Horoskop zodiakalny na 2022 rok

Izabela Podlaska

Co nas czeka w 2022 roku?

Rok 2022 przyniesie więcej optymizmu, nadziei i konkretnych okazji, aby znaleźć się w lepszym miejscu lub zacząć wszystko na nowo. Planety sprzyjają korzystnym zmianom, inwestycjom i decyzjom, jak również nauce konkretnych umiejętności, które mogą podnieść nasze zawodowe kwalifikacje. Jowisz od stycznia do maja przebywać będzie w znaku Ryb i sprzyjać osobom otwartym na zmiany i potrafiącym dostosować się do nowej sytuacji. W maju Jowisz wkroczy do znaku Barana, gdzie sprzyjać będzie tym, którzy znają się na zarządzaniu, biznesie, szybkim podejmowaniu decyzji. Saturn w Wodniku zapowiada ważne wydarzenia dziedzinach związanych z edukacją, sprawami społecznymi i zaawansowaną technologią. Koniec kwietnia, pierwsza połowa maja, koniec października i pierwsza połowa listopada to momenty w roku 2022, w których trzeba zwracać większą uwagę na bezpieczeństwo i nie ryzykować w sprawach finansowych. To również czas podejmowania ważnych decyzji i dostosowywania się do zmian, na które nie mamy wpływu.

Co to znaczy dla każdego z nas? Przeczytaj horoskop dla swojego znaku zodiaku na 2022 rok.

Baran - horoskop roczny Byk - horoskop roczny Bliźnięta - horoskop roczny Rak - horoskop roczny Lew - horoskop roczny Panna - horoskop roczny Waga - horoskop roczny Skorpion - horoskop roczny Strzelec - horoskop roczny Koziorożec - horoskop roczny Wodnik - horoskop roczny Ryby - horoskop roczny

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer