Podręcznik astrologii. Tom pierwszy interpretacja horoskopu

Polecamy

Numerologiczny horoskop miesięczny

Horoskop roczny
na 2014 rok

Wróżba z tarota
na 2014 rok

Horoskop miłosny
na 2014 rok

Horoskop zawodowy
na 2014 rok

Horoskop numerologiczny
na 2014 rok

Horoskop chiński na rok Drewnianego Konia - 2014

Kursy astrologii

Kursy astrologii

Internetowy Kurs "Astrologia horarna w praktyce" VII-VIII 2014

Więcej informacji i zapisy

Internetowy Kurs "Astrologia dla początkująych" IX-XI 2014

Więcej informacji i zapisy

31.07.2014
Warszawska Szkoła Astrologii:
Poglądy polityczne i społeczne w horoskopie - Izabela Podlaska-Konkel

Więcej informacji

Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne:
Darmowy kurs "Astrologia od podstaw" II-XII 2014 - Miłosława Krogulska

Więcej informacji

Warsztaty w Warszawskiej Szkole Astrologii I-XII 2014

Więcej informacji

Horoskop roczny na 2014 dla Panny

Horoskop dla Panny na 2014 rok

Izabela Podlaska-Konkel

W 2014 roku twoje sprawy będą się pomyślnie układać. Mars pomoże ci walczyć o pieniądze, a także szybko załatwiać sprawy urzędowe i prawne. W drugiej połowie roku szansa na przyspieszenie kariery, a także korzystne podróże zagraniczne. Bądź wytrwały i nie poddawaj się tuż przed osiągnięciem celu. Smak sukcesu okaże się bardzo słodki.

Czeka cię rok zmian na lepsze. Poczujesz, że czas pozbyć się niewygodnych układów i znajomości, które stały się nudne. Zaskoczysz otoczenie swoją zdolnością do ryzyka i szybkich decyzji. Szczęście ci sprzyja, choć warto, abyś był nie tylko energiczny, ale też wytrwały. Warto też zdobywać nowe umiejętności, bo dzięki nim zasłużysz na awans. Studia, kursy lub prawo jazdy sprawią, że więcej ciekawych spraw znajdzie się w twoim zasięgu.

Twoja dziedzina sukcesu w 2014 roku to podróże i ciekawe znajomości. Odwiedzisz miejsca, o jakich zawsze marzyłeś. Będziesz się świetnie czuł wśród ludzi, łatwo zawrzesz różne znajomości. Od nowych znajomych możesz się wiele nauczyć.

Rada dla Panny: dobrą cechą Panny jest cierpliwość i odwaga w realizowaniu swoich planów. W 2014 sprzyjają ci planety Saturn i Jowisz. Dzięki nim łatwo będziesz zdobywać wiedzę. Pochłoniesz stosy mądrych książek, popatrzysz na swoje sprawy z innej perspektywy. Zdobytą wiedzę zastosujesz w codziennym życiu, a zmiany wyjdą wszystkim na dobre.

Miłość

Neptun będzie w tym roku sprzyjał każdemu miłosnemu wydarzeniu w twoim życiu. Korzystaj z uroków życia i nie składaj nikomu żadnych wiążących obietnic.

Będziesz bardzo rozrywkowo podchodzić do miłości. Trudno ci będzie zdecydować się na jeden związek pokus i miłosnych prób będzie o wiele więcej niż w poprzednich latach. Jak niespokojny duch pojawiać się będziesz na różnych przyjęciach i spotkaniach. Nie odmawiaj sobie więc ani zimowego, ani letniego wypoczynku, ponieważ właśnie z dala od domu będziesz miał największe powodzenie. Jeśli wciąż szukasz idealnego partnera, to od czerwca do sierpnia będziesz miał duże szanse, aby go wreszcie znaleźć. Wrzesień sprzyja rozkwitowi uczuć w stałym związku lub poznaniu kogoś, kto przesłoni ci wakacyjne romanse.

Druga połowa roku będzie sprzyjać wyjątkowo namiętnym romansom. Planeta Wenus znajdzie się wtedy w sprzyjającym aspekcie do twojego Słońca. Nie zniesiesz samotności na urlopie czy podczas majowego weekendu, a twoje wdzięki doceni wiele atrakcyjnych osób płci przeciwnej. Zapragniesz sprawdzić, jak daleko ktoś może się posunąć, aby cię zdobyć. Nie rujnuj jednak cudzego majątku i zdrowia, bo w drugiej połowie roku może się okazać, że podoba ci się ktoś zupełnie inny. Od września Neptun sprzyjać będzie twoim uczuciowym decyzjom, nie bądź jednak zbyt radykalny. Zanim w uwierzysz we wszystkie plotki, jakie krążą na temat twojego partnera, wysłuchaj, co on ma na swoją obronę.

W stałych związkach nastanie czas stabilizacji, a nawet rutyny. Nie pozwól, aby codzienne obowiązki oddaliły cię od partnera. Zimą może być trudno zmienić tak plan dnia, żeby spędzić romantyczne chwile we dwoje, ale już wiosną będzie ku temu więcej okazji. Wakacje spędźcie w spokojnym i ustronnym miejscu, potrzebować będziesz bowiem wyciszenia, a nawet samotności, aby uporządkować swoje myśli i osobiste plany. Saturn i Jowisz będą korzystnie działać na twój znak od stycznia do połowy lipca. Dzięki nim będziesz zdecydowany i trudno ci będzie zrezygnować z tego, na co od lat pracowałeś w związku. Jeśli partner marzy o czymś od dawna, teraz spełnij jego sny. W ten sposób odzyskacie świeżość w związku i na nowo przeżyjecie miodowy miesiąc. To, na co od lat czekałeś w miłości, teraz się zrealizuje. Neptun w opozycji do twojego znaku pomoże ci na nowo zakochać się na zabój w partnerze. Latem mogą ci przyjść do głowy szalone pomysły - nagły, niezaplanowany wyjazd we dwoje, nawet na weekend, może stać się miłosną przygodą waszego życia.

Jeśli jesteś w związku, z partnerem, który cię ogranicza i doprowadza do depresji, w tym roku znajdziesz siłę, aby wyrwać się z tego błędnego koła. Do połowy lipca planety pomogą ci podjąć trudną, ale nieuniknioną decyzję o rozstaniu.

Rodzina i znajomi

W 2014 roku twoje życie towarzyskie odżyje, a w domu nie będzie większych zmartwień. Poczujesz, że nadchodzi czas na nowe zainteresowania i postanowisz znaleźć na to czas. Oznajmisz rodzinie, że dość siedzenia przed telewizorem i wciąż tych samych tematów do rozmowy. To dobry rok, aby rozwijać swoje pasje i szukać nowych inspiracji. Zapisz się na ciekawy kurs, nie żałuj sobie pieniędzy na książki, komputer czy prawo jazdy. To, czego się w tym roku nauczysz, będzie procentować w przyszłości. Jowisz zachęci się do szukania nowego towarzystwa i już na początku roku chętnie odnowisz różne bardzo stare kontakty. Zajrzyj do Internetu i znajdź starych znajomych. Wiosną dowiesz się, co u kogo słuchać, a także wzruszysz się z powodu różnych uroczystości i życiowych happy endów. Choć Jowisz będzie ci sprzyjać i sprawi, że otoczą cię ludzie, to słuchaj swojej intuicji. Jeśli ktoś chce od ciebie zbyt wiele i nie chcesz z kimś się spotkać, to nie zmuszaj się do zapraszania tej osoby.

Jesienią Saturn ułatwi walkę z różnymi zaległościami. Wtedy odwiedzaj urzędy, załatwiaj stare sprawy w administracji, wyjaśniaj salda i inne problemy. Będziesz spostrzegawczy, a to sprzyja sukcesom. Osobiście przypilnujesz, aby wszyscy zrobili wszystko tak, jak należy. Twój upór całej rodzinie będzie się opłacić.

Zdrowie

W 2014 roku będziesz w bardzo dobrej formie. Saturn i Jowisz znajdują się w korzystnych aspektach do twojego znaku. Twój system odpornościowy będzie pracować na najwyższych obrotach. Przestaniesz się martwić o swoje zdrowie, pokonasz wirusy i nie dasz się bakteriom. Dzięki temu będziesz idealnym opiekunem dla wszystkich domowników z grypą lub anginą. Podasz lekarstwa, wytrzesz nos, ale też zabłyśniesz wiedzą medyczną i pomożesz komuś wyjść z choroby.

Choć będziesz w świetnej formie, to zadbaj swoje o serce i układ krążenia, zwłaszcza jeśli masz nadciśnienie. Sprawdź poziom cholesterolu, rzuć lub chociaż zdecydowanie ogranicz palenie papierosów, a zamiast czerwonego mięsa jedź zdrowsze ryby. Małe zmiany dadzą wielkie efekty. Warto też zadbać o nogi i wyleczyć żylaki. Jeśli planujesz ich operację lub chciałbyś pozbyć się różnych znamion lub blizn, to masz na to dobry czas.

W drugiej połowie roku będziesz się więcej ruszać. Jeśli dotychczas nie miałeś ochoty na ćwiczenia, to wreszcie znajdziesz taką formę sportu, która będzie cię bawić. Dzięki temu wzmocnisz się i odmłodniejesz.

Praca i pieniądze

Wszystko przyjdzie ci w tym roku łatwiej i szybciej, nie czekaj więc aż ubiegnie cię zazdrosna konkurencja. Zimą i wiosną przychylny Jowisz postawi na twojej drodze nowe osoby, które załatwią ci lepszą pracę i pomogą w rozwiązaniu trudności. Rozwijaj swoje umiejętności, idź na szkolenie, a czeka cię awans pod koniec roku. Jeśli źle się czujesz w obecnej pracy, jesienią nie wytrzymasz i złożysz wymówienie. Nie działaj jednak bez planu. Zanim to zrobisz, wcześniej zrób rozpoznanie, gdzie szybko możesz się zaczepić. Skup się na konkretnych sprawach, nie zaniedbuj obowiązków, a na pewno osiągniesz zamierzone cele. Nie będziesz musiał udowadniać sobie i innym, jak wiele jesteś wart. Szef obdarzy cię swoim zaufaniem i powierzy zadania, które zadecydują o losie twojej kariery. Dzięki opozycji Neptuna wygrasz każdy konkurs i wypadniesz świetnie na ważnej rozmowie kwalifikacyjnej. W drugiej połowie roku wykorzystaj znajomości i pomoc, jaką oferują ci przyjaciele, a znajdziesz stanowisko, które odpowiada twoim ambicjom i oczekiwaniom finansowym.

Wydasz więcej na sprzęt AGD i urządzenia elektroniczne. Pamiętaj, aby zostawić sobie zawsze trochę oszczędności "na czarną godzinę". Przypływ pieniędzy wiosną i latem. Jesienią mogą pojawić się nieprzewidziane wydatki.


Więcej horoskopów dla Panny

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer