Polecamy

Horoskop chiński na rok Ziemskiej Owcy (2015)

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop miłosny
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Internetowy kurs Astrologia elekcyjna - VII-VIII 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs Astrologia horarna w praktyce - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Tarot dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Astrologia dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych V-VIII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Ryb na Słońce w Lwie od 23.7.2015 do 22.8.2015

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Jowisz ci sprzyja!

Wydarzenia tego miesiąca skłonią cię do uporządkowania wielu spraw w twoim życiu. Popatrzysz krytycznym wzrokiem na swoje otoczenie i zaczniesz zastanawiać się, czy mógłbyś żyć wygodniej i lepiej. Podzielisz domowe obowiązki między wszystkich domowników, a szefowi pochopnie obiecasz, że będziesz się bardziej starał. Najlepiej jednak nie przejmuj się innymi i po prostu odpocznij. Skoro całemu światu należą się wakacje, to nadszedł czas, abyś i ty z nich skorzystał. Od 11.08 Jowisz postawi na twojej drodze życzliwych ludzi.

Główne wydarzenia
Nie bierz na siebie cudzych obowiązków, bo nie wystarczy ci czasu na własne. Twoje podejście do wszystkich życiowych spraw stanie się teraz trochę bardziej krytyczne i wymagające. Każdy problem będziesz musiał dokładnie omówić, a każdy sukces przeanalizować i rozłożyć na czynniki pierwsze. Taka postawa sprzyja odkrywaniu właściwych metod postępowania. Jeśli będziesz konsekwentny, to unikniesz starych błędów. Od 8.08 Merkury znajduje się w opozycji do twojego znaku zodiaku. Będzie to dobry czas, aby uporać się z zaległymi sprawami. Uda ci się zakończyć niechciane znajomości i wreszcie pozbyć tych zajęć, które są nudne i niepotrzebne. Opozycja Wenus do 31.07 sprawi, że twoje decyzje w końcu spotkają się z życzliwym przyjęciem. Jowisz od 11.08 pomoże ci znaleźć rozwiązanie trudnej sprawy i pomoże ci poznać ciekawych i życzliwych ci ludzi.

Samopoczucie
Zadbaj o zdrowie i odpowiednią ilość snu, bo w lipcu będziesz słabszy i mniej energiczny niż w poprzednich miesiącach roku. Kwinkunks Słońca sprawi, że możesz doszukiwać się objawów różnych chorób i być niezadowolonym ze swojego wyglądu. W razie wątpliwości wybierz się do lekarza, bo tylko głos autorytetu będzie cię w stanie uspokoić. Opozycja Wenus do 31.07 sprzyja takim sportom, jak jazda na rowerze czy jogging, ale przez cały czas będziesz pod wpływem aktywnego trygonu Marsa. Uda ci się podreperować kondycję. Unikaj sytuacji, które grożą kontuzją.

Miłość
Do 31.07 Wenus znajdzie się w opozycji do twojego znaku zodiaku, a więc powodzenie w miłości będzie ci sprzyjać. Miłosne sprawy będą toczyć się spokojnym rytmem, a ty zainteresujesz się psychologią. W wolnych chwilach przeanalizujesz wszystkie swoje stare związki i stan emocjonalny partnerów. Uwierz w swoje zalety i nie przejmuj się tym, co na temat ludzkich wyborów piszą w popularnych poradnikach.

Samotne Ryby
będą w dobrym humorze. Macie szanse poznać kogoś w pracy, urzędzie lub podczas innej oficjalnej okazji. Opozycja Wenus do 31.07 sprzyja flirtom, ale obiecująca znajomość będzie rozwijać się powoli. Po 11.08 możesz spotkać na swojej drodze osobę bliską twojemu sercu.

Ryby w stałych związkach
mogą stać się krytyczne w stosunku do partnera i jego pomysłów. W sierpniu szczęście wam sprzyja, ale nie licz, że bliska osoba odgadnie twoje życzenia i nastroje. Jeśli na czymś ci zależy, to otwarcie to powiedz.  

Kariera i pieniądze
Sprawy związane z pracą będą przykuwać twoją uwagę przez cały astrologiczny miesiąc. Mimo wakacji i urlopów coś ważnego uda ci się przeprowadzić i pomyślnie załatwić. Pilnuj szczegółów, przestrzegaj terminów, a zapracujesz na sukces. Kwinkunks Słońca przestrzega jednak przed opóźnieniami, którym nie będziesz winny. Znoś je z pokorą i nie rezygnuj zbyt szybko z tego, na czym ci zależy. Opozycja Merkurego (od 8.08) i Jowisza (od 11.08) zapewnią ci w razie potrzeby życzliwą pomoc innych ludzi. Twoje decyzje będą przedmiotem wielu rozmów i komentarzy, nie daj więc ludziom zbyt wielu powodów do złości.

Poszukujący lepszej pracy
mogą zostać zauważani tam, gdzie wcześniej ich nie doceniono. Warto jeszcze raz przypomnieć się w firmach, na których szczególnie ci zależy. Ktoś z rodziny do 31.07 może ci pomóc w znalezieniu dobrej sezonowej pracy. Po 11.08 masz szansę na korzystną umowę.


Więcej horoskopów dla Ryb

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer