Horoskop dla Ryb na Słońce w Koziorożcu od 21.12.2016 do 18.1.2017

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Wszystko zrobisz dobrze i szybko

Rodzina postawi przed tobą ambitne zadania. Dasz sobie radę z choinką i gotowaniem. Będziesz pracowity, obowiązkowy i świetnie zorganizowany. Zasłużysz na najlepsze oceny i nikt nie będzie się miał do czego przyczepić.

MIŁOŚĆ
Wenus sprzyja umacnianiu relacji. Zamiast się zastanawiać, co czuje twoja druga połowa, odważ się o tym porozmawiać. W Święta uważaj, bo Merkury może przynieść drobne miłosne kłopoty. Ktoś znów zacznie mówić wam, co macie robić i jak powinniście żyć, podczas gdy sam nie potrafił stworzyć dobrego związku. Lepiej nie wchodzić w dyskusję, tylko iść na świąteczny spacer. Po 3.01 Wenus sprzyja wspólnym podróżom, warto na chwilę uciec od obowiązków i cywilizacji.

Samotne Ryby
będą zapracowane, ale przyjaciele w końcu namówią je na trochę rozrywki. W sylwestra nie siedź samotnie w domu, Merkury sprzyja niespodziewanym spotkaniom. Od 3.01 nastanie idealny czas na randki i znalezienie partnera. Wenus wejdzie do twojego znaku i sprawi ci miłą niespodziankę.

RODZINA I PRZYJACIELE
Będziesz musiał sam pilnować terminów i zobowiązań, jakie dotyczą rodziny i krewnych. Ktoś jak zwykle zapomni kiedy jest Wigilia i co właściwie miał na nią przygotować. Nie denerwuj się, potraktuj to jak część tradycji. Nawet najbardziej marudni krewni okażą się łatwiejsi do wytrzymania, jeśli popatrzysz na nich z dystansem. Wspólne sprawy i tak potoczą się w dobrym kierunku. Twoje pomysły mogą się teraz bardzo wszystkim przydać, dlatego pomagaj krewnym lub przyjaciołom, którzy szukają pracy lub sposobu na rozwiązanie kłopotów. W styczniu Merkury bardzo sprzyja zimowym wyjazdom.

PRACA I PIENIADZE
Będziesz teraz pracowity i dobrze zorganizowany, ale wcale nie praca, tylko okazja do nauki będzie dla ciebie najważniejsza. W styczniu Merkury pomoże ci zdobyć większe niż zwykle uznanie. Warto będzie negocjować i publicznie przemawiać na różnych zebraniach i spotkaniach. Dobrej inspiracji szukaj u ludzi, którzy mają artystyczne i wizjonerskie podejście do rzeczywistości. Od ponuraków i maruderów szybko uciekaj! W styczniu zainteresuj się swoimi pieniędzmi, odzyskaj stare długi i zapłać zaległe rachunki. Wenus od 3.01 chętnie pomoże ci w porządkach w portfelu. Zamknij nieużywane konto, oddaj karty kredytowe, które nie są ci potrzebne. Każdy grosz się liczy. Możesz liczyć na lepsze perspektywy finansowe.

ZDROWIE
Zadbaj o siebie i nie słuchaj narzekania, bo niepotrzebnie dopatrzysz się u siebie lub bliskich objawów różnych dziwnych chorób. W razie wątpliwości wybierz się do lekarza, a także zrób zaległe badania kontrolne, a od razu się uspokoisz. To, co ludzie wypisują w Internecie, nie zawsze jest rzetelną informacją. Wenus od 3.01 wpłynie lepiej na twoje samopoczucie.

ZALECENIA SPECJALNE
URODZENI 19.02 – 29.02
Słońce wprawi cię w dobry nastrój. Wyjaśnisz nieporozumienia i przestaniesz się złościć na krewnych, których i tak nie da się zmienić. Twoje miłosne sprawy znajdą się w centrum zainteresowania rodziny i przyjaciół. Będziesz musiał wyjaśnić co i dlaczego, ale tym razem w bliskich ci osobach znajdziesz życzliwych doradców.

URODZENI 1.03 – 10.03
Czekają cię teraz różne obowiązki, a na pomocników nie masz teraz co liczyć. Może nie trzeba się tak przemęczać i samemu lepić setek pierogów? Wolny czas lepiej przeznaczyć na wizyty towarzyskie, randki i sztukę. Po 3.01 będziesz w o wiele lepszym nastroju, dlatego przyjmij zaproszenia od znajomych.

URODZENI 11.03 – 20.03
Merkury będzie namawiać się do podróży i choćby krótkiego urlopu. Zrobisz wszystko, aby tylko mieć więcej czasu tylko dla siebie i odpocząć od obowiązków. Wszystko się uda, ale bądź pewny siebie i szybko załatw ważne sprawy. Słońce przyniesie ci zaproszenia na niezwykłe imprezy i zapewni ci powodzenie w miłości.Więcej horoskopów dla Ryb

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer