10 Festiwal Tarota w Warszawie

Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop roczny na 2016 dla Panny

Horoskop dla Panny na 2016 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Jowisz w twoim znaku sprawi, że zaczniesz doceniać czas tylko dla siebie. Rozpoczynaj nowe sprawy, realizuj ważne plany. Mimo dobrej passy nie ryzykuj nadmiernie, nie ufaj obietnicom i podejmuj tylko takie decyzje, do których jesteś całkowicie przekonany. Saturn silnie działa na twój znak przez cały rok i ostrzega cię przed nieprzemyślanymi krokami.

Miłość

Jowisz i Wenus wiosną i latem wystawią cię na pokusy, ułatwią romanse i flirty, ale i spowodują dużą huśtawkę nastroju. Z jednej strony zapragniesz czułości, miłości i bezpieczeństwa, a z drugiej będziesz złościć się i denerwować z byle powodu. Postaraj się o trochę więcej cierpliwości i nie próbuj za wszelką cenę postawić na swoim. Dzięki wyrozumiałości i cierpliwości wreszcie osiągniesz w partnerstwie to, na co od dawna czekasz.

Kariera i finanse

Saturn w kwadraturze do twojego znaku przestrzega przed nierozważnymi inwestycjami i pośpiesznymi zakupami. Zanim zaciągniesz kolejny kredyt, zastanów się czy aby na pewno potrzebujesz tylu nowych rzeczy. Jowisz w twoim znaku do końca sierpnia sprawi , że łatwiej ci zdobywać fundusze na realizację marzeń, ale pamiętaj, że oszczędność to podstawa bogacenia się. Rok sprzyja za to porządkom i ubieganiu się o lepsze stanowisko. Będziesz zastępować nieobecnych i pomagać stażystom. W razie konfliktu z Baranem czy Wagą nie stawiaj spraw na ostrzu noża i postaraj się dopasować do nowej sytuacji.

Zdrowie

Jowisz w twoim znaku zapewni ci szybką regenerację czy powrót do zdrowia, a także da nadzieję na skuteczne kuracje. Zadbaj o swoje zdrowie i dietę, ale nie męcz się na siłowni, jeśli za tym nie przepadasz. Jeśli chorujesz, to wiosną i latem poczujesz przypływ energii i szybko wrócisz do zdrowia.


Więcej horoskopów dla Panny

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 11W 11. numerze "Astrologii Profesjonalnej" dużo miejsca poświęcamy pracy słynnej amerykańskiej astrolog Joan Quigley, która przez wiele lat doradzała Reaganom. Odszyfrowujemy również zagadkę, jakie naprawdę są Wodniki. Prezentujemy wskazówki, jak interpretować spalone planety w horoskopie urodzeniowym i w progresjach. Opisujemy również znaczenie aspektów Księżyca z Saturnem.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 17W 17. numerze "Tarocisty" skupiamy się na praktyce wróżenia i materialnej stronie życia. Izabela Podlaska-Konkel omawia znaczenie Diabła, który często kusi nas aby mieć więcej i więcej. O Dworze Denarów, jako podstawie naszego codziennego życia, pisze Miłosława Krogulska. Przedstawiamy też wskazówki, jak wybrać strażnika talii i jak nawiązać z nim kontakt. Podajemy rozkłady na sprawy zawodowe.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 10W tym numerze poświęcamy dużo miejsca sprawom szóstego domu. Przyglądamy się zastosowaniu komet na przestrzeni wieków w astrologii mundalnej i urodzeniowej. Piszemy o tym, jak interpretować tranzyty Plutona, uważane za najsilniejsze w życiu każdego człowieka. Opisujemy zasady astrologii azteckiej. Dla tych, którzy pracują ze starymi datami, mamy artykuł na temat stylów liczenia początku roku.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 16W najnowszym numerze "Tarocisty" mamy dla Was duży wybór tekstów dotyczących różnych aspektów kart tarota. Karta Umiarkowanie jest postrzegana przez wielu zarówno początkujących, jak i zaawansowanych tarocistów jako trudną i enigmatyczną. Krzysztof Azarewicz odsłania przed naszymi czytelnikami sekrety karty Żądza w Tarocie Thota. Prezentujemy szczegółową analizę Dworu Kielichów i czwórek.

Zamów aktualny numer