Horoskop dla Ryb na Słońce w Lwie od 22.7.2017 do 22.8.2017

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Czas na porządki

Twoje wysiłki nie pójdą na marne. Przekonasz rodzinę do słusznych decyzji, pomożesz znajomym wyplątać się z kłopotów. Pod koniec miesiąca wszyscy będą ci dziękować! Merkury w opozycji zapewni ci ciekawe znajomości i pouczające podróże. Kwadratura Saturna przypomni ci o zaległościach, które trzeba nadrobić.

MIŁOŚĆ
W twoim sercu będzie teraz bardzo gorąco! Wenus w trygonie do twojego znaku od 31.07 zapewni ci powodzenie. Postaraj się więcej czasu spędzać na rozrywkach i zabawie. Uważaj tylko, aby partner nie poczuł się zazdrosny o kolegę czy koleżankę z pracy, który nagle zacznie do ciebie pod byle pretekstem dzwonić. Pokusa flirtu będzie duża, ale ty zachowaj rozsądek.

Samotne Ryby zauważą, że jeśli czegoś natychmiast nie zrobią, mogą w tym roku nie znaleźć miłości. Na szczęście opozycja Merkurego od 26.07 sprawi, że zadzwonią dawni wielbiciele, a na wakacjach wpadniesz na kogoś, z kim miło spędzisz czas. Saturn w kwadraturze pomoże pozbyć się wspomnień i nawyków, które przeszkadzają ci znaleźć szczęście w miłości. Trygon Wenus sprawi, że ktoś w sierpniu stanie się bliski twojemu sercu.

RODZINA I PRZYJACIELE
Ktoś przyniesie zaskakujące informacje o rozwodzie lub kłopotach w związku znajomych. Będziesz doradzać, pomagać i komentować, a może nawet pośredniczyć między nadąsanymi kochankami. Uważaj, żeby potem nie pogniewali się na ciebie!
W sierpniu nieco spokojniej, a opozycja Merkurego sprzyja rodzinnym wizytom i zadbaniu o sprawy partnera. To dobry czas, aby poświęcić więcej czasu rodzicom lub starszym krewnym, powspominać dawne czasy i nacieszyć pięknym dniem.

PRACA I PIENIADZE
Merkury od 26.07 pomoże ci szybko i łatwo zdobyć wiadomości, na jakich od dawna ci zależało. Niektóre z nich okażą się bardzo cenne, a dzięki innym uratujesz trudną zawodową sytuację. Dlatego o wszystko pytaj i we wszystko się wtrącaj, bo w tym miesiącu to ty jesteś mądrzejszy od innych i możesz z tego powodu więcej zarobić. W sierpniu zrób rachunki i szukaj różnych promocji, a sporo zaoszczędzisz. Saturn w kwadraturze do twojego znaku sprzyja też odzyskiwaniu długów i szukaniu tańszych ofert u dostawców telefonu lub Internetu. Jeśli twoja sytuacja zawodowa jest niepewna, stań się wzorowym pracownikiem i nie daj szefowi powodów do niezadowolenia.

ZDROWIE
Będziesz w bardzo dobrej kondycji. Trygon Wenus korzystnie wpłynie na twoją urodę. To dobry czas, aby zadbać o paznokcie, zrobić ładny manicure i pedicure. Od 27.07 Merkury w opozycji zachęci cię do wakacyjnych wycieczek. Świeże i słońce powietrze doskonale ci zrobią.

ZALECENIA SPECJALNE
URODZENI 19.02 – 29.02
Merkury pokaże drogę do spełnienia marzeń. Pokonasz konkurencję, pozbędziesz się zaległości. Nie siedź na laurach, tylko działaj aktywnie!

URODZENI 1.03 – 10.03
Wenus pomoże ci zyskać uznanie. Ktoś ważny cię zapamięta, co bardzo przyda się w przyszłości. Zajmij się swoją karierą, pilnuj spraw zawodowych.

URODZENI 11.03 – 20.03
Słońce radzi ci zwolnić tempa i odpocząć. Pomagaj innym, bo twoje rady dodadzą sił komuś, kto sam nie radzi sobie z przeciwnościami losu.


Więcej horoskopów dla Ryb

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać; alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł; na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co pomoże ci w medytacji z kartami.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

ZamĂłw aktualny numer