Horoskopy dla Panny


Horoskopy dla Panny

Horoskop na dziś

Przed tobą dobry dzień, nie będzie powodów do narzekań. Dzień sprzyja załatwianiu spraw w urzędach - dziś ludzie będą dla ciebie mili i uprzejmi. Jeżeli jesteś samotny możesz dziś liczyć na interesujące znajomości, trwa dobra passa uczuciowa. Wieczór sprzyja dobrym pomysłom, a nawet proroczym snom.


Horoskop miesięczny dla Panny

Nie martw się na zapas

Będziesz podsumowywać sukcesy mijającego roku i ułożysz dobry plan na przyszłość. Bądź jednak spokojny i nie wpadaj w panikę na widok byle trudności. Kwadratura Słońca nie sprzyja rozpoczynaniu nowych spraw. Nie ryzykuj, nie ufaj obietnicom i podejmuj tylko takie decyzje, do których jesteś całkowicie przekonany.

Horoskop roczny dla Panny na 2023 rok

Tarot tygodniowy dla Panny

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze zodiakalnej Panny

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer