Podręcznik astrologii. Tom pierwszy interpretacja horoskopu

Polecamy

Numerologiczny horoskop miesięczny

Horoskop roczny
na 2014 rok

Wróżba z tarota
na 2014 rok

Horoskop miłosny
na 2014 rok

Horoskop zawodowy
na 2014 rok

Horoskop numerologiczny
na 2014 rok

Horoskop chiński na rok Drewnianego Konia - 2014

Kursy astrologii

Kursy astrologii

Internetowy Kurs "Astrologia horarna w praktyce" VII-VIII 2014

Więcej informacji i zapisy

Internetowy Kurs "Astrologia dla początkująych" IX-XI 2014

Więcej informacji i zapisy

31.07.2014
Warszawska Szkoła Astrologii:
Poglądy polityczne i społeczne w horoskopie - Izabela Podlaska-Konkel

Więcej informacji

Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne:
Darmowy kurs "Astrologia od podstaw" II-XII 2014 - Miłosława Krogulska

Więcej informacji

Warsztaty w Warszawskiej Szkole Astrologii I-XII 2014

Więcej informacji

Horoskop dla Ryb na Słońce w Wadze od 23.9.2014 do 22.10.2014

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Odpocznij

Postanowisz trzymać się z daleka od męczących i ryzykownych spraw. Taka taktyka pozwoli ci nabrać się i pozbyć się niepotrzebnych zobowiązań.

TWOJE TRANZYTY
Kwinkunks Słońca sprzyja poważnemu podejściu do spraw finansowych.
Kwinkunks Merkurego do 27.09 i po 10.10 przyniesie nowe pomysły, trygon od 28.09 do 9.10 sprzyja oszczędnościom.
Opozycja Wenus do 28.09 sprzyja szczęściu w miłości, kwinkunks od 29.09 pomoże ci w zawodowych sprawach.
Kwadratura Marsa sprzyja uprawianiu sportu i doda ci wojowniczości.
Kwinkunks Jowisza przyniesie ci wyjaśnienie starych zagadek.
Trygon Saturna radzi, abyś był słowny i punktualny.
Półsekstyl Urana pozwala łatwo zmieniać plany.
Koniunkcja Neptuna budzi twoją intuicję.
Sekstyl Plutona dodawać ci będzie odwagi.


GŁÓWNE WYDARZENIA
Dojdziesz do wniosku, że najbardziej ze wszystkiego potrzebujesz spokoju i odpoczynku. Skup się swoim wnętrzu i uczuciach, przemyśl ważne decyzje z ostatnich miesięcy. Nie rób niczego na siłę i po prostu daj sobie wolne od codziennych trosk i zmartwień. Jeśli okaże się, że czas z czegoś  zrezygnować, to zrób to bez żalu. Zabierz się za niezbędne porządki i nie przejmuj wciąż sprawami, na które nie masz wpływu. Nie martw się też tym, że będzie trochę mniej spotkań towarzyskich czy propozycji zawodowych. Teraz jest ważne, żebyś zrozumiał, czego ty sam pragniesz i potrzebujesz. Przebywanie w pobliżu osób, które są ci życzliwe będzie dla ciebie największą nagrodą i odpoczynkiem. Od 29.09 do 9.10 czeka cię więcej ważnych spraw związanych z pracą lub nauką. Zdecydujesz się coś zakończy lub zmienić nieaktualne zasady. Trygon Merkurego sprzyja też ujawnianiu różnych tajemnic, a nawet intryg. Bądź wtedy sprawiedliwy i nie odgrywaj się na ludziach, którzy w czymś ci zawinili.

SAMOPOCZUCIE
Chętnie uporządkujesz różne ważne sprawy, a nawet zrobisz plan pracy i różnych oszczędności. Jednak bez chwili wytchnienia i relaksu możesz w poczuć się przemęczony i zestresowany. Nawet te Ryby, które dotychczas spędzały popołudnia przed telewizorem zapragną odrobiny ruchu i świeżego powietrza. Po 29.09 kwinkunks Wenus sprawi, że będziesz bardziej niż zwykle niezadowolony ze swojego otoczenia lub nawet wyglądu. Twoje zachcianki i nastroje będą się zmieniać, a uwagi innych ludzi zaczną cię denerwować. Nie bądź wobec siebie zbyt krytyczny, bo sprytni sprzedawcy naciągną cię na zakupy drogich kosmetyków lub dziwacznych ubrań.

MIŁOŚĆ
Zapowiada się spokojny miesiąc. Do 28.09 sprzyja ci opozycja Wenus, ale  twoje emocje będą bardzo zmienne. Nie dasz jednak zbyt wiele po sobie poznać i będziesz chciał myśleć o swoich miłosnych sprawach w samotności. Staniesz się też zazdrosny, namiętny i bardzo pewny siebie. W razie miłosnych wątpliwości nie wpadaj w panikę, tylko zaczekaj  i wyjaśnij sytuację.

Samotne Ryby mogą narzekać na swój los, a nawet zaangażować się w dziwną lub tajemniczą znajomość. Nie obiecuj zbyt wiele osobie, której dobrze nie znasz. Do 28.09 szczęście bardzo ci sprzyja, ale będziesz też pomagać przyjaciołom. Słuchaj zwierzeń, pocieszaj i wycieraj im łzy, ale nie bierz na siebie odpowiedzialności za cudze decyzje.

Ryby w stałych związkach
czeka dobry czas na pielęgnowanie uczuć i planowanie wspólnej przyszłości. Teraz będziesz chciał przebywać jak najwięcej sam na sam z ukochaną osobą. Wyjazdy i spotkania z przyjaciółmi mogą przecież poczekać!
 
PRACA I FINANSE
W pracy będziesz wyciszona i mniej aktywna niż zwykle. Możesz mieć po prostu dosyć biegania, pośpiechu i zbyt wielu spraw na głowie. Nadszedł czas, aby zatrzymać się i spokojnie przemyśleć wydarzenia z ostatnich miesięcy.
Od 28.09 obudzi się w tobie ambicja. Planeta Merkury znajdzie się wtedy w trygonie do twojego znaku. Szybko nadrobisz to, czego nie udało się załatwić we wrześniu. Być może jednak będziesz musiała zastąpić kogoś leniwego lub mniej zdolnego, albo szef zleci ci dodatkowe obowiązki. Dzięki wytrwałej pracy dasz sobie radę z ambitnymi zadaniami. Nie pozwól się tylko poganiać i pamiętaj o wszystkich ważnych terminach.

Nie wstydź się też pytań, które innym wydawać się będą  dziecinne czy oczywiste. Dzięki temu zdobędziesz potrzebną ci wiedzę i umiejętności.

Nie baw się jednak w plotkowanie, bo nie wyjdzie ci to na dobre. Nie pozwól też, aby w drugiej połowie października ktoś nieżyczliwy grzebał w twoich papierach lub miał dostęp do twoich spraw. Za wszelką cenę chroń swoją prywatność i nie mieszaj spraw towarzyskich z zawodowymi. Nie martw się na jednak zapas i rób to, co sobie postanowiłaś. Wytrwałość zapewni ci szczęście i korzyści. Nie zniechęcaj się pozornymi przeciwnościami losu.

Poszukujący lepszej pracy
będą pełni optymizmu. Bądź wytrwały, ale wykorzystaj też swoje znajomości. Sprzyja ci szczęście, warto składać aplikacje i umawiać się na ważne spotkania.

Ryby, które się uczą lub studiują, będą chętniej zaglądać do książek, a nawet podejmą się wykonania różnych dodatkowych zadań. Październik sprzyja zdobywaniu dodatkowych dobrych ocen oraz uznania u nauczycieli.


Więcej horoskopów dla Ryb

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer