczym za jego plecami. W ten sposób uda ci się spędzić czas w bardzo miłej i romantycznej atmosferze. Sprzyjają ci teraz wszystkie znaki zodiaku, a szczególnie Raki, Panny i inne Ryby. Unikaj podejrzliwego Lwa i pod żadnym pozorem nie prowokuj zazdrosnego Byka.

KARIERA I PIENIĄDZE

Do odważnych świat należy! Planety przyniosą ci szansę na realizację swoich marzeń i ambitnych zawodowych planów. Pamiętaj tylko, ze nie opłaca ci się teraz pracować na cudzy sukces lub stać z boku ważnych zawodowych wydarzeń. Nie broń się więc przed dodatkowymi obowiązkami. Każde nowe zadanie pozwoli ci się wykazać i przybliży cię do upragnionego awansu czy podwyżki. W tym miesiącu możesz zyskać nowych współpracowników, a nawet zupełnie innych niż do tej pory przełożonych. Nawet, jeśli początkowo wydarzenia nie będą zbyt przyjemne, to wkrótce obrócą się na twoją korzyść. Nie zdziw się, jeżeli do 6.03 będziesz musiał uczyć młodsze osoby lub zaczniesz pilnować kogoś, kto nie radzi sobie z trudnymi sprawami. Nie odmawiaj swojej pomocy i interesuj się wszystkim, co dotyczy twojego zakładu pracy. Teraz będziesz miał szczęśliwą rękę do interesów i nowych planów. Powiodą się też podróże i szkolenia. Ryby, które się uczą lub studiują zdołają zdobyć trudne zaliczenie lub szybko podciągną się z przedmiotu, który sprawiał im dotąd wielkie trudności. W pierwszej połowie marca wyjdą na jaw różne konflikty lub sprawy, o których dotąd udawało się zapomnieć. Bądź ostrożny, bo nadal będziesz pracować na bardzo wysokich obrotach i wiele drobnych z pozoru rzeczy może cię bardzo denerwować. Nie doprowadź do sytuacji, kiedy zaczniesz krzyczeć na kogoś za drobny błąd. Dbaj o swoje zdrowie i nerwy, spaceruj na świeżym powietrzu i uprawiaj regularnie sport. Inaczej nie zapanujesz nad sobą w stresujących i nerwowych sytuacjach. W razie wątpliwości lub kłótni możesz liczyć na pomoc Bliźniąt, Lwa i Wodnika. Nie powierzaj delikatnych spraw Strzelcom i Koziorożcom , a Skorpionom nie zdradzaj im swoich sekretów i finansowych raportów.

ZDROWIE
Mimo nawału pracy i obowiązków zadbaj o siebie i znajdź chociaż chwilę na zabawę i odpoczynek. Chociaż energia będzie cię rozpierać, to i ty potrzebujesz snu i regeneracji. Miesiąc sprzyja mocnym postanowieniom poprawy kondycji. Zacznij ćwiczyć, a szybko odzyskasz zgrabną sylwetkę i dobrą formę. Warto chociaż przez weekend oderwać się od obowiązków i odpocząć w cichym miejscu z bliskimi. Od 13.03 Merkury znajduje się twoim znaku zodiaku, a więc możesz być wtedy podatniejszy na przeziębienia i potrzebować trochę więcej snu i wytchnienia.


ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 19.02 – 29.02

Słońce sprzyja sukcesom, ale zadbaj o dobre relacje z ludźmi. Praca i obowiązki to nie wszystko! Bądź sympatyczny, pomagaj i doradzaj, a jeszcze lepiej na wszystkim wyjdziesz.

URODZENI 1.03 – 10.03

Wenus sprawi, że będziesz ostrożny i nostalgiczny. Uporządkuj albumy z rodzinnymi zdjęciami, zadzwoń do krewnych, którzy zawsze wiedzieli, jak poprawić ci humor.

URODZENI 11.03 – 20.03
Merkury pomaga spotykać się z przyjaciółmi i odkrywać nowe rozrywki. Zapisz się na zumbę lub odkryj, jak przyjemnie jest razem ćwiczyć jogę.Więcej horoskopów dla Ryb

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

ZamĂłw aktualny numer