Horoskopy dla Raka


Horoskopy dla Raka

Horoskop na dziś

Będziesz dziś pamiętać o swoich zobowiązaniach. Dzień sprzyja pomaganiu rodzinie i trosce o zdrowie. Bądź bardziej tolerancyjny i wyrozumiały, a zyskasz tym uznanie osoby, na której bardzo ci zależy.


Horoskop miesięczny dla Raka

Wenus doda ci skrzydeł

Wenus w koniunkcji do 10.06 dodaje ci odwagi. Poszukaj sobie ciekawych zajęć, bo masz teraz powodzenie. Nie bój się patrzeć w przyszłość, bo Jowisz w sekstylu sprawi, że zmiany wyjdą Ci na dobre. Saturn w trygonie za to pomoże zabrać się za dom i rodzinę. Szybkie porządki i zakupy sprawią, że będą bezpieczni, a ty zajmiesz się swoimi sprawami.

Horoskop roczny dla Raka na 2023 rok

Tarot tygodniowy dla Raka

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze zodiakalnego Raka

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer