Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop roczny na 2016 dla Panny

Horoskop dla Panny na 2016 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Jowisz w twoim znaku sprawi, że zaczniesz doceniać czas tylko dla siebie. Rozpoczynaj nowe sprawy, realizuj ważne plany. Mimo dobrej passy nie ryzykuj nadmiernie, nie ufaj obietnicom i podejmuj tylko takie decyzje, do których jesteś całkowicie przekonany. Saturn silnie działa na twój znak przez cały rok i ostrzega cię przed nieprzemyślanymi krokami.

Miłość

Jowisz i Wenus wiosną i latem wystawią cię na pokusy, ułatwią romanse i flirty, ale i spowodują dużą huśtawkę nastroju. Z jednej strony zapragniesz czułości, miłości i bezpieczeństwa, a z drugiej będziesz złościć się i denerwować z byle powodu. Postaraj się o trochę więcej cierpliwości i nie próbuj za wszelką cenę postawić na swoim. Dzięki wyrozumiałości i cierpliwości wreszcie osiągniesz w partnerstwie to, na co od dawna czekasz.

Kariera i finanse

Saturn w kwadraturze do twojego znaku przestrzega przed nierozważnymi inwestycjami i pośpiesznymi zakupami. Zanim zaciągniesz kolejny kredyt, zastanów się czy aby na pewno potrzebujesz tylu nowych rzeczy. Jowisz w twoim znaku do końca sierpnia sprawi , że łatwiej ci zdobywać fundusze na realizację marzeń, ale pamiętaj, że oszczędność to podstawa bogacenia się. Rok sprzyja za to porządkom i ubieganiu się o lepsze stanowisko. Będziesz zastępować nieobecnych i pomagać stażystom. W razie konfliktu z Baranem czy Wagą nie stawiaj spraw na ostrzu noża i postaraj się dopasować do nowej sytuacji.

Zdrowie

Jowisz w twoim znaku zapewni ci szybką regenerację czy powrót do zdrowia, a także da nadzieję na skuteczne kuracje. Zadbaj o swoje zdrowie i dietę, ale nie męcz się na siłowni, jeśli za tym nie przepadasz. Jeśli chorujesz, to wiosną i latem poczujesz przypływ energii i szybko wrócisz do zdrowia.


Więcej horoskopów dla Panny

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer