10 Festiwal Tarota w Warszawie

Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop roczny na 2016 dla Ryb

Horoskop dla Ryb na 2016 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Saturn i Jowisz sprawią, że 2016 rok będzie należał do wyjątkowo ważnych w twoim życiu. Pewność siebie i trzymanie się planu zapewnią ci wyjątkowy sukces Musisz być przygotowany nie tylko na zyski, ale również na duże wyrzeczenia i pracę, która zaprowadzi cię na sam szczyt.

Miłość

Sam będziesz decydował o swoich miłosnych sprawach. Dobre rady rodziny i przyjaciół na nic się nie przydadzą. Jeśli postanowisz związać się z kimś, kogo uważasz za swój ideał, to w imię miłości, dzięki dobroczynnemu wpływowi Jowisza, pokonasz każdą przeszkodę. Samotne Ryby do sierpnia mogą dać szansę komuś, z kim kiedyś już były. Teraz jest szansa, że nie powtórzycie tych samych błędów. Ryby w stałych związkach mogą spodziewać się wspaniałych chwil, ale też czeka je wiosną podjęcie ważnej, ale i trudnej wspólnej decyzji. Zwlekanie choć o miesiąc dłużej zacznie działać na waszą niekorzyść.

Kariera i finanse

Jowisz zapewni ci sukces finansowy i pomoże znaleźć fundusze na realizację zawodowych planów. Plany, jakie teraz ułożysz, zakończą się sukcesem. Poznawaj jak najwięcej ludzi, mów otwarcie o swoich zaletach i dokonaniach. Masz szansę do sierpnia zostać doceniony i wyróżniony. Także decyzje, które dotyczyć będą nauki lub szkoleń, pozwolą ci w przyszłości działać na większą skalę. Nie lekceważ jednak swoich obowiązków i podchodź poważnie do wszystkich obietnic, jakie złożyłeś lub zamierzasz złożyć. Kwadratura Saturna, której doświadczasz od 2015 roku, jest aspektem pokonywania trudności, układania planów i mozolnego ich realizowania. Jeśli czujesz, że w jakiejś dziedzinie życia spotykają cię niepowodzenia, to przemyśl swoją strategię i zdecyduj się na zmiany. Możesz teraz liczyć na pomoc ze strony ludzi starszych, obdarzonych autorytetem. Ich rady i spostrzeżenia na temat twojej sytuacji okażą się cenne.

Zdrowie

Jowisz i Wenus zapewni ci dobrą opiekę, szczęście do lekarzy i kuracji oraz dużą skuteczność w utrzymaniu bądź powrocie do formy. Bądź jednak ostrożny, szczególnie od marca do maja i w sierpniu, kiedy działa na twój znak Mars, bo z powodu braku uwagi możliwa jest kontuzja, napięcia lub bezsenność. Jesienią zadbaj o swoją wygodę, a po pracy postaraj się wyciszyć i uspokoić. Medytuj, dostarczaj organizmowi dużo wody mineralnej i witamin.


Więcej horoskopów dla Ryb

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 11W 11. numerze "Astrologii Profesjonalnej" dużo miejsca poświęcamy pracy słynnej amerykańskiej astrolog Joan Quigley, która przez wiele lat doradzała Reaganom. Odszyfrowujemy również zagadkę, jakie naprawdę są Wodniki. Prezentujemy wskazówki, jak interpretować spalone planety w horoskopie urodzeniowym i w progresjach. Opisujemy również znaczenie aspektów Księżyca z Saturnem.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 17W 17. numerze "Tarocisty" skupiamy się na praktyce wróżenia i materialnej stronie życia. Izabela Podlaska-Konkel omawia znaczenie Diabła, który często kusi nas aby mieć więcej i więcej. O Dworze Denarów, jako podstawie naszego codziennego życia, pisze Miłosława Krogulska. Przedstawiamy też wskazówki, jak wybrać strażnika talii i jak nawiązać z nim kontakt. Podajemy rozkłady na sprawy zawodowe.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 10W tym numerze poświęcamy dużo miejsca sprawom szóstego domu. Przyglądamy się zastosowaniu komet na przestrzeni wieków w astrologii mundalnej i urodzeniowej. Piszemy o tym, jak interpretować tranzyty Plutona, uważane za najsilniejsze w życiu każdego człowieka. Opisujemy zasady astrologii azteckiej. Dla tych, którzy pracują ze starymi datami, mamy artykuł na temat stylów liczenia początku roku.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 16W najnowszym numerze "Tarocisty" mamy dla Was duży wybór tekstów dotyczących różnych aspektów kart tarota. Karta Umiarkowanie jest postrzegana przez wielu zarówno początkujących, jak i zaawansowanych tarocistów jako trudną i enigmatyczną. Krzysztof Azarewicz odsłania przed naszymi czytelnikami sekrety karty Żądza w Tarocie Thota. Prezentujemy szczegółową analizę Dworu Kielichów i czwórek.

Zamów aktualny numer