Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop roczny na 2016 dla Ryb

Horoskop dla Ryb na 2016 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Saturn i Jowisz sprawią, że 2016 rok będzie należał do wyjątkowo ważnych w twoim życiu. Pewność siebie i trzymanie się planu zapewnią ci wyjątkowy sukces Musisz być przygotowany nie tylko na zyski, ale również na duże wyrzeczenia i pracę, która zaprowadzi cię na sam szczyt.

Miłość

Sam będziesz decydował o swoich miłosnych sprawach. Dobre rady rodziny i przyjaciół na nic się nie przydadzą. Jeśli postanowisz związać się z kimś, kogo uważasz za swój ideał, to w imię miłości, dzięki dobroczynnemu wpływowi Jowisza, pokonasz każdą przeszkodę. Samotne Ryby do sierpnia mogą dać szansę komuś, z kim kiedyś już były. Teraz jest szansa, że nie powtórzycie tych samych błędów. Ryby w stałych związkach mogą spodziewać się wspaniałych chwil, ale też czeka je wiosną podjęcie ważnej, ale i trudnej wspólnej decyzji. Zwlekanie choć o miesiąc dłużej zacznie działać na waszą niekorzyść.

Kariera i finanse

Jowisz zapewni ci sukces finansowy i pomoże znaleźć fundusze na realizację zawodowych planów. Plany, jakie teraz ułożysz, zakończą się sukcesem. Poznawaj jak najwięcej ludzi, mów otwarcie o swoich zaletach i dokonaniach. Masz szansę do sierpnia zostać doceniony i wyróżniony. Także decyzje, które dotyczyć będą nauki lub szkoleń, pozwolą ci w przyszłości działać na większą skalę. Nie lekceważ jednak swoich obowiązków i podchodź poważnie do wszystkich obietnic, jakie złożyłeś lub zamierzasz złożyć. Kwadratura Saturna, której doświadczasz od 2015 roku, jest aspektem pokonywania trudności, układania planów i mozolnego ich realizowania. Jeśli czujesz, że w jakiejś dziedzinie życia spotykają cię niepowodzenia, to przemyśl swoją strategię i zdecyduj się na zmiany. Możesz teraz liczyć na pomoc ze strony ludzi starszych, obdarzonych autorytetem. Ich rady i spostrzeżenia na temat twojej sytuacji okażą się cenne.

Zdrowie

Jowisz i Wenus zapewni ci dobrą opiekę, szczęście do lekarzy i kuracji oraz dużą skuteczność w utrzymaniu bądź powrocie do formy. Bądź jednak ostrożny, szczególnie od marca do maja i w sierpniu, kiedy działa na twój znak Mars, bo z powodu braku uwagi możliwa jest kontuzja, napięcia lub bezsenność. Jesienią zadbaj o swoją wygodę, a po pracy postaraj się wyciszyć i uspokoić. Medytuj, dostarczaj organizmowi dużo wody mineralnej i witamin.


Więcej horoskopów dla Ryb

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer