Horoskop roczny na 2022 dla Ryb

Horoskop dla Ryb na 2022 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Przed tobą świetny rok. Jowisz raz na dwanaście lat odwiedza twój znak i daje ci szansę na poprawę losu. Zaczną się spełniać twoje marzenia, a plany, jakie snułeś od lat, teraz mają szansę ruszyć do przodu. Wiosną sprzyja ci szczęście w podróży i podczas załatwiania ważnych spraw z obcokrajowcami. Rozpocznij naukę języka, zapisz się na ciekawe kursy czy studia. Sekstyl Plutona ochroni cię przed oszustami. Koniunkcja Jowisza z Neptunem pomoże ci wiosną pokonywać bariery i trudności. Luty, marzec, kwiecień i listopad to najlepsze miesiące dla ciebie w 2022 roku.

Miłość i rodzina

Zaczniesz domagać się od partnera jasnych deklaracji. Jeśli twoje życie uczuciowe jest satysfakcjonujące, przeżyjesz rok wielkich wspólnych sukcesów i zdecydujesz się na poważny krok: ślub, dziecko, wspólne zamieszkanie. Jowisz sprzyja rozpoczynaniu nowej drogi życia. Jeśli jesteś singlem, z wiarą w swoją szczęśliwą gwiazdę poszukasz kogoś odpowiedniego! Wakacje sprzyjają znajomościom, które przetrwają dłużej, niż sądzą zazdrośni znajomi. W marcu i kwietniu podejmuj odważne decyzje, umawiaj się na randki, a jesienią masz szansę na stabilizację w życiu uczuciowym.

Praca i pieniądze

Sprzyjać ci będą osoby na wysokich stanowiskach, a zbiegi okoliczności związane z pracą będą korzystne. Trzymaj się starszych i bardziej doświadczonych współpracowników, zabiegaj o wsparcie osób na wyższych stanowiskach, a umocnisz swoją pozycję. W maju i listopadzie unikaj przechwałek i konfliktów z ludźmi, którzy i tak nie mogą ci zaszkodzić. W drugiej połowie roku będziesz czerpać mnóstwo korzyści ze swoich pomysłów. Pozytywnym zmianom w pracy szczególnie sprzyjają marzec, kwiecień i wrzesień.


Więcej horoskopów dla Ryb

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer