Horoskop roczny na 2024 dla Lwa

Horoskop dla Lwa na 2024 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Przygotuj się na kreatywny i ciekawy rok. Jowisz kwadraturze (do 26.05) i w sekstylu (od 26.05) pozwoli ci wreszcie odetchnąć, żyć swobodnie i wykorzystać wreszcie świetne pomysły, które od dawna chcesz wcielić w życie. Pluton na dobre wejdzie do Wodnika i ustawi się naprzeciwko twojego znaku (21.01-2.09, od 19.11), przez co wzmocni twoją ambicję i siłę woli. To da ci zapowiedź ambitnych i niezwykłych spraw, jakich się w tym roku podejmiesz. Uran w kwadraturze zachęci cię do podjęcia ważnej decyzji zgodnie z własnymi planami. Pod koniec roku Mars wejdzie do twojego znaku i będzie cię motywował do szybkich sukcesów, ale i odciągał cię od ważnych spraw nerwowymi sytuacjami. Walcz tylko wtedy, kiedy jest to konieczne.

Miłość i rodzina

Bywaj w towarzystwie i na ważnych imprezach, przyjmuj zaproszenia i nie bój się publicznych wystąpień. Partner zacznie cię podziwiać i bardziej się o ciebie starać. Samotne Lwy będą jednak wybredne, dopiero latem lub jesienią ktoś wpadnie na pomysł, jak je przy sobie zatrzymać.

Najlepsze dni na miłość i pieniądze: 1-23.01, 5.04-29.04, 11.07-5.08, 17.10-11.11.

Pieniądze i kariera

Warto zdobywać nowe kwalifikacje, bo dzięki nim zarobisz większe pieniądze. Uda ci się też wreszcie kupić coś, o czym marzyłaś. Również rodzinne inwestycje zaczną przynosić większe dochody, a ktoś bliski zapragnie rozwijać rodzinny interes. Warto mu pomagać.

Najlepsze dni na karierę i podróże: 1-14.01, 10.03-15.05, 2-25.07, 15.08-9.09, 2.11.24-8.01.25.

Uważaj i działaj z rozwagą: 13.02-23.03, 9.06-20.07, 4.11-31.12.

Zdrowie

Będziesz w bardzo dobrej kondycji, ale wzmacniaj wątrobę. Zadbaj o właściwą dietę i nie przesadzaj z alkoholem czy używkami. Jedz więcej kasz i naturalnych produktów, a od razu zauważysz, że masz więcej siły i energii. To także dobry rok, aby zrzucić zbędne kilogramy, ale nie przechodź na radyklaną dietę, tylko zacznij się więcej ruszać. Zadbaj też o skórę, nawilżaj ją i odżywiaj, a powstrzymasz upływ czasu. To dobry rok na różne kuracje i zabiegi upiększające.


Więcej horoskopów dla Lwa

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer