Horoskop roczny na 2024 dla Skorpiona

Horoskop dla Skorpiona na 2024 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Intensywnie pracuj na swój sukces i życiową stabilizację od stycznia do 26 maja, kiedy Jowisz jest wciąż w opozycji do twojego znaku sprzyja i miłości, i przypływowi gotówki. Opozycja Urana pomoże ci zostawić za sobą trudne relacje i uciążliwe obowiązki. Trygon Saturna pomoże ci utrwalić i spieniężyć dokonania i sukcesy z ostatnich kilku lat. Trygon Neptuna zapewnia ci wsparcie intuicji i pozytywne wydarzenia w życiu uczuciowym i duchowym. Pluton w kwadraturze (1-21.01, od 19.11) ostrzega przed bagatelizowaniem wrogów i pobłażaniem sobie. Pod koniec roku Mars będzie retrogradował kwadraturą do twojego znaku, co może wprowadzić chaos i rozproszenie w twoje życie. Pilnuj terminów, nie walcz z wiatrakami, a uda ci się pozytywnie wykorzystać ten przypływ energii.

Miłość i rodzina

Postanowisz wyplątać się z dwuznacznych relacji, które od dawna już cię trochę nudzą. Zajmiesz się swoim związkiem, będziesz opiekuńczy i czuły. Wyjdzie to wam na dobre, bo partner doceni cię i zacznie bardziej we wszystkim pomagać. Samotne Skorpiony też nieco spoważnieją, a pewna stara znajomość jesienią niespodziewanie nabierze rumieńców.

Najlepsze dni na miłość i pieniądze: 11.03-5.04, 17.06-11.07, 23.09-17.10.

Pieniądze i kariera

Jowisz postawi na twojej drodze wpływowych znajomych. Okaże się, że chcą i mogą ci pomóc, jeśli tylko o to poprosisz. Dobro, jakie wyświadczyłaś innym, teraz do ciebie wróci. Uran sprawi, że nabierzesz ochoty na naukę i rozwój osobisty. Zainwestuj w siebie, a otworzą się zupełnie nowe możliwości. Pieniędzy nie zabraknie, a inwestycje w domu i rodzinę szybko się zwrócą.

Najlepsze dni na karierę i podróże: 23.02-10.03, 17.06-2.07, 13.10-2.11.

Uważaj i działaj z rozwagą: 13.02-23.03, Byk 9.06-20.07, 4.11-31.12.

Zdrowie

Uważaj na siebie, bo zaniedbania z poprzednich lat mogą dać o sobie znać. Zrób analizy, a będziesz wiedział, co trzeba uzupełnić. Nie przesadzaj z ćwiczeniami, bo Mars pod koniec roku osłabi twój kręgosłup i kolana.


Więcej horoskopów dla Skorpiona

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer