12 Festiwal Tarota w Warszawie

Horoskop dla Ryb na Słońce w Strzelcu od 22.11.2017 do 20.12.2017

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Będzie dobrze

Jowisz przyniesie ci radość i powodzenie. Przed tobą korzystne zmiany. Od 9.12 Mars sprawi, że pewne nieosiągalne rzeczy i sprawy staną się teraz możliwe. Merkury sprzyja porządkom w finansach, a Saturna powstrzyma cię przed wielkimi wydatkami.

MIŁOŚĆ I RODZINA
Masz teraz szansę odkryć nowe zainteresowania. Uda ci się zrobić porządek, a po pracy chętnie kupisz sobie coś ładnego. W weekendy będziesz oczekiwać od krewnych pochwał i dowodów uznania. Zrobisz wiele, aby pokazać się komuś z jak najlepszej strony. Grudzień sprzyja zawieraniu nowych znajomości i rozwiązywaniu konfliktów.

Kwadratura Wenus od 1.12 może przynieść ci kilka miłosnych rozterek. Partner może narzekać i marudzić na swoje sprawy zawodowe lub finansowe. Zanim zaczniesz go osądzać, trzy razy się zastanów, o co na prawdę mu chodzi. A może to zmęczenie codzienną rutyną? Postaraj się coś zmienić, zaproponuj coś nowego, a szybko wróci dobra atmosfera. W drugiej połowie grudnia ktoś może zaskoczyć cię sympatyczną niespodzianką.

PRACA I PIENIADZE
Wszystko się uda, ale Merkury i Neptun radzą być punktualnym. Neptun sprawi, że będziesz roztargniony, sprzyja też narzekaniu. Weź się w garść i poświęć najważniejszym obowiązkom choć trochę uwagi. Na ważne spotkania umawiaj się w pierwszej połowie miesiąca. Nie przejmuj się ludźmi i śmiało realizuj swoje plany.  W grudniu znajdziesz się w centrum zainteresowania, a twoje pomysły i sprawy zostaną zauważone. Poczucie humoru i dystans do ryzykownych sytuacji ocalą cię przed interesami, na których mógłbyś stracić.

ZDROWIE
Zachowaj zdrowy rozsądek. Mars radzi zwrócić się z pytaniami do lekarza, a nie do sąsiadki, która zna się trochę na medycynie. Pij oczyszczające zioła, odtruwaj organizm, jedz węglowodany, a twoje ciało powoli wróci do równowagi.

ZALECENIA SPECJALNE
URODZENI 19.02 – 29.02
Będziesz się podobać i zwracać uwagę nieznajomych. Masz dużą siłę przebicia, wykorzystaj swoje atuty.

URODZENI 1.03 – 10.03

W rodzinnych sprawach przetrzymasz wszystkie burze, jeśli podejdziesz spokojnie i bez emocji do trudnych spraw.

URODZENI 11.03 – 20.03
Psychicznie możesz czuć się bardziej zmęczony, nie jest to więc dobry czas na sprawy, które wymagają wielkiego wysiłku lub ryzykownych decyzji.


Więcej horoskopów dla Ryb

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer