Podręcznik astrologii. Tom pierwszy interpretacja horoskopu

Polecamy

Numerologiczny horoskop miesięczny

Horoskop roczny
na 2014 rok

Wróżba z tarota
na 2014 rok

Horoskop miłosny
na 2014 rok

Horoskop zawodowy
na 2014 rok

Horoskop numerologiczny
na 2014 rok

Horoskop chiński na rok Drewnianego Konia - 2014

Kursy astrologii

Kursy astrologii

Internetowy Kurs "Astrologia horarna w praktyce" VII-VIII 2014

Więcej informacji i zapisy

Internetowy Kurs "Astrologia dla początkująych" IX-XI 2014

Więcej informacji i zapisy

31.07.2014
Warszawska Szkoła Astrologii:
Poglądy polityczne i społeczne w horoskopie - Izabela Podlaska-Konkel

Więcej informacji

Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne:
Darmowy kurs "Astrologia od podstaw" II-XII 2014 - Miłosława Krogulska

Więcej informacji

Warsztaty w Warszawskiej Szkole Astrologii I-XII 2014

Więcej informacji

Horoskop roczny na 2014 dla Ryb

Horoskop dla Ryb na 2014 rok

Izabela Podlaska-Konkel

W 2014 roku poświęcisz więcej czasu na rozwój osobisty, naukę i odkrywanie swoich talentów. Planeta Neptun, która znajduje się w twoim znaku zodiaku, sprzyja sztuce, miłości i spokojnemu życiu. Pod jej wpływem staniesz się optymistyczny i bardzo uduchowiony.

Przestaniesz przejmować się wszystkimi zaległymi sprawami. Możesz poczuć się bardziej senny i pozornie mniej ambitny, co zdziwi twoje otoczenie. To, co dotychczas intrygowało cię lub denerwowało, nagle przestanie cię tak bardzo obchodzić. Wykorzystaj wolny czas aby obejrzeć ulubione melodramaty i poczytać ciekawe książki. Wakacje i urlop będą bardzo udane, a zaplanowane podróże okażą się niezwykłym przeżyciem. Rok bardzo sprzyja sprawom osobistym.

Twoja dziedzina sukcesu w 2014 roku to rozwój duchowy, sztuka i relacje z ludźmi. Będziesz miał wielką intuicję, łatwo odgadniesz ludzkie potrzeby i emocje. Pomagaj innym, bo dzięki tobie czyjś świat stanie się o wiele lepszy.

Rada dla Ryb: w duszy każdej Ryby ukrytych jest wiele artystycznych talentów. Neptun sprawi, że przypomnisz sobie o swoich zainteresowaniach. Wśród muzyki, sztuki i poezji rozkwitniesz i zapomnisz o codziennych kłopotach. Idź za głosem serca, zapisz się na kurs aktorstwa lub tańca albo znajdź czas na pisanie romantycznego bloga w internecie.

Miłość

Neptun i Jowisz sprawią, że staniesz się niespokojnym duchem. Trudno będzie ci ułożyć dalekosiężne plany, bo wciąż wpadać będziesz na coraz to ciekawsze pomysły. Wszystko wyda ci się możliwe - nawet przeprowadzka na drugi koniec świata za kimś, kto zrobił na tobie wielkie wrażenie. Kto się z tobą nie zgodzi, tego zostawisz własnemu losowi. Przygotuj się, że nie każdy ze znajomych czy rodziny zrozumie twoje decyzje! Będziesz podatny na romantyczne uniesienia i potrzebować czegoś więcej na randkach i towarzyskich spotkaniach. Artyści, niespokojne duchy, tajemniczy nieznajomi będą mieli u ciebie wielkie szanse. Zanim jednak zaangażujesz się w niepewny związek, poznaj chociaż rodzinę przyszłego partnera.

Najlepsze miesiące, aby cieszyć się szczęściem w miłości to styczeń, luty, kwiecień, lipiec, sierpień i wrzesień. W wakacje na swojej drodze spotkać możesz ekscentryka lub ekscentryczkę. Jedno jest pewne: nie będziesz się nudzić. Jesienią zapragniesz stabilizacji i niechętnie będziesz umawiać się na randki w ciemno. Jowisz w kwinkunksie do twojego znaku podsuwać ci będzie różne pokusy i nowe pomysły na randki, ale ty będziesz wolał spotykać się z kimś, kogo już trochę znasz. Ktoś, kogo kiedyś bardzo kochałeś, może znów pojawić się w twoim życiu i tym razem zostać na dobre.

Dla Ryb w stałych związkach zapowiada się pełen wydarzeń, ale udany rok. Ma to swoje dobre strony! Zrób wokół siebie porządek, bo dzięki temu okaże się, że masz więcej siły na nowe sprawy. Po życiowej nudzie i rutynie nie zostanie nawet ślad. Bądź przygotowany na to, że twój humor będzie się często zmieniał, a twój partner może przyprawiać cię często o ból głowy. Nie przejmuj się jednak nieporozumieniami, warto rozmawiać i wyjaśniać szybko nieporozumienia. Ciche dni to coś, co może doprowadzić do kryzysu w twoim związku.

W pierwszej połowie roku odkryjesz nowe zainteresowania, zyskasz niezwykłych znajomych. Uważaj jednak, bo zwyczajne codzienne obowiązki także wymagać będą uwagi, a partner może narzekać, że nie poświęcasz mu wystarczająco dużo czasu.

Odważ się poznawać nowe dziedziny, smaki i przyjemności! Nie zapominaj tylko o tym, co ważne dla partnera i wspieraj go w jego sprawach. Dotrzymuj danego słowa i nie stawiaj spornych spraw na ostrzu noża. Niech twoim atutem będzie umiejętność dyskusji i negocjacji. W drugiej połowie roku będziesz zazdrosny. W razie nieporozumień nie rób scen, nie decyduj o rozstaniu pod wpływem nastroju. Samotny wyjazd na weekend pomoże ci pozbierać myśli i zdystansować się do negatywnych emocji. Nie pozwól, aby partner przestał rozumieć twoje zachowanie.

Rodzina i znajomi

W 2014 roku Jowisz sprzyja twoim rodzinnym sprawom. Czekają cię szczęśliwe wydarzenia, jak ślub, narodziny czy powrót buntownika na łono rodziny. Ktoś wreszcie poprawi swoje zachowanie lub wyjaśni się przykra dla wszystkich sprawa, a ty będziesz mógł odetchnąć z ulgą i przestać się o wszystkich martwić. Nadchodzą spokojniejsze dni, a twój optymizm i szczodrość sprawią, że w domu będzie więcej gości i przyjaciół. Nie przejmuj się tym, że nie wszystko masz idealne i zamiast robić remont, ciesz się rodzinną miłością i bliskością. Będziesz dobrze gospodarować domem i budżetem, twój ogród rozkwitnie, a zwierzęta będą się bardzo dobrze chować.

Wiosna i lato to dobry czas na większe rodzinne imprezy, a także wyjazdy do krewnych, których od dawna nie widziałeś. Twoje relacje z rodziną zza granicy mogą się odnowić i bardzo umocnić. Możesz też zaprzyjaźnić się z obcokrajowcem. Jeśli nie lubisz daleko podróżować, to nowych znajomych możesz poznać przez Internet. Będziesz zainteresowany innymi kulturami, łatwo nauczysz się obcych języków.

W sprawach towarzyskich zapowiada się więcej zabawy, ale pod koniec roku czyjeś postępowanie może cię zaskoczyć. Jeśli przyjaciele postanowią się rozwieść, bądź obiektywny i stań po stronie tego, kto ma rację. Zimą czeka cię okazja do udanego zakupu, dzięki któremu domowe życie stanie się o wiele wygodniejsze.

Zdrowie

W 2014 roku będziesz silny i odporny, a Saturn w trygonie do twojego znaku bardzo sprzyja poprawie kondycji. Poczujesz, że musisz więcej ruszać się i będziesz z wielkim zapałem uprawiać sport. To dobry rok, aby wreszcie definitywnie zrzucić zbędne kilogramy i spróbować powrócić do formy z twoich najlepszych lat. Dzięki aktywności fizycznej będziesz bardziej wyrozumiały dla przyjaciół i rodziny, a także mniej krytyczny wobec całego świata. To również sprawi, że będziesz bardziej odporny psychicznie, mniej podatny na cudze wpływy i szkodliwe energie. Warto też podjąć ważną decyzję i definitywnie rzucić palenie, bo przyjdzie ci to łatwo i bez przyrostu dodatkowych kilogramów.

Choć zdrowie będzie ci dopisywać, to musisz zadbać o swój układ pokarmowy. Pora rozstać się z tłuszczem, niezdrowymi przekąskami i wszystkim, co ci szkodzi. Właściwa dieta sprawi, że poprawi się stan twojej skóry. Ćwicz też umysł, bo wbrew pozorom o szare komórki trzeba dbać. Gry planszowe, rozwiązywanie sudoku lub krzyżówek sprawią, że znów będziesz skoncentrowany i o niczym ważnym nie zapomnisz.

Praca i pieniądze

Ambitne i nowatorskie projekty mają szansę na powodzenie. Pierwsza połowa roku sprzyja zdobywaniu nowych umiejętności, a druga dalekim podróżom i nowym pomysłom zawodowym. Jowisz i Saturn w trygonie do twojego znaku pomogą ci dostać się w te miejsca, do których wcześniej nie było ci łatwo wejść. Nauczysz się nowych rzeczy, które już niedługo pozwolą ci na awans i zarobienie większych pieniędzy. Jesienią zapragniesz wolności i niezależności, zaczniesz myśleć o zmianie. Będzie to dobry czas, aby założyć własny biznes lub zdobyć samodzielne stanowisko.

Niestety, w tym roku czeka cię więcej konfliktów z osobami, które z różnych przyczyn zazdroszczą ci sukcesów i pieniędzy. Twoje umiejętności i dobre pomysły sprawią, że zostaniesz doceniony przez szefa lub inną ważną osobę. Nie słuchaj plotek i rób to, co uważasz za słuszne. Intrygi i spiski obrócą się przeciwko osobom, które działają przeciwko tobie. Trzymaj się tych osób, które kiedyś ci pomogły, nie daj się namówić na współpracę z kimś, kto ma zszarganą opinię lub podejrzaną reputację. Pod koniec roku zacznij ograniczać wydatki, rób dokładne rachunki i plany finansowe, nie udzielaj wysokich pożyczek, bo w przyszłym roku sam możesz potrzebować większej gotówki na swoje wydatki i nowe inwestycje.


Więcej horoskopów dla Ryb

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer