Horoskopy dla Panny


Horoskopy dla Panny

Horoskop na dziś

Nie będziesz miał powodów do narzekań. Dzień sprzyja załatwianiu spraw urzędowych. Samotni mogą właśnie w tak oficjalnych miejscach jak poczta czy urząd skarbowy spotkać swoją drugą połowę.


Horoskop miesięczny dla Panny

Wreszcie wszystko uporządkujesz

Pracy będzie trochę więcej, ale kłopoty powinny Cię ominąć. Szykuj się na imprezę! Jowisz jest w trygonie do twojego znaku, a to zapowiada dobry czas na miłość i sztukę. Daj się ponieść natchnieniu, zapomnij o kompleksach. Jeśli szukasz prawdziwych emocji i rozrywki, to teraz je znajdziesz.

Horoskop roczny dla Panny na 2023 rok

Tarot tygodniowy dla Panny

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze zodiakalnej Panny

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer