Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop roczny na 2016 dla Lwa

Horoskop dla Lwa na 2016 rok

Izabela Podlaska-Konkel

W 2016 roku planety przyniosą ci wiele nowych okazji zawodowych i uczuciowych oraz pomogą ci pokonać przeszkody na drodze do celu. Staraj się, upominaj o swoje, bądź pewny siebie i nie zbaczaj z obranej drogi, a szybko okaże się, że będzie to twój rok!

Miłość

Jowisz i Wenus sprawią, że zimą możesz poczuć się sentymentalnie, a nawet romantycznie. Słuchaj intuicji i daj się ponieść sprzyjającym okolicznościom. Ktoś w końcu zasłuży na twoją uwagę. Trygon Saturna sprawi, że możesz wracać myślami do związków, które już minęły. Nie rozdrapuj starych ran, bo wiosną, a szczególnie jesienią planety przyniosą ci nowe szanse na poznanie kogoś lub wyjaśnienie konfliktowych sytuacji!

Kariera i finanse

Pilnuj spraw finansowych. To, co ważne, miej spisane w mailu lub na papierze! Nie odkładaj na później trudnych spraw, które dotyczą zawodowych zobowiązań lub pieniędzy. Choć możesz mieć wrażenie, że pewne rozmowy dotyczą dalekiej przyszłości, to i tak musisz trzymać rękę na pulsie. Wszystko, co teraz zrobisz dla poprawy swojej sytuacji zawodowej, już jesienią zacznie się zwracać i przynosić owoce. Od stycznia do września masz dobrą rękę do interesów i pomnażania pieniędzy. Jesienią bądź bardziej uprzejmy w stosunku do ludzi, którzy są na wyższym od ciebie stanowiskach. Mars radzi, abyś w lutym, czerwcu, lipcu oraz sierpniu był ostrożny i nie wikłał się w konflikty.

Zdrowie

Zaplanuj regularne treningi na siłowni lub w fitnessie. Nawet, jeśli nie schudniesz zgodnie z zakładanym planem, to poznasz sympatycznych znajomych. Saturn wiosną i latem działa dyscyplinująco na twój znak. Jeśli cierpisz z powodu chorób, to twoje samopoczucie będzie się poprawiać, jeśli energicznie zabierzesz się za kurację. Od września zadbaj o swoją urodę.


Więcej horoskopów dla Lwa

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer