Podręcznik astrologii. Tom pierwszy interpretacja horoskopu

Polecamy

Numerologiczny horoskop miesięczny

Horoskop roczny
na 2014 rok

Wróżba z tarota
na 2014 rok

Horoskop miłosny
na 2014 rok

Horoskop zawodowy
na 2014 rok

Horoskop numerologiczny
na 2014 rok

Horoskop chiński na rok Drewnianego Konia - 2014

Kursy astrologii

Kursy astrologii

Internetowy Kurs "Astrologia horarna w praktyce" VII-VIII 2014

Więcej informacji i zapisy

Internetowy Kurs "Astrologia dla początkująych" IX-XI 2014

Więcej informacji i zapisy

31.07.2014
Warszawska Szkoła Astrologii:
Poglądy polityczne i społeczne w horoskopie - Izabela Podlaska-Konkel

Więcej informacji

Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne:
Darmowy kurs "Astrologia od podstaw" II-XII 2014 - Miłosława Krogulska

Więcej informacji

Warsztaty w Warszawskiej Szkole Astrologii I-XII 2014

Więcej informacji

Horoskop dla Ryb na Słońce w Strzelcu od 22.11.2014 do 21.12.2014

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Odkryjesz nowe zainteresowania

Gdy wszyscy zajmą się gwiazdkowymi zakupami, ty będziesz planował rozwój swojej kariery. Odkryjesz nowe zainteresowania i spostrzeżesz, że masz prawdziwy talent do kierowania innymi ludźmi. Kwadratura Słońca uczyni cię pewnym siebie, a trygon Merkurego (do 28.11) doda ci sprytu i odwagi.

GŁÓWNE WYDARZENIA

Zapowiada się pracowity miesiąc. Poczujesz przypływ twórczej energii i zacznie ci zależeć na tym, aby udało ci się zrobić coś na prawdę ważnego i potrzebnego. Nie lekceważ swoich obowiązków i podchodź poważnie do wszystkich obietnic, jakie złożyłeś lub zamierzasz złożyć. Kwadratura Słońca, Wenus (do 9.12) i Merkurego (od 28.11) jest aspektem pokonywania trudności układania planów i mozolnego ich realizowania.

Jeśli czujesz, że w jakiejś dziedzinie życia spotykają cię niepowodzenia, to przemyśl swoją strategię i zdecyduj się na zmiany. Możesz teraz liczyć na pomoc ze strony ludzi starszych, obdarzonych autorytetem. Ich rady i spostrzeżenia na temat twojej sytuacji okażą się cenne. Najlepsze dni w miesiącu to czas po 10.12, kiedy Wenus tworzyć będzie sekstyl do twojego znaku. Na te dni planuj rozpoczęcie trudnych przedsięwzięć lub podpisywanie ważnych dokumentów.

SAMOPOCZUCIE
Będziesz w dobrym nastroju, o ile nie wplączesz się w cudze konflikty. W listopadzie możesz zdenerwować się na postępowanie przyjaciół lub współpracowników. Nie zmienisz ludzkich charakterów, pozostaw więc sprawy własnemu biegowi. Do 28.11 uda ci się wyjaśnić nieporozumienia i od razu poczujesz się lepiej. Bądź jednak ostrożny za kierownicą i podczas uprawiania sportu, bo z powodu braku uwagi możliwa jest kontuzja. Kwadratura Słońca to aspekt napięć, a czasem też bezsenności. Zadbaj o swoją wygodę, a po pracy postaraj się wyciszyć i uspokoić. Inaczej szybko staniesz się nerwowy, a nawet nieznośny dla najbliższego otoczenia.

MIŁOŚĆ
Sam będziesz decydował o swoich miłosnych sprawach. Dobre rady rodziny i przyjaciół na nic ci się nie przydadzą. Jeśli postanowisz związać się z kimś, kogo uważasz za swój ideał, to w imię miłości pokonasz każdą przeszkodę. Staniesz się też zazdrosny, namiętny i bardzo pewny siebie. Od 10.12 sprzyja ci sekstyl Wenus. Wcześniej nie stawiaj wszystkiego na jedną kartę, bo gorzkich słów będziesz potem żałował.

Samotnym Rybom nie będą w romansowym nastroju. Kwadratura Słońca zwiastuje ci trochę nieporozumień, a nawet zapowiada kłótnię z kimś, kto nie spełnia twoich oczekiwań. Po 28.11 bądź czujny! Pewna stara znajomość może odżyć lub przypadkowo zdobędziesz ciekawe wiadomości na temat osoby, która kiedyś była ci bliska.

Ryby w stałych związkach o wszystkim będą chciały decydować same, co rozzłości partnera. Rób to, co uważasz za stosowne i domagaj się, aby twoje prośby były respektowane. Po 5.12 staniesz się bardziej serdeczny i wyrozumiały.
 
PRACA I FINANSE
Plany, jakie teraz ułożysz zakończą się sukcesem. Poznawaj jak najwięcej ludzi, mów otwarcie o swoich zaletach i dokonaniach. Masz szansę zostać doceniony i wyróżniony. Także decyzje, które dotyczyć będą nauki lub szkoleń pozwolą ci w przyszłości działać na większą skalę.

Jeśli pracujesz w grupie, to nie narzucaj swojego zdania innym i nie pouczaj ludzi przy byle okazji. Daj innym więcej samodzielności i osobiście pilnuj tego, co będzie najważniejsze.

Poszukujący lepszej pracy
mają przed sobą bardzo dobre dni. Mimo końca roku zostaniecie dostrzeżeni przez ciekawych pracodawców. Postaraj się pojawiać osobiście w ważnych miejscach, bo przez przypadek możesz spotkać bardzo pomocną i życzliwą ci osobę. Pamiętaj też o posiadanych dyplomach, certyfikatach i oficjalnych zaświadczeniach, bo teraz będą się mogły przydać.

Ryby, które się uczą lub studiują, energicznie zabiorą się do pracy. Będziecie dobrze zorganizowani, punktualni i słowni. To dobry czas, aby wziąć udział w ciekawym projekcie lub zabłysnąć podczas wykonywania trudnej pracy. Przez cały miesiąc szczęście wam sprzyja, a konfliktów z wymagającymi nauczycielami będzie mniej niż w poprzednich tygodniach. Do 10.12 największe sukcesy odniesiecie w językach obcych i przedmiotach humanistycznych, potem nadrobicie zaległości w matematyce i fizyce.


Więcej horoskopów dla Ryb

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer