Horoskop dla Ryb na Słońce w Byku od 19.4.2017 do 19.5.2017

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Więcej optymizmu

Słońce przyniesie ci powodzenie. Będziesz się podobać, unikniesz kłopotów. Życie wreszcie nabierze barw, a ty z optymizmem popatrzysz w przyszłość.

MIŁOŚĆ
Słońce w sekstylu do twojego znaku sprzyja romantycznym uniesieniom. Los szykuje ci teraz kilka sympatycznych miłosnych niespodzianek, ale Wenus w twoim znaku do 28.04 przyniesie nowe zagadki, a nawet plotki. Udadzą się wyjazdy i wspólne z partnerem przedsięwzięcia. Uważaj tylko, aby ktoś nie zaczął wtrącać się w wasze sprawy. Teściowa lub mama chętnie powiedzą wam, co powinniście robić lub kupi wam coś, co wywoła burzliwą dyskusję. Nie daj się sprowokować do dyskusji na temat pracy lub poglądów partnera, a miesiąc będzie udany. Kwadratura Marsa zwiększy twój apetyty na seks.

Samotne Ryby
będą miały duże powodzenie, ale też staną się bardzo niezdecydowane, z kim spędzić wolny czas. Przyjaciele niestety ci nie pomogą w wyborze, bo tylko ty możesz odpowiedzieć sobie na ważne pytania. Słuchaj serca, a najlepiej na tym wyjdziesz.

RODZINA I PRZYJACIELE
W tym miesiącu staniesz się bardziej wymagający wobec siebie i innych. Wenus sprawi, że zaczniesz wymagać, aby wszyscy wypełniali twoje polecenia. Nie wdawaj się jednak w kłótnie i nie wypominaj swoim bliskim, że z czymś sobie nie radzą. Bądź bardziej wyrozumiały dla dzieci i starszych krewnych. Przypływ energii, jaki zapewni ci kwadratura Marsa, sprzyja za to zakupom i drobnym remontom. Będziesz chciał mieszkać lepiej i wygodniej, a twoje pomysły na zmiany wyjdą wszystkim na dobre.

PRACA I PIENIADZE
W pracy dobrze ci się będzie wiodło, ale w finansach bądź ostrożny. Merkury przyniesie ci kilka ważnych finansowych wiadomości. Postaraj się jednak nie komentować publicznie zawartości cudzego portfela lub zakupów, bo choć będziesz miał dobre zamiary, to możesz zostać posądzony o wtrącanie się w nie swoje sprawy. Nie wchodź w zawodowe konflikty, pracuj sam i nie wchodź przełożonym w drogę, a unikniesz kłopotów. Kwadratura Marsa nastawi cię bojowo do życia, ale i doda energii na uporanie się z zaległościami. Wenus do 28.04 sprzyja finansom i ubieganiu się o pracę.

ZDROWIE
W tym miesiącu odzyskasz dobry humor, a to wspaniale wpłynie na twoje zdrowie i odporność. Na wszystkie swoje kłopoty popatrzysz z innej niż dotychczas strony. Mars sprzyja wiosennym wyjazdom i uprawianiu sportu.

ZALECENIA SPECJALNE
URODZENI 19.02 – 29.02
Słońce sprawi, że będziesz zastanawiać się nad kierunkiem swojej dalszej kariery. Zamiast rozpraszać się na dziesiątki różnych planów, skoncentruj się na tych propozycjach i ofertach, które zapewnią ci rozwój i pieniądze.

URODZENI 1.03 – 10.03
Merkury sprzyja odkrywaniu swojej życiowej pasji, a może nawet powołania. Dlatego nie wahaj się zmienić kursu i zacznij rozglądać się za nowymi możliwościami.

URODZENI 11.03 – 20.03
Poczujesz przypływ sił i będziesz miał dobre pomysły. W długi weekend nie oszczędzaj na przyjemnościach. Musisz porządnie wypocząć.


Więcej horoskopów dla Ryb

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer