Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop roczny na 2016 dla Raka

Horoskop dla Raka na 2016 rok

Izabela Podlaska-Konkel

W 2016 roku znajdziesz wreszcie czas, aby uporządkować wiele zaległych spraw. Popatrz krytycznym wzrokiem na swoje otoczenie i zastanów się, co trzeba naprawić lub zmienić. Trygon Neptuna i sekstyl Jowisza pomogą ci zapanować nad rodziną i domowymi sprawami.

Miłość

Miłosne sprawy będą toczyć się spokojnym rytmem. Możesz jednak wiosną za bardzo przejmować się tym, co mówią i sądzą na twój temat inni ludzie. Uwierz w swoje zalety i nie przejmuj się tym, co o tobie sądzą inni, a zyskasz czyjąś sympatię, rozpoczniesz obiecując romans. Latem Mars może sprawić, że masz szansę nawiązać kontakt z osobą, z którą nie rozmawiałeś od miesięcy, a nawet lat. Jowisz sprzyja wyjściom w ciekawe miejsca, udanym zakupom i dobrej zabawie u boku ukochanej osoby. Jesienią porządki mogą trochę poczekać, a o miłość i partnera trzeba od września zadbać!

Kariera i finanse

Osobiście doglądaj ważnych zawodowych spraw. Nie proś innych o pomoc, bo w 2016 roku każdy będzie chciał jak najszybciej wyjść z biura do domu lub wziąć jak najwięcej wolnego. Opozycja Plutona wiosną przestrzega przed opóźnieniami, którym nie będziesz winny. Znoś je z pokorą i nie rezygnuj zbyt szybko z tego, na czym ci zależy. W czerwcu i lipcu sekstyl Jowisza zapewni ci popularność. Jeśli szukasz lepszej pracy, zintensyfikuj swoje starania w marcu, lipcu, październiku i listopadzie, bo wtedy bardzo sprzyja ci Merkury.

Zdrowie

Zadbaj o odpowiednią ilość snu, bo zimowe chłody mogą ci zagrażać bardziej niż zwykle. Wiosną za sprawą Urana możesz doszukiwać się objawów różnych chorób i być niezadowolony ze swojego wyglądu. W razie wątpliwości wybierz się do lekarza, nie kuruj się tylko domowymi sposobami i ziołowymi specyfikami.


Więcej horoskopów dla Raka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer