Horoskop roczny na 2024 dla Ryb

Horoskop dla Ryb na 2024 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Przed tobą kolejny ważny rok. Saturn wciąż przebywa w twoim znaku zodiaku i skłania cię do porządków i poważnych życiowych przemyśleń. Do 26.05 Jowisz wesprze cię sekstylem w sprawach rodzinnych, towarzyskich i uczuciowych. Uran w sekstylu wciąż inspiruje cię do nowatorskich rozwiązań w sprawach zawodowych i codziennych. Neptun w twoim znaku wciąż dodaje wymiaru duchowego i emocjonalnego twoim życiowym wyborom. Sekstyl Plutona 1-21.01, 2.09-19.11 doda ci przenikliwości i energii.

Miłość i rodzina

Saturn nauczy cię cierpliwie tłumaczyć partnerowi, czego oczekujesz i na co masz ochotę. A jeśli nie posłucha, to sam na siebie ściągnie kłopoty. Wiosną masz szansę na lepsze porozumienie, a samotne Ryby ktoś zacznie swatać. Daj szansę ten znajomości, a będzie namiętnie i wesoło. Staraj się nie angażować w cudze problemy, bo może to niespodziewanie zakończyć ważną dla ciebie znajomość

Najlepsze dni na miłość i pieniądze: 11.03-5.04, 17.06-11.07, 23.09-17.10..

Pieniądze i kariera

Odbieraj awiza i listy polecone z urzędu, nie przegap ważnych wiadomości, bo inaczej możesz wpakować się w kłopoty. Trzymaj się faktów, nie reaguj nerwowo na kontrole lub prośby urzędników o doniesienie dokumentów czy dodatkowe wyjaśnienia. Zanim wyjedziesz na urlop, zrób wszystko, co do ciebie należy i nie zostawiaj nic współpracownikom.

Najlepsze dni na karierę i podróże: 23.02-10.03, 17.06-2.07, 13.10-2.11.

Uważaj i działaj z rozwagą: 1-4.01, 23.03-30.04, 20.07-4.09.

Zdrowie

Podróżuj, wypoczywaj aktywnie, zdobywaj nowe cele. Masz szansę dużo osiągnąć, ale pamiętaj o odpoczynku. Dobrze się odżywiaj i chodź na spacery, zrób sobie kurację witaminową, a twój organizm odwdzięczy się za te dobre traktowanie.


Więcej horoskopów dla Ryb

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer