Podręcznik astrologii. Tom pierwszy interpretacja horoskopu

Polecamy

Numerologiczny horoskop miesięczny

Horoskop roczny
na 2014 rok

Wróżba z tarota
na 2014 rok

Horoskop miłosny
na 2014 rok

Horoskop zawodowy
na 2014 rok

Horoskop numerologiczny
na 2014 rok

Horoskop chiński na rok Drewnianego Konia - 2014

Kursy astrologii

Kursy astrologii

Internetowy Kurs "Astrologia horarna w praktyce" VII-VIII 2014

Więcej informacji i zapisy

Internetowy Kurs "Astrologia dla początkująych" IX-XI 2014

Więcej informacji i zapisy

31.07.2014
Warszawska Szkoła Astrologii:
Poglądy polityczne i społeczne w horoskopie - Izabela Podlaska-Konkel

Więcej informacji

Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne:
Darmowy kurs "Astrologia od podstaw" II-XII 2014 - Miłosława Krogulska

Więcej informacji

Warsztaty w Warszawskiej Szkole Astrologii I-XII 2014

Więcej informacji

Horoskop roczny na 2014 dla Lwa

Horoskop dla Lwa na 2014 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Rok 2014 będzie szczęśliwy. Pierwsza połowa spokojna, a ty zajmiesz się pracą i obowiązkami. Od lipca poczujesz wielki przypływ sił. Jowisz, planeta sukcesu, wkroczy do twojego znaku zodiaku. Otworzą się przed tobą zupełnie nowe możliwości. Ryzykuj, baw się i pokaż wszystkim, na co cię stać. Zarobisz więcej, awansujesz i poczujesz się szczęśliwy w związku.

Nadchodzi rok pełen zmian i niespodzianek. Pożegnaj się z niewygodnymi układami i nudnymi znajomymi. Staniesz się o wiele bardziej przedsiębiorczy i odważny. Jowisz we wszystkim ci sprzyja, a Uran przyniesie dobre pomysły. Możesz zmienić pracę lub zdobyć samodzielne stanowisko. Jeśli zamierzasz otworzyć własny biznes lub ubiegasz się o kredyt w banku, to będziesz mógł liczyć na przychylność losu i otoczenia.

Twoja dziedzina sukcesu w 2014 roku to miłość i podróże. Przed tobą udane wakacje. Urlop z dala od codziennych spraw i nudnych obowiązków okaże się w tym roku strzałem w dziesiątkę.

Rada dla Lwa: wspaniałą cechą Lwa jest wyrozumiałość i wielki optymizm, z jakim podchodzi do każdego nowego doświadczenia. W 2014 roku Lwom sprzyja planeta Jowisz. Odkryj w sobie nową energię i zrób coś tylko dla siebie – zapisz się na niezwykły kurs, odwiedź wizażystkę, wybierz się na kurs tańca. Unikaj osób, które nie wierzą w twoje zalety lub wmawiają ci, że w twoim wieku czegoś już nie wypada.

Miłość

Planeta Jowisz będzie w tym roku dla ciebie wyjątkowo łaskawa. Od połowy lipca przebywać będzie w twoim znaku, co również da ci wiele szans w miłości i wielkie powodzenie u płci przeciwnej. Nie przegap nowych okazji. Warto też kontynuować przyjaźnie i romanse zaczęte w drugiej połowie 2013 roku. Zima i wiosna sprzyjają korzystnym zmianom i bezbolesnemu uwalnianiu się od niewygodnych układów partnerskich. Powiedz "nie", jeśli ktoś, z kim się spotykasz, nie traktuje cię poważnie, a ty nie czujesz, że jesteś w dojrzałym związku. Latem czeka cię miła niespodzianka ze strony pewnej osoby. Wakacje to również dobry czas na eksperymenty erotyczne i wolne związki. Za sprawą planety Uran poczujesz też potrzebę zmiany w życiu uczuciowym. Zanim podejmiesz decyzję, rozważ jednak wszystkie za i przeciw. Przyda się teraz twoja umiejętność przewidywania wszystkich scenariuszy. To, co postanowisz zrobić, nieodwołalnie zmieni kształt twojego całego życia.

Jesienią poczujesz się wolny i niezależny. Będziesz zwodzić płeć przeciwną i flirtować do woli. Niewielu z nich wzbudzi jednak w tobie większe zainteresowanie, chociaż niektórym wielbicielom trudno się będzie oprzeć. Nie walcz na siłę i nie okazuj wyższości czy przewagi. Przeżyjesz niezapomniane chwile u boku nowego mężczyzny. Dopiero na pod koniec roku poczujesz się zmęczona randkami w ciemno i flirtami z nieznajomymi. Zapragniesz spokoju i stałego związku, na co masz szansę w listopadzie i grudniu.

Jeśli jesteś w stałym związku, Wenus obdarzy cię urodą i przywróci blask twoim oczom. Pierwsza połowa roku sprzyja dbaniu o urodę i kondycję, co szybko przełoży się na jakość twojego związku. Partner zacznie się bardziej starać, bo zazdrość i niepewność będzie dla niego najlepszym afrodyzjakiem. Pokus będzie wiele, spróbuj zapanować nad namiętnościami, jeżeli nie chcesz kłopotów. Na wszelki wypadek sprawdzaj, co przy komputerze robi partner w sobotnie i niedzielne wieczory. On też może mieć pokusę romansu, warto trzymać rękę na pulsie.

W drugiej połowie roku zwolnij tempa i zdaj sobie sprawę ze wszystkich korzystnych zmian, jakie wydarzyły się w pierwszej połowie. Teraz dostrzeżesz więcej plusów niż minusów. To doskonały rok aby urodzić dziecko, wybudować dom, zająć się wnukami, pomóc partnerowi zrealizować jego marzenie. Działaj szybko i nie oglądaj się na innych! Jesienią wiele będzie się działo w twoim życiu, przez co możesz zaniedbywać partnera. Zachowaj spokój i nie daj się sprowokować do kłótni i nagłych zmian, a wszystko ułoży się tak, jak ty tego chcesz. Przy okazji uda się także wyjaśnić pewne nieporozumienia. Saturn wciąż działa kwadraturą na twój znak, warto więc zrobić wspólne plany na najbliższe lata i ustalić, co dla każdego z was jest ważne. Jeśli chcesz kształcić się lub zrobić kursy doszkalające, partner powinien cię w tym wspierać. Zdradź mu w porę swoje plany, a wspólnie podzielicie się obowiązkami.

Rodzina i znajomi

W 2014 roku planeta Saturn sprawi, że więcej niż zwykle rodzinnych spraw zależeć będzie od twojej decyzji. Twoje doświadczenie i umiejętności będą ważne i cenny. Krewni będą czegoś od ciebie chcieli, co jest bardzo miłe, ale na dłuższą metę może stać się męczące. Pomagaj swoim bliskim i przyjaciołom, ale w granicach rozsądku. Niektórzy powinni wreszcie sami zabrać się do pracy, a nie tylko wymagać, że będziesz na każde ich skinienie! Pamiętaj, że twoje interesy też są ważne. Wiosną wreszcie zbierzesz się na odwagę. Przedstawisz swój punkt widzenia, przykręcisz komuś kurek z darmową gotówką. Rozmowa z rodziną okaże się łatwiejsza, niż sądziłeś, a twoje argumenty wreszcie trafią tam, gdzie trzeba.

Lato sprzyja udanym domowym zakupom, zwłaszcza mebli lub różnego AGD. W połowie lipca Jowisz wkroczy do twojego znaku i sprawi, że zapragniesz mieszkać wygodniej i ładniej. Wszystko pięknie sobie zaplanujesz i urządzisz, a twoje pomysły będą się wszystkim podobać. Także wakacyjne i jesienne podróże będą bardzo udane, bo Jowisz sprzyja odkrywaniu niezwykłych miejsc. Późną jesienią spodziewaj się gości lub zaproszenia w sympatyczne miejsce. Różne trudne sprawy, także urzędowe, zaczną się lepiej układać i będziesz mógł wreszcie trochę odpocząć od stresów.

Zdrowie

W 2014 roku warto zadbać o zdrowie. Zwykle jesteś pełen energii i animuszu, ale teraz i ty będziesz musiał naładować akumulatory. Pierwsza połowa roku to czas odpoczynku. Na wielki wysiłek możesz nie mieć siły, częściej ogarniać cię będzie senność. W razie grypy lub infekcji zostań w łóżku, zamiast narażać się na powikłania. Najlepiej na początku roku odwiedź lekarza, zrób analizy i sprawdź, czy nie masz anemii lub czy twój organizm nie cierpli z powodu braku pierwiastków lub witamin (szczególnie witaminy D3). A jeśli chorujesz, to przestrzegaj zaleceń lekarza i bądź dobrej myśli, bo już od połowy lipca znów poczujesz się silny i nie będzie ci brakować energii. Podstawą do zachowania dobrej kondycji i zdrowia jest dbanie o kręgosłup. Nie noś ciężarów tylko kup sobie wózeczek, a szpilki zakładaj tylko na specjalne okazje. Od połowy lipca Jowisz rozgości się w twoim znaku i sprawi, że nabierzesz blasku. Warto będzie wyjechać, odetchnąć świeżym powietrzem. Jeśli jednak lubisz się opalać, to zabezpiecz skórę przed oparzeniami.

Praca i pieniądze

Bądź konsekwentny i życzliwy ludziom, a wszystko ułoży się zgodnie z twoimi oczekiwaniami. Bądź czujny i nie rezygnuj z tego, na co sam w ostatnich latach zapracowałeś! Przypadkowa rozmowa lub błaha plotka mogą być początkiem korzystnych zmian w twojej karierze. W pierwszej połowie roku uda ci się jednak uporządkować ważne sprawy i tak ułożyć plan zajęć, że będziesz mniej zabiegany i zmęczony. Twoje zawodowe decyzje okażą się trafne, ale w drugiej połowie roku nie wszystkim w twoim otoczeniu się będą podobać. Nie obrażaj się na swoich współpracowników, ale też nie ustępuj! Jeśli poszukujesz lepszej posady, to jesienią szczęście najbardziej sprzyja ci w bankach, urzędach i wielkich biurach. Jowisz, planeta powodzenia i szczęśliwych okazji, od połowy lipca będzie w twoim znaku, a taka okazja zdarza się tylko raz na dwanaście lat! Jeśli czekasz na awans lub szukasz lepszej pracy, to jest właśnie ten moment, kiedy wszystko co dobre może się zdarzyć.

Staraj się nie wydać wszystkich swoich oszczędności na samym początku roku, bo wiosną możesz ich potrzebować na reperację samochodu lub na mały domowy remont. Ktoś odda ci zaległy dług, a Jowisz od połowy lipca przyniesie ci więcej finansowych okazji. W banku dostaniesz wyjątkowo korzystną ofertę na nisko oprocentowany kredyt.


Więcej horoskopów dla Lwa

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer