Podręcznik astrologii. Tom pierwszy interpretacja horoskopu

Polecamy

Numerologiczny horoskop miesięczny

Horoskop roczny
na 2014 rok

Wróżba z tarota
na 2014 rok

Horoskop miłosny
na 2014 rok

Horoskop zawodowy
na 2014 rok

Horoskop numerologiczny
na 2014 rok

Horoskop chiński na rok Drewnianego Konia - 2014

Kursy astrologii

Kursy astrologii

Internetowy Kurs "Astrologia horarna w praktyce" VII-VIII 2014

Więcej informacji i zapisy

Internetowy Kurs "Astrologia dla początkująych" IX-XI 2014

Więcej informacji i zapisy

31.07.2014
Warszawska Szkoła Astrologii:
Poglądy polityczne i społeczne w horoskopie - Izabela Podlaska-Konkel

Więcej informacji

Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne:
Darmowy kurs "Astrologia od podstaw" II-XII 2014 - Miłosława Krogulska

Więcej informacji

Warsztaty w Warszawskiej Szkole Astrologii I-XII 2014

Więcej informacji

Horoskop roczny na 2014 dla Raka

Horoskop dla Raka na 2014 rok

Izabela Podlaska-Konkel

W 2014 roku szczęście cię nie opuści. Wykorzystaj swoje atuty i rozwijaj ukryte dotąd zdolności. Planeta Jowisz pomoże ci odkryć prawdziwy sens wydarzeń, które wydawały ci się trudne. Pojawią się życzliwi ludzie i niezwykle korzystne propozycje zawodowe. Rok sprzyja przyjaźni i miłości. Dzięki aktywności i trafnym pomysłom masz szansę osiągnąć znaczący postęp w wielu dziedzinach życia.

Spotkasz się z większą sympatią otoczenia, a wiele trudnych spraw załatwisz dzięki dobrym radom. Przyjmuj zaproszenia na ciekawe spotkania i towarzyskie uroczystości. Poznasz ludzi, którzy będą ci pomagać także w następnych latach. W sprawach zawodowych czekają cię zmiany, które wyjdą ci na dobre. Będziesz miał dobrą rękę do pieniędzy, a cierpliwości ci nie zabraknie. Zainteresujesz się kredytami i lokatami, korzystnie zainwestujesz swoje oszczędności.

Twoja dziedzina sukcesu w 2014 roku to relacje i związki z innymi ludźmi. Wiosną przypomnij sobie o zainteresowaniach, na jakie do tej pory nie miałeś zbyt wiele czasu. Na kursach lub otwartych spotkaniach masz szanse zawrzeć bardzo inspirujące znajomości.

Rada dla Raka: w pierwszej połowie roku Jowisz pozwoli ci jeszcze raz omówić i przemyśleć propozycje, które przegapiłeś w ubiegłym roku. Nie obawiaj się pytać, wątpić, zasięgać porady. Dawne sprawy, nie tylko zawodowe, ale i towarzyskie, ukażą się w nowym świetle. Wyjaśnią się tajemnice, skończą kłótnie. Pojawią się pieniądze.

Miłość

Jowisz, który do połowy lipca przebywa w twoim znaku zodiaku, sprzyja budowaniu poważnych i trwałych relacji. Taka okazja zdarza się raz na dwanaście lat! Nie przebieraj w ofertach, bądź wobec siebie szczery i kieruj się sercem, a na pewno znajdziesz miłość swojego życia.

Dzięki Uranowi zbierzesz się na odwagę i powiesz pewnej osobie, co w głębi serca do niej czujesz. Wreszcie otworzysz się na uczucia i swobodnie będziesz o nich mówić. To w tym roku szansa na miłosny sukces. Otaczać cie będzie wielu życzliwych ludzi, wśród nich na pewno znajdziesz pokrewną duszę. Zimą i wiosną dzięki krewnym lub sąsiadom poznasz kogoś, kto będzie odpowiadał twoim oczekiwaniom. Jeśli szybko zaprosi do swojego domu i przedstawi cię rodzinie, możesz mieć pewność, że nadajecie na tych samych falach.

Tym Rakom, które latem dalej będą szukać pary, bardzo pomoże w poszukiwaniach Saturn, który jest w trygonie do ich znaku. Wakacyjny wyjazd z przyjaciółmi okaże się pełen towarzyskich atrakcji, bierz jednak na poważnie tylko tych kandydatów, którzy są wobec ciebie szczerzy i niem kryją swoich uczuć. Jesień to dobry moment, żeby podjąć decyzję o nowym związku lub zdecydować się poważnie potraktować kogoś, z kim okazjonalnie się spotykasz od kilku miesięcy.

Jeśli masz partnera, planety wyjątkowo sprzyjają ulepszaniu spraw w twoim związku. Zwróć uwagę na to, jak codzienne, domowe sprawy potrafią zbliżyć do siebie dwoje ludzi. Romantycznym wyjazdom we dwoje sprzyja zima i wiosna. Nie żałuj pieniędzy na wspólny odpoczynek, pojedźcie w swoje ulubione miejsce, może uda się powtórzyć klimat podróży poślubnej. Teraz jest szansa na odnowienie uczuć, poczęcie dziecka, wyjaśnienie nieporozumień i szczęśliwe pożycie.

W drugiej połowie roku możesz być surowy i wymagający dla bliskich. Pluton w opozycji do twojego znaku pomoże ci w uczuciowych porządkach. Przeprowadź poważną rozmowę z partnerem, nie zgadzaj się być tym, kto musi się wciąż podporządkowywać cudzym decyzjom. Przestaniesz poświęcać się dla spraw i ludzi, którzy nie są tego warci. Uważaj pilnie na to, co mówi za twoimi plecami teściowa i szybko wyjaśniaj niedomówienia, bo partner może być w tym roku pod jej silnym wpływem. Nie pozwól, aby dalecy krewni wtrącali się w wasze sprawy. Uran może destabilizować twoje życie codzienne, w wakacje dużo się będzie działo, uważaj więc, aby partner nie poczuł się przez ciebie zaniedbywany. Podejmiesz ważne decyzje, które dotyczyć będą stylu twojego życia. Koniec roku sprzyja ryzykownym, ale szczęśliwym decyzjom partnerskim, czas na powiększenie rodziny i planowanie dziecka.

Rodzina i znajomi

W 2014 roku Jowisz przemierza twój znak zodiaku, a to bardzo pomaga w rodzinnych sprawach. Jeśli masz kłopoty, to uda się znaleźć na nie radę. Załatwisz urzędowe sprawy, rozwiążesz skomplikowane prawne sytuacje. Tam, gdzie się pojawisz, zrobi się wesoło i optymistycznie. Działaj dla wspólnego dobra i nie miej nikomu za złe, że kiedyś kopał pod tobą dołki, bo bardziej opłaci się myśleć o przyszłości. Uda ci się pogodzić skłóconych członków rodziny, a przyjaciele wreszcie przestaną się między sobą kłócić. Twoje zdolności do zarządzania bardzo się przydadzą, a twój autorytet wzrośnie. To idealny rok, aby urządzać większe rodzinne imprezy, a nawet wielki zjazd wszystkich bliższych i dalszych krewnych. Latem Jowisz pomoże ci rozwinąć artystyczne talenty i wygodniej się urządzić w domu. Wybierzesz się na zakupy. Dobierzesz nowe kolory zasłon lub tapet, poustawiasz fotele i lampy w wygodniejszych miejscach. W niezwykły sposób zestawisz stare rzeczy z nowymi dodatkami, a sąsiedzi i przyjaciele poproszą cię o poradę. Jesienią Saturn sprzyja większym pracom i porządkom. Pomoże ci szybko usunąć niepotrzebne rzeczy z piwnicy lub strychu. To także dobry czas, aby kupować lub zmieniać mieszkanie, a także urządzać ogród. Pod koniec roku nadejdzie czas na szalone imprezy, także podróże będą udane.

Zdrowie

W 2014 roku będziesz w doskonałej formie. Planeta Jowisz do połowy lipca przemierza twój znak zodiaku i pod jej wpływem twoje zdrowie bardzo się wzmocni. Jeśli chorujesz, masz szansę szybko stanąć na nogi. Uważaj tylko na swoją dietę, bo jeśli zanadto pofolgujesz sobie ze słodyczami i makaronem, to pod koniec roku możesz błyskawicznie przybrać na wadze. Organem, o który musisz w 2014 roku dbać jest wątroba, a ona nie lubi nadmiaru tłuszczu i alkoholu.

Podstawą do zachowania dobrej kondycji i zdrowia jest pozytywne myślenie o sobie i otaczającym cię świecie. Twoja psychika ma olbrzymi wpływ na to, co dzieje się z ciałem. Zacznij stosować afirmację lub medytację, a sam się przekonasz, ile masz w sobie siły! Aby uwolnić pozytywną energię postaraj się częściej robić to, co lubisz. Zapisz się na zajęcia tańca, zacznij uprawiać sport, który sprawia ci przyjemność. Tranzyt Jowisza spowoduje, że znów dobrze poczujesz się w swojej własnej skórze.

Praca i pieniądze

Problemy, które niepokoiły cię w ubiegłym roku uda się wreszcie rozwiązać. Wiosna sprzyja zawieraniu korzystnych znajomości. Będziesz mile widziany i lubiany nawet tam, gdzie dotychczas spotykały cię same nieprzyjemności. Twoje nowe pomysły będą się podobać. W ślad za nimi nadejdzie podwyżka, a może nawet awans. Uważaj jednak na sprawy finansowe i nie powierzaj swoich oszczędności komuś, kto nie ma doświadczenia w biznesie. Pluton, który wciąż jest w opozycji do twojego znaku, pomoże ci się zdecydować na studia lub naukę, która mimo że pochłonie sporo czasu i pieniędzy, da ci okazję do wzmocnienia swojej pozycji zawodowej.

Na co dzień w pracy będziesz w spokoju zajmować się tym, co ważne, a pieniędzy w twoim portfelu wreszcie będzie więcej. Jowisz o to zadba, a ty łap okazje, nie siedź cicho i upominaj się o swoje. Zadbaj o swoje sprawy, nie bierz zbyt długiego zimowego urlopu, a wszystko obróci się na twoją korzyść. Wiosną okaże się, że jesteś niezbędny szefowi przy realizacji ważnych zadań – zdobądź wtedy jej zaufanie i pokaż, że jesteś niezastąpiony i lepszy od innych. W drugiej połowie roku weź się ostro do pracy, nie dopuszczaj do zaniedbań i realizuj ambitne plany. Jeśli brakuje ci wykształcenia lub potrzebujesz dodatkowych kursów, wrzesień, październik i listopad jest dobrym czasem na naukę i podwyższenie zawodowych kwalifikacji.

Nie martw się o pieniądze, bo w tym roku ci ich nie zabraknie W pierwszej połowie twoja aktywność doprowadzi cię do powiększenia stanu konta. Będziesz miał tyle energii, że zaczniesz dorabiać na półetatu czy pomagać w rodzinnej firmie po godzinach. Zarobione pieniądze zainwestuj w remont mieszkania.


Więcej horoskopów dla Raka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer