Horoskop roczny na 2022 dla Lwa

Horoskop dla Lwa na 2022 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Przed tobą ważne zadania i odpowiedzialne wybory. Podejmij się ważnych spraw, które dotyczą całej rodziny. Załatw zaległe wizyty w urzędach, sądach czy u prawnika. Będziesz decydować, rządzić i dzielić obowiązki. Dzięki Jowiszowi, który do maja będzie działał korzystnie na twój znak, masz szczęście do ludzi, działając razem z kimś zyskasz więcej niż w pojedynkę. Kwadratura Urana wciąż nakłania cię do zmian, nie podejmuj jednak ryzyka, jeśli nie jesteś pewien wygranej. Od maja do października jest najlepszy czas na odważne działanie.

Miłość i rodzina

Odkryjesz na nowo uroki bycia we dwoje. Staniesz się serdeczny i wyrozumiały, a partner zrozumie, że życie bez ciebie jest smutne i ponure. Rok sprzyja szczęśliwym wydarzeniom rodzinnym, chrzcinom, wspólnym uroczystościom. Dla samotnych Lwów najlepszy czas w miłości to marzec, czerwiec, lipiec i sierpień. Spotkasz wreszcie kogoś, kto rozumie twoje szalone i niekonwencjonalne podejście do życia. Uran w kwadraturze do twojego znaku sprawi, że pociągać cię będą nietypowe związki lub relacje z osobami spoza twojego kręgu znajomych.

Praca i pieniądze

Zapowiada się pracowity rok. Będziesz inwestować, decydować i rozmyślać o sprawach, które dotyczą całej firmy lub nawet branży. Twoje doświadczenie i pomysły w lipcu i sierpniu przydadzą się współpracownikom. Wszystko się uda, ale trzymaj się z daleka od interesów, które nie wydają ci się pewne lub poważne. Zadbaj w tym roku o swoje pieniądze. Zaplanowanie wydatków i stały limit na karcie kredytowej pomoże ci zaoszczędzić pieniądze na egzotyczny wypoczynek. Opozycja Saturna przyniesie okazję do poważnych inwestycji. Mieszkanie, ziemia lub nowy samochód staną się tematem numer jeden podczas rodzinnych spotkań. Rozsądna inwestycja zwróci się wielokrotnie po kilku latach.


Więcej horoskopów dla Lwa

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer