Podręcznik astrologii. Tom pierwszy interpretacja horoskopu

Polecamy

Horoskop chiński na rok Ziemskiej Owcy (2015)

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop miłosny
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Kursy astrologii

Kurs stacjonarny "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości"

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs "Astrologia partnerska"

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości"

Więcej informacji

Kursy tarota

Internetowy kurs tarota - Tarot dla zaawansowanych, I-IV 2015

Więcej informacji

Horoskop dla Ryb na Słońce w Rybach od 19.2.2015 do 20.3.2015

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Poczujesz przypływ sił

W tym miesiącu zodiakalne Ryby nabiorą nowych chęci do życia. Zapomnij o tym, co ci się w życiu się nie udało i nie martw się na zapas. Słońce znajduje się w twoim znaku zodiaku. Nadchodzi czas nowych pomysłów, poszukiwania lepszej pracy czy nawiązywania niezwykłych romansów. Każdy następny dzień przynosić ci będzie niespodzianki oraz zawodowe i towarzyskie wyzwania. Nie przegap swojej szansy i bądź odważny, a następne miesiące przynosić będą zyski i przyjemności.

GŁÓWNE WYDARZENIA

W tym miesiącu będziesz bronić swoich decyzji i poglądów oraz realizować plany, które wcześniej ułożyłeś. Nikt nie przekona cię do zrobienia tego, na co nie masz ochoty. To dobry czas, aby zastanowić się nad sposobami, w jakie możesz stać się bardziej niezależny. Nie oglądaj się w przeszłość i szukaj właściwych sprzymierzeńców. Będziesz miał za to mało czasu na domowe sprawy, uprzedź więc domowników, że w tym miesiącu w niektórych sprawach będą musieli dać sobie radę bez ciebie. Zajęty pracą i planowaniem zajęć możesz jednak nie zauważyć, że w lutym ktoś bliski ma pretensję o to, że się nim wcale nie zajmujesz. W porę zapobiegnij rodzinnym dyskusjom i konfliktom, bo do 13.03 trudno ci będzie się opanować i nerwy zwyczajnie odmówią ci posłuszeństwa. Choć ty sam będziesz silny i bardzo przedsiębiorczy, to nie powinieneś zapominać o emocjonalnych potrzebach bliskich osób. Ktoś starszy lub schorowany może wymagać nieco więcej troski i uwagi niż zwykle. Kiedy już opanujesz sytuację w domu, zajmij się swoimi finansami. Niektóre wydatki są zwyczajnie niepotrzebne, a oszczędności uda się mądrze zainwestować.

SAMOPOCZUCIE
Mimo nawału pracy i obowiązków zadbaj o siebie i znajdź chociaż chwilę na zabawę i odpoczynek. Chociaż energia będzie cię rozpierać, to i ty potrzebujesz snu i regeneracji. Miesiąc sprzyja mocnym postanowieniom poprawy kondycji. Zacznij ćwiczyć, a szybko odzyskasz zgrabną sylwetkę i dobrą formę. Warto chociaż przez weekend oderwać się od obowiązków i odpocząć w cichym miejscu z bliskimi. Od 13.03 Merkury znajduje się twoim znaku zodiaku, a więc możesz być wtedy podatniejszy na przeziębienia i potrzebować trochę więcej snu i wytchnienia.

MIŁOŚĆ
Słońce wkroczyło w twój znak zodiaku! To powód do radości i pretekst do pierwszych wiosennych porządków w szafie! Przyciągać będziesz uwagę wielu sympatycznych osób, ponieważ staniesz się pewny siebie i zdecydowany robić to, na co masz ochotę. Właśnie teraz opłaci się przeprowadzać różne kuracje upiększające, rozpoczynać dietę lub regularnie ćwiczyć. Dzięki temu od razu poczujesz się silniejszy i weselszy. Jeśli do tej pory czułeś się samotny i opuszczony, to w marcu zaczniesz przebierać w ofertach randek. Możesz liczyć na zainteresowanie kogoś, kto wykonuje ciekawy i niezwykły zawód lub pochodzi z zupełnie innego kręgu społecznego niż ty. Odkryjesz też, że najbardziej pociągają cię osoby niezależne i pomysłowe. Nie traktuj jednak ich miłości zbyt lekko, bo w tym miesiącu masz prawdziwą szansę poznać kogoś, z kim połączy cię szczere i poważne uczucie. Ryby, które mają już swojego partnera, mogą spać spokojnie i cieszyć się urokami życia. Nic nie zagrozi waszemu szczęściu, a nawet możecie zapragnąć powiększyć waszą rodzinę!

W marcu możesz poczuć, że wielka miłosna okazja się zbliża. Postaraj się wtedy wyglądać pięknie, zajmij się swoją kondycją i zdrowiem. Możesz wtedy stać się bardziej wymagający i uparty we wszystkich sprawach, które dotyczą partnera i miłości. Unikaj kłótni, nie decyduj o niczym za jego plecami. W ten sposób uda ci się spędzić czas w bardzo miłej i romantycznej atmosferze. Sprzyjają ci teraz wszystkie znaki zodiaku, a szczególnie Raki, Panny i inne Ryby. Unikaj podejrzliwego Lwa i pod żadnym pozorem nie prowokuj zazdrosnego Byka.
 
PRACA I FINANSE
Do odważnych świat należy! Planety przyniosą ci szansę na realizację swoich marzeń i ambitnych zawodowych planów. Pamiętaj tylko, ze nie opłaca ci się teraz pracować na cudzy sukces lub stać z boku ważnych zawodowych wydarzeń. Nie broń się więc przed dodatkowymi obowiązkami. Każde nowe zadanie pozwoli ci się wykazać i przybliży cię do upragnionego awansu czy podwyżki. W tym miesiącu możesz zyskać nowych współpracowników, a nawet zupełnie innych niż do tej pory przełożonych. Nawet, jeśli początkowo wydarzenia nie będą zbyt przyjemne, to wkrótce obrócą się na twoją korzyść. Nie zdziw się, jeżeli do 13.03 będziesz musiał uczyć młodsze osoby lub zaczniesz pilnować kogoś, kto nie radzi sobie z trudnymi sprawami. Nie odmawiaj swojej pomocy i interesuj się wszystkim, co dotyczy twojego zakładu pracy. Teraz będziesz miał szczęśliwą rękę do interesów i nowych planów. Powiodą się też podróże i szkolenia. Ryby, które się uczą lub studiują zdołają zdobyć trudne zaliczenie lub szybko podciągną się z przedmiotu, który sprawiał im dotąd wielkie trudności. W pierwszej połowie marca wyjdą na jaw różne konflikty lub sprawy, o których dotąd udawało się zapomnieć. Bądź ostrożny, bo nadal będziesz pracować na bardzo wysokich obrotach i wiele drobnych z pozoru rzeczy może cię bardzo denerwować. Nie doprowadź do sytuacji, kiedy zaczniesz krzyczeć na kogoś za drobny błąd. Dbaj o swoje zdrowie i nerwy, spaceruj na świeżym powietrzu i uprawiaj regularnie sport. Inaczej nie zapanujesz nad sobą w stresujących i nerwowych sytuacjach. W razie wątpliwości lub kłótni możesz liczyć na pomoc Bliźniąt, Lwa i Wodnika. Nie powierzaj delikatnych spraw Strzelcom i Koziorożcom , a Skorpionom nie zdradzaj im swoich sekretów i finansowych raportów.

Poszukujący lepszej pracy
  wezmą sprawy w swoje ręce. Nie poddawaj się, jeśli otrzymasz odmowną odpowiedź, bo może znajdzie się dla ciebie jakieś inne stanowisko. Ktoś w twoim otoczeniu może zacząć doradzać ci, a nawet wtrąci się w twoje sprawy. Nie ulegaj naciskom tej osoby, jeśli wiesz, że proponowana posada będzie cię nudzić lub jest poniżej twoich kwalifikacji. Merkury znajduje się w twoim znaku zodiaku i sprzyja zdobywaniu ciekawych ofert.

Ryby, które się uczą lub studiują, mają przed sobą udany miesiąc. Łatwiej będzie wam skoncentrować się, a trudne zadania nie będą powodowały ataków paniki i stresu. Chętnie powrócisz do swoich artystycznych zainteresowań. Będzie to też dobry czas dla Ryb, które studiują psychologię lub medycynę.


Więcej horoskopów dla Ryb

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer