Podręcznik astrologii. Tom pierwszy interpretacja horoskopu

Polecamy

Horoskop chiński na rok Ziemskiej Owcy (2015)

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop miłosny
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Kursy astrologii

Kurs stacjonarny "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości"

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs "Astrologia partnerska"

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości"

Więcej informacji

Kursy tarota

Internetowy kurs tarota - Tarot dla zaawansowanych, I-IV 2015

Więcej informacji

Horoskop dla Ryb na Słońce w Baranie od 20.3.2015 do 19.4.2015

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Koniec finansowych kłopotów

Planety sprzyjają wyciszeniu, ale i wytrwałej pracy. Półsekstyle Słońca, Marsa (do 30.03), Urana i Merkurego (od 31.03) dadzą ci wgląd w ukryte sprawy i pomogą wyjść z finansowych kłopotów.

Główne wydarzenia
W tym miesiącu nawet najbardziej powolne i nieobecne duchem Ryby zaczną energicznie działać. Jeśli przygotujesz się na zaskakujące i nowe wiadomości, to nie będziesz musiał w ostatniej chwili zmieniać wielkanocnych planów. Już w marcu odkryjesz w sobie ducha przedsiębiorczości i zacznie ci zależeć na tym, aby w każdej sprawie jak najlepiej wypaść. Nie pozwolisz, aby inni za ciebie decydowali. Półsekstyl Słońca uczyni cię pewnym siebie i upartym. Do 10.04 planeta Wenus przebywa w sekstylu do twojego znaku zodiaku. Wiele trudnych spraw okaże się łatwiejszych do załatwienia. Możesz mieć więcej wydatków, które będą związane z domem i rodziną. Po 31.03 zainteresujesz się możliwościami poważnych inwestycji, kupnem mieszkania lub odpowiedniej działki. Niektóre Ryby poczują się tak zestresowane wymaganiami swoich bliskich, że zaczną rozglądać się za bardziej dochodową pracą! Po Świętach uda ci się znaleźć odpowiednich doradców i pomocników. Dzięki nim zdobędziesz wiadomości, które pozwolą ci odnieść sukces. Postaraj się też poświęcić więcej czasu na towarzyskie spotkania, bo dni do 13.04 sprzyjają zawieraniu korzystnych znajomości.

Samopoczucie

Twoje samopoczucie będzie dobre, ale zacznie ci bardziej niż zwykle zależeć na luksusie i wygodzie. Zapewnij sobie sprzyjające warunki pracy lub nauki, nie zgadzaj się na bałagan i zamieszanie. Wiosna sprzyja zakupom wygodnych mebli, nowoczesnych monitorów, telefonów i innych urządzeń biurowych do domu. W kwietniu poczujesz przypływ sił i nic nie powinno ci dolegać. Wiosna sprzyja również ciekawym wyjazdom i uprawianiu sportu.

Miłość
W miłości staniesz się teraz uparty i pewny swoich zalet. Zaczniesz myśleć będą przede wszystkim o sobie i swoich przyjemnościach. Jednak jest to też czas cieszenia się różnymi życiowymi przyjemnościami. Wykorzystuj nowe szanse, a do 10.04 poczujesz przypływ miłosnej formy.

Samotne Ryby nie umówią się z każdą osobą płci przeciwnej, jaką spotkają na swojej drodze. Zainteresujcie się raczej osobą na wysokim stanowisku lub o szerokich wpływach. Z jednym wyjątkiem: romanse z przełożonymi nie wyjdą Rybom na dobre.

Ryby w stałych związkach
będą w tym miesiącu wyjątkowo łase na miłosne wyznania i prezenty. Drogie perfumy, oryginalna bielizna czy po prostu piękne kwiaty otworzą drogę do ich serca. Zapragniecie być rozpieszczani i uwielbiani. Na realizację tych marzeń możecie liczyć do 10.04.

Kariera

Planety sprawią, że w sprawach zawodowych staniesz się dokładny i przedsiębiorczy. Zapragniesz cieszyć się uznaniem i energicznie zabierzesz się za nadrabianie służbowych zaległości. Twoja ambicja i wymagania zaskoczą współpracowników. Pierwsza połowa kwietnia to czas bardzo dobrych i dochodowych pomysłów! Jednak twoją główną motwacją będą teraz pieniądze i podwyżka. Zapragniesz przede wszystkim mieć i zarabiać więcej. Będziesz zmierzać prosto do celu, nie przejmiesz się nastrojami i humorami innych. Dyskusje na temat podziału obowiązków lub pieniędzy mogą jednak skończyć się nieporozumieniami. Uda ci się je wyjaśnić po Wielkanocy, kiedy pomoże ci wpływ trygonu Merkurego.

Nadchodzące święta będą dla ciebie okazją do zatrzymania się i popatrzenia wstecz, w przeszłość. Przy wielkanocnym stole wyciągniesz wnioski ze swoich porażek i pokrzepisz się zwycięstwami. Po świętach poczujesz nowy przypływ ambicji. Uważaj tylko, aby nie doprowadzić do tego, że obowiązki zawodowe odsuną cię od rodziny i bliskich. Tak zaplanuj czas, aby wszystkich zadowolić.
 
Poszukujący lepszej pracy mogą w tym miesiącu trochę zwątpić w dobre intencje pracodawców. Wasze oczekiwania finansowe mogą być wyższe niż oferowane stawki. Będziecie jednak uparci, a znajdziecie właściwą ofertę. Do 30.03 planeta Merkury przebywa w waszym znaku, a więc jeśli będziecie działać szybko, to macie szansę na dobrą posadę.
 


Więcej horoskopów dla Ryb

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer