Polecamy

Horoskop chiński na rok Ziemskiej Owcy (2015)

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop miłosny
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Kursy astrologii

Kurs stacjonarny "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości"

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs "Astrologia partnerska"

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości"

Więcej informacji

Kursy tarota

Internetowy kurs tarota - Tarot dla zaawansowanych, I-IV 2015

Więcej informacji

Horoskop dla Ryb na Słońce w Byku od 20.4.2015 do 20.5.2015

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Skup się na tym, co ważne

Staniesz mocno na ziemi i nie dasz się skusić pustym obietnicom. Interesować cię będą tylko poważne sprawy i przedsięwzięcia, które przyniosą gwarantowany zysk.

MIŁOŚĆ
Planeta miłości, Wenus, jest od 8.05 w korzystnym trygonie do twojego znaku. Masz szansę pogodzić się z partnerem i przekonać wszystkich do swojego związku. Bądź jednak ostrożny, bo nie uda ci się ukryć swoich uczuć przed wzrokiem wścibskich przyjaciół. Jeśli chcesz utrzymać coś w tajemnicy, to bądź w tym czasie bardzo ostrożny! Będziesz troszczyć się o zdrowie partnera i przejmiesz się jego zawodowymi kłopotami. To także dobry czas, aby rozmawiać na ważne tematy i wspólnie decydować o rodzinnych sprawach. Choć krewni chętnie wtrącą się w wasze życie, to uda się uniknąć większych nieporozumień. Samotne Ryby zajmą się raczej pracą i karierą, niż miłością. Macie jednak szansę na ciekawą znajomość, szczególnie zawartą w pracy lub w urzędzie. Postarajcie się tylko zadbać o piękny i zdrowy wygląd! Przez nadmiar obowiązków możecie zapomnieć o manicure lub wizycie u fryzjera, co nie dodaje wielkiej pewności siebie.

RODZINA I PRZYJACIELE
W sprawach domowych i rodzinnych okażesz się teraz zasadniczy i nieprzejednany. Wpadniesz na pomysł nowego podziału obowiązków i nie pozwolisz, aby domownicy wylegiwali się na balkonie, kiedy ty gotujesz lub rozwieszasz pranie. Zażądasz, aby każdy robił coś pożytecznego, choć grozić to będzie prawdziwym buntem! Miesiąc sprzyja zajęciom, które wymagają planowania i wspólnego zastanawiania się nad trudnymi szczegółami. Teraz masz szansę przeprowadzić zaległy remont lub zrobić wielkie przemeblowanie. Wygospodaruj jednak trochę czasu także na własne hobby i duchowe potrzeby. Dobrze ci zrobi chwila zastanowienia, a nawet dystansu do wydarzeń, które niepokoiły cię ostatnio. Szczera rozmowa z rodzicami lub krewnymi, którzy są dla ciebie autorytetem, pozwoli ci mocniej uwierzyć we własne siły i zdolności.

PRACA I NAUKA
Silny wpływ planet zwiastuje niespodzianki, które nie wydadzą ci się przyjemne. Być może będziesz musiał zastąpić kogoś leniwego lub mniej zdolnego, albo szef zleci ci dodatkowe obowiązki. Nie narzekaj, bo dzięki wytrwałej pracy dasz sobie radę z ambitnymi zadaniami. Nie pozwól się tylko poganiać i pamiętaj o wszystkich ważnych terminach. W tym miesiącu więcej niż sądzisz zależeć będzie od szczegółów i zwyczajnych zbiegów okoliczności. Jeśli będziesz osobiście pilnować ważnych spraw, to nie tylko unikniesz przykrości, ale także zdobędziesz dodatkowe pieniądze. Szczęście sprzyja tym Rybom, które marzą o lepszej posadzie lub nowej pracy. Postaraj się szybko i odważnie reagować na nowe propozycje, a przede wszystkim nie czekaj, aż w drodze do celu ubiegnie cię ktoś mniej zdolny.

FINANSE
Na swoje przyjemności i odpoczynek możesz pożałować czasu lub pieniędzy, co jednak nie wpłynie korzystnie na twój humor i zdrowie. Zastanów się, czy rzeczywiście musisz dużo wydać, żeby odpocząć? Rowerowa wycieczka lub piknik w cieniu drzew nic nie kosztują, a na pewno poczujesz się lepiej. Po 8 maja szczęście się do ciebie uśmiechnie. Graj w totka, inwestuj.


Więcej horoskopów dla Ryb

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer