Horoskop roczny na 2022 dla Raka

Horoskop dla Raka na 2022 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Nareszcie szansa na stabilizację i sukces. W 2022 roku twoje sprawy biec będą spokojnym rytmem, a ty nad wszystkim odzyskasz kontrolę. Trygon Jowisza od stycznia do maja oraz w listopadzie i grudniu pomoże ci stanąć na nogi, znaleźć ciekawych znajomych, a nawet zmienić pracę na lepiej płatną. W drugiej połowie roku Uran pomoże ci w ustabilizowaniu twojej sytuacji zawodowej i finansowej. Opozycja Plutona wciąż skłania cię do poszukiwań artystycznych, psychologicznych i duchowych.

Miłość i rodzina

W miłości czeka cię spokojniejszy rok. Ciesz się rodzinnym szczęściem i przestań wszystkich naokoło pouczać. Wiosną grożą ci jednak nieporozumienia ze starszymi osobami, które mogą wtrącać się w twoje prywatne sprawy. Przyjmuj dobre rady, ale decyzje podejmuj samodzielnie! Samotnym Rakom nie grozi nuda, choć w ich otoczeniu więcej będzie dobrych przyjaciół, niż romantycznych adoratorów. Wakacyjny wyjazd może to zmienić, jeśli tylko pozwolisz komuś zrobić pierwszy krok. Koniec roku przyniesie szczęśliwe wydarzenia rodzinne, a Raki bez pary wreszcie przestaną być samotne.

Praca i pieniądze

Pojawią się nowe źródła dochodów, ale rok nie sprzyja zbyt ryzykownym inwestycjom. Zajmij się spłacaniem starych kredytów, a będziesz cieszyć tym, co udało ci się osiągnąć. Praca i kariera nie będą twoim głównym celem, zapragniesz mieć więcej czasu dla siebie i swojej rodziny. Dopiero w drugiej połowie roku poczujesz przypływ zawodowych ambicji. Bądź czujny, bo pojawi się wtedy korzystna propozycja zmiany stanowiska lub pracy.


Więcej horoskopów dla Raka

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer