10 Festiwal Tarota w Warszawie

Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop roczny na 2016 dla Raka

Horoskop dla Raka na 2016 rok

Izabela Podlaska-Konkel

W 2016 roku znajdziesz wreszcie czas, aby uporządkować wiele zaległych spraw. Popatrz krytycznym wzrokiem na swoje otoczenie i zastanów się, co trzeba naprawić lub zmienić. Trygon Neptuna i sekstyl Jowisza pomogą ci zapanować nad rodziną i domowymi sprawami.

Miłość

Miłosne sprawy będą toczyć się spokojnym rytmem. Możesz jednak wiosną za bardzo przejmować się tym, co mówią i sądzą na twój temat inni ludzie. Uwierz w swoje zalety i nie przejmuj się tym, co o tobie sądzą inni, a zyskasz czyjąś sympatię, rozpoczniesz obiecując romans. Latem Mars może sprawić, że masz szansę nawiązać kontakt z osobą, z którą nie rozmawiałeś od miesięcy, a nawet lat. Jowisz sprzyja wyjściom w ciekawe miejsca, udanym zakupom i dobrej zabawie u boku ukochanej osoby. Jesienią porządki mogą trochę poczekać, a o miłość i partnera trzeba od września zadbać!

Kariera i finanse

Osobiście doglądaj ważnych zawodowych spraw. Nie proś innych o pomoc, bo w 2016 roku każdy będzie chciał jak najszybciej wyjść z biura do domu lub wziąć jak najwięcej wolnego. Opozycja Plutona wiosną przestrzega przed opóźnieniami, którym nie będziesz winny. Znoś je z pokorą i nie rezygnuj zbyt szybko z tego, na czym ci zależy. W czerwcu i lipcu sekstyl Jowisza zapewni ci popularność. Jeśli szukasz lepszej pracy, zintensyfikuj swoje starania w marcu, lipcu, październiku i listopadzie, bo wtedy bardzo sprzyja ci Merkury.

Zdrowie

Zadbaj o odpowiednią ilość snu, bo zimowe chłody mogą ci zagrażać bardziej niż zwykle. Wiosną za sprawą Urana możesz doszukiwać się objawów różnych chorób i być niezadowolony ze swojego wyglądu. W razie wątpliwości wybierz się do lekarza, nie kuruj się tylko domowymi sposobami i ziołowymi specyfikami.


Więcej horoskopów dla Raka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 11W 11. numerze "Astrologii Profesjonalnej" dużo miejsca poświęcamy pracy słynnej amerykańskiej astrolog Joan Quigley, która przez wiele lat doradzała Reaganom. Odszyfrowujemy również zagadkę, jakie naprawdę są Wodniki. Prezentujemy wskazówki, jak interpretować spalone planety w horoskopie urodzeniowym i w progresjach. Opisujemy również znaczenie aspektów Księżyca z Saturnem.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 17W 17. numerze "Tarocisty" skupiamy się na praktyce wróżenia i materialnej stronie życia. Izabela Podlaska-Konkel omawia znaczenie Diabła, który często kusi nas aby mieć więcej i więcej. O Dworze Denarów, jako podstawie naszego codziennego życia, pisze Miłosława Krogulska. Przedstawiamy też wskazówki, jak wybrać strażnika talii i jak nawiązać z nim kontakt. Podajemy rozkłady na sprawy zawodowe.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 10W tym numerze poświęcamy dużo miejsca sprawom szóstego domu. Przyglądamy się zastosowaniu komet na przestrzeni wieków w astrologii mundalnej i urodzeniowej. Piszemy o tym, jak interpretować tranzyty Plutona, uważane za najsilniejsze w życiu każdego człowieka. Opisujemy zasady astrologii azteckiej. Dla tych, którzy pracują ze starymi datami, mamy artykuł na temat stylów liczenia początku roku.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 16W najnowszym numerze "Tarocisty" mamy dla Was duży wybór tekstów dotyczących różnych aspektów kart tarota. Karta Umiarkowanie jest postrzegana przez wielu zarówno początkujących, jak i zaawansowanych tarocistów jako trudną i enigmatyczną. Krzysztof Azarewicz odsłania przed naszymi czytelnikami sekrety karty Żądza w Tarocie Thota. Prezentujemy szczegółową analizę Dworu Kielichów i czwórek.

Zamów aktualny numer