Horoskop roczny na 2022 dla Strzelca

Horoskop dla Strzelca na 2022 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Czeka cię rok pełen wyzwań i ciekawych niespodzianek, na które od dawna czekałeś! Jowisz w trygonie do twojego znaku od maja do października korzystnie wpłynie na twoją karierę, a Saturn w sekstylu pomoże ci w zrobić jedną rzecz, ale od początku do końca i z wielkim sukcesem. Nowe wyzwania uświadomią ci, czego się w życiu nauczyłeś i ile wartościowych rzeczy możesz jeszcze zrobić. Neptun w kwadraturze sprawi, że im wyżej będziesz w tym roku mierzyć w każdej dziedzinie życia, tym wyżej w przyszłości zajdziesz. W listopadzie i grudniu łap szczęście za nogi.

Miłość i rodzina

Pomyślisz o stałych związkach i kimś, na kim zawsze można się oprzeć. Będziesz szukać partnera spokojnego, stabilnego, na którym można polegać. Czas od maja do października sprzyja nowym, ważnym znajomościom. W listopadzie układaj wspólne plany, kupuj mieszkanie, myśl o powiększeniu rodziny. Nie uciekaj od zobowiązań, w tym roku wreszcie poczujesz, że dorosłeś do ważnych partnerskich decyzji.

Praca i pieniądze

Przed tobą nie tylko możliwość awansu, ale i zdobycia dodatkowych wpływów oraz pieniędzy. W maju i czerwcu rozpoczynaj ważne sprawy, negocjuj lub szukaj nowej pracy. Potraktuj poważnie obowiązki, ale we wrześniu i październiku czyjeś spóźnienia i lenistwo zaczną cię denerwować. Mów otwarcie o tym, co można poprawić, a zyskasz autorytet. Przez cały rok będziesz mógł liczyć na pomoc ludzi, którym sam zawsze byłeś życzliwy. Szukaj dodatkowych pieniędzy i śmiało przedstawiaj szefowi swoje żądania, szczególnie pod koniec roku. W drugiej połowie roku masz okazję dostać lepszą pracę lub utrwalić swoją pozycję zawodową.


Więcej horoskopów dla Strzelca

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer