Internetowy kurs tarota dla początkujących

Polecamy

Horoskop chiński na rok Ziemskiej Owcy (2015)

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop miłosny
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Internetowy kurs Astrologia elekcyjna - VII-VIII 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs Astrologia horarna w praktyce - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Tarot dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Astrologia dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych V-VIII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Ryb na Słońce w Pannie od 23.8.2015 do 22.9.2015

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Baw się i korzystaj z życia

Mimo końca wakacji, czas bardzo sprzyja wyjazdom i różnym towarzyskim atrakcjom. Na siedzenie w domu przyjdzie czas późną jesienią i zimą, a teraz wykorzystaj wszystkie zaproszenia, jakie uda ci się zdobyć. Porządki też mogą trochę zaczekać, a relaks na kanapie niech będzie twoim priorytetem.

POZYCJE PLANET
Słońce znajduje się w opozycji do twojego znaku. Będziesz towarzyski, rozmowny i w dobrej kondycji. Koniunkcja Neptuna radzi ci nie poświęcać całego czasu innym, ale też trochę odpocząć. Trygon Saturna (do 17.09) i opozycja Jowisza ułatwią ci dogadywanie się z ludźmi i przyniosą ci szczęście w miłości. Kwinkunksy Marsa, Merkurego i Wenus pomogą ci zrealizować ambitne pomysły. Seksyl Plutona sprawi, że staniesz się dociekliwy i bardziej niż zwykle krytyczny wobec cudzych błędów. Półsekstyl Urana doda ci odwagi. Nie kryj się ze swoimi opiniami, bo teraz możesz pokonać konkurencję i przegonić wrogów. Pełnia Księżyca 28-29.08 w twoim znaku zodiaku obudzi twoją intuicję, dlatego bacznie słuchaj, przed kim i przed będzie cię przestrzegać. Podczas pełni Księżyca możesz odkryć nie tylko cudze sekrety, ale też nowe zainteresowania i kierunki rozwoju.

MIŁOŚĆ

Jowisz w opozycji do twojego znaku zodiaku zapewni ci dobry humor, a Saturn w trygonie pomoże znaleźć czas na randkę. W miłości bądź teraz egoistą i otwarcie mów o swoich potrzebach. Słońce w opozycji do twojego znaku sprawi, że będziesz miał powodzenie, ale znajomi i krewni będą się bardzo interesować twoim związkiem. Ktoś zazdrosny zacznie nawet przeszkadzać lub plotkować. Jeśli chcecie iść gdzieś sami, to jasno powiedź znajomym, że nie masz dla nich czasu, a nie zabieraj całe grono ludzi ze sobą. Samotnym Rybom także znów przybędzie wielbicieli i adoratorów. Warto się bacznie rozglądać, szczególnie pod koniec sierpnia.

Samotne Ryby będą szukać kogoś, z kim można poflirtować. Zamiast wracać do starych znajomości i tropić dawne emocje, nastawcie się na przyszłość i nowe przygody. Macie wielkie powodzenie w miłości, a Jowisz sprawi, że z łatwością zdobędziecie uznanie. Teraz warto bywać w mieście, spotykać się ze znajomymi, zakładać profile w serwisach randkowych.

Ryby w związkach będą w dobrych humorach, ale mogą narzekać na wtrącanie się rodziny i znajomych w ich prywatne sprawy. Będziecie za to mogli liczyć na pomoc partnera w różnych ważnych i trudnych sprawach. Po 6.09 Wenus sprzyja dobrym wiadomościom związanym z rodziną. Wtedy też warto wyjechać gdzieś tylko we dwoje.


RODZINA I PRZYJACIELE
Możesz teraz liczyć na wsparcie otoczenia. Jeśli coś cię martwi, to zadzwoń do krewnego, kto zawsze był ci przychylny. Otrzymasz dobrą radę, której potrzebujesz. Kwinkunks Merkurego sprawi, że będziesz spostrzegawczy i szybko zrobisz domowe porządki. Przejrzyj szuflady, a znajdziesz coś, czego od pewnego czasu szukasz. Weekendy sprzyjają częstszym kontaktom z przyjaciółmi. Słońce w opozycji do twojego znaku sprawi, że dostaniesz więcej zaproszeń w ciekawe miejsca lub na wspólne grillowanie. Porządki mogą poczekać, a więc nie wymiguj się, tylko idź się trochę odstresować i pobawić.

PRACA I PIENIĄDZE
Twoja kariera wreszcie ruszy do przodu. Opozycja Słońca i Jowisza sprzyja zdobywaniu uznania, wygrywaniu w konkursach i pokazywaniu wszystkim, kto tu naprawdę rządzi. Będziesz teraz energiczny i uda ci się skoncentrować na tym, co trzeba szybko zrobić. Jowisz sprzyja twoim finansom, zwłaszcza jeśli jesteś Rybą z I dekanatu. Zapragniesz coś w swojej karierze zmienić tak, aby mieć więcej pieniędzy i więcej czasu dla rodziny.
Pozostałe Ryby będą się szybko uczyć, jak robić karierę. Wyciągnij wnioski z cudzych doświadczeń, ucz się na błędach, jakie popełnili inni ludzie. Najwyższy czas odkryć w sobie nowe pokłady sil i talentów! Zapisuj się na ciekawe szkolenia, szukaj nowych pomysłów na biznes. Saturn, który tworzy trygon, ułatwia ci nawiązywanie kontaktu z różnymi ważnymi osobami. Jeśli szukasz lepszej posady, to w tym miesiącu warto wysyłać aplikacje i umawiać się na rozmowy kwalifikacyjne. Postaraj się tylko nie komentować publicznie zawartości cudzego portfela lub zakupów, bo choć będziesz miał dobre zamiary, to możesz zostać posądzony o wtrącanie się w nie swoje sprawy.

Szukający lepszej pracy
energicznie zabiorą się za poszukiwania i będą z większym optymizmem oceniać sytuację na rynku. Na sukcesy i największe zainteresowanie pracodawców możecie liczyć po 6.09.

NAUKA
Bardzo dobry czas, aby wykonywać samodzielne projekty i starać się zasłużyć na uznanie nauczycieli. Możecie teraz odkryć nowe zainteresowania, nowe hobby, a nawet zacząć się zastanawiać nad nauką na dodatkowym kierunku.

ZDROWIE
Potrzebujesz chwili wytchnienia od różnych obowiązków, bo inaczej staniesz się nerwowy, a wtedy twoja odporność spadnie. Wygospodaruj dla siebie choć jeden całkowicie wolny dzień i odpocznij. Słońce w opozycji do twojego znaku radzi ci, abyś nie poświęcał się dla innych i nie oddawał im najlepszych kąsków. Zadbaj o zdrowie, dobrze się odżywiaj, zafunduj sobie masaż lub dzień relaksu w spa.


Więcej horoskopów dla Ryb

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer