10 Festiwal Tarota w Warszawie

Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop roczny na 2016 dla Lwa

Horoskop dla Lwa na 2016 rok

Izabela Podlaska-Konkel

W 2016 roku planety przyniosą ci wiele nowych okazji zawodowych i uczuciowych oraz pomogą ci pokonać przeszkody na drodze do celu. Staraj się, upominaj o swoje, bądź pewny siebie i nie zbaczaj z obranej drogi, a szybko okaże się, że będzie to twój rok!

Miłość

Jowisz i Wenus sprawią, że zimą możesz poczuć się sentymentalnie, a nawet romantycznie. Słuchaj intuicji i daj się ponieść sprzyjającym okolicznościom. Ktoś w końcu zasłuży na twoją uwagę. Trygon Saturna sprawi, że możesz wracać myślami do związków, które już minęły. Nie rozdrapuj starych ran, bo wiosną, a szczególnie jesienią planety przyniosą ci nowe szanse na poznanie kogoś lub wyjaśnienie konfliktowych sytuacji!

Kariera i finanse

Pilnuj spraw finansowych. To, co ważne, miej spisane w mailu lub na papierze! Nie odkładaj na później trudnych spraw, które dotyczą zawodowych zobowiązań lub pieniędzy. Choć możesz mieć wrażenie, że pewne rozmowy dotyczą dalekiej przyszłości, to i tak musisz trzymać rękę na pulsie. Wszystko, co teraz zrobisz dla poprawy swojej sytuacji zawodowej, już jesienią zacznie się zwracać i przynosić owoce. Od stycznia do września masz dobrą rękę do interesów i pomnażania pieniędzy. Jesienią bądź bardziej uprzejmy w stosunku do ludzi, którzy są na wyższym od ciebie stanowiskach. Mars radzi, abyś w lutym, czerwcu, lipcu oraz sierpniu był ostrożny i nie wikłał się w konflikty.

Zdrowie

Zaplanuj regularne treningi na siłowni lub w fitnessie. Nawet, jeśli nie schudniesz zgodnie z zakładanym planem, to poznasz sympatycznych znajomych. Saturn wiosną i latem działa dyscyplinująco na twój znak. Jeśli cierpisz z powodu chorób, to twoje samopoczucie będzie się poprawiać, jeśli energicznie zabierzesz się za kurację. Od września zadbaj o swoją urodę.


Więcej horoskopów dla Lwa

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 11W 11. numerze "Astrologii Profesjonalnej" dużo miejsca poświęcamy pracy słynnej amerykańskiej astrolog Joan Quigley, która przez wiele lat doradzała Reaganom. Odszyfrowujemy również zagadkę, jakie naprawdę są Wodniki. Prezentujemy wskazówki, jak interpretować spalone planety w horoskopie urodzeniowym i w progresjach. Opisujemy również znaczenie aspektów Księżyca z Saturnem.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 17W 17. numerze "Tarocisty" skupiamy się na praktyce wróżenia i materialnej stronie życia. Izabela Podlaska-Konkel omawia znaczenie Diabła, który często kusi nas aby mieć więcej i więcej. O Dworze Denarów, jako podstawie naszego codziennego życia, pisze Miłosława Krogulska. Przedstawiamy też wskazówki, jak wybrać strażnika talii i jak nawiązać z nim kontakt. Podajemy rozkłady na sprawy zawodowe.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 10W tym numerze poświęcamy dużo miejsca sprawom szóstego domu. Przyglądamy się zastosowaniu komet na przestrzeni wieków w astrologii mundalnej i urodzeniowej. Piszemy o tym, jak interpretować tranzyty Plutona, uważane za najsilniejsze w życiu każdego człowieka. Opisujemy zasady astrologii azteckiej. Dla tych, którzy pracują ze starymi datami, mamy artykuł na temat stylów liczenia początku roku.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 16W najnowszym numerze "Tarocisty" mamy dla Was duży wybór tekstów dotyczących różnych aspektów kart tarota. Karta Umiarkowanie jest postrzegana przez wielu zarówno początkujących, jak i zaawansowanych tarocistów jako trudną i enigmatyczną. Krzysztof Azarewicz odsłania przed naszymi czytelnikami sekrety karty Żądza w Tarocie Thota. Prezentujemy szczegółową analizę Dworu Kielichów i czwórek.

Zamów aktualny numer